Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A04 Kartal
Első adat felvétele: 2013.06.04 18:39:29
Az adatok utolsó módosítása: 2013.06.05 19:06:28
A lista kiadásának időpontja: 2013.06.05 19:08:36
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2013.07.04 18:39:29
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 05 verseny 

Feleresztés helye: Melk
Feleresztés ideje: 2013.06.01 07:15
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 328000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 36
Legkisebb pont   : 14,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A50 Zsámbok            20   45   450   90  113   1530,48   1421,69   1406,84
A64 Szentmártonkáta    11   16   181   36   45   1504,80   1364,87   1351,14
V10 Hatvan             16   31   288   58   72   1521,25   1392,68   1371,63
Hatvan I.              47   92   919  184  230   1530,48   1399,93   1388,83
A04 Kartal              8   16   145   29   36   1527,00   1466,56   1449,43
A12 Aszód              11   20   179   36   45   1541,43   1471,86   1452,24
A26 Kartal              6   12    99   20   25   1535,69   1457,30   1448,88
V04 Hatvan              1    2    20    4    5   1476,99   1368,61   1363,66
Hatvan II.             26   50   443   89  111   1541,43   1460,39   1448,33
Tagszövetségben        73  142  1362  272  341   1541,43   1424,05   1406,62

A04 egyesületi díjlista
   1. Sztrehovszki László            1.cs. HU 12-07-32675    H 1527,00 m/p
   2. Czakó József                   1.cs. HU 11-D-344919    H 1511,09 m/p
   3. Hegyi László                   2.cs. HU 09-07-19248    H 1510,96 m/p
   4. Hegyi László                   1.cs. HU 06-07-84517    H 1504,32 m/p
   4. Hegyi László                   1.cs. HU 09-07-19264    H 1504,32 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Czakó József                    1.cs. Dt: 319950 Kg:  10 Ók:   3 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  51,01p    R:  26.   2h  48,43p    T:  30.   4h  99,40p
Összesített E:   6.  14h 342,38p    R:  18.  14h 314,04p    T:  23.  21h 477,21p
   HU 11-D-344919    H 01 10:46:42  1511,09 m/p   2  35,38   18  32,66   31  34,09
   HU 11-D-344200    H 01 10:54:57  1454,42 m/p  34  15,63  104  15,77  182  24,50
   HU 11-D-344920    H 01 10:56:16  1445,77 m/p   0   0,00    0   0,00  205  23,04
   HU 09-50-12082    T 01 11:00:00  1421,78 m/p   0   0,00    0   0,00  288  17,77

Czakó József                    2.cs. Dt: 319950 Kg:  10 Ók:   3 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:  90.   1h  20,63p
   HU 11-D-344178    T 01 10:58:38  1430,47 m/p   0   0,00    0   0,00  243  20,63

Fodor László                    1.cs. Dt: 319331 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h 100,18p    R:   9.   4h 102,76p    T:   9.   5h 144,23p
Összesített E:   1.  22h 575,98p    R:   5.  21h 516,25p    T:   8.  24h 631,50p
   HU 04-07-65230    H 01 10:48:43  1494,18 m/p  14  27,98   40  28,34   61  32,19
   HU 08-07-12712    T 01 10:50:04  1484,80 m/p  19  24,89   54  25,59   82  30,85
   HU 11-07-29223    T 01 10:50:06  1484,57 m/p  20  24,27   56  25,20   84  30,73
   HU 10-D-255060    H 01 10:50:39  1480,78 m/p  22  23,04   64  23,63  102  29,58
   HU 11-07-29250    H 01 10:57:48  1433,26 m/p   0   0,00    0   0,00  239  20,88

Fodor László                    2.cs. Dt: 319331 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h  72,83p    R:  16.   3h  74,43p    T:  26.   4h 111,73p
   HU 11-07-29217    H 01 10:47:56  1499,68 m/p   8  31,68   28  30,70   47  33,08
   HU 11-07-29215    T 01 10:50:07  1484,45 m/p  21  23,66   58  24,81   86  30,60
   HU 11-07-29226    H 01 10:53:39  1460,47 m/p  31  17,49   88  18,92  157  26,09
   HU 11-07-29251    T 01 10:56:41  1440,48 m/p   0   0,00    0   0,00  222  21,96

