Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, R38 Jászberény
Első adat felvétele: 2015.10.06 15:00:06
Az adatok utolsó módosítása: 2015.10.08 17:12:21
A lista kiadásának időpontja: 2015.10.08 17:14:25
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.11.05 15:00:06
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Fiatalok versenye, 04 verseny 

Feleresztés helye: Alland
Feleresztés ideje: 2015.10.04 10:40
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 279000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 23
Legkisebb pont   : 9,2
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso         9   10   135   27   34   1184,24    971,50    932,45
A50 Zsámbok             7   10   139   28   35   1194,28   1028,57    976,48
V10 Hatvan              7    9   132   26   33   1118,06    952,76    902,72
Hatvan I.              23   29   406   81  102   1194,28    976,00    955,34
A23 Nagykáta           11   20   289   58   72   1191,80    988,49    960,05
A64 Szentmártonkáta     8   11   150   30   38   1156,58   1016,44    976,42
R38 Jászberény          8   20   312   62   78   1178,46    958,92    916,10
Hatvan II.             27   51   751  150  188   1191,80    976,20    947,43
Tagszövetségben        50   80  1157  231  289   1194,28    976,00    954,62

R38 egyesületi díjlista
   1. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. HU 15-D-852910      1178,46 m/p
   2. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. HU 15-D-852939      1166,05 m/p
   3. Benke István                   1.cs. HU 15-28-33855      1152,90 m/p
   4. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. HU 15-D-867462      1144,47 m/p
   5. Balázs Sándor                  2.cs. HU-15- D-867701     1136,35 m/p
   6. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. HU 15-D-867435      1132,28 m/p
   7. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. HU 15-D-867411      1130,19 m/p
   8. Balázs Sándor                  2.cs. HU-15- D-867715     1129,77 m/p
   9. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. HU 15-D-943405      1125,53 m/p
  10. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. HU 15-D-852998      1098,39 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Balázs Sándor                   1.cs. Dt: 283140 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   4h  50,42p    R:  40.   1h  19,24p    T:  57.   1h  19,21p
Összesített E:  11.  13h 185,09p    R:  35.  13h 173,57p    T:  48.  14h 205,44p
   HU-15- D-867674     04 15:02:37  1078,15 m/p  16  20,31   52  19,24   80  19,21
   HU-15- D-867662     04 15:41:38   938,69 m/p  71  10,45    0   0,00    0   0,00
   HU-15- D-867713     04 15:44:41   929,29 m/p  73  10,10    0   0,00    0   0,00
   HU-15- D-867763     04 15:47:15   921,53 m/p  76   9,56    0   0,00    0   0,00

Balázs Sándor                   2.cs. Dt: 283140 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   4h  77,84p    R:  20.   4h  74,80p    T:  30.   4h  74,60p
Összesített E:   6.  16h 285,50p    R:  14.  17h 279,81p    T:  13.  19h 314,76p
   HU-15- D-867701     04 14:49:10  1136,35 m/p   5  22,28   11  22,26   20  22,09
   HU-15- D-867715     04 14:50:37  1129,77 m/p   8  21,75   16  21,89   25  21,85
   HU-15- D-867700     04 15:02:08  1080,14 m/p  15  20,49   51  19,31   79  19,26
   HU-15- D-867744     04 15:31:32   971,21 m/p  55  13,32  159  11,34  243  11,40

Balázs Sándor                   3.cs. Dt: 283140 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   2h  25,21p    R:  41.   1h  12,89p    T:  59.   1h  12,99p
Összesített E:  14.  12h 178,20p    R:  37.  12h 169,81p    T:  50.  13h 200,79p
   HU-15- D-867768     04 15:26:52   987,01 m/p  43  15,47  138  12,89  210  12,99
   HU-15- D-867706     04 15:46:21   924,24 m/p  75   9,74    0   0,00    0   0,00

Balázs Sándor                   4.cs. Dt: 283140 Kg:  16 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   2h  28,98p    R:  38.   2h  25,11p    T:  55.   2h  24,92p
Összesített E:  12.  12h 181,24p    R:  34.  13h 184,67p    T:  46.  14h 207,37p
   HU-15- D-867680     04 15:20:15  1010,31 m/p  38  16,37  113  14,73  174  14,71
   HU-15- D-867769     04 15:34:32   961,32 m/p  59  12,61  172  10,38  268  10,21

