Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A04 Kartal
Első adat felvétele: 2013.06.18 13:03:59
Az adatok utolsó módosítása: 2013.06.19 18:06:23
A lista kiadásának időpontja: 2013.06.19 18:08:56
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2013.07.18 13:03:59
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 07 verseny 

Feleresztés helye: Wels
Feleresztés ideje: 2013.06.16 05:30
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 424000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 41
Legkisebb pont   : 16,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A50 Zsámbok            19   44   436   87  109   1191,18   1110,14   1101,39
A64 Szentmártonkáta    11   18   173   35   43   1191,13   1099,27   1082,89
V10 Hatvan             14   30   261   52   65   1182,88   1090,49   1068,39
Hatvan I.              44   92   870  174  218   1191,18   1104,18   1091,54
A04 Kartal              8   18   165   33   41   1193,14   1132,99   1120,64
A12 Aszód              11   22   182   36   46   1199,24   1139,99   1129,67
A26 Kartal              6   10    88   18   22   1193,31   1126,22   1112,07
V04 Hatvan              2    3    31    6    8   1123,36   1025,78    963,97
Hatvan II.             27   53   466   93  117   1199,24   1130,09   1120,41
Tagszövetségben        71  145  1336  267  334   1199,24   1114,21   1102,86

A04 egyesületi díjlista
   1. Sztrehovszki László            1.cs. HU 12-07-32675    H 1193,14 m/p
   2. Zámbó János                    1.cs. HU 09-07-19021    H 1189,79 m/p
   3. Zámbó János                    1.cs. HU 11-D-344224    H 1189,11 m/p
   4. Hegyi László                   2.cs. HU 10-D-324643    H 1188,96 m/p
   5. Czakó József                   1.cs. HU 11-D-344171    H 1188,59 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Czakó József                    1.cs. Dt: 415789 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h 108,24p    R:   9.   3h 108,79p    T:  24.   4h 134,23p
Összesített E:   5.  19h 530,95p    R:  16.  19h 500,90p    T:  21.  28h 714,85p
   HU 11-D-344171    H 16 11:19:49  1188,59 m/p   5  38,54    9  39,30   12  40,19
   HU 11-D-344200    H 16 11:25:50  1168,49 m/p   9  36,08   21  36,76   34  38,56
   HU 11-D-344166    H 16 11:30:36  1153,05 m/p  13  33,62   40  32,73   66  36,20
   HU 08-07-12274    H 16 11:44:40  1109,76 m/p   0   0,00    0   0,00  295  19,28

Czakó József                    2.cs. Dt: 415789 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   3h  58,43p    R:  25.   3h  56,84p    T:  51.   3h  78,75p
   HU 09-50-12082    T 16 11:36:59  1132,99 m/p  33  21,32   90  22,13  169  28,59
   HU 11-D-344159    T 16 11:40:29  1122,29 m/p  37  18,86  112  17,46  216  25,12
   HU 09-07-19589    T 16 11:40:31  1122,19 m/p  38  18,25  113  17,25  217  25,04

Fodor László                    1.cs. Dt: 415187 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   4h 120,96p    R:   6.   4h 121,16p    T:   9.   5h 160,97p
Összesített E:   3.  30h 817,43p    R:   6.  28h 733,04p    T:   5.  34h 942,49p
   HU 11-07-29250    H 16 11:25:22  1168,33 m/p  10  35,47   22  36,55   35  38,49
   HU 11-07-29214    H 16 11:31:01  1150,05 m/p  17  31,16   49  30,82   85  34,79
   HU 04-07-65230    H 16 11:33:07  1143,40 m/p  23  27,47   67  27,00  125  31,84
   HU 10-D-255051    H 16 11:33:08  1143,35 m/p  24  26,86   68  26,79  126  31,77
   HU 07-07-99081    H 16 11:40:43  1119,96 m/p   0   0,00    0   0,00  230  24,08
   HU 10-D-255060    H 16 11:40:47  1119,76 m/p   0   0,00    0   0,00  233  23,86

Fodor László                    2.cs. Dt: 415187 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   2h  50,02p    R:  28.   2h  48,50p    T:  47.   3h  84,44p
   HU 11-07-29249    H 16 11:30:35  1151,43 m/p  15  32,39   46  31,46   76  35,46
   HU 11-07-29260    T 16 11:40:29  1120,66 m/p  39  17,63  114  17,04  220  24,82
   HU 11-07-29225    H 16 11:40:42  1120,01 m/p   0   0,00    0   0,00  229  24,16

Hegyi László                    1.cs. Dt: 415421 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   3h  62,12p    R:  22.   3h  62,56p    T:  30.   5h 118,64p
Összesített E:   4.  25h 712,97p    R:  10.  24h 663,32p    T:  16.  30h 841,12p
   HU 06-07-84517    H 16 11:34:01  1141,21 m/p  27  25,01   73  25,73  135  31,10
   HU 10-D-253086    H 16 11:38:04  1128,66 m/p  34  20,71   99  20,22  190  27,04
   HU 10-D-255045    H 16 11:40:42  1120,64 m/p  41  16,40  116  16,61  222  24,67
   HU 11-D-344083    H 16 11:44:48  1108,38 m/p   0   0,00    0   0,00  304  18,62
   HU 09-07-19203    H 16 11:46:01  1104,79 m/p   0   0,00    0   0,00  323  17,21

