Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A12 Aszód
Első adat felvétele: 2013.07.02 17:52:53
Az adatok utolsó módosítása: 2013.07.03 18:37:26
A lista kiadásának időpontja: 2013.07.03 18:43:20
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2013.08.01 17:52:53
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 09 verseny 

Feleresztés helye: Melk
Feleresztés ideje: 2013.06.30 06:45
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 328000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 36
Legkisebb pont   : 14,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A50 Zsámbok            21   48   434   87  109   1401,33   1304,10   1296,63
A64 Szentmártonkáta    11   15   146   29   37   1339,17   1287,46   1275,59
V10 Hatvan             16   32   273   55   68   1378,36   1276,73   1265,85
Hatvan I.              48   95   853  171  213   1401,33   1294,90   1287,03
A04 Kartal              9   15   131   26   33   1380,32   1310,08   1305,30
A12 Aszód              11   20   167   33   42   1399,08   1313,82   1308,38
A26 Kartal              6   11    91   18   23   1392,35   1304,03   1289,67
V04 Hatvan              1    2    20    4    5   1310,19   1275,46   1271,65
Hatvan II.             27   48   409   82  102   1399,08   1309,99   1302,82
Tagszövetségben        75  143  1262  252  316   1401,33   1300,71   1291,85

A12 egyesületi díjlista
   1. Tóth József                    1.cs. HU 12-07-33014    H 1399,08 m/p
   2. Fogarassy László               1.cs. HU 09-07-20970    H 1392,12 m/p
   3. Kazi Zoltán                    1.cs. HU 12-07-33125    H 1389,49 m/p
   4. Kazi Zoltán                    1.cs. HU 11-07-29852    H 1388,98 m/p
   5. Dorner György                  1.cs. HU 12-D-462505    H 1388,08 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bócsai Tibor                    1.cs. Dt: 316570 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   1h  29,68p    R:  31.   1h  31,72p    T:  77.   1h  33,46p
Összesített E:   9.  18h 497,69p    R:  18.  18h 524,97p    T:  30.  23h 692,12p
   HU 12-D-462651    H 30 10:39:39  1349,12 m/p  13  29,68   21  31,72   38  33,46

Bócsai Tibor                    2.cs. Dt: 316570 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   1h  31,79p    R:  29.   1h  33,43p    T:  76.   1h  34,63p
   HU 12-D-462639    T 30 10:35:44  1372,02 m/p   9  31,79   13  33,43   21  34,63

Csányi Sándor                   1.cs. Dt: 314168 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   4h 110,80p    R:   1.   5h 137,23p    T:   2.   5h 150,66p
Összesített E:   4.  31h 843,23p    R:   7.  33h 927,49p    T:   9.  43h1215,36p
   HU 12-D-462440    H 30 10:33:58  1372,11 m/p   8  32,31   12  33,65   20  34,70
   HU 11-D-344555    H 30 10:39:46  1338,21 m/p  15  28,62   25  30,87   51  32,57
   HU 11-D-344545    H 30 10:41:04  1330,84 m/p  21  25,46   35  28,73   72  31,13
   HU 10-D-255660    H 30 10:41:49  1326,63 m/p  23  24,41   42  27,23   89  29,97
   HU 07-07-99659    H 30 10:45:17  1307,49 m/p   0   0,00   91  16,75  201  22,29
   HU 08-07-13797    H 30 10:47:09  1297,41 m/p   0   0,00    0   0,00  270  17,55

Dorner György                   1.cs. Dt: 313937 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h 111,86p    R:   2.   5h 136,80p    T:   3.   5h 149,69p
Összesített E:   1.  42h1356,37p    R:   1.  43h1408,48p    T:   1.  44h1508,77p
   HU 12-D-462505    H 30 10:31:10  1388,08 m/p   5  33,89    7  34,72   10  35,38
   HU 10-D-238007    H 30 10:38:55  1342,09 m/p  14  29,15   23  31,30   44  33,05
   HU 11-D-344311    H 30 10:40:27  1333,35 m/p  20  25,99   31  29,58   63  31,75
   HU 12-D-541069    H 30 10:42:36  1321,28 m/p  26  22,83   52  25,09  113  28,32
   HU 08-D-181619    H 30 10:45:33  1305,08 m/p   0   0,00   94  16,11  217  21,19
   HU 11-D-344302    H 30 10:47:55  1292,37 m/p   0   0,00    0   0,00  309  14,88

Dorner György                   2.cs. Dt: 313937 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   2h  60,93p    R:  16.   2h  64,94p    T:  34.   3h  84,27p
   HU 10-D-253602    H 30 10:35:45  1360,51 m/p  11  30,73   16  32,79   27  34,22
   HU 12-D-462531    H 30 10:37:10  1352,21 m/p  12  30,20   19  32,15   31  33,94
   HU 11-D-344307    H 30 10:47:32  1294,41 m/p   0   0,00    0   0,00  291  16,11

Fehér László                    1.cs. Dt: 318828 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   1h  15,45p    R:  25.   3h  49,19p    T:  36.   4h  81,60p
Összesített E:   7.  23h 606,48p    R:  12.  29h 725,90p    T:  17.  36h 987,61p
   HU 06-07-85980    H 30 10:48:27  1309,62 m/p  40  15,45   83  18,46  191  22,97
   HU 12-07-33055    H 30 10:49:27  1304,27 m/p   0   0,00   97  15,47  222  20,85
   HU 11-07-29896    H 30 10:49:28  1304,18 m/p   0   0,00   98  15,26  224  20,71
   HU 12-07-33043    H 30 10:50:55  1296,49 m/p   0   0,00    0   0,00  277  17,07

Fehér László                    2.cs. Dt: 318828 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   1h  17,03p    R:  37.   1h  20,60p    T:  68.   2h  42,99p
   HU 07-07-99855    H 30 10:48:09  1311,24 m/p  37  17,03   73  20,60  177  23,93
   HU 12-07-33047    H 30 10:50:05  1300,90 m/p   0   0,00    0   0,00  248  19,06

Fogarassy László                1.cs. Dt: 314573 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h 108,70p    R:   7.   4h 117,69p    T:  14.   4h 124,46p
Összesített E:   2.  39h1096,17p    R:   3.  39h1150,41p    T:   4.  40h1274,42p
   HU 09-07-20970    H 30 10:30:58  1392,12 m/p   2  35,47    3  35,57    6  35,66
   HU 10-D-253654    H 30 10:40:15  1337,19 m/p  16  28,10   26  30,65   54  32,37
   HU 11-D-344351    H 30 10:40:43  1334,54 m/p  19  26,52   30  29,80   60  31,95
   HU 11-D-344381    H 30 10:44:33  1313,18 m/p  34  18,61   68  21,67  169  24,48

