Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, V10 Hatvan
Első adat felvétele: 2015.10.06 15:00:06
Az adatok utolsó módosítása: 2015.10.08 17:12:21
A lista kiadásának időpontja: 2015.10.08 17:14:29
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.11.05 15:00:06
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Fiatalok versenye, 04 verseny 

Feleresztés helye: Alland
Feleresztés ideje: 2015.10.04 10:40
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 279000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 23
Legkisebb pont   : 9,2
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A36 Tápiószecso         9   10   135   27   34   1184,24    971,50    932,45
A50 Zsámbok             7   10   139   28   35   1194,28   1028,57    976,48
V10 Hatvan              7    9   132   26   33   1118,06    952,76    902,72
Hatvan I.              23   29   406   81  102   1194,28    976,00    955,34
A23 Nagykáta           11   20   289   58   72   1191,80    988,49    960,05
A64 Szentmártonkáta     8   11   150   30   38   1156,58   1016,44    976,42
R38 Jászberény          8   20   312   62   78   1178,46    958,92    916,10
Hatvan II.             27   51   751  150  188   1191,80    976,20    947,43
Tagszövetségben        50   80  1157  231  289   1194,28    976,00    954,62

V10 egyesületi díjlista
   1. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. HU 15-D-867836      1118,06 m/p
   2. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. HU 15-D-867802      1114,45 m/p
   3. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. HU 15-D-867856      1091,08 m/p
   4. Kancsár József                 1.cs. HU 15-07-42786      1085,55 m/p
   5. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. HU 15-D-867858      1076,95 m/p
   6. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. HU 15-D-867886      1073,04 m/p
   7. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. HU 15-D-867808      1069,99 m/p
   8. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. HU 15-07-42873      1053,50 m/p
   9. Kómár József                   1.cs. HU 15-D-864933      1048,58 m/p
  10. Kancsár József                 1.cs. HU 15-07-42787      1045,04 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Kancsár József                  1.cs. Dt: 261382 Kg:  17 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  82,24p    R:  13.   4h  60,30p    T:  38.   4h  59,85p
Összesített E:   4.  13h 197,23p    R:  18.  15h 190,02p    T:  64.  11h 141,15p
   HU 15-07-42786      04 14:40:47  1085,55 m/p   4  21,71   26  19,58   71  19,65
   HU 15-07-42787      04 14:50:07  1045,04 m/p  10  19,12   47  16,71  130  16,82
   HU 15-07-42799      04 15:06:52   979,45 m/p  19  15,24   77  12,62  224  12,31
   HU 15-07-42792      04 15:09:33   969,70 m/p  21  14,38   86  11,39  250  11,07
   HU 15-D-864621      04 15:15:44   947,95 m/p  27  11,79    0   0,00    0   0,00
   HU 15-07-42779      04 15:20:08   933,06 m/p  31  10,06    0   0,00    0   0,00
   HU 15-07-42791      04 15:29:33   902,72 m/p  33   9,20    0   0,00    0   0,00

Kazi Zoltán                     1.cs. Dt: 259644 Kg:  11 Ók: 105 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h  44,42p    R:  17.   2h  29,20p    T:  52.   2h  29,95p
Összesített E:   7.   9h 124,06p    R:  33.   7h  83,80p    T:  93.   3h  38,14p
   HU 15-07-42675      04 14:53:47  1019,41 m/p  12  18,26   59  15,08  156  15,57
   HU 15-07-42688      04 14:56:58  1006,82 m/p  16  16,53   66  14,12  181  14,38
   HU 15-07-42684      04 15:21:31   919,26 m/p  32   9,63    0   0,00    0   0,00

Kómár József                    1.cs. Dt: 267125 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h  88,26p    R:  10.   5h  74,42p    T:  29.   5h  75,18p
Összesített E:   1.  20h 369,33p    R:   6.  20h 329,69p    T:  27.  18h 266,48p
   HU 15-D-864933      04 14:54:45  1048,58 m/p   9  19,55   44  17,12  122  17,20
   HU 15-D-864946      04 14:59:15  1030,38 m/p  11  18,69   53  15,90  142  16,24
   HU 15-D-864906      04 15:04:41  1009,22 m/p  14  17,39   64  14,39  177  14,57
   HU 15-D-864916      04 15:04:42  1009,16 m/p  15  16,96   65  14,26  178  14,52
   HU 15-D-864703      04 15:11:47   982,86 m/p  18  15,67   76  12,75  217  12,65
   HU 15-D-864943      04 15:16:41   965,45 m/p  23  13,51   90  10,84  257  10,73
   HU 15-D-864934      04 15:24:48   937,94 m/p  28  11,36    0   0,00    0   0,00
   HU 15-D-864932      04 15:26:07   933,62 m/p  30  10,49    0   0,00    0   0,00

