Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A36 Tápiószecso
Első adat felvétele: 2014.05.13 18:44:29
Az adatok utolsó módosítása: 2014.05.15 17:06:48
A lista kiadásának időpontja: 2014.05.15 17:09:14
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.06.12 18:44:29
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 02 verseny 

Feleresztés helye: Viehofen
Feleresztés ideje: 2014.05.10 08:00
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 310000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 35
Legkisebb pont   : 14
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A04 Kartal              9   15   141   28   35   1835,71   1771,30   1762,08
A12 Aszód              13   21   179   36   45   1854,63   1777,15   1762,15
A26 Kartal              8   15   143   29   36   1848,22   1757,28   1736,30
A50 Zsámbok            13   38   344   69   86   1840,81   1786,71   1777,29
V10 Hatvan             13   29   261   52   65   1838,73   1711,24   1696,16
Hatvan I.              56  118  1068  214  267   1854,63   1768,09   1758,87
A23 Nagykáta           25   68   639  128  160   1834,75   1773,13   1762,39
A36 Tápiószecso        15   29   241   48   60   1827,10   1753,92   1739,61
A64 Szentmártonkáta    11   17   138   28   35   1824,27   1762,73   1742,27
R38 Jászberény          8   19   156   31   39   1808,16   1729,41   1719,16
Hatvan II.             59  133  1174  235  294   1834,75   1764,87   1752,41
Tagszövetségben       115  251  2242  448  561   1854,63   1766,83   1755,98

A36 egyesületi díjlista
   1. Mészáros Mihály                1.cs. HU 11-09-09254    H 1827,10 m/p
   2. Mészáros László                2.cs. HU 12-D-504701    H 1822,81 m/p
   3. Katona József                  2.cs. HU 13-09-20250    H 1818,35 m/p
   4. Mészáros László                1.cs. HU 10-D-258882    H 1808,80 m/p
   5. Dobos Sándor                   1.cs. HU 11-09-09554    T 1806,76 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Agócs Attila                    1.cs. Dt: 305879 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   1h  26,10p    R:  90.   1h  22,10p    T: 167.   1h  21,24p
Összesített E:  19.   2h  43,78p    R:  66.   2h  37,29p    T: 134.   2h  38,95p
   HU 11-D-426941    H 10 10:52:28  1773,55 m/p  26  26,10  181  22,10  368  21,24

Dobos Sándor                    1.cs. Dt: 304770 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   2h  62,53p    R:  49.   2h  59,75p    T:  91.   2h  58,22p
Összesített E:  10.   3h  90,62p    R:  47.   3h  88,16p    T:  93.   3h  87,84p
   HU 11-09-09554    T 10 10:48:41  1806,76 m/p   5  33,58   43  31,99  106  31,06
   HU 11-09-09555    T 10 10:50:01  1792,59 m/p  18  28,95  102  27,76  210  27,16

Dósa Zoltán                     1.cs. Dt: 309496 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h  94,80p    R:  39.   3h  72,82p    T:  76.   3h  71,22p
Összesített E:   5.   7h 168,67p    R:  36.   5h 134,15p    T:  56.   6h 147,29p
   HU 09-D-235039    H 10 10:51:48  1801,49 m/p  14  30,37   73  29,84  148  29,49
   HU 12-D-561982    H 10 10:53:35  1782,98 m/p  22  27,53  140  25,04  284  24,39
   HU 11-D-426889    H 10 10:55:28  1763,84 m/p  42  20,41  239  17,94  472  17,34
   HU 09-D-235006    H 10 10:56:43  1751,37 m/p  53  16,49    0   0,00    0   0,00

Dósa Zoltán                     2.cs. Dt: 309496 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  23.   1h  16,85p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  12.   5h  81,39p    R:  76.   1h  21,87p    T: 121.   3h  50,94p
   HU 13-D-700977    H 10 10:56:42  1751,53 m/p  52  16,85    0   0,00    0   0,00

Gazsi Károly                    0.cs. Dt: 309911 Kg:   3 Ók:   0 Kp:   0
   HU 09-09-95348    H 10 10:54:28  1776,33 m/p  24  26,81  162  23,46  339  22,32

Gazsi Károly                    1.cs. Dt: 309911 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   3h  62,64p    R:  78.   1h  31,20p    T: 143.   1h  30,46p
Összesített E:   4.   8h 183,91p    R:  30.   6h 146,83p    T:  51.   6h 154,88p
   HU 11-09-09223    H 10 10:51:38  1805,66 m/p   7  32,86   54  31,20  122  30,46
   HU 12-D-502607    H 10 10:56:59  1751,07 m/p  55  15,78    0   0,00    0   0,00
   HU 10-09-01998    H 10 10:58:09  1739,61 m/p  60  14,00    0   0,00    0   0,00

Gazsi Károly                    2.cs. Dt: 309911 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   2h  53,63p    R:  66.   2h  47,86p    T: 113.   2h  46,00p
Összesített E:  13.   3h  78,80p    R:  55.   3h  71,14p    T: 110.   3h  71,18p
   HU 11-D-402857    H 10 10:54:01  1780,93 m/p  23  27,17  146  24,61  299  23,82
   HU 11-09-09226    H 10 10:54:30  1775,99 m/p  25  26,46  165  23,25  343  22,18

