Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, R38 Jászberény
Első adat felvétele: 2014.05.13 18:44:29
Az adatok utolsó módosítása: 2014.05.15 17:06:48
A lista kiadásának időpontja: 2014.05.15 17:09:25
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.06.12 18:44:29
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 02 verseny 

Feleresztés helye: Viehofen
Feleresztés ideje: 2014.05.10 08:00
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 310000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 35
Legkisebb pont   : 14
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A04 Kartal              9   15   141   28   35   1835,71   1771,30   1762,08
A12 Aszód              13   21   179   36   45   1854,63   1777,15   1762,15
A26 Kartal              8   15   143   29   36   1848,22   1757,28   1736,30
A50 Zsámbok            13   38   344   69   86   1840,81   1786,71   1777,29
V10 Hatvan             13   29   261   52   65   1838,73   1711,24   1696,16
Hatvan I.              56  118  1068  214  267   1854,63   1768,09   1758,87
A23 Nagykáta           25   68   639  128  160   1834,75   1773,13   1762,39
A36 Tápiószecso        15   29   241   48   60   1827,10   1753,92   1739,61
A64 Szentmártonkáta    11   17   138   28   35   1824,27   1762,73   1742,27
R38 Jászberény          8   19   156   31   39   1808,16   1729,41   1719,16
Hatvan II.             59  133  1174  235  294   1834,75   1764,87   1752,41
Tagszövetségben       115  251  2242  448  561   1854,63   1766,83   1755,98

R38 egyesületi díjlista
   1. Demeter-Dr. Nagy               1.cs. HU 11-D-403099    T 1808,16 m/p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU 11-O-07224     H 1806,49 m/p
   3. Nagy Varga Viktor              1.cs. HU 10-D-259622    H 1806,16 m/p
   4. Varga László                   1.cs. HU 11-09-12091    H 1787,13 m/p
   5. Nagy Varga Viktor              3.cs. HU 10-O-1764      H 1786,61 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Baráth József                   1.cs. Dt: 328636 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  53,42p    R:  73.   2h  36,25p    T: 168.   1h  21,20p
Összesített E:   7.   5h 123,24p    R:  44.   5h  93,92p    T:  94.   4h  85,98p
   HU 13-09-21505    H 10 11:05:19  1773,38 m/p  10  30,03  182  22,03  369  21,20
   HU 12-09-17322    H 10 11:07:27  1753,19 m/p  22  23,39  291  14,22    0   0,00

Demeter-Dr. Nagy                1.cs. Dt: 329537 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 110,34p    R:  76.   1h  32,56p    T: 140.   1h  31,40p
Összesített E:   5.   7h 151,65p    R:  59.   2h  56,47p    T: 120.   2h  57,39p
   HU 11-D-403099    T 10 11:02:15  1808,16 m/p   1  35,00   35  32,56   97  31,40
   HU 11-D-403076    H 10 11:08:07  1751,77 m/p  23  22,84    0   0,00    0   0,00
   HU 10-09-05050    H 10 11:09:43  1737,00 m/p  30  18,97    0   0,00    0   0,00
   HU 12-09-17184    H 10 11:10:53  1726,38 m/p  33  17,32    0   0,00    0   0,00
   HU 11-D-403080    H 10 11:11:09  1723,97 m/p  35  16,21    0   0,00    0   0,00

Demeter-Dr. Nagy                2.cs. Dt: 329537 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   1h  22,29p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  12.   2h  41,49p    R:  82.   1h  15,54p    T: 160.   1h  18,15p
   HU 12-09-17110    H 10 11:08:09  1751,46 m/p  24  22,29    0   0,00    0   0,00

Gergely László                  1.cs. Dt: 329878 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   1h  20,63p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  13.   2h  36,92p    R:   0.   0h   0,00p    T: 166.   1h  14,71p
   HU 09-28-07942    H 10 11:08:42  1748,16 m/p  27  20,63    0   0,00    0   0,00

