Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, V10 Hatvan
Első adat felvétele: 2013.07.02 17:52:53
Az adatok utolsó módosítása: 2013.07.03 18:37:26
A lista kiadásának időpontja: 2013.07.03 18:43:51
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2013.08.01 17:52:53
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 09 verseny 

Feleresztés helye: Melk
Feleresztés ideje: 2013.06.30 06:45
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 328000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 36
Legkisebb pont   : 14,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A50 Zsámbok            21   48   434   87  109   1401,33   1304,10   1296,63
A64 Szentmártonkáta    11   15   146   29   37   1339,17   1287,46   1275,59
V10 Hatvan             16   32   273   55   68   1378,36   1276,73   1265,85
Hatvan I.              48   95   853  171  213   1401,33   1294,90   1287,03
A04 Kartal              9   15   131   26   33   1380,32   1310,08   1305,30
A12 Aszód              11   20   167   33   42   1399,08   1313,82   1308,38
A26 Kartal              6   11    91   18   23   1392,35   1304,03   1289,67
V04 Hatvan              1    2    20    4    5   1310,19   1275,46   1271,65
Hatvan II.             27   48   409   82  102   1399,08   1309,99   1302,82
Tagszövetségben        75  143  1262  252  316   1401,33   1300,71   1291,85

V10 egyesületi díjlista
   1. Kevés Károly                   1.cs. HU 09-07-24355    H 1378,36 m/p
   2. Kiss József                    2.cs. HU 12-07-34922    H 1362,68 m/p
   3. Kiss József                    1.cs. HU 09-07-22956    H 1362,49 m/p
   4. Baranyi László                 1.cs. HU 11-D-346556    H 1343,53 m/p
   5. Balázs Sándor                  3.cs. HU 12-D-463851    T 1339,70 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Balázs István                   1.cs. Dt: 334777 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  83,82p    R:  37.   2h  55,60p    T:  61.   2h  52,04p
Összesített E:   5.  33h 916,91p    R:  18.  22h 680,18p    T:  38.  20h 584,56p
   HU 11-D-345427    H 30 10:57:43  1324,71 m/p   8  33,74   54  30,60  100  29,21
   HU 12-D-463686    H 30 11:00:42  1309,26 m/p  21  29,55  109  25,00  193  22,83
   HU 11-D-345438    H 30 11:06:00  1282,67 m/p  49  20,53    0   0,00    0   0,00

Balázs István                   2.cs. Dt: 334777 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  21.   1h  22,14p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 12-D-463687    H 30 11:05:07  1287,03 m/p  44  22,14    0   0,00    0   0,00

Balázs Sándor                   1.cs. Dt: 338051 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   1h  23,10p    R:  58.   1h  15,11p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   7.  30h 764,73p    R:  23.  18h 466,13p    T:  49.  15h 357,49p
   HU 11-D-345775    T 30 11:07:30  1287,81 m/p  41  23,10  206  15,11    0   0,00

Balázs Sándor                   2.cs. Dt: 338051 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   3h  72,86p    R:  40.   3h  52,67p    T:  93.   1h  19,41p
   HU 09-50-12232    H 30 11:04:41  1301,78 m/p  30  26,65  138  22,04  243  19,41
   HU 12-D-463854    H 30 11:07:06  1289,78 m/p  39  23,75  196  16,13    0   0,00
   HU 12-D-464801    H 30 11:07:37  1287,24 m/p  43  22,46  212  14,50    0   0,00

Balázs Sándor                   3.cs. Dt: 338051 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h 117,78p    R:  28.   3h  73,36p    T:  46.   3h  67,69p
   HU 12-D-463851    T 30 10:57:20  1339,70 m/p   5  34,71   24  33,66   47  32,85
   HU 12-D-463896    T 30 11:04:19  1303,62 m/p  27  27,62  132  22,65  231  20,23
   HU 11-D-345796    T 30 11:06:37  1292,16 m/p  38  24,07  187  17,05  313  14,61
   HU 12-D-463882    T 30 11:11:29  1268,56 m/p  63  16,01    0   0,00    0   0,00
   HU 12-D-463891    T 30 11:11:41  1267,61 m/p  65  15,37    0   0,00    0   0,00

Balázs Sándor                   4.cs. Dt: 338051 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   2h  41,05p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 12-O-13265     H 30 11:07:44  1286,67 m/p  45  21,81    0   0,00    0   0,00
   HU 12-D-463852    H 30 11:09:20  1278,88 m/p  53  19,24    0   0,00    0   0,00

Balázs Sándor                   5.cs. Dt: 338051 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  22.   1h  16,66p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 11-D-345782    T 30 11:10:40  1272,46 m/p  61  16,66    0   0,00    0   0,00

Baranyi László                  1.cs. Dt: 329942 Kg:  10 Ók:  37 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   2h  50,72p    R:  44.   1h  33,96p    T:  78.   1h  33,19p
Összesített E:  16.   3h  77,88p    R:  44.   2h  58,18p    T:  71.   2h  52,99p
   HU 11-D-346556    H 30 10:50:06  1343,53 m/p   4  35,03   21  33,96   42  33,19
   HU 06-07-97995    H 30 11:04:40  1268,28 m/p  64  15,69    0   0,00    0   0,00

Bodonyi Ferenc                  1.cs. Dt: 328027 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   4h  92,42p    R:  42.   2h  46,53p    T:  69.   2h  42,86p
Összesített E:   6.  29h 778,74p    R:  22.  19h 506,32p    T:  44.  17h 416,21p
   HU 12-D-464881    H 30 10:54:42  1313,68 m/p  19  30,20  101  25,81  168  24,55
   HU 10-D-287559    H 30 10:57:24  1299,63 m/p  34  25,36  151  20,72  259  18,31
   HU 07-50-58425    T 30 11:01:45  1277,61 m/p  54  18,91    0   0,00    0   0,00
   HU 07-07-07915    H 30 11:01:59  1276,45 m/p  57  17,95    0   0,00    0   0,00

Csikós István                   1.cs. Dt: 327218 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h 102,09p    R:  32.   3h  68,16p    T:  51.   3h  61,44p
Összesített E:   8.  28h 755,88p    R:  21.  20h 555,22p    T:  45.  15h 415,09p
   HU 11-D-345955    H 30 10:53:38  1316,00 m/p  14  31,81   81  27,85  145  26,13
   HU 09-07-24256    H 30 10:56:34  1300,65 m/p  33  25,68  148  21,02  254  18,65
   HU 08-07-18831    H 30 10:57:28  1296,02 m/p  36  24,72  165  19,29  283  16,66
   HU 10-07-28899    H 30 11:00:21  1281,38 m/p  51  19,88    0   0,00    0   0,00

Csikós István                   2.cs. Dt: 327218 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   1h  24,39p    R:  57.   1h  18,98p    T: 100.   1h  16,46p
   HU 09-07-24825    H 30 10:57:38  1295,16 m/p  37  24,39  168  18,98  286  16,46

Detre Gusztáv                   1.cs. Dt: 330740 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   3h  72,22p    R:  47.   1h  32,54p    T:  81.   1h  31,34p
Összesített E:   2.  36h1004,38p    R:  14.  26h 781,69p    T:  35.  22h 625,89p
   HU 10-O-1439      H 30 10:53:15  1332,22 m/p   7  34,07   35  32,54   69  31,34
   HU 12-D-464928    H 30 11:02:31  1284,28 m/p  47  21,17    0   0,00    0   0,00
   HU 07-07-08260    H 30 11:04:53  1272,58 m/p  60  16,98    0   0,00    0   0,00