Horinka Norbert                 1.cs. Dt: 302346 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   3h  60,51p    R:  63.   3h  50,10p    T: 134.   2h  34,42p
Összesített E:  16.   3h  60,51p    R:  62.   3h  50,10p    T: 136.   2h  34,42p
   HU 10-09-02273    H 10 10:50:55  1768,97 m/p  36  22,54  215  19,66  428  18,99
   HU 11-O-07279     H 10 10:51:50  1759,53 m/p  45  19,34  266  16,01  523  15,43
   HU 10-09-02272    H 10 10:52:20  1754,43 m/p  47  18,63  288  14,43    0   0,00

Katona József                   1.cs. Dt: 309362 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h  97,29p    R:  35.   3h  77,91p    T:  71.   3h  76,88p
Összesített E:   6.   7h 165,96p    R:  33.   6h 140,23p    T:  59.   6h 146,09p
   HU 12-09-15358    H 10 10:51:42  1801,76 m/p  13  30,73   72  29,91  146  29,56
   HU 12-09-15306    H 10 10:52:02  1798,27 m/p  15  30,02   85  28,98  163  28,93
   HU 09-09-95153    H 10 10:55:04  1767,11 m/p  40  21,12  224  19,02  444  18,39
   HU 11-09-09122    H 10 10:57:16  1745,18 m/p  56  15,42    0   0,00    0   0,00

Katona József                   2.cs. Dt: 309362 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  75,46p    R:  42.   3h  68,37p    T: 102.   2h  52,30p
Összesített E:   9.   4h  99,00p    R:  45.   4h  90,17p    T: 103.   3h  76,20p
   HU 13-09-20250    H 10 10:50:08  1818,35 m/p   3  34,29   10  34,35   53  33,05
   HU 11-09-09118    H 10 10:54:51  1769,30 m/p  34  23,25  211  19,95  421  19,25
   HU 12-09-15321    H 10 10:56:32  1752,43 m/p  49  17,92  293  14,07    0   0,00

Katona József                   3.cs. Dt: 309362 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  22.   1h  18,27p    R:  97.   1h  14,36p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 13-09-21616    H 10 10:56:23  1753,92 m/p  48  18,27  289  14,36    0   0,00

László György                   1.cs. Dt: 306137 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  24.   1h  16,14p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  20.   2h  37,08p    R:  79.   1h  18,78p    T: 152.   1h  21,45p
   HU 10-D-294666    H 10 10:54:49  1751,19 m/p  54  16,14    0   0,00    0   0,00

László György                   2.cs. Dt: 306137 Kg:   2 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   1h  29,31p    R:  80.   1h  28,33p    T: 146.   1h  28,18p
Összesített E:  21.   1h  29,31p    R:  69.   1h  28,33p    T: 140.   1h  28,18p
   HU 12-09-15469    H 10 10:50:32  1795,17 m/p  17  29,31   94  28,33  183  28,18

Mészáros László                 1.cs. Dt: 309999 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 131,22p    R:  19.   5h 114,29p    T:  43.   5h 110,32p
Összesített E:   2.  10h 246,97p    R:   7.  10h 222,68p    T:  13.  10h 227,92p
   HU 10-D-258882    H 10 10:51:23  1808,80 m/p   4  33,93   33  32,71   94  31,51
   HU 12-D-502657    H 10 10:55:01  1771,25 m/p  28  25,39  196  21,02  396  20,19
   HU 10-D-258910    H 10 10:55:07  1770,24 m/p  31  24,32  204  20,45  407  19,78
   HU 11-D-401368    H 10 10:55:10  1769,74 m/p  32  23,97  209  20,09  415  19,48
   HU 09-D-212937    H 10 10:55:11  1769,57 m/p  33  23,61  210  20,02  418  19,36
   HU 08-09-87025    H 10 10:55:15  1768,90 m/p  37  22,19  216  19,59  429  18,95
   HU 09-D-224307    H 10 10:57:51  1743,04 m/p  57  15,07    0   0,00    0   0,00

Mészáros László                 2.cs. Dt: 309999 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   1h  34,64p    R:  75.   1h  34,57p    T: 136.   1h  33,61p
Összesített E:  15.   3h  75,21p    R:  53.   3h  71,57p    T: 105.   3h  75,84p
   HU 12-D-504701    H 10 10:50:04  1822,81 m/p   2  34,64    7  34,57   38  33,61

Mészáros Mihály                 1.cs. Dt: 310059 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 127,66p    R:  15.   5h 117,74p    T:  51.   4h 101,07p
Összesített E:   1.  10h 250,57p    R:   5.  10h 231,88p    T:  15.   9h 225,67p
   HU 11-09-09254    H 10 10:49:42  1827,10 m/p   1  35,00    2  34,93   26  34,06
   HU 09-D-224305    H 10 10:51:47  1804,94 m/p   8  32,51   57  30,99  125  30,35
   HU 11-09-09237    H 10 10:55:21  1768,23 m/p  38  21,83  220  19,30  433  18,80
   HU 09-09-95488    H 10 10:55:33  1766,21 m/p  41  20,76  231  18,52  458  17,86
   HU 11-09-09255    H 10 10:56:56  1752,41 m/p  50  17,56  294  14,00    0   0,00

