Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A26 Kartal
Első adat felvétele: 2013.06.25 16:31:37
Az adatok utolsó módosítása: 2013.06.26 16:42:52
A lista kiadásának időpontja: 2013.06.26 16:44:31
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2013.07.25 16:31:37
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 08 verseny 

Feleresztés helye: Regensburg
Feleresztés ideje: 2013.06.23 05:40
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 571000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 48
Legkisebb pont   : 19,2
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A50 Zsámbok            17   25   234   47   59   1455,38   1368,23   1362,81
A64 Szentmártonkáta    11   13   122   24   31   1440,13   1359,82   1346,45
V10 Hatvan             11   15   144   29   36   1425,04   1367,94   1357,87
Hatvan I.              39   53   500  100  125   1455,38   1367,86   1359,77
A04 Kartal              8   12   120   24   30   1441,95   1400,66   1386,88
A12 Aszód              11   16   147   29   37   1447,91   1403,99   1391,67
A26 Kartal              6    7    68   14   17   1438,95   1411,35   1406,29
Hatvan II.             25   35   335   67   84   1447,91   1403,92   1391,90
Tagszövetségben        64   88   835  167  209   1455,38   1381,51   1373,59

A26 egyesületi díjlista
   1. Kaszás László                  1.cs. HU-07- 07-98794   H 1438,95 m/p
   2. Kómár József és fia            1.cs. HU 10-D-253491    H 1438,02 m/p
   3. Kómár József és fia            1.cs. HU 11-07-29558    H 1434,73 m/p
   4. Kaszás László                  1.cs. HU-10- D-293309   H 1432,23 m/p
   5. Kaszás László                  1.cs. HU-11- D-344609   H 1429,92 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Dulai László                    1.cs. Dt: 555502 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  28.   1h  23,71p    T:  32.   4h  96,60p
Összesített E:   5.  10h 317,11p    R:  21.  13h 386,65p    T:  29.  23h 646,36p
   HU-11-  O-06924   H 23 12:16:17  1401,78 m/p   0   0,00   71  23,71  107  33,32
   HU-10- D-316112   H 23 12:23:26  1376,94 m/p   0   0,00    0   0,00  188  22,11
   HU-10- D-293427   H 23 12:23:51  1375,52 m/p   0   0,00    0   0,00  196  21,00
   HU-12- D-464594   H 23 12:24:07  1374,61 m/p   0   0,00    0   0,00  202  20,17

Fogarassy Sándor                1.cs. Dt: 556124 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   1h  22,80p    R:  24.   1h  28,22p    T:  45.   2h  63,05p
Összesített E:   4.  20h 569,04p    R:  14.  21h 638,00p    T:  26.  22h 736,89p
   HU-12- D-464676   H 23 12:14:47  1408,68 m/p  15  22,80   58  28,22   85  36,37
   HU-12- D-464663   H 23 12:21:17  1385,86 m/p   0   0,00    0   0,00  155  26,68

Freisták Mátyás                 1.cs. Dt: 558228 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   1h  19,20p    R:  25.   1h  27,18p    T:  49.   2h  54,88p
Összesített E:   6.   8h 157,79p    R:  26.   8h 172,47p    T:  49.  12h 307,09p
   HU-12- D-464222   H 23 12:16:57  1406,29 m/p  17  19,20   61  27,18   91  35,54
   HU-09- 07-20621   H 23 12:26:22  1373,71 m/p   0   0,00    0   0,00  208  19,34

Kaszás László                   1.cs. Dt: 561980 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 205,80p    R:   1.   5h 200,44p    T:   1.   5h 217,16p
Összesített E:   2.  29h 792,24p    R:   8.  28h 810,02p    T:  15.  30h 954,43p
   HU-07- 07-98794   H 23 12:10:32  1438,95 m/p   1  48,00    8  45,57   15  46,06
   HU-10- D-293309   H 23 12:12:22  1432,23 m/p   4  42,60   18  42,10   25  44,68
   HU-11- D-344609   H 23 12:13:00  1429,92 m/p   5  40,80   24  40,02   32  43,71
   HU-11- 07-32636   H 23 12:13:52  1426,78 m/p   6  39,00   27  38,98   38  42,88
   HU-09- 07-19709   H 23 12:15:52  1419,57 m/p   8  35,40   42  33,77   60  39,83
   HU-11- D-344728   H 23 12:17:38  1413,26 m/p  10  31,80   48  31,69   71  38,31
   HU-11- 07-32640   H 23 12:19:04  1408,18 m/p  16  21,00   59  27,87   87  36,09
   HU-12- D-464651   H 23 12:24:24  1389,61 m/p   0   0,00    0   0,00  139  28,89

