Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A64 Szentmártonkáta
Első adat felvétele: 2014.05.20 17:29:51
Az adatok utolsó módosítása: 2014.05.21 19:32:02
A lista kiadásának időpontja: 2014.05.21 19:35:21
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.06.19 17:29:51
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 03 verseny 

Feleresztés helye: Melk
Feleresztés ideje: 2014.05.18 09:10
Időjárás         : Borús, esős
Kisérő           : 
Központi táv     : 331000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 36
Legkisebb pont   : 14,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A04 Kartal              9   15   142   28   36   1025,56    823,12    764,58
A12 Aszód              13   21   177   35   44   1027,50    836,99    788,49
A26 Kartal              8   15   135   27   34    968,45    742,73    693,18
A50 Zsámbok            12   36   340   68   85   1033,64    801,48    761,37
V10 Hatvan             11   29   283   57   71    979,97    693,40    632,38
Hatvan I.              53  116  1077  215  269   1033,64    778,23    740,00
A23 Nagykáta           23   60   581  116  145   1018,96    776,98    739,69
A36 Tápiószecso        16   32   261   52   65   1002,69    758,93    710,38
A64 Szentmártonkáta    11   17   139   28   35    959,56    758,79    730,76
R38 Jászberény          8   16   134   27   34   1012,95    712,26    678,09
Hatvan II.             58  125  1115  223  279   1018,96    763,07    728,79
Tagszövetségben       111  241  2192  438  548   1033,64    770,35    732,44

A64 egyesületi díjlista
   1. Tóth Sándor                    1.cs. HU-11- D-397202   T  959,56 m/p
   2. Szollos Béla                   1.cs. HU 12-D-530249    H  941,56 m/p
   3. Szollos Béla                   1.cs. HU 12-D-574859    T  932,35 m/p
   4. Fejos Csaba                    1.cs. HU 10-09-03976    H  925,89 m/p
   5. Fejos Csaba                    1.cs. HU 11-09-10906    T  925,67 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Babicz János                    1.cs. Dt: 336649 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  68,61p    R:  42.   3h  66,98p    T:  89.   3h  63,77p
Összesített E:   3.  10h 239,16p    R:  23.  10h 219,51p    T:  45.  11h 238,02p
   HU 11-09-10749    T 18 16:00:18   820,49 m/p  18  25,20  137  25,43  301  24,15
   HU 11-09-11012    T 18 16:12:24   796,99 m/p  20  23,93  169  22,95  359  21,86
   HU 11-09-11021    H 18 16:32:01   761,62 m/p  27  19,48  225  18,60  463  17,76

Babicz János                    2.cs. Dt: 336649 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   1h  29,01p    R:  83.   1h  30,95p    T: 154.   1h  30,55p
Összesített E:  14.   1h  29,01p    R:  79.   1h  30,95p    T: 161.   1h  30,55p
   HU 13-D-596477    T 18 15:30:14   885,37 m/p  12  29,01   66  30,95  139  30,55

Babicz József                   1.cs. Dt: 336540 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  59,08p    R:  48.   3h  56,79p    T: 103.   3h  53,74p
Összesített E:   8.   7h 124,28p    R:  61.   5h  90,48p    T: 117.   6h 103,08p
   HU-10- 09-04030   H 18 16:09:20   802,56 m/p  19  24,56  158  23,80  342  22,53
   HU-11- 09-10896   T 18 16:40:55   746,35 m/p  30  17,58  246  16,96  505  16,10
   HU-11- 09-10886   T 18 16:45:45   738,43 m/p  31  16,94  258  16,03  530  15,11

Cseri József                    1.cs. Dt: 335416 Kg:   5 Ók:  53 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   1h  27,74p    R:  84.   1h  30,09p    T: 156.   1h  29,68p
Összesített E:  12.   2h  42,53p    R:  80.   1h  30,09p    T: 149.   2h  45,23p
   HU 13-D-667080    H 18 15:32:53   874,22 m/p  14  27,74   77  30,09  161  29,68

Dósa József                     1.cs. Dt: 332566 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h  72,42p    R:  37.   3h  73,12p    T:  75.   3h  70,88p
Összesített E:   6.   5h 138,10p    R:  50.   5h 136,88p    T:  97.   5h 134,74p
   HU-11- D-402741   H 18 15:09:36   924,82 m/p   6  32,82   34  33,44   79  32,92
   HU-11- D-402770   H 18 16:14:17   783,83 m/p  25  20,75  190  21,32  394  20,48
   HU-11- D-402784   H 18 16:28:17   758,79 m/p  28  18,85  228  18,36  470  17,48

