Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A36 Tápiószecso
Első adat felvétele: 2014.05.06 15:11:32
Az adatok utolsó módosítása: 2014.05.15 17:06:15
A lista kiadásának időpontja: 2014.05.15 17:08:32
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.06.05 15:11:32
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 01 verseny 

Feleresztés helye: Brunn am Gebirge
Feleresztés ideje: 2014.05.03 08:40
Időjárás         : Borús, változékony
Kisérő           : 
Központi táv     : 259000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 32
Legkisebb pont   : 12,8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A04 Kartal              9   15   142   28   36   1281,90   1079,39   1012,27
A12 Aszód              13   23   193   39   48   1279,20   1042,11   1014,09
A26 Kartal              8   16   149   30   37   1256,92   1035,55    971,26
A50 Zsámbok            13   34   329   66   82   1301,94   1047,03   1022,80
V10 Hatvan             10   23   190   38   48   1267,61   1020,62    973,42
Hatvan I.              53  111  1003  201  251   1301,94   1039,85   1011,17
A23 Nagykáta           23   66   601  120  150   1319,46   1117,87   1082,71
A36 Tápiószecso        15   26   239   48   60   1338,88   1067,85   1031,75
A64 Szentmártonkáta    10   14   118   24   30   1287,58   1063,42   1041,62
R38 Jászberény          8   16   137   27   34   1257,72   1057,67   1025,36
Hatvan II.             56  122  1095  219  274   1338,88   1093,23   1058,78
Tagszövetségben       109  233  2098  420  525   1338,88   1068,12   1038,91

A36 egyesületi díjlista
   1. Tóth Attila                    1.cs. HU 13-D-656678    T 1338,88 m/p
   2. Pap és fia                     1.cs. HU 12-D-489542    H 1316,42 m/p
   3. Katona József                  3.cs. HU 13-09-20231    H 1300,09 m/p
   4. Katona József                  3.cs. HU 12-09-15358    H 1299,44 m/p
   5. Mészáros László                1.cs. HU 08-09-87025    H 1296,12 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Agócs Attila                    1.cs. Dt: 254888 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  22.   1h  17,68p    R:  96.   1h  15,19p    T: 171.   1h  17,71p
Összesített E:  19.   2h  43,78p    R:  66.   2h  37,29p    T: 134.   2h  38,95p
   HU 10-D-310090    T 03 12:36:10  1079,27 m/p  45  17,68  240  15,19  391  17,71

Dobos Sándor                    1.cs. Dt: 253779 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   1h  28,09p    R:  74.   1h  28,41p    T: 140.   1h  29,62p
Összesített E:  10.   3h  90,62p    R:  47.   3h  88,16p    T:  93.   3h  87,84p
   HU 11-09-09555    T 03 12:04:53  1238,65 m/p  13  28,09   52  28,41   66  29,62

Dósa Zoltán                     1.cs. Dt: 258504 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   3h  73,87p    R:  47.   2h  61,33p    T:  59.   3h  76,07p
Összesített E:   5.   7h 168,67p    R:  36.   5h 134,15p    T:  56.   6h 147,29p
   HU 09-D-235039    H 03 11:59:37  1295,00 m/p   6  30,37   12  31,23   13  31,56
   HU 11-D-426889    H 03 12:04:15  1265,63 m/p   9  29,40   28  30,10   33  30,83
   HU 09-D-235010    H 03 12:47:40  1043,76 m/p  56  14,10    0   0,00  501  13,68

Dósa Zoltán                     2.cs. Dt: 258504 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   4h  64,54p    R:  84.   1h  21,87p    T: 101.   3h  50,94p
Összesített E:  12.   5h  81,39p    R:  76.   1h  21,87p    T: 121.   3h  50,94p
   HU 13-D-700983    H 03 12:27:42  1135,28 m/p  26  23,86  145  21,87  221  23,94
   HU 11-D-426896    H 03 12:47:23  1044,95 m/p  55  14,43    0   0,00  494  13,94
   HU 13-D-700977    H 03 12:48:30  1040,26 m/p  58  13,45    0   0,00  518  13,06
   HU 12-D-561986    H 03 12:50:33  1031,75 m/p  60  12,80    0   0,00    0   0,00

Gazsi Károly                    1.cs. Dt: 258919 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 121,27p    R:   8.   5h 115,63p    T:  11.   5h 124,42p
Összesített E:   4.   8h 183,91p    R:  30.   6h 146,83p    T:  51.   6h 154,88p
   HU 11-09-09206    H 03 12:00:12  1293,30 m/p   7  30,05   13  31,16   14  31,52
   HU 12-D-502609    H 03 12:12:07  1220,64 m/p  15  27,44   69  27,22   97  28,48
   HU 11-09-09230    H 03 12:24:24  1153,83 m/p  23  24,84  126  23,21  188  25,15
   HU 12-D-502618    H 03 12:33:12  1110,29 m/p  37  20,28  195  18,36  302  20,97
   HU 10-09-01998    H 03 12:39:04  1083,04 m/p  42  18,66  233  15,68  375  18,30
   HU 11-D-402865    H 03 12:41:44  1071,09 m/p  47  17,03  253  14,28  413  16,90
   HU 11-09-09223    H 03 12:45:14  1055,81 m/p  51  15,73    0   0,00  455  15,36

