Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A12 Aszód
Első adat felvétele: 2014.05.06 15:11:32
Az adatok utolsó módosítása: 2014.05.15 17:06:15
A lista kiadásának időpontja: 2014.05.15 17:08:20
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.06.05 15:11:32
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 01 verseny 

Feleresztés helye: Brunn am Gebirge
Feleresztés ideje: 2014.05.03 08:40
Időjárás         : Borús, változékony
Kisérő           : 
Központi táv     : 259000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 32
Legkisebb pont   : 12,8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A04 Kartal              9   15   142   28   36   1281,90   1079,39   1012,27
A12 Aszód              13   23   193   39   48   1279,20   1042,11   1014,09
A26 Kartal              8   16   149   30   37   1256,92   1035,55    971,26
A50 Zsámbok            13   34   329   66   82   1301,94   1047,03   1022,80
V10 Hatvan             10   23   190   38   48   1267,61   1020,62    973,42
Hatvan I.              53  111  1003  201  251   1301,94   1039,85   1011,17
A23 Nagykáta           23   66   601  120  150   1319,46   1117,87   1082,71
A36 Tápiószecso        15   26   239   48   60   1338,88   1067,85   1031,75
A64 Szentmártonkáta    10   14   118   24   30   1287,58   1063,42   1041,62
R38 Jászberény          8   16   137   27   34   1257,72   1057,67   1025,36
Hatvan II.             56  122  1095  219  274   1338,88   1093,23   1058,78
Tagszövetségben       109  233  2098  420  525   1338,88   1068,12   1038,91

A12 egyesületi díjlista
   1. Petho László                   1.cs. HU 11-D-344510    H 1279,20 m/p
   2. Petho László                   1.cs. HU 12-D-464006    H 1276,39 m/p
   3. Kazi Zoltán                    1.cs. HU 10-07-25687    H 1257,30 m/p
   4. Szota György                   1.cs. HU 12-07-33969    H 1248,51 m/p
   5. Gohér Attila                   2.cs. HU 12-D-561517    T 1241,24 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bócsai Tibor                    1.cs. Dt: 244069 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h  71,49p    R:  31.   3h  74,79p    T:  76.   3h  67,46p
Összesített E:   5.   6h 144,52p    R:  25.   6h 154,13p    T:  54.   6h 150,52p
   HU 13-D-618230    T 03 11:59:35  1222,89 m/p  10  28,32   24  30,23   90  28,74
   HU 11-D-344588    H 03 12:17:34  1121,81 m/p  20  24,24   90  25,16  265  22,33
   HU 10-07-25464    H 03 12:29:06  1065,34 m/p  33  18,93  165  19,40  427  16,39

Csányi Sándor                   1.cs. Dt: 241668 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  46,44p    R:  56.   2h  48,56p    T: 120.   2h  43,41p
Összesített E:   7.   5h 130,92p    R:  32.   5h 136,91p    T:  68.   5h 134,43p
   HU 11-D-344545    H 03 12:04:17  1183,00 m/p  13  27,10   46  28,54  158  26,25
   HU 10-D-255660    H 03 12:24:57  1074,32 m/p  32  19,34  157  20,02  406  17,16

Csányi Sándor                   2.cs. Dt: 241668 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   2h  52,15p    R:  49.   2h  54,94p    T: 102.   2h  50,55p
Összesített E:  11.   4h  84,93p    R:  46.   4h  92,81p    T:  91.   4h  90,40p
   HU 13-D-618362    H 03 12:06:28  1170,49 m/p  14  26,69   53  28,01  172  25,73
   HU 13-D-618357    H 03 12:10:51  1146,16 m/p  17  25,46   67  26,93  197  24,82

Dorner György                   1.cs. Dt: 241472 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   2h  36,63p    R:  67.   2h  38,27p    T: 156.   1h  22,22p
Összesített E:  15.   3h  63,04p    R:  52.   4h  80,95p    T: 100.   4h  79,97p
   HU 12-D-462544    H 03 12:15:21  1121,30 m/p  21  23,83   92  25,01  268  22,22
   HU 10-D-238007    H 03 12:38:07  1014,09 m/p  48  12,80  245  13,26    0   0,00

Dorner György                   2.cs. Dt: 241472 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h 106,76p    R:  11.   4h 111,03p    T:  37.   4h 102,87p
Összesített E:   6.   5h 141,28p    R:  28.   5h 145,87p    T:  65.   5h 137,79p
   HU 13-D-618158    H 03 11:55:54  1232,63 m/p   6  29,96   17  30,77   76  29,25
   HU 13-D-618703    H 03 11:56:41  1227,72 m/p   8  29,14   19  30,62   80  29,11
   HU 13-D-618159    H 03 12:03:59  1183,78 m/p  12  27,51   45  28,62  156  26,32
   HU 13-D-618152    H 03 12:23:04  1082,51 m/p  30  20,15  144  21,02  378  18,19