Mészáros Mihály                 2.cs. Dt: 310059 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   2h  33,69p    R:  96.   1h  15,51p    T: 182.   1h  14,79p
Összesített E:   8.   6h 122,96p    R:  49.   4h  83,51p    T:  82.   5h 104,42p
   HU 11-09-09259    H 10 10:56:18  1758,70 m/p  46  18,98  273  15,51  540  14,79
   HU 12-D-504652    H 10 10:57:55  1742,72 m/p  58  14,71    0   0,00    0   0,00

Pap és fia                      1.cs. Dt: 307691 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 137,27p    R:  14.   5h 122,25p    T:  35.   5h 118,67p
Összesített E:   3.  10h 242,28p    R:  10.   8h 198,56p    T:  19.   9h 212,12p
   HU 12-D-504174    H 10 10:50:21  1806,23 m/p   6  33,22   49  31,56  112  30,84
   HU 13-D-700933    T 10 10:51:43  1791,85 m/p  19  28,59  109  27,26  219  26,82
   HU 13-D-604743    T 10 10:53:32  1773,09 m/p  27  25,75  187  21,67  379  20,82
   HU 11-09-09412    H 10 10:53:44  1771,05 m/p  29  25,03  197  20,95  397  20,15
   HU 12-D-489542    H 10 10:53:45  1770,88 m/p  30  24,68  199  20,81  400  20,04
   HU 13-D-604729    H 10 10:55:40  1751,56 m/p  51  17,20    0   0,00    0   0,00

Pap és fia                      2.cs. Dt: 307691 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   2h  57,90p    R:  57.   2h  55,02p    T: 100.   2h  54,21p
Összesített E:  11.   3h  85,67p    R:  50.   3h  82,45p    T:  96.   3h  82,99p
   HU 12-D-504162    T 10 10:51:20  1795,86 m/p  16  29,66   92  28,48  177  28,40
   HU 13-D-700938    T 10 10:52:09  1787,34 m/p  20  28,24  119  26,54  246  25,81

Pap és fia                      3.cs. Dt: 307691 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   2h  34,05p    R:  95.   1h  16,37p    T: 179.   1h  15,73p
   HU 13-D-604727    H 10 10:54:48  1760,25 m/p  44  19,69  261  16,37  515  15,73
   HU 13-D-605723    T 10 10:56:36  1742,30 m/p  59  14,36    0   0,00    0   0,00

Seres János                     1.cs. Dt: 305799 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  63,23p    R:  47.   2h  61,54p    T:  88.   2h  60,47p
Összesített E:   7.   6h 156,40p    R:  27.   6h 150,65p    T:  50.   6h 156,44p
   HU 12-D-502552    H 10 10:49:28  1804,48 m/p   9  32,15   58  30,91  126  30,31
   HU 12-D-502578    H 10 10:49:32  1803,77 m/p  12  31,08   62  30,63  130  30,16

Tóth Attila                     1.cs. Dt: 295160 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  21.   1h  20,05p    R:  94.   1h  16,87p    T: 178.   1h  16,18p
Összesített E:  18.   2h  52,05p    R:  63.   2h  48,87p    T: 125.   2h  48,18p
   HU 13-D-656656    H 10 10:47:36  1761,10 m/p  43  20,05  254  16,87  503  16,18

Tóth Attila                     2.cs. Dt: 295160 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   1h  21,47p    R:  91.   1h  19,16p    T: 172.   1h  18,69p
Összesített E:  24.   1h  21,47p    R:  78.   1h  19,16p    T: 159.   1h  18,69p
   HU 13-D-656686    T 10 10:46:58  1767,78 m/p  39  21,47  222  19,16  436  18,69

Udvari Zoltán                   1.cs. Dt: 312464 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  59,68p    R:  55.   2h  56,02p    T:  97.   2h  54,77p
Összesített E:  14.   3h  78,01p    R:  54.   3h  71,42p    T: 107.   3h  72,77p
   HU 11-09-09522    T 10 10:53:11  1804,24 m/p  10  31,80   59  30,84  127  30,27
   HU 11-D-505150    H 10 10:55:13  1783,30 m/p  21  27,88  138  25,18  281  24,50

Udvari Zoltán                   2.cs. Dt: 312464 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   2h  54,34p    R:  62.   2h  50,50p    T: 106.   2h  49,27p
Összesített E:  17.   2h  54,34p    R:  61.   2h  50,50p    T: 123.   2h  49,27p
   HU 11-D-401327    H 10 10:53:12  1804,06 m/p  11  31,44   60  30,77  128  30,24
   HU 13-D-602500    T 10 10:56:38  1769,00 m/p  35  22,90  214  19,73  427  19,03

