Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A36 Tápiószecso
Első adat felvétele: 2014.05.27 17:16:25
Az adatok utolsó módosítása: 2014.05.29 19:28:19
A lista kiadásának időpontja: 2014.05.29 19:52:47
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.06.26 17:16:25
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 04 verseny 

Feleresztés helye: Dickerldorf
Feleresztés ideje: 2014.05.24 07:50
Időjárás         : Derült, napos
Kisérő           : Kovács József
Központi táv     : 424000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 41
Legkisebb pont   : 16,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A04 Kartal              9   14   130   26   33   1189,07   1122,33   1109,69
A12 Aszód              13   21   168   34   42   1175,66   1122,15   1113,48
A26 Kartal              8   13   114   23   29   1170,75   1117,92   1109,28
A50 Zsámbok            13   30   268   54   67   1173,82   1127,05   1110,37
V10 Hatvan             11   25   242   48   61   1173,36   1064,48   1035,26
Hatvan I.              54  103   922  184  231   1189,07   1113,48   1098,25
A23 Nagykáta           25   62   553  111  138   1171,59   1098,07   1085,89
A36 Tápiószecso        13   22   180   36   45   1181,22   1112,31   1095,43
A64 Szentmártonkáta    10   13   117   23   29   1160,74   1102,30   1095,43
R38 Jászberény          8    9    77   15   19   1162,65   1102,56   1081,65
Hatvan II.             56  106   927  185  232   1181,22   1099,69   1088,83
Tagszövetségben       110  209  1849  370  462   1189,07   1106,53   1094,24

A36 egyesületi díjlista
   1. Mészáros Mihály                1.cs. HU 10-09-01947    H 1181,22 m/p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. HU 11-D-402857    H 1180,12 m/p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. HU 12-D-502618    H 1167,05 m/p
   4. Katona József                  2.cs. HU 13-09-20296    H 1162,87 m/p
   5. Mészáros László                1.cs. HU 10-O-1659      H 1156,67 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Agócs Attila                    1.cs. Dt: 419518 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   1h  19,20p    R:  56.   2h  41,74p    T: 143.   1h  20,67p
Összesített E:  17.   5h 114,39p    R:  60.   6h 127,49p    T: 130.   5h 106,62p
   HU 12-D-502505    H 24 14:10:00  1103,99 m/p  40  19,20  164  23,64  382  20,67
   HU 11-D-426941    H 24 14:13:56  1092,68 m/p   0   0,00  216  18,10    0   0,00

Dobos Sándor                    1.cs. Dt: 418126 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   1h  16,40p    R:  78.   1h  19,28p    T: 152.   1h  17,15p
Összesített E:  10.   8h 223,00p    R:  40.   8h 219,89p    T:  86.   8h 213,53p
   HU 11-09-09555    T 24 14:11:42  1095,43 m/p  45  16,40  205  19,28  448  17,15

Dósa Zoltán                     1.cs. Dt: 422908 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   3h  78,83p    R:  28.   3h  98,61p    T:  58.   3h  91,89p
Összesített E:   6.  12h 316,81p    R:  25.  10h 302,43p    T:  51.  11h 307,62p
   HU 09-D-235039    H 24 14:02:16  1136,04 m/p  24  28,14   65  34,18  168  32,09
   HU 12-D-561973    H 24 14:03:25  1132,54 m/p  28  25,90   77  32,91  193  30,75
   HU 12-D-561982    H 24 14:04:55  1128,01 m/p  30  24,79   90  31,52  225  29,05

Gazsi Károly                    1.cs. Dt: 423288 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 159,15p    R:   4.   5h 178,58p    T:  11.   5h 170,00p
Összesített E:   3.  17h 444,20p    R:  11.  14h 409,09p    T:  24.  14h 405,43p
   HU 11-D-402857    H 24 13:48:41  1180,12 m/p   2  40,44    2  40,89    3  40,89
   HU 12-D-502618    H 24 13:52:42  1167,05 m/p   3  39,88    4  40,68   20  39,99
   HU 11-D-402861    H 24 14:00:17  1143,15 m/p  17  32,05   39  36,95  121  34,60
   HU 10-09-01998    H 24 14:06:00  1125,77 m/p  31  24,23   98  30,67  246  27,93
   HU 11-D-402863    H 24 14:08:17  1118,97 m/p  34  22,55  110  29,39  271  26,59
   HU 10-09-01977    H 24 14:18:05  1090,71 m/p   0   0,00  227  16,93    0   0,00

Katona József                   1.cs. Dt: 422722 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 156,93p    R:   3.   5h 181,78p    T:  10.   5h 170,68p
Összesített E:   2.  17h 481,29p    R:   4.  16h 480,09p    T:  12.  16h 472,01p
   HU 12-09-15344    H 24 13:56:48  1152,46 m/p   9  36,53   20  38,98   65  37,58
   HU 13-09-20231    H 24 13:59:58  1142,59 m/p  18  31,50   40  36,85  123  34,49
   HU 11-09-09122    H 24 14:00:52  1139,82 m/p  20  30,38   48  35,99  143  33,42
   HU 11-09-09118    H 24 14:01:28  1137,98 m/p  21  29,82   53  35,46  153  32,89
   HU 12-09-15321    H 24 14:01:54  1136,66 m/p  23  28,70   62  34,50  164  32,30
   HU 09-09-95153    H 24 14:13:09  1103,28 m/p  42  18,08  170  23,00  390  20,24

Katona József                   2.cs. Dt: 422722 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h 114,61p    R:  11.   4h 135,88p    T:  41.   3h 115,53p
Összesített E:   8.  10h 267,95p    R:  31.  11h 280,28p    T:  74.   9h 243,46p
   HU 13-09-20296    H 24 13:53:31  1162,87 m/p   4  39,32    5  40,57   30  39,45
   HU 13-09-20260    H 24 13:55:45  1155,77 m/p   6  38,20   12  39,83   49  38,44
   HU 12-09-15317    H 24 13:56:47  1152,51 m/p   8  37,09   19  39,08   64  37,64
   HU 12-09-15383    H 24 14:18:14  1088,83 m/p   0   0,00  232  16,40    0   0,00