Fehér László                    1.cs. Dt: 246334 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   3h  51,89p    R:  51.   3h  53,75p    T: 121.   3h  42,51p
Összesített E:   4.   7h 161,82p    R:  21.   7h 173,54p    T:  42.   7h 165,22p
   HU 12-07-33033    H 03 12:33:51  1053,33 m/p  34  18,52  171  18,94  465  15,00
   HU 13-07-36969    H 03 12:35:23  1046,47 m/p  38  16,89  186  17,79  489  14,12
   HU 12-07-33027    H 03 12:36:22  1042,11 m/p  39  16,48  196  17,02  509  13,39

Fodor Zoltán                    1.cs. Dt: 246448 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   1h  23,42p    R:  71.   1h  24,70p    T: 157.   1h  21,89p
Összesített E:  17.   2h  46,49p    R:  65.   2h  50,62p    T: 124.   2h  48,38p
   HU 13-07-36833    H 03 12:20:25  1118,10 m/p  22  23,42   96  24,70  277  21,89

Fogarassy László                1.cs. Dt: 242107 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  64,55p    R:  20.   4h  80,77p    T: 108.   2h  47,73p
Összesített E:   8.   5h 126,44p    R:  20.   8h 173,87p    T:  64.   6h 142,36p
   HU 11-D-344366    H 03 12:11:37  1144,08 m/p  18  25,06   69  26,78  201  24,67
   HU 09-D-206823    H 03 12:14:51  1126,87 m/p  19  24,65   82  25,78  245  23,06
   HU 12-D-462566    H 03 12:35:05  1029,88 m/p  43  14,84  221  15,10    0   0,00
   HU 12-D-462592    H 03 12:39:12  1012,15 m/p   0   0,00  247  13,11    0   0,00

Fogarassy László                2.cs. Dt: 242107 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   2h  44,39p    R:  58.   2h  46,19p    T: 126.   2h  40,59p
Összesített E:  16.   3h  59,82p    R:  58.   3h  63,11p    T: 117.   3h  58,23p
   HU 12-D-462559    H 03 12:18:28  1108,21 m/p  24  22,60  112  23,48  310  20,68
   HU 13-D-618199    H 03 12:19:43  1101,91 m/p  26  21,79  122  22,71  331  19,91

Gohér Attila                    1.cs. Dt: 247006 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  62,91p    R:  39.   3h  65,97p    T:  97.   3h  57,30p
Összesített E:  10.   4h  90,27p    R:  45.   4h  96,23p    T:  92.   4h  89,11p
   HU 12-D-561534    T 03 12:11:13  1169,44 m/p  15  26,28   55  27,85  174  25,66
   HU 13-07-39965    H 03 12:27:56  1083,68 m/p  29  20,56  142  21,17  374  18,33
   HU 10-D-293593    H 03 12:37:15  1041,12 m/p  40  16,07  197  16,95  511  13,31

Gohér Attila                    2.cs. Dt: 247006 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   3h  75,98p    R:  24.   3h  78,25p    T:  64.   3h  71,85p
Összesített E:  12.   3h  75,98p    R:  47.   4h  92,64p    T:  78.   6h 115,73p
   HU 12-D-561517    T 03 11:59:00  1241,24 m/p   5  30,37   14  31,00   65  29,65
   HU 11-D-425649    T 03 12:14:54  1149,40 m/p  16  25,87   65  27,08  194  24,93
   HU 13-07-39953    H 03 12:29:51  1074,64 m/p  31  19,74  155  20,17  403  17,27

Kancsár József                  1.cs. Dt: 244314 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   2h  43,98p    R:  59.   2h  46,03p    T: 127.   2h  40,44p
Összesített E:   2.   7h 205,14p    R:  11.   7h 212,42p    T:  20.   7h 210,76p
   HU 09-07-20171    H 03 12:20:25  1108,42 m/p  23  23,01  110  23,63  307  20,79
   HU 11-07-29695    H 03 12:22:03  1100,27 m/p  28  20,97  126  22,40  338  19,65

Kancsár József                  2.cs. Dt: 244314 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   1h  15,25p    R:  79.   1h  15,72p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  14.   3h  65,20p    R:  56.   3h  70,72p    T: 109.   3h  71,36p
   HU 13-07-36925    H 03 12:36:23  1033,55 m/p  42  15,25  213  15,72    0   0,00

Kazi Zoltán                     1.cs. Dt: 242591 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  52,56p    R:  50.   2h  53,94p    T: 103.   2h  50,11p
Összesített E:  13.   3h  74,67p    R:  53.   3h  79,15p    T: 104.   3h  76,15p
   HU 10-07-25687    H 03 11:52:56  1257,30 m/p   3  31,18    8  31,46   44  30,42
   HU 12-07-33104    H 03 12:20:27  1100,37 m/p  27  21,38  125  22,48  337  19,69