Benke István                    1.cs. Dt: 295258 Kg:  18 Ók: 101 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   4h  65,65p    R:  29.   3h  52,47p    T:  43.   3h  52,43p
Összesített E:  16.   9h 130,21p    R:  39.  12h 150,65p    T:  49.  15h 200,82p
   HU 15-28-33855      04 14:55:13  1152,90 m/p   3  22,64    8  22,48   13  22,43
   HU 15-28-33861      04 15:15:30  1068,25 m/p  19  19,77   65  18,28  100  18,26
   HU 15-28-33871      04 15:42:05   974,48 m/p  52  13,86  154  11,71  236  11,74
   HU 15-28-33869      04 15:59:43   920,86 m/p  77   9,38    0   0,00    0   0,00

Grizner Sándor                  1.cs. Dt: 295831 Kg:  13 Ók:  87 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h  95,83p    R:   7.   5h  89,31p    T:  13.   5h  89,13p
Összesített E:  13.  12h 181,23p    R:  36.  12h 171,96p    T:  42.  15h 215,51p
   HU 15-01-69243      04 15:10:33  1090,35 m/p  13  20,85   42  19,97   66  19,89
   HU 15-01-69249      04 15:12:07  1084,09 m/p  14  20,67   46  19,68   73  19,55
   HU 15-01-71230      04 15:13:51  1077,24 m/p  17  20,13   54  19,09   82  19,12
   HU 15-D-867623      04 15:17:03  1064,83 m/p  22  19,24   69  17,98  106  17,97
   HU 15-D-867620      04 15:40:16   982,67 m/p  46  14,94  142  12,59  218  12,60
   HU 15-D-867615      04 15:44:14   969,89 m/p  56  13,14  162  11,12  247  11,21
   HU 15-D-867605      04 15:51:43   946,65 m/p  67  11,17    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-867612      04 16:02:08   916,10 m/p  78   9,20    0   0,00    0   0,00

Dr. Nagy Lehel és Róbert        2.cs. Dt: 295826 Kg:  17 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   3h  55,19p    R:  32.   2h  44,53p    T:  46.   2h  44,23p
Összesített E:  10.  14h 193,78p    R:  32.  14h 190,66p    T:  38.  16h 238,43p
   HU 15-D-867462      04 14:58:29  1144,47 m/p   4  22,46   10  22,34   18  22,19
   HU 15-D-867435      04 15:01:16  1132,28 m/p   6  22,10   12  22,19   21  22,04
   HU 15-D-867460      04 15:53:10   944,63 m/p  70  10,63    0   0,00    0   0,00

Dr. Nagy Lehel és Róbert        3.cs. Dt: 295826 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   5h  77,72p    R:  21.   5h  70,57p    T:  32.   5h  70,34p
Összesített E:   8.  18h 241,72p    R:  21.  18h 235,32p    T:  24.  20h 278,10p
   HU 15-D-867411      04 15:01:45  1130,19 m/p   7  21,92   15  21,97   24  21,90
   HU 15-D-867454      04 15:22:17  1047,98 m/p  27  18,34   79  17,24  123  17,15
   HU 15-D-867410      04 15:44:14   972,37 m/p  54  13,50  158  11,41  241  11,50
   HU 15-D-867404      04 15:48:30   958,92 m/p  62  12,07  177  10,01  273   9,97
   HU 15-D-867412      04 15:48:53   957,73 m/p  63  11,89  178   9,94  276   9,82
   HU 15-D-867425      04 15:51:36   949,38 m/p  66  11,35  186   9,35    0   0,00
   HU 15-D-867447      04 15:55:58   936,26 m/p  72  10,28    0   0,00    0   0,00

Dr. Nagy Lehelné és fia         1.cs. Dt: 295321 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   4h  83,94p    R:  15.   4h  82,27p    T:  22.   4h  81,94p
Összesített E:   2.  19h 346,52p    R:   4.  19h 339,29p    T:   5.  19h 347,71p
   HU 15-D-852910      04 14:50:36  1178,46 m/p   1  23,00    2  22,93    5  22,81
   HU 15-D-852939      04 14:53:16  1166,05 m/p   2  22,82    4  22,78    8  22,66
   HU 15-D-943405      04 15:02:23  1125,53 m/p   9  21,57   18  21,75   28  21,71
   HU 15-D-852945      04 15:32:07  1010,97 m/p  37  16,55  112  14,81  173  14,76

Dr. Nagy Lehelné és fia         2.cs. Dt: 295321 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  88,48p    R:  17.   5h  80,54p    T:  26.   5h  80,41p
Összesített E:   1.  20h 351,86p    R:   5.  20h 334,42p    T:   4.  20h 348,80p
   HU 15-D-852998      04 15:08:52  1098,39 m/p  10  21,39   32  20,71   53  20,51
   HU 15-D-943425      04 15:16:54  1066,53 m/p  20  19,59   66  18,20  102  18,16
   HU 15-D-852901      04 15:22:32  1045,26 m/p  28  18,16   83  16,95  129  16,87
   HU 15-D-943414      04 15:41:02   981,02 m/p  47  14,76  144  12,45  220  12,51
   HU 15-D-852958      04 15:41:28   979,61 m/p  48  14,58  147  12,23  223  12,36
   HU 15-D-852991      04 15:52:11   945,99 m/p  68  10,99    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-852946      04 15:52:31   944,98 m/p  69  10,81    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-852954      04 15:59:12   925,19 m/p  74   9,92    0   0,00    0   0,00