Detre Gusztáv                   2.cs. Dt: 330740 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   3h  73,83p    R:  43.   2h  44,59p    T:  72.   2h  39,77p
   HU 11-D-346927    H 30 10:58:32  1304,46 m/p  25  28,26  124  23,47  219  21,05
   HU 11-D-346926    H 30 10:59:16  1300,69 m/p  32  26,01  147  21,12  253  18,72
   HU 12-D-463752    H 30 11:03:11  1280,96 m/p  52  19,56    0   0,00    0   0,00

Hársfalvi József                1.cs. Dt: 336802 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   1h  31,49p    R:  51.   1h  26,93p    T:  86.   1h  25,44p
Összesített E:  14.   7h 178,49p    R:  40.   6h 145,74p    T:  68.   4h  98,37p
   HU 10-26-19861    H 30 11:01:08  1314,95 m/p  15  31,49   90  26,93  155  25,44

Kevés Károly                    1.cs. Dt: 328165 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 162,91p    R:   5.   5h 145,36p    T:   8.   5h 139,20p
Összesített E:   4.  34h 936,75p    R:  17.  27h 718,28p    T:  36.  24h 602,61p
   HU 09-07-24355    H 30 10:43:05  1378,36 m/p   1  36,00    8  35,29   16  34,97
   HU 12-07-36443    H 30 10:53:54  1318,46 m/p  11  32,78   73  28,66  131  27,09
   HU 10-D-253977    H 30 10:54:01  1317,84 m/p  12  32,45   74  28,56  133  26,95
   HU 10-D-253993    H 30 10:54:36  1314,76 m/p  16  31,16   91  26,83  156  25,37
   HU 09-07-24374    H 30 10:54:44  1314,06 m/p  18  30,52   99  26,02  164  24,82
   HU 09-07-24396    H 30 10:56:10  1306,56 m/p  22  29,23  115  24,38  207  21,87
   HU 08-07-18533    H 30 10:56:14  1306,22 m/p  24  28,59  118  24,08  210  21,67
   HU 09-07-24364    H 30 10:56:40  1303,97 m/p  26  27,94  129  22,96  228  20,43

Kevés Károly                    2.cs. Dt: 328165 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  23.   1h  14,72p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 10-D-253997    H 30 11:04:13  1265,99 m/p  67  14,72    0   0,00    0   0,00

Kiss Ferenc                     0.cs. Dt: 328649 Kg:   3 Ók:  10 Kp:   0
   HU 10-D-254744    H 30 11:00:56  1283,47 m/p  48  20,85    0   0,00    0   0,00
   HU 12-D-464076    H 30 11:02:17  1276,73 m/p  55  18,59    0   0,00    0   0,00

Kiss Ferenc                     1.cs. Dt: 328649 Kg:  10 Ók:  10 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 123,58p    R:  27.   3h  74,17p    T:  45.   3h  68,23p
Összesített E:   3.  34h 962,37p    R:  13.  29h 790,58p    T:  31.  27h 672,11p
   HU 11-07-32441    H 30 10:54:00  1319,19 m/p  10  33,10   70  28,97  126  27,43
   HU 10-D-313190    H 30 10:55:42  1310,25 m/p  20  29,87  106  25,30  185  23,38
   HU 11-07-32436    H 30 10:58:17  1296,89 m/p  35  25,04  159  19,90  272  17,42
   HU 05-23-92866    H 30 11:02:18  1276,65 m/p  56  18,27    0   0,00    0   0,00
   HU 09-07-24760    H 30 11:02:57  1273,44 m/p  59  17,30    0   0,00    0   0,00

Kiss József                     1.cs. Dt: 327520 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 155,18p    R:   8.   5h 135,27p    T:  19.   4h 114,92p
Összesített E:   1.  45h1479,34p    R:   3.  41h1312,03p    T:  10.  39h1176,94p
   HU 09-07-22956    H 30 10:45:23  1362,49 m/p   3  35,36   10  35,08   24  34,42
   HU 11-07-31286    H 30 10:52:31  1323,22 m/p   9  33,42   57  30,29  105  28,87
   HU 11-07-31274    H 30 10:53:42  1316,93 m/p  13  32,13   76  28,36  137  26,67
   HU 10-07-28017    H 30 10:54:13  1314,20 m/p  17  30,84   97  26,22  162  24,96
   HU 11-07-31278    H 30 10:59:08  1288,77 m/p  40  23,43  204  15,32    0   0,00
   HU 09-07-22952    H 30 11:00:34  1281,54 m/p  50  20,20    0   0,00    0   0,00
   HU 11-07-31268    H 30 11:02:11  1273,49 m/p  58  17,62    0   0,00    0   0,00

Kiss József                     2.cs. Dt: 327520 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   3h  78,34p    R:  36.   2h  56,41p    T:  60.   2h  53,28p
   HU 12-07-34922    H 30 10:45:21  1362,68 m/p   2  35,68    9  35,18   23  34,49
   HU 12-07-34923    H 30 10:56:48  1300,71 m/p  31  26,33  146  21,23  252  18,79
   HU 11-07-31266    H 30 11:02:55  1269,87 m/p  62  16,33    0   0,00    0   0,00

Kovács József                   1.cs. Dt: 330362 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   2h  41,37p    R:  53.   1h  22,25p    T:  92.   1h  19,89p
Összesített E:  11.  15h 343,72p    R:  34.   9h 222,47p    T:  64.   5h 132,93p
   HU 09-D-207280    H 30 10:58:33  1302,88 m/p  29  26,97  136  22,25  236  19,89
   HU 12-D-464108    H 30 11:05:58  1265,85 m/p  68  14,40    0   0,00    0   0,00

Nagy Dezső                      1.cs. Dt: 334191 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   2h  36,53p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  10.  14h 351,18p    R:  37.   7h 200,98p    T:  60.   7h 183,53p
   HU 11-D-345502    H 30 11:05:06  1284,79 m/p  46  21,49    0   0,00    0   0,00
   HU 11-D-345603    H 30 11:08:39  1267,49 m/p  66  15,04    0   0,00    0   0,00

Zilai Gábor                     1.cs. Dt: 329893 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   1h  34,39p    R:  46.   1h  32,94p    T:  80.   1h  31,89p
Összesített E:  12.  13h 313,92p    R:  36.   9h 203,63p    T:  63.   6h 139,36p
   HU 10-D-313016    H 30 10:52:13  1334,43 m/p   6  34,39   31  32,94   61  31,89

