Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, V10 Hatvan
Első adat felvétele: 2013.06.04 18:39:29
Az adatok utolsó módosítása: 2013.06.05 19:06:28
A lista kiadásának időpontja: 2013.06.05 19:08:58
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2013.07.04 18:39:29
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 05 verseny 

Feleresztés helye: Melk
Feleresztés ideje: 2013.06.01 07:15
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 328000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 36
Legkisebb pont   : 14,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A50 Zsámbok            20   45   450   90  113   1530,48   1421,69   1406,84
A64 Szentmártonkáta    11   16   181   36   45   1504,80   1364,87   1351,14
V10 Hatvan             16   31   288   58   72   1521,25   1392,68   1371,63
Hatvan I.              47   92   919  184  230   1530,48   1399,93   1388,83
A04 Kartal              8   16   145   29   36   1527,00   1466,56   1449,43
A12 Aszód              11   20   179   36   45   1541,43   1471,86   1452,24
A26 Kartal              6   12    99   20   25   1535,69   1457,30   1448,88
V04 Hatvan              1    2    20    4    5   1476,99   1368,61   1363,66
Hatvan II.             26   50   443   89  111   1541,43   1460,39   1448,33
Tagszövetségben        73  142  1362  272  341   1541,43   1424,05   1406,62

V10 egyesületi díjlista
   1. Balázs István                  1.cs. HU 11-D-345427    H 1521,25 m/p
   2. Kiss József                    2.cs. HU 12-07-34922    H 1520,21 m/p
   3. Detre Gusztáv                  1.cs. HU 12-D-464933    H 1513,41 m/p
   4. Kiss Ferenc                    1.cs. HU 10-D-313190    H 1510,24 m/p
   5. Csikós István                  1.cs. HU 08-07-18831    H 1495,09 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Balázs István                   1.cs. Dt: 334777 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h 137,10p    R:  12.   5h 131,62p    T:  31.   4h  99,20p
Összesített E:   4.  20h 556,65p    R:  14.  15h 459,27p    T:  29.  14h 411,18p
   HU 11-D-345427    H 01 10:55:04  1521,25 m/p   1  36,00    6  35,53   14  35,17
   HU 11-D-345438    H 01 11:03:56  1462,33 m/p  22  29,61   69  29,59  156  26,15
   HU 12-D-463684    H 01 11:09:18  1428,84 m/p  32  26,57  118  24,96  252  20,05
   HU 11-07-32281    H 01 11:10:25  1422,06 m/p  41  23,83  138  23,08  287  17,83
   HU 11-D-345432    H 01 11:14:21  1398,69 m/p  50  21,09  187  18,46    0   0,00
   HU 12-D-561588    H 01 11:14:24  1398,40 m/p  51  20,79  188  18,36    0   0,00
   HU 12-D-463678    H 01 11:14:29  1397,91 m/p  52  20,48  189  18,27    0   0,00

Balázs István                   2.cs. Dt: 334777 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   2h  52,23p    R:  40.   2h  49,36p    T:  71.   2h  39,47p
   HU 12-D-463676    H 01 11:09:13  1429,35 m/p  30  27,18  116  25,15  249  20,24
   HU 12-D-463680    H 01 11:09:44  1426,20 m/p  37  25,05  126  24,21  265  19,23

Balázs Sándor                   0.cs. Dt: 338051 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
   HU 12-D-463808    T 01 11:05:27  1466,92 m/p  15  31,74   59  30,53  141  27,11
   HU 11-D-345796    T 01 11:09:34  1441,17 m/p  26  28,39   97  26,94  219  22,15
   HU 11-D-346621    T 01 11:12:10  1425,37 m/p  39  24,44  128  24,02  267  19,10

Balázs Sándor                   1.cs. Dt: 338051 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   4h 100,19p    R:  30.   3h  80,17p    T:  59.   3h  66,83p
Összesített E:   6.  18h 420,64p    R:  25.   9h 235,32p    T:  44.   9h 207,88p
   HU 11-D-345775    T 01 11:05:29  1466,70 m/p  16  31,44   60  30,43  143  26,98
   HU 11-D-345730    T 01 11:11:35  1428,89 m/p  31  26,87  117  25,06  250  20,18
   HU 11-D-345727    H 01 11:11:41  1428,28 m/p  34  25,96  121  24,68  258  19,67
   HU 11-D-345728    H 01 11:19:57  1380,08 m/p  67  15,92    0   0,00    0   0,00

Balázs Sándor                   2.cs. Dt: 338051 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   2h  38,53p    R:  49.   2h  32,19p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 12-D-463850    H 01 11:17:41  1392,97 m/p  55  19,57  211  16,19    0   0,00
   HU 12-D-463856    H 01 11:17:43  1392,78 m/p  57  18,96  213  16,00    0   0,00

Balázs Sándor                   3.cs. Dt: 338051 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   1h  32,96p    R:  50.   1h  32,04p    T:  82.   1h  29,20p
   HU 12-D-463851    T 01 11:03:50  1477,28 m/p  11  32,96   43  32,04  108  29,20

Balázs Sándor                   4.cs. Dt: 338051 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   3h  77,87p    R:  32.   3h  72,26p    T:  66.   2h  49,19p
   HU 12-D-463852    H 01 11:03:43  1478,03 m/p  10  33,26   41  32,23  106  29,33
   HU 12-D-463809    H 01 11:11:38  1428,59 m/p  33  26,26  120  24,78  255  19,86
   HU 12-D-463920    H 01 11:18:06  1390,58 m/p  59  18,35  221  15,25    0   0,00