Katona József                   3.cs. Dt: 422722 Kg:   3 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   1h  26,46p    R:  62.   1h  33,01p    T: 123.   1h  30,86p
   HU 13-09-20253    H 24 14:03:08  1132,90 m/p  27  26,46   76  33,01  191  30,86

László György                   1.cs. Dt: 419503 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  81.   1h  17,46p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  24.   2h  37,08p    R:  81.   2h  36,24p    T: 171.   1h  21,45p
   HU 11-09-09652    H 24 14:14:23  1091,37 m/p   0   0,00  222  17,46    0   0,00

Mészáros László                 1.cs. Dt: 423362 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  81,07p    R:  20.   4h 111,08p    T:  65.   3h  85,87p
Összesített E:   4.  16h 397,90p    R:  15.  16h 386,88p    T:  35.  15h 364,78p
   HU 10-O-1659      H 24 13:56:01  1156,67 m/p   5  38,76   11  39,94   47  38,55
   HU 12-D-502657    H 24 14:07:43  1120,85 m/p  32  23,67  108  29,61  266  26,86
   HU 09-D-212937    H 24 14:13:36  1103,65 m/p  41  18,64  167  23,32  386  20,46
   HU 10-D-258882    H 24 14:17:26  1092,74 m/p   0   0,00  215  18,21    0   0,00

Mészáros Mihály                 1.cs. Dt: 423427 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 170,89p    R:   1.   5h 188,70p    T:   5.   5h 181,21p
Összesített E:   1.  19h 515,17p    R:   2.  18h 497,81p    T:  10.  17h 481,12p
   HU 10-09-01947    H 24 13:48:28  1181,22 m/p   1  41,00    1  41,00    2  40,95
   HU 09-09-95488    H 24 13:58:44  1148,33 m/p  12  34,85   28  38,12   84  36,57
   HU 11-09-09254    H 24 13:59:01  1147,45 m/p  13  34,29   29  38,02   91  36,20
   HU 11-09-09237    H 24 13:59:24  1146,26 m/p  14  33,73   30  37,91   97  35,88
   HU 11-09-09255    H 24 14:03:14  1134,48 m/p  26  27,02   70  33,65  177  31,61
   HU 09-D-224305    H 24 14:09:55  1114,53 m/p  35  21,99  123  28,01  302  24,94
   HU 12-D-504652    H 24 14:12:56  1105,75 m/p  39  19,75  160  24,07  375  21,04

Mészáros Mihály                 2.cs. Dt: 423427 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  54,05p    R:  44.   2h  65,60p    T:  92.   2h  60,23p
Összesített E:  11.  10h 222,68p    R:  49.   8h 192,91p    T:  89.   9h 206,44p
   HU 13-09-20417    H 24 14:01:28  1139,88 m/p  19  30,94   47  36,10  142  33,48
   HU 13-09-20410    H 24 14:08:15  1119,44 m/p  33  23,11  109  29,50  268  26,75

Pap és fia                      1.cs. Dt: 421051 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  81,63p    R:  31.   3h  97,01p    T:  61.   3h  89,75p
Összesített E:   5.  15h 390,17p    R:  17.  13h 359,96p    T:  34.  14h 365,22p
   HU 12-D-504078    H 24 13:56:37  1148,48 m/p  11  35,41   27  38,23   83  36,62
   HU 11-09-09465    H 24 14:03:01  1128,77 m/p  29  25,35   85  32,05  217  29,47
   HU 11-09-09425    H 24 14:08:55  1111,20 m/p  37  20,87  135  26,73  326  23,66

Pap és fia                      2.cs. Dt: 421051 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   1h  37,65p    R:  58.   1h  39,40p    T: 116.   1h  38,12p
Összesített E:  14.   5h 141,77p    R:  58.   5h 140,13p    T: 116.   5h 138,55p
   HU 12-D-505131    H 24 13:54:41  1154,57 m/p   7  37,65   16  39,40   55  38,12

Pásztor Gábor                   1.cs. Dt: 423359 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   2h  60,19p    R:  38.   2h  71,24p    T:  83.   2h  66,90p
Összesített E:  20.   3h  86,66p    R:  66.   3h  97,61p    T: 136.   3h  94,72p
   HU 12-09-15587    H 24 14:00:12  1143,60 m/p  16  32,61   35  37,38  113  35,02
   HU 12-09-15595    H 24 14:03:02  1134,91 m/p  25  27,58   68  33,86  172  31,88

Tóth Attila                     1.cs. Dt: 408033 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   2h  57,40p    R:  43.   2h  66,13p    T:  88.   2h  61,61p
Összesített E:  12.   8h 210,59p    R:  44.   8h 212,00p    T:  91.   8h 204,23p
   HU 13-D-677066    H 24 13:44:05  1152,36 m/p  10  35,97   21  38,87   66  37,53
   HU 13-07-37798    H 24 13:56:50  1112,31 m/p  36  21,43  130  27,26  318  24,08

Tóth Attila                     2.cs. Dt: 408033 Kg:   4 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  80.   1h  17,78p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  23.   2h  44,65p    R:  75.   3h  58,88p    T: 162.   2h  39,72p
   HU 13-D-656662    T 24 14:03:43  1091,82 m/p   0   0,00  219  17,78    0   0,00

Udvari Zoltán                   1.cs. Dt: 425470 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h 117,22p    R:   9.   5h 141,10p    T:  30.   5h 128,58p
Összesített E:   7.  11h 277,57p    R:  27.  11h 292,94p    T:  67.  10h 265,65p
   HU 11-O-04284     T 24 14:01:51  1144,20 m/p  15  33,17   34  37,49  111  35,13
   HU 11-D-502759    H 24 14:04:14  1136,91 m/p  22  29,26   58  34,93  160  32,52
   HU 11-09-09522    T 24 14:13:01  1110,84 m/p  38  20,31  139  26,30  333  23,28
   HU 11-D-401327    H 24 14:15:45  1102,97 m/p  43  17,52  172  22,79  393  20,08
   HU 11-D-505149    H 24 14:18:09  1096,15 m/p  44  16,96  202  19,59  440  17,57

