Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A12 Aszód
Első adat felvétele: 2014.05.20 17:29:51
Az adatok utolsó módosítása: 2014.05.21 19:32:02
A lista kiadásának időpontja: 2014.05.21 19:34:59
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.06.19 17:29:51
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 03 verseny 

Feleresztés helye: Melk
Feleresztés ideje: 2014.05.18 09:10
Időjárás         : Borús, esős
Kisérő           : 
Központi táv     : 331000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 36
Legkisebb pont   : 14,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A04 Kartal              9   15   142   28   36   1025,56    823,12    764,58
A12 Aszód              13   21   177   35   44   1027,50    836,99    788,49
A26 Kartal              8   15   135   27   34    968,45    742,73    693,18
A50 Zsámbok            12   36   340   68   85   1033,64    801,48    761,37
V10 Hatvan             11   29   283   57   71    979,97    693,40    632,38
Hatvan I.              53  116  1077  215  269   1033,64    778,23    740,00
A23 Nagykáta           23   60   581  116  145   1018,96    776,98    739,69
A36 Tápiószecso        16   32   261   52   65   1002,69    758,93    710,38
A64 Szentmártonkáta    11   17   139   28   35    959,56    758,79    730,76
R38 Jászberény          8   16   134   27   34   1012,95    712,26    678,09
Hatvan II.             58  125  1115  223  279   1018,96    763,07    728,79
Tagszövetségben       111  241  2192  438  548   1033,64    770,35    732,44

A12 egyesületi díjlista
   1. Dorner György                  1.cs. HU 12-D-541069    H 1027,50 m/p
   2. Kancsár József                 2.cs. HU 11-D-346884    H 1003,19 m/p
   3. Petho László                   2.cs. HU 13-D-618336    H  999,42 m/p
   4. Dorner György                  2.cs. HU 13-D-618703    H  996,36 m/p
   5. Csányi Sándor                  2.cs. HU 12-D-530515    H  985,96 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Csányi Sándor                   1.cs. Dt: 314168 Kg:  10 Ók:   3 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   4h  95,27p    R:  16.   4h 108,14p    T:  27.   4h 111,61p
Összesített E:   6.   9h 226,19p    R:  24.   9h 245,05p    T:  40.   9h 246,04p
   HU 12-D-462439    H 18 14:52:13   917,93 m/p  10  31,48   50  32,05   88  32,56
   HU 12-D-530520    H 18 15:02:03   892,29 m/p  15  28,97   68  30,60  127  31,02
   HU 11-D-344545    H 18 15:24:03   839,81 m/p  34  19,42  142  24,64  256  25,93
   HU 07-07-99654    H 18 15:43:00   799,32 m/p  42  15,40  189  20,85  353  22,10

Csányi Sándor                   2.cs. Dt: 314168 Kg:   6 Ók:   3 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   1h  33,99p    R:  68.   1h  34,87p    T: 116.   2h  50,04p
Összesített E:  12.   5h 118,92p    R:  56.   5h 127,68p    T:  92.   6h 140,44p
   HU 12-D-530515    H 18 14:28:36   985,96 m/p   5  33,99   15  34,87   21  35,21
   HU 13-D-618346    H 18 16:16:54   735,85 m/p   0   0,00    0   0,00  537  14,83

Dorner György                   1.cs. Dt: 313937 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   1h  36,00p    R:  53.   2h  54,35p    T: 100.   2h  55,14p
Összesített E:  15.   4h  99,04p    R:  48.   6h 135,30p    T:  96.   6h 135,11p
   HU 12-D-541069    H 18 14:15:32  1027,50 m/p   1  36,00    3  35,84    3  35,92
   HU 10-D-238007    H 18 15:54:45   775,63 m/p   0   0,00  218  18,51  426  19,22