Hegyi László                    2.cs. Dt: 415421 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  62,94p    R:  21.   2h  64,40p    T:  37.   4h 111,25p
   HU 10-D-324643    H 16 11:19:24  1188,96 m/p   4  39,16    8  39,52   11  40,26
   HU 11-D-344044    H 16 11:34:19  1140,27 m/p  29  23,78   77  24,88  143  30,51
   HU 11-D-344082    H 16 11:42:09  1116,27 m/p   0   0,00    0   0,00  258  22,01
   HU 10-D-253010    H 16 11:44:53  1108,13 m/p   0   0,00    0   0,00  306  18,47

Hegyi László                    3.cs. Dt: 415421 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  48,17p    R:  27.   2h  50,19p    T:  46.   3h  85,25p
   HU 11-D-396136    H 16 11:33:58  1141,37 m/p  26  25,62   72  25,94  134  31,17
   HU 11-D-344277    H 16 11:34:34  1139,49 m/p  31  22,55   80  24,25  148  30,14
   HU 08-07-12605    H 16 11:40:58  1119,83 m/p   0   0,00    0   0,00  232  23,94

Hegyi László                    4.cs. Dt: 415421 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   1h  28,09p    R:  39.   1h  27,64p    T:  64.   2h  49,13p
   HU 12-D-462290    H 16 11:32:47  1145,09 m/p  22  28,09   64  27,64  115  32,58
   HU 12-D-462268    H 16 11:46:28  1103,47 m/p   0   0,00    0   0,00  332  16,55

Horváth János                   1.cs. Dt: 417693 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  79,95p    R:  16.   3h  79,52p    T:  35.   4h 112,95p
Összesített E:   7.  10h 267,81p    R:  24.   8h 216,58p    T:  46.  12h 326,05p
   HU 11-07-29196    H 16 11:32:50  1151,20 m/p  16  31,77   47  31,24   78  35,31
   HU 12-D-462117    H 16 11:34:24  1146,25 m/p  21  28,70   60  28,49  107  33,17
   HU 11-D-344960    H 16 11:40:30  1127,38 m/p  36  19,48  101  19,79  195  26,67
   HU 11-07-29186    H 16 11:47:21  1106,91 m/p   0   0,00    0   0,00  315  17,80

Horváth János                   2.cs. Dt: 417693 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   1h  34,85p    R:  33.   1h  35,27p    T:  71.   1h  37,90p
   HU 11-D-344242    H 16 11:29:13  1162,79 m/p  11  34,85   28  35,27   43  37,90

Kovács - Lados                  1.cs. Dt: 414796 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   1h  34,23p    R:  34.   1h  35,06p    T:  57.   2h  60,13p
Összesített E:   6.  21h 529,26p    R:  18.  17h 421,61p    T:  27.  23h 610,02p
   HU 08-07-12420    H 16 11:26:56  1162,11 m/p  12  34,23   29  35,06   44  37,82
   HU 11-07-29289    T 16 11:41:16  1117,25 m/p   0   0,00    0   0,00  254  22,31

Kovács - Lados                  2.cs. Dt: 414796 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   1h  37,31p    R:  31.   1h  38,88p    T:  68.   1h  40,04p
   HU 12-07-32782    H 16 11:19:40  1186,26 m/p   7  37,31   11  38,88   14  40,04

Magyar János                    1.cs. Dt: 412831 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   1h  37,92p    R:  30.   1h  39,09p    T:  67.   1h  40,11p
Összesített E:   8.   8h 189,52p    R:  25.   7h 162,11p    T:  52.  10h 243,73p
   HU 10-07-25784    H 16 11:17:32  1187,89 m/p   6  37,92   10  39,09   13  40,11

Sztrehovszki László             1.cs. Dt: 411058 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 161,34p    R:   2.   5h 162,16p    T:   3.   5h 178,27p
Összesített E:   2.  28h 830,35p    R:   5.  26h 754,76p    T:   8.  30h 910,36p
   HU 12-07-32675    H 16 11:14:31  1193,14 m/p   1  41,00    3  40,58    3  40,85
   HU 12-07-32651    H 16 11:21:41  1168,83 m/p   8  36,70   20  36,97   33  38,64
   HU 11-07-29441    H 16 11:27:53  1148,58 m/p  19  29,93   53  29,97   95  34,06
   HU 12-07-32680    H 16 11:27:56  1148,42 m/p  20  29,32   55  29,55   97  33,91
   HU 12-07-32699    H 16 11:30:16  1140,98 m/p  28  24,39   76  25,09  139  30,81

Sztrehovszki László             2.cs. Dt: 411058 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:  99.   1h  16,99p
   HU 12-D-464762    H 16 11:42:10  1104,50 m/p   0   0,00    0   0,00  326  16,99

