Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, R38 Jászberény
Első adat felvétele: 2014.05.20 17:29:51
Az adatok utolsó módosítása: 2014.05.21 19:32:02
A lista kiadásának időpontja: 2014.05.21 19:35:24
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.06.19 17:29:51
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 03 verseny 

Feleresztés helye: Melk
Feleresztés ideje: 2014.05.18 09:10
Időjárás         : Borús, esős
Kisérő           : 
Központi táv     : 331000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 36
Legkisebb pont   : 14,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A04 Kartal              9   15   142   28   36   1025,56    823,12    764,58
A12 Aszód              13   21   177   35   44   1027,50    836,99    788,49
A26 Kartal              8   15   135   27   34    968,45    742,73    693,18
A50 Zsámbok            12   36   340   68   85   1033,64    801,48    761,37
V10 Hatvan             11   29   283   57   71    979,97    693,40    632,38
Hatvan I.              53  116  1077  215  269   1033,64    778,23    740,00
A23 Nagykáta           23   60   581  116  145   1018,96    776,98    739,69
A36 Tápiószecso        16   32   261   52   65   1002,69    758,93    710,38
A64 Szentmártonkáta    11   17   139   28   35    959,56    758,79    730,76
R38 Jászberény          8   16   134   27   34   1012,95    712,26    678,09
Hatvan II.             58  125  1115  223  279   1018,96    763,07    728,79
Tagszövetségben       111  241  2192  438  548   1033,64    770,35    732,44

R38 egyesületi díjlista
   1. Nagy Lehel dr.                 1.cs. HU 12-D-529501    H 1012,95 m/p
   2. Szabó Elek                     1.cs. HU 10-09-05425    H  990,23 m/p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU 13-D-619437    H  925,60 m/p
   4. Szabó Elek                     1.cs. HU 13-09-21413    H  907,64 m/p
   5. Nagy Varga Viktor              3.cs. HU 13-D-619434    H  902,67 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Baráth József                   1.cs. Dt: 350141 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   1h  32,07p    R:  80.   1h  32,04p    T: 152.   1h  31,54p
Összesített E:   7.   6h 155,31p    R:  53.   6h 125,96p    T: 109.   5h 117,52p
   HU 13-09-21505    H 18 15:39:45   898,37 m/p   7  32,07   52  32,04  114  31,54

Demeter-Dr. Nagy                1.cs. Dt: 351027 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  46,47p    R:  74.   2h  38,83p    T: 142.   2h  37,25p
Összesített E:   5.   9h 198,12p    R:  59.   4h  95,30p    T: 126.   4h  94,64p
   HU 10-09-05050    H 18 16:37:53   783,75 m/p  19  24,22  191  21,24  395  20,44
   HU 11-O-10893     H 18 16:56:56   751,77 m/p  22  22,25  238  17,59  487  16,81

Gergely László                  1.cs. Dt: 351370 Kg:  10 Ók: 190 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   1h  26,18p    R:  89.   1h  25,28p    T: 169.   1h  24,07p
Összesített E:  11.   3h  63,10p    R:  84.   1h  25,28p    T: 157.   2h  38,78p
   HU 13-D-596176    H 18 16:17:02   819,93 m/p  16  26,18  139  25,28  303  24,07

Grizner Sándor                  1.cs. Dt: 351085 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  60,87p    R:  81.   2h  31,75p    T: 192.   1h  16,02p
Összesített E:   8.   6h 133,60p    R:  60.   5h  93,22p    T: 131.   4h  84,40p
   HU 12-D-503604    H 18 17:00:45   745,80 m/p  23  21,60  248  16,81  507  16,02
   HU 12-D-503602    H 18 17:09:47   731,76 m/p  25  20,29  272  14,94    0   0,00
   HU 09-26-18895    H 18 17:22:55   712,26 m/p  27  18,98    0   0,00    0   0,00

