Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A04 Kartal
Első adat felvétele: 2013.05.08 19:56:20
Az adatok utolsó módosítása: 2013.05.10 20:59:25
A lista kiadásának időpontja: 2013.05.17 15:20:38
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2013.06.07 19:56:20
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 01 verseny 

Feleresztés helye: Mödling
Feleresztés ideje: 2013.05.05 07:00
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 254000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 32
Legkisebb pont   : 12,8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A50 Zsámbok            21   55   559  112  140   1486,69   1420,96   1412,96
A64 Szentmártonkáta     9   18   160   32   40   1455,86   1393,19   1384,37
V10 Hatvan             17   35   325   65   81   1447,37   1359,71   1353,80
Hatvan I.              47  108  1044  209  261   1486,69   1399,49   1388,40
A04 Kartal              9   19   179   36   45   1468,53   1400,30   1393,18
A12 Aszód              11   28   219   44   55   1470,00   1405,62   1396,34
A26 Kartal              6   12   106   21   27   1454,70   1381,30   1374,60
V04 Hatvan              1    2    20    4    5   1443,09   1366,21   1353,50
Hatvan II.             27   61   524  105  131   1470,00   1397,14   1390,85
Tagszövetségben        74  169  1568  314  392   1486,69   1399,17   1389,08

A04 egyesületi díjlista
   1. Sztrehovszki László            1.cs. HU 12-07-32651    H 1468,53 m/p
   2. Hegyi László                   1.cs. HU 10-D-255045    H 1461,17 m/p
   3. Hegyi László                   4.cs. HU 11-D-344083    H 1456,11 m/p
   4. Hegyi László                   1.cs. HU 10-D-324643    H 1453,81 m/p
   5. Fodor László                   1.cs. HU 10-D-255060    H 1453,41 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Czakó József                    1.cs. Dt: 245783 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  52,80p    R:  17.   4h  71,14p    T:  43.   4h  69,90p
Összesített E:   3.   8h 184,46p    R:  12.   8h 173,55p    T:  20.   9h 189,58p
   HU 11-D-344171    H 05 09:52:04  1428,42 m/p  18  24,58   47  25,21  148  24,78
   HU 09-50-12082    T 05 09:55:56  1397,02 m/p  41  14,55  107  16,34  327  15,99
   HU 11-D-344183    T 05 09:56:21  1393,72 m/p  43  13,67  114  15,31  351  14,81
   HU 08-07-12267    H 05 09:56:27  1392,93 m/p   0   0,00  121  14,28  361  14,32

Czakó József                    2.cs. Dt: 245783 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   1h  13,24p    R:  33.   2h  28,41p    T:  80.   2h  28,70p
   HU 09-07-19589    T 05 09:56:24  1393,33 m/p  44  13,24  118  14,72  356  14,57
   HU 11-D-344200    H 05 09:56:30  1392,54 m/p   0   0,00  125  13,69  365  14,13

Fodor László                    1.cs. Dt: 245166 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 129,89p    R:   6.   5h 130,02p    T:  16.   5h 128,87p
Összesített E:   1.  10h 256,20p    R:   5.  10h 238,08p    T:  11.  10h 241,97p
   HU 10-D-255060    H 05 09:48:41  1453,41 m/p   5  30,25   16  29,78   45  29,84
   HU 11-07-29215    T 05 09:48:42  1453,27 m/p   6  29,82   17  29,64   46  29,79
   HU 09-07-19659    T 05 09:48:56  1451,26 m/p   9  28,51   23  28,75   56  29,30
   HU 11-07-29231    T 05 09:53:18  1414,69 m/p  25  21,53   70  21,81  227  20,90
   HU 09-07-19655    H 05 09:54:06  1408,19 m/p  29  19,78   82  20,04  265  19,04
   HU 10-D-255051    H 05 09:55:27  1397,36 m/p  39  15,42  104  16,79  323  16,19
   HU 08-07-12712    T 05 09:55:29  1397,09 m/p  40  14,98  106  16,49  326  16,04

Fodor László                    2.cs. Dt: 245166 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h  98,76p    R:  11.   4h 102,74p    T:  27.   4h 103,69p
   HU 11-07-29251    T 05 09:48:53  1451,69 m/p   8  28,95   22  28,90   53  29,45
   HU 07-07-99081    H 05 09:48:59  1450,83 m/p  12  27,20   26  28,31   60  29,10
   HU 11-07-29250    H 05 09:49:53  1443,14 m/p  16  25,45   33  27,27   92  27,53
   HU 11-07-29223    T 05 09:54:56  1401,48 m/p  35  17,16   94  18,26  294  17,61

