Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, V10 Hatvan
Első adat felvétele: 2013.07.17 15:21:11
Az adatok utolsó módosítása: 2013.07.18 15:51:25
A lista kiadásának időpontja: 2013.07.18 15:56:52
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2013.08.16 15:21:11
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 11 verseny 

Feleresztés helye: Melk
Feleresztés ideje: 2013.07.14 05:45
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 328000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 36
Legkisebb pont   : 14,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A50 Zsámbok            18   44   410   82  103   1662,24   1569,77   1556,28
A64 Szentmártonkáta    10   12   118   24   30   1655,93   1522,94   1515,74
V10 Hatvan             14   26   215   43   54   1627,02   1521,01   1505,67
Hatvan I.              42   82   743  149  186   1662,24   1550,61   1533,78
A04 Kartal              8   16   142   28   36   1644,12   1572,68   1562,56
A12 Aszód              11   19   160   32   40   1644,01   1555,72   1536,63
A26 Kartal              5    9    70   14   18   1628,24   1565,76   1561,55
V04 Hatvan              1    2    19    4    5   1580,33   1536,08   1523,41
Hatvan II.             25   46   391   78   98   1644,12   1563,97   1555,33
Tagszövetségben        67  128  1134  227  284   1662,24   1558,66   1540,87

V10 egyesületi díjlista
   1. Kiss József                    1.cs. HU 11-07-31274    H 1627,02 m/p
   2. Kevés Károly                   2.cs. HU 12-07-36436    H 1623,78 m/p
   3. Kiss József                    2.cs. HU 11-07-31268    H 1618,18 m/p
   4. Kiss József                    1.cs. HU 11-07-31286    H 1608,91 m/p
   5. Detre Gusztáv                  2.cs. HU 12-07-35128    H 1608,69 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Balázs István                   1.cs. Dt: 334777 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h 118,05p    R:  24.   3h  67,25p    T:  56.   2h  50,33p
Összesített E:   5.  42h1166,35p    R:  20.  27h 815,56p    T:  41.  24h 699,98p
   HU 12-D-463678    H 14 09:16:12  1585,12 m/p  11  31,92   80  26,78  125  26,54
   HU 11-D-345427    H 14 09:17:22  1576,41 m/p  14  30,70  100  24,44  161  23,79
   HU 11-D-345432    H 14 09:22:30  1539,20 m/p  29  24,59  172  16,03    0   0,00
   HU 12-D-463686    H 14 09:26:09  1513,80 m/p  51  15,62    0   0,00    0   0,00
   HU 12-D-463665    H 14 09:27:12  1506,65 m/p  52  15,22    0   0,00    0   0,00

Balázs István                   2.cs. Dt: 334777 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   1h  16,44p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 11-07-32295    H 14 09:26:02  1514,60 m/p  49  16,44    0   0,00    0   0,00

Balázs Sándor                   1.cs. Dt: 338051 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  72,94p    R:  35.   1h  23,74p    T:  65.   1h  22,72p
Összesített E:   6.  36h 950,08p    R:  23.  21h 558,97p    T:  47.  17h 426,11p
   HU 10-07-29004    T 14 09:20:11  1570,99 m/p  15  30,29  106  23,74  175  22,72
   HU 11-D-345728    H 14 09:25:46  1531,26 m/p  35  22,14    0   0,00    0   0,00
   HU 12-D-463811    H 14 09:26:45  1524,47 m/p  39  20,51    0   0,00    0   0,00

Balázs Sándor                   2.cs. Dt: 338051 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   1h  25,40p    R:  42.   1h  17,55p    T:  75.   1h  15,93p
   HU 12-D-464801    H 14 09:23:26  1547,62 m/p  27  25,40  159  17,55  264  15,93

Csikós István                   1.cs. Dt: 327218 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   3h  62,36p    R:  40.   1h  19,19p    T:  73.   1h  17,22p
Összesített E:   8.  33h 876,17p    R:  21.  22h 605,08p    T:  45.  17h 460,92p
   HU 08-07-18831    H 14 09:15:37  1553,53 m/p  25  26,22  145  19,19  247  17,22
   HU 10-D-254595    H 14 09:19:38  1524,46 m/p  40  20,11    0   0,00    0   0,00
   HU 08-07-18804    H 14 09:21:06  1514,11 m/p  50  16,03    0   0,00    0   0,00

Csikós István                   2.cs. Dt: 327218 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  45,91p    R:  38.   1h  20,59p    T:  69.   1h  19,21p
   HU 12-D-464906    H 14 09:14:43  1560,20 m/p  19  28,66  133  20,59  221  19,21
   HU 12-07-36456    H 14 09:20:33  1517,98 m/p  47  17,25    0   0,00    0   0,00

Detre Gusztáv                   1.cs. Dt: 330740 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h 110,18p    R:  22.   3h  70,63p    T:  38.   3h  68,31p
Összesített E:   2.  42h1201,33p    R:  15.  31h 926,76p    T:  36.  27h 766,24p
   HU 10-O-1439      H 14 09:13:25  1586,83 m/p  10  32,33   76  27,24  118  27,07
   HU 12-D-464933    H 14 09:15:52  1568,39 m/p  16  29,89  113  22,92  183  22,11
   HU 11-D-346927    H 14 09:17:01  1559,88 m/p  20  28,26  134  20,47  222  19,13
   HU 09-D-228894    H 14 09:22:12  1522,66 m/p  41  19,70    0   0,00    0   0,00