Tagszövetségi díjlista
   1. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 11-07-29452    H 1189,07 m/p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 10-09-01947    H 1181,22 m/p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402857    H 1180,12 m/p
   4. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-541069    H 1175,66 m/p
   5. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 12-07-32651    H 1175,16 m/p
   6. Kovács-Lados-Kállai            1.cs. A04 HU 12-07-32795    H 1175,10 m/p
   7. Czakó József                   1.cs. A04 HU 11-D-344200    H 1174,52 m/p
   8. Fodor László                   1.cs. A04 HU 10-D-255060    H 1174,08 m/p
   9. Fodor László                   1.cs. A04 HU 10-D-255051    H 1174,08 m/p
  10. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-11- 07-31001   H 1173,82 m/p
  11. Kiss József                    1.cs. V10 HU 10-07-28026    H 1173,36 m/p
  12. Csörgi László                  1.cs. A50 HU 10-07-27667    H 1173,36 m/p
  13. Fodor László                   2.cs. A04 HU 12-D-462417    T 1172,85 m/p
  14. Nagy János                     2.cs. A23 HU-12- 09-14510   H 1171,59 m/p
  15. Kovágó Gábor                   1.cs. A50 HU-10- D-255202   H 1171,31 m/p
  16. Fogarassy Sándor               2.cs. A26 HU-13- D-596951   H 1170,75 m/p
  17. Dorner György                  1.cs. A12 HU 10-D-238007    H 1169,03 m/p
  18. Fehér László                   1.cs. A12 HU 12-07-33055    H 1167,82 m/p
  19. Fehér László                   2.cs. A12 HU 13-07-36989    H 1167,16 m/p
  20. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 12-D-502618    H 1167,05 m/p
  21. Csörgi László                  2.cs. A50 HU 13-D-620419    H 1166,45 m/p
  22. Lakatos József                 1.cs. A26 HU-12- D-463371   H 1165,99 m/p
  23. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-11- D-346155   T 1165,08 m/p
  24. Kovágó Gábor                   1.cs. A50 HU-12- D-535220   H 1164,60 m/p
  25. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-12-  O-13241   T 1164,21 m/p
  26. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 09-07-20198    H 1163,73 m/p
  27. Dorner György                  1.cs. A12 HU 11-D-344302    H 1163,53 m/p
  28. Dorner György                  2.cs. A12 HU 13-D-618161    H 1163,20 m/p
  29. Kazi Zoltán                    1.cs. A12 HU 11-07-29815    H 1163,01 m/p
  30. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-09-20296    H 1162,87 m/p
  31. Kovágó Gábor                   3.cs. A50 HU-12- D-530637   H 1162,67 m/p
  32. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU 11-D-403038    H 1162,65 m/p
  33. Dósa József                    1.cs. A64 HU-11- D-402713   H 1160,74 m/p
  34. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50 HU-12- 07-34111   H 1160,70 m/p
  35. Szekeres István                1.cs. A50 HU 13-07-38390    H 1160,03 m/p
  36. Kovágó Gábor                   2.cs. A50 HU-12- D-535216   T 1159,95 m/p
  37. Boda Ákos                      3.cs. A50 HU-13- D-619182   H 1159,12 m/p
  38. Grizner Sándor                 1.cs. R38 HU 12-D-503585    H 1158,80 m/p
  39. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-07-29678    H 1158,46 m/p
  40. Kiss József                    1.cs. V10 HU 11-07-31274    H 1158,23 m/p
  41. Jánosi Pál                     3.cs. A23 HU-13-  D602029   H 1157,92 m/p
  42. Futó Ferenc                    1.cs. A04 HU 09-07-19332    H 1157,53 m/p
  43. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-11- 09-07742   T 1157,23 m/p
  44. Zámbó János                    1.cs. A04 HU 10-O-1325      H 1157,11 m/p
  45. Kovágó Gábor                   2.cs. A50 HU-11- 07-30933   T 1157,07 m/p
  46. Tóth József                    1.cs. A12 HU 12-07-33014    H 1156,97 m/p
  47. Mészáros László                1.cs. A36 HU 10-O-1659      H 1156,67 m/p
  48. Kiss József                    1.cs. V10 HU 11-07-31282    H 1155,90 m/p
  49. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-09-20260    H 1155,77 m/p
  50. Fazekas István ifj.            3.cs. A23 HU-10- D-257079   T 1155,75 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 10-09-01947    H 1181,22 m/p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402857    H 1180,12 m/p
   3. Nagy János                     2.cs. A23 HU-12- 09-14510   H 1171,59 m/p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 12-D-502618    H 1167,05 m/p
   5. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-09-20296    H 1162,87 m/p
   6. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU 11-D-403038    H 1162,65 m/p
   7. Dósa József                    1.cs. A64 HU-11- D-402713   H 1160,74 m/p
   8. Grizner Sándor                 1.cs. R38 HU 12-D-503585    H 1158,80 m/p
   9. Jánosi Pál                     3.cs. A23 HU-13-  D602029   H 1157,92 m/p
  10. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-11- 09-07742   T 1157,23 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fodor László                   1.cs. A04    5 h.  192,72 p
   2. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  188,57 p
   3. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  185,20 p
   4. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    5 h.  181,40 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  181,21 p
   6. Sztrehovszki László            1.cs. A04    5 h.  178,59 p
   7. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    5 h.  178,11 p
   8. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  175,28 p
   9. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  175,17 p
  10. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  170,68 p
  11. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  170,00 p
  12. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  167,64 p
  13. Kaszás László                  1.cs. A26    5 h.  167,22 p
  14. Dulai László                   1.cs. A26    5 h.  157,87 p
  15. Zámbó János                    1.cs. A04    5 h.  156,93 p
  16. Kovágó Gábor                   6.cs. A50    5 h.  156,12 p
  17. Kovágó Gábor                   4.cs. A50    5 h.  154,95 p
  18. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  154,26 p
  19. Petho László                   2.cs. A12    5 h.  153,34 p
  20. Kevés Károly                   1.cs. V10    5 h.  152,34 p
  21. Fogarassy Sándor               1.cs. A26    5 h.  146,24 p
  22. Kancsár József                 1.cs. A12    4 h.  145,74 p
  23. Huszár Péter                   2.cs. A23    5 h.  143,80 p
  24. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.  142,08 p
  25. Tóth József                    1.cs. A12    5 h.  140,06 p
  26. Kómár József és fia            1.cs. A26    5 h.  137,87 p
  27. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.  135,10 p
  28. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    5 h.  134,99 p
  29. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.  131,55 p
  30. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    5 h.  128,58 p
  31. Ács Ferenc                     1.cs. A50    4 h.  123,49 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  188,70 p
   2. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  185,51 p
   3. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  181,78 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  178,58 p
   5. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  166,89 p
   6. Huszár Péter                   2.cs. A23    5 h.  156,54 p
   7. Dósa József                    1.cs. A64    5 h.  148,99 p
   8. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    5 h.  145,69 p

