Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, V04 Hatvan
Első adat felvétele: 2013.05.22 16:27:55
Az adatok utolsó módosítása: 2013.05.23 16:14:42
A lista kiadásának időpontja: 2013.05.23 16:21:37
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2013.06.21 16:27:55
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 03 verseny 

Feleresztés helye: Melk
Feleresztés ideje: 2013.05.19 05:40
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 328000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 36
Legkisebb pont   : 14,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A50 Zsámbok            21   53   502  100  126   1100,97   1026,07   1017,66
A64 Szentmártonkáta    11   17   182   36   46   1072,92   1008,79    996,03
V10 Hatvan             17   36   314   63   79   1099,99    989,66    977,12
Hatvan I.              49  106   998  200  250   1100,97   1014,52   1003,60
A04 Kartal              9   21   187   37   47   1095,04   1029,02   1017,08
A12 Aszód              11   26   207   41   52   1127,84   1051,20   1046,28
A26 Kartal              6   13   112   22   28   1107,71   1043,15   1033,32
V04 Hatvan              1    2    20    4    5   1051,57   1028,87    978,54
Hatvan II.             27   62   526  105  132   1127,84   1039,54   1030,65
Tagszövetségben        76  168  1524  305  381   1127,84   1022,98   1011,82

V04 egyesületi díjlista
   1. Csörgi László                  1.cs. HU 09-07-22439    T 1051,57 m/p
   2. Csörgi László                  1.cs. HU 09-07-22447    H 1035,34 m/p
   3. Csörgi László                  1.cs. HU 09-50-25755    H 1033,92 m/p
   4. Csörgi László                  1.cs. HU 09-07-22446    T 1028,87 m/p
   5. Csörgi László                  2.cs. HU 10-07-27678    H  978,54 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Csörgi László                   1.cs. Dt: 326391 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   4h 111,60p    R:  26.   3h  57,38p    T:  42.   4h  93,00p
Összesített E:   1.   9h 242,65p    R:  21.   8h 166,96p    T:  33.   9h 204,89p
   HU 09-07-22439    T 19 10:50:23  1051,57 m/p   1  36,00   79  23,14  148  27,64
   HU 09-07-22447    H 19 10:55:15  1035,34 m/p   2  30,60  114  17,37  230  22,98
   HU 09-50-25755    H 19 10:55:41  1033,92 m/p   3  25,20  117  16,87  243  22,24
   HU 09-07-22446    T 19 10:57:14  1028,87 m/p   4  19,80    0   0,00  280  20,14