Kómár József                    2.cs. Dt: 267125 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   1h  10,92p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   5.  12h 172,21p    R:  25.  10h 136,24p    T:  85.   4h  63,62p
   HU 15-D-864702      04 15:26:04   933,79 m/p  29  10,92    0   0,00    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             1.cs. Dt: 275807 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   2h  26,59p    R:  20.   1h  10,98p    T:  62.   1h  10,83p
Összesített E:   3.  17h 248,11p    R:  16.  16h 208,24p    T:  74.   7h  95,01p
   HU 15-D-867853      04 15:24:57   967,91 m/p  22  13,94   89  10,98  255  10,83
   HU 15-02-39330      04 15:29:25   952,98 m/p  25  12,65    0   0,00    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             2.cs. Dt: 275807 Kg:  20 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 109,82p    R:   3.   5h 100,38p    T:   5.   5h 100,53p
Összesített E:   2.  20h 348,22p    R:   8.  20h 319,54p    T:  35.  16h 239,95p
   HU 15-D-867836      04 14:46:41  1118,06 m/p   1  23,00   13  21,36   35  21,37
   HU 15-D-867802      04 14:47:29  1114,45 m/p   2  22,57   15  21,09   38  21,23
   HU 15-D-867856      04 14:52:47  1091,08 m/p   3  22,14   24  19,86   64  19,98
   HU 15-D-867858      04 14:56:06  1076,95 m/p   5  21,27   29  19,17   83  19,07
   HU 15-D-867886      04 14:57:02  1073,04 m/p   6  20,84   31  18,90   87  18,88
   HU 15-D-867808      04 14:57:46  1069,99 m/p   7  20,41   34  18,49   93  18,59
   HU 15-07-42873      04 15:01:48  1053,50 m/p   8  19,98   40  17,67  116  17,49
   HU 15-D-867899      04 15:12:17  1012,94 m/p  13  17,82   60  14,94  170  14,90
   HU 15-D-846872      04 15:19:57   985,20 m/p  17  16,10   74  13,03  213  12,84
   HU 15-D-867885      04 15:23:29   972,92 m/p  20  14,81   83  11,80  239  11,60
   HU 15-D-867849      04 15:28:42   955,34 m/p  24  13,08    0   0,00  283   9,49
   HU 15-D-867852      04 15:29:29   952,76 m/p  26  12,22    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867030     1194,28 m/p
   2. Fejos Zsolt                    2.cs. A23 HU-15- D-865402     1191,80 m/p
   3. Katona József                  2.cs. A36 HU 15-07-44272      1184,24 m/p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867020     1179,08 m/p
   5. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38 HU 15-D-852910      1178,46 m/p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-15- D-865408     1171,68 m/p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 15-D-866507      1170,66 m/p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38 HU 15-D-852939      1166,05 m/p
   9. Tóth Attila                    1.cs. A64 HU 15-07-43883      1156,58 m/p
  10. Száraz László                  4.cs. A23 HU-15- D-865950     1155,42 m/p
  11. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-15- 26-56038     1154,61 m/p
  12. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-15- D-866734     1153,68 m/p
  13. Benke István                   1.cs. R38 HU 15-28-33855      1152,90 m/p
  14. Fejos Csaba                    1.cs. A64 HU 15-D-867125      1152,11 m/p
  15. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 15-D-866213      1147,49 m/p
  16. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867002     1146,17 m/p
  17. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867032     1146,17 m/p
  18. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38 HU 15-D-867462      1144,47 m/p
  19. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867008     1140,51 m/p
  20. Balázs Sándor                  2.cs. R38 HU-15- D-867701     1136,35 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867030     1194,28 m/p
   2. Katona József                  2.cs. A36 HU 15-07-44272      1184,24 m/p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867020     1179,08 m/p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 15-D-866507      1170,66 m/p
   5. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-15- D-866734     1153,68 m/p
   6. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 15-D-866213      1147,49 m/p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867002     1146,17 m/p
   8. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867032     1146,17 m/p
   9. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-15- D-867008     1140,51 m/p
  10. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50 HU-15- D-866725     1126,55 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  112,51 p
   2. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.  105,13 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  103,74 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    5 h.  103,06 p
   5. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    5 h.  100,53 p
   6. Száraz László                  2.cs. A23    5 h.   99,33 p
   7. Katona József                  2.cs. A36    5 h.   97,93 p
   8. Száraz László                  4.cs. A23    5 h.   96,16 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.   91,65 p
  10. Fejos Csaba                    1.cs. A64    5 h.   91,29 p
  11. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   90,99 p
  12. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.   90,40 p
  13. Grizner Sándor                 1.cs. R38    5 h.   89,13 p
  14. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    5 h.   88,98 p
  15. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    5 h.   88,45 p
  16. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.   87,94 p
  17. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.   87,93 p
  18. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.   86,07 p
  19. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.   85,05 p
  20. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   84,06 p
  21. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.   84,00 p
  22. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38    4 h.   81,94 p
  23. Babicz József                  1.cs. A64    5 h.   81,84 p
  24. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38    5 h.   81,70 p
  25. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    5 h.   81,03 p
  26. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38    5 h.   80,41 p
  27. Rédei Attila                   1.cs. R38    5 h.   79,93 p
  28. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    5 h.   75,95 p
  29. Kómár József                   1.cs. V10    5 h.   75,18 p
  30. Balázs Sándor                  2.cs. R38    4 h.   74,60 p
  31. Csörgi László                  1.cs. A50    5 h.   71,92 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  111,86 p
   2. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50    5 h.  105,03 p
   3. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    5 h.  100,38 p
   4. Katona József                  2.cs. A36    5 h.   98,05 p