Nagy Lehel dr.                  1.cs. Dt: 351510 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h 106,69p    R:  31.   3h  89,27p    T:  56.   3h  87,43p
Összesített E:   4.  10h 241,31p    R:  38.   8h 177,75p    T:  72.   8h 182,03p
   HU 12-D-529501    H 18 14:57:01  1012,95 m/p   1  36,00    2  35,92    6  35,80
   HU 09-09-98099    H 18 15:53:31   871,12 m/p  11  29,45   81  29,78  170  29,33
   HU 11-D-403038    H 18 16:28:46   801,13 m/p  17  25,53  161  23,57  348  22,30
   HU 12-28-28801    H 18 17:40:34   688,47 m/p  32  15,71    0   0,00    0   0,00

Nagy Lehel dr.                  2.cs. Dt: 351510 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   4h 106,70p    R:  25.   3h  92,93p    T:  51.   3h  91,53p
Összesített E:   6.   7h 181,82p    R:  49.   5h 139,85p    T:  95.   5h 136,85p
   HU 12-D-529507    H 18 15:39:26   902,62 m/p   6  32,73   51  32,12  110  31,70
   HU 12-D-529509    H 18 15:43:54   892,38 m/p   8  31,42   59  31,49  125  31,10
   HU 13-D-619317    T 18 15:55:22   867,14 m/p  13  28,15   87  29,32  185  28,73
   HU 13-D-619440    H 18 17:48:23   678,09 m/p  34  14,40    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               1.cs. Dt: 351665 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   5h 105,38p    R:  58.   2h  48,61p    T: 124.   2h  46,49p
Összesített E:   3.  12h 271,47p    R:  46.   6h 144,95p    T:  81.   7h 161,03p
   HU 10-O-1730      H 18 16:09:45   837,76 m/p  14  27,49  120  26,75  267  25,50
   HU 10-D-259622    H 18 16:34:57   790,32 m/p  18  24,87  183  21,86  381  20,99
   HU 12-D-532901    H 18 17:34:00   697,72 m/p  28  18,33    0   0,00    0   0,00
   HU 11-D-427100    H 18 17:35:49   695,22 m/p  29  17,67    0   0,00    0   0,00
   HU 11-D-427077    H 18 17:36:33   694,21 m/p  30  17,02    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               2.cs. Dt: 351665 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  91,64p    R:  30.   3h  89,35p    T:  58.   3h  86,99p
Összesített E:   2.  12h 303,69p    R:  28.   8h 205,41p    T:  60.   8h 204,81p
   HU 13-D-619437    H 18 15:29:55   925,60 m/p   3  34,69   33  33,51   78  32,96
   HU 12-D-503505    H 18 15:53:13   872,12 m/p  10  30,11   79  29,94  167  29,44
   HU 12-D-503501    H 18 16:15:40   826,12 m/p  15  26,84  131  25,90  290  24,59

Nagy Varga Viktor               3.cs. Dt: 351665 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h 108,00p    R:  23.   4h  98,93p    T:  46.   4h  96,54p
   HU 13-D-619434    H 18 15:39:34   902,67 m/p   5  33,38   50  32,19  109  31,74
   HU 13-D-619402    H 18 15:44:57   890,37 m/p   9  30,76   63  31,18  133  30,79
   HU 13-D-619471    H 18 16:41:43   778,48 m/p  21  22,91  203  20,31  417  19,57
   HU 12-D-503512    H 18 17:10:05   732,48 m/p  24  20,95  268  15,25  547  14,44

Szabó Elek                      1.cs. Dt: 351664 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   4h 121,75p    R:  10.   4h 118,51p    T:  20.   4h 116,48p
Összesített E:   1.  12h 337,42p    R:  13.  12h 278,49p    T:  35.  11h 263,35p
   HU 10-09-05425    H 18 15:05:08   990,23 m/p   2  35,35    6  35,61   18  35,33
   HU 13-09-21413    H 18 15:37:27   907,64 m/p   4  34,04   46  32,50  103  31,97
   HU 09-09-98921    H 18 15:54:46   868,81 m/p  12  28,80   85  29,47  178  29,01
   HU 12-09-17047    H 18 16:39:43   781,97 m/p  20  23,56  195  20,93  402  20,17

Szabó Elek                      2.cs. Dt: 351664 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   1h  19,64p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  13.   1h  19,64p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 12-09-17056    H 18 17:17:00   722,10 m/p  26  19,64    0   0,00    0   0,00