Dorner György                   2.cs. Dt: 313937 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h  93,26p    R:  17.   4h 106,76p    T:  31.   4h 109,81p
Összesített E:   4.   9h 234,54p    R:  22.   9h 252,63p    T:  39.   9h 247,60p
   HU 13-D-618703    H 18 14:25:05   996,36 m/p   4  34,49   10  35,27   15  35,45
   HU 13-D-618187    H 18 15:12:28   866,11 m/p  21  25,95   99  28,10  188  28,62
   HU 11-D-344314    H 18 15:27:55   830,70 m/p  36  18,42  156  23,51  282  24,90
   HU 13-D-618158    H 18 15:48:09   788,49 m/p  44  14,40  201  19,88  385  20,84

Fehér László                    1.cs. Dt: 318828 Kg:  10 Ók:   4 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 130,77p    R:   4.   5h 141,79p    T:   8.   5h 145,13p
Összesített E:   2.  12h 292,59p    R:  10.  12h 315,33p    T:  17.  12h 310,35p
   HU 09-07-19980    H 18 14:50:26   936,38 m/p   8  32,48   43  32,61   65  33,47
   HU 13-07-36969    H 18 15:17:06   868,37 m/p  20  26,46   94  28,50  179  28,97
   HU 11-07-29884    H 18 15:18:37   864,80 m/p  22  25,45  102  27,86  192  28,46
   HU 12-07-33065    H 18 15:23:12   854,18 m/p  26  23,44  119  26,49  223  27,23
   HU 12-07-33055    H 18 15:24:54   850,31 m/p  27  22,94  121  26,33  229  27,00
   HU 12-07-33033    H 18 15:43:11   810,77 m/p  38  17,41  174  22,06  321  23,36
   HU 11-07-29870    H 18 15:43:13   810,70 m/p  39  16,91  175  21,98  322  23,32
   HU 12-07-33047    H 18 15:52:05   792,83 m/p  43  14,90  196  20,28  374  21,27
   HU 12-07-33043    H 18 15:58:46   779,86 m/p   0   0,00  210  19,16  409  19,89

Fehér László                    2.cs. Dt: 318828 Kg:   3 Ók:   4 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   1h  16,41p    R:  85.   1h  21,90p    T: 173.   1h  23,28p
Összesített E:  21.   1h  16,41p    R:  82.   1h  21,90p    T: 166.   1h  23,28p
   HU 13-07-36962    H 18 15:43:21   810,43 m/p  40  16,41  176  21,90  323  23,28

Fodor Zoltán                    1.cs. Dt: 318949 Kg:  10 Ók:   4 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   1h  24,95p    R:  75.   1h  27,78p    T: 160.   1h  28,38p
Összesített E:  17.   3h  71,44p    R:  72.   3h  78,40p    T: 135.   3h  76,76p
   HU 13-07-36830    H 18 15:18:51   864,58 m/p  23  24,95  103  27,78  194  28,38

Fogarassy László                1.cs. Dt: 314573 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   2h  56,93p    R:  48.   2h  60,07p    T:  92.   2h  61,61p
Összesített E:   8.   7h 183,37p    R:  25.  10h 233,94p    T:  62.   8h 203,97p
   HU 11-D-344397    H 18 14:39:07   955,81 m/p   7  32,99   35  33,26   49  34,10
   HU 11-D-344366    H 18 15:17:00   857,15 m/p  25  23,94  115  26,81  216  27,51

Fogarassy László                2.cs. Dt: 314573 Kg:   4 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  90.   1h  16,98p    T: 187.   1h  17,87p
Összesített E:  19.   3h  59,82p    R:  71.   4h  80,09p    T: 136.   4h  76,10p
   HU 13-D-618199    H 18 16:02:33   762,51 m/p   0   0,00  237  16,98  460  17,87

Gohér Attila                    1.cs. Dt: 319500 Kg:  10 Ók:   3 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h  86,90p    R:  26.   3h  91,16p    T:  49.   3h  92,59p
Összesített E:   9.   7h 177,17p    R:  34.   7h 187,39p    T:  73.   7h 181,70p
   HU 13-07-39978    H 18 15:01:51   907,95 m/p  12  30,47   57  31,49  102  32,01
   HU 10-D-293593    H 18 15:08:00   892,35 m/p  14  29,47   67  30,68  126  31,06
   HU 11-D-426528    H 18 15:15:51   873,21 m/p  19  26,96   88  28,99  165  29,52