Bodonyi Ferenc                  1.cs. Dt: 328027 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   2h  39,75p    R:  58.   1h  20,06p    T: 100.   1h  14,72p
Összesített E:   8.  15h 358,07p    R:  27.   9h 200,60p    T:  51.   9h 180,78p
   HU 11-D-346975    H 01 11:08:03  1407,40 m/p  46  22,31  170  20,06  336  14,72
   HU 09-07-24424    H 01 11:11:31  1386,77 m/p  62  17,44    0   0,00    0   0,00

Csikós István                   1.cs. Dt: 327218 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   4h  86,81p    R:  39.   2h  53,60p    T:  78.   1h  32,38p
Összesített E:   7.  16h 390,38p    R:  20.  10h 262,87p    T:  47.   7h 195,25p
   HU 08-07-18831    H 01 10:53:51  1495,09 m/p   5  34,78   21  34,11   58  32,38
   HU 11-D-345955    H 01 11:07:47  1405,61 m/p  47  22,01  176  19,49    0   0,00
   HU 11-D-345469    H 01 11:12:09  1379,73 m/p  68  15,62    0   0,00    0   0,00
   HU 09-07-24256    H 01 11:13:33  1371,63 m/p  72  14,40    0   0,00    0   0,00

Detre Gusztáv                   0.cs. Dt: 330740 Kg:   4 Ók:   1 Kp:   0
   HU 12-D-463775    H 01 10:56:54  1490,42 m/p   6  34,48   26  33,64   67  31,81

Detre Gusztáv                   1.cs. Dt: 330740 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   5h 122,51p    R:  27.   4h  98,07p    T:  61.   2h  60,44p
Összesített E:   5.  19h 456,09p    R:  19.  12h 317,66p    T:  38.  10h 259,40p
   HU 12-D-464933    H 01 10:53:31  1513,41 m/p   3  35,39   13  34,87   29  34,22
   HU 10-07-24538    H 01 11:01:06  1462,66 m/p  21  29,92   68  29,68  155  26,22
   HU 10-O-1439      H 01 11:11:55  1395,88 m/p  53  20,18  198  17,42    0   0,00
   HU 11-D-345685    H 01 11:12:26  1392,85 m/p  56  19,27  212  16,10    0   0,00
   HU 10-D-313130    H 01 11:13:23  1387,29 m/p  61  17,75    0   0,00    0   0,00

Detre Gusztáv                   2.cs. Dt: 330740 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   2h  36,71p    R:  61.   1h  16,29p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 12-D-463768    H 01 11:12:21  1393,40 m/p  54  19,88  210  16,29    0   0,00
   HU 12-D-464931    H 01 11:13:49  1384,84 m/p  64  16,83    0   0,00    0   0,00

Hársfalvi József                1.cs. Dt: 336802 Kg:  10 Ók:   5 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   3h  71,50p    R:  34.   3h  67,73p    T:  72.   2h  38,46p
Összesített E:  14.   6h 147,00p    R:  35.   5h 118,81p    T:  66.   3h  72,93p
   HU 11-D-345612    H 01 11:10:47  1428,09 m/p  35  25,66  122  24,59  260  19,55
   HU 10-26-19854    H 01 11:11:23  1424,47 m/p  40  24,14  131  23,74  270  18,91
   HU 10-26-19861    H 01 11:14:37  1405,25 m/p  48  21,70  177  19,40    0   0,00

Kevés Károly                    1.cs. Dt: 328165 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 138,62p    R:  18.   4h 116,36p    T:  28.   4h 102,51p
Összesített E:   2.  23h 583,84p    R:  15.  17h 417,46p    T:  35.  15h 347,30p
   HU 10-D-253977    H 01 10:55:39  1487,26 m/p   7  34,17   27  33,55   74  31,36
   HU 09-07-24374    H 01 10:56:36  1480,89 m/p   9  33,57   38  32,51  101  29,65
   HU 12-07-36443    H 01 10:59:04  1464,59 m/p  17  31,13   63  30,15  147  26,72
   HU 09-07-24364    H 01 11:08:10  1407,43 m/p  45  22,61  169  20,15  335  14,78
   HU 09-07-24355    H 01 11:11:58  1384,86 m/p  63  17,14    0   0,00    0   0,00
   HU 08-07-18533    H 01 11:12:38  1380,97 m/p  66  16,23    0   0,00    0   0,00

Kevés Károly                    2.cs. Dt: 328165 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  21.   1h  18,05p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 10-D-253981    H 01 11:11:24  1388,18 m/p  60  18,05    0   0,00    0   0,00

Kiss Ferenc                     1.cs. Dt: 328649 Kg:  10 Ók:  13 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 144,71p    R:  11.   5h 139,91p    T:  23.   5h 120,86p
Összesített E:   3.  21h 572,89p    R:  13.  18h 468,72p    T:  30.  17h 411,09p
   HU 10-D-313190    H 01 10:52:28  1510,24 m/p   4  35,09   14  34,77   33  33,97
   HU 11-07-32424    H 01 10:59:20  1464,04 m/p  18  30,83   64  30,06  150  26,53
   HU 11-07-32442    H 01 11:02:55  1441,03 m/p  27  28,09   98  26,85  220  22,09
   HU 11-07-32441    H 01 11:03:10  1439,45 m/p  29  27,48  102  26,47  226  21,71
   HU 09-07-24760    H 01 11:07:05  1415,17 m/p  43  23,22  152  21,76  307  16,56
   HU 12-D-464097    H 01 11:09:36  1400,00 m/p  49  21,40  183  18,83    0   0,00
   HU 11-07-32436    H 01 11:10:50  1392,68 m/p  58  18,66  215  15,81    0   0,00
   HU 10-D-254736    H 01 11:13:05  1379,53 m/p  69  15,31    0   0,00    0   0,00