A verseny V10 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.    5 h.  109,82 p
   2. Kómár József                   1.cs.    5 h.   88,26 p
   3. Kancsár József                 1.cs.    5 h.   82,24 p
   4. Kazi Zoltán                    1.cs.    3 h.   44,42 p
   5. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.    2 h.   26,59 p
   6. Kómár József                   2.cs.    1 h.   10,92 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   12 h.  196,69 p
   2. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   11 h.  185,44 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  169,68 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A64    9 h.  161,33 p
   5. Száraz László                  2.cs. A23    9 h.  150,93 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36    9 h.  141,58 p
   7. Száraz László                  4.cs. A23    8 h.  135,31 p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38    8 h.  119,45 p
   9. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.  116,20 p
  10. Katona József                  2.cs. A36    6 h.  107,61 p
  11. Fejos Csaba                    1.cs. A64    6 h.  104,85 p
  12. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    6 h.  101,91 p
  13. Grizner Sándor                 1.cs. R38    6 h.  100,34 p
  14. Kovács József                  1.cs. A50    6 h.   99,98 p
  15. Japport Zoltán                 2.cs. A50    6 h.   98,82 p
  16. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    6 h.   97,80 p
  17. Babicz József                  1.cs. A64    6 h.   95,02 p
  18. Tóth Sándor                    1.cs. A64    6 h.   94,78 p
  19. Kovágó Gábor                   2.cs. A64    5 h.   90,99 p
  20. Rédei Attila                   1.cs. R38    6 h.   90,42 p
  21. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23    5 h.   88,98 p
  22. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.   87,93 p
  23. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.   86,07 p
  24. Kómár József                   1.cs. V10    6 h.   85,91 p
  25. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38    6 h.   85,39 p
  26. Tóth Attila                    1.cs. A64    5 h.   84,06 p
  27. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38    4 h.   81,94 p
  28. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    5 h.   81,03 p
  29. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38    5 h.   80,41 p
  30. Balázs Sándor                  2.cs. R38    4 h.   74,60 p
  31. Csörgi László                  1.cs. A50    5 h.   71,92 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   12 h.  195,94 p
   2. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   10 h.  176,31 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50    9 h.  159,18 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36    9 h.  141,00 p

