Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A64 Szentmártonkáta
Első adat felvétele: 2013.06.25 16:31:37
Az adatok utolsó módosítása: 2013.06.26 16:42:52
A lista kiadásának időpontja: 2013.06.26 16:44:40
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2013.07.25 16:31:37
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 08 verseny 

Feleresztés helye: Regensburg
Feleresztés ideje: 2013.06.23 05:40
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 571000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 48
Legkisebb pont   : 19,2
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A50 Zsámbok            17   25   234   47   59   1455,38   1368,23   1362,81
A64 Szentmártonkáta    11   13   122   24   31   1440,13   1359,82   1346,45
V10 Hatvan             11   15   144   29   36   1425,04   1367,94   1357,87
Hatvan I.              39   53   500  100  125   1455,38   1367,86   1359,77
A04 Kartal              8   12   120   24   30   1441,95   1400,66   1386,88
A12 Aszód              11   16   147   29   37   1447,91   1403,99   1391,67
A26 Kartal              6    7    68   14   17   1438,95   1411,35   1406,29
Hatvan II.             25   35   335   67   84   1447,91   1403,92   1391,90
Tagszövetségben        64   88   835  167  209   1455,38   1381,51   1373,59

A64 egyesületi díjlista
   1. Babicz József                  1.cs. HU 11-09-10896    T 1440,13 m/p
   2. Fejős Csaba                    1.cs. HU 11-09-10915    H 1425,27 m/p
   3. Zakar Menyhért                 1.cs. HU 12-D-561706    T 1420,28 m/p
   4. Tóth Sándor                    1.cs. HU 11-D-397211    T 1419,52 m/p
   5. Babicz József                  1.cs. HU 11-09-11103    H 1410,22 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Babicz István                   1.cs. Dt: 580280 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   1h  29,76p    R:  35.   1h  28,26p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   8.  15h 382,75p    R:  28.  13h 301,36p    T:  55.   9h 206,21p
   HU 10-09-03899    T 23 12:42:57  1371,98 m/p  20  29,76   86  28,26    0   0,00

Babicz István                   2.cs. Dt: 580280 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   1h  31,68p    R:  34.   1h  28,72p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 11-09-10824    H 23 12:42:51  1372,31 m/p  18  31,68   84  28,72    0   0,00

Babicz János                    1.cs. Dt: 580597 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   1h  37,44p    R:  32.   1h  34,76p    T:  63.   1h  26,82p
Összesített E:   7.  18h 454,59p    R:  26.  16h 371,34p    T:  52.  14h 297,86p
   HU 10-D-294784    T 23 12:38:56  1385,89 m/p  12  37,44   58  34,76  154  26,82

Babicz József                   1.cs. Dt: 580566 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   4h 158,40p    R:  11.   4h 150,19p    T:  24.   3h 113,55p
Összesített E:   4.  22h 666,65p    R:  19.  21h 567,17p    T:  41.  17h 446,67p
   HU 11-09-10896    T 23 12:23:08  1440,13 m/p   1  48,00    7  46,61   11  46,62
   HU 11-09-11103    H 23 12:31:41  1410,22 m/p   5  44,16   27  41,96   83  36,65
   HU 11-09-10893    T 23 12:36:51  1392,75 m/p  10  39,36   48  37,08  129  30,28
   HU 09-09-96683    H 23 12:44:58  1366,14 m/p  23  26,88  102  24,54    0   0,00

Dósa József                     1.cs. Dt: 576103 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 169,92p    R:  13.   4h 137,65p    T:  42.   2h  66,78p
Összesített E:   2.  28h 856,45p    R:  15.  25h 679,10p    T:  39.  17h 463,05p
   HU 11-D-402776    H 23 12:30:54  1402,05 m/p   7  42,24   35  40,10  105  33,60
   HU 11-D-402770    H 23 12:31:05  1401,43 m/p   8  41,28   37  39,64  108  33,18
   HU 11-D-402761    H 23 12:39:30  1373,31 m/p  17  32,64   81  29,42    0   0,00
   HU 11-D-402782    H 23 12:39:50  1372,22 m/p  19  30,72   85  28,49    0   0,00
   HU 11-D-402768    H 23 12:45:40  1353,41 m/p  27  23,04    0   0,00    0   0,00
   HU 11-D-402784    H 23 12:47:28  1347,71 m/p  30  20,16    0   0,00    0   0,00