Kómár József és fia             1.cs. Dt: 563872 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h 154,20p    R:   2.   5h 178,93p    T:   4.   5h 204,00p
Összesített E:   1.  35h1080,18p    R:   2.  36h1115,14p    T:   3.  38h1231,07p
   HU 10-D-253491    H 23 12:12:07  1438,02 m/p   2  46,20    9  45,22   16  45,92
   HU 11-07-29558    H 23 12:13:01  1434,73 m/p   3  44,40   13  43,84   20  45,37
   HU 10-O-1422      H 23 12:16:40  1421,53 m/p   7  37,20   36  35,86   50  41,22
   HU 11-D-345271    H 23 12:19:22  1411,92 m/p  13  26,40   54  29,61   78  37,34
   HU 10-D-253499    H 23 12:21:40  1403,83 m/p   0   0,00   69  24,40  101  34,15

Kómár József és fia             2.cs. Dt: 563872 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   3h  91,80p    R:   7.   5h 134,86p    T:   9.   5h 176,87p
   HU 12-D-463263    H 23 12:18:05  1416,47 m/p   9  33,60   47  32,04   67  38,86
   HU 11-D-345254    H 23 12:19:10  1412,62 m/p  11  30,00   52  30,30   76  37,62
   HU 11-D-345288    H 23 12:19:11  1412,56 m/p  12  28,20   53  29,96   77  37,48
   HU 10-D-253498    H 23 12:22:37  1400,52 m/p   0   0,00   74  22,67  111  32,77
   HU 11-D-345287    H 23 12:24:54  1392,62 m/p   0   0,00   82  19,89  130  30,14
   HU 10-O-1424      H 23 12:25:49  1389,47 m/p   0   0,00    0   0,00  140  28,75
   HU 12-D-463276    H 23 12:26:08  1388,39 m/p   0   0,00    0   0,00  145  28,06

Lakatos - Lengyel               1.cs. Dt: 561765 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   1h  24,60p    R:  23.   1h  29,26p    T:  46.   2h  60,69p
Összesített E:   3.  23h 616,30p    R:  15.  23h 605,33p    T:  19.  33h 855,12p
   HU-11- D-346371   H 23 12:18:02  1411,35 m/p  14  24,60   55  29,26   79  37,20
   HU-11- D-346352   H 23 12:27:22  1379,02 m/p   0   0,00    0   0,00  178  23,49