Fogarassy László                2.cs. Dt: 314573 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  66,21p    R:  15.   2h  68,37p    T:  43.   2h  69,73p
   HU 12-D-462592    H 30 10:33:31  1376,59 m/p   6  33,37    9  34,29   17  34,90
   HU 12-D-462581    H 30 10:33:36  1376,08 m/p   7  32,84   10  34,08   18  34,83

Gohér Attila                    1.cs. Dt: 319500 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   3h  63,74p    R:  13.   3h  72,93p    T:  35.   3h  82,49p
Összesített E:  11.  10h 250,38p    R:  23.  12h 291,42p    T:  43.  18h 461,68p
   HU 12-D-561527    H 30 10:44:18  1335,14 m/p  18  27,04   28  30,23   56  32,23
   HU 11-D-426528    H 30 10:47:35  1317,07 m/p  30  20,72   61  23,17  136  26,74
   HU 12-D-561534    T 30 10:48:48  1310,50 m/p  39  15,98   78  19,53  183  23,52

Gohér Attila                    2.cs. Dt: 319500 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   1h  17,56p    R:  36.   1h  21,03p    T:  73.   2h  38,61p
   HU 11-D-426508    H 30 10:48:32  1311,94 m/p  36  17,56   71  21,03  175  24,07
   HU 11-D-426549    T 30 10:52:17  1292,04 m/p   0   0,00    0   0,00  314  14,54

Kancsár József                  1.cs. Dt: 316815 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 122,58p    R:   3.   5h 135,10p    T:   4.   5h 149,01p
Összesített E:   3.  35h 930,24p    R:   5.  36h 995,99p    T:   6.  42h1234,12p
   HU 10-07-25770    H 30 10:37:46  1361,08 m/p  10  31,26   15  33,01   26  34,29
   HU 11-07-29678    H 30 10:44:03  1325,31 m/p  24  23,88   45  26,59   95  29,55
   HU 11-07-29691    H 30 10:44:20  1323,74 m/p  25  23,36   48  25,95  104  28,94
   HU 09-07-20175    H 30 10:44:49  1321,07 m/p  27  22,30   53  24,88  115  28,18
   HU 11-D-346883    H 30 10:44:50  1320,98 m/p  28  21,78   54  24,67  117  28,05
   HU 11-07-29695    H 30 10:46:18  1312,95 m/p  35  18,09   69  21,46  170  24,41

Kancsár József                  2.cs. Dt: 316815 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   2h  46,19p    R:  21.   2h  52,96p    T:  54.   2h  58,63p
   HU 09-07-20158    H 30 10:43:08  1330,41 m/p  22  24,94   36  28,51   76  30,86
   HU 11-D-346884    H 30 10:44:53  1320,70 m/p  29  21,25   55  24,45  121  27,77

Kazi Zoltán                     1.cs. Dt: 315091 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   2h  69,37p    R:  14.   2h  70,07p    T:  42.   2h  70,97p
Összesített E:   6.  23h 664,01p    R:  13.  24h 713,42p    T:  22.  30h 898,46p
   HU 12-07-33125    H 30 10:31:46  1389,49 m/p   3  34,95    5  35,14    8  35,52
   HU 11-07-29852    H 30 10:31:51  1388,98 m/p   4  34,42    6  34,93    9  35,45

Kazi Zoltán                     2.cs. Dt: 315091 Kg:   4 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   1h  19,67p    R:  35.   1h  22,10p    T:  88.   1h  24,69p
   HU 12-07-33115    H 30 10:44:49  1313,88 m/p  32  19,67   66  22,10  166  24,69

Pethő László                    1.cs. Dt: 315249 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  44,08p    R:  24.   2h  50,40p    T:  58.   2h  55,96p
Összesített E:   5.  27h 744,65p    R:  10.  31h 850,92p    T:  14.  37h1072,49p
   HU 11-D-344503    H 30 10:41:01  1335,71 m/p  17  27,57   27  30,44   55  32,30
   HU 08-07-13844    H 30 10:45:31  1310,72 m/p  38  16,51   76  19,96  181  23,66

Pethő László                    2.cs. Dt: 315249 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   1h  14,93p    R:  39.   1h  17,39p    T:  90.   1h  22,56p
   HU 12-D-443387    H 30 10:45:54  1308,63 m/p  41  14,93   88  17,39  197  22,56

Szota Zoltán                    1.cs. Dt: 325324 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   1h  14,40p    R:  30.   2h  32,01p    T:  50.   3h  62,05p
Összesített E:  10.  14h 377,19p    R:  21.  18h 470,12p    T:  33.  25h 653,75p
   HU 10-07-27447    T 30 10:53:38  1308,38 m/p  42  14,40   89  17,18  198  22,49
   HU 10-07-27442    H 30 10:54:37  1303,22 m/p   0   0,00  100  14,83  233  20,09
   HU 12-07-34382    H 30 10:54:53  1301,83 m/p   0   0,00    0   0,00  242  19,47

Tóth József                     1.cs. Dt: 315469 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h  75,34p    R:  11.   3h  80,42p    T:  32.   3h  86,81p
Összesített E:   8.  20h 533,25p    R:  16.  25h 643,14p    T:  24.  33h 880,05p
   HU 12-07-33014    H 30 10:30:29  1399,08 m/p   1  36,00    1  36,00    2  35,93
   HU 07-07-00913    H 30 10:44:38  1316,47 m/p  31  20,20   64  22,53  143  26,26
   HU 08-07-13638    H 30 10:45:07  1313,82 m/p  33  19,14   67  21,89  167  24,62

Tóth József                     2.cs. Dt: 315469 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:   0.   0h   0,00p    T:  94.   1h  18,45p
   HU 12-D-530544    H 30 10:47:40  1300,01 m/p   0   0,00    0   0,00  257  18,45