Csörgi László                   2.cs. Dt: 326391 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   1h  14,40p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 10-07-27678    H 19 11:13:33   978,54 m/p   5  14,40    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Fogarassy László               2.cs. A12 HU 12-D-462566    H 1127,84 m/p
   2. Dorner György                  1.cs. A12 HU 08-D-181619    H 1112,00 m/p
   3. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 11-D-344351    H 1108,24 m/p
   4. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-07-29678    H 1107,94 m/p
   5. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 10-D-253499    H 1107,71 m/p
   6. Dorner György                  2.cs. A12 HU 09-D-206894    H 1102,11 m/p
   7. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50 HU 12-07-34113    H 1100,97 m/p
   8. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 10-O-1422      H 1100,70 m/p
   9. Kevés Károly                   1.cs. V10 HU 08-07-18533    H 1099,99 m/p
  10. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 10-D-253491    H 1098,14 m/p
  11. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50 HU-11-  O-10893   H 1097,70 m/p
  12. Fodor László                   1.cs. A04 HU 11-07-29231    T 1095,04 m/p
  13. Dorner György                  2.cs. A12 HU 11-D-344343    H 1094,68 m/p
  14. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU 11-D-346130    T 1093,41 m/p
  15. Kővágó Gábor                   2.cs. A50 HU-10- D-255202   H 1093,25 m/p
  16. Kővágó Gábor                   0.cs. A50 HU-12- 07-34165   T 1093,13 m/p
  17. Fehér László                   1.cs. A12 HU 10-07-25511    H 1092,08 m/p
  18. Fehér László                   1.cs. A12 HU 11-07-29896    H 1091,95 m/p
  19. Kómár József és fia            2.cs. A26 HU 08-D-181829    H 1091,57 m/p
  20. Kővágó Gábor                   0.cs. A50 HU-12- 07-34157   H 1091,31 m/p
  21. Fogarassy Sándor               1.cs. A26 HU-10- D-293389   H 1090,49 m/p
  22. Fogarassy Sándor               1.cs. A26 HU-12- D-535184   H 1089,86 m/p
  23. Fogarassy Sándor               1.cs. A26 HU-10- D-293380   H 1089,80 m/p
  24. Kaszás László                  1.cs. A26 HU-10- 07-26343   H 1087,77 m/p
  25. Pethő László                   1.cs. A12 HU 09-07-19923    H 1087,19 m/p
  26. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 08-07-13797    H 1086,33 m/p
  27. Bócsai Tibor                   1.cs. A12 HU 11-D-344567    H 1086,31 m/p
  28. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 12-D-462439    H 1086,15 m/p
  29. Kiss József                    1.cs. V10 HU 10-07-28026    H 1085,64 m/p
  30. Kovács József                  1.cs. A50 HU 09-07-21781    H 1085,20 m/p
  31. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 11-07-29452    H 1085,18 m/p
  32. Kővágó Gábor                   2.cs. A50 HU-12- D-535220   H 1085,05 m/p
  33. Nagy Varga Viktor              4.cs. A50 HU-12- D-503512   H 1084,95 m/p
  34. Kővágó Gábor                   4.cs. A50 HU-10- D-255209   T 1084,45 m/p
  35. Kancsár József                 2.cs. A12 HU 08-07-13478    H 1084,24 m/p
  36. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50 HU 11-07-31019    H 1084,05 m/p
  37. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 09-D-206823    H 1083,80 m/p
  38. Csányi Sándor                  2.cs. A12 HU 11-D-344555    H 1083,59 m/p
  39. Fogarassy László               2.cs. A12 HU 11-D-344381    H 1083,24 m/p
  40. Fogarassy László               2.cs. A12 HU 11-D-344366    H 1083,12 m/p
  41. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU 12-07-34463    H 1082,66 m/p
  42. Dorner György                  1.cs. A12 HU 10-D-238007    H 1082,60 m/p
  43. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU 11-D-346135    T 1082,48 m/p
  44. Kővágó Gábor                   1.cs. A50 HU-11- 07-30906   H 1081,47 m/p
  45. Fogarassy Sándor               1.cs. A26 HU-12- D-464663   H 1080,75 m/p
  46. Kovács - Lados                 1.cs. A04 HU 08-07-12420    H 1080,67 m/p
  47. Hegyi László                   2.cs. A04 HU 11-D-344044    H 1080,66 m/p
  48. Kiss - Nagy Dr. dúc            3.cs. A50 HU-12- 09-17184   H 1080,36 m/p
  49. Kővágó Gábor                   0.cs. A50 HU-12- 07-34155   H 1079,51 m/p
  50. Kancsár József                 2.cs. A12 HU 11-D-346883    H 1079,13 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fogarassy Sándor               1.cs. A26    5 h.  171,08 p
   2. Dorner György                  2.cs. A12    5 h.  166,07 p
   3. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  161,12 p
   4. Kómár József és fia            1.cs. A26    5 h.  160,16 p
   5. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.  156,81 p
   6. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50    5 h.  155,73 p
   7. Fogarassy László               1.cs. A12    5 h.  155,67 p
   8. Fehér László                   1.cs. A12    5 h.  153,62 p
   9. Fogarassy László               2.cs. A12    5 h.  150,84 p
  10. Kancsár József                 1.cs. A12    5 h.  147,88 p
  11. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  147,03 p
  12. Kaszás László                  1.cs. A26    5 h.  147,03 p
  13. Kővágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  146,46 p
  14. Kővágó Gábor                   2.cs. A50    5 h.  145,33 p
  15. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  140,21 p
  16. Pethő László                   1.cs. A12    5 h.  139,76 p
  17. Kővágó Gábor                   4.cs. A50    5 h.  138,68 p
  18. Kómár József és fia            2.cs. A26    5 h.  133,68 p
  19. Kovács - Lados                 1.cs. A04    5 h.  130,60 p
  20. Kővágó Gábor                   5.cs. A50    5 h.  127,99 p
  21. Fodor László                   2.cs. A04    5 h.  126,17 p
  22. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.  126,01 p
  23. Csányi Sándor                  1.cs. A12    4 h.  125,42 p
  24. Bócsai Tibor                   1.cs. A12    4 h.  125,41 p
  25. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50    5 h.  124,59 p
  26. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  123,10 p
  27. Kővágó Gábor                   3.cs. A50    5 h.  121,96 p
  28. Kancsár József                 2.cs. A12    4 h.  121,55 p
  29. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.  120,65 p
  30. Szota Zoltán                   1.cs. A12    5 h.  116,63 p
  31. Sztrehovszki László            1.cs. A04    4 h.  112,39 p
  32. Hegyi László                   2.cs. A04    5 h.  111,40 p
  33. Kevés Károly                   1.cs. V10    5 h.  111,29 p
  34. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26    4 h.  109,45 p
  35. Czakó József                   1.cs. A04    4 h.  109,37 p
  36. Zámbó János                    1.cs. A04    4 h.  102,11 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fogarassy Sándor               1.cs. A26    5 h.  163,18 p
   2. Dorner György                  2.cs. A12    5 h.  156,10 p
   3. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  149,01 p
   4. Kómár József és fia            1.cs. A26    5 h.  148,84 p

