Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A26 Kartal
Első adat felvétele: 2013.07.23 15:47:37
Az adatok utolsó módosítása: 2013.07.23 16:58:26
A lista kiadásának időpontja: 2013.07.23 17:10:52
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2013.08.22 15:47:37
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 12 verseny 

Feleresztés helye: Schwabach
Feleresztés ideje: 2013.07.20 05:45
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 670000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 53
Legkisebb pont   : 21,2
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A50 Zsámbok            16   23   216   43   54   1253,07   1202,10   1185,47
A64 Szentmártonkáta     8    9    87   17   22   1248,06   1209,27   1198,36
V10 Hatvan             13   17   168   34   42   1234,36   1157,01   1135,05
Hatvan I.              37   49   471   94  118   1253,07   1190,25   1172,09
A04 Kartal              8   12    95   19   24   1244,98   1187,39   1173,56
A12 Aszód              11   13   116   23   29   1284,61   1210,16   1201,09
A26 Kartal              5    5    49   10   12   1246,36   1221,29   1208,28
Hatvan II.             24   30   260   52   65   1284,61   1202,83   1195,92
Tagszövetségben        61   79   731  146  183   1284,61   1196,66   1185,20

A26 egyesületi díjlista
   1. Fogarassy Sándor               1.cs. HU-12- D-535184   H 1246,36 m/p
   2. Kómár József és fia            1.cs. HU 10-D-253499    H 1245,13 m/p
   3. Kaszás László                  1.cs. HU-11- 07-32640   H 1235,30 m/p
   4. Kómár József és fia            1.cs. HU 11-07-29558    H 1230,27 m/p
   5. Kómár József és fia            1.cs. HU 11-D-345264    H 1229,81 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Dulai László                    1.cs. Dt: 654548 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   3h  95,40p    R:   9.   3h 113,78p    T:  21.   4h 148,92p
Összesített E:   5.  20h 653,99p    R:  16.  23h 723,34p    T:  25.  37h1082,66p
   HU-09- D-225198   H 20 14:37:33  1229,08 m/p   6  38,55   21  43,06   44  45,49
   HU-12- D-535129   H 20 14:40:50  1221,55 m/p   9  29,87   36  35,61   71  40,77
   HU-10-   O-1044   H 20 14:40:57  1221,29 m/p  10  26,98   37  35,11   72  40,59
   HU-10- D-293427   H 20 14:56:59  1185,81 m/p   0   0,00    0   0,00  178  22,07

Fogarassy Sándor                1.cs. Dt: 655171 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   2h  77,09p    R:  10.   3h 111,30p    T:  26.   3h 119,51p
Összesített E:   3.  28h 832,09p    R:  13.  31h 930,95p    T:  27.  32h1053,94p
   HU-12- D-535184   H 20 14:30:40  1246,36 m/p   1  53,00    5  51,01   12  51,08
   HU-10- D-252725   H 20 14:44:42  1213,95 m/p  11  24,09   39  34,12   91  37,27
   HU-12- D-464663   H 20 14:50:00  1202,15 m/p   0   0,00   55  26,17  126  31,16

Kaszás László                   1.cs. Dt: 661172 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   3h 101,18p    R:   7.   5h 160,67p    T:  11.   5h 180,95p
Összesített E:   2.  45h1261,46p    R:   8.  42h1254,91p    T:  16.  44h1430,83p
   HU-11- 07-32640   H 20 14:40:14  1235,30 m/p   3  47,22   13  47,04   26  48,63
   HU-09- 07-19709   H 20 14:46:04  1221,98 m/p   8  32,76   35  36,11   69  41,12
   HU-11- D-344609   H 20 14:52:12  1208,28 m/p  12  21,20   48  29,65  110  33,95
   HU-10- D-293309   H 20 14:56:35  1198,68 m/p   0   0,00   58  24,68  135  29,59
   HU-11- D-344728   H 20 14:57:31  1196,66 m/p   0   0,00   61  23,19  146  27,66
   HU-11- 07-32636   H 20 15:00:52  1189,44 m/p   0   0,00    0   0,00  163  24,69
   HU-10- 07-26342   H 20 15:02:30  1185,96 m/p   0   0,00    0   0,00  177  22,25