Dr. Nagy Lehelné és fia         3.cs. Dt: 295321 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  88,30p    R:  13.   5h  82,68p    T:  24.   5h  81,70p
Összesített E:   4.  20h 326,89p    R:   9.  20h 314,86p    T:   9.  20h 330,43p
   HU 15-D-852961      04 15:08:53  1098,32 m/p  11  21,21   33  20,64   54  20,46
   HU 15-D-852992      04 15:26:32  1030,67 m/p  32  17,44   89  16,51  141  16,29
   HU 15-D-943401      04 15:29:58  1018,47 m/p  35  16,91   99  15,77  158  15,48
   HU 15-D-943403      04 15:30:49  1015,49 m/p  36  16,73  106  15,25  165  15,14
   HU 15-D-852977      04 15:33:26  1006,43 m/p  40  16,01  116  14,51  182  14,33
   HU 15-D-852965      04 15:37:20   993,23 m/p  42  15,65  132  13,33  204  13,27
   HU 15-D-852947      04 15:40:00   984,40 m/p  44  15,29  140  12,74  214  12,79
   HU 15-D-852962      04 15:43:10   974,12 m/p  53  13,68  155  11,64  237  11,69

Nagy Varga Viktor               2.cs. Dt: 295986 Kg:  20 Ók:   3 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   4h  71,38p    R:  24.   4h  66,39p    T:  36.   4h  65,84p
Összesített E:   3.  19h 341,11p    R:   6.  19h 324,44p    T:   6.  19h 334,88p
   HU-15- D-867388     04 15:16:17  1071,21 m/p  18  19,95   59  18,72   91  18,69
   HU-15- D-867530     04 15:24:34  1040,03 m/p  29  17,98   85  16,80  133  16,68
   HU-15- M-139721     04 15:27:57  1027,81 m/p  33  17,26   92  16,28  146  16,05
   HU-15- D-867600     04 15:33:53  1007,06 m/p  39  16,19  115  14,59  180  14,42

Nagy Varga Viktor               4.cs. Dt: 295986 Kg:  20 Ók:   3 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   4h  56,33p    R:  31.   4h  48,83p    T:  45.   4h  48,49p
Összesített E:   5.  19h 291,46p    R:  17.  19h 269,47p    T:  20.  19h 291,15p
   HU-15- D-867509     04 15:24:37  1039,85 m/p  30  17,80   86  16,73  134  16,63
   HU-15- D-867543     04 15:43:30   975,16 m/p  51  14,04  152  11,86  233  11,88
   HU-15- D-867562     04 15:47:19   963,05 m/p  57  12,96  169  10,60  260  10,59
   HU-15-  O-43255     04 15:49:58   954,81 m/p  65  11,53  182   9,64  285   9,39

Nagy Varga Viktor               5.cs. Dt: 295986 Kg:  20 Ók:   3 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   5h  84,19p    R:  19.   5h  76,11p    T:  28.   5h  75,95p
Összesített E:   7.  17h 254,42p    R:  18.  18h 258,33p    T:  19.  20h 291,18p
   HU-15- D-867506     04 15:17:41  1065,81 m/p  21  19,42   68  18,06  105  18,02
   HU-15- D-867552     04 15:18:07  1064,15 m/p  23  19,06   70  17,91  107  17,92
   HU-15- D-867553     04 15:19:27  1059,07 m/p  24  18,88   72  17,76  111  17,73
   HU-15- D-867378     04 15:43:04   976,55 m/p  49  14,40  148  12,15  227  12,17
   HU-15- D-867513     04 15:48:15   960,13 m/p  60  12,43  174  10,23  270  10,11
   HU-15- M-139709     04 15:49:54   955,02 m/p  64  11,71  181   9,72  284   9,44

Rédei Attila                    1.cs. Dt: 295350 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h  87,58p    R:  18.   5h  79,87p    T:  27.   5h  79,93p
Összesített E:  17.   8h 125,58p    R:  43.  10h 133,97p    T:  55.  14h 181,91p
   HU 15-D-918157      04 15:10:26  1092,14 m/p  12  21,03   40  20,12   62  20,08
   HU 15-D-918197      04 15:19:22  1057,21 m/p  25  18,70   74  17,61  113  17,63
   HU 15-D-918189      04 15:19:48  1055,58 m/p  26  18,52   75  17,54  114  17,59
   HU 15-D-918196      04 15:40:18   983,52 m/p  45  15,11  141  12,67  216  12,70
   HU 15-D-918166      04 15:42:43   975,66 m/p  50  14,22  151  11,93  232  11,93
   HU 15-D-918191      04 15:46:51   962,52 m/p  58  12,78  170  10,53  262  10,49

