Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A23 Nagykáta
Első adat felvétele: 2014.05.27 17:16:25
Az adatok utolsó módosítása: 2014.05.29 19:28:19
A lista kiadásának időpontja: 2014.05.29 19:52:37
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.06.26 17:16:25
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 04 verseny 

Feleresztés helye: Dickerldorf
Feleresztés ideje: 2014.05.24 07:50
Időjárás         : Derült, napos
Kisérő           : Kovács József
Központi táv     : 424000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 41
Legkisebb pont   : 16,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A04 Kartal              9   14   130   26   33   1189,07   1122,33   1109,69
A12 Aszód              13   21   168   34   42   1175,66   1122,15   1113,48
A26 Kartal              8   13   114   23   29   1170,75   1117,92   1109,28
A50 Zsámbok            13   30   268   54   67   1173,82   1127,05   1110,37
V10 Hatvan             11   25   242   48   61   1173,36   1064,48   1035,26
Hatvan I.              54  103   922  184  231   1189,07   1113,48   1098,25
A23 Nagykáta           25   62   553  111  138   1171,59   1098,07   1085,89
A36 Tápiószecso        13   22   180   36   45   1181,22   1112,31   1095,43
A64 Szentmártonkáta    10   13   117   23   29   1160,74   1102,30   1095,43
R38 Jászberény          8    9    77   15   19   1162,65   1102,56   1081,65
Hatvan II.             56  106   927  185  232   1181,22   1099,69   1088,83
Tagszövetségben       110  209  1849  370  462   1189,07   1106,53   1094,24

A23 egyesületi díjlista
   1. Nagy János                     2.cs. HU-12- 09-14510   H 1171,59 m/p
   2. Jánosi Pál                     3.cs. HU-13-  D602029   H 1157,92 m/p
   3. Molnár Pál                     2.cs. HU-11- 09-07742   T 1157,23 m/p
   4. Fazekas István ifj.            3.cs. HU-10- D-257079   T 1155,75 m/p
   5. Jánosi Pál                     2.cs. HU-13-  D602035   H 1153,08 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bajtek Tibor                    1.cs. Dt: 457497 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  28.   2h  62,43p    R:  49.   2h  59,74p    T: 102.   2h  54,36p
Összesített E:  11.  12h 320,96p    R:  19.  12h 332,95p    T:  41.  12h 330,28p
   HU-12- D-505988   T 24 14:30:37  1141,94 m/p  17  38,13   42  36,63  131  34,06
   HU-12- D-505919   H 24 14:44:39  1103,30 m/p  94  24,30  169  23,11  389  20,30

Bajtek Tibor                    2.cs. Dt: 457497 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  26.   2h  67,28p    R:  46.   2h  64,21p    T:  94.   2h  58,68p
Összesített E:  16.   9h 242,54p    R:  32.  11h 278,71p    T:  60.  12h 288,20p
   HU-12- D-505685   H 24 14:31:43  1138,82 m/p  22  37,23   50  35,78  148  33,16
   HU-13- D-603914   T 24 14:39:53  1116,13 m/p  62  30,05  119  28,43  291  25,52

Bajtek Tibor                    3.cs. Dt: 457497 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  27.   2h  64,77p    R:  48.   2h  61,55p    T:  99.   2h  55,96p
   HU-13- D-603947   T 24 14:30:35  1142,04 m/p  16  38,31   41  36,74  129  34,17
   HU-13- D-603945   T 24 14:43:01  1107,66 m/p  82  26,46  153  24,81  361  21,79

Bajtek Tibor                    5.cs. Dt: 457497 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   4h 107,07p    R:  26.   4h 101,70p    T:  73.   3h  75,52p
   HU-11- D-402185   T 24 14:31:46  1138,67 m/p  24  36,87   52  35,57  151  33,00
   HU-11- D-400534   T 24 14:42:28  1109,14 m/p  77  27,35  145  25,66  347  22,54
   HU-12- D-505971   H 24 14:44:52  1102,72 m/p  96  23,94  174  22,58  395  19,98
   HU-11- D-437790   T 24 14:48:51  1092,23 m/p 124  18,91  218  17,89    0   0,00

Bajtek Tibor                    7.cs. Dt: 457497 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  31.   2h  49,68p    R:  54.   2h  47,18p    T: 133.   1h  25,85p
   HU-13- D-603926   H 24 14:39:43  1116,58 m/p  60  30,41  117  28,65  285  25,85
   HU-13- D-603920   H 24 14:48:20  1093,58 m/p 122  19,27  212  18,53    0   0,00

Bálint Attila                   0.cs. Dt: 426645 Kg:  12 Ók:   0 Kp:   0
   HU-12- D-561674   H 24 14:05:17  1136,86 m/p  30  35,79   60  34,72  162  32,41
   HU-13- D-605929   T 24 14:07:05  1131,43 m/p  42  33,64   81  32,48  204  30,17
   HU-12- D-561651   H 24 14:19:29  1095,41 m/p 117  20,17  206  19,17  449  17,09
   HU-13- 09-19421   H 24 14:19:40  1094,90 m/p 120  19,63  209  18,85  457  16,67

Bálint Attila                   1.cs. Dt: 426645 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   3h  85,12p    R:  33.   3h  81,89p    T:  90.   2h  60,97p
Összesített E:  30.   5h 133,84p    R:  55.   6h 149,01p    T: 122.   5h 125,53p
   HU-13- 09-19408   T 24 14:06:48  1132,29 m/p  40  34,00   79  32,69  197  30,54
   HU-12- D-561653   T 24 14:06:51  1132,13 m/p  41  33,82   80  32,59  199  30,43
   HU-13- 09-19413   H 24 14:21:28  1089,86 m/p 133  17,30  230  16,61    0   0,00

Bálint Attila                   2.cs. Dt: 426645 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   4h 109,77p    R:  24.   4h 103,40p    T:  56.   4h  92,65p
   HU-12- D-561640   H 24 14:09:24  1124,53 m/p  50  32,20  102  30,24  252  27,61
   HU-12- D-561636   H 24 14:12:38  1115,02 m/p  64  29,69  122  28,11  297  25,20
   HU-11- 09-10727   H 24 14:16:35  1103,63 m/p  93  24,48  168  23,22  387  20,40
   HU-11- 09-10761   H 24 14:17:37  1100,69 m/p  99  23,40  181  21,83  405  19,44

Bohacsek András                 1.cs. Dt: 435456 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  42.   1h  26,64p    R:  72.   1h  25,03p    T: 140.   1h  22,00p
Összesített E:  32.   3h  78,09p    R:  68.   3h  77,21p    T: 144.   3h  71,46p
   HU 09-09-93018    H 24 14:23:02  1107,94 m/p  81  26,64  151  25,03  357  22,00

Fazekas István id.              1.cs. Dt: 431557 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  43.   1h  23,76p    R:  75.   1h  22,04p    T: 145.   1h  19,60p
Összesített E:  33.   3h  68,68p    R:  72.   3h  69,18p    T: 147.   3h  67,58p
   HU-11- D-401033   T 24 14:21:43  1101,71 m/p  97  23,76  179  22,04  402  19,60

Fazekas István ifj.             1.cs. Dt: 431557 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   3h  93,02p    R:  32.   3h  88,71p    T:  68.   3h  80,31p
Összesített E:  10.  14h 354,46p    R:  16.  14h 369,71p    T:  33.  15h 379,66p
   HU-12- D-574722   H 24 14:08:07  1141,33 m/p  19  37,77   44  36,42  134  33,90
   HU-10- D-257030   T 24 14:16:34  1116,38 m/p  61  30,23  118  28,54  288  25,69
   HU-10- D-257060   H 24 14:20:54  1104,01 m/p  90  25,02  163  23,75  381  20,72

Fazekas István ifj.             2.cs. Dt: 431557 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   3h  83,32p    R:  34.   3h  79,77p    T:  77.   3h  72,37p
Összesített E:  18.  10h 226,29p    R:  36.  10h 237,86p    T:  76.  10h 234,53p
   HU-13- D-601720   H 24 14:09:41  1136,62 m/p  33  35,25   64  34,29  166  32,20
   HU-10- M-123413   T 24 14:20:06  1106,27 m/p  85  25,92  157  24,39  371  21,26
   HU-13- D-602061   T 24 14:22:35  1099,27 m/p 106  22,15  188  21,09  415  18,91

Fazekas István ifj.             3.cs. Dt: 431557 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   4h 136,70p    R:  13.   4h 131,51p    T:  32.   4h 122,70p
   HU-10- D-257079   T 24 14:03:24  1155,75 m/p   4  40,46   13  39,72   50  38,39
   HU-12- D-502012   H 24 14:05:38  1148,88 m/p   9  39,56   25  38,44   80  36,78
   HU-10- D-257026   H 24 14:15:55  1118,26 m/p  57  30,94  113  29,07  275  26,38
   HU-12- D-502014   T 24 14:20:14  1105,89 m/p  86  25,74  158  24,28  373  21,15

Fazekas István ifj.             4.cs. Dt: 431557 Kg:   3 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  34.   1h  37,41p    R:  59.   1h  35,89p    T: 119.   1h  33,37p
   HU-13- D-601761   T 24 14:08:38  1139,78 m/p  21  37,41   49  35,89  144  33,37