Kómár József és fia             1.cs. Dt: 662908 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   4h 171,53p    R:   3.   5h 203,39p    T:   5.   5h 215,55p
Összesített E:   1.  53h1708,88p    R:   2.  54h1722,92p    T:   2.  57h1893,24p
   HU 10-D-253499    H 20 14:37:24  1245,13 m/p   2  50,11    6  50,52   13  50,90
   HU 11-07-29558    H 20 14:43:50  1230,27 m/p   4  44,33   19  44,06   42  45,84
   HU 11-D-345264    H 20 14:44:02  1229,81 m/p   5  41,44   20  43,56   43  45,66
   HU 11-D-345287    H 20 14:45:36  1226,24 m/p   7  35,65   24  41,57   50  44,44
   HU 08-D-181843    H 20 14:58:17  1198,13 m/p   0   0,00   60  23,68  140  28,71

Tagszövetségi díjlista
   1. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 11-D-344351    H 1284,61 m/p
   2. Pethő László                   1.cs. A12 HU 11-D-344503    H 1270,54 m/p
   3. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-07-29678    H 1265,92 m/p
   4. Papp István                    1.cs. A50 HU 11-07-30530    H 1253,07 m/p
   5. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50 HU 12-D-530644    H 1252,39 m/p
   6. Ács Ferenc                     1.cs. A50 HU 10-07-26704    H 1249,98 m/p
   7. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50 HU-09- D-211579   H 1248,85 m/p
   8. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50 HU-09- 09-98099   H 1248,49 m/p
   9. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 10-D-253655    H 1248,31 m/p
  10. Zakar Menyhért                 1.cs. A64 HU 11-09-09480    H 1248,06 m/p
  11. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50 HU 11-07-30375    H 1248,04 m/p
  12. Fogarassy Sándor               1.cs. A26 HU-12- D-535184   H 1246,36 m/p
  13. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 10-D-253499    H 1245,13 m/p
  14. Fodor László                   1.cs. A04 HU 10-D-255051    H 1244,98 m/p
  15. Zámbó János                    1.cs. A04 HU 09-07-19021    H 1244,71 m/p
  16. Pethő László                   1.cs. A12 HU 12-D-464006    H 1244,52 m/p
  17. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50 HU-11- D-403083   H 1242,01 m/p
  18. Fehér László                   1.cs. A12 HU 12-07-33033    H 1241,38 m/p
  19. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50 HU-10- D-259622   H 1240,22 m/p
  20. Dorner György                  1.cs. A12 HU 11-D-344307    H 1239,17 m/p
  21. Fejős Csaba                    1.cs. A64 HU 09-09-97189    H 1238,26 m/p
  22. Kővágó Gábor                   1.cs. A50 HU-10- D-255227   T 1237,92 m/p
  23. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-07-29695    H 1237,07 m/p
  24. Kovács József                  1.cs. A50 HU 11-07-30753    H 1236,95 m/p
  25. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU 10-D-302132    H 1236,90 m/p
  26. Kaszás László                  1.cs. A26 HU-11- 07-32640   H 1235,30 m/p
  27. Tóth József                    1.cs. A12 HU 07-07-00913    H 1234,37 m/p
  28. Kiss József                    1.cs. V10 HU 09-07-22952    H 1234,36 m/p
  29. Kiss József                    1.cs. V10 HU 10-07-28026    H 1234,28 m/p
  30. Dorner György                  1.cs. A12 HU 10-D-253614    H 1234,26 m/p
  31. Dósa József                    1.cs. A64 HU 11-D-402770    H 1234,10 m/p
  32. Dósa József                    1.cs. A64 HU 11-D-402782    H 1234,02 m/p
  33. Ács Ferenc                     1.cs. A50 HU 10-07-26719    H 1233,08 m/p
  34. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 10-07-25770    H 1232,48 m/p
  35. Boda Ákos                      3.cs. A50 HU 11-07-30816    T 1232,47 m/p
  36. Dósa József                    1.cs. A64 HU 11-D-402779    H 1232,22 m/p
  37. Babicz József                  1.cs. A64 HU 11-09-10896    T 1232,07 m/p
  38. Szabó Elek                     1.cs. A50 HU 10-09-05412    H 1231,59 m/p
  39. Fodor László                   1.cs. A04 HU 07-07-99081    H 1231,37 m/p
  40. Balázs Sándor                  1.cs. V10 HU 10-07-29004    T 1231,19 m/p
  41. Fodor László                   1.cs. A04 HU 10-D-255060    H 1230,30 m/p
  42. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 11-07-29558    H 1230,27 m/p
  43. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 11-D-345264    H 1229,81 m/p
  44. Dulai László                   1.cs. A26 HU-09- D-225198   H 1229,08 m/p
  45. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU 12-07-34511    H 1228,52 m/p
  46. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU 10-07-26846    T 1228,41 m/p
  47. Kiss József                    2.cs. V10 HU 12-07-34928    H 1227,75 m/p
  48. Fehér László                   1.cs. A12 HU 11-07-29870    H 1227,21 m/p
  49. Pethő László                   1.cs. A12 HU 12-D-462616    H 1226,40 m/p
  50. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 11-D-345287    H 1226,24 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fodor László                   1.cs. A04    5 h.  229,88 p
   2. Kancsár József                 1.cs. A12    5 h.  227,79 p
   3. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50    5 h.  223,07 p
   4. Dósa József                    1.cs. A64    5 h.  220,79 p
   5. Kómár József és fia            1.cs. A26    5 h.  215,55 p
   6. Fogarassy László               1.cs. A12    5 h.  209,96 p
   7. Fehér László                   1.cs. A12    5 h.  204,72 p
   8. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.  200,71 p
   9. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  199,30 p
  10. Pethő László                   1.cs. A12    4 h.  184,57 p
  11. Kaszás László                  1.cs. A26    5 h.  180,95 p
  12. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50    4 h.  176,18 p
  13. Zakar Menyhért                 1.cs. A64    5 h.  172,74 p
  14. Babicz József                  1.cs. A64    5 h.  171,87 p
  15. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50    4 h.  164,46 p
  16. Kiss József                    1.cs. V10    4 h.  164,12 p
  17. Fejős Csaba                    1.cs. A64    5 h.  160,35 p
  18. Ács Ferenc                     1.cs. A50    4 h.  159,94 p
  19. Tóth Sándor                    1.cs. A64    4 h.  152,24 p
  20. Dorner György                  1.cs. A12    4 h.  149,44 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fodor László                   1.cs. A04    5 h.  219,78 p
   2. Kancsár József                 1.cs. A12    5 h.  217,30 p

