Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A64 Szentmártonkáta
Első adat felvétele: 2013.06.18 13:03:59
Az adatok utolsó módosítása: 2013.06.19 18:06:23
A lista kiadásának időpontja: 2013.06.19 18:09:14
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2013.07.18 13:03:59
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 07 verseny 

Feleresztés helye: Wels
Feleresztés ideje: 2013.06.16 05:30
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 424000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 41
Legkisebb pont   : 16,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A50 Zsámbok            19   44   436   87  109   1191,18   1110,14   1101,39
A64 Szentmártonkáta    11   18   173   35   43   1191,13   1099,27   1082,89
V10 Hatvan             14   30   261   52   65   1182,88   1090,49   1068,39
Hatvan I.              44   92   870  174  218   1191,18   1104,18   1091,54
A04 Kartal              8   18   165   33   41   1193,14   1132,99   1120,64
A12 Aszód              11   22   182   36   46   1199,24   1139,99   1129,67
A26 Kartal              6   10    88   18   22   1193,31   1126,22   1112,07
V04 Hatvan              2    3    31    6    8   1123,36   1025,78    963,97
Hatvan II.             27   53   466   93  117   1199,24   1130,09   1120,41
Tagszövetségben        71  145  1336  267  334   1199,24   1114,21   1102,86

A64 egyesületi díjlista
   1. Zakar Menyhért                 1.cs. HU 11-09-09480    H 1191,13 m/p
   2. Tóth Sándor                    1.cs. HU 12-D-463007    H 1190,41 m/p
   3. Zakar Menyhért                 1.cs. HU 11-D-437075    H 1183,50 m/p
   4. Tóth Sándor                    1.cs. HU 12-D-463022    H 1171,96 m/p
   5. Szőllős Béla                   0.cs. HU 12-D-530245    H 1151,78 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Babicz István                   1.cs. Dt: 430795 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   2h  40,41p    R:  41.   2h  38,35p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   8.  14h 352,99p    R:  28.  12h 273,10p    T:  55.   9h 206,21p
   HU 11-09-10823    H 16 12:01:31  1100,32 m/p  34  21,67  190  19,57    0   0,00
   HU 10-09-03879    H 16 12:02:35  1097,33 m/p  39  18,74  197  18,78    0   0,00

Babicz János                    1.cs. Dt: 431072 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h 103,67p    R:  24.   4h  96,77p    T:  50.   4h  78,97p
Összesített E:   7.  17h 417,15p    R:  26.  15h 336,58p    T:  50.  13h 271,04p
   HU 11-09-10749    T 16 11:55:12  1119,09 m/p  22  28,70  118  27,74  242  23,20
   HU 10-D-294779    H 16 11:55:26  1118,41 m/p  24  27,53  122  27,28  246  22,90
   HU 12-D-561622    H 16 12:00:45  1103,19 m/p  30  24,01  178  20,93  333  16,47
   HU 08-09-88434    H 16 12:00:52  1102,86 m/p  31  23,43  179  20,82  334  16,40

Babicz János                    2.cs. Dt: 431072 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   1h  38,07p    R:  43.   1h  36,81p    T:  75.   1h  34,65p
   HU 11-09-11016    H 16 11:44:55  1149,78 m/p   6  38,07   38  36,81   87  34,65

Babicz József                   1.cs. Dt: 430870 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   1h  31,63p    R:  51.   1h  30,57p    T:  88.   1h  26,89p
Összesített E:   6.  18h 508,25p    R:  23.  17h 416,98p    T:  44.  14h 333,12p
   HU 11-09-10883    H 16 11:51:59  1127,98 m/p  17  31,63   93  30,57  192  26,89

Cseri József                    1.cs. Dt: 429660 Kg:  10 Ók:  16 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  89,61p    R:  27.   3h  85,81p    T:  59.   2h  59,32p
Összesített E:  10.  10h 268,16p    R:  33.   8h 213,84p    T:  58.   7h 179,11p
   HU 10-09-04073    T 16 11:44:46  1145,82 m/p   9  36,31   49  35,56  111  32,87
   HU 11-D-346758    H 16 11:50:59  1127,13 m/p  18  31,04   95  30,34  198  26,45
   HU 10-09-04411    H 16 12:00:04  1100,89 m/p  33  22,26  187  19,91    0   0,00

Fejős Csaba                     1.cs. Dt: 430878 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h 127,10p    R:  23.   4h 105,27p    T:  55.   3h  73,72p
Összesített E:   5.  20h 521,47p    R:  22.  17h 419,47p    T:  41.  15h 351,44p
   HU 11-09-10912    T 16 11:51:13  1130,27 m/p  16  32,21   90  30,91  181  27,70
   HU 12-07-34863    H 16 11:54:53  1119,50 m/p  20  29,87  116  27,96  238  23,49
   HU 11-09-10907    H 16 11:55:27  1117,86 m/p  25  26,94  125  26,94  251  22,53
   HU 11-09-10904    H 16 12:01:58  1099,27 m/p  35  21,09  191  19,46    0   0,00
   HU 12-07-34898    H 16 12:07:27  1084,11 m/p  42  16,99    0   0,00    0   0,00

