Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A26 Kartal
Első adat felvétele: 2014.05.27 17:16:25
Az adatok utolsó módosítása: 2014.05.29 19:28:19
A lista kiadásának időpontja: 2014.05.29 19:52:43
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.06.26 17:16:25
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 04 verseny 

Feleresztés helye: Dickerldorf
Feleresztés ideje: 2014.05.24 07:50
Időjárás         : Derült, napos
Kisérő           : Kovács József
Központi táv     : 424000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 41
Legkisebb pont   : 16,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A04 Kartal              9   14   130   26   33   1189,07   1122,33   1109,69
A12 Aszód              13   21   168   34   42   1175,66   1122,15   1113,48
A26 Kartal              8   13   114   23   29   1170,75   1117,92   1109,28
A50 Zsámbok            13   30   268   54   67   1173,82   1127,05   1110,37
V10 Hatvan             11   25   242   48   61   1173,36   1064,48   1035,26
Hatvan I.              54  103   922  184  231   1189,07   1113,48   1098,25
A23 Nagykáta           25   62   553  111  138   1171,59   1098,07   1085,89
A36 Tápiószecso        13   22   180   36   45   1181,22   1112,31   1095,43
A64 Szentmártonkáta    10   13   117   23   29   1160,74   1102,30   1095,43
R38 Jászberény          8    9    77   15   19   1162,65   1102,56   1081,65
Hatvan II.             56  106   927  185  232   1181,22   1099,69   1088,83
Tagszövetségben       110  209  1849  370  462   1189,07   1106,53   1094,24

A26 egyesületi díjlista
   1. Fogarassy Sándor               2.cs. HU-13- D-596951   H 1170,75 m/p
   2. Lakatos József                 1.cs. HU-12- D-463371   H 1165,99 m/p
   3. Kómár József és fia            2.cs. HU 12-D-463295    H 1155,62 m/p
   4. Kómár József és fia            1.cs. HU 12-D-463263    H 1155,52 m/p
   5. Kaszás László                  1.cs. HU 11-07-32640    H 1152,34 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Billinger Tibor                 2.cs. Dt: 410896 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   1h  28,70p    R:  63.   1h  30,30p    T: 120.   1h  32,78p
Összesített E:  10.   7h 153,54p    R:  67.   5h 115,99p    T: 124.   5h 122,36p
   HU-13- D-620784   H 24 13:51:10  1137,69 m/p  15  28,70  101  30,30  155  32,78

Dulai László                    1.cs. Dt: 407556 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 139,98p    R:  10.   5h 146,38p    T:  14.   5h 157,87p
Összesített E:   3.  17h 397,42p    R:  24.  13h 322,63p    T:  36.  14h 346,58p
   HU-10-   O-1044   H 24 13:45:00  1148,05 m/p  10  33,09   59  34,80   87  36,41
   HU-13- D-620855   H 24 13:47:40  1139,49 m/p  14  29,58   97  30,73  146  33,26
   HU-09- D-225198   H 24 13:50:11  1131,52 m/p  17  26,94  123  27,95  203  30,22
   HU-10- D-293427   H 24 13:51:11  1128,39 m/p  18  26,06  134  26,77  220  29,31
   HU-13- D-670783   H 24 13:51:37  1127,04 m/p  20  24,31  140  26,13  232  28,67
   HU-12- D-464740   H 24 13:55:22  1115,47 m/p  25  19,91  174  22,50  294  25,36

Dulai László                    2.cs. Dt: 407556 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  45,98p    R:  53.   2h  51,19p    T:  76.   3h  73,32p
Összesített E:   7.  11h 263,82p    R:  37.  10h 243,77p    T:  68.  11h 263,47p
   HU-12- D-535116   H 24 13:51:45  1126,62 m/p  21  23,43  143  25,81  236  28,46
   HU-13- D-620801   H 24 13:51:55  1126,10 m/p  22  22,55  147  25,38  242  28,14
   HU-11-  O-06924   H 24 14:02:12  1094,99 m/p   0   0,00    0   0,00  456  16,72

Fogarassy Sándor                1.cs. Dt: 408161 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   4h 116,57p    R:  21.   4h 120,15p    T:  21.   5h 146,24p
Összesített E:   1.  17h 455,23p    R:  14.  16h 418,87p    T:  15.  18h 452,73p
   HU-13- D-596948   H 24 13:44:24  1151,70 m/p   6  36,61   49  35,87   70  37,32
   HU-12- D-464676   H 24 13:44:25  1151,64 m/p   7  35,73   50  35,76   71  37,26
   HU-10- D-252725   H 24 13:51:51  1127,98 m/p  19  25,19  136  26,56  226  28,99
   HU-10- D-293380   H 24 13:56:12  1114,58 m/p  26  19,04  179  21,96  301  24,99
   HU-10- D-253832   H 24 14:02:18  1096,32 m/p   0   0,00    0   0,00  438  17,68

Fogarassy Sándor                2.cs. Dt: 408161 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   2h  74,97p    R:  36.   2h  75,05p    T:  71.   2h  77,20p
Összesített E:   6.  11h 308,57p    R:  30.  11h 295,70p    T:  59.  11h 289,21p
   HU-13- D-596951   H 24 13:38:38  1170,75 m/p   1  41,00   13  39,72   16  40,20
   HU-12- D-535184   H 24 13:44:48  1150,40 m/p   9  33,97   54  35,33   76  37,00