Zsámboki József                 1.cs. Dt: 334398 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   3h  78,99p    R:  34.   3h  61,64p    T:  71.   2h  41,83p
Összesített E:   9.  17h 445,69p    R:  31.  12h 279,55p    T:  57.  10h 213,08p
   HU 11-D-345674    H 30 11:00:57  1306,50 m/p  23  28,91  116  24,28  208  21,81
   HU 11-O-06909     H 30 11:01:38  1303,02 m/p  28  27,30  134  22,45  234  20,02
   HU 11-D-346547    H 30 11:04:43  1287,55 m/p  42  22,78  208  14,91    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Kővágó Gábor                   5.cs. A50 HU-12- D-530637   H 1401,33 m/p
   2. Tóth József                    1.cs. A12 HU 12-07-33014    H 1399,08 m/p
   3. Kővágó Gábor                   0.cs. A50 HU-09- 07-22936   T 1397,54 m/p
   4. Kővágó Gábor                   3.cs. A50 HU-12- 07-34155   H 1393,39 m/p
   5. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 11-D-345271    H 1392,35 m/p
   6. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 09-07-20970    H 1392,12 m/p
   7. Dulai László                   1.cs. A26 HU-10- D-293427   H 1390,77 m/p
   8. Kazi Zoltán                    1.cs. A12 HU 12-07-33125    H 1389,49 m/p
   9. Kazi Zoltán                    1.cs. A12 HU 11-07-29852    H 1388,98 m/p
  10. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-462505    H 1388,08 m/p
  11. Nagy Varga Viktor              2.cs. A50 HU-10- M-123453   H 1383,71 m/p
  12. Kővágó Gábor                   3.cs. A50 HU-09- 07-22774   H 1382,22 m/p
  13. Bajnóczi - Makádi              2.cs. A50 HU 12-D-530644    H 1381,88 m/p
  14. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 09-07-19296    H 1380,32 m/p
  15. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU 10-07-26846    T 1380,07 m/p
  16. Kevés Károly                   1.cs. V10 HU 09-07-24355    H 1378,36 m/p
  17. Fogarassy László               2.cs. A12 HU 12-D-462592    H 1376,59 m/p
  18. Fogarassy László               2.cs. A12 HU 12-D-462581    H 1376,08 m/p
  19. Kovács - Lados                 1.cs. A04 HU 11-07-29289    T 1376,00 m/p
  20. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 12-D-462440    H 1372,11 m/p
  21. Bócsai Tibor                   2.cs. A12 HU 12-D-462639    T 1372,02 m/p
  22. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 09-07-19264    H 1367,92 m/p
  23. Kiss József                    2.cs. V10 HU 12-07-34922    H 1362,68 m/p
  24. Kiss József                    1.cs. V10 HU 09-07-22956    H 1362,49 m/p
  25. Kiss - Nagy Dr. dúc            2.cs. A50 HU-12- 09-17145   H 1361,36 m/p
  26. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 10-07-25770    H 1361,08 m/p
  27. Dorner György                  2.cs. A12 HU 10-D-253602    H 1360,51 m/p
  28. Kómár József és fia            2.cs. A26 HU 12-D-463263    H 1355,83 m/p
  29. Dulai László                   1.cs. A26 HU-09- D-225198   H 1352,61 m/p
  30. Kővágó Gábor                   0.cs. A50 HU-10- 07-26921   T 1352,47 m/p
  31. Dorner György                  2.cs. A12 HU 12-D-462531    H 1352,21 m/p
  32. Papp István                    1.cs. A50 HU 09-07-22129    H 1351,24 m/p
  33. Szota György                   1.cs. A50 HU 12-07-33955    H 1351,20 m/p
  34. Kővágó Gábor                   5.cs. A50 HU-12- D-535202   T 1350,89 m/p
  35. Kővágó Gábor                   0.cs. A50 HU-11-  O-06934   H 1350,71 m/p
  36. Papp István                    0.cs. A50 HU 08-07-15851    H 1350,22 m/p
  37. Kómár József és fia            2.cs. A26 HU 11-D-345287    H 1349,39 m/p
  38. Bócsai Tibor                   1.cs. A12 HU 12-D-462651    H 1349,12 m/p
  39. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50 HU-10- D-259692   T 1348,12 m/p
  40. Bajnóczi - Makádi              2.cs. A50 HU 11-07-30368    T 1346,43 m/p
  41. Kővágó Gábor                   0.cs. A50 HU-09- 07-22753   T 1343,69 m/p
  42. Baranyi László                 1.cs. V10 HU 11-D-346556    H 1343,53 m/p
  43. Freisták Mátyás                1.cs. A26 HU-09- 07-20642   H 1343,41 m/p
  44. Dorner György                  1.cs. A12 HU 10-D-238007    H 1342,09 m/p
  45. Kiss - Nagy Dr. dúc            2.cs. A50 HU-11- D-397086   H 1340,39 m/p
  46. Szabó Elek                     2.cs. A50 HU 12-09-17047    H 1339,93 m/p
  47. Balázs Sándor                  3.cs. V10 HU 12-D-463851    T 1339,70 m/p
  48. Szabó Elek                     1.cs. A50 HU 07-09-82711    H 1339,33 m/p
  49. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU 09-09-96890    H 1339,17 m/p
  50. Czakó József                   1.cs. A04 HU 11-D-344919    H 1338,52 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kővágó Gábor                   5.cs. A50    5 h.  151,68 p
   2. Csányi Sándor                  1.cs. A12    5 h.  150,66 p
   3. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  149,69 p
   4. Kancsár József                 1.cs. A12    5 h.  149,01 p
   5. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50    5 h.  144,89 p
   6. Kővágó Gábor                   3.cs. A50    5 h.  143,66 p
   7. Bajnóczi - Makádi              2.cs. A50    5 h.  142,29 p
   8. Kevés Károly                   1.cs. V10    5 h.  139,20 p
   9. Hegyi László                   1.cs. A04    5 h.  138,73 p
  10. Zámbó János                    1.cs. A04    5 h.  138,30 p
  11. Kővágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  130,70 p
  12. Kiss - Nagy Dr. dúc            2.cs. A50    5 h.  128,08 p
  13. Kómár József és fia            1.cs. A26    4 h.  125,90 p
  14. Fogarassy László               1.cs. A12    4 h.  124,46 p
  15. Czakó József                   1.cs. A04    5 h.  122,54 p
  16. Sztrehovszki László            1.cs. A04    5 h.  122,12 p
  17. Fodor László                   1.cs. A04    5 h.  120,21 p
  18. Kővágó Gábor                   4.cs. A50    5 h.  119,31 p
  19. Kiss József                    1.cs. V10    4 h.  114,92 p
  20. Grizner Sándor                 2.cs. A50    5 h.  114,38 p
  21. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50    5 h.  113,08 p
  22. Zakar Menyhért                 1.cs. A64    5 h.  107,59 p
  23. Fodor László                   2.cs. A04    5 h.  106,77 p
  24. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50    5 h.  105,11 p
  25. Boda Ákos                      1.cs. A50    4 h.  103,61 p
  26. Kővágó Gábor                   2.cs. A50    4 h.  102,99 p
  27. Japport Zoltán                 1.cs. A50    4 h.   99,70 p
  28. Dulai László                   1.cs. A26    3 h.   99,36 p
  29. Japport Zoltán                 2.cs. A50    4 h.   92,98 p
  30. Fejős Csaba                    1.cs. A64    3 h.   92,91 p
  31. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26    4 h.   89,69 p
  32. Tóth József                    1.cs. A12    3 h.   86,81 p
  33. Ács Ferenc                     1.cs. A50    3 h.   84,48 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kővágó Gábor                   5.cs. A50    5 h.  157,69 p
   2. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50    5 h.  151,87 p
   3. Kővágó Gábor                   3.cs. A50    5 h.  149,44 p
   4. Bajnóczi - Makádi              2.cs. A50    5 h.  148,62 p
   5. Kevés Károly                   1.cs. V10    5 h.  145,36 p
   6. Kővágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  139,54 p