Fejős Csaba                     2.cs. Dt: 430878 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   1h  35,73p    R:  45.   1h  35,33p    T:  78.   1h  32,65p
   HU 11-09-10921    T 16 11:46:10  1145,44 m/p  10  35,73   51  35,33  114  32,65

Fejős Károly                    1.cs. Dt: 430559 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 159,90p    R:  12.   5h 158,18p    T:  22.   5h 141,16p
Összesített E:   9.  11h 276,03p    R:  34.   7h 202,93p    T:  59.   7h 177,39p
   HU 12-07-34802    H 16 11:45:17  1147,25 m/p   7  37,49   46  35,90  103  33,46
   HU 12-07-34808    T 16 11:46:34  1143,34 m/p  12  34,56   59  34,42  127  31,69
   HU 12-07-34809    H 16 11:47:28  1140,61 m/p  13  33,97   66  33,63  142  30,58
   HU 12-07-34825    H 16 11:54:49  1118,83 m/p  23  28,11  120  27,51  244  23,05
   HU 11-13-64424    H 16 11:55:21  1117,28 m/p  27  25,77  127  26,72  253  22,38

Kaló Imre                       1.cs. Dt: 430192 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   1h  19,91p    R:  61.   1h  19,23p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  11.   5h 117,66p    R:  41.   5h 113,16p    T:  67.   4h  90,06p
   HU 12-07-34680    T 16 12:01:31  1098,75 m/p  37  19,91  193  19,23    0   0,00

Szőllős Béla                    0.cs. Dt: 429672 Kg:  15 Ók:   0 Kp:   0
   HU 12-D-530245    H 16 11:43:03  1151,78 m/p   5  38,66   29  37,83   74  35,61
   HU 12-07-34787    H 16 11:45:27  1144,42 m/p  11  35,14   56  34,76  122  32,06
   HU 12-D-530240    H 16 11:53:56  1119,13 m/p  21  29,29  117  27,85  241  23,27
   HU 12-D-530241    T 16 12:01:09  1098,48 m/p  38  19,33  194  19,12    0   0,00
   HU 09-09-96764    T 16 12:06:47  1082,89 m/p  43  16,40    0   0,00    0   0,00

Szőllős Béla                    1.cs. Dt: 429672 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  73,80p    R:  30.   3h  69,95p    T:  84.   1h  28,37p
Összesített E:   4.  21h 561,69p    R:  24.  16h 405,04p    T:  48.  13h 312,54p
   HU 12-D-561713    H 16 11:49:20  1132,70 m/p  15  32,80   82  31,82  172  28,37
   HU 12-13-77049    H 16 12:00:15  1101,02 m/p  32  22,84  185  20,14    0   0,00
   HU 12-07-34767    T 16 12:02:06  1095,82 m/p  40  18,16  204  17,99    0   0,00

Tóth Sándor                     1.cs. Dt: 430968 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 172,20p    R:   7.   5h 168,04p    T:  12.   5h 155,43p
Összesített E:   1.  34h1029,64p    R:   7.  33h 883,22p    T:  22.  26h 696,01p
   HU 12-D-463007    H 16 11:32:02  1190,41 m/p   2  40,41    3  40,77    6  40,63
   HU 12-D-463022    H 16 11:37:44  1171,96 m/p   4  39,24   11  39,87   29  38,93
   HU 11-D-397211    T 16 11:46:05  1145,94 m/p   8  36,90   48  35,67  108  33,10
   HU 11-D-397206    H 16 11:54:53  1119,74 m/p  19  30,46  113  28,30  235  23,71
   HU 09-09-96890    H 16 11:58:24  1109,60 m/p  28  25,19  156  23,43  298  19,06

Tóth Sándor                     2.cs. Dt: 430968 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  42,17p    R:  39.   2h  40,17p    T:  96.   1h  18,54p
   HU 11-D-397205    H 16 11:58:52  1108,27 m/p  29  24,60  160  22,98  305  18,54
   HU 10-09-04253    T 16 12:03:40  1094,75 m/p  41  17,57  211  17,19    0   0,00

Tóth Sándor                     3.cs. Dt: 430968 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   1h  33,39p    R:  47.   1h  32,38p    T:  82.   1h  29,03p
   HU 10-09-04289    T 16 11:49:50  1134,62 m/p  14  33,39   77  32,38  163  29,03