Rédei Attila                    2.cs. Dt: 295350 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   2h  33,45p    R:  35.   2h  30,87p    T:  51.   2h  30,67p
Összesített E:  21.   3h  48,49p    R:  56.   3h  43,38p    T:  86.   5h  62,72p
   HU 15-D-918188      04 15:24:49  1036,98 m/p  31  17,62   88  16,58  136  16,53
   HU 15-D-918167      04 15:34:39  1002,38 m/p  41  15,83  119  14,29  186  14,14

Varga László                    1.cs. Dt: 284889 Kg:  15 Ók: 341 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   2h  29,34p    R:  37.   2h  26,30p    T:  54.   2h  25,97p
Összesített E:  18.   5h  70,57p    R:  53.   5h  67,63p    T:  84.   5h  68,09p
   HU 15-07-44884      04 15:14:29  1026,63 m/p  34  17,09   93  16,21  148  15,96
   HU 15-07-44899      04 15:33:46   959,83 m/p  61  12,25  176  10,09  272  10,01

Tagszövetségi díjlista
   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867030     1194,28 m/p
   2. Fejos Zsolt                    2.cs. A23 HU-15- D-865402     1191,80 m/p
   3. Katona József                  2.cs. A36 HU 15-07-44272      1184,24 m/p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867020     1179,08 m/p
   5. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38 HU 15-D-852910      1178,46 m/p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-15- D-865408     1171,68 m/p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 15-D-866507      1170,66 m/p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38 HU 15-D-852939      1166,05 m/p
   9. Tóth Attila                    1.cs. A64 HU 15-07-43883      1156,58 m/p
  10. Száraz László                  4.cs. A23 HU-15- D-865950     1155,42 m/p
  11. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-15- 26-56038     1154,61 m/p
  12. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-15- D-866734     1153,68 m/p
  13. Benke István                   1.cs. R38 HU 15-28-33855      1152,90 m/p
  14. Fejos Csaba                    1.cs. A64 HU 15-D-867125      1152,11 m/p
  15. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 15-D-866213      1147,49 m/p
  16. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867002     1146,17 m/p
  17. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867032     1146,17 m/p
  18. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38 HU 15-D-867462      1144,47 m/p
  19. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867008     1140,51 m/p
  20. Balázs Sándor                  2.cs. R38 HU-15- D-867701     1136,35 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Fejos Zsolt                    2.cs. A23 HU-15- D-865402     1191,80 m/p
   2. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38 HU 15-D-852910      1178,46 m/p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-15- D-865408     1171,68 m/p
   4. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38 HU 15-D-852939      1166,05 m/p
   5. Tóth Attila                    1.cs. A64 HU 15-07-43883      1156,58 m/p
   6. Száraz László                  4.cs. A23 HU-15- D-865950     1155,42 m/p
   7. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-15- 26-56038     1154,61 m/p
   8. Benke István                   1.cs. R38 HU 15-28-33855      1152,90 m/p
   9. Fejos Csaba                    1.cs. A64 HU 15-D-867125      1152,11 m/p
  10. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38 HU 15-D-867462      1144,47 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  112,51 p
   2. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.  105,13 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  103,74 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  103,06 p
   5. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    5 h.  100,53 p
   6. Száraz László                  2.cs. A23    5 h.   99,33 p
   7. Katona József                  2.cs. A36    5 h.   97,93 p
   8. Száraz László                  4.cs. A23    5 h.   96,16 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.   91,65 p
  10. Fejos Csaba                    1.cs. A64    5 h.   91,29 p
  11. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   90,99 p
  12. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.   90,40 p
  13. Grizner Sándor                 1.cs. R38    5 h.   89,13 p
  14. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    5 h.   88,98 p
  15. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    5 h.   88,45 p
  16. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.   87,94 p
  17. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.   87,93 p
  18. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.   86,07 p
  19. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.   85,05 p
  20. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   84,06 p
  21. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.   84,00 p
  22. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38    4 h.   81,94 p
  23. Babicz József                  1.cs. A64    5 h.   81,84 p
  24. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38    5 h.   81,70 p
  25. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    5 h.   81,03 p
  26. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38    5 h.   80,41 p
  27. Rédei Attila                   1.cs. R38    5 h.   79,93 p
  28. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.   75,95 p
  29. Kómár József                   1.cs. V10    5 h.   75,18 p
  30. Balázs Sándor                  2.cs. R38    4 h.   74,60 p
  31. Csörgi László                  1.cs. A50    5 h.   71,92 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  103,86 p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  103,40 p
   3. Száraz László                  2.cs. A23    5 h.   99,80 p
   4. Száraz László                  4.cs. A23    5 h.   96,77 p
   5. Fejos Csaba                    1.cs. A64    5 h.   91,98 p
   6. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   91,46 p
   7. Grizner Sándor                 1.cs. R38    5 h.   89,31 p
   8. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    5 h.   89,17 p