Detre Gusztáv                   2.cs. Dt: 330740 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 131,91p    R:  31.   2h  52,26p    T:  54.   2h  51,39p
   HU 12-07-35128    H 14 09:10:35  1608,69 m/p   5  34,37   36  31,91   48  32,41
   HU 12-D-464921    H 14 09:17:06  1559,27 m/p  21  27,85  135  20,35  224  18,98
   HU 12-D-463768    H 14 09:20:40  1533,48 m/p  31  23,77    0   0,00    0   0,00
   HU 12-D-464931    H 14 09:20:41  1533,37 m/p  32  23,37    0   0,00    0   0,00
   HU 12-D-464928    H 14 09:20:50  1532,30 m/p  34  22,55    0   0,00    0   0,00

Kevés Károly                    1.cs. Dt: 328165 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 131,91p    R:  19.   4h  83,29p    T:  43.   3h  64,57p
Összesített E:   4.  42h1180,34p    R:  17.  33h 873,83p    T:  39.  29h 736,28p
   HU 12-07-36443    H 14 09:09:51  1601,98 m/p   6  33,96   50  30,28   71  30,66
   HU 09-07-24374    H 14 09:15:56  1555,78 m/p  22  27,44  141  19,65  236  18,06
   HU 09-07-24355    H 14 09:17:03  1547,58 m/p  28  25,00  160  17,44  265  15,85
   HU 08-07-18533    H 14 09:18:13  1539,12 m/p  30  24,18  173  15,92    0   0,00
   HU 10-D-253977    H 14 09:19:44  1528,24 m/p  37  21,33    0   0,00    0   0,00
   HU 10-D-253993    H 14 09:21:03  1518,93 m/p  45  18,07    0   0,00    0   0,00
   HU 09-07-24364    H 14 09:22:50  1506,50 m/p  53  14,81    0   0,00    0   0,00

Kevés Károly                    2.cs. Dt: 328165 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   2h  56,51p    R:  33.   1h  33,90p    T:  61.   1h  34,24p
   HU 12-07-36436    H 14 09:07:06  1623,78 m/p   2  35,59   19  33,90   24  34,24
   HU 10-D-253978    H 14 09:19:49  1527,65 m/p  38  20,92    0   0,00    0   0,00

Kiss Ferenc                     1.cs. Dt: 328649 Kg:  10 Ók:  13 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   3h  54,21p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   3.  42h1200,96p    R:  16.  33h 919,56p    T:  35.  30h 776,92p
   HU 11-07-32441    H 14 09:20:55  1521,01 m/p  43  18,88    0   0,00    0   0,00
   HU 10-D-313190    H 14 09:21:03  1520,07 m/p  44  18,48    0   0,00    0   0,00
   HU 09-07-24760    H 14 09:21:44  1515,28 m/p  48  16,85    0   0,00    0   0,00

Kiss József                     1.cs. Dt: 327520 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 170,22p    R:   5.   5h 150,92p    T:   5.   5h 152,22p
Összesített E:   1.  55h1879,80p    R:   3.  51h1665,80p    T:   8.  49h1525,31p
   HU 11-07-31274    H 14 09:06:18  1627,02 m/p   1  36,00   17  34,13   21  34,47
   HU 11-07-31286    H 14 09:08:34  1608,91 m/p   4  34,78   35  32,03   47  32,49
   HU 09-07-22952    H 14 09:10:10  1596,36 m/p   7  33,55   59  29,23   86  29,51
   HU 11-07-31275    H 14 09:10:51  1591,06 m/p   8  33,15   70  27,94  106  27,99
   HU 10-07-28026    H 14 09:11:02  1589,65 m/p   9  32,74   73  27,59  109  27,76
   HU 09-07-22956    H 14 09:12:23  1579,30 m/p  13  31,11   90  25,61  146  24,93
   HU 10-07-28017    H 14 09:15:46  1553,95 m/p  23  27,03  143  19,42  245  17,38
   HU 11-07-31282    H 14 09:15:48  1553,70 m/p  24  26,63  144  19,30  246  17,30
   HU 11-07-31278    H 14 09:16:36  1547,83 m/p  26  25,81  158  17,67  263  16,00
   HU 08-07-16447    H 14 09:18:42  1532,62 m/p  33  22,96    0   0,00    0   0,00

Kiss József                     2.cs. Dt: 327520 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   4h 106,10p    R:  27.   2h  59,62p    T:  47.   2h  59,79p
   HU 11-07-31268    H 14 09:07:24  1618,18 m/p   3  35,18   26  33,08   34  33,48
   HU 12-07-34922    H 14 09:11:45  1584,14 m/p  12  31,52   82  26,54  128  26,31
   HU 09-07-22564    H 14 09:19:12  1529,04 m/p  36  21,74    0   0,00    0   0,00
   HU 11-07-31266    H 14 09:20:43  1518,29 m/p  46  17,66    0   0,00    0   0,00

Kovács József                   1.cs. Dt: 330362 Kg:   5 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   1h  29,48p    R:  36.   1h  21,76p    T:  67.   1h  20,43p
Összesített E:  10.  17h 405,49p    R:  32.  11h 266,40p    T:  64.   6h 153,36p
   HU 12-D-464108    H 14 09:16:24  1562,65 m/p  17  29,48  123  21,76  205  20,43