Zámbó János                     1.cs. Dt: 414285 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 149,65p    R:   4.   5h 150,71p    T:   7.   5h 169,55p
Összesített E:   1.  30h 854,83p    R:   4.  28h 770,95p    T:  12.  29h 890,35p
   HU 09-07-19021    H 16 11:18:12  1189,79 m/p   2  40,38    4  40,36    7  40,56
   HU 11-D-344224    H 16 11:18:24  1189,11 m/p   3  39,77    7  39,73   10  40,34
   HU 10-O-1325      H 16 11:30:37  1148,82 m/p  18  30,55   50  30,61   91  34,35
   HU 11-D-344202    H 16 11:34:21  1137,05 m/p  32  21,93   85  23,19  156  29,55
   HU 11-O-06865     H 16 11:39:41  1120,65 m/p  40  17,02  115  16,82  221  24,75
   HU 11-D-344207    H 16 11:41:10  1116,17 m/p   0   0,00    0   0,00  259  21,94

Zámbó János                     2.cs. Dt: 414285 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h 102,50p    R:  10.   4h 102,72p    T:  16.   5h 143,24p
   HU 11-D-344226    H 16 11:29:31  1152,34 m/p  14  33,01   44  31,88   70  35,90
   HU 10-D-253353    H 16 11:32:49  1141,86 m/p  25  26,24   71  26,16  132  31,32
   HU 11-D-344216    H 16 11:33:21  1140,18 m/p  30  23,16   78  24,67  145  30,36
   HU 11-D-344231    H 16 11:37:20  1127,82 m/p  35  20,09  100  20,01  193  26,82
   HU 11-D-344208    H 16 11:43:30  1109,20 m/p   0   0,00    0   0,00  301  18,84

Tagszövetségi díjlista
   1. Dorner György                  1.cs. A12 HU 10-D-238007    H 1199,24 m/p
   2. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 11-D-345264    H 1193,31 m/p
   3. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 12-07-32675    H 1193,14 m/p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU 09-28-08009    T 1191,18 m/p
   5. Zakar Menyhért                 1.cs. A64 HU 11-09-09480    H 1191,13 m/p
   6. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU 12-D-463007    H 1190,41 m/p
   7. Zámbó János                    1.cs. A04 HU 09-07-19021    H 1189,79 m/p
   8. Dorner György                  1.cs. A12 HU 10-D-253614    H 1189,73 m/p
   9. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-462505    H 1189,61 m/p
  10. Zámbó János                    1.cs. A04 HU 11-D-344224    H 1189,11 m/p
  11. Hegyi László                   2.cs. A04 HU 10-D-324643    H 1188,96 m/p
  12. Czakó József                   1.cs. A04 HU 11-D-344171    H 1188,59 m/p
  13. Magyar János                   1.cs. A04 HU 10-07-25784    H 1187,89 m/p
  14. Kovács - Lados                 2.cs. A04 HU 12-07-32782    H 1186,26 m/p
  15. Kővágó Gábor                   0.cs. A50 HU-10- D-255227   T 1185,78 m/p
  16. Kővágó Gábor                   1.cs. A50 HU-11- 07-30910   H 1184,17 m/p
  17. Dulai László                   1.cs. A26 HU-12- D-464594   H 1183,75 m/p
  18. Zakar Menyhért                 1.cs. A64 HU 11-D-437075    H 1183,50 m/p
  19. Bodonyi Ferenc                 1.cs. V10 HU 12-D-464885    H 1182,88 m/p
  20. Fehér László                   1.cs. A12 HU 11-07-29896    H 1179,48 m/p
  21. Balázs István                  1.cs. V10 HU 11-D-345427    H 1179,13 m/p
  22. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU 12-07-34410    T 1178,50 m/p
  23. Bócsai Tibor                   2.cs. A12 HU 12-D-462639    T 1177,98 m/p
  24. Csányi Sándor                  0.cs. A12 HU 12-D-462441    H 1177,35 m/p
  25. Kazi Zoltán                    1.cs. A12 HU 11-07-29852    H 1176,32 m/p
  26. Fehér László                   1.cs. A12 HU 11-07-29884    H 1174,80 m/p
  27. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU 12-O-13241     T 1174,12 m/p
  28. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 11-D-345271    H 1171,98 m/p
  29. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU 12-D-463022    H 1171,96 m/p
  30. Dorner György                  1.cs. A12 HU 11-D-344314    H 1171,55 m/p
  31. Kővágó Gábor                   1.cs. A50 HU-11- 07-30963   T 1171,27 m/p
  32. Kovács József                  1.cs. A50 HU 11-07-30767    H 1169,77 m/p