Fejos Zsolt                     1.cs. Dt: 435844 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   5h 123,48p    R:  25.   4h 102,13p    T:  57.   4h  92,23p
Összesített E:   1.  18h 480,24p    R:   1.  19h 506,30p    T:   6.  19h 494,46p
   HU-13- D-602328   H 24 14:14:16  1134,22 m/p  38  34,36   72  33,44  181  31,39
   HU-11- D-426745   T 24 14:23:20  1108,08 m/p  80  26,81  149  25,24  353  22,22
   HU-11- 09-10408   H 24 14:24:50  1103,87 m/p  91  24,84  165  23,54  383  20,62
   HU-12- D-562211   T 24 14:27:12  1097,29 m/p 115  20,53  199  19,91  432  18,00
   HU-11- D-426710   H 24 14:30:38  1087,89 m/p 135  16,94    0   0,00    0   0,00

Fejos Zsolt                     2.cs. Dt: 435844 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   5h 147,72p    R:  10.   5h 140,69p    T:  43.   4h 112,99p
Összesített E:   4.  16h 424,10p    R:   9.  16h 429,21p    T:  25.  15h 401,52p
   HU-13- D-602310   T 24 14:11:47  1141,60 m/p  18  37,95   43  36,53  132  34,01
   HU-12- D-562219   H 24 14:13:03  1137,83 m/p  25  36,69   54  35,36  154  32,84
   HU-13- D-602349   H 24 14:22:27  1110,57 m/p  73  28,07  140  26,20  334  23,23
   HU-13- D-602341   T 24 14:22:38  1110,05 m/p  74  27,89  141  26,09  340  22,91
   HU-13- D-602330   T 24 14:30:06  1089,34 m/p 134  17,12  231  16,51    0   0,00

Fejos Zsolt                     3.cs. Dt: 435844 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  23.   3h  72,54p    R:  41.   3h  68,70p    T:  89.   3h  61,15p
   HU-10-   O-1632   H 24 14:22:13  1111,23 m/p  70  28,61  134  26,84  325  23,71
   HU-12-  O-12111   H 24 14:26:20  1099,69 m/p 103  22,68  185  21,41  412  19,07
   HU-13- D-602325   H 24 14:26:55  1098,07 m/p 111  21,25  194  20,45  425  18,37

Fejos Zsolt                     4.cs. Dt: 435844 Kg:   2 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  41.   1h  29,87p    R:  70.   1h  28,33p    T: 134.   1h  25,47p
   HU-13- D-603459   T 24 14:20:31  1116,07 m/p  63  29,87  120  28,33  292  25,47

Gavaldik József                 1.cs. Dt: 445443 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  22.   3h  73,09p    R:  40.   3h  68,80p    T: 110.   2h  45,12p
Összesített E:  13.  12h 284,13p    R:  21.  14h 322,84p    T:  42.  15h 329,13p
   HU-09- 09-93954   H 24 14:30:21  1112,63 m/p  66  29,33  128  27,48  315  24,24
   HU-10- 09-01658   H 24 14:33:02  1105,23 m/p  88  25,38  161  23,96  378  20,88
   HU-10- 09-01667   H 24 14:38:12  1091,24 m/p 127  18,38  223  17,36    0   0,00

Gavaldik József                 3.cs. Dt: 445443 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  32.   2h  45,37p    R:  55.   2h  42,81p    T: 139.   1h  22,64p
   HU-12- 09-15037   H 24 14:31:30  1109,45 m/p  76  27,53  144  25,77  345  22,64
   HU-11- 09-08443   H 24 14:38:23  1090,75 m/p 130  17,84  226  17,04    0   0,00

Gavaldik József                 4.cs. Dt: 445443 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  48.   1h  16,76p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-12- 09-15008   T 24 14:39:48  1086,98 m/p 136  16,76    0   0,00    0   0,00

Huszár Péter                    1.cs. Dt: 433146 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 173,21p    R:   5.   5h 166,89p    T:  18.   5h 154,26p
Összesített E:   6.  14h 401,93p    R:  12.  14h 408,80p    T:  27.  14h 395,93p
   HU-12- 09-14258   H 24 14:10:23  1138,71 m/p  23  37,05   51  35,68  150  33,05
   HU-11- D-400753   H 24 14:10:59  1136,92 m/p  28  36,15   57  35,04  159  32,57
   HU-12-  O-12114   H 24 14:11:02  1136,77 m/p  31  35,61   61  34,61  163  32,36
   HU-12- D-501938   T 24 14:11:05  1136,62 m/p  32  35,43   63  34,40  165  32,25
   HU-12- 09-14267   H 24 14:19:25  1112,29 m/p  68  28,97  131  27,16  319  24,03
   HU-10- D-257692   H 24 14:23:58  1099,45 m/p 104  22,51  186  21,30  413  19,01

Huszár Péter                    2.cs. Dt: 433146 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 163,33p    R:   6.   5h 156,54p    T:  23.   5h 143,80p
Összesített E:   7.  15h 393,76p    R:  14.  15h 400,82p    T:  29.  15h 393,26p
   HU-13- D-601656   H 24 14:11:00  1136,87 m/p  29  35,97   59  34,82  161  32,46
   HU-13- D-603991   H 24 14:11:35  1135,13 m/p  35  34,89   67  33,97  171  31,93
   HU-13- D-603990   T 24 14:13:23  1129,80 m/p  44  33,28   84  32,16  213  29,69
   HU-13- D-601653   H 24 14:16:01  1122,09 m/p  54  31,48  107  29,71  263  27,02
   HU-13- D-601667   H 24 14:20:20  1109,68 m/p  75  27,71  143  25,88  344  22,70
   HU-13- D-601651   T 24 14:20:36  1108,92 m/p  78  27,17  146  25,56  348  22,48

Huszár Péter                    3.cs. Dt: 433146 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  46.   1h  19,09p    R:  79.   1h  18,42p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-13- D-601661   T 24 14:26:20  1092,88 m/p 123  19,09  213  18,42    0   0,00

Jánosi Pál                      1.cs. Dt: 432059 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   4h 135,81p    R:  15.   4h 129,39p    T:  35.   4h 119,23p
Összesített E:   5.  16h 407,55p    R:   5.  18h 450,84p    T:  13.  19h 454,49p
   HU-11- D-400854   T 24 14:07:54  1143,32 m/p  15  38,49   38  37,06  119  34,70
   HU-13-  D602019   H 24 14:12:21  1130,01 m/p  43  33,46   83  32,27  212  29,74
   HU-13-  D602007   H 24 14:14:39  1123,25 m/p  51  32,02  103  30,14  255  27,45
   HU-12- D-562102   H 24 14:14:46  1122,91 m/p  52  31,84  105  29,92  257  27,34

Jánosi Pál                      2.cs. Dt: 432059 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   3h 100,74p    R:  30.   3h  97,23p    T:  59.   3h  91,46p
Összesített E:  12.  11h 297,96p    R:  23.  11h 307,66p    T:  53.  11h 297,82p
   HU-13-  D602035   H 24 14:04:42  1153,08 m/p   5  40,28   18  39,19   60  37,85
   HU-11- D-400845   T 24 14:07:51  1143,47 m/p  13  38,85   36  37,27  115  34,92
   HU-12- D-562182   T 24 14:23:14  1098,73 m/p 109  21,61  191  20,77  419  18,69

Jánosi Pál                      3.cs. Dt: 432059 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  29.   2h  60,81p    R:  50.   2h  59,21p    T: 100.   2h  55,80p
   HU-13-  D602029   H 24 14:03:08  1157,92 m/p   2  40,82    9  40,15   41  38,87
   HU-13-  D602005   H 24 14:24:31  1095,16 m/p 118  19,99  207  19,06  452  16,93

Kalocsai András                 1.cs. Dt: 429589 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  40.   1h  32,38p    R:  67.   1h  30,35p    T: 129.   1h  27,66p
Összesített E:  27.   6h 155,48p    R:  54.   6h 160,30p    T: 108.   6h 153,73p
   HU-12- 09-14053   T 24 14:11:53  1124,92 m/p  49  32,38  101  30,35  251  27,66

Kollár György                   1.cs. Dt: 435932 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   2h  78,94p    R:  35.   2h  76,25p    T:  79.   2h  72,13p
Összesített E:  15.   9h 254,44p    R:  33.   9h 260,28p    T:  70.   9h 258,02p
   HU-11- D-426624   H 24 14:09:17  1149,32 m/p   7  39,92   23  38,66   78  36,89
   HU-11- D-426623   H 24 14:10:50  1144,64 m/p  12  39,02   33  37,59  109  35,24

Ledacs Kiss Imre                1.cs. Dt: 449921 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  25.   3h  67,87p    R:  45.   3h  64,64p    T:  98.   3h  57,52p
Összesített E:   9.  15h 378,22p    R:  13.  16h 401,68p    T:  28.  16h 395,37p
   HU-12- D-562324   H 24 14:35:47  1108,73 m/p  79  26,99  147  25,45  349  22,43
   HU-13- D-700629   H 24 14:39:58  1097,42 m/p 112  21,07  196  20,23  428  18,21
   HU-12- D-562253   T 24 14:40:50  1095,11 m/p 119  19,81  208  18,96  453  16,88

Lengyel János                   1.cs. Dt: 434172 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  37.   1h  34,18p    R:  63.   1h  32,80p    T: 124.   1h  30,59p
Összesített E:  20.   8h 195,24p    R:  38.   9h 222,12p    T:  87.   8h 209,70p
   HU-12- D-562397   H 24 14:13:26  1132,33 m/p  39  34,18   78  32,80  196  30,59