A verseny V10 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.   12 h.  224,24 p
   2. Kómár József                   1.cs.    8 h.  123,62 p
   3. Kancsár József                 1.cs.    7 h.  101,50 p
   4. Kazi Zoltán                    1.cs.    3 h.   44,42 p
   5. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.    2 h.   26,59 p
   6. Kómár József                   2.cs.    1 h.   10,92 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár
  09.27. Mödling
  10.04. Alland

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Száraz László                  4.cs. A23   20 h.  381,55 p
   2. Száraz László                  2.cs. A23   20 h.  378,71 p
   3. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   20 h.  355,81 p
   4. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   20 h.  348,80 p
   5. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   19 h.  347,71 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   19 h.  334,88 p
   7. Babicz István                  1.cs. A64   19 h.  334,87 p
   8. Lengyel János                  1.cs. A23   20 h.  334,79 p
   9. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   20 h.  330,43 p
  10. Katona József                  2.cs. A36   20 h.  330,01 p
  11. Gazsi Károly                   1.cs. A36   19 h.  323,30 p
  12. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   19 h.  317,76 p
  13. Balázs Sándor                  2.cs. R38   19 h.  314,76 p
  14. Jánosi Pál                     1.cs. A23   18 h.  313,23 p
  15. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   18 h.  311,43 p
  16. Jánosi Pál                     2.cs. A23   18 h.  308,36 p
  17. Tóth Attila                    1.cs. A64   18 h.  304,29 p
  18. Száraz László                  1.cs. A23   16 h.  294,99 p
  19. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   20 h.  291,18 p
  20. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   19 h.  291,15 p
  21. Mészáros Mihály                1.cs. A36   18 h.  289,76 p
  22. Japport Zoltán                 1.cs. A50   17 h.  289,00 p
  23. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  282,79 p
  24. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38   20 h.  278,10 p
  25. Tóth Sándor                    1.cs. A64   17 h.  278,06 p
  26. Pap István                     1.cs. A36   18 h.  272,55 p
  27. Kómár József                   1.cs. V10   18 h.  266,48 p
  28. Babicz József                  1.cs. A64   18 h.  264,62 p
  29. Huszár Péter                   2.cs. A23   17 h.  258,85 p
  30. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   15 h.  253,15 p
  31. Jánosi Pál                     3.cs. A23   16 h.  250,88 p
  32. Fejos Csaba                    1.cs. A64   17 h.  249,74 p
  33. Fejos Zsolt                    3.cs. A23   15 h.  249,44 p
  34. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   15 h.  241,91 p
  35. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   16 h.  239,95 p
  36. Nagy János                     1.cs. A23   15 h.  239,08 p
  37. Majoros István                 1.cs. A50   17 h.  239,07 p
  38. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38   16 h.  238,43 p
  39. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   18 h.  234,69 p
  40. Japport Zoltán                 2.cs. A50   15 h.  232,94 p
  41. Katona József                  1.cs. A36   12 h.  227,72 p
  42. Grizner Sándor                 1.cs. R38   15 h.  215,51 p
  43. Balázs Sándor                  5.cs. R38   14 h.  213,97 p
  44. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   13 h.  213,33 p
  45. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   12 h.  213,18 p
  46. Balázs Sándor                  4.cs. R38   14 h.  207,37 p
  47. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   13 h.  205,61 p
  48. Balázs Sándor                  1.cs. R38   14 h.  205,44 p
  49. Benke István                   1.cs. R38   15 h.  200,82 p
  50. Balázs Sándor                  3.cs. R38   13 h.  200,79 p
  51. Csörgi László                  1.cs. A50   14 h.  200,41 p
  52. Tóth Gábor                     1.cs. A36   12 h.  185,83 p
  53. Kovács József                  1.cs. A50   12 h.  184,15 p
  54. Molnár Pál                     1.cs. A23   12 h.  182,22 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  2.cs. A36   20 h.  369,95 p
   2. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   20 h.  362,25 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   20 h.  360,25 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   20 h.  353,20 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   20 h.  347,38 p
   6. Kómár József                   1.cs. V10   20 h.  329,69 p
   7. Pap István                     1.cs. A36   20 h.  321,10 p
   8. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   20 h.  319,54 p
   9. Majoros István                 1.cs. A50   18 h.  293,72 p
  10. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   19 h.  289,08 p

