Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A26 Kartal
Első adat felvétele: 2013.06.11 17:34:37
Az adatok utolsó módosítása: 2013.06.12 18:17:26
A lista kiadásának időpontja: 2013.06.12 18:21:02
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2013.07.11 17:34:37
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 06 verseny 

Feleresztés helye: Straubing
Feleresztés ideje: 2013.06.09 05:55
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 544000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 47
Legkisebb pont   : 18,8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A50 Zsámbok            18   26   244   49   61   1109,24   1015,30   1000,63
A64 Szentmártonkáta    10   11   110   22   28   1096,65   1000,77    963,27
V10 Hatvan             14   18   178   36   45   1073,74    972,99    951,27
Hatvan I.              42   55   532  106  133   1109,24   1000,77    977,67
A04 Kartal              8   14   136   27   34   1111,25   1029,15   1006,41
A12 Aszód              11   17   160   32   40   1126,02   1027,47   1015,57
A26 Kartal              6    8    76   15   19   1125,73   1044,65   1036,69
Hatvan II.             25   39   372   74   93   1126,02   1031,04   1020,84
Tagszövetségben        67   94   904  181  226   1126,02   1015,31   1000,32

A26 egyesületi díjlista
   1. Kómár József és fia            1.cs. HU 11-07-29558    H 1125,73 m/p
   2. Kaszás László                  1.cs. HU-12- D-464651   H 1111,09 m/p
   3. Kómár József és fia            0.cs. HU 12-D-463263    H 1101,31 m/p
   4. Fogarassy Sándor               1.cs. HU-10- D-255982   H 1094,69 m/p
   5. Lakatos - Lengyel              1.cs. HU-11- D-346371   H 1085,23 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Dulai László                    1.cs. Dt: 528807 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   2h  67,36p    R:   8.   4h 124,55p    T:  11.   5h 167,20p
Összesített E:   5.   6h 203,48p    R:  21.   9h 272,39p    T:  35.  14h 406,66p
   HU-09- D-225198   H 09 14:09:03  1070,35 m/p   8  36,03   19  41,48   31  43,24
   HU-12- D-464594   H 09 14:17:32  1052,28 m/p  11  31,33   36  36,27   65  38,98
   HU-11-  O-06924   H 09 14:25:50  1035,18 m/p   0   0,00   66  27,08  120  32,09
   HU-12- D-535116   H 09 14:30:40  1025,48 m/p   0   0,00   90  19,72  159  27,20
   HU-10- D-316156   H 09 14:33:11  1020,50 m/p   0   0,00    0   0,00  171  25,69
   HU-10-   O-1044   H 09 14:37:40  1011,75 m/p   0   0,00    0   0,00  191  23,19
   HU-10- D-293427   H 09 14:40:59  1005,37 m/p   0   0,00    0   0,00  206  21,31

Fogarassy Sándor                1.cs. Dt: 529428 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h 130,04p    R:   5.   4h 152,76p    T:  13.   4h 162,18p
Összesített E:   3.  19h 546,24p    R:   7.  20h 609,78p    T:  19.  20h 673,90p
   HU-10- D-255982   H 09 13:58:38  1094,69 m/p   4  42,30    9  44,55   13  45,50
   HU-12- D-464676   H 09 14:11:41  1065,93 m/p   9  34,47   21  40,87   36  42,61
   HU-10- D-293380   H 09 14:20:44  1046,85 m/p  13  28,20   43  34,13   76  37,60
   HU-12- D-464663   H 09 14:21:48  1044,65 m/p  15  25,07   46  33,21   85  36,47