Gohér Attila                    2.cs. Dt: 319500 Kg:  10 Ók:   3 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  66,31p    R:  35.   3h  78,10p    T:  28.   5h 110,74p
Összesített E:  11.   6h 142,29p    R:  38.   7h 170,74p    T:  48.  11h 226,47p
   HU 12-D-561534    T 18 15:15:37   873,77 m/p  18  27,46   87  29,07  164  29,56
   HU 12-D-561533    T 18 15:28:56   843,06 m/p  33  19,93  139  24,88  251  26,13
   HU 13-07-39951    T 18 15:31:41   836,99 m/p  35  18,92  148  24,15  269  25,42
   HU 13-07-39962    T 18 16:22:11   739,19 m/p   0   0,00    0   0,00  529  15,15
   HU 13-07-39955    T 18 16:26:08   732,50 m/p   0   0,00    0   0,00  546  14,48

Kancsár József                  1.cs. Dt: 316815 Kg:  10 Ók:   3 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h  97,78p    R:   9.   5h 127,45p    T:  16.   5h 131,42p
Összesített E:   1.  11h 302,92p    R:   7.  12h 339,87p    T:   7.  12h 342,18p
   HU 11-07-29695    H 18 14:53:23   922,52 m/p   9  31,98   47  32,29   83  32,76
   HU 11-07-29678    H 18 15:23:03   849,16 m/p  28  22,44  125  26,01  233  26,84
   HU 13-D-620991    H 18 15:23:52   847,31 m/p  29  21,93  128  25,76  238  26,64
   HU 13-07-36922    H 18 15:24:48   845,20 m/p  30  21,43  133  25,36  245  26,36
   HU 13-07-36919    H 18 16:00:52   771,01 m/p   0   0,00  224  18,03  436  18,82

Kancsár József                  2.cs. Dt: 316815 Kg:   5 Ók:   3 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   1h  35,50p    R:  66.   1h  35,60p    T: 145.   1h  35,72p
Összesített E:  13.   4h 100,70p    R:  61.   4h 106,32p    T: 112.   4h 107,08p
   HU 11-D-346884    H 18 14:25:46  1003,19 m/p   2  35,50    6  35,60    8  35,72

Kazi Zoltán                     1.cs. Dt: 315091 Kg:   9 Ók:   3 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   1h  24,45p    R:  76.   1h  27,62p    T: 161.   1h  28,30p
Összesített E:  14.   4h  99,12p    R:  60.   4h 106,77p    T: 115.   4h 104,45p
   HU 12-07-33130    H 18 15:14:48   863,64 m/p  24  24,45  105  27,62  196  28,30

Petho László                    1.cs. Dt: 315249 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  64,47p    R:  18.   4h 100,72p    T:  37.   4h 103,49p
Összesített E:   3.  12h 285,32p    R:   8.  14h 337,45p    T:  13.  14h 331,72p
   HU 09-07-19918    H 18 14:35:39   968,06 m/p   6  33,49   24  34,15   34  34,70
   HU 10-D-255184    H 18 14:56:16   910,42 m/p  11  30,98   54  31,73   97  32,21
   HU 11-D-344510    H 18 16:01:49   765,51 m/p   0   0,00  229  17,62  446  18,43
   HU 12-D-443388    H 18 16:02:31   764,21 m/p   0   0,00  234  17,22  453  18,15

Petho László                    2.cs. Dt: 315249 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   1h  35,00p    R:  55.   2h  51,77p    T: 107.   2h  52,77p
Összesített E:  18.   3h  71,21p    R:  67.   4h  91,87p    T: 134.   3h  79,00p
   HU 13-D-618336    H 18 14:25:26   999,42 m/p   3  35,00    9  35,36   13  35,53
   HU 13-D-618323    H 18 16:06:31   756,87 m/p   0   0,00  244  16,41  476  17,24