Tagszövetségi díjlista
   1. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 09-D-206823    H 1854,63 m/p
   2. Kómár József                   1.cs. A26 HU 10-D-253499    H 1848,22 m/p
   3. Dorner György                  2.cs. A12 HU 13-D-618161    H 1843,97 m/p
   4. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 13-07-36905    H 1842,44 m/p
   5. Majoros István                 2.cs. A50 HU 13-07-38014    H 1840,81 m/p
   6. Kovágó Gábor                   5.cs. A50 HU-13- D-596314   H 1840,69 m/p
   7. Majoros István                 1.cs. A50 HU 11-D-396067    H 1838,97 m/p
   8. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10 HU 13-D-596624    H 1838,73 m/p
   9. Bajnóczi-Makádi                3.cs. A50 HU-13- D-619392   H 1838,68 m/p
  10. Kovács József                  1.cs. A50 HU-12- 07-33655   H 1838,12 m/p
  11. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50 HU-12- 07-34106   H 1837,58 m/p
  12. Kovágó Gábor                   1.cs. A50 HU-09- 07-22936   T 1837,01 m/p
  13. Hegyi László                   2.cs. A04 HU 07-07-98573    H 1835,71 m/p
  14. Kovágó Gábor                   1.cs. A50 HU-11- D-344501   T 1835,36 m/p
  15. Kollár György                  1.cs. A23 HU-11- D-426623   H 1834,75 m/p
  16. Czakó József                   1.cs. A04 HU 11-D-344168    H 1832,81 m/p
  17. Kovágó Gábor                   3.cs. A50 HU-11- 07-30933   T 1832,07 m/p
  18. Kovágó Gábor                   2.cs. A50 HU-11- 07-30906   H 1830,61 m/p
  19. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 09-07-20198    H 1830,52 m/p
  20. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-07-29695    H 1830,26 m/p
  21. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-D-346883    H 1830,07 m/p
  22. Majoros István                 1.cs. A50 HU 11-D-383719    H 1829,82 m/p
  23. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-10- D-255443   H 1829,36 m/p
  24. Boda Ákos                      3.cs. A50 HU-13- 26-47244   T 1828,04 m/p
  25. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU-12-  O-13242   H 1827,31 m/p
  26. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 11-09-09254    H 1827,10 m/p
  27. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23 HU-10- D-257423   H 1827,06 m/p
  28. Ledacs Kiss Imre               4.cs. A23 HU-12- D-562268   H 1826,90 m/p
  29. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-11- 09-08124   H 1826,58 m/p
  30. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-11- D-397011   T 1825,91 m/p
  31. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-10- D-292877   H 1825,75 m/p
  32. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 07-07-99654    H 1825,57 m/p
  33. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 13-07-36922    H 1825,54 m/p
  34. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-11- D-397009   H 1825,24 m/p
  35. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-12- D-531043   H 1825,07 m/p
  36. Dósa József                    1.cs. A64 HU-11- D-402741   H 1824,27 m/p
  37. Csörgi László                  1.cs. A50 HU 12-07-35178    H 1823,14 m/p
  38. Mészáros László                2.cs. A36 HU 12-D-504701    H 1822,81 m/p
  39. Fejos Zsolt                    3.cs. A23 HU-12- D-562211   T 1821,76 m/p
  40. Száraz László                  3.cs. A23 HU-11- D-397659   H 1821,46 m/p
  41. Tóth József                    1.cs. A12 HU 10-D-255178    H 1821,21 m/p
  42. Kovágó Gábor                   0.cs. A50 HU-11- 07-30912   H 1820,64 m/p
  43. Kovágó Gábor                   4.cs. A50 HU-09- 07-22780   T 1819,73 m/p
  44. Kovágó Gábor                   4.cs. A50 HU-13- 07-37997   T 1819,73 m/p
  45. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 10-D-253095    H 1819,64 m/p
  46. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 12-D-462289    H 1819,64 m/p
  47. Kovágó Gábor                   1.cs. A50 HU-12- D-535216   T 1819,55 m/p
  48. Kovágó Gábor                   0.cs. A50 HU-09- D-234632   H 1819,55 m/p
  49. Kancsár József                 2.cs. A12 HU 09-07-20171    H 1819,54 m/p
  50. Fehér László                   1.cs. A12 HU 12-07-33047    H 1819,36 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Kollár György                  1.cs. A23 HU-11- D-426623   H 1834,75 m/p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 11-09-09254    H 1827,10 m/p
   3. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23 HU-10- D-257423   H 1827,06 m/p
   4. Ledacs Kiss Imre               4.cs. A23 HU-12- D-562268   H 1826,90 m/p
   5. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-11- 09-08124   H 1826,58 m/p
   6. Dósa József                    1.cs. A64 HU-11- D-402741   H 1824,27 m/p
   7. Mészáros László                2.cs. A36 HU 12-D-504701    H 1822,81 m/p
   8. Fejos Zsolt                    3.cs. A23 HU-12- D-562211   T 1821,76 m/p
   9. Száraz László                  3.cs. A23 HU-11- D-397659   H 1821,46 m/p
  10. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-09-20250    H 1818,35 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kancsár József                 1.cs. A12    5 h.  170,32 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  164,87 p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  152,58 p
   4. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.  152,43 p
   5. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    5 h.  152,35 p
   6. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  150,52 p
   7. Majoros István                 1.cs. A50    5 h.  149,71 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  149,69 p
   9. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.  146,70 p
  10. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  145,80 p
  11. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    5 h.  143,54 p
  12. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    5 h.  142,33 p
  13. Sztrehovszki László            1.cs. A04    5 h.  141,29 p
  14. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.  137,92 p
  15. Hegyi László                   1.cs. A04    5 h.  137,57 p
  16. Jánosi Pál                     2.cs. A23    5 h.  136,80 p
  17. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    5 h.  134,72 p
  18. Csörgi László                  1.cs. A50    5 h.  134,13 p
  19. Fejos Zsolt                    4.cs. A23    5 h.  132,60 p
  20. Tóth József                    1.cs. A12    5 h.  131,31 p
  21. Fejos Csaba                    1.cs. A64    5 h.  129,66 p
  22. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  128,00 p
  23. Kaszás László                  1.cs. A26    5 h.  127,93 p
  24. Kovágó Gábor                   5.cs. A50    5 h.  127,60 p
  25. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    5 h.  126,41 p
  26. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50    5 h.  125,34 p
  27. Zámbó János                    1.cs. A04    5 h.  125,12 p
  28. Boda Ákos                      2.cs. A50    5 h.  124,15 p
  29. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    5 h.  123,77 p
  30. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.  123,10 p
  31. Fehér László                   1.cs. A12    4 h.  122,71 p
  32. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  121,80 p
  33. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  119,61 p
  34. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.  118,93 p
  35. Pap és fia                     1.cs. A36    5 h.  118,67 p
  36. Petho László                   1.cs. A12    5 h.  117,43 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  156,50 p
   2. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.  155,06 p
   3. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  153,07 p
   4. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    5 h.  148,20 p
   5. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    5 h.  144,68 p
   6. Jánosi Pál                     2.cs. A23    5 h.  142,02 p
   7. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.  141,46 p
   8. Fejos Zsolt                    4.cs. A23    5 h.  137,16 p
   9. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  132,86 p
  10. Fejos Csaba                    1.cs. A64    5 h.  132,58 p