Zakar Menyhért                  1.cs. Dt: 430970 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   4h 127,69p    R:  20.   4h 127,50p    T:  41.   3h 102,90p
Összesített E:   3.  22h 622,55p    R:  21.  16h 427,88p    T:  43.  14h 345,30p
   HU 11-09-09480    H 16 11:31:49  1191,13 m/p   1  41,00    2  40,89    5  40,70
   HU 11-D-437075    H 16 11:34:09  1183,50 m/p   3  39,83    6  40,43   18  39,74
   HU 12-D-561706    T 16 11:55:40  1117,47 m/p  26  26,36  126  26,83  252  22,46
   HU 12-D-561721    H 16 12:02:04  1099,23 m/p  36  20,50  192  19,35    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Dorner György                  1.cs. A12 HU 10-D-238007    H 1199,24 m/p
   2. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 11-D-345264    H 1193,31 m/p
   3. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 12-07-32675    H 1193,14 m/p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU 09-28-08009    T 1191,18 m/p
   5. Zakar Menyhért                 1.cs. A64 HU 11-09-09480    H 1191,13 m/p
   6. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU 12-D-463007    H 1190,41 m/p
   7. Zámbó János                    1.cs. A04 HU 09-07-19021    H 1189,79 m/p
   8. Dorner György                  1.cs. A12 HU 10-D-253614    H 1189,73 m/p
   9. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-462505    H 1189,61 m/p
  10. Zámbó János                    1.cs. A04 HU 11-D-344224    H 1189,11 m/p
  11. Hegyi László                   2.cs. A04 HU 10-D-324643    H 1188,96 m/p
  12. Czakó József                   1.cs. A04 HU 11-D-344171    H 1188,59 m/p
  13. Magyar János                   1.cs. A04 HU 10-07-25784    H 1187,89 m/p
  14. Kovács - Lados                 2.cs. A04 HU 12-07-32782    H 1186,26 m/p
  15. Kővágó Gábor                   0.cs. A50 HU-10- D-255227   T 1185,78 m/p
  16. Kővágó Gábor                   1.cs. A50 HU-11- 07-30910   H 1184,17 m/p
  17. Dulai László                   1.cs. A26 HU-12- D-464594   H 1183,75 m/p
  18. Zakar Menyhért                 1.cs. A64 HU 11-D-437075    H 1183,50 m/p
  19. Bodonyi Ferenc                 1.cs. V10 HU 12-D-464885    H 1182,88 m/p
  20. Fehér László                   1.cs. A12 HU 11-07-29896    H 1179,48 m/p
  21. Balázs István                  1.cs. V10 HU 11-D-345427    H 1179,13 m/p
  22. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU 12-07-34410    T 1178,50 m/p
  23. Bócsai Tibor                   2.cs. A12 HU 12-D-462639    T 1177,98 m/p
  24. Csányi Sándor                  0.cs. A12 HU 12-D-462441    H 1177,35 m/p
  25. Kazi Zoltán                    1.cs. A12 HU 11-07-29852    H 1176,32 m/p
  26. Fehér László                   1.cs. A12 HU 11-07-29884    H 1174,80 m/p
  27. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU 12-O-13241     T 1174,12 m/p
  28. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 11-D-345271    H 1171,98 m/p
  29. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU 12-D-463022    H 1171,96 m/p
  30. Dorner György                  1.cs. A12 HU 11-D-344314    H 1171,55 m/p
  31. Kővágó Gábor                   1.cs. A50 HU-11- 07-30963   T 1171,27 m/p
  32. Kovács József                  1.cs. A50 HU 11-07-30767    H 1169,77 m/p
  33. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 12-07-32651    H 1168,83 m/p
  34. Czakó József                   1.cs. A04 HU 11-D-344200    H 1168,49 m/p
  35. Fodor László                   1.cs. A04 HU 11-07-29250    H 1168,33 m/p
  36. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-07-29678    H 1167,56 m/p
  37. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26 HU-11- D-346371   H 1166,63 m/p
  38. Dorner György                  1.cs. A12 HU 11-D-344302    H 1166,17 m/p
  39. Szota Zoltán                   1.cs. A12 HU 11-07-31208    H 1164,65 m/p
  40. Pethő László                   1.cs. A12 HU 11-D-344503    H 1164,14 m/p
  41. Kővágó Gábor                   2.cs. A50 HU-11- D-396011   T 1162,95 m/p
  42. Detre Gusztáv                  1.cs. V10 HU 10-O-1439      H 1162,87 m/p
  43. Horváth János                  2.cs. A04 HU 11-D-344242    H 1162,79 m/p
  44. Kovács - Lados                 1.cs. A04 HU 08-07-12420    H 1162,11 m/p