Nagy Lehel dr.                  1.cs. Dt: 330006 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  72,95p    R:  70.   2h  38,61p    T: 128.   2h  37,00p
Összesített E:   6.   6h 134,62p    R:  46.   5h  88,48p    T:  88.   5h  94,60p
   HU 12-D-529501    H 10 11:06:06  1773,27 m/p  11  29,47  183  21,96  373  21,05
   HU 09-09-98099    H 10 11:07:25  1760,81 m/p  18  25,61  257  16,65  509  15,95
   HU 11-D-403083    H 10 11:10:54  1728,69 m/p  32  17,87    0   0,00    0   0,00

Nagy Lehel dr.                  2.cs. Dt: 330006 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  61,16p    R:  67.   2h  46,92p    T: 114.   2h  45,32p
Összesített E:   9.   3h  75,12p    R:  64.   2h  46,92p    T: 128.   2h  45,32p
   HU 12-D-529505    H 10 11:05:02  1783,49 m/p   6  32,24  136  25,32  279  24,57
   HU 13-D-596034    H 10 11:06:08  1772,95 m/p  12  28,92  188  21,60  381  20,75

Nagy Lehel dr.                  3.cs. Dt: 330006 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   1h  15,66p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  14.   1h  15,66p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 11-D-403067    T 10 11:11:28  1723,57 m/p  36  15,66    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               1.cs. Dt: 330158 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h  97,44p    R:  59.   2h  53,02p    T: 103.   2h  51,44p
Összesített E:   4.   7h 166,09p    R:  42.   4h  96,34p    T:  79.   5h 114,54p
   HU 10-D-259622    H 10 11:02:47  1806,16 m/p   3  33,89   50  31,49  114  30,76
   HU 11-D-427119    H 10 11:06:14  1772,70 m/p  13  28,37  189  21,53  383  20,68
   HU 13-D-619419    H 10 11:08:40  1749,84 m/p  26  21,18    0   0,00    0   0,00
   HU 11-D-427100    H 10 11:12:02  1719,16 m/p  39  14,00    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               2.cs. Dt: 330158 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 134,67p    R:  37.   3h  75,90p    T:  73.   3h  73,20p
Összesített E:   3.   9h 212,05p    R:  40.   5h 116,06p    T:  76.   5h 117,82p
   HU 11-O-07224     H 10 11:02:45  1806,49 m/p   2  34,45   45  31,85  108  30,99
   SK-13-1905-850    H 10 11:06:02  1774,61 m/p   8  31,13  174  22,60  359  21,57
   HU 13-D-619437    H 10 11:06:15  1772,54 m/p  14  27,82  190  21,45  384  20,64
   HU 12-D-503562    H 10 11:08:37  1750,30 m/p  25  21,74    0   0,00    0   0,00
   HU 12-D-503505    H 10 11:09:49  1739,24 m/p  29  19,53    0   0,00    0   0,00
   HU 13-D-619447    H 10 11:11:25  1724,70 m/p  34  16,76    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               3.cs. Dt: 330158 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h 101,32p    R:  48.   3h  60,85p    T:  90.   3h  58,88p
Összesített E:   1.   9h 233,98p    R:  17.   8h 174,86p    T:  34.   8h 182,32p
   HU 10-O-1764      H 10 11:04:47  1786,61 m/p   5  32,79  124  26,18  254  25,51
   HU 13-D-619459    H 10 11:07:12  1763,55 m/p  15  27,26  240  17,87  475  17,23
   HU 12-D-503512    H 10 11:07:28  1761,04 m/p  17  26,16  255  16,80  504  16,14
   HU 13-D-619423    H 10 11:11:37  1722,90 m/p  37  15,11    0   0,00    0   0,00

Szabó Elek                      1.cs. Dt: 330174 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 131,89p    R:  28.   5h  86,48p    T:  78.   4h  68,71p
Összesített E:   2.   8h 215,67p    R:  19.   8h 159,98p    T:  57.   7h 146,87p
   HU 10-09-05425    H 10 11:05:59  1775,29 m/p   7  31,68  171  22,82  353  21,80
   HU 10-09-05403    H 10 11:07:27  1761,40 m/p  16  26,71  251  17,08  499  16,32
   HU 10-09-05412    H 10 11:07:36  1759,99 m/p  19  25,05  262  16,29  517  15,65
   HU 13-09-21409    H 10 11:07:43  1758,90 m/p  20  24,50  270  15,72  536  14,94
   HU 12-09-17051    H 10 11:08:08  1755,00 m/p  21  23,95  286  14,57    0   0,00
   HU 12-09-17044    H 10 11:09:49  1739,44 m/p  28  20,08    0   0,00    0   0,00
   HU 09-09-98921    H 10 11:10:55  1729,41 m/p  31  18,42    0   0,00    0   0,00