Petho László                    1.cs. Dt: 242749 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 120,78p    R:   6.   5h 122,83p    T:  25.   5h 110,80p
Összesített E:   1.  10h 220,85p    R:   7.  10h 236,73p    T:  12.  10h 228,23p
   HU 11-D-344510    H 03 11:49:46  1279,20 m/p   1  32,00    3  31,85   24  31,16
   HU 12-D-464006    H 03 11:50:11  1276,39 m/p   2  31,59    4  31,77   27  31,05
   HU 09-07-19918    H 03 12:20:14  1102,24 m/p  25  22,20  121  22,78  330  19,95
   HU 12-D-443388    H 03 12:31:34  1048,29 m/p  36  17,70  180  18,25  483  14,34
   HU 08-07-13844    H 03 12:31:37  1048,06 m/p  37  17,29  181  18,18  484  14,30
   HU 12-D-462616    H 03 12:38:40  1017,10 m/p  47  13,21  240  13,64    0   0,00

Petho László                    2.cs. Dt: 242749 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   1h  13,62p    R:  82.   1h  14,57p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  19.   2h  36,21p    R:  70.   2h  40,10p    T: 144.   1h  26,23p
   HU 13-D-618323    H 03 12:37:20  1022,82 m/p  46  13,62  228  14,57    0   0,00

Szota György                    1.cs. Dt: 252871 Kg:  10 Ók:  35 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   2h  45,20p    R:  60.   2h  45,96p    T: 139.   1h  29,91p
Összesített E:  18.   2h  45,20p    R:  68.   2h  45,96p    T: 138.   1h  29,91p
   HU 12-07-33969    H 03 12:02:07  1248,51 m/p   4  30,77   12  31,16   58  29,91
   HU 11-07-31156    H 03 12:46:22  1024,57 m/p  44  14,43  225  14,80    0   0,00

Szota Zoltán                    1.cs. Dt: 252826 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   2h  42,76p    R:  62.   2h  45,10p    T: 141.   1h  28,96p
Összesített E:   9.   6h 126,44p    R:  31.   6h 141,04p    T:  72.   5h 126,96p
   HU 13-07-36876    H 03 12:06:22  1225,06 m/p   9  28,73   21  30,46   84  28,96
   HU 13-07-36868    H 03 12:46:53  1024,02 m/p  45  14,03  227  14,64    0   0,00

Tóth József                     1.cs. Dt: 242975 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h  73,12p    R:  27.   3h  76,64p    T:  96.   2h  57,51p
Összesített E:   3.   8h 184,64p    R:  16.   8h 203,63p    T:  30.   7h 188,82p
   HU 12-07-33020    H 03 11:57:31  1230,15 m/p   7  29,55   18  30,69   79  29,14
   HU 10-D-255178    H 03 11:59:34  1217,51 m/p  11  27,91   30  29,77  100  28,37
   HU 07-07-00010    H 03 12:34:29  1036,21 m/p  41  15,66  207  16,18    0   0,00

Tóth József                     3.cs. Dt: 242975 Kg:   3 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   1h  18,11p    R:  77.   1h  18,41p    T: 180.   1h  14,49p
   HU 11-23-45548    H 03 12:31:34  1049,27 m/p  35  18,11  178  18,41  479  14,49

