Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége
Sprintverseny összesített csapat eredmények
A lista kiadásának időpontja: 2013.07.23 17:12:40

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.05. Mödling
  05.12. Sankt Pölten
  05.19. Melk
  05.28. Haag
  06.01. Melk
  06.16. Wels
  06.30. Melk
  07.14. Melk

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 3 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   24 h.  801,77 p
   2. Kómár József és fia            1.cs. A26   24 h.  774,40 p
   3. Kővágó Gábor                   1.cs. A50   24 h.  748,05 p
   4. Fogarassy László               1.cs. A12   23 h.  741,16 p
   5. Boda Ákos                      1.cs. A50   24 h.  728,76 p
   6. Csányi Sándor                  1.cs. A12   24 h.  723,47 p
   7. Fodor László                   1.cs. A04   24 h.  717,83 p
   8. Pethő László                   1.cs. A12   23 h.  711,58 p
   9. Kancsár József                 1.cs. A12   23 h.  706,65 p
  10. Zámbó János                    1.cs. A04   23 h.  705,70 p
  11. Sztrehovszki László            1.cs. A04   23 h.  703,52 p
  12. Boda Ákos                      3.cs. A50   24 h.  702,58 p
  13. Japport Zoltán                 1.cs. A50   24 h.  697,12 p
  14. Kővágó Gábor                   2.cs. A50   24 h.  691,24 p
  15. Kiss József                    1.cs. V10   22 h.  687,86 p
  16. Dorner György                  2.cs. A12   23 h.  673,45 p
  17. Nagy Varga Viktor              1.cs. A50   23 h.  656,60 p
  18. Fodor László                   2.cs. A04   24 h.  645,79 p
  19. Hegyi László                   1.cs. A04   24 h.  641,46 p
  20. Kovács József                  1.cs. A50   24 h.  640,70 p
  21. Fehér László                   1.cs. A12   23 h.  633,47 p
  22. Kómár József és fia            2.cs. A26   23 h.  630,30 p
  23. Czakó József                   1.cs. A04   23 h.  623,96 p
  24. Kővágó Gábor                   4.cs. A50   22 h.  615,18 p
  25. Bajnóczi - Makádi              1.cs. A50   22 h.  607,17 p
  26. Kazi Zoltán                    1.cs. A12   21 h.  600,08 p
  27. Nagy Lehel dr.                 1.cs. A50   22 h.  591,79 p
  28. Kiss József                    2.cs. V10   21 h.  588,46 p
  29. Boda Ákos                      2.cs. A50   20 h.  586,38 p
  30. Kővágó Gábor                   3.cs. A50   19 h.  580,68 p
  31. Kaszás László                  1.cs. A26   19 h.  574,16 p
  32. Japport Zoltán                 2.cs. A50   22 h.  571,58 p
  33. Kiss - Nagy Dr. dúc            1.cs. A50   20 h.  569,27 p
  34. Lakatos - Lengyel              1.cs. A26   21 h.  566,03 p
  35. Szota Zoltán                   1.cs. A12   21 h.  563,92 p
  36. Tóth Sándor                    1.cs. A64   20 h.  558,71 p
  37. Kovács - Lados                 1.cs. A04   20 h.  535,75 p
  38. Fogarassy László               2.cs. A12   19 h.  522,09 p
  39. Kancsár József                 2.cs. A12   18 h.  521,88 p
  40. Nagy Varga Viktor              2.cs. A50   20 h.  518,89 p
  41. Kiss Ferenc                    1.cs. V10   20 h.  509,20 p
  42. Kevés Károly                   1.cs. V10   20 h.  506,21 p
  43. Kővágó Gábor                   5.cs. A50   18 h.  504,35 p
  44. Dulai László                   1.cs. A26   17 h.  487,40 p
  45. Fehér László                   2.cs. A12   20 h.  487,04 p
  46. Ács Ferenc                     1.cs. A50   18 h.  483,41 p
  47. Grizner Sándor                 1.cs. A50   19 h.  475,82 p
  48. Balázs István                  1.cs. V10   16 h.  471,28 p
