Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A12 Aszód
Első adat felvétele: 2013.05.22 16:27:55
Az adatok utolsó módosítása: 2013.05.23 16:14:42
A lista kiadásának időpontja: 2013.05.23 16:21:22
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2013.06.21 16:27:55
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 03 verseny 

Feleresztés helye: Melk
Feleresztés ideje: 2013.05.19 05:40
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 328000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 36
Legkisebb pont   : 14,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A50 Zsámbok            21   53   502  100  126   1100,97   1026,07   1017,66
A64 Szentmártonkáta    11   17   182   36   46   1072,92   1008,79    996,03
V10 Hatvan             17   36   314   63   79   1099,99    989,66    977,12
Hatvan I.              49  106   998  200  250   1100,97   1014,52   1003,60
A04 Kartal              9   21   187   37   47   1095,04   1029,02   1017,08
A12 Aszód              11   26   207   41   52   1127,84   1051,20   1046,28
A26 Kartal              6   13   112   22   28   1107,71   1043,15   1033,32
V04 Hatvan              1    2    20    4    5   1051,57   1028,87    978,54
Hatvan II.             27   62   526  105  132   1127,84   1039,54   1030,65
Tagszövetségben        76  168  1524  305  381   1127,84   1022,98   1011,82

A12 egyesületi díjlista
   1. Fogarassy László               2.cs. HU 12-D-462566    H 1127,84 m/p
   2. Dorner György                  1.cs. HU 08-D-181619    H 1112,00 m/p
   3. Fogarassy László               1.cs. HU 11-D-344351    H 1108,24 m/p
   4. Kancsár József                 1.cs. HU 11-07-29678    H 1107,94 m/p
   5. Dorner György                  2.cs. HU 09-D-206894    H 1102,11 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bócsai Tibor                    1.cs. Dt: 316570 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   4h 101,65p    R:  11.   4h 113,49p    T:  24.   4h 125,41p
Összesített E:   8.   7h 188,58p    R:  17.   7h 204,31p    T:  31.   7h 216,78p
   HU 11-D-344567    H 19 10:31:25  1086,31 m/p  11  31,76   20  32,87   27  34,52
   HU 11-D-344590    H 19 10:35:25  1071,61 m/p  25  25,84   43  29,07   74  31,85
   HU 10-07-25480    H 19 10:35:51  1070,04 m/p  26  25,41   44  28,91   77  31,68
   HU 07-07-99503    H 19 10:41:16  1050,80 m/p  42  18,64   82  22,64  153  27,36

Bócsai Tibor                    2.cs. Dt: 316570 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   1h  17,79p    R:  34.   1h  22,31p    T:  69.   2h  44,94p
   HU 10-D-255502    H 19 10:41:28  1050,10 m/p  44  17,79   84  22,31  157  27,13
   HU 12-D-462659    H 19 10:49:58  1021,30 m/p   0   0,00    0   0,00  321  17,81

Csányi Sándor                   1.cs. Dt: 314168 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   4h 101,22p    R:  12.   4h 113,17p    T:  23.   4h 125,42p
Összesített E:   4.  13h 304,99p    R:   4.  14h 354,08p    T:  11.  14h 366,76p
   HU 08-07-13797    H 19 10:29:12  1086,33 m/p  10  32,19   19  33,03   26  34,58
   HU 12-D-462439    H 19 10:29:15  1086,15 m/p  12  31,34   21  32,70   28  34,47
   HU 07-07-99659    H 19 10:35:45  1062,28 m/p  32  22,87   57  26,77  102  30,26
   HU 10-D-255660    H 19 10:40:09  1046,70 m/p  51  14,82   94  20,67  175  26,11

Csányi Sándor                   2.cs. Dt: 314168 Kg:   3 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   1h  30,07p    R:  29.   1h  32,04p    T:  63.   2h  49,89p
   HU 11-D-344555    H 19 10:29:56  1083,59 m/p  15  30,07   25  32,04   38  33,90
   HU 12-D-462441    H 19 10:48:50  1017,27 m/p   0   0,00    0   0,00  353  15,99

Dorner György                   1.cs. Dt: 313937 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 136,38p    R:   3.   5h 149,01p    T:   3.   5h 161,12p
Összesített E:   1.  14h 355,88p    R:   2.  14h 387,28p    T:   7.  14h 396,70p
   HU 08-D-181619    H 19 10:22:19  1112,00 m/p   2  35,58    2  35,84    2  35,94
   HU 10-D-238007    H 19 10:29:59  1082,60 m/p  18  28,80   28  31,55   42  33,67
   HU 11-D-344314    H 19 10:32:35  1072,98 m/p  24  26,26   42  29,24   70  32,08
   HU 11-D-344311    H 19 10:34:28  1066,12 m/p  28  24,56   48  28,25   88  31,05
   HU 10-D-253614    H 19 10:37:38  1054,78 m/p  36  21,18   73  24,13  135  28,38
   HU 11-D-344307    H 19 10:39:01  1049,90 m/p  45  17,36   85  22,15  159  27,02
   HU 12-D-462531    H 19 10:39:53  1046,86 m/p  49  15,67   92  21,00  173  26,22
   HU 11-D-344302    H 19 10:41:10  1042,40 m/p   0   0,00  101  19,51  198  24,80
   HU 12-D-458094    H 19 10:44:53  1029,70 m/p   0   0,00    0   0,00  271  20,65