Futó Ferenc                     1.cs. Dt: 243469 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  58,03p    R:  19.   3h  59,97p    T:  48.   3h  57,50p
Összesített E:   7.   3h  58,03p    R:  21.   3h  59,97p    T:  53.   3h  57,50p
   HU 12-07-32708    T 05 09:52:04  1414,97 m/p  24  21,96   69  21,96  225  21,00
   HU 11-07-29305    H 05 09:53:13  1405,57 m/p  32  18,47   88  19,15  279  18,35
   HU 12-07-32712    T 05 09:53:23  1404,22 m/p  34  17,60   90  18,86  283  18,15

Futó Ferenc                     2.cs. Dt: 243469 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   1h  18,91p    R:  31.   2h  32,25p    T:  73.   2h  32,08p
   HU 11-07-29306    H 05 09:53:08  1406,25 m/p  31  18,91   86  19,45  273  18,64
   HU 12-07-32701    H 05 09:55:03  1390,85 m/p   0   0,00  131  12,80  379  13,44

Hegyi László                    1.cs. Dt: 245403 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 145,15p    R:   1.   5h 146,11p    T:   3.   5h 147,92p
Összesített E:   2.   8h 220,21p    R:   8.   8h 210,37p    T:  15.   8h 216,38p
   HU 10-D-255045    H 05 09:47:57  1461,17 m/p   2  31,56    8  30,97   30  30,58
   HU 10-D-324643    H 05 09:48:48  1453,81 m/p   4  30,69   15  29,93   43  29,94
   HU 09-07-19203    H 05 09:49:07  1451,09 m/p  10  28,07   24  28,60   58  29,20
   HU 10-D-253054    H 05 09:49:07  1451,09 m/p  10  28,07   24  28,60   58  29,20
   HU 11-D-344013    H 05 09:49:16  1449,80 m/p  13  26,76   28  28,01   62  29,00
   HU 07-50-20072    H 05 09:54:06  1409,55 m/p  28  20,22   80  20,33  261  19,23
   HU 07-07-98573    H 05 09:54:22  1407,40 m/p  30  19,35   85  19,59  270  18,79
   HU 06-07-84517    H 05 09:55:15  1400,30 m/p  36  16,73   95  18,12  302  17,22
   HU 09-07-19264    H 05 09:55:20  1399,64 m/p  38  15,85   99  17,53  307  16,97

Hegyi László                    3.cs. Dt: 245403 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   1h  16,29p    R:  40.   1h  17,67p    T:  96.   1h  17,02p
   HU 07-50-20505    H 05 09:55:19  1399,77 m/p  37  16,29   98  17,67  306  17,02

Hegyi László                    4.cs. Dt: 245403 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   1h  31,13p    R:  26.   2h  43,77p    T:  59.   2h  44,06p
   HU 11-D-344083    H 05 09:48:32  1456,11 m/p   3  31,13   12  30,38   39  30,13
   HU 10-D-253094    T 05 09:56:17  1392,09 m/p   0   0,00  127  13,39  369  13,93

Kovács - Lados                  1.cs. Dt: 244808 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  44,36p    R:  25.   2h  44,50p    T:  61.   2h  42,79p
Összesített E:   6.   5h 139,54p    R:  16.   5h 126,76p    T:  32.   5h 125,02p
   HU 08-07-12411    H 05 09:52:16  1421,10 m/p  20  23,71   55  24,02  181  23,16
   HU 11-07-29499    T 05 09:53:34  1410,46 m/p  27  20,65   79  20,48  253  19,63

Magyar János                    1.cs. Dt: 242889 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  30,84p    R:  30.   2h  33,42p    T:  72.   2h  32,57p
Összesített E:   8.   3h  51,54p    R:  23.   3h  49,00p    T:  55.   3h  49,48p
   HU 10-07-25784    H 05 09:52:54  1404,59 m/p  33  18,04   89  19,00  282  18,20
   HU 10-D-255107    H 05 09:54:19  1393,18 m/p  45  12,80  120  14,42  360  14,37