Tagszövetségi díjlista
   1. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50 HU 12-07-34113    H 1455,38 m/p
   2. Kővágó Gábor                   1.cs. A50 HU-11- 07-30903   H 1454,82 m/p
   3. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU 12-07-34445    T 1454,58 m/p
   4. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU 10-07-26846    T 1452,24 m/p
   5. Kővágó Gábor                   1.cs. A50 HU-11- 07-30963   T 1452,23 m/p
   6. Szota Zoltán                   1.cs. A12 HU 12-D-464085    T 1447,91 m/p
   7. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 11-D-344351    H 1447,45 m/p
   8. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 11-D-344556    H 1442,15 m/p
   9. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 11-07-29452    H 1441,95 m/p
  10. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU 11-D-346155    T 1440,43 m/p
  11. Babicz József                  1.cs. A64 HU 11-09-10896    T 1440,13 m/p
  12. Bócsai Tibor                   1.cs. A12 HU 11-D-344582    H 1440,09 m/p
  13. Fodor László                   1.cs. A04 HU 11-07-29250    H 1439,97 m/p
  14. Fodor László                   2.cs. A04 HU 11-07-29223    T 1439,67 m/p
  15. Kaszás László                  1.cs. A26 HU-07- 07-98794   H 1438,95 m/p
  16. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 10-D-253491    H 1438,02 m/p
  17. Pethő László                   1.cs. A12 HU 11-D-344503    H 1435,97 m/p
  18. Zámbó János                    1.cs. A04 HU 10-O-1325      H 1435,43 m/p
  19. Horváth János                  1.cs. A04 HU 12-D-463210    H 1435,17 m/p
  20. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 11-07-29558    H 1434,73 m/p
  21. Horváth János                  1.cs. A04 HU 11-07-29196    H 1434,62 m/p
  22. Fehér László                   2.cs. A12 HU 12-07-33027    H 1434,31 m/p
  23. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 09-D-206823    H 1434,02 m/p
  24. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-07-29678    H 1432,90 m/p
  25. Kaszás László                  1.cs. A26 HU-10- D-293309   H 1432,23 m/p
  26. Kazi Zoltán                    1.cs. A12 HU 11-07-29851    H 1432,16 m/p
  27. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 10-D-255045    H 1432,15 m/p
  28. Czakó József                   1.cs. A04 HU 11-D-344166    H 1432,08 m/p
  29. Hegyi László                   2.cs. A04 HU 07-50-20072    H 1431,96 m/p
  30. Fodor László                   1.cs. A04 HU 11-07-29217    H 1431,11 m/p
  31. Kővágó Gábor                   1.cs. A50 HU-12- D-530625   H 1430,77 m/p
  32. Kaszás László                  1.cs. A26 HU-11- D-344609   H 1429,92 m/p
  33. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 08-07-13493    H 1429,36 m/p
  34. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU 10-D-313481    T 1427,23 m/p
  35. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU 10-D-302139    T 1427,05 m/p
  36. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50 HU-09- 50-39027   H 1426,92 m/p
  37. Tóth József                    1.cs. A12 HU 12-07-33022    H 1426,92 m/p
  38. Kaszás László                  1.cs. A26 HU-11- 07-32636   H 1426,78 m/p
  39. Zámbó János                    1.cs. A04 HU 09-07-19018    H 1425,94 m/p
  40. Fejős Csaba                    1.cs. A64 HU 11-09-10915    H 1425,27 m/p
  41. Fodor László                   2.cs. A04 HU 11-07-29251    T 1425,24 m/p
  42. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 10-07-25770    H 1425,12 m/p
  43. Kiss József                    1.cs. V10 HU 11-07-31282    H 1425,04 m/p
  44. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 06-07-84517    H 1424,46 m/p
  45. Zámbó János                    1.cs. A04 HU 11-O-06866     H 1423,95 m/p
  46. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 09-07-20198    H 1423,72 m/p
  47. Kiss József                    1.cs. V10 HU 10-07-28026    H 1423,62 m/p
  48. Bócsai Tibor                   1.cs. A12 HU 12-D-462648    H 1423,29 m/p
  49. Fodor László                   1.cs. A04 HU 11-07-29214    H 1423,07 m/p
  50. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 10-O-1422      H 1421,53 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kaszás László                  1.cs. A26    5 h.  217,16 p
   2. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  213,13 p
   3. Kővágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  204,01 p
   4. Kómár József és fia            1.cs. A26    5 h.  204,00 p
   5. Zámbó János                    1.cs. A04    5 h.  203,59 p
   6. Fodor László                   1.cs. A04    5 h.  200,67 p
   7. Kancsár József                 1.cs. A12    5 h.  196,39 p
   8. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  177,13 p
   9. Kómár József és fia            2.cs. A26    5 h.  176,87 p
  10. Fehér László                   1.cs. A12    5 h.  171,04 p
  11. Csányi Sándor                  1.cs. A12    5 h.  170,08 p
  12. Fogarassy László               1.cs. A12    4 h.  166,80 p
  13. Hegyi László                   2.cs. A04    5 h.  154,01 p
  14. Tóth József                    1.cs. A12    4 h.  147,70 p
  15. Kazi Zoltán                    1.cs. A12    4 h.  144,93 p
  16. Fodor László                   2.cs. A04    4 h.  143,54 p
  17. Kiss József                    1.cs. V10    4 h.  142,42 p
  18. Zakar Menyhért                 1.cs. A64    5 h.  136,84 p
  19. Hegyi László                   1.cs. A04    4 h.  135,65 p
  20. Sztrehovszki László            1.cs. A04    4 h.  133,42 p
  21. Boda Ákos                      3.cs. A50    4 h.  132,88 p
  22. Horváth János                  1.cs. A04    3 h.  122,40 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kaszás László                  1.cs. A26    5 h.  200,44 p
   2. Kómár József és fia            1.cs. A26    5 h.  178,93 p
   3. Zámbó János                    1.cs. A04    5 h.  177,89 p

