Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A64 Szentmártonkáta
Első adat felvétele: 2015.10.06 15:00:06
Az adatok utolsó módosítása: 2015.10.08 17:12:21
A lista kiadásának időpontja: 2015.10.08 17:14:21
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.11.05 15:00:06
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Fiatalok versenye, 04 verseny 

Feleresztés helye: Alland
Feleresztés ideje: 2015.10.04 10:40
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 279000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 23
Legkisebb pont   : 9,2
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso         9   10   135   27   34   1184,24    971,50    932,45
A50 Zsámbok             7   10   139   28   35   1194,28   1028,57    976,48
V10 Hatvan              7    9   132   26   33   1118,06    952,76    902,72
Hatvan I.              23   29   406   81  102   1194,28    976,00    955,34
A23 Nagykáta           11   20   289   58   72   1191,80    988,49    960,05
A64 Szentmártonkáta     8   11   150   30   38   1156,58   1016,44    976,42
R38 Jászberény          8   20   312   62   78   1178,46    958,92    916,10
Hatvan II.             27   51   751  150  188   1191,80    976,20    947,43
Tagszövetségben        50   80  1157  231  289   1194,28    976,00    954,62

A64 egyesületi díjlista
   1. Tóth Attila                    1.cs. HU 15-07-43883      1156,58 m/p
   2. Fejos Csaba                    1.cs. HU 15-D-867125      1152,11 m/p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-15- D-947755     1131,20 m/p
   4. Kovágó Gábor                   2.cs. HU-15- D-947754     1130,81 m/p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-15- D-947767     1119,95 m/p
   6. Tóth Sándor                    1.cs. HU-15- D-867308     1108,43 m/p
   7. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-15- D-947797     1107,63 m/p
   8. Tóth Sándor                    1.cs. HU-15- D-867340     1107,62 m/p
   9. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-15- D-947741     1094,64 m/p
  10. Kovágó Gábor                   2.cs. HU-15- D-947781     1094,64 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Babicz István                   1.cs. Dt: 280444 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   4h  47,24p    R:  27.   4h  58,12p    T:  40.   4h  58,07p
Összesített E:   1.  19h 323,45p    R:   7.  19h 323,84p    T:   7.  19h 334,87p
   HU-15- 07-44707     04 15:02:18  1069,17 m/p  17  17,03   63  18,42   97  18,40
   HU-15- 07-44733     04 15:16:24  1014,63 m/p  32  11,44  108  15,10  167  15,05
   HU-15- 07-44748     04 15:25:46   981,37 m/p  37   9,57  143  12,52  219  12,55
   HU-15- 07-44740     04 15:27:13   976,42 m/p  38   9,20  149  12,08  229  12,07

Babicz János                    1.cs. Dt: 280738 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  26,60p    R:  33.   3h  43,24p    T:  48.   3h  42,98p
Összesített E:  10.  11h 154,29p    R:  41.  10h 147,39p    T:  56.  12h 181,08p
   HU 15-D-951514      04 15:08:46  1044,54 m/p  21  15,54   84  16,87  131  16,77
   HU 15-D-951511      04 15:19:54  1002,99 m/p  33  11,06  118  14,37  185  14,18
   HU 15-D-951518      04 15:27:35   976,20 m/p   0   0,00  150  12,00  230  12,03

Babicz József                   1.cs. Dt: 280606 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   5h  72,85p    R:  14.   5h  82,68p    T:  23.   5h  81,84p
Összesített E:   5.  17h 240,69p    R:  27.  15h 216,52p    T:  28.  18h 264,62p
   HU-15- D-951526     04 14:57:57  1087,83 m/p  12  18,90   45  19,75   69  19,74
   HU-15- D-951530     04 15:13:22  1026,48 m/p  23  14,79   94  16,14  150  15,86
   HU-15- D-951538     04 15:13:33  1025,79 m/p  24  14,42   95  16,06  151  15,81
   HU-15- D-951531     04 15:15:54  1017,06 m/p  29  12,56  104  15,40  163  15,24
   HU-15- 07-44690     04 15:16:04  1016,44 m/p  30  12,18  105  15,33  164  15,19
   HU-15- D-951535     04 15:23:14   990,72 m/p  36   9,95  134  13,19  206  13,18

Fejos Csaba                     1.cs. Dt: 280577 Kg:  17 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  86,67p    R:   5.   5h  91,98p    T:  10.   5h  91,29p
Összesített E:   6.  17h 238,37p    R:  29.  13h 194,85p    T:  32.  17h 249,74p
   HU 15-D-867125      04 14:43:32  1152,11 m/p   2  22,63    9  22,41   14  22,38
   HU 15-D-867165      04 15:02:20  1069,54 m/p  15  17,78   60  18,65   94  18,54
