Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A64 Szentmártonkáta
Első adat felvétele: 2014.05.06 15:11:32
Az adatok utolsó módosítása: 2014.05.15 17:06:15
A lista kiadásának időpontja: 2014.05.15 17:08:40
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.06.05 15:11:32
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 01 verseny 

Feleresztés helye: Brunn am Gebirge
Feleresztés ideje: 2014.05.03 08:40
Időjárás         : Borús, változékony
Kisérő           : 
Központi táv     : 259000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 32
Legkisebb pont   : 12,8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A04 Kartal              9   15   142   28   36   1281,90   1079,39   1012,27
A12 Aszód              13   23   193   39   48   1279,20   1042,11   1014,09
A26 Kartal              8   16   149   30   37   1256,92   1035,55    971,26
A50 Zsámbok            13   34   329   66   82   1301,94   1047,03   1022,80
V10 Hatvan             10   23   190   38   48   1267,61   1020,62    973,42
Hatvan I.              53  111  1003  201  251   1301,94   1039,85   1011,17
A23 Nagykáta           23   66   601  120  150   1319,46   1117,87   1082,71
A36 Tápiószecso        15   26   239   48   60   1338,88   1067,85   1031,75
A64 Szentmártonkáta    10   14   118   24   30   1287,58   1063,42   1041,62
R38 Jászberény          8   16   137   27   34   1257,72   1057,67   1025,36
Hatvan II.             56  122  1095  219  274   1338,88   1093,23   1058,78
Tagszövetségben       109  233  2098  420  525   1338,88   1068,12   1038,91

A64 egyesületi díjlista
   1. Fejos Csaba                    1.cs. HU 09-09-97188    H 1287,58 m/p
   2. Fejos Csaba                    1.cs. HU 11-09-10912    T 1278,96 m/p
   3. Dósa József                    1.cs. HU-11- D-402713   H 1252,83 m/p
   4. Tóth Sándor                    1.cs. HU-09- 09-96876   T 1250,18 m/p
   5. Fejos Károly                   1.cs. HU 12-07-34809    H 1236,86 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Babicz István                   1.cs. Dt: 264025 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   1h  26,70p    R:  81.   1h  23,07p    T: 149.   1h  25,07p
Összesített E:  12.   1h  26,70p    R:  74.   1h  23,07p    T: 148.   1h  25,07p
   HU-11- 09-10863   H 03 12:29:01  1152,86 m/p   9  26,70  128  23,07  190  25,07

Babicz János                    1.cs. Dt: 264329 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   4h  80,99p    R:  42.   4h  66,45p    T:  47.   5h  90,09p
Összesített E:   4.   7h 170,55p    R:  25.   7h 152,53p    T:  38.   8h 174,25p
   HU 10-D-294784    T 03 12:34:58  1124,96 m/p  14  23,39  168  20,25  254  22,73
   HU 08-09-88434    H 03 12:38:51  1106,67 m/p  17  21,41  202  17,86  320  20,31
   HU 11-09-11013    T 03 12:45:25  1077,06 m/p  21  18,76  247  14,70  399  17,42
   HU 11-09-11012    T 03 12:47:48  1066,70 m/p  23  17,43  262  13,64  425  16,46
   HU 12-D-561622    H 03 12:53:59  1040,73 m/p   0   0,00    0   0,00  515  13,17

Babicz József                   1.cs. Dt: 264244 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  32,88p    R:  93.   1h  15,96p    T: 133.   2h  32,34p
Összesített E:   9.   4h  65,20p    R:  68.   2h  33,69p    T: 122.   3h  49,34p
   HU-13- D-667017   T 03 12:43:04  1087,13 m/p  20  19,42  229  15,96  368  18,55
   HU-11- D-437056   T 03 12:53:01  1044,37 m/p  29  13,46    0   0,00  498  13,79

Cseri József                    1.cs. Dt: 263144 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   1h  14,79p    R:   0.   0h   0,00p    T: 175.   1h  15,55p
Összesített E:  14.   1h  14,79p    R:   0.   0h   0,00p    T: 163.   1h  15,55p
   HU 10-09-04082    H 03 12:48:55  1057,16 m/p  27  14,79    0   0,00  450  15,55