Fejos Csaba                     1.cs. Dt: 336498 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h  90,21p    R:  28.   3h  89,66p    T:  55.   3h  87,51p
Összesített E:   1.  13h 360,57p    R:   2.  13h 347,29p    T:   5.  13h 349,61p
   HU 10-09-03976    H 18 15:13:26   925,89 m/p   4  34,09   31  33,67   76  33,04
   HU 11-09-10906    T 18 15:13:31   925,67 m/p   5  33,46   32  33,59   77  33,00
   HU 12-07-34863    H 18 16:13:38   794,31 m/p  22  22,66  176  22,40  369  21,47

Fejos Csaba                     2.cs. Dt: 336498 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   1h  26,47p    R:  87.   1h  28,77p    T: 162.   1h  28,02p
Összesített E:   7.   7h 131,14p    R:  64.   4h  81,87p    T: 123.   5h  99,44p
   HU 13-07-37673    T 18 15:40:40   861,34 m/p  16  26,47   94  28,77  203  28,02

Fejos Csaba                     3.cs. Dt: 336498 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   1h  16,31p    R: 102.   1h  15,88p    T: 195.   1h  14,95p
   HU 11-09-10921    T 18 16:46:21   737,37 m/p  32  16,31  260  15,88  534  14,95

Fejos Károly                    1.cs. Dt: 336190 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  37,06p    R:  75.   2h  37,35p    T: 146.   2h  35,63p
Összesített E:   5.   9h 204,83p    R:  40.   8h 174,61p    T:  74.   8h 180,77p
   HU 12-07-34802    H 18 16:14:05   792,72 m/p  24  21,39  179  22,17  375  21,23
   HU 07-09-80352    H 18 16:48:59   732,44 m/p  33  15,67  269  15,18  548  14,40

Kaló Imre                       1.cs. Dt: 335902 Kg:   8 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   1h  18,21p    R: 101.   1h  17,04p    T: 191.   1h  16,26p
Összesített E:  11.   2h  43,95p    R:  75.   2h  43,30p    T: 153.   2h  41,85p
   HU-12- D-530225   H 18 16:39:37   747,06 m/p  29  18,21  245  17,04  501  16,26

Szollos Béla                    1.cs. Dt: 335430 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 160,94p    R:   1.   5h 164,69p    T:   1.   5h 161,64p
Összesített E:   4.   8h 223,94p    R:  26.   7h 211,18p    T:  58.   7h 206,63p
   HU 12-D-530249    H 18 15:06:15   941,56 m/p   2  35,36   19  34,60   58  33,75
   HU 12-D-574859    T 18 15:09:46   932,35 m/p   3  34,73   26  34,06   70  33,28
   HU 12-07-34786    H 18 15:14:16   920,84 m/p   7  32,19   37  33,20   85  32,68
   HU 12-07-34787    H 18 15:19:17   908,33 m/p  10  30,28   45  32,58  100  32,09
   HU 12-D-561723    H 18 15:33:22   874,96 m/p  13  28,38   75  30,25  157  29,84

Szollos Béla                    2.cs. Dt: 335430 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h  98,69p    R:  22.   5h  99,50p    T:  82.   3h  67,57p
Összesített E:   9.   6h 113,31p    R:  58.   5h  99,50p    T: 140.   3h  67,57p
   HU 13-D-605925    H 18 15:40:04   859,93 m/p  17  25,84   97  28,54  208  27,83
   HU 11-D-346799    H 18 16:11:50   795,17 m/p  21  23,29  173  22,64  365  21,63
   HU 12-D-530270    H 18 16:28:59   764,11 m/p  26  20,12  220  18,98  454  18,11
   HU 13-D-619087    H 18 16:48:51   731,02 m/p  34  15,04  275  14,71    0   0,00
   HU 13-D-619074    H 18 16:49:01   730,76 m/p  35  14,40  276  14,63    0   0,00