Molnár Pál                      1.cs. Dt: 432997 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   5h 141,43p    R:  12.   5h 132,79p    T:  37.   5h 118,61p
Összesített E:   8.  16h 382,41p    R:  10.  17h 411,71p    T:  32.  16h 385,87p
   HU-11- 09-07702   H 24 14:14:29  1126,18 m/p  45  33,10   95  30,99  241  28,19
   HU-11- 09-07708   T 24 14:17:35  1117,17 m/p  58  30,76  115  28,86  280  26,11
   HU-11- 09-07746   T 24 14:19:16  1112,34 m/p  67  29,15  129  27,37  317  24,14
   HU-11- 09-07715   H 24 14:21:58  1104,68 m/p  89  25,20  162  23,85  380  20,78
   HU-12- D-501969   T 24 14:23:27  1100,51 m/p 100  23,22  182  21,72  406  19,39
   HU-11- 09-07732   T 24 14:24:07  1098,65 m/p 110  21,43  192  20,66  420  18,64

Molnár Pál                      2.cs. Dt: 432997 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  24.   2h  69,07p    R:  42.   2h  66,66p    T:  87.   2h  62,31p
Összesített E:  26.   6h 161,57p    R:  43.   9h 214,32p    T:  81.  10h 227,34p
   HU-11- 09-07742   T 24 14:04:10  1157,23 m/p   3  40,64   10  40,04   43  38,76
   HU-13- D-602273   T 24 14:19:43  1111,06 m/p  71  28,43  136  26,62  328  23,55

Molnár Pál                      3.cs. Dt: 432997 Kg:   2 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  35.   1h  36,51p    R:  60.   1h  35,25p    T: 121.   1h  32,73p
   HU-13- D-602286   H 24 14:10:42  1137,37 m/p  26  36,51   55  35,25  156  32,73

Moravcsik Lénárd                1.cs. Dt: 432976 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  47.   1h  17,66p    R:  82.   1h  16,83p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  23.   8h 178,10p    R:  39.  10h 221,46p    T:  82.  10h 220,08p
   HU-10- 09-00595   T 24 14:27:06  1090,35 m/p 131  17,66  228  16,83    0   0,00

Nagy János                      1.cs. Dt: 432943 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   4h  97,37p    R:  36.   3h  76,04p    T: 105.   2h  53,03p
Összesített E:  17.  10h 240,74p    R:  28.  13h 291,69p    T:  54.  14h 296,74p
   HU-11- 09-07828   H 24 14:16:56  1118,91 m/p  55  31,30  111  29,29  272  26,54
   HU-11- 09-07813   H 24 14:16:58  1118,81 m/p  56  31,12  112  29,18  273  26,49
   HU-11- 09-07802   H 24 14:26:41  1091,41 m/p 126  18,55  221  17,57    0   0,00
   HU-11- 09-07843   H 24 14:28:42  1085,89 m/p 138  16,40    0   0,00    0   0,00

Nagy János                      2.cs. Dt: 432943 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   4h 125,22p    R:  18.   4h 120,34p    T:  44.   4h 112,45p
   HU-12- 09-14510   H 24 13:59:32  1171,59 m/p   1  41,00    3  40,79   14  40,31
   HU-10- 09-01043   H 24 14:15:39  1122,63 m/p  53  31,66  106  29,82  259  27,23
   HU-12- D-502306   H 24 14:17:39  1116,84 m/p  59  30,59  116  28,75  281  26,06
   HU-11- 09-07818   H 24 14:23:55  1099,07 m/p 107  21,97  189  20,98  416  18,85

Nagy László                     1.cs. Dt: 432103 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  36.   1h  36,33p    R:  61.   1h  35,14p    T: 122.   1h  32,62p
Összesített E:  31.   4h 128,43p    R:  56.   5h 143,59p    T: 114.   5h 138,78p
   HU-11- 09-07988   H 24 14:10:03  1136,96 m/p  27  36,33   56  35,14  158  32,62

Nagy Zoltán                     1.cs. Dt: 437226 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   5h 137,32p    R:  14.   5h 130,34p    T:  40.   5h 116,90p
Összesített E:   3.  17h 426,11p    R:   8.  17h 435,22p    T:  21.  17h 421,03p
   HU-12-009-14671   H 24 14:15:24  1134,43 m/p  37  34,54   71  33,55  179  31,50
   HU-11- 09-08104   H 24 14:23:24  1111,36 m/p  69  28,79  133  26,94  322  23,87
   HU-12-009-14664   H 24 14:24:59  1106,91 m/p  84  26,10  156  24,49  367  21,47
   HU-11- 09-08077   H 24 14:25:22  1105,84 m/p  87  25,56  159  24,17  374  21,10
   HU-11- 09-08099   H 24 14:27:42  1099,35 m/p 105  22,33  187  21,19  414  18,96

Nagy Zoltán                     2.cs. Dt: 437226 Kg:   9 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  38.   1h  32,92p    R:  65.   1h  30,88p    T: 127.   1h  28,03p
   HU-13- 09-19688   H 24 14:18:19  1125,91 m/p  46  32,92   96  30,88  244  28,03

Péter Szabolcs dr.              1.cs. Dt: 432398 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  45.   1h  21,79p    R:  77.   1h  20,87p    T: 148.   1h  18,80p
Összesített E:  29.   7h 148,21p    R:  50.   8h 175,62p    T: 104.   7h 164,58p
   HU-07- 09-79438   H 24 14:23:28  1098,94 m/p 108  21,79  190  20,87  417  18,80

Péter Szabolcs dr.              2.cs. Dt: 432398 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   5h 116,31p    R:  19.   5h 111,61p    T:  80.   3h  70,33p
Összesített E:  28.   7h 153,43p    R:  51.   8h 170,10p    T: 102.   9h 168,49p
   HU-13- 09-19727   H 24 14:11:06  1134,61 m/p  36  34,72   69  33,76  175  31,71
   HU-11- 09-08208   H 24 14:21:44  1103,81 m/p  92  24,66  166  23,43  385  20,51
   HU-09- 09-93606   H 24 14:24:03  1097,32 m/p 114  20,71  198  20,02  430  18,11
   HU-12- 09-14707   H 24 14:26:20  1091,00 m/p 128  18,20  224  17,25    0   0,00
   HU-12- 09-14747   H 24 14:26:24  1090,81 m/p 129  18,02  225  17,15    0   0,00

Száraz László                   0.cs. Dt: 429068 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
   HU-12- 09-14400   H 24 14:19:54  1100,46 m/p 101  23,04  183  21,62  407  19,33
   HU-12- D-502680   H 24 14:23:34  1090,20 m/p 132  17,48  229  16,72    0   0,00

Száraz László                   2.cs. Dt: 429068 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  30.   2h  50,40p    R:  53.   2h  47,61p    T: 111.   2h  41,87p
Összesített E:  19.   8h 221,94p    R:  37.   8h 222,34p    T:  77.   9h 232,40p
   HU-13- D-604791   T 24 14:17:29  1107,32 m/p  83  26,28  154  24,71  363  21,68
   HU-12- 09-14325   T 24 14:18:59  1103,05 m/p  95  24,12  171  22,90  391  20,19

Száraz László                   3.cs. Dt: 429068 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  39.   1h  32,56p    R:  66.   1h  30,46p    T: 128.   1h  27,82p
   HU-11- D-403959   T 24 14:11:12  1125,57 m/p  48  32,56  100  30,46  248  27,82

Szöllosi Gábor                  1.cs. Dt: 432718 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 191,70p    R:   2.   5h 185,51p    T:   9.   5h 175,17p
Összesített E:   2.  16h 463,70p    R:   3.  17h 487,55p    T:  11.  17h 479,62p
   HU-13- 09-19993   H 24 14:05:49  1151,41 m/p   6  40,10   22  38,76   72  37,21
   HU-12- D-502371   T 24 14:06:35  1149,06 m/p   8  39,74   24  38,55   79  36,84
   HU-11- 09-07876   T 24 14:07:48  1145,36 m/p  11  39,20   31  37,81  106  35,40
   HU-11- 09-07882   T 24 14:09:16  1140,93 m/p  20  37,59   45  36,31  137  33,74
   HU-10- 09-01054   H 24 14:11:01  1135,69 m/p  34  35,07   66  34,08  170  31,98

Szöllosi Gábor                  2.cs. Dt: 432718 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  21.   3h  74,34p    R:  52.   2h  54,10p    T: 107.   2h  47,79p
   HU-09- 09-93210   H 24 14:18:45  1113,10 m/p  65  29,51  127  27,58  312  24,40
   HU-10- 09-01075   H 24 14:19:29  1111,01 m/p  72  28,25  137  26,52  331  23,39
   HU-09- 09-93208   H 24 14:28:19  1086,37 m/p 137  16,58    0   0,00    0   0,00

Szöllosi Gábor                  3.cs. Dt: 432718 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h 152,03p    R:   8.   5h 145,69p    T:  28.   5h 134,99p
   HU-11- 09-07886   T 24 14:06:44  1148,61 m/p  10  39,38   26  38,34   82  36,68
   HU-10- 09-01068   T 24 14:08:27  1143,40 m/p  14  38,67   37  37,17  118  34,76
   HU-11- 09-07851   T 24 14:14:25  1125,65 m/p  47  32,74   99  30,56  247  27,87
   HU-11- D-408311   T 24 14:24:20  1097,34 m/p 113  20,89  197  20,13  429  18,16
   HU-12- D-502359   T 24 14:24:47  1096,09 m/p 116  20,35  203  19,49  441  17,52
   HU-12- D-502370   T 24 14:25:29  1094,15 m/p 121  19,45  210  18,74    0   0,00