  49. Zámbó János                    2.cs. A04   17 h.  468,87 p
  50. Tóth József                    1.cs. A12   18 h.  465,70 p
  51. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   15 h.  461,89 p
  52. Bócsai Tibor                   1.cs. A12   17 h.  452,82 p
  53. Kiss - Nagy Dr. dúc            2.cs. A50   17 h.  450,98 p
  54. Babicz József                  1.cs. A64   18 h.  437,92 p
  55. Csörgi László                  1.cs. V04   18 h.  431,62 p
  56. Detre Gusztáv                  1.cs. V10   16 h.  431,55 p
  57. Hegyi László                   2.cs. A04   16 h.  428,33 p
  58. Bajnóczi - Makádi              2.cs. A50   16 h.  422,09 p
  59. Zakar Menyhért                 1.cs. A64   15 h.  401,03 p
  60. Fejős Csaba                    1.cs. A64   15 h.  400,97 p
  61. Gohér Attila                   1.cs. A12   15 h.  379,82 p
  62. Nagy Varga Viktor              3.cs. A50   15 h.  368,14 p
  63. Dósa József                    1.cs. A64   14 h.  353,87 p
  64. Czakó József                   2.cs. A04   14 h.  338,66 p
  65. Bodonyi Ferenc                 1.cs. V10   14 h.  335,49 p
  66. Detre Gusztáv                  2.cs. V10   14 h.  333,64 p
  67. Grizner Sándor                 2.cs. A50   14 h.  328,80 p
  68. Csikós István                  1.cs. V10   12 h.  307,30 p
  69. Balázs Sándor                  1.cs. V10   13 h.  303,66 p
  70. Majoros István                 1.cs. A50   12 h.  300,88 p
  71. Skultéti József                1.cs. A50   13 h.  298,84 p
  72. Horváth János                  1.cs. A04   11 h.  295,49 p
  73. Freisták Mátyás                1.cs. A26   11 h.  292,09 p
  74. Babicz János                   1.cs. A64   13 h.  284,65 p
  75. Nagy Varga Viktor              4.cs. A50   12 h.  278,43 p
  76. Szota György                   1.cs. A50   10 h.  269,58 p
  77. Sztrehovszki László            2.cs. A04   10 h.  255,05 p
  78. Kiss - Nagy Dr. dúc            3.cs. A50   11 h.  251,96 p
  79. Bócsai Tibor                   2.cs. A12    9 h.  246,19 p
  80. Magyar János                   1.cs. A04   11 h.  245,57 p
  81. Hegyi László                   3.cs. A04   10 h.  234,60 p
  82. Fogarassy Sándor               2.cs. A26    9 h.  232,40 p
  83. Szőllős Béla                   1.cs. A64   10 h.  226,81 p
  84. Szota Zoltán                   2.cs. A12   10 h.  220,61 p
  85. Lakatos - Lengyel              2.cs. A26    9 h.  219,68 p
  86. Hegyi László                   4.cs. A04    9 h.  216,66 p
  87. Tóth József                    2.cs. A12    9 h.  213,15 p
  88. Pethő László                   2.cs. A12    8 h.  203,89 p
  89. Babicz István                  1.cs. A64    8 h.  201,38 p
  90. Horváth János                  2.cs. A04    7 h.  195,58 p
  91. Zsámboki József                1.cs. V10    9 h.  191,90 p
  92. Balázs Sándor                  4.cs. V10    8 h.  188,89 p
  93. Balázs István                  2.cs. V10    7 h.  188,16 p
  94. Kovács - Lados                 2.cs. A04    7 h.  186,98 p
  95. Szabó Elek                     1.cs. A50    8 h.  182,50 p
  96. Varga László                   1.cs. A50    8 h.  177,76 p
  97. Kevés Károly                   2.cs. V10    7 h.  172,31 p
  98. Fejős Csaba                    2.cs. A64    8 h.  169,48 p
  99. Nagy Varga Viktor              5.cs. A50    7 h.  164,56 p
 100. Kaszás László                  2.cs. A26    7 h.  164,55 p
 101. Dulai László                   2.cs. A26    5 h.  162,05 p
 102. Zilai Gábor                    1.cs. V10    7 h.  159,26 p
 103. Kazi Zoltán                    2.cs. A12    6 h.  157,87 p
