Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, V10 Hatvan
Első adat felvétele: 2014.05.13 18:44:29
Az adatok utolsó módosítása: 2014.05.15 17:06:48
A lista kiadásának időpontja: 2014.05.15 17:09:28
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.06.12 18:44:29
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 02 verseny 

Feleresztés helye: Viehofen
Feleresztés ideje: 2014.05.10 08:00
Időjárás         : 
Kisérő           : 
Központi táv     : 310000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 35
Legkisebb pont   : 14
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A04 Kartal              9   15   141   28   35   1835,71   1771,30   1762,08
A12 Aszód              13   21   179   36   45   1854,63   1777,15   1762,15
A26 Kartal              8   15   143   29   36   1848,22   1757,28   1736,30
A50 Zsámbok            13   38   344   69   86   1840,81   1786,71   1777,29
V10 Hatvan             13   29   261   52   65   1838,73   1711,24   1696,16
Hatvan I.              56  118  1068  214  267   1854,63   1768,09   1758,87
A23 Nagykáta           25   68   639  128  160   1834,75   1773,13   1762,39
A36 Tápiószecso        15   29   241   48   60   1827,10   1753,92   1739,61
A64 Szentmártonkáta    11   17   138   28   35   1824,27   1762,73   1742,27
R38 Jászberény          8   19   156   31   39   1808,16   1729,41   1719,16
Hatvan II.             59  133  1174  235  294   1834,75   1764,87   1752,41
Tagszövetségben       115  251  2242  448  561   1854,63   1766,83   1755,98

V10 egyesületi díjlista
   1. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. HU 13-D-596624    H 1838,73 m/p
   2. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. HU 12-D-464416    H 1802,52 m/p
   3. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. HU 11-D-345918    H 1792,21 m/p
   4. Kiss József                    1.cs. HU 10-07-28026    H 1791,54 m/p
   5. Kiss József                    1.cs. HU 11-07-31268    H 1791,02 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Balázs István                   1.cs. Dt: 313007 Kg:  10 Ók:   3 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   4h  68,13p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   5.   9h 175,84p    R:  44.   5h  96,65p    T: 118.   3h  58,15p
   HU 11-07-32281    H 10 11:01:37  1723,12 m/p  46  20,23    0   0,00    0   0,00
   HU 11-D-345427    H 10 11:03:06  1709,16 m/p  56  16,95    0   0,00    0   0,00
   HU 12-D-463686    H 10 11:03:07  1709,01 m/p  57  16,62    0   0,00    0   0,00
   HU 12-D-463678    H 10 11:04:08  1699,57 m/p  64  14,33    0   0,00    0   0,00

Balázs István                   3.cs. Dt: 313007 Kg:   5 Ók:   3 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   2h  33,58p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  20.   2h  33,58p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 13-D-620090    H 10 11:02:58  1710,41 m/p  55  17,28    0   0,00    0   0,00
   HU 13-D-620070    H 10 11:03:13  1708,07 m/p  58  16,30    0   0,00    0   0,00

Balázs Sándor                   1.cs. Dt: 316524 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   5h 104,13p    R:  76.   1h  20,32p    T: 166.   1h  21,28p
Összesített E:  11.   5h 104,13p    R:  77.   1h  20,32p    T: 153.   1h  21,28p
   HU 10-O-1434      T 10 10:58:27  1773,63 m/p  12  31,39  187  20,32  367  21,28
   HU 13-D-596547    T 10 11:01:15  1746,23 m/p  37  23,19    0   0,00    0   0,00
   HU 12-D-463824    H 10 11:04:01  1719,97 m/p  47  19,91    0   0,00    0   0,00
   HU 11-D-345727    H 10 11:05:27  1706,68 m/p  60  15,64    0   0,00    0   0,00
   HU 13-D-619810    H 10 11:06:36  1696,16 m/p  65  14,00    0   0,00    0   0,00

Balázs Sándor                   2.cs. Dt: 316524 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   2h  49,65p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  18.   2h  49,65p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 13-D-619776    T 10 11:00:24  1754,57 m/p  29  25,81    0   0,00    0   0,00
   HU 13-D-619775    T 10 11:01:00  1748,75 m/p  35  23,84    0   0,00    0   0,00

Balázs Sándor                   3.cs. Dt: 316524 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   3h  64,64p    R:  78.   1h  18,97p    T: 170.   1h  19,70p
Összesített E:  15.   3h  64,64p    R:  79.   1h  18,97p    T: 157.   1h  19,70p
   HU 13-D-619718    H 10 10:58:48  1770,15 m/p  14  30,73  204  18,97  409  19,70
   HU 13-D-619799    H 10 11:04:58  1711,14 m/p  53  17,94    0   0,00    0   0,00
   HU 12-D-463881    T 10 11:05:22  1707,45 m/p  59  15,97    0   0,00    0   0,00

Balázs Sándor                   4.cs. Dt: 316524 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  21.   1h  20,89p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  24.   1h  20,89p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 12-D-463920    H 10 11:03:20  1726,49 m/p  44  20,89    0   0,00    0   0,00