Fejős Csaba                     1.cs. Dt: 580485 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   2h  90,24p    R:  21.   2h  86,71p    T:  38.   2h  78,42p
Összesített E:   6.  22h 611,71p    R:  20.  19h 506,09p    T:  42.  17h 429,86p
   HU 11-09-10915    H 23 12:27:16  1425,27 m/p   2  47,04   12  45,45   40  42,60
   HU 11-09-10906    T 23 12:32:18  1407,87 m/p   6  43,20   30  41,26   89  35,82

Fejős Károly                    1.cs. Dt: 580187 Kg:   6 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   1h  25,92p    R:  36.   1h  19,43p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   9.  12h 301,95p    R:  31.   8h 222,36p    T:  59.   7h 177,39p
   HU 11-09-10998    T 23 12:46:39  1359,82 m/p  24  25,92  124  19,43    0   0,00

Szőllős Béla                    1.cs. Dt: 579532 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  87,36p    R:  31.   1h  38,71p    T:  56.   1h  31,94p
Összesített E:   5.  24h 649,05p    R:  24.  17h 443,75p    T:  48.  14h 344,48p
   HU 12-D-561713    H 23 12:34:37  1397,75 m/p   9  40,32   41  38,71  117  31,94
   HU 11-D-346703    H 23 12:46:59  1357,27 m/p  25  24,96    0   0,00    0   0,00
   HU 12-07-34786    H 23 12:48:53  1351,26 m/p  28  22,08    0   0,00    0   0,00

Tóth Sándor                     1.cs. Dt: 580678 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h 128,64p    R:  19.   3h 102,90p    T:  47.   2h  60,27p
Összesített E:   1.  38h1158,28p    R:   8.  36h 986,12p    T:  25.  28h 756,28p
   HU 11-D-397211    T 23 12:29:04  1419,52 m/p   4  45,12   19  43,82   61  39,69
   HU 12-D-463008    H 23 12:42:19  1374,98 m/p  16  33,60   74  31,05  199  20,58
   HU 12-D-463007    H 23 12:43:24  1371,46 m/p  21  28,80   87  28,03    0   0,00
   HU 09-09-96890    H 23 12:50:23  1349,21 m/p  29  21,12    0   0,00    0   0,00

Tóth Sándor                     2.cs. Dt: 580678 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   1h  19,20p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 11-D-397204    T 23 12:51:16  1346,45 m/p  31  19,20    0   0,00    0   0,00