A verseny V04 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Csörgi László                  1.cs.    4 h.  111,60 p
   2. Csörgi László                  2.cs.    1 h.   14,40 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten
  05.19. Melk

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   15 h.  445,38 p
   2. Kővágó Gábor                   4.cs. A50   15 h.  442,84 p
   3. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   15 h.  422,97 p
   4. Kővágó Gábor                   2.cs. A50   15 h.  418,88 p
   5. Pethő László                   1.cs. A12   15 h.  416,29 p
   6. Boda Ákos                      1.cs. A50   15 h.  414,51 p
   7. Kómár József és fia            1.cs. A26   15 h.  403,21 p
   8. Kovács József                  1.cs. A50   15 h.  402,93 p
   9. Dorner György                  1.cs. A12   14 h.  396,70 p
  10. Boda Ákos                      3.cs. A50   15 h.  386,37 p
  11. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   15 h.  380,51 p
  12. Kővágó Gábor                   3.cs. A50   14 h.  376,03 p
  13. Kővágó Gábor                   5.cs. A50   15 h.  373,42 p
  14. Japport Zoltán                 1.cs. A50   15 h.  373,23 p
  15. Kancsár József                 1.cs. A12   14 h.  368,98 p
  16. Nagy Varga Viktor              2.cs. A50   13 h.  368,36 p
  17. Csányi Sándor                  1.cs. A12   14 h.  366,76 p
  18. Fogarassy László               1.cs. A12   13 h.  350,98 p
  19. Fodor László                   1.cs. A04   14 h.  342,48 p
  20. Dorner György                  2.cs. A12   12 h.  334,07 p
  21. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26   14 h.  316,78 p
  22. Kómár József és fia            2.cs. A26   12 h.  315,86 p
  23. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   11 h.  314,91 p
  24. Hegyi László                   1.cs. A04   12 h.  310,25 p
  25. Kaszás László                  1.cs. A26   11 h.  304,30 p
  26. Japport Zoltán                 2.cs. A50   12 h.  300,06 p
  27. Czakó József                   1.cs. A04   13 h.  298,95 p
  28. Fodor László                   2.cs. A04   12 h.  294,84 p
  29. Sztrehovszki László            1.cs. A04   11 h.  292,04 p
  30. Tóth Sándor                    1.cs. A64   12 h.  291,32 p
  31. Kiss József                    1.cs. V10   11 h.  287,83 p
  32. Nagy Varga Viktor              3.cs. A50   14 h.  286,27 p
  33. Fehér László                   1.cs. A12   11 h.  282,09 p
  34. Szota Zoltán                   1.cs. A12   12 h.  281,07 p
  35. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50   10 h.  275,99 p
  36. Kiss - Nagy Dr. dúc            2.cs. A50   12 h.  267,87 p
  37. Kovács - Lados                 1.cs. A04   10 h.  255,62 p
  38. Tóth József                    1.cs. A12   12 h.  244,52 p
  39. Fogarassy László               2.cs. A12    9 h.  233,46 p
  40. Zámbó János                    1.cs. A04    9 h.  230,18 p
  41. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50    9 h.  228,36 p
  42. Ács Ferenc                     1.cs. A50   10 h.  225,77 p
  43. Kiss József                    2.cs. V10    9 h.  223,47 p
  44. Kancsár József                 2.cs. A12    8 h.  220,02 p
  45. Babicz József                  1.cs. A64    9 h.  219,45 p
  46. Bócsai Tibor                   1.cs. A12    7 h.  216,78 p
  47. Dósa József                    1.cs. A64    9 h.  215,96 p