Hegyi László                    1.cs. Dt: 319568 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 150,38p    R:   2.   5h 145,64p    T:   2.   5h 160,82p
Összesített E:   4.  17h 461,99p    R:  14.  16h 418,17p    T:  19.  20h 526,09p
   HU 06-07-84517    H 01 10:47:26  1504,32 m/p   4  34,15   22  31,88   41  33,46
   HU 09-07-19264    H 01 10:47:26  1504,32 m/p   4  34,15   22  31,88   41  33,46
   HU 11-D-344083    H 01 10:47:29  1503,97 m/p   6  32,91   24  31,48   43  33,33
   HU 09-07-19203    H 01 10:49:38  1488,90 m/p  15  27,36   44  27,56   70  31,62
   HU 10-D-253095    H 01 10:51:38  1475,16 m/p  24  21,81   68  22,84  112  28,95
   HU 07-07-98573    H 01 10:55:00  1452,58 m/p  35  15,02  105  15,58  187  24,18
   HU 09-07-19296    H 01 10:58:45  1428,24 m/p   0   0,00    0   0,00  259  19,61

Hegyi László                    2.cs. Dt: 319568 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   1h  34,77p    R:  28.   1h  32,47p    T:  75.   1h  34,03p
   HU 09-07-19248    H 01 10:46:30  1510,96 m/p   3  34,77   19  32,47   32  34,03

Horváth János                   2.cs. Dt: 321653 Kg:   6 Ók:   3 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  67,88p    R:  18.   3h  69,12p    T:  42.   3h  86,85p
   HU 12-D-463210    H 01 10:49:58  1496,05 m/p  12  29,21   36  29,13   56  32,51
   HU 11-D-344960    H 01 10:52:23  1479,42 m/p  23  22,42   65  23,43  104  29,46
   HU 11-07-29196    H 01 10:55:51  1456,20 m/p  33  16,25  100  16,56  176  24,88

Kovács - Lados                  1.cs. Dt: 318979 Kg:  10 Ók:   3 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  56,16p    R:  21.   3h  58,91p    T:  48.   3h  80,56p
Összesített E:   5.  17h 426,66p    R:  16.  14h 340,06p    T:  24.  18h 469,05p
   HU 11-07-29491    T 01 10:52:26  1466,79 m/p  28  19,34   83  19,90  142  27,04
   HU 11-07-29289    T 01 10:52:28  1466,56 m/p  29  18,72   84  19,70  144  26,92
   HU 08-07-12420    H 01 10:52:48  1464,32 m/p  30  18,10   86  19,31  149  26,60

Magyar János                    1.cs. Dt: 317069 Kg:  10 Ók:   4 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:  88.   1h  21,26p
Összesített E:   9.   5h  90,93p    R:  27.   4h  67,03p    T:  57.   7h 138,32p
   HU 11-07-29781    H 01 10:55:47  1435,81 m/p   0   0,00    0   0,00  233  21,26

Magyar János                    2.cs. Dt: 317069 Kg:  10 Ók:   4 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:  98.   1h  16,50p
   HU 10-D-324631    H 01 10:59:01  1415,09 m/p   0   0,00    0   0,00  308  16,50

Sztrehovszki László             1.cs. Dt: 315480 Kg:  10 Ók:   3 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   4h 126,10p    R:   7.   4h 122,99p    T:   5.   5h 156,30p
Összesített E:   3.  19h 521,18p    R:  12.  17h 451,50p    T:  11.  21h 578,56p
   HU 12-07-32675    H 01 10:41:34  1527,00 m/p   1  36,00    6  35,02    9  35,49
   HU 11-07-29452    H 01 10:45:08  1501,09 m/p   7  32,30   26  31,09   45  33,20
   HU 11-07-29424    H 01 10:45:36  1497,76 m/p   9  31,06   32  29,91   52  32,76
   HU 11-07-29441    H 01 10:47:05  1487,29 m/p  16  26,74   47  26,97   73  31,43
   HU 12-07-32680    H 01 10:52:52  1447,81 m/p   0   0,00    0   0,00  199  23,42
   HU 12-07-32651    H 01 10:56:59  1420,97 m/p   0   0,00    0   0,00  292  17,51

Zámbó János                     1.cs. Dt: 318458 Kg:  10 Ók:   4 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 131,87p    R:   5.   5h 131,69p    T:   6.   5h 155,02p
Összesített E:   2.  20h 535,98p    R:   9.  18h 459,73p    T:  17.  19h 540,95p
   HU 11-O-06865     H 01 10:47:47  1496,31 m/p  10  30,45   34  29,52   54  32,63
   HU 09-07-19021    H 01 10:47:50  1495,96 m/p  13  28,59   37  28,93   57  32,44
   HU 11-D-344224    H 01 10:49:13  1486,30 m/p  17  26,13   50  26,38   78  31,11
   HU 11-D-344202    H 01 10:49:14  1486,18 m/p  18  25,51   51  26,18   79  31,04
   HU 11-O-06866     H 01 10:51:36  1469,95 m/p  25  21,19   79  20,68  130  27,80
   HU 11-D-344207    H 01 10:51:39  1469,61 m/p  26  20,57   80  20,49  134  27,55
   HU 11-D-344223    H 01 10:51:48  1468,59 m/p  27  19,95   82  20,09  139  27,23
   HU 09-07-19016    H 01 10:54:40  1449,43 m/p  36  14,40  108  14,99  192  23,87