Sztrehovszki László             1.cs. Dt: 241279 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 130,77p    R:   4.   5h 132,38p    T:  13.   5h 132,01p
Összesített E:   4.   7h 182,00p    R:  13.   6h 165,17p    T:  21.   7h 179,65p
   HU 12-07-32651    H 05 09:44:18  1468,53 m/p   1  32,00    2  31,85    8  31,66
   HU 12-07-32655    H 05 09:46:36  1448,25 m/p  14  26,33   29  27,86   67  28,76
   HU 11-07-29441    H 05 09:48:21  1433,20 m/p  17  25,02   45  25,50  133  25,52
   HU 11-07-29424    H 05 09:49:25  1424,18 m/p  19  24,15   52  24,47  161  24,14
   HU 12-07-32678    H 05 09:50:16  1417,07 m/p  21  23,27   64  22,70  206  21,93
   HU 11-07-29452    H 05 09:53:14  1392,80 m/p   0   0,00  123  13,98  363  14,22

Sztrehovszki László             2.cs. Dt: 241279 Kg:   4 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   2h  35,20p    R:  28.   2h  36,53p    T:  71.   2h  35,56p
   HU 12-07-32699    H 05 09:50:45  1413,05 m/p  26  21,09   75  21,07  241  20,21
   HU 12-D-464765    H 05 09:52:51  1395,89 m/p  42  14,11  113  15,46  340  15,35

Zámbó János                     1.cs. Dt: 244288 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h  78,11p    R:  15.   3h  79,31p    T:  40.   3h  79,01p
Összesített E:   5.   6h 149,60p    R:  17.   5h 126,57p    T:  31.   5h 128,07p
   HU 11-O-06866     H 05 09:48:09  1452,80 m/p   7  29,38   18  29,49   47  29,74
   HU 11-D-344224    H 05 09:49:14  1443,50 m/p  15  25,89   32  27,42   91  27,58
   HU 11-D-344228    H 05 09:52:28  1416,44 m/p  22  22,84   66  22,40  211  21,69

Zámbó János                     2.cs. Dt: 244288 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   1h  22,84p    R:  37.   1h  22,40p    T:  90.   1h  21,69p
   HU 11-D-344226    H 05 09:52:28  1416,44 m/p  22  22,84   66  22,40  211  21,69