Kiss József                     1.cs. Dt: 327520 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 152,92p    R:   6.   5h 147,83p    T:  17.   5h 128,54p
Összesített E:   1.  25h 737,34p    R:   7.  21h 621,28p    T:  13.  21h 574,53p
   HU 11-07-31282    H 01 10:57:46  1470,16 m/p  12  32,65   51  31,28  128  27,93
   HU 09-07-22956    H 01 10:57:52  1469,50 m/p  14  32,05   55  30,91  135  27,49
   HU 11-07-31274    H 01 10:58:43  1463,92 m/p  19  30,52   65  29,96  151  26,47
   HU 10-07-28026    H 01 11:00:18  1453,63 m/p  24  29,00   79  28,64  183  24,44
   HU 11-07-31266    H 01 11:02:14  1441,27 m/p  25  28,70   96  27,04  218  22,21

Kiss József                     2.cs. Dt: 327520 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h 123,01p    R:  17.   4h 120,23p    T:  27.   4h 108,09p
   HU 12-07-34922    H 01 10:50:26  1520,21 m/p   2  35,70    8  35,34   17  34,98
   HU 12-07-34923    H 01 10:57:50  1469,72 m/p  13  32,35   54  31,00  133  27,61
   HU 11-07-31268    H 01 10:58:48  1463,38 m/p  20  30,22   67  29,77  153  26,34
   HU 09-07-22560    H 01 11:04:44  1425,58 m/p  38  24,74  127  24,12  266  19,16

Kovács József                   1.cs. Dt: 330362 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   3h  65,41p    R:  48.   1h  33,17p    T:  80.   1h  30,35p
Összesített E:  13.   8h 181,44p    R:  37.   4h 107,98p    T:  65.   3h  87,78p
   HU 09-D-207280    H 01 10:57:35  1484,14 m/p   8  33,87   31  33,17   90  30,35
   HU 12-D-464118    H 01 11:14:05  1381,72 m/p  65  16,53    0   0,00    0   0,00
   HU 12-D-464108    H 01 11:15:29  1373,68 m/p  70  15,01    0   0,00    0   0,00

Nagy Dezső                      1.cs. Dt: 334191 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   1h  25,35p    R:  53.   1h  24,49p    T:  91.   1h  19,48p
Összesített E:   9.  11h 276,62p    R:  31.   6h 165,94p    T:  54.   6h 152,57p
   HU 10-D-313224    H 01 11:09:01  1428,06 m/p  36  25,35  123  24,49  261  19,48

Nagy Dezső                      2.cs. Dt: 334191 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   1h  29,31p    R:  51.   1h  29,02p    T:  86.   1h  25,26p
   HU 11-D-346630    H 01 11:04:17  1457,55 m/p  23  29,31   75  29,02  170  25,26

Nagy Dezső                      3.cs. Dt: 334191 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   1h  27,79p    R:  52.   1h  26,76p    T:  87.   1h  21,90p
   HU 08-07-18354    H 01 11:07:04  1440,06 m/p  28  27,79   99  26,76  223  21,90

Zilai Gábor                     1.cs. Dt: 329893 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  22.   1h  14,70p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  10.  10h 230,97p    R:  34.   6h 134,15p    T:  60.   5h 107,47p
   HU 10-D-313016    H 01 11:15:24  1372,27 m/p  71  14,70    0   0,00    0   0,00

Zsámboki József                 1.cs. Dt: 334398 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   2h  46,45p    R:  44.   2h  43,04p    T:  77.   2h  32,67p
Összesített E:  12.   8h 207,12p    R:  33.   6h 134,16p    T:  62.   5h 101,68p
   HU 11-O-06909     H 01 11:11:05  1416,44 m/p  42  23,53  151  21,85  306  16,62
   HU 11-D-345674    H 01 11:11:43  1412,65 m/p  44  22,92  158  21,19  315  16,05

