Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, V04 Hatvan
Első adat felvétele: 2013.05.14 19:25:34
Az adatok utolsó módosítása: 2013.05.15 20:33:21
A lista kiadásának időpontja: 2013.05.16 15:25:03
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2013.06.13 19:25:34
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 02 verseny 

Feleresztés helye: Sankt Pölten
Feleresztés ideje: 2013.05.12 09:30
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 306000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 35
Legkisebb pont   : 14
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A50 Zsámbok            20   53   552  110  138   1659,25   1458,91   1443,74
A64 Szentmártonkáta    11   18   201   40   50   1563,08   1449,52   1433,37
V10 Hatvan             18   36   328   66   82   1541,89   1416,71   1401,60
Hatvan I.              49  107  1081  216  270   1659,25   1447,01   1427,84
A04 Kartal              9   21   190   38   48   1582,67   1437,08   1421,68
A12 Aszód              11   27   218   44   55   1592,83   1463,12   1452,80
A26 Kartal              6   12   109   22   27   1567,53   1456,40   1430,98
V04 Hatvan              1    2    20    4    5   1483,14   1452,21   1447,60
Hatvan II.             27   62   537  107  134   1592,83   1456,30   1440,23
Tagszövetségben        76  169  1618  324  405   1659,25   1448,39   1432,37

V04 egyesületi díjlista
   1. Csörgi László                  1.cs. HU 09-50-25755    H 1483,14 m/p
   2. Csörgi László                  2.cs. HU 08-07-16565    H 1479,17 m/p
   3. Csörgi László                  2.cs. HU 11-07-31343    H 1459,99 m/p
   4. Csörgi László                  1.cs. HU 09-07-22447    H 1452,21 m/p
   5. Csörgi László                  2.cs. HU 09-07-22446    T 1447,60 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Csörgi László                   1.cs. Dt: 304068 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   2h  54,25p    R:  26.   3h  58,57p    T:  58.   3h  61,71p
Összesített E:   1.   5h 131,05p    R:  19.   5h 109,58p    T:  37.   5h 112,06p
   HU 09-50-25755    H 12 12:55:01  1483,14 m/p   1  35,00   55  26,47  165  26,48
   HU 09-07-22447    H 12 12:59:23  1452,21 m/p   4  19,25  111  17,63  304  19,25
   HU 09-07-22444    H 12 13:00:57  1441,42 m/p   0   0,00  131  14,47  367  15,98

Csörgi László                   2.cs. Dt: 304068 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   3h  68,25p    R:  22.   3h  62,84p    T:  45.   4h  80,84p
   HU 08-07-16565    H 12 12:55:34  1479,17 m/p   2  29,75   60  25,68  177  25,85
   HU 11-07-31343    H 12 12:58:16  1459,99 m/p   3  24,50   96  20,00  264  21,33
   HU 09-07-22446    T 12 13:00:03  1447,60 m/p   5  14,00  114  17,16  328  18,00
   HU 09-07-22439    T 12 13:01:10  1439,94 m/p   0   0,00    0   0,00  373  15,66