A verseny A36 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs.    5 h.  170,89 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs.    5 h.  159,15 p
   3. Katona József                  1.cs.    5 h.  156,93 p
   4. Udvari Zoltán                  1.cs.    5 h.  117,22 p
   5. Katona József                  2.cs.    3 h.  114,61 p
   6. Pap és fia                     1.cs.    3 h.   81,63 p
   7. Mészáros László                1.cs.    3 h.   81,07 p
   8. Dósa Zoltán                    1.cs.    3 h.   78,83 p
   9. Pásztor Gábor                  1.cs.    2 h.   60,19 p
  10. Tóth Attila                    1.cs.    2 h.   57,40 p
  11. Mészáros Mihály                2.cs.    2 h.   54,05 p
  12. Pap és fia                     2.cs.    1 h.   37,65 p
  13. Katona József                  3.cs.    1 h.   26,46 p
  14. Agócs Attila                   1.cs.    1 h.   19,20 p
  15. Dobos Sándor                   1.cs.    1 h.   16,40 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12    8 h.  262,59 p
   2. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    8 h.  255,41 p
   3. Kiss József                    1.cs. V10    8 h.  253,99 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    7 h.  228,68 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36    7 h.  227,19 p
   6. Sztrehovszki László            1.cs. A04    7 h.  225,05 p
   7. Fodor László                   1.cs. A04    6 h.  216,16 p
   8. Kaszás László                  1.cs. A26    7 h.  211,60 p
   9. Boda Ákos                      1.cs. A50    6 h.  203,69 p
  10. Kevés Károly                   1.cs. V10    7 h.  197,04 p
  11. Katona József                  1.cs. A36    6 h.  190,92 p
  12. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    6 h.  185,27 p
  13. Dulai László                   1.cs. A26    6 h.  183,23 p
  14. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  175,17 p
  15. Kómár József és fia            1.cs. A26    7 h.  173,39 p
  16. Huszár Péter                   1.cs. A23    6 h.  173,27 p
  17. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  170,00 p
  18. Huszár Péter                   2.cs. A23    6 h.  166,28 p
  19. Zámbó János                    1.cs. A04    5 h.  156,93 p
  20. Kovágó Gábor                   6.cs. A50    5 h.  156,12 p
  21. Kovágó Gábor                   4.cs. A50    5 h.  154,95 p
  22. Petho László                   2.cs. A12    5 h.  153,34 p
  23. Fogarassy Sándor               1.cs. A26    5 h.  146,24 p
  24. Kancsár József                 1.cs. A12    4 h.  145,74 p
  25. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.  142,08 p
  26. Tóth József                    1.cs. A12    5 h.  140,06 p
  27. Molnár Pál                     1.cs. A23    6 h.  137,25 p
  28. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.  135,10 p
  29. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    5 h.  134,99 p
  30. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.  131,55 p
  31. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    5 h.  128,58 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36    7 h.  240,78 p
   2. Katona József                  1.cs. A36    6 h.  204,78 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36    6 h.  195,51 p
   4. Huszár Péter                   1.cs. A23    6 h.  188,19 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  185,51 p
   6. Huszár Péter                   2.cs. A23    6 h.  182,10 p
   7. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    6 h.  164,43 p
   8. Molnár Pál                     1.cs. A23    6 h.  153,45 p

A verseny A36 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs.    7 h.  212,63 p
   2. Katona József                  1.cs.    6 h.  175,01 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs.    5 h.  159,15 p
   4. Udvari Zoltán                  1.cs.    5 h.  117,22 p
   5. Katona József                  2.cs.    3 h.  114,61 p
   6. Pap és fia                     1.cs.    3 h.   81,63 p
   7. Mészáros László                1.cs.    3 h.   81,07 p
   8. Dósa Zoltán                    1.cs.    3 h.   78,83 p
   9. Pásztor Gábor                  1.cs.    2 h.   60,19 p
  10. Tóth Attila                    1.cs.    2 h.   57,40 p
  11. Mészáros Mihály                2.cs.    2 h.   54,05 p
  12. Pap és fia                     2.cs.    1 h.   37,65 p
  13. Katona József                  3.cs.    1 h.   26,46 p
  14. Agócs Attila                   1.cs.    1 h.   19,20 p
  15. Dobos Sándor                   1.cs.    1 h.   16,40 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   10 h.  336,06 p
   2. Katona József                  1.cs. A36   10 h.  325,92 p
   3. Fodor László                   1.cs. A04   10 h.  324,82 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   10 h.  319,96 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   10 h.  311,35 p
   6. Kovágó Gábor                   6.cs. A50   10 h.  299,75 p
   7. Kómár József és fia            1.cs. A26   10 h.  286,24 p
   8. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    9 h.  280,11 p
   9. Kancsár József                 1.cs. A12    9 h.  277,16 p
  10. Sztrehovszki László            1.cs. A04    8 h.  276,96 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    9 h.  273,92 p
  12. Kovágó Gábor                   3.cs. A50    9 h.  268,01 p
  13. Fehér László                   1.cs. A12    9 h.  266,06 p
  14. Fazekas István ifj.            3.cs. A23    9 h.  263,60 p
  15. Zámbó János                    1.cs. A04    8 h.  258,42 p
  16. Mészáros Mihály                1.cs. A36    8 h.  255,45 p
  17. Gazsi Károly                   1.cs. A36    8 h.  250,55 p
  18. Kovács József                  1.cs. A50   10 h.  245,71 p
  19. Szollos Béla                   1.cs. A64    8 h.  244,25 p
  20. Dorner György                  1.cs. A12    7 h.  243,71 p
  21. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    9 h.  242,96 p
  22. Jánosi Pál                     1.cs. A23    9 h.  241,46 p
  23. Tóth Sándor                    1.cs. A64    9 h.  235,46 p
  24. Fogarassy Sándor               1.cs. A26    8 h.  234,89 p
  25. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50    9 h.  232,70 p
  26. Kovágó Gábor                   4.cs. A50    8 h.  230,96 p
  27. Japport Zoltán                 2.cs. A50    7 h.  229,28 p
  28. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    9 h.  228,63 p
  29. Tóth József                    1.cs. A12    9 h.  226,60 p
  30. Huszár Péter                   2.cs. A23    8 h.  216,42 p
  31. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    8 h.  215,09 p
  32. Boda Ákos                      1.cs. A50    7 h.  211,35 p
  33. Csányi Sándor                  1.cs. A12    7 h.  210,71 p
  34. Dulai László                   1.cs. A26    8 h.  208,85 p
  35. Petho László                   2.cs. A12    7 h.  206,11 p
  36. Kevés Károly                   1.cs. V10    7 h.  205,82 p
  37. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    7 h.  204,08 p
  38. Bálint Attila                  2.cs. A23    8 h.  203,16 p
  39. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  202,13 p
  40. Boda Ákos                      3.cs. A50    7 h.  201,56 p
  41. Petho László                   1.cs. A12    8 h.  198,02 p
  42. Huszár Péter                   1.cs. A23    7 h.  197,90 p