A verseny A36 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Pap és fia                     1.cs.    5 h.  137,27 p
   2. Mészáros László                1.cs.    5 h.  131,22 p
   3. Mészáros Mihály                1.cs.    5 h.  127,66 p
   4. Katona József                  1.cs.    4 h.   97,29 p
   5. Dósa Zoltán                    1.cs.    4 h.   94,80 p
   6. Katona József                  2.cs.    3 h.   75,46 p
   7. Seres János                    1.cs.    2 h.   63,23 p
   8. Gazsi Károly                   1.cs.    3 h.   62,64 p
   9. Dobos Sándor                   1.cs.    2 h.   62,53 p
  10. Horinka Norbert                1.cs.    3 h.   60,51 p
  11. Udvari Zoltán                  1.cs.    2 h.   59,68 p
  12. Pap és fia                     2.cs.    2 h.   57,90 p
  13. Udvari Zoltán                  2.cs.    2 h.   54,34 p
  14. Gazsi Károly                   2.cs.    2 h.   53,63 p
  15. Mészáros László                2.cs.    1 h.   34,64 p
  16. Pap és fia                     3.cs.    2 h.   34,05 p
  17. Mészáros Mihály                2.cs.    2 h.   33,69 p
  18. László György                  2.cs.    1 h.   29,31 p
  19. Agócs Attila                   1.cs.    1 h.   26,10 p
  20. Tóth Attila                    2.cs.    1 h.   21,47 p
  21. Tóth Attila                    1.cs.    1 h.   20,05 p
  22. Katona József                  3.cs.    1 h.   18,27 p
  23. Dósa Zoltán                    2.cs.    1 h.   16,85 p
  24. László György                  1.cs.    1 h.   16,14 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  265,83 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   10 h.  264,73 p
   3. Fejos Csaba                    1.cs. A64   10 h.  262,10 p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    9 h.  256,51 p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50    9 h.  250,36 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  248,79 p
   7. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   10 h.  248,33 p
   8. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   10 h.  247,78 p
   9. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   10 h.  246,42 p
  10. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   10 h.  244,61 p
  11. Csörgi László                  1.cs. A50   10 h.  240,74 p
  12. Zámbó János                    1.cs. A04   10 h.  235,95 p
  13. Tomori László                  3.cs. A23    9 h.  234,50 p
  14. Petho László                   1.cs. A12   10 h.  228,23 p
  15. Mészáros László                1.cs. A36   10 h.  227,92 p
  16. Sztrehovszki László            1.cs. A04    9 h.  226,38 p
  17. Mészáros Mihály                1.cs. A36    9 h.  225,67 p
  18. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    8 h.  218,90 p
  19. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   10 h.  217,84 p
  20. Jánosi Pál                     1.cs. A23   10 h.  213,03 p
  21. Pap és fia                     1.cs. A36    9 h.  212,12 p
  22. Kancsár József                 1.cs. A12    7 h.  210,76 p
  23. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    9 h.  209,51 p
  24. Kovács József                  1.cs. A50    9 h.  207,35 p
  25. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    8 h.  205,70 p
  26. Gavaldik József                3.cs. A23    8 h.  205,32 p
  27. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    9 h.  204,42 p
  28. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    8 h.  203,26 p
  29. Kiss József                    1.cs. V10    9 h.  199,88 p
  30. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    7 h.  199,70 p
  31. Huszár Péter                   1.cs. A23    7 h.  198,03 p
  32. Kovágó Gábor                   5.cs. A50    8 h.  194,76 p
  33. Boda Ákos                      3.cs. A50    7 h.  194,51 p
  34. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    8 h.  194,17 p
  35. Tóth Sándor                    1.cs. A64    7 h.  192,90 p
  36. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    7 h.  189,54 p
  37. Boda Ákos                      1.cs. A50    8 h.  188,90 p
  38. Tóth József                    1.cs. A12    7 h.  188,82 p
  39. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    7 h.  186,34 p
  40. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50    8 h.  185,99 p
  41. Boda Ákos                      2.cs. A50    8 h.  184,71 p
  42. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38    8 h.  182,32 p