Tagszövetségi díjlista
   1. Dorner György                  1.cs. A12 HU 11-D-344311    H 1541,43 m/p
   2. Dorner György                  1.cs. A12 HU 10-D-238007    H 1541,05 m/p
   3. Dorner György                  1.cs. A12 HU 10-D-253614    H 1540,80 m/p
   4. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-462505    H 1540,17 m/p
   5. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 11-D-345271    H 1535,69 m/p
   6. Majoros István                 1.cs. A50 HU 11-D-396067    H 1530,48 m/p
   7. Boda Ákos                      3.cs. A50 HU 12-07-34437    H 1527,46 m/p
   8. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU 12-07-34413    T 1527,10 m/p
   9. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 12-07-32675    H 1527,00 m/p
  10. Kancsár József                 2.cs. A12 HU 11-D-346884    H 1523,49 m/p
  11. Kazi Zoltán                    2.cs. A12 HU 12-07-33125    H 1522,67 m/p
  12. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU 11-D-397001    H 1522,63 m/p
  13. Kővágó Gábor                   2.cs. A50 HU-11- 07-30910   H 1522,38 m/p
  14. Balázs István                  1.cs. V10 HU 11-D-345427    H 1521,25 m/p
  15. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU 11-D-397011    T 1521,21 m/p
  16. Pethő László                   1.cs. A12 HU 10-D-255184    H 1520,25 m/p
  17. Kiss József                    2.cs. V10 HU 12-07-34922    H 1520,21 m/p
  18. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50 HU-11- D-403038   H 1517,20 m/p
  19. Dulai László                   1.cs. A26 HU-10-   O-1044   H 1516,92 m/p
  20. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 11-D-344351    H 1516,72 m/p
  21. Kovács József                  1.cs. A50 HU 11-07-30781    H 1516,48 m/p
  22. Fehér László                   1.cs. A12 HU 06-07-85980    H 1514,99 m/p
  23. Dorner György                  1.cs. A12 HU 11-D-344343    H 1514,41 m/p
  24. Kazi Zoltán                    1.cs. A12 HU 11-07-29851    H 1514,26 m/p
  25. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 09-07-20175    H 1513,90 m/p
  26. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50 HU-11- D-427094   H 1513,76 m/p
  27. Nagy Varga Viktor              3.cs. A50 HU-12- D-532901   H 1513,54 m/p
  27. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-07-29692    H 1513,54 m/p
  29. Detre Gusztáv                  1.cs. V10 HU 12-D-464933    H 1513,41 m/p
  30. Szota Zoltán                   1.cs. A12 HU 10-07-27442    H 1511,73 m/p
  31. Czakó József                   1.cs. A04 HU 11-D-344919    H 1511,09 m/p
  32. Hegyi László                   2.cs. A04 HU 09-07-19248    H 1510,96 m/p
  33. Kiss Ferenc                    1.cs. V10 HU 10-D-313190    H 1510,24 m/p
  34. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50 HU 12-07-34113    H 1510,21 m/p
  35. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU 10-07-26846    T 1509,69 m/p
  36. Boda Ákos                      3.cs. A50 HU 11-07-30816    T 1509,46 m/p
  37. Kazi Zoltán                    1.cs. A12 HU 11-07-29815    H 1509,42 m/p
  38. Kazi Zoltán                    2.cs. A12 HU 12-07-33130    H 1507,98 m/p
  39. Fejős Csaba                    1.cs. A64 HU 11-09-10915    H 1504,80 m/p
  40. Ács Ferenc                     1.cs. A50 HU 11-07-31082    H 1504,64 m/p
  41. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 06-07-84517    H 1504,32 m/p
  41. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 09-07-19264    H 1504,32 m/p
  43. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 11-D-344083    H 1503,97 m/p
  44. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 09-07-20198    H 1501,64 m/p
  45. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 11-07-29452    H 1501,09 m/p
  46. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 10-D-253655    H 1499,96 m/p
  47. Fodor László                   2.cs. A04 HU 11-07-29217    H 1499,68 m/p
  48. Dorner György                  2.cs. A12 HU 12-D-458094    H 1499,46 m/p
  49. Dorner György                  2.cs. A12 HU 12-D-462531    H 1499,34 m/p
  50. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU 12-D-463008    H 1498,53 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  178,22 p
   2. Hegyi László                   1.cs. A04    5 h.  160,82 p
   3. Kazi Zoltán                    1.cs. A12    5 h.  160,81 p
   4. Fogarassy László               1.cs. A12    5 h.  160,11 p
   5. Sztrehovszki László            1.cs. A04    5 h.  156,30 p
   6. Zámbó János                    1.cs. A04    5 h.  155,02 p
   7. Pethő László                   1.cs. A12    5 h.  150,84 p
   8. Boda Ákos                      2.cs. A50    5 h.  145,37 p
   9. Fodor László                   1.cs. A04    5 h.  144,23 p
  10. Fogarassy Sándor               1.cs. A26    5 h.  142,83 p
  11. Nagy Varga Viktor              3.cs. A50    5 h.  140,74 p
  12. Kancsár József                 1.cs. A12    5 h.  139,35 p
  13. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  139,10 p
  14. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50    5 h.  134,52 p
  15. Kómár József és fia            2.cs. A26    5 h.  131,02 p
  16. Boda Ákos                      1.cs. A50    4 h.  130,03 p
  17. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  128,54 p
  18. Zámbó János                    2.cs. A04    5 h.  128,54 p
  19. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.  127,79 p
  20. Kővágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  125,05 p
  21. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50    5 h.  123,90 p
  22. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50    5 h.  122,82 p
  23. Kiss Ferenc                    1.cs. V10    5 h.  120,86 p
  24. Csányi Sándor                  1.cs. A12    5 h.  117,87 p
  25. Kómár József és fia            1.cs. A26    4 h.  112,55 p
  26. Fodor László                   2.cs. A04    4 h.  111,73 p
  27. Kiss József                    2.cs. V10    4 h.  108,09 p
  28. Kevés Károly                   1.cs. V10    4 h.  102,51 p
  29. Fehér László                   1.cs. A12    4 h.  101,51 p
  30. Czakó József                   1.cs. A04    4 h.   99,40 p
  31. Balázs István                  1.cs. V10    4 h.   99,20 p
  32. Dulai László                   1.cs. A26    3 h.   98,80 p
  33. Dorner György                  2.cs. A12    3 h.   97,64 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Boda Ákos                      2.cs. A50    5 h.  160,58 p
   2. Nagy Varga Viktor              3.cs. A50    5 h.  155,08 p
   3. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  154,73 p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  154,25 p
   5. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50    5 h.  150,38 p
   6. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  147,83 p