Bodonyi Ferenc                  1.cs. Dt: 306351 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 151,71p    R:  26.   5h  99,69p    T:  46.   5h 103,98p
Összesített E:   4.   7h 192,02p    R:  33.   7h 136,58p    T:  73.   6h 124,58p
   HU 10-D-313190    H 10 10:51:41  1784,28 m/p   8  32,70  138  24,18  271  24,88
   HU 09-07-24424    H 10 10:51:45  1783,58 m/p   9  32,38  143  23,79  278  24,61
   HU 10-D-254744    H 10 10:52:17  1778,06 m/p  11  31,72  168  21,82  324  22,89
   HU 11-07-32508    H 10 10:53:52  1761,87 m/p  22  28,11  245  15,74  493  16,55
   HU 08-50-52704    H 10 10:54:09  1759,01 m/p  26  26,80  265  14,16  533  15,05

Bodonyi Ferenc                  3.cs. Dt: 306351 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   1h  33,36p    R:  71.   1h  25,45p    T: 155.   1h  26,19p
Összesített E:  17.   2h  50,25p    R:  71.   2h  39,71p    T: 145.   1h  26,19p
   HU 09-07-24431    H 10 10:51:09  1789,84 m/p   6  33,36  122  25,45  236  26,19

Csikós István                   1.cs. Dt: 305544 Kg:  10 Ók:   3 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   1h  21,22p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  12.   5h  98,56p    R:  63.   3h  55,91p    T: 154.   1h  21,15p
   HU 12-07-36456    H 10 10:56:55  1726,71 m/p  43  21,22    0   0,00    0   0,00

Csikós István                   2.cs. Dt: 305544 Kg:  10 Ók:   3 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   2h  40,47p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   9.   6h 126,39p    R:  57.   3h  64,28p    T: 130.   2h  41,76p
   HU 10-D-254595    H 10 10:55:51  1737,18 m/p  40  22,20    0   0,00    0   0,00
   HU 13-07-38963    H 10 10:58:31  1711,24 m/p  52  18,27    0   0,00    0   0,00

Csikós István                   3.cs. Dt: 305544 Kg:   7 Ók:   3 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   1h  23,52p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  22.   1h  23,52p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 09-07-24297    H 10 10:54:43  1748,45 m/p  36  23,52    0   0,00    0   0,00

Detre Gusztáv                   1.cs. Dt: 309040 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   4h  86,51p    R:  83.   1h  15,58p    T: 177.   1h  16,40p
Összesített E:   6.   8h 154,46p    R:  59.   4h  61,43p    T: 139.   2h  29,90p
   HU 11-D-346927    H 10 10:55:26  1761,47 m/p  23  27,78  247  15,58  497  16,40
   HU 12-D-464928    H 10 10:59:18  1723,48 m/p  45  20,56    0   0,00    0   0,00
   HU 12-D-464933    H 10 10:59:49  1718,53 m/p  49  19,25    0   0,00    0   0,00
   HU 10-O-1439      H 10 10:59:50  1718,37 m/p  50  18,92    0   0,00    0   0,00

Kevés Károly                    1.cs. Dt: 306479 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h 134,31p    R:  45.   3h  47,21p    T: 105.   3h  49,58p
Összesített E:   3.   9h 222,27p    R:  38.   6h 112,04p    T:  81.   6h 105,57p
   HU 09-07-24364    H 10 10:53:56  1762,05 m/p  20  28,77  242  15,97  489  16,70
   HU 08-07-18533    H 10 10:53:57  1761,88 m/p  21  28,44  244  15,82  492  16,59
   HU 12-07-36436    H 10 10:54:00  1761,37 m/p  24  27,45  249  15,42  500  16,29
   HU 08-07-18544    H 10 10:54:54  1752,31 m/p  30  25,48    0   0,00    0   0,00
   HU 10-D-253993    H 10 10:55:04  1750,64 m/p  34  24,17    0   0,00    0   0,00
   HU 10-D-253981    H 10 11:00:01  1702,50 m/p  61  15,31    0   0,00    0   0,00

Kevés Károly                    2.cs. Dt: 306479 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   4h  89,47p    R:  80.   1h  17,39p    T: 173.   1h  18,01p
Összesített E:  13.   4h  89,47p    R:  80.   1h  17,39p    T: 161.   1h  18,01p
   HU 08-07-18501    H 10 10:53:31  1766,28 m/p  17  29,75  224  17,39  454  18,01
   HU 11-D-345877    H 10 10:56:42  1734,46 m/p  42  21,55    0   0,00    0   0,00
   HU 12-07-36333    H 10 10:58:15  1719,38 m/p  48  19,58    0   0,00    0   0,00
   HU 12-07-36443    H 10 10:59:01  1712,01 m/p  51  18,59    0   0,00    0   0,00