Tagszövetségi díjlista
   1. Kővágó Gábor                   1.cs. A50 HU-11- 07-30906   H 1659,25 m/p
   2. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50 HU-11- D-403099   T 1653,96 m/p
   3. Kővágó Gábor                   3.cs. A50 HU-07- 07-03746   T 1651,18 m/p
   4. Boda Ákos                      0.cs. A50 HU 12-07-34445    T 1649,52 m/p
   5. Japport Zoltán                 0.cs. A50 HU 12-D-531022    T 1604,52 m/p
   6. Fogarassy László               2.cs. A12 HU 12-D-462592    H 1592,83 m/p
   7. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 09-D-206823    H 1585,77 m/p
   8. Czakó József                   1.cs. A04 HU 11-D-344919    H 1582,67 m/p
   9. Kővágó Gábor                   1.cs. A50 HU-11- D-346009   H 1569,19 m/p
  10. Kazi Zoltán                    1.cs. A12 HU 12-07-33130    H 1568,81 m/p
  11. Fogarassy Sándor               0.cs. A26 HU-10- D-293380   H 1567,53 m/p
  12. Dorner György                  1.cs. A12 HU 10-D-238007    H 1567,43 m/p
  13. Hegyi László                   4.cs. A04 HU 11-D-344080    H 1567,23 m/p
  14. Babicz István                  1.cs. A64 HU 11-09-10865    H 1563,08 m/p
  15. Fejős Csaba                    3.cs. A64 HU 11-09-10949    H 1562,42 m/p
  16. Dorner György                  2.cs. A12 HU 12-D-462505    H 1562,25 m/p
  17. Babicz István                  0.cs. A64 HU 11-09-10839    T 1562,17 m/p
  18. Varga László                   1.cs. A50 HU 09-09-98551    H 1562,11 m/p
  19. Japport Zoltán                 0.cs. A50 HU 12-D-531063    H 1560,61 m/p
  20. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 12-D-462440    H 1559,21 m/p
  21. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU 10-D-302132    H 1558,52 m/p
  22. Japport Zoltán                 0.cs. A50 HU 12-D-531037    H 1558,15 m/p
  23. Pethő László                   1.cs. A12 HU 08-07-13844    H 1557,55 m/p
  24. Japport Zoltán                 0.cs. A50 HU 08-05-67307    T 1556,93 m/p
  25. Fejős Károly                   0.cs. A64 HU 11-09-10984    T 1555,87 m/p
  26. Fodor László                   1.cs. A04 HU 10-D-255060    H 1555,86 m/p
  27. Kaszás László                  1.cs. A26 HU-09- 07-19709   H 1555,08 m/p
  28. Bócsai Tibor                   1.cs. A12 HU 11-D-344567    H 1554,59 m/p
  29. Skultéti József                1.cs. A50 HU 11-09-11991    T 1554,31 m/p
  30. Bócsai Tibor                   1.cs. A12 HU 11-D-344582    H 1554,18 m/p
  31. Szőllős Béla                   0.cs. A64 HU 10-09-04241    H 1553,19 m/p
  32. Szőllős Béla                   1.cs. A64 HU 12-D-561723    H 1552,42 m/p
  33. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 12-07-32680    H 1548,96 m/p
  34. Dorner György                  2.cs. A12 HU 12-D-462531    H 1548,70 m/p
  35. Kiss - Nagy Dr. dúc            3.cs. A50 HU-12- 09-17113   H 1548,39 m/p
  36. Kiss - Nagy Dr. dúc            2.cs. A50 HU-09- 50-39061   T 1547,79 m/p
  37. Nagy Varga Viktor              2.cs. A50 HU-12- D-503503   H 1547,52 m/p
  38. Szota Zoltán                   1.cs. A12 HU 11-07-31208    H 1547,51 m/p
  39. Nagy Lehel dr.                 2.cs. A50 HU-12- 09-17178   H 1546,89 m/p
  40. Kómár József és fia            2.cs. A26 HU 12-D-463252    H 1546,61 m/p
  41. Skultéti József                1.cs. A50 HU 09-09-98542    H 1544,84 m/p
  42. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU 11-D-397058    T 1542,72 m/p
  43. Billinger Attila               1.cs. V10 HU 10-D-254978    H 1541,89 m/p
  44. Cseri József                   1.cs. A64 HU 11-D-346758    H 1539,95 m/p
  45. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26 HU-11- 06-03211   H 1538,58 m/p
  46. Zilai Gábor                    1.cs. V10 HU 11-07-32603    T 1538,37 m/p
  47. Kiss József                    2.cs. V10 HU 12-07-34922    H 1536,79 m/p
  48. Kaszás László                  2.cs. A26 HU-10- D-293309   H 1536,59 m/p
  49. Balázs István                  1.cs. V10 HU 11-D-345427    H 1533,75 m/p
  50. Tóth József                    2.cs. A12 HU 11-D-344424    H 1533,47 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kővágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  155,97 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  155,14 p
   3. Kővágó Gábor                   4.cs. A50    5 h.  153,84 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. A50    5 h.  151,67 p
   5. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  148,76 p
   6. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50    5 h.  144,18 p
   7. Kazi Zoltán                    1.cs. A12    5 h.  143,56 p
   8. Grizner Sándor                 2.cs. A50    5 h.  142,81 p
   9. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.  142,35 p
  10. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  142,14 p
  11. Pethő László                   1.cs. A12    5 h.  140,95 p
  12. Tóth József                    2.cs. A12    5 h.  136,69 p
  13. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50    5 h.  135,61 p
  14. Kómár József és fia            1.cs. A26    5 h.  131,38 p
  15. Csányi Sándor                  1.cs. A12    5 h.  130,50 p
  16. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.  130,29 p
  17. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26    5 h.  127,23 p
  18. Kővágó Gábor                   2.cs. A50    5 h.  124,41 p
  19. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  121,88 p
  20. Czakó József                   1.cs. A04    5 h.  119,96 p
  21. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  119,17 p
  22. Szota Zoltán                   1.cs. A12    5 h.  117,15 p
  23. Kővágó Gábor                   3.cs. A50    4 h.  115,99 p
  24. Dósa József                    1.cs. A64    5 h.  115,52 p
  25. Kómár József és fia            2.cs. A26    4 h.  115,52 p
  26. Kővágó Gábor                   5.cs. A50    5 h.  113,92 p
  27. Fodor László                   1.cs. A04    5 h.  113,36 p
  28. Nagy Varga Viktor              3.cs. A50    5 h.  106,39 p
  29. Babicz István                  1.cs. A64    4 h.  106,05 p
  30. Fehér László                   2.cs. A12    5 h.  102,64 p
  31. Kiss - Nagy Dr. dúc            2.cs. A50    4 h.  101,28 p
  32. Kiss József                    2.cs. V10    4 h.  100,44 p
  33. Tóth József                    1.cs. A12    5 h.  100,05 p
  34. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.   99,78 p
  35. Babicz János                   1.cs. A64    4 h.   98,99 p
  36. Kaszás László                  1.cs. A26    4 h.   97,84 p
  37. Skultéti József                1.cs. A50    3 h.   96,73 p
  38. Dorner György                  2.cs. A12    3 h.   94,81 p