Kaszás László                   1.cs. Dt: 535213 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   1h  45,43p    R:  13.   3h  96,24p    T:  16.   5h 154,92p
Összesített E:   2.  23h 559,50p    R:  11.  22h 584,06p    T:  18.  24h 706,32p
   HU-12- D-464651   H 09 13:56:42  1111,09 m/p   2  45,43    5  45,77    5  46,50
   HU-11- D-344728   H 09 14:31:27  1036,33 m/p   0   0,00   64  27,69  116  32,59
   HU-11- 07-32640   H 09 14:35:20  1028,60 m/p   0   0,00   80  22,78  142  29,33
   HU-11- D-344609   H 09 14:41:20  1016,87 m/p   0   0,00    0   0,00  178  24,82
   HU-07- 07-98794   H 09 14:46:53  1006,26 m/p   0   0,00    0   0,00  203  21,68

Kómár József és fia             0.cs. Dt: 537180 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
   HU 12-D-463263    H 09 14:02:46  1101,31 m/p   3  43,87    8  44,85   11  45,75
   HU 11-D-345287    H 09 14:28:25  1046,28 m/p  14  26,63   44  33,82   79  37,22
   HU 06-D-142269    H 09 14:30:52  1041,32 m/p  16  23,50   53  31,06   97  34,97
   HU 12-D-463252    H 09 14:33:10  1036,69 m/p  19  18,80   62  28,30  113  32,96
   HU 12-D-463276    H 09 14:33:12  1036,63 m/p   0   0,00   63  28,00  114  32,84
   HU 11-D-345296    H 09 14:37:51  1027,41 m/p   0   0,00   85  21,25  150  28,33

Kómár József és fia             1.cs. Dt: 537180 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 159,80p    R:   2.   5h 185,05p    T:   3.   5h 197,90p
Összesített E:   1.  26h 756,12p    R:   2.  26h 777,24p    T:   2.  28h 851,92p
   HU 11-07-29558    H 09 13:52:11  1125,73 m/p   1  47,00    3  46,39    3  46,75
   HU 10-D-253499    H 09 14:15:31  1073,25 m/p   7  37,60   17  42,10   27  43,74
   HU 11-D-345264    H 09 14:24:34  1054,19 m/p  10  32,90   33  37,19   61  39,48
   HU 10-D-253491    H 09 14:31:09  1040,74 m/p  17  21,93   55  30,45   99  34,72
   HU 08-D-181843    H 09 14:33:05  1036,86 m/p  18  20,37   60  28,92  111  33,21

Lakatos - Lengyel               1.cs. Dt: 535001 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   2h  79,90p    R:  17.   2h  85,72p    T:  15.   5h 157,67p
Összesített E:   4.  19h 502,67p    R:  13.  20h 507,64p    T:  20.  26h 663,97p
   HU-11- D-346371   H 09 14:07:58  1085,23 m/p   5  40,73   13  43,32   18  44,87
   HU-11- 07-31509   H 09 14:13:22  1073,48 m/p   6  39,17   16  42,40   26  43,87
   HU-09- 07-19502   H 09 14:41:08  1016,82 m/p   0   0,00    0   0,00  179  24,69
   HU-09- 07-23251   H 09 14:41:55  1015,31 m/p   0   0,00    0   0,00  181  24,44
   HU-08- 07-12937   H 09 14:49:08  1001,60 m/p   0   0,00    0   0,00  218  19,80

Lakatos - Lengyel               2.cs. Dt: 535001 Kg:   7 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   1h  29,77p    R:  28.   1h  34,74p    T:  57.   1h  37,85p
   HU-11- D-344712   H 09 14:25:31  1047,93 m/p  12  29,77   41  34,74   74  37,85