Hatvan II. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36   10 h.  339,86 p
   2. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    9 h.  287,08 p
   3. Fazekas István ifj.            3.cs. A23    9 h.  277,10 p
   4. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   10 h.  275,40 p
   5. Szollos Béla                   1.cs. A64    9 h.  273,21 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36    8 h.  265,93 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36    8 h.  262,26 p
   8. Jánosi Pál                     1.cs. A23    9 h.  255,85 p
   9. Tóth Sándor                    1.cs. A64    9 h.  249,61 p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    9 h.  242,20 p
  11. Huszár Péter                   2.cs. A23    8 h.  231,13 p
  12. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    8 h.  226,09 p

A36 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs.   10 h.  315,33 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs.    9 h.  264,60 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs.    9 h.  260,29 p
   4. Udvari Zoltán                  1.cs.    8 h.  199,56 p
   5. Katona József                  2.cs.    6 h.  168,95 p
   6. Tóth Attila                    1.cs.    6 h.  158,54 p
   7. Mészáros László                1.cs.    6 h.  150,93 p
   8. Dósa Zoltán                    1.cs.    5 h.  148,14 p
   9. Pap és fia                     1.cs.    5 h.  147,89 p
  10. Dobos Sándor                   1.cs.    5 h.  132,38 p
  11. Mészáros Mihály                2.cs.    4 h.   99,72 p
  12. Seres János                    1.cs.    3 h.   92,81 p
  13. Gazsi Károly                   2.cs.    4 h.   88,65 p
  14. Agócs Attila                   1.cs.    3 h.   70,61 p
  15. Pásztor Gábor                  1.cs.    2 h.   60,19 p
  16. Pap és fia                     2.cs.    2 h.   56,10 p
  17. Bartucz János                  1.cs.    2 h.   49,73 p
  18. Mészáros László                2.cs.    2 h.   47,02 p
  19. Agócs Attila                   2.cs.    2 h.   46,34 p
  20. Dósa Zoltán                    2.cs.    2 h.   46,01 p
  21. Horinka Norbert                1.cs.    2 h.   41,96 p
  22. Udvari Zoltán                  2.cs.    2 h.   34,87 p
  23. Pap és fia                     3.cs.    1 h.   29,93 p
  24. Katona József                  3.cs.    1 h.   26,46 p
  25. Pap és fia                     4.cs.    1 h.   23,85 p
  26. Tóth Attila                    2.cs.    1 h.   23,18 p
  27. Tóth Gábor                     1.cs.    1 h.   16,76 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   20 h.  566,38 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   19 h.  535,94 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   19 h.  528,44 p
   4. Sztrehovszki László            1.cs. A04   17 h.  503,34 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   17 h.  500,89 p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   19 h.  494,46 p
   7. Zámbó János                    1.cs. A04   18 h.  494,37 p
   8. Japport Zoltán                 2.cs. A50   17 h.  494,01 p
   9. Kancsár József                 1.cs. A12   16 h.  487,92 p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36   17 h.  481,12 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   17 h.  479,62 p
  12. Katona József                  1.cs. A36   16 h.  472,01 p
  13. Jánosi Pál                     1.cs. A23   19 h.  454,49 p
  14. Kovács József                  1.cs. A50   19 h.  453,06 p
  15. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   18 h.  452,73 p
  16. Fodor László                   1.cs. A04   15 h.  447,95 p
  17. Fehér László                   1.cs. A12   16 h.  431,28 p
  18. Tóth Sándor                    1.cs. A64   16 h.  428,36 p
  19. Petho László                   1.cs. A12   18 h.  426,25 p
  20. Fejos Csaba                    1.cs. A64   16 h.  421,92 p
  21. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   17 h.  421,03 p
  22. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   17 h.  418,69 p
  23. Tóth József                    1.cs. A12   16 h.  415,42 p
  24. Gazsi Károly                   1.cs. A36   14 h.  405,43 p
  25. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   15 h.  401,52 p
  26. Boda Ákos                      1.cs. A50   15 h.  400,25 p
  27. Huszár Péter                   1.cs. A23   14 h.  395,93 p
  28. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   16 h.  395,37 p
  29. Huszár Péter                   2.cs. A23   15 h.  393,26 p
  30. Kómár József és fia            1.cs. A26   14 h.  389,06 p
  31. Csörgi László                  1.cs. A50   16 h.  388,51 p
  32. Molnár Pál                     1.cs. A23   16 h.  385,87 p
  33. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   15 h.  379,66 p
  34. Pap és fia                     1.cs. A36   14 h.  365,22 p
  35. Mészáros László                1.cs. A36   15 h.  364,78 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   19 h.  506,30 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36   18 h.  497,81 p
   3. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   17 h.  487,55 p
   4. Katona József                  1.cs. A36   16 h.  480,09 p
   5. Jánosi Pál                     1.cs. A23   18 h.  450,84 p
   6. Fejos Csaba                    1.cs. A64   17 h.  446,22 p
   7. Tóth Sándor                    1.cs. A64   16 h.  442,91 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   17 h.  435,22 p
   9. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   16 h.  429,21 p