Zilai Gábor                     0.cs. Dt: 329893 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
   HU 12-07-33280    T 14 09:21:44  1522,11 m/p  42  19,29    0   0,00    0   0,00

Zilai Gábor                     1.cs. Dt: 329893 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   2h  43,47p    R:  37.   1h  21,06p    T:  68.   1h  19,90p
Összesített E:  11.  15h 357,39p    R:  36.  10h 224,69p    T:  63.   7h 159,26p
   HU 11-07-32603    T 14 09:16:12  1561,99 m/p  18  29,07  129  21,06  212  19,90
   HU 10-D-313016    H 14 09:24:06  1505,67 m/p  54  14,40    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Kővágó Gábor                   1.cs. A50 HU-11- 07-30904   H 1662,24 m/p
   2. Babicz József                  1.cs. A64 HU 11-09-10893    T 1655,93 m/p
   3. Kővágó Gábor                   0.cs. A50 HU-12- 07-34152   T 1652,60 m/p
   4. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU 09-09-96890    H 1647,66 m/p
   5. Fejős Csaba                    1.cs. A64 HU 11-09-10915    H 1645,33 m/p
   6. Sztrehovszki László            2.cs. A04 HU 12-D-464762    H 1644,12 m/p
   7. Zakar Menyhért                 1.cs. A64 HU 12-D-561706    T 1644,06 m/p
   8. Fehér László                   1.cs. A12 HU 11-07-29884    H 1644,01 m/p
   9. Zámbó János                    1.cs. A04 HU 11-D-344207    H 1642,81 m/p
  10. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU 10-D-302139    T 1640,27 m/p
  11. Kővágó Gábor                   5.cs. A50 HU-09- 07-22753   T 1638,56 m/p
  12. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50 HU 10-D-255449    H 1637,73 m/p
  13. Kővágó Gábor                   3.cs. A50 HU-12- D-530640   H 1637,61 m/p
  14. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50 HU-12- D-503539   H 1634,57 m/p
  15. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU 10-D-313481    T 1631,40 m/p
  16. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU 08-05-67285    T 1631,02 m/p
  17. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50 HU-11- D-403038   H 1630,63 m/p
  18. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50 HU-12- D-532901   H 1628,89 m/p
  19. Kaszás László                  1.cs. A26 HU-10- 07-26343   H 1628,24 m/p
  20. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU 12-D-531037    H 1627,63 m/p
  21. Kiss József                    1.cs. V10 HU 11-07-31274    H 1627,02 m/p
  22. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 11-07-29452    H 1625,49 m/p
  23. Boda Ákos                      3.cs. A50 HU 11-D-346144    H 1625,35 m/p
  24. Kevés Károly                   2.cs. V10 HU 12-07-36436    H 1623,78 m/p
  25. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU 11-D-397030    H 1623,62 m/p
  26. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU 11-07-30816    T 1622,39 m/p
  27. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU 11-07-30841    T 1621,99 m/p
  28. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 09-D-206823    H 1620,40 m/p
  29. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU 11-D-397001    H 1619,64 m/p
  30. Fodor László                   1.cs. A04 HU 10-D-255051    H 1619,46 m/p
  31. Dorner György                  1.cs. A12 HU 11-D-344314    H 1618,93 m/p
  32. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50 HU-11- D-427085   H 1618,90 m/p
  33. Zakar Menyhért                 1.cs. A64 HU 11-D-437075    H 1618,50 m/p
  34. Kiss József                    2.cs. V10 HU 11-07-31268    H 1618,18 m/p
  35. Pethő László                   1.cs. A12 HU 12-D-462616    H 1617,91 m/p
  36. Fogarassy Sándor               1.cs. A26 HU-12- D-464672   H 1617,88 m/p
  37. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU 10-07-27026    H 1617,30 m/p
  38. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50 HU 12-07-34114    H 1616,48 m/p
  39. Kővágó Gábor                   5.cs. A50 HU-06- 07-89165   H 1615,01 m/p
  40. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 11-D-344351    H 1613,47 m/p
  41. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50 HU 10-D-255443    H 1612,50 m/p
  42. Ács Ferenc                     1.cs. A50 HU 09-50-47729    H 1612,40 m/p
  43. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50 HU-11- D-397086   H 1611,69 m/p
  44. Ács Ferenc                     2.cs. A50 HU 11-07-30860    H 1611,34 m/p
  45. Japport Zoltán                 0.cs. A50 HU 12-D-531066    T 1610,38 m/p
  46. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 12-07-32699    H 1609,04 m/p
  47. Kiss József                    1.cs. V10 HU 11-07-31286    H 1608,91 m/p
  48. Detre Gusztáv                  2.cs. V10 HU 12-07-35128    H 1608,69 m/p
  49. Pethő László                   1.cs. A12 HU 10-D-255184    H 1608,69 m/p
  50. Japport Zoltán                 0.cs. A50 HU 11-D-397002    H 1608,42 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  171,60 p
   2. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50    5 h.  164,88 p
   3. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50    5 h.  160,47 p
   4. Boda Ákos                      2.cs. A50    5 h.  153,44 p
   5. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  152,22 p
   6. Sztrehovszki László            1.cs. A04    5 h.  150,01 p
   7. Hegyi László                   2.cs. A04    5 h.  146,42 p
   8. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  144,67 p
   9. Zámbó János                    1.cs. A04    5 h.  144,66 p
  10. Kővágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  142,98 p
  11. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.  141,68 p
  12. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50    5 h.  140,46 p
  13. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  137,65 p
  14. Kaszás László                  1.cs. A26    5 h.  135,27 p
  15. Pethő László                   1.cs. A12    5 h.  134,21 p
  16. Kómár József és fia            1.cs. A26    5 h.  133,05 p
  17. Kővágó Gábor                   4.cs. A50    5 h.  130,63 p
  18. Fodor László                   1.cs. A04    5 h.  123,22 p
  19. Dósa József                    1.cs. A64    5 h.  121,84 p
  20. Zakar Menyhért                 1.cs. A64    4 h.  117,13 p
  21. Kővágó Gábor                   5.cs. A50    4 h.  109,51 p
  22. Kővágó Gábor                   3.cs. A50    4 h.  107,37 p
  23. Fodor László                   2.cs. A04    4 h.  105,99 p
  24. Boda Ákos                      1.cs. A50    4 h.  103,01 p
  25. Hegyi László                   1.cs. A04    4 h.   91,03 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  170,20 p
   2. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50    5 h.  163,30 p
   3. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50    5 h.  159,45 p
   4. Boda Ákos                      2.cs. A50    5 h.  152,56 p