A verseny V10 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kevés Károly                   1.cs.    5 h.  162,91 p
   2. Kiss József                    1.cs.    5 h.  155,18 p
   3. Kiss Ferenc                    1.cs.    5 h.  123,58 p
   4. Balázs Sándor                  3.cs.    5 h.  117,78 p
   5. Csikós István                  1.cs.    4 h.  102,09 p
   6. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    4 h.   92,42 p
   7. Balázs István                  1.cs.    3 h.   83,82 p
   8. Zsámboki József                1.cs.    3 h.   78,99 p
   9. Kiss József                    2.cs.    3 h.   78,34 p
  10. Detre Gusztáv                  2.cs.    3 h.   73,83 p
  11. Balázs Sándor                  2.cs.    3 h.   72,86 p
  12. Detre Gusztáv                  1.cs.    3 h.   72,22 p
  13. Baranyi László                 1.cs.    2 h.   50,72 p
  14. Kovács József                  1.cs.    2 h.   41,37 p
  15. Balázs Sándor                  4.cs.    2 h.   41,05 p
  16. Nagy Dezső                     1.cs.    2 h.   36,53 p
  17. Zilai Gábor                    1.cs.    1 h.   34,39 p
  18. Hársfalvi József               1.cs.    1 h.   31,49 p
  19. Csikós István                  2.cs.    1 h.   24,39 p
  20. Balázs Sándor                  1.cs.    1 h.   23,10 p
  21. Balázs István                  2.cs.    1 h.   22,14 p
  22. Balázs Sándor                  5.cs.    1 h.   16,66 p
  23. Kevés Károly                   2.cs.    1 h.   14,72 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten
  05.19. Melk
  06.30. Melk

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   20 h.  576,08 p
   2. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   20 h.  567,86 p
   3. Kővágó Gábor                   4.cs. A50   20 h.  562,05 p
   4. Dorner György                  1.cs. A12   19 h.  546,30 p
   5. Kómár József és fia            1.cs. A26   19 h.  529,01 p
   6. Kővágó Gábor                   5.cs. A50   20 h.  525,00 p
   7. Kővágó Gábor                   2.cs. A50   19 h.  521,87 p
   8. Kővágó Gábor                   3.cs. A50   19 h.  519,58 p
   9. Boda Ákos                      1.cs. A50   19 h.  518,07 p
  10. Kancsár József                 1.cs. A12   19 h.  517,99 p
  11. Csányi Sándor                  1.cs. A12   19 h.  517,32 p
  12. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   20 h.  493,59 p
  13. Fogarassy László               1.cs. A12   17 h.  475,34 p
  14. Kovács József                  1.cs. A50   19 h.  475,13 p
  15. Japport Zoltán                 1.cs. A50   19 h.  472,93 p
  16. Pethő László                   1.cs. A12   17 h.  472,20 p
  17. Fodor László                   1.cs. A04   19 h.  462,69 p
  18. Boda Ákos                      3.cs. A50   18 h.  459,19 p
  19. Hegyi László                   1.cs. A04   17 h.  448,93 p
  20. Nagy Varga Viktor              2.cs. A50   15 h.  425,06 p
  21. Czakó József                   1.cs. A04   18 h.  421,49 p
  22. Dorner György                  2.cs. A12   15 h.  418,29 p
  23. Sztrehovszki László            1.cs. A04   16 h.  414,11 p
  24. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26   18 h.  406,47 p
  25. Kiss József                    1.cs. V10   15 h.  402,75 p
  26. Fodor László                   2.cs. A04   17 h.  401,51 p
  27. Kiss - Nagy Dr. dúc            2.cs. A50   17 h.  395,91 p
  28. Japport Zoltán                 2.cs. A50   16 h.  393,04 p
  29. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   13 h.  385,83 p
  30. Kómár József és fia            2.cs. A26   14 h.  383,49 p
  31. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50   15 h.  381,10 p
  32. Zámbó János                    1.cs. A04   14 h.  368,48 p
  33. Fehér László                   1.cs. A12   15 h.  363,69 p
  34. Szota Zoltán                   1.cs. A12   15 h.  343,00 p
  35. Tóth Sándor                    1.cs. A64   14 h.  341,31 p
  36. Kaszás László                  1.cs. A26   12 h.  334,81 p
  37. Tóth József                    1.cs. A12   15 h.  331,23 p
  38. Kevés Károly                   1.cs. V10   14 h.  325,92 p
  39. Ács Ferenc                     1.cs. A50   13 h.  310,25 p
  40. Fogarassy László               2.cs. A12   11 h.  303,19 p
  41. Fejős Csaba                    1.cs. A64   12 h.  293,93 p
  42. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50   12 h.  293,71 p
  43. Kovács - Lados                 1.cs. A04   11 h.  290,29 p
  44. Dósa József                    1.cs. A64   12 h.  288,43 p
  45. Nagy Varga Viktor              3.cs. A50   14 h.  286,27 p
  46. Bajnóczi - Makádi              2.cs. A50   11 h.  280,20 p
  47. Babicz József                  1.cs. A64   12 h.  279,38 p
  48. Kancsár József                 2.cs. A12   10 h.  278,65 p
  49. Grizner Sándor                 2.cs. A50   11 h.  276,85 p
  50. Kiss József                    2.cs. V10   11 h.  276,75 p

Hatvan I. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   20 h.  595,17 p
   2. Kővágó Gábor                   4.cs. A50   20 h.  583,17 p
   3. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   20 h.  581,82 p
   4. Kővágó Gábor                   2.cs. A50   20 h.  555,56 p
   5. Kővágó Gábor                   5.cs. A50   20 h.  546,79 p
   6. Kővágó Gábor                   3.cs. A50   19 h.  540,39 p
   7. Boda Ákos                      1.cs. A50   19 h.  534,82 p
   8. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   20 h.  517,69 p
   9. Boda Ákos                      3.cs. A50   19 h.  496,39 p

V10 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   20 h.  583,73 p
   2. Kevés Károly                   1.cs.   19 h.  518,13 p
   3. Kiss Ferenc                    1.cs.   18 h.  466,90 p
   4. Kiss József                    2.cs.   17 h.  465,82 p
   5. Bodonyi Ferenc                 1.cs.   16 h.  383,96 p
   6. Balázs István                  1.cs.   13 h.  330,36 p
   7. Detre Gusztáv                  2.cs.   13 h.  328,12 p
   8. Csikós István                  1.cs.   12 h.  301,00 p
   9. Detre Gusztáv                  1.cs.   13 h.  298,69 p
  10. Balázs Sándor                  2.cs.   12 h.  288,10 p
  11. Balázs Sándor                  1.cs.   12 h.  264,28 p
  12. Nagy Dezső                     1.cs.   11 h.  254,74 p
  13. Zsámboki József                1.cs.    9 h.  239,66 p
  14. Balázs Sándor                  4.cs.   11 h.  228,52 p
  15. Billinger Attila               1.cs.    8 h.  225,11 p
  16. Balázs Sándor                  3.cs.   10 h.  208,31 p
  17. Zilai Gábor                    1.cs.    8 h.  202,70 p
  18. Balázs Sándor                  5.cs.   10 h.  195,77 p
  19. Balázs István                  2.cs.    8 h.  181,79 p
  20. Csikós István                  2.cs.    8 h.  162,13 p
  21. Kovács József                  1.cs.    6 h.  119,80 p
  22. Kevés Károly                   2.cs.    5 h.  118,35 p
  23. Balázs Sándor                  6.cs.    3 h.   78,44 p
  24. Hársfalvi József               1.cs.    3 h.   73,23 p
  25. Baranyi László                 1.cs.    2 h.   50,72 p
  26. Balázs Sándor                  7.cs.    2 h.   49,78 p
  27. Detre Gusztáv                  3.cs.    2 h.   48,88 p
  28. Nagy Dezső                     3.cs.    2 h.   47,68 p
  29. Bodonyi Ferenc                 2.cs.    2 h.   41,22 p
  30. Nagy Dezső                     2.cs.    2 h.   40,16 p
  31. Bodonyi Ferenc                 3.cs.    1 h.   30,32 p
  32. Nagy Dezső                     4.cs.    1 h.   25,52 p
  33. Gulyás György                  1.cs.    1 h.   23,54 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.28. Haag
  06.01. Melk
  06.09. Straubing
  06.16. Wels
  06.30. Melk