Szota György                    1.cs. Dt: 325369 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   1h  27,96p    R:  61.   2h  48,47p    T: 117.   2h  49,69p
Összesített E:  16.   3h  73,16p    R:  66.   4h  94,43p    T: 133.   3h  79,60p
   HU 05-07-77257    H 18 15:22:14   874,10 m/p  17  27,96   85  29,23  162  29,64
   HU 13-07-36900    H 18 16:07:05   780,11 m/p   0   0,00  209  19,24  405  20,05

Szota Zoltán                    1.cs. Dt: 325324 Kg:   8 Ók:   4 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  71,33p    R:  33.   3h  81,24p    T:  42.   4h  99,07p
Összesített E:   7.   9h 197,77p    R:  26.   9h 222,28p    T:  49.   9h 226,03p
   HU 13-07-36868    H 18 15:13:43   894,31 m/p  13  29,97   65  30,84  121  31,26
   HU 13-07-36888    H 18 15:35:07   844,62 m/p  31  20,93  134  25,28  246  26,33
   HU 13-07-36887    H 18 15:35:13   844,40 m/p  32  20,43  136  25,12  248  26,25
   HU 13-07-36890    H 18 16:29:50   739,55 m/p   0   0,00    0   0,00  527  15,23

Tóth József                     1.cs. Dt: 315469 Kg:  10 Ók:   3 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   2h  44,38p    R:  31.   4h  82,99p    T:  59.   4h  86,54p
Összesített E:   5.  10h 229,02p    R:  16.  12h 286,62p    T:  32.  11h 275,36p
   HU 09-07-20037    H 18 15:09:52   876,53 m/p  16  28,47   82  29,47  155  29,92
   HU 12-D-530532    H 18 15:42:32   803,59 m/p  41  15,91  184  21,25  341  22,57
   HU 07-07-00913    H 18 16:05:04   759,96 m/p   0   0,00  241  16,66  466  17,64
   HU 10-D-255180    H 18 16:11:20   748,66 m/p   0   0,00  254  15,61  497  16,41

Tóth József                     2.cs. Dt: 315469 Kg:   9 Ók:   3 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   1h  17,92p    R:  84.   1h  22,22p    T: 172.   1h  23,64p
Összesített E:  20.   2h  38,60p    R:  76.   2h  46,96p    T: 146.   2h  49,12p
   HU 11-D-344436    H 18 15:37:49   813,36 m/p  37  17,92  172  22,22  314  23,64

