Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A12 Aszód
Első adat felvétele: 2013.07.17 15:21:11
Az adatok utolsó módosítása: 2013.07.18 15:51:25
A lista kiadásának időpontja: 2013.07.18 15:56:25
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2013.08.16 15:21:11
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 11 verseny 

Feleresztés helye: Melk
Feleresztés ideje: 2013.07.14 05:45
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 328000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 36
Legkisebb pont   : 14,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A50 Zsámbok            18   44   410   82  103   1662,24   1569,77   1556,28
A64 Szentmártonkáta    10   12   118   24   30   1655,93   1522,94   1515,74
V10 Hatvan             14   26   215   43   54   1627,02   1521,01   1505,67
Hatvan I.              42   82   743  149  186   1662,24   1550,61   1533,78
A04 Kartal              8   16   142   28   36   1644,12   1572,68   1562,56
A12 Aszód              11   19   160   32   40   1644,01   1555,72   1536,63
A26 Kartal              5    9    70   14   18   1628,24   1565,76   1561,55
V04 Hatvan              1    2    19    4    5   1580,33   1536,08   1523,41
Hatvan II.             25   46   391   78   98   1644,12   1563,97   1555,33
Tagszövetségben        67  128  1134  227  284   1662,24   1558,66   1540,87

A12 egyesületi díjlista
   1. Fehér László                   1.cs. HU 11-07-29884    H 1644,01 m/p
   2. Fogarassy László               1.cs. HU 09-D-206823    H 1620,40 m/p
   3. Dorner György                  1.cs. HU 11-D-344314    H 1618,93 m/p
   4. Pethő László                   1.cs. HU 12-D-462616    H 1617,91 m/p
   5. Fogarassy László               1.cs. HU 11-D-344351    H 1613,47 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bócsai Tibor                    1.cs. Dt: 316570 Kg:  10 Ók:   3 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   2h  32,13p    R:   0.   0h   0,00p    T:  63.   2h  29,34p
Összesített E:   9.  22h 578,80p    R:  21.  20h 588,43p    T:  34.  28h 811,61p
   HU 12-D-462651    H 14 09:10:18  1541,70 m/p  36  16,62    0   0,00  278  14,86
   HU 11-D-344588    H 14 09:10:22  1541,20 m/p  38  15,51    0   0,00  283  14,48

Bócsai Tibor                    2.cs. Dt: 316570 Kg:   7 Ók:   3 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   1h  18,83p    R:  31.   1h  14,85p    T:  70.   1h  17,99p
   HU 12-D-462638    T 14 09:08:27  1555,72 m/p  32  18,83   96  14,85  237  17,99

Csányi Sándor                   1.cs. Dt: 314168 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h  82,52p    R:  11.   3h  78,83p    T:  30.   3h  80,22p
Összesített E:   3.  39h1101,93p    R:   6.  41h1209,00p    T:   9.  51h1508,57p
   HU 12-D-462440    H 14 09:02:02  1594,49 m/p  11  30,46   32  29,10   95  28,83
   HU 09-07-20198    H 14 09:03:01  1586,57 m/p  16  27,69   43  26,65  120  26,92
   HU 10-D-255660    H 14 09:04:04  1578,20 m/p  22  24,37   59  23,08  152  24,47

Dorner György                   1.cs. Dt: 313937 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 140,67p    R:   4.   5h 135,47p    T:  13.   5h 137,65p
Összesített E:   1.  52h1696,25p    R:   1.  53h1766,83p    T:   1.  54h1876,38p
   HU 11-D-344314    H 14 08:58:55  1618,93 m/p   3  34,89    8  34,44   31  33,71
   HU 12-D-462531    H 14 09:00:33  1605,41 m/p   9  31,57   17  32,44   63  31,27
   HU 12-D-462505    H 14 09:02:07  1592,65 m/p  13  29,35   36  28,21  101  28,37
   HU 12-D-541069    H 14 09:03:30  1581,55 m/p  20  25,48   51  24,87  136  25,70
   HU 11-D-344311    H 14 09:06:34  1557,48 m/p  31  19,38   93  15,51  229  18,60

Dorner György                   2.cs. Dt: 313937 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   2h  45,97p    R:  25.   2h  43,05p    T:  59.   2h  46,43p
   HU 12-D-462544    H 14 09:04:24  1574,41 m/p  24  23,26   64  21,97  165  23,48
   HU 12-D-462508    H 14 09:04:45  1571,65 m/p  25  22,71   68  21,08  172  22,95

Fehér László                    1.cs. Dt: 318828 Kg:  10 Ók:   4 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  68,12p    R:  17.   2h  68,44p    T:  40.   2h  66,81p
Összesített E:   6.  30h 902,31p    R:  12.  36h1036,13p    T:  16.  43h1300,74p
   HU 11-07-29884    H 14 08:58:53  1644,01 m/p   1  36,00    2  35,78    8  35,47
   HU 10-07-25528    H 14 09:03:29  1605,91 m/p   8  32,12   16  32,66   62  31,34