Hatvan II. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  264,10 p
   2. Fejos Csaba                    1.cs. A64   10 h.  257,63 p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    9 h.  253,06 p
   4. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  244,83 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   10 h.  231,88 p
   6. Tomori László                  3.cs. A23    9 h.  228,36 p
   7. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    9 h.  227,81 p
   8. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    9 h.  224,38 p
   9. Mészáros László                1.cs. A36   10 h.  222,68 p
  10. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    8 h.  215,26 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    8 h.  200,47 p
  12. Gavaldik József                3.cs. A23    8 h.  198,99 p

A36 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs.   10 h.  250,57 p
   2. Mészáros László                1.cs.   10 h.  246,97 p
   3. Pap és fia                     1.cs.   10 h.  242,28 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs.    8 h.  183,91 p
   5. Dósa Zoltán                    1.cs.    7 h.  168,67 p
   6. Katona József                  1.cs.    7 h.  165,96 p
   7. Seres János                    1.cs.    6 h.  156,40 p
   8. Katona József                  3.cs.    6 h.  141,82 p
   9. Mészáros Mihály                2.cs.    6 h.  122,96 p
  10. Katona József                  2.cs.    4 h.   99,00 p
  11. Dobos Sándor                   1.cs.    3 h.   90,62 p
  12. Pap és fia                     2.cs.    3 h.   85,67 p
  13. Dósa Zoltán                    2.cs.    5 h.   81,39 p
  14. Gazsi Károly                   2.cs.    3 h.   78,80 p
  15. Udvari Zoltán                  1.cs.    3 h.   78,01 p
  16. Mészáros László                2.cs.    3 h.   75,21 p
  17. Horinka Norbert                1.cs.    3 h.   60,51 p
  18. Udvari Zoltán                  2.cs.    2 h.   54,34 p
  19. Tóth Attila                    1.cs.    2 h.   52,05 p
  20. Pap és fia                     3.cs.    3 h.   48,80 p
  21. Agócs Attila                   1.cs.    2 h.   43,78 p
  22. László György                  1.cs.    2 h.   37,08 p
  23. László György                  2.cs.    1 h.   29,31 p
  24. Pásztor Gábor                  1.cs.    1 h.   26,47 p
  25. Tóth Gábor                     2.cs.    1 h.   21,91 p
  26. Tóth Attila                    2.cs.    1 h.   21,47 p
  27. Tóth Gábor                     1.cs.    1 h.   19,63 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  265,83 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   10 h.  264,73 p
   3. Fejos Csaba                    1.cs. A64   10 h.  262,10 p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    9 h.  256,51 p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50    9 h.  250,36 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  248,79 p
   7. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   10 h.  248,33 p
   8. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   10 h.  246,42 p
   9. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   10 h.  244,61 p
  10. Csörgi László                  1.cs. A50   10 h.  240,74 p
  11. Zámbó János                    1.cs. A04   10 h.  235,95 p
  12. Petho László                   1.cs. A12   10 h.  228,23 p
  13. Mészáros László                1.cs. A36   10 h.  227,92 p
  14. Sztrehovszki László            1.cs. A04    9 h.  226,38 p
  15. Mészáros Mihály                1.cs. A36    9 h.  225,67 p
  16. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    8 h.  218,90 p
  17. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   10 h.  217,84 p
  18. Jánosi Pál                     1.cs. A23   10 h.  213,03 p
  19. Pap és fia                     1.cs. A36    9 h.  212,12 p
  20. Kancsár József                 1.cs. A12    7 h.  210,76 p
  21. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    9 h.  209,51 p
  22. Kovács József                  1.cs. A50    9 h.  207,35 p
  23. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    8 h.  205,70 p
  24. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    8 h.  203,26 p
  25. Kiss József                    1.cs. V10    9 h.  199,88 p
  26. Huszár Péter                   1.cs. A23    7 h.  198,03 p
  27. Tóth Sándor                    1.cs. A64    7 h.  192,90 p
  28. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    7 h.  189,54 p
  29. Boda Ákos                      1.cs. A50    8 h.  188,90 p
  30. Tóth József                    1.cs. A12    7 h.  188,82 p
  31. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    7 h.  186,34 p
  32. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50    8 h.  185,99 p
  33. Boda Ákos                      2.cs. A50    8 h.  184,71 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  264,10 p
   2. Fejos Csaba                    1.cs. A64   10 h.  257,63 p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    9 h.  253,06 p
   4. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  244,83 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   10 h.  231,88 p
   6. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    9 h.  224,38 p
   7. Mészáros László                1.cs. A36   10 h.  222,68 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    8 h.  215,26 p