V10 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kómár József                   1.cs.   20 h.  369,33 p
   2. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.   20 h.  348,22 p
   3. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.   17 h.  248,11 p
   4. Kancsár József                 1.cs.   13 h.  197,23 p
   5. Kómár József                   2.cs.   12 h.  172,21 p
   6. Oláh Attila                    1.cs.   11 h.  129,06 p
   7. Kazi Zoltán                    1.cs.    9 h.  124,06 p
   8. Kiss József                    1.cs.    5 h.   96,43 p
   9. Kiss József                    2.cs.    4 h.   70,63 p
  10. Kovács József                  1.cs.    5 h.   62,68 p
  11. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    4 h.   57,12 p
  12. Kazi Zoltán                    2.cs.    2 h.   27,07 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár
  09.27. Mödling
  10.04. Alland

Általános táv beszámított versenyei: 
  09.13. Nagyigmánd, sportpálya
  09.19. Mosonmagyaróvár
  09.27. Mödling
  10.04. Alland

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dr. Nagy Lehelné és fia        3.cs. R38   42 h.  604,57 p
   2. Dr. Nagy Lehelné és fia        1.cs. R38   38 h.  597,49 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   39 h.  591,24 p
   4. Nagy Varga Viktor              4.cs. R38   40 h.  537,49 p
   5. Száraz László                  4.cs. A23   31 h.  535,50 p
   6. Száraz László                  2.cs. A23   33 h.  535,03 p
   7. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   33 h.  509,19 p
   8. Dr. Nagy Lehelné és fia        2.cs. R38   33 h.  507,58 p
   9. Babicz István                  1.cs. A64   32 h.  500,09 p
  10. Gazsi Károly                   1.cs. A36   32 h.  471,83 p
  11. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   31 h.  468,62 p
  12. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   29 h.  468,04 p
  13. Kómár József                   1.cs. V10   31 h.  463,17 p
  14. Lengyel János                  1.cs. A23   27 h.  424,97 p
  15. Csákó Csaba Gyula              1.cs. A23   25 h.  414,53 p
  16. Japport Zoltán                 1.cs. A50   27 h.  409,98 p
  17. Kovágó Gábor                   1.cs. A64   26 h.  409,88 p
  18. Balázs Sándor                  2.cs. R38   27 h.  402,64 p
  19. Katona József                  2.cs. A36   26 h.  390,80 p
  20. Jánosi Pál                     1.cs. A23   23 h.  378,91 p
  21. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   27 h.  376,33 p
  22. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   25 h.  366,75 p
  23. Száraz László                  1.cs. A23   20 h.  360,18 p
  24. Katona József                  1.cs. A36   21 h.  352,02 p
  25. Jánosi Pál                     2.cs. A23   21 h.  345,03 p
  26. Tóth Attila                    1.cs. A64   21 h.  342,59 p
  27. Tóth Sándor                    1.cs. A64   22 h.  338,20 p
  28. Fejos Zsolt                    3.cs. A23   23 h.  331,17 p
  29. Pap István                     1.cs. A36   23 h.  330,79 p
  30. Nagy Varga Viktor              5.cs. R38   23 h.  324,23 p
  31. Dr. Nagy Lehel és Róbert       3.cs. R38   24 h.  318,74 p
  32. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   21 h.  316,20 p
  33. Nagy János                     1.cs. A23   22 h.  313,54 p
  34. Mészáros Mihály                1.cs. A36   20 h.  313,16 p
  35. Jánosi Pál                     3.cs. A23   22 h.  312,46 p
  36. Nagy Varga Viktor              1.cs. R38   20 h.  296,26 p
  37. Huszár Péter                   2.cs. A23   19 h.  286,90 p
  38. Dr. Nagy Lehel és Róbert       2.cs. R38   21 h.  282,28 p
  39. Babicz József                  1.cs. A64   19 h.  277,80 p
  40. Majoros István                 1.cs. A50   20 h.  277,43 p
  41. Japport Zoltán                 2.cs. A50   18 h.  274,27 p
  42. Fejos Csaba                    1.cs. A64   19 h.  272,26 p
  43. Balázs Sándor                  4.cs. R38   20 h.  266,21 p
  44. Balázs Sándor                  1.cs. R38   19 h.  255,00 p
  45. Balázs Sándor                  5.cs. R38   17 h.  249,10 p
  46. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   19 h.  247,44 p
  47. Szollos Béla                   1.cs. A64   19 h.  240,32 p
  48. Száraz László                  3.cs. A23   16 h.  237,82 p
  49. Grizner Sándor                 1.cs. R38   17 h.  235,03 p
  50. Babicz János                   1.cs. A64   17 h.  232,75 p
  51. Balázs Sándor                  3.cs. R38   16 h.  229,84 p
  52. Kovágó Gábor                   2.cs. A64   15 h.  224,45 p
  53. Csörgi László                  1.cs. A50   16 h.  223,27 p
  54. Tóth Gábor                     1.cs. A36   15 h.  221,71 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. BAMAHO-dúc                     1.cs. A50   46 h.  672,43 p
   2. Kómár József                   1.cs. V10   40 h.  604,89 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36   34 h.  555,40 p
   4. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10   38 h.  530,09 p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50   32 h.  501,77 p
   6. Katona József                  2.cs. A36   30 h.  487,12 p
   7. Katona József                  1.cs. A36   27 h.  464,11 p
   8. Pap István                     1.cs. A36   31 h.  456,63 p
   9. Majoros István                 1.cs. A50   27 h.  403,97 p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36   23 h.  390,04 p