Tagszövetségi díjlista
   1. Kovács József                  1.cs. A50 HU 11-07-30751    H 1486,69 m/p
   2. Kővágó Gábor                   3.cs. A50 HU-11- D-346010   H 1478,46 m/p
   3. Kővágó Gábor                   0.cs. A50 HU-12- D-530605   T 1477,03 m/p
   4. Kővágó Gábor                   4.cs. A50 HU-09- 07-22785   T 1476,45 m/p
   5. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU 11-D-346155    T 1470,01 m/p
   6. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 10-D-255660    H 1470,00 m/p
   7. Kovács József                  1.cs. A50 HU 10-07-27260    H 1468,73 m/p
   8. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 12-07-32651    H 1468,53 m/p
   9. Kővágó Gábor                   2.cs. A50 HU-11-  O-06849   H 1468,19 m/p
   9. Kővágó Gábor                   0.cs. A50 HU-12- D-535220   H 1468,19 m/p
  11. Kővágó Gábor                   0.cs. A50 HU-12- 07-34165   T 1468,05 m/p
  11. Kővágó Gábor                   0.cs. A50 HU-11-  O-06850   T 1468,05 m/p
  13. Kővágó Gábor                   1.cs. A50 HU-11- 07-30963   T 1467,91 m/p
  13. Kővágó Gábor                   4.cs. A50 HU-11- 07-30965   T 1467,91 m/p
  15. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50 HU 10-D-255443    H 1467,90 m/p
  16. Kővágó Gábor                   3.cs. A50 HU-11- 07-30928   H 1467,77 m/p
  17. Kővágó Gábor                   2.cs. A50 HU-11- 07-30910   H 1467,62 m/p
  18. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU 10-07-26846    T 1467,31 m/p
  19. Kancsár József                 2.cs. A12 HU 09-07-20165    H 1467,26 m/p
  20. Kazi Zoltán                    1.cs. A12 HU 11-07-29815    H 1467,20 m/p
  21. Kővágó Gábor                   1.cs. A50 HU-09- 07-22936   T 1466,21 m/p
  22. Kővágó Gábor                   4.cs. A50 HU-10- D-255209   T 1465,50 m/p
  23. Tóth József                    1.cs. A12 HU 11-D-344412    H 1463,34 m/p
  24. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU 11-07-30830    H 1463,05 m/p
  25. Kazi Zoltán                    1.cs. A12 HU 12-07-33115    H 1462,75 m/p
  26. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-07-29692    H 1462,69 m/p
  27. Boda Ákos                      3.cs. A50 HU 12-07-34485    T 1462,63 m/p
  28. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU 11-D-346135    T 1462,35 m/p
  29. Kovács József                  1.cs. A50 HU 11-07-30766    H 1461,41 m/p
  30. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 10-D-255045    H 1461,17 m/p
  31. Fehér László                   1.cs. A12 HU 10-07-25528    H 1460,46 m/p
  32. Gohér Attila                   1.cs. A12 HU 11-D-426528    H 1459,46 m/p
  33. Kővágó Gábor                   0.cs. A50 HU-12- D-535216   T 1458,76 m/p
  34. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50 HU 10-D-255449    H 1458,62 m/p
  35. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50 HU 11-07-30366    H 1457,22 m/p
  36. Kővágó Gábor                   2.cs. A50 HU-11- 07-30904   H 1456,94 m/p
  37. Pethő László                   1.cs. A12 HU 11-D-344510    H 1456,83 m/p
  38. Kővágó Gábor                   0.cs. A50 HU-12- D-535206   T 1456,25 m/p
  39. Hegyi László                   4.cs. A04 HU 11-D-344083    H 1456,11 m/p
  40. Babicz József                  1.cs. A64 HU 11-09-10893    T 1455,86 m/p
  41. Pethő László                   1.cs. A12 HU 09-07-19923    H 1455,80 m/p
  42. Kaszás László                  1.cs. A26 HU-10- 07-26342   H 1454,70 m/p
  43. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 10-D-324643    H 1453,81 m/p
  44. Bajnóczi - Makádi              2.cs. A50 HU 12-07-34106    H 1453,60 m/p
  45. Fodor László                   1.cs. A04 HU 10-D-255060    H 1453,41 m/p
  46. Fodor László                   1.cs. A04 HU 11-07-29215    T 1453,27 m/p
  47. Zámbó János                    1.cs. A04 HU 11-O-06866     H 1452,80 m/p
  48. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50 HU 12-07-34113    H 1452,36 m/p
  49. Kaszás László                  1.cs. A26 HU-11- D-344609   H 1452,27 m/p
  50. Kovács József                  1.cs. A50 HU 09-07-21781    H 1452,05 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kővágó Gábor                   4.cs. A50    5 h.  150,57 p
   2. Kővágó Gábor                   2.cs. A50    5 h.  149,39 p
   3. Hegyi László                   1.cs. A04    5 h.  147,92 p
   4. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.  146,60 p
   5. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  145,86 p
   6. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50    5 h.  145,12 p
   7. Kővágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  143,21 p
   8. Kazi Zoltán                    1.cs. A12    5 h.  143,07 p
   9. Nagy Varga Viktor              2.cs. A50    5 h.  139,09 p
  10. Kővágó Gábor                   3.cs. A50    5 h.  138,29 p
  11. Pethő László                   1.cs. A12    5 h.  135,84 p
  12. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.  135,68 p
  13. Sztrehovszki László            1.cs. A04    5 h.  132,01 p
  14. Kővágó Gábor                   5.cs. A50    5 h.  131,78 p
  15. Kancsár József                 1.cs. A12    5 h.  131,11 p
  16. Fodor László                   1.cs. A04    5 h.  128,87 p
  17. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50    5 h.  123,32 p
  18. Boda Ákos                      2.cs. A50    5 h.  121,79 p
  19. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50    5 h.  120,57 p
  20. Kómár József és fia            1.cs. A26    5 h.  111,92 p
  21. Csányi Sándor                  1.cs. A12    5 h.  111,09 p
  22. Fogarassy László               1.cs. A12    5 h.  109,43 p
  23. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  108,24 p
  24. Tóth József                    1.cs. A12    5 h.  107,65 p
  25. Tóth Sándor                    3.cs. A64    5 h.  107,40 p
  26. Nagy Varga Viktor              3.cs. A50    5 h.  104,17 p
  27. Fodor László                   2.cs. A04    4 h.  103,69 p
  28. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.  101,72 p
  29. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50    4 h.  101,09 p
  30. Kiss - Nagy Dr. dúc            2.cs. A50    5 h.   98,81 p
  31. Bajnóczi - Makádi              2.cs. A50    4 h.   97,80 p
  32. Kiss - Nagy Dr. dúc            3.cs. A50    4 h.   89,59 p
  33. Nagy Varga Viktor              5.cs. A50    4 h.   89,56 p