Tomori László                   1.cs. Dt: 433215 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  44.   1h  22,86p    R:  76.   1h  21,51p    T: 147.   1h  19,23p
Összesített E:  24.   7h 166,94p    R:  41.  10h 219,85p    T:  85.  10h 215,50p
   HU-11- 09-08301   H 24 14:23:48  1100,09 m/p 102  22,86  184  21,51  409  19,23

Tomori László                   2.cs. Dt: 433215 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  33.   2h  42,31p    R:  57.   2h  39,62p    T: 146.   1h  19,55p
Összesített E:  14.  11h 265,05p    R:  24.  13h 303,57p    T:  55.  13h 296,59p
   HU-10- 09-01175   T 24 14:23:25  1101,16 m/p  98  23,58  180  21,94  403  19,55
   HU-11- D-401376   H 24 14:26:54  1091,50 m/p 125  18,73  220  17,68    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 11-07-29452    H 1189,07 m/p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 10-09-01947    H 1181,22 m/p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402857    H 1180,12 m/p
   4. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-541069    H 1175,66 m/p
   5. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 12-07-32651    H 1175,16 m/p
   6. Kovács-Lados-Kállai            1.cs. A04 HU 12-07-32795    H 1175,10 m/p
   7. Czakó József                   1.cs. A04 HU 11-D-344200    H 1174,52 m/p
   8. Fodor László                   1.cs. A04 HU 10-D-255060    H 1174,08 m/p
   9. Fodor László                   1.cs. A04 HU 10-D-255051    H 1174,08 m/p
  10. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-11- 07-31001   H 1173,82 m/p
  11. Kiss József                    1.cs. V10 HU 10-07-28026    H 1173,36 m/p
  12. Csörgi László                  1.cs. A50 HU 10-07-27667    H 1173,36 m/p
  13. Fodor László                   2.cs. A04 HU 12-D-462417    T 1172,85 m/p
  14. Nagy János                     2.cs. A23 HU-12- 09-14510   H 1171,59 m/p
  15. Kovágó Gábor                   1.cs. A50 HU-10- D-255202   H 1171,31 m/p
  16. Fogarassy Sándor               2.cs. A26 HU-13- D-596951   H 1170,75 m/p
  17. Dorner György                  1.cs. A12 HU 10-D-238007    H 1169,03 m/p
  18. Fehér László                   1.cs. A12 HU 12-07-33055    H 1167,82 m/p
  19. Fehér László                   2.cs. A12 HU 13-07-36989    H 1167,16 m/p
  20. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 12-D-502618    H 1167,05 m/p
  21. Csörgi László                  2.cs. A50 HU 13-D-620419    H 1166,45 m/p
  22. Lakatos József                 1.cs. A26 HU-12- D-463371   H 1165,99 m/p
  23. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-11- D-346155   T 1165,08 m/p
  24. Kovágó Gábor                   1.cs. A50 HU-12- D-535220   H 1164,60 m/p
  25. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-12-  O-13241   T 1164,21 m/p
  26. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 09-07-20198    H 1163,73 m/p
  27. Dorner György                  1.cs. A12 HU 11-D-344302    H 1163,53 m/p
  28. Dorner György                  2.cs. A12 HU 13-D-618161    H 1163,20 m/p
  29. Kazi Zoltán                    1.cs. A12 HU 11-07-29815    H 1163,01 m/p
  30. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-09-20296    H 1162,87 m/p
  31. Kovágó Gábor                   3.cs. A50 HU-12- D-530637   H 1162,67 m/p
  32. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU 11-D-403038    H 1162,65 m/p
  33. Dósa József                    1.cs. A64 HU-11- D-402713   H 1160,74 m/p
  34. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50 HU-12- 07-34111   H 1160,70 m/p
  35. Szekeres István                1.cs. A50 HU 13-07-38390    H 1160,03 m/p
  36. Kovágó Gábor                   2.cs. A50 HU-12- D-535216   T 1159,95 m/p
  37. Boda Ákos                      3.cs. A50 HU-13- D-619182   H 1159,12 m/p
  38. Grizner Sándor                 1.cs. R38 HU 12-D-503585    H 1158,80 m/p
  39. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-07-29678    H 1158,46 m/p
  40. Kiss József                    1.cs. V10 HU 11-07-31274    H 1158,23 m/p
  41. Jánosi Pál                     3.cs. A23 HU-13-  D602029   H 1157,92 m/p
  42. Futó Ferenc                    1.cs. A04 HU 09-07-19332    H 1157,53 m/p
  43. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-11- 09-07742   T 1157,23 m/p
  44. Zámbó János                    1.cs. A04 HU 10-O-1325      H 1157,11 m/p
  45. Kovágó Gábor                   2.cs. A50 HU-11- 07-30933   T 1157,07 m/p
  46. Tóth József                    1.cs. A12 HU 12-07-33014    H 1156,97 m/p
  47. Mészáros László                1.cs. A36 HU 10-O-1659      H 1156,67 m/p
  48. Kiss József                    1.cs. V10 HU 11-07-31282    H 1155,90 m/p
  49. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-09-20260    H 1155,77 m/p
  50. Fazekas István ifj.            3.cs. A23 HU-10- D-257079   T 1155,75 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 10-09-01947    H 1181,22 m/p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402857    H 1180,12 m/p
   3. Nagy János                     2.cs. A23 HU-12- 09-14510   H 1171,59 m/p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 12-D-502618    H 1167,05 m/p
   5. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-09-20296    H 1162,87 m/p
   6. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU 11-D-403038    H 1162,65 m/p
   7. Dósa József                    1.cs. A64 HU-11- D-402713   H 1160,74 m/p
   8. Grizner Sándor                 1.cs. R38 HU 12-D-503585    H 1158,80 m/p
   9. Jánosi Pál                     3.cs. A23 HU-13-  D602029   H 1157,92 m/p
  10. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-11- 09-07742   T 1157,23 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fodor László                   1.cs. A04    5 h.  192,72 p
   2. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  188,57 p
   3. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  185,20 p
   4. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    5 h.  181,40 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  181,21 p
   6. Sztrehovszki László            1.cs. A04    5 h.  178,59 p
   7. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    5 h.  178,11 p
   8. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  175,28 p
   9. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  175,17 p
  10. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  170,68 p
  11. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  170,00 p
  12. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  167,64 p
  13. Kaszás László                  1.cs. A26    5 h.  167,22 p
  14. Dulai László                   1.cs. A26    5 h.  157,87 p
  15. Zámbó János                    1.cs. A04    5 h.  156,93 p
  16. Kovágó Gábor                   6.cs. A50    5 h.  156,12 p
  17. Kovágó Gábor                   4.cs. A50    5 h.  154,95 p
  18. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  154,26 p
  19. Petho László                   2.cs. A12    5 h.  153,34 p
  20. Kevés Károly                   1.cs. V10    5 h.  152,34 p
  21. Fogarassy Sándor               1.cs. A26    5 h.  146,24 p
  22. Kancsár József                 1.cs. A12    4 h.  145,74 p
  23. Huszár Péter                   2.cs. A23    5 h.  143,80 p
  24. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.  142,08 p
  25. Tóth József                    1.cs. A12    5 h.  140,06 p
  26. Kómár József és fia            1.cs. A26    5 h.  137,87 p
  27. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.  135,10 p
  28. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    5 h.  134,99 p
  29. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.  131,55 p
  30. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    5 h.  128,58 p
  31. Ács Ferenc                     1.cs. A50    4 h.  123,49 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  188,70 p
   2. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  185,51 p
   3. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  181,78 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  178,58 p
   5. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  166,89 p
   6. Huszár Péter                   2.cs. A23    5 h.  156,54 p
   7. Dósa József                    1.cs. A64    5 h.  148,99 p
   8. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    5 h.  145,69 p