Fehér László                    2.cs. Dt: 318828 Kg:   4 Ók:   4 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h  74,77p    R:  15.   3h  69,26p    T:  34.   3h  72,36p
   HU 12-07-33033    H 14 09:03:20  1607,13 m/p   7  32,68   14  33,11   57  31,73
   HU 07-07-99855    H 14 09:08:42  1564,80 m/p  27  21,60   75  19,52  194  21,27
   HU 11-07-29870    H 14 09:09:13  1560,84 m/p  29  20,49   88  16,63  219  19,36

Fogarassy László                1.cs. Dt: 314573 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   3h  84,18p    R:  16.   2h  68,66p    T:  39.   2h  66,96p
Összesített E:   2.  46h1315,60p    R:   4.  45h1376,49p    T:   7.  47h1527,03p
   HU 09-D-206823    H 14 08:59:08  1620,40 m/p   2  35,45    6  34,89   28  33,94
   HU 11-D-344351    H 14 08:59:58  1613,47 m/p   5  33,78   11  33,77   40  33,02
   HU 09-07-20970    H 14 09:09:41  1536,88 m/p  39  14,95    0   0,00    0   0,00

Fogarassy László                2.cs. Dt: 314573 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   3h  64,25p    R:  23.   2h  45,27p    T:  57.   2h  47,27p
   HU 10-D-253682    H 14 09:02:57  1589,15 m/p  14  28,80   37  27,98  111  27,60
   HU 12-D-462566    H 14 09:06:26  1561,67 m/p  28  21,05   85  17,29  215  19,67
   HU 12-D-462578    H 14 09:09:43  1536,63 m/p  40  14,40    0   0,00    0   0,00

Kancsár József                  1.cs. Dt: 316815 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   2h  57,05p    R:  19.   2h  54,41p    T:  49.   2h  54,67p
Összesített E:   5.  37h 987,29p    R:  10.  39h1075,90p    T:  14.  45h1317,86p
   HU 09-07-20165    H 14 09:03:39  1594,64 m/p  10  31,02   31  29,32   94  28,90
   HU 09-07-20158    H 14 09:05:17  1581,63 m/p  19  26,03   50  25,09  135  25,77

Kancsár József                  2.cs. Dt: 316815 Kg:   8 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  51,50p    R:  20.   2h  49,95p    T:  53.   2h  51,47p
   HU 08-07-13493    H 14 09:05:14  1582,03 m/p  18  26,58   49  25,31  133  25,93
   HU 11-D-346884    H 14 09:05:23  1580,85 m/p  21  24,92   52  24,64  138  25,54

Kazi Zoltán                     1.cs. Dt: 315091 Kg:  10 Ók:   3 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   3h  65,36p    R:  26.   2h  42,38p    T:  45.   3h  63,04p
Összesített E:   7.  26h 729,37p    R:  14.  26h 755,80p    T:  25.  34h 984,24p
   HU 11-07-29851    H 14 09:03:36  1586,26 m/p  17  27,14   44  26,42  122  26,76
   HU 12-07-33130    H 14 09:07:07  1558,66 m/p  30  19,94   91  15,96  227  18,75
   HU 11-07-29852    H 14 09:07:43  1554,05 m/p  33  18,28    0   0,00  243  17,53

Pethő László                    1.cs. Dt: 315249 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 137,36p    R:   7.   4h 117,28p    T:  15.   5h 134,21p
Összesített E:   4.  36h1033,70p    R:   7.  40h1167,90p    T:  11.  47h1415,20p
   HU 12-D-462616    H 14 08:59:51  1617,91 m/p   4  34,34    9  34,22   35  33,40
   HU 10-D-255184    H 14 09:00:58  1608,69 m/p   6  33,23   13  33,33   49  32,34
   HU 08-07-13844    H 14 09:03:38  1587,09 m/p  15  28,25   42  26,87  117  27,15
   HU 11-D-344503    H 14 09:04:51  1577,43 m/p  23  23,82   60  22,86  154  24,32
   HU 10-D-255536    H 14 09:08:05  1552,31 m/p  34  17,72    0   0,00  250  17,00
   HU 09-07-19903    H 14 09:08:07  1552,06 m/p  35  17,17    0   0,00  251  16,92

Szota Zoltán                    1.cs. Dt: 325324 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  68,12p    R:  22.   2h  48,62p    T:  42.   3h  65,34p
Összesített E:  10.  19h 528,28p    R:  18.  22h 610,99p    T:  33.  30h 813,67p
   HU 12-07-36423    T 14 09:09:13  1592,93 m/p  12  29,91   35  28,43   98  28,60
   HU 11-07-31208    H 14 09:12:38  1566,72 m/p  26  22,15   72  20,19  185  21,96
   HU 10-07-27447    T 14 09:16:01  1541,61 m/p  37  16,06    0   0,00  279  14,78