Varga László                    1.cs. Dt: 318913 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   1h  33,34p    R:  85.   1h  26,47p    T: 157.   1h  25,74p
Összesített E:   8.   5h 119,45p    R:  51.   3h  75,63p    T:  90.   4h  91,88p
   HU 11-09-12091    H 10 10:58:27  1787,13 m/p   4  33,34  120  26,47  248  25,74

Varga László                    2.cs. Dt: 318913 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   2h  45,13p    R:  89.   1h  22,24p    T: 165.   1h  21,35p
Összesített E:  11.   3h  63,17p    R:  67.   2h  36,59p    T: 135.   2h  38,29p
   HU 07-09-83002    T 10 10:59:48  1773,71 m/p   9  30,58  179  22,24  365  21,35
   HU 06-09-74940    H 10 11:05:19  1720,91 m/p  38  14,55    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 09-D-206823    H 1854,63 m/p
   2. Kómár József                   1.cs. A26 HU 10-D-253499    H 1848,22 m/p
   3. Dorner György                  2.cs. A12 HU 13-D-618161    H 1843,97 m/p
   4. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 13-07-36905    H 1842,44 m/p
   5. Majoros István                 2.cs. A50 HU 13-07-38014    H 1840,81 m/p
   6. Kovágó Gábor                   5.cs. A50 HU-13- D-596314   H 1840,69 m/p
   7. Majoros István                 1.cs. A50 HU 11-D-396067    H 1838,97 m/p
   8. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10 HU 13-D-596624    H 1838,73 m/p
   9. Bajnóczi-Makádi                3.cs. A50 HU-13- D-619392   H 1838,68 m/p
  10. Kovács József                  1.cs. A50 HU-12- 07-33655   H 1838,12 m/p
  11. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50 HU-12- 07-34106   H 1837,58 m/p
  12. Kovágó Gábor                   1.cs. A50 HU-09- 07-22936   T 1837,01 m/p
  13. Hegyi László                   2.cs. A04 HU 07-07-98573    H 1835,71 m/p
  14. Kovágó Gábor                   1.cs. A50 HU-11- D-344501   T 1835,36 m/p
  15. Kollár György                  1.cs. A23 HU-11- D-426623   H 1834,75 m/p
  16. Czakó József                   1.cs. A04 HU 11-D-344168    H 1832,81 m/p
  17. Kovágó Gábor                   3.cs. A50 HU-11- 07-30933   T 1832,07 m/p
  18. Kovágó Gábor                   2.cs. A50 HU-11- 07-30906   H 1830,61 m/p
  19. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 09-07-20198    H 1830,52 m/p
  20. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-07-29695    H 1830,26 m/p
  21. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-D-346883    H 1830,07 m/p
  22. Majoros István                 1.cs. A50 HU 11-D-383719    H 1829,82 m/p
  23. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-10- D-255443   H 1829,36 m/p
  24. Boda Ákos                      3.cs. A50 HU-13- 26-47244   T 1828,04 m/p
  25. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU-12-  O-13242   H 1827,31 m/p
  26. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 11-09-09254    H 1827,10 m/p
  27. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23 HU-10- D-257423   H 1827,06 m/p
  28. Ledacs Kiss Imre               4.cs. A23 HU-12- D-562268   H 1826,90 m/p
  29. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-11- 09-08124   H 1826,58 m/p
  30. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-11- D-397011   T 1825,91 m/p
  31. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-10- D-292877   H 1825,75 m/p
  32. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 07-07-99654    H 1825,57 m/p
  33. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 13-07-36922    H 1825,54 m/p
  34. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-11- D-397009   H 1825,24 m/p
  35. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-12- D-531043   H 1825,07 m/p
  36. Dósa József                    1.cs. A64 HU-11- D-402741   H 1824,27 m/p
  37. Csörgi László                  1.cs. A50 HU 12-07-35178    H 1823,14 m/p
  38. Mészáros László                2.cs. A36 HU 12-D-504701    H 1822,81 m/p
  39. Fejos Zsolt                    3.cs. A23 HU-12- D-562211   T 1821,76 m/p
  40. Száraz László                  3.cs. A23 HU-11- D-397659   H 1821,46 m/p
  41. Tóth József                    1.cs. A12 HU 10-D-255178    H 1821,21 m/p
  42. Kovágó Gábor                   0.cs. A50 HU-11- 07-30912   H 1820,64 m/p
  43. Kovágó Gábor                   4.cs. A50 HU-09- 07-22780   T 1819,73 m/p
  44. Kovágó Gábor                   4.cs. A50 HU-13- 07-37997   T 1819,73 m/p
  45. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 10-D-253095    H 1819,64 m/p