Gazsi Károly                    2.cs. Dt: 258919 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   1h  25,17p    R:  80.   1h  23,28p    T: 148.   1h  25,18p
Összesített E:  13.   3h  78,80p    R:  55.   3h  71,14p    T: 110.   3h  71,18p
   HU 11-D-402863    H 03 12:24:18  1154,34 m/p  22  25,17  125  23,28  187  25,18

Katona József                   1.cs. Dt: 258371 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   3h  68,67p    R:  45.   3h  62,32p    T:  70.   3h  69,21p
Összesített E:   6.   7h 165,96p    R:  33.   6h 140,23p    T:  59.   6h 146,09p
   HU 12-09-15306    H 03 12:26:36  1140,21 m/p  24  24,52  135  22,58  207  24,45
   HU 11-09-11710    H 03 12:29:31  1125,72 m/p  30  22,56  166  20,40  251  22,84
   HU 12-09-15348    H 03 12:31:04  1118,17 m/p  33  21,59  181  19,34  276  21,92

Katona József                   2.cs. Dt: 258371 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   1h  23,54p    R:  85.   1h  21,80p    T: 153.   1h  23,90p
Összesített E:   9.   4h  99,00p    R:  45.   4h  90,17p    T: 103.   3h  76,20p
   HU 13-00-17593    H 03 12:27:40  1134,87 m/p  27  23,54  146  21,80  222  23,90

Katona József                   3.cs. Dt: 258371 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 123,55p    R:  15.   4h 106,69p    T:   9.   5h 126,36p
   HU 13-09-20231    H 03 11:58:44  1300,09 m/p   3  31,35    9  31,44   10  31,67
   HU 12-09-15358    H 03 11:58:50  1299,44 m/p   4  31,02   10  31,37   11  31,63
   HU 13-09-21623    H 03 12:14:02  1207,15 m/p  17  26,79   79  26,51  112  27,93
   HU 13-09-20260    H 03 12:34:21  1102,50 m/p  40  19,31  209  17,37  329  19,98
   HU 13-09-20250    H 03 12:45:00  1054,58 m/p  53  15,08    0   0,00  461  15,15

László György                   1.cs. Dt: 255146 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   1h  20,94p    R:  87.   1h  18,78p    T: 159.   1h  21,45p
Összesített E:  20.   2h  37,08p    R:  79.   1h  18,78p    T: 152.   1h  21,45p
   HU 13-D-602556    H 03 12:28:49  1115,07 m/p  35  20,94  189  18,78  289  21,45

Mészáros László                 1.cs. Dt: 259008 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h 115,75p    R:  14.   5h 108,39p    T:  17.   5h 117,60p
Összesített E:   2.  10h 246,97p    R:   7.  10h 222,68p    T:  13.  10h 227,92p
   HU 08-09-87025    H 03 11:59:50  1296,12 m/p   5  30,70   11  31,30   12  31,60
   HU 10-O-1659      H 03 12:13:40  1212,21 m/p  16  27,12   71  27,08  103  28,26
   HU 10-D-258910    H 03 12:29:40  1127,76 m/p  28  23,21  161  20,75  240  23,24
   HU 11-09-11714    H 03 12:39:42  1080,55 m/p  44  18,01  238  15,33  386  17,89
   HU 09-D-224307    H 03 12:42:33  1067,85 m/p  48  16,71  258  13,93  421  16,61
   HU 12-D-502645    H 03 12:43:49  1062,31 m/p  49  16,38  270  13,08  437  16,02

Mészáros László                 2.cs. Dt: 259008 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  40,57p    R:  70.   2h  37,00p    T: 123.   2h  42,23p
Összesített E:  15.   3h  75,21p    R:  53.   3h  71,57p    T: 105.   3h  75,84p
   HU 11-D-401384    H 03 12:32:23  1114,57 m/p  36  20,61  190  18,71  291  21,37
   HU 09-D-224306    H 03 12:33:20  1110,03 m/p  38  19,96  196  18,29  305  20,86

Mészáros Mihály                 1.cs. Dt: 259068 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 122,91p    R:  11.   5h 114,14p    T:  10.   5h 124,60p
Összesített E:   1.  10h 250,57p    R:   5.  10h 231,88p    T:  15.   9h 225,67p
   HU 12-09-15560    H 03 12:08:12  1244,32 m/p  11  28,75   49  28,62   61  29,80
   HU 10-09-01960    H 03 12:19:41  1179,28 m/p  20  25,82  114  24,05  162  26,10
   HU 11-09-09255    H 03 12:28:02  1136,10 m/p  25  24,19  143  22,01  217  24,09
   HU 11-09-09254    H 03 12:29:51  1127,12 m/p  29  22,89  163  20,61  243  23,13
   HU 09-09-95488    H 03 12:32:17  1115,31 m/p  34  21,26  188  18,85  288  21,48