Tagszövetségi díjlista
   1. Kővágó Gábor                   5.cs. A50 HU-12- D-530637   H 1401,33 m/p
   2. Tóth József                    1.cs. A12 HU 12-07-33014    H 1399,08 m/p
   3. Kővágó Gábor                   0.cs. A50 HU-09- 07-22936   T 1397,54 m/p
   4. Kővágó Gábor                   3.cs. A50 HU-12- 07-34155   H 1393,39 m/p
   5. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 11-D-345271    H 1392,35 m/p
   6. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 09-07-20970    H 1392,12 m/p
   7. Dulai László                   1.cs. A26 HU-10- D-293427   H 1390,77 m/p
   8. Kazi Zoltán                    1.cs. A12 HU 12-07-33125    H 1389,49 m/p
   9. Kazi Zoltán                    1.cs. A12 HU 11-07-29852    H 1388,98 m/p
  10. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-462505    H 1388,08 m/p
  11. Nagy Varga Viktor              2.cs. A50 HU-10- M-123453   H 1383,71 m/p
  12. Kővágó Gábor                   3.cs. A50 HU-09- 07-22774   H 1382,22 m/p
  13. Bajnóczi - Makádi              2.cs. A50 HU 12-D-530644    H 1381,88 m/p
  14. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 09-07-19296    H 1380,32 m/p
  15. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU 10-07-26846    T 1380,07 m/p
  16. Kevés Károly                   1.cs. V10 HU 09-07-24355    H 1378,36 m/p
  17. Fogarassy László               2.cs. A12 HU 12-D-462592    H 1376,59 m/p
  18. Fogarassy László               2.cs. A12 HU 12-D-462581    H 1376,08 m/p
  19. Kovács - Lados                 1.cs. A04 HU 11-07-29289    T 1376,00 m/p
  20. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 12-D-462440    H 1372,11 m/p
  21. Bócsai Tibor                   2.cs. A12 HU 12-D-462639    T 1372,02 m/p
  22. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 09-07-19264    H 1367,92 m/p
  23. Kiss József                    2.cs. V10 HU 12-07-34922    H 1362,68 m/p
  24. Kiss József                    1.cs. V10 HU 09-07-22956    H 1362,49 m/p
  25. Kiss - Nagy Dr. dúc            2.cs. A50 HU-12- 09-17145   H 1361,36 m/p
  26. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 10-07-25770    H 1361,08 m/p
  27. Dorner György                  2.cs. A12 HU 10-D-253602    H 1360,51 m/p
  28. Kómár József és fia            2.cs. A26 HU 12-D-463263    H 1355,83 m/p
  29. Dulai László                   1.cs. A26 HU-09- D-225198   H 1352,61 m/p
  30. Kővágó Gábor                   0.cs. A50 HU-10- 07-26921   T 1352,47 m/p
  31. Dorner György                  2.cs. A12 HU 12-D-462531    H 1352,21 m/p
  32. Papp István                    1.cs. A50 HU 09-07-22129    H 1351,24 m/p
  33. Szota György                   1.cs. A50 HU 12-07-33955    H 1351,20 m/p
  34. Kővágó Gábor                   5.cs. A50 HU-12- D-535202   T 1350,89 m/p
  35. Kővágó Gábor                   0.cs. A50 HU-11-  O-06934   H 1350,71 m/p
  36. Papp István                    0.cs. A50 HU 08-07-15851    H 1350,22 m/p
  37. Kómár József és fia            2.cs. A26 HU 11-D-345287    H 1349,39 m/p
  38. Bócsai Tibor                   1.cs. A12 HU 12-D-462651    H 1349,12 m/p
  39. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50 HU-10- D-259692   T 1348,12 m/p
  40. Bajnóczi - Makádi              2.cs. A50 HU 11-07-30368    T 1346,43 m/p
  41. Kővágó Gábor                   0.cs. A50 HU-09- 07-22753   T 1343,69 m/p
  42. Baranyi László                 1.cs. V10 HU 11-D-346556    H 1343,53 m/p
  43. Freisták Mátyás                1.cs. A26 HU-09- 07-20642   H 1343,41 m/p
  44. Dorner György                  1.cs. A12 HU 10-D-238007    H 1342,09 m/p
  45. Kiss - Nagy Dr. dúc            2.cs. A50 HU-11- D-397086   H 1340,39 m/p
  46. Szabó Elek                     2.cs. A50 HU 12-09-17047    H 1339,93 m/p
  47. Balázs Sándor                  3.cs. V10 HU 12-D-463851    T 1339,70 m/p
  48. Szabó Elek                     1.cs. A50 HU 07-09-82711    H 1339,33 m/p
  49. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU 09-09-96890    H 1339,17 m/p
  50. Czakó József                   1.cs. A04 HU 11-D-344919    H 1338,52 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kővágó Gábor                   5.cs. A50    5 h.  151,68 p
   2. Csányi Sándor                  1.cs. A12    5 h.  150,66 p
   3. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  149,69 p
   4. Kancsár József                 1.cs. A12    5 h.  149,01 p
   5. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50    5 h.  144,89 p
   6. Kővágó Gábor                   3.cs. A50    5 h.  143,66 p
   7. Bajnóczi - Makádi              2.cs. A50    5 h.  142,29 p
   8. Kevés Károly                   1.cs. V10    5 h.  139,20 p
   9. Hegyi László                   1.cs. A04    5 h.  138,73 p
  10. Zámbó János                    1.cs. A04    5 h.  138,30 p
  11. Kővágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  130,70 p
  12. Kiss - Nagy Dr. dúc            2.cs. A50    5 h.  128,08 p
  13. Kómár József és fia            1.cs. A26    4 h.  125,90 p
  14. Fogarassy László               1.cs. A12    4 h.  124,46 p
  15. Czakó József                   1.cs. A04    5 h.  122,54 p
  16. Sztrehovszki László            1.cs. A04    5 h.  122,12 p
  17. Fodor László                   1.cs. A04    5 h.  120,21 p
  18. Kővágó Gábor                   4.cs. A50    5 h.  119,31 p
  19. Kiss József                    1.cs. V10    4 h.  114,92 p
  20. Grizner Sándor                 2.cs. A50    5 h.  114,38 p
  21. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50    5 h.  113,08 p
  22. Zakar Menyhért                 1.cs. A64    5 h.  107,59 p
  23. Fodor László                   2.cs. A04    5 h.  106,77 p
  24. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50    5 h.  105,11 p
  25. Boda Ákos                      1.cs. A50    4 h.  103,61 p
  26. Kővágó Gábor                   2.cs. A50    4 h.  102,99 p
  27. Japport Zoltán                 1.cs. A50    4 h.   99,70 p
  28. Dulai László                   1.cs. A26    3 h.   99,36 p
  29. Japport Zoltán                 2.cs. A50    4 h.   92,98 p
  30. Fejős Csaba                    1.cs. A64    3 h.   92,91 p
  31. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26    4 h.   89,69 p
  32. Tóth József                    1.cs. A12    3 h.   86,81 p
  33. Ács Ferenc                     1.cs. A50    3 h.   84,48 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Csányi Sándor                  1.cs. A12    5 h.  137,23 p
   2. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  136,80 p
   3. Kancsár József                 1.cs. A12    5 h.  135,10 p
   4. Hegyi László                   1.cs. A04    5 h.  124,39 p

