Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A50 Zsámbok
Első adat felvétele: 2013.07.23 15:47:37
Az adatok utolsó módosítása: 2013.07.23 16:58:26
A lista kiadásának időpontja: 2013.07.23 17:10:57
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2013.08.22 15:47:37
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 12 verseny 

Feleresztés helye: Schwabach
Feleresztés ideje: 2013.07.20 05:45
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 670000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 53
Legkisebb pont   : 21,2
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A50 Zsámbok            16   23   216   43   54   1253,07   1202,10   1185,47
A64 Szentmártonkáta     8    9    87   17   22   1248,06   1209,27   1198,36
V10 Hatvan             13   17   168   34   42   1234,36   1157,01   1135,05
Hatvan I.              37   49   471   94  118   1253,07   1190,25   1172,09
A04 Kartal              8   12    95   19   24   1244,98   1187,39   1173,56
A12 Aszód              11   13   116   23   29   1284,61   1210,16   1201,09
A26 Kartal              5    5    49   10   12   1246,36   1221,29   1208,28
Hatvan II.             24   30   260   52   65   1284,61   1202,83   1195,92
Tagszövetségben        61   79   731  146  183   1284,61   1196,66   1185,20

A50 egyesületi díjlista
   1. Papp István                    1.cs. HU 11-07-30530    H 1253,07 m/p
   2. Bajnóczi - Makádi              1.cs. HU 12-D-530644    H 1252,39 m/p
   3. Ács Ferenc                     1.cs. HU 10-07-26704    H 1249,98 m/p
   4. Nagy Varga Viktor              1.cs. HU-09- D-211579   H 1248,85 m/p
   5. Nagy Lehel dr.                 1.cs. HU-09- 09-98099   H 1248,49 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Ács Ferenc                      1.cs. Dt: 667240 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   4h 153,20p    R:  11.   4h 165,53p    T:  18.   4h 159,94p
Összesített E:   9.  33h 976,05p    R:  11.  44h1269,34p    T:  26.  37h1072,61p
   HU 10-07-26704    H 20 14:38:48  1249,98 m/p   3  51,80    3  52,46    6  52,13
   HU 10-07-26719    H 20 14:46:07  1233,08 m/p  12  46,40   18  48,38   33  47,41
   HU 09-50-47729    H 20 14:54:44  1213,75 m/p  34  33,20   53  38,87   92  37,10
   HU 10-07-26701    H 20 15:06:48  1187,68 m/p  53  21,80  101  25,82  171  23,30

Bajnóczi - Makádi               1.cs. Dt: 670842 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 217,00p    R:   1.   5h 231,85p    T:   3.   5h 223,07p
Összesített E:   5.  50h1505,72p    R:   5.  54h1698,34p    T:  15.  48h1476,35p
   HU 12-D-530644    H 20 14:40:38  1252,39 m/p   2  52,40    2  52,73    5  52,30
   HU 11-07-30375    H 20 14:42:30  1248,04 m/p   6  50,00    7  51,37   11  51,25
   HU 12-07-34113    H 20 14:54:40  1220,42 m/p  24  39,20   37  43,22   74  40,25
   HU 12-07-34114    H 20 14:55:19  1218,98 m/p  27  37,40   41  42,13   78  39,55
   HU 11-07-31020    H 20 14:55:19  1218,98 m/p  26  38,00   40  42,40   77  39,72
   HU 12-07-34106    H 20 15:02:15  1203,81 m/p  42  28,40   71  33,97  121  32,03
   HU 11-D-346221    H 20 15:13:05  1180,86 m/p   0   0,00  109  23,65    0   0,00

Boda Ákos                       1.cs. Dt: 669377 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 188,80p    R:   4.   5h 209,56p    T:   9.   5h 199,30p
Összesített E:   2.  53h1694,42p    R:   1.  58h1898,52p    T:   5.  55h1735,92p
   HU 10-07-26846    T 20 14:49:53  1228,41 m/p  16  44,00   25  46,48   46  45,14
   HU 11-07-30830    H 20 14:51:31  1224,74 m/p  18  42,80   29  45,39   56  43,39
   HU 10-07-27037    T 20 14:54:08  1218,90 m/p  28  36,80   42  41,86   79  39,37
   HU 11-D-346144    H 20 14:54:21  1218,42 m/p  30  35,60   44  41,31   81  39,02
   HU 12-07-34432    H 20 15:00:51  1204,18 m/p  40  29,60   69  34,52  119  32,38
   HU 11-D-346130    T 20 15:02:55  1199,72 m/p  44  27,20   74  33,16  131  30,29

Boda Ákos                       2.cs. Dt: 669377 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   2h  73,60p    R:  23.   2h  81,00p    T:  35.   2h  77,52p
   HU 12-07-34511    H 20 14:49:50  1228,52 m/p  15  44,60   24  46,75   45  45,31
   HU 12-O-13242     H 20 15:00:54  1204,07 m/p  41  29,00   70  34,25  120  32,21

Boda Ákos                       3.cs. Dt: 669377 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 188,80p    R:   3.   5h 209,83p    T:   8.   5h 200,71p
   HU 11-07-30816    T 20 14:48:07  1232,47 m/p  13  45,80   19  48,11   35  47,06
   HU 12-07-34413    T 20 14:51:41  1224,43 m/p  19  42,20   30  45,12   57  43,22
   HU 12-07-34407    H 20 14:54:11  1218,86 m/p  29  36,20   43  41,58   80  39,20
   HU 12-07-34485    T 20 14:55:16  1216,46 m/p  33  33,80   52  39,14   89  37,62
   HU 12-O-13241     T 20 14:59:05  1208,08 m/p  38  30,80   64  35,88  112  33,61
   HU 12-07-34437    H 20 15:03:55  1197,63 m/p  46  26,00   81  31,26  141  28,54