Varga László                    2.cs. Dt: 340472 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   2h  31,41p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  10.   5h  94,58p    R:  77.   2h  36,59p    T: 158.   2h  38,29p
   HU 12-D-532925    H 18 17:22:07   691,85 m/p  31  16,36    0   0,00    0   0,00
   HU 12-09-16952    T 18 17:25:50   686,67 m/p  33  15,05    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-10- D-302139   T 1033,64 m/p
   2. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-12- D-530644   H 1030,87 m/p
   3. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-541069    H 1027,50 m/p
   4. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 12-D-464762    H 1025,56 m/p
   5. Nagy János                     1.cs. A23 HU-09- 09-93272   H 1018,96 m/p
   6. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU 12-D-529501    H 1012,95 m/p
   7. Hegyi László                   2.cs. A04 HU 11-D-344013    H 1004,07 m/p
   8. Kancsár József                 2.cs. A12 HU 11-D-346884    H 1003,19 m/p
   9. Fodor László                   1.cs. A04 HU 11-07-29226    H 1003,07 m/p
  10. Katona József                  1.cs. A36 HU 11-09-11710    H 1002,69 m/p
  11. Czakó József                   1.cs. A04 HU 13-D-619090    H 1002,14 m/p
  12. Bálint Attila                  0.cs. A23 HU-12- D-561636   H 1000,12 m/p
  13. Petho László                   2.cs. A12 HU 13-D-618336    H  999,42 m/p
  14. Katona József                  1.cs. A36 HU 11-09-09118    H  996,44 m/p
  15. Dorner György                  2.cs. A12 HU 13-D-618703    H  996,36 m/p
  16. Horváth János                  1.cs. A04 HU 12-D-463210    H  993,32 m/p
  17. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 11-07-29441    H  990,47 m/p
  18. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU 10-09-05425    H  990,23 m/p
  19. Kovács-Lados-Kállai            1.cs. A04 HU 13-07-36611    H  987,40 m/p
  20. Papp István                    1.cs. A50 HU-12- 07-34135   H  986,08 m/p
  21. Csányi Sándor                  2.cs. A12 HU 12-D-530515    H  985,96 m/p
  22. Boda Ákos                      3.cs. A50 HU-13-  O-17362   T  985,85 m/p
  23. Balázs István                  1.cs. V10 HU 11-D-345438    H  979,97 m/p
  24. Fejos Zsolt                    3.cs. A23 HU-10- D-324497   T  979,81 m/p
  25. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-13- D-602320   H  978,84 m/p
  26. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 12-D-561973    H  976,29 m/p
  27. Kovágó Gábor                   2.cs. A50 HU-09- D-234632   H  975,00 m/p
  28. Katona József                  1.cs. A36 HU 13-09-20231    H  974,80 m/p
  29. Majoros István                 4.cs. A50 HU 12-D-538316    T  974,78 m/p
  30. Kiss József                    1.cs. V10 HU 11-07-31268    H  974,33 m/p
  31. Detre Gusztáv                  1.cs. V10 HU 10-O-1439      H  970,01 m/p
  32. Csikós István                  1.cs. V10 HU 09-07-24297    H  968,67 m/p
  33. Lakatos József                 2.cs. A26 HU-12- D-463371   H  968,45 m/p
  34. Petho László                   1.cs. A12 HU 09-07-19918    H  968,06 m/p
  35. Zámbó János                    1.cs. A04 HU 11-O-6866      H  967,14 m/p
  36. Lakatos József                 1.cs. A26 HU-11- D-346369   H  966,93 m/p
  37. Zámbó János                    1.cs. A04 HU 10-O-1325      H  966,55 m/p
  38. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 06-07-84517    H  964,52 m/p
  39. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-12- D-531035   T  964,42 m/p
  40. Kómár József                   1.cs. A26 HU 11-D-345264    H  964,08 m/p
  41. Kómár József                   1.cs. A26 HU 08-D-181843    H  963,46 m/p
  42. Kovágó Gábor                   3.cs. A50 HU-11- D-346009   H  962,17 m/p
  43. Majoros István                 0.cs. A50 HU 12-07-34430    T  961,87 m/p
  44. Száraz László                  2.cs. A23 HU-13- 09-19317   H  961,36 m/p
  45. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-11- D-397202   T  959,56 m/p
  46. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-11- 07-31019   H  959,18 m/p
  47. Fazekas István ifj.            3.cs. A23 HU-12- D-502010   H  959,14 m/p
  48. Gavaldik József                1.cs. A23 HU-10- 09-01678   H  957,73 m/p
  49. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 11-D-344397    H  955,81 m/p
