Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A26 Kartal
Első adat felvétele: 2013.07.09 16:13:13
Az adatok utolsó módosítása: 2013.07.10 19:25:55
A lista kiadásának időpontja: 2013.07.10 19:33:24
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2013.08.08 16:13:13
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 10 verseny 

Feleresztés helye: Schwabach
Feleresztés ideje: 2013.07.06 05:45
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 670000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 53
Legkisebb pont   : 21,2
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A50 Zsámbok            18   25   234   47   59   1203,05   1070,29   1059,37
A64 Szentmártonkáta    11   13   120   24   30   1191,24   1081,07   1069,18
V10 Hatvan             14   18   174   35   44   1137,74   1044,04   1020,70
Hatvan I.              43   56   528  106  132   1203,05   1067,11   1049,48
A04 Kartal              7   11   104   21   26   1153,80   1076,43   1065,14
A12 Aszód              11   13   120   24   30   1204,33   1099,11   1081,83
A26 Kartal              6    8    74   15   19   1168,56   1060,06   1051,15
Hatvan II.             24   32   298   60   75   1204,33   1080,96   1060,09
Tagszövetségben        67   88   826  165  207   1204,33   1072,50   1055,51

A26 egyesületi díjlista
   1. Kaszás László                  1.cs. HU-11- D-344609   H 1168,56 m/p
   2. Kómár József és fia            1.cs. HU 10-D-253499    H 1154,26 m/p
   3. Kaszás László                  1.cs. HU-09- 07-19709   H 1152,97 m/p
   4. Dulai László                   1.cs. HU-10-   O-1044   H 1129,99 m/p
   5. Kómár József és fia            1.cs. HU 08-D-181829    H 1127,49 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Dulai László                    1.cs. Dt: 654548 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   3h 116,60p    R:  12.   3h  98,40p    T:  28.   3h 106,67p
Összesített E:   5.  16h 528,94p    R:  19.  19h 579,57p    T:  28.  29h 852,39p
   HU-10-   O-1044   H 06 15:24:15  1129,99 m/p   4  47,70   19  45,26   38  47,29
   HU-10-   O-1367   H 06 15:47:09  1087,02 m/p  10  37,10   55  29,79  132  32,78
   HU-11-  O-06924   H 06 15:57:04  1069,41 m/p  13  31,80   70  23,35  172  26,60

Fogarassy Sándor                1.cs. Dt: 655171 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   2h  79,50p    R:  18.   2h  63,88p    T:  46.   2h  69,57p
Összesített E:   4.  24h 696,98p    R:  13.  25h 749,28p    T:  27.  26h 859,94p
   HU-12- D-464672   H 06 15:43:20  1094,99 m/p   8  40,63   49  32,37  116  35,25
   HU-12- D-464676   H 06 15:44:06  1093,59 m/p   9  38,87   51  31,51  122  34,32

Kaszás László                   1.cs. Dt: 661172 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h 157,24p    R:   9.   3h 122,90p    T:  22.   3h 129,67p
Összesített E:   2.  37h1024,75p    R:  11.  32h 961,01p    T:  18.  34h1114,61p
   HU-11- D-344609   H 06 15:10:48  1168,56 m/p   1  53,00    6  50,85    8  51,92
   HU-09- 07-19709   H 06 15:18:27  1152,97 m/p   3  49,47   12  48,27   17  50,53
   HU-11- 07-32636   H 06 16:02:04  1071,48 m/p  12  33,57   69  23,78  168  27,22
   HU-10- D-293309   H 06 16:14:00  1051,15 m/p  19  21,20    0   0,00    0   0,00

Kómár József és fia             1.cs. Dt: 662908 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 203,16p    R:   8.   4h 156,57p    T:  15.   5h 187,67p
Összesített E:   1.  44h1401,82p    R:   2.  44h1389,41p    T:   2.  47h1544,64p
   HU 10-D-253499    H 06 15:19:19  1154,26 m/p   2  51,23    9  49,56   14  50,99
   HU 08-D-181829    H 06 15:32:57  1127,49 m/p   5  45,93   22  43,98   41  46,83
   HU 11-07-29558    H 06 15:46:52  1101,42 m/p   6  44,17   39  36,67   97  38,18
   HU 08-D-181843    H 06 16:01:22  1075,51 m/p  11  35,33   63  26,36  153  29,54
   HU 11-D-345271    H 06 16:11:31  1058,09 m/p  16  26,50    0   0,00  201  22,13