Grizner Sándor                  1.cs. Dt: 692079 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   1h  22,40p    R:  29.   2h  51,65p    T:  45.   2h  45,37p
Összesített E:  10.  28h 748,84p    R:  17.  36h 979,12p    T:  40.  30h 787,34p
   HU 06-07-90414    H 20 15:27:25  1188,29 m/p  52  22,40   98  26,64  166  24,17
   HU 11-D-391254    T 20 15:28:56  1185,20 m/p   0   0,00  104  25,01  183  21,20

Grizner Sándor                  2.cs. Dt: 692079 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   1h  35,00p    R:  25.   2h  60,88p    T:  51.   1h  37,97p
   HU 11-D-391262    H 20 15:13:50  1216,66 m/p  31  35,00   50  39,68   87  37,97
   HU 12-D-503602    H 20 15:35:28  1172,09 m/p   0   0,00  118  21,20    0   0,00

Japport Zoltán                  1.cs. Dt: 694768 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   3h 122,40p    R:  16.   3h 133,45p    T:  25.   3h 128,95p
Összesített E:   4.  51h1542,88p    R:   6.  53h1690,44p    T:  13.  50h1538,40p
   HU 10-D-302132    H 20 15:06:42  1236,90 m/p  11  47,00   13  49,74   25  48,81
   HU 10-D-302139    T 20 15:12:39  1223,94 m/p  21  41,00   33  44,30   62  42,34
   HU 09-28-08047    T 20 15:16:04  1216,61 m/p  32  34,40   51  39,41   88  37,80

Japport Zoltán                  2.cs. Dt: 694768 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   4h 129,20p    R:  14.   4h 148,12p    T:  23.   4h 138,97p
   HU 12-D-531066    T 20 15:12:27  1224,37 m/p  20  41,60   32  44,57   60  42,69
   HU 12-D-531043    H 20 15:18:02  1212,44 m/p  36  32,00   55  38,32   95  36,58
   HU 11-D-397001    H 20 15:21:33  1205,04 m/p  39  30,20   66  35,33  116  32,91
   HU 12-D-531089    T 20 15:25:59  1195,85 m/p  47  25,40   86  29,90  151  26,79

Kovács József                   1.cs. Dt: 666629 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   3h 103,20p    R:  12.   5h 162,81p    T:  29.   3h 110,43p
Összesített E:   6.  48h1350,00p    R:   7.  59h1686,04p    T:  18.  49h1366,16p
   HU 11-07-30753    H 20 14:43:55  1236,95 m/p  10  47,60   12  50,01   24  48,98
   HU 11-07-30766    H 20 14:55:17  1211,40 m/p  37  31,40   58  37,51   99  35,88
   HU 09-07-21782    H 20 15:04:00  1192,51 m/p  49  24,20   92  28,27  158  25,57
   HU 11-07-30767    H 20 15:08:50  1182,28 m/p   0   0,00  107  24,19    0   0,00
   HU 10-07-27260    H 20 15:11:16  1177,20 m/p   0   0,00  112  22,83    0   0,00
   HU 11-07-30781    H 20 15:12:48  1174,02 m/p   0   0,00  113  22,56    0   0,00

Kővágó Gábor                    1.cs. Dt: 670600 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   3h 113,40p    R:  17.   3h 123,39p    T:  27.   3h 117,77p
Összesített E:   1.  55h1733,90p    R:   2.  56h1865,43p    T:   6.  54h1717,13p
   HU-10- D-255227   T 20 14:46:43  1237,92 m/p   9  48,20   11  50,28   22  49,33
   HU-11-  O-06850   T 20 14:52:59  1223,76 m/p  22  40,40   34  44,03   63  42,17
   HU-09- 07-22774   H 20 15:06:20  1194,66 m/p  48  24,80   89  29,08  154  26,27

Kővágó Gábor                    2.cs. Dt: 670600 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   1h  32,60p    R:  33.   1h  38,59p    T:  52.   1h  36,93p
   HU-12- D-535206   T 20 14:57:53  1212,91 m/p  35  32,60   54  38,59   93  36,93

Nagy Lehel dr.                  1.cs. Dt: 694054 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h 170,00p    R:   6.   4h 181,83p    T:  12.   4h 176,18p
Összesített E:   7.  40h1193,97p    R:   9.  47h1414,36p    T:  21.  39h1186,90p
   HU-09- 09-98099   H 20 15:00:55  1248,49 m/p   5  50,60    5  51,91    8  51,78
   HU-11- D-403083   H 20 15:03:49  1242,01 m/p   7  49,40    8  51,10   17  50,20
   HU-09- 09-98048   H 20 15:11:23  1225,41 m/p  17  43,40   27  45,93   52  44,09
   HU-07- 09-82094   H 20 15:23:51  1199,02 m/p  45  26,60   75  32,89  132  30,11

Nagy Lehel dr.                  2.cs. Dt: 694054 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   1h  27,80p    R:  35.   1h  33,70p    T:  55.   1h  30,98p
   HU-10- 09-05069   H 20 15:22:22  1202,10 m/p  43  27,80   72  33,70  127  30,98