Tóth Sándor                     1.cs. Dt: 336645 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 146,33p    R:   4.   5h 151,10p    T:   7.   5h 147,66p
Összesített E:   2.  12h 348,96p    R:   3.  12h 344,40p    T:   8.  12h 340,56p
   HU-11- D-397202   T 18 15:00:50   959,56 m/p   1  36,00   12  35,15   45  34,26
   HU-13- D-619002   H 18 15:18:06   914,55 m/p   8  31,55   41  32,89   92  32,41
   HU-13- D-619031   T 18 15:26:04   895,17 m/p  11  29,65   55  31,80  119  31,34
   HU-11- D-397211   T 18 15:39:51   863,52 m/p  15  27,11   92  28,93  197  28,26
   HU-13- D-619004   T 18 16:13:55   794,13 m/p  23  22,02  177  22,33  371  21,39

Zakar Menyhért                  1.cs. Dt: 336648 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   1h  30,92p    R:  79.   1h  32,66p    T: 151.   1h  32,13p
Összesített E:  10.   4h 110,46p    R:  55.   4h 106,00p    T: 111.   4h 108,74p
   HU 13-D-596416    H 18 15:20:02   909,78 m/p   9  30,92   44  32,66   99  32,13

Tagszövetségi díjlista
   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-10- D-302139   T 1033,64 m/p
   2. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-12- D-530644   H 1030,87 m/p
   3. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-541069    H 1027,50 m/p
   4. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 12-D-464762    H 1025,56 m/p
   5. Nagy János                     1.cs. A23 HU-09- 09-93272   H 1018,96 m/p
   6. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU 12-D-529501    H 1012,95 m/p
   7. Hegyi László                   2.cs. A04 HU 11-D-344013    H 1004,07 m/p
   8. Kancsár József                 2.cs. A12 HU 11-D-346884    H 1003,19 m/p
   9. Fodor László                   1.cs. A04 HU 11-07-29226    H 1003,07 m/p
  10. Katona József                  1.cs. A36 HU 11-09-11710    H 1002,69 m/p
  11. Czakó József                   1.cs. A04 HU 13-D-619090    H 1002,14 m/p
  12. Bálint Attila                  0.cs. A23 HU-12- D-561636   H 1000,12 m/p
  13. Petho László                   2.cs. A12 HU 13-D-618336    H  999,42 m/p
  14. Katona József                  1.cs. A36 HU 11-09-09118    H  996,44 m/p
  15. Dorner György                  2.cs. A12 HU 13-D-618703    H  996,36 m/p
  16. Horváth János                  1.cs. A04 HU 12-D-463210    H  993,32 m/p
  17. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 11-07-29441    H  990,47 m/p
  18. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU 10-09-05425    H  990,23 m/p
  19. Kovács-Lados-Kállai            1.cs. A04 HU 13-07-36611    H  987,40 m/p
  20. Papp István                    1.cs. A50 HU-12- 07-34135   H  986,08 m/p
  21. Csányi Sándor                  2.cs. A12 HU 12-D-530515    H  985,96 m/p
  22. Boda Ákos                      3.cs. A50 HU-13-  O-17362   T  985,85 m/p
  23. Balázs István                  1.cs. V10 HU 11-D-345438    H  979,97 m/p
  24. Fejos Zsolt                    3.cs. A23 HU-10- D-324497   T  979,81 m/p
  25. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-13- D-602320   H  978,84 m/p
  26. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 12-D-561973    H  976,29 m/p
  27. Kovágó Gábor                   2.cs. A50 HU-09- D-234632   H  975,00 m/p
  28. Katona József                  1.cs. A36 HU 13-09-20231    H  974,80 m/p
  29. Majoros István                 4.cs. A50 HU 12-D-538316    T  974,78 m/p
  30. Kiss József                    1.cs. V10 HU 11-07-31268    H  974,33 m/p
  31. Detre Gusztáv                  1.cs. V10 HU 10-O-1439      H  970,01 m/p
  32. Csikós István                  1.cs. V10 HU 09-07-24297    H  968,67 m/p
  33. Lakatos József                 2.cs. A26 HU-12- D-463371   H  968,45 m/p
  34. Petho László                   1.cs. A12 HU 09-07-19918    H  968,06 m/p
  35. Zámbó János                    1.cs. A04 HU 11-O-6866      H  967,14 m/p
  36. Lakatos József                 1.cs. A26 HU-11- D-346369   H  966,93 m/p
  37. Zámbó János                    1.cs. A04 HU 10-O-1325      H  966,55 m/p
  38. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 06-07-84517    H  964,52 m/p
  39. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-12- D-531035   T  964,42 m/p
  40. Kómár József                   1.cs. A26 HU 11-D-345264    H  964,08 m/p
  41. Kómár József                   1.cs. A26 HU 08-D-181843    H  963,46 m/p
  42. Kovágó Gábor                   3.cs. A50 HU-11- D-346009   H  962,17 m/p
  43. Majoros István                 0.cs. A50 HU 12-07-34430    T  961,87 m/p
  44. Száraz László                  2.cs. A23 HU-13- 09-19317   H  961,36 m/p
  45. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-11- D-397202   T  959,56 m/p
  46. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-11- 07-31019   H  959,18 m/p
  47. Fazekas István ifj.            3.cs. A23 HU-12- D-502010   H  959,14 m/p
  48. Gavaldik József                1.cs. A23 HU-10- 09-01678   H  957,73 m/p
  49. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 11-D-344397    H  955,81 m/p
  50. Boda Ákos                      4.cs. A50 HU-13- D-619147   T  951,94 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Nagy János                     1.cs. A23 HU-09- 09-93272   H 1018,96 m/p