Zakar Menyhért                  1.cs. Dt: 580681 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 191,04p    R:   5.   5h 177,06p    T:  18.   5h 136,84p
Összesített E:   3.  26h 798,55p    R:  17.  21h 604,64p    T:  37.  19h 481,96p
   HU 12-D-561706    T 23 12:28:51  1420,28 m/p   3  46,08   16  44,52   54  40,66
   HU 11-D-437075    H 23 12:37:27  1391,02 m/p  11  38,40   51  36,39  136  29,31
   HU 12-D-561721    H 23 12:41:10  1378,74 m/p  13  36,48   66  32,90  179  23,35
   HU 12-D-489555    H 23 12:41:54  1376,35 m/p  14  35,52   71  31,74  190  21,83
   HU 12-D-561717    H 23 12:41:57  1376,18 m/p  15  34,56   72  31,51  191  21,69
   HU 11-09-09480    H 23 12:44:31  1367,86 m/p  22  27,84  100  25,01    0   0,00
   HU 11-D-437071    H 23 12:48:24  1355,46 m/p  26  24,00    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50 HU 12-07-34113    H 1455,38 m/p
   2. Kővágó Gábor                   1.cs. A50 HU-11- 07-30903   H 1454,82 m/p
   3. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU 12-07-34445    T 1454,58 m/p
   4. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU 10-07-26846    T 1452,24 m/p
   5. Kővágó Gábor                   1.cs. A50 HU-11- 07-30963   T 1452,23 m/p
   6. Szota Zoltán                   1.cs. A12 HU 12-D-464085    T 1447,91 m/p
   7. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 11-D-344351    H 1447,45 m/p
   8. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 11-D-344556    H 1442,15 m/p
   9. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 11-07-29452    H 1441,95 m/p
  10. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU 11-D-346155    T 1440,43 m/p
  11. Babicz József                  1.cs. A64 HU 11-09-10896    T 1440,13 m/p
  12. Bócsai Tibor                   1.cs. A12 HU 11-D-344582    H 1440,09 m/p
  13. Fodor László                   1.cs. A04 HU 11-07-29250    H 1439,97 m/p
  14. Fodor László                   2.cs. A04 HU 11-07-29223    T 1439,67 m/p
  15. Kaszás László                  1.cs. A26 HU-07- 07-98794   H 1438,95 m/p
  16. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 10-D-253491    H 1438,02 m/p
  17. Pethő László                   1.cs. A12 HU 11-D-344503    H 1435,97 m/p
  18. Zámbó János                    1.cs. A04 HU 10-O-1325      H 1435,43 m/p
  19. Horváth János                  1.cs. A04 HU 12-D-463210    H 1435,17 m/p
  20. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 11-07-29558    H 1434,73 m/p
  21. Horváth János                  1.cs. A04 HU 11-07-29196    H 1434,62 m/p
  22. Fehér László                   2.cs. A12 HU 12-07-33027    H 1434,31 m/p
  23. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 09-D-206823    H 1434,02 m/p
  24. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-07-29678    H 1432,90 m/p
  25. Kaszás László                  1.cs. A26 HU-10- D-293309   H 1432,23 m/p
  26. Kazi Zoltán                    1.cs. A12 HU 11-07-29851    H 1432,16 m/p
  27. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 10-D-255045    H 1432,15 m/p
  28. Czakó József                   1.cs. A04 HU 11-D-344166    H 1432,08 m/p
  29. Hegyi László                   2.cs. A04 HU 07-50-20072    H 1431,96 m/p
  30. Fodor László                   1.cs. A04 HU 11-07-29217    H 1431,11 m/p
  31. Kővágó Gábor                   1.cs. A50 HU-12- D-530625   H 1430,77 m/p
  32. Kaszás László                  1.cs. A26 HU-11- D-344609   H 1429,92 m/p
  33. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 08-07-13493    H 1429,36 m/p
  34. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU 10-D-313481    T 1427,23 m/p
  35. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU 10-D-302139    T 1427,05 m/p
  36. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50 HU-09- 50-39027   H 1426,92 m/p