Hatvan II. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Pethő László                   1.cs. A12   15 h.  393,71 p
   2. Dorner György                  1.cs. A12   14 h.  387,28 p
   3. Kómár József és fia            1.cs. A26   14 h.  378,86 p
   4. Csányi Sándor                  1.cs. A12   14 h.  354,08 p
   5. Kancsár József                 1.cs. A12   14 h.  348,51 p

V04 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Csörgi László                  1.cs.    9 h.  242,65 p
   2. Csörgi László                  2.cs.    6 h.  117,85 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten
  05.19. Melk

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   15 h.  445,38 p
   2. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   15 h.  422,97 p
   3. Pethő László                   1.cs. A12   15 h.  416,29 p
   4. Boda Ákos                      1.cs. A50   15 h.  414,51 p
   5. Kómár József és fia            1.cs. A26   15 h.  403,21 p
   6. Kovács József                  1.cs. A50   15 h.  402,93 p
   7. Dorner György                  1.cs. A12   14 h.  396,70 p
   8. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   15 h.  380,51 p
   9. Japport Zoltán                 1.cs. A50   15 h.  373,23 p
  10. Kancsár József                 1.cs. A12   14 h.  368,98 p
  11. Csányi Sándor                  1.cs. A12   14 h.  366,76 p
  12. Fogarassy László               1.cs. A12   13 h.  350,98 p
  13. Fodor László                   1.cs. A04   14 h.  342,48 p
  14. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26   14 h.  316,78 p
  15. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   11 h.  314,91 p
  16. Hegyi László                   1.cs. A04   12 h.  310,25 p
  17. Kaszás László                  1.cs. A26   11 h.  304,30 p
  18. Czakó József                   1.cs. A04   13 h.  298,95 p
  19. Sztrehovszki László            1.cs. A04   11 h.  292,04 p
  20. Tóth Sándor                    1.cs. A64   12 h.  291,32 p
  21. Kiss József                    1.cs. V10   11 h.  287,83 p
  22. Fehér László                   1.cs. A12   11 h.  282,09 p
  23. Szota Zoltán                   1.cs. A12   12 h.  281,07 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Pethő László                   1.cs. A12   15 h.  393,71 p
   2. Dorner György                  1.cs. A12   14 h.  387,28 p

V04 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Csörgi László                  1.cs.    9 h.  242,65 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten
  05.19. Melk

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   19 h.  527,62 p
   2. Boda Ákos                      1.cs. A50   21 h.  523,19 p
   3. Dorner György                  1.cs. A12   19 h.  516,77 p
   4. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   19 h.  503,66 p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50   22 h.  492,40 p
   6. Kovács József                  1.cs. A50   20 h.  492,00 p
   7. Kómár József és fia            1.cs. A26   18 h.  464,25 p
   8. Pethő László                   1.cs. A12   17 h.  450,24 p
   9. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   18 h.  431,77 p
  10. Fogarassy László               1.cs. A12   16 h.  405,80 p
  11. Csányi Sándor                  1.cs. A12   16 h.  402,19 p
  12. Hegyi László                   1.cs. A04   16 h.  382,46 p
  13. Fodor László                   1.cs. A04   16 h.  374,71 p
  14. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   14 h.  369,27 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   18 h.  470,10 p
   2. Kómár József és fia            1.cs. A26   16 h.  414,26 p