Kaszás László                   1.cs. Dt: 412978 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 154,04p    R:   9.   5h 157,62p    T:  13.   5h 167,22p
Összesített E:   5.  11h 315,46p    R:  27.  11h 304,09p    T:  48.  11h 319,42p
   HU 11-07-32640    H 24 13:48:23  1152,34 m/p   5  37,49   46  36,19   67  37,48
   HU 09-07-19709    H 24 13:48:46  1151,10 m/p   8  34,85   53  35,44   75  37,05
   HU 07-07-98794    H 24 13:50:08  1146,74 m/p  11  32,21   65  34,15   94  36,04
   HU 11-07-32636    H 24 13:54:49  1132,02 m/p  16  27,82  120  28,27  200  30,38
   HU 11-D-344728    H 24 13:59:25  1117,92 m/p  23  21,67  164  23,57  277  26,27
   HU 10-D-293309    H 24 13:59:52  1116,56 m/p  24  20,79  169  23,03  286  25,79
   HU 12-D-464636    H 24 14:05:58  1098,44 m/p   0   0,00  229  16,61  421  18,59

Kómár József és fia             1.cs. Dt: 415890 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h  86,10p    R:  18.   5h 124,90p    T:  26.   5h 137,87p
Összesített E:   2.  16h 405,08p    R:  17.  14h 378,41p    T:  30.  14h 389,06p
   HU 12-D-463263    H 24 13:49:55  1155,52 m/p   4  38,36   39  36,94   52  38,28
   HU 08-D-181843    H 24 13:54:21  1141,46 m/p  13  30,46   90  31,48  133  33,96
   HU 11-D-345264    H 24 14:04:42  1109,93 m/p  28  17,28  200  19,72  342  22,80
   HU 08-D-181829    H 24 14:05:40  1107,07 m/p   0   0,00  211  18,54  366  21,52
   HU 11-D-345271    H 24 14:05:51  1106,53 m/p   0   0,00  214  18,22  370  21,31
   HU 11-D-345296    H 24 14:08:30  1098,78 m/p   0   0,00  228  16,72  418  18,75
   HU 11-D-345287    H 24 14:09:47  1095,07 m/p   0   0,00    0   0,00  455  16,77

Kómár József és fia             2.cs. Dt: 415890 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  57,40p    R:  47.   2h  58,36p    T:  85.   2h  62,84p
Összesített E:   8.   9h 213,56p    R:  48.   8h 188,68p    T:  94.   8h 195,58p
   HU 12-D-463295    H 24 13:49:53  1155,62 m/p   3  39,24   38  37,04   51  38,33
   HU 13-D-618585    H 24 14:03:33  1113,34 m/p  27  18,16  185  21,32  310  24,51

Lakatos József                  1.cs. Dt: 412818 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h  87,86p    R:  32.   3h  90,80p    T:  54.   3h  96,91p
Összesített E:   4.  15h 395,14p    R:  21.  12h 335,89p    T:  39.  12h 339,28p
   HU-12- D-463371   H 24 13:44:03  1165,99 m/p   2  40,12   18  39,18   22  39,88
   HU-11- 06-03211   H 24 13:51:24  1142,27 m/p  12  31,34   84  32,12  124  34,44
   HU-11- D-346371   H 24 14:02:09  1109,28 m/p  29  16,40  202  19,50  346  22,59