   HU 15-D-867164      04 15:02:22  1069,41 m/p  16  17,41   61  18,57   95  18,50
   HU 15-D-867176      04 15:12:26  1029,89 m/p  22  15,17   90  16,43  143  16,20
   HU 15-D-867169      04 15:14:26  1022,39 m/p  26  13,68   97  15,92  154  15,67
   HU 15-D-867153      04 15:22:12   994,25 m/p  34  10,69  126  13,78  198  13,56

Kovágó Gábor                    1.cs. Dt: 272070 Kg:  20 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 101,20p    R:   2.   5h 103,40p    T:   4.   5h 103,06p
Összesített E:   2.  19h 313,79p    R:  11.  18h 286,61p    T:  12.  19h 317,76p
   HU-15- D-947755     04 14:40:30  1131,20 m/p   3  22,25   13  22,11   22  21,99
   HU-15- D-947767     04 14:42:55  1119,95 m/p   5  21,51   21  21,52   31  21,56
   HU-15- D-947797     04 14:45:37  1107,63 m/p   7  20,76   27  21,08   44  20,94
   HU-15- D-947741     04 14:48:32  1094,64 m/p   9  20,02   37  20,34   58  20,27
   HU-15- D-947757     04 14:54:34  1068,69 m/p  18  16,66   64  18,35   99  18,30
   HU-15- D-947758     04 14:58:42  1051,62 m/p  19  16,29   78  17,32  120  17,30
   HU-15- D-951574     04 15:05:40  1024,04 m/p  25  14,05   96  15,99  153  15,72
   HU-15- D-947756     04 15:08:00  1015,13 m/p  31  11,81  107  15,18  166  15,09
   HU-15- D-947731     04 15:23:12   960,65 m/p   0   0,00  173  10,31  269  10,16

Kovágó Gábor                    2.cs. Dt: 272070 Kg:  18 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   4h  78,94p    R:   6.   5h  91,46p    T:  11.   5h  90,99p
Összesített E:   7.  11h 187,05p    R:  31.  12h 190,99p    T:  47.  13h 205,61p
   HU-15- D-947754     04 14:40:35  1130,81 m/p   4  21,88   14  22,04   23  21,95
   HU-15- D-947781     04 14:48:32  1094,64 m/p  10  19,64   38  20,27   59  20,22
   HU-15- D-947776     04 14:48:46  1093,61 m/p  11  19,27   39  20,20   60  20,17
   HU-15- D-947770     04 14:51:42  1080,87 m/p  14  18,15   50  19,38   78  19,31
   HU-15- D-947768     04 15:24:57   954,75 m/p   0   0,00  183   9,57  286   9,34

Tóth Attila                     1.cs. Dt: 260307 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h  75,46p    R:  11.   5h  84,95p    T:  20.   5h  84,06p
Összesített E:   3.  20h 309,71p    R:  12.  18h 286,21p    T:  17.  18h 304,29p
   HU 15-07-43883      04 14:25:04  1156,58 m/p   1  23,00    5  22,70    9  22,62
   HU 15-D-927143      04 14:48:28  1047,65 m/p  20  15,91   80  17,17  125  17,06
   HU 15-D-839607      04 14:55:33  1018,61 m/p  27  13,30   98  15,84  157  15,53
   HU 15-07-43900      04 14:55:36  1018,42 m/p  28  12,93  100  15,69  159  15,43
   HU 15-07-43882      04 15:01:58   993,66 m/p  35  10,32  129  13,55  201  13,42

Tóth Sándor                     1.cs. Dt: 280709 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  60,05p    R:  12.   5h  84,24p    T:  21.   5h  84,00p
Összesített E:   4.  15h 249,11p    R:  19.  15h 244,60p    T:  25.  17h 278,06p
   HU-15- D-867308     04 14:53:15  1108,43 m/p   6  21,14   26  21,16   43  20,99
   HU-15- D-867340     04 14:53:26  1107,62 m/p   8  20,39   28  21,01   45  20,89
   HU-15- D-867315     04 14:59:10  1083,12 m/p  13  18,52   47  19,61   74  19,50
   HU-15- D-867317     04 15:29:06   970,98 m/p   0   0,00  160  11,27  244  11,36
   HU-15- D-867342     04 15:29:24   969,97 m/p   0   0,00  161  11,19  246  11,26
   HU-15- D-867316     04 15:30:12   967,29 m/p   0   0,00  167  10,75  256  10,78
   HU-15-  O-40331     04 15:36:17   947,43 m/p   0   0,00  188   9,20    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867030     1194,28 m/p
   2. Fejos Zsolt                    2.cs. A23 HU-15- D-865402     1191,80 m/p
   3. Katona József                  2.cs. A36 HU 15-07-44272      1184,24 m/p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867020     1179,08 m/p
   5. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38 HU 15-D-852910      1178,46 m/p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-15- D-865408     1171,68 m/p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 15-D-866507      1170,66 m/p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38 HU 15-D-852939      1166,05 m/p
   9. Tóth Attila                    1.cs. A64 HU 15-07-43883      1156,58 m/p
  10. Száraz László                  4.cs. A23 HU-15- D-865950     1155,42 m/p
  11. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-15- 26-56038     1154,61 m/p