  46. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 12-D-462289    H 1819,64 m/p
  47. Kovágó Gábor                   1.cs. A50 HU-12- D-535216   T 1819,55 m/p
  48. Kovágó Gábor                   0.cs. A50 HU-09- D-234632   H 1819,55 m/p
  49. Kancsár József                 2.cs. A12 HU 09-07-20171    H 1819,54 m/p
  50. Fehér László                   1.cs. A12 HU 12-07-33047    H 1819,36 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Kollár György                  1.cs. A23 HU-11- D-426623   H 1834,75 m/p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 11-09-09254    H 1827,10 m/p
   3. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23 HU-10- D-257423   H 1827,06 m/p
   4. Ledacs Kiss Imre               4.cs. A23 HU-12- D-562268   H 1826,90 m/p
   5. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-11- 09-08124   H 1826,58 m/p
   6. Dósa József                    1.cs. A64 HU-11- D-402741   H 1824,27 m/p
   7. Mészáros László                2.cs. A36 HU 12-D-504701    H 1822,81 m/p
   8. Fejos Zsolt                    3.cs. A23 HU-12- D-562211   T 1821,76 m/p
   9. Száraz László                  3.cs. A23 HU-11- D-397659   H 1821,46 m/p
  10. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-09-20250    H 1818,35 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kancsár József                 1.cs. A12    5 h.  170,32 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  164,87 p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  152,58 p
   4. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.  152,43 p
   5. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    5 h.  152,35 p
   6. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  150,52 p
   7. Majoros István                 1.cs. A50    5 h.  149,71 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  149,69 p
   9. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.  146,70 p
  10. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  145,80 p
  11. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    5 h.  143,54 p
  12. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    5 h.  142,33 p
  13. Sztrehovszki László            1.cs. A04    5 h.  141,29 p
  14. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.  137,92 p
  15. Hegyi László                   1.cs. A04    5 h.  137,57 p
  16. Jánosi Pál                     2.cs. A23    5 h.  136,80 p
  17. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    5 h.  134,72 p
  18. Csörgi László                  1.cs. A50    5 h.  134,13 p
  19. Fejos Zsolt                    4.cs. A23    5 h.  132,60 p
  20. Tóth József                    1.cs. A12    5 h.  131,31 p
  21. Fejos Csaba                    1.cs. A64    5 h.  129,66 p
  22. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  128,00 p
  23. Kaszás László                  1.cs. A26    5 h.  127,93 p
  24. Kovágó Gábor                   5.cs. A50    5 h.  127,60 p
  25. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    5 h.  126,41 p
  26. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50    5 h.  125,34 p
  27. Zámbó János                    1.cs. A04    5 h.  125,12 p
  28. Boda Ákos                      2.cs. A50    5 h.  124,15 p
  29. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    5 h.  123,77 p
  30. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.  123,10 p
  31. Fehér László                   1.cs. A12    4 h.  122,71 p
  32. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  121,80 p
  33. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  119,61 p
  34. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.  118,93 p
  35. Pap és fia                     1.cs. A36    5 h.  118,67 p
  36. Petho László                   1.cs. A12    5 h.  117,43 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  156,50 p
   2. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.  155,06 p
   3. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  153,07 p
   4. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    5 h.  148,20 p
   5. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    5 h.  144,68 p
   6. Jánosi Pál                     2.cs. A23    5 h.  142,02 p
   7. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.  141,46 p
   8. Fejos Zsolt                    4.cs. A23    5 h.  137,16 p
   9. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  132,86 p
  10. Fejos Csaba                    1.cs. A64    5 h.  132,58 p