A verseny A26 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kómár József és fia            1.cs.    4 h.  171,53 p
   2. Kaszás László                  1.cs.    3 h.  101,18 p
   3. Dulai László                   1.cs.    3 h.   95,40 p
   4. Fogarassy Sándor               1.cs.    2 h.   77,09 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.09. Straubing
  06.23. Regensburg
  07.06. Schwabach
  07.20. Schwabach

Tagszövetségi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kómár József és fia            1.cs. A26   20 h.  805,12 p
   2. Fodor László                   1.cs. A04   20 h.  784,90 p
   3. Dorner György                  1.cs. A12   19 h.  781,62 p
   4. Boda Ákos                      1.cs. A50   19 h.  750,30 p
   5. Fehér László                   1.cs. A12   19 h.  737,52 p
   6. Fogarassy László               1.cs. A12   18 h.  712,31 p
   7. Kiss József                    1.cs. V10   18 h.  685,17 p
   8. Kaszás László                  1.cs. A26   18 h.  682,70 p
   9. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50   17 h.  662,80 p
  10. Dósa József                    1.cs. A64   16 h.  661,43 p
  11. Zámbó János                    1.cs. A04   17 h.  654,18 p
  12. Zakar Menyhért                 1.cs. A64   19 h.  642,41 p
  13. Csányi Sándor                  1.cs. A12   18 h.  628,47 p
  14. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   17 h.  628,02 p
  15. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   15 h.  591,08 p
  16. Pethő László                   1.cs. A12   14 h.  573,55 p
  17. Boda Ákos                      3.cs. A50   16 h.  561,99 p
  18. Hegyi László                   1.cs. A04   16 h.  553,36 p
  19. Kancsár József                 1.cs. A12   14 h.  536,85 p
  20. Japport Zoltán                 1.cs. A50   13 h.  528,78 p
  21. Tóth József                    1.cs. A12   15 h.  528,14 p
  22. Dulai László                   1.cs. A26   16 h.  519,39 p
  23. Kiss József                    2.cs. V10   15 h.  512,87 p
  24. Tóth Sándor                    1.cs. A64   14 h.  510,26 p
  25. Kovács József                  1.cs. A50   15 h.  499,26 p
  26. Ács Ferenc                     1.cs. A50   14 h.  493,61 p
  27. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50   12 h.  484,90 p
  28. Fejős Csaba                    1.cs. A64   14 h.  480,04 p
  29. Fodor László                   2.cs. A04   13 h.  462,24 p