A verseny V10 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.    5 h.  170,22 p
   2. Kevés Károly                   1.cs.    5 h.  131,91 p
   3. Detre Gusztáv                  2.cs.    5 h.  131,91 p
   4. Balázs István                  1.cs.    5 h.  118,05 p
   5. Detre Gusztáv                  1.cs.    4 h.  110,18 p
   6. Kiss József                    2.cs.    4 h.  106,10 p
   7. Balázs Sándor                  1.cs.    3 h.   72,94 p
   8. Csikós István                  1.cs.    3 h.   62,36 p
   9. Kevés Károly                   2.cs.    2 h.   56,51 p
  10. Kiss Ferenc                    1.cs.    3 h.   54,21 p
  11. Csikós István                  2.cs.    2 h.   45,91 p
  12. Zilai Gábor                    1.cs.    2 h.   43,47 p
  13. Kovács József                  1.cs.    1 h.   29,48 p
  14. Balázs Sándor                  2.cs.    1 h.   25,40 p
  15. Balázs István                  2.cs.    1 h.   16,44 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten
  05.19. Melk
  06.30. Melk
  07.14. Melk

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   25 h.  719,06 p
   2. Kővágó Gábor                   4.cs. A50   25 h.  692,68 p
   3. Dorner György                  1.cs. A12   24 h.  683,95 p
   4. Kómár József és fia            1.cs. A26   24 h.  662,06 p
   5. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   25 h.  658,47 p
   6. Japport Zoltán                 1.cs. A50   24 h.  644,53 p
   7. Kővágó Gábor                   5.cs. A50   24 h.  634,51 p
   8. Kővágó Gábor                   3.cs. A50   23 h.  626,95 p
   9. Boda Ákos                      1.cs. A50   23 h.  621,08 p
  10. Pethő László                   1.cs. A12   22 h.  606,41 p
  11. Boda Ákos                      3.cs. A50   23 h.  600,87 p
  12. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   21 h.  600,65 p
  13. Csányi Sándor                  1.cs. A12   22 h.  597,54 p
  14. Fodor László                   1.cs. A04   24 h.  585,91 p
  15. Kővágó Gábor                   2.cs. A50   22 h.  574,53 p
  16. Kancsár József                 1.cs. A12   21 h.  572,66 p
  17. Sztrehovszki László            1.cs. A04   21 h.  564,12 p
  18. Kovács József                  1.cs. A50   23 h.  559,98 p
  19. Kiss József                    1.cs. V10   20 h.  554,97 p
  20. Fogarassy László               1.cs. A12   19 h.  542,30 p
  21. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50   20 h.  541,57 p
  22. Hegyi László                   1.cs. A04   21 h.  539,96 p
  23. Japport Zoltán                 2.cs. A50   21 h.  537,71 p
  24. Zámbó János                    1.cs. A04   19 h.  513,14 p
  25. Fodor László                   2.cs. A04   21 h.  507,50 p
  26. Nagy Varga Viktor              2.cs. A50   19 h.  495,02 p
  27. Czakó József                   1.cs. A04   20 h.  471,89 p
  28. Kaszás László                  1.cs. A26   17 h.  470,08 p
  29. Kómár József és fia            2.cs. A26   18 h.  464,75 p
  30. Dorner György                  2.cs. A12   17 h.  464,72 p
  31. Kiss - Nagy Dr. dúc            2.cs. A50   19 h.  458,29 p
  32. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   16 h.  448,87 p
  33. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50   17 h.  434,17 p
  34. Fehér László                   1.cs. A12   17 h.  430,50 p
  35. Boda Ákos                      2.cs. A50   16 h.  424,18 p
  36. Dósa József                    1.cs. A64   17 h.  410,27 p
  37. Szota Zoltán                   1.cs. A12   18 h.  408,34 p
  38. Tóth Sándor                    1.cs. A64   16 h.  406,67 p
  39. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26   18 h.  406,47 p
  40. Kevés Károly                   1.cs. V10   17 h.  390,49 p
  41. Ács Ferenc                     1.cs. A50   16 h.  379,47 p
  42. Babicz József                  1.cs. A64   15 h.  366,23 p
  43. Nagy Varga Viktor              3.cs. A50   17 h.  361,07 p
  44. Kovács - Lados                 1.cs. A04   15 h.  359,04 p
  45. Fogarassy László               2.cs. A12   13 h.  350,46 p
  46. Kiss József                    2.cs. V10   13 h.  336,54 p
  47. Bajnóczi - Makádi              2.cs. A50   13 h.  333,50 p
  48. Tóth József                    1.cs. A12   15 h.  331,23 p
  49. Zakar Menyhért                 1.cs. A64   14 h.  330,28 p
  50. Kancsár József                 2.cs. A12   12 h.  330,12 p