Tagszövetségi díjlista
   1. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 11-07-29452    H 1189,07 m/p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 10-09-01947    H 1181,22 m/p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402857    H 1180,12 m/p
   4. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-541069    H 1175,66 m/p
   5. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 12-07-32651    H 1175,16 m/p
   6. Kovács-Lados-Kállai            1.cs. A04 HU 12-07-32795    H 1175,10 m/p
   7. Czakó József                   1.cs. A04 HU 11-D-344200    H 1174,52 m/p
   8. Fodor László                   1.cs. A04 HU 10-D-255060    H 1174,08 m/p
   9. Fodor László                   1.cs. A04 HU 10-D-255051    H 1174,08 m/p
  10. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-11- 07-31001   H 1173,82 m/p
  11. Kiss József                    1.cs. V10 HU 10-07-28026    H 1173,36 m/p
  12. Csörgi László                  1.cs. A50 HU 10-07-27667    H 1173,36 m/p
  13. Fodor László                   2.cs. A04 HU 12-D-462417    T 1172,85 m/p
  14. Nagy János                     2.cs. A23 HU-12- 09-14510   H 1171,59 m/p
  15. Kovágó Gábor                   1.cs. A50 HU-10- D-255202   H 1171,31 m/p
  16. Fogarassy Sándor               2.cs. A26 HU-13- D-596951   H 1170,75 m/p
  17. Dorner György                  1.cs. A12 HU 10-D-238007    H 1169,03 m/p
  18. Fehér László                   1.cs. A12 HU 12-07-33055    H 1167,82 m/p
  19. Fehér László                   2.cs. A12 HU 13-07-36989    H 1167,16 m/p
  20. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 12-D-502618    H 1167,05 m/p
  21. Csörgi László                  2.cs. A50 HU 13-D-620419    H 1166,45 m/p
  22. Lakatos József                 1.cs. A26 HU-12- D-463371   H 1165,99 m/p
  23. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-11- D-346155   T 1165,08 m/p
  24. Kovágó Gábor                   1.cs. A50 HU-12- D-535220   H 1164,60 m/p
  25. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-12-  O-13241   T 1164,21 m/p
  26. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 09-07-20198    H 1163,73 m/p
  27. Dorner György                  1.cs. A12 HU 11-D-344302    H 1163,53 m/p
  28. Dorner György                  2.cs. A12 HU 13-D-618161    H 1163,20 m/p
  29. Kazi Zoltán                    1.cs. A12 HU 11-07-29815    H 1163,01 m/p
  30. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-09-20296    H 1162,87 m/p
  31. Kovágó Gábor                   3.cs. A50 HU-12- D-530637   H 1162,67 m/p
  32. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU 11-D-403038    H 1162,65 m/p
  33. Dósa József                    1.cs. A64 HU-11- D-402713   H 1160,74 m/p
  34. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50 HU-12- 07-34111   H 1160,70 m/p
  35. Szekeres István                1.cs. A50 HU 13-07-38390    H 1160,03 m/p
  36. Kovágó Gábor                   2.cs. A50 HU-12- D-535216   T 1159,95 m/p
  37. Boda Ákos                      3.cs. A50 HU-13- D-619182   H 1159,12 m/p
  38. Grizner Sándor                 1.cs. R38 HU 12-D-503585    H 1158,80 m/p
  39. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-07-29678    H 1158,46 m/p
  40. Kiss József                    1.cs. V10 HU 11-07-31274    H 1158,23 m/p
  41. Jánosi Pál                     3.cs. A23 HU-13-  D602029   H 1157,92 m/p
  42. Futó Ferenc                    1.cs. A04 HU 09-07-19332    H 1157,53 m/p
  43. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-11- 09-07742   T 1157,23 m/p
  44. Zámbó János                    1.cs. A04 HU 10-O-1325      H 1157,11 m/p
  45. Kovágó Gábor                   2.cs. A50 HU-11- 07-30933   T 1157,07 m/p
  46. Tóth József                    1.cs. A12 HU 12-07-33014    H 1156,97 m/p
  47. Mészáros László                1.cs. A36 HU 10-O-1659      H 1156,67 m/p
  48. Kiss József                    1.cs. V10 HU 11-07-31282    H 1155,90 m/p
  49. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-09-20260    H 1155,77 m/p
  50. Fazekas István ifj.            3.cs. A23 HU-10- D-257079   T 1155,75 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 11-07-29452    H 1189,07 m/p
   2. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-541069    H 1175,66 m/p
   3. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 12-07-32651    H 1175,16 m/p
   4. Kovács-Lados-Kállai            1.cs. A04 HU 12-07-32795    H 1175,10 m/p
   5. Czakó József                   1.cs. A04 HU 11-D-344200    H 1174,52 m/p
   6. Fodor László                   1.cs. A04 HU 10-D-255060    H 1174,08 m/p
   7. Fodor László                   1.cs. A04 HU 10-D-255051    H 1174,08 m/p
   8. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-11- 07-31001   H 1173,82 m/p
   9. Kiss József                    1.cs. V10 HU 10-07-28026    H 1173,36 m/p
  10. Csörgi László                  1.cs. A50 HU 10-07-27667    H 1173,36 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fodor László                   1.cs. A04    5 h.  192,72 p
   2. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  188,57 p
   3. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  185,20 p
   4. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    5 h.  181,40 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  181,21 p
   6. Sztrehovszki László            1.cs. A04    5 h.  178,59 p
   7. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    5 h.  178,11 p
   8. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  175,28 p
   9. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  175,17 p
  10. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  170,68 p
  11. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  170,00 p
  12. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  167,64 p
  13. Kaszás László                  1.cs. A26    5 h.  167,22 p
  14. Dulai László                   1.cs. A26    5 h.  157,87 p
  15. Zámbó János                    1.cs. A04    5 h.  156,93 p
  16. Kovágó Gábor                   6.cs. A50    5 h.  156,12 p
  17. Kovágó Gábor                   4.cs. A50    5 h.  154,95 p
  18. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  154,26 p
  19. Petho László                   2.cs. A12    5 h.  153,34 p
  20. Kevés Károly                   1.cs. V10    5 h.  152,34 p
  21. Fogarassy Sándor               1.cs. A26    5 h.  146,24 p
  22. Kancsár József                 1.cs. A12    4 h.  145,74 p
  23. Huszár Péter                   2.cs. A23    5 h.  143,80 p
  24. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.  142,08 p
  25. Tóth József                    1.cs. A12    5 h.  140,06 p
  26. Kómár József és fia            1.cs. A26    5 h.  137,87 p
  27. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.  135,10 p
  28. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    5 h.  134,99 p
  29. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.  131,55 p
  30. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    5 h.  128,58 p
  31. Ács Ferenc                     1.cs. A50    4 h.  123,49 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fodor László                   1.cs. A04    5 h.  187,78 p
   2. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  182,33 p
   3. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  177,40 p
   4. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    5 h.  173,24 p
   5. Sztrehovszki László            1.cs. A04    5 h.  171,64 p
   6. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    5 h.  169,49 p
   7. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  167,02 p

