Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, V04 Hatvan
Első adat felvétele: 2013.05.08 19:56:20
Az adatok utolsó módosítása: 2013.05.10 20:59:25
A lista kiadásának időpontja: 2013.05.17 15:20:52
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2013.06.07 19:56:20
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 01 verseny 

Feleresztés helye: Mödling
Feleresztés ideje: 2013.05.05 07:00
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 254000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 32
Legkisebb pont   : 12,8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A50 Zsámbok            21   55   559  112  140   1486,69   1420,96   1412,96
A64 Szentmártonkáta     9   18   160   32   40   1455,86   1393,19   1384,37
V10 Hatvan             17   35   325   65   81   1447,37   1359,71   1353,80
Hatvan I.              47  108  1044  209  261   1486,69   1399,49   1388,40
A04 Kartal              9   19   179   36   45   1468,53   1400,30   1393,18
A12 Aszód              11   28   219   44   55   1470,00   1405,62   1396,34
A26 Kartal              6   12   106   21   27   1454,70   1381,30   1374,60
V04 Hatvan              1    2    20    4    5   1443,09   1366,21   1353,50
Hatvan II.             27   61   524  105  131   1470,00   1397,14   1390,85
Tagszövetségben        74  169  1568  314  392   1486,69   1399,17   1389,08

V04 egyesületi díjlista
   1. Csörgi László                  1.cs. HU 11-07-31339    H 1443,09 m/p
   2. Csörgi László                  1.cs. HU 09-50-25755    H 1420,73 m/p
   3. Csörgi László                  2.cs. HU 10-07-27667    H 1389,93 m/p
   4. Csörgi László                  1.cs. HU 09-07-22444    H 1366,21 m/p
   5. Csörgi László                  2.cs. HU 11-07-31332    T 1353,50 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Csörgi László                   1.cs. Dt: 252180 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   3h  76,80p    R:  22.   2h  51,01p    T:  50.   2h  50,35p
Összesített E:   1.   5h 131,05p    R:  19.   5h 109,58p    T:  37.   5h 111,89p
   HU 11-07-31339    H 05 09:54:45  1443,09 m/p   1  32,00   34  27,13   93  27,48
   HU 09-50-25755    H 05 09:57:30  1420,73 m/p   2  27,20   56  23,88  187  22,87
   HU 09-07-22444    H 05 10:04:35  1366,21 m/p   4  17,60    0   0,00    0   0,00

Csörgi László                   2.cs. Dt: 252180 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   2h  35,20p    R:   0.   0h   0,00p    T: 101.   1h  13,05p
   HU 10-07-27667    H 05 10:01:26  1389,93 m/p   3  22,40    0   0,00  387  13,05
   HU 11-07-31332    T 05 10:06:19  1353,50 m/p   5  12,80    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Kovács József                  1.cs. A50 HU 11-07-30751    H 1486,69 m/p
   2. Kővágó Gábor                   3.cs. A50 HU-11- D-346010   H 1478,46 m/p
   3. Kővágó Gábor                   0.cs. A50 HU-12- D-530605   T 1477,03 m/p
   4. Kővágó Gábor                   4.cs. A50 HU-09- 07-22785   T 1476,45 m/p
   5. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU 11-D-346155    T 1470,01 m/p
   6. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 10-D-255660    H 1470,00 m/p
   7. Kovács József                  1.cs. A50 HU 10-07-27260    H 1468,73 m/p
   8. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 12-07-32651    H 1468,53 m/p
   9. Kővágó Gábor                   2.cs. A50 HU-11-  O-06849   H 1468,19 m/p
   9. Kővágó Gábor                   0.cs. A50 HU-12- D-535220   H 1468,19 m/p
  11. Kővágó Gábor                   0.cs. A50 HU-12- 07-34165   T 1468,05 m/p
  11. Kővágó Gábor                   0.cs. A50 HU-11-  O-06850   T 1468,05 m/p
  13. Kővágó Gábor                   1.cs. A50 HU-11- 07-30963   T 1467,91 m/p
  13. Kővágó Gábor                   4.cs. A50 HU-11- 07-30965   T 1467,91 m/p
  15. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50 HU 10-D-255443    H 1467,90 m/p
  16. Kővágó Gábor                   3.cs. A50 HU-11- 07-30928   H 1467,77 m/p
  17. Kővágó Gábor                   2.cs. A50 HU-11- 07-30910   H 1467,62 m/p
  18. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU 10-07-26846    T 1467,31 m/p
  19. Kancsár József                 2.cs. A12 HU 09-07-20165    H 1467,26 m/p
  20. Kazi Zoltán                    1.cs. A12 HU 11-07-29815    H 1467,20 m/p
  21. Kővágó Gábor                   1.cs. A50 HU-09- 07-22936   T 1466,21 m/p
  22. Kővágó Gábor                   4.cs. A50 HU-10- D-255209   T 1465,50 m/p
  23. Tóth József                    1.cs. A12 HU 11-D-344412    H 1463,34 m/p
  24. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU 11-07-30830    H 1463,05 m/p
  25. Kazi Zoltán                    1.cs. A12 HU 12-07-33115    H 1462,75 m/p
  26. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-07-29692    H 1462,69 m/p
  27. Boda Ákos                      3.cs. A50 HU 12-07-34485    T 1462,63 m/p
  28. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU 11-D-346135    T 1462,35 m/p
  29. Kovács József                  1.cs. A50 HU 11-07-30766    H 1461,41 m/p