Hatvan I. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   25 h.  739,21 p
   2. Kővágó Gábor                   4.cs. A50   25 h.  715,76 p
   3. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   25 h.  680,99 p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50   24 h.  664,31 p
   5. Kővágó Gábor                   5.cs. A50   24 h.  658,33 p
   6. Kővágó Gábor                   3.cs. A50   23 h.  649,24 p
   7. Boda Ákos                      1.cs. A50   23 h.  639,47 p
   8. Boda Ákos                      3.cs. A50   24 h.  639,03 p
   9. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   21 h.  614,20 p

V10 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   25 h.  753,95 p
   2. Kevés Károly                   1.cs.   24 h.  650,04 p
   3. Kiss József                    2.cs.   21 h.  571,92 p
   4. Kiss Ferenc                    1.cs.   21 h.  521,11 p
   5. Detre Gusztáv                  2.cs.   18 h.  460,03 p
   6. Balázs István                  1.cs.   18 h.  448,41 p
   7. Detre Gusztáv                  1.cs.   17 h.  408,87 p
   8. Bodonyi Ferenc                 1.cs.   16 h.  383,96 p
   9. Csikós István                  1.cs.   15 h.  363,36 p
  10. Balázs Sándor                  1.cs.   15 h.  337,22 p
  11. Balázs Sándor                  2.cs.   13 h.  313,50 p
  12. Nagy Dezső                     1.cs.   11 h.  254,74 p
  13. Zilai Gábor                    1.cs.   10 h.  246,17 p
  14. Zsámboki József                1.cs.    9 h.  239,66 p
  15. Balázs Sándor                  4.cs.   11 h.  228,52 p
  16. Billinger Attila               1.cs.    8 h.  225,11 p
  17. Balázs Sándor                  3.cs.   10 h.  208,31 p
  18. Csikós István                  2.cs.   10 h.  208,04 p
  19. Balázs István                  2.cs.    9 h.  198,23 p
  20. Balázs Sándor                  5.cs.   10 h.  195,77 p
  21. Kevés Károly                   2.cs.    7 h.  174,86 p
  22. Kovács József                  1.cs.    7 h.  149,28 p
  23. Balázs Sándor                  6.cs.    3 h.   78,44 p
  24. Hársfalvi József               1.cs.    3 h.   73,23 p
  25. Baranyi László                 1.cs.    2 h.   50,72 p
  26. Balázs Sándor                  7.cs.    2 h.   49,78 p
  27. Detre Gusztáv                  3.cs.    2 h.   48,88 p
  28. Nagy Dezső                     3.cs.    2 h.   47,68 p
  29. Bodonyi Ferenc                 2.cs.    2 h.   41,22 p
  30. Nagy Dezső                     2.cs.    2 h.   40,16 p
  31. Bodonyi Ferenc                 3.cs.    1 h.   30,32 p
  32. Nagy Dezső                     4.cs.    1 h.   25,52 p
  33. Gulyás György                  1.cs.    1 h.   23,54 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten
  05.19. Melk
  05.28. Haag
  06.01. Melk
  06.09. Straubing
  06.16. Wels
  06.23. Regensburg
  06.30. Melk
  07.06. Schwabach
  07.14. Melk

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   72 h. 2364,46 p
   2. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   64 h. 1881,98 p
   3. Kómár József és fia            1.cs. A26   59 h. 1833,86 p
   4. Zámbó János                    1.cs. A04   59 h. 1811,59 p
   5. Fodor László                   1.cs. A04   64 h. 1784,66 p
   6. Boda Ákos                      1.cs. A50   59 h. 1716,63 p
   7. Kiss József                    1.cs. V10   57 h. 1689,84 p
   8. Japport Zoltán                 1.cs. A50   60 h. 1669,78 p
   9. Fogarassy László               1.cs. A12   53 h. 1647,04 p
  10. Csányi Sándor                  1.cs. A12   58 h. 1639,40 p
  11. Pethő László                   1.cs. A12   56 h. 1584,84 p
  12. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   58 h. 1577,64 p
  13. Kaszás László                  1.cs. A26   49 h. 1484,05 p
  14. Hegyi László                   1.cs. A04   54 h. 1473,20 p
  15. Kancsár József                 1.cs. A12   50 h. 1422,27 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   70 h. 2143,43 p
   2. Boda Ákos                      1.cs. A50   66 h. 1980,83 p
   3. Kiss József                    1.cs. V10   64 h. 1944,18 p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50   66 h. 1895,95 p
   5. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   65 h. 1835,42 p