A verseny A26 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kaszás László                  1.cs.    5 h.  154,04 p
   2. Dulai László                   1.cs.    5 h.  139,98 p
   3. Fogarassy Sándor               1.cs.    4 h.  116,57 p
   4. Lakatos József                 1.cs.    3 h.   87,86 p
   5. Kómár József és fia            1.cs.    3 h.   86,10 p
   6. Fogarassy Sándor               2.cs.    2 h.   74,97 p
   7. Kómár József és fia            2.cs.    2 h.   57,40 p
   8. Dulai László                   2.cs.    2 h.   45,98 p
   9. Billinger Tibor                2.cs.    1 h.   28,70 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12    8 h.  262,59 p
   2. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    8 h.  255,41 p
   3. Kiss József                    1.cs. V10    8 h.  253,99 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    7 h.  228,68 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36    7 h.  227,19 p
   6. Sztrehovszki László            1.cs. A04    7 h.  225,05 p
   7. Fodor László                   1.cs. A04    6 h.  216,16 p
   8. Kaszás László                  1.cs. A26    7 h.  211,60 p
   9. Boda Ákos                      1.cs. A50    6 h.  203,69 p
  10. Kevés Károly                   1.cs. V10    7 h.  197,04 p
  11. Katona József                  1.cs. A36    6 h.  190,92 p
  12. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    6 h.  185,27 p
  13. Dulai László                   1.cs. A26    6 h.  183,23 p
  14. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  175,17 p
  15. Kómár József és fia            1.cs. A26    7 h.  173,39 p
  16. Huszár Péter                   1.cs. A23    6 h.  173,27 p
  17. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  170,00 p
  18. Huszár Péter                   2.cs. A23    6 h.  166,28 p
  19. Zámbó János                    1.cs. A04    5 h.  156,93 p
  20. Kovágó Gábor                   6.cs. A50    5 h.  156,12 p
  21. Kovágó Gábor                   4.cs. A50    5 h.  154,95 p
  22. Petho László                   2.cs. A12    5 h.  153,34 p
  23. Fogarassy Sándor               1.cs. A26    5 h.  146,24 p
  24. Kancsár József                 1.cs. A12    4 h.  145,74 p
  25. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.  142,08 p
  26. Tóth József                    1.cs. A12    5 h.  140,06 p
  27. Molnár Pál                     1.cs. A23    6 h.  137,25 p
  28. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.  135,10 p
  29. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    5 h.  134,99 p
  30. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.  131,55 p
  31. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    5 h.  128,58 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    8 h.  238,38 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10    8 h.  237,83 p
   3. Dorner György                  1.cs. A12    7 h.  234,06 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    7 h.  215,34 p
   5. Sztrehovszki László            1.cs. A04    7 h.  212,14 p
   6. Fodor László                   1.cs. A04    6 h.  208,14 p
   7. Kaszás László                  1.cs. A26    7 h.  197,26 p

A verseny A26 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kaszás László                  1.cs.    6 h.  174,83 p
   2. Dulai László                   1.cs.    6 h.  159,89 p
   3. Fogarassy Sándor               1.cs.    4 h.  116,57 p
   4. Lakatos József                 1.cs.    3 h.   87,86 p
   5. Kómár József és fia            1.cs.    3 h.   86,10 p
   6. Fogarassy Sándor               2.cs.    2 h.   74,97 p
   7. Kómár József és fia            2.cs.    2 h.   57,40 p
   8. Dulai László                   2.cs.    2 h.   45,98 p
   9. Billinger Tibor                2.cs.    1 h.   28,70 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   10 h.  336,06 p
   2. Katona József                  1.cs. A36   10 h.  325,92 p
   3. Fodor László                   1.cs. A04   10 h.  324,82 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   10 h.  319,96 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   10 h.  311,35 p
   6. Kovágó Gábor                   6.cs. A50   10 h.  299,75 p
   7. Kómár József és fia            1.cs. A26   10 h.  286,24 p
   8. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    9 h.  280,11 p
   9. Kancsár József                 1.cs. A12    9 h.  277,16 p
  10. Sztrehovszki László            1.cs. A04    8 h.  276,96 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    9 h.  273,92 p
  12. Kovágó Gábor                   3.cs. A50    9 h.  268,01 p
  13. Fehér László                   1.cs. A12    9 h.  266,06 p
  14. Fazekas István ifj.            3.cs. A23    9 h.  263,60 p
  15. Zámbó János                    1.cs. A04    8 h.  258,42 p
  16. Mészáros Mihály                1.cs. A36    8 h.  255,45 p
  17. Gazsi Károly                   1.cs. A36    8 h.  250,55 p
  18. Kovács József                  1.cs. A50   10 h.  245,71 p
  19. Szollos Béla                   1.cs. A64    8 h.  244,25 p
  20. Dorner György                  1.cs. A12    7 h.  243,71 p
  21. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    9 h.  242,96 p
  22. Jánosi Pál                     1.cs. A23    9 h.  241,46 p
  23. Tóth Sándor                    1.cs. A64    9 h.  235,46 p
  24. Fogarassy Sándor               1.cs. A26    8 h.  234,89 p
  25. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50    9 h.  232,70 p
  26. Kovágó Gábor                   4.cs. A50    8 h.  230,96 p
  27. Japport Zoltán                 2.cs. A50    7 h.  229,28 p
  28. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    9 h.  228,63 p
  29. Tóth József                    1.cs. A12    9 h.  226,60 p
  30. Huszár Péter                   2.cs. A23    8 h.  216,42 p
  31. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    8 h.  215,09 p
  32. Boda Ákos                      1.cs. A50    7 h.  211,35 p
  33. Csányi Sándor                  1.cs. A12    7 h.  210,71 p
  34. Dulai László                   1.cs. A26    8 h.  208,85 p
  35. Petho László                   2.cs. A12    7 h.  206,11 p
  36. Kevés Károly                   1.cs. V10    7 h.  205,82 p
  37. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    7 h.  204,08 p
  38. Bálint Attila                  2.cs. A23    8 h.  203,16 p
  39. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  202,13 p
  40. Boda Ákos                      3.cs. A50    7 h.  201,56 p
  41. Petho László                   1.cs. A12    8 h.  198,02 p
  42. Huszár Péter                   1.cs. A23    7 h.  197,90 p