Dorner György                   2.cs. Dt: 313937 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 144,85p    R:   2.   5h 156,10p    T:   2.   5h 166,07p
   HU 09-D-206894    H 19 10:24:51  1102,11 m/p   5  34,31    6  35,18    6  35,72
   HU 11-D-344343    H 19 10:26:47  1094,68 m/p   6  33,88   10  34,52   13  35,32
   HU 12-D-541069    H 19 10:31:15  1077,90 m/p  21  27,53   35  30,39   56  32,87
   HU 12-D-462505    H 19 10:34:04  1067,57 m/p  27  24,99   47  28,42   81  31,45
   HU 12-D-462544    H 19 10:34:49  1064,85 m/p  29  24,14   52  27,59   94  30,71
   HU 12-D-462512    H 19 10:40:03  1046,28 m/p  52  14,40   96  20,34  179  25,88
   HU 12-D-462514    H 19 10:45:38  1027,17 m/p   0   0,00    0   0,00  288  19,69

Fehér László                    1.cs. Dt: 318828 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h 127,06p    R:   6.   5h 138,61p    T:   8.   5h 153,62p
Összesített E:   7.   8h 202,79p    R:  13.  10h 249,54p    T:  22.  11h 282,09p
   HU 10-07-25511    H 19 10:31:56  1092,08 m/p   7  33,46   11  34,35   17  35,09
   HU 11-07-29896    H 19 10:31:58  1091,95 m/p   8  33,04   12  34,19   18  35,03
   HU 10-07-25528    H 19 10:42:19  1054,57 m/p  37  20,75   76  23,63  140  28,10
   HU 12-07-33065    H 19 10:42:50  1052,77 m/p  38  20,33   77  23,47  145  27,81
   HU 06-07-85980    H 19 10:43:13  1051,44 m/p  40  19,48   80  22,97  149  27,59
   HU 12-07-33043    H 19 10:49:14  1030,98 m/p   0   0,00  128  15,06  263  21,11
   HU 08-07-13853    H 19 10:50:41  1026,17 m/p   0   0,00    0   0,00  293  19,40

Fehér László                    2.cs. Dt: 318828 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   1h  16,52p    R:  28.   2h  35,73p    T:  66.   2h  47,22p
   HU 12-07-33041    H 19 10:44:31  1046,95 m/p  47  16,52   90  21,33  171  26,34
   HU 12-07-33055    H 19 10:49:20  1030,65 m/p   0   0,00  132  14,40  267  20,88

Fehér László                    3.cs. Dt: 318828 Kg:   1 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   1h  19,91p    R:  33.   1h  23,30p    T:  84.   1h  27,76p
   HU 12-07-33027    H 19 10:42:51  1052,71 m/p  39  19,91   78  23,30  146  27,76

Fogarassy László                1.cs. Dt: 314573 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 127,47p    R:   5.   5h 141,25p    T:   7.   5h 155,67p
Összesített E:   3.  13h 307,23p    R:   6.  13h 337,82p    T:  12.  13h 350,98p
   HU 11-D-344351    H 19 10:23:51  1108,24 m/p   3  35,15    3  35,67    3  35,89
   HU 09-D-206823    H 19 10:30:15  1083,80 m/p  14  30,49   24  32,21   37  33,95
   HU 11-D-344397    H 19 10:32:55  1073,93 m/p  23  26,68   41  29,40   68  32,19
   HU 11-D-344355    H 19 10:39:33  1050,15 m/p  43  18,21   83  22,48  156  27,19
   HU 10-D-253655    H 19 10:40:23  1047,24 m/p  46  16,94   89  21,49  169  26,45
   HU 10-D-253654    H 19 10:40:29  1046,89 m/p  48  16,09   91  21,16  172  26,28
   HU 10-D-253672    H 19 10:49:37  1016,01 m/p   0   0,00    0   0,00  361  15,54

Fogarassy László                2.cs. Dt: 314573 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h 110,12p    R:   7.   5h 135,31p    T:   9.   5h 150,84p
   HU 12-D-462566    H 19 10:18:55  1127,84 m/p   1  36,00    1  36,00    1  36,00
   HU 11-D-344381    H 19 10:30:24  1083,24 m/p  16  29,65   26  31,88   39  33,84
   HU 11-D-344366    H 19 10:30:26  1083,12 m/p  17  29,22   27  31,71   40  33,78
   HU 12-D-462567    H 19 10:40:31  1046,77 m/p  50  15,25   93  20,83  174  26,17
   HU 10-D-253682    H 19 10:45:10  1030,82 m/p   0   0,00  129  14,89  264  21,05
   HU 12-D-462592    H 19 10:49:39  1015,90 m/p   0   0,00    0   0,00  362  15,48

Fogarassy László                3.cs. Dt: 314573 Kg:   1 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  39.   1h  14,73p    T:  95.   1h  20,99p
   HU 12-D-462597    H 19 10:45:12  1030,71 m/p   0   0,00  130  14,73  265  20,99

Gohér Attila                    1.cs. Dt: 319500 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  38.   1h  17,20p    T:  94.   1h  22,70p
Összesített E:  11.   1h  29,51p    R:  23.   4h  76,27p    T:  50.   5h  95,97p
   HU 11-D-426549    T 19 10:48:50  1034,54 m/p   0   0,00  115  17,20  235  22,70