A verseny V04 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Csörgi László                  2.cs.    3 h.   68,25 p
   2. Csörgi László                  1.cs.    2 h.   54,25 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kővágó Gábor                   4.cs. A50   10 h.  304,41 p
   2. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   10 h.  299,18 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. A50   10 h.  290,76 p
   4. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   10 h.  286,63 p
   5. Pethő László                   1.cs. A12   10 h.  276,79 p
   6. Kővágó Gábor                   2.cs. A50   10 h.  273,80 p
   7. Boda Ákos                      1.cs. A50   10 h.  267,74 p
   8. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   10 h.  267,50 p
   9. Boda Ákos                      3.cs. A50   10 h.  265,97 p
  10. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   10 h.  256,18 p
  11. Kővágó Gábor                   3.cs. A50    9 h.  254,28 p
  12. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  250,38 p
  13. Kovács József                  1.cs. A50   10 h.  246,38 p
  14. Kővágó Gábor                   5.cs. A50   10 h.  245,70 p
  15. Tóth Sándor                    1.cs. A64   10 h.  244,12 p
  16. Kómár József és fia            1.cs. A26   10 h.  243,35 p
  17. Fodor László                   1.cs. A04   10 h.  242,23 p
  18. Csányi Sándor                  1.cs. A12   10 h.  241,64 p
  19. Dorner György                  1.cs. A12    9 h.  235,89 p
  20. Japport Zoltán                 2.cs. A50    9 h.  225,84 p
  21. Kancsár József                 1.cs. A12    9 h.  221,36 p
  22. Hegyi László                   1.cs. A04    8 h.  216,54 p
  23. Nagy Varga Viktor              3.cs. A50   10 h.  210,56 p
  24. Tóth József                    1.cs. A12   10 h.  207,75 p
  25. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26   10 h.  207,73 p
  26. Kiss - Nagy Dr. dúc            2.cs. A50    9 h.  200,14 p
  27. Fogarassy László               1.cs. A12    8 h.  195,46 p
  28. Czakó József                   1.cs. A04    9 h.  190,01 p
  29. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50    7 h.  189,86 p
  30. Kómár József és fia            2.cs. A26    7 h.  182,40 p
  31. Sztrehovszki László            1.cs. A04    7 h.  179,77 p
  32. Fodor László                   2.cs. A04    7 h.  168,82 p
  33. Dorner György                  2.cs. A12    7 h.  168,31 p
  34. Szota Zoltán                   1.cs. A12    7 h.  164,70 p
  35. Kaszás László                  1.cs. A26    6 h.  157,47 p
  36. Babicz József                  1.cs. A64    7 h.  155,73 p
  37. Babicz István                  1.cs. A64    6 h.  155,61 p
  38. Tóth József                    2.cs. A12    6 h.  153,81 p
  39. Kiss József                    2.cs. V10    6 h.  153,69 p
  40. Boda Ákos                      2.cs. A50    6 h.  152,89 p
  41. Kiss József                    1.cs. V10    6 h.  147,88 p
  42. Grizner Sándor                 2.cs. A50    5 h.  142,81 p

V04 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Csörgi László                  1.cs.    5 h.  131,05 p
   2. Csörgi László                  2.cs.    5 h.  103,45 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   10 h.  299,18 p
   2. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   10 h.  286,63 p
   3. Pethő László                   1.cs. A12   10 h.  276,79 p
   4. Boda Ákos                      1.cs. A50   10 h.  267,74 p
   5. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   10 h.  267,50 p
   6. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   10 h.  256,18 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  250,38 p
   8. Kovács József                  1.cs. A50   10 h.  246,38 p
   9. Tóth Sándor                    1.cs. A64   10 h.  244,12 p
  10. Kómár József és fia            1.cs. A26   10 h.  243,35 p
  11. Fodor László                   1.cs. A04   10 h.  242,23 p
  12. Csányi Sándor                  1.cs. A12   10 h.  241,64 p
  13. Dorner György                  1.cs. A12    9 h.  235,89 p
  14. Kancsár József                 1.cs. A12    9 h.  221,36 p
  15. Hegyi László                   1.cs. A04    8 h.  216,54 p
  16. Tóth József                    1.cs. A12   10 h.  207,75 p
  17. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26   10 h.  207,73 p
  18. Fogarassy László               1.cs. A12    8 h.  195,46 p
  19. Czakó József                   1.cs. A04    9 h.  190,01 p
  20. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50    7 h.  189,86 p