  50. Boda Ákos                      4.cs. A50 HU-13- D-619147   T  951,94 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Nagy János                     1.cs. A23 HU-09- 09-93272   H 1018,96 m/p
   2. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU 12-D-529501    H 1012,95 m/p
   3. Katona József                  1.cs. A36 HU 11-09-11710    H 1002,69 m/p
   4. Bálint Attila                  0.cs. A23 HU-12- D-561636   H 1000,12 m/p
   5. Katona József                  1.cs. A36 HU 11-09-09118    H  996,44 m/p
   6. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU 10-09-05425    H  990,23 m/p
   7. Fejos Zsolt                    3.cs. A23 HU-10- D-324497   T  979,81 m/p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-13- D-602320   H  978,84 m/p
   9. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 12-D-561973    H  976,29 m/p
  10. Katona József                  1.cs. A36 HU 13-09-20231    H  974,80 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szollos Béla                   1.cs. A64    5 h.  161,64 p
   2. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  155,24 p
   3. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    5 h.  153,94 p
   4. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  150,86 p
   5. Kovágó Gábor                   3.cs. A50    5 h.  150,70 p
   6. Kómár József                   1.cs. A26    5 h.  148,37 p
   7. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.  147,66 p
   8. Fehér László                   1.cs. A12    5 h.  145,13 p
   9. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  143,71 p
  10. Kovágó Gábor                   6.cs. A50    5 h.  143,63 p
  11. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    5 h.  141,85 p
  12. Fazekas István ifj.            3.cs. A23    5 h.  140,90 p
  13. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  136,40 p
  14. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    5 h.  134,59 p
  15. Fodor László                   1.cs. A04    5 h.  132,10 p
  16. Kancsár József                 1.cs. A12    5 h.  131,42 p
  17. Japport Zoltán                 2.cs. A50    4 h.  131,25 p
  18. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    5 h.  129,97 p
  19. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.  122,23 p
  20. Szabó Elek                     1.cs. R38    4 h.  116,48 p
  21. Majoros István                 4.cs. A50    4 h.  115,72 p
  22. Kovágó Gábor                   5.cs. A50    5 h.  115,33 p
  23. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50    5 h.  113,79 p
  24. Japport Zoltán                 3.cs. A50    5 h.  113,78 p
  25. Fodor László                   2.cs. A04    4 h.  112,25 p
  26. Jánosi Pál                     3.cs. A23    4 h.  111,94 p
  27. Csányi Sándor                  1.cs. A12    4 h.  111,61 p
  28. Gohér Attila                   2.cs. A12    5 h.  110,74 p
  29. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.  110,61 p
  30. Bálint Attila                  2.cs. A23    4 h.  110,51 p
  31. Dorner György                  2.cs. A12    4 h.  109,81 p
  32. Dobos Sándor                   1.cs. A36    4 h.  108,54 p
  33. Gavaldik József                1.cs. A23    5 h.  107,57 p
  34. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    5 h.  107,34 p
  35. Tomori László                  2.cs. A23    4 h.  105,02 p
  36. Nagy Zoltán                    2.cs. A23    4 h.  104,55 p
  37. Petho László                   1.cs. A12    4 h.  103,49 p
  38. Hegyi László                   1.cs. A04    4 h.  101,90 p
  39. Zámbó János                    1.cs. A04    3 h.  101,49 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szollos Béla                   1.cs. A64    5 h.  164,69 p
   2. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  158,08 p
   3. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    5 h.  157,39 p
   4. Tóth Sándor                    1.cs. A64    5 h.  151,10 p
   5. Fazekas István ifj.            3.cs. A23    5 h.  145,59 p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  140,07 p
   7. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    5 h.  138,91 p
   8. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    5 h.  134,71 p
   9. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.  126,46 p
  10. Szabó Elek                     1.cs. R38    4 h.  118,51 p