V10 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   76 h. 2382,94 p
   2. Kevés Károly                   1.cs.   51 h. 1367,33 p
   3. Detre Gusztáv                  1.cs.   46 h. 1295,91 p
   4. Kiss Ferenc                    1.cs.   45 h. 1256,33 p
   5. Balázs István                  1.cs.   44 h. 1207,62 p
   6. Balázs Sándor                  1.cs.   39 h. 1002,79 p
   7. Bodonyi Ferenc                 1.cs.   33 h.  924,92 p
   8. Csikós István                  1.cs.   33 h.  876,17 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten
  05.19. Melk
  05.28. Haag
  06.01. Melk
  06.09. Straubing
  06.16. Wels
  06.23. Regensburg
  06.30. Melk
  07.06. Schwabach
  07.14. Melk

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   54 h. 1876,38 p
   2. Kómár József és fia            1.cs. A26   52 h. 1677,69 p
   3. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   51 h. 1599,36 p
   4. Fodor László                   1.cs. A04   54 h. 1590,92 p
   5. Zámbó János                    1.cs. A04   49 h. 1562,02 p
   6. Boda Ákos                      1.cs. A50   50 h. 1536,62 p
   7. Fogarassy László               1.cs. A12   47 h. 1527,03 p
   8. Kiss József                    1.cs. V10   49 h. 1525,31 p
   9. Csányi Sándor                  1.cs. A12   51 h. 1508,57 p
  10. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   50 h. 1421,97 p
  11. Pethő László                   1.cs. A12   47 h. 1415,20 p
  12. Japport Zoltán                 1.cs. A50   47 h. 1409,45 p
  13. Hegyi László                   1.cs. A04   46 h. 1322,50 p
  14. Kancsár József                 1.cs. A12   45 h. 1317,86 p
  15. Sztrehovszki László            1.cs. A04   44 h. 1315,78 p
  16. Fehér László                   1.cs. A12   43 h. 1300,74 p
  17. Kovács József                  1.cs. A50   46 h. 1255,73 p
  18. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50   43 h. 1253,28 p
  19. Kaszás László                  1.cs. A26   39 h. 1249,88 p
  20. Tóth Sándor                    1.cs. A64   36 h. 1039,79 p
  21. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   36 h. 1014,22 p
  22. Czakó József                   1.cs. A04   39 h. 1010,77 p
  23. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50   35 h. 1010,72 p
  24. Tóth József                    1.cs. A12   36 h.  989,80 p
  25. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   34 h.  984,24 p
  26. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26   38 h.  981,45 p
  27. Zakar Menyhért                 1.cs. A64   33 h.  937,87 p
  28. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   29 h.  934,43 p
  29. Dulai László                   1.cs. A26   33 h.  933,74 p
  30. Ács Ferenc                     1.cs. A50   33 h.  912,67 p
  31. Dósa József                    1.cs. A64   30 h.  894,26 p
  32. Kovács - Lados                 1.cs. A04   33 h.  868,19 p
  33. Szota Zoltán                   1.cs. A12   30 h.  813,67 p
  34. Bócsai Tibor                   1.cs. A12   28 h.  811,61 p
  35. Kiss Ferenc                    1.cs. V10   30 h.  776,92 p
  36. Detre Gusztáv                  1.cs. V10   27 h.  766,24 p
  37. Fejős Csaba                    1.cs. A64   26 h.  756,62 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   53 h. 1742,04 p
   2. Boda Ákos                      1.cs. A50   53 h. 1688,96 p
   3. Kiss József                    1.cs. V10   51 h. 1665,80 p
   4. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   52 h. 1572,90 p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50   50 h. 1556,99 p
   6. Kovács József                  1.cs. A50   54 h. 1523,23 p
   7. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50   49 h. 1466,49 p
   8. Tóth Sándor                    1.cs. A64   46 h. 1308,94 p
   9. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50   43 h. 1232,53 p