 104. Kovács József                  1.cs. V10    6 h.  153,36 p
 105. Nagy Dezső                     1.cs. V10    6 h.  152,57 p
 106. Csörgi László                  2.cs. V04    7 h.  149,78 p
 107. Cseri József                   1.cs. A64    6 h.  149,53 p
 108. Csányi Sándor                  2.cs. A12    6 h.  143,95 p
 109. Billinger Attila               1.cs. V10    6 h.  143,61 p
 110. Gohér Attila                   2.cs. A12    6 h.  135,12 p
 111. Balázs Sándor                  3.cs. V10    6 h.  134,00 p
 112. Skultéti József                2.cs. A50    6 h.  133,04 p
 113. Papp István                    1.cs. A50    5 h.  131,14 p
 114. Fejős Károly                   1.cs. A64    5 h.  129,90 p
 115. Nagy Lehel dr.                 2.cs. A50    5 h.  126,61 p
 116. Balázs Sándor                  2.cs. V10    6 h.  119,70 p
 117. Magyar János                   2.cs. A04    5 h.  113,48 p
 118. Futó Ferenc                    1.cs. A04    5 h.  111,59 p
 119. Gergely László                 1.cs. A50    4 h.  107,29 p
 120. Tóth Sándor                    3.cs. A64    4 h.  102,14 p
 121. Hársfalvi József               1.cs. V10    4 h.   98,37 p
 122. Kaló Imre                      1.cs. A64    4 h.   90,06 p
 123. Balázs Sándor                  5.cs. V10    3 h.   80,84 p
 124. Grizner Sándor                 3.cs. A50    4 h.   76,43 p
 125. Babicz János                   2.cs. A64    3 h.   74,44 p
 126. Ács Ferenc                     2.cs. A50    3 h.   72,34 p
 127. Csikós István                  2.cs. V10    4 h.   70,28 p
 128. Hársfalvi József               2.cs. V10    2 h.   63,43 p
 129. Szabó Elek                     2.cs. A50    2 h.   60,69 p
 130. Tóth Sándor                    2.cs. A64    3 h.   55,53 p
 131. Kómár József és fia            3.cs. A26    2 h.   54,54 p
 132. Gulyás György                  1.cs. V10    2 h.   54,40 p
 133. Baranyi László                 1.cs. V10    2 h.   52,99 p
 134. Pálinkás Sándor                2.cs. A50    2 h.   52,25 p
 135. Pálinkás Sándor                1.cs. A50    2 h.   51,89 p
 136. Fodor László                   3.cs. A04    2 h.   51,55 p
 137. Nagy Lehel dr.                 3.cs. A50    2 h.   45,96 p
 138. Nagy Dezső                     2.cs. V10    2 h.   43,28 p
 139. Szőllős Béla                   2.cs. A64    2 h.   41,31 p
 140. Balázs Sándor                  6.cs. V10    2 h.   37,86 p
 141. Bodonyi Ferenc                 2.cs. V10    2 h.   37,59 p
 142. Fejős Csaba                    3.cs. A64    1 h.   34,22 p
 143. Futó Ferenc                    2.cs. A04    2 h.   32,08 p
 144. Szőllős Béla                   3.cs. A64    2 h.   30,12 p
 145. Tóth Sándor                    4.cs. A64    2 h.   29,09 p
 146. Fehér László                   3.cs. A12    1 h.   27,76 p
 147. Nagy Varga Viktor              6.cs. A50    1 h.   27,15 p
 148. Balázs Sándor                  7.cs. V10    1 h.   26,84 p
 149. Demeter Attila                 1.cs. A50    1 h.   26,62 p
 150. Babicz István                  2.cs. A64    1 h.   26,54 p
 151. Detre Gusztáv                  3.cs. V10    1 h.   24,68 p
 152. Szota Zoltán                   3.cs. A12    1 h.   24,54 p
 153. Nagy Dezső                     3.cs. V10    1 h.   21,90 p
 154. Fogarassy László               3.cs. A12    1 h.   20,99 p
 155. KO-MA Team                     1.cs. A50    1 h.   20,65 p
 156. Bodonyi Ferenc                 3.cs. V10    1 h.   19,87 p
 157. Szota György                   2.cs. A50    1 h.   16,70 p