  30. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 10-D-255045    H 1461,17 m/p
  31. Fehér László                   1.cs. A12 HU 10-07-25528    H 1460,46 m/p
  32. Gohér Attila                   1.cs. A12 HU 11-D-426528    H 1459,46 m/p
  33. Kővágó Gábor                   0.cs. A50 HU-12- D-535216   T 1458,76 m/p
  34. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50 HU 10-D-255449    H 1458,62 m/p
  35. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50 HU 11-07-30366    H 1457,22 m/p
  36. Kővágó Gábor                   2.cs. A50 HU-11- 07-30904   H 1456,94 m/p
  37. Pethő László                   1.cs. A12 HU 11-D-344510    H 1456,83 m/p
  38. Kővágó Gábor                   0.cs. A50 HU-12- D-535206   T 1456,25 m/p
  39. Hegyi László                   4.cs. A04 HU 11-D-344083    H 1456,11 m/p
  40. Babicz József                  1.cs. A64 HU 11-09-10893    T 1455,86 m/p
  41. Pethő László                   1.cs. A12 HU 09-07-19923    H 1455,80 m/p
  42. Kaszás László                  1.cs. A26 HU-10- 07-26342   H 1454,70 m/p
  43. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 10-D-324643    H 1453,81 m/p
  44. Bajnóczi - Makádi              2.cs. A50 HU 12-07-34106    H 1453,60 m/p
  45. Fodor László                   1.cs. A04 HU 10-D-255060    H 1453,41 m/p
  46. Fodor László                   1.cs. A04 HU 11-07-29215    T 1453,27 m/p
  47. Zámbó János                    1.cs. A04 HU 11-O-06866     H 1452,80 m/p
  48. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50 HU 12-07-34113    H 1452,36 m/p
  49. Kaszás László                  1.cs. A26 HU-11- D-344609   H 1452,27 m/p
  50. Kovács József                  1.cs. A50 HU 09-07-21781    H 1452,05 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kővágó Gábor                   4.cs. A50    5 h.  150,57 p
   2. Kővágó Gábor                   2.cs. A50    5 h.  149,39 p
   3. Hegyi László                   1.cs. A04    5 h.  147,92 p
   4. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.  146,60 p
   5. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  145,86 p
   6. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50    5 h.  145,12 p
   7. Kővágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  143,21 p
   8. Kazi Zoltán                    1.cs. A12    5 h.  143,07 p
   9. Nagy Varga Viktor              2.cs. A50    5 h.  139,09 p
  10. Kővágó Gábor                   3.cs. A50    5 h.  138,29 p
  11. Pethő László                   1.cs. A12    5 h.  135,84 p
  12. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.  135,68 p
  13. Sztrehovszki László            1.cs. A04    5 h.  132,01 p
  14. Kővágó Gábor                   5.cs. A50    5 h.  131,78 p
  15. Kancsár József                 1.cs. A12    5 h.  131,11 p
  16. Fodor László                   1.cs. A04    5 h.  128,87 p
  17. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50    5 h.  123,32 p
  18. Boda Ákos                      2.cs. A50    5 h.  121,79 p
  19. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50    5 h.  120,57 p
  20. Kómár József és fia            1.cs. A26    5 h.  111,92 p
  21. Csányi Sándor                  1.cs. A12    5 h.  111,09 p
  22. Fogarassy László               1.cs. A12    5 h.  109,43 p
  23. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  108,24 p
  24. Tóth József                    1.cs. A12    5 h.  107,65 p
  25. Tóth Sándor                    3.cs. A64    5 h.  107,40 p
  26. Nagy Varga Viktor              3.cs. A50    5 h.  104,17 p
  27. Fodor László                   2.cs. A04    4 h.  103,69 p
  28. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.  101,72 p
  29. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50    4 h.  101,09 p
  30. Kiss - Nagy Dr. dúc            2.cs. A50    5 h.   98,81 p
  31. Bajnóczi - Makádi              2.cs. A50    4 h.   97,80 p
  32. Kiss - Nagy Dr. dúc            3.cs. A50    4 h.   89,59 p
  33. Nagy Varga Viktor              5.cs. A50    4 h.   89,56 p

A verseny V04 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Csörgi László                  1.cs.    3 h.   76,80 p
   2. Csörgi László                  2.cs.    2 h.   35,20 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kővágó Gábor                   4.cs. A50   10 h.  304,16 p
   2. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   10 h.  298,92 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. A50   10 h.  290,49 p
   4. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   10 h.  286,36 p
   5. Pethő László                   1.cs. A12   10 h.  276,53 p
   6. Kővágó Gábor                   2.cs. A50   10 h.  273,55 p
   7. Boda Ákos                      1.cs. A50   10 h.  267,48 p
   8. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   10 h.  267,24 p
   9. Boda Ákos                      3.cs. A50   10 h.  265,72 p
  10. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   10 h.  255,92 p
  11. Kővágó Gábor                   3.cs. A50    9 h.  254,07 p
  12. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  250,13 p