Dósa József                     1.cs. Dt: 260151 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   1h  30,68p    R:  73.   1h  29,12p    T: 138.   1h  30,17p
Összesített E:   8.   2h  65,68p    R:  56.   2h  63,76p    T: 114.   2h  63,86p
   HU-11- D-402713   H 03 12:07:39  1252,83 m/p   3  30,68   42  29,12   51  30,17

Fejos Csaba                     1.cs. Dt: 264190 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 135,51p    R:   4.   5h 125,05p    T:   4.   5h 132,44p
Összesített E:   1.  10h 270,36p    R:   2.  10h 257,63p    T:   3.  10h 262,10p
   HU 09-09-97188    H 03 12:05:11  1287,58 m/p   1  32,00   16  30,95   17  31,41
   HU 11-09-10912    T 03 12:06:34  1278,96 m/p   2  31,34   22  30,52   25  31,12
   HU 13-07-37632    H 03 12:20:32  1197,96 m/p   7  28,03   98  25,18  136  27,05
   HU 11-09-10915    H 03 12:32:23  1136,87 m/p  13  24,06  140  22,22  214  24,20
   HU 09-09-97189    H 03 12:42:29  1089,52 m/p  19  20,08  226  16,18  365  18,66

Fejos Csaba                     2.cs. Dt: 264190 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h  71,72p    R:  67.   2h  38,96p    T:  65.   4h  71,42p
Összesített E:   6.   6h 104,67p    R:  60.   3h  53,10p    T: 108.   4h  71,42p
   HU 13-07-37645    H 03 12:19:50  1201,77 m/p   6  28,69   89  25,81  127  27,38
   HU 12-07-34861    T 03 12:48:40  1062,43 m/p  25  16,11  269  13,15  436  16,06
   HU 13-07-37656    H 03 12:51:34  1050,18 m/p  28  14,12    0   0,00  475  14,63
   HU 13-07-37670    T 03 12:53:38  1041,62 m/p  30  12,80    0   0,00  510  13,35

Fejos Csaba                     3.cs. Dt: 264190 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h  62,24p    R:  52.   3h  52,39p    T:  91.   3h  59,98p
Összesített E:   3.   8h 176,71p    R:  29.   7h 147,24p    T:  53.   7h 151,27p
   HU 13-07-37654    H 03 12:22:28  1187,55 m/p   8  27,37  109  24,40  153  26,43
   HU 13-07-37636    T 03 12:45:26  1076,42 m/p  22  18,10  248  14,63  400  17,38
   HU 13-07-37634    T 03 12:48:26  1063,42 m/p  24  16,77  266  13,36  433  16,17

Fejos Károly                    1.cs. Dt: 263885 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h  94,89p    R:  28.   4h  81,73p    T:  45.   4h  90,70p
Összesített E:   5.   7h 167,77p    R:  35.   6h 137,26p    T:  63.   6h 145,14p
   HU 12-07-34809    H 03 12:13:21  1236,86 m/p   5  29,35   55  28,20   69  29,51
   HU 12-07-34802    H 03 12:36:46  1114,54 m/p  15  22,73  191  18,64  292  21,34
   HU 11-09-10991    T 03 12:38:05  1108,37 m/p  16  22,07  198  18,15  308  20,75
   HU 11-13-64436    H 03 12:41:21  1093,37 m/p  18  20,74  218  16,74  353  19,10

Tóth Sándor                     1.cs. Dt: 264351 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   2h  56,05p    R:  53.   2h  51,84p    T: 100.   2h  54,98p
Összesített E:   2.   7h 202,63p    R:  15.   7h 193,30p    T:  27.   7h 192,90p
   HU-09- 09-96876   T 03 12:11:27  1250,18 m/p   4  30,01   46  28,84   56  29,98
   HU-11- D-397211   T 03 12:29:29  1151,94 m/p  10  26,04  129  23,00  192  25,00