Kiss József                     1.cs. Dt: 305846 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 152,37p    R:  33.   4h  87,82p    T:  59.   4h  90,34p
Összesített E:   1.  10h 281,32p    R:  13.   9h 209,65p    T:  25.   9h 199,88p
   HU 10-07-28026    H 10 10:50:43  1791,54 m/p   4  34,02  113  26,16  222  26,71
   HU 11-07-31268    H 10 10:50:46  1791,02 m/p   5  33,69  115  26,00  226  26,56
   HU 09-07-22956    H 10 10:52:49  1769,77 m/p  15  30,41  206  18,82  414  19,51
   HU 11-07-31266    H 10 10:53:18  1764,84 m/p  19  29,09  231  16,84  466  17,56
   HU 11-07-31286    H 10 10:54:36  1751,70 m/p  31  25,16    0   0,00    0   0,00

Kiss József                     2.cs. Dt: 305846 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   4h  97,01p    R:  60.   2h  34,47p    T: 130.   2h  35,87p
Összesített E:   8.   6h 138,95p    R:  60.   3h  61,02p    T: 115.   3h  60,36p
   HU 11-07-31275    H 10 10:53:07  1766,70 m/p  16  30,08  223  17,47  450  18,16
   HU 12-07-34928    H 10 10:53:16  1765,18 m/p  18  29,42  229  17,00  462  17,71
   HU 13-07-38854    H 10 10:55:54  1738,75 m/p  39  22,53    0   0,00    0   0,00
   HU 11-07-31267    H 10 10:59:41  1702,14 m/p  62  14,98    0   0,00    0   0,00

Kovács József                   1.cs. Dt: 308649 Kg:  10 Ók:   4 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   2h  58,19p    R:  75.   1h  22,53p    T: 163.   1h  23,45p
Összesített E:   7.   5h 141,94p    R:  43.   4h 102,17p    T:  87.   4h  95,38p
   HU 09-D-207280    H 10 10:53:23  1779,68 m/p  10  32,05  159  22,53  309  23,45
   HU 13-07-38978    H 10 10:55:49  1755,06 m/p  28  26,14    0   0,00    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             1.cs. Dt: 309694 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   3h  83,67p    R:  67.   1h  26,39p    T: 150.   1h  27,01p
Összesített E:  10.   5h 118,26p    R:  69.   2h  44,72p    T: 131.   2h  41,46p
   HU 11-D-345918    H 10 10:52:48  1792,21 m/p   3  34,34  110  26,39  214  27,01
   HU 11-D-345937    H 10 10:56:48  1751,66 m/p  32  24,83    0   0,00    0   0,00
   HU 13-D-596654    H 10 10:56:51  1751,17 m/p  33  24,50    0   0,00    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             2.cs. Dt: 309694 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 160,88p    R:  14.   5h 123,37p    T:  25.   5h 126,41p
Összesített E:   2.   7h 224,47p    R:  19.   7h 185,60p    T:  31.   7h 186,34p
   HU 13-D-596624    H 10 10:48:25  1838,73 m/p   1  35,00    8  34,45    8  34,74
   HU 12-D-464416    H 10 10:51:48  1802,52 m/p   2  34,67   72  29,39  140  29,79
   HU 10-D-254805    H 10 10:53:29  1785,03 m/p   7  33,03  134  24,50  265  25,10
   HU 11-D-345939    H 10 10:54:38  1773,28 m/p  13  31,06  190  20,08  372  21,09
   HU 13-D-596640    H 10 10:55:57  1760,01 m/p  25  27,12  255  14,95  516  15,69
   HU 09-D-224768    H 10 10:57:51  1741,21 m/p  38  22,86    0   0,00    0   0,00

Nagy Dezso                      2.cs. Dt: 312414 Kg:  10 Ók:   3 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   2h  41,13p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  19.   2h  41,13p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 12-D-561576    H 10 10:57:55  1755,61 m/p  27  26,47    0   0,00    0   0,00
   HU 12-07-36190    H 10 11:03:40  1700,66 m/p  63  14,66    0   0,00    0   0,00

Szép Zoltán                     1.cs. Dt: 308680 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  22.   1h  17,61p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  25.   1h  17,61p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 13-07-38657    T 10 11:00:28  1710,45 m/p  54  17,61    0   0,00    0   0,00