  37. Tóth József                    1.cs. A12 HU 12-07-33022    H 1426,92 m/p
  38. Kaszás László                  1.cs. A26 HU-11- 07-32636   H 1426,78 m/p
  39. Zámbó János                    1.cs. A04 HU 09-07-19018    H 1425,94 m/p
  40. Fejős Csaba                    1.cs. A64 HU 11-09-10915    H 1425,27 m/p
  41. Fodor László                   2.cs. A04 HU 11-07-29251    T 1425,24 m/p
  42. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 10-07-25770    H 1425,12 m/p
  43. Kiss József                    1.cs. V10 HU 11-07-31282    H 1425,04 m/p
  44. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 06-07-84517    H 1424,46 m/p
  45. Zámbó János                    1.cs. A04 HU 11-O-06866     H 1423,95 m/p
  46. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 09-07-20198    H 1423,72 m/p
  47. Kiss József                    1.cs. V10 HU 10-07-28026    H 1423,62 m/p
  48. Bócsai Tibor                   1.cs. A12 HU 12-D-462648    H 1423,29 m/p
  49. Fodor László                   1.cs. A04 HU 11-07-29214    H 1423,07 m/p
  50. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 10-O-1422      H 1421,53 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kaszás László                  1.cs. A26    5 h.  217,16 p
   2. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  213,13 p
   3. Kővágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  204,01 p
   4. Kómár József és fia            1.cs. A26    5 h.  204,00 p
   5. Zámbó János                    1.cs. A04    5 h.  203,59 p
   6. Fodor László                   1.cs. A04    5 h.  200,67 p
   7. Kancsár József                 1.cs. A12    5 h.  196,39 p
   8. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  177,13 p
   9. Kómár József és fia            2.cs. A26    5 h.  176,87 p
  10. Fehér László                   1.cs. A12    5 h.  171,04 p
  11. Csányi Sándor                  1.cs. A12    5 h.  170,08 p
  12. Fogarassy László               1.cs. A12    4 h.  166,80 p
  13. Hegyi László                   2.cs. A04    5 h.  154,01 p
  14. Tóth József                    1.cs. A12    4 h.  147,70 p
  15. Kazi Zoltán                    1.cs. A12    4 h.  144,93 p
  16. Fodor László                   2.cs. A04    4 h.  143,54 p
  17. Kiss József                    1.cs. V10    4 h.  142,42 p
  18. Zakar Menyhért                 1.cs. A64    5 h.  136,84 p
  19. Hegyi László                   1.cs. A04    4 h.  135,65 p
  20. Sztrehovszki László            1.cs. A04    4 h.  133,42 p
  21. Boda Ákos                      3.cs. A50    4 h.  132,88 p
  22. Horváth János                  1.cs. A04    3 h.  122,40 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  223,51 p
   2. Kővágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  219,56 p
   3. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  184,49 p
   4. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.  182,63 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Zakar Menyhért                 1.cs.    5 h.  191,04 p
   2. Dósa József                    1.cs.    5 h.  169,92 p
   3. Babicz József                  1.cs.    4 h.  158,40 p
   4. Tóth Sándor                    1.cs.    4 h.  128,64 p
   5. Fejős Csaba                    1.cs.    2 h.   90,24 p
   6. Szőllős Béla                   1.cs.    3 h.   87,36 p
   7. Babicz János                   1.cs.    1 h.   37,44 p
   8. Babicz István                  2.cs.    1 h.   31,68 p
   9. Babicz István                  1.cs.    1 h.   29,76 p
  10. Fejős Károly                   1.cs.    1 h.   25,92 p
  11. Tóth Sándor                    2.cs.    1 h.   19,20 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.09. Straubing
  06.23. Regensburg