A verseny A04 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Hegyi László                   1.cs.    5 h.  145,15 p
   2. Sztrehovszki László            1.cs.    5 h.  130,77 p
   3. Fodor László                   1.cs.    5 h.  129,89 p
   4. Fodor László                   2.cs.    4 h.   98,76 p
   5. Zámbó János                    1.cs.    3 h.   78,11 p
   6. Futó Ferenc                    1.cs.    3 h.   58,03 p
   7. Czakó József                   1.cs.    3 h.   52,80 p
   8. Kovács - Lados                 1.cs.    2 h.   44,36 p
   9. Sztrehovszki László            2.cs.    2 h.   35,20 p
  10. Hegyi László                   4.cs.    1 h.   31,13 p
  11. Magyar János                   1.cs.    2 h.   30,84 p
  12. Zámbó János                    2.cs.    1 h.   22,84 p
  13. Futó Ferenc                    2.cs.    1 h.   18,91 p
  14. Hegyi László                   3.cs.    1 h.   16,29 p
  15. Czakó József                   2.cs.    1 h.   13,24 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kővágó Gábor                   4.cs. A50   10 h.  304,16 p
   2. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   10 h.  298,92 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. A50   10 h.  290,49 p
   4. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   10 h.  286,36 p
   5. Pethő László                   1.cs. A12   10 h.  276,53 p
   6. Kővágó Gábor                   2.cs. A50   10 h.  273,55 p
   7. Boda Ákos                      1.cs. A50   10 h.  267,48 p
   8. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   10 h.  267,24 p
   9. Boda Ákos                      3.cs. A50   10 h.  265,72 p
  10. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   10 h.  255,92 p
  11. Kővágó Gábor                   3.cs. A50    9 h.  254,07 p
  12. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  250,13 p
  13. Kovács József                  1.cs. A50   10 h.  246,12 p
  14. Kővágó Gábor                   5.cs. A50   10 h.  245,43 p
  15. Tóth Sándor                    1.cs. A64   10 h.  243,82 p
  16. Kómár József és fia            1.cs. A26   10 h.  243,05 p
  17. Fodor László                   1.cs. A04   10 h.  241,97 p
  18. Csányi Sándor                  1.cs. A12   10 h.  241,34 p
  19. Dorner György                  1.cs. A12    9 h.  235,58 p
  20. Japport Zoltán                 2.cs. A50    9 h.  225,48 p
  21. Kancsár József                 1.cs. A12    9 h.  221,10 p
  22. Hegyi László                   1.cs. A04    8 h.  216,38 p
  23. Nagy Varga Viktor              3.cs. A50   10 h.  210,30 p
  24. Tóth József                    1.cs. A12   10 h.  207,43 p
  25. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26   10 h.  207,33 p
  26. Kiss - Nagy Dr. dúc            2.cs. A50    9 h.  199,88 p
  27. Fogarassy László               1.cs. A12    8 h.  195,31 p
  28. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50    7 h.  189,76 p
  29. Czakó József                   1.cs. A04    9 h.  189,58 p
  30. Kómár József és fia            2.cs. A26    7 h.  182,18 p
  31. Sztrehovszki László            1.cs. A04    7 h.  179,65 p
  32. Fodor László                   2.cs. A04    7 h.  168,67 p
  33. Dorner György                  2.cs. A12    7 h.  168,00 p
  34. Szota Zoltán                   1.cs. A12    7 h.  164,44 p
  35. Kaszás László                  1.cs. A26    6 h.  157,27 p
  36. Babicz József                  1.cs. A64    7 h.  155,52 p
  37. Babicz István                  1.cs. A64    6 h.  155,41 p
  38. Tóth József                    2.cs. A12    6 h.  153,56 p
  39. Kiss József                    2.cs. V10    6 h.  153,49 p
  40. Boda Ákos                      2.cs. A50    6 h.  152,84 p
  41. Kiss József                    1.cs. V10    6 h.  147,62 p
  42. Grizner Sándor                 2.cs. A50    5 h.  142,56 p
  43. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50    6 h.  141,05 p