A36 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs.   10 h.  250,57 p
   2. Mészáros László                1.cs.   10 h.  246,97 p
   3. Pap és fia                     1.cs.   10 h.  242,28 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs.    8 h.  183,91 p
   5. Dósa Zoltán                    1.cs.    7 h.  168,67 p
   6. Katona József                  1.cs.    7 h.  165,96 p
   7. Seres János                    1.cs.    6 h.  156,40 p
   8. Mészáros Mihály                2.cs.    6 h.  122,96 p
   9. Katona József                  2.cs.    4 h.   99,00 p
  10. Dobos Sándor                   1.cs.    3 h.   90,62 p
  11. Pap és fia                     2.cs.    3 h.   85,67 p
  12. Dósa Zoltán                    2.cs.    5 h.   81,39 p
  13. Gazsi Károly                   2.cs.    3 h.   78,80 p
  14. Udvari Zoltán                  1.cs.    3 h.   78,01 p
  15. Mészáros László                2.cs.    3 h.   75,21 p
  16. Horinka Norbert                1.cs.    3 h.   60,51 p
  17. Udvari Zoltán                  2.cs.    2 h.   54,34 p
  18. Tóth Attila                    1.cs.    2 h.   52,05 p
  19. Agócs Attila                   1.cs.    2 h.   43,78 p
  20. László György                  1.cs.    2 h.   37,08 p
  21. László György                  2.cs.    1 h.   29,31 p
  22. Pásztor Gábor                  1.cs.    1 h.   26,47 p
  23. Tóth Gábor                     2.cs.    1 h.   21,91 p
  24. Tóth Attila                    2.cs.    1 h.   21,47 p
  25. Tóth Gábor                     1.cs.    1 h.   19,63 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Száraz László                  A23 HU-11- D-397659   H  2h  65,32p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  2h  64,07p
  3. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596624    H  2h  63,77p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505676   H  2h  62,42p
  5. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602306   H  2h  62,01p
  6. Tóth József                    A12 HU 10-D-255178    H  2h  61,87p
  7. Seres János                    A36 HU 12-D-502552    H  2h  61,76p
  8. Katona József                  A36 HU 12-09-15358    H  2h  61,19p
  9. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  2h  61,06p
 10. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  2h  61,05p
 11. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  2h  60,32p
 12. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  2h  59,52p
 13. Hegyi László                   A04 HU 12-D-462289    H  2h  59,26p
 14. Gavaldik József                A23 HU-13- 09-20093   H  2h  58,74p
 15. Hegyi László                   A04 HU 10-D-253086    H  2h  58,59p
 16. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  2h  58,06p
 17. Fejos Zsolt                    A23 HU-10- 09-01352   H  2h  57,89p
 18. Fejos Zsolt                    A23 HU-11- D-426710   H  2h  57,59p
 19. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09254    H  2h  57,19p
 20. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-10- D-255443   H  2h  56,46p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  2h  66,30p
  2. Jánosi Pál                     A23 HU-09- 09-92429   T  2h  63,42p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01061   T  2h  60,55p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505956   T  2h  59,90p
  5. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  2h  59,39p
  6. Gavaldik József                A23 HU-09- 09-93996   T  2h  58,37p
  7. Száraz László                  A23 AU-12-   308-80   T  2h  58,24p
  8. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10912    T  2h  57,12p
  9. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  2h  56,78p
 10. Kovágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06850   T  2h  54,24p
 11. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  2h  53,39p
 12. Japport Zoltán                 A50 HU-09- 28-08009   T  2h  53,23p
 13. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  2h  52,61p
 14. Bajtek Tibor                   A23 HU-11- D-402175   T  2h  52,54p
 15. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-13- D-700618   T  2h  52,19p
 16. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  2h  51,83p
 17. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  2h  51,83p
 18. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  2h  51,56p
 19. Molnár Pál                     A23 HU-13- D-602264   T  2h  51,29p
 20. Molnár Pál                     A23 HU-12- D-501969   T  2h  51,07p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Száraz László                  A23 HU-11- D-397659   H  2h  66,01p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  2h  65,57p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505676   H  2h  62,87p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602306   H  2h  62,46p
  5. Seres János                    A36 HU 12-D-502552    H  2h  61,93p
  6. Katona József                  A36 HU 12-09-15358    H  2h  61,28p
  7. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  2h  61,07p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  2h  59,84p
  9. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  2h  59,55p
 10. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  2h  58,86p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Jánosi Pál                     A23 HU-09- 09-92429   T  2h  64,23p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01061   T  2h  60,35p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505956   T  2h  59,37p
  4. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  2h  58,54p
  5. Száraz László                  A23 AU-12-   308-80   T  2h  57,35p
  6. Gavaldik József                A23 HU-09- 09-93996   T  2h  57,34p
  7. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10912    T  2h  57,28p
  8. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  2h  56,17p
  9. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  2h  53,50p
 10. Molnár Pál                     A23 HU-13- D-602264   T  2h  51,03p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Seres János                    A36 HU 12-D-502552    H  2h  61,87p