A verseny V10 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.    5 h.  152,92 p
   2. Kiss Ferenc                    1.cs.    5 h.  144,71 p
   3. Kevés Károly                   1.cs.    5 h.  138,62 p
   4. Balázs István                  1.cs.    5 h.  137,10 p
   5. Kiss József                    2.cs.    4 h.  123,01 p
   6. Detre Gusztáv                  1.cs.    5 h.  122,51 p
   7. Balázs Sándor                  1.cs.    4 h.  100,19 p
   8. Csikós István                  1.cs.    4 h.   86,81 p
   9. Balázs Sándor                  4.cs.    3 h.   77,87 p
  10. Hársfalvi József               1.cs.    3 h.   71,50 p
  11. Kovács József                  1.cs.    3 h.   65,41 p
  12. Balázs István                  2.cs.    2 h.   52,23 p
  13. Zsámboki József                1.cs.    2 h.   46,45 p
  14. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    2 h.   39,75 p
  15. Balázs Sándor                  2.cs.    2 h.   38,53 p
  16. Detre Gusztáv                  2.cs.    2 h.   36,71 p
  17. Balázs Sándor                  3.cs.    1 h.   32,96 p
  18. Nagy Dezső                     2.cs.    1 h.   29,31 p
  19. Nagy Dezső                     3.cs.    1 h.   27,79 p
  20. Nagy Dezső                     1.cs.    1 h.   25,35 p
  21. Kevés Károly                   2.cs.    1 h.   18,05 p
  22. Zilai Gábor                    1.cs.    1 h.   14,70 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.28. Haag
  06.01. Melk

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   10 h.  361,23 p
   2. Fogarassy László               1.cs. A12   10 h.  330,05 p
   3. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   10 h.  310,89 p
   4. Zámbó János                    1.cs. A04   10 h.  310,77 p
   5. Fodor László                   1.cs. A04   10 h.  289,02 p
   6. Kiss József                    1.cs. V10   10 h.  286,70 p
   7. Sztrehovszki László            1.cs. A04   10 h.  286,52 p
   8. Pethő László                   1.cs. A12   10 h.  277,30 p
   9. Balázs István                  1.cs. V10    9 h.  274,80 p
  10. Dorner György                  2.cs. A12    8 h.  267,36 p
  11. Kancsár József                 1.cs. A12   10 h.  264,30 p
  12. Csányi Sándor                  1.cs. A12   10 h.  255,73 p
  13. Kómár József és fia            1.cs. A26    8 h.  250,81 p
  14. Kaszás László                  1.cs. A26    8 h.  247,10 p
  15. Zámbó János                    2.cs. A04    8 h.  225,92 p
  16. Kiss József                    2.cs. V10    8 h.  224,53 p
  17. Kazi Zoltán                    1.cs. A12    8 h.  223,32 p
  18. Boda Ákos                      1.cs. A50    8 h.  222,77 p
  19. Kővágó Gábor                   1.cs. A50    9 h.  222,39 p
  20. Kancsár József                 2.cs. A12    8 h.  219,38 p
  21. Hegyi László                   1.cs. A04    8 h.  215,84 p
  22. Kovács - Lados                 1.cs. A04    8 h.  213,43 p
  23. Kiss Ferenc                    1.cs. V10    8 h.  208,72 p
  24. Kővágó Gábor                   2.cs. A50    8 h.  206,70 p
  25. Fehér László                   1.cs. A12    8 h.  205,80 p
  26. Japport Zoltán                 1.cs. A50    8 h.  205,07 p
  27. Balázs István                  2.cs. V10    7 h.  204,95 p
  28. Dulai László                   1.cs. A26    7 h.  203,55 p
  29. Kómár József és fia            2.cs. A26    8 h.  203,26 p
  30. Fodor László                   2.cs. A04    8 h.  203,19 p
  31. Boda Ákos                      2.cs. A50    7 h.  201,32 p
  32. Ács Ferenc                     1.cs. A50    7 h.  199,53 p
  33. Grizner Sándor                 1.cs. A50    8 h.  198,86 p
  34. Boda Ákos                      3.cs. A50    7 h.  197,14 p
  35. Fogarassy Sándor               2.cs. A26    7 h.  194,55 p
  36. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50    8 h.  192,32 p
  37. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50    7 h.  191,00 p
  38. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26    7 h.  189,52 p
  39. Fehér László                   2.cs. A12    8 h.  181,29 p

Hatvan I. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   10 h.  319,92 p
   2. Balázs István                  1.cs. V10   10 h.  315,98 p
   3. Boda Ákos                      1.cs. A50   10 h.  290,43 p
   4. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   10 h.  282,53 p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  280,78 p
   6. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50   10 h.  279,76 p
   7. Kővágó Gábor                   2.cs. A50   10 h.  276,14 p
   8. Grizner Sándor                 1.cs. A50   10 h.  266,66 p