Mészáros Mihály                 2.cs. Dt: 259068 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   4h  89,27p    R:  41.   3h  68,00p    T:  48.   4h  89,63p
Összesített E:   8.   6h 122,96p    R:  49.   4h  83,51p    T:  82.   5h 104,42p
   HU 11-09-09237    H 03 12:18:17  1186,84 m/p  19  26,14  110  24,33  154  26,39
   HU 13-05-45736    H 03 12:22:57  1162,00 m/p  21  25,49  120  23,63  180  25,44
   HU 10-09-01947    H 03 12:30:30  1123,94 m/p  31  22,24  171  20,04  258  22,58
   HU 09-D-224305    H 03 12:45:35  1054,91 m/p  52  15,40    0   0,00  459  15,22

Pap és fia                      1.cs. Dt: 256701 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   5h 105,01p    R:  31.   3h  76,31p    T:  44.   4h  93,45p
Összesített E:   3.  10h 242,28p    R:  10.   8h 198,56p    T:  19.   9h 212,12p
   HU 12-D-489542    H 03 11:55:00  1316,42 m/p   2  31,67    6  31,65    6  31,82
   HU 11-09-09460    H 03 12:03:08  1263,71 m/p  10  29,07   31  29,89   36  30,72
   HU 13-D-700940    H 03 12:38:06  1078,12 m/p  46  17,36  246  14,77  397  17,49
   HU 13-D-604729    H 03 12:46:19  1042,16 m/p  57  13,78    0   0,00  508  13,42
   HU 12-D-504093    T 03 12:47:20  1037,87 m/p  59  13,13    0   0,00    0   0,00

Pap és fia                      2.cs. Dt: 256701 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   1h  27,77p    R:  76.   1h  27,43p    T: 142.   1h  28,78p
Összesített E:  11.   3h  85,67p    R:  50.   3h  82,45p    T:  96.   3h  82,99p
   HU 12-D-504166    T 03 12:09:54  1222,97 m/p  14  27,77   66  27,43   89  28,78

Pap és fia                      3.cs. Dt: 256701 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  23.   1h  14,75p    R:   0.   0h   0,00p    T: 178.   1h  14,78p
   HU 13-D-700941    H 03 12:44:11  1051,26 m/p  54  14,75    0   0,00  471  14,78

Pásztor Gábor                   1.cs. Dt: 258982 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   1h  26,47p    R:  78.   1h  26,37p    T: 144.   1h  27,82p
Összesített E:  22.   1h  26,47p    R:  71.   1h  26,37p    T: 141.   1h  27,82p
   HU 12-09-15577    T 03 12:14:40  1206,44 m/p  18  26,47   81  26,37  115  27,82

Seres János                     1.cs. Dt: 254808 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   4h  93,17p    R:  25.   4h  89,11p    T:  41.   4h  95,97p
Összesített E:   7.   6h 156,40p    R:  27.   6h 150,65p    T:  50.   6h 156,44p
   HU 12-D-502552    H 03 11:57:49  1288,10 m/p   8  29,72   15  31,02   16  31,45
   HU 12-D-502585    H 03 12:05:01  1242,86 m/p  12  28,42   51  28,48   64  29,69
   HU 12-D-502590    H 03 12:33:11  1092,74 m/p  41  18,98  220  16,60  359  18,88
   HU 12-D-502563    H 03 12:40:18  1060,37 m/p  50  16,05  271  13,01  439  15,95

Tóth Attila                     1.cs. Dt: 244189 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   1h  32,00p    R:  72.   1h  32,00p    T: 134.   1h  32,00p
Összesített E:  18.   2h  52,05p    R:  63.   2h  48,87p    T: 125.   2h  48,18p
   HU 13-D-656678    T 03 11:42:23  1338,88 m/p   1  32,00    1  32,00    1  32,00

Tóth Gábor                      1.cs. Dt: 260827 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   1h  19,63p    R:  91.   1h  17,51p    T: 165.   1h  20,05p
Összesített E:  25.   1h  19,63p    R:  80.   1h  17,51p    T: 156.   1h  20,05p
   HU 12-D-502676    H 03 12:36:23  1103,41 m/p  39  19,63  207  17,51  327  20,05

Tóth Gábor                      2.cs. Dt: 260827 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   1h  21,91p    R:  86.   1h  19,97p    T: 155.   1h  22,55p
Összesített E:  23.   1h  21,91p    R:  77.   1h  19,97p    T: 150.   1h  22,55p
   HU 13-D-602716    T 03 12:32:06  1123,77 m/p  32  21,91  172  19,97  259  22,55