Zámbó János                     2.cs. Dt: 318458 Kg:  10 Ók:   4 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   2h  46,70p    R:  15.   4h  76,25p    T:  18.   5h 128,54p
   HU 11-D-344208    H 01 10:47:48  1496,19 m/p  11  29,83   35  29,32   55  32,57
   HU 11-D-344231    H 01 10:53:15  1458,84 m/p  32  16,87   93  17,93  166  25,52
   HU 11-D-344230    H 01 10:54:49  1448,44 m/p   0   0,00  110  14,60  196  23,61
   HU 11-D-344226    H 01 10:54:50  1448,33 m/p   0   0,00  111  14,40  197  23,55
   HU 09-07-19018    H 01 10:55:00  1447,23 m/p   0   0,00    0   0,00  201  23,29
   HU 11-D-344205    H 01 10:55:13  1445,81 m/p   0   0,00    0   0,00  204  23,10
   HU 11-D-344203    H 01 10:58:32  1424,36 m/p   0   0,00    0   0,00  271  18,85

Tagszövetségi díjlista
   1. Dorner György                  1.cs. A12 HU 11-D-344311    H 1541,43 m/p
   2. Dorner György                  1.cs. A12 HU 10-D-238007    H 1541,05 m/p
   3. Dorner György                  1.cs. A12 HU 10-D-253614    H 1540,80 m/p
   4. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-462505    H 1540,17 m/p
   5. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 11-D-345271    H 1535,69 m/p
   6. Majoros István                 1.cs. A50 HU 11-D-396067    H 1530,48 m/p
   7. Boda Ákos                      3.cs. A50 HU 12-07-34437    H 1527,46 m/p
   8. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU 12-07-34413    T 1527,10 m/p
   9. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 12-07-32675    H 1527,00 m/p
  10. Kancsár József                 2.cs. A12 HU 11-D-346884    H 1523,49 m/p
  11. Kazi Zoltán                    2.cs. A12 HU 12-07-33125    H 1522,67 m/p
  12. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU 11-D-397001    H 1522,63 m/p
  13. Kővágó Gábor                   2.cs. A50 HU-11- 07-30910   H 1522,38 m/p
  14. Balázs István                  1.cs. V10 HU 11-D-345427    H 1521,25 m/p
  15. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU 11-D-397011    T 1521,21 m/p
  16. Pethő László                   1.cs. A12 HU 10-D-255184    H 1520,25 m/p
  17. Kiss József                    2.cs. V10 HU 12-07-34922    H 1520,21 m/p
  18. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50 HU-11- D-403038   H 1517,20 m/p
  19. Dulai László                   1.cs. A26 HU-10-   O-1044   H 1516,92 m/p
  20. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 11-D-344351    H 1516,72 m/p
  21. Kovács József                  1.cs. A50 HU 11-07-30781    H 1516,48 m/p
  22. Fehér László                   1.cs. A12 HU 06-07-85980    H 1514,99 m/p
  23. Dorner György                  1.cs. A12 HU 11-D-344343    H 1514,41 m/p
  24. Kazi Zoltán                    1.cs. A12 HU 11-07-29851    H 1514,26 m/p
  25. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 09-07-20175    H 1513,90 m/p
  26. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50 HU-11- D-427094   H 1513,76 m/p
  27. Nagy Varga Viktor              3.cs. A50 HU-12- D-532901   H 1513,54 m/p
  27. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-07-29692    H 1513,54 m/p
  29. Detre Gusztáv                  1.cs. V10 HU 12-D-464933    H 1513,41 m/p
  30. Szota Zoltán                   1.cs. A12 HU 10-07-27442    H 1511,73 m/p
  31. Czakó József                   1.cs. A04 HU 11-D-344919    H 1511,09 m/p
  32. Hegyi László                   2.cs. A04 HU 09-07-19248    H 1510,96 m/p
  33. Kiss Ferenc                    1.cs. V10 HU 10-D-313190    H 1510,24 m/p
  34. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50 HU 12-07-34113    H 1510,21 m/p
  35. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU 10-07-26846    T 1509,69 m/p
  36. Boda Ákos                      3.cs. A50 HU 11-07-30816    T 1509,46 m/p
  37. Kazi Zoltán                    1.cs. A12 HU 11-07-29815    H 1509,42 m/p
  38. Kazi Zoltán                    2.cs. A12 HU 12-07-33130    H 1507,98 m/p
  39. Fejős Csaba                    1.cs. A64 HU 11-09-10915    H 1504,80 m/p
  40. Ács Ferenc                     1.cs. A50 HU 11-07-31082    H 1504,64 m/p