A36 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs.   19 h.  515,17 p
   2. Katona József                  1.cs.   17 h.  481,29 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs.   17 h.  444,20 p
   4. Mészáros László                1.cs.   16 h.  397,90 p
   5. Pap és fia                     1.cs.   15 h.  390,17 p
   6. Dósa Zoltán                    1.cs.   12 h.  316,81 p
   7. Udvari Zoltán                  1.cs.   11 h.  277,57 p
   8. Katona József                  2.cs.   10 h.  267,95 p
   9. Seres János                    1.cs.    9 h.  249,21 p
  10. Dobos Sándor                   1.cs.    8 h.  223,00 p
  11. Mészáros Mihály                2.cs.   10 h.  222,68 p
  12. Tóth Attila                    1.cs.    8 h.  210,59 p
  13. Gazsi Károly                   2.cs.    7 h.  167,45 p
  14. Pap és fia                     2.cs.    5 h.  141,77 p
  15. Dósa Zoltán                    2.cs.    7 h.  127,40 p
  16. Mészáros László                2.cs.    5 h.  122,23 p
  17. Agócs Attila                   1.cs.    5 h.  114,39 p
  18. Horinka Norbert                1.cs.    5 h.  102,47 p
  19. Udvari Zoltán                  2.cs.    4 h.   89,21 p
  20. Pásztor Gábor                  1.cs.    3 h.   86,66 p
  21. Bartucz János                  1.cs.    2 h.   49,73 p
  22. Agócs Attila                   2.cs.    2 h.   46,34 p
  23. Tóth Attila                    2.cs.    2 h.   44,65 p
  24. László György                  1.cs.    2 h.   37,08 p
  25. Tóth Gábor                     1.cs.    2 h.   36,39 p
  26. László György                  2.cs.    1 h.   29,31 p
  27. Tóth Gábor                     2.cs.    1 h.   21,91 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   25 h.  669,28 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   24 h.  644,54 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   23 h.  617,46 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs. A50   21 h.  569,82 p
   5. Sztrehovszki László            1.cs. A04   19 h.  549,80 p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   21 h.  532,63 p
   7. Mészáros Mihály                1.cs. A36   19 h.  527,10 p
   8. Kancsár József                 1.cs. A12   17 h.  519,92 p
   9. Fehér László                   1.cs. A12   20 h.  519,12 p
  10. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   18 h.  518,52 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   19 h.  514,16 p
  12. Zámbó János                    1.cs. A04   19 h.  511,71 p
  13. Katona József                  1.cs. A36   18 h.  510,24 p
  14. Fodor László                   1.cs. A04   17 h.  490,69 p
  15. Molnár Pál                     1.cs. A23   21 h.  474,25 p
  16. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   19 h.  470,67 p
  17. Jánosi Pál                     1.cs. A23   19 h.  454,49 p
  18. Kovács József                  1.cs. A50   19 h.  453,06 p
  19. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   18 h.  452,73 p
  20. Tóth Sándor                    1.cs. A64   17 h.  445,81 p
  21. Petho László                   1.cs. A12   19 h.  443,03 p
  22. Fejos Csaba                    1.cs. A64   17 h.  442,48 p
  23. Gazsi Károly                   1.cs. A36   16 h.  437,69 p
  24. Huszár Péter                   1.cs. A23   16 h.  437,30 p
  25. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   17 h.  436,60 p
  26. Huszár Péter                   2.cs. A23   17 h.  434,44 p
  27. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   18 h.  432,41 p
  28. Boda Ákos                      1.cs. A50   16 h.  428,66 p
  29. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   18 h.  428,00 p
  30. Csörgi László                  1.cs. A50   18 h.  424,87 p
  31. Kómár József és fia            1.cs. A26   16 h.  424,58 p
  32. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   17 h.  418,69 p
  33. Tóth József                    1.cs. A12   16 h.  415,42 p
  34. Mészáros László                1.cs. A36   17 h.  399,75 p
  35. Dorner György                  1.cs. A12   14 h.  397,70 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   22 h.  553,22 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36   20 h.  549,89 p
   3. Katona József                  1.cs. A36   18 h.  521,92 p
   4. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   19 h.  516,60 p
   5. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   20 h.  501,16 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23   21 h.  485,71 p
   7. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   19 h.  480,80 p
   8. Fejos Csaba                    1.cs. A64   18 h.  467,60 p
   9. Tóth Sándor                    1.cs. A64   17 h.  461,00 p