Hatvan II. röpcsoport Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kómár József és fia            1.cs. A26   19 h.  723,94 p
   2. Dorner György                  1.cs. A12   17 h.  682,12 p
   3. Fodor László                   1.cs. A04   18 h.  682,02 p
   4. Fogarassy László               1.cs. A12   17 h.  644,01 p

A26 egyesületi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kómár József és fia            1.cs.   18 h.  688,69 p
   2. Kaszás László                  1.cs.   13 h.  509,65 p
   3. Fogarassy Sándor               1.cs.    9 h.  309,43 p
   4. Dulai László                   1.cs.    8 h.  279,36 p
   5. Lakatos - Lengyel              1.cs.    6 h.  194,60 p
   6. Kómár József és fia            2.cs.    5 h.  150,10 p
   7. Lakatos - Lengyel              2.cs.    1 h.   29,77 p
   8. Freisták Mátyás                1.cs.    1 h.   19,20 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten
  05.19. Melk
  05.28. Haag
  06.01. Melk
  06.09. Straubing
  06.16. Wels
  06.23. Regensburg
  06.30. Melk
  07.06. Schwabach
  07.14. Melk
  07.20. Schwabach

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   76 h. 2513,90 p
   2. Kómár József és fia            1.cs. A26   64 h. 2049,41 p
   3. Fodor László                   1.cs. A04   70 h. 2047,62 p
   4. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   67 h. 1999,75 p
   5. Boda Ákos                      1.cs. A50   65 h. 1946,22 p
   6. Zámbó János                    1.cs. A04   61 h. 1897,14 p
   7. Fogarassy László               1.cs. A12   58 h. 1857,00 p
   8. Kiss József                    1.cs. V10   61 h. 1853,96 p
   9. Japport Zoltán                 1.cs. A50   63 h. 1798,73 p
  10. Pethő László                   1.cs. A12   60 h. 1769,41 p
  11. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   62 h. 1742,10 p
  12. Csányi Sándor                  1.cs. A12   61 h. 1730,26 p
  13. Kaszás László                  1.cs. A26   56 h. 1711,94 p
  14. Kancsár József                 1.cs. A12   56 h. 1678,95 p
  15. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50   56 h. 1644,81 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   66 h. 2144,97 p
   2. Kómár József és fia            1.cs. A26   60 h. 1834,82 p
   3. Zámbó János                    1.cs. A04   58 h. 1618,05 p

A26 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kómár József és fia            1.cs.   63 h. 1889,63 p
   2. Kaszás László                  1.cs.   50 h. 1355,86 p
   3. Fogarassy Sándor               1.cs.   28 h.  832,09 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten
  05.19. Melk
  05.28. Haag
  06.01. Melk
  06.09. Straubing
  06.16. Wels
  06.23. Regensburg
  06.30. Melk
  07.06. Schwabach
  07.14. Melk
  07.20. Schwabach