A verseny R38 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Grizner Sándor                 1.cs.    5 h.   95,83 p
   2. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs.    5 h.   88,48 p
   3. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs.    5 h.   88,30 p
   4. Rédei Attila                   1.cs.    5 h.   87,58 p
   5. Nagy Varga Viktor              5.cs.    5 h.   84,19 p
   6. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs.    4 h.   83,94 p
   7. Balázs Sándor                  2.cs.    4 h.   77,84 p
   8. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs.    5 h.   77,72 p
   9. Nagy Varga Viktor              2.cs.    4 h.   71,38 p
  10. Benke István                   1.cs.    4 h.   65,65 p
  11. Nagy Varga Viktor              4.cs.    4 h.   56,33 p
  12. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs.    3 h.   55,19 p
  13. Balázs Sándor                  1.cs.    4 h.   50,42 p
  14. Rédei Attila                   2.cs.    2 h.   33,45 p
  15. Varga László                   1.cs.    2 h.   29,34 p
  16. Balázs Sándor                  4.cs.    2 h.   28,98 p
  17. Balázs Sándor                  3.cs.    2 h.   25,21 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   12 h.  196,69 p
   2. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   11 h.  185,44 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  169,68 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    9 h.  161,33 p
   5. Száraz László                  2.cs. A23    9 h.  150,93 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36    9 h.  141,58 p
   7. Száraz László                  4.cs. A23    8 h.  135,31 p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38    8 h.  119,45 p
   9. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.  116,20 p
  10. Katona József                  2.cs. A36    6 h.  107,61 p
  11. Fejos Csaba                    1.cs. A64    6 h.  104,85 p
  12. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    6 h.  101,91 p
  13. Grizner Sándor                 1.cs. R38    6 h.  100,34 p
  14. Kovács József                  1.cs. A50    6 h.   99,98 p
  15. Japport Zoltán                 2.cs. A50    6 h.   98,82 p
  16. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    6 h.   97,80 p
  17. Babicz József                  1.cs. A64    6 h.   95,02 p
  18. Tóth Sándor                    1.cs. A64    6 h.   94,78 p
  19. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   90,99 p
  20. Rédei Attila                   1.cs. R38    6 h.   90,42 p
  21. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    5 h.   88,98 p
  22. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.   87,93 p
  23. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.   86,07 p
  24. Kómár József                   1.cs. V10    6 h.   85,91 p
  25. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    6 h.   85,39 p
  26. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   84,06 p
  27. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38    4 h.   81,94 p
  28. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    5 h.   81,03 p
  29. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38    5 h.   80,41 p
  30. Balázs Sándor                  2.cs. R38    4 h.   74,60 p
  31. Csörgi László                  1.cs. A50    5 h.   71,92 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    9 h.  162,20 p
   2. Száraz László                  2.cs. A23   10 h.  161,52 p
   3. Száraz László                  4.cs. A23    8 h.  136,47 p
   4. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38    8 h.  120,39 p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.  116,23 p
   6. Fejos Csaba                    1.cs. A64    6 h.  105,76 p
   7. Tóth Sándor                    1.cs. A64    7 h.  104,19 p
   8. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    6 h.  102,73 p

A verseny R38 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs.    8 h.  132,92 p
   2. Grizner Sándor                 1.cs.    8 h.  129,34 p
   3. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs.    8 h.  120,20 p
   4. Rédei Attila                   1.cs.    6 h.  100,36 p
   5. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs.    7 h.   99,35 p
   6. Nagy Varga Viktor              5.cs.    6 h.   95,90 p
   7. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs.    4 h.   83,94 p
   8. Balázs Sándor                  2.cs.    4 h.   77,84 p
   9. Nagy Varga Viktor              2.cs.    4 h.   71,38 p
  10. Benke István                   1.cs.    4 h.   65,65 p
  11. Nagy Varga Viktor              4.cs.    4 h.   56,33 p
  12. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs.    3 h.   55,19 p
  13. Balázs Sándor                  1.cs.    4 h.   50,42 p
  14. Rédei Attila                   2.cs.    2 h.   33,45 p
  15. Varga László                   1.cs.    2 h.   29,34 p
  16. Balázs Sándor                  4.cs.    2 h.   28,98 p
  17. Balázs Sándor                  3.cs.    2 h.   25,21 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár
  09.27. Mödling
  10.04. Alland