Kancsár József                  1.cs. Dt: 316815 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   4h  98,68p    R:   8.   5h 130,04p    T:  10.   5h 147,88p
Összesített E:   6.  12h 284,53p    R:   5.  14h 348,51p    T:  10.  14h 368,98p
   HU 11-07-29678    H 19 10:25:57  1107,94 m/p   4  34,73    4  35,51    4  35,83
   HU 10-07-25770    H 19 10:37:44  1064,09 m/p  31  23,29   54  27,26   96  30,60
   HU 11-07-29676    H 19 10:40:15  1055,17 m/p  35  21,60   72  24,29  134  28,44
   HU 09-07-20175    H 19 10:41:23  1051,20 m/p  41  19,06   81  22,81  151  27,47
   HU 09-07-20165    H 19 10:43:06  1045,25 m/p   0   0,00   97  20,17  185  25,54

Kancsár József                  2.cs. Dt: 316815 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   3h  86,41p    R:  13.   4h 109,37p    T:  28.   4h 121,55p
   HU 08-07-13478    H 19 10:32:12  1084,24 m/p  13  30,92   23  32,37   35  34,07
   HU 11-D-346883    H 19 10:33:35  1079,13 m/p  19  28,38   32  30,89   50  33,21
   HU 11-07-29695    H 19 10:34:42  1075,04 m/p  22  27,11   39  29,73   64  32,42
   HU 09-07-20158    H 19 10:46:35  1033,37 m/p   0   0,00  120  16,38  250  21,85

Kazi Zoltán                     1.cs. Dt: 315091 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   1h  22,02p    R:  32.   1h  24,46p    T:  82.   1h  28,55p
Összesített E:   5.  11h 292,98p    R:   7.  11h 310,87p    T:  15.  11h 314,91p
   HU 12-07-33121    H 19 10:38:32  1055,42 m/p  34  22,02   71  24,46  132  28,55

Kazi Zoltán                     2.cs. Dt: 315091 Kg:   5 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:   0.   0h   0,00p    T: 108.   1h  14,80p
   HU 12-07-33123    H 19 10:50:52  1013,54 m/p   0   0,00    0   0,00  374  14,80

Pethő László                    1.cs. Dt: 315249 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   3h  78,78p    R:  10.   5h 119,49p    T:  16.   5h 139,76p
Összesített E:   2.  12h 321,68p    R:   1.  15h 393,71p    T:   3.  15h 416,29p
   HU 09-07-19923    H 19 10:29:58  1087,19 m/p   9  32,61   18  33,20   25  34,64
   HU 11-D-344510    H 19 10:36:04  1064,79 m/p  30  23,72   53  27,43   95  30,66
   HU 10-D-255536    H 19 10:38:10  1057,29 m/p  33  22,45   68  24,95  122  29,12
   HU 08-07-13844    H 19 10:43:30  1038,71 m/p   0   0,00  108  18,36  214  23,89
   HU 11-D-344503    H 19 10:45:24  1032,25 m/p   0   0,00  125  15,55  257  21,45
   HU 10-D-255184    H 19 10:48:19  1022,48 m/p   0   0,00    0   0,00  308  18,55

Pethő László                    2.cs. Dt: 315249 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:   0.   0h   0,00p    T: 106.   1h  15,08p
   HU 12-D-462616    H 19 10:50:48  1014,31 m/p   0   0,00    0   0,00  369  15,08

Szota Zoltán                    1.cs. Dt: 325324 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   1h  27,95p    R:  22.   3h  68,76p    T:  30.   5h 116,63p
Összesített E:   9.   6h 152,41p    R:  16.   9h 216,53p    T:  23.  12h 281,07p
   HU 12-07-34382    H 19 10:41:42  1078,30 m/p  20  27,95   34  30,56   54  32,99
   HU 10-07-27441    H 19 10:52:25  1041,31 m/p   0   0,00  102  19,35  203  24,52
   HU 10-07-27447    T 19 10:52:57  1039,54 m/p   0   0,00  105  18,85  209  24,18
   HU 10-07-27442    H 19 10:58:19  1022,01 m/p   0   0,00    0   0,00  310  18,44
   HU 10-07-27448    T 19 10:59:38  1017,80 m/p   0   0,00    0   0,00  344  16,50

Tóth József                     1.cs. Dt: 315469 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:  74.   2h  37,09p
Összesített E:  10.   6h 131,63p    R:  20.   8h 177,94p    T:  26.  12h 244,52p
   HU 10-D-255178    H 19 10:46:38  1028,82 m/p   0   0,00    0   0,00  281  20,08
   HU 12-07-33014    H 19 10:49:36  1018,96 m/p   0   0,00    0   0,00  335  17,01

Tóth József                     2.cs. Dt: 315469 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:   0.   0h   0,00p    T: 104.   1h  16,84p
   HU 12-07-33022    H 19 10:49:38  1018,85 m/p   0   0,00    0   0,00  338  16,84