Tagszövetségi díjlista
   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-10- D-302139   T 1033,64 m/p
   2. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-12- D-530644   H 1030,87 m/p
   3. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-541069    H 1027,50 m/p
   4. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 12-D-464762    H 1025,56 m/p
   5. Nagy János                     1.cs. A23 HU-09- 09-93272   H 1018,96 m/p
   6. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU 12-D-529501    H 1012,95 m/p
   7. Hegyi László                   2.cs. A04 HU 11-D-344013    H 1004,07 m/p
   8. Kancsár József                 2.cs. A12 HU 11-D-346884    H 1003,19 m/p
   9. Fodor László                   1.cs. A04 HU 11-07-29226    H 1003,07 m/p
  10. Katona József                  1.cs. A36 HU 11-09-11710    H 1002,69 m/p
  11. Czakó József                   1.cs. A04 HU 13-D-619090    H 1002,14 m/p
  12. Bálint Attila                  0.cs. A23 HU-12- D-561636   H 1000,12 m/p
  13. Petho László                   2.cs. A12 HU 13-D-618336    H  999,42 m/p
  14. Katona József                  1.cs. A36 HU 11-09-09118    H  996,44 m/p
  15. Dorner György                  2.cs. A12 HU 13-D-618703    H  996,36 m/p
  16. Horváth János                  1.cs. A04 HU 12-D-463210    H  993,32 m/p
  17. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 11-07-29441    H  990,47 m/p
  18. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU 10-09-05425    H  990,23 m/p
  19. Kovács-Lados-Kállai            1.cs. A04 HU 13-07-36611    H  987,40 m/p
  20. Papp István                    1.cs. A50 HU-12- 07-34135   H  986,08 m/p
  21. Csányi Sándor                  2.cs. A12 HU 12-D-530515    H  985,96 m/p
  22. Boda Ákos                      3.cs. A50 HU-13-  O-17362   T  985,85 m/p
  23. Balázs István                  1.cs. V10 HU 11-D-345438    H  979,97 m/p
  24. Fejos Zsolt                    3.cs. A23 HU-10- D-324497   T  979,81 m/p
  25. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-13- D-602320   H  978,84 m/p
  26. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 12-D-561973    H  976,29 m/p
  27. Kovágó Gábor                   2.cs. A50 HU-09- D-234632   H  975,00 m/p
  28. Katona József                  1.cs. A36 HU 13-09-20231    H  974,80 m/p
  29. Majoros István                 4.cs. A50 HU 12-D-538316    T  974,78 m/p
  30. Kiss József                    1.cs. V10 HU 11-07-31268    H  974,33 m/p
  31. Detre Gusztáv                  1.cs. V10 HU 10-O-1439      H  970,01 m/p
  32. Csikós István                  1.cs. V10 HU 09-07-24297    H  968,67 m/p
  33. Lakatos József                 2.cs. A26 HU-12- D-463371   H  968,45 m/p
  34. Petho László                   1.cs. A12 HU 09-07-19918    H  968,06 m/p
  35. Zámbó János                    1.cs. A04 HU 11-O-6866      H  967,14 m/p
  36. Lakatos József                 1.cs. A26 HU-11- D-346369   H  966,93 m/p
  37. Zámbó János                    1.cs. A04 HU 10-O-1325      H  966,55 m/p
  38. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 06-07-84517    H  964,52 m/p
  39. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-12- D-531035   T  964,42 m/p
  40. Kómár József                   1.cs. A26 HU 11-D-345264    H  964,08 m/p
  41. Kómár József                   1.cs. A26 HU 08-D-181843    H  963,46 m/p
  42. Kovágó Gábor                   3.cs. A50 HU-11- D-346009   H  962,17 m/p
  43. Majoros István                 0.cs. A50 HU 12-07-34430    T  961,87 m/p
  44. Száraz László                  2.cs. A23 HU-13- 09-19317   H  961,36 m/p
  45. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-11- D-397202   T  959,56 m/p
  46. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-11- 07-31019   H  959,18 m/p
  47. Fazekas István ifj.            3.cs. A23 HU-12- D-502010   H  959,14 m/p
  48. Gavaldik József                1.cs. A23 HU-10- 09-01678   H  957,73 m/p
  49. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 11-D-344397    H  955,81 m/p
  50. Boda Ákos                      4.cs. A50 HU-13- D-619147   T  951,94 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-10- D-302139   T 1033,64 m/p
   2. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-12- D-530644   H 1030,87 m/p
   3. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-541069    H 1027,50 m/p
   4. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 12-D-464762    H 1025,56 m/p
   5. Hegyi László                   2.cs. A04 HU 11-D-344013    H 1004,07 m/p
   6. Kancsár József                 2.cs. A12 HU 11-D-346884    H 1003,19 m/p
   7. Fodor László                   1.cs. A04 HU 11-07-29226    H 1003,07 m/p
   8. Czakó József                   1.cs. A04 HU 13-D-619090    H 1002,14 m/p
   9. Petho László                   2.cs. A12 HU 13-D-618336    H  999,42 m/p
  10. Dorner György                  2.cs. A12 HU 13-D-618703    H  996,36 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szollos Béla                   1.cs. A64    5 h.  161,64 p
   2. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  155,24 p
   3. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    5 h.  153,94 p
   4. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  150,86 p
   5. Kovágó Gábor                   3.cs. A50    5 h.  150,70 p
   6. Kómár József                   1.cs. A26    5 h.  148,37 p
   7. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.  147,66 p
   8. Fehér László                   1.cs. A12    5 h.  145,13 p
   9. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  143,71 p
  10. Kovágó Gábor                   6.cs. A50    5 h.  143,63 p
  11. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    5 h.  141,85 p
  12. Fazekas István ifj.            3.cs. A23    5 h.  140,90 p
  13. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  136,40 p
  14. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    5 h.  134,59 p
  15. Fodor László                   1.cs. A04    5 h.  132,10 p
  16. Kancsár József                 1.cs. A12    5 h.  131,42 p
  17. Japport Zoltán                 2.cs. A50    4 h.  131,25 p
  18. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    5 h.  129,97 p
  19. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.  122,23 p
  20. Szabó Elek                     1.cs. R38    4 h.  116,48 p
  21. Majoros István                 4.cs. A50    4 h.  115,72 p
  22. Kovágó Gábor                   5.cs. A50    5 h.  115,33 p
  23. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50    5 h.  113,79 p
  24. Japport Zoltán                 3.cs. A50    5 h.  113,78 p
  25. Fodor László                   2.cs. A04    4 h.  112,25 p
  26. Jánosi Pál                     3.cs. A23    4 h.  111,94 p
  27. Csányi Sándor                  1.cs. A12    4 h.  111,61 p
  28. Gohér Attila                   2.cs. A12    5 h.  110,74 p
  29. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.  110,61 p
  30. Bálint Attila                  2.cs. A23    4 h.  110,51 p
  31. Dorner György                  2.cs. A12    4 h.  109,81 p
  32. Dobos Sándor                   1.cs. A36    4 h.  108,54 p
  33. Gavaldik József                1.cs. A23    5 h.  107,57 p
  34. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    5 h.  107,34 p
  35. Tomori László                  2.cs. A23    4 h.  105,02 p
  36. Nagy Zoltán                    2.cs. A23    4 h.  104,55 p
  37. Petho László                   1.cs. A12    4 h.  103,49 p
  38. Hegyi László                   1.cs. A04    4 h.  101,90 p
  39. Zámbó János                    1.cs. A04    3 h.  101,49 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  147,60 p
   2. Kovágó Gábor                   3.cs. A50    5 h.  146,63 p
   3. Kómár József                   1.cs. A26    5 h.  143,48 p
   4. Fehér László                   1.cs. A12    5 h.  141,79 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  140,51 p
   6. Kovágó Gábor                   6.cs. A50    5 h.  139,39 p
   7. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    5 h.  137,12 p
   8. Japport Zoltán                 2.cs. A50    4 h.  128,85 p
   9. Kancsár József                 1.cs. A12    5 h.  127,45 p