Tagszövetségi díjlista
   1. Tóth Attila                    1.cs. A36 HU 13-D-656678    T 1338,88 m/p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-13- D-602328   H 1319,46 m/p
   3. Fejos Zsolt                    3.cs. A23 HU-13- D-605909   H 1319,24 m/p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-11- D-426710   H 1317,96 m/p
   5. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-13- D-601651   T 1317,07 m/p
   6. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 12-D-489542    H 1316,42 m/p
   7. Száraz László                  2.cs. A23 HU-11- D-397659   H 1313,83 m/p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-10- 09-01061   T 1310,79 m/p
   9. Kovágó Gábor                   3.cs. A50 HU-09- 07-22936   T 1301,94 m/p
  10. Katona József                  3.cs. A36 HU 13-09-20231    H 1300,09 m/p
  11. Katona József                  3.cs. A36 HU 12-09-15358    H 1299,44 m/p
  12. Mészáros László                1.cs. A36 HU 08-09-87025    H 1296,12 m/p
  13. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 09-D-235039    H 1295,00 m/p
  14. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-09-09206    H 1293,30 m/p
  15. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-10- 09-01309   T 1289,86 m/p
  16. Seres János                    1.cs. A36 HU 12-D-502552    H 1288,10 m/p
  17. Fejos Csaba                    1.cs. A64 HU 09-09-97188    H 1287,58 m/p
  18. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23 HU-11- 09-07886   T 1283,11 m/p
  19. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-13-  O-19524   T 1282,29 m/p
  20. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 12-D-464762    H 1281,90 m/p
  21. Bálint Attila                  2.cs. A23 HU-12- D-561640   H 1281,37 m/p
  22. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-11- 09-07732   T 1280,44 m/p
  23. Tóth Lajos                     1.cs. A23 HU 11-09-08284    H 1279,78 m/p
  24. Petho László                   1.cs. A12 HU 11-D-344510    H 1279,20 m/p
  25. Fejos Csaba                    1.cs. A64 HU 11-09-10912    T 1278,96 m/p
  26. Száraz László                  1.cs. A23 HU-12- D-575221   H 1276,84 m/p
  27. Petho László                   1.cs. A12 HU 12-D-464006    H 1276,39 m/p
  28. Jánosi Pál                     3.cs. A23 HU-09- 09-92429   T 1276,22 m/p
  29. Száraz László                  2.cs. A23 HU-12- D-537905   H 1276,22 m/p
  30. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-12- D-505676   H 1271,77 m/p
  31. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10 HU 13-D-596652    H 1267,61 m/p
  32. Ledacs Kiss Imre               3.cs. A23 HU-12- D-562254   H 1267,50 m/p
  33. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 11-D-426889    H 1265,63 m/p
  34. Bajtek Tibor                   4.cs. A23 HU-12- D-505956   T 1265,59 m/p
  35. Fejos Zsolt                    4.cs. A23 HU-11- M-126670   H 1265,47 m/p
  36. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 11-09-09460    H 1263,71 m/p
  37. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-11- 09-07876   T 1260,31 m/p
  38. Gavaldik József                4.cs. A23 HU-13- 09-20093   H 1259,26 m/p
  39. Jánosi Pál                     3.cs. A23 HU-12- D-562134   T 1259,01 m/p
  40. Zámbó János                    2.cs. A04 HU 09-07-19018    H 1258,63 m/p
  41. Hegyi László                   2.cs. A04 HU 10-D-253086    H 1258,51 m/p
  42. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU 09-09-98921    H 1257,72 m/p
  43. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23 HU-10- 09-01080   T 1257,36 m/p
  44. Kazi Zoltán                    1.cs. A12 HU 10-07-25687    H 1257,30 m/p
  45. Lakatos József                 2.cs. A26 HU-11- D-346352   H 1256,92 m/p
  46. Fejos Zsolt                    3.cs. A23 HU-13- D-602306   H 1256,79 m/p
  47. Fejos Zsolt                    2.cs. A23 HU-11- D-426736   H 1256,21 m/p
  48. Fejos Zsolt                    3.cs. A23 HU-12- D-562229   H 1256,01 m/p
  49. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-11- 09-07854   T 1255,89 m/p
  50. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-11- 09-07711   H 1255,22 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Kovágó Gábor                   3.cs. A50 HU-09- 07-22936   T 1301,94 m/p
   2. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 12-D-464762    H 1281,90 m/p
   3. Petho László                   1.cs. A12 HU 11-D-344510    H 1279,20 m/p
   4. Petho László                   1.cs. A12 HU 12-D-464006    H 1276,39 m/p
   5. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10 HU 13-D-596652    H 1267,61 m/p
   6. Zámbó János                    2.cs. A04 HU 09-07-19018    H 1258,63 m/p
   7. Hegyi László                   2.cs. A04 HU 10-D-253086    H 1258,51 m/p
   8. Kazi Zoltán                    1.cs. A12 HU 10-07-25687    H 1257,30 m/p
   9. Lakatos József                 2.cs. A26 HU-11- D-346352   H 1256,92 m/p
  10. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-12- 07-34445   T 1251,46 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  142,44 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  137,83 p
   3. Ledacs Kiss Imre               3.cs. A23    5 h.  133,58 p
   4. Fejos Csaba                    1.cs. A64    5 h.  132,44 p
   5. Huszár Péter                   2.cs. A23    5 h.  129,19 p
   6. Száraz László                  2.cs. A23    5 h.  128,56 p
   7. Tomori László                  3.cs. A23    5 h.  127,24 p
   8. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  126,99 p
   9. Katona József                  3.cs. A36    5 h.  126,36 p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  124,60 p
  11. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  124,42 p
  12. Tóth Lajos                     1.cs. A23    5 h.  124,13 p
  13. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38    5 h.  123,44 p
  14. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    5 h.  120,84 p
  15. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  118,93 p
  16. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    4 h.  118,77 p
  17. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  117,60 p
  18. Nagy János                     2.cs. A23    5 h.  116,91 p
  19. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    5 h.  112,12 p
  20. Kovágó Gábor                   3.cs. A50    5 h.  112,02 p
  21. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    5 h.  111,70 p
  22. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.  111,67 p
  23. Fogarassy Sándor               2.cs. A26    5 h.  110,84 p
  24. Zámbó János                    1.cs. A04    5 h.  110,83 p
  25. Petho László                   1.cs. A12    5 h.  110,80 p
  26. Fogarassy Sándor               1.cs. A26    5 h.  109,88 p
  27. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  109,54 p
  28. Száraz László                  3.cs. A23    5 h.  108,62 p
  29. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.  108,48 p
  30. Lengyel János                  1.cs. A23    4 h.  106,78 p
  31. Csörgi László                  1.cs. A50    5 h.  106,61 p
  32. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    4 h.  106,20 p
  33. Péter Szabolcs dr.             1.cs. A23    4 h.  104,69 p
  34. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    5 h.  104,24 p
  35. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    4 h.  103,93 p
  36. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    4 h.  103,34 p
  37. Dorner György                  2.cs. A12    4 h.  102,87 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  130,51 p
   2. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    5 h.  123,76 p
   3. Kovágó Gábor                   3.cs. A50    5 h.  123,29 p
   4. Zámbó János                    1.cs. A04    5 h.  123,06 p
   5. Fogarassy Sándor               2.cs. A26    5 h.  122,98 p
   6. Petho László                   1.cs. A12    5 h.  122,83 p
   7. Fogarassy Sándor               1.cs. A26    5 h.  122,37 p
   8. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  121,83 p