  12. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-15- D-866734     1153,68 m/p
  13. Benke István                   1.cs. R38 HU 15-28-33855      1152,90 m/p
  14. Fejos Csaba                    1.cs. A64 HU 15-D-867125      1152,11 m/p
  15. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 15-D-866213      1147,49 m/p
  16. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867002     1146,17 m/p
  17. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867032     1146,17 m/p
  18. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38 HU 15-D-867462      1144,47 m/p
  19. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867008     1140,51 m/p
  20. Balázs Sándor                  2.cs. R38 HU-15- D-867701     1136,35 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Fejos Zsolt                    2.cs. A23 HU-15- D-865402     1191,80 m/p
   2. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38 HU 15-D-852910      1178,46 m/p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-15- D-865408     1171,68 m/p
   4. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38 HU 15-D-852939      1166,05 m/p
   5. Tóth Attila                    1.cs. A64 HU 15-07-43883      1156,58 m/p
   6. Száraz László                  4.cs. A23 HU-15- D-865950     1155,42 m/p
   7. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-15- 26-56038     1154,61 m/p
   8. Benke István                   1.cs. R38 HU 15-28-33855      1152,90 m/p
   9. Fejos Csaba                    1.cs. A64 HU 15-D-867125      1152,11 m/p
  10. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38 HU 15-D-867462      1144,47 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  112,51 p
   2. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.  105,13 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  103,74 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  103,06 p
   5. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    5 h.  100,53 p
   6. Száraz László                  2.cs. A23    5 h.   99,33 p
   7. Katona József                  2.cs. A36    5 h.   97,93 p
   8. Száraz László                  4.cs. A23    5 h.   96,16 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.   91,65 p
  10. Fejos Csaba                    1.cs. A64    5 h.   91,29 p
  11. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   90,99 p
  12. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.   90,40 p
  13. Grizner Sándor                 1.cs. R38    5 h.   89,13 p
  14. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    5 h.   88,98 p
  15. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    5 h.   88,45 p
  16. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.   87,94 p
  17. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.   87,93 p
  18. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.   86,07 p
  19. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.   85,05 p
  20. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   84,06 p
  21. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.   84,00 p
  22. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38    4 h.   81,94 p
  23. Babicz József                  1.cs. A64    5 h.   81,84 p
  24. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38    5 h.   81,70 p
  25. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    5 h.   81,03 p
  26. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38    5 h.   80,41 p
  27. Rédei Attila                   1.cs. R38    5 h.   79,93 p
  28. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.   75,95 p
  29. Kómár József                   1.cs. V10    5 h.   75,18 p
  30. Balázs Sándor                  2.cs. R38    4 h.   74,60 p
  31. Csörgi László                  1.cs. A50    5 h.   71,92 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  103,86 p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  103,40 p
   3. Száraz László                  2.cs. A23    5 h.   99,80 p
   4. Száraz László                  4.cs. A23    5 h.   96,77 p
   5. Fejos Csaba                    1.cs. A64    5 h.   91,98 p
   6. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   91,46 p
   7. Grizner Sándor                 1.cs. R38    5 h.   89,31 p
   8. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    5 h.   89,17 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.    5 h.  101,20 p