Tagszövetségi díjlista
   1. Fogarassy László               2.cs. A12 HU 12-D-462566    H 1127,84 m/p
   2. Dorner György                  1.cs. A12 HU 08-D-181619    H 1112,00 m/p
   3. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 11-D-344351    H 1108,24 m/p
   4. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-07-29678    H 1107,94 m/p
   5. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 10-D-253499    H 1107,71 m/p
   6. Dorner György                  2.cs. A12 HU 09-D-206894    H 1102,11 m/p
   7. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50 HU 12-07-34113    H 1100,97 m/p
   8. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 10-O-1422      H 1100,70 m/p
   9. Kevés Károly                   1.cs. V10 HU 08-07-18533    H 1099,99 m/p
  10. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 10-D-253491    H 1098,14 m/p
  11. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50 HU-11-  O-10893   H 1097,70 m/p
  12. Fodor László                   1.cs. A04 HU 11-07-29231    T 1095,04 m/p
  13. Dorner György                  2.cs. A12 HU 11-D-344343    H 1094,68 m/p
  14. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU 11-D-346130    T 1093,41 m/p
  15. Kővágó Gábor                   2.cs. A50 HU-10- D-255202   H 1093,25 m/p
  16. Kővágó Gábor                   0.cs. A50 HU-12- 07-34165   T 1093,13 m/p
  17. Fehér László                   1.cs. A12 HU 10-07-25511    H 1092,08 m/p
  18. Fehér László                   1.cs. A12 HU 11-07-29896    H 1091,95 m/p
  19. Kómár József és fia            2.cs. A26 HU 08-D-181829    H 1091,57 m/p
  20. Kővágó Gábor                   0.cs. A50 HU-12- 07-34157   H 1091,31 m/p
  21. Fogarassy Sándor               1.cs. A26 HU-10- D-293389   H 1090,49 m/p
  22. Fogarassy Sándor               1.cs. A26 HU-12- D-535184   H 1089,86 m/p
  23. Fogarassy Sándor               1.cs. A26 HU-10- D-293380   H 1089,80 m/p
  24. Kaszás László                  1.cs. A26 HU-10- 07-26343   H 1087,77 m/p
  25. Pethő László                   1.cs. A12 HU 09-07-19923    H 1087,19 m/p
  26. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 08-07-13797    H 1086,33 m/p
  27. Bócsai Tibor                   1.cs. A12 HU 11-D-344567    H 1086,31 m/p
  28. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 12-D-462439    H 1086,15 m/p
  29. Kiss József                    1.cs. V10 HU 10-07-28026    H 1085,64 m/p
  30. Kovács József                  1.cs. A50 HU 09-07-21781    H 1085,20 m/p
  31. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 11-07-29452    H 1085,18 m/p
  32. Kővágó Gábor                   2.cs. A50 HU-12- D-535220   H 1085,05 m/p
  33. Nagy Varga Viktor              4.cs. A50 HU-12- D-503512   H 1084,95 m/p
  34. Kővágó Gábor                   4.cs. A50 HU-10- D-255209   T 1084,45 m/p
  35. Kancsár József                 2.cs. A12 HU 08-07-13478    H 1084,24 m/p
  36. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50 HU 11-07-31019    H 1084,05 m/p
  37. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 09-D-206823    H 1083,80 m/p
  38. Csányi Sándor                  2.cs. A12 HU 11-D-344555    H 1083,59 m/p
  39. Fogarassy László               2.cs. A12 HU 11-D-344381    H 1083,24 m/p
  40. Fogarassy László               2.cs. A12 HU 11-D-344366    H 1083,12 m/p
  41. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU 12-07-34463    H 1082,66 m/p
  42. Dorner György                  1.cs. A12 HU 10-D-238007    H 1082,60 m/p
  43. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU 11-D-346135    T 1082,48 m/p
  44. Kővágó Gábor                   1.cs. A50 HU-11- 07-30906   H 1081,47 m/p
  45. Fogarassy Sándor               1.cs. A26 HU-12- D-464663   H 1080,75 m/p
  46. Kovács - Lados                 1.cs. A04 HU 08-07-12420    H 1080,67 m/p
  47. Hegyi László                   2.cs. A04 HU 11-D-344044    H 1080,66 m/p
  48. Kiss - Nagy Dr. dúc            3.cs. A50 HU-12- 09-17184   H 1080,36 m/p
  49. Kővágó Gábor                   0.cs. A50 HU-12- 07-34155   H 1079,51 m/p
  50. Kancsár József                 2.cs. A12 HU 11-D-346883    H 1079,13 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fogarassy Sándor               1.cs. A26    5 h.  171,08 p
   2. Dorner György                  2.cs. A12    5 h.  166,07 p
   3. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  161,12 p
   4. Kómár József és fia            1.cs. A26    5 h.  160,16 p
   5. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.  156,81 p
   6. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50    5 h.  155,73 p
   7. Fogarassy László               1.cs. A12    5 h.  155,67 p
   8. Fehér László                   1.cs. A12    5 h.  153,62 p
   9. Fogarassy László               2.cs. A12    5 h.  150,84 p
  10. Kancsár József                 1.cs. A12    5 h.  147,88 p
  11. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  147,03 p
  12. Kaszás László                  1.cs. A26    5 h.  147,03 p
  13. Kővágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  146,46 p
  14. Kővágó Gábor                   2.cs. A50    5 h.  145,33 p
  15. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  140,21 p
  16. Pethő László                   1.cs. A12    5 h.  139,76 p
  17. Kővágó Gábor                   4.cs. A50    5 h.  138,68 p
  18. Kómár József és fia            2.cs. A26    5 h.  133,68 p
  19. Kovács - Lados                 1.cs. A04    5 h.  130,60 p
  20. Kővágó Gábor                   5.cs. A50    5 h.  127,99 p
  21. Fodor László                   2.cs. A04    5 h.  126,17 p
  22. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.  126,01 p
  23. Csányi Sándor                  1.cs. A12    4 h.  125,42 p
  24. Bócsai Tibor                   1.cs. A12    4 h.  125,41 p
  25. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50    5 h.  124,59 p
  26. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  123,10 p
  27. Kővágó Gábor                   3.cs. A50    5 h.  121,96 p
  28. Kancsár József                 2.cs. A12    4 h.  121,55 p
  29. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.  120,65 p
  30. Szota Zoltán                   1.cs. A12    5 h.  116,63 p
  31. Sztrehovszki László            1.cs. A04    4 h.  112,39 p
  32. Hegyi László                   2.cs. A04    5 h.  111,40 p
  33. Kevés Károly                   1.cs. V10    5 h.  111,29 p
  34. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26    4 h.  109,45 p
  35. Czakó József                   1.cs. A04    4 h.  109,37 p
  36. Zámbó János                    1.cs. A04    4 h.  102,11 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fogarassy Sándor               1.cs. A26    5 h.  163,18 p
   2. Dorner György                  2.cs. A12    5 h.  156,10 p
   3. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  149,01 p
   4. Kómár József és fia            1.cs. A26    5 h.  148,84 p