A verseny R38 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.    5 h.  134,67 p
   2. Szabó Elek                     1.cs.    5 h.  131,89 p
   3. Demeter-Dr. Nagy               1.cs.    5 h.  110,34 p
   4. Nagy Varga Viktor              3.cs.    4 h.  101,32 p
   5. Nagy Varga Viktor              1.cs.    4 h.   97,44 p
   6. Nagy Lehel dr.                 1.cs.    3 h.   72,95 p
   7. Nagy Lehel dr.                 2.cs.    2 h.   61,16 p
   8. Baráth József                  1.cs.    2 h.   53,42 p
   9. Varga László                   2.cs.    2 h.   45,13 p
  10. Varga László                   1.cs.    1 h.   33,34 p
  11. Demeter-Dr. Nagy               2.cs.    1 h.   22,29 p
  12. Gergely László                 1.cs.    1 h.   20,63 p
  13. Nagy Lehel dr.                 3.cs.    1 h.   15,66 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  265,83 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   10 h.  264,73 p
   3. Fejos Csaba                    1.cs. A64   10 h.  262,10 p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    9 h.  256,51 p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50    9 h.  250,36 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  248,79 p
   7. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   10 h.  248,33 p
   8. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   10 h.  247,78 p
   9. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   10 h.  246,42 p
  10. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   10 h.  244,61 p
  11. Csörgi László                  1.cs. A50   10 h.  240,74 p
  12. Zámbó János                    1.cs. A04   10 h.  235,95 p
  13. Tomori László                  3.cs. A23    9 h.  234,50 p
  14. Petho László                   1.cs. A12   10 h.  228,23 p
  15. Mészáros László                1.cs. A36   10 h.  227,92 p
  16. Sztrehovszki László            1.cs. A04    9 h.  226,38 p
  17. Mészáros Mihály                1.cs. A36    9 h.  225,67 p
  18. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    8 h.  218,90 p
  19. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   10 h.  217,84 p
  20. Jánosi Pál                     1.cs. A23   10 h.  213,03 p
  21. Pap és fia                     1.cs. A36    9 h.  212,12 p
  22. Kancsár József                 1.cs. A12    7 h.  210,76 p
  23. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    9 h.  209,51 p
  24. Kovács József                  1.cs. A50    9 h.  207,35 p
  25. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    8 h.  205,70 p
  26. Gavaldik József                3.cs. A23    8 h.  205,32 p
  27. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    9 h.  204,42 p
  28. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    8 h.  203,26 p
  29. Kiss József                    1.cs. V10    9 h.  199,88 p
  30. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    7 h.  199,70 p
  31. Huszár Péter                   1.cs. A23    7 h.  198,03 p
  32. Kovágó Gábor                   5.cs. A50    8 h.  194,76 p
  33. Boda Ákos                      3.cs. A50    7 h.  194,51 p
  34. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    8 h.  194,17 p
  35. Tóth Sándor                    1.cs. A64    7 h.  192,90 p
  36. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    7 h.  189,54 p
  37. Boda Ákos                      1.cs. A50    8 h.  188,90 p
  38. Tóth József                    1.cs. A12    7 h.  188,82 p
  39. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    7 h.  186,34 p
  40. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50    8 h.  185,99 p
  41. Boda Ákos                      2.cs. A50    8 h.  184,71 p
  42. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38    8 h.  182,32 p