   2. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU 12-D-529501    H 1012,95 m/p
   3. Katona József                  1.cs. A36 HU 11-09-11710    H 1002,69 m/p
   4. Bálint Attila                  0.cs. A23 HU-12- D-561636   H 1000,12 m/p
   5. Katona József                  1.cs. A36 HU 11-09-09118    H  996,44 m/p
   6. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU 10-09-05425    H  990,23 m/p
   7. Fejos Zsolt                    3.cs. A23 HU-10- D-324497   T  979,81 m/p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-13- D-602320   H  978,84 m/p
   9. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 12-D-561973    H  976,29 m/p
  10. Katona József                  1.cs. A36 HU 13-09-20231    H  974,80 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szollos Béla                   1.cs. A64    5 h.  161,64 p
   2. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  155,24 p
   3. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    5 h.  153,94 p
   4. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  150,86 p
   5. Kovágó Gábor                   3.cs. A50    5 h.  150,70 p
   6. Kómár József                   1.cs. A26    5 h.  148,37 p
   7. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.  147,66 p
   8. Fehér László                   1.cs. A12    5 h.  145,13 p
   9. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  143,71 p
  10. Kovágó Gábor                   6.cs. A50    5 h.  143,63 p
  11. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    5 h.  141,85 p
  12. Fazekas István ifj.            3.cs. A23    5 h.  140,90 p
  13. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  136,40 p
  14. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    5 h.  134,59 p
  15. Fodor László                   1.cs. A04    5 h.  132,10 p
  16. Kancsár József                 1.cs. A12    5 h.  131,42 p
  17. Japport Zoltán                 2.cs. A50    4 h.  131,25 p
  18. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    5 h.  129,97 p
  19. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.  122,23 p
  20. Szabó Elek                     1.cs. R38    4 h.  116,48 p
  21. Majoros István                 4.cs. A50    4 h.  115,72 p
  22. Kovágó Gábor                   5.cs. A50    5 h.  115,33 p
  23. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50    5 h.  113,79 p
  24. Japport Zoltán                 3.cs. A50    5 h.  113,78 p
  25. Fodor László                   2.cs. A04    4 h.  112,25 p
  26. Jánosi Pál                     3.cs. A23    4 h.  111,94 p
  27. Csányi Sándor                  1.cs. A12    4 h.  111,61 p
  28. Gohér Attila                   2.cs. A12    5 h.  110,74 p
  29. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.  110,61 p
  30. Bálint Attila                  2.cs. A23    4 h.  110,51 p
  31. Dorner György                  2.cs. A12    4 h.  109,81 p
  32. Dobos Sándor                   1.cs. A36    4 h.  108,54 p
  33. Gavaldik József                1.cs. A23    5 h.  107,57 p
  34. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    5 h.  107,34 p
  35. Tomori László                  2.cs. A23    4 h.  105,02 p
  36. Nagy Zoltán                    2.cs. A23    4 h.  104,55 p
  37. Petho László                   1.cs. A12    4 h.  103,49 p
  38. Hegyi László                   1.cs. A04    4 h.  101,90 p
  39. Zámbó János                    1.cs. A04    3 h.  101,49 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szollos Béla                   1.cs. A64    5 h.  164,69 p
   2. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  158,08 p
   3. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    5 h.  157,39 p
   4. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.  151,10 p
   5. Fazekas István ifj.            3.cs. A23    5 h.  145,59 p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  140,07 p
   7. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    5 h.  138,91 p
   8. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    5 h.  134,71 p
   9. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.  126,46 p
  10. Szabó Elek                     1.cs. R38    4 h.  118,51 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szollos Béla                   1.cs.    5 h.  160,94 p
   2. Tóth Sándor                    1.cs.    5 h.  146,33 p
   3. Szollos Béla                   2.cs.    5 h.   98,69 p
   4. Fejos Csaba                    1.cs.    3 h.   90,21 p
   5. Dósa József                    1.cs.    3 h.   72,42 p
   6. Babicz János                   1.cs.    3 h.   68,61 p
   7. Babicz József                  1.cs.    3 h.   59,08 p
   8. Fejos Károly                   1.cs.    2 h.   37,06 p
   9. Zakar Menyhért                 1.cs.    1 h.   30,92 p
  10. Babicz János                   2.cs.    1 h.   29,01 p
  11. Cseri József                   1.cs.    1 h.   27,74 p
  12. Fejos Csaba                    2.cs.    1 h.   26,47 p
  13. Kaló Imre                      1.cs.    1 h.   18,21 p
  14. Fejos Csaba                    3.cs.    1 h.   16,31 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.18. Melk