A verseny A12 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  2.cs.    5 h.  144,85 p
   2. Dorner György                  1.cs.    5 h.  136,38 p
   3. Fogarassy László               1.cs.    5 h.  127,47 p
   4. Fehér László                   1.cs.    5 h.  127,06 p
   5. Fogarassy László               2.cs.    4 h.  110,12 p
   6. Bócsai Tibor                   1.cs.    4 h.  101,65 p
   7. Csányi Sándor                  1.cs.    4 h.  101,22 p
   8. Kancsár József                 1.cs.    4 h.   98,68 p
   9. Kancsár József                 2.cs.    3 h.   86,41 p
  10. Pethő László                   1.cs.    3 h.   78,78 p
  11. Csányi Sándor                  2.cs.    1 h.   30,07 p
  12. Szota Zoltán                   1.cs.    1 h.   27,95 p
  13. Kazi Zoltán                    1.cs.    1 h.   22,02 p
  14. Fehér László                   3.cs.    1 h.   19,91 p
  15. Bócsai Tibor                   2.cs.    1 h.   17,79 p
  16. Fehér László                   2.cs.    1 h.   16,52 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten
  05.19. Melk

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   15 h.  445,38 p
   2. Kővágó Gábor                   4.cs. A50   15 h.  442,84 p
   3. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   15 h.  422,97 p
   4. Kővágó Gábor                   2.cs. A50   15 h.  418,88 p
   5. Pethő László                   1.cs. A12   15 h.  416,29 p
   6. Boda Ákos                      1.cs. A50   15 h.  414,51 p
   7. Kómár József és fia            1.cs. A26   15 h.  403,21 p
   8. Kovács József                  1.cs. A50   15 h.  402,93 p
   9. Dorner György                  1.cs. A12   14 h.  396,70 p
  10. Boda Ákos                      3.cs. A50   15 h.  386,37 p
  11. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   15 h.  380,51 p
  12. Kővágó Gábor                   3.cs. A50   14 h.  376,03 p
  13. Kővágó Gábor                   5.cs. A50   15 h.  373,42 p
  14. Japport Zoltán                 1.cs. A50   15 h.  373,23 p
  15. Kancsár József                 1.cs. A12   14 h.  368,98 p
  16. Nagy Varga Viktor              2.cs. A50   13 h.  368,36 p
  17. Csányi Sándor                  1.cs. A12   14 h.  366,76 p
  18. Fogarassy László               1.cs. A12   13 h.  350,98 p
  19. Fodor László                   1.cs. A04   14 h.  342,48 p
  20. Dorner György                  2.cs. A12   12 h.  334,07 p
  21. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26   14 h.  316,78 p
  22. Kómár József és fia            2.cs. A26   12 h.  315,86 p
  23. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   11 h.  314,91 p
  24. Hegyi László                   1.cs. A04   12 h.  310,25 p
  25. Kaszás László                  1.cs. A26   11 h.  304,30 p
  26. Japport Zoltán                 2.cs. A50   12 h.  300,06 p
  27. Czakó József                   1.cs. A04   13 h.  298,95 p
  28. Fodor László                   2.cs. A04   12 h.  294,84 p
  29. Sztrehovszki László            1.cs. A04   11 h.  292,04 p
  30. Tóth Sándor                    1.cs. A64   12 h.  291,32 p
  31. Kiss József                    1.cs. V10   11 h.  287,83 p
  32. Nagy Varga Viktor              3.cs. A50   14 h.  286,27 p
  33. Fehér László                   1.cs. A12   11 h.  282,09 p
  34. Szota Zoltán                   1.cs. A12   12 h.  281,07 p
  35. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50   10 h.  275,99 p
  36. Kiss - Nagy Dr. dúc            2.cs. A50   12 h.  267,87 p
  37. Kovács - Lados                 1.cs. A04   10 h.  255,62 p
  38. Tóth József                    1.cs. A12   12 h.  244,52 p
  39. Fogarassy László               2.cs. A12    9 h.  233,46 p
  40. Zámbó János                    1.cs. A04    9 h.  230,18 p
  41. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50    9 h.  228,36 p
  42. Ács Ferenc                     1.cs. A50   10 h.  225,77 p
  43. Kiss József                    2.cs. V10    9 h.  223,47 p
  44. Kancsár József                 2.cs. A12    8 h.  220,02 p
  45. Babicz József                  1.cs. A64    9 h.  219,45 p
  46. Bócsai Tibor                   1.cs. A12    7 h.  216,78 p
  47. Dósa József                    1.cs. A64    9 h.  215,96 p