  33. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 12-07-32651    H 1168,83 m/p
  34. Czakó József                   1.cs. A04 HU 11-D-344200    H 1168,49 m/p
  35. Fodor László                   1.cs. A04 HU 11-07-29250    H 1168,33 m/p
  36. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-07-29678    H 1167,56 m/p
  37. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26 HU-11- D-346371   H 1166,63 m/p
  38. Dorner György                  1.cs. A12 HU 11-D-344302    H 1166,17 m/p
  39. Szota Zoltán                   1.cs. A12 HU 11-07-31208    H 1164,65 m/p
  40. Pethő László                   1.cs. A12 HU 11-D-344503    H 1164,14 m/p
  41. Kővágó Gábor                   2.cs. A50 HU-11- D-396011   T 1162,95 m/p
  42. Detre Gusztáv                  1.cs. V10 HU 10-O-1439      H 1162,87 m/p
  43. Horváth János                  2.cs. A04 HU 11-D-344242    H 1162,79 m/p
  44. Kovács - Lados                 1.cs. A04 HU 08-07-12420    H 1162,11 m/p
  45. Kiss József                    1.cs. V10 HU 09-07-22956    H 1160,91 m/p
  46. Pethő László                   1.cs. A12 HU 08-07-13844    H 1160,30 m/p
  47. Bócsai Tibor                   2.cs. A12 HU 12-D-462651    H 1160,19 m/p
  48. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 12-D-462440    H 1160,18 m/p
  49. Szota György                   1.cs. A50 HU 10-07-27361    H 1160,07 m/p
  50. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-07-29691    H 1159,90 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  199,02 p
   2. Kővágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  184,60 p
   3. Sztrehovszki László            1.cs. A04    5 h.  178,27 p
   4. Kómár József és fia            1.cs. A26    5 h.  175,38 p
   5. Kancsár József                 1.cs. A12    5 h.  171,97 p
   6. Kővágó Gábor                   2.cs. A50    5 h.  171,75 p
   7. Zámbó János                    1.cs. A04    5 h.  169,55 p
   8. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  162,59 p
   9. Fodor László                   1.cs. A04    5 h.  160,97 p
  10. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  160,02 p
  11. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.  155,95 p
  12. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.  155,43 p
  13. Kővágó Gábor                   3.cs. A50    5 h.  152,63 p
  14. Fogarassy László               1.cs. A12    5 h.  152,40 p
  15. Szota György                   1.cs. A50    5 h.  147,67 p
  16. Zámbó János                    2.cs. A04    5 h.  143,24 p
  17. Dulai László                   1.cs. A26    5 h.  143,10 p
  18. Pethő László                   1.cs. A12    5 h.  142,51 p
  19. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  141,77 p
  20. Detre Gusztáv                  1.cs. V10    5 h.  141,76 p
  21. Fogarassy László               2.cs. A12    5 h.  141,55 p
  22. Fejős Károly                   1.cs. A64    5 h.  141,16 p
  23. Kovács József                  1.cs. A50    4 h.  140,43 p
  24. Czakó József                   1.cs. A04    4 h.  134,23 p
  25. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.  133,05 p
  26. Fehér László                   1.cs. A12    4 h.  131,64 p
  27. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50    5 h.  130,75 p
  28. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26    5 h.  130,46 p
  29. Fehér László                   2.cs. A12    4 h.  122,04 p
  30. Hegyi László                   1.cs. A04    5 h.  118,64 p
  31. Kővágó Gábor                   4.cs. A50    5 h.  118,05 p
  32. Csányi Sándor                  1.cs. A12    4 h.  117,84 p
  33. Tóth József                    1.cs. A12    4 h.  116,57 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  194,18 p
   2. Sztrehovszki László            1.cs. A04    5 h.  162,16 p
   3. Kómár József és fia            1.cs. A26    5 h.  158,97 p
   4. Zámbó János                    1.cs. A04    5 h.  150,71 p