Tagszövetségi díjlista
   1. Kővágó Gábor                   1.cs. A50 HU-11- 07-30904   H 1662,24 m/p
   2. Babicz József                  1.cs. A64 HU 11-09-10893    T 1655,93 m/p
   3. Kővágó Gábor                   0.cs. A50 HU-12- 07-34152   T 1652,60 m/p
   4. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU 09-09-96890    H 1647,66 m/p
   5. Fejős Csaba                    1.cs. A64 HU 11-09-10915    H 1645,33 m/p
   6. Sztrehovszki László            2.cs. A04 HU 12-D-464762    H 1644,12 m/p
   7. Zakar Menyhért                 1.cs. A64 HU 12-D-561706    T 1644,06 m/p
   8. Fehér László                   1.cs. A12 HU 11-07-29884    H 1644,01 m/p
   9. Zámbó János                    1.cs. A04 HU 11-D-344207    H 1642,81 m/p
  10. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU 10-D-302139    T 1640,27 m/p
  11. Kővágó Gábor                   5.cs. A50 HU-09- 07-22753   T 1638,56 m/p
  12. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50 HU 10-D-255449    H 1637,73 m/p
  13. Kővágó Gábor                   3.cs. A50 HU-12- D-530640   H 1637,61 m/p
  14. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50 HU-12- D-503539   H 1634,57 m/p
  15. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU 10-D-313481    T 1631,40 m/p
  16. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU 08-05-67285    T 1631,02 m/p
  17. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50 HU-11- D-403038   H 1630,63 m/p
  18. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50 HU-12- D-532901   H 1628,89 m/p
  19. Kaszás László                  1.cs. A26 HU-10- 07-26343   H 1628,24 m/p
  20. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU 12-D-531037    H 1627,63 m/p
  21. Kiss József                    1.cs. V10 HU 11-07-31274    H 1627,02 m/p
  22. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 11-07-29452    H 1625,49 m/p
  23. Boda Ákos                      3.cs. A50 HU 11-D-346144    H 1625,35 m/p
  24. Kevés Károly                   2.cs. V10 HU 12-07-36436    H 1623,78 m/p
  25. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU 11-D-397030    H 1623,62 m/p
  26. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU 11-07-30816    T 1622,39 m/p
  27. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU 11-07-30841    T 1621,99 m/p
  28. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 09-D-206823    H 1620,40 m/p
  29. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU 11-D-397001    H 1619,64 m/p
  30. Fodor László                   1.cs. A04 HU 10-D-255051    H 1619,46 m/p
  31. Dorner György                  1.cs. A12 HU 11-D-344314    H 1618,93 m/p
  32. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50 HU-11- D-427085   H 1618,90 m/p
  33. Zakar Menyhért                 1.cs. A64 HU 11-D-437075    H 1618,50 m/p
  34. Kiss József                    2.cs. V10 HU 11-07-31268    H 1618,18 m/p
  35. Pethő László                   1.cs. A12 HU 12-D-462616    H 1617,91 m/p
  36. Fogarassy Sándor               1.cs. A26 HU-12- D-464672   H 1617,88 m/p
  37. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU 10-07-27026    H 1617,30 m/p
  38. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50 HU 12-07-34114    H 1616,48 m/p
  39. Kővágó Gábor                   5.cs. A50 HU-06- 07-89165   H 1615,01 m/p
  40. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 11-D-344351    H 1613,47 m/p
  41. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50 HU 10-D-255443    H 1612,50 m/p
  42. Ács Ferenc                     1.cs. A50 HU 09-50-47729    H 1612,40 m/p
  43. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50 HU-11- D-397086   H 1611,69 m/p
  44. Ács Ferenc                     2.cs. A50 HU 11-07-30860    H 1611,34 m/p
  45. Japport Zoltán                 0.cs. A50 HU 12-D-531066    T 1610,38 m/p
  46. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 12-07-32699    H 1609,04 m/p
  47. Kiss József                    1.cs. V10 HU 11-07-31286    H 1608,91 m/p
  48. Detre Gusztáv                  2.cs. V10 HU 12-07-35128    H 1608,69 m/p
  49. Pethő László                   1.cs. A12 HU 10-D-255184    H 1608,69 m/p
  50. Japport Zoltán                 0.cs. A50 HU 11-D-397002    H 1608,42 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  171,60 p
   2. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50    5 h.  164,88 p
   3. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50    5 h.  160,47 p
   4. Boda Ákos                      2.cs. A50    5 h.  153,44 p
   5. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  152,22 p
   6. Sztrehovszki László            1.cs. A04    5 h.  150,01 p
   7. Hegyi László                   2.cs. A04    5 h.  146,42 p
   8. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  144,67 p
   9. Zámbó János                    1.cs. A04    5 h.  144,66 p
  10. Kővágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  142,98 p
  11. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.  141,68 p
  12. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50    5 h.  140,46 p
  13. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  137,65 p
  14. Kaszás László                  1.cs. A26    5 h.  135,27 p
  15. Pethő László                   1.cs. A12    5 h.  134,21 p
  16. Kómár József és fia            1.cs. A26    5 h.  133,05 p
  17. Kővágó Gábor                   4.cs. A50    5 h.  130,63 p
  18. Fodor László                   1.cs. A04    5 h.  123,22 p
  19. Dósa József                    1.cs. A64    5 h.  121,84 p
  20. Zakar Menyhért                 1.cs. A64    4 h.  117,13 p
  21. Kővágó Gábor                   5.cs. A50    4 h.  109,51 p
  22. Kővágó Gábor                   3.cs. A50    4 h.  107,37 p
  23. Fodor László                   2.cs. A04    4 h.  105,99 p
  24. Boda Ákos                      1.cs. A50    4 h.  103,01 p
  25. Hegyi László                   1.cs. A04    4 h.   91,03 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Sztrehovszki László            1.cs. A04    5 h.  151,72 p
   2. Hegyi László                   2.cs. A04    5 h.  147,93 p
   3. Zámbó János                    1.cs. A04    5 h.  143,92 p