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   58 h. 2025,82 p
   2. Kómár József és fia            1.cs. A26   57 h. 1893,24 p
   3. Fodor László                   1.cs. A04   59 h. 1820,80 p
   4. Fogarassy László               1.cs. A12   52 h. 1736,99 p
   5. Boda Ákos                      1.cs. A50   55 h. 1735,92 p
   6. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   54 h. 1717,13 p
   7. Kiss József                    1.cs. V10   53 h. 1689,43 p
   8. Zámbó János                    1.cs. A04   51 h. 1647,57 p
   9. Pethő László                   1.cs. A12   51 h. 1599,77 p
  10. Csányi Sándor                  1.cs. A12   54 h. 1599,43 p
  11. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   54 h. 1586,43 p
  12. Kancsár József                 1.cs. A12   50 h. 1545,65 p
  13. Japport Zoltán                 1.cs. A50   50 h. 1538,40 p
  14. Fehér László                   1.cs. A12   48 h. 1505,46 p
  15. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50   48 h. 1476,35 p
  16. Kaszás László                  1.cs. A26   44 h. 1430,83 p
  17. Hegyi László                   1.cs. A04   50 h. 1427,74 p
  18. Kovács József                  1.cs. A50   49 h. 1366,16 p
  19. Sztrehovszki László            1.cs. A04   44 h. 1315,78 p
  20. Tóth Sándor                    1.cs. A64   40 h. 1192,03 p
  21. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50   39 h. 1186,90 p
  22. Tóth József                    1.cs. A12   40 h. 1130,51 p
  23. Dósa József                    1.cs. A64   35 h. 1115,05 p
  24. Zakar Menyhért                 1.cs. A64   38 h. 1110,61 p
  25. Dulai László                   1.cs. A26   37 h. 1082,66 p
  26. Ács Ferenc                     1.cs. A50   37 h. 1072,61 p
  27. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   32 h. 1053,94 p
  28. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   35 h. 1027,98 p
  29. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   36 h. 1014,22 p
  30. Czakó József                   1.cs. A04   39 h. 1010,77 p
  31. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26   38 h.  981,45 p
  32. Szota Zoltán                   1.cs. A12   35 h.  944,13 p
  33. Fejős Csaba                    1.cs. A64   31 h.  916,97 p
  34. Babicz József                  1.cs. A64   32 h.  893,66 p
  35. Bócsai Tibor                   1.cs. A12   30 h.  886,51 p
  36. Kovács - Lados                 1.cs. A04   33 h.  868,19 p
  37. Kiss Ferenc                    1.cs. V10   32 h.  829,81 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   56 h. 1886,08 p
   2. Kómár József és fia            1.cs. A26   54 h. 1722,92 p
   3. Fogarassy László               1.cs. A12   50 h. 1575,90 p
   4. Fodor László                   1.cs. A04   50 h. 1499,73 p
   5. Zámbó János                    1.cs. A04   50 h. 1468,78 p

A26 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kómár József és fia            1.cs.   53 h. 1708,88 p
   2. Kaszás László                  1.cs.   45 h. 1261,46 p
   3. Fogarassy Sándor               1.cs.   28 h.  832,09 p
   4. Lakatos - Lengyel              1.cs.   30 h.  790,51 p
   5. Dulai László                   1.cs.   20 h.  653,99 p
   6. Freisták Mátyás                1.cs.   10 h.  211,13 p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H  4h 179,78p
  2. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  4h 176,14p
  3. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  4h 167,87p
  4. Tóth József                    A12 HU 07-07-00913    H  4h 163,44p
  5. Kiss József                    V10 HU 09-07-22952    H  4h 158,00p
  6. Dósa József                    A64 HU 11-D-402770    H  4h 155,13p
  7. Kaszás László                  A26 HU-11- D-344609   H  4h 154,40p
  8. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06866     H  4h 151,44p
  9. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  4h 145,91p
 10. Dorner György                  A12 HU 11-D-344302    H  4h 144,84p
 11. Detre Gusztáv                  V10 HU 11-D-345685    H  4h 144,29p
 12. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-D-437075    H  4h 143,26p
 13. Nagy Lehel dr.                 A50 HU-07- 09-82094   H  4h 141,04p
 14. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  4h 134,42p
 15. Kovács József                  A50 HU 11-07-30766    H  4h 131,18p
 16. Kiss József                    V10 HU 11-07-31286    H  4h 123,57p
 17. Csányi Sándor                  A12 HU 07-07-99659    H  4h 118,37p
 18. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19021    H  3h 145,10p
 19. Pethő László                   A12 HU 11-D-344503    H  3h 141,88p
 20. Dósa József                    A64 HU 11-D-402779    H  3h 140,52p
 21. Fodor László                   A04 HU 10-D-255051    H  3h 139,70p
 22. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  3h 138,06p
 23. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302132    H  3h 135,79p
 24. Dorner György                  A12 HU 08-D-181619    H  3h 133,17p
 25. Nagy Lehel dr.                 A50 HU-09- 09-98099   H  3h 133,03p
 26. Kaszás László                  A26 HU-09- 07-19709   H  3h 131,48p
 27. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29678    H  3h 127,68p
 28. Fogarassy László               A12 HU 10-D-253655    H  3h 127,47p
 29. Nagy Varga Viktor              A50 HU-10- D-259622   H  3h 125,04p
 30. Fehér László                   A12 HU 10-07-25511    H  3h 124,62p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  4h 144,48p
  2. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  4h 137,77p
  3. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  3h 136,30p
  4. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397202    T  3h 130,83p
  5. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T  3h 123,48p
  6. Babicz József                  A64 HU 11-09-10896    T  3h 119,32p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302139    T  3h 117,97p
  8. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  3h 116,10p
  9. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255227   T  3h 115,06p
 10. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  3h 113,18p
 11. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346130    T  3h 104,25p
 12. Boda Ákos                      A50 HU 12-O-13241     T  3h  93,88p
 13. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29289    T  3h  76,99p
 14. Kővágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06850   T  2h  95,02p
 15. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-313481    T  2h  89,80p
 16. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346155    T  2h  89,10p
 17. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397211    T  2h  83,25p
 18. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  2h  82,67p
 19. Balázs Sándor                  V10 HU 10-07-29004    T  2h  82,21p
 20. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463883    T  2h  81,07p
 21. Fodor László                   A04 HU 11-07-29251    T  2h  80,33p
 22. Grizner Sándor                 A50 HU 09-26-18886    T  2h  79,65p
 23. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  2h  77,10p
 24. Szota Zoltán                   A12 HU 12-D-464085    T  2h  75,89p
 25. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  2h  69,75p
 26. Grizner Sándor                 A50 HU 11-D-391254    T  2h  64,69p
 27. Zakar Menyhért                 A64 HU 12-D-561697    T  2h  64,23p
 28. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  2h  63,88p
 29. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  2h  55,42p