Hatvan II. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Pethő László                   1.cs. A12   15 h.  393,71 p
   2. Dorner György                  1.cs. A12   14 h.  387,28 p
   3. Kómár József és fia            1.cs. A26   14 h.  378,86 p
   4. Csányi Sándor                  1.cs. A12   14 h.  354,08 p
   5. Kancsár József                 1.cs. A12   14 h.  348,51 p

A12 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs.   14 h.  355,88 p
   2. Pethő László                   1.cs.   12 h.  321,68 p
   3. Fogarassy László               1.cs.   13 h.  307,23 p
   4. Csányi Sándor                  1.cs.   13 h.  304,99 p
   5. Dorner György                  2.cs.   12 h.  298,25 p
   6. Kazi Zoltán                    1.cs.   11 h.  292,98 p
   7. Kancsár József                 1.cs.   12 h.  284,53 p
   8. Fehér László                   1.cs.    8 h.  202,79 p
   9. Bócsai Tibor                   1.cs.    7 h.  188,58 p
  10. Kancsár József                 2.cs.    7 h.  174,63 p
  11. Fogarassy László               2.cs.    6 h.  165,39 p
  12. Szota Zoltán                   1.cs.    6 h.  152,41 p
  13. Tóth József                    2.cs.    6 h.  135,07 p
  14. Tóth József                    1.cs.    6 h.  131,63 p
  15. Csányi Sándor                  2.cs.    5 h.  110,52 p
  16. Fehér László                   2.cs.    5 h.   83,42 p
  17. Szota Zoltán                   2.cs.    3 h.   59,95 p
  18. Bócsai Tibor                   2.cs.    3 h.   54,42 p
  19. Pethő László                   2.cs.    2 h.   51,59 p
  20. Gohér Attila                   1.cs.    1 h.   29,51 p
  21. Szota Zoltán                   3.cs.    1 h.   23,11 p
  22. Fehér László                   3.cs.    1 h.   19,91 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten
  05.19. Melk

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   15 h.  445,38 p
   2. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   15 h.  422,97 p
   3. Pethő László                   1.cs. A12   15 h.  416,29 p
   4. Boda Ákos                      1.cs. A50   15 h.  414,51 p
   5. Kómár József és fia            1.cs. A26   15 h.  403,21 p
   6. Kovács József                  1.cs. A50   15 h.  402,93 p
   7. Dorner György                  1.cs. A12   14 h.  396,70 p
   8. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   15 h.  380,51 p
   9. Japport Zoltán                 1.cs. A50   15 h.  373,23 p
  10. Kancsár József                 1.cs. A12   14 h.  368,98 p
  11. Csányi Sándor                  1.cs. A12   14 h.  366,76 p
  12. Fogarassy László               1.cs. A12   13 h.  350,98 p
  13. Fodor László                   1.cs. A04   14 h.  342,48 p
  14. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26   14 h.  316,78 p
  15. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   11 h.  314,91 p
  16. Hegyi László                   1.cs. A04   12 h.  310,25 p
  17. Kaszás László                  1.cs. A26   11 h.  304,30 p
  18. Czakó József                   1.cs. A04   13 h.  298,95 p
  19. Sztrehovszki László            1.cs. A04   11 h.  292,04 p
  20. Tóth Sándor                    1.cs. A64   12 h.  291,32 p
  21. Kiss József                    1.cs. V10   11 h.  287,83 p
  22. Fehér László                   1.cs. A12   11 h.  282,09 p
  23. Szota Zoltán                   1.cs. A12   12 h.  281,07 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Pethő László                   1.cs. A12   15 h.  393,71 p
   2. Dorner György                  1.cs. A12   14 h.  387,28 p

A12 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs.   14 h.  355,88 p
   2. Pethő László                   1.cs.   12 h.  321,68 p
   3. Fogarassy László               1.cs.   13 h.  307,23 p
   4. Csányi Sándor                  1.cs.   13 h.  304,99 p
   5. Kazi Zoltán                    1.cs.   11 h.  292,98 p
   6. Kancsár József                 1.cs.   12 h.  284,53 p
   7. Fehér László                   1.cs.    8 h.  202,79 p
   8. Bócsai Tibor                   1.cs.    7 h.  188,58 p
   9. Szota Zoltán                   1.cs.    6 h.  152,41 p
  10. Tóth József                    1.cs.    6 h.  131,63 p
  11. Gohér Attila                   1.cs.    1 h.   29,51 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten
  05.19. Melk