A verseny A04 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Sztrehovszki László            1.cs.    5 h.  161,34 p
   2. Zámbó János                    1.cs.    5 h.  149,65 p
   3. Fodor László                   1.cs.    4 h.  120,96 p
   4. Czakó József                   1.cs.    3 h.  108,24 p
   5. Zámbó János                    2.cs.    4 h.  102,50 p
   6. Horváth János                  1.cs.    3 h.   79,95 p
   7. Hegyi László                   2.cs.    2 h.   62,94 p
   8. Hegyi László                   1.cs.    3 h.   62,12 p
   9. Czakó József                   2.cs.    3 h.   58,43 p
  10. Fodor László                   2.cs.    2 h.   50,02 p
  11. Hegyi László                   3.cs.    2 h.   48,17 p
  12. Magyar János                   1.cs.    1 h.   37,92 p
  13. Kovács - Lados                 2.cs.    1 h.   37,31 p
  14. Horváth János                  2.cs.    1 h.   34,85 p
  15. Kovács - Lados                 1.cs.    1 h.   34,23 p
  16. Hegyi László                   4.cs.    1 h.   28,09 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.28. Haag
  06.01. Melk
  06.09. Straubing
  06.16. Wels

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   20 h.  785,34 p
   2. Zámbó János                    1.cs. A04   20 h.  660,17 p
   3. Fogarassy László               1.cs. A12   19 h.  632,35 p
   4. Kiss József                    1.cs. V10   20 h.  631,77 p
   5. Kómár József és fia            1.cs. A26   18 h.  624,09 p
   6. Sztrehovszki László            1.cs. A04   19 h.  618,32 p
   7. Fodor László                   1.cs. A04   20 h.  600,01 p
   8. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   19 h.  582,95 p
   9. Japport Zoltán                 1.cs. A50   18 h.  568,25 p
  10. Hegyi László                   1.cs. A04   18 h.  530,87 p
  11. Csányi Sándor                  1.cs. A12   19 h.  528,11 p
  12. Kancsár József                 1.cs. A12   18 h.  519,87 p
  13. Dulai László                   1.cs. A26   17 h.  513,85 p
  14. Dorner György                  2.cs. A12   16 h.  508,78 p
  15. Kiss József                    2.cs. V10   16 h.  501,52 p
  16. Boda Ákos                      1.cs. A50   17 h.  492,37 p
  17. Zámbó János                    2.cs. A04   17 h.  487,10 p
  18. Kővágó Gábor                   2.cs. A50   16 h.  481,86 p
  19. Pethő László                   1.cs. A12   17 h.  479,97 p
  20. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26   17 h.  477,65 p
  21. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   14 h.  473,07 p
  22. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   17 h.  472,78 p
  23. Kovács József                  1.cs. A50   16 h.  468,29 p
  24. Boda Ákos                      3.cs. A50   15 h.  462,12 p
  25. Fehér László                   1.cs. A12   16 h.  452,88 p
  26. Kaszás László                  1.cs. A26   14 h.  432,97 p
  27. Detre Gusztáv                  1.cs. V10   14 h.  419,03 p
  28. Czakó József                   1.cs. A04   15 h.  415,90 p
  29. Fodor László                   2.cs. A04   14 h.  414,47 p
  30. Tóth Sándor                    1.cs. A64   14 h.  404,69 p
  31. Tóth József                    1.cs. A12   14 h.  401,19 p
  32. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50   15 h.  400,32 p
  33. Ács Ferenc                     1.cs. A50   12 h.  372,11 p
  34. Grizner Sándor                 1.cs. A50   14 h.  371,41 p
  35. Fogarassy László               2.cs. A12   13 h.  368,38 p
  36. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   13 h.  367,70 p
  37. Fehér László                   2.cs. A12   14 h.  365,24 p
  38. Kovács - Lados                 1.cs. A04   13 h.  354,40 p
  39. Balázs István                  1.cs. V10   11 h.  348,41 p
  40. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50   12 h.  343,41 p
  41. Boda Ákos                      2.cs. A50   11 h.  334,37 p
  42. Bócsai Tibor                   1.cs. A12   12 h.  330,20 p
  43. Kiss Ferenc                    1.cs. V10   12 h.  319,60 p
  44. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   12 h.  315,12 p

Hatvan II. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   20 h.  765,77 p
   2. Zámbó János                    1.cs. A04   20 h.  574,14 p
   3. Kómár József és fia            1.cs. A26   17 h.  557,35 p
   4. Fogarassy László               1.cs. A12   18 h.  545,05 p
   5. Sztrehovszki László            1.cs. A04   17 h.  506,98 p

A04 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Zámbó János                    1.cs.   20 h.  603,49 p
   2. Sztrehovszki László            1.cs.   17 h.  535,34 p
   3. Fodor László                   1.cs.   17 h.  476,70 p
   4. Hegyi László                   1.cs.   13 h.  401,36 p
   5. Zámbó János                    2.cs.   13 h.  348,77 p
   6. Fodor László                   2.cs.   11 h.  312,39 p
   7. Kovács - Lados                 1.cs.   11 h.  259,97 p
   8. Czakó József                   1.cs.    7 h.  239,58 p
   9. Horváth János                  1.cs.    8 h.  233,37 p
  10. Czakó József                   2.cs.    8 h.  195,21 p
  11. Hegyi László                   2.cs.    5 h.  160,30 p
  12. Horváth János                  2.cs.    5 h.  118,90 p
  13. Magyar János                   1.cs.    4 h.  114,19 p
  14. Kovács - Lados                 2.cs.    3 h.  110,75 p
  15. Hegyi László                   3.cs.    3 h.   64,91 p
  16. Sztrehovszki László            2.cs.    1 h.   29,30 p
  17. Hegyi László                   4.cs.    1 h.   28,09 p
  18. Magyar János                   2.cs.    1 h.   25,87 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten
  05.19. Melk
  05.28. Haag
  06.01. Melk
  06.09. Straubing
  06.16. Wels

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   48 h. 1574,43 p
   2. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   41 h. 1187,40 p
   3. Kómár József és fia            1.cs. A26   38 h. 1140,71 p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50   42 h. 1108,34 p
   5. Fogarassy László               1.cs. A12   38 h. 1103,34 p
   6. Pethő László                   1.cs. A12   40 h. 1048,98 p
   7. Fodor László                   1.cs. A04   38 h. 1017,20 p
   8. Zámbó János                    1.cs. A04   34 h. 1016,13 p
   9. Boda Ákos                      1.cs. A50   38 h. 1015,56 p
  10. Kovács József                  1.cs. A50   37 h.  983,23 p
  11. Kiss József                    1.cs. V10   34 h.  981,76 p
  12. Csányi Sándor                  1.cs. A12   37 h.  965,35 p
  13. Hegyi László                   1.cs. A04   36 h.  957,12 p
  14. Sztrehovszki László            1.cs. A04   32 h.  942,09 p
  15. Kancsár József                 1.cs. A12   35 h.  940,65 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   44 h. 1411,94 p
   2. Kómár József és fia            1.cs. A26   35 h. 1009,29 p
   3. Fogarassy László               1.cs. A12   33 h.  924,32 p