A verseny A12 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs.    5 h.  140,67 p
   2. Pethő László                   1.cs.    5 h.  137,36 p
   3. Fogarassy László               1.cs.    3 h.   84,18 p
   4. Csányi Sándor                  1.cs.    3 h.   82,52 p
   5. Fehér László                   2.cs.    3 h.   74,77 p
   6. Szota Zoltán                   1.cs.    3 h.   68,12 p
   7. Fehér László                   1.cs.    2 h.   68,12 p
   8. Kazi Zoltán                    1.cs.    3 h.   65,36 p
   9. Fogarassy László               2.cs.    3 h.   64,25 p
  10. Kancsár József                 1.cs.    2 h.   57,05 p
  11. Kancsár József                 2.cs.    2 h.   51,50 p
  12. Dorner György                  2.cs.    2 h.   45,97 p
  13. Bócsai Tibor                   1.cs.    2 h.   32,13 p
  14. Bócsai Tibor                   2.cs.    1 h.   18,83 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten
  05.19. Melk
  06.30. Melk
  07.14. Melk

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   25 h.  719,06 p
   2. Kővágó Gábor                   4.cs. A50   25 h.  692,68 p
   3. Dorner György                  1.cs. A12   24 h.  683,95 p
   4. Kómár József és fia            1.cs. A26   24 h.  662,06 p
   5. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   25 h.  658,47 p
   6. Japport Zoltán                 1.cs. A50   24 h.  644,53 p
   7. Kővágó Gábor                   5.cs. A50   24 h.  634,51 p
   8. Kővágó Gábor                   3.cs. A50   23 h.  626,95 p
   9. Boda Ákos                      1.cs. A50   23 h.  621,08 p
  10. Pethő László                   1.cs. A12   22 h.  606,41 p
  11. Boda Ákos                      3.cs. A50   23 h.  600,87 p
  12. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   21 h.  600,65 p
  13. Csányi Sándor                  1.cs. A12   22 h.  597,54 p
  14. Fodor László                   1.cs. A04   24 h.  585,91 p
  15. Kővágó Gábor                   2.cs. A50   22 h.  574,53 p
  16. Kancsár József                 1.cs. A12   21 h.  572,66 p
  17. Sztrehovszki László            1.cs. A04   21 h.  564,12 p
  18. Kovács József                  1.cs. A50   23 h.  559,98 p
  19. Kiss József                    1.cs. V10   20 h.  554,97 p
  20. Fogarassy László               1.cs. A12   19 h.  542,30 p
  21. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50   20 h.  541,57 p
  22. Hegyi László                   1.cs. A04   21 h.  539,96 p
  23. Japport Zoltán                 2.cs. A50   21 h.  537,71 p
  24. Zámbó János                    1.cs. A04   19 h.  513,14 p
  25. Fodor László                   2.cs. A04   21 h.  507,50 p
  26. Nagy Varga Viktor              2.cs. A50   19 h.  495,02 p
  27. Czakó József                   1.cs. A04   20 h.  471,89 p
  28. Kaszás László                  1.cs. A26   17 h.  470,08 p
  29. Kómár József és fia            2.cs. A26   18 h.  464,75 p
  30. Dorner György                  2.cs. A12   17 h.  464,72 p
  31. Kiss - Nagy Dr. dúc            2.cs. A50   19 h.  458,29 p
  32. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   16 h.  448,87 p
  33. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50   17 h.  434,17 p
  34. Fehér László                   1.cs. A12   17 h.  430,50 p
  35. Boda Ákos                      2.cs. A50   16 h.  424,18 p
  36. Dósa József                    1.cs. A64   17 h.  410,27 p
  37. Szota Zoltán                   1.cs. A12   18 h.  408,34 p
  38. Tóth Sándor                    1.cs. A64   16 h.  406,67 p
  39. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26   18 h.  406,47 p
  40. Kevés Károly                   1.cs. V10   17 h.  390,49 p
  41. Ács Ferenc                     1.cs. A50   16 h.  379,47 p
  42. Babicz József                  1.cs. A64   15 h.  366,23 p
  43. Nagy Varga Viktor              3.cs. A50   17 h.  361,07 p
  44. Kovács - Lados                 1.cs. A04   15 h.  359,04 p
  45. Fogarassy László               2.cs. A12   13 h.  350,46 p
  46. Kiss József                    2.cs. V10   13 h.  336,54 p
  47. Bajnóczi - Makádi              2.cs. A50   13 h.  333,50 p
  48. Tóth József                    1.cs. A12   15 h.  331,23 p
  49. Zakar Menyhért                 1.cs. A64   14 h.  330,28 p
  50. Kancsár József                 2.cs. A12   12 h.  330,12 p