A verseny A26 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kaszás László                  1.cs.    5 h.  205,80 p
   2. Kómár József és fia            1.cs.    4 h.  154,20 p
   3. Kómár József és fia            2.cs.    3 h.   91,80 p
   4. Lakatos - Lengyel              1.cs.    1 h.   24,60 p
   5. Fogarassy Sándor               1.cs.    1 h.   22,80 p
   6. Freisták Mátyás                1.cs.    1 h.   19,20 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.09. Straubing
  06.23. Regensburg

Tagszövetségi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   10 h.  402,22 p
   2. Kómár József és fia            1.cs. A26   10 h.  401,90 p
   3. Zámbó János                    1.cs. A04   10 h.  383,44 p
   4. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   10 h.  379,97 p
   5. Kaszás László                  1.cs. A26   10 h.  372,08 p
   6. Fodor László                   1.cs. A04   10 h.  350,69 p
   7. Boda Ákos                      1.cs. A50    9 h.  340,96 p
   8. Hegyi László                   1.cs. A04    9 h.  332,04 p
   9. Kiss József                    1.cs. V10    9 h.  324,90 p
  10. Csányi Sándor                  1.cs. A12   10 h.  324,62 p
  11. Fogarassy László               1.cs. A12    8 h.  316,70 p
  12. Kiss József                    2.cs. V10    9 h.  303,80 p
  13. Japport Zoltán                 1.cs. A50    7 h.  289,76 p
  14. Sztrehovszki László            1.cs. A04    8 h.  286,95 p
  15. Fehér László                   1.cs. A12    9 h.  286,48 p
  16. Kancsár József                 1.cs. A12    8 h.  279,99 p
  17. Tóth József                    1.cs. A12    8 h.  277,68 p
  18. Fodor László                   2.cs. A04    7 h.  270,38 p
  19. Dulai László                   1.cs. A26    9 h.  263,80 p
  20. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50    8 h.  262,01 p
  21. Boda Ákos                      3.cs. A50    7 h.  241,91 p
  22. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50    7 h.  240,50 p
  23. Zakar Menyhért                 1.cs. A64    9 h.  238,48 p
  24. Kovács József                  1.cs. A50    7 h.  232,65 p
  25. Fogarassy Sándor               1.cs. A26    6 h.  225,23 p
  26. Bócsai Tibor                   1.cs. A12    6 h.  220,78 p

Hatvan II. röpcsoport Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kómár József és fia            1.cs. A26   10 h.  363,98 p
   2. Dorner György                  1.cs. A12    9 h.  339,99 p
   3. Zámbó János                    1.cs. A04   10 h.  338,40 p
   4. Kaszás László                  1.cs. A26    8 h.  296,68 p

A26 egyesületi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kómár József és fia            1.cs.    9 h.  314,00 p
   2. Kaszás László                  1.cs.    6 h.  251,23 p
   3. Fogarassy Sándor               1.cs.    5 h.  152,84 p
   4. Lakatos - Lengyel              1.cs.    3 h.  104,50 p
   5. Kómár József és fia            2.cs.    3 h.   91,80 p
   6. Dulai László                   1.cs.    2 h.   67,36 p
   7. Lakatos - Lengyel              2.cs.    1 h.   29,77 p
   8. Freisták Mátyás                1.cs.    1 h.   19,20 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten
  05.19. Melk
  05.28. Haag
  06.01. Melk
  06.09. Straubing
  06.16. Wels
  06.23. Regensburg