Nagy Varga Viktor               1.cs. Dt: 694188 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h 161,00p    R:   8.   4h 172,05p    T:  15.   4h 164,46p
Összesített E:   3.  54h1574,22p    R:   4.  56h1744,95p    T:  11.  54h1586,43p
   HU-09- D-211579   H 20 15:00:50  1248,85 m/p   4  51,20    4  52,18    7  51,95
   HU-10- D-259622   H 20 15:04:42  1240,22 m/p   8  48,80    9  50,83   19  49,85
   HU-11- D-427119   H 20 15:13:07  1221,85 m/p  23  39,80   35  43,76   70  40,94
   HU-11- D-427100   H 20 15:30:33  1185,47 m/p  54  21,20  103  25,28  180  21,72

Papp István                     1.cs. Dt: 669910 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  91,60p    R:  18.   3h 120,13p    T:  32.   2h  92,38p
Összesített E:  14.   8h 285,89p    R:  31.  12h 375,08p    T:  57.   9h 299,64p
   HU 11-07-30530    H 20 14:39:37  1253,07 m/p   1  53,00    1  53,00    4  52,48
   HU 09-07-22129    H 20 14:54:04  1220,09 m/p  25  38,60   39  42,67   76  39,90
   HU 11-07-30540    H 20 15:10:35  1184,46 m/p   0   0,00  106  24,46    0   0,00

Szabó Elek                      1.cs. Dt: 694290 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   1h  45,20p    R:  31.   1h  47,29p    T:  44.   1h  46,54p
Összesített E:  13.  12h 356,44p    R:  28.  17h 468,68p    T:  52.  13h 364,88p
   HU 10-09-05412    H 20 15:08:44  1231,59 m/p  14  45,20   22  47,29   38  46,54

Szota György                    1.cs. Dt: 667357 Kg:  10 Ók: 148 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   2h  46,60p    R:  28.   2h  54,63p    T:  43.   2h  49,39p
Összesített E:  11.  17h 434,19p    R:  25.  19h 507,89p    T:  50.  15h 381,40p
   HU 09-07-21816    H 20 15:03:48  1189,55 m/p  50  23,60   95  27,45  162  24,87
   HU 09-07-21813    H 20 15:03:52  1189,41 m/p  51  23,00   96  27,18  164  24,52

Tagszövetségi díjlista
   1. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 11-D-344351    H 1284,61 m/p
   2. Pethő László                   1.cs. A12 HU 11-D-344503    H 1270,54 m/p
   3. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-07-29678    H 1265,92 m/p
   4. Papp István                    1.cs. A50 HU 11-07-30530    H 1253,07 m/p
   5. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50 HU 12-D-530644    H 1252,39 m/p
   6. Ács Ferenc                     1.cs. A50 HU 10-07-26704    H 1249,98 m/p
   7. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50 HU-09- D-211579   H 1248,85 m/p
   8. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50 HU-09- 09-98099   H 1248,49 m/p
   9. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 10-D-253655    H 1248,31 m/p
  10. Zakar Menyhért                 1.cs. A64 HU 11-09-09480    H 1248,06 m/p
  11. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50 HU 11-07-30375    H 1248,04 m/p
  12. Fogarassy Sándor               1.cs. A26 HU-12- D-535184   H 1246,36 m/p
  13. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 10-D-253499    H 1245,13 m/p
  14. Fodor László                   1.cs. A04 HU 10-D-255051    H 1244,98 m/p
  15. Zámbó János                    1.cs. A04 HU 09-07-19021    H 1244,71 m/p
  16. Pethő László                   1.cs. A12 HU 12-D-464006    H 1244,52 m/p
  17. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50 HU-11- D-403083   H 1242,01 m/p
  18. Fehér László                   1.cs. A12 HU 12-07-33033    H 1241,38 m/p
  19. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50 HU-10- D-259622   H 1240,22 m/p
  20. Dorner György                  1.cs. A12 HU 11-D-344307    H 1239,17 m/p
  21. Fejős Csaba                    1.cs. A64 HU 09-09-97189    H 1238,26 m/p
  22. Kővágó Gábor                   1.cs. A50 HU-10- D-255227   T 1237,92 m/p
  23. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-07-29695    H 1237,07 m/p
  24. Kovács József                  1.cs. A50 HU 11-07-30753    H 1236,95 m/p
  25. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU 10-D-302132    H 1236,90 m/p
  26. Kaszás László                  1.cs. A26 HU-11- 07-32640   H 1235,30 m/p
  27. Tóth József                    1.cs. A12 HU 07-07-00913    H 1234,37 m/p
  28. Kiss József                    1.cs. V10 HU 09-07-22952    H 1234,36 m/p
  29. Kiss József                    1.cs. V10 HU 10-07-28026    H 1234,28 m/p
  30. Dorner György                  1.cs. A12 HU 10-D-253614    H 1234,26 m/p
  31. Dósa József                    1.cs. A64 HU 11-D-402770    H 1234,10 m/p
  32. Dósa József                    1.cs. A64 HU 11-D-402782    H 1234,02 m/p
  33. Ács Ferenc                     1.cs. A50 HU 10-07-26719    H 1233,08 m/p
  34. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 10-07-25770    H 1232,48 m/p
  35. Boda Ákos                      3.cs. A50 HU 11-07-30816    T 1232,47 m/p
  36. Dósa József                    1.cs. A64 HU 11-D-402779    H 1232,22 m/p
  37. Babicz József                  1.cs. A64 HU 11-09-10896    T 1232,07 m/p
  38. Szabó Elek                     1.cs. A50 HU 10-09-05412    H 1231,59 m/p
  39. Fodor László                   1.cs. A04 HU 07-07-99081    H 1231,37 m/p
  40. Balázs Sándor                  1.cs. V10 HU 10-07-29004    T 1231,19 m/p
  41. Fodor László                   1.cs. A04 HU 10-D-255060    H 1230,30 m/p
  42. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 11-07-29558    H 1230,27 m/p
  43. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 11-D-345264    H 1229,81 m/p
  44. Dulai László                   1.cs. A26 HU-09- D-225198   H 1229,08 m/p
  45. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU 12-07-34511    H 1228,52 m/p
  46. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU 10-07-26846    T 1228,41 m/p
  47. Kiss József                    2.cs. V10 HU 12-07-34928    H 1227,75 m/p
  48. Fehér László                   1.cs. A12 HU 11-07-29870    H 1227,21 m/p
  49. Pethő László                   1.cs. A12 HU 12-D-462616    H 1226,40 m/p
  50. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 11-D-345287    H 1226,24 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fodor László                   1.cs. A04    5 h.  229,88 p
   2. Kancsár József                 1.cs. A12    5 h.  227,79 p
   3. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50    5 h.  223,07 p
   4. Dósa József                    1.cs. A64    5 h.  220,79 p
   5. Kómár József és fia            1.cs. A26    5 h.  215,55 p
   6. Fogarassy László               1.cs. A12    5 h.  209,96 p
   7. Fehér László                   1.cs. A12    5 h.  204,72 p
   8. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.  200,71 p
   9. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  199,30 p
  10. Pethő László                   1.cs. A12    4 h.  184,57 p
  11. Kaszás László                  1.cs. A26    5 h.  180,95 p
  12. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50    4 h.  176,18 p
  13. Zakar Menyhért                 1.cs. A64    5 h.  172,74 p
  14. Babicz József                  1.cs. A64    5 h.  171,87 p
  15. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50    4 h.  164,46 p
  16. Kiss József                    1.cs. V10    4 h.  164,12 p
  17. Fejős Csaba                    1.cs. A64    5 h.  160,35 p
  18. Ács Ferenc                     1.cs. A50    4 h.  159,94 p
  19. Tóth Sándor                    1.cs. A64    4 h.  152,24 p
  20. Dorner György                  1.cs. A12    4 h.  149,44 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50    5 h.  231,85 p
   2. Dósa József                    1.cs. A64    5 h.  228,85 p
   3. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.  209,83 p
   4. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  209,56 p