V10 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Balázs István                  1.cs.   10 h.  310,11 p
   2. Kiss József                    1.cs.   10 h.  308,79 p
   3. Kiss József                    2.cs.    8 h.  237,11 p
   4. Detre Gusztáv                  1.cs.    9 h.  229,62 p
   5. Kiss Ferenc                    1.cs.    8 h.  229,57 p
   6. Kevés Károly                   1.cs.    9 h.  228,62 p
   7. Balázs István                  2.cs.    7 h.  214,39 p
   8. Csikós István                  1.cs.    8 h.  191,47 p
   9. Balázs Sándor                  4.cs.    8 h.  188,00 p
  10. Balázs Sándor                  1.cs.    7 h.  179,46 p
  11. Detre Gusztáv                  2.cs.    5 h.  117,39 p
  12. Hársfalvi József               1.cs.    4 h.  105,26 p
  13. Kovács József                  1.cs.    4 h.  103,01 p
  14. Kevés Károly                   2.cs.    3 h.   72,30 p
  15. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    3 h.   66,53 p
  16. Zilai Gábor                    1.cs.    3 h.   62,66 p
  17. Hársfalvi József               2.cs.    2 h.   61,24 p
  18. Nagy Dezső                     1.cs.    2 h.   58,41 p
  19. Balázs Sándor                  5.cs.    2 h.   50,06 p
  20. Nagy Dezső                     2.cs.    2 h.   48,40 p
  21. Zsámboki József                1.cs.    2 h.   46,45 p
  22. Balázs Sándor                  2.cs.    2 h.   38,53 p
  23. Gulyás György                  1.cs.    1 h.   36,56 p
  24. Bodonyi Ferenc                 2.cs.    2 h.   35,74 p
  25. Balázs Sándor                  3.cs.    1 h.   32,96 p
  26. Nagy Dezső                     3.cs.    1 h.   27,79 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten
  05.19. Melk
  05.28. Haag
  06.01. Melk

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   24 h.  757,93 p
   2. Pethő László                   1.cs. A12   25 h.  693,59 p
   3. Fogarassy László               1.cs. A12   23 h.  681,03 p
   4. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   24 h.  667,77 p
   5. Kómár József és fia            1.cs. A26   23 h.  654,02 p
   6. Boda Ákos                      1.cs. A50   23 h.  637,28 p
   7. Kancsár József                 1.cs. A12   24 h.  633,28 p
   8. Fodor László                   1.cs. A04   24 h.  631,50 p
   9. Csányi Sándor                  1.cs. A12   24 h.  622,49 p
  10. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   23 h.  615,29 p
  11. Sztrehovszki László            1.cs. A04   21 h.  578,56 p
  12. Japport Zoltán                 1.cs. A50   23 h.  578,30 p
  13. Kiss József                    1.cs. V10   21 h.  574,53 p
  14. Kovács József                  1.cs. A50   22 h.  569,49 p
  15. Kaszás László                  1.cs. A26   19 h.  551,40 p
  16. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   22 h.  549,70 p
  17. Zámbó János                    1.cs. A04   19 h.  540,95 p
  18. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   19 h.  538,23 p
  19. Hegyi László                   1.cs. A04   20 h.  526,09 p
  20. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   16 h.  511,72 p
  21. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26   21 h.  506,30 p
  22. Fehér László                   1.cs. A12   19 h.  487,89 p
  23. Czakó József                   1.cs. A04   21 h.  477,21 p
  24. Kovács - Lados                 1.cs. A04   18 h.  469,05 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   25 h.  738,16 p
   2. Boda Ákos                      1.cs. A50   25 h.  715,45 p
   3. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   25 h.  691,69 p
   4. Kovács József                  1.cs. A50   25 h.  670,94 p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50   25 h.  667,67 p

V10 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   25 h.  737,34 p
   2. Kevés Károly                   1.cs.   23 h.  583,84 p
   3. Kiss Ferenc                    1.cs.   21 h.  572,89 p
   4. Balázs István                  1.cs.   20 h.  556,65 p
   5. Detre Gusztáv                  1.cs.   19 h.  456,09 p
   6. Balázs Sándor                  1.cs.   18 h.  420,64 p
   7. Csikós István                  1.cs.   16 h.  390,38 p
   8. Bodonyi Ferenc                 1.cs.   15 h.  358,07 p
   9. Nagy Dezső                     1.cs.   11 h.  276,62 p
  10. Zilai Gábor                    1.cs.   10 h.  230,97 p
  11. Billinger Attila               1.cs.    8 h.  225,11 p
  12. Zsámboki József                1.cs.    8 h.  207,12 p
  13. Kovács József                  1.cs.    8 h.  181,44 p
  14. Hársfalvi József               1.cs.    6 h.  147,00 p
  15. Gulyás György                  1.cs.    2 h.   60,10 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten
  05.19. Melk
  05.28. Haag
  06.01. Melk

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   32 h.  953,33 p
   2. Pethő László                   1.cs. A12   31 h.  811,52 p
   3. Fogarassy László               1.cs. A12   29 h.  801,04 p
   4. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   28 h.  750,01 p
   5. Boda Ákos                      1.cs. A50   29 h.  745,96 p
   6. Kómár József és fia            1.cs. A26   26 h.  715,06 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50   31 h.  712,82 p
   8. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   27 h.  695,98 p
   9. Csányi Sándor                  1.cs. A12   28 h.  692,97 p
  10. Fodor László                   1.cs. A04   27 h.  682,35 p
  11. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   25 h.  666,60 p
  12. Kancsár József                 1.cs. A12   26 h.  663,80 p
  13. Kovács József                  1.cs. A50   27 h.  658,56 p
  14. Kaszás László                  1.cs. A26   24 h.  647,76 p
  15. Zámbó János                    1.cs. A04   23 h.  644,79 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   32 h.  871,98 p
   2. Kovács József                  1.cs. A50   36 h.  866,82 p
   3. Boda Ákos                      1.cs. A50   32 h.  852,00 p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50   35 h.  851,18 p
   5. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   32 h.  832,10 p