Tagszövetségi díjlista
   1. Dorner György                  1.cs. A12 HU 10-D-253614    H 1126,02 m/p
   2. Dorner György                  1.cs. A12 HU 11-D-344314    H 1125,94 m/p
   3. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 11-07-29558    H 1125,73 m/p
   4. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 10-D-255045    H 1111,25 m/p
   5. Kaszás László                  1.cs. A26 HU-12- D-464651   H 1111,09 m/p
   6. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU 10-D-313481    T 1109,24 m/p
   7. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU 11-D-397058    T 1109,17 m/p
   8. Boda Ákos                      3.cs. A50 HU 12-07-34432    H 1104,50 m/p
   9. Fodor László                   2.cs. A04 HU 10-D-255051    H 1102,93 m/p
  10. Dorner György                  1.cs. A12 HU 08-D-181619    H 1101,82 m/p
  11. Kómár József és fia            0.cs. A26 HU 12-D-463263    H 1101,31 m/p
  12. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU 12-D-463008    H 1096,65 m/p
  13. Fogarassy Sándor               1.cs. A26 HU-10- D-255982   H 1094,69 m/p
  14. Dorner György                  1.cs. A12 HU 11-D-344311    H 1087,81 m/p
  15. Zámbó János                    1.cs. A04 HU 09-07-19021    H 1087,80 m/p
  16. Dorner György                  2.cs. A12 HU 12-D-541069    H 1087,66 m/p
  17. Ács Ferenc                     1.cs. A50 HU 11-D-346298    H 1087,10 m/p
  18. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26 HU-11- D-346371   H 1085,23 m/p
  19. Kővágó Gábor                   1.cs. A50 HU-10- D-255202   H 1081,83 m/p
  20. Czakó József                   1.cs. A04 HU 11-D-344166    H 1080,92 m/p
  21. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50 HU-11- D-427100   H 1079,87 m/p
  22. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU 08-05-67285    T 1078,62 m/p
  23. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50 HU-09- 50-39027   H 1077,67 m/p
  24. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 11-07-29452    H 1073,90 m/p
  25. Detre Gusztáv                  1.cs. V10 HU 11-D-345685    H 1073,74 m/p
  26. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26 HU-11- 07-31509   H 1073,48 m/p
  27. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 10-D-253499    H 1073,25 m/p
  28. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50 HU 11-07-31017    H 1071,80 m/p
  29. Grizner Sándor                 2.cs. A50 HU 11-D-391254    T 1070,97 m/p
  30. Fodor László                   1.cs. A04 HU 10-D-255060    H 1070,37 m/p
  31. Dulai László                   1.cs. A26 HU-09- D-225198   H 1070,35 m/p
  32. Bócsai Tibor                   1.cs. A12 HU 11-D-344590    H 1070,10 m/p
  33. Kővágó Gábor                   1.cs. A50 HU-12- D-535216   T 1068,10 m/p
  34. Kiss József                    2.cs. V10 HU 09-07-22952    H 1067,83 m/p
  35. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50 HU-11- D-427119   H 1067,02 m/p
  36. Fogarassy Sándor               1.cs. A26 HU-12- D-464676   H 1065,93 m/p
  37. Dósa József                    1.cs. A64 HU 11-D-402779    H 1064,62 m/p
  38. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 11-07-29441    H 1063,80 m/p
  39. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50 HU-07- 09-82094   H 1063,72 m/p
  40. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU 11-D-397202    T 1062,90 m/p
  41. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 11-D-344397    H 1062,26 m/p
  42. Csikós István                  1.cs. V10 HU 11-D-345955    H 1061,70 m/p
  43. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 11-D-344545    H 1060,95 m/p
  44. Fogarassy László               2.cs. A12 HU 10-D-253682    H 1060,91 m/p
  45. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 09-07-19296    H 1059,44 m/p
  46. Kiss József                    2.cs. V10 HU 11-07-31275    H 1059,32 m/p
  47. Fodor László                   2.cs. A04 HU 09-07-19639    T 1059,07 m/p
  48. Kovács József                  1.cs. A50 HU 09-07-21781    H 1057,85 m/p
  49. Kiss József                    1.cs. V10 HU 11-07-31278    H 1056,81 m/p
  50. Kővágó Gábor                   3.cs. A50 HU-11- 07-30903   H 1056,25 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  225,09 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  203,16 p
   3. Kómár József és fia            1.cs. A26    5 h.  197,90 p
   4. Hegyi László                   1.cs. A04    5 h.  196,39 p
   5. Kiss József                    2.cs. V10    5 h.  191,00 p
   6. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  182,48 p
   7. Zámbó János                    1.cs. A04    5 h.  179,85 p
   8. Kővágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  175,96 p
   9. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50    5 h.  172,84 p
  10. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.  172,58 p
  11. Dulai László                   1.cs. A26    5 h.  167,20 p
  12. Dorner György                  2.cs. A12    5 h.  164,44 p
  13. Fogarassy Sándor               1.cs. A26    4 h.  162,18 p
  14. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.  161,30 p
  15. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26    5 h.  157,67 p
  16. Kaszás László                  1.cs. A26    5 h.  154,92 p
  17. Csányi Sándor                  1.cs. A12    5 h.  154,54 p
  18. Sztrehovszki László            1.cs. A04    4 h.  153,53 p
  19. Fodor László                   1.cs. A04    5 h.  150,02 p
  20. Fogarassy László               1.cs. A12    4 h.  149,90 p
  21. Dósa József                    1.cs. A64    4 h.  137,11 p
  22. Tóth József                    1.cs. A12    4 h.  129,98 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  221,20 p
   2. Kómár József és fia            1.cs. A26    5 h.  185,05 p
   3. Hegyi László                   1.cs. A04    5 h.  182,59 p