A verseny A12 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fehér László                   1.cs.    5 h.  130,77 p
   2. Kancsár József                 1.cs.    4 h.   97,78 p
   3. Csányi Sándor                  1.cs.    4 h.   95,27 p
   4. Dorner György                  2.cs.    4 h.   93,26 p
   5. Gohér Attila                   1.cs.    3 h.   86,90 p
   6. Szota Zoltán                   1.cs.    3 h.   71,33 p
   7. Gohér Attila                   2.cs.    3 h.   66,31 p
   8. Petho László                   1.cs.    2 h.   64,47 p
   9. Fogarassy László               1.cs.    2 h.   56,93 p
  10. Tóth József                    1.cs.    2 h.   44,38 p
  11. Dorner György                  1.cs.    1 h.   36,00 p
  12. Kancsár József                 2.cs.    1 h.   35,50 p
  13. Petho László                   2.cs.    1 h.   35,00 p
  14. Csányi Sándor                  2.cs.    1 h.   33,99 p
  15. Szota György                   1.cs.    1 h.   27,96 p
  16. Fodor Zoltán                   1.cs.    1 h.   24,95 p
  17. Kazi Zoltán                    1.cs.    1 h.   24,45 p
  18. Tóth József                    2.cs.    1 h.   17,92 p
  19. Fehér László                   2.cs.    1 h.   16,41 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.18. Melk