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Száraz László                  4.cs. A23   20 h.  381,55 p
   2. Száraz László                  2.cs. A23   20 h.  378,71 p
   3. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   20 h.  355,81 p
   4. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   20 h.  348,80 p
   5. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   19 h.  347,71 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   19 h.  334,88 p
   7. Babicz István                  1.cs. A64   19 h.  334,87 p
   8. Lengyel János                  1.cs. A23   20 h.  334,79 p
   9. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   20 h.  330,43 p
  10. Katona József                  2.cs. A36   20 h.  330,01 p
  11. Gazsi Károly                   1.cs. A36   19 h.  323,30 p
  12. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   19 h.  317,76 p
  13. Balázs Sándor                  2.cs. R38   19 h.  314,76 p
  14. Jánosi Pál                     1.cs. A23   18 h.  313,23 p
  15. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   18 h.  311,43 p
  16. Jánosi Pál                     2.cs. A23   18 h.  308,36 p
  17. Tóth Attila                    1.cs. A64   18 h.  304,29 p
  18. Száraz László                  1.cs. A23   16 h.  294,99 p
  19. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   20 h.  291,18 p
  20. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   19 h.  291,15 p
  21. Mészáros Mihály                1.cs. A36   18 h.  289,76 p
  22. Japport Zoltán                 1.cs. A50   17 h.  289,00 p
  23. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  282,79 p
  24. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38   20 h.  278,10 p
  25. Tóth Sándor                    1.cs. A64   17 h.  278,06 p
  26. Pap István                     1.cs. A36   18 h.  272,55 p
  27. Kómár József                   1.cs. V10   18 h.  266,48 p
  28. Babicz József                  1.cs. A64   18 h.  264,62 p
  29. Huszár Péter                   2.cs. A23   17 h.  258,85 p
  30. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   15 h.  253,15 p
  31. Jánosi Pál                     3.cs. A23   16 h.  250,88 p
  32. Fejos Csaba                    1.cs. A64   17 h.  249,74 p
  33. Fejos Zsolt                    3.cs. A23   15 h.  249,44 p
  34. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   15 h.  241,91 p
  35. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   16 h.  239,95 p
  36. Nagy János                     1.cs. A23   15 h.  239,08 p
  37. Majoros István                 1.cs. A50   17 h.  239,07 p
  38. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38   16 h.  238,43 p
  39. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   18 h.  234,69 p
  40. Japport Zoltán                 2.cs. A50   15 h.  232,94 p
  41. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  227,72 p
  42. Grizner Sándor                 1.cs. R38   15 h.  215,51 p
  43. Balázs Sándor                  5.cs. R38   14 h.  213,97 p
  44. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   13 h.  213,33 p
  45. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   12 h.  213,18 p
  46. Balázs Sándor                  4.cs. R38   14 h.  207,37 p
  47. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   13 h.  205,61 p
  48. Balázs Sándor                  1.cs. R38   14 h.  205,44 p
  49. Benke István                   1.cs. R38   15 h.  200,82 p
  50. Balázs Sándor                  3.cs. R38   13 h.  200,79 p
  51. Csörgi László                  1.cs. A50   14 h.  200,41 p
  52. Tóth Gábor                     1.cs. A36   12 h.  185,83 p
  53. Kovács József                  1.cs. A50   12 h.  184,15 p
  54. Molnár Pál                     1.cs. A23   12 h.  182,22 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Száraz László                  2.cs. A23   20 h.  366,66 p
   2. Száraz László                  4.cs. A23   19 h.  364,88 p
   3. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   20 h.  342,72 p
   4. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   19 h.  339,29 p
   5. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   20 h.  334,42 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   19 h.  324,44 p
   7. Babicz István                  1.cs. A64   19 h.  323,84 p
   8. Lengyel János                  1.cs. A23   20 h.  317,97 p
   9. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   20 h.  314,86 p
  10. Jánosi Pál                     1.cs. A23   18 h.  296,41 p
  11. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   18 h.  286,61 p
  12. Tóth Attila                    1.cs. A64   18 h.  286,21 p
  13. Jánosi Pál                     2.cs. A23   17 h.  283,84 p