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   56 h. 1832,28 p
   2. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   49 h. 1463,41 p
   3. Kómár József és fia            1.cs. A26   43 h. 1344,48 p
   4. Zámbó János                    1.cs. A04   41 h. 1276,89 p
   5. Fogarassy László               1.cs. A12   42 h. 1269,97 p
   6. Fodor László                   1.cs. A04   45 h. 1269,21 p
   7. Boda Ákos                      1.cs. A50   44 h. 1254,79 p
   8. Japport Zoltán                 1.cs. A50   44 h. 1194,94 p
   9. Pethő László                   1.cs. A12   43 h. 1169,25 p
  10. Kancsár József                 1.cs. A12   41 h. 1165,11 p
  11. Csányi Sándor                  1.cs. A12   43 h. 1154,93 p
  12. Kaszás László                  1.cs. A26   38 h. 1154,08 p
  13. Kiss József                    1.cs. V10   38 h. 1124,18 p
  14. Hegyi László                   1.cs. A04   40 h. 1092,66 p
  15. Sztrehovszki László            1.cs. A04   36 h. 1075,38 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   48 h. 1530,57 p
   2. Kómár József és fia            1.cs. A26   40 h. 1188,22 p
   3. Fogarassy László               1.cs. A12   37 h. 1074,17 p

A26 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kómár József és fia            1.cs.   43 h. 1224,51 p
   2. Kaszás László                  1.cs.   33 h.  872,24 p
   3. Lakatos - Lengyel              1.cs.   24 h.  632,05 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten
  05.19. Melk
  05.28. Haag
  06.01. Melk
  06.09. Straubing
  06.16. Wels
  06.23. Regensburg

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   39 h. 1359,08 p
   2. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   39 h. 1232,34 p
   3. Kómár József és fia            1.cs. A26   38 h. 1231,07 p
   4. Fogarassy László               1.cs. A12   36 h. 1149,96 p
   5. Fodor László                   1.cs. A04   39 h. 1143,16 p
   6. Boda Ákos                      1.cs. A50   37 h. 1119,96 p
   7. Zámbó János                    1.cs. A04   34 h. 1093,87 p
   8. Kancsár József                 1.cs. A12   37 h. 1085,11 p
   9. Csányi Sándor                  1.cs. A12   38 h. 1064,70 p
  10. Kiss József                    1.cs. V10   35 h. 1062,02 p
  11. Sztrehovszki László            1.cs. A04   34 h. 1043,65 p
  12. Japport Zoltán                 1.cs. A50   35 h. 1028,08 p
  13. Pethő László                   1.cs. A12   35 h. 1016,53 p
  14. Hegyi László                   1.cs. A04   34 h.  976,66 p
  15. Kaszás László                  1.cs. A26   30 h.  954,43 p
  16. Kovács József                  1.cs. A50   33 h.  942,50 p
  17. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   35 h.  942,46 p
  18. Fehér László                   1.cs. A12   32 h.  906,01 p
  19. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26   33 h.  855,12 p
  20. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   30 h.  836,54 p
  21. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   28 h.  827,49 p
  22. Czakó József                   1.cs. A04   31 h.  812,46 p
  23. Tóth József                    1.cs. A12   30 h.  793,24 p
  24. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50   28 h.  788,47 p
  25. Tóth Sándor                    1.cs. A64   28 h.  756,28 p
  26. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   22 h.  736,89 p
  27. Kovács - Lados                 1.cs. A04   25 h.  672,97 p
  28. Bócsai Tibor                   1.cs. A12   22 h.  658,66 p
  29. Dulai László                   1.cs. A26   23 h.  646,36 p
  30. Ács Ferenc                     1.cs. A50   23 h.  625,39 p
  31. Kiss Ferenc                    1.cs. V10   24 h.  603,88 p
  32. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50   22 h.  601,35 p
  33. Grizner Sándor                 1.cs. A50   23 h.  596,05 p
  34. Detre Gusztáv                  1.cs. V10   21 h.  594,55 p
  35. Szota Zoltán                   1.cs. A12   22 h.  591,70 p
  36. Balázs István                  1.cs. V10   18 h.  532,52 p
  37. Zakar Menyhért                 1.cs. A64   19 h.  481,96 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   38 h. 1271,68 p
   2. Kómár József és fia            1.cs. A26   36 h. 1115,14 p
   3. Fogarassy László               1.cs. A12   35 h. 1032,72 p
   4. Zámbó János                    1.cs. A04   33 h.  948,62 p
   5. Fodor László                   1.cs. A04   33 h.  906,42 p