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  402,23 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   14 h.  395,98 p
   3. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   15 h.  388,27 p
   4. Kiss József                    1.cs. V10   14 h.  350,74 p
   5. Fejos Csaba                    1.cs. A64   13 h.  349,61 p
   6. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   14 h.  347,04 p
   7. Kancsár József                 1.cs. A12   12 h.  342,18 p
   8. Tóth Sándor                    1.cs. A64   12 h.  340,56 p
   9. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   13 h.  337,85 p
  10. Zámbó János                    1.cs. A04   13 h.  337,44 p
  11. Jánosi Pál                     1.cs. A23   15 h.  335,26 p
  12. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   12 h.  333,25 p
  13. Petho László                   1.cs. A12   14 h.  331,72 p
  14. Sztrehovszki László            1.cs. A04   12 h.  324,75 p
  15. Kovács József                  1.cs. A50   14 h.  317,96 p
  16. Csörgi László                  1.cs. A50   13 h.  311,19 p
  17. Fehér László                   1.cs. A12   12 h.  310,35 p
  18. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   13 h.  306,49 p
  19. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   12 h.  304,45 p
  20. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   12 h.  304,13 p
  21. Katona József                  1.cs. A36   11 h.  301,33 p
  22. Mészáros Mihály                1.cs. A36   12 h.  299,91 p
  23. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   13 h.  299,78 p
  24. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   12 h.  299,35 p
  25. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   11 h.  288,53 p
  26. Gavaldik József                1.cs. A23   13 h.  284,01 p
  27. Mészáros László                1.cs. A36   12 h.  278,91 p
  28. Tomori László                  2.cs. A23   12 h.  277,04 p
  29. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  276,53 p
  30. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   10 h.  275,92 p
  31. Pap és fia                     1.cs. A36   11 h.  275,47 p
  32. Tóth József                    1.cs. A12   11 h.  275,36 p
  33. Molnár Pál                     1.cs. A23   11 h.  267,26 p
  34. Hegyi László                   1.cs. A04   10 h.  265,42 p
  35. Szabó Elek                     1.cs. R38   11 h.  263,35 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50   14 h.  401,12 p
   2. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   15 h.  392,22 p
   3. Kiss József                    1.cs. V10   14 h.  357,25 p
   4. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   14 h.  353,76 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   13 h.  346,65 p
   6. Zámbó János                    1.cs. A04   13 h.  342,98 p
   7. Kancsár József                 1.cs. A12   12 h.  339,87 p
   8. Petho László                   1.cs. A12   14 h.  337,45 p
   9. Csörgi László                  1.cs. A50   13 h.  317,79 p