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   19 h.  527,62 p
   2. Boda Ákos                      1.cs. A50   21 h.  523,19 p
   3. Dorner György                  1.cs. A12   19 h.  516,77 p
   4. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   19 h.  503,66 p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50   22 h.  492,40 p
   6. Kovács József                  1.cs. A50   20 h.  492,00 p
   7. Kómár József és fia            1.cs. A26   18 h.  464,25 p
   8. Pethő László                   1.cs. A12   17 h.  450,24 p
   9. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   18 h.  431,77 p
  10. Fogarassy László               1.cs. A12   16 h.  405,80 p
  11. Csányi Sándor                  1.cs. A12   16 h.  402,19 p
  12. Hegyi László                   1.cs. A04   16 h.  382,46 p
  13. Fodor László                   1.cs. A04   16 h.  374,71 p
  14. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   14 h.  369,27 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   18 h.  470,10 p
   2. Kómár József és fia            1.cs. A26   16 h.  414,26 p

A12 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs.   17 h.  405,63 p
   2. Kazi Zoltán                    1.cs.   13 h.  329,60 p
   3. Fogarassy László               1.cs.   14 h.  323,32 p
   4. Pethő László                   1.cs.   12 h.  321,68 p
   5. Csányi Sándor                  1.cs.   13 h.  304,99 p
   6. Kancsár József                 1.cs.   12 h.  284,53 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Pethő László                   A12 HU 09-07-19923    H  3h  96,82p
  2. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30906   H  3h  95,60p
  3. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535220   H  3h  93,57p
  4. Kómár József és fia            A26 HU 08-D-181829    H  3h  89,30p
  5. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H  3h  86,77p
  6. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253491    H  3h  86,64p
  7. Kovács József                  A50 HU 09-07-21781    H  3h  86,36p
  8. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30912   H  3h  86,20p
  9. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  3h  85,75p
 10. Kővágó Gábor                   A50 HU-06- 07-89165   H  3h  84,61p
 11. Dorner György                  A12 HU 11-D-344314    H  3h  84,60p
 12. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  3h  84,26p
 13. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  3h  84,19p
 14. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  3h  84,18p
 15. Boda Ákos                      A50 HU 11-07-30830    H  3h  83,99p
 16. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30904   H  3h  83,28p
 17. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-09- 50-39027   H  3h  82,59p
 18. Boda Ákos                      A50 HU 12-O-13242     H  3h  81,75p
 19. Kovács József                  A50 HU 11-07-30766    H  3h  81,75p
 20. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397002    H  3h  81,67p
 21. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  3h  81,59p
 22. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  3h  81,22p
 23. Szota Zoltán                   A12 HU 10-07-27441    H  3h  81,11p
 24. Kómár József és fia            A26 HU 10-O-1422      H  3h  80,94p
 25. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-11-  O-10893   H  3h  80,70p
 26. Fodor László                   A04 HU 07-07-99081    H  3h  80,50p
 27. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346144    H  3h  79,95p
 28. Kevés Károly                   V10 HU 08-07-18533    H  3h  79,73p
 29. Kővágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06846   H  3h  79,22p
 30. Kiss József                    V10 HU 11-07-31275    H  3h  79,11p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346135    T  3h  94,13p
  2. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  3h  93,59p
  3. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  3h  89,18p
  4. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-11- D-403099   T  3h  88,55p
  5. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255209   T  3h  85,69p
  6. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  3h  83,28p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397058    T  3h  81,82p
  8. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- 07-34165   T  3h  81,70p
  9. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  3h  77,56p
 10. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-10- D-259692   T  3h  71,93p
 11. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  3h  69,21p
 12. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22780   T  3h  66,64p
 13. Japport Zoltán                 A50 HU 09-28-08009    T  3h  64,43p
 14. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-27048    T  3h  62,26p
 15. Szőllős Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  3h  61,64p
 16. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  2h  61,99p
 17. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  2h  60,77p
 18. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- M-126666   T  2h  60,67p
 19. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  2h  60,56p
 20. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22785   T  2h  59,05p
 21. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  2h  58,10p
 22. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- 07-34161   T  2h  57,60p
 23. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- 07-34163   T  2h  56,34p
 24. Fodor László                   A04 HU 11-07-29231    T  2h  56,27p
 25. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  2h  55,57p
 26. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535206   T  2h  54,64p
 27. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30956   T  2h  52,85p
 28. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427122   T  2h  52,54p
 29. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397040    T  2h  52,06p
 30. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397044    T  2h  51,10p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Pethő László                   A12 HU 09-07-19923    H  3h  94,64p
  2. Kómár József és fia            A26 HU 08-D-181829    H  3h  88,53p
  3. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253491    H  3h  87,15p
  4. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H  3h  86,72p
  5. Dorner György                  A12 HU 11-D-344314    H  3h  82,56p
  6. Kómár József és fia            A26 HU 10-O-1422      H  3h  80,92p
  7. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  3h  78,33p
  8. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  3h  78,21p
  9. Szota Zoltán                   A12 HU 10-07-27441    H  3h  76,14p
 10. Fodor László                   A04 HU 07-07-99081    H  3h  74,90p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Fodor László                   A04 HU 11-07-29231    T  2h  56,49p
  2. Czakó József                   A04 HU 09-07-19589    T  2h  44,78p
  3. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29499    T  2h  40,98p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Pethő László                   A12 HU 09-07-19923    H  3h  91,35p