V10 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   34 h.  928,97 p
   2. Kevés Károly                   1.cs.   27 h.  652,19 p
   3. Kiss Ferenc                    1.cs.   24 h.  628,26 p
   4. Balázs István                  1.cs.   22 h.  597,92 p
   5. Detre Gusztáv                  1.cs.   19 h.  456,09 p
   6. Balázs Sándor                  1.cs.   19 h.  435,94 p
   7. Csikós István                  1.cs.   16 h.  390,38 p
   8. Bodonyi Ferenc                 1.cs.   15 h.  358,07 p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  2h  74,34p
  2. Dorner György                  A12 HU 11-D-344343    H  2h  72,85p
  3. Kómár József és fia            A26 HU 11-D-345271    H  2h  72,64p
  4. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  2h  72,21p
  5. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  2h  71,72p
  6. Dorner György                  A12 HU 12-D-462531    H  2h  71,27p
  7. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  2h  71,09p
  8. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06865     H  2h  70,57p
  9. Dorner György                  A12 HU 12-D-462512    H  2h  69,25p
 10. Dulai László                   A26 HU-12- D-464583   H  2h  69,21p
 11. Fogarassy László               A12 HU 10-D-253655    H  2h  68,52p
 12. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464672   H  2h  68,38p
 13. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29692    H  2h  68,07p
 14. Zámbó János                    A04 HU 11-D-344202    H  2h  67,85p
 15. Dulai László                   A26 HU-12- D-464594   H  2h  67,82p
 16. Pethő László                   A12 HU 10-D-255184    H  2h  67,63p
 17. Dorner György                  A12 HU 11-D-344311    H  2h  67,45p
 18. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  2h  66,61p
 19. Kaszás László                  A26 HU-10- D-293309   H  2h  65,08p
 20. Balázs István                  V10 HU 11-D-345438    H  2h  65,07p
 21. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  2h  64,87p
 22. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-293380   H  2h  64,83p
 23. Kiss József                    V10 HU 12-07-34922    H  2h  63,26p
 24. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  2h  63,14p
 25. Fogarassy László               A12 HU 12-D-462566    H  2h  62,96p
 26. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  2h  62,77p
 27. Freisták Mátyás                A26 HU-09- 07-20621   H  2h  62,43p
 28. Kancsár József                 A12 HU 09-07-20175    H  2h  62,38p
 29. Csányi Sándor                  A12 HU 09-07-20198    H  2h  62,31p
 30. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  2h  62,31p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Boda Ákos                      A50 HU 11-07-30816    T  2h  64,10p
  2. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  2h  63,32p
  3. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  2h  62,65p
  4. Csörgi László                  V04 HU 10-07-27688    T  2h  59,69p
  5. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  2h  58,22p
  6. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  2h  57,92p
  7. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  2h  57,05p
  8. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29289    T  2h  56,26p
  9. Czakó József                   A04 HU 09-50-12082    T  2h  52,69p
 10. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345730    T  2h  50,27p
 11. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463851    T  2h  49,56p
 12. Fodor László                   A04 HU 08-07-12712    T  2h  49,47p
 13. Szota Zoltán                   A12 HU 12-07-34392    T  2h  49,32p
 14. Szota Zoltán                   A12 HU 12-07-36423    T  2h  48,95p
 15. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  2h  48,28p
 16. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397211    T  2h  47,87p
 17. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345775    T  2h  47,41p
 18. Fodor László                   A04 HU 11-07-29215    T  2h  46,73p

Közép távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  2h  73,42p
  2. Balázs István                  V10 HU 11-D-345438    H  2h  68,47p
  3. Kiss József                    V10 HU 12-07-34922    H  2h  67,90p
  4. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  2h  67,53p
  5. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  2h  67,27p
  6. Detre Gusztáv                  V10 HU 12-D-464933    H  2h  65,57p
  7. Kevés Károly                   V10 HU 12-07-36443    H  2h  65,06p
  8. Kiss Ferenc                    V10 HU 11-07-32442    H  2h  62,88p
  9. Bajnóczi - Makádi              A50 HU 11-07-31020    H  2h  62,64p
 10. Hársfalvi József               V10 HU 11-D-345612    H  2h  61,36p