  13. Kovács József                  1.cs. A50   10 h.  246,12 p
  14. Kővágó Gábor                   5.cs. A50   10 h.  245,43 p
  15. Tóth Sándor                    1.cs. A64   10 h.  243,82 p
  16. Kómár József és fia            1.cs. A26   10 h.  243,05 p
  17. Fodor László                   1.cs. A04   10 h.  241,97 p
  18. Csányi Sándor                  1.cs. A12   10 h.  241,34 p
  19. Dorner György                  1.cs. A12    9 h.  235,58 p
  20. Japport Zoltán                 2.cs. A50    9 h.  225,48 p
  21. Kancsár József                 1.cs. A12    9 h.  221,10 p
  22. Hegyi László                   1.cs. A04    8 h.  216,38 p
  23. Nagy Varga Viktor              3.cs. A50   10 h.  210,30 p
  24. Tóth József                    1.cs. A12   10 h.  207,43 p
  25. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26   10 h.  207,33 p
  26. Kiss - Nagy Dr. dúc            2.cs. A50    9 h.  199,88 p
  27. Fogarassy László               1.cs. A12    8 h.  195,31 p
  28. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50    7 h.  189,76 p
  29. Czakó József                   1.cs. A04    9 h.  189,58 p
  30. Kómár József és fia            2.cs. A26    7 h.  182,18 p
  31. Sztrehovszki László            1.cs. A04    7 h.  179,65 p
  32. Fodor László                   2.cs. A04    7 h.  168,67 p
  33. Dorner György                  2.cs. A12    7 h.  168,00 p
  34. Szota Zoltán                   1.cs. A12    7 h.  164,44 p
  35. Kaszás László                  1.cs. A26    6 h.  157,27 p
  36. Babicz József                  1.cs. A64    7 h.  155,52 p
  37. Babicz István                  1.cs. A64    6 h.  155,41 p
  38. Tóth József                    2.cs. A12    6 h.  153,56 p
  39. Kiss József                    2.cs. V10    6 h.  153,49 p
  40. Boda Ákos                      2.cs. A50    6 h.  152,84 p
  41. Kiss József                    1.cs. V10    6 h.  147,62 p
  42. Grizner Sándor                 2.cs. A50    5 h.  142,56 p
  43. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50    6 h.  141,05 p

V04 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Csörgi László                  1.cs.    5 h.  131,05 p
   2. Csörgi László                  2.cs.    5 h.  103,45 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   10 h.  298,92 p
   2. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   10 h.  286,36 p
   3. Pethő László                   1.cs. A12   10 h.  276,53 p
   4. Boda Ákos                      1.cs. A50   10 h.  267,48 p
   5. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   10 h.  267,24 p
   6. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   10 h.  255,92 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  250,13 p
   8. Kovács József                  1.cs. A50   10 h.  246,12 p
   9. Tóth Sándor                    1.cs. A64   10 h.  243,82 p
  10. Kómár József és fia            1.cs. A26   10 h.  243,05 p
  11. Fodor László                   1.cs. A04   10 h.  241,97 p
  12. Csányi Sándor                  1.cs. A12   10 h.  241,34 p
  13. Dorner György                  1.cs. A12    9 h.  235,58 p
  14. Kancsár József                 1.cs. A12    9 h.  221,10 p
  15. Hegyi László                   1.cs. A04    8 h.  216,38 p
  16. Tóth József                    1.cs. A12   10 h.  207,43 p
  17. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26   10 h.  207,33 p
  18. Fogarassy László               1.cs. A12    8 h.  195,31 p
  19. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50    7 h.  189,76 p
  20. Czakó József                   1.cs. A04    9 h.  189,58 p
  21. Sztrehovszki László            1.cs. A04    7 h.  179,65 p

V04 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Csörgi László                  1.cs.    5 h.  131,05 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  2h  63,49p
  2. Pethő László                   A12 HU 09-07-19923    H  2h  62,18p
  3. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30906   H  2h  62,04p
  4. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427085   H  2h  60,82p
  5. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  2h  60,80p
  6. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  2h  60,30p
  7. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30912   H  2h  60,15p
  8. Varga László                   A50 HU 09-09-98551    H  2h  59,82p
  9. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535220   H  2h  59,33p
 10. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- D-234632   H  2h  59,32p
 11. Kiss József                    V10 HU 12-07-34922    H  2h  59,26p
 12. Pethő László                   A12 HU 10-D-255184    H  2h  59,24p
 13. Nagy Varga Viktor              A50 HU-12- D-503503   H  2h  58,55p
 14. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30904   H  2h  58,42p
 15. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30909   H  2h  58,25p
 16. Kővágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06849   H  2h  57,67p
 17. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346144    H  2h  57,54p