A verseny A12 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kancsár József                 1.cs.    5 h.  122,58 p
   2. Dorner György                  1.cs.    4 h.  111,86 p
   3. Csányi Sándor                  1.cs.    4 h.  110,80 p
   4. Fogarassy László               1.cs.    4 h.  108,70 p
   5. Tóth József                    1.cs.    3 h.   75,34 p
   6. Kazi Zoltán                    1.cs.    2 h.   69,37 p
   7. Fogarassy László               2.cs.    2 h.   66,21 p
   8. Gohér Attila                   1.cs.    3 h.   63,74 p
   9. Dorner György                  2.cs.    2 h.   60,93 p
  10. Kancsár József                 2.cs.    2 h.   46,19 p
  11. Pethő László                   1.cs.    2 h.   44,08 p
  12. Bócsai Tibor                   2.cs.    1 h.   31,79 p
  13. Bócsai Tibor                   1.cs.    1 h.   29,68 p
  14. Kazi Zoltán                    2.cs.    1 h.   19,67 p
  15. Gohér Attila                   2.cs.    1 h.   17,56 p
  16. Fehér László                   2.cs.    1 h.   17,03 p
  17. Fehér László                   1.cs.    1 h.   15,45 p
  18. Pethő László                   2.cs.    1 h.   14,93 p
  19. Szota Zoltán                   1.cs.    1 h.   14,40 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten
  05.19. Melk
  06.30. Melk

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   20 h.  576,08 p
   2. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   20 h.  567,86 p
   3. Kővágó Gábor                   4.cs. A50   20 h.  562,05 p
   4. Dorner György                  1.cs. A12   19 h.  546,30 p
   5. Kómár József és fia            1.cs. A26   19 h.  529,01 p
   6. Kővágó Gábor                   5.cs. A50   20 h.  525,00 p
   7. Kővágó Gábor                   2.cs. A50   19 h.  521,87 p
   8. Kővágó Gábor                   3.cs. A50   19 h.  519,58 p
   9. Boda Ákos                      1.cs. A50   19 h.  518,07 p
  10. Kancsár József                 1.cs. A12   19 h.  517,99 p
  11. Csányi Sándor                  1.cs. A12   19 h.  517,32 p
  12. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   20 h.  493,59 p
  13. Fogarassy László               1.cs. A12   17 h.  475,34 p
  14. Kovács József                  1.cs. A50   19 h.  475,13 p
  15. Japport Zoltán                 1.cs. A50   19 h.  472,93 p
  16. Pethő László                   1.cs. A12   17 h.  472,20 p
  17. Fodor László                   1.cs. A04   19 h.  462,69 p
  18. Boda Ákos                      3.cs. A50   18 h.  459,19 p
  19. Hegyi László                   1.cs. A04   17 h.  448,93 p
  20. Nagy Varga Viktor              2.cs. A50   15 h.  425,06 p
  21. Czakó József                   1.cs. A04   18 h.  421,49 p
  22. Dorner György                  2.cs. A12   15 h.  418,29 p
  23. Sztrehovszki László            1.cs. A04   16 h.  414,11 p
  24. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26   18 h.  406,47 p
  25. Kiss József                    1.cs. V10   15 h.  402,75 p
  26. Fodor László                   2.cs. A04   17 h.  401,51 p
  27. Kiss - Nagy Dr. dúc            2.cs. A50   17 h.  395,91 p
  28. Japport Zoltán                 2.cs. A50   16 h.  393,04 p
  29. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   13 h.  385,83 p
  30. Kómár József és fia            2.cs. A26   14 h.  383,49 p
  31. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50   15 h.  381,10 p
  32. Zámbó János                    1.cs. A04   14 h.  368,48 p
  33. Fehér László                   1.cs. A12   15 h.  363,69 p
  34. Szota Zoltán                   1.cs. A12   15 h.  343,00 p
  35. Tóth Sándor                    1.cs. A64   14 h.  341,31 p
  36. Kaszás László                  1.cs. A26   12 h.  334,81 p
  37. Tóth József                    1.cs. A12   15 h.  331,23 p
  38. Kevés Károly                   1.cs. V10   14 h.  325,92 p
  39. Ács Ferenc                     1.cs. A50   13 h.  310,25 p
  40. Fogarassy László               2.cs. A12   11 h.  303,19 p
  41. Fejős Csaba                    1.cs. A64   12 h.  293,93 p
  42. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50   12 h.  293,71 p
  43. Kovács - Lados                 1.cs. A04   11 h.  290,29 p
  44. Dósa József                    1.cs. A64   12 h.  288,43 p
  45. Nagy Varga Viktor              3.cs. A50   14 h.  286,27 p
  46. Bajnóczi - Makádi              2.cs. A50   11 h.  280,20 p
  47. Babicz József                  1.cs. A64   12 h.  279,38 p
  48. Kancsár József                 2.cs. A12   10 h.  278,65 p
  49. Grizner Sándor                 2.cs. A50   11 h.  276,85 p
  50. Kiss József                    2.cs. V10   11 h.  276,75 p

Hatvan II. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   19 h.  523,92 p
   2. Kómár József és fia            1.cs. A26   18 h.  496,56 p
   3. Csányi Sándor                  1.cs. A12   19 h.  491,15 p
   4. Kancsár József                 1.cs. A12   19 h.  483,61 p
   5. Fogarassy László               1.cs. A12   17 h.  455,20 p
   6. Pethő László                   1.cs. A12   17 h.  443,95 p

A12 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs.   18 h.  467,35 p
   2. Fogarassy László               1.cs.   17 h.  415,93 p
   3. Csányi Sándor                  1.cs.   17 h.  415,40 p
   4. Kancsár József                 1.cs.   17 h.  407,11 p
   5. Pethő László                   1.cs.   14 h.  365,76 p
   6. Kazi Zoltán                    1.cs.   13 h.  362,35 p
   7. Dorner György                  2.cs.   14 h.  358,83 p
   8. Fogarassy László               2.cs.    8 h.  231,60 p
   9. Kancsár József                 2.cs.    9 h.  220,82 p
  10. Bócsai Tibor                   1.cs.    8 h.  218,26 p
  11. Fehér László                   1.cs.    9 h.  218,24 p
  12. Tóth József                    1.cs.    9 h.  206,97 p
  13. Szota Zoltán                   1.cs.    7 h.  166,81 p
  14. Tóth József                    2.cs.    6 h.  135,07 p
  15. Csányi Sándor                  2.cs.    5 h.  110,52 p
  16. Fehér László                   2.cs.    6 h.  100,45 p
  17. Gohér Attila                   1.cs.    4 h.   93,25 p
  18. Bócsai Tibor                   2.cs.    4 h.   85,85 p
  19. Pethő László                   2.cs.    3 h.   66,52 p
  20. Szota Zoltán                   2.cs.    3 h.   59,95 p
  21. Szota Zoltán                   3.cs.    1 h.   23,11 p
  22. Fehér László                   3.cs.    1 h.   19,91 p
  23. Kazi Zoltán                    2.cs.    1 h.   19,67 p
  24. Gohér Attila                   2.cs.    1 h.   17,56 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.28. Haag
  06.01. Melk
  06.09. Straubing
  06.16. Wels
  06.30. Melk