Tagszövetségi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   10 h.  402,22 p
   2. Kómár József és fia            1.cs. A26   10 h.  401,90 p
   3. Zámbó János                    1.cs. A04   10 h.  383,44 p
   4. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   10 h.  379,97 p
   5. Kaszás László                  1.cs. A26   10 h.  372,08 p
   6. Fodor László                   1.cs. A04   10 h.  350,69 p
   7. Boda Ákos                      1.cs. A50    9 h.  340,96 p
   8. Hegyi László                   1.cs. A04    9 h.  332,04 p
   9. Kiss József                    1.cs. V10    9 h.  324,90 p
  10. Csányi Sándor                  1.cs. A12   10 h.  324,62 p
  11. Fogarassy László               1.cs. A12    8 h.  316,70 p
  12. Kiss József                    2.cs. V10    9 h.  303,80 p
  13. Japport Zoltán                 1.cs. A50    7 h.  289,76 p
  14. Sztrehovszki László            1.cs. A04    8 h.  286,95 p
  15. Fehér László                   1.cs. A12    9 h.  286,48 p
  16. Kancsár József                 1.cs. A12    8 h.  279,99 p
  17. Tóth József                    1.cs. A12    8 h.  277,68 p
  18. Fodor László                   2.cs. A04    7 h.  270,38 p
  19. Dulai László                   1.cs. A26    9 h.  263,80 p
  20. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50    8 h.  262,01 p
  21. Boda Ákos                      3.cs. A50    7 h.  241,91 p
  22. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50    7 h.  240,50 p
  23. Zakar Menyhért                 1.cs. A64    9 h.  238,48 p
  24. Kovács József                  1.cs. A50    7 h.  232,65 p
  25. Fogarassy Sándor               1.cs. A26    6 h.  225,23 p
  26. Bócsai Tibor                   1.cs. A12    6 h.  220,78 p