Kómár József és fia             2.cs. Dt: 662908 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   2h  58,30p    R:  26.   1h  21,20p    T:  52.   2h  47,19p
   HU 12-D-463276    H 06 16:10:20  1060,09 m/p  14  30,03   75  21,20  191  23,67
   HU 11-D-345296    H 06 16:10:21  1060,06 m/p  15  28,27    0   0,00  192  23,52

Lakatos - Lengyel               1.cs. Dt: 660948 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h  90,10p    R:  22.   1h  34,52p    T:  57.   1h  36,64p
Összesített E:   3.  30h 790,51p    R:  16.  27h 697,17p    T:  21.  38h 981,45p
   HU-11- D-346371   H 06 15:46:49  1098,25 m/p   7  42,40   44  34,52  107  36,64
   HU-11- 06-03206   H 06 16:11:41  1054,68 m/p  17  24,73    0   0,00    0   0,00
   HU-11- 06-03211   H 06 16:12:31  1053,28 m/p  18  22,97    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Fehér László                   1.cs. A12 HU 10-07-25511    H 1204,33 m/p
   2. Kővágó Gábor                   2.cs. A50 HU-11-  O-06850   T 1203,05 m/p
   3. Zakar Menyhért                 1.cs. A64 HU 12-D-561721    H 1191,24 m/p
   4. Fehér László                   1.cs. A12 HU 12-07-33043    H 1180,84 m/p
   5. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 09-D-206823    H 1179,27 m/p
   6. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-462531    H 1177,72 m/p
   7. Fehér László                   1.cs. A12 HU 06-07-85980    H 1168,62 m/p
   8. Kaszás László                  1.cs. A26 HU-11- D-344609   H 1168,56 m/p
   9. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 08-07-13797    H 1164,32 m/p
  10. Dósa József                    1.cs. A64 HU 11-D-402741    H 1163,26 m/p
  11. Szota Zoltán                   1.cs. A12 HU 12-07-34382    H 1161,04 m/p
  12. Zakar Menyhért                 1.cs. A64 HU 11-D-437075    H 1159,59 m/p
  13. Dósa József                    1.cs. A64 HU 11-D-402779    H 1159,57 m/p
  14. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 10-D-253499    H 1154,26 m/p
  15. Dorner György                  1.cs. A12 HU 11-D-344302    H 1153,84 m/p
  16. Fodor László                   1.cs. A04 HU 11-07-29214    H 1153,80 m/p
  17. Kaszás László                  1.cs. A26 HU-09- 07-19709   H 1152,97 m/p
  18. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU 10-D-302132    H 1152,44 m/p
  19. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU 11-D-397202    T 1151,87 m/p
  20. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 07-07-99659    H 1147,92 m/p
  21. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50 HU-09- D-211579   H 1147,83 m/p
  22. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU 11-07-31048    T 1147,77 m/p
  23. Kővágó Gábor                   1.cs. A50 HU-06- 07-89165   H 1146,91 m/p
  24. Fehér László                   1.cs. A12 HU 09-07-19980    H 1144,44 m/p
  25. Zámbó János                    1.cs. A04 HU 09-07-19021    H 1144,40 m/p
  26. Kovács József                  1.cs. A50 HU 11-07-30767    H 1142,24 m/p
  27. Balázs Sándor                  2.cs. V10 HU 12-D-463883    T 1137,74 m/p
  28. Zakar Menyhért                 1.cs. A64 HU 11-D-437071    H 1137,55 m/p
  29. Papp István                    1.cs. A50 HU 09-07-21839    H 1136,73 m/p
  30. Dósa József                    1.cs. A64 HU 11-D-402782    H 1136,58 m/p
  31. Dósa József                    1.cs. A64 HU 11-D-402770    H 1134,58 m/p