Udvari Zoltán                   1.cs. Dt: 261483 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  21.   1h  18,33p    R:  95.   1h  15,40p    T: 169.   1h  18,00p
Összesített E:  14.   3h  78,01p    R:  54.   3h  71,42p    T: 107.   3h  72,77p
   HU 13-09-20496    H 03 12:41:47  1081,48 m/p  43  18,33  237  15,40  383  18,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Tóth Attila                    1.cs. A36 HU 13-D-656678    T 1338,88 m/p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-13- D-602328   H 1319,46 m/p
   3. Fejos Zsolt                    3.cs. A23 HU-13- D-605909   H 1319,24 m/p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-11- D-426710   H 1317,96 m/p
   5. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-13- D-601651   T 1317,07 m/p
   6. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 12-D-489542    H 1316,42 m/p
   7. Száraz László                  2.cs. A23 HU-11- D-397659   H 1313,83 m/p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-10- 09-01061   T 1310,79 m/p
   9. Kovágó Gábor                   3.cs. A50 HU-09- 07-22936   T 1301,94 m/p
  10. Katona József                  3.cs. A36 HU 13-09-20231    H 1300,09 m/p
  11. Katona József                  3.cs. A36 HU 12-09-15358    H 1299,44 m/p
  12. Mészáros László                1.cs. A36 HU 08-09-87025    H 1296,12 m/p
  13. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 09-D-235039    H 1295,00 m/p
  14. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-09-09206    H 1293,30 m/p
  15. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-10- 09-01309   T 1289,86 m/p
  16. Seres János                    1.cs. A36 HU 12-D-502552    H 1288,10 m/p
  17. Fejos Csaba                    1.cs. A64 HU 09-09-97188    H 1287,58 m/p
  18. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23 HU-11- 09-07886   T 1283,11 m/p
  19. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-13-  O-19524   T 1282,29 m/p
  20. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 12-D-464762    H 1281,90 m/p
  21. Bálint Attila                  2.cs. A23 HU-12- D-561640   H 1281,37 m/p
  22. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-11- 09-07732   T 1280,44 m/p
  23. Tóth Lajos                     1.cs. A23 HU 11-09-08284    H 1279,78 m/p
  24. Petho László                   1.cs. A12 HU 11-D-344510    H 1279,20 m/p
  25. Fejos Csaba                    1.cs. A64 HU 11-09-10912    T 1278,96 m/p
  26. Száraz László                  1.cs. A23 HU-12- D-575221   H 1276,84 m/p
  27. Petho László                   1.cs. A12 HU 12-D-464006    H 1276,39 m/p
  28. Jánosi Pál                     3.cs. A23 HU-09- 09-92429   T 1276,22 m/p
  29. Száraz László                  2.cs. A23 HU-12- D-537905   H 1276,22 m/p
  30. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-12- D-505676   H 1271,77 m/p
  31. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10 HU 13-D-596652    H 1267,61 m/p
  32. Ledacs Kiss Imre               3.cs. A23 HU-12- D-562254   H 1267,50 m/p
  33. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 11-D-426889    H 1265,63 m/p
  34. Bajtek Tibor                   4.cs. A23 HU-12- D-505956   T 1265,59 m/p
  35. Fejos Zsolt                    4.cs. A23 HU-11- M-126670   H 1265,47 m/p
  36. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 11-09-09460    H 1263,71 m/p
  37. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-11- 09-07876   T 1260,31 m/p
  38. Gavaldik József                4.cs. A23 HU-13- 09-20093   H 1259,26 m/p
  39. Jánosi Pál                     3.cs. A23 HU-12- D-562134   T 1259,01 m/p
  40. Zámbó János                    2.cs. A04 HU 09-07-19018    H 1258,63 m/p
  41. Hegyi László                   2.cs. A04 HU 10-D-253086    H 1258,51 m/p
  42. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU 09-09-98921    H 1257,72 m/p
  43. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23 HU-10- 09-01080   T 1257,36 m/p
  44. Kazi Zoltán                    1.cs. A12 HU 10-07-25687    H 1257,30 m/p
  45. Lakatos József                 2.cs. A26 HU-11- D-346352   H 1256,92 m/p
  46. Fejos Zsolt                    3.cs. A23 HU-13- D-602306   H 1256,79 m/p
  47. Fejos Zsolt                    2.cs. A23 HU-11- D-426736   H 1256,21 m/p
  48. Fejos Zsolt                    3.cs. A23 HU-12- D-562229   H 1256,01 m/p
  49. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-11- 09-07854   T 1255,89 m/p
  50. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-11- 09-07711   H 1255,22 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Tóth Attila                    1.cs. A36 HU 13-D-656678    T 1338,88 m/p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-13- D-602328   H 1319,46 m/p
   3. Fejos Zsolt                    3.cs. A23 HU-13- D-605909   H 1319,24 m/p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-11- D-426710   H 1317,96 m/p
   5. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-13- D-601651   T 1317,07 m/p
   6. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 12-D-489542    H 1316,42 m/p
   7. Száraz László                  2.cs. A23 HU-11- D-397659   H 1313,83 m/p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-10- 09-01061   T 1310,79 m/p
   9. Katona József                  3.cs. A36 HU 13-09-20231    H 1300,09 m/p
  10. Katona József                  3.cs. A36 HU 12-09-15358    H 1299,44 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  142,44 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  137,83 p
   3. Ledacs Kiss Imre               3.cs. A23    5 h.  133,58 p
   4. Fejos Csaba                    1.cs. A64    5 h.  132,44 p
   5. Huszár Péter                   2.cs. A23    5 h.  129,19 p
   6. Száraz László                  2.cs. A23    5 h.  128,56 p
   7. Tomori László                  3.cs. A23    5 h.  127,24 p
   8. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  126,99 p
   9. Katona József                  3.cs. A36    5 h.  126,36 p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  124,60 p
  11. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  124,42 p
  12. Tóth Lajos                     1.cs. A23    5 h.  124,13 p
  13. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38    5 h.  123,44 p
  14. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    5 h.  120,84 p
  15. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  118,93 p
  16. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    4 h.  118,77 p
  17. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  117,60 p
  18. Nagy János                     2.cs. A23    5 h.  116,91 p
  19. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    5 h.  112,12 p
  20. Kovágó Gábor                   3.cs. A50    5 h.  112,02 p
  21. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    5 h.  111,70 p
  22. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.  111,67 p
  23. Fogarassy Sándor               2.cs. A26    5 h.  110,84 p
  24. Zámbó János                    1.cs. A04    5 h.  110,83 p
  25. Petho László                   1.cs. A12    5 h.  110,80 p
  26. Fogarassy Sándor               1.cs. A26    5 h.  109,88 p
  27. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  109,54 p
  28. Száraz László                  3.cs. A23    5 h.  108,62 p
  29. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.  108,48 p
  30. Lengyel János                  1.cs. A23    4 h.  106,78 p
  31. Csörgi László                  1.cs. A50    5 h.  106,61 p
  32. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    4 h.  106,20 p
  33. Péter Szabolcs dr.             1.cs. A23    4 h.  104,69 p
  34. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    5 h.  104,24 p
  35. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    4 h.  103,93 p
  36. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    4 h.  103,34 p
  37. Dorner György                  2.cs. A12    4 h.  102,87 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  135,89 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  131,24 p
   3. Ledacs Kiss Imre               3.cs. A23    5 h.  125,40 p
   4. Fejos Csaba                    1.cs. A64    5 h.  125,05 p
   5. Huszár Péter                   2.cs. A23    5 h.  121,33 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  118,43 p
   7. Tomori László                  3.cs. A23    5 h.  117,17 p
   8. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  115,63 p
   9. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    4 h.  114,78 p
  10. Tóth Lajos                     1.cs. A23    5 h.  114,64 p