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   20 h.  785,34 p
   2. Zámbó János                    1.cs. A04   20 h.  660,10 p
   3. Kómár József és fia            1.cs. A26   18 h.  637,37 p
   4. Fogarassy László               1.cs. A12   19 h.  632,28 p
   5. Kiss József                    1.cs. V10   20 h.  631,77 p
   6. Sztrehovszki László            1.cs. A04   19 h.  618,24 p
   7. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   20 h.  616,31 p
   8. Hegyi László                   1.cs. A04   20 h.  614,52 p
   9. Japport Zoltán                 1.cs. A50   19 h.  601,86 p
  10. Fodor László                   1.cs. A04   20 h.  600,01 p
  11. Kancsár József                 1.cs. A12   20 h.  585,15 p
  12. Csányi Sándor                  1.cs. A12   20 h.  560,78 p
  13. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   20 h.  539,49 p
  14. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   16 h.  526,49 p
  15. Dorner György                  2.cs. A12   16 h.  516,07 p
  16. Dulai László                   1.cs. A26   17 h.  514,41 p
  17. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26   18 h.  508,45 p
  18. Kővágó Gábor                   2.cs. A50   17 h.  503,41 p
  19. Boda Ákos                      1.cs. A50   17 h.  503,24 p
  20. Kiss József                    2.cs. V10   16 h.  501,52 p
  21. Zámbó János                    2.cs. A04   17 h.  487,10 p
  22. Pethő László                   1.cs. A12   17 h.  479,97 p
  23. Tóth József                    1.cs. A12   16 h.  473,02 p
  24. Kovács József                  1.cs. A50   16 h.  468,22 p
  25. Boda Ákos                      3.cs. A50   15 h.  462,12 p
  26. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50   18 h.  459,59 p
  27. Czakó József                   1.cs. A04   16 h.  459,58 p
  28. Ács Ferenc                     1.cs. A50   15 h.  456,59 p
  29. Fehér László                   1.cs. A12   16 h.  452,88 p
  30. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   16 h.  443,24 p
  31. Fodor László                   2.cs. A04   16 h.  436,80 p
  32. Kaszás László                  1.cs. A26   14 h.  432,97 p
  33. Tóth Sándor                    1.cs. A64   14 h.  422,42 p
  34. Detre Gusztáv                  1.cs. V10   14 h.  419,03 p
  35. Fogarassy László               2.cs. A12   13 h.  394,00 p
  36. Boda Ákos                      2.cs. A50   14 h.  393,28 p
  37. Kiss Ferenc                    1.cs. V10   15 h.  387,83 p
  38. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   13 h.  382,65 p
  39. Kővágó Gábor                   3.cs. A50   13 h.  382,06 p
  40. Kómár József és fia            2.cs. A26   14 h.  379,38 p
  41. Grizner Sándor                 1.cs. A50   14 h.  371,41 p
  42. Balázs István                  1.cs. V10   12 h.  366,28 p
  43. Fehér László                   2.cs. A12   14 h.  365,24 p
  44. Grizner Sándor                 2.cs. A50   15 h.  356,70 p
  45. Kovács - Lados                 1.cs. A04   13 h.  354,40 p

Hatvan II. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   20 h.  765,77 p
   2. Kómár József és fia            1.cs. A26   18 h.  589,83 p
   3. Zámbó János                    1.cs. A04   20 h.  573,92 p
   4. Fogarassy László               1.cs. A12   18 h.  550,06 p
   5. Sztrehovszki László            1.cs. A04   17 h.  515,29 p

A12 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs.   20 h.  765,82 p
   2. Fogarassy László               1.cs.   18 h.  538,24 p
   3. Dorner György                  2.cs.   14 h.  427,07 p
   4. Kancsár József                 1.cs.   15 h.  406,26 p
   5. Csányi Sándor                  1.cs.   13 h.  375,66 p
   6. Fogarassy László               2.cs.   10 h.  289,66 p
   7. Tóth József                    1.cs.   10 h.  281,62 p
   8. Pethő László                   1.cs.   11 h.  279,77 p
   9. Kazi Zoltán                    1.cs.    9 h.  271,03 p
  10. Fehér László                   1.cs.   10 h.  269,04 p
  11. Bócsai Tibor                   1.cs.    8 h.  211,51 p
  12. Kancsár József                 2.cs.    9 h.  209,53 p
  13. Fehér László                   2.cs.    8 h.  203,38 p
  14. Gohér Attila                   1.cs.    7 h.  184,82 p
  15. Szota Zoltán                   1.cs.    7 h.  176,78 p
  16. Bócsai Tibor                   2.cs.    4 h.  127,35 p
  17. Kazi Zoltán                    2.cs.    4 h.  108,67 p
  18. Szota Zoltán                   2.cs.    5 h.  107,95 p
  19. Pethő László                   2.cs.    4 h.   82,02 p
  20. Gohér Attila                   2.cs.    3 h.   63,56 p
  21. Tóth József                    2.cs.    1 h.   15,87 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten
  05.19. Melk
  05.28. Haag
  06.01. Melk
  06.09. Straubing
  06.16. Wels
  06.23. Regensburg
  06.30. Melk

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   62 h. 1996,85 p
   2. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   55 h. 1609,54 p
   3. Kómár József és fia            1.cs. A26   47 h. 1470,38 p
   4. Zámbó János                    1.cs. A04   48 h. 1458,87 p
   5. Fogarassy László               1.cs. A12   46 h. 1394,43 p
   6. Fodor László                   1.cs. A04   50 h. 1389,42 p
   7. Boda Ákos                      1.cs. A50   48 h. 1358,40 p
   8. Kancsár József                 1.cs. A12   47 h. 1338,53 p
   9. Csányi Sándor                  1.cs. A12   49 h. 1323,14 p
  10. Japport Zoltán                 1.cs. A50   48 h. 1294,64 p
  11. Hegyi László                   1.cs. A04   47 h. 1266,09 p
  12. Kiss József                    1.cs. V10   42 h. 1239,10 p
  13. Pethő László                   1.cs. A12   45 h. 1225,21 p
  14. Sztrehovszki László            1.cs. A04   41 h. 1197,50 p
  15. Kaszás László                  1.cs. A26   39 h. 1184,59 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   53 h. 1667,37 p
   2. Kómár József és fia            1.cs. A26   44 h. 1305,92 p
   3. Zámbó János                    1.cs. A04   45 h. 1199,08 p