  2. Katona József                  A36 HU 12-09-15358    H  2h  61,75p
  3. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  2h  60,74p
  4. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09254    H  2h  57,89p
  5. Pap és fia                     A36 HU 12-D-489542    H  2h  56,35p
  6. Katona József                  A36 HU 12-09-15306    H  2h  54,54p
  7. Mészáros László                A36 HU 08-09-87025    H  2h  52,89p
  8. Dósa Zoltán                    A36 HU 11-D-426889    H  2h  49,81p
  9. Katona József                  A36 HU 13-09-20250    H  2h  49,37p
 10. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09223    H  2h  48,59p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  2h  57,04p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Száraz László                  A23 HU-11- D-397659   H  2h  65,32p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  2h  64,07p
  3. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596624    H  2h  63,77p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505676   H  2h  62,42p
  5. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602306   H  2h  62,01p
  6. Tóth József                    A12 HU 10-D-255178    H  2h  61,87p
  7. Seres János                    A36 HU 12-D-502552    H  2h  61,76p
  8. Katona József                  A36 HU 12-09-15358    H  2h  61,19p
  9. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  2h  61,06p
 10. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  2h  61,05p
 11. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  2h  60,32p
 12. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  2h  59,52p
 13. Hegyi László                   A04 HU 12-D-462289    H  2h  59,26p
 14. Gavaldik József                A23 HU-13- 09-20093   H  2h  58,74p
 15. Hegyi László                   A04 HU 10-D-253086    H  2h  58,59p
 16. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  2h  58,06p
 17. Fejos Zsolt                    A23 HU-10- 09-01352   H  2h  57,89p
 18. Fejos Zsolt                    A23 HU-11- D-426710   H  2h  57,59p
 19. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09254    H  2h  57,19p
 20. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-10- D-255443   H  2h  56,46p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  2h  66,30p
  2. Jánosi Pál                     A23 HU-09- 09-92429   T  2h  63,42p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01061   T  2h  60,55p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505956   T  2h  59,90p
  5. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  2h  59,39p
  6. Gavaldik József                A23 HU-09- 09-93996   T  2h  58,37p
  7. Száraz László                  A23 AU-12-   308-80   T  2h  58,24p
  8. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10912    T  2h  57,12p
  9. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  2h  56,78p
 10. Kovágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06850   T  2h  54,24p
 11. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  2h  53,39p
 12. Japport Zoltán                 A50 HU-09- 28-08009   T  2h  53,23p
 13. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  2h  52,61p
 14. Bajtek Tibor                   A23 HU-11- D-402175   T  2h  52,54p
 15. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-13- D-700618   T  2h  52,19p
 16. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  2h  51,83p
 17. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  2h  51,83p
 18. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  2h  51,56p
 19. Molnár Pál                     A23 HU-13- D-602264   T  2h  51,29p
 20. Molnár Pál                     A23 HU-12- D-501969   T  2h  51,07p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Száraz László                  A23 HU-11- D-397659   H  2h  66,01p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  2h  65,57p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505676   H  2h  62,87p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602306   H  2h  62,46p
  5. Seres János                    A36 HU 12-D-502552    H  2h  61,93p
  6. Katona József                  A36 HU 12-09-15358    H  2h  61,28p
  7. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  2h  61,07p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  2h  59,84p
  9. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  2h  59,55p
 10. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  2h  58,86p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Jánosi Pál                     A23 HU-09- 09-92429   T  2h  64,23p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01061   T  2h  60,35p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505956   T  2h  59,37p
  4. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  2h  58,54p
  5. Száraz László                  A23 AU-12-   308-80   T  2h  57,35p
  6. Gavaldik József                A23 HU-09- 09-93996   T  2h  57,34p
  7. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10912    T  2h  57,28p
  8. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  2h  56,17p
  9. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  2h  53,50p
 10. Molnár Pál                     A23 HU-13- D-602264   T  2h  51,03p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Seres János                    A36 HU 12-D-502552    H  2h  61,87p
  2. Katona József                  A36 HU 12-09-15358    H  2h  61,75p
  3. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  2h  60,74p
  4. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09254    H  2h  57,89p
  5. Pap és fia                     A36 HU 12-D-489542    H  2h  56,35p
  6. Katona József                  A36 HU 12-09-15306    H  2h  54,54p
  7. Mészáros László                A36 HU 08-09-87025    H  2h  52,89p
  8. Dósa Zoltán                    A36 HU 11-D-426889    H  2h  49,81p
  9. Katona József                  A36 HU 13-09-20250    H  2h  49,37p
 10. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09223    H  2h  48,59p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  2h  57,04p