Hatvan I. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   10 h.  325,00 p
   2. Fodor László                   1.cs. A04   10 h.  315,16 p
   3. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   10 h.  306,61 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   10 h.  299,09 p
   5. Kovágó Gábor                   6.cs. A50   10 h.  284,38 p
   6. Sztrehovszki László            1.cs. A04    8 h.  268,92 p
   7. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    9 h.  268,55 p
   8. Kómár József és fia            1.cs. A26   10 h.  268,38 p
   9. Kancsár József                 1.cs. A12    9 h.  265,78 p
  10. Kovágó Gábor                   3.cs. A50    9 h.  255,02 p

A26 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kómár József és fia            1.cs.    8 h.  234,68 p
   2. Dulai László                   1.cs.    9 h.  213,29 p
   3. Fogarassy Sándor               1.cs.    7 h.  207,55 p
   4. Lakatos József                 1.cs.    6 h.  188,01 p
   5. Kaszás László                  1.cs.    6 h.  178,26 p
   6. Kómár József és fia            2.cs.    6 h.  149,03 p
   7. Dulai László                   2.cs.    6 h.  133,69 p
   8. Fogarassy Sándor               2.cs.    4 h.  128,64 p
   9. Billinger Tibor                2.cs.    3 h.   80,41 p
  10. Lakatos József                 2.cs.    2 h.   53,02 p
  11. Dulai László                   3.cs.    2 h.   44,51 p
  12. Kaszás László                  2.cs.    1 h.   18,98 p
  13. Billinger Tibor                1.cs.    1 h.   18,33 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   20 h.  566,38 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   19 h.  535,94 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   19 h.  528,44 p
   4. Sztrehovszki László            1.cs. A04   17 h.  503,34 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   17 h.  500,89 p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   19 h.  494,46 p
   7. Zámbó János                    1.cs. A04   18 h.  494,37 p
   8. Japport Zoltán                 2.cs. A50   17 h.  494,01 p
   9. Kancsár József                 1.cs. A12   16 h.  487,92 p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36   17 h.  481,12 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   17 h.  479,62 p
  12. Katona József                  1.cs. A36   16 h.  472,01 p
  13. Jánosi Pál                     1.cs. A23   19 h.  454,49 p
  14. Kovács József                  1.cs. A50   19 h.  453,06 p
  15. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   18 h.  452,73 p
  16. Fodor László                   1.cs. A04   15 h.  447,95 p
  17. Fehér László                   1.cs. A12   16 h.  431,28 p
  18. Tóth Sándor                    1.cs. A64   16 h.  428,36 p
  19. Petho László                   1.cs. A12   18 h.  426,25 p
  20. Fejos Csaba                    1.cs. A64   16 h.  421,92 p
  21. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   17 h.  421,03 p
  22. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   17 h.  418,69 p
  23. Tóth József                    1.cs. A12   16 h.  415,42 p
  24. Gazsi Károly                   1.cs. A36   14 h.  405,43 p
  25. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   15 h.  401,52 p
  26. Boda Ákos                      1.cs. A50   15 h.  400,25 p
  27. Huszár Péter                   1.cs. A23   14 h.  395,93 p
  28. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   16 h.  395,37 p
  29. Huszár Péter                   2.cs. A23   15 h.  393,26 p
  30. Kómár József és fia            1.cs. A26   14 h.  389,06 p
  31. Csörgi László                  1.cs. A50   16 h.  388,51 p
  32. Molnár Pál                     1.cs. A23   16 h.  385,87 p
  33. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   15 h.  379,66 p
  34. Pap és fia                     1.cs. A36   14 h.  365,22 p
  35. Mészáros László                1.cs. A36   15 h.  364,78 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   20 h.  561,71 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   19 h.  534,65 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   19 h.  527,00 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   18 h.  505,23 p
   5. Japport Zoltán                 2.cs. A50   17 h.  493,74 p
   6. Zámbó János                    1.cs. A04   18 h.  488,62 p
   7. Sztrehovszki László            1.cs. A04   16 h.  485,10 p
   8. Kancsár József                 1.cs. A12   16 h.  478,20 p
   9. Fodor László                   1.cs. A04   16 h.  459,29 p