Hatvan II. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  264,10 p
   2. Fejos Csaba                    1.cs. A64   10 h.  257,63 p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    9 h.  253,06 p
   4. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  244,83 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   10 h.  231,88 p
   6. Tomori László                  3.cs. A23    9 h.  228,36 p
   7. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    9 h.  227,81 p
   8. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    9 h.  224,38 p
   9. Mészáros László                1.cs. A36   10 h.  222,68 p
  10. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    8 h.  215,26 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    8 h.  200,47 p
  12. Gavaldik József                3.cs. A23    8 h.  198,99 p

R38 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              3.cs.    9 h.  233,98 p
   2. Szabó Elek                     1.cs.    8 h.  215,67 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs.    9 h.  212,05 p
   4. Nagy Varga Viktor              1.cs.    7 h.  166,09 p
   5. Demeter-Dr. Nagy               1.cs.    7 h.  151,65 p
   6. Nagy Lehel dr.                 1.cs.    6 h.  134,62 p
   7. Baráth József                  1.cs.    5 h.  123,24 p
   8. Varga László                   1.cs.    5 h.  119,45 p
   9. Nagy Lehel dr.                 2.cs.    3 h.   75,12 p
  10. Grizner Sándor                 1.cs.    3 h.   72,73 p
  11. Varga László                   2.cs.    3 h.   63,17 p
  12. Demeter-Dr. Nagy               2.cs.    2 h.   41,49 p
  13. Gergely László                 1.cs.    2 h.   36,92 p
  14. Nagy Lehel dr.                 3.cs.    1 h.   15,66 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  265,83 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   10 h.  264,73 p
   3. Fejos Csaba                    1.cs. A64   10 h.  262,10 p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    9 h.  256,51 p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50    9 h.  250,36 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  248,79 p
   7. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   10 h.  248,33 p
   8. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   10 h.  246,42 p
   9. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   10 h.  244,61 p
  10. Csörgi László                  1.cs. A50   10 h.  240,74 p
  11. Zámbó János                    1.cs. A04   10 h.  235,95 p
  12. Petho László                   1.cs. A12   10 h.  228,23 p
  13. Mészáros László                1.cs. A36   10 h.  227,92 p
  14. Sztrehovszki László            1.cs. A04    9 h.  226,38 p
  15. Mészáros Mihály                1.cs. A36    9 h.  225,67 p
  16. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    8 h.  218,90 p
  17. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   10 h.  217,84 p
  18. Jánosi Pál                     1.cs. A23   10 h.  213,03 p
  19. Pap és fia                     1.cs. A36    9 h.  212,12 p
  20. Kancsár József                 1.cs. A12    7 h.  210,76 p
  21. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    9 h.  209,51 p
  22. Kovács József                  1.cs. A50    9 h.  207,35 p
  23. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    8 h.  205,70 p
  24. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    8 h.  203,26 p
  25. Kiss József                    1.cs. V10    9 h.  199,88 p
  26. Huszár Péter                   1.cs. A23    7 h.  198,03 p
  27. Tóth Sándor                    1.cs. A64    7 h.  192,90 p
  28. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    7 h.  189,54 p
  29. Boda Ákos                      1.cs. A50    8 h.  188,90 p
  30. Tóth József                    1.cs. A12    7 h.  188,82 p
  31. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    7 h.  186,34 p
  32. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50    8 h.  185,99 p
  33. Boda Ákos                      2.cs. A50    8 h.  184,71 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  264,10 p
   2. Fejos Csaba                    1.cs. A64   10 h.  257,63 p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    9 h.  253,06 p
   4. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  244,83 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   10 h.  231,88 p
   6. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    9 h.  224,38 p
   7. Mészáros László                1.cs. A36   10 h.  222,68 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    8 h.  215,26 p