A verseny A26 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kómár József és fia            1.cs.    5 h.  159,80 p
   2. Fogarassy Sándor               1.cs.    4 h.  130,04 p
   3. Lakatos - Lengyel              1.cs.    2 h.   79,90 p
   4. Dulai László                   1.cs.    2 h.   67,36 p
   5. Kaszás László                  1.cs.    1 h.   45,43 p
   6. Lakatos - Lengyel              2.cs.    1 h.   29,77 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.28. Haag
  06.01. Melk
  06.09. Straubing

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   15 h.  586,32 p
   2. Zámbó János                    1.cs. A04   15 h.  490,62 p
   3. Fogarassy László               1.cs. A12   14 h.  479,95 p
   4. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   14 h.  473,07 p
   5. Kiss József                    1.cs. V10   15 h.  469,18 p
   6. Kómár József és fia            1.cs. A26   13 h.  448,71 p
   7. Sztrehovszki László            1.cs. A04   14 h.  440,05 p
   8. Fodor László                   1.cs. A04   15 h.  439,04 p
   9. Dorner György                  2.cs. A12   13 h.  431,80 p
  10. Kiss József                    2.cs. V10   13 h.  415,53 p
  11. Hegyi László                   1.cs. A04   13 h.  412,23 p
  12. Csányi Sándor                  1.cs. A12   15 h.  410,27 p
  13. Japport Zoltán                 1.cs. A50   13 h.  408,23 p
  14. Kaszás László                  1.cs. A26   13 h.  402,02 p
  15. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   14 h.  398,35 p
  16. Ács Ferenc                     1.cs. A50   12 h.  372,11 p
  17. Dulai László                   1.cs. A26   12 h.  370,75 p
  18. Boda Ákos                      1.cs. A50   12 h.  350,60 p
  19. Kancsár József                 1.cs. A12   13 h.  347,90 p
  20. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26   12 h.  347,19 p
  21. Zámbó János                    2.cs. A04   12 h.  343,86 p
  22. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   12 h.  342,03 p
  23. Pethő László                   1.cs. A12   12 h.  337,46 p
  24. Fodor László                   2.cs. A04   11 h.  330,03 p
  25. Kovács József                  1.cs. A50   12 h.  327,86 p
  26. Fehér László                   1.cs. A12   12 h.  321,24 p
  27. Kővágó Gábor                   2.cs. A50   11 h.  310,11 p
  28. Balázs István                  1.cs. V10   10 h.  308,89 p
  29. Boda Ákos                      3.cs. A50   10 h.  306,17 p
  30. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   11 h.  298,35 p
  31. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50   11 h.  298,08 p
  32. Kovács - Lados                 1.cs. A04   11 h.  294,27 p
  33. Grizner Sándor                 1.cs. A50   11 h.  287,34 p
  34. Tóth József                    1.cs. A12   10 h.  284,62 p
  35. Czakó József                   1.cs. A04   11 h.  281,67 p
  36. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   10 h.  279,34 p
  37. Detre Gusztáv                  1.cs. V10    9 h.  277,27 p
  38. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50    9 h.  266,58 p
  39. Tóth Sándor                    1.cs. A64    9 h.  249,26 p
  40. Fehér László                   2.cs. A12   10 h.  243,20 p
  41. Bócsai Tibor                   1.cs. A12    9 h.  242,96 p