A04 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fodor László                   1.cs.   10 h.  256,20 p
   2. Hegyi László                   1.cs.    8 h.  220,21 p
   3. Fodor László                   2.cs.    8 h.  189,17 p
   4. Czakó József                   1.cs.    8 h.  184,46 p
   5. Sztrehovszki László            1.cs.    7 h.  182,00 p
   6. Zámbó János                    1.cs.    6 h.  149,60 p
   7. Kovács - Lados                 1.cs.    5 h.  139,54 p
   8. Czakó József                   2.cs.    6 h.  121,67 p
   9. Hegyi László                   4.cs.    4 h.  110,21 p
  10. Sztrehovszki László            2.cs.    5 h.  108,92 p
  11. Hegyi László                   2.cs.    4 h.   75,21 p
  12. Zámbó János                    2.cs.    3 h.   70,94 p
  13. Hegyi László                   3.cs.    3 h.   64,84 p
  14. Fodor László                   3.cs.    2 h.   59,27 p
  15. Futó Ferenc                    1.cs.    3 h.   58,03 p
  16. Magyar János                   1.cs.    3 h.   51,54 p
  17. Kovács - Lados                 2.cs.    1 h.   21,60 p
  18. Futó Ferenc                    2.cs.    1 h.   18,91 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   10 h.  298,92 p
   2. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   10 h.  286,36 p
   3. Pethő László                   1.cs. A12   10 h.  276,53 p
   4. Boda Ákos                      1.cs. A50   10 h.  267,48 p
   5. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   10 h.  267,24 p
   6. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   10 h.  255,92 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  250,13 p
   8. Kovács József                  1.cs. A50   10 h.  246,12 p
   9. Tóth Sándor                    1.cs. A64   10 h.  243,82 p
  10. Kómár József és fia            1.cs. A26   10 h.  243,05 p
  11. Fodor László                   1.cs. A04   10 h.  241,97 p
  12. Csányi Sándor                  1.cs. A12   10 h.  241,34 p
  13. Dorner György                  1.cs. A12    9 h.  235,58 p
  14. Kancsár József                 1.cs. A12    9 h.  221,10 p
  15. Hegyi László                   1.cs. A04    8 h.  216,38 p
  16. Tóth József                    1.cs. A12   10 h.  207,43 p
  17. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26   10 h.  207,33 p
  18. Fogarassy László               1.cs. A12    8 h.  195,31 p
  19. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50    7 h.  189,76 p
  20. Czakó József                   1.cs. A04    9 h.  189,58 p
  21. Sztrehovszki László            1.cs. A04    7 h.  179,65 p