A verseny A36 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  3.cs.    5 h.  123,55 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs.    5 h.  122,91 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs.    5 h.  121,27 p
   4. Mészáros László                1.cs.    5 h.  115,75 p
   5. Pap és fia                     1.cs.    5 h.  105,01 p
   6. Seres János                    1.cs.    4 h.   93,17 p
   7. Mészáros Mihály                2.cs.    4 h.   89,27 p
   8. Dósa Zoltán                    1.cs.    3 h.   73,87 p
   9. Katona József                  1.cs.    3 h.   68,67 p
  10. Dósa Zoltán                    2.cs.    4 h.   64,54 p
  11. Mészáros László                2.cs.    2 h.   40,57 p
  12. Tóth Attila                    1.cs.    1 h.   32,00 p
  13. Dobos Sándor                   1.cs.    1 h.   28,09 p
  14. Pap és fia                     2.cs.    1 h.   27,77 p
  15. Pásztor Gábor                  1.cs.    1 h.   26,47 p
  16. Gazsi Károly                   2.cs.    1 h.   25,17 p
  17. Katona József                  2.cs.    1 h.   23,54 p
  18. Tóth Gábor                     2.cs.    1 h.   21,91 p
  19. László György                  1.cs.    1 h.   20,94 p
  20. Tóth Gábor                     1.cs.    1 h.   19,63 p
  21. Udvari Zoltán                  1.cs.    1 h.   18,33 p
  22. Agócs Attila                   1.cs.    1 h.   17,68 p
  23. Pap és fia                     3.cs.    1 h.   14,75 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  265,83 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   10 h.  264,73 p
   3. Fejos Csaba                    1.cs. A64   10 h.  262,10 p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    9 h.  256,51 p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50    9 h.  250,36 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  248,79 p
   7. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   10 h.  248,33 p
   8. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   10 h.  247,78 p
   9. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   10 h.  246,42 p
  10. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   10 h.  244,61 p
  11. Csörgi László                  1.cs. A50   10 h.  240,74 p
  12. Zámbó János                    1.cs. A04   10 h.  235,95 p
  13. Tomori László                  3.cs. A23    9 h.  234,50 p
  14. Petho László                   1.cs. A12   10 h.  228,23 p
  15. Mészáros László                1.cs. A36   10 h.  227,92 p
  16. Sztrehovszki László            1.cs. A04    9 h.  226,38 p
  17. Mészáros Mihály                1.cs. A36    9 h.  225,67 p
  18. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    8 h.  218,90 p
  19. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   10 h.  217,84 p
  20. Jánosi Pál                     1.cs. A23   10 h.  213,03 p
  21. Pap és fia                     1.cs. A36    9 h.  212,12 p
  22. Kancsár József                 1.cs. A12    7 h.  210,76 p
  23. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    9 h.  209,51 p
  24. Kovács József                  1.cs. A50    9 h.  207,35 p
  25. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    8 h.  205,70 p
  26. Gavaldik József                3.cs. A23    8 h.  205,32 p
  27. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    9 h.  204,42 p
  28. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    8 h.  203,26 p
  29. Kiss József                    1.cs. V10    9 h.  199,88 p
  30. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    7 h.  199,70 p
  31. Huszár Péter                   1.cs. A23    7 h.  198,03 p
  32. Kovágó Gábor                   5.cs. A50    8 h.  194,76 p
  33. Boda Ákos                      3.cs. A50    7 h.  194,51 p
  34. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    8 h.  194,17 p
  35. Tóth Sándor                    1.cs. A64    7 h.  192,90 p
  36. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    7 h.  189,54 p
  37. Boda Ákos                      1.cs. A50    8 h.  188,90 p
  38. Tóth József                    1.cs. A12    7 h.  188,82 p
  39. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    7 h.  186,34 p
  40. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50    8 h.  185,99 p
  41. Boda Ákos                      2.cs. A50    8 h.  184,71 p
  42. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38    8 h.  182,32 p