A26 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kómár József és fia            1.cs.   35 h. 1080,18 p
   2. Kaszás László                  1.cs.   29 h.  792,24 p
   3. Lakatos - Lengyel              1.cs.   23 h.  616,30 p
   4. Fogarassy Sándor               1.cs.   20 h.  569,04 p
   5. Dulai László                   1.cs.   10 h.  317,11 p
   6. Freisták Mátyás                1.cs.    8 h.  157,79 p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  2h  92,12p
  2. Hegyi László                   A04 HU 10-D-255045    H  2h  91,02p
  3. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29452    H  2h  91,01p
  4. Czakó József                   A04 HU 11-D-344166    H  2h  88,88p
  5. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30903   H  2h  88,72p
  6. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-09- 50-39027   H  2h  87,39p
  7. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  2h  85,68p
  8. Dorner György                  A12 HU 08-D-181619    H  2h  85,42p
  9. Kómár József és fia            A26 HU 12-D-463263    H  2h  84,61p
 10. Bajnóczi - Makádi              A50 HU 12-07-34113    H  2h  83,09p
 11. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  2h  82,79p
 12. Lakatos - Lengyel              A26 HU-11- D-346371   H  2h  82,07p
 13. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19018    H  2h  81,97p
 14. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253491    H  2h  80,64p
 15. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  2h  78,98p
 16. Horváth János                  A04 HU 12-D-463210    H  2h  78,97p
 17. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06866     H  2h  78,88p
 18. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  2h  78,52p
 19. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  2h  78,08p
 20. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H  2h  77,89p
 21. Kiss József                    V10 HU 09-07-22952    H  2h  77,71p
 22. Zámbó János                    A04 HU 10-O-1325      H  2h  77,11p
 23. Csányi Sándor                  A12 HU 11-D-344556    H  2h  76,98p
 24. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255202   H  2h  75,85p
 25. Kaszás László                  A26 HU-12- D-464651   H  2h  75,39p
 26. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29678    H  2h  75,03p
 27. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34427    H  2h  74,36p
 28. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  2h  73,67p
 29. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427100   H  2h  73,66p
 30. Dorner György                  A12 HU 11-D-344302    H  2h  72,63p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-313481    T  2h  89,80p
  2. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  2h  82,67p
  3. Grizner Sándor                 A50 HU 09-26-18886    T  2h  79,65p
  4. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  2h  79,43p
  5. Szota Zoltán                   A12 HU 12-D-464085    T  2h  75,89p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302139    T  2h  75,63p
  7. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346130    T  2h  73,96p
  8. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  2h  69,51p
  9. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  2h  69,27p
 10. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  2h  58,23p
 11. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  2h  55,42p
 12. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29289    T  2h  49,46p

Hosszú távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  2h  90,23p
  2. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29452    H  2h  89,67p
  3. Hegyi László                   A04 HU 10-D-255045    H  2h  87,49p
  4. Czakó József                   A04 HU 11-D-344166    H  2h  84,08p
  5. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  2h  81,52p
  6. Dorner György                  A12 HU 08-D-181619    H  2h  78,59p
  7. Kómár József és fia            A26 HU 12-D-463263    H  2h  76,89p
  8. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253491    H  2h  75,67p
  9. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19018    H  2h  75,51p
 10. Horváth János                  A04 HU 12-D-463210    H  2h  73,40p