A36 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs.   21 h.  556,91 p
   2. Katona József                  1.cs.   19 h.  519,17 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs.   19 h.  476,96 p
   4. Mészáros László                1.cs.   19 h.  451,54 p
   5. Pap és fia                     1.cs.   16 h.  407,37 p
   6. Dósa Zoltán                    1.cs.   12 h.  316,81 p
   7. Udvari Zoltán                  1.cs.   11 h.  277,57 p
   8. Katona József                  2.cs.   10 h.  267,95 p
   9. Seres János                    1.cs.    9 h.  249,21 p
  10. Dobos Sándor                   1.cs.    8 h.  223,00 p
  11. Mészáros Mihály                2.cs.   10 h.  222,68 p
  12. Tóth Attila                    1.cs.    8 h.  210,59 p
  13. Gazsi Károly                   2.cs.    7 h.  167,45 p
  14. Pap és fia                     2.cs.    5 h.  141,77 p
  15. Dósa Zoltán                    2.cs.    7 h.  127,40 p
  16. Mészáros László                2.cs.    5 h.  122,23 p
  17. Agócs Attila                   1.cs.    5 h.  114,39 p
  18. Horinka Norbert                1.cs.    5 h.  102,47 p
  19. Udvari Zoltán                  2.cs.    4 h.   89,21 p
  20. Pásztor Gábor                  1.cs.    3 h.   86,66 p
  21. Bartucz János                  1.cs.    2 h.   49,73 p
  22. Agócs Attila                   2.cs.    2 h.   46,34 p
  23. Tóth Attila                    2.cs.    2 h.   44,65 p
  24. László György                  1.cs.    2 h.   37,08 p
  25. Tóth Gábor                     1.cs.    2 h.   36,39 p
  26. László György                  2.cs.    1 h.   29,31 p
  27. Tóth Gábor                     2.cs.    1 h.   21,91 p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 12-D-541069    H  2h  76,76p
  2. Lakatos József                 A26 HU-12- D-463371   H  2h  74,62p
  3. Zámbó János                    A04 HU 10-O-1325      H  2h  73,29p
  4. Csörgi László                  A50 HU 10-07-27667    H  2h  72,03p
  5. Sztrehovszki László            A04 HU 12-D-464762    H  2h  72,02p
  6. Horváth János                  A04 HU 12-D-463210    H  2h  71,71p
  7. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  2h  71,21p
  8. Kancsár József                 A12 HU 11-D-346884    H  2h  70,69p
  9. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  2h  69,67p
 10. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- D-530644   H  2h  69,60p
 11. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  2h  69,42p
 12. Jánosi Pál                     A23 HU-13-  D602035   H  2h  69,15p
 13. Katona József                  A36 HU 11-09-09118    H  2h  68,38p
 14. Kómár József és fia            A26 HU 08-D-181843    H  2h  68,38p
 15. Szota Zoltán                   A12 HU 13-07-36868    H  2h  67,62p
 16. Csányi Sándor                  A12 HU 12-D-462439    H  2h  67,37p
 17. Fehér László                   A12 HU 12-07-33055    H  2h  67,09p
 18. Szabó Elek                     R38 HU 09-09-98921    H  2h  67,08p
 19. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34111   H  2h  66,95p
 20. Tóth Attila                    A36 HU 13-D-677066    H  2h  66,82p
 21. Fodor László                   A04 HU 12-07-32874    H  2h  66,76p
 22. Fogarassy Sándor               A26 HU-13- D-596948   H  2h  66,25p
 23. Udvari Zoltán                  A36 HU 11-D-502759    H  2h  66,19p
 24. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29678    H  2h  65,81p
 25. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  2h  65,81p
 26. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561973    H  2h  65,76p
 27. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  2h  65,44p
 28. Dorner György                  A12 HU 13-D-618187    H  2h  64,55p
 29. Kiss József                    V10 HU 12-07-34928    H  2h  64,45p
 30. Csikós István                  V10 HU 09-07-24297    H  2h  64,41p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  2h  74,01p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  2h  72,46p
  3. Fodor László                   A04 HU 12-D-462417    T  2h  68,58p
  4. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  2h  67,90p
  5. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601761   T  2h  66,92p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12- D-502371   T  2h  65,53p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-11- D-397044   T  2h  65,38p
  8. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  2h  64,79p
  9. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  2h  62,60p
 10. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  2h  61,89p
 11. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  2h  61,51p
 12. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  2h  60,09p
 13. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397202   T  2h  58,72p
 14. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  2h  57,82p
 15. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530612   T  2h  57,79p
 16. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-574859    T  2h  56,62p
 17. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10906    T  2h  55,86p
 18. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505988   T  2h  55,84p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37997   T  2h  53,65p
 20. Fejos Zsolt                    A23 HU-11- D-426745   T  2h  52,81p
 21. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601651   T  2h  52,56p
 22. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  2h  52,35p
 23. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22780   T  2h  51,67p
 24. Gohér Attila                   A12 HU 12-D-561534    T  2h  51,51p
 25. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  2h  51,43p
 26. Jánosi Pál                     A23 HU-11- D-400854   T  2h  51,31p
 27. Majoros István                 A50 HU 12-07-34430    T  2h  50,95p
 28. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530638   T  2h  50,35p
 29. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  2h  50,11p
 30. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-313481   T  2h  48,98p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  2h  72,59p
  2. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  2h  72,15p
  3. Katona József                  A36 HU 11-09-09118    H  2h  71,15p
  4. Jánosi Pál                     A23 HU-13-  D602035   H  2h  70,92p
  5. Udvari Zoltán                  A36 HU 11-D-502759    H  2h  69,45p
  6. Szabó Elek                     R38 HU 09-09-98921    H  2h  68,77p
  7. Tóth Attila                    A36 HU 13-D-677066    H  2h  68,58p
  8. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561973    H  2h  68,29p
  9. Jánosi Pál                     A23 HU-13-  D602029   H  2h  66,83p
 10. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  2h  66,71p
 11. Nagy László                    A23 HU-11- 09-07988   H  2h  66,48p
 12. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01054   H  2h  66,43p
 13. Szöllosi Gábor                 A23 HU-13- 09-19993   H  2h  65,67p
 14. Fejos Csaba                    A64 HU 10-09-03976    H  2h  65,62p
 15. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  2h  65,50p
 16. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-530249    H  2h  65,38p
 17. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502012   H  2h  65,04p
 18. Dósa József                    A64 HU-11- D-402741   H  2h  64,75p
 19. Nagy Lehel dr.                 R38 HU 11-D-403038    H  2h  64,04p
 20. Jánosi Pál                     A23 HU-13-  D602007   H  2h  64,04p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601761   T  2h  70,34p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12- D-502371   T  2h  67,79p
  3. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397202   T  2h  62,84p
  4. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-574859    T  2h  60,47p
  5. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10906    T  2h  59,57p
  6. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505988   T  2h  59,42p
  7. Fejos Zsolt                    A23 HU-11- D-426745   T  2h  56,27p
  8. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601651   T  2h  55,97p
  9. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  2h  55,22p
 10. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  2h  54,87p
 11. Jánosi Pál                     A23 HU-11- D-400854   T  2h  54,41p
 12. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  2h  53,43p
 13. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  2h  52,85p
 14. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  2h  51,74p
 15. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  2h  50,67p
 16. Babicz József                  A64 HU-11- 09-10896   T  2h  50,08p
 17. Moravcsik Lénárd               A23 HU-10- 09-00595   T  2h  49,96p
 18. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  2h  49,27p
 19. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562253   T  2h  46,65p
 20. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  2h  45,72p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  2h  68,38p
  2. Tóth Attila                    A36 HU 13-D-677066    H  2h  66,91p