V10 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   55 h. 1879,80 p
   2. Detre Gusztáv                  1.cs.   42 h. 1201,33 p
   3. Kiss Ferenc                    1.cs.   42 h. 1200,96 p
   4. Kevés Károly                   1.cs.   42 h. 1180,34 p
   5. Balázs István                  1.cs.   42 h. 1166,35 p
   6. Balázs Sándor                  1.cs.   36 h.  950,08 p
   7. Bodonyi Ferenc                 1.cs.   33 h.  924,92 p
   8. Csikós István                  1.cs.   33 h.  876,17 p
   9. Zsámboki József                1.cs.   18 h.  494,25 p
  10. Kovács József                  1.cs.   17 h.  405,49 p
  11. Zilai Gábor                    1.cs.   15 h.  357,39 p
  12. Nagy Dezső                     1.cs.   14 h.  351,18 p
  13. Billinger Attila               1.cs.    9 h.  247,79 p
  14. Hársfalvi József               1.cs.    7 h.  178,49 p
  15. Gulyás György                  1.cs.    3 h.   85,34 p
  16. Baranyi László                 1.cs.    3 h.   77,88 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H  5h 146,65p
  2. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  5h 144,97p
  3. Tóth Sándor                    A64 HU 09-09-96890    H  5h 143,20p
  4. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30904   H  5h 141,02p
  5. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  5h 138,75p
  6. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535220   H  5h 136,21p
  7. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  5h 135,00p
  8. Csányi Sándor                  A12 HU 10-D-255660    H  5h 133,53p
  9. Kővágó Gábor                   A50 HU-06- 07-89165   H  5h 133,28p
 10. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32699    H  5h 131,43p
 11. Kővágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06846   H  5h 130,20p
 12. Fodor László                   A04 HU 07-07-99081    H  5h 129,32p
 13. Nagy Varga Viktor              A50 HU-12- D-532901   H  5h 127,74p
 14. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-530625   H  5h 126,83p
 15. Japport Zoltán                 A50 HU 09-28-08018    H  5h 115,26p
 16. Kovács József                  A50 HU 10-07-27276    H  5h 103,60p
 17. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30906   H  4h 127,42p
 18. Dorner György                  A12 HU 12-D-462531    H  4h 124,66p
 19. Kiss József                    V10 HU 12-07-34922    H  4h 120,06p
 20. Kómár József és fia            A26 HU 08-D-181829    H  4h 119,22p
 21. Fogarassy László               A12 HU 11-D-344351    H  4h 118,72p
 22. Dorner György                  A12 HU 11-D-344314    H  4h 118,31p
 23. Zámbó János                    A04 HU 11-D-344223    H  4h 117,44p
 24. Kiss József                    V10 HU 11-07-31274    H  4h 116,70p
 25. Csányi Sándor                  A12 HU 12-D-462440    H  4h 116,33p
 26. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  4h 115,53p
 27. Fejős Csaba                    A64 HU 11-09-10915    H  4h 114,30p
 28. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346144    H  4h 114,27p
 29. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30910   H  4h 114,24p
 30. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397002    H  4h 113,93p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  5h 121,76p
  2. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-11- D-403099   T  4h 121,05p
  3. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  4h 114,50p
  4. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  4h 113,96p
  5. Boda Ákos                      A50 HU 11-07-30816    T  4h 112,08p
  6. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  4h 110,65p
  7. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30933   T  4h 107,24p
  8. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-10- D-259692   T  4h 105,32p
  9. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22792   T  4h 103,32p
 10. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  4h  99,29p
 11. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535206   T  4h  96,23p
 12. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  4h  95,90p
 13. Japport Zoltán                 A50 HU 09-28-08009    T  4h  87,53p
 14. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- D-396011   T  4h  83,88p
 15. Majoros István                 A50 HU 11-D-383719    T  4h  80,39p
 16. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-27048    T  4h  78,18p
 17. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  4h  74,02p
 18. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346135    T  3h  94,13p
 19. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  3h  93,59p
 20. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22753   T  3h  91,07p
 21. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  3h  90,61p
 22. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255209   T  3h  85,69p
 23. Japport Zoltán                 A50 HU 08-05-67285    T  3h  84,19p
 24. Japport Zoltán                 A50 HU 12-D-531022    T  3h  83,95p
 25. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  3h  83,28p
 26. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397058    T  3h  81,82p
 27. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- 07-34165   T  3h  81,70p
 28. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-313481    T  3h  80,66p
 29. Fodor László                   A04 HU 11-07-29260    T  3h  78,30p
 30. Fodor László                   A04 HU 11-07-29215    T  3h  76,47p

Rövid távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30904   H  5h 146,13p
  2. Tóth Sándor                    A64 HU 09-09-96890    H  5h 146,13p
  3. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  5h 142,29p
  4. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535220   H  5h 140,72p
  5. Kővágó Gábor                   A50 HU-06- 07-89165   H  5h 136,55p
  6. Kővágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06846   H  5h 135,48p
  7. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-530625   H  5h 132,86p
  8. Nagy Varga Viktor              A50 HU-12- D-532901   H  5h 132,79p
  9. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- D-234632   H  5h 129,01p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302132    H  5h 127,14p