A04 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Zámbó János                    1.cs.   34 h.  931,06 p
   2. Fodor László                   1.cs.   32 h.  847,83 p
   3. Sztrehovszki László            1.cs.   28 h.  830,35 p
   4. Hegyi László                   1.cs.   30 h.  800,14 p
   5. Czakó József                   1.cs.   19 h.  530,95 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten
  05.19. Melk
  05.28. Haag
  06.01. Melk
  06.09. Straubing
  06.16. Wels

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   34 h. 1182,04 p
   2. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   34 h. 1028,33 p
   3. Kómár József és fia            1.cs. A26   33 h. 1027,30 p
   4. Fogarassy László               1.cs. A12   32 h.  983,33 p
   5. Fodor László                   1.cs. A04   34 h.  942,49 p
   6. Japport Zoltán                 1.cs. A50   33 h.  941,48 p
   7. Kiss József                    1.cs. V10   31 h.  919,60 p
   8. Sztrehovszki László            1.cs. A04   30 h.  910,36 p
   9. Boda Ákos                      1.cs. A50   32 h.  906,88 p
  10. Pethő László                   1.cs. A12   32 h.  896,26 p
  11. Csányi Sándor                  1.cs. A12   33 h.  894,87 p
  12. Zámbó János                    1.cs. A04   29 h.  890,35 p
  13. Kancsár József                 1.cs. A12   32 h.  888,85 p
  14. Kovács József                  1.cs. A50   31 h.  871,22 p
  15. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   32 h.  853,29 p
  16. Hegyi László                   1.cs. A04   30 h.  841,12 p
  17. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26   31 h.  794,43 p
  18. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   27 h.  738,09 p
  19. Kaszás László                  1.cs. A26   25 h.  737,27 p
  20. Fehér László                   1.cs. A12   27 h.  734,97 p
  21. Czakó József                   1.cs. A04   28 h.  714,85 p
  22. Tóth Sándor                    1.cs. A64   26 h.  696,01 p
  23. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   24 h.  682,61 p
  24. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50   25 h.  676,31 p
  25. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   20 h.  673,90 p
  26. Tóth József                    1.cs. A12   26 h.  645,71 p
  27. Kovács - Lados                 1.cs. A04   23 h.  610,02 p
  28. Ács Ferenc                     1.cs. A50   22 h.  597,88 p
  29. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50   21 h.  571,77 p
  30. Grizner Sándor                 1.cs. A50   22 h.  556,63 p
  31. Dulai László                   1.cs. A26   19 h.  549,76 p
  32. Bócsai Tibor                   1.cs. A12   19 h.  546,98 p
  33. Kiss Ferenc                    1.cs. V10   21 h.  521,97 p
  34. Detre Gusztáv                  1.cs. V10   18 h.  508,57 p
  35. Szota Zoltán                   1.cs. A12   19 h.  501,89 p
  36. Balázs István                  1.cs. V10   16 h.  484,79 p
  37. Kevés Károly                   1.cs. V10   17 h.  397,46 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   34 h. 1153,05 p
   2. Kómár József és fia            1.cs. A26   31 h.  936,21 p
   3. Fogarassy László               1.cs. A12   31 h.  882,87 p
   4. Zámbó János                    1.cs. A04   28 h.  770,95 p
   5. Sztrehovszki László            1.cs. A04   26 h.  754,76 p