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   20 h.  785,34 p
   2. Zámbó János                    1.cs. A04   20 h.  660,10 p
   3. Kómár József és fia            1.cs. A26   18 h.  637,37 p
   4. Fogarassy László               1.cs. A12   19 h.  632,28 p
   5. Kiss József                    1.cs. V10   20 h.  631,77 p
   6. Sztrehovszki László            1.cs. A04   19 h.  618,24 p
   7. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   20 h.  616,31 p
   8. Hegyi László                   1.cs. A04   20 h.  614,52 p
   9. Japport Zoltán                 1.cs. A50   19 h.  601,86 p
  10. Fodor László                   1.cs. A04   20 h.  600,01 p
  11. Kancsár József                 1.cs. A12   20 h.  585,15 p
  12. Csányi Sándor                  1.cs. A12   20 h.  560,78 p
  13. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   20 h.  539,49 p
  14. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   16 h.  526,49 p
  15. Dorner György                  2.cs. A12   16 h.  516,07 p
  16. Dulai László                   1.cs. A26   17 h.  514,41 p
  17. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26   18 h.  508,45 p
  18. Kővágó Gábor                   2.cs. A50   17 h.  503,41 p
  19. Boda Ákos                      1.cs. A50   17 h.  503,24 p
  20. Kiss József                    2.cs. V10   16 h.  501,52 p
  21. Zámbó János                    2.cs. A04   17 h.  487,10 p
  22. Pethő László                   1.cs. A12   17 h.  479,97 p
  23. Tóth József                    1.cs. A12   16 h.  473,02 p
  24. Kovács József                  1.cs. A50   16 h.  468,22 p
  25. Boda Ákos                      3.cs. A50   15 h.  462,12 p
  26. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50   18 h.  459,59 p
  27. Czakó József                   1.cs. A04   16 h.  459,58 p
  28. Ács Ferenc                     1.cs. A50   15 h.  456,59 p
  29. Fehér László                   1.cs. A12   16 h.  452,88 p
  30. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   16 h.  443,24 p
  31. Fodor László                   2.cs. A04   16 h.  436,80 p
  32. Kaszás László                  1.cs. A26   14 h.  432,97 p
  33. Tóth Sándor                    1.cs. A64   14 h.  422,42 p
  34. Detre Gusztáv                  1.cs. V10   14 h.  419,03 p
  35. Fogarassy László               2.cs. A12   13 h.  394,00 p
  36. Boda Ákos                      2.cs. A50   14 h.  393,28 p
  37. Kiss Ferenc                    1.cs. V10   15 h.  387,83 p
  38. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   13 h.  382,65 p
  39. Kővágó Gábor                   3.cs. A50   13 h.  382,06 p
  40. Kómár József és fia            2.cs. A26   14 h.  379,38 p
  41. Grizner Sándor                 1.cs. A50   14 h.  371,41 p
  42. Balázs István                  1.cs. V10   12 h.  366,28 p
  43. Fehér László                   2.cs. A12   14 h.  365,24 p
  44. Grizner Sándor                 2.cs. A50   15 h.  356,70 p
  45. Kovács - Lados                 1.cs. A04   13 h.  354,40 p

Hatvan I. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   20 h.  690,91 p
   2. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   20 h.  667,01 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   20 h.  664,31 p
   4. Boda Ákos                      1.cs. A50   20 h.  611,47 p
   5. Kovács József                  1.cs. A50   20 h.  604,74 p
   6. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   20 h.  599,57 p
   7. Kővágó Gábor                   2.cs. A50   20 h.  585,43 p
   8. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50   20 h.  557,50 p
   9. Tóth Sándor                    1.cs. A64   19 h.  552,71 p

V10 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   20 h.  703,12 p
   2. Kiss József                    2.cs.   17 h.  572,04 p
   3. Detre Gusztáv                  1.cs.   18 h.  543,04 p
   4. Kiss Ferenc                    1.cs.   18 h.  511,26 p
   5. Balázs István                  1.cs.   17 h.  502,75 p
   6. Kevés Károly                   1.cs.   18 h.  497,87 p
   7. Csikós István                  1.cs.   16 h.  434,77 p
   8. Balázs Sándor                  1.cs.   16 h.  431,61 p
   9. Bodonyi Ferenc                 1.cs.   15 h.  428,88 p
  10. Zsámboki József                1.cs.   11 h.  285,02 p
  11. Balázs Sándor                  3.cs.   11 h.  259,46 p
  12. Detre Gusztáv                  2.cs.   10 h.  255,54 p
  13. Balázs Sándor                  4.cs.   11 h.  250,45 p
  14. Balázs István                  2.cs.    8 h.  236,53 p
  15. Kovács József                  1.cs.    8 h.  197,94 p
  16. Balázs Sándor                  2.cs.    7 h.  155,69 p
  17. Zilai Gábor                    1.cs.    6 h.  145,61 p
  18. Hársfalvi József               1.cs.    5 h.  136,75 p
  19. Nagy Dezső                     1.cs.    5 h.  132,97 p
  20. Kevés Károly                   2.cs.    5 h.  116,10 p
  21. Balázs Sándor                  5.cs.    4 h.  101,57 p
  22. Baranyi László                 1.cs.    3 h.   77,88 p
  23. Gulyás György                  1.cs.    2 h.   61,80 p
  24. Hársfalvi József               2.cs.    2 h.   61,24 p
  25. Bodonyi Ferenc                 2.cs.    3 h.   59,06 p
  26. Nagy Dezső                     2.cs.    2 h.   48,40 p
  27. Nagy Dezső                     3.cs.    1 h.   27,79 p
  28. Csikós István                  2.cs.    1 h.   24,39 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten
  05.19. Melk
  05.28. Haag
  06.01. Melk
  06.09. Straubing
  06.16. Wels
  06.23. Regensburg
  06.30. Melk