  41. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 06-07-84517    H 1504,32 m/p
  41. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 09-07-19264    H 1504,32 m/p
  43. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 11-D-344083    H 1503,97 m/p
  44. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 09-07-20198    H 1501,64 m/p
  45. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 11-07-29452    H 1501,09 m/p
  46. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 10-D-253655    H 1499,96 m/p
  47. Fodor László                   2.cs. A04 HU 11-07-29217    H 1499,68 m/p
  48. Dorner György                  2.cs. A12 HU 12-D-458094    H 1499,46 m/p
  49. Dorner György                  2.cs. A12 HU 12-D-462531    H 1499,34 m/p
  50. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU 12-D-463008    H 1498,53 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  178,22 p
   2. Hegyi László                   1.cs. A04    5 h.  160,82 p
   3. Kazi Zoltán                    1.cs. A12    5 h.  160,81 p
   4. Fogarassy László               1.cs. A12    5 h.  160,11 p
   5. Sztrehovszki László            1.cs. A04    5 h.  156,30 p
   6. Zámbó János                    1.cs. A04    5 h.  155,02 p
   7. Pethő László                   1.cs. A12    5 h.  150,84 p
   8. Boda Ákos                      2.cs. A50    5 h.  145,37 p
   9. Fodor László                   1.cs. A04    5 h.  144,23 p
  10. Fogarassy Sándor               1.cs. A26    5 h.  142,83 p
  11. Nagy Varga Viktor              3.cs. A50    5 h.  140,74 p
  12. Kancsár József                 1.cs. A12    5 h.  139,35 p
  13. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  139,10 p
  14. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50    5 h.  134,52 p
  15. Kómár József és fia            2.cs. A26    5 h.  131,02 p
  16. Boda Ákos                      1.cs. A50    4 h.  130,03 p
  17. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  128,54 p
  18. Zámbó János                    2.cs. A04    5 h.  128,54 p
  19. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.  127,79 p
  20. Kővágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  125,05 p
  21. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50    5 h.  123,90 p
  22. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50    5 h.  122,82 p
  23. Kiss Ferenc                    1.cs. V10    5 h.  120,86 p
  24. Csányi Sándor                  1.cs. A12    5 h.  117,87 p
  25. Kómár József és fia            1.cs. A26    4 h.  112,55 p
  26. Fodor László                   2.cs. A04    4 h.  111,73 p
  27. Kiss József                    2.cs. V10    4 h.  108,09 p
  28. Kevés Károly                   1.cs. V10    4 h.  102,51 p
  29. Fehér László                   1.cs. A12    4 h.  101,51 p
  30. Czakó József                   1.cs. A04    4 h.   99,40 p
  31. Balázs István                  1.cs. V10    4 h.   99,20 p
  32. Dulai László                   1.cs. A26    3 h.   98,80 p
  33. Dorner György                  2.cs. A12    3 h.   97,64 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  176,46 p
   2. Hegyi László                   1.cs. A04    5 h.  145,64 p
   3. Kazi Zoltán                    1.cs. A12    5 h.  144,07 p
   4. Fogarassy László               1.cs. A12    5 h.  141,90 p

A verseny A04 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Hegyi László                   1.cs.    5 h.  150,38 p
   2. Zámbó János                    1.cs.    5 h.  131,87 p
   3. Sztrehovszki László            1.cs.    4 h.  126,10 p
   4. Fodor László                   1.cs.    4 h.  100,18 p
   5. Fodor László                   2.cs.    3 h.   72,83 p
   6. Horváth János                  2.cs.    3 h.   67,88 p
   7. Kovács - Lados                 1.cs.    3 h.   56,16 p
   8. Czakó József                   1.cs.    2 h.   51,01 p
   9. Zámbó János                    2.cs.    2 h.   46,70 p
  10. Hegyi László                   2.cs.    1 h.   34,77 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.28. Haag
  06.01. Melk