A26 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fogarassy Sándor               1.cs.   17 h.  455,23 p
   2. Kómár József és fia            1.cs.   16 h.  405,08 p
   3. Dulai László                   1.cs.   17 h.  397,42 p
   4. Lakatos József                 1.cs.   15 h.  395,14 p
   5. Kaszás László                  1.cs.   11 h.  315,46 p
   6. Fogarassy Sándor               2.cs.   11 h.  308,57 p
   7. Dulai László                   2.cs.   11 h.  263,82 p
   8. Kómár József és fia            2.cs.    9 h.  213,56 p
   9. Lakatos József                 2.cs.    7 h.  161,36 p
  10. Billinger Tibor                2.cs.    7 h.  153,54 p
  11. Billinger Tibor                1.cs.    5 h.  111,33 p
  12. Kaszás László                  2.cs.    1 h.   18,98 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   25 h.  669,28 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   24 h.  644,54 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   23 h.  617,46 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs. A50   21 h.  569,82 p
   5. Sztrehovszki László            1.cs. A04   19 h.  549,80 p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   21 h.  532,63 p
   7. Mészáros Mihály                1.cs. A36   19 h.  527,10 p
   8. Kancsár József                 1.cs. A12   17 h.  519,92 p
   9. Fehér László                   1.cs. A12   20 h.  519,12 p
  10. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   18 h.  518,52 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   19 h.  514,16 p
  12. Zámbó János                    1.cs. A04   19 h.  511,71 p
  13. Katona József                  1.cs. A36   18 h.  510,24 p
  14. Fodor László                   1.cs. A04   17 h.  490,69 p
  15. Molnár Pál                     1.cs. A23   21 h.  474,25 p
  16. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   19 h.  470,67 p
  17. Jánosi Pál                     1.cs. A23   19 h.  454,49 p
  18. Kovács József                  1.cs. A50   19 h.  453,06 p
  19. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   18 h.  452,73 p
  20. Tóth Sándor                    1.cs. A64   17 h.  445,81 p
  21. Petho László                   1.cs. A12   19 h.  443,03 p
  22. Fejos Csaba                    1.cs. A64   17 h.  442,48 p
  23. Gazsi Károly                   1.cs. A36   16 h.  437,69 p
  24. Huszár Péter                   1.cs. A23   16 h.  437,30 p
  25. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   17 h.  436,60 p
  26. Huszár Péter                   2.cs. A23   17 h.  434,44 p
  27. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   18 h.  432,41 p
  28. Boda Ákos                      1.cs. A50   16 h.  428,66 p
  29. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   18 h.  428,00 p
  30. Csörgi László                  1.cs. A50   18 h.  424,87 p
  31. Kómár József és fia            1.cs. A26   16 h.  424,58 p
  32. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   17 h.  418,69 p
  33. Tóth József                    1.cs. A12   16 h.  415,42 p
  34. Mészáros László                1.cs. A36   17 h.  399,75 p
  35. Dorner György                  1.cs. A12   14 h.  397,70 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   26 h.  675,09 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   25 h.  651,88 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   23 h.  606,22 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs. A50   21 h.  570,66 p
   5. Sztrehovszki László            1.cs. A04   18 h.  525,60 p
   6. Fehér László                   1.cs. A12   20 h.  511,26 p
   7. Zámbó János                    1.cs. A04   19 h.  508,95 p
   8. Kancsár József                 1.cs. A12   17 h.  508,62 p
   9. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   18 h.  505,23 p

A26 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Fogarassy Sándor               1.cs.   17 h.  455,23 p
   2. Dulai László                   1.cs.   18 h.  417,33 p
   3. Kómár József és fia            1.cs.   16 h.  405,08 p
   4. Lakatos József                 1.cs.   15 h.  395,14 p
   5. Kaszás László                  1.cs.   13 h.  352,05 p
   6. Fogarassy Sándor               2.cs.   11 h.  308,57 p
   7. Dulai László                   2.cs.   11 h.  263,82 p
   8. Kómár József és fia            2.cs.    9 h.  213,56 p
   9. Lakatos József                 2.cs.    7 h.  161,36 p
  10. Billinger Tibor                2.cs.    7 h.  153,54 p
  11. Billinger Tibor                1.cs.    5 h.  111,33 p
  12. Kaszás László                  2.cs.    1 h.   18,98 p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 12-D-541069    H  2h  76,76p
  2. Lakatos József                 A26 HU-12- D-463371   H  2h  74,62p
  3. Zámbó János                    A04 HU 10-O-1325      H  2h  73,29p
  4. Csörgi László                  A50 HU 10-07-27667    H  2h  72,03p
  5. Sztrehovszki László            A04 HU 12-D-464762    H  2h  72,02p
  6. Horváth János                  A04 HU 12-D-463210    H  2h  71,71p
  7. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  2h  71,21p
  8. Kancsár József                 A12 HU 11-D-346884    H  2h  70,69p
  9. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  2h  69,67p
 10. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- D-530644   H  2h  69,60p
 11. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  2h  69,42p
 12. Jánosi Pál                     A23 HU-13-  D602035   H  2h  69,15p
 13. Katona József                  A36 HU 11-09-09118    H  2h  68,38p
 14. Kómár József és fia            A26 HU 08-D-181843    H  2h  68,38p
 15. Szota Zoltán                   A12 HU 13-07-36868    H  2h  67,62p
 16. Csányi Sándor                  A12 HU 12-D-462439    H  2h  67,37p
 17. Fehér László                   A12 HU 12-07-33055    H  2h  67,09p
 18. Szabó Elek                     R38 HU 09-09-98921    H  2h  67,08p
 19. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34111   H  2h  66,95p
 20. Tóth Attila                    A36 HU 13-D-677066    H  2h  66,82p
 21. Fodor László                   A04 HU 12-07-32874    H  2h  66,76p
 22. Fogarassy Sándor               A26 HU-13- D-596948   H  2h  66,25p
 23. Udvari Zoltán                  A36 HU 11-D-502759    H  2h  66,19p
 24. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29678    H  2h  65,81p
 25. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  2h  65,81p
 26. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561973    H  2h  65,76p
 27. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  2h  65,44p
 28. Dorner György                  A12 HU 13-D-618187    H  2h  64,55p
 29. Kiss József                    V10 HU 12-07-34928    H  2h  64,45p
 30. Csikós István                  V10 HU 09-07-24297    H  2h  64,41p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  2h  74,01p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  2h  72,46p
  3. Fodor László                   A04 HU 12-D-462417    T  2h  68,58p
  4. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  2h  67,90p
  5. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601761   T  2h  66,92p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12- D-502371   T  2h  65,53p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-11- D-397044   T  2h  65,38p
  8. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  2h  64,79p
  9. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  2h  62,60p
 10. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  2h  61,89p
 11. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  2h  61,51p
 12. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  2h  60,09p
 13. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397202   T  2h  58,72p
 14. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  2h  57,82p
 15. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530612   T  2h  57,79p
 16. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-574859    T  2h  56,62p
 17. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10906    T  2h  55,86p
 18. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505988   T  2h  55,84p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37997   T  2h  53,65p
 20. Fejos Zsolt                    A23 HU-11- D-426745   T  2h  52,81p
 21. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601651   T  2h  52,56p
 22. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  2h  52,35p
 23. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22780   T  2h  51,67p
 24. Gohér Attila                   A12 HU 12-D-561534    T  2h  51,51p
 25. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  2h  51,43p
 26. Jánosi Pál                     A23 HU-11- D-400854   T  2h  51,31p
 27. Majoros István                 A50 HU 12-07-34430    T  2h  50,95p
 28. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530638   T  2h  50,35p
 29. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  2h  50,11p
 30. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-313481   T  2h  48,98p