Hatvan II. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   24 h.  659,39 p
   2. Kómár József és fia            1.cs. A26   23 h.  626,68 p
   3. Csányi Sándor                  1.cs. A12   22 h.  569,98 p
   4. Pethő László                   1.cs. A12   21 h.  561,23 p
   5. Kancsár József                 1.cs. A12   21 h.  538,02 p
   6. Fogarassy László               1.cs. A12   19 h.  523,86 p

A12 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs.   23 h.  608,02 p
   2. Pethő László                   1.cs.   19 h.  503,12 p
   3. Fogarassy László               1.cs.   20 h.  500,11 p
   4. Csányi Sándor                  1.cs.   20 h.  497,92 p
   5. Kancsár József                 1.cs.   19 h.  464,16 p
   6. Kazi Zoltán                    1.cs.   16 h.  427,71 p
   7. Dorner György                  2.cs.   16 h.  404,80 p
   8. Fogarassy László               2.cs.   11 h.  295,85 p
   9. Fehér László                   1.cs.   11 h.  286,36 p
  10. Kancsár József                 2.cs.   11 h.  272,32 p
  11. Bócsai Tibor                   1.cs.   10 h.  250,39 p
  12. Szota Zoltán                   1.cs.   10 h.  234,93 p
  13. Tóth József                    1.cs.    9 h.  206,97 p
  14. Fehér László                   2.cs.    9 h.  175,22 p
  15. Tóth József                    2.cs.    6 h.  135,07 p
  16. Csányi Sándor                  2.cs.    5 h.  110,52 p
  17. Bócsai Tibor                   2.cs.    5 h.  104,68 p
  18. Gohér Attila                   1.cs.    4 h.   93,25 p
  19. Pethő László                   2.cs.    3 h.   66,52 p
  20. Szota Zoltán                   2.cs.    3 h.   59,95 p
  21. Szota Zoltán                   3.cs.    1 h.   23,11 p
  22. Fehér László                   3.cs.    1 h.   19,91 p
  23. Kazi Zoltán                    2.cs.    1 h.   19,67 p
  24. Gohér Attila                   2.cs.    1 h.   17,56 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten
  05.19. Melk
  05.28. Haag
  06.01. Melk
  06.09. Straubing
  06.16. Wels
  06.23. Regensburg
  06.30. Melk
  07.06. Schwabach
  07.14. Melk

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   72 h. 2364,46 p
   2. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   64 h. 1881,98 p
   3. Kómár József és fia            1.cs. A26   59 h. 1833,86 p
   4. Zámbó János                    1.cs. A04   59 h. 1811,59 p
   5. Fodor László                   1.cs. A04   64 h. 1784,66 p
   6. Boda Ákos                      1.cs. A50   59 h. 1716,63 p
   7. Kiss József                    1.cs. V10   57 h. 1689,84 p
   8. Japport Zoltán                 1.cs. A50   60 h. 1669,78 p
   9. Fogarassy László               1.cs. A12   53 h. 1647,04 p
  10. Csányi Sándor                  1.cs. A12   58 h. 1639,40 p
  11. Pethő László                   1.cs. A12   56 h. 1584,84 p
  12. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   58 h. 1577,64 p
  13. Kaszás László                  1.cs. A26   49 h. 1484,05 p
  14. Hegyi László                   1.cs. A04   54 h. 1473,20 p
  15. Kancsár József                 1.cs. A12   50 h. 1422,27 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   63 h. 2025,72 p
   2. Kómár József és fia            1.cs. A26   55 h. 1631,43 p
   3. Zámbó János                    1.cs. A04   56 h. 1536,90 p

A12 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs.   62 h. 1929,40 p
   2. Fogarassy László               1.cs.   48 h. 1349,04 p
   3. Csányi Sándor                  1.cs.   39 h. 1101,93 p
   4. Pethő László                   1.cs.   37 h. 1050,87 p
   5. Kancsár József                 1.cs.   38 h. 1005,38 p
   6. Fehér László                   1.cs.   31 h.  925,70 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten
  05.19. Melk
  05.28. Haag
  06.01. Melk
  06.09. Straubing
  06.16. Wels
  06.23. Regensburg
  06.30. Melk
  07.06. Schwabach
  07.14. Melk