Hatvan II. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   15 h.  571,59 p
   2. Fogarassy László               1.cs. A12   14 h.  432,37 p
   3. Zámbó János                    1.cs. A04   15 h.  423,43 p
   4. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   14 h.  416,34 p
   5. Kómár József és fia            1.cs. A26   12 h.  398,38 p

A26 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fogarassy Sándor               1.cs.   13 h.  363,30 p
   2. Kómár József és fia            1.cs.   11 h.  347,15 p
   3. Kaszás László                  1.cs.    9 h.  224,31 p
   4. Dulai László                   1.cs.    6 h.  203,48 p
   5. Lakatos - Lengyel              1.cs.    6 h.  192,62 p
   6. Fogarassy Sándor               2.cs.    4 h.  115,73 p
   7. Freisták Mátyás                1.cs.    5 h.   95,24 p
   8. Kómár József és fia            2.cs.    4 h.   90,00 p
   9. Dulai László                   2.cs.    3 h.   73,42 p
  10. Lakatos - Lengyel              2.cs.    2 h.   52,20 p
  11. Kaszás László                  2.cs.    1 h.   34,20 p
  12. Kómár József és fia            3.cs.    1 h.   33,15 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.09. Straubing

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten
  05.19. Melk
  05.28. Haag
  06.01. Melk
  06.09. Straubing

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   39 h. 1239,71 p
   2. Fogarassy László               1.cs. A12   33 h.  950,94 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   37 h.  948,32 p
   4. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   33 h.  925,97 p
   5. Kómár József és fia            1.cs. A26   31 h.  912,96 p
   6. Boda Ákos                      1.cs. A50   33 h.  873,79 p
   7. Pethő László                   1.cs. A12   33 h.  871,68 p
   8. Csányi Sándor                  1.cs. A12   33 h.  847,51 p
   9. Kovács József                  1.cs. A50   33 h.  842,80 p
  10. Hegyi László                   1.cs. A04   31 h.  838,48 p
  11. Fodor László                   1.cs. A04   32 h.  832,37 p
  12. Zámbó János                    1.cs. A04   28 h.  824,64 p
  13. Kiss József                    1.cs. V10   29 h.  819,17 p
  14. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   32 h.  808,52 p
  15. Kaszás László                  1.cs. A26   29 h.  802,68 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   35 h. 1099,99 p
   2. Kómár József és fia            1.cs. A26   28 h.  812,64 p
   3. Fogarassy László               1.cs. A12   29 h.  811,64 p

A26 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kómár József és fia            1.cs.   32 h.  857,11 p
   2. Kaszás László                  1.cs.   25 h.  586,70 p
   3. Fogarassy Sándor               1.cs.   19 h.  546,24 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten
  05.19. Melk
  05.28. Haag
  06.01. Melk
  06.09. Straubing