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  402,23 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   14 h.  395,98 p
   3. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   15 h.  388,27 p
   4. Kiss József                    1.cs. V10   14 h.  350,74 p
   5. Fejos Csaba                    1.cs. A64   13 h.  349,61 p
   6. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   14 h.  347,04 p
   7. Kancsár József                 1.cs. A12   12 h.  342,18 p
   8. Tóth Sándor                    1.cs. A64   12 h.  340,56 p
   9. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   13 h.  337,85 p
  10. Zámbó János                    1.cs. A04   13 h.  337,44 p
  11. Jánosi Pál                     1.cs. A23   15 h.  335,26 p
  12. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   12 h.  333,25 p
  13. Petho László                   1.cs. A12   14 h.  331,72 p
  14. Sztrehovszki László            1.cs. A04   12 h.  324,75 p
  15. Kovács József                  1.cs. A50   14 h.  317,96 p
  16. Csörgi László                  1.cs. A50   13 h.  311,19 p
  17. Fehér László                   1.cs. A12   12 h.  310,35 p
  18. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   13 h.  306,49 p
  19. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   12 h.  304,45 p
  20. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   12 h.  304,13 p
  21. Katona József                  1.cs. A36   11 h.  301,33 p
  22. Mészáros Mihály                1.cs. A36   12 h.  299,91 p
  23. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   13 h.  299,78 p
  24. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   12 h.  299,35 p
  25. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   11 h.  288,53 p
  26. Gavaldik József                1.cs. A23   13 h.  284,01 p
  27. Mészáros László                1.cs. A36   12 h.  278,91 p
  28. Tomori László                  2.cs. A23   12 h.  277,04 p
  29. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  276,53 p
  30. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   10 h.  275,92 p
  31. Pap és fia                     1.cs. A36   11 h.  275,47 p
  32. Tóth József                    1.cs. A12   11 h.  275,36 p
  33. Molnár Pál                     1.cs. A23   11 h.  267,26 p
  34. Hegyi László                   1.cs. A04   10 h.  265,42 p
  35. Szabó Elek                     1.cs. R38   11 h.  263,35 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  404,17 p
   2. Fejos Csaba                    1.cs. A64   13 h.  347,29 p
   3. Tóth Sándor                    1.cs. A64   12 h.  344,40 p
   4. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   13 h.  337,04 p
   5. Jánosi Pál                     1.cs. A23   14 h.  321,45 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36   13 h.  309,11 p
   7. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   12 h.  304,88 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   12 h.  302,04 p
   9. Katona József                  1.cs. A36   11 h.  298,31 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Csaba                    1.cs.   13 h.  360,57 p
   2. Tóth Sándor                    1.cs.   12 h.  348,96 p
   3. Babicz János                   1.cs.   10 h.  239,16 p
   4. Szollos Béla                   1.cs.    8 h.  223,94 p
   5. Fejos Károly                   1.cs.    9 h.  204,83 p
   6. Dósa József                    1.cs.    5 h.  138,10 p
   7. Fejos Csaba                    2.cs.    7 h.  131,14 p
   8. Babicz József                  1.cs.    7 h.  124,28 p
   9. Szollos Béla                   2.cs.    6 h.  113,31 p
  10. Zakar Menyhért                 1.cs.    4 h.  110,46 p
  11. Kaló Imre                      1.cs.    2 h.   43,95 p
  12. Cseri József                   1.cs.    2 h.   42,53 p
  13. Tóth Sándor                    2.cs.    2 h.   40,57 p
  14. Babicz János                   2.cs.    1 h.   29,01 p
  15. Babicz István                  1.cs.    1 h.   26,70 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Fejos Zsolt                    A23 HU-10- 09-01352   H  3h  90,97p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  3h  87,63p
  3. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29695    H  3h  86,70p
  4. Hegyi László                   A04 HU 10-D-253086    H  3h  85,27p
  5. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602320   H  3h  84,82p
  6. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31019   H  3h  84,33p
  7. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257423   H  3h  83,42p
  8. Nagy János                     A23 HU-09- 09-93272   H  3h  83,18p
  9. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- D-234632   H  3h  82,40p
 10. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  3h  81,90p
 11. Japport Zoltán                 A50 HU-11- D-397009   H  3h  81,45p
 12. Majoros István                 A50 HU 12-D-538324    H  3h  79,31p
 13. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  3h  78,98p