A verseny A23 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 1.cs.    5 h.  191,70 p
   2. Huszár Péter                   1.cs.    5 h.  173,21 p
   3. Huszár Péter                   2.cs.    5 h.  163,33 p
   4. Szöllosi Gábor                 3.cs.    5 h.  152,03 p
   5. Fejos Zsolt                    2.cs.    5 h.  147,72 p
   6. Molnár Pál                     1.cs.    5 h.  141,43 p
   7. Nagy Zoltán                    1.cs.    5 h.  137,32 p
   8. Fazekas István ifj.            3.cs.    4 h.  136,70 p
   9. Jánosi Pál                     1.cs.    4 h.  135,81 p
  10. Nagy János                     2.cs.    4 h.  125,22 p
  11. Fejos Zsolt                    1.cs.    5 h.  123,48 p
  12. Péter Szabolcs dr.             2.cs.    5 h.  116,31 p
  13. Bálint Attila                  2.cs.    4 h.  109,77 p
  14. Bajtek Tibor                   5.cs.    4 h.  107,07 p
  15. Jánosi Pál                     2.cs.    3 h.  100,74 p
  16. Nagy János                     1.cs.    4 h.   97,37 p
  17. Fazekas István ifj.            1.cs.    3 h.   93,02 p
  18. Bálint Attila                  1.cs.    3 h.   85,12 p
  19. Fazekas István ifj.            2.cs.    3 h.   83,32 p
  20. Kollár György                  1.cs.    2 h.   78,94 p
  21. Szöllosi Gábor                 2.cs.    3 h.   74,34 p
  22. Gavaldik József                1.cs.    3 h.   73,09 p
  23. Fejos Zsolt                    3.cs.    3 h.   72,54 p
  24. Molnár Pál                     2.cs.    2 h.   69,07 p
  25. Ledacs Kiss Imre               1.cs.    3 h.   67,87 p
  26. Bajtek Tibor                   2.cs.    2 h.   67,28 p
  27. Bajtek Tibor                   3.cs.    2 h.   64,77 p
  28. Bajtek Tibor                   1.cs.    2 h.   62,43 p
  29. Jánosi Pál                     3.cs.    2 h.   60,81 p
  30. Száraz László                  2.cs.    2 h.   50,40 p
  31. Bajtek Tibor                   7.cs.    2 h.   49,68 p
  32. Gavaldik József                3.cs.    2 h.   45,37 p
  33. Tomori László                  2.cs.    2 h.   42,31 p
  34. Fazekas István ifj.            4.cs.    1 h.   37,41 p
  35. Molnár Pál                     3.cs.    1 h.   36,51 p
  36. Nagy László                    1.cs.    1 h.   36,33 p
  37. Lengyel János                  1.cs.    1 h.   34,18 p
  38. Nagy Zoltán                    2.cs.    1 h.   32,92 p
  39. Száraz László                  3.cs.    1 h.   32,56 p
  40. Kalocsai András                1.cs.    1 h.   32,38 p
  41. Fejos Zsolt                    4.cs.    1 h.   29,87 p
  42. Bohacsek András                1.cs.    1 h.   26,64 p
  43. Fazekas István id.             1.cs.    1 h.   23,76 p
  44. Tomori László                  1.cs.    1 h.   22,86 p
  45. Péter Szabolcs dr.             1.cs.    1 h.   21,79 p
  46. Huszár Péter                   3.cs.    1 h.   19,09 p
  47. Moravcsik Lénárd               1.cs.    1 h.   17,66 p
  48. Gavaldik József                4.cs.    1 h.   16,76 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12    8 h.  262,59 p
   2. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    8 h.  255,41 p
   3. Kiss József                    1.cs. V10    8 h.  253,99 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    7 h.  228,68 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36    7 h.  227,19 p
   6. Sztrehovszki László            1.cs. A04    7 h.  225,05 p
   7. Fodor László                   1.cs. A04    6 h.  216,16 p
   8. Kaszás László                  1.cs. A26    7 h.  211,60 p
   9. Boda Ákos                      1.cs. A50    6 h.  203,69 p
  10. Kevés Károly                   1.cs. V10    7 h.  197,04 p
  11. Katona József                  1.cs. A36    6 h.  190,92 p
  12. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    6 h.  185,27 p
  13. Dulai László                   1.cs. A26    6 h.  183,23 p
  14. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  175,17 p
  15. Kómár József és fia            1.cs. A26    7 h.  173,39 p
  16. Huszár Péter                   1.cs. A23    6 h.  173,27 p
  17. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  170,00 p
  18. Huszár Péter                   2.cs. A23    6 h.  166,28 p
  19. Zámbó János                    1.cs. A04    5 h.  156,93 p
  20. Kovágó Gábor                   6.cs. A50    5 h.  156,12 p
  21. Kovágó Gábor                   4.cs. A50    5 h.  154,95 p
  22. Petho László                   2.cs. A12    5 h.  153,34 p
  23. Fogarassy Sándor               1.cs. A26    5 h.  146,24 p
  24. Kancsár József                 1.cs. A12    4 h.  145,74 p
  25. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.  142,08 p
  26. Tóth József                    1.cs. A12    5 h.  140,06 p
  27. Molnár Pál                     1.cs. A23    6 h.  137,25 p
  28. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.  135,10 p
  29. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    5 h.  134,99 p
  30. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.  131,55 p
  31. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    5 h.  128,58 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36    7 h.  240,78 p
   2. Katona József                  1.cs. A36    6 h.  204,78 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36    6 h.  195,51 p
   4. Huszár Péter                   1.cs. A23    6 h.  188,19 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  185,51 p
   6. Huszár Péter                   2.cs. A23    6 h.  182,10 p
   7. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    6 h.  164,43 p
   8. Molnár Pál                     1.cs. A23    6 h.  153,45 p

A verseny A23 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Huszár Péter                   1.cs.    6 h.  195,72 p
   2. Szöllosi Gábor                 1.cs.    5 h.  191,70 p
   3. Huszár Péter                   2.cs.    6 h.  190,50 p
   4. Szöllosi Gábor                 3.cs.    6 h.  171,48 p
   5. Molnár Pál                     1.cs.    6 h.  162,86 p
   6. Fejos Zsolt                    2.cs.    5 h.  147,72 p
   7. Nagy Zoltán                    1.cs.    5 h.  137,32 p
   8. Fazekas István ifj.            3.cs.    4 h.  136,70 p
   9. Jánosi Pál                     1.cs.    4 h.  135,81 p
  10. Nagy János                     2.cs.    4 h.  125,22 p
  11. Fejos Zsolt                    1.cs.    5 h.  123,48 p
  12. Péter Szabolcs dr.             2.cs.    5 h.  116,31 p
  13. Bálint Attila                  2.cs.    4 h.  109,77 p
  14. Bajtek Tibor                   5.cs.    4 h.  107,07 p
  15. Jánosi Pál                     2.cs.    3 h.  100,74 p
  16. Nagy János                     1.cs.    4 h.   97,37 p
  17. Fazekas István ifj.            1.cs.    3 h.   93,02 p
  18. Bálint Attila                  1.cs.    3 h.   85,12 p
  19. Fazekas István ifj.            2.cs.    3 h.   83,32 p
  20. Kollár György                  1.cs.    2 h.   78,94 p
  21. Szöllosi Gábor                 2.cs.    3 h.   74,34 p
  22. Gavaldik József                1.cs.    3 h.   73,09 p
  23. Fejos Zsolt                    3.cs.    3 h.   72,54 p
  24. Molnár Pál                     2.cs.    2 h.   69,07 p
  25. Ledacs Kiss Imre               1.cs.    3 h.   67,87 p
  26. Bajtek Tibor                   2.cs.    2 h.   67,28 p
  27. Bajtek Tibor                   3.cs.    2 h.   64,77 p
  28. Bajtek Tibor                   1.cs.    2 h.   62,43 p
  29. Jánosi Pál                     3.cs.    2 h.   60,81 p
  30. Száraz László                  2.cs.    2 h.   50,40 p
  31. Bajtek Tibor                   7.cs.    2 h.   49,68 p
  32. Gavaldik József                3.cs.    2 h.   45,37 p
  33. Tomori László                  2.cs.    2 h.   42,31 p
  34. Fazekas István ifj.            4.cs.    1 h.   37,41 p
  35. Molnár Pál                     3.cs.    1 h.   36,51 p
  36. Nagy László                    1.cs.    1 h.   36,33 p
  37. Lengyel János                  1.cs.    1 h.   34,18 p
  38. Nagy Zoltán                    2.cs.    1 h.   32,92 p
  39. Száraz László                  3.cs.    1 h.   32,56 p
  40. Kalocsai András                1.cs.    1 h.   32,38 p
  41. Fejos Zsolt                    4.cs.    1 h.   29,87 p
  42. Bohacsek András                1.cs.    1 h.   26,64 p
  43. Fazekas István id.             1.cs.    1 h.   23,76 p
  44. Tomori László                  1.cs.    1 h.   22,86 p
  45. Péter Szabolcs dr.             1.cs.    1 h.   21,79 p
  46. Huszár Péter                   3.cs.    1 h.   19,09 p
  47. Moravcsik Lénárd               1.cs.    1 h.   17,66 p
  48. Gavaldik József                4.cs.    1 h.   16,76 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   10 h.  336,06 p
   2. Katona József                  1.cs. A36   10 h.  325,92 p
   3. Fodor László                   1.cs. A04   10 h.  324,82 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   10 h.  319,96 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   10 h.  311,35 p
   6. Kovágó Gábor                   6.cs. A50   10 h.  299,75 p
   7. Kómár József és fia            1.cs. A26   10 h.  286,24 p
   8. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    9 h.  280,11 p
   9. Kancsár József                 1.cs. A12    9 h.  277,16 p
  10. Sztrehovszki László            1.cs. A04    8 h.  276,96 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    9 h.  273,92 p
  12. Kovágó Gábor                   3.cs. A50    9 h.  268,01 p
  13. Fehér László                   1.cs. A12    9 h.  266,06 p
  14. Fazekas István ifj.            3.cs. A23    9 h.  263,60 p
  15. Zámbó János                    1.cs. A04    8 h.  258,42 p
  16. Mészáros Mihály                1.cs. A36    8 h.  255,45 p
  17. Gazsi Károly                   1.cs. A36    8 h.  250,55 p
  18. Kovács József                  1.cs. A50   10 h.  245,71 p
  19. Szollos Béla                   1.cs. A64    8 h.  244,25 p
  20. Dorner György                  1.cs. A12    7 h.  243,71 p
  21. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    9 h.  242,96 p
  22. Jánosi Pál                     1.cs. A23    9 h.  241,46 p
  23. Tóth Sándor                    1.cs. A64    9 h.  235,46 p
  24. Fogarassy Sándor               1.cs. A26    8 h.  234,89 p
  25. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50    9 h.  232,70 p
  26. Kovágó Gábor                   4.cs. A50    8 h.  230,96 p
  27. Japport Zoltán                 2.cs. A50    7 h.  229,28 p
  28. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    9 h.  228,63 p
  29. Tóth József                    1.cs. A12    9 h.  226,60 p
  30. Huszár Péter                   2.cs. A23    8 h.  216,42 p
  31. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    8 h.  215,09 p
  32. Boda Ákos                      1.cs. A50    7 h.  211,35 p
  33. Csányi Sándor                  1.cs. A12    7 h.  210,71 p
  34. Dulai László                   1.cs. A26    8 h.  208,85 p
  35. Petho László                   2.cs. A12    7 h.  206,11 p
  36. Kevés Károly                   1.cs. V10    7 h.  205,82 p
  37. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    7 h.  204,08 p
  38. Bálint Attila                  2.cs. A23    8 h.  203,16 p
  39. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  202,13 p
  40. Boda Ákos                      3.cs. A50    7 h.  201,56 p
  41. Petho László                   1.cs. A12    8 h.  198,02 p
  42. Huszár Péter                   1.cs. A23    7 h.  197,90 p