Tóth Sándor                     2.cs. Dt: 264351 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   1h  15,45p    R:   0.   0h   0,00p    T: 174.   1h  15,58p
Összesített E:  11.   2h  40,57p    R:  73.   1h  26,04p    T: 132.   2h  40,94p
   HU-13- D-619002   H 03 12:50:00  1057,40 m/p  26  15,45    0   0,00  449  15,58

Zakar Menyhért                  1.cs. Dt: 264354 Kg:   4 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  50,10p    R:  57.   2h  45,65p    T: 104.   2h  49,49p
Összesített E:   7.   3h  79,54p    R:  52.   3h  73,34p    T: 101.   3h  76,61p
   HU 11-D-437075    H 03 12:30:49  1145,30 m/p  11  25,38  131  22,86  198  24,78
   HU 11-09-09480    T 03 12:30:50  1145,22 m/p  12  24,72  132  22,79  200  24,71

Tagszövetségi díjlista
   1. Tóth Attila                    1.cs. A36 HU 13-D-656678    T 1338,88 m/p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-13- D-602328   H 1319,46 m/p
   3. Fejos Zsolt                    3.cs. A23 HU-13- D-605909   H 1319,24 m/p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-11- D-426710   H 1317,96 m/p
   5. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-13- D-601651   T 1317,07 m/p
   6. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 12-D-489542    H 1316,42 m/p
   7. Száraz László                  2.cs. A23 HU-11- D-397659   H 1313,83 m/p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-10- 09-01061   T 1310,79 m/p
   9. Kovágó Gábor                   3.cs. A50 HU-09- 07-22936   T 1301,94 m/p
  10. Katona József                  3.cs. A36 HU 13-09-20231    H 1300,09 m/p
  11. Katona József                  3.cs. A36 HU 12-09-15358    H 1299,44 m/p
  12. Mészáros László                1.cs. A36 HU 08-09-87025    H 1296,12 m/p
  13. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 09-D-235039    H 1295,00 m/p
  14. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-09-09206    H 1293,30 m/p
  15. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-10- 09-01309   T 1289,86 m/p
  16. Seres János                    1.cs. A36 HU 12-D-502552    H 1288,10 m/p
  17. Fejos Csaba                    1.cs. A64 HU 09-09-97188    H 1287,58 m/p
  18. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23 HU-11- 09-07886   T 1283,11 m/p
  19. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-13-  O-19524   T 1282,29 m/p
  20. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 12-D-464762    H 1281,90 m/p
  21. Bálint Attila                  2.cs. A23 HU-12- D-561640   H 1281,37 m/p
  22. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-11- 09-07732   T 1280,44 m/p
  23. Tóth Lajos                     1.cs. A23 HU 11-09-08284    H 1279,78 m/p
  24. Petho László                   1.cs. A12 HU 11-D-344510    H 1279,20 m/p
  25. Fejos Csaba                    1.cs. A64 HU 11-09-10912    T 1278,96 m/p
  26. Száraz László                  1.cs. A23 HU-12- D-575221   H 1276,84 m/p
  27. Petho László                   1.cs. A12 HU 12-D-464006    H 1276,39 m/p
  28. Jánosi Pál                     3.cs. A23 HU-09- 09-92429   T 1276,22 m/p
  29. Száraz László                  2.cs. A23 HU-12- D-537905   H 1276,22 m/p
  30. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-12- D-505676   H 1271,77 m/p
  31. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10 HU 13-D-596652    H 1267,61 m/p
  32. Ledacs Kiss Imre               3.cs. A23 HU-12- D-562254   H 1267,50 m/p
  33. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 11-D-426889    H 1265,63 m/p
  34. Bajtek Tibor                   4.cs. A23 HU-12- D-505956   T 1265,59 m/p
  35. Fejos Zsolt                    4.cs. A23 HU-11- M-126670   H 1265,47 m/p
  36. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 11-09-09460    H 1263,71 m/p
  37. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-11- 09-07876   T 1260,31 m/p
  38. Gavaldik József                4.cs. A23 HU-13- 09-20093   H 1259,26 m/p
  39. Jánosi Pál                     3.cs. A23 HU-12- D-562134   T 1259,01 m/p
  40. Zámbó János                    2.cs. A04 HU 09-07-19018    H 1258,63 m/p
  41. Hegyi László                   2.cs. A04 HU 10-D-253086    H 1258,51 m/p
  42. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU 09-09-98921    H 1257,72 m/p