Hatvan I. röpcsoport Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   10 h.  410,77 p
   2. Boda Ákos                      1.cs. A50   10 h.  386,94 p
   3. Kiss József                    1.cs. V10   10 h.  380,18 p
   4. Kiss József                    2.cs. V10   10 h.  375,65 p
   5. Kovács József                  1.cs. A50   10 h.  335,57 p

A64 egyesületi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dósa József                    1.cs.    9 h.  333,90 p
   2. Zakar Menyhért                 1.cs.    9 h.  332,04 p
   3. Tóth Sándor                    1.cs.    9 h.  303,07 p
   4. Babicz József                  1.cs.    6 h.  217,93 p
   5. Szőllős Béla                   1.cs.    6 h.  192,86 p
   6. Fejős Csaba                    1.cs.    4 h.  152,90 p
   7. Tóth Sándor                    2.cs.    4 h.   99,62 p
   8. Babicz István                  1.cs.    2 h.   57,96 p
   9. Fejős Károly                   1.cs.    2 h.   49,94 p
  10. Cseri József                   1.cs.    1 h.   40,73 p
  11. Babicz János                   1.cs.    1 h.   37,44 p
  12. Babicz István                  2.cs.    1 h.   31,68 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten
  05.19. Melk
  05.28. Haag
  06.01. Melk
  06.09. Straubing
  06.16. Wels
  06.23. Regensburg

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   56 h. 1832,28 p
   2. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   49 h. 1463,41 p
   3. Kómár József és fia            1.cs. A26   43 h. 1344,48 p
   4. Zámbó János                    1.cs. A04   41 h. 1276,89 p
   5. Fogarassy László               1.cs. A12   42 h. 1269,97 p
   6. Fodor László                   1.cs. A04   45 h. 1269,21 p
   7. Boda Ákos                      1.cs. A50   44 h. 1254,79 p
   8. Japport Zoltán                 1.cs. A50   44 h. 1194,94 p
   9. Pethő László                   1.cs. A12   43 h. 1169,25 p
  10. Kancsár József                 1.cs. A12   41 h. 1165,11 p
  11. Csányi Sándor                  1.cs. A12   43 h. 1154,93 p
  12. Kaszás László                  1.cs. A26   38 h. 1154,08 p
  13. Kiss József                    1.cs. V10   38 h. 1124,18 p
  14. Hegyi László                   1.cs. A04   40 h. 1092,66 p
  15. Sztrehovszki László            1.cs. A04   36 h. 1075,38 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   54 h. 1685,68 p
   2. Boda Ákos                      1.cs. A50   51 h. 1503,57 p
   3. Kovács József                  1.cs. A50   54 h. 1441,38 p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50   50 h. 1407,72 p
   5. Kiss József                    1.cs. V10   44 h. 1344,66 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Tóth Sándor                    1.cs.   44 h. 1277,71 p
   2. Dósa József                    1.cs.   30 h.  894,37 p
   3. Zakar Menyhért                 1.cs.   28 h.  850,39 p
   4. Babicz József                  1.cs.   22 h.  666,65 p
   5. Szőllős Béla                   1.cs.   24 h.  649,05 p
   6. Fejős Csaba                    1.cs.   23 h.  627,07 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten
  05.19. Melk
  05.28. Haag
  06.01. Melk
  06.09. Straubing
  06.16. Wels
  06.23. Regensburg