Zsámboki József                 1.cs. Dt: 312837 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   1h  21,88p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  23.   1h  21,88p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 09-07-24479    H 10 11:00:11  1736,21 m/p  41  21,88    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 09-D-206823    H 1854,63 m/p
   2. Kómár József                   1.cs. A26 HU 10-D-253499    H 1848,22 m/p
   3. Dorner György                  2.cs. A12 HU 13-D-618161    H 1843,97 m/p
   4. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 13-07-36905    H 1842,44 m/p
   5. Majoros István                 2.cs. A50 HU 13-07-38014    H 1840,81 m/p
   6. Kovágó Gábor                   5.cs. A50 HU-13- D-596314   H 1840,69 m/p
   7. Majoros István                 1.cs. A50 HU 11-D-396067    H 1838,97 m/p
   8. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10 HU 13-D-596624    H 1838,73 m/p
   9. Bajnóczi-Makádi                3.cs. A50 HU-13- D-619392   H 1838,68 m/p
  10. Kovács József                  1.cs. A50 HU-12- 07-33655   H 1838,12 m/p
  11. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50 HU-12- 07-34106   H 1837,58 m/p
  12. Kovágó Gábor                   1.cs. A50 HU-09- 07-22936   T 1837,01 m/p
  13. Hegyi László                   2.cs. A04 HU 07-07-98573    H 1835,71 m/p
  14. Kovágó Gábor                   1.cs. A50 HU-11- D-344501   T 1835,36 m/p
  15. Kollár György                  1.cs. A23 HU-11- D-426623   H 1834,75 m/p
  16. Czakó József                   1.cs. A04 HU 11-D-344168    H 1832,81 m/p
  17. Kovágó Gábor                   3.cs. A50 HU-11- 07-30933   T 1832,07 m/p
  18. Kovágó Gábor                   2.cs. A50 HU-11- 07-30906   H 1830,61 m/p
  19. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 09-07-20198    H 1830,52 m/p
  20. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-07-29695    H 1830,26 m/p
  21. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-D-346883    H 1830,07 m/p
  22. Majoros István                 1.cs. A50 HU 11-D-383719    H 1829,82 m/p
  23. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-10- D-255443   H 1829,36 m/p
  24. Boda Ákos                      3.cs. A50 HU-13- 26-47244   T 1828,04 m/p
  25. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU-12-  O-13242   H 1827,31 m/p
  26. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 11-09-09254    H 1827,10 m/p
  27. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23 HU-10- D-257423   H 1827,06 m/p
  28. Ledacs Kiss Imre               4.cs. A23 HU-12- D-562268   H 1826,90 m/p
  29. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-11- 09-08124   H 1826,58 m/p
  30. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-11- D-397011   T 1825,91 m/p
  31. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-10- D-292877   H 1825,75 m/p
  32. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 07-07-99654    H 1825,57 m/p
  33. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 13-07-36922    H 1825,54 m/p
  34. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-11- D-397009   H 1825,24 m/p
  35. Japport Zoltán                 1.cs. A50 HU-12- D-531043   H 1825,07 m/p
  36. Dósa József                    1.cs. A64 HU-11- D-402741   H 1824,27 m/p
  37. Csörgi László                  1.cs. A50 HU 12-07-35178    H 1823,14 m/p
  38. Mészáros László                2.cs. A36 HU 12-D-504701    H 1822,81 m/p
  39. Fejos Zsolt                    3.cs. A23 HU-12- D-562211   T 1821,76 m/p
  40. Száraz László                  3.cs. A23 HU-11- D-397659   H 1821,46 m/p
  41. Tóth József                    1.cs. A12 HU 10-D-255178    H 1821,21 m/p
  42. Kovágó Gábor                   0.cs. A50 HU-11- 07-30912   H 1820,64 m/p
  43. Kovágó Gábor                   4.cs. A50 HU-09- 07-22780   T 1819,73 m/p
  44. Kovágó Gábor                   4.cs. A50 HU-13- 07-37997   T 1819,73 m/p
  45. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 10-D-253095    H 1819,64 m/p
  46. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 12-D-462289    H 1819,64 m/p
  47. Kovágó Gábor                   1.cs. A50 HU-12- D-535216   T 1819,55 m/p
  48. Kovágó Gábor                   0.cs. A50 HU-09- D-234632   H 1819,55 m/p
  49. Kancsár József                 2.cs. A12 HU 09-07-20171    H 1819,54 m/p
  50. Fehér László                   1.cs. A12 HU 12-07-33047    H 1819,36 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 09-D-206823    H 1854,63 m/p
   2. Kómár József                   1.cs. A26 HU 10-D-253499    H 1848,22 m/p
   3. Dorner György                  2.cs. A12 HU 13-D-618161    H 1843,97 m/p
   4. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 13-07-36905    H 1842,44 m/p
   5. Majoros István                 2.cs. A50 HU 13-07-38014    H 1840,81 m/p
   6. Kovágó Gábor                   5.cs. A50 HU-13- D-596314   H 1840,69 m/p
   7. Majoros István                 1.cs. A50 HU 11-D-396067    H 1838,97 m/p
   8. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10 HU 13-D-596624    H 1838,73 m/p
   9. Bajnóczi-Makádi                3.cs. A50 HU-13- D-619392   H 1838,68 m/p
  10. Kovács József                  1.cs. A50 HU-12- 07-33655   H 1838,12 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kancsár József                 1.cs. A12    5 h.  170,32 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  164,87 p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  152,58 p
   4. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.  152,43 p
   5. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    5 h.  152,35 p
   6. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  150,52 p
   7. Majoros István                 1.cs. A50    5 h.  149,71 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  149,69 p
   9. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.  146,70 p
  10. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  145,80 p
  11. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    5 h.  143,54 p
  12. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    5 h.  142,33 p
  13. Sztrehovszki László            1.cs. A04    5 h.  141,29 p
  14. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.  137,92 p
  15. Hegyi László                   1.cs. A04    5 h.  137,57 p
  16. Jánosi Pál                     2.cs. A23    5 h.  136,80 p
  17. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    5 h.  134,72 p
  18. Csörgi László                  1.cs. A50    5 h.  134,13 p
  19. Fejos Zsolt                    4.cs. A23    5 h.  132,60 p
  20. Tóth József                    1.cs. A12    5 h.  131,31 p
  21. Fejos Csaba                    1.cs. A64    5 h.  129,66 p
  22. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  128,00 p
  23. Kaszás László                  1.cs. A26    5 h.  127,93 p
  24. Kovágó Gábor                   5.cs. A50    5 h.  127,60 p
  25. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    5 h.  126,41 p
  26. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50    5 h.  125,34 p
  27. Zámbó János                    1.cs. A04    5 h.  125,12 p
  28. Boda Ákos                      2.cs. A50    5 h.  124,15 p
  29. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    5 h.  123,77 p
  30. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.  123,10 p
  31. Fehér László                   1.cs. A12    4 h.  122,71 p
  32. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  121,80 p
  33. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  119,61 p
  34. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.  118,93 p
  35. Pap és fia                     1.cs. A36    5 h.  118,67 p
  36. Petho László                   1.cs. A12    5 h.  117,43 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kancsár József                 1.cs. A12    5 h.  166,39 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  159,93 p
   3. Majoros István                 1.cs. A50    5 h.  147,69 p
   4. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    5 h.  147,44 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  145,47 p
   6. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.  143,66 p
   7. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  141,76 p
   8. Hegyi László                   1.cs. A04    5 h.  133,55 p
   9. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    5 h.  131,34 p