Hatvan II. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  264,10 p
   2. Fejos Csaba                    1.cs. A64   10 h.  257,63 p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    9 h.  253,06 p
   4. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  244,83 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   10 h.  231,88 p
   6. Tomori László                  3.cs. A23    9 h.  228,36 p
   7. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    9 h.  227,81 p
   8. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    9 h.  224,38 p
   9. Mészáros László                1.cs. A36   10 h.  222,68 p
  10. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    8 h.  215,26 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    8 h.  200,47 p
  12. Gavaldik József                3.cs. A23    8 h.  198,99 p

A36 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs.   10 h.  250,57 p
   2. Mészáros László                1.cs.   10 h.  246,97 p
   3. Pap és fia                     1.cs.   10 h.  242,28 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs.    8 h.  183,91 p
   5. Dósa Zoltán                    1.cs.    7 h.  168,67 p
   6. Katona József                  1.cs.    7 h.  165,96 p
   7. Seres János                    1.cs.    6 h.  156,40 p
   8. Katona József                  3.cs.    6 h.  141,82 p
   9. Mészáros Mihály                2.cs.    6 h.  122,96 p
  10. Katona József                  2.cs.    4 h.   99,00 p
  11. Dobos Sándor                   1.cs.    3 h.   90,62 p
  12. Pap és fia                     2.cs.    3 h.   85,67 p
  13. Dósa Zoltán                    2.cs.    5 h.   81,39 p
  14. Gazsi Károly                   2.cs.    3 h.   78,80 p
  15. Udvari Zoltán                  1.cs.    3 h.   78,01 p
  16. Mészáros László                2.cs.    3 h.   75,21 p
  17. Horinka Norbert                1.cs.    3 h.   60,51 p
  18. Udvari Zoltán                  2.cs.    2 h.   54,34 p
  19. Tóth Attila                    1.cs.    2 h.   52,05 p
  20. Pap és fia                     3.cs.    3 h.   48,80 p
  21. Agócs Attila                   1.cs.    2 h.   43,78 p
  22. László György                  1.cs.    2 h.   37,08 p
  23. László György                  2.cs.    1 h.   29,31 p
  24. Pásztor Gábor                  1.cs.    1 h.   26,47 p
  25. Tóth Gábor                     2.cs.    1 h.   21,91 p
  26. Tóth Attila                    2.cs.    1 h.   21,47 p
  27. Tóth Gábor                     1.cs.    1 h.   19,63 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  265,83 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   10 h.  264,73 p
   3. Fejos Csaba                    1.cs. A64   10 h.  262,10 p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    9 h.  256,51 p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50    9 h.  250,36 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  248,79 p
   7. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   10 h.  248,33 p
   8. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   10 h.  246,42 p
   9. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   10 h.  244,61 p
  10. Csörgi László                  1.cs. A50   10 h.  240,74 p
  11. Zámbó János                    1.cs. A04   10 h.  235,95 p
  12. Petho László                   1.cs. A12   10 h.  228,23 p
  13. Mészáros László                1.cs. A36   10 h.  227,92 p
  14. Sztrehovszki László            1.cs. A04    9 h.  226,38 p
  15. Mészáros Mihály                1.cs. A36    9 h.  225,67 p
  16. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    8 h.  218,90 p
  17. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   10 h.  217,84 p
  18. Jánosi Pál                     1.cs. A23   10 h.  213,03 p
  19. Pap és fia                     1.cs. A36    9 h.  212,12 p
  20. Kancsár József                 1.cs. A12    7 h.  210,76 p
  21. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    9 h.  209,51 p
  22. Kovács József                  1.cs. A50    9 h.  207,35 p
  23. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    8 h.  205,70 p
  24. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    8 h.  203,26 p
  25. Kiss József                    1.cs. V10    9 h.  199,88 p
  26. Huszár Péter                   1.cs. A23    7 h.  198,03 p
  27. Tóth Sándor                    1.cs. A64    7 h.  192,90 p
  28. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    7 h.  189,54 p
  29. Boda Ákos                      1.cs. A50    8 h.  188,90 p
  30. Tóth József                    1.cs. A12    7 h.  188,82 p
  31. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    7 h.  186,34 p
  32. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50    8 h.  185,99 p
  33. Boda Ákos                      2.cs. A50    8 h.  184,71 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  264,10 p
   2. Fejos Csaba                    1.cs. A64   10 h.  257,63 p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    9 h.  253,06 p
   4. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  244,83 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   10 h.  231,88 p
   6. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    9 h.  224,38 p
   7. Mészáros László                1.cs. A36   10 h.  222,68 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    8 h.  215,26 p