A verseny A50 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajnóczi - Makádi              1.cs.    5 h.  217,00 p
   2. Boda Ákos                      3.cs.    5 h.  188,80 p
   3. Boda Ákos                      1.cs.    5 h.  188,80 p
   4. Nagy Lehel dr.                 1.cs.    4 h.  170,00 p
   5. Nagy Varga Viktor              1.cs.    4 h.  161,00 p
   6. Ács Ferenc                     1.cs.    4 h.  153,20 p
   7. Japport Zoltán                 2.cs.    4 h.  129,20 p
   8. Japport Zoltán                 1.cs.    3 h.  122,40 p
   9. Kővágó Gábor                   1.cs.    3 h.  113,40 p
  10. Kovács József                  1.cs.    3 h.  103,20 p
  11. Papp István                    1.cs.    2 h.   91,60 p
  12. Boda Ákos                      2.cs.    2 h.   73,60 p
  13. Szota György                   1.cs.    2 h.   46,60 p
  14. Szabó Elek                     1.cs.    1 h.   45,20 p
  15. Grizner Sándor                 2.cs.    1 h.   35,00 p
  16. Kővágó Gábor                   2.cs.    1 h.   32,60 p
  17. Nagy Lehel dr.                 2.cs.    1 h.   27,80 p
  18. Grizner Sándor                 1.cs.    1 h.   22,40 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.09. Straubing
  06.23. Regensburg
  07.06. Schwabach
  07.20. Schwabach

Tagszövetségi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kómár József és fia            1.cs. A26   20 h.  805,12 p
   2. Fodor László                   1.cs. A04   20 h.  784,90 p
   3. Dorner György                  1.cs. A12   19 h.  781,62 p
   4. Boda Ákos                      1.cs. A50   19 h.  750,30 p
   5. Fehér László                   1.cs. A12   19 h.  737,52 p
   6. Fogarassy László               1.cs. A12   18 h.  712,31 p
   7. Kiss József                    1.cs. V10   18 h.  685,17 p
   8. Kaszás László                  1.cs. A26   18 h.  682,70 p
   9. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50   17 h.  662,80 p
  10. Dósa József                    1.cs. A64   16 h.  661,43 p
  11. Zámbó János                    1.cs. A04   17 h.  654,18 p
  12. Zakar Menyhért                 1.cs. A64   19 h.  642,41 p
  13. Csányi Sándor                  1.cs. A12   18 h.  628,47 p
  14. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   17 h.  628,02 p
  15. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   15 h.  591,08 p
  16. Pethő László                   1.cs. A12   14 h.  573,55 p
  17. Boda Ákos                      3.cs. A50   16 h.  561,99 p
  18. Hegyi László                   1.cs. A04   16 h.  553,36 p
  19. Kancsár József                 1.cs. A12   14 h.  536,85 p
  20. Japport Zoltán                 1.cs. A50   13 h.  528,78 p
  21. Tóth József                    1.cs. A12   15 h.  528,14 p
  22. Dulai László                   1.cs. A26   16 h.  519,39 p
  23. Kiss József                    2.cs. V10   15 h.  512,87 p
  24. Tóth Sándor                    1.cs. A64   14 h.  510,26 p
  25. Kovács József                  1.cs. A50   15 h.  499,26 p
  26. Ács Ferenc                     1.cs. A50   14 h.  493,61 p
  27. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50   12 h.  484,90 p
  28. Fejős Csaba                    1.cs. A64   14 h.  480,04 p
  29. Fodor László                   2.cs. A04   13 h.  462,24 p