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   54 h. 1876,38 p
   2. Kómár József és fia            1.cs. A26   52 h. 1677,69 p
   3. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   51 h. 1599,36 p
   4. Fodor László                   1.cs. A04   54 h. 1590,92 p
   5. Zámbó János                    1.cs. A04   49 h. 1562,02 p
   6. Boda Ákos                      1.cs. A50   50 h. 1536,62 p
   7. Fogarassy László               1.cs. A12   47 h. 1527,03 p
   8. Kiss József                    1.cs. V10   49 h. 1525,31 p
   9. Csányi Sándor                  1.cs. A12   51 h. 1508,57 p
  10. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   50 h. 1421,97 p
  11. Pethő László                   1.cs. A12   47 h. 1415,20 p
  12. Japport Zoltán                 1.cs. A50   47 h. 1409,45 p
  13. Hegyi László                   1.cs. A04   46 h. 1322,50 p
  14. Kancsár József                 1.cs. A12   45 h. 1317,86 p
  15. Sztrehovszki László            1.cs. A04   44 h. 1315,78 p
  16. Fehér László                   1.cs. A12   43 h. 1300,74 p
  17. Kovács József                  1.cs. A50   46 h. 1255,73 p
  18. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50   43 h. 1253,28 p
  19. Kaszás László                  1.cs. A26   39 h. 1249,88 p
  20. Tóth Sándor                    1.cs. A64   36 h. 1039,79 p
  21. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   36 h. 1014,22 p
  22. Czakó József                   1.cs. A04   39 h. 1010,77 p
  23. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50   35 h. 1010,72 p
  24. Tóth József                    1.cs. A12   36 h.  989,80 p
  25. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   34 h.  984,24 p
  26. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26   38 h.  981,45 p
  27. Zakar Menyhért                 1.cs. A64   33 h.  937,87 p
  28. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   29 h.  934,43 p
  29. Dulai László                   1.cs. A26   33 h.  933,74 p
  30. Ács Ferenc                     1.cs. A50   33 h.  912,67 p
  31. Dósa József                    1.cs. A64   30 h.  894,26 p
  32. Kovács - Lados                 1.cs. A04   33 h.  868,19 p
  33. Szota Zoltán                   1.cs. A12   30 h.  813,67 p
  34. Bócsai Tibor                   1.cs. A12   28 h.  811,61 p
  35. Kiss Ferenc                    1.cs. V10   30 h.  776,92 p
  36. Detre Gusztáv                  1.cs. V10   27 h.  766,24 p
  37. Fejős Csaba                    1.cs. A64   26 h.  756,62 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   53 h. 1766,83 p
   2. Kómár József és fia            1.cs. A26   49 h. 1519,53 p
   3. Zámbó János                    1.cs. A04   48 h. 1387,63 p
   4. Fogarassy László               1.cs. A12   45 h. 1376,49 p
   5. Fodor László                   1.cs. A04   45 h. 1279,95 p