  45. Kiss József                    1.cs. V10 HU 09-07-22956    H 1160,91 m/p
  46. Pethő László                   1.cs. A12 HU 08-07-13844    H 1160,30 m/p
  47. Bócsai Tibor                   2.cs. A12 HU 12-D-462651    H 1160,19 m/p
  48. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 12-D-462440    H 1160,18 m/p
  49. Szota György                   1.cs. A50 HU 10-07-27361    H 1160,07 m/p
  50. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-07-29691    H 1159,90 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  199,02 p
   2. Kővágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  184,60 p
   3. Sztrehovszki László            1.cs. A04    5 h.  178,27 p
   4. Kómár József és fia            1.cs. A26    5 h.  175,38 p
   5. Kancsár József                 1.cs. A12    5 h.  171,97 p
   6. Kővágó Gábor                   2.cs. A50    5 h.  171,75 p
   7. Zámbó János                    1.cs. A04    5 h.  169,55 p
   8. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  162,59 p
   9. Fodor László                   1.cs. A04    5 h.  160,97 p
  10. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  160,02 p
  11. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.  155,95 p
  12. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.  155,43 p
  13. Kővágó Gábor                   3.cs. A50    5 h.  152,63 p
  14. Fogarassy László               1.cs. A12    5 h.  152,40 p
  15. Szota György                   1.cs. A50    5 h.  147,67 p
  16. Zámbó János                    2.cs. A04    5 h.  143,24 p
  17. Dulai László                   1.cs. A26    5 h.  143,10 p
  18. Pethő László                   1.cs. A12    5 h.  142,51 p
  19. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  141,77 p
  20. Detre Gusztáv                  1.cs. V10    5 h.  141,76 p
  21. Fogarassy László               2.cs. A12    5 h.  141,55 p
  22. Fejős Károly                   1.cs. A64    5 h.  141,16 p
  23. Kovács József                  1.cs. A50    4 h.  140,43 p
  24. Czakó József                   1.cs. A04    4 h.  134,23 p
  25. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.  133,05 p
  26. Fehér László                   1.cs. A12    4 h.  131,64 p
  27. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50    5 h.  130,75 p
  28. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26    5 h.  130,46 p
  29. Fehér László                   2.cs. A12    4 h.  122,04 p
  30. Hegyi László                   1.cs. A04    5 h.  118,64 p
  31. Kővágó Gábor                   4.cs. A50    5 h.  118,05 p
  32. Csányi Sándor                  1.cs. A12    4 h.  117,84 p
  33. Tóth József                    1.cs. A12    4 h.  116,57 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kővágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  192,76 p
   2. Kővágó Gábor                   2.cs. A50    5 h.  182,89 p
   3. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  175,30 p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  172,24 p
   5. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.  170,09 p
   6. Kővágó Gábor                   3.cs. A50    5 h.  168,27 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tóth Sándor                    1.cs.    5 h.  172,20 p
   2. Fejős Károly                   1.cs.    5 h.  159,90 p
   3. Zakar Menyhért                 1.cs.    4 h.  127,69 p
   4. Fejős Csaba                    1.cs.    5 h.  127,10 p
   5. Babicz János                   1.cs.    4 h.  103,67 p
   6. Cseri József                   1.cs.    3 h.   89,61 p
   7. Szőllős Béla                   1.cs.    3 h.   73,80 p
   8. Tóth Sándor                    2.cs.    2 h.   42,17 p
   9. Babicz István                  1.cs.    2 h.   40,41 p
  10. Babicz János                   2.cs.    1 h.   38,07 p
  11. Fejős Csaba                    2.cs.    1 h.   35,73 p
  12. Tóth Sándor                    3.cs.    1 h.   33,39 p
  13. Babicz József                  1.cs.    1 h.   31,63 p
  14. Kaló Imre                      1.cs.    1 h.   19,91 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.28. Haag
  06.01. Melk
  06.09. Straubing
  06.16. Wels