A verseny A12 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Petho László                   1.cs.    5 h.  120,78 p
   2. Dorner György                  2.cs.    4 h.  106,76 p
   3. Gohér Attila                   2.cs.    3 h.   75,98 p
   4. Tóth József                    1.cs.    3 h.   73,12 p
   5. Bócsai Tibor                   1.cs.    3 h.   71,49 p
   6. Fogarassy László               1.cs.    3 h.   64,55 p
   7. Gohér Attila                   1.cs.    3 h.   62,91 p
   8. Kazi Zoltán                    1.cs.    2 h.   52,56 p
   9. Csányi Sándor                  2.cs.    2 h.   52,15 p
  10. Fehér László                   1.cs.    3 h.   51,89 p
  11. Csányi Sándor                  1.cs.    2 h.   46,44 p
  12. Szota György                   1.cs.    2 h.   45,20 p
  13. Fogarassy László               2.cs.    2 h.   44,39 p
  14. Kancsár József                 1.cs.    2 h.   43,98 p
  15. Szota Zoltán                   1.cs.    2 h.   42,76 p
  16. Dorner György                  1.cs.    2 h.   36,63 p
  17. Fodor Zoltán                   1.cs.    1 h.   23,42 p
  18. Tóth József                    3.cs.    1 h.   18,11 p
  19. Kancsár József                 2.cs.    1 h.   15,25 p
  20. Petho László                   2.cs.    1 h.   13,62 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  265,83 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   10 h.  264,73 p
   3. Fejos Csaba                    1.cs. A64   10 h.  262,10 p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    9 h.  256,51 p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50    9 h.  250,36 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  248,79 p
   7. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   10 h.  248,33 p
   8. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   10 h.  247,78 p
   9. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   10 h.  246,42 p
  10. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   10 h.  244,61 p
  11. Csörgi László                  1.cs. A50   10 h.  240,74 p
  12. Zámbó János                    1.cs. A04   10 h.  235,95 p
  13. Tomori László                  3.cs. A23    9 h.  234,50 p
  14. Petho László                   1.cs. A12   10 h.  228,23 p
  15. Mészáros László                1.cs. A36   10 h.  227,92 p
  16. Sztrehovszki László            1.cs. A04    9 h.  226,38 p
  17. Mészáros Mihály                1.cs. A36    9 h.  225,67 p
  18. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    8 h.  218,90 p
  19. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   10 h.  217,84 p
  20. Jánosi Pál                     1.cs. A23   10 h.  213,03 p
  21. Pap és fia                     1.cs. A36    9 h.  212,12 p
  22. Kancsár József                 1.cs. A12    7 h.  210,76 p
  23. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    9 h.  209,51 p
  24. Kovács József                  1.cs. A50    9 h.  207,35 p
  25. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    8 h.  205,70 p
  26. Gavaldik József                3.cs. A23    8 h.  205,32 p
  27. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    9 h.  204,42 p
  28. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    8 h.  203,26 p
  29. Kiss József                    1.cs. V10    9 h.  199,88 p
  30. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    7 h.  199,70 p
  31. Huszár Péter                   1.cs. A23    7 h.  198,03 p
  32. Kovágó Gábor                   5.cs. A50    8 h.  194,76 p
  33. Boda Ákos                      3.cs. A50    7 h.  194,51 p
  34. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    8 h.  194,17 p
  35. Tóth Sándor                    1.cs. A64    7 h.  192,90 p
  36. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    7 h.  189,54 p
  37. Boda Ákos                      1.cs. A50    8 h.  188,90 p
  38. Tóth József                    1.cs. A12    7 h.  188,82 p
  39. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    7 h.  186,34 p
  40. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50    8 h.  185,99 p
  41. Boda Ákos                      2.cs. A50    8 h.  184,71 p
  42. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38    8 h.  182,32 p