Hatvan I. röpcsoport Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Boda Ákos                      1.cs. A50   20 h.  811,01 p
   2. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50   20 h.  772,19 p
   3. Dósa József                    1.cs. A64   18 h.  757,99 p
   4. Kiss József                    1.cs. V10   19 h.  753,99 p
   5. Zakar Menyhért                 1.cs. A64   19 h.  716,51 p

A50 egyesületi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Boda Ákos                      1.cs.   19 h.  736,80 p
   2. Bajnóczi - Makádi              1.cs.   19 h.  700,61 p
   3. Nagy Varga Viktor              1.cs.   17 h.  640,94 p
   4. Kővágó Gábor                   1.cs.   15 h.  595,28 p
   5. Boda Ákos                      3.cs.   17 h.  588,79 p
   6. Japport Zoltán                 1.cs.   14 h.  545,51 p
   7. Kovács József                  1.cs.   17 h.  544,21 p
   8. Nagy Lehel dr.                 1.cs.   13 h.  503,40 p
   9. Ács Ferenc                     1.cs.   13 h.  465,45 p
  10. Kővágó Gábor                   2.cs.   12 h.  418,57 p
  11. Boda Ákos                      2.cs.    8 h.  288,66 p
  12. Kővágó Gábor                   3.cs.    9 h.  277,63 p
  13. Grizner Sándor                 1.cs.    7 h.  221,67 p
  14. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs.    6 h.  214,54 p
  15. Japport Zoltán                 2.cs.    6 h.  197,35 p
  16. Grizner Sándor                 2.cs.    5 h.  183,88 p
  17. Szabó Elek                     1.cs.    5 h.  180,03 p
  18. Papp István                    1.cs.    4 h.  169,64 p
  19. Szota György                   1.cs.    5 h.  125,74 p
  20. Skultéti József                1.cs.    2 h.   58,96 p
  21. Nagy Lehel dr.                 2.cs.    1 h.   27,80 p
  22. Pálinkás Sándor                1.cs.    1 h.   24,49 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten
  05.19. Melk
  05.28. Haag
  06.01. Melk
  06.09. Straubing
  06.16. Wels
  06.23. Regensburg
  06.30. Melk
  07.06. Schwabach
  07.14. Melk
  07.20. Schwabach

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   76 h. 2513,90 p
   2. Kómár József és fia            1.cs. A26   64 h. 2049,41 p
   3. Fodor László                   1.cs. A04   70 h. 2047,62 p
   4. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   67 h. 1999,75 p
   5. Boda Ákos                      1.cs. A50   65 h. 1946,22 p
   6. Zámbó János                    1.cs. A04   61 h. 1897,14 p
   7. Fogarassy László               1.cs. A12   58 h. 1857,00 p
   8. Kiss József                    1.cs. V10   61 h. 1853,96 p
   9. Japport Zoltán                 1.cs. A50   63 h. 1798,73 p
  10. Pethő László                   1.cs. A12   60 h. 1769,41 p
  11. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   62 h. 1742,10 p
  12. Csányi Sándor                  1.cs. A12   61 h. 1730,26 p
  13. Kaszás László                  1.cs. A26   56 h. 1711,94 p
  14. Kancsár József                 1.cs. A12   56 h. 1678,95 p
  15. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50   56 h. 1644,81 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   73 h. 2266,82 p
   2. Boda Ákos                      1.cs. A50   72 h. 2223,55 p
   3. Kiss József                    1.cs. V10   68 h. 2115,14 p
   4. Japport Zoltán                 1.cs. A50   69 h. 2029,40 p
   5. Kovács József                  1.cs. A50   76 h. 2012,40 p

A50 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kővágó Gábor                   1.cs.   65 h. 1978,61 p
   2. Boda Ákos                      1.cs.   63 h. 1909,70 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs.   59 h. 1705,20 p
   4. Nagy Varga Viktor              1.cs.   60 h. 1689,40 p
   5. Bajnóczi - Makádi              1.cs.   54 h. 1599,40 p
   6. Kovács József                  1.cs.   51 h. 1416,22 p
   7. Nagy Lehel dr.                 1.cs.   41 h. 1214,35 p
   8. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs.   42 h. 1114,14 p
   9. Ács Ferenc                     1.cs.   33 h.  976,05 p
  10. Grizner Sándor                 1.cs.   28 h.  748,84 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten
  05.19. Melk
  05.28. Haag
  06.01. Melk
  06.09. Straubing
  06.16. Wels
  06.23. Regensburg
  06.30. Melk
  07.06. Schwabach
  07.14. Melk
  07.20. Schwabach