A04 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fodor László                   1.cs.   10 h.  256,20 p
   2. Hegyi László                   1.cs.    8 h.  220,21 p
   3. Czakó József                   1.cs.    8 h.  184,46 p
   4. Sztrehovszki László            1.cs.    7 h.  182,00 p
   5. Zámbó János                    1.cs.    6 h.  149,60 p
   6. Kovács - Lados                 1.cs.    5 h.  139,54 p
   7. Futó Ferenc                    1.cs.    3 h.   58,03 p
   8. Magyar János                   1.cs.    3 h.   51,54 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  2h  63,49p
  2. Pethő László                   A12 HU 09-07-19923    H  2h  62,18p
  3. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30906   H  2h  62,04p
  4. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427085   H  2h  60,82p
  5. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  2h  60,80p
  6. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  2h  60,30p
  7. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30912   H  2h  60,15p
  8. Varga László                   A50 HU 09-09-98551    H  2h  59,82p
  9. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535220   H  2h  59,33p
 10. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- D-234632   H  2h  59,32p
 11. Kiss József                    V10 HU 12-07-34922    H  2h  59,26p
 12. Pethő László                   A12 HU 10-D-255184    H  2h  59,24p
 13. Nagy Varga Viktor              A50 HU-12- D-503503   H  2h  58,55p
 14. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30904   H  2h  58,42p
 15. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30909   H  2h  58,25p
 16. Kővágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06849   H  2h  57,67p
 17. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346144    H  2h  57,54p
 18. Gergely László                 A50 HU 10-28-12434    H  2h  57,30p
 19. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-530625   H  2h  57,15p
 20. Bajnóczi - Makádi              A50 HU 11-07-30366    H  2h  57,12p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  2h  62,42p
  2. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346135    T  2h  60,52p
  3. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  2h  59,64p
  4. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22785   T  2h  59,05p
  5. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  2h  58,98p
  6. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-11- D-403099   T  2h  58,01p
  7. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  2h  57,45p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397058    T  2h  55,88p
  9. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  2h  53,10p
 10. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427122   T  2h  52,54p
 11. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397040    T  2h  52,06p
 12. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255209   T  2h  51,57p
 13. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-10- D-259692   T  2h  50,77p
 14. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427116   T  2h  50,46p
 15. Japport Zoltán                 A50 HU 09-28-08009    T  2h  49,97p
 16. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397202    T  2h  49,53p
 17. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-530607   T  2h  49,14p
 18. Babicz János                   A64 HU 11-09-11012    T  2h  49,05p
 19. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535219   T  2h  47,43p
 20. Szőllős Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  2h  47,01p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  2h  64,36p
  2. Kovács - Lados                 A04 HU 08-07-12411    H  2h  55,14p
  3. Hegyi László                   A04 HU 09-07-19203    H  2h  53,69p
  4. Fodor László                   A04 HU 07-07-99081    H  2h  51,03p
  5. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32699    H  2h  49,83p
  6. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32678    H  2h  40,84p
  7. Hegyi László                   A04 HU 06-07-84517    H  2h  40,11p
  8. Fodor László                   A04 HU 09-07-19655    H  2h  40,04p
  9. Fodor László                   A04 HU 10-D-255051    H  2h  35,23p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  2h  63,49p
  2. Pethő László                   A12 HU 09-07-19923    H  2h  62,18p
  3. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30906   H  2h  62,04p
  4. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427085   H  2h  60,82p
  5. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  2h  60,80p
  6. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  2h  60,30p
  7. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30912   H  2h  60,15p
  8. Varga László                   A50 HU 09-09-98551    H  2h  59,82p
  9. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535220   H  2h  59,33p
 10. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- D-234632   H  2h  59,32p
 11. Kiss József                    V10 HU 12-07-34922    H  2h  59,26p
 12. Pethő László                   A12 HU 10-D-255184    H  2h  59,24p
 13. Nagy Varga Viktor              A50 HU-12- D-503503   H  2h  58,55p
 14. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30904   H  2h  58,42p
 15. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30909   H  2h  58,25p
 16. Kővágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06849   H  2h  57,67p
 17. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346144    H  2h  57,54p
 18. Gergely László                 A50 HU 10-28-12434    H  2h  57,30p
 19. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-530625   H  2h  57,15p
 20. Bajnóczi - Makádi              A50 HU 11-07-30366    H  2h  57,12p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  2h  62,42p
  2. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346135    T  2h  60,52p
  3. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  2h  59,64p
  4. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22785   T  2h  59,05p
  5. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  2h  58,98p
  6. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-11- D-403099   T  2h  58,01p
  7. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  2h  57,45p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397058    T  2h  55,88p
  9. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  2h  53,10p
 10. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427122   T  2h  52,54p
 11. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397040    T  2h  52,06p
 12. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255209   T  2h  51,57p
 13. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-10- D-259692   T  2h  50,77p
 14. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427116   T  2h  50,46p
 15. Japport Zoltán                 A50 HU 09-28-08009    T  2h  49,97p
 16. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397202    T  2h  49,53p
 17. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-530607   T  2h  49,14p
 18. Babicz János                   A64 HU 11-09-11012    T  2h  49,05p
 19. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535219   T  2h  47,43p
 20. Szőllős Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  2h  47,01p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  2h  64,36p
  2. Kovács - Lados                 A04 HU 08-07-12411    H  2h  55,14p
  3. Hegyi László                   A04 HU 09-07-19203    H  2h  53,69p
  4. Fodor László                   A04 HU 07-07-99081    H  2h  51,03p
  5. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32699    H  2h  49,83p
  6. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32678    H  2h  40,84p
  7. Hegyi László                   A04 HU 06-07-84517    H  2h  40,11p
  8. Fodor László                   A04 HU 09-07-19655    H  2h  40,04p
  9. Fodor László                   A04 HU 10-D-255051    H  2h  35,23p