   2. Fejos Csaba                    1.cs.    5 h.   86,67 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs.    4 h.   78,94 p
   4. Tóth Attila                    1.cs.    5 h.   75,46 p
   5. Babicz József                  1.cs.    5 h.   72,85 p
   6. Tóth Sándor                    1.cs.    3 h.   60,05 p
   7. Babicz István                  1.cs.    4 h.   47,24 p
   8. Babicz János                   1.cs.    2 h.   26,60 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   12 h.  196,69 p
   2. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   11 h.  185,44 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  169,68 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    9 h.  161,33 p
   5. Száraz László                  2.cs. A23    9 h.  150,93 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36    9 h.  141,58 p
   7. Száraz László                  4.cs. A23    8 h.  135,31 p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38    8 h.  119,45 p
   9. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.  116,20 p
  10. Katona József                  2.cs. A36    6 h.  107,61 p
  11. Fejos Csaba                    1.cs. A64    6 h.  104,85 p
  12. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    6 h.  101,91 p
  13. Grizner Sándor                 1.cs. R38    6 h.  100,34 p
  14. Kovács József                  1.cs. A50    6 h.   99,98 p
  15. Japport Zoltán                 2.cs. A50    6 h.   98,82 p
  16. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    6 h.   97,80 p
  17. Babicz József                  1.cs. A64    6 h.   95,02 p
  18. Tóth Sándor                    1.cs. A64    6 h.   94,78 p
  19. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   90,99 p
  20. Rédei Attila                   1.cs. R38    6 h.   90,42 p
  21. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    5 h.   88,98 p
  22. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.   87,93 p
  23. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.   86,07 p
  24. Kómár József                   1.cs. V10    6 h.   85,91 p
  25. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    6 h.   85,39 p
  26. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   84,06 p
  27. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38    4 h.   81,94 p
  28. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    5 h.   81,03 p
  29. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38    5 h.   80,41 p
  30. Balázs Sándor                  2.cs. R38    4 h.   74,60 p
  31. Csörgi László                  1.cs. A50    5 h.   71,92 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    9 h.  162,20 p
   2. Száraz László                  2.cs. A23   10 h.  161,52 p
   3. Száraz László                  4.cs. A23    8 h.  136,47 p
   4. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38    8 h.  120,39 p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.  116,23 p
   6. Fejos Csaba                    1.cs. A64    6 h.  105,76 p
   7. Tóth Sándor                    1.cs. A64    7 h.  104,19 p
   8. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    6 h.  102,73 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs.    8 h.  143,35 p
   2. Fejos Csaba                    1.cs.    6 h.   97,36 p
   3. Babicz József                  1.cs.    6 h.   82,80 p
   4. Kovágó Gábor                   2.cs.    4 h.   78,94 p
   5. Tóth Attila                    1.cs.    5 h.   75,46 p
   6. Tóth Sándor                    1.cs.    3 h.   60,05 p
   7. Babicz István                  1.cs.    4 h.   47,24 p
   8. Babicz János                   1.cs.    2 h.   26,60 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár
  09.27. Mödling
  10.04. Alland

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Száraz László                  4.cs. A23   20 h.  381,55 p
   2. Száraz László                  2.cs. A23   20 h.  378,71 p
   3. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   20 h.  355,81 p
   4. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   20 h.  348,80 p
   5. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   19 h.  347,71 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   19 h.  334,88 p
   7. Babicz István                  1.cs. A64   19 h.  334,87 p
   8. Lengyel János                  1.cs. A23   20 h.  334,79 p
   9. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   20 h.  330,43 p