A12 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs.   52 h. 1696,25 p
   2. Fogarassy László               1.cs.   46 h. 1315,60 p
   3. Csányi Sándor                  1.cs.   39 h. 1101,93 p
   4. Pethő László                   1.cs.   36 h. 1033,70 p
   5. Kancsár József                 1.cs.   37 h.  987,29 p
   6. Fehér László                   1.cs.   30 h.  902,31 p
   7. Kazi Zoltán                    1.cs.   26 h.  729,37 p
   8. Tóth József                    1.cs.   22 h.  600,87 p
   9. Bócsai Tibor                   1.cs.   22 h.  578,80 p
  10. Szota Zoltán                   1.cs.   19 h.  528,28 p
  11. Gohér Attila                   1.cs.   10 h.  250,38 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H  5h 146,65p
  2. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  5h 144,97p
  3. Tóth Sándor                    A64 HU 09-09-96890    H  5h 143,20p
  4. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30904   H  5h 141,02p
  5. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  5h 138,75p
  6. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535220   H  5h 136,21p
  7. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  5h 135,00p
  8. Csányi Sándor                  A12 HU 10-D-255660    H  5h 133,53p
  9. Kővágó Gábor                   A50 HU-06- 07-89165   H  5h 133,28p
 10. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32699    H  5h 131,43p
 11. Kővágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06846   H  5h 130,20p
 12. Fodor László                   A04 HU 07-07-99081    H  5h 129,32p
 13. Nagy Varga Viktor              A50 HU-12- D-532901   H  5h 127,74p
 14. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-530625   H  5h 126,83p
 15. Japport Zoltán                 A50 HU 09-28-08018    H  5h 115,26p
 16. Kovács József                  A50 HU 10-07-27276    H  5h 103,60p
 17. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30906   H  4h 127,42p
 18. Dorner György                  A12 HU 12-D-462531    H  4h 124,66p
 19. Kiss József                    V10 HU 12-07-34922    H  4h 120,06p
 20. Kómár József és fia            A26 HU 08-D-181829    H  4h 119,22p
 21. Fogarassy László               A12 HU 11-D-344351    H  4h 118,72p
 22. Dorner György                  A12 HU 11-D-344314    H  4h 118,31p
 23. Zámbó János                    A04 HU 11-D-344223    H  4h 117,44p
 24. Kiss József                    V10 HU 11-07-31274    H  4h 116,70p
 25. Csányi Sándor                  A12 HU 12-D-462440    H  4h 116,33p
 26. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  4h 115,53p
 27. Fejős Csaba                    A64 HU 11-09-10915    H  4h 114,30p
 28. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346144    H  4h 114,27p
 29. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30910   H  4h 114,24p
 30. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397002    H  4h 113,93p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  5h 121,76p
  2. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-11- D-403099   T  4h 121,05p
  3. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  4h 114,50p
  4. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  4h 113,96p
  5. Boda Ákos                      A50 HU 11-07-30816    T  4h 112,08p
  6. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  4h 110,65p
  7. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30933   T  4h 107,24p
  8. Kiss - Nagy Dr. dúc            A50 HU-10- D-259692   T  4h 105,32p
  9. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22792   T  4h 103,32p
 10. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  4h  99,29p
 11. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535206   T  4h  96,23p
 12. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  4h  95,90p
 13. Japport Zoltán                 A50 HU 09-28-08009    T  4h  87,53p
 14. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- D-396011   T  4h  83,88p
 15. Majoros István                 A50 HU 11-D-383719    T  4h  80,39p
 16. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-27048    T  4h  78,18p
 17. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  4h  74,02p
 18. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346135    T  3h  94,13p
 19. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  3h  93,59p
 20. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22753   T  3h  91,07p
 21. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  3h  90,61p
 22. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255209   T  3h  85,69p
 23. Japport Zoltán                 A50 HU 08-05-67285    T  3h  84,19p
 24. Japport Zoltán                 A50 HU 12-D-531022    T  3h  83,95p
 25. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  3h  83,28p
 26. Japport Zoltán                 A50 HU 11-D-397058    T  3h  81,82p
 27. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- 07-34165   T  3h  81,70p
 28. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-313481    T  3h  80,66p
 29. Fodor László                   A04 HU 11-07-29260    T  3h  78,30p
 30. Fodor László                   A04 HU 11-07-29215    T  3h  76,47p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H  5h 144,40p
  2. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  5h 141,14p
  3. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  5h 125,16p
  4. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32699    H  5h 124,09p
  5. Csányi Sándor                  A12 HU 10-D-255660    H  5h 122,82p
  6. Kómár József és fia            A26 HU 08-D-181829    H  4h 118,81p
  7. Dorner György                  A12 HU 12-D-462531    H  4h 118,22p
  8. Fogarassy László               A12 HU 11-D-344351    H  4h 117,95p
  9. Dorner György                  A12 HU 11-D-344314    H  4h 117,00p
 10. Csányi Sándor                  A12 HU 12-D-462440    H  4h 116,23p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Fodor László                   A04 HU 11-07-29215    T  3h  70,74p
  2. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  3h  59,48p
  3. Czakó József                   A04 HU 09-07-19589    T  3h  59,18p
  4. Fodor László                   A04 HU 11-07-29260    T  2h  61,78p
  5. Bócsai Tibor                   A12 HU 12-D-462639    T  2h  58,05p
  6. Fodor László                   A04 HU 11-07-29231    T  2h  56,49p
  7. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29289    T  2h  50,26p
  8. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29499    T  2h  40,98p
  9. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  2h  40,70p
 10. Szota Zoltán                   A12 HU 10-07-27447    T  2h  36,03p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  5h 134,47p
  2. Csányi Sándor                  A12 HU 10-D-255660    H  5h 111,93p
  3. Csányi Sándor                  A12 HU 12-D-462440    H  4h 112,90p
  4. Fogarassy László               A12 HU 11-D-344351    H  4h 111,81p
  5. Dorner György                  A12 HU 11-D-344314    H  4h 109,63p
  6. Dorner György                  A12 HU 12-D-462531    H  4h 108,94p
  7. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  4h 102,67p
  8. Kazi Zoltán                    A12 HU 11-07-29852    H  4h 100,36p
  9. Fogarassy László               A12 HU 09-07-20970    H  4h  98,80p