Hatvan II. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36   10 h.  339,86 p
   2. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    9 h.  287,08 p
   3. Fazekas István ifj.            3.cs. A23    9 h.  277,10 p
   4. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   10 h.  275,40 p
   5. Szollos Béla                   1.cs. A64    9 h.  273,21 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36    8 h.  265,93 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36    8 h.  262,26 p
   8. Jánosi Pál                     1.cs. A23    9 h.  255,85 p
   9. Tóth Sándor                    1.cs. A64    9 h.  249,61 p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    9 h.  242,20 p
  11. Huszár Péter                   2.cs. A23    8 h.  231,13 p
  12. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    8 h.  226,09 p

A23 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 1.cs.    9 h.  290,55 p
   2. Fejos Zsolt                    2.cs.   10 h.  280,62 p
   3. Fazekas István ifj.            3.cs.    9 h.  280,40 p
   4. Jánosi Pál                     1.cs.    9 h.  259,41 p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs.    9 h.  247,23 p
   6. Huszár Péter                   2.cs.    8 h.  236,83 p
   7. Fejos Zsolt                    3.cs.    8 h.  229,89 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs.    9 h.  223,27 p
   9. Bálint Attila                  2.cs.    8 h.  222,72 p
  10. Huszár Péter                   1.cs.    7 h.  216,86 p
  11. Ledacs Kiss Imre               1.cs.    8 h.  206,77 p
  12. Bajtek Tibor                   5.cs.    8 h.  198,42 p
  13. Nagy János                     2.cs.    7 h.  192,57 p
  14. Nagy János                     1.cs.    7 h.  185,42 p
  15. Szöllosi Gábor                 3.cs.    6 h.  181,58 p
  16. Jánosi Pál                     3.cs.    6 h.  175,71 p
  17. Gavaldik József                1.cs.    7 h.  165,79 p
  18. Szöllosi Gábor                 2.cs.    6 h.  162,99 p
  19. Molnár Pál                     1.cs.    6 h.  158,98 p
  20. Jánosi Pál                     2.cs.    5 h.  150,24 p
  21. Fazekas István ifj.            1.cs.    5 h.  149,57 p
  22. Tomori László                  2.cs.    6 h.  149,11 p
  23. Nagy Zoltán                    2.cs.    5 h.  138,97 p
  24. Nagy László                    1.cs.    4 h.  128,43 p
  25. Gavaldik József                3.cs.    5 h.  125,17 p
  26. Tomori László                  1.cs.    5 h.  123,81 p
  27. Kollár György                  1.cs.    4 h.  118,39 p
  28. Péter Szabolcs dr.             2.cs.    5 h.  116,31 p
  29. Száraz László                  2.cs.    4 h.  114,30 p
  30. Fazekas István ifj.            2.cs.    4 h.  113,32 p
  31. Bálint Attila                  1.cs.    4 h.  108,22 p
  32. Bajtek Tibor                   3.cs.    4 h.  107,97 p
  33. Bajtek Tibor                   7.cs.    4 h.  100,53 p
  34. Bajtek Tibor                   2.cs.    3 h.   86,78 p
  35. Bajtek Tibor                   1.cs.    3 h.   81,18 p
  36. Bohacsek András                1.cs.    3 h.   78,09 p
  37. Kalocsai András                1.cs.    3 h.   76,63 p
  38. Molnár Pál                     2.cs.    2 h.   69,07 p
  39. Fejos Zsolt                    4.cs.    3 h.   65,72 p
  40. Kalocsai András                2.cs.    3 h.   65,70 p
  41. Tóth Lajos                     1.cs.    2 h.   61,80 p
  42. Ledacs Kiss Imre               3.cs.    2 h.   55,80 p
  43. Száraz László                  3.cs.    2 h.   55,36 p
  44. Gavaldik József                2.cs.    3 h.   51,90 p
  45. Gavaldik József                4.cs.    2 h.   51,41 p
  46. Moravcsik Lénárd               1.cs.    2 h.   50,81 p
  47. Fazekas István id.             1.cs.    2 h.   48,66 p
  48. Száraz László                  1.cs.    2 h.   47,55 p
  49. Ledacs Kiss Imre               2.cs.    2 h.   42,45 p
  50. Bajtek Tibor                   4.cs.    2 h.   40,65 p
  51. Fazekas István ifj.            4.cs.    1 h.   37,41 p
  52. Molnár Pál                     3.cs.    1 h.   36,51 p
  53. Lengyel János                  1.cs.    1 h.   34,18 p
  54. Száraz László                  4.cs.    1 h.   32,70 p
  55. Ledacs Kiss Imre               4.cs.    2 h.   31,20 p
  56. Péter Szabolcs dr.             3.cs.    1 h.   27,15 p
  57. Péter Szabolcs dr.             1.cs.    1 h.   21,79 p
  58. Bajtek Tibor                   6.cs.    1 h.   20,55 p
  59. Nagy János                     3.cs.    1 h.   19,35 p
  60. Huszár Péter                   3.cs.    1 h.   19,09 p
  61. Tomori László                  3.cs.    1 h.   16,80 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   20 h.  566,38 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   19 h.  535,94 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   19 h.  528,44 p
   4. Sztrehovszki László            1.cs. A04   17 h.  503,34 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   17 h.  500,89 p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   19 h.  494,46 p
   7. Zámbó János                    1.cs. A04   18 h.  494,37 p
   8. Japport Zoltán                 2.cs. A50   17 h.  494,01 p
   9. Kancsár József                 1.cs. A12   16 h.  487,92 p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36   17 h.  481,12 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   17 h.  479,62 p
  12. Katona József                  1.cs. A36   16 h.  472,01 p
  13. Jánosi Pál                     1.cs. A23   19 h.  454,49 p
  14. Kovács József                  1.cs. A50   19 h.  453,06 p
  15. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   18 h.  452,73 p
  16. Fodor László                   1.cs. A04   15 h.  447,95 p
  17. Fehér László                   1.cs. A12   16 h.  431,28 p
  18. Tóth Sándor                    1.cs. A64   16 h.  428,36 p
  19. Petho László                   1.cs. A12   18 h.  426,25 p
  20. Fejos Csaba                    1.cs. A64   16 h.  421,92 p
  21. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   17 h.  421,03 p
  22. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   17 h.  418,69 p
  23. Tóth József                    1.cs. A12   16 h.  415,42 p
  24. Gazsi Károly                   1.cs. A36   14 h.  405,43 p
  25. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   15 h.  401,52 p
  26. Boda Ákos                      1.cs. A50   15 h.  400,25 p
  27. Huszár Péter                   1.cs. A23   14 h.  395,93 p
  28. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   16 h.  395,37 p
  29. Huszár Péter                   2.cs. A23   15 h.  393,26 p
  30. Kómár József és fia            1.cs. A26   14 h.  389,06 p
  31. Csörgi László                  1.cs. A50   16 h.  388,51 p
  32. Molnár Pál                     1.cs. A23   16 h.  385,87 p
  33. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   15 h.  379,66 p
  34. Pap és fia                     1.cs. A36   14 h.  365,22 p
  35. Mészáros László                1.cs. A36   15 h.  364,78 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   19 h.  506,30 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36   18 h.  497,81 p
   3. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   17 h.  487,55 p
   4. Katona József                  1.cs. A36   16 h.  480,09 p
   5. Jánosi Pál                     1.cs. A23   18 h.  450,84 p
   6. Fejos Csaba                    1.cs. A64   17 h.  446,22 p
   7. Tóth Sándor                    1.cs. A64   16 h.  442,91 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   17 h.  435,22 p
   9. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   16 h.  429,21 p