  10. Katona József                  2.cs. A36   20 h.  330,01 p
  11. Gazsi Károly                   1.cs. A36   19 h.  323,30 p
  12. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   19 h.  317,76 p
  13. Balázs Sándor                  2.cs. R38   19 h.  314,76 p
  14. Jánosi Pál                     1.cs. A23   18 h.  313,23 p
  15. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   18 h.  311,43 p
  16. Jánosi Pál                     2.cs. A23   18 h.  308,36 p
  17. Tóth Attila                    1.cs. A64   18 h.  304,29 p
  18. Száraz László                  1.cs. A23   16 h.  294,99 p
  19. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   20 h.  291,18 p
  20. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   19 h.  291,15 p
  21. Mészáros Mihály                1.cs. A36   18 h.  289,76 p
  22. Japport Zoltán                 1.cs. A50   17 h.  289,00 p
  23. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  282,79 p
  24. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38   20 h.  278,10 p
  25. Tóth Sándor                    1.cs. A64   17 h.  278,06 p
  26. Pap István                     1.cs. A36   18 h.  272,55 p
  27. Kómár József                   1.cs. V10   18 h.  266,48 p
  28. Babicz József                  1.cs. A64   18 h.  264,62 p
  29. Huszár Péter                   2.cs. A23   17 h.  258,85 p
  30. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   15 h.  253,15 p
  31. Jánosi Pál                     3.cs. A23   16 h.  250,88 p
  32. Fejos Csaba                    1.cs. A64   17 h.  249,74 p
  33. Fejos Zsolt                    3.cs. A23   15 h.  249,44 p
  34. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   15 h.  241,91 p
  35. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   16 h.  239,95 p
  36. Nagy János                     1.cs. A23   15 h.  239,08 p
  37. Majoros István                 1.cs. A50   17 h.  239,07 p
  38. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38   16 h.  238,43 p
  39. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   18 h.  234,69 p
  40. Japport Zoltán                 2.cs. A50   15 h.  232,94 p
  41. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  227,72 p
  42. Grizner Sándor                 1.cs. R38   15 h.  215,51 p
  43. Balázs Sándor                  5.cs. R38   14 h.  213,97 p
  44. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   13 h.  213,33 p
  45. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   12 h.  213,18 p
  46. Balázs Sándor                  4.cs. R38   14 h.  207,37 p
  47. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   13 h.  205,61 p
  48. Balázs Sándor                  1.cs. R38   14 h.  205,44 p
  49. Benke István                   1.cs. R38   15 h.  200,82 p
  50. Balázs Sándor                  3.cs. R38   13 h.  200,79 p
  51. Csörgi László                  1.cs. A50   14 h.  200,41 p
  52. Tóth Gábor                     1.cs. A36   12 h.  185,83 p
  53. Kovács József                  1.cs. A50   12 h.  184,15 p
  54. Molnár Pál                     1.cs. A23   12 h.  182,22 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Száraz László                  2.cs. A23   20 h.  366,66 p
   2. Száraz László                  4.cs. A23   19 h.  364,88 p
   3. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   20 h.  342,72 p
   4. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   19 h.  339,29 p
   5. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   20 h.  334,42 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   19 h.  324,44 p
   7. Babicz István                  1.cs. A64   19 h.  323,84 p
   8. Lengyel János                  1.cs. A23   20 h.  317,97 p
   9. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   20 h.  314,86 p
  10. Jánosi Pál                     1.cs. A23   18 h.  296,41 p
  11. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   18 h.  286,61 p
  12. Tóth Attila                    1.cs. A64   18 h.  286,21 p
  13. Jánosi Pál                     2.cs. A23   17 h.  283,84 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Babicz István                  1.cs.   19 h.  323,45 p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs.   19 h.  313,79 p
   3. Tóth Attila                    1.cs.   20 h.  309,71 p
   4. Tóth Sándor                    1.cs.   15 h.  249,11 p
   5. Babicz József                  1.cs.   17 h.  240,69 p