V04 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Csörgi László                  1.cs.    9 h.  242,65 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Pethő László                   A12 HU 09-07-19923    H  3h  96,82p
  2. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30906   H  3h  95,60p
  3. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535220   H  3h  93,57p
  4. Kómár József és fia            A26 HU 08-D-181829    H  3h  89,30p
  5. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H  3h  86,77p
  6. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253491    H  3h  86,64p
  7. Kovács József                  A50 HU 09-07-21781    H  3h  86,36p
  8. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30912   H  3h  86,20p
  9. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  3h  85,75p
 10. Kővágó Gábor                   A50 HU-06- 07-89165   H  3h  84,61p
 11. Dorner György                  A12 HU 11-D-344314    H  3h  84,60p
 12. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  3h  84,26p
 13. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  3h  84,19p
 14. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  3h  84,18p
 15. Boda Ákos                      A50 HU 11-07-30830    H  3h  83,99p
 16. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30904   H  3h  83,28p
 17. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-09- 50-39027   H  3h  82,59p
 18. Boda Ákos                      A50 HU 12-O-13242     H  3h  81,75p
 19. Kovács József                  A50 HU 11-07-30766    H  3h  81,75p
 20. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397002    H  3h  81,67p
 21. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  3h  81,59p
 22. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  3h  81,22p
 23. Szota Zoltán                   A12 HU 10-07-27441    H  3h  81,11p
 24. Kómár József és fia            A26 HU 10-O-1422      H  3h  80,94p
 25. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-11-  O-10893   H  3h  80,70p
 26. Fodor László                   A04 HU 07-07-99081    H  3h  80,50p
 27. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346144    H  3h  79,95p
 28. Kevés Károly                   V10 HU 08-07-18533    H  3h  79,73p
 29. Kővágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06846   H  3h  79,22p
 30. Kiss József                    V10 HU 11-07-31275    H  3h  79,11p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346135    T  3h  94,13p
  2. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  3h  93,59p
  3. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  3h  89,18p
  4. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-11- D-403099   T  3h  88,55p
  5. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255209   T  3h  85,69p
  6. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  3h  83,28p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397058    T  3h  81,82p
  8. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- 07-34165   T  3h  81,70p
  9. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  3h  77,56p
 10. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-10- D-259692   T  3h  71,93p
 11. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  3h  69,21p
 12. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22780   T  3h  66,64p
 13. Japport Zoltán                 A50 HU 09-28-08009    T  3h  64,43p
 14. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-27048    T  3h  62,26p
 15. Szőllős Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  3h  61,64p
 16. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  2h  61,99p
 17. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  2h  60,77p
 18. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- M-126666   T  2h  60,67p
 19. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  2h  60,56p
 20. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22785   T  2h  59,05p
 21. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  2h  58,10p
 22. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- 07-34161   T  2h  57,60p
 23. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- 07-34163   T  2h  56,34p
 24. Fodor László                   A04 HU 11-07-29231    T  2h  56,27p
 25. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  2h  55,57p
 26. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535206   T  2h  54,64p
 27. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30956   T  2h  52,85p
 28. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427122   T  2h  52,54p
 29. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397040    T  2h  52,06p
 30. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397044    T  2h  51,10p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Pethő László                   A12 HU 09-07-19923    H  3h  94,64p
  2. Kómár József és fia            A26 HU 08-D-181829    H  3h  88,53p
  3. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253491    H  3h  87,15p
  4. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H  3h  86,72p
  5. Dorner György                  A12 HU 11-D-344314    H  3h  82,56p
  6. Kómár József és fia            A26 HU 10-O-1422      H  3h  80,92p
  7. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  3h  78,33p
  8. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  3h  78,21p
  9. Szota Zoltán                   A12 HU 10-07-27441    H  3h  76,14p
 10. Fodor László                   A04 HU 07-07-99081    H  3h  74,90p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Fodor László                   A04 HU 11-07-29231    T  2h  56,49p
  2. Czakó József                   A04 HU 09-07-19589    T  2h  44,78p
  3. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29499    T  2h  40,98p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Csörgi László                  V04 HU 09-50-25755    H  3h  87,40p