A verseny R38 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szabó Elek                     1.cs.    4 h.  121,75 p
   2. Nagy Varga Viktor              3.cs.    4 h.  108,00 p
   3. Nagy Lehel dr.                 2.cs.    4 h.  106,70 p
   4. Nagy Lehel dr.                 1.cs.    4 h.  106,69 p
   5. Nagy Varga Viktor              1.cs.    5 h.  105,38 p
   6. Nagy Varga Viktor              2.cs.    3 h.   91,64 p
   7. Grizner Sándor                 1.cs.    3 h.   60,87 p
   8. Demeter-Dr. Nagy               1.cs.    2 h.   46,47 p
   9. Baráth József                  1.cs.    1 h.   32,07 p
  10. Varga László                   2.cs.    2 h.   31,41 p
  11. Gergely László                 1.cs.    1 h.   26,18 p
  12. Szabó Elek                     2.cs.    1 h.   19,64 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.18. Melk

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  402,23 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   14 h.  395,98 p
   3. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   15 h.  388,27 p
   4. Kiss József                    1.cs. V10   14 h.  350,74 p
   5. Fejos Csaba                    1.cs. A64   13 h.  349,61 p
   6. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   14 h.  347,04 p
   7. Kancsár József                 1.cs. A12   12 h.  342,18 p
   8. Tóth Sándor                    1.cs. A64   12 h.  340,56 p
   9. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   13 h.  337,85 p
  10. Zámbó János                    1.cs. A04   13 h.  337,44 p
  11. Jánosi Pál                     1.cs. A23   15 h.  335,26 p
  12. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   12 h.  333,25 p
  13. Petho László                   1.cs. A12   14 h.  331,72 p
  14. Sztrehovszki László            1.cs. A04   12 h.  324,75 p
  15. Kovács József                  1.cs. A50   14 h.  317,96 p
  16. Csörgi László                  1.cs. A50   13 h.  311,19 p
  17. Fehér László                   1.cs. A12   12 h.  310,35 p
  18. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   13 h.  306,49 p
  19. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   12 h.  304,45 p
  20. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   12 h.  304,13 p
  21. Katona József                  1.cs. A36   11 h.  301,33 p
  22. Mészáros Mihály                1.cs. A36   12 h.  299,91 p
  23. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   13 h.  299,78 p
  24. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   12 h.  299,35 p
  25. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   11 h.  288,53 p
  26. Gavaldik József                1.cs. A23   13 h.  284,01 p
  27. Mészáros László                1.cs. A36   12 h.  278,91 p
  28. Tomori László                  2.cs. A23   12 h.  277,04 p
  29. Japport Zoltán                 1.cs. A50   10 h.  276,53 p
  30. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   10 h.  275,92 p
  31. Pap és fia                     1.cs. A36   11 h.  275,47 p
  32. Tóth József                    1.cs. A12   11 h.  275,36 p
  33. Molnár Pál                     1.cs. A23   11 h.  267,26 p
  34. Hegyi László                   1.cs. A04   10 h.  265,42 p
  35. Szabó Elek                     1.cs. R38   11 h.  263,35 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   15 h.  404,17 p
   2. Fejos Csaba                    1.cs. A64   13 h.  347,29 p
   3. Tóth Sándor                    1.cs. A64   12 h.  344,40 p
   4. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   13 h.  337,04 p
   5. Jánosi Pál                     1.cs. A23   14 h.  321,45 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36   13 h.  309,11 p
   7. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   12 h.  304,88 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   12 h.  302,04 p
   9. Katona József                  1.cs. A36   11 h.  298,31 p