  32. Tóth József                    1.cs. A12 HU 07-07-00913    H 1134,13 m/p
  33. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU 12-07-34511    H 1132,30 m/p
  34. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50 HU-09- 09-98099   H 1131,86 m/p
  35. Dorner György                  1.cs. A12 HU 08-D-181619    H 1131,60 m/p
  36. Horváth János                  1.cs. A04 HU 11-D-344960    H 1130,39 m/p
  37. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU 11-07-30830    H 1130,20 m/p
  38. Dulai László                   1.cs. A26 HU-10-   O-1044   H 1129,99 m/p
  39. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 10-D-253086    H 1129,57 m/p
  40. Pethő László                   1.cs. A12 HU 09-07-19923    H 1129,35 m/p
  41. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 08-D-181829    H 1127,49 m/p
  42. Fejős Csaba                    1.cs. A64 HU 10-09-03976    H 1127,25 m/p
  43. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50 HU 12-07-34114    H 1126,87 m/p
  44. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50 HU-10- D-259622   H 1126,42 m/p
  45. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU 12-D-463008    H 1125,28 m/p
  46. Grizner Sándor                 2.cs. A50 HU 06-07-90415    H 1124,94 m/p
  47. Balázs Sándor                  1.cs. V10 HU 10-O-1434      T 1124,67 m/p
  48. Kiss József                    1.cs. V10 HU 11-07-31286    H 1123,96 m/p
  49. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU 11-D-397212    H 1123,52 m/p
  50. Pethő László                   1.cs. A12 HU 10-D-255536    H 1123,01 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fehér László                   1.cs. A12    5 h.  246,32 p
   2. Dósa József                    1.cs. A64    5 h.  236,75 p
   3. Zakar Menyhért                 1.cs. A64    5 h.  231,19 p
   4. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  229,96 p
   5. Csányi Sándor                  1.cs. A12    5 h.  212,99 p
   6. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  210,04 p
   7. Pethő László                   1.cs. A12    5 h.  208,50 p
   8. Fodor László                   1.cs. A04    5 h.  204,33 p
   9. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50    5 h.  203,56 p
  10. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50    5 h.  201,55 p
  11. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50    5 h.  199,23 p
  12. Kővágó Gábor                   2.cs. A50    5 h.  198,48 p
  13. Fejős Csaba                    1.cs. A64    5 h.  198,16 p
  14. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  196,15 p
  15. Kómár József és fia            1.cs. A26    5 h.  187,67 p
  16. Fogarassy László               1.cs. A12    5 h.  185,65 p
  17. Zámbó János                    1.cs. A04    5 h.  185,19 p
  18. Tóth Sándor                    1.cs. A64    4 h.  168,16 p
  19. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.  156,18 p
  20. Kiss József                    2.cs. V10    4 h.  139,76 p
  21. Ács Ferenc                     1.cs. A50    4 h.  133,58 p
  22. Kaszás László                  1.cs. A26    3 h.  129,67 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fehér László                   1.cs. A12    5 h.  241,79 p
   2. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  222,88 p
   3. Csányi Sándor                  1.cs. A12    5 h.  202,68 p