  43. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23 HU-10- 09-01080   T 1257,36 m/p
  44. Kazi Zoltán                    1.cs. A12 HU 10-07-25687    H 1257,30 m/p
  45. Lakatos József                 2.cs. A26 HU-11- D-346352   H 1256,92 m/p
  46. Fejos Zsolt                    3.cs. A23 HU-13- D-602306   H 1256,79 m/p
  47. Fejos Zsolt                    2.cs. A23 HU-11- D-426736   H 1256,21 m/p
  48. Fejos Zsolt                    3.cs. A23 HU-12- D-562229   H 1256,01 m/p
  49. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-11- 09-07854   T 1255,89 m/p
  50. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-11- 09-07711   H 1255,22 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Tóth Attila                    1.cs. A36 HU 13-D-656678    T 1338,88 m/p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-13- D-602328   H 1319,46 m/p
   3. Fejos Zsolt                    3.cs. A23 HU-13- D-605909   H 1319,24 m/p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-11- D-426710   H 1317,96 m/p
   5. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-13- D-601651   T 1317,07 m/p
   6. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 12-D-489542    H 1316,42 m/p
   7. Száraz László                  2.cs. A23 HU-11- D-397659   H 1313,83 m/p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-10- 09-01061   T 1310,79 m/p
   9. Katona József                  3.cs. A36 HU 13-09-20231    H 1300,09 m/p
  10. Katona József                  3.cs. A36 HU 12-09-15358    H 1299,44 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  142,44 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  137,83 p
   3. Ledacs Kiss Imre               3.cs. A23    5 h.  133,58 p
   4. Fejos Csaba                    1.cs. A64    5 h.  132,44 p
   5. Huszár Péter                   2.cs. A23    5 h.  129,19 p
   6. Száraz László                  2.cs. A23    5 h.  128,56 p
   7. Tomori László                  3.cs. A23    5 h.  127,24 p
   8. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  126,99 p
   9. Katona József                  3.cs. A36    5 h.  126,36 p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  124,60 p
  11. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  124,42 p
  12. Tóth Lajos                     1.cs. A23    5 h.  124,13 p
  13. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38    5 h.  123,44 p
  14. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    5 h.  120,84 p
  15. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  118,93 p
  16. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    4 h.  118,77 p
  17. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  117,60 p
  18. Nagy János                     2.cs. A23    5 h.  116,91 p
  19. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    5 h.  112,12 p
  20. Kovágó Gábor                   3.cs. A50    5 h.  112,02 p
  21. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    5 h.  111,70 p
  22. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.  111,67 p
  23. Fogarassy Sándor               2.cs. A26    5 h.  110,84 p
  24. Zámbó János                    1.cs. A04    5 h.  110,83 p
  25. Petho László                   1.cs. A12    5 h.  110,80 p
  26. Fogarassy Sándor               1.cs. A26    5 h.  109,88 p
  27. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  109,54 p
  28. Száraz László                  3.cs. A23    5 h.  108,62 p
  29. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.  108,48 p
  30. Lengyel János                  1.cs. A23    4 h.  106,78 p
  31. Csörgi László                  1.cs. A50    5 h.  106,61 p
  32. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    4 h.  106,20 p
  33. Péter Szabolcs dr.             1.cs. A23    4 h.  104,69 p
  34. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    5 h.  104,24 p
  35. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    4 h.  103,93 p
  36. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    4 h.  103,34 p
  37. Dorner György                  2.cs. A12    4 h.  102,87 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  135,89 p
   2. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  131,24 p