R38 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              3.cs.    9 h.  233,98 p
   2. Szabó Elek                     1.cs.    8 h.  215,67 p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs.    9 h.  212,05 p
   4. Nagy Varga Viktor              1.cs.    7 h.  166,09 p
   5. Demeter-Dr. Nagy               1.cs.    7 h.  151,65 p
   6. Nagy Lehel dr.                 1.cs.    6 h.  134,62 p
   7. Baráth József                  1.cs.    5 h.  123,24 p
   8. Varga László                   1.cs.    5 h.  119,45 p
   9. Nagy Lehel dr.                 2.cs.    3 h.   75,12 p
  10. Grizner Sándor                 1.cs.    3 h.   72,73 p
  11. Varga László                   2.cs.    3 h.   63,17 p
  12. Demeter-Dr. Nagy               2.cs.    2 h.   41,49 p
  13. Gergely László                 1.cs.    2 h.   36,92 p
  14. Nagy Lehel dr.                 3.cs.    1 h.   15,66 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Száraz László                  A23 HU-11- D-397659   H  2h  65,32p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  2h  64,07p
  3. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596624    H  2h  63,77p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505676   H  2h  62,42p
  5. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602306   H  2h  62,01p
  6. Tóth József                    A12 HU 10-D-255178    H  2h  61,87p
  7. Seres János                    A36 HU 12-D-502552    H  2h  61,76p
  8. Katona József                  A36 HU 12-09-15358    H  2h  61,19p
  9. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  2h  61,06p
 10. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  2h  61,05p
 11. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  2h  60,32p
 12. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  2h  59,52p
 13. Hegyi László                   A04 HU 12-D-462289    H  2h  59,26p
 14. Gavaldik József                A23 HU-13- 09-20093   H  2h  58,74p
 15. Hegyi László                   A04 HU 10-D-253086    H  2h  58,59p
 16. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  2h  58,06p
 17. Fejos Zsolt                    A23 HU-10- 09-01352   H  2h  57,89p
 18. Fejos Zsolt                    A23 HU-11- D-426710   H  2h  57,59p
 19. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09254    H  2h  57,19p
 20. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-10- D-255443   H  2h  56,46p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  2h  66,30p
  2. Jánosi Pál                     A23 HU-09- 09-92429   T  2h  63,42p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01061   T  2h  60,55p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505956   T  2h  59,90p
  5. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  2h  59,39p
  6. Gavaldik József                A23 HU-09- 09-93996   T  2h  58,37p
  7. Száraz László                  A23 AU-12-   308-80   T  2h  58,24p
  8. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10912    T  2h  57,12p
  9. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  2h  56,78p
 10. Kovágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06850   T  2h  54,24p
 11. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  2h  53,39p
 12. Japport Zoltán                 A50 HU-09- 28-08009   T  2h  53,23p
 13. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  2h  52,61p
 14. Bajtek Tibor                   A23 HU-11- D-402175   T  2h  52,54p
 15. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-13- D-700618   T  2h  52,19p
 16. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  2h  51,83p
 17. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  2h  51,83p
 18. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  2h  51,56p
 19. Molnár Pál                     A23 HU-13- D-602264   T  2h  51,29p
 20. Molnár Pál                     A23 HU-12- D-501969   T  2h  51,07p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Száraz László                  A23 HU-11- D-397659   H  2h  66,01p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  2h  65,57p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505676   H  2h  62,87p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602306   H  2h  62,46p
  5. Seres János                    A36 HU 12-D-502552    H  2h  61,93p
  6. Katona József                  A36 HU 12-09-15358    H  2h  61,28p
  7. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  2h  61,07p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  2h  59,84p
  9. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  2h  59,55p
 10. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  2h  58,86p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Jánosi Pál                     A23 HU-09- 09-92429   T  2h  64,23p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01061   T  2h  60,35p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505956   T  2h  59,37p
  4. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  2h  58,54p
  5. Száraz László                  A23 AU-12-   308-80   T  2h  57,35p
  6. Gavaldik József                A23 HU-09- 09-93996   T  2h  57,34p
  7. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10912    T  2h  57,28p
  8. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  2h  56,17p
  9. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  2h  53,50p
 10. Molnár Pál                     A23 HU-13- D-602264   T  2h  51,03p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  2h  65,87p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  2h  56,00p
  3. Szabó Elek                     R38 HU 12-09-17051    H  2h  54,20p
  4. Nagy Varga Viktor              R38 HU 13-D-619419    H  2h  50,85p