A verseny A26 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kómár József és fia            1.cs.    5 h.  203,16 p
   2. Kaszás László                  1.cs.    4 h.  157,24 p
   3. Dulai László                   1.cs.    3 h.  116,60 p
   4. Lakatos - Lengyel              1.cs.    3 h.   90,10 p
   5. Fogarassy Sándor               1.cs.    2 h.   79,50 p
   6. Kómár József és fia            2.cs.    2 h.   58,30 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.09. Straubing
  06.23. Regensburg
  07.06. Schwabach

Tagszövetségi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   15 h.  632,18 p
   2. Kómár József és fia            1.cs. A26   15 h.  589,57 p
   3. Zámbó János                    1.cs. A04   15 h.  568,63 p
   4. Fodor László                   1.cs. A04   15 h.  555,02 p
   5. Boda Ákos                      1.cs. A50   14 h.  551,00 p
   6. Csányi Sándor                  1.cs. A12   15 h.  537,61 p
   7. Fehér László                   1.cs. A12   14 h.  532,80 p
   8. Kiss József                    1.cs. V10   14 h.  521,05 p
   9. Fogarassy László               1.cs. A12   13 h.  502,35 p
  10. Kaszás László                  1.cs. A26   13 h.  501,75 p
  11. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   12 h.  473,31 p
  12. Zakar Menyhért                 1.cs. A64   14 h.  469,67 p
  13. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   13 h.  463,56 p
  14. Hegyi László                   1.cs. A04   12 h.  448,12 p
  15. Kiss József                    2.cs. V10   13 h.  443,56 p
  16. Dósa József                    1.cs. A64   11 h.  440,64 p
  17. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50   12 h.  439,73 p
  18. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  399,83 p
  19. Pethő László                   1.cs. A12   10 h.  388,98 p
  20. Kovács József                  1.cs. A50   12 h.  388,83 p
  21. Tóth József                    1.cs. A12   11 h.  387,43 p
  22. Dulai László                   1.cs. A26   12 h.  370,47 p
  23. Boda Ákos                      3.cs. A50   11 h.  361,28 p
  24. Tóth Sándor                    1.cs. A64   10 h.  358,02 p
  25. Fodor László                   2.cs. A04    9 h.  355,24 p
  26. Ács Ferenc                     1.cs. A50   10 h.  333,67 p
  27. Kővágó Gábor                   2.cs. A50    9 h.  333,14 p
  28. Fejős Csaba                    1.cs. A64    9 h.  319,69 p

Hatvan II. röpcsoport Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   14 h.  562,87 p
   2. Kómár József és fia            1.cs. A26   14 h.  520,55 p
   3. Zámbó János                    1.cs. A04   15 h.  511,44 p
   4. Fodor László                   1.cs. A04   13 h.  462,24 p

A26 egyesületi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kómár József és fia            1.cs.   14 h.  517,16 p
   2. Kaszás László                  1.cs.   10 h.  408,47 p
   3. Fogarassy Sándor               1.cs.    7 h.  232,34 p
   4. Lakatos - Lengyel              1.cs.    6 h.  194,60 p
   5. Dulai László                   1.cs.    5 h.  183,96 p
   6. Kómár József és fia            2.cs.    5 h.  150,10 p
   7. Lakatos - Lengyel              2.cs.    1 h.   29,77 p
   8. Freisták Mátyás                1.cs.    1 h.   19,20 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten
  05.19. Melk
  05.28. Haag
  06.01. Melk
  06.09. Straubing
  06.16. Wels
  06.23. Regensburg
  06.30. Melk
  07.06. Schwabach

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   67 h. 2226,81 p
   2. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   57 h. 1702,88 p
   3. Kómár József és fia            1.cs. A26   52 h. 1658,05 p
   4. Zámbó János                    1.cs. A04   53 h. 1644,06 p
   5. Fodor László                   1.cs. A04   56 h. 1615,57 p
   6. Boda Ákos                      1.cs. A50   55 h. 1613,62 p
   7. Fogarassy László               1.cs. A12   51 h. 1580,08 p
   8. Csányi Sándor                  1.cs. A12   55 h. 1559,18 p
   9. Kiss József                    1.cs. V10   48 h. 1462,01 p
  10. Pethő László                   1.cs. A12   50 h. 1433,71 p
  11. Japport Zoltán                 1.cs. A50   51 h. 1404,71 p
  12. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   52 h. 1382,87 p
  13. Hegyi László                   1.cs. A04   50 h. 1382,17 p
  14. Kancsár József                 1.cs. A12   48 h. 1367,60 p
  15. Fehér László                   1.cs. A12   45 h. 1328,72 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   58 h. 1890,25 p
   2. Kómár József és fia            1.cs. A26   48 h. 1462,49 p
   3. Zámbó János                    1.cs. A04   50 h. 1372,12 p

A26 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kómár József és fia            1.cs.   52 h. 1546,15 p
   2. Kaszás László                  1.cs.   41 h. 1104,75 p
   3. Lakatos - Lengyel              1.cs.   31 h.  806,26 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten
  05.19. Melk
  05.28. Haag
  06.01. Melk
  06.09. Straubing
  06.16. Wels
  06.23. Regensburg
  06.30. Melk
  07.06. Schwabach