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   20 h.  785,34 p
   2. Zámbó János                    1.cs. A04   20 h.  660,17 p
   3. Fogarassy László               1.cs. A12   19 h.  632,35 p
   4. Kiss József                    1.cs. V10   20 h.  631,77 p
   5. Kómár József és fia            1.cs. A26   18 h.  624,09 p
   6. Sztrehovszki László            1.cs. A04   19 h.  618,32 p
   7. Fodor László                   1.cs. A04   20 h.  600,01 p
   8. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   19 h.  582,95 p
   9. Japport Zoltán                 1.cs. A50   18 h.  568,25 p
  10. Hegyi László                   1.cs. A04   18 h.  530,87 p
  11. Csányi Sándor                  1.cs. A12   19 h.  528,11 p
  12. Kancsár József                 1.cs. A12   18 h.  519,87 p
  13. Dulai László                   1.cs. A26   17 h.  513,85 p
  14. Dorner György                  2.cs. A12   16 h.  508,78 p
  15. Kiss József                    2.cs. V10   16 h.  501,52 p
  16. Boda Ákos                      1.cs. A50   17 h.  492,37 p
  17. Zámbó János                    2.cs. A04   17 h.  487,10 p
  18. Kővágó Gábor                   2.cs. A50   16 h.  481,86 p
  19. Pethő László                   1.cs. A12   17 h.  479,97 p
  20. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26   17 h.  477,65 p
  21. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   14 h.  473,07 p
  22. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   17 h.  472,78 p
  23. Kovács József                  1.cs. A50   16 h.  468,29 p
  24. Boda Ákos                      3.cs. A50   15 h.  462,12 p
  25. Fehér László                   1.cs. A12   16 h.  452,88 p
  26. Kaszás László                  1.cs. A26   14 h.  432,97 p
  27. Detre Gusztáv                  1.cs. V10   14 h.  419,03 p
  28. Czakó József                   1.cs. A04   15 h.  415,90 p
  29. Fodor László                   2.cs. A04   14 h.  414,47 p
  30. Tóth Sándor                    1.cs. A64   14 h.  404,69 p
  31. Tóth József                    1.cs. A12   14 h.  401,19 p
  32. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50   15 h.  400,32 p
  33. Ács Ferenc                     1.cs. A50   12 h.  372,11 p
  34. Grizner Sándor                 1.cs. A50   14 h.  371,41 p
  35. Fogarassy László               2.cs. A12   13 h.  368,38 p
  36. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   13 h.  367,70 p
  37. Fehér László                   2.cs. A12   14 h.  365,24 p
  38. Kovács - Lados                 1.cs. A04   13 h.  354,40 p
  39. Balázs István                  1.cs. V10   11 h.  348,41 p
  40. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50   12 h.  343,41 p
  41. Boda Ákos                      2.cs. A50   11 h.  334,37 p
  42. Bócsai Tibor                   1.cs. A12   12 h.  330,20 p
  43. Kiss Ferenc                    1.cs. V10   12 h.  319,60 p
  44. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   12 h.  315,12 p