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   62 h. 1996,85 p
   2. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   55 h. 1609,54 p
   3. Kómár József és fia            1.cs. A26   47 h. 1470,38 p
   4. Zámbó János                    1.cs. A04   48 h. 1458,87 p
   5. Fogarassy László               1.cs. A12   46 h. 1394,43 p
   6. Fodor László                   1.cs. A04   50 h. 1389,42 p
   7. Boda Ákos                      1.cs. A50   48 h. 1358,40 p
   8. Kancsár József                 1.cs. A12   47 h. 1338,53 p
   9. Csányi Sándor                  1.cs. A12   49 h. 1323,14 p
  10. Japport Zoltán                 1.cs. A50   48 h. 1294,64 p
  11. Hegyi László                   1.cs. A04   47 h. 1266,09 p
  12. Kiss József                    1.cs. V10   42 h. 1239,10 p
  13. Pethő László                   1.cs. A12   45 h. 1225,21 p
  14. Sztrehovszki László            1.cs. A04   41 h. 1197,50 p
  15. Kaszás László                  1.cs. A26   39 h. 1184,59 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   60 h. 1843,08 p
   2. Boda Ákos                      1.cs. A50   55 h. 1613,44 p
   3. Kovács József                  1.cs. A50   58 h. 1522,52 p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50   54 h. 1514,94 p
   5. Kiss József                    1.cs. V10   49 h. 1479,93 p

V10 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   60 h. 1814,43 p
   2. Detre Gusztáv                  1.cs.   40 h. 1098,96 p
   3. Kevés Károly                   1.cs.   41 h. 1090,86 p
   4. Kiss Ferenc                    1.cs.   37 h. 1017,74 p
   5. Balázs István                  1.cs.   35 h.  958,18 p
   6. Balázs Sándor                  1.cs.   33 h.  817,44 p
   7. Bodonyi Ferenc                 1.cs.   29 h.  778,74 p
   8. Csikós István                  1.cs.   28 h.  755,88 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten
  05.19. Melk
  05.28. Haag
  06.01. Melk
  06.09. Straubing
  06.16. Wels
  06.23. Regensburg
  06.30. Melk

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   44 h. 1508,77 p
   2. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   44 h. 1363,04 p
   3. Kómár József és fia            1.cs. A26   42 h. 1356,97 p
   4. Fogarassy László               1.cs. A12   40 h. 1274,42 p
   5. Fodor László                   1.cs. A04   44 h. 1263,37 p
   6. Kancsár József                 1.cs. A12   42 h. 1234,12 p
   7. Zámbó János                    1.cs. A04   39 h. 1232,17 p
   8. Boda Ákos                      1.cs. A50   41 h. 1223,57 p
   9. Csányi Sándor                  1.cs. A12   43 h. 1215,36 p
  10. Kiss József                    1.cs. V10   39 h. 1176,94 p
  11. Sztrehovszki László            1.cs. A04   39 h. 1165,77 p
  12. Japport Zoltán                 1.cs. A50   39 h. 1127,78 p
  13. Hegyi László                   1.cs. A04   39 h. 1115,39 p
  14. Pethő László                   1.cs. A12   37 h. 1072,49 p
  15. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   40 h. 1055,54 p
  16. Kovács József                  1.cs. A50   37 h. 1014,70 p
  17. Fehér László                   1.cs. A12   36 h.  987,61 p
  18. Kaszás László                  1.cs. A26   31 h.  984,94 p
  19. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   35 h.  981,43 p
  20. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26   37 h.  944,81 p
  21. Czakó József                   1.cs. A04   36 h.  935,00 p
  22. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   30 h.  898,46 p
  23. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50   33 h.  893,58 p
  24. Tóth József                    1.cs. A12   33 h.  880,05 p
  25. Tóth Sándor                    1.cs. A64   30 h.  806,27 p
  26. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   24 h.  790,37 p
  27. Dulai László                   1.cs. A26   26 h.  745,72 p
  28. Ács Ferenc                     1.cs. A50   26 h.  709,87 p
  29. Kovács - Lados                 1.cs. A04   26 h.  707,74 p
  30. Bócsai Tibor                   1.cs. A12   23 h.  692,12 p
  31. Kiss Ferenc                    1.cs. V10   27 h.  672,11 p
  32. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50   25 h.  666,70 p
  33. Szota Zoltán                   1.cs. A12   25 h.  653,75 p
  34. Grizner Sándor                 1.cs. A50   25 h.  646,73 p
  35. Detre Gusztáv                  1.cs. V10   22 h.  625,89 p
  36. Kevés Károly                   1.cs. V10   24 h.  602,61 p
  37. Zakar Menyhért                 1.cs. A64   24 h.  589,55 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   45 h. 1481,23 p
   2. Boda Ákos                      1.cs. A50   44 h. 1369,80 p
   3. Kiss József                    1.cs. V10   41 h. 1312,03 p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50   42 h. 1272,46 p
   5. Kovács József                  1.cs. A50   44 h. 1254,79 p
   6. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   42 h. 1200,67 p
   7. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   38 h. 1117,06 p
   8. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50   39 h. 1102,24 p
   9. Tóth Sándor                    1.cs. A64   40 h. 1070,31 p

V10 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   45 h. 1479,34 p
   2. Detre Gusztáv                  1.cs.   36 h. 1004,38 p
   3. Kiss Ferenc                    1.cs.   34 h.  962,37 p
   4. Kevés Károly                   1.cs.   34 h.  936,75 p
   5. Balázs István                  1.cs.   33 h.  916,91 p
   6. Bodonyi Ferenc                 1.cs.   29 h.  778,74 p
   7. Balázs Sándor                  1.cs.   30 h.  764,73 p
   8. Csikós István                  1.cs.   28 h.  755,88 p
   9. Zsámboki József                1.cs.   17 h.  445,69 p
  10. Nagy Dezső                     1.cs.   14 h.  351,18 p
  11. Kovács József                  1.cs.   15 h.  343,72 p
  12. Zilai Gábor                    1.cs.   13 h.  313,92 p
  13. Billinger Attila               1.cs.    8 h.  225,11 p
  14. Hársfalvi József               1.cs.    7 h.  178,49 p
  15. Gulyás György                  1.cs.    3 h.   85,34 p
  16. Baranyi László                 1.cs.    3 h.   77,88 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30906   H  4h 127,42p
  2. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535220   H  4h 119,37p
  3. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  4h 116,60p
  4. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H  4h 116,53p
  5. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  4h 114,96p
  6. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  4h 111,28p
  7. Csányi Sándor                  A12 HU 10-D-255660    H  4h 109,06p
  8. Boda Ákos                      A50 HU 12-O-13242     H  4h 107,94p
  9. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  4h 107,85p
 10. Tóth Sándor                    A64 HU 09-09-96890    H  4h 107,43p
 11. Kancsár József                 A12 HU 09-07-20175    H  4h 106,65p
 12. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30904   H  4h 105,02p
 13. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-09- 50-39027   H  4h 101,79p
 14. Kovács József                  A50 HU 09-07-21781    H  4h 101,51p
 15. Kevés Károly                   V10 HU 08-07-18533    H  4h 101,40p
 16. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-11-  O-10893   H  4h 101,34p
 17. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- D-346009   H  4h 100,70p
 18. Kővágó Gábor                   A50 HU-06- 07-89165   H  4h 100,18p
 19. Fodor László                   A04 HU 07-07-99081    H  4h 100,04p
 20. Kővágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06846   H  4h 100,00p
 21. Hegyi László                   A04 HU 09-07-19203    H  4h  99,36p
 22. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32699    H  4h  98,86p
 23. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-530625   H  4h  94,95p
 24. Nagy Varga Viktor              A50 HU-12- D-532901   H  4h  93,04p
 25. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427119   H  4h  92,98p
 26. Tóth József                    A12 HU 12-07-33014    H  4h  91,71p
 27. Dorner György                  A12 HU 11-D-344302    H  4h  89,98p
 28. Csányi Sándor                  A12 HU 08-07-13797    H  4h  88,50p
 29. Japport Zoltán                 A50 HU 09-28-08018    H  4h  88,27p
 30. Kovács József                  A50 HU 10-07-27276    H  4h  83,63p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-11- D-403099   T  4h 121,05p
  2. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-10- D-259692   T  4h 105,32p
  3. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  4h 104,61p
  4. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-27048    T  4h  78,18p
  5. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346135    T  3h  94,13p
  6. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  3h  93,96p
  7. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  3h  93,59p
  8. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  3h  90,61p
  9. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255209   T  3h  85,69p
 10. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  3h  83,28p
 11. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  3h  82,16p
 12. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397058    T  3h  81,82p
 13. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- 07-34165   T  3h  81,70p
 14. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535206   T  3h  80,15p
 15. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  3h  78,58p
 16. Boda Ákos                      A50 HU 11-07-30816    T  3h  77,99p
 17. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30933   T  3h  77,57p
 18. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  3h  77,56p
 19. Bajnóczi - Makádi              A50 HU 11-07-30368    T  3h  76,03p
 20. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22792   T  3h  71,21p
 21. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  3h  69,21p
 22. Czakó József                   A04 HU 09-07-19589    T  3h  66,91p
 23. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22780   T  3h  66,58p
 24. Japport Zoltán                 A50 HU 09-28-08061    T  3h  66,00p
 25. Japport Zoltán                 A50 HU 09-28-08009    T  3h  64,43p
 26. Majoros István                 A50 HU 11-D-383719    T  3h  62,94p
 27. Szőllős Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  3h  61,64p
 28. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  3h  59,31p
 29. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- D-396011   T  3h  58,79p
 30. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-11- D-403075   T  3h  52,81p