Közép távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Boda Ákos                      A50 HU 11-07-30816    T  2h  68,41p
  2. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  2h  67,40p
  3. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  2h  65,18p
  4. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  2h  64,96p
  5. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345730    T  2h  58,74p
  6. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463851    T  2h  58,66p
  7. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  2h  57,69p
  8. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397211    T  2h  57,30p
  9. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345775    T  2h  57,17p
 10. Grizner Sándor                 A50 HU 11-D-391272    T  2h  51,88p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  2h  72,21p
  2. Balázs István                  V10 HU 11-D-345438    H  2h  68,26p
  3. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  2h  66,95p
  4. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  2h  66,08p
  5. Kiss József                    V10 HU 12-07-34922    H  2h  62,13p
  6. Kevés Károly                   V10 HU 12-07-36443    H  2h  62,10p
  7. Kiss Ferenc                    V10 HU 11-07-32442    H  2h  60,80p
  8. Detre Gusztáv                  V10 HU 12-D-464933    H  2h  60,42p
  9. Hársfalvi József               V10 HU 11-D-345612    H  2h  59,42p
 10. Balázs István                  V10 HU 12-D-463678    H  2h  57,73p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345730    T  2h  55,74p
  2. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463851    T  2h  54,50p
  3. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345775    T  2h  53,33p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  5h 157,96p
  2. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  5h 152,94p
  3. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  5h 146,57p
  4. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30906   H  5h 146,32p
  5. Pethő László                   A12 HU 10-D-255184    H  5h 145,42p
  6. Kancsár József                 A12 HU 09-07-20175    H  5h 140,85p
  7. Fogarassy László               A12 HU 10-D-253655    H  5h 139,12p
  8. Szota Zoltán                   A12 HU 10-07-27441    H  5h 136,47p
  9. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  5h 135,64p
 10. Kővágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06846   H  5h 132,70p
 11. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  5h 130,48p
 12. Hegyi László                   A04 HU 09-07-19203    H  5h 124,45p
 13. Kovács József                  A50 HU 09-07-21782    H  5h 119,52p
 14. Dorner György                  A12 HU 12-D-458094    H  5h 116,72p
 15. Csányi Sándor                  A12 HU 08-07-13797    H  5h 113,76p
 16. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-11- D-403080   H  5h 108,68p
 17. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- D-346009   H  5h 106,77p
 18. Tóth József                    A12 HU 12-07-33014    H  5h  94,59p
 19. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  4h 139,14p
 20. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-293380   H  4h 134,01p
 21. Dorner György                  A12 HU 12-D-462531    H  4h 130,72p
 22. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  4h 128,68p
 23. Dorner György                  A12 HU 11-D-344311    H  4h 128,09p
 24. Pethő László                   A12 HU 09-07-19923    H  4h 124,94p
 25. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  4h 123,71p
 26. Kiss József                    V10 HU 12-07-34922    H  4h 122,52p
 27. Dorner György                  A12 HU 11-D-344314    H  4h 119,83p
 28. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  4h 117,49p
 29. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29441    H  4h 116,62p
 30. Kancsár József                 A12 HU 11-D-346883    H  4h 115,87p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  5h 141,87p
  2. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  5h 135,48p
  3. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  4h 118,84p
  4. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  4h 118,78p
  5. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  4h 118,22p
  6. Boda Ákos                      A50 HU 11-07-30816    T  4h 111,42p
  7. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  4h  93,34p
  8. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-27048    T  4h  83,14p
  9. Szőllős Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  4h  81,47p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU 09-28-08009    T  4h  79,78p
 11. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346135    T  3h  94,13p
 12. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  3h  89,18p
 13. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  3h  88,82p
 14. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-11- D-403099   T  3h  88,55p
 15. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- M-126666   T  3h  86,57p
 16. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255209   T  3h  85,69p
 17. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  3h  84,71p
 18. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  3h  82,74p
 19. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  3h  81,93p
 20. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397058    T  3h  81,82p
 21. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- 07-34165   T  3h  81,70p
 22. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427116   T  3h  80,30p
 23. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427122   T  3h  77,50p
 24. Fodor László                   A04 HU 11-07-29215    T  3h  76,52p
 25. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  3h  74,66p
 26. Japport Zoltán                 A50 HU 09-28-08061    T  3h  74,41p
 27. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34493    T  3h  73,36p
 28. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345730    T  3h  73,26p
 29. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-10- D-259692   T  3h  71,93p
 30. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397211    T  3h  71,82p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  5h 160,67p
  2. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30906   H  5h 156,64p
  3. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  5h 148,43p
  4. Kővágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06846   H  5h 143,48p
  5. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30904   H  5h 138,53p
  6. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-11-  O-10893   H  5h 133,54p
  7. Kovács József                  A50 HU 09-07-21782    H  5h 133,33p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302132    H  5h 129,31p
  9. Kovács József                  A50 HU 11-07-30766    H  5h 128,66p
 10. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-09- 50-39027   H  5h 125,01p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  5h 153,27p
  2. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  5h 145,72p
  3. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-27048    T  5h 108,44p
  4. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  4h 128,58p
  5. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  4h 125,44p
  6. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  4h 122,25p
  7. Boda Ákos                      A50 HU 11-07-30816    T  4h 119,37p
  8. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- M-126666   T  4h 113,49p
  9. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  4h 107,41p
 10. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255209   T  4h 106,10p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  5h 171,88p
  2. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  5h 157,20p
  3. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  5h 152,42p
  4. Kiss József                    V10 HU 12-07-34922    H  5h 148,86p
  5. Kevés Károly                   V10 HU 09-07-24364    H  5h 121,68p
  6. Kiss József                    V10 HU 11-07-31274    H  4h 119,66p
  7. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  4h 117,13p
  8. Detre Gusztáv                  V10 HU 12-D-464933    H  4h 113,31p
  9. Kevés Károly                   V10 HU 08-07-18533    H  4h 113,02p
 10. Kiss Ferenc                    V10 HU 11-07-32442    H  4h 109,72p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345730    T  4h 105,57p
  2. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463916    T  4h  85,59p
  3. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345775    T  3h  70,78p
  4. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463883    T  3h  62,22p
  5. Gulyás György                  V10 HU 12-07-35163    T  2h  60,10p
  6. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463851    T  2h  54,50p
  7. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345796    T  2h  53,28p
  8. Zilai Gábor                    V10 HU 11-07-32603    T  2h  50,25p
  9. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463874    T  2h  48,81p
 10. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463882    T  2h  40,55p