A36 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs.   10 h.  250,57 p
   2. Mészáros László                1.cs.   10 h.  246,97 p
   3. Pap és fia                     1.cs.   10 h.  242,28 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs.    8 h.  183,91 p
   5. Dósa Zoltán                    1.cs.    7 h.  168,67 p
   6. Katona József                  1.cs.    7 h.  165,96 p
   7. Seres János                    1.cs.    6 h.  156,40 p
   8. Mészáros Mihály                2.cs.    6 h.  122,96 p
   9. Katona József                  2.cs.    4 h.   99,00 p
  10. Dobos Sándor                   1.cs.    3 h.   90,62 p
  11. Pap és fia                     2.cs.    3 h.   85,67 p
  12. Dósa Zoltán                    2.cs.    5 h.   81,39 p
  13. Gazsi Károly                   2.cs.    3 h.   78,80 p
  14. Udvari Zoltán                  1.cs.    3 h.   78,01 p
  15. Mészáros László                2.cs.    3 h.   75,21 p
  16. Horinka Norbert                1.cs.    3 h.   60,51 p
  17. Udvari Zoltán                  2.cs.    2 h.   54,34 p
  18. Tóth Attila                    1.cs.    2 h.   52,05 p
  19. Agócs Attila                   1.cs.    2 h.   43,78 p
  20. László György                  1.cs.    2 h.   37,08 p
  21. László György                  2.cs.    1 h.   29,31 p
  22. Pásztor Gábor                  1.cs.    1 h.   26,47 p
  23. Tóth Gábor                     2.cs.    1 h.   21,91 p
  24. Tóth Attila                    2.cs.    1 h.   21,47 p
  25. Tóth Gábor                     1.cs.    1 h.   19,63 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Száraz László                  A23 HU-11- D-397659   H  2h  65,32p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  2h  64,07p
  3. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596624    H  2h  63,77p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505676   H  2h  62,42p
  5. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602306   H  2h  62,01p
  6. Tóth József                    A12 HU 10-D-255178    H  2h  61,87p
  7. Seres János                    A36 HU 12-D-502552    H  2h  61,76p
  8. Katona József                  A36 HU 12-09-15358    H  2h  61,19p
  9. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  2h  61,06p
 10. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  2h  61,05p
 11. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  2h  60,32p
 12. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  2h  59,52p
 13. Hegyi László                   A04 HU 12-D-462289    H  2h  59,26p
 14. Gavaldik József                A23 HU-13- 09-20093   H  2h  58,74p
 15. Hegyi László                   A04 HU 10-D-253086    H  2h  58,59p
 16. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  2h  58,06p
 17. Fejos Zsolt                    A23 HU-10- 09-01352   H  2h  57,89p
 18. Fejos Zsolt                    A23 HU-11- D-426710   H  2h  57,59p
 19. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09254    H  2h  57,19p
 20. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-10- D-255443   H  2h  56,46p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  2h  66,30p
  2. Jánosi Pál                     A23 HU-09- 09-92429   T  2h  63,42p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01061   T  2h  60,55p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505956   T  2h  59,90p
  5. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  2h  59,39p
  6. Gavaldik József                A23 HU-09- 09-93996   T  2h  58,37p
  7. Száraz László                  A23 AU-12-   308-80   T  2h  58,24p
  8. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10912    T  2h  57,12p
  9. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  2h  56,78p
 10. Kovágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06850   T  2h  54,24p
 11. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  2h  53,39p
 12. Japport Zoltán                 A50 HU-09- 28-08009   T  2h  53,23p
 13. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  2h  52,61p
 14. Bajtek Tibor                   A23 HU-11- D-402175   T  2h  52,54p
 15. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-13- D-700618   T  2h  52,19p
 16. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  2h  51,83p
 17. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  2h  51,83p
 18. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  2h  51,56p
 19. Molnár Pál                     A23 HU-13- D-602264   T  2h  51,29p
 20. Molnár Pál                     A23 HU-12- D-501969   T  2h  51,07p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Száraz László                  A23 HU-11- D-397659   H  2h  66,01p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  2h  65,57p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505676   H  2h  62,87p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602306   H  2h  62,46p
  5. Seres János                    A36 HU 12-D-502552    H  2h  61,93p
  6. Katona József                  A36 HU 12-09-15358    H  2h  61,28p
  7. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  2h  61,07p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  2h  59,84p
  9. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  2h  59,55p
 10. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  2h  58,86p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Jánosi Pál                     A23 HU-09- 09-92429   T  2h  64,23p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01061   T  2h  60,35p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505956   T  2h  59,37p
  4. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  2h  58,54p
  5. Száraz László                  A23 AU-12-   308-80   T  2h  57,35p
  6. Gavaldik József                A23 HU-09- 09-93996   T  2h  57,34p
  7. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10912    T  2h  57,28p
  8. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  2h  56,17p
  9. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  2h  53,50p
 10. Molnár Pál                     A23 HU-13- D-602264   T  2h  51,03p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Seres János                    A36 HU 12-D-502552    H  2h  61,87p