 14. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-253832   H  3h  77,05p
 15. Petho László                   A12 HU 09-07-19918    H  3h  75,77p
 16. Nagy János                     A23 HU-12- D-502319   H  3h  75,69p
 17. Csányi Sándor                  A12 HU 11-D-344545    H  3h  75,03p
 18. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-293382   H  3h  74,77p
 19. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502012   H  3h  74,68p
 20. Csörgi László                  A50 HU 10-07-27678    H  3h  74,16p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  3h  99,93p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  3h  87,11p
  3. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  3h  85,92p
  4. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  3h  81,88p
  5. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  3h  76,29p
  6. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  3h  73,57p
  7. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  3h  72,76p
  8. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  3h  70,71p
  9. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562252   T  3h  69,99p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505688   T  3h  69,69p
 11. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-700280   T  3h  65,22p
 12. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-604823   T  3h  64,01p
 13. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  3h  57,56p
 14. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531005   T  3h  57,28p
 15. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  3h  56,63p
 16. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37997   T  2h  65,84p
 17. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  2h  63,69p
 18. Jánosi Pál                     A23 HU-09- 09-92429   T  2h  63,42p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  2h  62,04p
 20. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601651   T  2h  61,93p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Fejos Zsolt                    A23 HU-10- 09-01352   H  3h  90,49p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  3h  90,46p
  3. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602320   H  3h  83,97p
  4. Nagy János                     A23 HU-09- 09-93272   H  3h  82,47p
  5. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257423   H  3h  82,37p
  6. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  3h  78,31p
  7. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502012   H  3h  75,31p
  8. Gavaldik József                A23 HU-10- 09-01667   H  3h  73,01p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12- D-502355   H  3h  72,01p
 10. Nagy Varga Viktor              R38 HU 13-D-619437    H  3h  71,84p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  3h  86,55p
  2. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  3h  82,61p
  3. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  3h  72,08p
  4. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  3h  71,23p
  5. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  3h  70,02p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505688   T  3h  69,13p
  7. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562252   T  3h  68,79p
  8. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-604823   T  3h  63,13p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  3h  56,39p
 10. Jánosi Pál                     A23 HU-09- 09-92429   T  2h  64,23p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Fejos Károly                   A64 HU 12-07-34802    H  3h  76,65p
  2. Dósa József                    A64 HU-11- D-402741   H  2h  67,82p
  3. Fejos Csaba                    A64 HU 10-09-03976    H  2h  64,77p
  4. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37645    H  2h  58,75p
  5. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34787    H  2h  56,63p
  6. Fejos Csaba                    A64 HU 09-09-97188    H  2h  55,26p
  7. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34786    H  2h  52,37p
  8. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10915    H  2h  47,94p
  9. Tóth Sándor                    A64 HU-13- D-619002   H  2h  47,00p
 10. Fejos Csaba                    A64 HU 09-09-97189    H  2h  42,11p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  3h  72,09p
  2. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  2h  61,30p
  3. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10912    T  2h  58,31p
  4. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397202   T  2h  56,79p
  5. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  2h  54,16p
  6. Babicz János                   A64 HU 11-09-10749    T  2h  54,02p
  7. Babicz János                   A64 HU 10-D-294784    T  2h  50,98p
  8. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10906    T  2h  50,55p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-574859    T  2h  49,35p
 10. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37673    T  2h  47,88p