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   29 h.  983,02 p
   2. Kómár József és fia            1.cs. A26   28 h.  851,92 p
   3. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   29 h.  843,73 p
   4. Fogarassy László               1.cs. A12   27 h.  830,93 p
   5. Fodor László                   1.cs. A04   29 h.  781,52 p
   6. Japport Zoltán                 1.cs. A50   28 h.  781,46 p
   7. Csányi Sándor                  1.cs. A12   29 h.  777,03 p
   8. Boda Ákos                      1.cs. A50   27 h.  765,11 p
   9. Kiss József                    1.cs. V10   26 h.  757,01 p
  10. Pethő László                   1.cs. A12   27 h.  753,75 p
  11. Sztrehovszki László            1.cs. A04   25 h.  732,09 p
  12. Kovács József                  1.cs. A50   27 h.  730,79 p
  13. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   27 h.  722,54 p
  14. Hegyi László                   1.cs. A04   25 h.  722,48 p
  15. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   26 h.  721,32 p
  16. Zámbó János                    1.cs. A04   24 h.  720,80 p
  17. Kancsár József                 1.cs. A12   27 h.  716,88 p
  18. Kaszás László                  1.cs. A26   24 h.  706,32 p
  19. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   20 h.  673,90 p
  20. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26   26 h.  663,97 p
  21. Fehér László                   1.cs. A12   23 h.  603,33 p
  22. Ács Ferenc                     1.cs. A50   22 h.  597,88 p
  23. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   21 h.  594,25 p
  24. Czakó József                   1.cs. A04   24 h.  580,62 p
  25. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50   21 h.  574,07 p
  26. Kovács - Lados                 1.cs. A04   21 h.  549,89 p
  27. Tóth Sándor                    1.cs. A64   21 h.  540,58 p
  28. Tóth József                    1.cs. A12   22 h.  529,14 p
  29. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50   18 h.  494,94 p
  30. Grizner Sándor                 1.cs. A50   19 h.  472,56 p
  31. Bócsai Tibor                   1.cs. A12   16 h.  459,74 p
  32. Balázs István                  1.cs. V10   15 h.  445,27 p
  33. Szota Zoltán                   1.cs. A12   17 h.  435,85 p
  34. Kiss Ferenc                    1.cs. V10   17 h.  411,09 p
  35. Dulai László                   1.cs. A26   14 h.  406,66 p
  36. Dósa József                    1.cs. A64   15 h.  396,42 p
  37. Detre Gusztáv                  1.cs. V10   13 h.  366,81 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   29 h.  958,87 p
   2. Kómár József és fia            1.cs. A26   26 h.  777,24 p
   3. Fogarassy László               1.cs. A12   27 h.  770,19 p
   4. Pethő László                   1.cs. A12   24 h.  625,89 p
   5. Zámbó János                    1.cs. A04   23 h.  620,24 p