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   10 h.  361,23 p
   2. Fogarassy László               1.cs. A12   10 h.  330,05 p
   3. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   10 h.  310,89 p
   4. Zámbó János                    1.cs. A04   10 h.  310,77 p
   5. Fodor László                   1.cs. A04   10 h.  289,02 p
   6. Kiss József                    1.cs. V10   10 h.  286,70 p
   7. Sztrehovszki László            1.cs. A04   10 h.  286,52 p
   8. Pethő László                   1.cs. A12   10 h.  277,30 p
   9. Balázs István                  1.cs. V10    9 h.  274,80 p
  10. Dorner György                  2.cs. A12    8 h.  267,36 p
  11. Kancsár József                 1.cs. A12   10 h.  264,30 p
  12. Csányi Sándor                  1.cs. A12   10 h.  255,73 p
  13. Kómár József és fia            1.cs. A26    8 h.  250,81 p
  14. Kaszás László                  1.cs. A26    8 h.  247,10 p
  15. Zámbó János                    2.cs. A04    8 h.  225,92 p
  16. Kiss József                    2.cs. V10    8 h.  224,53 p
  17. Kazi Zoltán                    1.cs. A12    8 h.  223,32 p
  18. Boda Ákos                      1.cs. A50    8 h.  222,77 p
  19. Kővágó Gábor                   1.cs. A50    9 h.  222,39 p
  20. Kancsár József                 2.cs. A12    8 h.  219,38 p
  21. Hegyi László                   1.cs. A04    8 h.  215,84 p
  22. Kovács - Lados                 1.cs. A04    8 h.  213,43 p
  23. Kiss Ferenc                    1.cs. V10    8 h.  208,72 p
  24. Kővágó Gábor                   2.cs. A50    8 h.  206,70 p
  25. Fehér László                   1.cs. A12    8 h.  205,80 p
  26. Japport Zoltán                 1.cs. A50    8 h.  205,07 p
  27. Balázs István                  2.cs. V10    7 h.  204,95 p
  28. Dulai László                   1.cs. A26    7 h.  203,55 p
  29. Kómár József és fia            2.cs. A26    8 h.  203,26 p
  30. Fodor László                   2.cs. A04    8 h.  203,19 p
  31. Boda Ákos                      2.cs. A50    7 h.  201,32 p
  32. Ács Ferenc                     1.cs. A50    7 h.  199,53 p
  33. Grizner Sándor                 1.cs. A50    8 h.  198,86 p
  34. Boda Ákos                      3.cs. A50    7 h.  197,14 p
  35. Fogarassy Sándor               2.cs. A26    7 h.  194,55 p
  36. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50    8 h.  192,32 p
  37. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50    7 h.  191,00 p
  38. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26    7 h.  189,52 p
  39. Fehér László                   2.cs. A12    8 h.  181,29 p

Hatvan II. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   10 h.  350,39 p
   2. Fogarassy László               1.cs. A12   10 h.  295,56 p
   3. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   10 h.  263,58 p
   4. Zámbó János                    1.cs. A04   10 h.  262,92 p
   5. Dorner György                  2.cs. A12    8 h.  242,60 p

A04 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Zámbó János                    1.cs.   10 h.  284,64 p
   2. Fodor László                   1.cs.    9 h.  235,25 p
   3. Sztrehovszki László            1.cs.    8 h.  226,17 p
   4. Kovács - Lados                 1.cs.    7 h.  157,37 p
   5. Hegyi László                   1.cs.    5 h.  150,38 p
   6. Zámbó János                    2.cs.    5 h.  142,02 p
   7. Czakó József                   2.cs.    5 h.  136,78 p
   8. Fodor László                   2.cs.    6 h.  136,75 p
   9. Horváth János                  1.cs.    3 h.  100,44 p
  10. Hegyi László                   2.cs.    3 h.   97,36 p
  11. Horváth János                  2.cs.    4 h.   84,05 p
  12. Kovács - Lados                 2.cs.    2 h.   73,44 p
  13. Czakó József                   1.cs.    2 h.   51,01 p
  14. Sztrehovszki László            2.cs.    1 h.   29,30 p
  15. Magyar János                   2.cs.    1 h.   25,87 p
  16. Hegyi László                   3.cs.    1 h.   16,74 p
  17. Magyar János                   1.cs.    1 h.   15,60 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten
  05.19. Melk
  05.28. Haag
  06.01. Melk