A04 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Zámbó János                    1.cs.   30 h.  854,83 p
   2. Sztrehovszki László            1.cs.   28 h.  830,35 p
   3. Fodor László                   1.cs.   30 h.  817,43 p
   4. Hegyi László                   1.cs.   25 h.  712,97 p
   5. Czakó József                   1.cs.   19 h.  530,95 p
   6. Kovács - Lados                 1.cs.   21 h.  529,26 p
   7. Horváth János                  1.cs.   10 h.  267,81 p
   8. Magyar János                   1.cs.    8 h.  189,52 p
   9. Futó Ferenc                    1.cs.    5 h.  112,65 p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  4h 161,82p
  2. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  4h 147,56p
  3. Dulai László                   A26 HU-12- D-464594   H  4h 146,62p
  4. Dorner György                  A12 HU 11-D-344311    H  4h 145,84p
  5. Dorner György                  A12 HU 12-D-462512    H  4h 142,18p
  6. Kómár József és fia            A26 HU 11-D-345264    H  4h 138,20p
  7. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  4h 137,53p
  8. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29441    H  4h 136,58p
  9. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06865     H  4h 129,66p
 10. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  4h 129,54p
 11. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  4h 123,07p
 12. Fehér László                   A12 HU 11-07-29884    H  4h 119,92p
 13. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  4h 119,40p
 14. Pethő László                   A12 HU 10-D-255184    H  4h 110,04p
 15. Fodor László                   A04 HU 04-07-65230    H  4h 108,77p
 16. Zámbó János                    A04 HU 11-D-344207    H  4h 106,51p
 17. Csányi Sándor                  A12 HU 07-07-99654    H  4h 105,02p
 18. Detre Gusztáv                  V10 HU 10-07-24538    H  4h 104,40p
 19. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302132    H  4h 103,16p
 20. Kómár József és fia            A26 HU 11-D-345296    H  4h  98,49p
 21. Bajnóczi - Makádi              A50 HU 10-D-255443    H  4h  93,64p
 22. Csányi Sándor                  A12 HU 07-07-99659    H  4h  87,97p
 23. Dorner György                  A12 HU 11-D-344314    H  3h 120,96p
 24. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19021    H  3h 118,25p
 25. Dulai László                   A26 HU-09- D-225198   H  3h 114,59p
 26. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  3h 112,13p
 27. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  3h 111,73p
 28. Kómár József és fia            A26 HU 11-D-345271    H  3h 111,65p
 29. Dorner György                  A12 HU 12-D-541069    H  3h 110,87p
 30. Dorner György                  A12 HU 11-D-344343    H  3h 110,08p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  4h 121,18p
  2. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  4h 114,39p
  3. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29289    T  4h 100,38p
  4. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  3h  96,99p
  5. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  3h  93,65p
  6. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  3h  91,53p
  7. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  3h  84,30p
  8. Boda Ákos                      A50 HU 11-07-30816    T  3h  82,05p
  9. Czakó József                   A04 HU 09-50-12082    T  3h  81,28p
 10. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397211    T  3h  80,97p
 11. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  3h  80,36p
 12. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345775    T  3h  76,37p
 13. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345730    T  3h  68,37p
 14. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-313481    T  2h  80,57p
 15. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  2h  74,00p
 16. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  2h  73,66p
 17. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397011    T  2h  72,21p
 18. Gohér Attila                   A12 HU 11-D-426503    T  2h  68,33p
 19. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  2h  67,62p
 20. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302139    T  2h  66,77p
 21. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34410    T  2h  66,30p
 22. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- D-396011   T  2h  64,60p
 23. Szota Zoltán                   A12 HU 10-07-27447    T  2h  62,70p
 24. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  2h  60,93p
 25. Csörgi László                  V04 HU 10-07-27688    T  2h  59,69p
 26. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34493    T  2h  59,61p
 27. Boda Ákos                      A50 HU 11-07-31048    T  2h  58,89p
 28. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-27037    T  2h  58,50p
 29. Grizner Sándor                 A50 HU 11-D-391269    T  2h  56,81p
 30. Japport Zoltán                 A50 HU 09-28-08009    T  2h  56,13p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  4h 161,17p
  2. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  4h 136,46p
  3. Dulai László                   A26 HU-12- D-464594   H  4h 136,22p
  4. Dorner György                  A12 HU 11-D-344311    H  4h 134,84p
  5. Dorner György                  A12 HU 12-D-462512    H  4h 130,58p
  6. Kómár József és fia            A26 HU 11-D-345264    H  4h 124,45p
  7. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29441    H  4h 119,93p
  8. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06865     H  4h 113,92p
  9. Dorner György                  A12 HU 11-D-344314    H  3h 116,04p
 10. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19021    H  3h 113,22p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  3h  78,34p
  2. Gohér Attila                   A12 HU 11-D-426503    T  2h  59,82p
  3. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  2h  58,53p
  4. Czakó József                   A04 HU 09-50-12082    T  2h  53,72p
  5. Szota Zoltán                   A12 HU 10-07-27447    T  2h  53,30p
  6. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  2h  49,47p
  7. Csörgi László                  V04 HU 10-07-27688    T  2h  48,01p
  8. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  2h  44,50p
  9. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29289    T  2h  43,29p
 10. Czakó József                   A04 HU 11-D-344159    T  2h  38,91p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29441    H  4h 126,13p
  2. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06865     H  4h 118,94p
  3. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19021    H  3h 114,26p
  4. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29452    H  3h 101,18p
  5. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  3h  97,92p
  6. Zámbó János                    A04 HU 11-D-344224    H  3h  94,63p
  7. Hegyi László                   A04 HU 10-D-253095    H  3h  92,13p
  8. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06866     H  3h  87,24p
  9. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29424    H  3h  86,27p
 10. Zámbó János                    A04 HU 11-D-344202    H  3h  85,87p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  3h  81,70p
  2. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  3h  68,08p
  3. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29289    T  3h  65,68p
  4. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  2h  64,89p