R38 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs.   20 h.  351,86 p
   2. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs.   19 h.  346,52 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs.   19 h.  341,11 p
   4. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs.   20 h.  326,89 p
   5. Nagy Varga Viktor              4.cs.   19 h.  291,46 p
   6. Balázs Sándor                  2.cs.   16 h.  285,50 p
   7. Nagy Varga Viktor              5.cs.   17 h.  254,42 p
   8. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs.   18 h.  241,72 p
   9. Nagy Varga Viktor              1.cs.   13 h.  199,99 p
  10. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs.   14 h.  193,78 p
  11. Balázs Sándor                  1.cs.   13 h.  185,09 p
  12. Balázs Sándor                  4.cs.   12 h.  181,24 p
  13. Grizner Sándor                 1.cs.   12 h.  181,23 p
  14. Balázs Sándor                  3.cs.   12 h.  178,20 p
  15. Balázs Sándor                  5.cs.    9 h.  159,08 p
  16. Benke István                   1.cs.    9 h.  130,21 p
  17. Rédei Attila                   1.cs.    8 h.  125,58 p
  18. Varga László                   1.cs.    5 h.   70,57 p
  19. Nagy Varga Viktor              3.cs.    5 h.   67,99 p
  20. Dr. Nagy Lehel és Róbert       1.cs.    5 h.   61,03 p
  21. Rédei Attila                   2.cs.    3 h.   48,49 p
  22. Balázs Sándor                  6.cs.    3 h.   46,59 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár
  09.27. Mödling
  10.04. Alland

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár
  09.27. Mödling
  10.04. Alland

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   42 h.  604,57 p
   2. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   38 h.  597,49 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   39 h.  591,24 p
   4. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   40 h.  537,49 p
   5. Száraz László                  4.cs. A23   31 h.  535,50 p
   6. Száraz László                  2.cs. A23   33 h.  535,03 p
   7. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   33 h.  509,19 p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   33 h.  507,58 p
   9. Babicz István                  1.cs. A64   32 h.  500,09 p
  10. Gazsi Károly                   1.cs. A36   32 h.  471,83 p
  11. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   31 h.  468,62 p
  12. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   29 h.  468,04 p
  13. Kómár József                   1.cs. V10   31 h.  463,17 p
  14. Lengyel János                  1.cs. A23   27 h.  424,97 p
  15. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   25 h.  414,53 p
  16. Japport Zoltán                 1.cs. A50   27 h.  409,98 p
  17. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   26 h.  409,88 p
  18. Balázs Sándor                  2.cs. R38   27 h.  402,64 p
  19. Katona József                  2.cs. A36   26 h.  390,80 p
  20. Jánosi Pál                     1.cs. A23   23 h.  378,91 p
  21. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   27 h.  376,33 p
  22. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   25 h.  366,75 p
  23. Száraz László                  1.cs. A23   20 h.  360,18 p
  24. Katona József                  1.cs. A36   21 h.  352,02 p
  25. Jánosi Pál                     2.cs. A23   21 h.  345,03 p
  26. Tóth Attila                    1.cs. A64   21 h.  342,59 p
  27. Tóth Sándor                    1.cs. A64   22 h.  338,20 p
  28. Fejos Zsolt                    3.cs. A23   23 h.  331,17 p
  29. Pap István                     1.cs. A36   23 h.  330,79 p
  30. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   23 h.  324,23 p
  31. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38   24 h.  318,74 p
  32. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   21 h.  316,20 p
  33. Nagy János                     1.cs. A23   22 h.  313,54 p
  34. Mészáros Mihály                1.cs. A36   20 h.  313,16 p
  35. Jánosi Pál                     3.cs. A23   22 h.  312,46 p
  36. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   20 h.  296,26 p
  37. Huszár Péter                   2.cs. A23   19 h.  286,90 p
  38. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38   21 h.  282,28 p
  39. Babicz József                  1.cs. A64   19 h.  277,80 p
  40. Majoros István                 1.cs. A50   20 h.  277,43 p
  41. Japport Zoltán                 2.cs. A50   18 h.  274,27 p
  42. Fejos Csaba                    1.cs. A64   19 h.  272,26 p
  43. Balázs Sándor                  4.cs. R38   20 h.  266,21 p
  44. Balázs Sándor                  1.cs. R38   19 h.  255,00 p
  45. Balázs Sándor                  5.cs. R38   17 h.  249,10 p
  46. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   19 h.  247,44 p
  47. Szollos Béla                   1.cs. A64   19 h.  240,32 p
  48. Száraz László                  3.cs. A23   16 h.  237,82 p
  49. Grizner Sándor                 1.cs. R38   17 h.  235,03 p
  50. Babicz János                   1.cs. A64   17 h.  232,75 p
  51. Balázs Sándor                  3.cs. R38   16 h.  229,84 p
  52. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   15 h.  224,45 p
  53. Csörgi László                  1.cs. A50   16 h.  223,27 p
  54. Tóth Gábor                     1.cs. A36   15 h.  221,71 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   35 h.  508,16 p
   2. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   32 h.  507,93 p
   3. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   36 h.  501,39 p
   4. Száraz László                  4.cs. A23   27 h.  484,20 p
   5. Száraz László                  2.cs. A23   29 h.  470,40 p
   6. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   34 h.  428,44 p
   7. Babicz István                  1.cs. A64   27 h.  420,75 p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   28 h.  417,90 p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   26 h.  389,15 p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   25 h.  387,23 p
  11. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   23 h.  374,83 p
  12. Lengyel János                  1.cs. A23   24 h.  364,60 p
  13. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   23 h.  358,56 p