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   24 h.  757,93 p
   2. Pethő László                   1.cs. A12   25 h.  693,59 p
   3. Fogarassy László               1.cs. A12   23 h.  681,03 p
   4. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   24 h.  667,77 p
   5. Kómár József és fia            1.cs. A26   23 h.  654,02 p
   6. Boda Ákos                      1.cs. A50   23 h.  637,28 p
   7. Kancsár József                 1.cs. A12   24 h.  633,28 p
   8. Fodor László                   1.cs. A04   24 h.  631,50 p
   9. Csányi Sándor                  1.cs. A12   24 h.  622,49 p
  10. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   23 h.  615,29 p
  11. Sztrehovszki László            1.cs. A04   21 h.  578,56 p
  12. Japport Zoltán                 1.cs. A50   23 h.  578,30 p
  13. Kiss József                    1.cs. V10   21 h.  574,53 p
  14. Kovács József                  1.cs. A50   22 h.  569,49 p
  15. Kaszás László                  1.cs. A26   19 h.  551,40 p
  16. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   22 h.  549,70 p
  17. Zámbó János                    1.cs. A04   19 h.  540,95 p
  18. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   19 h.  538,23 p
  19. Hegyi László                   1.cs. A04   20 h.  526,09 p
  20. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   16 h.  511,72 p
  21. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26   21 h.  506,30 p
  22. Fehér László                   1.cs. A12   19 h.  487,89 p
  23. Czakó József                   1.cs. A04   21 h.  477,21 p
  24. Kovács - Lados                 1.cs. A04   18 h.  469,05 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   24 h.  737,67 p
   2. Fogarassy László               1.cs. A12   23 h.  633,38 p
   3. Kómár József és fia            1.cs. A26   21 h.  592,19 p

A04 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fodor László                   1.cs.   22 h.  575,98 p
   2. Zámbó János                    1.cs.   20 h.  535,98 p
   3. Sztrehovszki László            1.cs.   19 h.  521,18 p
   4. Hegyi László                   1.cs.   17 h.  461,99 p
   5. Kovács - Lados                 1.cs.   17 h.  426,66 p
   6. Czakó József                   1.cs.   14 h.  342,38 p
   7. Horváth János                  1.cs.    5 h.  134,88 p
   8. Futó Ferenc                    1.cs.    5 h.  112,65 p
   9. Magyar János                   1.cs.    5 h.   90,93 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten
  05.19. Melk
  05.28. Haag
  06.01. Melk

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   32 h.  953,33 p
   2. Pethő László                   1.cs. A12   31 h.  811,52 p
   3. Fogarassy László               1.cs. A12   29 h.  801,04 p
   4. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   28 h.  750,01 p
   5. Boda Ákos                      1.cs. A50   29 h.  745,96 p
   6. Kómár József és fia            1.cs. A26   26 h.  715,06 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50   31 h.  712,82 p
   8. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   27 h.  695,98 p
   9. Csányi Sándor                  1.cs. A12   28 h.  692,97 p
  10. Fodor László                   1.cs. A04   27 h.  682,35 p
  11. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   25 h.  666,60 p
  12. Kancsár József                 1.cs. A12   26 h.  663,80 p
  13. Kovács József                  1.cs. A50   27 h.  658,56 p
  14. Kaszás László                  1.cs. A26   24 h.  647,76 p
  15. Zámbó János                    1.cs. A04   23 h.  644,79 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   29 h.  846,81 p
   2. Fogarassy László               1.cs. A12   25 h.  674,83 p
   3. Kómár József és fia            1.cs. A26   23 h.  627,59 p