Közép távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 12-D-541069    H  2h  76,73p
  2. Lakatos József                 A26 HU-12- D-463371   H  2h  73,41p
  3. Zámbó János                    A04 HU 10-O-1325      H  2h  71,37p
  4. Csörgi László                  A50 HU 10-07-27667    H  2h  71,20p
  5. Sztrehovszki László            A04 HU 12-D-464762    H  2h  70,13p
  6. Horváth János                  A04 HU 12-D-463210    H  2h  69,77p
  7. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  2h  69,36p
  8. Kancsár József                 A12 HU 11-D-346884    H  2h  68,26p
  9. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- D-530644   H  2h  66,97p
 10. Fehér László                   A12 HU 12-07-33055    H  2h  65,83p
 11. Szota Zoltán                   A12 HU 13-07-36868    H  2h  65,53p
 12. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34111   H  2h  65,19p
 13. Kómár József és fia            A26 HU 08-D-181843    H  2h  65,06p
 14. Csányi Sándor                  A12 HU 12-D-462439    H  2h  64,49p
 15. Fodor László                   A04 HU 12-07-32874    H  2h  64,46p
 16. Fogarassy Sándor               A26 HU-13- D-596948   H  2h  64,29p
 17. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  2h  64,13p
 18. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29678    H  2h  63,80p
 19. Dorner György                  A12 HU 13-D-618187    H  2h  62,04p
 20. Kiss József                    V10 HU 12-07-34928    H  2h  61,70p