A verseny V10 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.    5 h.  160,88 p
   2. Kiss József                    1.cs.    5 h.  152,37 p
   3. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    5 h.  151,71 p
   4. Kevés Károly                   1.cs.    5 h.  134,31 p
   5. Balázs Sándor                  1.cs.    5 h.  104,13 p
   6. Kiss József                    2.cs.    4 h.   97,01 p
   7. Kevés Károly                   2.cs.    4 h.   89,47 p
   8. Detre Gusztáv                  1.cs.    4 h.   86,51 p
   9. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.    3 h.   83,67 p
  10. Balázs István                  1.cs.    4 h.   68,13 p
  11. Balázs Sándor                  3.cs.    3 h.   64,64 p
  12. Kovács József                  1.cs.    2 h.   58,19 p
  13. Balázs Sándor                  2.cs.    2 h.   49,65 p
  14. Nagy Dezso                     2.cs.    2 h.   41,13 p
  15. Csikós István                  2.cs.    2 h.   40,47 p
  16. Balázs István                  3.cs.    2 h.   33,58 p
  17. Bodonyi Ferenc                 3.cs.    1 h.   33,36 p
  18. Csikós István                  3.cs.    1 h.   23,52 p
  19. Zsámboki József                1.cs.    1 h.   21,88 p
  20. Csikós István                  1.cs.    1 h.   21,22 p
  21. Balázs Sándor                  4.cs.    1 h.   20,89 p
  22. Szép Zoltán                    1.cs.    1 h.   17,61 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  265,83 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   10 h.  264,73 p
   3. Fejos Csaba                    1.cs. A64   10 h.  262,10 p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    9 h.  256,51 p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50    9 h.  250,36 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  248,79 p
   7. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   10 h.  248,33 p
   8. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   10 h.  247,78 p
   9. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   10 h.  246,42 p
  10. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   10 h.  244,61 p
  11. Csörgi László                  1.cs. A50   10 h.  240,74 p
  12. Zámbó János                    1.cs. A04   10 h.  235,95 p
  13. Tomori László                  3.cs. A23    9 h.  234,50 p
  14. Petho László                   1.cs. A12   10 h.  228,23 p
  15. Mészáros László                1.cs. A36   10 h.  227,92 p
  16. Sztrehovszki László            1.cs. A04    9 h.  226,38 p
  17. Mészáros Mihály                1.cs. A36    9 h.  225,67 p
  18. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    8 h.  218,90 p
  19. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   10 h.  217,84 p
  20. Jánosi Pál                     1.cs. A23   10 h.  213,03 p
  21. Pap és fia                     1.cs. A36    9 h.  212,12 p
  22. Kancsár József                 1.cs. A12    7 h.  210,76 p
  23. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    9 h.  209,51 p
  24. Kovács József                  1.cs. A50    9 h.  207,35 p
  25. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    8 h.  205,70 p
  26. Gavaldik József                3.cs. A23    8 h.  205,32 p
  27. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    9 h.  204,42 p
  28. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    8 h.  203,26 p
  29. Kiss József                    1.cs. V10    9 h.  199,88 p
  30. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    7 h.  199,70 p
  31. Huszár Péter                   1.cs. A23    7 h.  198,03 p
  32. Kovágó Gábor                   5.cs. A50    8 h.  194,76 p
  33. Boda Ákos                      3.cs. A50    7 h.  194,51 p
  34. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    8 h.  194,17 p
  35. Tóth Sándor                    1.cs. A64    7 h.  192,90 p
  36. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    7 h.  189,54 p
  37. Boda Ákos                      1.cs. A50    8 h.  188,90 p
  38. Tóth József                    1.cs. A12    7 h.  188,82 p
  39. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    7 h.  186,34 p
  40. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50    8 h.  185,99 p
  41. Boda Ákos                      2.cs. A50    8 h.  184,71 p
  42. Nagy Varga Viktor              3.cs. R38    8 h.  182,32 p