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   58 h. 2025,82 p
   2. Kómár József és fia            1.cs. A26   57 h. 1893,24 p
   3. Fodor László                   1.cs. A04   59 h. 1820,80 p
   4. Fogarassy László               1.cs. A12   52 h. 1736,99 p
   5. Boda Ákos                      1.cs. A50   55 h. 1735,92 p
   6. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   54 h. 1717,13 p
   7. Kiss József                    1.cs. V10   53 h. 1689,43 p
   8. Zámbó János                    1.cs. A04   51 h. 1647,57 p
   9. Pethő László                   1.cs. A12   51 h. 1599,77 p
  10. Csányi Sándor                  1.cs. A12   54 h. 1599,43 p
  11. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   54 h. 1586,43 p
  12. Kancsár József                 1.cs. A12   50 h. 1545,65 p
  13. Japport Zoltán                 1.cs. A50   50 h. 1538,40 p
  14. Fehér László                   1.cs. A12   48 h. 1505,46 p
  15. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50   48 h. 1476,35 p
  16. Kaszás László                  1.cs. A26   44 h. 1430,83 p
  17. Hegyi László                   1.cs. A04   50 h. 1427,74 p
  18. Kovács József                  1.cs. A50   49 h. 1366,16 p
  19. Sztrehovszki László            1.cs. A04   44 h. 1315,78 p
  20. Tóth Sándor                    1.cs. A64   40 h. 1192,03 p
  21. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50   39 h. 1186,90 p
  22. Tóth József                    1.cs. A12   40 h. 1130,51 p
  23. Dósa József                    1.cs. A64   35 h. 1115,05 p
  24. Zakar Menyhért                 1.cs. A64   38 h. 1110,61 p
  25. Dulai László                   1.cs. A26   37 h. 1082,66 p
  26. Ács Ferenc                     1.cs. A50   37 h. 1072,61 p
  27. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   32 h. 1053,94 p
  28. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   35 h. 1027,98 p
  29. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   36 h. 1014,22 p
  30. Czakó József                   1.cs. A04   39 h. 1010,77 p
  31. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26   38 h.  981,45 p
  32. Szota Zoltán                   1.cs. A12   35 h.  944,13 p
  33. Fejős Csaba                    1.cs. A64   31 h.  916,97 p
  34. Babicz József                  1.cs. A64   32 h.  893,66 p
  35. Bócsai Tibor                   1.cs. A12   30 h.  886,51 p
  36. Kovács - Lados                 1.cs. A04   33 h.  868,19 p
  37. Kiss Ferenc                    1.cs. V10   32 h.  829,81 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Boda Ákos                      1.cs. A50   58 h. 1898,52 p
   2. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   56 h. 1865,43 p
   3. Kiss József                    1.cs. V10   55 h. 1836,76 p
   4. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   56 h. 1744,95 p
   5. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50   54 h. 1698,34 p
   6. Japport Zoltán                 1.cs. A50   53 h. 1690,44 p
   7. Kovács József                  1.cs. A50   59 h. 1686,04 p
   8. Tóth Sándor                    1.cs. A64   50 h. 1469,30 p
   9. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50   47 h. 1414,36 p