  5. Szabó Elek                     R38 HU 09-09-98921    H  2h  50,42p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU 13-D-619437    H  2h  48,77p
  7. Varga László                   R38 HU 11-09-12091    H  2h  47,89p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU 13-D-619447    H  2h  40,61p
  9. Nagy Varga Viktor              R38 HU 12-D-503512    H  2h  38,96p
 10. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-D-427100    H  2h  30,87p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Száraz László                  A23 HU-11- D-397659   H  2h  65,32p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  2h  64,07p
  3. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596624    H  2h  63,77p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505676   H  2h  62,42p
  5. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602306   H  2h  62,01p
  6. Tóth József                    A12 HU 10-D-255178    H  2h  61,87p
  7. Seres János                    A36 HU 12-D-502552    H  2h  61,76p
  8. Katona József                  A36 HU 12-09-15358    H  2h  61,19p
  9. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  2h  61,06p
 10. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  2h  61,05p
 11. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  2h  60,32p
 12. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  2h  59,52p
 13. Hegyi László                   A04 HU 12-D-462289    H  2h  59,26p
 14. Gavaldik József                A23 HU-13- 09-20093   H  2h  58,74p
 15. Hegyi László                   A04 HU 10-D-253086    H  2h  58,59p
 16. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  2h  58,06p
 17. Fejos Zsolt                    A23 HU-10- 09-01352   H  2h  57,89p
 18. Fejos Zsolt                    A23 HU-11- D-426710   H  2h  57,59p
 19. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09254    H  2h  57,19p
 20. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-10- D-255443   H  2h  56,46p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  2h  66,30p
  2. Jánosi Pál                     A23 HU-09- 09-92429   T  2h  63,42p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01061   T  2h  60,55p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505956   T  2h  59,90p
  5. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  2h  59,39p
  6. Gavaldik József                A23 HU-09- 09-93996   T  2h  58,37p
  7. Száraz László                  A23 AU-12-   308-80   T  2h  58,24p
  8. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10912    T  2h  57,12p
  9. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  2h  56,78p
 10. Kovágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06850   T  2h  54,24p
 11. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  2h  53,39p
 12. Japport Zoltán                 A50 HU-09- 28-08009   T  2h  53,23p
 13. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  2h  52,61p
 14. Bajtek Tibor                   A23 HU-11- D-402175   T  2h  52,54p
 15. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-13- D-700618   T  2h  52,19p
 16. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  2h  51,83p
 17. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  2h  51,83p
 18. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  2h  51,56p
 19. Molnár Pál                     A23 HU-13- D-602264   T  2h  51,29p
 20. Molnár Pál                     A23 HU-12- D-501969   T  2h  51,07p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Száraz László                  A23 HU-11- D-397659   H  2h  66,01p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  2h  65,57p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505676   H  2h  62,87p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602306   H  2h  62,46p
  5. Seres János                    A36 HU 12-D-502552    H  2h  61,93p
  6. Katona József                  A36 HU 12-09-15358    H  2h  61,28p
  7. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  2h  61,07p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  2h  59,84p
  9. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  2h  59,55p
 10. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  2h  58,86p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Jánosi Pál                     A23 HU-09- 09-92429   T  2h  64,23p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01061   T  2h  60,35p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505956   T  2h  59,37p
  4. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  2h  58,54p
  5. Száraz László                  A23 AU-12-   308-80   T  2h  57,35p
  6. Gavaldik József                A23 HU-09- 09-93996   T  2h  57,34p
  7. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10912    T  2h  57,28p
  8. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  2h  56,17p
  9. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  2h  53,50p
 10. Molnár Pál                     A23 HU-13- D-602264   T  2h  51,03p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  2h  65,87p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  2h  56,00p
  3. Szabó Elek                     R38 HU 12-09-17051    H  2h  54,20p
  4. Nagy Varga Viktor              R38 HU 13-D-619419    H  2h  50,85p
  5. Szabó Elek                     R38 HU 09-09-98921    H  2h  50,42p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU 13-D-619437    H  2h  48,77p
  7. Varga László                   R38 HU 11-09-12091    H  2h  47,89p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU 13-D-619447    H  2h  40,61p
  9. Nagy Varga Viktor              R38 HU 12-D-503512    H  2h  38,96p
 10. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-D-427100    H  2h  30,87p