A26 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kómár József és fia            1.cs.   26 h.  756,12 p
   2. Kaszás László                  1.cs.   23 h.  559,50 p
   3. Fogarassy Sándor               1.cs.   19 h.  546,24 p
   4. Lakatos - Lengyel              1.cs.   19 h.  502,67 p
   5. Dulai László                   1.cs.    6 h.  203,48 p
   6. Freisták Mátyás                1.cs.    5 h.   95,24 p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  3h 121,34p
  2. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  3h 113,36p
  3. Dorner György                  A12 HU 11-D-344311    H  3h 112,82p
  4. Dorner György                  A12 HU 12-D-462512    H  3h 109,23p
  5. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  3h 107,48p
  6. Dulai László                   A26 HU-12- D-464594   H  3h 106,80p
  7. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  3h 105,68p
  8. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06865     H  3h 104,91p
  9. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29452    H  3h 104,24p
 10. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  3h 103,13p
 11. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29441    H  3h 102,52p
 12. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-293380   H  3h 102,43p
 13. Hegyi László                   A04 HU 10-D-253095    H  3h 100,59p
 14. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-255982   H  3h  99,51p
 15. Kómár József és fia            A26 HU 11-D-345264    H  3h  97,27p
 16. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  3h  96,53p
 17. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06866     H  3h  96,15p
 18. Tóth Sándor                    A64 HU 12-D-463008    H  3h  95,02p
 19. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29424    H  3h  92,77p
 20. Bócsai Tibor                   A12 HU 10-07-25480    H  3h  92,47p
 21. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  3h  92,07p
 22. Fogarassy László               A12 HU 11-D-344397    H  3h  88,96p
 23. Pethő László                   A12 HU 10-D-255184    H  3h  88,69p
 24. Kómár József és fia            A26 HU 12-D-463263    H  3h  88,26p
 25. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  3h  85,39p
 26. Zámbó János                    A04 HU 11-D-344207    H  3h  84,57p
 27. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302132    H  3h  82,40p
 28. Fehér László                   A12 HU 11-07-29884    H  3h  80,77p
 29. Csányi Sándor                  A12 HU 08-07-13797    H  3h  80,54p
 30. Fehér László                   A12 HU 10-07-25511    H  3h  80,00p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  3h  93,65p
  2. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  3h  91,27p
  3. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  3h  89,93p
  4. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  3h  80,36p
  5. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29289    T  3h  78,07p
  6. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  2h  73,66p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397011    T  2h  72,21p
  8. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  2h  67,62p
  9. Boda Ákos                      A50 HU 11-07-30816    T  2h  64,10p
 10. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  2h  62,65p
 11. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  2h  60,93p
 12. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  2h  60,35p
 13. Csörgi László                  V04 HU 10-07-27688    T  2h  59,69p
 14. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  2h  57,92p
 15. Grizner Sándor                 A50 HU 11-D-391269    T  2h  56,81p
 16. Czakó József                   A04 HU 09-50-12082    T  2h  52,69p
 17. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345730    T  2h  50,27p
 18. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346130    T  2h  50,06p
 19. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463851    T  2h  49,56p
 20. Fodor László                   A04 HU 08-07-12712    T  2h  49,47p
 21. Szota Zoltán                   A12 HU 12-07-34392    T  2h  49,32p
 22. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427116   T  2h  49,02p
 23. Szota Zoltán                   A12 HU 12-07-36423    T  2h  48,95p
 24. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  2h  48,70p
 25. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397211    T  2h  47,87p
 26. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345775    T  2h  47,41p
 27. Szota Zoltán                   A12 HU 12-D-464085    T  2h  47,17p
 28. Fodor László                   A04 HU 11-07-29215    T  2h  46,73p
 29. Szőllős Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  2h  39,13p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  3h 121,02p
  2. Dorner György                  A12 HU 11-D-344311    H  3h 106,56p
  3. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  3h 106,28p
  4. Dorner György                  A12 HU 12-D-462512    H  3h 102,52p
  5. Dulai László                   A26 HU-12- D-464594   H  3h  97,55p
  6. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  3h  97,49p
  7. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06865     H  3h  97,10p
  8. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29452    H  3h  94,08p
  9. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  3h  93,69p
 10. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-293380   H  3h  91,85p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  3h  78,34p
  2. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  2h  58,53p
  3. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  2h  49,47p
  4. Csörgi László                  V04 HU 10-07-27688    T  2h  48,01p
  5. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  2h  44,50p
  6. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29289    T  2h  43,29p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  3h 107,30p
  2. Dulai László                   A26 HU-12- D-464594   H  3h  88,33p
  3. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-293380   H  3h  87,75p
  4. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  3h  86,37p
  5. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-255982   H  2h  78,38p
  6. Dulai László                   A26 HU-09- D-225198   H  2h  74,05p
  7. Kómár József és fia            A26 HU 11-D-345271    H  2h  65,25p
  8. Kómár József és fia            A26 HU 11-D-345264    H  2h  63,50p
  9. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464672   H  2h  62,02p
 10. Dulai László                   A26 HU-12- D-464583   H  2h  59,62p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  6h 189,94p