A04 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Zámbó János                    1.cs.   24 h.  612,21 p
   2. Fodor László                   1.cs.   24 h.  606,38 p
   3. Hegyi László                   1.cs.   22 h.  549,16 p
   4. Sztrehovszki László            1.cs.   19 h.  521,18 p
   5. Kovács - Lados                 1.cs.   17 h.  426,66 p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  2h  74,34p
  2. Dorner György                  A12 HU 11-D-344343    H  2h  72,85p
  3. Kómár József és fia            A26 HU 11-D-345271    H  2h  72,64p
  4. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  2h  72,21p
  5. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  2h  71,72p
  6. Dorner György                  A12 HU 12-D-462531    H  2h  71,27p
  7. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  2h  71,09p
  8. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06865     H  2h  70,57p
  9. Dorner György                  A12 HU 12-D-462512    H  2h  69,25p
 10. Dulai László                   A26 HU-12- D-464583   H  2h  69,21p
 11. Fogarassy László               A12 HU 10-D-253655    H  2h  68,52p
 12. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464672   H  2h  68,38p
 13. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29692    H  2h  68,07p
 14. Zámbó János                    A04 HU 11-D-344202    H  2h  67,85p
 15. Dulai László                   A26 HU-12- D-464594   H  2h  67,82p
 16. Pethő László                   A12 HU 10-D-255184    H  2h  67,63p
 17. Dorner György                  A12 HU 11-D-344311    H  2h  67,45p
 18. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  2h  66,61p
 19. Kaszás László                  A26 HU-10- D-293309   H  2h  65,08p
 20. Balázs István                  V10 HU 11-D-345438    H  2h  65,07p
 21. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  2h  64,87p
 22. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-293380   H  2h  64,83p
 23. Kiss József                    V10 HU 12-07-34922    H  2h  63,26p
 24. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  2h  63,14p
 25. Fogarassy László               A12 HU 12-D-462566    H  2h  62,96p
 26. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  2h  62,77p
 27. Freisták Mátyás                A26 HU-09- 07-20621   H  2h  62,43p
 28. Kancsár József                 A12 HU 09-07-20175    H  2h  62,38p
 29. Csányi Sándor                  A12 HU 09-07-20198    H  2h  62,31p
 30. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  2h  62,31p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Boda Ákos                      A50 HU 11-07-30816    T  2h  64,10p
  2. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  2h  63,32p
  3. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  2h  62,65p
  4. Csörgi László                  V04 HU 10-07-27688    T  2h  59,69p
  5. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  2h  58,22p
  6. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  2h  57,92p
  7. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  2h  57,05p
  8. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29289    T  2h  56,26p
  9. Czakó József                   A04 HU 09-50-12082    T  2h  52,69p
 10. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345730    T  2h  50,27p
 11. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463851    T  2h  49,56p
 12. Fodor László                   A04 HU 08-07-12712    T  2h  49,47p
 13. Szota Zoltán                   A12 HU 12-07-34392    T  2h  49,32p
 14. Szota Zoltán                   A12 HU 12-07-36423    T  2h  48,95p
 15. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  2h  48,28p
 16. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397211    T  2h  47,87p
 17. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345775    T  2h  47,41p
 18. Fodor László                   A04 HU 11-07-29215    T  2h  46,73p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  2h  74,02p
  2. Dorner György                  A12 HU 11-D-344343    H  2h  71,47p
  3. Kómár József és fia            A26 HU 11-D-345271    H  2h  70,70p
  4. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  2h  68,95p
  5. Dorner György                  A12 HU 12-D-462531    H  2h  68,33p
  6. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  2h  67,78p
  7. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06865     H  2h  66,96p
  8. Dorner György                  A12 HU 12-D-462512    H  2h  64,41p
  9. Dulai László                   A26 HU-12- D-464583   H  2h  64,24p
 10. Fogarassy László               A12 HU 10-D-253655    H  2h  63,45p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  2h  54,02p
  2. Csörgi László                  V04 HU 10-07-27688    T  2h  48,01p
  3. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  2h  44,50p
  4. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29289    T  2h  43,29p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06865     H  2h  69,45p
  2. Zámbó János                    A04 HU 11-D-344202    H  2h  63,94p
  3. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29424    H  2h  58,07p
  4. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29452    H  2h  57,60p
  5. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  2h  55,19p
  6. Zámbó János                    A04 HU 11-D-344224    H  2h  54,86p
  7. Hegyi László                   A04 HU 10-D-253095    H  2h  54,53p
  8. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29441    H  2h  54,33p
  9. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06866     H  2h  52,20p
 10. Fodor László                   A04 HU 04-07-65230    H  2h  50,43p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  2h  56,06p
  2. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  2h  48,43p
  3. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29289    T  2h  46,88p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  5h 157,96p
  2. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  5h 152,94p
  3. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  5h 146,57p
  4. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30906   H  5h 146,32p
  5. Pethő László                   A12 HU 10-D-255184    H  5h 145,42p
  6. Kancsár József                 A12 HU 09-07-20175    H  5h 140,85p
  7. Fogarassy László               A12 HU 10-D-253655    H  5h 139,12p
  8. Szota Zoltán                   A12 HU 10-07-27441    H  5h 136,47p
  9. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  5h 135,64p
 10. Kővágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06846   H  5h 132,70p