Hosszú távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Szota Zoltán                   A12 HU 12-D-464085    T  2h  69,87p
  2. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  2h  55,85p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  2h  91,40p
  2. Kómár József és fia            A26 HU 12-D-463263    H  2h  77,47p
  3. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253491    H  2h  68,13p
  4. Lakatos - Lengyel              A26 HU-11- D-346371   H  2h  65,33p
  5. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  2h  57,27p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  8h 248,44p
  2. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  8h 245,76p
  3. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  8h 241,83p
  4. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  7h 247,68p
  5. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  7h 246,38p
  6. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  7h 243,64p
  7. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  7h 220,44p
  8. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30906   H  7h 213,60p
  9. Nagy Varga Viktor              A50 HU-12- D-532901   H  7h 199,63p
 10. Kovács József                  A50 HU 11-07-30766    H  7h 197,10p
 11. Kancsár József                 A12 HU 09-07-20175    H  7h 196,90p
 12. Fogarassy László               A12 HU 10-D-253655    H  7h 195,41p
 13. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30904   H  7h 189,26p
 14. Pethő László                   A12 HU 10-D-255184    H  7h 187,83p
 15. Csányi Sándor                  A12 HU 07-07-99659    H  7h 166,75p
 16. Dorner György                  A12 HU 11-D-344311    H  6h 206,43p
 17. Dorner György                  A12 HU 11-D-344314    H  6h 205,56p
 18. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  6h 203,99p
 19. Czakó József                   A04 HU 11-D-344166    H  6h 200,25p
 20. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29452    H  6h 199,64p
 21. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  6h 197,48p
 22. Fodor László                   A04 HU 11-07-29250    H  6h 197,06p
 23. Dorner György                  A12 HU 12-D-462512    H  6h 194,46p
 24. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253491    H  6h 193,87p
 25. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  6h 193,56p
 26. Kancsár József                 A12 HU 10-07-25770    H  6h 193,33p
 27. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29441    H  6h 193,04p
 28. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H  6h 192,21p
 29. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29678    H  6h 191,41p
 30. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06866     H  6h 191,01p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  7h 229,46p
  2. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  7h 207,98p
  3. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  7h 195,35p
  4. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  7h 185,40p
  5. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  6h 210,63p
  6. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  6h 187,45p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-313481    T  5h 169,73p
  8. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  5h 156,94p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302139    T  5h 149,20p
 10. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34410    T  5h 146,90p
 11. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397211    T  5h 144,61p
 12. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  5h 144,17p
 13. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  5h 140,97p
 14. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30956   T  5h 133,67p
 15. Boda Ákos                      A50 HU 11-07-30816    T  5h 129,32p
 16. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29289    T  5h 128,03p
 17. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34493    T  5h 125,91p
 18. Japport Zoltán                 A50 HU 09-28-08009    T  5h 120,56p
 19. Szőllős Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  5h 100,77p
 20. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346155    T  4h 129,64p
 21. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397058    T  4h 128,07p
 22. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346130    T  4h 125,57p
 23. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  4h 117,72p
 24. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  4h 116,89p
 25. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  4h 115,04p
 26. Szota Zoltán                   A12 HU 12-D-464085    T  4h 114,09p
 27. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255209   T  4h 105,56p
 28. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- D-396011   T  4h 105,22p
 29. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  4h  99,71p
 30. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427116   T  4h  99,48p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  7h 232,58p
  2. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  7h 225,78p
  3. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  7h 197,46p
  4. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  6h 209,70p
  5. Dorner György                  A12 HU 11-D-344314    H  6h 198,60p
  6. Dorner György                  A12 HU 11-D-344311    H  6h 192,88p
  7. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29452    H  6h 187,56p
  8. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  6h 187,10p
  9. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  6h 182,68p
 10. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253491    H  6h 182,40p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  4h 108,68p
  2. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  4h  93,73p
  3. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  4h  91,61p
  4. Szota Zoltán                   A12 HU 12-D-464085    T  3h  87,82p
  5. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  3h  75,21p
  6. Szota Zoltán                   A12 HU 10-07-27447    T  3h  72,15p
  7. Czakó József                   A04 HU 09-50-12082    T  3h  70,06p
  8. Czakó József                   A04 HU 09-07-19589    T  3h  62,03p
  9. Fodor László                   A04 HU 11-07-29251    T  2h  67,18p
 10. Bócsai Tibor                   A12 HU 12-D-462639    T  2h  62,86p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  7h 235,39p
  2. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253491    H  6h 180,45p
  3. Lakatos - Lengyel              A26 HU-11- D-346371   H  6h 163,99p
  4. Kómár József és fia            A26 HU 11-D-345271    H  5h 159,66p
  5. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-293380   H  5h 153,95p
  6. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H  5h 153,29p
  7. Kaszás László                  A26 HU-10- D-293309   H  5h 144,55p
  8. Kómár József és fia            A26 HU 11-D-345264    H  5h 142,59p
  9. Kaszás László                  A26 HU-09- 07-19709   H  5h 142,38p
 10. Lakatos - Lengyel              A26 HU-08- 07-12937   H  5h 140,42p