  2. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  6h 176,25p
  3. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  6h 169,58p
  4. Pethő László                   A12 HU 10-D-255184    H  6h 166,48p
  5. Csányi Sándor                  A12 HU 08-07-13797    H  6h 151,49p
  6. Kovács József                  A50 HU 09-07-21782    H  6h 149,60p
  7. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  5h 175,68p
  8. Dorner György                  A12 HU 11-D-344311    H  5h 173,46p
  9. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-293380   H  5h 171,61p
 10. Dorner György                  A12 HU 11-D-344314    H  5h 166,70p
 11. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  5h 164,58p
 12. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  5h 164,24p
 13. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29441    H  5h 158,98p
 14. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  5h 157,96p
 15. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  5h 152,94p
 16. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29452    H  5h 152,75p
 17. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06866     H  5h 149,10p
 18. Nagy Varga Viktor              A50 HU-12- D-532901   H  5h 147,53p
 19. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30906   H  5h 146,32p
 20. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-09- 50-39027   H  5h 144,92p
 21. Fehér László                   A12 HU 10-07-25511    H  5h 143,65p
 22. Kovács József                  A50 HU 09-07-21781    H  5h 143,65p
 23. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-11-  O-10893   H  5h 141,96p
 24. Kancsár József                 A12 HU 09-07-20175    H  5h 140,85p
 25. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302132    H  5h 139,23p
 26. Fogarassy László               A12 HU 10-D-253655    H  5h 139,12p
 27. Tóth Sándor                    A64 HU 12-D-463008    H  5h 138,08p
 28. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30904   H  5h 136,91p
 29. Szota Zoltán                   A12 HU 10-07-27441    H  5h 136,47p
 30. Kővágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06846   H  5h 132,70p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  6h 184,86p
  2. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  5h 156,94p
  3. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  5h 150,49p
  4. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  5h 135,48p
  5. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  5h 129,56p
  6. Szőllős Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  5h 100,77p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397058    T  4h 128,07p
  8. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  4h 124,40p
  9. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  4h 118,22p
 10. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  4h 115,04p
 11. Boda Ákos                      A50 HU 11-07-30816    T  4h 111,42p
 12. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  4h 110,69p
 13. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  4h  99,71p
 14. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427116   T  4h  99,48p
 15. Grizner Sándor                 A50 HU 11-D-391269    T  4h  99,16p
 16. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  4h  97,97p
 17. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-27048    T  4h  83,14p
 18. Japport Zoltán                 A50 HU 09-28-08009    T  4h  79,78p
 19. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397011    T  3h 104,09p
 20. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346135    T  3h  94,13p
 21. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-313481    T  3h  92,10p
 22. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397202    T  3h  91,64p
 23. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  3h  88,82p
 24. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-11- D-403099   T  3h  88,55p
 25. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- M-126666   T  3h  86,57p
 26. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255209   T  3h  85,69p
 27. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346130    T  3h  85,32p
 28. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  3h  83,34p
 29. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  3h  81,93p
 30. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- 07-34165   T  3h  81,70p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  5h 171,15p
  2. Dorner György                  A12 HU 11-D-344311    H  5h 164,76p
  3. Dorner György                  A12 HU 11-D-344314    H  5h 161,42p
  4. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-293380   H  5h 159,75p
  5. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  5h 156,89p
  6. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  5h 151,76p
  7. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  5h 147,16p
  8. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29441    H  5h 143,55p
  9. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29452    H  5h 140,60p
 10. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  5h 137,16p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  4h  93,73p
  2. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  3h  75,21p
  3. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  3h  66,51p
  4. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  3h  62,76p
  5. Fodor László                   A04 HU 11-07-29231    T  2h  56,49p
  6. Fodor László                   A04 HU 11-07-29215    T  2h  54,45p
  7. Szota Zoltán                   A12 HU 10-07-27447    T  2h  50,24p
  8. Csörgi László                  V04 HU 10-07-27688    T  2h  48,01p
  9. Czakó József                   A04 HU 09-50-12082    T  2h  47,93p
 10. Czakó József                   A04 HU 09-07-19589    T  2h  44,78p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  5h 157,02p
  2. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-293380   H  5h 153,95p
  3. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H  4h 128,69p
  4. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  4h 115,17p
  5. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253491    H  4h 110,82p
  6. Lakatos - Lengyel              A26 HU-08- 07-12937   H  4h 105,28p
  7. Lakatos - Lengyel              A26 HU-11- 07-31509   H  4h 102,08p
  8. Kaszás László                  A26 HU-10- D-293309   H  4h 101,95p
  9. Lakatos - Lengyel              A26 HU-11- D-346371   H  4h 101,90p
 10. Kómár József és fia            A26 HU 11-D-345264    H  4h 101,59p