Hatvan I. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50   10 h.  272,27 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  271,16 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   10 h.  258,45 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   10 h.  255,10 p
   5. Csörgi László                  1.cs. A50   10 h.  249,61 p
   6. Zámbó János                    1.cs. A04   10 h.  243,20 p
   7. Petho László                   1.cs. A12   10 h.  236,73 p
   8. Boda Ákos                      1.cs. A50   10 h.  221,37 p
   9. Sztrehovszki László            1.cs. A04    8 h.  216,18 p
  10. Kovács József                  1.cs. A50    9 h.  214,46 p

A12 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Petho László                   1.cs.   10 h.  220,85 p
   2. Kancsár József                 1.cs.    7 h.  205,14 p
   3. Tóth József                    1.cs.    8 h.  184,64 p
   4. Fehér László                   1.cs.    7 h.  161,82 p
   5. Bócsai Tibor                   1.cs.    6 h.  144,52 p
   6. Dorner György                  2.cs.    5 h.  141,28 p
   7. Csányi Sándor                  1.cs.    5 h.  130,92 p
   8. Szota Zoltán                   1.cs.    6 h.  126,44 p
   9. Fogarassy László               1.cs.    5 h.  126,44 p
  10. Gohér Attila                   1.cs.    4 h.   90,27 p
  11. Csányi Sándor                  2.cs.    4 h.   84,93 p
  12. Gohér Attila                   2.cs.    3 h.   75,98 p
  13. Kazi Zoltán                    1.cs.    3 h.   74,67 p
  14. Kancsár József                 2.cs.    3 h.   65,20 p
  15. Dorner György                  1.cs.    3 h.   63,04 p
  16. Fogarassy László               2.cs.    3 h.   59,82 p
  17. Fodor Zoltán                   1.cs.    2 h.   46,49 p
  18. Szota György                   1.cs.    2 h.   45,20 p
  19. Petho László                   2.cs.    2 h.   36,21 p
  20. Tóth József                    2.cs.    1 h.   20,68 p
  21. Tóth József                    3.cs.    1 h.   18,11 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  265,83 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   10 h.  264,73 p
   3. Fejos Csaba                    1.cs. A64   10 h.  262,10 p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    9 h.  256,51 p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50    9 h.  250,36 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  248,79 p
   7. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   10 h.  248,33 p
   8. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   10 h.  246,42 p
   9. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   10 h.  244,61 p
  10. Csörgi László                  1.cs. A50   10 h.  240,74 p
  11. Zámbó János                    1.cs. A04   10 h.  235,95 p
  12. Petho László                   1.cs. A12   10 h.  228,23 p
  13. Mészáros László                1.cs. A36   10 h.  227,92 p
  14. Sztrehovszki László            1.cs. A04    9 h.  226,38 p
  15. Mészáros Mihály                1.cs. A36    9 h.  225,67 p
  16. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    8 h.  218,90 p
  17. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   10 h.  217,84 p
  18. Jánosi Pál                     1.cs. A23   10 h.  213,03 p
  19. Pap és fia                     1.cs. A36    9 h.  212,12 p
  20. Kancsár József                 1.cs. A12    7 h.  210,76 p
  21. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    9 h.  209,51 p
  22. Kovács József                  1.cs. A50    9 h.  207,35 p
  23. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    8 h.  205,70 p
  24. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    8 h.  203,26 p
  25. Kiss József                    1.cs. V10    9 h.  199,88 p
  26. Huszár Péter                   1.cs. A23    7 h.  198,03 p
  27. Tóth Sándor                    1.cs. A64    7 h.  192,90 p
  28. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    7 h.  189,54 p
  29. Boda Ákos                      1.cs. A50    8 h.  188,90 p
  30. Tóth József                    1.cs. A12    7 h.  188,82 p
  31. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    7 h.  186,34 p
  32. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50    8 h.  185,99 p
  33. Boda Ákos                      2.cs. A50    8 h.  184,71 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50   10 h.  272,27 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  271,16 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   10 h.  258,45 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   10 h.  255,10 p
   5. Csörgi László                  1.cs. A50   10 h.  249,61 p
   6. Zámbó János                    1.cs. A04   10 h.  243,20 p
   7. Petho László                   1.cs. A12   10 h.  236,73 p
   8. Boda Ákos                      1.cs. A50   10 h.  221,37 p