  2. Csörgi László                  V04 HU 09-07-22447    H  2h  49,85p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Csörgi László                  V04 HU 09-07-22446    T  2h  33,80p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Pethő László                   A12 HU 09-07-19923    H  3h  96,82p
  2. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30906   H  3h  95,60p
  3. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535220   H  3h  93,57p
  4. Kómár József és fia            A26 HU 08-D-181829    H  3h  89,30p
  5. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H  3h  86,77p
  6. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253491    H  3h  86,64p
  7. Kovács József                  A50 HU 09-07-21781    H  3h  86,36p
  8. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30912   H  3h  86,20p
  9. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  3h  85,75p
 10. Kővágó Gábor                   A50 HU-06- 07-89165   H  3h  84,61p
 11. Dorner György                  A12 HU 11-D-344314    H  3h  84,60p
 12. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  3h  84,26p
 13. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  3h  84,19p
 14. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  3h  84,18p
 15. Boda Ákos                      A50 HU 11-07-30830    H  3h  83,99p
 16. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30904   H  3h  83,28p
 17. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-09- 50-39027   H  3h  82,59p
 18. Boda Ákos                      A50 HU 12-O-13242     H  3h  81,75p
 19. Kovács József                  A50 HU 11-07-30766    H  3h  81,75p
 20. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397002    H  3h  81,67p
 21. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  3h  81,59p
 22. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  3h  81,22p
 23. Szota Zoltán                   A12 HU 10-07-27441    H  3h  81,11p
 24. Kómár József és fia            A26 HU 10-O-1422      H  3h  80,94p
 25. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-11-  O-10893   H  3h  80,70p
 26. Fodor László                   A04 HU 07-07-99081    H  3h  80,50p
 27. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346144    H  3h  79,95p
 28. Kevés Károly                   V10 HU 08-07-18533    H  3h  79,73p
 29. Kővágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06846   H  3h  79,22p
 30. Kiss József                    V10 HU 11-07-31275    H  3h  79,11p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346135    T  3h  94,13p
  2. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  3h  93,59p
  3. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  3h  89,18p
  4. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-11- D-403099   T  3h  88,55p
  5. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255209   T  3h  85,69p
  6. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  3h  83,28p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397058    T  3h  81,82p
  8. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- 07-34165   T  3h  81,70p
  9. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  3h  77,56p
 10. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-10- D-259692   T  3h  71,93p
 11. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  3h  69,21p
 12. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22780   T  3h  66,64p
 13. Japport Zoltán                 A50 HU 09-28-08009    T  3h  64,43p
 14. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-27048    T  3h  62,26p
 15. Szőllős Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  3h  61,64p
 16. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  2h  61,99p
 17. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  2h  60,77p
 18. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- M-126666   T  2h  60,67p
 19. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  2h  60,56p
 20. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22785   T  2h  59,05p
 21. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  2h  58,10p
 22. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- 07-34161   T  2h  57,60p
 23. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- 07-34163   T  2h  56,34p
 24. Fodor László                   A04 HU 11-07-29231    T  2h  56,27p
 25. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  2h  55,57p
 26. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535206   T  2h  54,64p
 27. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30956   T  2h  52,85p
 28. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427122   T  2h  52,54p
 29. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397040    T  2h  52,06p
 30. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397044    T  2h  51,10p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Pethő László                   A12 HU 09-07-19923    H  3h  94,64p
  2. Kómár József és fia            A26 HU 08-D-181829    H  3h  88,53p
  3. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253491    H  3h  87,15p
  4. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H  3h  86,72p
  5. Dorner György                  A12 HU 11-D-344314    H  3h  82,56p
  6. Kómár József és fia            A26 HU 10-O-1422      H  3h  80,92p
  7. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  3h  78,33p
  8. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  3h  78,21p
  9. Szota Zoltán                   A12 HU 10-07-27441    H  3h  76,14p
 10. Fodor László                   A04 HU 07-07-99081    H  3h  74,90p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Fodor László                   A04 HU 11-07-29231    T  2h  56,49p
  2. Czakó József                   A04 HU 09-07-19589    T  2h  44,78p
  3. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29499    T  2h  40,98p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Csörgi László                  V04 HU 09-50-25755    H  3h  87,40p
  2. Csörgi László                  V04 HU 09-07-22447    H  2h  49,85p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Csörgi László                  V04 HU 09-07-22446    T  2h  33,80p