Rövid távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30906   H  4h 129,66p
  2. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535220   H  4h 121,88p
  3. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  4h 117,85p
  4. Boda Ákos                      A50 HU 12-O-13242     H  4h 112,49p
  5. Tóth Sándor                    A64 HU 09-09-96890    H  4h 110,48p
  6. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30904   H  4h 110,13p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302132    H  4h 105,85p
  8. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- D-234632   H  4h 105,62p
  9. Kővágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06846   H  4h 105,55p
 10. Kovács József                  A50 HU 09-07-21781    H  4h 105,22p

Rövid távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-11- D-403099   T  4h 123,25p
  2. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  4h 108,73p
  3. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-10- D-259692   T  4h 108,68p
  4. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- 07-34165   T  4h  97,86p
  5. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22780   T  4h  86,96p
  6. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-27048    T  4h  84,28p
  7. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  3h  96,39p
  8. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  3h  95,58p
  9. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346135    T  3h  94,92p
 10. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  3h  93,43p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  4h 133,41p
  2. Kevés Károly                   V10 HU 08-07-18533    H  4h 125,38p
  3. Kiss József                    V10 HU 12-07-34922    H  4h 122,41p
  4. Kiss József                    V10 HU 11-07-31274    H  4h 121,27p
  5. Kiss József                    V10 HU 10-07-28017    H  4h 105,68p
  6. Kevés Károly                   V10 HU 09-07-24364    H  4h 104,42p
  7. Kiss József                    V10 HU 11-07-31266    H  4h  76,94p
  8. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  3h  96,14p
  9. Kiss József                    V10 HU 11-07-31275    H  3h  94,66p
 10. Billinger Attila               V10 HU 11-D-390622    H  3h  92,70p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463916    T  3h  58,12p
  2. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463896    T  2h  54,06p
  3. Zilai Gábor                    V10 HU 11-07-32603    T  2h  50,25p
  4. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345730    T  2h  49,83p
  5. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345796    T  2h  48,96p
  6. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463874    T  2h  48,81p
  7. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463883    T  2h  44,52p
  8. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345782    T  2h  40,74p
  9. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345775    T  2h  40,55p
 10. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463882    T  2h  38,17p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 11-D-344311    H  5h 177,59p
  2. Dulai László                   A26 HU-12- D-464594   H  5h 176,31p
  3. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  5h 170,58p
  4. Kómár József és fia            A26 HU 11-D-345264    H  5h 169,81p
  5. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29441    H  5h 164,28p
  6. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06865     H  5h 158,25p
  7. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  5h 156,49p
  8. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  5h 146,73p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302132    H  5h 134,03p
 10. Csányi Sándor                  A12 HU 07-07-99659    H  5h 110,26p
 11. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  4h 161,82p
 12. Dulai László                   A26 HU-09- D-225198   H  4h 148,67p
 13. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  4h 147,51p
 14. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  4h 147,49p
 15. Kómár József és fia            A26 HU 11-D-345271    H  4h 147,38p
 16. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19021    H  4h 144,58p
 17. Dorner György                  A12 HU 12-D-462512    H  4h 142,18p
 18. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  4h 140,94p
 19. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30910   H  4h 139,45p
 20. Dorner György                  A12 HU 12-D-541069    H  4h 139,19p
 21. Dorner György                  A12 HU 12-D-462531    H  4h 137,71p
 22. Kómár József és fia            A26 HU 11-D-345287    H  4h 134,69p
 23. Kovács József                  A50 HU 11-07-30781    H  4h 129,74p
 24. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06866     H  4h 126,73p
 25. Kiss József                    V10 HU 11-07-31274    H  4h 126,56p
 26. Kancsár József                 A12 HU 10-07-25770    H  4h 125,16p
 27. Fodor László                   A04 HU 11-07-29250    H  4h 123,61p
 28. Kómár József és fia            A26 HU 12-D-463263    H  4h 122,41p
 29. Pethő László                   A12 HU 11-D-344503    H  4h 121,65p
 30. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32675    H  4h 121,35p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  5h 142,78p
  2. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29289    T  5h 135,15p
  3. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  4h 119,34p
  4. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  4h 114,39p
  5. Boda Ákos                      A50 HU 11-07-30816    T  4h 112,77p
  6. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  4h  96,41p
  7. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  3h  96,99p
  8. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  3h  94,84p
  9. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  3h  93,65p
 10. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  3h  91,53p
 11. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  3h  89,43p
 12. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  3h  88,08p
 13. Szota Zoltán                   A12 HU 10-07-27447    T  3h  85,19p
 14. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- D-396011   T  3h  82,77p
 15. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463851    T  3h  82,41p
 16. Czakó József                   A04 HU 09-50-12082    T  3h  81,28p
 17. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397211    T  3h  80,97p
 18. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345775    T  3h  76,37p
 19. Fodor László                   A04 HU 11-07-29215    T  3h  69,77p
 20. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345730    T  3h  68,37p
 21. Zakar Menyhért                 A64 HU 12-D-561706    T  3h  68,31p
 22. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346130    T  3h  66,31p
 23. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  3h  65,29p
 24. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-313481    T  2h  80,57p
 25. Japport Zoltán                 A50 HU 08-05-67285    T  2h  74,61p
 26. Bócsai Tibor                   A12 HU 12-D-462639    T  2h  74,00p
 27. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  2h  73,66p
 28. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397011    T  2h  72,21p
 29. Gohér Attila                   A12 HU 11-D-426503    T  2h  68,33p
 30. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302139    T  2h  66,77p