R38 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szabó Elek                     1.cs.   12 h.  337,42 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs.   12 h.  303,69 p
   3. Nagy Varga Viktor              1.cs.   12 h.  271,47 p
   4. Nagy Lehel dr.                 1.cs.   10 h.  241,31 p
   5. Demeter-Dr. Nagy               1.cs.    9 h.  198,12 p
   6. Nagy Lehel dr.                 2.cs.    7 h.  181,82 p
   7. Baráth József                  1.cs.    6 h.  155,31 p
   8. Grizner Sándor                 1.cs.    6 h.  133,60 p
   9. Varga László                   1.cs.    5 h.  119,45 p
  10. Varga László                   2.cs.    5 h.   94,58 p
  11. Gergely László                 1.cs.    3 h.   63,10 p
  12. Demeter-Dr. Nagy               2.cs.    2 h.   41,49 p
  13. Szabó Elek                     2.cs.    1 h.   19,64 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Fejos Zsolt                    A23 HU-10- 09-01352   H  3h  90,97p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  3h  87,63p
  3. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29695    H  3h  86,70p
  4. Hegyi László                   A04 HU 10-D-253086    H  3h  85,27p
  5. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602320   H  3h  84,82p
  6. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31019   H  3h  84,33p
  7. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257423   H  3h  83,42p
  8. Nagy János                     A23 HU-09- 09-93272   H  3h  83,18p
  9. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- D-234632   H  3h  82,40p
 10. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  3h  81,90p
 11. Japport Zoltán                 A50 HU-11- D-397009   H  3h  81,45p
 12. Majoros István                 A50 HU 12-D-538324    H  3h  79,31p
 13. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  3h  78,98p
 14. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-253832   H  3h  77,05p
 15. Petho László                   A12 HU 09-07-19918    H  3h  75,77p
 16. Nagy János                     A23 HU-12- D-502319   H  3h  75,69p
 17. Csányi Sándor                  A12 HU 11-D-344545    H  3h  75,03p
 18. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-293382   H  3h  74,77p
 19. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502012   H  3h  74,68p
 20. Csörgi László                  A50 HU 10-07-27678    H  3h  74,16p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  3h  99,93p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  3h  87,11p
  3. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  3h  85,92p
  4. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  3h  81,88p
  5. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  3h  76,29p
  6. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  3h  73,57p
  7. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  3h  72,76p
  8. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  3h  70,71p
  9. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562252   T  3h  69,99p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505688   T  3h  69,69p
 11. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-700280   T  3h  65,22p
 12. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-604823   T  3h  64,01p
 13. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  3h  57,56p
 14. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531005   T  3h  57,28p
 15. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  3h  56,63p
 16. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37997   T  2h  65,84p
 17. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  2h  63,69p
 18. Jánosi Pál                     A23 HU-09- 09-92429   T  2h  63,42p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  2h  62,04p
 20. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601651   T  2h  61,93p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Fejos Zsolt                    A23 HU-10- 09-01352   H  3h  90,49p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  3h  90,46p
  3. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602320   H  3h  83,97p
  4. Nagy János                     A23 HU-09- 09-93272   H  3h  82,47p
  5. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257423   H  3h  82,37p
  6. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  3h  78,31p
  7. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502012   H  3h  75,31p
  8. Gavaldik József                A23 HU-10- 09-01667   H  3h  73,01p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12- D-502355   H  3h  72,01p
 10. Nagy Varga Viktor              R38 HU 13-D-619437    H  3h  71,84p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  3h  86,55p
  2. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  3h  82,61p
  3. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  3h  72,08p
  4. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  3h  71,23p
  5. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  3h  70,02p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505688   T  3h  69,13p
  7. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562252   T  3h  68,79p
  8. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-604823   T  3h  63,13p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  3h  56,39p
 10. Jánosi Pál                     A23 HU-09- 09-92429   T  2h  64,23p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU 13-D-619437    H  3h  83,46p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  3h  80,87p
  3. Szabó Elek                     R38 HU 09-09-98921    H  3h  79,22p
  4. Nagy Varga Viktor              R38 HU 12-D-503512    H  3h  59,91p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-D-427100    H  3h  48,54p
  6. Szabó Elek                     R38 HU 10-09-05425    H  2h  67,03p
  7. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  2h  65,87p
  8. Nagy Lehel dr.                 R38 HU 12-D-529501    H  2h  65,47p
  9. Baráth József                  R38 HU 13-09-21505    H  2h  62,10p
 10. Szabó Elek                     R38 HU 13-09-21413    H  2h  55,57p