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   49 h. 1738,73 p
   2. Kómár József és fia            1.cs. A26   47 h. 1544,64 p
   3. Fodor László                   1.cs. A04   49 h. 1467,70 p
   4. Fogarassy László               1.cs. A12   45 h. 1460,07 p
   5. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   46 h. 1456,38 p
   6. Boda Ákos                      1.cs. A50   46 h. 1433,61 p
   7. Csányi Sándor                  1.cs. A12   48 h. 1428,35 p
   8. Zámbó János                    1.cs. A04   44 h. 1417,36 p
   9. Kiss József                    1.cs. V10   44 h. 1373,09 p
  10. Pethő László                   1.cs. A12   42 h. 1280,99 p
  11. Kancsár József                 1.cs. A12   43 h. 1263,19 p
  12. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   45 h. 1257,09 p
  13. Japport Zoltán                 1.cs. A50   42 h. 1237,85 p
  14. Fehér László                   1.cs. A12   41 h. 1233,93 p
  15. Hegyi László                   1.cs. A04   42 h. 1231,47 p
  16. Kovács József                  1.cs. A50   42 h. 1170,88 p
  17. Sztrehovszki László            1.cs. A04   39 h. 1165,77 p
  18. Kaszás László                  1.cs. A26   34 h. 1114,61 p
  19. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50   38 h. 1092,81 p
  20. Tóth József                    1.cs. A12   36 h.  989,80 p
  21. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26   38 h.  981,45 p
  22. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   35 h.  981,43 p
  23. Tóth Sándor                    1.cs. A64   34 h.  974,43 p
  24. Czakó József                   1.cs. A04   37 h.  960,37 p
  25. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   31 h.  921,20 p
  26. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50   30 h.  870,26 p
  27. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   26 h.  859,94 p
  28. Dulai László                   1.cs. A26   29 h.  852,39 p
  29. Ács Ferenc                     1.cs. A50   30 h.  843,45 p
  30. Zakar Menyhért                 1.cs. A64   29 h.  820,74 p
  31. Kovács - Lados                 1.cs. A04   29 h.  799,44 p
  32. Bócsai Tibor                   1.cs. A12   26 h.  782,27 p
  33. Kiss Ferenc                    1.cs. V10   30 h.  776,92 p
  34. Dósa József                    1.cs. A64   25 h.  772,42 p
  35. Szota Zoltán                   1.cs. A12   27 h.  748,33 p
  36. Grizner Sándor                 1.cs. A50   28 h.  741,97 p
  37. Fejős Csaba                    1.cs. A64   25 h.  720,93 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   48 h. 1631,36 p
   2. Kómár József és fia            1.cs. A26   44 h. 1389,41 p
   3. Fogarassy László               1.cs. A12   43 h. 1307,83 p
   4. Zámbó János                    1.cs. A04   43 h. 1243,71 p
   5. Fodor László                   1.cs. A04   41 h. 1174,93 p