A50 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kővágó Gábor                   1.cs.   55 h. 1733,90 p
   2. Boda Ákos                      1.cs.   53 h. 1694,42 p
   3. Nagy Varga Viktor              1.cs.   54 h. 1574,22 p
   4. Japport Zoltán                 1.cs.   51 h. 1542,88 p
   5. Bajnóczi - Makádi              1.cs.   50 h. 1505,72 p
   6. Kovács József                  1.cs.   48 h. 1350,00 p
   7. Nagy Lehel dr.                 1.cs.   40 h. 1193,97 p
   8. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs.   36 h. 1011,62 p
   9. Ács Ferenc                     1.cs.   33 h.  976,05 p
  10. Grizner Sándor                 1.cs.   28 h.  748,84 p
  11. Szota György                   1.cs.   17 h.  434,19 p
  12. Skultéti József                1.cs.   15 h.  360,49 p
  13. Szabó Elek                     1.cs.   12 h.  356,44 p
  14. Papp István                    1.cs.    8 h.  285,89 p
  15. Majoros István                 1.cs.   11 h.  283,63 p
  16. Varga László                   1.cs.    6 h.  142,07 p
  17. Gergely László                 1.cs.    4 h.  107,26 p
  18. Pálinkás Sándor                1.cs.    3 h.   72,16 p
  19. Demeter Attila                 1.cs.    1 h.   26,84 p
  20. KO-MA Team                     1.cs.    1 h.   19,93 p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H  4h 179,78p
  2. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  4h 176,14p
  3. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  4h 167,87p
  4. Tóth József                    A12 HU 07-07-00913    H  4h 163,44p
  5. Kiss József                    V10 HU 09-07-22952    H  4h 158,00p
  6. Dósa József                    A64 HU 11-D-402770    H  4h 155,13p
  7. Kaszás László                  A26 HU-11- D-344609   H  4h 154,40p
  8. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06866     H  4h 151,44p
  9. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  4h 145,91p
 10. Dorner György                  A12 HU 11-D-344302    H  4h 144,84p
 11. Detre Gusztáv                  V10 HU 11-D-345685    H  4h 144,29p
 12. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-D-437075    H  4h 143,26p
 13. Nagy Lehel dr.                 A50 HU-07- 09-82094   H  4h 141,04p
 14. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  4h 134,42p
 15. Kovács József                  A50 HU 11-07-30766    H  4h 131,18p
 16. Kiss József                    V10 HU 11-07-31286    H  4h 123,57p
 17. Csányi Sándor                  A12 HU 07-07-99659    H  4h 118,37p
 18. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19021    H  3h 145,10p
 19. Pethő László                   A12 HU 11-D-344503    H  3h 141,88p
 20. Dósa József                    A64 HU 11-D-402779    H  3h 140,52p
 21. Fodor László                   A04 HU 10-D-255051    H  3h 139,70p
 22. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  3h 138,06p
 23. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302132    H  3h 135,79p
 24. Dorner György                  A12 HU 08-D-181619    H  3h 133,17p
 25. Nagy Lehel dr.                 A50 HU-09- 09-98099   H  3h 133,03p
 26. Kaszás László                  A26 HU-09- 07-19709   H  3h 131,48p
 27. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29678    H  3h 127,68p
 28. Fogarassy László               A12 HU 10-D-253655    H  3h 127,47p
 29. Nagy Varga Viktor              A50 HU-10- D-259622   H  3h 125,04p
 30. Fehér László                   A12 HU 10-07-25511    H  3h 124,62p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  4h 144,48p
  2. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  4h 137,77p
  3. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  3h 136,30p
  4. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397202    T  3h 130,83p
  5. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  3h 123,48p
  6. Babicz József                  A64 HU 11-09-10896    T  3h 119,32p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302139    T  3h 117,97p
  8. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  3h 116,10p
  9. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255227   T  3h 115,06p
 10. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  3h 113,18p
 11. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346130    T  3h 104,25p
 12. Boda Ákos                      A50 HU 12-O-13241     T  3h  93,88p
 13. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29289    T  3h  76,99p
 14. Kővágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06850   T  2h  95,02p
 15. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-313481    T  2h  89,80p
 16. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346155    T  2h  89,10p
 17. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397211    T  2h  83,25p
 18. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  2h  82,67p
 19. Balázs Sándor                  V10 HU 10-07-29004    T  2h  82,21p
 20. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463883    T  2h  81,07p
 21. Fodor László                   A04 HU 11-07-29251    T  2h  80,33p
 22. Grizner Sándor                 A50 HU 09-26-18886    T  2h  79,65p
 23. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  2h  77,10p
 24. Szota Zoltán                   A12 HU 12-D-464085    T  2h  75,89p
 25. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  2h  69,75p
 26. Grizner Sándor                 A50 HU 11-D-391254    T  2h  64,69p
 27. Zakar Menyhért                 A64 HU 12-D-561697    T  2h  64,23p
 28. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  2h  63,88p
 29. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  2h  55,42p

Hosszú távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Dósa József                    A64 HU 11-D-402770    H  4h 168,68p
  2. Kiss József                    V10 HU 09-07-22952    H  4h 168,07p
  3. Nagy Lehel dr.                 A50 HU-09- 09-98099   H  4h 163,04p
  4. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-D-437075    H  4h 158,25p
  5. Detre Gusztáv                  V10 HU 11-D-345685    H  4h 157,04p
  6. Nagy Lehel dr.                 A50 HU-07- 09-82094   H  4h 153,45p
  7. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  4h 146,26p
  8. Kovács József                  A50 HU 11-07-30766    H  4h 145,22p
  9. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    H  4h 144,40p
 10. Kiss József                    V10 HU 11-07-31286    H  4h 142,79p