A12 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs.   52 h. 1589,52 p
   2. Fogarassy László               1.cs.   41 h. 1129,61 p
   3. Kancsár József                 1.cs.   36 h.  948,33 p
   4. Csányi Sándor                  1.cs.   31 h.  843,23 p
   5. Pethő László                   1.cs.   27 h.  744,65 p
   6. Kazi Zoltán                    1.cs.   26 h.  718,47 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten
  05.19. Melk
  05.28. Haag
  06.01. Melk
  06.09. Straubing
  06.16. Wels
  06.23. Regensburg
  06.30. Melk

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   44 h. 1508,77 p
   2. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   44 h. 1363,04 p
   3. Kómár József és fia            1.cs. A26   42 h. 1356,97 p
   4. Fogarassy László               1.cs. A12   40 h. 1274,42 p
   5. Fodor László                   1.cs. A04   44 h. 1263,37 p
   6. Kancsár József                 1.cs. A12   42 h. 1234,12 p
   7. Zámbó János                    1.cs. A04   39 h. 1232,17 p
   8. Boda Ákos                      1.cs. A50   41 h. 1223,57 p
   9. Csányi Sándor                  1.cs. A12   43 h. 1215,36 p
  10. Kiss József                    1.cs. V10   39 h. 1176,94 p
  11. Sztrehovszki László            1.cs. A04   39 h. 1165,77 p
  12. Japport Zoltán                 1.cs. A50   39 h. 1127,78 p
  13. Hegyi László                   1.cs. A04   39 h. 1115,39 p
  14. Pethő László                   1.cs. A12   37 h. 1072,49 p
  15. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   40 h. 1055,54 p
  16. Kovács József                  1.cs. A50   37 h. 1014,70 p
  17. Fehér László                   1.cs. A12   36 h.  987,61 p
  18. Kaszás László                  1.cs. A26   31 h.  984,94 p
  19. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   35 h.  981,43 p
  20. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26   37 h.  944,81 p
  21. Czakó József                   1.cs. A04   36 h.  935,00 p
  22. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   30 h.  898,46 p
  23. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50   33 h.  893,58 p
  24. Tóth József                    1.cs. A12   33 h.  880,05 p
  25. Tóth Sándor                    1.cs. A64   30 h.  806,27 p
  26. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   24 h.  790,37 p
  27. Dulai László                   1.cs. A26   26 h.  745,72 p
  28. Ács Ferenc                     1.cs. A50   26 h.  709,87 p
  29. Kovács - Lados                 1.cs. A04   26 h.  707,74 p
  30. Bócsai Tibor                   1.cs. A12   23 h.  692,12 p
  31. Kiss Ferenc                    1.cs. V10   27 h.  672,11 p
  32. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50   25 h.  666,70 p
  33. Szota Zoltán                   1.cs. A12   25 h.  653,75 p
  34. Grizner Sándor                 1.cs. A50   25 h.  646,73 p
  35. Detre Gusztáv                  1.cs. V10   22 h.  625,89 p
  36. Kevés Károly                   1.cs. V10   24 h.  602,61 p
  37. Zakar Menyhért                 1.cs. A64   24 h.  589,55 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   43 h. 1408,48 p
   2. Kómár József és fia            1.cs. A26   40 h. 1232,84 p
   3. Fogarassy László               1.cs. A12   39 h. 1150,41 p
   4. Zámbó János                    1.cs. A04   38 h. 1070,67 p
   5. Kancsár József                 1.cs. A12   36 h.  995,99 p