A26 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kómár József és fia            1.cs.   44 h. 1401,82 p
   2. Kaszás László                  1.cs.   37 h. 1024,75 p
   3. Lakatos - Lengyel              1.cs.   30 h.  790,51 p
   4. Fogarassy Sándor               1.cs.   24 h.  696,98 p
   5. Dulai László                   1.cs.   16 h.  528,94 p
   6. Freisták Mátyás                1.cs.   10 h.  211,13 p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  3h 138,06p
  2. Dorner György                  A12 HU 08-D-181619    H  3h 133,17p
  3. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  3h 130,30p
  4. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H  3h 128,88p
  5. Fehér László                   A12 HU 10-07-25511    H  3h 124,62p
  6. Dorner György                  A12 HU 11-D-344302    H  3h 123,47p
  7. Fodor László                   A04 HU 11-07-29214    H  3h 121,73p
  8. Kaszás László                  A26 HU-11- D-344609   H  3h 120,45p
  9. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  3h 119,94p
 10. Lakatos - Lengyel              A26 HU-11- D-346371   H  3h 118,71p
 11. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06866     H  3h 116,44p
 12. Kiss József                    V10 HU 10-07-28017    H  3h 115,95p
 13. Tóth József                    A12 HU 07-07-00913    H  3h 114,98p
 14. Fehér László                   A12 HU 12-07-33043    H  3h 113,46p
 15. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  3h 113,30p
 16. Tóth Sándor                    A64 HU 12-D-463008    H  3h 112,41p
 17. Nagy Lehel dr.                 A50 HU-07- 09-82094   H  3h 110,93p
 18. Csányi Sándor                  A12 HU 11-D-344556    H  3h 110,38p
 19. Kiss József                    V10 HU 09-07-22952    H  3h 109,72p
 20. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-D-437075    H  3h 108,43p
 21. Kővágó Gábor                   A50 HU-06- 07-89165   H  3h 108,03p
 22. Dósa József                    A64 HU 11-D-402770    H  3h 107,37p
 23. Zámbó János                    A04 HU 10-O-1325      H  3h 105,26p
 24. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  3h 103,96p
 25. Bajnóczi - Makádi              A50 HU 11-07-31001    H  3h 102,69p
 26. Zámbó János                    A04 HU 11-D-344207    H  3h 102,05p
 27. Detre Gusztáv                  V10 HU 11-D-345685    H  3h 101,25p
 28. Csányi Sándor                  A12 HU 07-07-99654    H  3h 101,22p
 29. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  3h  99,90p
 30. Csányi Sándor                  A12 HU 11-D-344545    H  3h  97,97p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  3h 123,48p
  2. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  3h 111,40p
  3. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  3h 102,59p
  4. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29289    T  3h  76,99p
  5. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397202    T  2h  92,33p
  6. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  2h  91,16p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-313481    T  2h  89,80p
  8. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346155    T  2h  89,10p
  9. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  2h  82,67p
 10. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463883    T  2h  81,07p
 11. Fodor László                   A04 HU 11-07-29251    T  2h  80,33p
 12. Grizner Sándor                 A50 HU 09-26-18886    T  2h  79,65p
 13. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  2h  77,10p
 14. Szota Zoltán                   A12 HU 12-D-464085    T  2h  75,89p
 15. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302139    T  2h  75,63p
 16. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346130    T  2h  73,96p
 17. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  2h  72,88p
 18. Babicz József                  A64 HU 11-09-10896    T  2h  72,61p
 19. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  2h  69,75p
 20. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  2h  69,27p
 21. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255227   T  2h  65,73p
 22. Boda Ákos                      A50 HU 12-O-13241     T  2h  60,27p
 23. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  2h  55,42p

Hosszú távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  3h 133,66p
  2. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  3h 126,90p
  3. Dorner György                  A12 HU 08-D-181619    H  3h 124,71p
  4. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H  3h 116,06p
  5. Fehér László                   A12 HU 10-07-25511    H  3h 113,87p
  6. Dorner György                  A12 HU 11-D-344302    H  3h 110,03p
  7. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  3h 108,39p
  8. Fodor László                   A04 HU 11-07-29214    H  3h 107,99p
  9. Lakatos - Lengyel              A26 HU-11- D-346371   H  3h 107,10p
 10. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06866     H  3h 106,13p