  3. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  2h  66,65p
  4. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  2h  66,49p
  5. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  2h  66,20p
  6. Katona József                  A36 HU 11-09-09118    H  2h  65,48p
  7. Udvari Zoltán                  A36 HU 11-D-502759    H  2h  63,57p
  8. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561973    H  2h  61,23p
  9. Katona József                  A36 HU 13-09-20260    H  2h  56,99p
 10. Katona József                  A36 HU 12-09-15321    H  2h  56,94p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  2h  43,62p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  4h 119,02p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  4h 114,86p
  3. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502012   H  4h 111,46p
  4. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- D-234632   H  4h 110,11p
  5. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255202   H  4h 109,30p
  6. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34116   H  4h 108,21p
  7. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  4h 107,19p
  8. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31019   H  4h 104,25p
  9. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  4h 103,72p
 10. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19021    H  4h 102,96p
 11. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-253832   H  4h  94,73p
 12. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562102   H  4h  94,69p
 13. Mészáros Mihály                A36 HU 09-09-95488    H  4h  93,19p
 14. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14664   H  4h  91,67p
 15. Kovács József                  A50 HU-09- 07-21782   H  4h  90,85p
 16. Petho László                   A12 HU 11-D-344510    H  4h  89,99p
 17. Dulai László                   A26 HU-10- D-293427   H  4h  89,56p
 18. Fogarassy László               A12 HU 11-D-344366    H  4h  84,19p
 19. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29424    H  4h  83,36p
 20. Gavaldik József                A23 HU-10- 09-01658   H  4h  82,94p
 21. Nagy Zoltán                    A23 HU-11- 09-08077   H  4h  81,78p
 22. Sztrehovszki László            A04 HU 12-D-464762    H  3h 103,32p
 23. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  3h 101,09p
 24. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  3h  98,49p
 25. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29678    H  3h  97,81p
 26. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- D-530644   H  3h  97,59p
 27. Szabó Elek                     R38 HU 09-09-98921    H  3h  97,58p
 28. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  3h  96,30p
 29. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  3h  96,25p
 30. Kancsár József                 A12 HU 13-07-36922    H  3h  96,14p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  4h 125,07p
  2. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  4h 124,12p
  3. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  4h 103,26p
  4. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  4h  99,03p
  5. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  4h  92,31p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  4h  91,30p
  7. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  4h  89,03p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  3h 101,70p
  9. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  3h 101,17p
 10. Kovágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06850   T  3h  91,18p
 11. Japport Zoltán                 A50 HU-11- D-397044   T  3h  88,55p
 12. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37997   T  3h  87,04p
 13. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  3h  86,95p
 14. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  3h  85,92p
 15. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22780   T  3h  85,09p
 16. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601651   T  3h  84,41p
 17. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12- D-502371   T  3h  84,16p
 18. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  3h  83,75p
 19. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-313481   T  3h  81,92p
 20. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  3h  81,04p
 21. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  3h  80,18p
 22. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  3h  79,10p
 23. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397202   T  3h  78,95p
 24. Jánosi Pál                     A23 HU-11- D-400854   T  3h  78,36p
 25. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  3h  77,33p
 26. Gohér Attila                   A12 HU 12-D-561534    T  3h  77,17p
 27. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530608   T  3h  77,11p
 28. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  3h  76,29p
 29. Bajtek Tibor                   A23 HU-11- D-402185   T  3h  76,27p
 30. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  3h  75,97p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  4h 123,90p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  4h 116,22p
  3. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502012   H  4h 113,75p
  4. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  4h 105,15p
  5. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562102   H  4h  96,96p
  6. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14664   H  4h  93,66p
  7. Mészáros Mihály                A36 HU 09-09-95488    H  4h  93,54p
  8. Gavaldik József                A23 HU-10- 09-01667   H  4h  90,37p
  9. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  3h 103,59p
 10. Dósa József                    A64 HU-11- D-402741   H  3h  99,39p
 11. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  3h  99,35p
 12. Szabó Elek                     R38 HU 09-09-98921    H  3h  98,38p
 13. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  3h  97,14p
 14. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  3h  95,25p
 15. Fejos Csaba                    A64 HU 10-09-03976    H  3h  94,89p
 16. Jánosi Pál                     A23 HU-13-  D602035   H  3h  94,88p
 17. Kollár György                  A23 HU-11- D-426624   H  3h  93,88p
 18. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09254    H  3h  93,56p
 19. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  3h  91,32p
 20. Katona József                  A36 HU 11-09-09118    H  3h  91,10p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  4h 104,24p
  2. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  4h 101,89p
  3. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  4h  93,17p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  4h  92,70p
  5. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  4h  90,36p
  6. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601651   T  3h  87,69p
  7. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  3h  86,55p
  8. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397202   T  3h  83,94p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12- D-502371   T  3h  83,90p
 10. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  3h  82,95p
 11. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  3h  82,22p
 12. Jánosi Pál                     A23 HU-11- D-400854   T  3h  82,03p
 13. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  3h  80,80p
 14. Bajtek Tibor                   A23 HU-11- D-402185   T  3h  77,25p
 15. Fejos Zsolt                    A23 HU-12- D-562211   T  3h  76,04p
 16. Moravcsik Lénárd               A23 HU-10- 09-00595   T  3h  73,64p
 17. Molnár Pál                     A23 HU-12- D-501969   T  3h  72,58p
 18. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562253   T  3h  72,33p
 19. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  3h  71,91p
 20. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505688   T  3h  69,13p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  4h 116,35p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 09-09-95488    H  4h  94,64p
  3. Gazsi Károly                   A36 HU 10-09-01998    H  4h  72,64p
  4. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  3h  97,84p
  5. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  3h  93,82p
  6. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09254    H  3h  92,18p
  7. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  3h  88,88p
  8. Katona József                  A36 HU 11-09-09118    H  3h  88,73p
  9. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  3h  88,44p
 10. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402863    H  3h  76,97p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  4h 100,66p
  2. Tóth Attila                    A36 HU 13-D-656678    T  2h  62,60p
  3. Udvari Zoltán                  A36 HU 11-09-09522    T  2h  52,11p
  4. Pap és fia                     A36 HU 13-D-700938    T  2h  46,69p
  5. Pap és fia                     A36 HU 12-D-504093    T  2h  46,09p
  6. Udvari Zoltán                  A36 HU 13-D-602500    T  2h  37,30p