Hatvan I. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   20 h.  690,91 p
   2. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   20 h.  666,50 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   20 h.  664,53 p
   4. Boda Ákos                      1.cs. A50   20 h.  611,47 p
   5. Kovács József                  1.cs. A50   20 h.  604,85 p
   6. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   19 h.  573,13 p
   7. Kővágó Gábor                   2.cs. A50   18 h.  570,98 p
   8. Tóth Sándor                    1.cs. A64   19 h.  552,71 p
   9. Kiss József                    2.cs. V10   16 h.  550,06 p

A64 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tóth Sándor                    1.cs.   20 h.  669,82 p
   2. Zakar Menyhért                 1.cs.   17 h.  512,62 p
   3. Dósa József                    1.cs.   13 h.  428,02 p
   4. Szőllős Béla                   1.cs.   14 h.  379,32 p
   5. Babicz József                  1.cs.    9 h.  274,05 p
   6. Fejős Csaba                    1.cs.   10 h.  266,89 p
   7. Fejős Károly                   1.cs.    8 h.  222,27 p
   8. Tóth Sándor                    2.cs.    8 h.  200,59 p
   9. Babicz János                   1.cs.    7 h.  186,19 p
  10. Cseri József                   1.cs.    6 h.  169,94 p
  11. Babicz István                  1.cs.    7 h.  156,43 p
  12. Fejős Csaba                    2.cs.    4 h.  102,06 p
  13. Tóth Sándor                    3.cs.    4 h.   89,19 p
  14. Babicz István                  2.cs.    3 h.   78,60 p
  15. Babicz János                   2.cs.    2 h.   68,07 p
  16. Kaló Imre                      1.cs.    2 h.   58,91 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten
  05.19. Melk
  05.28. Haag
  06.01. Melk
  06.09. Straubing
  06.16. Wels

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   48 h. 1574,43 p
   2. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   41 h. 1187,40 p
   3. Kómár József és fia            1.cs. A26   38 h. 1140,71 p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50   42 h. 1108,34 p
   5. Fogarassy László               1.cs. A12   38 h. 1103,34 p
   6. Pethő László                   1.cs. A12   40 h. 1048,98 p
   7. Fodor László                   1.cs. A04   38 h. 1017,20 p
   8. Zámbó János                    1.cs. A04   34 h. 1016,13 p
   9. Boda Ákos                      1.cs. A50   38 h. 1015,56 p
  10. Kovács József                  1.cs. A50   37 h.  983,23 p
  11. Kiss József                    1.cs. V10   34 h.  981,76 p
  12. Csányi Sándor                  1.cs. A12   37 h.  965,35 p
  13. Hegyi László                   1.cs. A04   36 h.  957,12 p
  14. Sztrehovszki László            1.cs. A04   32 h.  942,09 p
  15. Kancsár József                 1.cs. A12   35 h.  940,65 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   46 h. 1367,81 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   47 h. 1293,90 p
   3. Kovács József                  1.cs. A50   48 h. 1265,44 p
   4. Boda Ákos                      1.cs. A50   43 h. 1192,27 p
   5. Kiss József                    1.cs. V10   39 h. 1160,17 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Tóth Sándor                    1.cs.   40 h. 1149,07 p
   2. Dósa József                    1.cs.   24 h.  706,07 p
   3. Zakar Menyhért                 1.cs.   22 h.  622,55 p
   4. Szőllős Béla                   1.cs.   21 h.  561,69 p
   5. Fejős Csaba                    1.cs.   21 h.  536,83 p
   6. Babicz József                  1.cs.   18 h.  508,25 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten
  05.19. Melk
  05.28. Haag
  06.01. Melk
  06.09. Straubing
  06.16. Wels