   3. Ledacs Kiss Imre               3.cs. A23    5 h.  125,40 p
   4. Fejos Csaba                    1.cs. A64    5 h.  125,05 p
   5. Huszár Péter                   2.cs. A23    5 h.  121,33 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  118,43 p
   7. Tomori László                  3.cs. A23    5 h.  117,17 p
   8. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  115,63 p
   9. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    4 h.  114,78 p
  10. Tóth Lajos                     1.cs. A23    5 h.  114,64 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Csaba                    1.cs.    5 h.  135,51 p
   2. Fejos Károly                   1.cs.    4 h.   94,89 p
   3. Babicz János                   1.cs.    4 h.   80,99 p
   4. Fejos Csaba                    2.cs.    4 h.   71,72 p
   5. Fejos Csaba                    3.cs.    3 h.   62,24 p
   6. Tóth Sándor                    1.cs.    2 h.   56,05 p
   7. Zakar Menyhért                 1.cs.    2 h.   50,10 p
   8. Babicz József                  1.cs.    2 h.   32,88 p
   9. Dósa József                    1.cs.    1 h.   30,68 p
  10. Babicz István                  1.cs.    1 h.   26,70 p
  11. Tóth Sándor                    2.cs.    1 h.   15,45 p
  12. Cseri József                   1.cs.    1 h.   14,79 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  265,83 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   10 h.  264,73 p
   3. Fejos Csaba                    1.cs. A64   10 h.  262,10 p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    9 h.  256,51 p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50    9 h.  250,36 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  248,79 p
   7. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   10 h.  248,33 p
   8. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   10 h.  247,78 p
   9. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   10 h.  246,42 p
  10. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   10 h.  244,61 p
  11. Csörgi László                  1.cs. A50   10 h.  240,74 p
  12. Zámbó János                    1.cs. A04   10 h.  235,95 p
  13. Tomori László                  3.cs. A23    9 h.  234,50 p
  14. Petho László                   1.cs. A12   10 h.  228,23 p
  15. Mészáros László                1.cs. A36   10 h.  227,92 p
  16. Sztrehovszki László            1.cs. A04    9 h.  226,38 p
  17. Mészáros Mihály                1.cs. A36    9 h.  225,67 p
  18. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    8 h.  218,90 p
  19. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   10 h.  217,84 p
  20. Jánosi Pál                     1.cs. A23   10 h.  213,03 p
  21. Pap és fia                     1.cs. A36    9 h.  212,12 p
  22. Kancsár József                 1.cs. A12    7 h.  210,76 p
  23. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    9 h.  209,51 p
  24. Kovács József                  1.cs. A50    9 h.  207,35 p
  25. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    8 h.  205,70 p
  26. Gavaldik József                3.cs. A23    8 h.  205,32 p
  27. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    9 h.  204,42 p
  28. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    8 h.  203,26 p
  29. Kiss József                    1.cs. V10    9 h.  199,88 p
  30. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    7 h.  199,70 p
  31. Huszár Péter                   1.cs. A23    7 h.  198,03 p
  32. Kovágó Gábor                   5.cs. A50    8 h.  194,76 p
  33. Boda Ákos                      3.cs. A50    7 h.  194,51 p
  34. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    8 h.  194,17 p
  35. Tóth Sándor                    1.cs. A64    7 h.  192,90 p
  36. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    7 h.  189,54 p
  37. Boda Ákos                      1.cs. A50    8 h.  188,90 p
  38. Tóth József                    1.cs. A12    7 h.  188,82 p
  39. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    7 h.  186,34 p
  40. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50    8 h.  185,99 p
  41. Boda Ákos                      2.cs. A50    8 h.  184,71 p
  42. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38    8 h.  182,32 p