V10 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kómár József                   1.cs.   44 h.  699,23 p
   2. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.   39 h.  609,94 p
   3. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.   23 h.  307,94 p
   4. Kancsár József                 1.cs.   17 h.  236,64 p
   5. Kómár József                   2.cs.   12 h.  172,21 p
   6. Kiss József                    1.cs.   10 h.  157,62 p
   7. Kazi Zoltán                    1.cs.   11 h.  145,37 p
   8. Oláh Attila                    1.cs.   13 h.  145,06 p
   9. Kiss József                    2.cs.    4 h.   70,63 p
  10. Kovács József                  1.cs.    5 h.   62,68 p
  11. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    4 h.   57,12 p
  12. Kazi Zoltán                    2.cs.    2 h.   27,07 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság
  1. Száraz László                  A23 HU-15- D-865919      4h  80,13p
  2. Száraz László                  A23 HU-15- D-865950      4h  79,32p
  3. Lengyel János                  A23 HU-15- 07-43382      4h  76,42p
  4. Katona József                  A36 HU 15-07-44272       4h  76,31p
  5. Babicz József                  A64 HU-15- D-951526      4h  70,51p
  6. Gazsi Károly                   A36 HU 15-D-866507       4h  69,51p
  7. Száraz László                  A23 HU-15- D-865963      4h  69,24p
  8. Babicz István                  A64 HU-15- 07-44707      4h  67,21p
  9. Száraz László                  A23 HU-15- D-865908      4h  67,11p
 10. Majoros István                 A50 HU-15- D-866745      4h  64,24p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság
  1. Katona József                  A36 HU 15-07-44272       4h  80,75p
  2. Gazsi Károly                   A36 HU 15-D-866507       4h  76,94p
  3. BAMAHO-dúc                     A50 HU-15- D-866734      4h  71,63p
  4. Majoros István                 A50 HU-15- D-866745      4h  68,28p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-15- D-867030      4h  67,52p
  6. Pap István                     A36 HU 15-07-43904       4h  66,86p
  7. BAMAHO-dúc                     A50 HU-15-  O-40273      4h  63,38p
  8. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 15-D-867802       4h  62,95p
  9. Kovács József                  A50 HU-15- 07-44604      4h  55,47p
 10. BAMAHO-dúc                     A50 HU-15- D-866712      4h  54,22p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság
  1. Kómár József                   V10 HU 15-D-864934       4h  57,82p
  2. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 15-D-867802       3h  56,86p
  3. Kómár József                   V10 HU 15-D-864946       3h  54,80p
  4. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 15-07-42873       3h  52,42p
  5. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 15-D-867836       3h  51,69p
  6. Kómár József                   V10 HU 15-D-864944       3h  51,63p
  7. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 15-D-867808       3h  51,30p
  8. Kómár József                   V10 HU 15-D-864943       3h  50,09p
  9. Kómár József                   V10 HU 15-D-864933       3h  49,85p
 10. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 15-D-867856       3h  49,31p