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   34 h. 1182,04 p
   2. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   34 h. 1028,33 p
   3. Kómár József és fia            1.cs. A26   33 h. 1027,30 p
   4. Fogarassy László               1.cs. A12   32 h.  983,33 p
   5. Fodor László                   1.cs. A04   34 h.  942,49 p
   6. Japport Zoltán                 1.cs. A50   33 h.  941,48 p
   7. Kiss József                    1.cs. V10   31 h.  919,60 p
   8. Sztrehovszki László            1.cs. A04   30 h.  910,36 p
   9. Boda Ákos                      1.cs. A50   32 h.  906,88 p
  10. Pethő László                   1.cs. A12   32 h.  896,26 p
  11. Csányi Sándor                  1.cs. A12   33 h.  894,87 p
  12. Zámbó János                    1.cs. A04   29 h.  890,35 p
  13. Kancsár József                 1.cs. A12   32 h.  888,85 p
  14. Kovács József                  1.cs. A50   31 h.  871,22 p
  15. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   32 h.  853,29 p
  16. Hegyi László                   1.cs. A04   30 h.  841,12 p
  17. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26   31 h.  794,43 p
  18. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   27 h.  738,09 p
  19. Kaszás László                  1.cs. A26   25 h.  737,27 p
  20. Fehér László                   1.cs. A12   27 h.  734,97 p
  21. Czakó József                   1.cs. A04   28 h.  714,85 p
  22. Tóth Sándor                    1.cs. A64   26 h.  696,01 p
  23. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   24 h.  682,61 p
  24. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50   25 h.  676,31 p
  25. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   20 h.  673,90 p
  26. Tóth József                    1.cs. A12   26 h.  645,71 p
  27. Kovács - Lados                 1.cs. A04   23 h.  610,02 p
  28. Ács Ferenc                     1.cs. A50   22 h.  597,88 p
  29. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50   21 h.  571,77 p
  30. Grizner Sándor                 1.cs. A50   22 h.  556,63 p
  31. Dulai László                   1.cs. A26   19 h.  549,76 p
  32. Bócsai Tibor                   1.cs. A12   19 h.  546,98 p
  33. Kiss Ferenc                    1.cs. V10   21 h.  521,97 p
  34. Detre Gusztáv                  1.cs. V10   18 h.  508,57 p
  35. Szota Zoltán                   1.cs. A12   19 h.  501,89 p
  36. Balázs István                  1.cs. V10   16 h.  484,79 p
  37. Kevés Károly                   1.cs. V10   17 h.  397,46 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   35 h. 1122,13 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   35 h. 1051,42 p
   3. Boda Ákos                      1.cs. A50   35 h. 1036,49 p
   4. Kovács József                  1.cs. A50   35 h. 1018,07 p
   5. Kiss József                    1.cs. V10   31 h.  992,27 p
   6. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   34 h.  967,56 p
   7. Tóth Sándor                    1.cs. A64   33 h.  883,22 p
   8. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   30 h.  848,83 p
   9. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50   29 h.  814,65 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tóth Sándor                    1.cs.   34 h. 1029,64 p
   2. Dósa József                    1.cs.   23 h.  688,31 p
   3. Zakar Menyhért                 1.cs.   22 h.  622,55 p
   4. Szőllős Béla                   1.cs.   21 h.  561,69 p
   5. Fejős Csaba                    1.cs.   20 h.  521,47 p
   6. Babicz József                  1.cs.   18 h.  508,25 p
   7. Babicz János                   1.cs.   17 h.  417,15 p
   8. Babicz István                  1.cs.   14 h.  352,99 p
   9. Fejős Károly                   1.cs.   11 h.  276,03 p
  10. Cseri József                   1.cs.   10 h.  268,16 p
  11. Kaló Imre                      1.cs.    5 h.  117,66 p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  4h 161,82p
  2. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  4h 147,56p
  3. Dulai László                   A26 HU-12- D-464594   H  4h 146,62p
  4. Dorner György                  A12 HU 11-D-344311    H  4h 145,84p
  5. Dorner György                  A12 HU 12-D-462512    H  4h 142,18p
  6. Kómár József és fia            A26 HU 11-D-345264    H  4h 138,20p
  7. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  4h 137,53p
  8. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29441    H  4h 136,58p
  9. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06865     H  4h 129,66p
 10. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  4h 129,54p
 11. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  4h 123,07p
 12. Fehér László                   A12 HU 11-07-29884    H  4h 119,92p
 13. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  4h 119,40p
 14. Pethő László                   A12 HU 10-D-255184    H  4h 110,04p
 15. Fodor László                   A04 HU 04-07-65230    H  4h 108,77p
 16. Zámbó János                    A04 HU 11-D-344207    H  4h 106,51p
 17. Csányi Sándor                  A12 HU 07-07-99654    H  4h 105,02p
 18. Detre Gusztáv                  V10 HU 10-07-24538    H  4h 104,40p
 19. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302132    H  4h 103,16p
 20. Kómár József és fia            A26 HU 11-D-345296    H  4h  98,49p
 21. Bajnóczi - Makádi              A50 HU 10-D-255443    H  4h  93,64p
 22. Csányi Sándor                  A12 HU 07-07-99659    H  4h  87,97p
 23. Dorner György                  A12 HU 11-D-344314    H  3h 120,96p
 24. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19021    H  3h 118,25p
 25. Dulai László                   A26 HU-09- D-225198   H  3h 114,59p
 26. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  3h 112,13p
 27. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  3h 111,73p
 28. Kómár József és fia            A26 HU 11-D-345271    H  3h 111,65p
 29. Dorner György                  A12 HU 12-D-541069    H  3h 110,87p
 30. Dorner György                  A12 HU 11-D-344343    H  3h 110,08p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  4h 121,18p
  2. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  4h 114,39p
  3. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29289    T  4h 100,38p
  4. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  3h  96,99p
  5. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  3h  93,65p
  6. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  3h  91,53p
  7. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  3h  84,30p
  8. Boda Ákos                      A50 HU 11-07-30816    T  3h  82,05p
  9. Czakó József                   A04 HU 09-50-12082    T  3h  81,28p
 10. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397211    T  3h  80,97p
 11. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  3h  80,36p
 12. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345775    T  3h  76,37p
 13. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345730    T  3h  68,37p
 14. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-313481    T  2h  80,57p
 15. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  2h  74,00p
 16. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  2h  73,66p
 17. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397011    T  2h  72,21p
 18. Gohér Attila                   A12 HU 11-D-426503    T  2h  68,33p
 19. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  2h  67,62p
 20. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302139    T  2h  66,77p
 21. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34410    T  2h  66,30p
 22. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- D-396011   T  2h  64,60p
 23. Szota Zoltán                   A12 HU 10-07-27447    T  2h  62,70p
 24. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  2h  60,93p
 25. Csörgi László                  V04 HU 10-07-27688    T  2h  59,69p
 26. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34493    T  2h  59,61p
 27. Boda Ákos                      A50 HU 11-07-31048    T  2h  58,89p
 28. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-27037    T  2h  58,50p
 29. Grizner Sándor                 A50 HU 11-D-391269    T  2h  56,81p
 30. Japport Zoltán                 A50 HU 09-28-08009    T  2h  56,13p