Hatvan I. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50   10 h.  272,27 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  271,16 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   10 h.  258,45 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   10 h.  255,10 p
   5. Csörgi László                  1.cs. A50   10 h.  249,61 p
   6. Zámbó János                    1.cs. A04   10 h.  243,20 p
   7. Petho László                   1.cs. A12   10 h.  236,73 p
   8. Boda Ákos                      1.cs. A50   10 h.  221,37 p
   9. Sztrehovszki László            1.cs. A04    8 h.  216,18 p
  10. Kovács József                  1.cs. A50    9 h.  214,46 p

V10 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   10 h.  281,32 p
   2. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.    7 h.  224,47 p
   3. Kevés Károly                   1.cs.    9 h.  222,27 p
   4. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    7 h.  192,02 p
   5. Balázs István                  1.cs.    9 h.  175,84 p
   6. Detre Gusztáv                  1.cs.    8 h.  154,46 p
   7. Kovács József                  1.cs.    5 h.  141,94 p
   8. Kiss József                    2.cs.    6 h.  138,95 p
   9. Csikós István                  2.cs.    6 h.  126,39 p
  10. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.    5 h.  118,26 p
  11. Balázs Sándor                  1.cs.    5 h.  104,13 p
  12. Csikós István                  1.cs.    5 h.   98,56 p
  13. Kevés Károly                   2.cs.    4 h.   89,47 p
  14. Balázs István                  2.cs.    3 h.   82,52 p
  15. Balázs Sándor                  3.cs.    3 h.   64,64 p
  16. Nagy Dezso                     1.cs.    3 h.   59,24 p
  17. Bodonyi Ferenc                 3.cs.    2 h.   50,25 p
  18. Balázs Sándor                  2.cs.    2 h.   49,65 p
  19. Nagy Dezso                     2.cs.    2 h.   41,13 p
  20. Balázs István                  3.cs.    2 h.   33,58 p
  21. Bodonyi Ferenc                 2.cs.    1 h.   26,28 p
  22. Csikós István                  3.cs.    1 h.   23,52 p
  23. Zsámboki József                1.cs.    1 h.   21,88 p
  24. Balázs Sándor                  4.cs.    1 h.   20,89 p
  25. Szép Zoltán                    1.cs.    1 h.   17,61 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  265,83 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   10 h.  264,73 p
   3. Fejos Csaba                    1.cs. A64   10 h.  262,10 p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    9 h.  256,51 p
   5. Japport Zoltán                 1.cs. A50    9 h.  250,36 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23   10 h.  248,79 p
   7. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   10 h.  248,33 p
   8. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   10 h.  246,42 p
   9. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   10 h.  244,61 p
  10. Csörgi László                  1.cs. A50   10 h.  240,74 p
  11. Zámbó János                    1.cs. A04   10 h.  235,95 p
  12. Petho László                   1.cs. A12   10 h.  228,23 p
  13. Mészáros László                1.cs. A36   10 h.  227,92 p
  14. Sztrehovszki László            1.cs. A04    9 h.  226,38 p
  15. Mészáros Mihály                1.cs. A36    9 h.  225,67 p
  16. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    8 h.  218,90 p
  17. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   10 h.  217,84 p
  18. Jánosi Pál                     1.cs. A23   10 h.  213,03 p
  19. Pap és fia                     1.cs. A36    9 h.  212,12 p
  20. Kancsár József                 1.cs. A12    7 h.  210,76 p
  21. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    9 h.  209,51 p
  22. Kovács József                  1.cs. A50    9 h.  207,35 p
  23. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    8 h.  205,70 p
  24. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    8 h.  203,26 p
  25. Kiss József                    1.cs. V10    9 h.  199,88 p
  26. Huszár Péter                   1.cs. A23    7 h.  198,03 p
  27. Tóth Sándor                    1.cs. A64    7 h.  192,90 p
  28. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    7 h.  189,54 p
  29. Boda Ákos                      1.cs. A50    8 h.  188,90 p
  30. Tóth József                    1.cs. A12    7 h.  188,82 p
  31. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10    7 h.  186,34 p
  32. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50    8 h.  185,99 p
  33. Boda Ákos                      2.cs. A50    8 h.  184,71 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50   10 h.  272,27 p
   2. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  271,16 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   10 h.  258,45 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   10 h.  255,10 p
   5. Csörgi László                  1.cs. A50   10 h.  249,61 p
   6. Zámbó János                    1.cs. A04   10 h.  243,20 p
   7. Petho László                   1.cs. A12   10 h.  236,73 p
   8. Boda Ákos                      1.cs. A50   10 h.  221,37 p