A23 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs.   18 h.  480,24 p
   2. Szöllosi Gábor                 1.cs.   16 h.  463,70 p
   3. Nagy Zoltán                    1.cs.   17 h.  426,11 p
   4. Fejos Zsolt                    2.cs.   16 h.  424,10 p
   5. Jánosi Pál                     1.cs.   16 h.  407,55 p
   6. Huszár Péter                   1.cs.   14 h.  401,93 p
   7. Huszár Péter                   2.cs.   15 h.  393,76 p
   8. Molnár Pál                     1.cs.   16 h.  382,41 p
   9. Ledacs Kiss Imre               1.cs.   15 h.  378,22 p
  10. Fazekas István ifj.            1.cs.   14 h.  354,46 p
  11. Bajtek Tibor                   1.cs.   12 h.  320,96 p
  12. Jánosi Pál                     2.cs.   11 h.  297,96 p
  13. Gavaldik József                1.cs.   12 h.  284,13 p
  14. Tomori László                  2.cs.   11 h.  265,05 p
  15. Kollár György                  1.cs.    9 h.  254,44 p
  16. Bajtek Tibor                   2.cs.    9 h.  242,54 p
  17. Nagy János                     1.cs.   10 h.  240,74 p
  18. Fazekas István ifj.            2.cs.   10 h.  226,29 p
  19. Száraz László                  2.cs.    8 h.  221,94 p
  20. Lengyel János                  1.cs.    8 h.  195,24 p
  21. Tóth Lajos                     1.cs.    8 h.  189,74 p
  22. Ledacs Kiss Imre               2.cs.    8 h.  182,56 p
  23. Moravcsik Lénárd               1.cs.    8 h.  178,10 p
  24. Tomori László                  1.cs.    7 h.  166,94 p
  25. Száraz László                  1.cs.    8 h.  166,43 p
  26. Molnár Pál                     2.cs.    6 h.  161,57 p
  27. Kalocsai András                1.cs.    6 h.  155,48 p
  28. Péter Szabolcs dr.             2.cs.    7 h.  153,43 p
  29. Péter Szabolcs dr.             1.cs.    7 h.  148,21 p
  30. Bálint Attila                  1.cs.    5 h.  133,84 p
  31. Nagy László                    1.cs.    4 h.  128,43 p
  32. Bohacsek András                1.cs.    3 h.   78,09 p
  33. Fazekas István id.             1.cs.    3 h.   68,68 p
  34. Kalocsai András                2.cs.    3 h.   65,70 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   25 h.  669,28 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   24 h.  644,54 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   23 h.  617,46 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs. A50   21 h.  569,82 p
   5. Sztrehovszki László            1.cs. A04   19 h.  549,80 p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   21 h.  532,63 p
   7. Mészáros Mihály                1.cs. A36   19 h.  527,10 p
   8. Kancsár József                 1.cs. A12   17 h.  519,92 p
   9. Fehér László                   1.cs. A12   20 h.  519,12 p
  10. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   18 h.  518,52 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   19 h.  514,16 p
  12. Zámbó János                    1.cs. A04   19 h.  511,71 p
  13. Katona József                  1.cs. A36   18 h.  510,24 p
  14. Fodor László                   1.cs. A04   17 h.  490,69 p
  15. Molnár Pál                     1.cs. A23   21 h.  474,25 p
  16. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   19 h.  470,67 p
  17. Jánosi Pál                     1.cs. A23   19 h.  454,49 p
  18. Kovács József                  1.cs. A50   19 h.  453,06 p
  19. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   18 h.  452,73 p
  20. Tóth Sándor                    1.cs. A64   17 h.  445,81 p
  21. Petho László                   1.cs. A12   19 h.  443,03 p
  22. Fejos Csaba                    1.cs. A64   17 h.  442,48 p
  23. Gazsi Károly                   1.cs. A36   16 h.  437,69 p
  24. Huszár Péter                   1.cs. A23   16 h.  437,30 p
  25. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   17 h.  436,60 p
  26. Huszár Péter                   2.cs. A23   17 h.  434,44 p
  27. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   18 h.  432,41 p
  28. Boda Ákos                      1.cs. A50   16 h.  428,66 p
  29. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   18 h.  428,00 p
  30. Csörgi László                  1.cs. A50   18 h.  424,87 p
  31. Kómár József és fia            1.cs. A26   16 h.  424,58 p
  32. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   17 h.  418,69 p
  33. Tóth József                    1.cs. A12   16 h.  415,42 p
  34. Mészáros László                1.cs. A36   17 h.  399,75 p
  35. Dorner György                  1.cs. A12   14 h.  397,70 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   22 h.  553,22 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36   20 h.  549,89 p
   3. Katona József                  1.cs. A36   18 h.  521,92 p
   4. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   19 h.  516,60 p
   5. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   20 h.  501,16 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23   21 h.  485,71 p
   7. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   19 h.  480,80 p
   8. Fejos Csaba                    1.cs. A64   18 h.  467,60 p
   9. Tóth Sándor                    1.cs. A64   17 h.  461,00 p