 11. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  5h 130,48p
 12. Hegyi László                   A04 HU 09-07-19203    H  5h 124,45p
 13. Kovács József                  A50 HU 09-07-21782    H  5h 119,52p
 14. Dorner György                  A12 HU 12-D-458094    H  5h 116,72p
 15. Csányi Sándor                  A12 HU 08-07-13797    H  5h 113,76p
 16. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-11- D-403080   H  5h 108,68p
 17. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- D-346009   H  5h 106,77p
 18. Tóth József                    A12 HU 12-07-33014    H  5h  94,59p
 19. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  4h 139,14p
 20. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-293380   H  4h 134,01p
 21. Dorner György                  A12 HU 12-D-462531    H  4h 130,72p
 22. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  4h 128,68p
 23. Dorner György                  A12 HU 11-D-344311    H  4h 128,09p
 24. Pethő László                   A12 HU 09-07-19923    H  4h 124,94p
 25. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  4h 123,71p
 26. Kiss József                    V10 HU 12-07-34922    H  4h 122,52p
 27. Dorner György                  A12 HU 11-D-344314    H  4h 119,83p
 28. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  4h 117,49p
 29. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29441    H  4h 116,62p
 30. Kancsár József                 A12 HU 11-D-346883    H  4h 115,87p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  5h 141,87p
  2. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  5h 135,48p
  3. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  4h 118,84p
  4. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  4h 118,78p
  5. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  4h 118,22p
  6. Boda Ákos                      A50 HU 11-07-30816    T  4h 111,42p
  7. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  4h  93,34p
  8. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-27048    T  4h  83,14p
  9. Szőllős Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  4h  81,47p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU 09-28-08009    T  4h  79,78p
 11. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346135    T  3h  94,13p
 12. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  3h  89,18p
 13. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  3h  88,82p
 14. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-11- D-403099   T  3h  88,55p
 15. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- M-126666   T  3h  86,57p
 16. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255209   T  3h  85,69p
 17. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  3h  84,71p
 18. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  3h  82,74p
 19. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  3h  81,93p
 20. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397058    T  3h  81,82p
 21. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- 07-34165   T  3h  81,70p
 22. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427116   T  3h  80,30p
 23. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427122   T  3h  77,50p
 24. Fodor László                   A04 HU 11-07-29215    T  3h  76,52p
 25. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  3h  74,66p
 26. Japport Zoltán                 A50 HU 09-28-08061    T  3h  74,41p
 27. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34493    T  3h  73,36p
 28. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345730    T  3h  73,26p
 29. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-10- D-259692   T  3h  71,93p
 30. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397211    T  3h  71,82p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  5h 147,16p
  2. Fogarassy László               A12 HU 10-D-253655    H  5h 129,77p
  3. Kancsár József                 A12 HU 09-07-20175    H  5h 126,58p
  4. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  4h 133,54p
  5. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-293380   H  4h 125,62p
  6. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  4h 124,15p
  7. Dorner György                  A12 HU 12-D-462531    H  4h 121,96p
  8. Pethő László                   A12 HU 10-D-255184    H  4h 120,87p
  9. Dorner György                  A12 HU 11-D-344311    H  4h 120,52p
 10. Pethő László                   A12 HU 09-07-19923    H  4h 115,91p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  3h  69,41p
  2. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  3h  62,76p
  3. Fodor László                   A04 HU 11-07-29231    T  2h  56,49p
  4. Fodor László                   A04 HU 11-07-29215    T  2h  54,45p
  5. Szota Zoltán                   A12 HU 10-07-27447    T  2h  50,24p
  6. Csörgi László                  V04 HU 10-07-27688    T  2h  48,01p
  7. Czakó József                   A04 HU 09-50-12082    T  2h  47,93p
  8. Czakó József                   A04 HU 09-07-19589    T  2h  44,78p
  9. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29289    T  2h  43,29p
 10. Fodor László                   A04 HU 08-07-12712    T  2h  42,08p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  5h 139,12p
  2. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29441    H  4h 110,65p
  3. Zámbó János                    A04 HU 11-D-344223    H  4h 109,59p
  4. Zámbó János                    A04 HU 11-D-344224    H  4h 106,89p
  5. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06866     H  4h 104,90p
  6. Hegyi László                   A04 HU 09-07-19203    H  4h 101,08p
  7. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29452    H  3h  93,13p
  8. Fodor László                   A04 HU 11-07-29250    H  3h  88,17p
  9. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06865     H  3h  87,61p
 10. Hegyi László                   A04 HU 11-D-344083    H  3h  86,89p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  3h  76,56p
  2. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  3h  65,59p
  3. Fodor László                   A04 HU 11-07-29231    T  2h  57,53p
  4. Fodor László                   A04 HU 11-07-29215    T  2h  53,48p
  5. Czakó József                   A04 HU 09-50-12082    T  2h  48,98p
  6. Czakó József                   A04 HU 09-07-19589    T  2h  46,89p
  7. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29289    T  2h  46,88p
  8. Kovács - Lados                 A04 HU 12-D-464142    T  2h  46,79p
  9. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  2h  46,77p
 10. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29499    T  2h  46,32p