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   39 h. 1359,08 p
   2. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   39 h. 1232,34 p
   3. Kómár József és fia            1.cs. A26   38 h. 1231,07 p
   4. Fogarassy László               1.cs. A12   36 h. 1149,96 p
   5. Fodor László                   1.cs. A04   39 h. 1143,16 p
   6. Boda Ákos                      1.cs. A50   37 h. 1119,96 p
   7. Zámbó János                    1.cs. A04   34 h. 1093,87 p
   8. Kancsár József                 1.cs. A12   37 h. 1085,11 p
   9. Csányi Sándor                  1.cs. A12   38 h. 1064,70 p
  10. Kiss József                    1.cs. V10   35 h. 1062,02 p
  11. Sztrehovszki László            1.cs. A04   34 h. 1043,65 p
  12. Japport Zoltán                 1.cs. A50   35 h. 1028,08 p
  13. Pethő László                   1.cs. A12   35 h. 1016,53 p
  14. Hegyi László                   1.cs. A04   34 h.  976,66 p
  15. Kaszás László                  1.cs. A26   30 h.  954,43 p
  16. Kovács József                  1.cs. A50   33 h.  942,50 p
  17. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   35 h.  942,46 p
  18. Fehér László                   1.cs. A12   32 h.  906,01 p
  19. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26   33 h.  855,12 p
  20. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   30 h.  836,54 p
  21. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   28 h.  827,49 p
  22. Czakó József                   1.cs. A04   31 h.  812,46 p
  23. Tóth József                    1.cs. A12   30 h.  793,24 p
  24. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50   28 h.  788,47 p
  25. Tóth Sándor                    1.cs. A64   28 h.  756,28 p
  26. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   22 h.  736,89 p
  27. Kovács - Lados                 1.cs. A04   25 h.  672,97 p
  28. Bócsai Tibor                   1.cs. A12   22 h.  658,66 p
  29. Dulai László                   1.cs. A26   23 h.  646,36 p
  30. Ács Ferenc                     1.cs. A50   23 h.  625,39 p
  31. Kiss Ferenc                    1.cs. V10   24 h.  603,88 p
  32. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50   22 h.  601,35 p
  33. Grizner Sándor                 1.cs. A50   23 h.  596,05 p
  34. Detre Gusztáv                  1.cs. V10   21 h.  594,55 p
  35. Szota Zoltán                   1.cs. A12   22 h.  591,70 p
  36. Balázs István                  1.cs. V10   18 h.  532,52 p
  37. Zakar Menyhért                 1.cs. A64   19 h.  481,96 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   40 h. 1341,69 p
   2. Boda Ákos                      1.cs. A50   40 h. 1259,93 p
   3. Kiss József                    1.cs. V10   36 h. 1176,76 p
   4. Kovács József                  1.cs. A50   40 h. 1173,65 p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50   38 h. 1165,24 p
   6. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   37 h. 1077,41 p
   7. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50   34 h.  986,13 p
   8. Tóth Sándor                    1.cs. A64   36 h.  986,12 p
   9. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   33 h.  965,19 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tóth Sándor                    1.cs.   38 h. 1158,28 p
   2. Dósa József                    1.cs.   28 h.  856,45 p
   3. Zakar Menyhért                 1.cs.   26 h.  798,55 p
   4. Babicz József                  1.cs.   22 h.  666,65 p
   5. Szőllős Béla                   1.cs.   24 h.  649,05 p
   6. Fejős Csaba                    1.cs.   22 h.  611,71 p
   7. Babicz János                   1.cs.   18 h.  454,59 p
   8. Babicz István                  1.cs.   15 h.  382,75 p
   9. Fejős Károly                   1.cs.   12 h.  301,95 p
  10. Cseri József                   1.cs.   10 h.  268,16 p
  11. Kaló Imre                      1.cs.    5 h.  117,66 p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  2h  92,12p
  2. Hegyi László                   A04 HU 10-D-255045    H  2h  91,02p
  3. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29452    H  2h  91,01p
  4. Czakó József                   A04 HU 11-D-344166    H  2h  88,88p
  5. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30903   H  2h  88,72p
  6. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-09- 50-39027   H  2h  87,39p
  7. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  2h  85,68p
  8. Dorner György                  A12 HU 08-D-181619    H  2h  85,42p
  9. Kómár József és fia            A26 HU 12-D-463263    H  2h  84,61p
 10. Bajnóczi - Makádi              A50 HU 12-07-34113    H  2h  83,09p
 11. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  2h  82,79p
 12. Lakatos - Lengyel              A26 HU-11- D-346371   H  2h  82,07p
 13. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19018    H  2h  81,97p
 14. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253491    H  2h  80,64p
 15. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  2h  78,98p
 16. Horváth János                  A04 HU 12-D-463210    H  2h  78,97p
 17. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06866     H  2h  78,88p
 18. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  2h  78,52p
 19. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  2h  78,08p
 20. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H  2h  77,89p
 21. Kiss József                    V10 HU 09-07-22952    H  2h  77,71p
 22. Zámbó János                    A04 HU 10-O-1325      H  2h  77,11p
 23. Csányi Sándor                  A12 HU 11-D-344556    H  2h  76,98p
 24. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255202   H  2h  75,85p
 25. Kaszás László                  A26 HU-12- D-464651   H  2h  75,39p
 26. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29678    H  2h  75,03p
 27. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34427    H  2h  74,36p
 28. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  2h  73,67p
 29. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427100   H  2h  73,66p
 30. Dorner György                  A12 HU 11-D-344302    H  2h  72,63p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-313481    T  2h  89,80p
  2. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  2h  82,67p
  3. Grizner Sándor                 A50 HU 09-26-18886    T  2h  79,65p
  4. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  2h  79,43p
  5. Szota Zoltán                   A12 HU 12-D-464085    T  2h  75,89p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302139    T  2h  75,63p
  7. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346130    T  2h  73,96p
  8. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  2h  69,51p
  9. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  2h  69,27p
 10. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  2h  58,23p
 11. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  2h  55,42p
 12. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29289    T  2h  49,46p