Közép távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  2h  72,83p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  2h  70,46p
  3. Fodor László                   A04 HU 12-D-462417    T  2h  67,47p
  4. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  2h  66,19p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-11- D-397044   T  2h  63,15p
  6. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  2h  62,54p
  7. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  2h  59,83p
  8. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  2h  58,90p
  9. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  2h  57,91p
 10. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  2h  57,22p
 11. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530612   T  2h  54,41p
 12. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  2h  53,78p
 13. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37997   T  2h  50,08p
 14. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22780   T  2h  48,30p
 15. Gohér Attila                   A12 HU 12-D-561534    T  2h  48,04p
 16. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530638   T  2h  47,36p
 17. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-313481   T  2h  45,24p
 18. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530608   T  2h  43,33p
 19. Fodor László                   A04 HU 11-07-29251    T  2h  42,66p
 20. Boda Ákos                      A50 HU-13- 07-38001   T  2h  40,20p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Lakatos József                 A26 HU-12- D-463371   H  2h  76,12p
  2. Fogarassy Sándor               A26 HU-13- D-596948   H  2h  66,72p
  3. Kómár József és fia            A26 HU 08-D-181843    H  2h  64,50p
  4. Kómár József és fia            A26 HU 12-D-463263    H  2h  63,23p
  5. Billinger Tibor                A26 HU-13- D-620784   H  2h  57,50p
  6. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-252725   H  2h  55,95p
  7. Dulai László                   A26 HU-13- D-670783   H  2h  55,73p
  8. Kómár József és fia            A26 HU 11-D-345264    H  2h  51,97p
  9. Dulai László                   A26 HU-10-   O-1044   H  2h  50,76p
 10. Dulai László                   A26 HU-10- D-293427   H  2h  47,01p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  4h 119,02p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  4h 114,86p
  3. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502012   H  4h 111,46p
  4. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- D-234632   H  4h 110,11p
  5. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255202   H  4h 109,30p
  6. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34116   H  4h 108,21p
  7. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  4h 107,19p
  8. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31019   H  4h 104,25p
  9. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  4h 103,72p
 10. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19021    H  4h 102,96p
 11. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-253832   H  4h  94,73p
 12. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562102   H  4h  94,69p
 13. Mészáros Mihály                A36 HU 09-09-95488    H  4h  93,19p
 14. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14664   H  4h  91,67p
 15. Kovács József                  A50 HU-09- 07-21782   H  4h  90,85p
 16. Petho László                   A12 HU 11-D-344510    H  4h  89,99p
 17. Dulai László                   A26 HU-10- D-293427   H  4h  89,56p
 18. Fogarassy László               A12 HU 11-D-344366    H  4h  84,19p
 19. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29424    H  4h  83,36p
 20. Gavaldik József                A23 HU-10- 09-01658   H  4h  82,94p
 21. Nagy Zoltán                    A23 HU-11- 09-08077   H  4h  81,78p
 22. Sztrehovszki László            A04 HU 12-D-464762    H  3h 103,32p
 23. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  3h 101,09p
 24. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  3h  98,49p
 25. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29678    H  3h  97,81p
 26. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- D-530644   H  3h  97,59p
 27. Szabó Elek                     R38 HU 09-09-98921    H  3h  97,58p
 28. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  3h  96,30p
 29. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  3h  96,25p
 30. Kancsár József                 A12 HU 13-07-36922    H  3h  96,14p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  4h 125,07p
  2. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  4h 124,12p
  3. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  4h 103,26p
  4. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  4h  99,03p
  5. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  4h  92,31p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  4h  91,30p
  7. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  4h  89,03p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  3h 101,70p
  9. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  3h 101,17p
 10. Kovágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06850   T  3h  91,18p
 11. Japport Zoltán                 A50 HU-11- D-397044   T  3h  88,55p
 12. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37997   T  3h  87,04p
 13. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  3h  86,95p
 14. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  3h  85,92p
 15. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22780   T  3h  85,09p
 16. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601651   T  3h  84,41p
 17. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12- D-502371   T  3h  84,16p
 18. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  3h  83,75p
 19. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-313481   T  3h  81,92p
 20. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  3h  81,04p
 21. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  3h  80,18p
 22. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  3h  79,10p
 23. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397202   T  3h  78,95p
 24. Jánosi Pál                     A23 HU-11- D-400854   T  3h  78,36p
 25. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  3h  77,33p
 26. Gohér Attila                   A12 HU 12-D-561534    T  3h  77,17p
 27. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530608   T  3h  77,11p
 28. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  3h  76,29p
 29. Bajtek Tibor                   A23 HU-11- D-402185   T  3h  76,27p
 30. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  3h  75,97p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255202   H  4h 110,57p
  2. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- D-234632   H  4h 109,64p
  3. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  4h 109,00p
  4. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- D-530644   H  4h 108,20p
  5. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34116   H  4h 107,68p
  6. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31019   H  4h 102,16p
  7. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19021    H  4h 101,55p
  8. Kovács József                  A50 HU-09- 07-21782   H  4h  89,12p
  9. Dulai László                   A26 HU-10- D-293427   H  4h  87,62p
 10. Petho László                   A12 HU 11-D-344510    H  4h  86,08p
 11. Sztrehovszki László            A04 HU 12-D-464762    H  3h 102,05p
 12. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  3h  96,60p
 13. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29452    H  3h  95,29p
 14. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29678    H  3h  94,22p
 15. Fehér László                   A12 HU 12-07-33055    H  3h  94,04p
 16. Kancsár József                 A12 HU 13-07-36922    H  3h  92,28p
 17. Zámbó János                    A04 HU 10-O-1325      H  3h  91,70p
 18. Horváth János                  A04 HU 12-D-463210    H  3h  91,03p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535220   H  3h  90,42p
 20. Csörgi László                  A50 HU 10-07-27667    H  3h  89,70p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  4h 123,78p
  2. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  4h 119,91p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  4h 114,12p
  4. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  4h 111,22p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-313481   T  4h  91,72p
  6. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  4h  87,59p
  7. Kovágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06850   T  3h  90,87p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-11- D-397044   T  3h  89,08p
  9. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  3h  84,02p
 10. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  3h  83,46p
 11. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37997   T  3h  82,40p
 12. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22780   T  3h  80,69p
 13. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  3h  79,94p
 14. Boda Ákos                      A50 HU-13- 26-47244   T  3h  77,55p
 15. Gohér Attila                   A12 HU 12-D-561534    T  3h  75,89p
 16. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530608   T  3h  72,57p
 17. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531005   T  3h  59,00p
 18. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  3h  57,86p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30933   T  2h  71,18p
 20. Boda Ákos                      A50 HU-11- D-346155   T  2h  68,07p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Dulai László                   A26 HU-10- D-293427   H  4h  93,68p
  2. Kómár József és fia            A26 HU 11-D-345264    H  4h  91,10p
  3. Dulai László                   A26 HU-13- D-670783   H  3h  89,53p
  4. Lakatos József                 A26 HU-11- D-346369   H  3h  84,68p
  5. Kómár József és fia            A26 HU 08-D-181843    H  3h  82,10p
  6. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-253832   H  3h  81,37p
  7. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-293382   H  3h  81,31p
  8. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  3h  79,80p
  9. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-252725   H  3h  77,82p
 10. Billinger Tibor                A26 HU-13- D-620784   H  3h  71,90p