A12 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Petho László                   1.cs.   10 h.  220,85 p
   2. Kancsár József                 1.cs.    7 h.  205,14 p
   3. Tóth József                    1.cs.    8 h.  184,64 p
   4. Fehér László                   1.cs.    7 h.  161,82 p
   5. Bócsai Tibor                   1.cs.    6 h.  144,52 p
   6. Dorner György                  2.cs.    5 h.  141,28 p
   7. Csányi Sándor                  1.cs.    5 h.  130,92 p
   8. Fogarassy László               1.cs.    5 h.  126,44 p
   9. Szota Zoltán                   1.cs.    6 h.  126,44 p
  10. Gohér Attila                   1.cs.    4 h.   90,27 p
  11. Csányi Sándor                  2.cs.    4 h.   84,93 p
  12. Gohér Attila                   2.cs.    3 h.   75,98 p
  13. Kazi Zoltán                    1.cs.    3 h.   74,67 p
  14. Kancsár József                 2.cs.    3 h.   65,20 p
  15. Dorner György                  1.cs.    3 h.   63,04 p
  16. Fogarassy László               2.cs.    3 h.   59,82 p
  17. Fodor Zoltán                   1.cs.    2 h.   46,49 p
  18. Szota György                   1.cs.    2 h.   45,20 p
  19. Petho László                   2.cs.    2 h.   36,21 p
  20. Tóth József                    2.cs.    1 h.   20,68 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Száraz László                  A23 HU-11- D-397659   H  2h  65,32p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  2h  64,07p
  3. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596624    H  2h  63,77p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505676   H  2h  62,42p
  5. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602306   H  2h  62,01p
  6. Tóth József                    A12 HU 10-D-255178    H  2h  61,87p
  7. Seres János                    A36 HU 12-D-502552    H  2h  61,76p
  8. Katona József                  A36 HU 12-09-15358    H  2h  61,19p
  9. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  2h  61,06p
 10. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  2h  61,05p
 11. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  2h  60,32p
 12. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  2h  59,52p
 13. Hegyi László                   A04 HU 12-D-462289    H  2h  59,26p
 14. Gavaldik József                A23 HU-13- 09-20093   H  2h  58,74p
 15. Hegyi László                   A04 HU 10-D-253086    H  2h  58,59p
 16. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  2h  58,06p
 17. Fejos Zsolt                    A23 HU-10- 09-01352   H  2h  57,89p
 18. Fejos Zsolt                    A23 HU-11- D-426710   H  2h  57,59p
 19. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09254    H  2h  57,19p
 20. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-10- D-255443   H  2h  56,46p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  2h  66,30p
  2. Jánosi Pál                     A23 HU-09- 09-92429   T  2h  63,42p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01061   T  2h  60,55p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505956   T  2h  59,90p
  5. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  2h  59,39p
  6. Gavaldik József                A23 HU-09- 09-93996   T  2h  58,37p
  7. Száraz László                  A23 AU-12-   308-80   T  2h  58,24p
  8. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10912    T  2h  57,12p
  9. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  2h  56,78p
 10. Kovágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06850   T  2h  54,24p
 11. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  2h  53,39p
 12. Japport Zoltán                 A50 HU-09- 28-08009   T  2h  53,23p
 13. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  2h  52,61p
 14. Bajtek Tibor                   A23 HU-11- D-402175   T  2h  52,54p
 15. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-13- D-700618   T  2h  52,19p
 16. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  2h  51,83p
 17. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  2h  51,83p
 18. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  2h  51,56p
 19. Molnár Pál                     A23 HU-13- D-602264   T  2h  51,29p
 20. Molnár Pál                     A23 HU-12- D-501969   T  2h  51,07p

Rövid távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596624    H  2h  64,99p
  2. Tóth József                    A12 HU 10-D-255178    H  2h  62,32p
  3. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  2h  60,78p
  4. Hegyi László                   A04 HU 12-D-462289    H  2h  60,40p
  5. Hegyi László                   A04 HU 10-D-253086    H  2h  59,51p
  6. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-10- D-255443   H  2h  58,43p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-12-  O-13242   H  2h  58,11p
  8. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29695    H  2h  55,98p
  9. Kancsár József                 A12 HU 09-07-20171    H  2h  55,55p
 10. Zámbó János                    A04 HU 11-O-6865      H  2h  55,52p