V10 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   10 h.  281,32 p
   2. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.    7 h.  224,47 p
   3. Kevés Károly                   1.cs.    9 h.  222,27 p
   4. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    7 h.  192,02 p
   5. Balázs István                  1.cs.    9 h.  175,84 p
   6. Detre Gusztáv                  1.cs.    8 h.  154,46 p
   7. Kovács József                  1.cs.    5 h.  141,94 p
   8. Kiss József                    2.cs.    6 h.  138,95 p
   9. Csikós István                  2.cs.    6 h.  126,39 p
  10. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.    5 h.  118,26 p
  11. Balázs Sándor                  1.cs.    5 h.  104,13 p
  12. Csikós István                  1.cs.    5 h.   98,56 p
  13. Kevés Károly                   2.cs.    4 h.   89,47 p
  14. Balázs István                  2.cs.    3 h.   82,52 p
  15. Balázs Sándor                  3.cs.    3 h.   64,64 p
  16. Nagy Dezso                     1.cs.    3 h.   59,24 p
  17. Bodonyi Ferenc                 3.cs.    2 h.   50,25 p
  18. Balázs Sándor                  2.cs.    2 h.   49,65 p
  19. Nagy Dezso                     2.cs.    2 h.   41,13 p
  20. Balázs István                  3.cs.    2 h.   33,58 p
  21. Bodonyi Ferenc                 2.cs.    1 h.   26,28 p
  22. Csikós István                  3.cs.    1 h.   23,52 p
  23. Zsámboki József                1.cs.    1 h.   21,88 p
  24. Balázs Sándor                  4.cs.    1 h.   20,89 p
  25. Szép Zoltán                    1.cs.    1 h.   17,61 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Száraz László                  A23 HU-11- D-397659   H  2h  65,32p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  2h  64,07p
  3. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596624    H  2h  63,77p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505676   H  2h  62,42p
  5. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602306   H  2h  62,01p
  6. Tóth József                    A12 HU 10-D-255178    H  2h  61,87p
  7. Seres János                    A36 HU 12-D-502552    H  2h  61,76p
  8. Katona József                  A36 HU 12-09-15358    H  2h  61,19p
  9. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  2h  61,06p
 10. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  2h  61,05p
 11. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  2h  60,32p
 12. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  2h  59,52p
 13. Hegyi László                   A04 HU 12-D-462289    H  2h  59,26p
 14. Gavaldik József                A23 HU-13- 09-20093   H  2h  58,74p
 15. Hegyi László                   A04 HU 10-D-253086    H  2h  58,59p
 16. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  2h  58,06p
 17. Fejos Zsolt                    A23 HU-10- 09-01352   H  2h  57,89p
 18. Fejos Zsolt                    A23 HU-11- D-426710   H  2h  57,59p
 19. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09254    H  2h  57,19p
 20. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-10- D-255443   H  2h  56,46p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  2h  66,30p
  2. Jánosi Pál                     A23 HU-09- 09-92429   T  2h  63,42p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01061   T  2h  60,55p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505956   T  2h  59,90p
  5. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  2h  59,39p
  6. Gavaldik József                A23 HU-09- 09-93996   T  2h  58,37p
  7. Száraz László                  A23 AU-12-   308-80   T  2h  58,24p
  8. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10912    T  2h  57,12p
  9. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  2h  56,78p
 10. Kovágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06850   T  2h  54,24p
 11. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  2h  53,39p
 12. Japport Zoltán                 A50 HU-09- 28-08009   T  2h  53,23p
 13. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  2h  52,61p
 14. Bajtek Tibor                   A23 HU-11- D-402175   T  2h  52,54p
 15. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-13- D-700618   T  2h  52,19p
 16. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  2h  51,83p
 17. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  2h  51,83p
 18. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  2h  51,56p
 19. Molnár Pál                     A23 HU-13- D-602264   T  2h  51,29p
 20. Molnár Pál                     A23 HU-12- D-501969   T  2h  51,07p

Rövid távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596624    H  2h  64,99p
  2. Tóth József                    A12 HU 10-D-255178    H  2h  62,32p
  3. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  2h  60,78p
  4. Hegyi László                   A04 HU 12-D-462289    H  2h  60,40p
  5. Hegyi László                   A04 HU 10-D-253086    H  2h  59,51p
  6. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-10- D-255443   H  2h  58,43p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-12-  O-13242   H  2h  58,11p
  8. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29695    H  2h  55,98p
  9. Kancsár József                 A12 HU 09-07-20171    H  2h  55,55p
 10. Zámbó János                    A04 HU 11-O-6865      H  2h  55,52p