Hosszú távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  4h 152,38p
  2. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  4h 148,86p
  3. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  3h 137,80p
  4. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397202    T  3h 135,41p
  5. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  3h 127,54p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302139    T  3h 125,89p
  7. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255227   T  3h 124,54p
  8. Babicz József                  A64 HU 11-09-10896    T  3h 121,68p
  9. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346130    T  3h 113,97p
 10. Boda Ákos                      A50 HU 12-O-13241     T  3h 102,91p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Lehel dr.                 A50 HU-09- 09-98099   H  4h 155,86p
  2. Nagy Lehel dr.                 A50 HU-07- 09-82094   H  4h 140,70p
  3. Kovács József                  A50 HU 11-07-30766    H  4h 130,51p
  4. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34432    H  4h 128,41p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302132    H  3h 135,64p
  6. Nagy Varga Viktor              A50 HU-10- D-259622   H  3h 124,44p
  7. Bajnóczi - Makádi              A50 HU 12-07-34113    H  3h 121,51p
  8. Ács Ferenc                     A50 HU 10-07-26704    H  3h 119,66p
  9. Kővágó Gábor                   A50 HU-06- 07-89165   H  3h 113,36p
 10. Ács Ferenc                     A50 HU 10-07-26719    H  3h 112,48p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  4h 142,82p
  2. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  3h 132,54p
  3. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  3h 120,77p
  4. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255227   T  3h 119,64p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302139    T  3h 115,58p
  6. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346130    T  3h 102,19p
  7. Boda Ákos                      A50 HU 12-O-13241     T  3h  92,55p
  8. Kővágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06850   T  2h  93,40p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-313481    T  2h  91,52p
 10. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346155    T  2h  85,91p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H 11h 343,29p
  2. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H 11h 329,39p
  3. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H 10h 353,98p
  4. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H 10h 347,61p
  5. Pethő László                   A12 HU 11-D-344503    H 10h 336,09p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302132    H 10h 310,10p
  7. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30904   H 10h 290,74p
  8. Csányi Sándor                  A12 HU 07-07-99659    H 10h 262,93p
  9. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  9h 337,03p
 10. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  9h 327,66p
 11. Fogarassy László               A12 HU 11-D-344351    H  9h 311,94p
 12. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  9h 298,66p
 13. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06866     H  9h 294,15p
 14. Fogarassy László               A12 HU 10-D-253655    H  9h 287,20p
 15. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  9h 284,19p
 16. Kővágó Gábor                   A50 HU-06- 07-89165   H  9h 277,06p
 17. Dorner György                  A12 HU 11-D-344302    H  9h 273,09p
 18. Kiss József                    V10 HU 11-07-31286    H  9h 271,97p
 19. Fodor László                   A04 HU 07-07-99081    H  9h 269,22p
 20. Kovács József                  A50 HU 11-07-30766    H  9h 266,84p
 21. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  9h 263,06p
 22. Kaszás László                  A26 HU-11- D-344609   H  9h 261,19p
 23. Tóth Sándor                    A64 HU 12-D-463008    H  9h 251,74p
 24. Nagy Varga Viktor              A50 HU-12- D-532901   H  9h 251,54p
 25. Csányi Sándor                  A12 HU 08-07-13797    H  9h 246,03p
 26. Hegyi László                   A04 HU 09-07-19203    H  9h 228,15p
 27. Kovács József                  A50 HU 09-07-21782    H  9h 215,14p
 28. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19021    H  8h 295,92p
 29. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  8h 290,31p
 30. Dorner György                  A12 HU 12-D-462531    H  8h 280,66p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T 10h 326,91p
  2. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  9h 311,21p
  3. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  9h 273,02p
  4. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  9h 254,70p
  5. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  8h 243,21p
  6. Boda Ákos                      A50 HU 11-07-30816    T  8h 241,19p
  7. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  8h 235,19p
  8. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  8h 212,09p
  9. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29289    T  8h 209,39p
 10. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  7h 234,94p
 11. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302139    T  7h 226,85p
 12. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  7h 209,67p
 13. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  7h 207,98p
 14. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  7h 177,51p
 15. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255227   T  6h 208,93p
 16. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-313481    T  6h 204,66p
 17. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397211    T  6h 188,17p
 18. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346155    T  6h 187,38p
 19. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346130    T  6h 172,11p
 20. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- D-396011   T  6h 148,48p
 21. Szota Zoltán                   A12 HU 10-07-27447    T  6h 146,75p
 22. Japport Zoltán                 A50 HU 09-28-08009    T  6h 143,66p
 23. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-27048    T  6h 131,68p
 24. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397202    T  5h 180,36p
 25. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-27037    T  5h 155,91p
 26. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  5h 154,46p
 27. Balázs Sándor                  V10 HU 10-07-29004    T  5h 149,49p
 28. Boda Ákos                      A50 HU 12-O-13241     T  5h 147,42p
 29. Fodor László                   A04 HU 11-07-29251    T  5h 147,28p
 30. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34410    T  5h 146,90p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302132    H 11h 348,38p
  2. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30904   H 11h 337,10p
  3. Kovács József                  A50 HU 11-07-30781    H 11h 309,55p
  4. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H 10h 334,20p
  5. Kovács József                  A50 HU 11-07-30766    H 10h 310,91p
  6. Kiss József                    V10 HU 11-07-31286    H  9h 298,12p
  7. Kővágó Gábor                   A50 HU-06- 07-89165   H  9h 295,20p
  8. Detre Gusztáv                  V10 HU 11-D-345685    H  9h 289,67p
  9. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  9h 285,83p
 10. Nagy Lehel dr.                 A50 HU-09- 09-98099   H  9h 283,56p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T 10h 345,28p
  2. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  9h 324,67p
  3. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  9h 296,58p
  4. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  9h 277,98p
  5. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  9h 267,14p
  6. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-27048    T  9h 206,77p
  7. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  8h 271,11p
  8. Boda Ákos                      A50 HU 11-07-30816    T  8h 255,17p
  9. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397211    T  8h 237,76p
 10. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  8h 235,29p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30904   H 11h 310,32p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302132    H 10h 306,61p
  3. Kovács József                  A50 HU 11-07-30766    H 10h 280,38p
  4. Kovács József                  A50 HU 11-07-30781    H 10h 262,87p
  5. Nagy Varga Viktor              A50 HU-12- D-532901   H  9h 247,76p
  6. Kővágó Gábor                   A50 HU-06- 07-89165   H  8h 258,71p
  7. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30906   H  8h 253,78p
  8. Nagy Lehel dr.                 A50 HU-09- 09-98099   H  8h 242,56p
  9. Bajnóczi - Makádi              A50 HU 10-D-255443    H  8h 227,03p
 10. Nagy Varga Viktor              A50 HU-11- D-427119   H  8h 219,27p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T 10h 329,14p
  2. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  9h 314,15p
  3. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  9h 257,09p
  4. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  8h 256,98p
  5. Boda Ákos                      A50 HU 11-07-30816    T  8h 241,77p
  6. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  7h 215,52p
  7. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  7h 201,07p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302139    T  6h 211,58p
  9. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255227   T  6h 210,39p
 10. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  6h 206,30p