Rövid távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  2h  66,13p
  2. Kovágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06850   T  2h  55,65p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-09- 28-08009   T  2h  54,86p
  4. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  2h  53,91p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  2h  53,32p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-13- 26-47244   T  2h  47,67p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-313481   T  2h  46,48p
  8. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  2h  45,03p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  2h  41,85p
 10. Gohér Attila                   A12 HU 11-D-425649    T  2h  41,47p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  2h  59,65p
  2. Tóth József                    A12 HU 10-D-255178    H  2h  59,09p
  3. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29695    H  2h  54,06p
  4. Kancsár József                 A12 HU 09-07-20171    H  2h  53,71p
  5. Bócsai Tibor                   A12 HU 10-07-25464    H  2h  47,73p
  6. Petho László                   A12 HU 11-D-344510    H  2h  46,95p
  7. Csányi Sándor                  A12 HU 11-D-344545    H  2h  45,87p
  8. Fehér László                   A12 HU 12-07-33027    H  2h  45,75p
  9. Kancsár József                 A12 HU 13-07-36925    H  2h  45,00p
 10. Fehér László                   A12 HU 13-07-36969    H  2h  41,87p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Száraz László                  A23 HU-11- D-397659   H  2h  65,32p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  2h  64,07p
  3. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596624    H  2h  63,77p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505676   H  2h  62,42p
  5. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602306   H  2h  62,01p
  6. Tóth József                    A12 HU 10-D-255178    H  2h  61,87p
  7. Seres János                    A36 HU 12-D-502552    H  2h  61,76p
  8. Katona József                  A36 HU 12-09-15358    H  2h  61,19p
  9. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  2h  61,06p
 10. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  2h  61,05p
 11. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  2h  60,32p
 12. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  2h  59,52p
 13. Hegyi László                   A04 HU 12-D-462289    H  2h  59,26p
 14. Gavaldik József                A23 HU-13- 09-20093   H  2h  58,74p
 15. Hegyi László                   A04 HU 10-D-253086    H  2h  58,59p
 16. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  2h  58,06p
 17. Fejos Zsolt                    A23 HU-10- 09-01352   H  2h  57,89p
 18. Fejos Zsolt                    A23 HU-11- D-426710   H  2h  57,59p
 19. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09254    H  2h  57,19p
 20. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-10- D-255443   H  2h  56,46p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  2h  66,30p
  2. Jánosi Pál                     A23 HU-09- 09-92429   T  2h  63,42p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01061   T  2h  60,55p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505956   T  2h  59,90p
  5. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  2h  59,39p
  6. Gavaldik József                A23 HU-09- 09-93996   T  2h  58,37p
  7. Száraz László                  A23 AU-12-   308-80   T  2h  58,24p
  8. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10912    T  2h  57,12p
  9. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  2h  56,78p
 10. Kovágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06850   T  2h  54,24p
 11. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  2h  53,39p
 12. Japport Zoltán                 A50 HU-09- 28-08009   T  2h  53,23p
 13. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  2h  52,61p
 14. Bajtek Tibor                   A23 HU-11- D-402175   T  2h  52,54p
 15. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-13- D-700618   T  2h  52,19p
 16. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  2h  51,83p
 17. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  2h  51,83p
 18. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  2h  51,56p
 19. Molnár Pál                     A23 HU-13- D-602264   T  2h  51,29p
 20. Molnár Pál                     A23 HU-12- D-501969   T  2h  51,07p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596624    H  2h  64,99p
  2. Tóth József                    A12 HU 10-D-255178    H  2h  62,32p
  3. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  2h  60,78p
  4. Hegyi László                   A04 HU 12-D-462289    H  2h  60,40p
  5. Hegyi László                   A04 HU 10-D-253086    H  2h  59,51p
  6. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-10- D-255443   H  2h  58,43p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-12-  O-13242   H  2h  58,11p
  8. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29695    H  2h  55,98p
  9. Kancsár József                 A12 HU 09-07-20171    H  2h  55,55p
 10. Zámbó János                    A04 HU 11-O-6865      H  2h  55,52p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  2h  66,13p
  2. Kovágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06850   T  2h  55,65p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-09- 28-08009   T  2h  54,86p
  4. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  2h  53,91p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  2h  53,32p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-13- 26-47244   T  2h  47,67p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-313481   T  2h  46,48p
  8. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  2h  45,03p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  2h  41,85p
 10. Gohér Attila                   A12 HU 11-D-425649    T  2h  41,47p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  2h  59,65p
  2. Tóth József                    A12 HU 10-D-255178    H  2h  59,09p
  3. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29695    H  2h  54,06p
  4. Kancsár József                 A12 HU 09-07-20171    H  2h  53,71p
  5. Bócsai Tibor                   A12 HU 10-07-25464    H  2h  47,73p
  6. Petho László                   A12 HU 11-D-344510    H  2h  46,95p
  7. Csányi Sándor                  A12 HU 11-D-344545    H  2h  45,87p
  8. Fehér László                   A12 HU 12-07-33027    H  2h  45,75p
  9. Kancsár József                 A12 HU 13-07-36925    H  2h  45,00p
 10. Fehér László                   A12 HU 13-07-36969    H  2h  41,87p