Rövid távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  2h  66,13p
  2. Kovágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06850   T  2h  55,65p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-09- 28-08009   T  2h  54,86p
  4. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  2h  53,91p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  2h  53,32p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-13- 26-47244   T  2h  47,67p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-313481   T  2h  46,48p
  8. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  2h  45,03p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  2h  41,85p
 10. Gohér Attila                   A12 HU 11-D-425649    T  2h  41,47p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596624    H  2h  66,59p
  2. Kevés Károly                   V10 HU 08-07-18533    H  2h  59,62p
  3. Kiss József                    V10 HU 09-07-22956    H  2h  59,14p
  4. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  2h  57,93p
  5. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596640    H  2h  57,89p
  6. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464416    H  2h  56,46p
  7. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  2h  56,22p
  8. Kovács József                  V10 HU 13-07-38978    H  2h  52,83p
  9. Bodonyi Ferenc                 V10 HU 09-07-24424    H  2h  47,63p
 10. Kevés Károly                   V10 HU 10-D-253993    H  2h  45,55p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Száraz László                  A23 HU-11- D-397659   H  2h  65,32p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  2h  64,07p
  3. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596624    H  2h  63,77p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505676   H  2h  62,42p
  5. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602306   H  2h  62,01p
  6. Tóth József                    A12 HU 10-D-255178    H  2h  61,87p
  7. Seres János                    A36 HU 12-D-502552    H  2h  61,76p
  8. Katona József                  A36 HU 12-09-15358    H  2h  61,19p
  9. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  2h  61,06p
 10. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  2h  61,05p
 11. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  2h  60,32p
 12. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  2h  59,52p
 13. Hegyi László                   A04 HU 12-D-462289    H  2h  59,26p
 14. Gavaldik József                A23 HU-13- 09-20093   H  2h  58,74p
 15. Hegyi László                   A04 HU 10-D-253086    H  2h  58,59p
 16. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  2h  58,06p
 17. Fejos Zsolt                    A23 HU-10- 09-01352   H  2h  57,89p
 18. Fejos Zsolt                    A23 HU-11- D-426710   H  2h  57,59p
 19. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09254    H  2h  57,19p
 20. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-10- D-255443   H  2h  56,46p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  2h  66,30p
  2. Jánosi Pál                     A23 HU-09- 09-92429   T  2h  63,42p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01061   T  2h  60,55p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505956   T  2h  59,90p
  5. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  2h  59,39p
  6. Gavaldik József                A23 HU-09- 09-93996   T  2h  58,37p
  7. Száraz László                  A23 AU-12-   308-80   T  2h  58,24p
  8. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10912    T  2h  57,12p
  9. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  2h  56,78p
 10. Kovágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06850   T  2h  54,24p
 11. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  2h  53,39p
 12. Japport Zoltán                 A50 HU-09- 28-08009   T  2h  53,23p
 13. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  2h  52,61p
 14. Bajtek Tibor                   A23 HU-11- D-402175   T  2h  52,54p
 15. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-13- D-700618   T  2h  52,19p
 16. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  2h  51,83p
 17. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  2h  51,83p
 18. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  2h  51,56p
 19. Molnár Pál                     A23 HU-13- D-602264   T  2h  51,29p
 20. Molnár Pál                     A23 HU-12- D-501969   T  2h  51,07p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596624    H  2h  64,99p
  2. Tóth József                    A12 HU 10-D-255178    H  2h  62,32p
  3. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  2h  60,78p
  4. Hegyi László                   A04 HU 12-D-462289    H  2h  60,40p
  5. Hegyi László                   A04 HU 10-D-253086    H  2h  59,51p
  6. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-10- D-255443   H  2h  58,43p
  7. Boda Ákos                      A50 HU-12-  O-13242   H  2h  58,11p
  8. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29695    H  2h  55,98p
  9. Kancsár József                 A12 HU 09-07-20171    H  2h  55,55p
 10. Zámbó János                    A04 HU 11-O-6865      H  2h  55,52p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  2h  66,13p
  2. Kovágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06850   T  2h  55,65p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-09- 28-08009   T  2h  54,86p
  4. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  2h  53,91p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  2h  53,32p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-13- 26-47244   T  2h  47,67p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-313481   T  2h  46,48p
  8. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  2h  45,03p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  2h  41,85p
 10. Gohér Attila                   A12 HU 11-D-425649    T  2h  41,47p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596624    H  2h  66,59p
  2. Kevés Károly                   V10 HU 08-07-18533    H  2h  59,62p
  3. Kiss József                    V10 HU 09-07-22956    H  2h  59,14p
  4. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  2h  57,93p
  5. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596640    H  2h  57,89p
  6. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 12-D-464416    H  2h  56,46p
  7. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  2h  56,22p
  8. Kovács József                  V10 HU 13-07-38978    H  2h  52,83p
  9. Bodonyi Ferenc                 V10 HU 09-07-24424    H  2h  47,63p
 10. Kevés Károly                   V10 HU 10-D-253993    H  2h  45,55p