Hatvan II. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  264,10 p
   2. Fejos Csaba                    1.cs. A64   10 h.  257,63 p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    9 h.  253,06 p
   4. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  244,83 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   10 h.  231,88 p
   6. Tomori László                  3.cs. A23    9 h.  228,36 p
   7. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    9 h.  227,81 p
   8. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    9 h.  224,38 p
   9. Mészáros László                1.cs. A36   10 h.  222,68 p
  10. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    8 h.  215,26 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    8 h.  200,47 p
  12. Gavaldik József                3.cs. A23    8 h.  198,99 p

A64 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Csaba                    1.cs.   10 h.  270,36 p
   2. Tóth Sándor                    1.cs.    7 h.  202,63 p
   3. Fejos Csaba                    3.cs.    8 h.  176,71 p
   4. Babicz János                   1.cs.    7 h.  170,55 p
   5. Fejos Károly                   1.cs.    7 h.  167,77 p
   6. Fejos Csaba                    2.cs.    6 h.  104,67 p
   7. Zakar Menyhért                 1.cs.    3 h.   79,54 p
   8. Dósa József                    1.cs.    2 h.   65,68 p
   9. Babicz József                  1.cs.    4 h.   65,20 p
  10. Szollos Béla                   1.cs.    3 h.   63,00 p
  11. Tóth Sándor                    2.cs.    2 h.   40,57 p
  12. Babicz István                  1.cs.    1 h.   26,70 p
  13. Kaló Imre                      1.cs.    1 h.   25,74 p
  14. Cseri József                   1.cs.    1 h.   14,79 p
  15. Szollos Béla                   2.cs.    1 h.   14,62 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  265,83 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   10 h.  264,73 p
   3. Fejos Csaba                    1.cs. A64   10 h.  262,10 p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    9 h.  256,51 p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50    9 h.  250,36 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  248,79 p
   7. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   10 h.  248,33 p
   8. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   10 h.  246,42 p
   9. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   10 h.  244,61 p
  10. Csörgi László                  1.cs. A50   10 h.  240,74 p
  11. Zámbó János                    1.cs. A04   10 h.  235,95 p
  12. Petho László                   1.cs. A12   10 h.  228,23 p
  13. Mészáros László                1.cs. A36   10 h.  227,92 p
  14. Sztrehovszki László            1.cs. A04    9 h.  226,38 p
  15. Mészáros Mihály                1.cs. A36    9 h.  225,67 p
  16. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    8 h.  218,90 p
  17. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   10 h.  217,84 p
  18. Jánosi Pál                     1.cs. A23   10 h.  213,03 p
  19. Pap és fia                     1.cs. A36    9 h.  212,12 p
  20. Kancsár József                 1.cs. A12    7 h.  210,76 p
  21. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    9 h.  209,51 p
  22. Kovács József                  1.cs. A50    9 h.  207,35 p
  23. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    8 h.  205,70 p
  24. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    8 h.  203,26 p
  25. Kiss József                    1.cs. V10    9 h.  199,88 p
  26. Huszár Péter                   1.cs. A23    7 h.  198,03 p
  27. Tóth Sándor                    1.cs. A64    7 h.  192,90 p
  28. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    7 h.  189,54 p
  29. Boda Ákos                      1.cs. A50    8 h.  188,90 p
  30. Tóth József                    1.cs. A12    7 h.  188,82 p
  31. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    7 h.  186,34 p
  32. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50    8 h.  185,99 p
  33. Boda Ákos                      2.cs. A50    8 h.  184,71 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  264,10 p
   2. Fejos Csaba                    1.cs. A64   10 h.  257,63 p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    9 h.  253,06 p
   4. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  244,83 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   10 h.  231,88 p
   6. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    9 h.  224,38 p
   7. Mészáros László                1.cs. A36   10 h.  222,68 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    8 h.  215,26 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Csaba                    1.cs.   10 h.  270,36 p
   2. Tóth Sándor                    1.cs.    7 h.  202,63 p
   3. Fejos Csaba                    3.cs.    8 h.  176,71 p
   4. Babicz János                   1.cs.    7 h.  170,55 p
   5. Fejos Károly                   1.cs.    7 h.  167,77 p
   6. Fejos Csaba                    2.cs.    6 h.  104,67 p
   7. Zakar Menyhért                 1.cs.    3 h.   79,54 p
   8. Dósa József                    1.cs.    2 h.   65,68 p
   9. Babicz József                  1.cs.    4 h.   65,20 p
  10. Szollos Béla                   1.cs.    3 h.   63,00 p
  11. Tóth Sándor                    2.cs.    2 h.   40,57 p
  12. Babicz István                  1.cs.    1 h.   26,70 p
  13. Kaló Imre                      1.cs.    1 h.   25,74 p