Hosszú távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  4h 170,96p
  2. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H  4h 166,58p
  3. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  4h 154,43p
  4. Tóth József                    A12 HU 07-07-00913    H  4h 146,23p
  5. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06866     H  4h 137,76p
  6. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19021    H  3h 140,43p
  7. Pethő László                   A12 HU 11-D-344503    H  3h 140,07p
  8. Fodor László                   A04 HU 10-D-255051    H  3h 137,32p
  9. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  3h 133,66p
 10. Dorner György                  A12 HU 08-D-181619    H  3h 124,71p

Hosszú távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  3h 115,54p
  2. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  3h  96,43p
  3. Fodor László                   A04 HU 11-07-29251    T  2h  74,52p
  4. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  2h  72,26p
  5. Szota Zoltán                   A12 HU 12-D-464085    T  2h  69,87p
  6. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  2h  62,28p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  4h 179,90p
  2. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H  3h 138,94p
  3. Kaszás László                  A26 HU-09- 07-19709   H  3h 117,63p
  4. Kaszás László                  A26 HU-11- D-344609   H  3h 115,00p
  5. Lakatos - Lengyel              A26 HU-11- D-346371   H  3h 107,73p
  6. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  3h  96,14p
  7. Kómár József és fia            A26 HU 12-D-463263    H  2h  77,47p
  8. Dulai László                   A26 HU-10-   O-1044   H  2h  74,68p
  9. Dulai László                   A26 HU-09- D-225198   H  2h  74,58p
 10. Kómár József és fia            A26 HU 11-D-345264    H  2h  74,34p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H 11h 343,29p
  2. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H 11h 329,39p
  3. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H 10h 353,98p
  4. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H 10h 347,61p
  5. Pethő László                   A12 HU 11-D-344503    H 10h 336,09p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302132    H 10h 310,10p
  7. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30904   H 10h 290,74p
  8. Csányi Sándor                  A12 HU 07-07-99659    H 10h 262,93p
  9. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  9h 337,03p
 10. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  9h 327,66p
 11. Fogarassy László               A12 HU 11-D-344351    H  9h 311,94p
 12. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  9h 298,66p
 13. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06866     H  9h 294,15p
 14. Fogarassy László               A12 HU 10-D-253655    H  9h 287,20p
 15. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  9h 284,19p
 16. Kővágó Gábor                   A50 HU-06- 07-89165   H  9h 277,06p
 17. Dorner György                  A12 HU 11-D-344302    H  9h 273,09p
 18. Kiss József                    V10 HU 11-07-31286    H  9h 271,97p
 19. Fodor László                   A04 HU 07-07-99081    H  9h 269,22p
 20. Kovács József                  A50 HU 11-07-30766    H  9h 266,84p
 21. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  9h 263,06p
 22. Kaszás László                  A26 HU-11- D-344609   H  9h 261,19p
 23. Tóth Sándor                    A64 HU 12-D-463008    H  9h 251,74p
 24. Nagy Varga Viktor              A50 HU-12- D-532901   H  9h 251,54p
 25. Csányi Sándor                  A12 HU 08-07-13797    H  9h 246,03p
 26. Hegyi László                   A04 HU 09-07-19203    H  9h 228,15p
 27. Kovács József                  A50 HU 09-07-21782    H  9h 215,14p
 28. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19021    H  8h 295,92p
 29. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  8h 290,31p
 30. Dorner György                  A12 HU 12-D-462531    H  8h 280,66p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34445    T 10h 326,91p
  2. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-26846    T  9h 311,21p