Közép távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kovács József                  A50 HU 11-07-30781    H  5h 157,92p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302132    H  5h 151,84p
  3. Bajnóczi - Makádi              A50 HU 11-07-30366    H  5h 149,95p
  4. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427100   H  5h 135,60p
  5. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30904   H  5h 135,20p
  6. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30910   H  4h 144,65p
  7. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  4h 144,23p
  8. Kiss József                    V10 HU 11-07-31274    H  4h 135,81p
  9. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  4h 133,27p
 10. Kiss József                    V10 HU 11-07-31278    H  4h 131,27p

Közép távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  5h 158,49p
  2. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  4h 129,75p
  3. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  4h 128,83p
  4. Boda Ákos                      A50 HU 11-07-30816    T  4h 122,52p
  5. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  4h 110,13p
  6. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397211    T  4h 107,37p
  7. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345775    T  4h 104,55p
  8. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-27048    T  4h  80,26p
  9. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  3h 106,65p
 10. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  3h 101,09p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  5h 166,01p
  2. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  5h 149,40p
  3. Kiss József                    V10 HU 11-07-31274    H  4h 143,08p
  4. Kiss József                    V10 HU 11-07-31278    H  4h 139,59p
  5. Kiss József                    V10 HU 11-07-31286    H  4h 135,38p
  6. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  4h 134,16p
  7. Detre Gusztáv                  V10 HU 10-O-1439      H  4h 133,79p
  8. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  4h 131,76p
  9. Kevés Károly                   V10 HU 12-07-36443    H  4h 127,04p
 10. Kiss József                    V10 HU 12-07-34922    H  4h 124,94p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463851    T  4h 114,42p
  2. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345775    T  4h 112,82p
  3. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345730    T  3h  82,13p
  4. Balázs Sándor                  V10 HU 10-07-29004    T  3h  78,82p
  5. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463883    T  3h  76,48p
  6. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345796    T  3h  75,75p
  7. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463882    T  3h  53,49p
  8. Gulyás György                  V10 HU 12-07-35163    T  2h  61,80p
  9. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463916    T  2h  54,25p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  9h 275,46p
  2. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  9h 265,49p
  3. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  8h 279,43p
  4. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  8h 255,82p
  5. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  8h 245,76p
  6. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30906   H  8h 245,42p
  7. Kancsár József                 A12 HU 09-07-20175    H  8h 225,08p
  8. Nagy Varga Viktor              A50 HU-12- D-532901   H  8h 216,84p
  9. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30904   H  8h 211,00p
 10. Csányi Sándor                  A12 HU 07-07-99659    H  8h 189,04p
 11. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  7h 247,68p
 12. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  7h 243,64p
 13. Dorner György                  A12 HU 11-D-344311    H  7h 238,18p
 14. Kancsár József                 A12 HU 10-07-25770    H  7h 227,62p
 15. Fodor László                   A04 HU 11-07-29250    H  7h 227,51p
 16. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  7h 226,69p
 17. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H  7h 221,97p
 18. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06866     H  7h 221,59p
 19. Czakó József                   A04 HU 11-D-344166    H  7h 221,51p
 20. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29678    H  7h 220,96p
 21. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29441    H  7h 220,74p
 22. Dulai László                   A26 HU-12- D-464594   H  7h 217,70p
 23. Pethő László                   A12 HU 11-D-344503    H  7h 215,67p
 24. Dorner György                  A12 HU 12-D-541069    H  7h 215,13p
 25. Fehér László                   A12 HU 11-07-29896    H  7h 211,19p
 26. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06865     H  7h 209,94p
 27. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-09- 50-39027   H  7h 207,27p
 28. Kómár József és fia            A26 HU 11-D-345287    H  7h 203,88p
 29. Lakatos - Lengyel              A26 HU-11- D-346371   H  7h 203,81p
 30. Dorner György                  A12 HU 11-D-344302    H  7h 200,88p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  8h 251,06p
  2. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  7h 226,06p
  3. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  7h 222,49p
  4. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  7h 207,98p
  5. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  7h 195,35p
  6. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  7h 185,40p
  7. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29289    T  6h 162,80p
  8. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  6h 160,22p
  9. Boda Ákos                      A50 HU 11-07-30816    T  6h 160,04p
 10. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  6h 157,56p
 11. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-313481    T  5h 169,73p
 12. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  5h 156,94p
 13. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302139    T  5h 149,20p
 14. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34410    T  5h 146,90p
 15. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  5h 144,87p
 16. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397211    T  5h 144,61p
 17. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346130    T  5h 141,82p
 18. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30956   T  5h 133,67p
 19. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  5h 126,93p
 20. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34493    T  5h 125,91p
 21. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- D-396011   T  5h 123,39p
 22. Japport Zoltán                 A50 HU 09-28-08009    T  5h 120,56p
 23. Szőllős Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  5h 100,77p
 24. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-27048    T  5h  99,06p
 25. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346155    T  4h 129,64p
 26. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397058    T  4h 128,07p
 27. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255227   T  4h 125,12p
 28. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-11- D-403099   T  4h 121,05p
 29. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  4h 117,79p
 30. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  4h 116,89p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30904   H  9h 256,84p
  2. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  8h 266,53p
  3. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30906   H  8h 265,83p
  4. Kovács József                  A50 HU 11-07-30766    H  8h 238,12p
  5. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-09- 50-39027   H  8h 237,72p
  6. Nagy Varga Viktor              A50 HU-12- D-532901   H  8h 236,48p
  7. Kovács József                  A50 HU 11-07-30781    H  8h 234,82p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302132    H  8h 225,56p
  9. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  7h 231,48p
 10. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  7h 226,27p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  8h 269,43p
  2. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  8h 248,07p
  3. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-27048    T  8h 172,46p
  4. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  7h 234,17p
  5. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  7h 225,33p
  6. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  7h 216,15p
  7. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  7h 208,40p
  8. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397211    T  7h 192,10p
  9. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  6h 189,74p
 10. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  6h 178,51p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  8h 278,30p
  2. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  8h 269,19p
  3. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  8h 265,68p
  4. Kiss József                    V10 HU 10-07-28017    H  8h 237,84p
  5. Kiss József                    V10 HU 11-07-31274    H  7h 232,22p
  6. Detre Gusztáv                  V10 HU 11-D-345685    H  7h 224,01p
  7. Kiss József                    V10 HU 12-07-34922    H  7h 211,67p
  8. Kiss József                    V10 HU 12-07-34923    H  7h 209,37p
  9. Kiss József                    V10 HU 11-07-31278    H  7h 206,93p
 10. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  7h 200,45p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463883    T  6h 161,59p
  2. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463916    T  6h 145,56p
  3. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345730    T  5h 131,96p
  4. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345775    T  5h 130,27p
  5. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463882    T  5h 112,13p
  6. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463851    T  4h 114,42p
  7. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345796    T  4h 100,64p
  8. Balázs Sándor                  V10 HU 10-07-29004    T  4h  98,48p
  9. Gulyás György                  V10 HU 12-07-35163    T  3h  85,34p
 10. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463896    T  2h  54,06p