A12 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs.   42 h. 1356,37 p
   2. Fogarassy László               1.cs.   39 h. 1096,17 p
   3. Kancsár József                 1.cs.   35 h.  930,24 p
   4. Csányi Sándor                  1.cs.   31 h.  843,23 p
   5. Pethő László                   1.cs.   27 h.  744,65 p
   6. Kazi Zoltán                    1.cs.   23 h.  664,01 p
   7. Fehér László                   1.cs.   23 h.  606,48 p
   8. Tóth József                    1.cs.   20 h.  533,25 p
   9. Bócsai Tibor                   1.cs.   18 h.  497,69 p
  10. Szota Zoltán                   1.cs.   14 h.  377,19 p
  11. Gohér Attila                   1.cs.   10 h.  250,38 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30906   H  4h 127,42p
  2. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535220   H  4h 119,37p
  3. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  4h 116,60p
  4. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H  4h 116,53p
  5. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  4h 114,96p
  6. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  4h 111,28p
  7. Csányi Sándor                  A12 HU 10-D-255660    H  4h 109,06p
  8. Boda Ákos                      A50 HU 12-O-13242     H  4h 107,94p
  9. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  4h 107,85p
 10. Tóth Sándor                    A64 HU 09-09-96890    H  4h 107,43p
 11. Kancsár József                 A12 HU 09-07-20175    H  4h 106,65p
 12. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30904   H  4h 105,02p
 13. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-09- 50-39027   H  4h 101,79p
 14. Kovács József                  A50 HU 09-07-21781    H  4h 101,51p
 15. Kevés Károly                   V10 HU 08-07-18533    H  4h 101,40p
 16. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-11-  O-10893   H  4h 101,34p
 17. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- D-346009   H  4h 100,70p
 18. Kővágó Gábor                   A50 HU-06- 07-89165   H  4h 100,18p
 19. Fodor László                   A04 HU 07-07-99081    H  4h 100,04p
 20. Kővágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06846   H  4h 100,00p
 21. Hegyi László                   A04 HU 09-07-19203    H  4h  99,36p
 22. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32699    H  4h  98,86p
 23. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-530625   H  4h  94,95p
 24. Nagy Varga Viktor              A50 HU-12- D-532901   H  4h  93,04p
 25. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427119   H  4h  92,98p
 26. Tóth József                    A12 HU 12-07-33014    H  4h  91,71p
 27. Dorner György                  A12 HU 11-D-344302    H  4h  89,98p
 28. Csányi Sándor                  A12 HU 08-07-13797    H  4h  88,50p
 29. Japport Zoltán                 A50 HU 09-28-08018    H  4h  88,27p
 30. Kovács József                  A50 HU 10-07-27276    H  4h  83,63p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-11- D-403099   T  4h 121,05p
  2. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-10- D-259692   T  4h 105,32p
  3. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  4h 104,61p
  4. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-27048    T  4h  78,18p
  5. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346135    T  3h  94,13p
  6. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  3h  93,96p
  7. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  3h  93,59p
  8. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  3h  90,61p
  9. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255209   T  3h  85,69p
 10. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  3h  83,28p
 11. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  3h  82,16p
 12. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397058    T  3h  81,82p
 13. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- 07-34165   T  3h  81,70p
 14. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535206   T  3h  80,15p
 15. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  3h  78,58p
 16. Boda Ákos                      A50 HU 11-07-30816    T  3h  77,99p
 17. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30933   T  3h  77,57p
 18. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  3h  77,56p
 19. Bajnóczi - Makádi              A50 HU 11-07-30368    T  3h  76,03p
 20. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22792   T  3h  71,21p
 21. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  3h  69,21p
 22. Czakó József                   A04 HU 09-07-19589    T  3h  66,91p
 23. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22780   T  3h  66,58p
 24. Japport Zoltán                 A50 HU 09-28-08061    T  3h  66,00p
 25. Japport Zoltán                 A50 HU 09-28-08009    T  3h  64,43p
 26. Majoros István                 A50 HU 11-D-383719    T  3h  62,94p
 27. Szőllős Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  3h  61,64p
 28. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  3h  59,31p
 29. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- D-396011   T  3h  58,79p
 30. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-11- D-403075   T  3h  52,81p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H  4h 113,74p
  2. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  4h 112,93p
  3. Csányi Sándor                  A12 HU 10-D-255660    H  4h  99,74p
  4. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  4h  98,29p
  5. Kancsár József                 A12 HU 09-07-20175    H  4h  96,96p
  6. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32699    H  4h  90,54p
  7. Hegyi László                   A04 HU 09-07-19203    H  4h  87,54p
  8. Lakatos - Lengyel              A26 HU-11- D-346371   H  4h  72,11p
  9. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  3h  97,06p
 10. Pethő László                   A12 HU 09-07-19923    H  3h  94,64p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Czakó József                   A04 HU 09-07-19589    T  3h  59,18p
  2. Bócsai Tibor                   A12 HU 12-D-462639    T  2h  58,05p
  3. Fodor László                   A04 HU 11-07-29231    T  2h  56,49p
  4. Fodor László                   A04 HU 11-07-29215    T  2h  48,32p
  5. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29499    T  2h  40,98p
  6. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  2h  40,85p
  7. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  2h  40,70p
  8. Szota Zoltán                   A12 HU 10-07-27447    T  2h  36,03p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  4h 105,12p
  2. Csányi Sándor                  A12 HU 10-D-255660    H  4h  87,56p
  3. Kancsár József                 A12 HU 09-07-20175    H  4h  86,59p
  4. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  3h  91,78p
  5. Pethő László                   A12 HU 09-07-19923    H  3h  91,35p
  6. Fogarassy László               A12 HU 09-07-20970    H  3h  83,85p
  7. Kancsár József                 A12 HU 10-07-25770    H  3h  82,99p
  8. Csányi Sándor                  A12 HU 12-D-462440    H  3h  82,44p
  9. Kazi Zoltán                    A12 HU 11-07-29852    H  3h  82,08p
 10. Dorner György                  A12 HU 11-D-344311    H  3h  78,16p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Bócsai Tibor                   A12 HU 12-D-462639    T  2h  54,19p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 11-D-344311    H  5h 177,59p
  2. Dulai László                   A26 HU-12- D-464594   H  5h 176,31p
  3. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  5h 170,58p
  4. Kómár József és fia            A26 HU 11-D-345264    H  5h 169,81p
  5. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29441    H  5h 164,28p
  6. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06865     H  5h 158,25p
  7. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  5h 156,49p
  8. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  5h 146,73p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302132    H  5h 134,03p
 10. Csányi Sándor                  A12 HU 07-07-99659    H  5h 110,26p
 11. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  4h 161,82p
 12. Dulai László                   A26 HU-09- D-225198   H  4h 148,67p
 13. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  4h 147,51p
 14. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  4h 147,49p
 15. Kómár József és fia            A26 HU 11-D-345271    H  4h 147,38p
 16. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19021    H  4h 144,58p
 17. Dorner György                  A12 HU 12-D-462512    H  4h 142,18p
 18. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  4h 140,94p
 19. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30910   H  4h 139,45p
 20. Dorner György                  A12 HU 12-D-541069    H  4h 139,19p
 21. Dorner György                  A12 HU 12-D-462531    H  4h 137,71p
 22. Kómár József és fia            A26 HU 11-D-345287    H  4h 134,69p
 23. Kovács József                  A50 HU 11-07-30781    H  4h 129,74p
 24. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06866     H  4h 126,73p
 25. Kiss József                    V10 HU 11-07-31274    H  4h 126,56p
 26. Kancsár József                 A12 HU 10-07-25770    H  4h 125,16p
 27. Fodor László                   A04 HU 11-07-29250    H  4h 123,61p
 28. Kómár József és fia            A26 HU 12-D-463263    H  4h 122,41p
 29. Pethő László                   A12 HU 11-D-344503    H  4h 121,65p
 30. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32675    H  4h 121,35p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  5h 142,78p
  2. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29289    T  5h 135,15p
  3. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  4h 119,34p
  4. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  4h 114,39p
  5. Boda Ákos                      A50 HU 11-07-30816    T  4h 112,77p
  6. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  4h  96,41p
  7. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  3h  96,99p
  8. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  3h  94,84p
  9. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  3h  93,65p
 10. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  3h  91,53p
 11. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  3h  89,43p
 12. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  3h  88,08p
 13. Szota Zoltán                   A12 HU 10-07-27447    T  3h  85,19p
 14. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- D-396011   T  3h  82,77p