  2. Katona József                  A36 HU 12-09-15358    H  2h  61,75p
  3. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  2h  60,74p
  4. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09254    H  2h  57,89p
  5. Pap és fia                     A36 HU 12-D-489542    H  2h  56,35p
  6. Katona József                  A36 HU 12-09-15306    H  2h  54,54p
  7. Mészáros László                A36 HU 08-09-87025    H  2h  52,89p
  8. Dósa Zoltán                    A36 HU 11-D-426889    H  2h  49,81p
  9. Katona József                  A36 HU 13-09-20250    H  2h  49,37p
 10. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09223    H  2h  48,59p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  2h  57,04p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Száraz László                  A23 HU-11- D-397659   H  2h  65,32p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  2h  64,07p
  3. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596624    H  2h  63,77p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505676   H  2h  62,42p
  5. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602306   H  2h  62,01p
  6. Tóth József                    A12 HU 10-D-255178    H  2h  61,87p
  7. Seres János                    A36 HU 12-D-502552    H  2h  61,76p
  8. Katona József                  A36 HU 12-09-15358    H  2h  61,19p
  9. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  2h  61,06p
 10. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  2h  61,05p
 11. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  2h  60,32p
 12. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  2h  59,52p
 13. Hegyi László                   A04 HU 12-D-462289    H  2h  59,26p
 14. Gavaldik József                A23 HU-13- 09-20093   H  2h  58,74p
 15. Hegyi László                   A04 HU 10-D-253086    H  2h  58,59p
 16. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  2h  58,06p
 17. Fejos Zsolt                    A23 HU-10- 09-01352   H  2h  57,89p
 18. Fejos Zsolt                    A23 HU-11- D-426710   H  2h  57,59p
 19. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09254    H  2h  57,19p
 20. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-10- D-255443   H  2h  56,46p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  2h  66,30p
  2. Jánosi Pál                     A23 HU-09- 09-92429   T  2h  63,42p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01061   T  2h  60,55p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505956   T  2h  59,90p
  5. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  2h  59,39p
  6. Gavaldik József                A23 HU-09- 09-93996   T  2h  58,37p
  7. Száraz László                  A23 AU-12-   308-80   T  2h  58,24p
  8. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10912    T  2h  57,12p
  9. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  2h  56,78p
 10. Kovágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06850   T  2h  54,24p
 11. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  2h  53,39p
 12. Japport Zoltán                 A50 HU-09- 28-08009   T  2h  53,23p
 13. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  2h  52,61p
 14. Bajtek Tibor                   A23 HU-11- D-402175   T  2h  52,54p
 15. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-13- D-700618   T  2h  52,19p
 16. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  2h  51,83p
 17. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  2h  51,83p
 18. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  2h  51,56p
 19. Molnár Pál                     A23 HU-13- D-602264   T  2h  51,29p
 20. Molnár Pál                     A23 HU-12- D-501969   T  2h  51,07p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Száraz László                  A23 HU-11- D-397659   H  2h  66,01p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  2h  65,57p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505676   H  2h  62,87p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602306   H  2h  62,46p
  5. Seres János                    A36 HU 12-D-502552    H  2h  61,93p
  6. Katona József                  A36 HU 12-09-15358    H  2h  61,28p
  7. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  2h  61,07p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  2h  59,84p
  9. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  2h  59,55p
 10. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  2h  58,86p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Jánosi Pál                     A23 HU-09- 09-92429   T  2h  64,23p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01061   T  2h  60,35p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505956   T  2h  59,37p
  4. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  2h  58,54p
  5. Száraz László                  A23 AU-12-   308-80   T  2h  57,35p
  6. Gavaldik József                A23 HU-09- 09-93996   T  2h  57,34p
  7. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10912    T  2h  57,28p
  8. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  2h  56,17p
  9. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  2h  53,50p
 10. Molnár Pál                     A23 HU-13- D-602264   T  2h  51,03p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Seres János                    A36 HU 12-D-502552    H  2h  61,87p
  2. Katona József                  A36 HU 12-09-15358    H  2h  61,75p
  3. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  2h  60,74p
  4. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09254    H  2h  57,89p
  5. Pap és fia                     A36 HU 12-D-489542    H  2h  56,35p
  6. Katona József                  A36 HU 12-09-15306    H  2h  54,54p
  7. Mészáros László                A36 HU 08-09-87025    H  2h  52,89p
  8. Dósa Zoltán                    A36 HU 11-D-426889    H  2h  49,81p
  9. Katona József                  A36 HU 13-09-20250    H  2h  49,37p
 10. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09223    H  2h  48,59p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  2h  57,04p