A23 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs.   19 h.  496,26 p
   2. Szöllosi Gábor                 1.cs.   17 h.  477,02 p
   3. Nagy Zoltán                    1.cs.   19 h.  471,94 p
   4. Fejos Zsolt                    2.cs.   18 h.  457,55 p
   5. Huszár Péter                   1.cs.   16 h.  444,78 p
   6. Molnár Pál                     1.cs.   19 h.  436,02 p
   7. Huszár Péter                   2.cs.   17 h.  434,37 p
   8. Jánosi Pál                     1.cs.   16 h.  407,55 p
   9. Ledacs Kiss Imre               1.cs.   16 h.  397,11 p
  10. Fazekas István ifj.            1.cs.   15 h.  369,91 p
  11. Bajtek Tibor                   1.cs.   14 h.  361,64 p
  12. Jánosi Pál                     2.cs.   12 h.  316,32 p
  13. Gavaldik József                1.cs.   12 h.  284,13 p
  14. Tomori László                  2.cs.   11 h.  265,05 p
  15. Kollár György                  1.cs.    9 h.  254,44 p
  16. Bajtek Tibor                   2.cs.    9 h.  242,54 p
  17. Nagy János                     1.cs.   10 h.  240,74 p
  18. Fazekas István ifj.            2.cs.   10 h.  226,29 p
  19. Száraz László                  2.cs.    8 h.  221,94 p
  20. Lengyel János                  1.cs.    8 h.  195,24 p
  21. Tóth Lajos                     1.cs.    8 h.  189,74 p
  22. Ledacs Kiss Imre               2.cs.    8 h.  182,56 p
  23. Moravcsik Lénárd               1.cs.    8 h.  178,10 p
  24. Tomori László                  1.cs.    7 h.  166,94 p
  25. Száraz László                  1.cs.    8 h.  166,43 p
  26. Molnár Pál                     2.cs.    6 h.  161,57 p
  27. Kalocsai András                1.cs.    6 h.  155,48 p
  28. Péter Szabolcs dr.             2.cs.    7 h.  153,43 p
  29. Péter Szabolcs dr.             1.cs.    7 h.  148,21 p
  30. Bálint Attila                  1.cs.    5 h.  133,84 p
  31. Nagy László                    1.cs.    4 h.  128,43 p
  32. Bohacsek András                1.cs.    3 h.   78,09 p
  33. Fazekas István id.             1.cs.    3 h.   68,68 p
  34. Kalocsai András                2.cs.    3 h.   65,70 p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 12-D-541069    H  2h  76,76p
  2. Lakatos József                 A26 HU-12- D-463371   H  2h  74,62p
  3. Zámbó János                    A04 HU 10-O-1325      H  2h  73,29p
  4. Csörgi László                  A50 HU 10-07-27667    H  2h  72,03p
  5. Sztrehovszki László            A04 HU 12-D-464762    H  2h  72,02p
  6. Horváth János                  A04 HU 12-D-463210    H  2h  71,71p
  7. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  2h  71,21p
  8. Kancsár József                 A12 HU 11-D-346884    H  2h  70,69p
  9. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  2h  69,67p
 10. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- D-530644   H  2h  69,60p
 11. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  2h  69,42p
 12. Jánosi Pál                     A23 HU-13-  D602035   H  2h  69,15p
 13. Katona József                  A36 HU 11-09-09118    H  2h  68,38p
 14. Kómár József és fia            A26 HU 08-D-181843    H  2h  68,38p
 15. Szota Zoltán                   A12 HU 13-07-36868    H  2h  67,62p
 16. Csányi Sándor                  A12 HU 12-D-462439    H  2h  67,37p
 17. Fehér László                   A12 HU 12-07-33055    H  2h  67,09p
 18. Szabó Elek                     R38 HU 09-09-98921    H  2h  67,08p
 19. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34111   H  2h  66,95p
 20. Tóth Attila                    A36 HU 13-D-677066    H  2h  66,82p
 21. Fodor László                   A04 HU 12-07-32874    H  2h  66,76p
 22. Fogarassy Sándor               A26 HU-13- D-596948   H  2h  66,25p
 23. Udvari Zoltán                  A36 HU 11-D-502759    H  2h  66,19p
 24. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29678    H  2h  65,81p
 25. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  2h  65,81p
 26. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561973    H  2h  65,76p
 27. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  2h  65,44p
 28. Dorner György                  A12 HU 13-D-618187    H  2h  64,55p
 29. Kiss József                    V10 HU 12-07-34928    H  2h  64,45p
 30. Csikós István                  V10 HU 09-07-24297    H  2h  64,41p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  2h  74,01p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  2h  72,46p
  3. Fodor László                   A04 HU 12-D-462417    T  2h  68,58p
  4. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  2h  67,90p
  5. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601761   T  2h  66,92p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12- D-502371   T  2h  65,53p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-11- D-397044   T  2h  65,38p
  8. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  2h  64,79p
  9. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  2h  62,60p
 10. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  2h  61,89p
 11. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  2h  61,51p
 12. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  2h  60,09p
 13. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397202   T  2h  58,72p
 14. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  2h  57,82p
 15. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530612   T  2h  57,79p
 16. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-574859    T  2h  56,62p
 17. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10906    T  2h  55,86p
 18. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505988   T  2h  55,84p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37997   T  2h  53,65p
 20. Fejos Zsolt                    A23 HU-11- D-426745   T  2h  52,81p
 21. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601651   T  2h  52,56p
 22. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  2h  52,35p
 23. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22780   T  2h  51,67p
 24. Gohér Attila                   A12 HU 12-D-561534    T  2h  51,51p
 25. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  2h  51,43p
 26. Jánosi Pál                     A23 HU-11- D-400854   T  2h  51,31p
 27. Majoros István                 A50 HU 12-07-34430    T  2h  50,95p
 28. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530638   T  2h  50,35p
 29. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  2h  50,11p
 30. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-313481   T  2h  48,98p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  2h  72,59p
  2. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  2h  72,15p
  3. Katona József                  A36 HU 11-09-09118    H  2h  71,15p
  4. Jánosi Pál                     A23 HU-13-  D602035   H  2h  70,92p
  5. Udvari Zoltán                  A36 HU 11-D-502759    H  2h  69,45p
  6. Szabó Elek                     R38 HU 09-09-98921    H  2h  68,77p
  7. Tóth Attila                    A36 HU 13-D-677066    H  2h  68,58p
  8. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561973    H  2h  68,29p
  9. Jánosi Pál                     A23 HU-13-  D602029   H  2h  66,83p
 10. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  2h  66,71p
 11. Nagy László                    A23 HU-11- 09-07988   H  2h  66,48p
 12. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01054   H  2h  66,43p
 13. Szöllosi Gábor                 A23 HU-13- 09-19993   H  2h  65,67p
 14. Fejos Csaba                    A64 HU 10-09-03976    H  2h  65,62p
 15. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  2h  65,50p
 16. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-530249    H  2h  65,38p
 17. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502012   H  2h  65,04p
 18. Dósa József                    A64 HU-11- D-402741   H  2h  64,75p
 19. Nagy Lehel dr.                 R38 HU 11-D-403038    H  2h  64,04p
 20. Jánosi Pál                     A23 HU-13-  D602007   H  2h  64,04p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601761   T  2h  70,34p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12- D-502371   T  2h  67,79p
  3. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397202   T  2h  62,84p
  4. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-574859    T  2h  60,47p
  5. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10906    T  2h  59,57p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505988   T  2h  59,42p
  7. Fejos Zsolt                    A23 HU-11- D-426745   T  2h  56,27p
  8. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601651   T  2h  55,97p
  9. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  2h  55,22p
 10. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  2h  54,87p
 11. Jánosi Pál                     A23 HU-11- D-400854   T  2h  54,41p
 12. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  2h  53,43p
 13. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  2h  52,85p
 14. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  2h  51,74p
 15. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  2h  50,67p
 16. Babicz József                  A64 HU-11- 09-10896   T  2h  50,08p
 17. Moravcsik Lénárd               A23 HU-10- 09-00595   T  2h  49,96p
 18. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  2h  49,27p
 19. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562253   T  2h  46,65p
 20. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  2h  45,72p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Jánosi Pál                     A23 HU-13-  D602035   H  2h  72,38p
  2. Nagy László                    A23 HU-11- 09-07988   H  2h  67,98p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01054   H  2h  67,47p
  4. Jánosi Pál                     A23 HU-13-  D602029   H  2h  67,37p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-13- 09-19993   H  2h  66,95p
  6. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502012   H  2h  65,96p
  7. Jánosi Pál                     A23 HU-13-  D602007   H  2h  65,92p
  8. Bálint Attila                  A23 HU-12- D-561636   H  2h  65,54p
  9. Gavaldik József                A23 HU-12- 09-15037   H  2h  62,18p
 10. Bálint Attila                  A23 HU-12- D-561640   H  2h  61,15p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601761   T  2h  71,91p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12- D-502371   T  2h  69,29p
  3. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505988   T  2h  59,88p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-11- D-426745   T  2h  58,31p
  5. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601651   T  2h  57,77p
  6. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  2h  56,88p
  7. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  2h  54,88p
  8. Jánosi Pál                     A23 HU-11- D-400854   T  2h  54,39p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  2h  53,75p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  2h  53,19p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  4h 119,02p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  4h 114,86p
  3. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502012   H  4h 111,46p
  4. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- D-234632   H  4h 110,11p
  5. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255202   H  4h 109,30p
  6. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34116   H  4h 108,21p
  7. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  4h 107,19p
  8. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31019   H  4h 104,25p
  9. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  4h 103,72p
 10. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19021    H  4h 102,96p
 11. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-253832   H  4h  94,73p
 12. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562102   H  4h  94,69p
 13. Mészáros Mihály                A36 HU 09-09-95488    H  4h  93,19p
 14. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14664   H  4h  91,67p
 15. Kovács József                  A50 HU-09- 07-21782   H  4h  90,85p
 16. Petho László                   A12 HU 11-D-344510    H  4h  89,99p
 17. Dulai László                   A26 HU-10- D-293427   H  4h  89,56p
 18. Fogarassy László               A12 HU 11-D-344366    H  4h  84,19p
 19. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29424    H  4h  83,36p
 20. Gavaldik József                A23 HU-10- 09-01658   H  4h  82,94p
 21. Nagy Zoltán                    A23 HU-11- 09-08077   H  4h  81,78p
 22. Sztrehovszki László            A04 HU 12-D-464762    H  3h 103,32p
 23. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  3h 101,09p
 24. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  3h  98,49p
 25. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29678    H  3h  97,81p
 26. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- D-530644   H  3h  97,59p
 27. Szabó Elek                     R38 HU 09-09-98921    H  3h  97,58p
 28. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  3h  96,30p
 29. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  3h  96,25p
 30. Kancsár József                 A12 HU 13-07-36922    H  3h  96,14p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  4h 125,07p
  2. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  4h 124,12p
  3. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  4h 103,26p
  4. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  4h  99,03p
  5. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  4h  92,31p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  4h  91,30p
  7. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  4h  89,03p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  3h 101,70p
  9. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  3h 101,17p
 10. Kovágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06850   T  3h  91,18p
 11. Japport Zoltán                 A50 HU-11- D-397044   T  3h  88,55p
 12. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37997   T  3h  87,04p
 13. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  3h  86,95p
 14. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  3h  85,92p
 15. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22780   T  3h  85,09p
 16. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601651   T  3h  84,41p
 17. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12- D-502371   T  3h  84,16p
 18. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  3h  83,75p
 19. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-313481   T  3h  81,92p
 20. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  3h  81,04p
 21. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  3h  80,18p
 22. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  3h  79,10p
 23. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397202   T  3h  78,95p
 24. Jánosi Pál                     A23 HU-11- D-400854   T  3h  78,36p
 25. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  3h  77,33p
 26. Gohér Attila                   A12 HU 12-D-561534    T  3h  77,17p
 27. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530608   T  3h  77,11p
 28. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  3h  76,29p
 29. Bajtek Tibor                   A23 HU-11- D-402185   T  3h  76,27p
 30. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  3h  75,97p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  4h 123,90p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  4h 116,22p
  3. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502012   H  4h 113,75p
  4. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  4h 105,15p
  5. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562102   H  4h  96,96p
  6. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14664   H  4h  93,66p
  7. Mészáros Mihály                A36 HU 09-09-95488    H  4h  93,54p
  8. Gavaldik József                A23 HU-10- 09-01667   H  4h  90,37p
  9. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  3h 103,59p
 10. Dósa József                    A64 HU-11- D-402741   H  3h  99,39p
 11. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  3h  99,35p
 12. Szabó Elek                     R38 HU 09-09-98921    H  3h  98,38p
 13. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  3h  97,14p
 14. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  3h  95,25p
 15. Fejos Csaba                    A64 HU 10-09-03976    H  3h  94,89p
 16. Jánosi Pál                     A23 HU-13-  D602035   H  3h  94,88p
 17. Kollár György                  A23 HU-11- D-426624   H  3h  93,88p
 18. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09254    H  3h  93,56p
 19. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  3h  91,32p
 20. Katona József                  A36 HU 11-09-09118    H  3h  91,10p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  4h 104,24p
  2. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  4h 101,89p
  3. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  4h  93,17p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  4h  92,70p
  5. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  4h  90,36p
  6. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601651   T  3h  87,69p
  7. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  3h  86,55p
  8. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397202   T  3h  83,94p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12- D-502371   T  3h  83,90p
 10. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  3h  82,95p
 11. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  3h  82,22p
 12. Jánosi Pál                     A23 HU-11- D-400854   T  3h  82,03p
 13. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  3h  80,80p
 14. Bajtek Tibor                   A23 HU-11- D-402185   T  3h  77,25p
 15. Fejos Zsolt                    A23 HU-12- D-562211   T  3h  76,04p
 16. Moravcsik Lénárd               A23 HU-10- 09-00595   T  3h  73,64p
 17. Molnár Pál                     A23 HU-12- D-501969   T  3h  72,58p
 18. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562253   T  3h  72,33p
 19. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  3h  71,91p
 20. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505688   T  3h  69,13p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  4h 123,81p
  2. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502012   H  4h 109,80p
  3. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  4h 101,56p
  4. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14664   H  4h  90,25p
  5. Gavaldik József                A23 HU-10- 09-01667   H  4h  85,97p
  6. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  3h  96,48p
  7. Jánosi Pál                     A23 HU-13-  D602035   H  3h  93,51p
  8. Kollár György                  A23 HU-11- D-426624   H  3h  92,70p
  9. Bálint Attila                  A23 HU-12- D-561640   H  3h  91,99p
 10. Fejos Zsolt                    A23 HU-10- 09-01352   H  3h  87,09p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  4h  99,77p
  2. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  4h  89,02p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  4h  86,72p
  4. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601651   T  3h  89,38p
  5. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  3h  83,16p
  6. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  3h  82,78p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12- D-502371   T  3h  82,61p
  8. Jánosi Pál                     A23 HU-11- D-400854   T  3h  79,88p
  9. Fejos Zsolt                    A23 HU-12- D-562211   T  3h  75,40p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-11- D-402185   T  3h  73,14p