Hosszú távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-09- 50-39027   H  2h  90,97p
  2. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30903   H  2h  90,07p
  3. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  2h  87,30p
  4. Bajnóczi - Makádi              A50 HU 12-07-34113    H  2h  85,81p
  5. Kiss József                    V10 HU 09-07-22952    H  2h  85,02p
  6. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255202   H  2h  83,94p
  7. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34427    H  2h  82,44p
  8. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427100   H  2h  81,87p
  9. Nagy Lehel dr.                 A50 HU-07- 09-82094   H  2h  80,43p
 10. Detre Gusztáv                  V10 HU 11-D-345685    H  2h  80,07p

Hosszú távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-313481    T  2h  93,14p
  2. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  2h  85,10p
  3. Grizner Sándor                 A50 HU 09-26-18886    T  2h  85,04p
  4. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  2h  82,79p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302139    T  2h  81,59p
  6. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346130    T  2h  80,81p
  7. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  2h  70,19p
  8. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  2h  68,32p
  9. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  2h  67,49p
 10. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-27048    T  2h  45,63p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Tóth Sándor                    A64 HU 12-D-463008    H  2h  80,60p
  2. Zakar Menyhért                 A64 HU 12-D-489555    H  2h  77,30p
  3. Dósa József                    A64 HU 11-D-402770    H  2h  76,79p
  4. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-D-437075    H  2h  76,00p
  5. Dósa József                    A64 HU 11-D-402761    H  2h  75,46p
  6. Zakar Menyhért                 A64 HU 12-D-561721    H  2h  67,81p
  7. Babicz József                  A64 HU 11-09-11103    H  2h  65,05p
  8. Szőllős Béla                   A64 HU 11-D-346703    H  2h  61,52p
  9. Tóth Sándor                    A64 HU 12-D-463007    H  2h  61,18p
 10. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    H  2h  58,13p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  2h  78,00p
  2. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397204    T  2h  38,00p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  8h 248,44p
  2. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  8h 245,76p
  3. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  8h 241,83p
  4. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  7h 247,68p
  5. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  7h 246,38p
  6. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  7h 243,64p
  7. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  7h 220,44p
  8. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30906   H  7h 213,60p
  9. Nagy Varga Viktor              A50 HU-12- D-532901   H  7h 199,63p
 10. Kovács József                  A50 HU 11-07-30766    H  7h 197,10p
 11. Kancsár József                 A12 HU 09-07-20175    H  7h 196,90p
 12. Fogarassy László               A12 HU 10-D-253655    H  7h 195,41p
 13. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30904   H  7h 189,26p
 14. Pethő László                   A12 HU 10-D-255184    H  7h 187,83p
 15. Csányi Sándor                  A12 HU 07-07-99659    H  7h 166,75p
 16. Dorner György                  A12 HU 11-D-344311    H  6h 206,43p
 17. Dorner György                  A12 HU 11-D-344314    H  6h 205,56p
 18. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  6h 203,99p
 19. Czakó József                   A04 HU 11-D-344166    H  6h 200,25p
 20. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29452    H  6h 199,64p
 21. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  6h 197,48p
 22. Fodor László                   A04 HU 11-07-29250    H  6h 197,06p
 23. Dorner György                  A12 HU 12-D-462512    H  6h 194,46p
 24. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253491    H  6h 193,87p
 25. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  6h 193,56p
 26. Kancsár József                 A12 HU 10-07-25770    H  6h 193,33p
 27. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29441    H  6h 193,04p
 28. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H  6h 192,21p
 29. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29678    H  6h 191,41p
 30. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06866     H  6h 191,01p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  7h 229,46p
  2. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  7h 207,98p
  3. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  7h 195,35p
  4. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  7h 185,40p
  5. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  6h 210,63p
  6. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  6h 187,45p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-313481    T  5h 169,73p
  8. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  5h 156,94p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302139    T  5h 149,20p
 10. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34410    T  5h 146,90p
 11. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397211    T  5h 144,61p
 12. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  5h 144,17p
 13. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  5h 140,97p
 14. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30956   T  5h 133,67p
 15. Boda Ákos                      A50 HU 11-07-30816    T  5h 129,32p
 16. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29289    T  5h 128,03p
 17. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34493    T  5h 125,91p
 18. Japport Zoltán                 A50 HU 09-28-08009    T  5h 120,56p
 19. Szőllős Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  5h 100,77p
 20. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346155    T  4h 129,64p
 21. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397058    T  4h 128,07p
 22. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346130    T  4h 125,57p
 23. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  4h 117,72p
 24. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  4h 116,89p
 25. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  4h 115,04p
 26. Szota Zoltán                   A12 HU 12-D-464085    T  4h 114,09p
 27. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255209   T  4h 105,56p
 28. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- D-396011   T  4h 105,22p
 29. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  4h  99,71p
 30. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427116   T  4h  99,48p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  8h 266,53p
  2. Kovács József                  A50 HU 11-07-30766    H  8h 238,12p
  3. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30904   H  8h 232,66p
  4. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30906   H  7h 232,99p
  5. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  7h 226,27p
  6. Nagy Varga Viktor              A50 HU-12- D-532901   H  7h 216,88p
  7. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-09- 50-39027   H  7h 215,98p
  8. Detre Gusztáv                  V10 HU 11-D-345685    H  7h 212,70p
  9. Kovács József                  A50 HU 11-07-30781    H  7h 207,28p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302132    H  7h 193,43p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  7h 245,45p
  2. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  7h 230,21p
  3. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  7h 225,33p
  4. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  7h 216,15p
  5. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  7h 208,40p
  6. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-27048    T  7h 153,98p
  7. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  6h 198,78p
  8. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  6h 189,74p
  9. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397211    T  6h 177,70p
 10. Szőllős Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  6h 134,18p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Tóth Sándor                    A64 HU 09-09-96890    H  8h 199,41p
  2. Tóth Sándor                    A64 HU 12-D-463007    H  7h 215,42p
  3. Tóth Sándor                    A64 HU 12-D-463008    H  6h 202,01p
  4. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-D-437075    H  6h 195,50p
  5. Babicz József                  A64 HU 11-09-11103    H  6h 184,19p
  6. Dósa József                    A64 HU 11-D-402770    H  6h 178,42p
  7. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    H  6h 171,12p
  8. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397206    H  6h 139,38p
  9. Fejős Csaba                    A64 HU 11-09-10915    H  4h 140,79p
 10. Zakar Menyhért                 A64 HU 12-D-489555    H  4h 137,52p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  6h 202,57p
  2. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397211    T  6h 200,66p
  3. Szőllős Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  6h 153,62p
  4. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397202    T  5h 142,42p
  5. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397204    T  5h 109,73p
  6. Zakar Menyhért                 A64 HU 12-D-561706    T  3h 105,00p
  7. Babicz József                  A64 HU 11-09-10896    T  3h  96,05p
  8. Tóth Sándor                    A64 HU 12-D-463026    T  3h  84,64p
  9. Cseri József                   A64 HU 10-09-04073    T  3h  84,07p
 10. Tóth Sándor                    A64 HU 10-09-04289    T  3h  83,69p