A12 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kancsár József                 1.cs.   11 h.  302,92 p
   2. Fehér László                   1.cs.   12 h.  292,59 p
   3. Petho László                   1.cs.   12 h.  285,32 p
   4. Dorner György                  2.cs.    9 h.  234,54 p
   5. Tóth József                    1.cs.   10 h.  229,02 p
   6. Csányi Sándor                  1.cs.    9 h.  226,19 p
   7. Szota Zoltán                   1.cs.    9 h.  197,77 p
   8. Fogarassy László               1.cs.    7 h.  183,37 p
   9. Gohér Attila                   1.cs.    7 h.  177,17 p
  10. Bócsai Tibor                   1.cs.    6 h.  144,52 p
  11. Gohér Attila                   2.cs.    6 h.  142,29 p
  12. Csányi Sándor                  2.cs.    5 h.  118,92 p
  13. Kancsár József                 2.cs.    4 h.  100,70 p
  14. Kazi Zoltán                    1.cs.    4 h.   99,12 p
  15. Dorner György                  1.cs.    4 h.   99,04 p
  16. Szota György                   1.cs.    3 h.   73,16 p
  17. Fodor Zoltán                   1.cs.    3 h.   71,44 p
  18. Petho László                   2.cs.    3 h.   71,21 p
  19. Fogarassy László               2.cs.    3 h.   59,82 p
  20. Tóth József                    2.cs.    2 h.   38,60 p
  21. Fehér László                   2.cs.    1 h.   16,41 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Fejos Zsolt                    A23 HU-10- 09-01352   H  3h  90,97p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  3h  87,63p
  3. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29695    H  3h  86,70p
  4. Hegyi László                   A04 HU 10-D-253086    H  3h  85,27p
  5. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602320   H  3h  84,82p
  6. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31019   H  3h  84,33p
  7. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257423   H  3h  83,42p
  8. Nagy János                     A23 HU-09- 09-93272   H  3h  83,18p
  9. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- D-234632   H  3h  82,40p
 10. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  3h  81,90p
 11. Japport Zoltán                 A50 HU-11- D-397009   H  3h  81,45p
 12. Majoros István                 A50 HU 12-D-538324    H  3h  79,31p
 13. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  3h  78,98p
 14. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-253832   H  3h  77,05p
 15. Petho László                   A12 HU 09-07-19918    H  3h  75,77p
 16. Nagy János                     A23 HU-12- D-502319   H  3h  75,69p
 17. Csányi Sándor                  A12 HU 11-D-344545    H  3h  75,03p
 18. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-293382   H  3h  74,77p
 19. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502012   H  3h  74,68p
 20. Csörgi László                  A50 HU 10-07-27678    H  3h  74,16p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  3h  99,93p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  3h  87,11p
  3. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  3h  85,92p
  4. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  3h  81,88p
  5. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  3h  76,29p
  6. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  3h  73,57p
  7. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  3h  72,76p
  8. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  3h  70,71p
  9. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562252   T  3h  69,99p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505688   T  3h  69,69p
 11. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-700280   T  3h  65,22p
 12. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-604823   T  3h  64,01p
 13. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  3h  57,56p
 14. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531005   T  3h  57,28p
 15. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  3h  56,63p
 16. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37997   T  2h  65,84p
 17. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  2h  63,69p
 18. Jánosi Pál                     A23 HU-09- 09-92429   T  2h  63,42p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  2h  62,04p
 20. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601651   T  2h  61,93p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29695    H  3h  88,27p
  2. Hegyi László                   A04 HU 10-D-253086    H  3h  85,35p
  3. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31019   H  3h  84,80p
  4. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- D-234632   H  3h  84,58p
  5. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  3h  83,71p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-11- D-397009   H  3h  83,21p
  7. Majoros István                 A50 HU 12-D-538324    H  3h  81,51p
  8. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- D-530644   H  3h  77,15p
  9. Petho László                   A12 HU 09-07-19918    H  3h  77,09p
 10. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-253832   H  3h  76,46p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  3h  98,91p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  3h  87,06p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  3h  77,29p
  4. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  3h  73,21p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-313481   T  3h  72,65p
  6. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  3h  60,49p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531005   T  3h  59,00p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  3h  57,86p
  9. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37997   T  2h  64,29p
 10. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535206   T  2h  59,08p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29695    H  3h  86,04p
  2. Petho László                   A12 HU 09-07-19918    H  3h  73,51p
  3. Fehér László                   A12 HU 13-07-36969    H  3h  68,33p
  4. Csányi Sándor                  A12 HU 11-D-344545    H  3h  65,29p
  5. Dorner György                  A12 HU 13-D-618703    H  2h  63,63p
  6. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  2h  59,65p
  7. Tóth József                    A12 HU 10-D-255178    H  2h  59,09p
  8. Gohér Attila                   A12 HU 11-D-426528    H  2h  54,32p
  9. Kancsár József                 A12 HU 09-07-20171    H  2h  53,71p
 10. Kancsár József                 A12 HU 13-07-36922    H  2h  53,09p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Gohér Attila                   A12 HU 12-D-561534    T  2h  53,74p