   6. Fejos Csaba                    1.cs.   17 h.  238,37 p
   7. Kovágó Gábor                   2.cs.   11 h.  187,05 p
   8. Szollos Béla                   1.cs.   12 h.  168,88 p
   9. Babicz István                  2.cs.   10 h.  162,15 p
  10. Babicz János                   1.cs.   11 h.  154,29 p
  11. Tóth Sándor                    2.cs.   10 h.  150,35 p
  12. Szollos Béla                   2.cs.    9 h.  121,95 p
  13. Kaló Imre                      1.cs.    3 h.   43,01 p
  14. Cseri József                   1.cs.    3 h.   34,17 p
  15. Kovágó Gábor                   3.cs.    2 h.   30,00 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár
  09.27. Mödling
  10.04. Alland

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár
  09.27. Mödling
  10.04. Alland

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   42 h.  604,57 p
   2. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   38 h.  597,49 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   39 h.  591,24 p
   4. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   40 h.  537,49 p
   5. Száraz László                  4.cs. A23   31 h.  535,50 p
   6. Száraz László                  2.cs. A23   33 h.  535,03 p
   7. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   33 h.  509,19 p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   33 h.  507,58 p
   9. Babicz István                  1.cs. A64   32 h.  500,09 p
  10. Gazsi Károly                   1.cs. A36   32 h.  471,83 p
  11. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   31 h.  468,62 p
  12. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   29 h.  468,04 p
  13. Kómár József                   1.cs. V10   31 h.  463,17 p
  14. Lengyel János                  1.cs. A23   27 h.  424,97 p
  15. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   25 h.  414,53 p
  16. Japport Zoltán                 1.cs. A50   27 h.  409,98 p
  17. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   26 h.  409,88 p
  18. Balázs Sándor                  2.cs. R38   27 h.  402,64 p
  19. Katona József                  2.cs. A36   26 h.  390,80 p
  20. Jánosi Pál                     1.cs. A23   23 h.  378,91 p
  21. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   27 h.  376,33 p
  22. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   25 h.  366,75 p
  23. Száraz László                  1.cs. A23   20 h.  360,18 p
  24. Katona József                  1.cs. A36   21 h.  352,02 p
  25. Jánosi Pál                     2.cs. A23   21 h.  345,03 p
  26. Tóth Attila                    1.cs. A64   21 h.  342,59 p
  27. Tóth Sándor                    1.cs. A64   22 h.  338,20 p
  28. Fejos Zsolt                    3.cs. A23   23 h.  331,17 p
  29. Pap István                     1.cs. A36   23 h.  330,79 p
  30. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   23 h.  324,23 p
  31. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38   24 h.  318,74 p
  32. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   21 h.  316,20 p
  33. Nagy János                     1.cs. A23   22 h.  313,54 p
  34. Mészáros Mihály                1.cs. A36   20 h.  313,16 p
  35. Jánosi Pál                     3.cs. A23   22 h.  312,46 p
  36. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   20 h.  296,26 p
  37. Huszár Péter                   2.cs. A23   19 h.  286,90 p
  38. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38   21 h.  282,28 p
  39. Babicz József                  1.cs. A64   19 h.  277,80 p
  40. Majoros István                 1.cs. A50   20 h.  277,43 p
  41. Japport Zoltán                 2.cs. A50   18 h.  274,27 p
  42. Fejos Csaba                    1.cs. A64   19 h.  272,26 p
  43. Balázs Sándor                  4.cs. R38   20 h.  266,21 p
  44. Balázs Sándor                  1.cs. R38   19 h.  255,00 p
  45. Balázs Sándor                  5.cs. R38   17 h.  249,10 p
  46. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   19 h.  247,44 p
  47. Szollos Béla                   1.cs. A64   19 h.  240,32 p
  48. Száraz László                  3.cs. A23   16 h.  237,82 p
  49. Grizner Sándor                 1.cs. R38   17 h.  235,03 p
  50. Babicz János                   1.cs. A64   17 h.  232,75 p
  51. Balázs Sándor                  3.cs. R38   16 h.  229,84 p
  52. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   15 h.  224,45 p