Hosszú távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  2h  86,89p
  2. Fodor László                   A04 HU 11-07-29251    T  2h  74,52p
  3. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  2h  72,26p
  4. Szota Zoltán                   A12 HU 12-D-464085    T  2h  69,87p
  5. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  2h  62,28p
  6. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  2h  55,85p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  3h 135,57p
  2. Lakatos - Lengyel              A26 HU-11- D-346371   H  3h 107,73p
  3. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  3h  96,14p
  4. Kaszás László                  A26 HU-11- D-344609   H  2h  93,80p
  5. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H  2h  88,83p
  6. Kaszás László                  A26 HU-09- 07-19709   H  2h  84,87p
  7. Kómár József és fia            A26 HU 12-D-463263    H  2h  77,47p
  8. Kaszás László                  A26 HU-11- 07-32636   H  2h  72,57p
  9. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253491    H  2h  68,13p
 10. Kaszás László                  A26 HU-10- D-293309   H  2h  63,80p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H 10h 297,28p
  2. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  9h 317,15p
  3. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  9h 265,49p
  4. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30904   H  9h 254,74p
  5. Csányi Sándor                  A12 HU 07-07-99659    H  9h 239,11p
  6. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  8h 289,10p
  7. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  8h 281,82p
  8. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H  8h 272,96p
  9. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06866     H  8h 259,15p
 10. Pethő László                   A12 HU 11-D-344503    H  8h 258,94p
 11. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  8h 255,82p
 12. Dorner György                  A12 HU 11-D-344302    H  8h 251,72p
 13. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  8h 245,76p
 14. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30906   H  8h 245,42p
 15. Kővágó Gábor                   A50 HU-06- 07-89165   H  8h 243,96p
 16. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302132    H  8h 241,24p
 17. Lakatos - Lengyel              A26 HU-11- D-346371   H  8h 240,45p
 18. Fogarassy László               A12 HU 10-D-253655    H  8h 235,60p
 19. Kovács József                  A50 HU 11-07-30766    H  8h 230,96p
 20. Kancsár József                 A12 HU 09-07-20175    H  8h 225,08p
 21. Fehér László                   A12 HU 12-07-33043    H  8h 223,79p
 22. Tóth Sándor                    A64 HU 12-D-463008    H  8h 222,15p
 23. Csányi Sándor                  A12 HU 08-07-13797    H  8h 220,81p
 24. Nagy Varga Viktor              A50 HU-12- D-532901   H  8h 216,84p
 25. Hegyi László                   A04 HU 09-07-19203    H  8h 196,64p
 26. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  7h 256,37p
 27. Dorner György                  A12 HU 12-D-462531    H  7h 249,39p
 28. Kómár József és fia            A26 HU 11-D-345271    H  7h 238,89p
 29. Dorner György                  A12 HU 11-D-344311    H  7h 238,18p
 30. Dorner György                  A12 HU 08-D-181619    H  7h 236,95p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  9h 295,11p
  2. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  8h 266,07p
  3. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  7h 226,06p
  4. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  7h 207,98p
  5. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  7h 202,11p
  6. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  7h 201,92p
  7. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  7h 195,35p
  8. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29289    T  7h 190,33p
  9. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  7h 185,40p
 10. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  6h 191,72p
 11. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  6h 162,80p
 12. Boda Ákos                      A50 HU 11-07-30816    T  6h 160,04p
 13. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-27048    T  6h 131,68p
 14. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346155    T  5h 171,99p
 15. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-313481    T  5h 169,73p
 16. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255227   T  5h 159,60p
 17. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  5h 154,46p
 18. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302139    T  5h 149,20p
 19. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34410    T  5h 146,90p
 20. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  5h 144,87p
 21. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397211    T  5h 144,61p
 22. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346130    T  5h 141,82p
 23. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30956   T  5h 133,67p
 24. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34493    T  5h 125,91p
 25. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- D-396011   T  5h 123,39p
 26. Japport Zoltán                 A50 HU 09-28-08009    T  5h 120,56p
 27. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22780   T  5h 112,29p
 28. Szőllős Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  5h 100,77p
 29. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397202    T  4h 141,86p
 30. Fodor László                   A04 HU 11-07-29251    T  4h 131,74p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  8h 276,81p
  2. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  8h 272,69p
  3. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  8h 262,45p
  4. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H  8h 251,29p
  5. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06866     H  8h 228,59p
  6. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  8h 217,42p
  7. Lakatos - Lengyel              A26 HU-11- D-346371   H  8h 215,33p
  8. Dorner György                  A12 HU 12-D-462531    H  7h 233,25p
  9. Dorner György                  A12 HU 11-D-344311    H  7h 222,46p
 10. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  7h 221,82p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  5h 149,65p
  2. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  5h 132,46p
  3. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  5h 131,69p
  4. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  5h 115,42p
  5. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29289    T  4h 101,36p
  6. Szota Zoltán                   A12 HU 10-07-27447    T  4h  89,33p
  7. Czakó József                   A04 HU 09-07-19589    T  4h  76,43p
  8. Fodor László                   A04 HU 11-07-29251    T  3h 103,42p
  9. Bócsai Tibor                   A12 HU 12-D-462639    T  3h  96,29p
 10. Szota Zoltán                   A12 HU 12-D-464085    T  3h  87,82p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  8h 279,56p
  2. Lakatos - Lengyel              A26 HU-11- D-346371   H  8h 225,70p
  3. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H  7h 232,67p
  4. Kómár József és fia            A26 HU 11-D-345271    H  7h 222,16p
  5. Kaszás László                  A26 HU-09- 07-19709   H  7h 208,21p
  6. Kaszás László                  A26 HU-10- D-293309   H  7h 194,88p
  7. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253491    H  6h 180,45p
  8. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  6h 176,84p
  9. Kómár József és fia            A26 HU 11-D-345264    H  6h 172,70p
 10. Kómár József és fia            A26 HU 08-D-181843    H  6h 125,99p