 18. Gergely László                 A50 HU 10-28-12434    H  2h  57,30p
 19. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-530625   H  2h  57,15p
 20. Bajnóczi - Makádi              A50 HU 11-07-30366    H  2h  57,12p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  2h  62,42p
  2. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346135    T  2h  60,52p
  3. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  2h  59,64p
  4. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22785   T  2h  59,05p
  5. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  2h  58,98p
  6. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-11- D-403099   T  2h  58,01p
  7. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  2h  57,45p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397058    T  2h  55,88p
  9. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  2h  53,10p
 10. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427122   T  2h  52,54p
 11. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397040    T  2h  52,06p
 12. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255209   T  2h  51,57p
 13. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-10- D-259692   T  2h  50,77p
 14. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427116   T  2h  50,46p
 15. Japport Zoltán                 A50 HU 09-28-08009    T  2h  49,97p
 16. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397202    T  2h  49,53p
 17. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-530607   T  2h  49,14p
 18. Babicz János                   A64 HU 11-09-11012    T  2h  49,05p
 19. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535219   T  2h  47,43p
 20. Szőllős Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  2h  47,01p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Csörgi László                  V04 HU 09-50-25755    H  2h  62,20p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  2h  63,49p
  2. Pethő László                   A12 HU 09-07-19923    H  2h  62,18p
  3. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30906   H  2h  62,04p
  4. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427085   H  2h  60,82p
  5. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  2h  60,80p
  6. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  2h  60,30p
  7. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30912   H  2h  60,15p
  8. Varga László                   A50 HU 09-09-98551    H  2h  59,82p
  9. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535220   H  2h  59,33p
 10. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- D-234632   H  2h  59,32p
 11. Kiss József                    V10 HU 12-07-34922    H  2h  59,26p
 12. Pethő László                   A12 HU 10-D-255184    H  2h  59,24p
 13. Nagy Varga Viktor              A50 HU-12- D-503503   H  2h  58,55p
 14. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30904   H  2h  58,42p
 15. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30909   H  2h  58,25p
 16. Kővágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06849   H  2h  57,67p
 17. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346144    H  2h  57,54p
 18. Gergely László                 A50 HU 10-28-12434    H  2h  57,30p
 19. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-530625   H  2h  57,15p
 20. Bajnóczi - Makádi              A50 HU 11-07-30366    H  2h  57,12p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  2h  62,42p
  2. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346135    T  2h  60,52p
  3. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  2h  59,64p
  4. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22785   T  2h  59,05p
  5. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  2h  58,98p
  6. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-11- D-403099   T  2h  58,01p
  7. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  2h  57,45p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397058    T  2h  55,88p
  9. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  2h  53,10p
 10. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427122   T  2h  52,54p
 11. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397040    T  2h  52,06p
 12. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255209   T  2h  51,57p
 13. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-10- D-259692   T  2h  50,77p
 14. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427116   T  2h  50,46p
 15. Japport Zoltán                 A50 HU 09-28-08009    T  2h  49,97p
 16. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397202    T  2h  49,53p
 17. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-530607   T  2h  49,14p
 18. Babicz János                   A64 HU 11-09-11012    T  2h  49,05p
 19. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535219   T  2h  47,43p
 20. Szőllős Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  2h  47,01p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Csörgi László                  V04 HU 09-50-25755    H  2h  62,20p