  3. Babicz József                  A64 HU 11-09-10893    T  9h 273,02p
  4. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34485    T  9h 254,70p
  5. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  8h 243,21p
  6. Boda Ákos                      A50 HU 11-07-30816    T  8h 241,19p
  7. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  8h 235,19p
  8. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  8h 212,09p
  9. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29289    T  8h 209,39p
 10. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34413    T  7h 234,94p
 11. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-302139    T  7h 226,85p
 12. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  7h 209,67p
 13. Kővágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  7h 207,98p
 14. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  7h 177,51p
 15. Kővágó Gábor                   A50 HU-10- D-255227   T  6h 208,93p
 16. Japport Zoltán                 A50 HU 10-D-313481    T  6h 204,66p
 17. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397211    T  6h 188,17p
 18. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346155    T  6h 187,38p
 19. Boda Ákos                      A50 HU 11-D-346130    T  6h 172,11p
 20. Kővágó Gábor                   A50 HU-11- D-396011   T  6h 148,48p
 21. Szota Zoltán                   A12 HU 10-07-27447    T  6h 146,75p
 22. Japport Zoltán                 A50 HU 09-28-08009    T  6h 143,66p
 23. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-27048    T  6h 131,68p
 24. Tóth Sándor                    A64 HU 11-D-397202    T  5h 180,36p
 25. Boda Ákos                      A50 HU 10-07-27037    T  5h 155,91p
 26. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  5h 154,46p
 27. Balázs Sándor                  V10 HU 10-07-29004    T  5h 149,49p
 28. Boda Ákos                      A50 HU 12-O-13241     T  5h 147,42p
 29. Fodor László                   A04 HU 11-07-29251    T  5h 147,28p
 30. Boda Ákos                      A50 HU 12-07-34410    T  5h 146,90p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H 10h 332,47p
  2. Pethő László                   A12 HU 08-07-13844    H 10h 277,91p
  3. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  9h 318,73p
  4. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  9h 306,51p
  5. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  9h 301,99p
  6. Pethő László                   A12 HU 11-D-344503    H  9h 296,88p
  7. Zámbó János                    A04 HU 11-O-06866     H  9h 260,22p
  8. Fogarassy László               A12 HU 11-D-344351    H  8h 284,73p
  9. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19021    H  8h 278,28p
 10. Dorner György                  A12 HU 12-D-462531    H  8h 265,69p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  7h 174,63p
  2. Fodor László                   A04 HU 11-07-29223    T  6h 178,30p
  3. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  5h 132,46p
  4. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29491    T  5h 131,69p
  5. Kovács - Lados                 A04 HU 11-07-29289    T  5h 117,76p
  6. Fodor László                   A04 HU 11-07-29215    T  4h  95,55p
  7. Szota Zoltán                   A12 HU 10-07-27447    T  4h  89,33p
  8. Czakó József                   A04 HU 09-07-19589    T  4h  76,43p
  9. Fodor László                   A04 HU 11-07-29251    T  3h 103,42p
 10. Bócsai Tibor                   A12 HU 12-D-462639    T  3h  96,29p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kómár József és fia            A26 HU 11-07-29558    H  9h 323,89p
  2. Kómár József és fia            A26 HU 10-D-253499    H  9h 314,97p
  3. Kómár József és fia            A26 HU 11-D-345271    H  8h 244,18p
  4. Kaszás László                  A26 HU-09- 07-19709   H  8h 240,97p
  5. Kómár József és fia            A26 HU 11-D-345264    H  8h 239,98p
  6. Lakatos - Lengyel              A26 HU-11- D-346371   H  8h 225,70p
  7. Kaszás László                  A26 HU-10- D-293309   H  8h 214,36p
  8. Kaszás László                  A26 HU-11- D-344609   H  7h 191,48p
  9. Kaszás László                  A26 HU-11- 07-32640   H  7h 178,43p
 10. Kómár József és fia            A26 HU 08-D-181843    H  7h 146,74p