  14. Cseri József                   1.cs.    1 h.   14,79 p
  15. Szollos Béla                   2.cs.    1 h.   14,62 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Száraz László                  A23 HU-11- D-397659   H  2h  65,32p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  2h  64,07p
  3. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596624    H  2h  63,77p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505676   H  2h  62,42p
  5. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602306   H  2h  62,01p
  6. Tóth József                    A12 HU 10-D-255178    H  2h  61,87p
  7. Seres János                    A36 HU 12-D-502552    H  2h  61,76p
  8. Katona József                  A36 HU 12-09-15358    H  2h  61,19p
  9. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  2h  61,06p
 10. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  2h  61,05p
 11. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  2h  60,32p
 12. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  2h  59,52p
 13. Hegyi László                   A04 HU 12-D-462289    H  2h  59,26p
 14. Gavaldik József                A23 HU-13- 09-20093   H  2h  58,74p
 15. Hegyi László                   A04 HU 10-D-253086    H  2h  58,59p
 16. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  2h  58,06p
 17. Fejos Zsolt                    A23 HU-10- 09-01352   H  2h  57,89p
 18. Fejos Zsolt                    A23 HU-11- D-426710   H  2h  57,59p
 19. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09254    H  2h  57,19p
 20. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-10- D-255443   H  2h  56,46p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  2h  66,30p
  2. Jánosi Pál                     A23 HU-09- 09-92429   T  2h  63,42p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01061   T  2h  60,55p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505956   T  2h  59,90p
  5. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  2h  59,39p
  6. Gavaldik József                A23 HU-09- 09-93996   T  2h  58,37p
  7. Száraz László                  A23 AU-12-   308-80   T  2h  58,24p
  8. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10912    T  2h  57,12p
  9. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  2h  56,78p
 10. Kovágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06850   T  2h  54,24p
 11. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  2h  53,39p
 12. Japport Zoltán                 A50 HU-09- 28-08009   T  2h  53,23p
 13. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  2h  52,61p
 14. Bajtek Tibor                   A23 HU-11- D-402175   T  2h  52,54p
 15. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-13- D-700618   T  2h  52,19p
 16. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  2h  51,83p
 17. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  2h  51,83p
 18. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  2h  51,56p
 19. Molnár Pál                     A23 HU-13- D-602264   T  2h  51,29p
 20. Molnár Pál                     A23 HU-12- D-501969   T  2h  51,07p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Száraz László                  A23 HU-11- D-397659   H  2h  66,01p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  2h  65,57p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505676   H  2h  62,87p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602306   H  2h  62,46p
  5. Seres János                    A36 HU 12-D-502552    H  2h  61,93p
  6. Katona József                  A36 HU 12-09-15358    H  2h  61,28p
  7. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  2h  61,07p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  2h  59,84p
  9. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  2h  59,55p
 10. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  2h  58,86p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Jánosi Pál                     A23 HU-09- 09-92429   T  2h  64,23p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01061   T  2h  60,35p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505956   T  2h  59,37p
  4. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  2h  58,54p
  5. Száraz László                  A23 AU-12-   308-80   T  2h  57,35p
  6. Gavaldik József                A23 HU-09- 09-93996   T  2h  57,34p
  7. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10912    T  2h  57,28p
  8. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  2h  56,17p
  9. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  2h  53,50p
 10. Molnár Pál                     A23 HU-13- D-602264   T  2h  51,03p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37645    H  2h  58,75p
  2. Fejos Csaba                    A64 HU 09-09-97188    H  2h  55,26p
  3. Fejos Károly                   A64 HU 12-07-34802    H  2h  55,26p
  4. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10915    H  2h  47,94p
  5. Fejos Csaba                    A64 HU 09-09-97189    H  2h  42,11p
  6. Fejos Károly                   A64 HU 11-13-64436    H  2h  36,59p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  2h  61,30p
  2. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10912    T  2h  58,31p
  3. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  2h  54,16p
  4. Babicz János                   A64 HU 10-D-294784    T  2h  50,98p
  5. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  2h  44,98p
  6. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37636    T  2h  40,75p