  53. Csörgi László                  1.cs. A50   16 h.  223,27 p
  54. Tóth Gábor                     1.cs. A36   15 h.  221,71 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   35 h.  508,16 p
   2. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   32 h.  507,93 p
   3. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   36 h.  501,39 p
   4. Száraz László                  4.cs. A23   27 h.  484,20 p
   5. Száraz László                  2.cs. A23   29 h.  470,40 p
   6. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   34 h.  428,44 p
   7. Babicz István                  1.cs. A64   27 h.  420,75 p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   28 h.  417,90 p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   26 h.  389,15 p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   25 h.  387,23 p
  11. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   23 h.  374,83 p
  12. Lengyel János                  1.cs. A23   24 h.  364,60 p
  13. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   23 h.  358,56 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Babicz István                  1.cs.   31 h.  470,33 p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs.   25 h.  388,31 p
   3. Tóth Attila                    1.cs.   23 h.  342,79 p
   4. Tóth Sándor                    1.cs.   18 h.  286,02 p
   5. Babicz József                  1.cs.   18 h.  250,64 p
   6. Fejos Csaba                    1.cs.   18 h.  249,06 p
   7. Kovágó Gábor                   2.cs.   14 h.  221,07 p
   8. Babicz István                  2.cs.   14 h.  209,00 p
   9. Szollos Béla                   1.cs.   15 h.  196,71 p
  10. Babicz János                   1.cs.   13 h.  174,79 p
  11. Tóth Sándor                    2.cs.   10 h.  150,35 p
  12. Szollos Béla                   2.cs.    9 h.  121,95 p
  13. Kaló Imre                      1.cs.    3 h.   43,01 p
  14. Cseri József                   1.cs.    3 h.   34,17 p
  15. Kovágó Gábor                   3.cs.    2 h.   30,00 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság
  1. Száraz László                  A23 HU-15- D-865919      4h  80,13p
  2. Száraz László                  A23 HU-15- D-865950      4h  79,32p
  3. Lengyel János                  A23 HU-15- 07-43382      4h  76,42p
  4. Katona József                  A36 HU 15-07-44272       4h  76,31p
  5. Babicz József                  A64 HU-15- D-951526      4h  70,51p
  6. Gazsi Károly                   A36 HU 15-D-866507       4h  69,51p
  7. Száraz László                  A23 HU-15- D-865963      4h  69,24p
  8. Babicz István                  A64 HU-15- 07-44707      4h  67,21p
  9. Száraz László                  A23 HU-15- D-865908      4h  67,11p
 10. Majoros István                 A50 HU-15- D-866745      4h  64,24p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság
  1. Száraz László                  A23 HU-15- D-865919      4h  79,15p
  2. Száraz László                  A23 HU-15- D-865950      4h  76,89p
  3. Lengyel János                  A23 HU-15- 07-43382      4h  74,36p
  4. Babicz József                  A64 HU-15- D-951526      4h  65,91p
  5. Száraz László                  A23 HU-15- D-865963      4h  65,30p
  6. Babicz István                  A64 HU-15- 07-44707      4h  61,38p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-15- D-865143      4h  59,07p
  8. Lengyel János                  A23 HU-15- 07-43345      4h  57,16p
  9. Grizner Sándor                 R38 HU 15-01-71230       4h  53,15p
 10. Babicz István                  A64 HU-15- 07-44740      4h  51,82p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság
  1. Babicz József                  A64 HU-15- D-951526      4h  67,98p
  2. Babicz István                  A64 HU-15- 07-44707      4h  64,07p
  3. Babicz István                  A64 HU-15- 07-44740      4h  52,61p
  4. Kovágó Gábor                   A64 HU-15- D-947797      3h  57,67p
  5. Kovágó Gábor                   A64 HU-15- D-947741      3h  56,29p
  6. Babicz István                  A64 HU-15- 07-44749      3h  53,53p
  7. Kovágó Gábor                   A64 HU-15- D-947767      3h  52,12p
  8. Kovágó Gábor                   A64 HU-15- D-947758      3h  45,90p
  9. Fejos Csaba                    A64 HU 15-D-867165       3h  43,09p
 10. Kovágó Gábor                   A64 HU-15- D-947796      3h  39,75p