 10. Dorner György                  A12 HU 11-D-344311    H  4h  97,54p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Bócsai Tibor                   A12 HU 12-D-462639    T  2h  54,19p
  2. Szota Zoltán                   A12 HU 10-07-27447    T  2h  30,46p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H 10h 297,28p
  2. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H 10h 292,64p
  3. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30904   H 10h 290,74p
  4. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  9h 317,15p
  5. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H  9h 303,08p
  6. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  9h 284,19p
  7. Pethő László                   A12 HU 11-D-344503    H  9h 283,26p
  8. Kővágó Gábor                   A50 HU-06- 07-89165   H  9h 277,06p
  9. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  9h 263,06p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302132    H  9h 261,29p
 11. Tóth Sándor                    A64 HU 12-D-463008    H  9h 251,74p
 12. Nagy Varga Viktor              A50 HU-12- D-532901   H  9h 251,54p
 13. Csányi Sándor                  A12 HU 07-07-99659    H  9h 239,11p
 14. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  8h 290,31p
 15. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  8h 289,10p
 16. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  8h 281,82p
 17. Dorner György                  A12 HU 12-D-462531    H  8h 280,66p
 18. Kómár József és fia            A26 HU 11-D-345271    H  8h 261,91p
 19. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06866     H  8h 259,15p
 20. Fogarassy László               A12 HU 11-D-344351    H  8h 258,94p
 21. Fodor László                   A04 HU 11-07-29214    H  8h 256,84p
 22. Dorner György                  A12 HU 11-D-344311    H  8h 256,78p
 23. Dorner György                  A12 HU 11-D-344302    H  8h 251,72p
 24. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  8h 250,55p
 25. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  8h 250,48p
 26. Dulai László                   A26 HU-12- D-464594   H  8h 247,14p
 27. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29441    H  8h 246,82p
 28. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30906   H  8h 245,42p
 29. Czakó József                   A04 HU 11-D-344166    H  8h 242,55p
 30. Zámbó János                    A04 HU 11-D-344207    H  8h 241,47p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T 10h 326,91p
  2. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  8h 266,07p
  3. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  8h 243,21p
  4. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  8h 237,84p
  5. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  8h 217,08p
  6. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  8h 212,09p
  7. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29289    T  8h 209,39p
  8. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  7h 207,98p
  9. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  7h 202,11p
 10. Boda Ákos                      A50 HU 11-07-30816    T  7h 194,13p
 11. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  7h 177,51p
 12. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-313481    T  6h 204,66p
 13. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  6h 191,72p
 14. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346155    T  6h 187,38p
 15. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302139    T  6h 184,51p
 16. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  6h 165,76p
 17. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- D-396011   T  6h 148,48p
 18. Japport Zoltán                 A50 HU 09-28-08009    T  6h 143,66p
 19. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-27048    T  6h 131,68p
 20. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255227   T  5h 159,60p
 21. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  5h 154,46p
 22. Fodor László                   A04 HU 11-07-29251    T  5h 147,28p
 23. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34410    T  5h 146,90p
 24. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397211    T  5h 144,61p
 25. Zakar Menyhért                 A64 HU 12-D-561706    T  5h 144,51p
 26. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346130    T  5h 141,82p
 27. Kővágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  5h 134,48p
 28. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30956   T  5h 133,67p
 29. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34493    T  5h 125,91p
 30. Szota Zoltán                   A12 HU 10-07-27447    T  5h 124,15p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H  9h 281,95p
  2. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  9h 244,29p
  3. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  8h 276,81p
  4. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  8h 272,69p
  5. Dorner György                  A12 HU 12-D-462531    H  8h 265,69p
  6. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  8h 262,45p
  7. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  8h 250,03p
  8. Pethő László                   A12 HU 11-D-344503    H  8h 244,38p
  9. Dorner György                  A12 HU 11-D-344311    H  8h 237,97p
 10. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06866     H  8h 228,59p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  6h 134,05p
  2. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  5h 149,65p
  3. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  5h 132,46p
  4. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  5h 131,69p
  5. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29289    T  5h 117,76p
  6. Fodor László                   A04 HU 11-07-29215    T  4h  95,55p
  7. Szota Zoltán                   A12 HU 10-07-27447    T  4h  89,33p
  8. Czakó József                   A04 HU 09-07-19589    T  4h  76,43p
  9. Fodor László                   A04 HU 11-07-29251    T  3h 103,42p
 10. Bócsai Tibor                   A12 HU 12-D-462639    T  3h  96,29p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  9h 285,59p
  2. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  8h 262,38p
  3. Dorner György                  A12 HU 12-D-462531    H  8h 247,88p
  4. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  8h 244,01p
  5. Dorner György                  A12 HU 11-D-344311    H  8h 227,90p
  6. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H  8h 220,54p
  7. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  7h 265,66p
  8. Dorner György                  A12 HU 11-D-344314    H  7h 225,20p
  9. Fogarassy László               A12 HU 11-D-344351    H  7h 220,00p
 10. Pethő László                   A12 HU 11-D-344503    H  7h 217,77p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Szota Zoltán                   A12 HU 10-07-27447    T  4h  79,64p
  2. Bócsai Tibor                   A12 HU 12-D-462639    T  3h  93,00p
  3. Szota Zoltán                   A12 HU 12-D-464085    T  3h  86,97p
  4. Gohér Attila                   A12 HU 11-D-426503    T  2h  55,29p
  5. Szota Zoltán                   A12 HU 12-07-36423    T  2h  52,34p
  6. Gohér Attila                   A12 HU 12-D-561534    T  2h  35,18p