  7. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37634    T  2h  34,48p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Száraz László                  A23 HU-11- D-397659   H  2h  65,32p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  2h  64,07p
  3. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596624    H  2h  63,77p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505676   H  2h  62,42p
  5. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602306   H  2h  62,01p
  6. Tóth József                    A12 HU 10-D-255178    H  2h  61,87p
  7. Seres János                    A36 HU 12-D-502552    H  2h  61,76p
  8. Katona József                  A36 HU 12-09-15358    H  2h  61,19p
  9. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  2h  61,06p
 10. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  2h  61,05p
 11. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  2h  60,32p
 12. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  2h  59,52p
 13. Hegyi László                   A04 HU 12-D-462289    H  2h  59,26p
 14. Gavaldik József                A23 HU-13- 09-20093   H  2h  58,74p
 15. Hegyi László                   A04 HU 10-D-253086    H  2h  58,59p
 16. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  2h  58,06p
 17. Fejos Zsolt                    A23 HU-10- 09-01352   H  2h  57,89p
 18. Fejos Zsolt                    A23 HU-11- D-426710   H  2h  57,59p
 19. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09254    H  2h  57,19p
 20. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-10- D-255443   H  2h  56,46p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  2h  66,30p
  2. Jánosi Pál                     A23 HU-09- 09-92429   T  2h  63,42p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01061   T  2h  60,55p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505956   T  2h  59,90p
  5. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  2h  59,39p
  6. Gavaldik József                A23 HU-09- 09-93996   T  2h  58,37p
  7. Száraz László                  A23 AU-12-   308-80   T  2h  58,24p
  8. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10912    T  2h  57,12p
  9. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  2h  56,78p
 10. Kovágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06850   T  2h  54,24p
 11. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  2h  53,39p
 12. Japport Zoltán                 A50 HU-09- 28-08009   T  2h  53,23p
 13. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  2h  52,61p
 14. Bajtek Tibor                   A23 HU-11- D-402175   T  2h  52,54p
 15. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-13- D-700618   T  2h  52,19p
 16. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  2h  51,83p
 17. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  2h  51,83p
 18. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  2h  51,56p
 19. Molnár Pál                     A23 HU-13- D-602264   T  2h  51,29p
 20. Molnár Pál                     A23 HU-12- D-501969   T  2h  51,07p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Száraz László                  A23 HU-11- D-397659   H  2h  66,01p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  2h  65,57p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505676   H  2h  62,87p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602306   H  2h  62,46p
  5. Seres János                    A36 HU 12-D-502552    H  2h  61,93p
  6. Katona József                  A36 HU 12-09-15358    H  2h  61,28p
  7. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  2h  61,07p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  2h  59,84p
  9. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  2h  59,55p
 10. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  2h  58,86p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Jánosi Pál                     A23 HU-09- 09-92429   T  2h  64,23p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01061   T  2h  60,35p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505956   T  2h  59,37p
  4. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  2h  58,54p
  5. Száraz László                  A23 AU-12-   308-80   T  2h  57,35p
  6. Gavaldik József                A23 HU-09- 09-93996   T  2h  57,34p
  7. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10912    T  2h  57,28p
  8. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  2h  56,17p
  9. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  2h  53,50p
 10. Molnár Pál                     A23 HU-13- D-602264   T  2h  51,03p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37645    H  2h  58,75p
  2. Fejos Csaba                    A64 HU 09-09-97188    H  2h  55,26p
  3. Fejos Károly                   A64 HU 12-07-34802    H  2h  55,26p
  4. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10915    H  2h  47,94p
  5. Fejos Csaba                    A64 HU 09-09-97189    H  2h  42,11p
  6. Fejos Károly                   A64 HU 11-13-64436    H  2h  36,59p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  2h  61,30p
  2. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10912    T  2h  58,31p
  3. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  2h  54,16p
  4. Babicz János                   A64 HU 10-D-294784    T  2h  50,98p
  5. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  2h  44,98p
  6. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37636    T  2h  40,75p
  7. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37634    T  2h  34,48p