Rövid távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  5h 127,80p
  2. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-11- D-403099   T  4h 123,25p
  3. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  4h 118,48p
  4. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  4h 118,48p
  5. Boda Ákos                      A50 HU 11-07-30816    T  4h 116,36p
  6. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  4h 114,99p
  7. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30933   T  4h 111,66p
  8. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-10- D-259692   T  4h 108,68p
  9. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22753   T  4h 106,26p
 10. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22792   T  4h 104,70p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  5h 164,11p
  2. Kiss József                    V10 HU 11-07-31274    H  5h 157,27p
  3. Kiss József                    V10 HU 12-07-34922    H  5h 153,93p
  4. Kevés Károly                   V10 HU 08-07-18533    H  5h 149,56p
  5. Kiss József                    V10 HU 10-07-28017    H  5h 132,71p
  6. Kevés Károly                   V10 HU 09-07-24364    H  5h 119,23p
  7. Kiss József                    V10 HU 11-07-31266    H  5h  94,60p
  8. Kiss József                    V10 HU 11-07-31275    H  4h 127,81p
  9. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  4h 122,99p
 10. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  4h 122,77p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Zilai Gábor                    V10 HU 11-07-32603    T  3h  79,32p
  2. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463916    T  3h  58,12p
  3. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463896    T  2h  54,06p
  4. Balázs Sándor                  V10 HU 10-07-29004    T  2h  49,95p
  5. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345730    T  2h  49,83p
  6. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345796    T  2h  48,96p
  7. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463874    T  2h  48,81p
  8. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463883    T  2h  44,52p
  9. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345782    T  2h  40,74p
 10. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345775    T  2h  40,55p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H 10h 297,28p
  2. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H 10h 292,64p
  3. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30904   H 10h 290,74p
  4. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  9h 317,15p
  5. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H  9h 303,08p
  6. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  9h 284,19p
  7. Pethő László                   A12 HU 11-D-344503    H  9h 283,26p
  8. Kővágó Gábor                   A50 HU-06- 07-89165   H  9h 277,06p
  9. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  9h 263,06p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302132    H  9h 261,29p
 11. Tóth Sándor                    A64 HU 12-D-463008    H  9h 251,74p
 12. Nagy Varga Viktor              A50 HU-12- D-532901   H  9h 251,54p
 13. Csányi Sándor                  A12 HU 07-07-99659    H  9h 239,11p
 14. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  8h 290,31p
 15. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  8h 289,10p
 16. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  8h 281,82p
 17. Dorner György                  A12 HU 12-D-462531    H  8h 280,66p
 18. Kómár József és fia            A26 HU 11-D-345271    H  8h 261,91p
 19. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06866     H  8h 259,15p
 20. Fogarassy László               A12 HU 11-D-344351    H  8h 258,94p
 21. Fodor László                   A04 HU 11-07-29214    H  8h 256,84p
 22. Dorner György                  A12 HU 11-D-344311    H  8h 256,78p
 23. Dorner György                  A12 HU 11-D-344302    H  8h 251,72p
 24. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  8h 250,55p
 25. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  8h 250,48p
 26. Dulai László                   A26 HU-12- D-464594   H  8h 247,14p
 27. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29441    H  8h 246,82p
 28. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30906   H  8h 245,42p
 29. Czakó József                   A04 HU 11-D-344166    H  8h 242,55p
 30. Zámbó János                    A04 HU 11-D-344207    H  8h 241,47p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T 10h 326,91p
  2. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  8h 266,07p
  3. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  8h 243,21p
  4. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  8h 237,84p
  5. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  8h 217,08p
  6. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  8h 212,09p
  7. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29289    T  8h 209,39p
  8. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  7h 207,98p
  9. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  7h 202,11p
 10. Boda Ákos                      A50 HU 11-07-30816    T  7h 194,13p
 11. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  7h 177,51p
 12. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-313481    T  6h 204,66p
 13. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  6h 191,72p
 14. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346155    T  6h 187,38p
 15. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302139    T  6h 184,51p
 16. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  6h 165,76p
 17. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- D-396011   T  6h 148,48p
 18. Japport Zoltán                 A50 HU 09-28-08009    T  6h 143,66p
 19. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-27048    T  6h 131,68p
 20. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255227   T  5h 159,60p
 21. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  5h 154,46p
 22. Fodor László                   A04 HU 11-07-29251    T  5h 147,28p
 23. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34410    T  5h 146,90p
 24. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397211    T  5h 144,61p
 25. Zakar Menyhért                 A64 HU 12-D-561706    T  5h 144,51p
 26. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346130    T  5h 141,82p
 27. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  5h 134,48p
 28. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30956   T  5h 133,67p
 29. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34493    T  5h 125,91p
 30. Szota Zoltán                   A12 HU 10-07-27447    T  5h 124,15p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30904   H 11h 337,10p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302132    H 10h 298,64p
  3. Kovács József                  A50 HU 11-07-30781    H 10h 286,99p
  4. Kővágó Gábor                   A50 HU-06- 07-89165   H  9h 295,20p
  5. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  9h 285,83p
  6. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  9h 285,01p
  7. Tóth Sándor                    A64 HU 12-D-463008    H  9h 279,11p
  8. Kovács József                  A50 HU 11-07-30766    H  9h 273,40p
  9. Nagy Varga Viktor              A50 HU-12- D-532901   H  9h 270,85p
 10. Kiss József                    V10 HU 10-07-28017    H  9h 254,52p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T 10h 345,28p
  2. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  9h 267,14p
  3. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-27048    T  9h 206,77p
  4. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  8h 278,19p
  5. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  8h 259,62p
  6. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  8h 238,84p
  7. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  8h 235,29p
  8. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  7h 225,99p
  9. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  7h 225,33p
 10. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346155    T  7h 212,88p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H 10h 339,40p
  2. Kiss József                    V10 HU 10-07-28017    H 10h 315,65p
  3. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  9h 304,93p
  4. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  9h 296,38p
  5. Kiss József                    V10 HU 12-07-34922    H  9h 285,10p
  6. Kiss József                    V10 HU 11-07-31286    H  8h 277,67p
  7. Kiss József                    V10 HU 11-07-31274    H  8h 268,22p
  8. Detre Gusztáv                  V10 HU 11-D-345685    H  8h 262,96p
  9. Kiss Ferenc                    V10 HU 10-D-313190    H  8h 250,25p
 10. Kevés Károly                   V10 HU 08-07-18533    H  8h 249,20p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463883    T  7h 214,59p
  2. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463916    T  7h 175,63p
  3. Balázs Sándor                  V10 HU 10-07-29004    T  6h 172,90p
  4. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463882    T  6h 134,07p
  5. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345730    T  5h 131,96p
  6. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345775    T  5h 130,27p
  7. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463851    T  4h 114,42p
  8. Balázs Sándor                  V10 HU 11-D-345796    T  4h 100,64p
  9. Gulyás György                  V10 HU 12-07-35163    T  3h  85,34p
 10. Zilai Gábor                    V10 HU 11-07-32603    T  3h  79,32p