  2. Dorner György                  A12 HU 11-D-344314    H  3h  74,74p
  3. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  3h  71,23p
  4. Kancsár József                 A12 HU 09-07-20175    H  3h  64,29p
  5. Csányi Sándor                  A12 HU 10-D-255660    H  3h  63,15p
  6. Fogarassy László               A12 HU 10-D-253655    H  3h  55,04p
  7. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  2h  65,10p
  8. Bócsai Tibor                   A12 HU 11-D-344567    H  2h  64,04p
  9. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  2h  62,63p
 10. Fehér László                   A12 HU 10-07-25511    H  2h  60,48p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Pethő László                   A12 HU 09-07-19923    H  3h  96,82p
  2. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30906   H  3h  95,60p
  3. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535220   H  3h  93,57p
  4. Kómár József és fia            A26 HU 08-D-181829    H  3h  89,30p
  5. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H  3h  86,77p
  6. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253491    H  3h  86,64p
  7. Kovács József                  A50 HU 09-07-21781    H  3h  86,36p
  8. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30912   H  3h  86,20p
  9. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  3h  85,75p
 10. Kővágó Gábor                   A50 HU-06- 07-89165   H  3h  84,61p
 11. Dorner György                  A12 HU 11-D-344314    H  3h  84,60p
 12. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  3h  84,26p
 13. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  3h  84,19p
 14. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  3h  84,18p
 15. Boda Ákos                      A50 HU 11-07-30830    H  3h  83,99p
 16. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30904   H  3h  83,28p
 17. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-09- 50-39027   H  3h  82,59p
 18. Boda Ákos                      A50 HU 12-O-13242     H  3h  81,75p
 19. Kovács József                  A50 HU 11-07-30766    H  3h  81,75p
 20. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397002    H  3h  81,67p
 21. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  3h  81,59p
 22. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  3h  81,22p
 23. Szota Zoltán                   A12 HU 10-07-27441    H  3h  81,11p
 24. Kómár József és fia            A26 HU 10-O-1422      H  3h  80,94p
 25. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-11-  O-10893   H  3h  80,70p
 26. Fodor László                   A04 HU 07-07-99081    H  3h  80,50p
 27. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346144    H  3h  79,95p
 28. Kevés Károly                   V10 HU 08-07-18533    H  3h  79,73p
 29. Kővágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06846   H  3h  79,22p
 30. Kiss József                    V10 HU 11-07-31275    H  3h  79,11p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346135    T  3h  94,13p
  2. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  3h  93,59p
  3. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  3h  89,18p
  4. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-11- D-403099   T  3h  88,55p
  5. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255209   T  3h  85,69p
  6. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  3h  83,28p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397058    T  3h  81,82p
  8. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- 07-34165   T  3h  81,70p
  9. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  3h  77,56p
 10. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-10- D-259692   T  3h  71,93p
 11. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  3h  69,21p
 12. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22780   T  3h  66,64p
 13. Japport Zoltán                 A50 HU 09-28-08009    T  3h  64,43p
 14. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-27048    T  3h  62,26p
 15. Szőllős Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  3h  61,64p
 16. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  2h  61,99p
 17. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  2h  60,77p
 18. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- M-126666   T  2h  60,67p
 19. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  2h  60,56p
 20. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22785   T  2h  59,05p
 21. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  2h  58,10p
 22. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- 07-34161   T  2h  57,60p
 23. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- 07-34163   T  2h  56,34p
 24. Fodor László                   A04 HU 11-07-29231    T  2h  56,27p
 25. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  2h  55,57p
 26. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535206   T  2h  54,64p
 27. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30956   T  2h  52,85p
 28. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427122   T  2h  52,54p
 29. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397040    T  2h  52,06p
 30. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397044    T  2h  51,10p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Pethő László                   A12 HU 09-07-19923    H  3h  94,64p
  2. Kómár József és fia            A26 HU 08-D-181829    H  3h  88,53p
  3. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253491    H  3h  87,15p
  4. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H  3h  86,72p
  5. Dorner György                  A12 HU 11-D-344314    H  3h  82,56p
  6. Kómár József és fia            A26 HU 10-O-1422      H  3h  80,92p
  7. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  3h  78,33p
  8. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  3h  78,21p
  9. Szota Zoltán                   A12 HU 10-07-27441    H  3h  76,14p
 10. Fodor László                   A04 HU 07-07-99081    H  3h  74,90p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Fodor László                   A04 HU 11-07-29231    T  2h  56,49p
  2. Czakó József                   A04 HU 09-07-19589    T  2h  44,78p
  3. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29499    T  2h  40,98p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Pethő László                   A12 HU 09-07-19923    H  3h  91,35p
  2. Dorner György                  A12 HU 11-D-344314    H  3h  74,74p
  3. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  3h  71,23p
  4. Kancsár József                 A12 HU 09-07-20175    H  3h  64,29p
  5. Csányi Sándor                  A12 HU 10-D-255660    H  3h  63,15p
  6. Fogarassy László               A12 HU 10-D-253655    H  3h  55,04p
  7. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  2h  65,10p
  8. Bócsai Tibor                   A12 HU 11-D-344567    H  2h  64,04p
  9. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  2h  62,63p
 10. Fehér László                   A12 HU 10-07-25511    H  2h  60,48p