Közép távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  4h 133,27p
  2. Kovács József                  A50 HU 11-07-30781    H  4h 130,38p
  3. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  4h 126,27p
  4. Detre Gusztáv                  V10 HU 10-07-24538    H  4h 121,99p
  5. Detre Gusztáv                  V10 HU 11-D-345685    H  4h 121,14p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302132    H  4h 119,93p
  7. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  4h 119,80p
  8. Tóth Sándor                    A64 HU 12-D-463007    H  4h 117,94p
  9. Bajnóczi - Makádi              A50 HU 11-07-30366    H  4h 117,52p
 10. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427100   H  4h 114,17p

Közép távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  4h 134,51p
  2. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  4h 129,75p
  3. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  3h 106,65p
  4. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  3h 101,09p
  5. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  3h  93,44p
  6. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397211    T  3h  92,97p
  7. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  3h  92,27p
  8. Boda Ákos                      A50 HU 11-07-30816    T  3h  90,70p
  9. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345775    T  3h  89,44p
 10. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-27037    T  3h  81,39p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Tóth Sándor                    A64 HU 12-D-463007    H  4h 141,14p
  2. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-D-437075    H  4h 129,74p
  3. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    H  4h 116,18p
  4. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397206    H  4h 109,77p
  5. Tóth Sándor                    A64 HU 09-09-96890    H  4h  96,33p
  6. Tóth Sándor                    A64 HU 12-D-463008    H  3h 119,11p
  7. Zakar Menyhért                 A64 HU 12-D-489555    H  3h 102,00p
  8. Dósa József                    A64 HU 11-D-402770    H  3h  99,38p
  9. Dósa József                    A64 HU 11-D-402762    H  3h  99,36p
 10. Babicz József                  A64 HU 11-09-11103    H  3h  80,40p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397211    T  3h 107,32p
  2. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  3h  95,69p
  3. Szőllős Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  3h  81,03p
  4. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397202    T  2h  69,51p
  5. Fejős Csaba                    A64 HU 11-09-10921    T  2h  66,33p
  6. Cseri József                   A64 HU 10-09-04073    T  2h  61,51p
  7. Tóth Sándor                    A64 HU 10-09-04289    T  2h  60,55p
  8. Zakar Menyhért                 A64 HU 12-D-561706    T  2h  58,92p
  9. Kaló Imre                      A64 HU 12-07-34680    T  2h  58,91p
 10. Fejős Károly                   A64 HU 12-07-34808    T  2h  58,58p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  7h 213,80p
  2. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  7h 207,26p
  3. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  7h 203,58p
  4. Pethő László                   A12 HU 10-D-255184    H  7h 187,83p
  5. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  6h 216,16p
  6. Dorner György                  A12 HU 11-D-344311    H  6h 206,48p
  7. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  6h 205,58p
  8. Dorner György                  A12 HU 11-D-344314    H  6h 205,56p
  9. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  6h 198,44p
 10. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  6h 197,48p
 11. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  6h 193,35p
 12. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29441    H  6h 193,04p
 13. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30906   H  6h 179,86p
 14. Nagy Varga Viktor              A50 HU-12- D-532901   H  6h 168,66p
 15. Lakatos - Lengyel              A26 HU-08- 07-12937   H  6h 165,26p
 16. Kancsár József                 A12 HU 09-07-20175    H  6h 164,27p
 17. Kovács József                  A50 HU 11-07-30766    H  6h 161,98p
 18. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30904   H  6h 160,92p
 19. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302132    H  6h 159,99p
 20. Fogarassy László               A12 HU 10-D-253655    H  6h 159,73p
 21. Csányi Sándor                  A12 HU 08-07-13797    H  6h 151,49p
 22. Kovács József                  A50 HU 09-07-21782    H  6h 149,60p
 23. Csányi Sándor                  A12 HU 07-07-99659    H  6h 145,33p
 24. Hegyi László                   A04 HU 09-07-19203    H  6h 141,66p
 25. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30910   H  5h 173,21p
 26. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-293380   H  5h 171,61p
 27. Dorner György                  A12 HU 12-D-462512    H  5h 168,06p
 28. Dulai László                   A26 HU-12- D-464594   H  5h 167,84p
 29. Kómár József és fia            A26 HU 11-D-345264    H  5h 166,53p
 30. Dorner György                  A12 HU 12-D-462531    H  5h 163,22p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  7h 207,98p
  2. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  6h 181,74p
  3. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  6h 169,09p
  4. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  6h 166,20p
  5. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  5h 163,18p
  6. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  5h 156,94p
  7. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  5h 139,87p
  8. Boda Ákos                      A50 HU 11-07-30816    T  5h 129,37p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU 09-28-08009    T  5h 120,56p
 10. Szőllős Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  5h 100,77p
 11. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397058    T  4h 128,07p
 12. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-313481    T  4h 126,30p
 13. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  4h 116,89p
 14. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  4h 115,04p
 15. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  4h 110,69p
 16. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34410    T  4h 108,18p
 17. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302139    T  4h 105,91p
 18. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255209   T  4h 105,56p
 19. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- D-396011   T  4h 105,22p
 20. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397211    T  4h 104,92p
 21. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34493    T  4h 102,69p
 22. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30956   T  4h 101,32p
 23. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29289    T  4h 100,38p
 24. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  4h  99,71p
 25. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427116   T  4h  99,48p
 26. Grizner Sándor                 A50 HU 11-D-391269    T  4h  99,16p
 27. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  4h  97,97p
 28. Czakó József                   A04 HU 09-50-12082    T  4h  97,27p
 29. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345730    T  4h  91,36p
 30. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22780   T  4h  84,67p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  7h 221,32p
  2. Kovács József                  A50 HU 11-07-30766    H  7h 197,09p
  3. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30904   H  7h 196,97p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302132    H  7h 193,65p
  5. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  6h 200,88p
  6. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30906   H  6h 192,65p
  7. Kovács József                  A50 HU 11-07-30781    H  6h 184,13p
  8. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  6h 181,29p
  9. Nagy Varga Viktor              A50 HU-12- D-532901   H  6h 179,10p
 10. Detre Gusztáv                  V10 HU 11-D-345685    H  6h 177,71p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  7h 225,33p
  2. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  6h 197,91p
  3. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  6h 183,14p
  4. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  6h 181,85p
  5. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  6h 178,75p
  6. Szőllős Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  6h 134,18p
  7. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-27048    T  6h 127,67p
  8. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  5h 162,41p
  9. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  5h 151,48p
 10. Boda Ákos                      A50 HU 11-07-30816    T  5h 141,66p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Tóth Sándor                    A64 HU 09-09-96890    H  7h 178,29p
  2. Tóth Sándor                    A64 HU 12-D-463007    H  6h 186,62p
  3. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397206    H  6h 139,38p
  4. Tóth Sándor                    A64 HU 12-D-463008    H  5h 168,41p
  5. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-D-437075    H  5h 157,10p
  6. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    H  5h 144,32p
  7. Babicz József                  A64 HU 11-09-11103    H  5h 140,03p
  8. Dósa József                    A64 HU 11-D-402770    H  5h 137,57p
  9. Dósa József                    A64 HU 11-D-402762    H  4h 124,07p
 10. Fejős Csaba                    A64 HU 12-07-34863    H  4h 105,76p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Szőllős Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  6h 153,62p
  2. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  5h 163,21p
  3. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397211    T  5h 155,54p
  4. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397202    T  5h 142,42p
  5. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397204    T  4h  90,53p
  6. Tóth Sándor                    A64 HU 12-D-463026    T  3h  84,64p
  7. Cseri József                   A64 HU 10-09-04073    T  3h  84,07p
  8. Tóth Sándor                    A64 HU 10-09-04289    T  3h  83,69p
  9. Fejős Károly                   A64 HU 12-07-34808    T  3h  83,06p
 10. Babicz János                   A64 HU 11-09-10749    T  3h  82,42p