R38 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.   33 h.  510,37 p
   2. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs.   31 h.  510,09 p
   3. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs.   34 h.  501,91 p
   4. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs.   31 h.  464,14 p
   5. Nagy Varga Viktor              4.cs.   30 h.  410,75 p
   6. Balázs Sándor                  2.cs.   19 h.  323,63 p
   7. Nagy Varga Viktor              5.cs.   19 h.  277,42 p
   8. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs.   21 h.  272,15 p
   9. Nagy Varga Viktor              1.cs.   16 h.  228,69 p
  10. Grizner Sándor                 1.cs.   15 h.  214,74 p
  11. Balázs Sándor                  1.cs.   15 h.  203,19 p
  12. Balázs Sándor                  4.cs.   14 h.  200,18 p
  13. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs.   14 h.  193,78 p
  14. Balázs Sándor                  3.cs.   12 h.  178,20 p
  15. Balázs Sándor                  5.cs.   10 h.  169,79 p
  16. Rédei Attila                   1.cs.    9 h.  138,36 p
  17. Benke István                   1.cs.    9 h.  130,21 p
  18. Nagy Varga Viktor              3.cs.    6 h.   77,52 p
  19. Varga László                   1.cs.    5 h.   70,57 p
  20. Dr. Nagy Lehel és Róbert       1.cs.    5 h.   61,03 p
  21. Rédei Attila                   2.cs.    3 h.   48,49 p
  22. Balázs Sándor                  6.cs.    3 h.   46,59 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság
  1. Száraz László                  A23 HU-15- D-865919      4h  80,13p
  2. Száraz László                  A23 HU-15- D-865950      4h  79,32p
  3. Lengyel János                  A23 HU-15- 07-43382      4h  76,42p
  4. Katona József                  A36 HU 15-07-44272       4h  76,31p
  5. Babicz József                  A64 HU-15- D-951526      4h  70,51p
  6. Gazsi Károly                   A36 HU 15-D-866507       4h  69,51p
  7. Száraz László                  A23 HU-15- D-865963      4h  69,24p
  8. Babicz István                  A64 HU-15- 07-44707      4h  67,21p
  9. Száraz László                  A23 HU-15- D-865908      4h  67,11p
 10. Majoros István                 A50 HU-15- D-866745      4h  64,24p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság
  1. Száraz László                  A23 HU-15- D-865919      4h  79,15p
  2. Száraz László                  A23 HU-15- D-865950      4h  76,89p
  3. Lengyel János                  A23 HU-15- 07-43382      4h  74,36p
  4. Babicz József                  A64 HU-15- D-951526      4h  65,91p
  5. Száraz László                  A23 HU-15- D-865963      4h  65,30p
  6. Babicz István                  A64 HU-15- 07-44707      4h  61,38p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-15- D-865143      4h  59,07p
  8. Lengyel János                  A23 HU-15- 07-43345      4h  57,16p
  9. Grizner Sándor                 R38 HU 15-01-71230       4h  53,15p
 10. Babicz István                  A64 HU-15- 07-44740      4h  51,82p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság
  1. Balázs Sándor                  R38 HU-15- D-867763      4h  62,46p
  2. Grizner Sándor                 R38 HU 15-01-71230       4h  55,00p
  3. Dr. Nagy Lehelné és fia        R38 HU 15-D-943405       3h  59,92p
  4. Nagy Varga Viktor              R38 HU-15- D-867525      3h  54,62p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU-15- D-867388      3h  52,56p
  6. Dr. Nagy Lehelné és fia        R38 HU 15-D-852971       3h  51,43p
  7. Nagy Varga Viktor              R38 HU-15- D-867531      3h  50,56p
  8. Dr. Nagy Lehelné és fia        R38 HU 15-D-943437       3h  50,12p
  9. Dr. Nagy Lehelné és fia        R38 HU 15-D-852903       3h  49,87p
 10. Dr. Nagy Lehelné és fia        R38 HU 15-D-852970       3h  48,11p