V04 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Csörgi László                  1.cs.    5 h.  131,05 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  2h  63,54p
  2. Pethő László                   A12 HU 09-07-19923    H  2h  62,23p
  3. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30906   H  2h  62,09p
  4. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427085   H  2h  60,87p
  5. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  2h  60,85p
  6. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  2h  60,36p
  7. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30912   H  2h  60,20p
  8. Varga László                   A50 HU 09-09-98551    H  2h  59,88p
  9. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535220   H  2h  59,38p
 10. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- D-234632   H  2h  59,37p
 11. Kiss József                    V10 HU 12-07-34922    H  2h  59,31p
 12. Pethő László                   A12 HU 10-D-255184    H  2h  59,29p
 13. Nagy Varga Viktor              A50 HU-12- D-503503   H  2h  58,60p
 14. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30904   H  2h  58,47p
 15. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30909   H  2h  58,30p
 16. Kővágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06849   H  2h  57,72p
 17. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346144    H  2h  57,60p
 18. Gergely László                 A50 HU 10-28-12434    H  2h  57,35p
 19. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-530625   H  2h  57,21p
 20. Bajnóczi - Makádi              A50 HU 11-07-30366    H  2h  57,17p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  2h  62,47p
  2. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346135    T  2h  60,58p
  3. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  2h  59,69p
  4. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22785   T  2h  59,10p
  5. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  2h  59,03p
  6. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-11- D-403099   T  2h  58,06p
  7. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  2h  57,50p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397058    T  2h  55,93p
  9. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  2h  53,15p
 10. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427122   T  2h  52,60p
 11. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397040    T  2h  52,12p
 12. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255209   T  2h  51,62p
 13. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-10- D-259692   T  2h  50,83p
 14. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427116   T  2h  50,51p
 15. Japport Zoltán                 A50 HU 09-28-08009    T  2h  50,02p
 16. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397202    T  2h  49,58p
 17. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-530607   T  2h  49,19p
 18. Babicz János                   A64 HU 11-09-11012    T  2h  49,10p
 19. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535219   T  2h  47,48p
 20. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22780   T  2h  47,07p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Csörgi László                  V04 HU 09-50-25755    H  2h  62,20p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  2h  63,54p
  2. Pethő László                   A12 HU 09-07-19923    H  2h  62,23p
  3. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30906   H  2h  62,09p
  4. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427085   H  2h  60,87p
  5. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  2h  60,85p
  6. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  2h  60,36p
  7. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30912   H  2h  60,20p
  8. Varga László                   A50 HU 09-09-98551    H  2h  59,88p
  9. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535220   H  2h  59,38p
 10. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- D-234632   H  2h  59,37p
 11. Kiss József                    V10 HU 12-07-34922    H  2h  59,31p
 12. Pethő László                   A12 HU 10-D-255184    H  2h  59,29p
 13. Nagy Varga Viktor              A50 HU-12- D-503503   H  2h  58,60p
 14. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30904   H  2h  58,47p
 15. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30909   H  2h  58,30p
 16. Kővágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06849   H  2h  57,72p
 17. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346144    H  2h  57,60p
 18. Gergely László                 A50 HU 10-28-12434    H  2h  57,35p
 19. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-530625   H  2h  57,21p
 20. Bajnóczi - Makádi              A50 HU 11-07-30366    H  2h  57,17p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  2h  62,47p
  2. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346135    T  2h  60,58p
  3. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  2h  59,69p
  4. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22785   T  2h  59,10p
  5. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  2h  59,03p
  6. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-11- D-403099   T  2h  58,06p
  7. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  2h  57,50p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397058    T  2h  55,93p
  9. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  2h  53,15p
 10. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427122   T  2h  52,60p
 11. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397040    T  2h  52,12p
 12. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255209   T  2h  51,62p
 13. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-10- D-259692   T  2h  50,83p
 14. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427116   T  2h  50,51p
 15. Japport Zoltán                 A50 HU 09-28-08009    T  2h  50,02p
 16. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397202    T  2h  49,58p
 17. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-530607   T  2h  49,19p
 18. Babicz János                   A64 HU 11-09-11012    T  2h  49,10p
 19. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535219   T  2h  47,48p
 20. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22780   T  2h  47,07p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Csörgi László                  V04 HU 09-50-25755    H  2h  62,20p