 15. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463851    T  3h  82,41p
 16. Czakó József                   A04 HU 09-50-12082    T  3h  81,28p
 17. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397211    T  3h  80,97p
 18. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345775    T  3h  76,37p
 19. Fodor László                   A04 HU 11-07-29215    T  3h  69,77p
 20. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345730    T  3h  68,37p
 21. Zakar Menyhért                 A64 HU 12-D-561706    T  3h  68,31p
 22. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346130    T  3h  66,31p
 23. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  3h  65,29p
 24. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-313481    T  2h  80,57p
 25. Japport Zoltán                 A50 HU 08-05-67285    T  2h  74,61p
 26. Bócsai Tibor                   A12 HU 12-D-462639    T  2h  74,00p
 27. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  2h  73,66p
 28. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397011    T  2h  72,21p
 29. Gohér Attila                   A12 HU 11-D-426503    T  2h  68,33p
 30. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302139    T  2h  66,77p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 11-D-344311    H  5h 164,42p
  2. Dulai László                   A26 HU-12- D-464594   H  5h 163,02p
  3. Kómár József és fia            A26 HU 11-D-345264    H  5h 153,61p
  4. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29441    H  5h 144,17p
  5. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06865     H  5h 139,44p
  6. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  4h 161,17p
  7. Kómár József és fia            A26 HU 11-D-345271    H  4h 143,88p
  8. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  4h 143,61p
  9. Dulai László                   A26 HU-09- D-225198   H  4h 140,49p
 10. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  4h 140,08p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  3h  82,55p
  2. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  3h  78,34p
  3. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29289    T  3h  77,15p
  4. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  3h  73,28p
  5. Szota Zoltán                   A12 HU 10-07-27447    T  3h  70,48p
  6. Bócsai Tibor                   A12 HU 12-D-462639    T  2h  71,67p
  7. Gohér Attila                   A12 HU 11-D-426503    T  2h  59,82p
  8. Czakó József                   A04 HU 09-50-12082    T  2h  53,72p
  9. Csörgi László                  V04 HU 10-07-27688    T  2h  48,01p
 10. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  2h  44,50p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  5h 158,08p
  2. Dorner György                  A12 HU 11-D-344311    H  5h 156,35p
  3. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  4h 161,47p
  4. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  4h 143,43p
  5. Dorner György                  A12 HU 12-D-462512    H  4h 125,90p
  6. Dorner György                  A12 HU 12-D-541069    H  4h 123,30p
  7. Dorner György                  A12 HU 12-D-462531    H  4h 119,43p
  8. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  4h 108,78p
  9. Kancsár József                 A12 HU 11-D-346883    H  4h  91,44p
 10. Dorner György                  A12 HU 11-D-344314    H  3h 115,57p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Szota Zoltán                   A12 HU 10-07-27447    T  3h  63,58p
  2. Bócsai Tibor                   A12 HU 12-D-462639    T  2h  70,60p
  3. Gohér Attila                   A12 HU 11-D-426503    T  2h  55,29p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  9h 275,46p
  2. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  9h 265,49p
  3. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  8h 279,43p
  4. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  8h 255,82p
  5. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  8h 245,76p
  6. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30906   H  8h 245,42p
  7. Kancsár József                 A12 HU 09-07-20175    H  8h 225,08p
  8. Nagy Varga Viktor              A50 HU-12- D-532901   H  8h 216,84p
  9. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30904   H  8h 211,00p
 10. Csányi Sándor                  A12 HU 07-07-99659    H  8h 189,04p
 11. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  7h 247,68p
 12. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  7h 243,64p
 13. Dorner György                  A12 HU 11-D-344311    H  7h 238,18p
 14. Kancsár József                 A12 HU 10-07-25770    H  7h 227,62p
 15. Fodor László                   A04 HU 11-07-29250    H  7h 227,51p
 16. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  7h 226,69p
 17. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H  7h 221,97p
 18. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06866     H  7h 221,59p
 19. Czakó József                   A04 HU 11-D-344166    H  7h 221,51p
 20. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29678    H  7h 220,96p
 21. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29441    H  7h 220,74p
 22. Dulai László                   A26 HU-12- D-464594   H  7h 217,70p
 23. Pethő László                   A12 HU 11-D-344503    H  7h 215,67p
 24. Dorner György                  A12 HU 12-D-541069    H  7h 215,13p
 25. Fehér László                   A12 HU 11-07-29896    H  7h 211,19p
 26. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06865     H  7h 209,94p
 27. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-09- 50-39027   H  7h 207,27p
 28. Kómár József és fia            A26 HU 11-D-345287    H  7h 203,88p
 29. Lakatos - Lengyel              A26 HU-11- D-346371   H  7h 203,81p
 30. Dorner György                  A12 HU 11-D-344302    H  7h 200,88p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  8h 251,06p
  2. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  7h 226,06p
  3. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  7h 222,49p
  4. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  7h 207,98p
  5. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  7h 195,35p
  6. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  7h 185,40p
  7. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29289    T  6h 162,80p
  8. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  6h 160,22p
  9. Boda Ákos                      A50 HU 11-07-30816    T  6h 160,04p
 10. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  6h 157,56p
 11. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-313481    T  5h 169,73p
 12. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  5h 156,94p
 13. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302139    T  5h 149,20p
 14. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34410    T  5h 146,90p
 15. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  5h 144,87p
 16. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397211    T  5h 144,61p
 17. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346130    T  5h 141,82p
 18. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30956   T  5h 133,67p
 19. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  5h 126,93p
 20. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34493    T  5h 125,91p
 21. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- D-396011   T  5h 123,39p
 22. Japport Zoltán                 A50 HU 09-28-08009    T  5h 120,56p
 23. Szőllős Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  5h 100,77p
 24. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-27048    T  5h  99,06p
 25. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346155    T  4h 129,64p
 26. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397058    T  4h 128,07p
 27. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255227   T  4h 125,12p
 28. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-11- D-403099   T  4h 121,05p
 29. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  4h 117,79p
 30. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  4h 116,89p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  8h 217,42p
  2. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  7h 241,00p
  3. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  7h 232,58p
  4. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  7h 225,78p
  5. Dorner György                  A12 HU 11-D-344311    H  7h 222,46p
  6. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  7h 221,82p
  7. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  7h 206,28p
  8. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H  7h 201,73p
  9. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29441    H  7h 197,76p
 10. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06866     H  7h 193,21p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  5h 115,42p
  2. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  4h 108,68p
  3. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  4h  99,23p
  4. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  4h  93,73p
  5. Szota Zoltán                   A12 HU 10-07-27447    T  4h  89,33p
  6. Czakó József                   A04 HU 09-07-19589    T  4h  76,43p
  7. Bócsai Tibor                   A12 HU 12-D-462639    T  3h  96,29p
  8. Szota Zoltán                   A12 HU 12-D-464085    T  3h  87,82p
  9. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29289    T  3h  77,15p
 10. Fodor László                   A04 HU 11-07-29215    T  3h  73,13p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  8h 256,71p
  2. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  7h 228,02p
  3. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  7h 214,66p
  4. Dorner György                  A12 HU 11-D-344311    H  7h 208,52p
  5. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  7h 192,29p
  6. Kancsár József                 A12 HU 09-07-20175    H  7h 160,20p
  7. Dorner György                  A12 HU 11-D-344314    H  6h 190,31p
  8. Kancsár József                 A12 HU 10-07-25770    H  6h 186,99p
  9. Fogarassy László               A12 HU 11-D-344351    H  6h 186,22p
 10. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29678    H  6h 183,63p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Bócsai Tibor                   A12 HU 12-D-462639    T  3h  93,00p
  2. Szota Zoltán                   A12 HU 12-D-464085    T  3h  86,97p
  3. Szota Zoltán                   A12 HU 10-07-27447    T  3h  63,58p
  4. Gohér Attila                   A12 HU 11-D-426503    T  2h  55,29p
  5. Gohér Attila                   A12 HU 12-D-561534    T  2h  35,18p