  5. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  2h  56,35p
  6. Czakó József                   A04 HU 09-50-12082    T  2h  55,75p
  7. Czakó József                   A04 HU 11-D-344159    T  2h  45,30p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  7h 213,80p
  2. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  7h 207,26p
  3. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  7h 203,58p
  4. Pethő László                   A12 HU 10-D-255184    H  7h 187,83p
  5. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  6h 216,16p
  6. Dorner György                  A12 HU 11-D-344311    H  6h 206,48p
  7. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  6h 205,58p
  8. Dorner György                  A12 HU 11-D-344314    H  6h 205,56p
  9. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  6h 198,44p
 10. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  6h 197,48p
 11. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  6h 193,35p
 12. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29441    H  6h 193,04p
 13. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30906   H  6h 179,86p
 14. Nagy Varga Viktor              A50 HU-12- D-532901   H  6h 168,66p
 15. Lakatos - Lengyel              A26 HU-08- 07-12937   H  6h 165,26p
 16. Kancsár József                 A12 HU 09-07-20175    H  6h 164,27p
 17. Kovács József                  A50 HU 11-07-30766    H  6h 161,98p
 18. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30904   H  6h 160,92p
 19. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302132    H  6h 159,99p
 20. Fogarassy László               A12 HU 10-D-253655    H  6h 159,73p
 21. Csányi Sándor                  A12 HU 08-07-13797    H  6h 151,49p
 22. Kovács József                  A50 HU 09-07-21782    H  6h 149,60p
 23. Csányi Sándor                  A12 HU 07-07-99659    H  6h 145,33p
 24. Hegyi László                   A04 HU 09-07-19203    H  6h 141,66p
 25. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30910   H  5h 173,21p
 26. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-293380   H  5h 171,61p
 27. Dorner György                  A12 HU 12-D-462512    H  5h 168,06p
 28. Dulai László                   A26 HU-12- D-464594   H  5h 167,84p
 29. Kómár József és fia            A26 HU 11-D-345264    H  5h 166,53p
 30. Dorner György                  A12 HU 12-D-462531    H  5h 163,22p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  7h 207,98p
  2. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  6h 181,74p
  3. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  6h 169,09p
  4. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  6h 166,20p
  5. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  5h 163,18p
  6. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  5h 156,94p
  7. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  5h 139,87p
  8. Boda Ákos                      A50 HU 11-07-30816    T  5h 129,37p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU 09-28-08009    T  5h 120,56p
 10. Szőllős Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  5h 100,77p
 11. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397058    T  4h 128,07p
 12. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-313481    T  4h 126,30p
 13. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  4h 116,89p
 14. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  4h 115,04p
 15. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  4h 110,69p
 16. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34410    T  4h 108,18p
 17. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302139    T  4h 105,91p
 18. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255209   T  4h 105,56p
 19. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- D-396011   T  4h 105,22p
 20. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397211    T  4h 104,92p
 21. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34493    T  4h 102,69p
 22. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30956   T  4h 101,32p
 23. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29289    T  4h 100,38p
 24. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  4h  99,71p
 25. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427116   T  4h  99,48p
 26. Grizner Sándor                 A50 HU 11-D-391269    T  4h  99,16p
 27. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  4h  97,97p
 28. Czakó József                   A04 HU 09-50-12082    T  4h  97,27p
 29. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345730    T  4h  91,36p
 30. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22780   T  4h  84,67p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  6h 211,30p
  2. Dorner György                  A12 HU 11-D-344314    H  6h 198,60p
  3. Dorner György                  A12 HU 11-D-344311    H  6h 193,04p
  4. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  6h 187,10p
  5. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  6h 181,94p
  6. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29441    H  6h 173,52p
  7. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  6h 172,01p
  8. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  5h 174,54p
  9. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-293380   H  5h 159,75p
 10. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  5h 156,89p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  4h  93,73p
  2. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  3h  75,21p
  3. Szota Zoltán                   A12 HU 10-07-27447    T  3h  72,15p
  4. Czakó József                   A04 HU 09-50-12082    T  3h  70,06p
  5. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  3h  66,51p
  6. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  3h  62,76p
  7. Czakó József                   A04 HU 09-07-19589    T  3h  62,03p
  8. Bócsai Tibor                   A12 HU 12-D-462639    T  2h  63,00p
  9. Gohér Attila                   A12 HU 11-D-426503    T  2h  59,82p
 10. Fodor László                   A04 HU 11-07-29231    T  2h  56,49p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29441    H  6h 182,45p
  2. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  6h 181,85p
  3. Zámbó János                    A04 HU 11-D-344224    H  5h 146,66p
  4. Kovács - Lados                 A04 HU 08-07-12420    H  5h 144,09p
  5. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06866     H  5h 139,94p
  6. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06865     H  5h 137,10p
  7. Fodor László                   A04 HU 11-07-29214    H  5h 133,95p
  8. Czakó József                   A04 HU 11-D-344166    H  4h 140,75p
  9. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19021    H  4h 139,46p
 10. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29452    H  4h 136,71p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  4h 102,20p
  2. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  4h  85,24p
  3. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  3h  86,93p
  4. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  3h  78,73p
  5. Czakó József                   A04 HU 09-50-12082    T  3h  70,30p
  6. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29289    T  3h  65,68p
  7. Czakó József                   A04 HU 09-07-19589    T  3h  65,14p
  8. Fodor László                   A04 HU 11-07-29231    T  2h  57,53p
  9. Fodor László                   A04 HU 11-07-29215    T  2h  53,48p
 10. Fodor László                   A04 HU 11-07-29260    T  2h  51,75p