Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A50 Zsámbok
Első adat felvétele: 2014.05.27 17:16:25
Az adatok utolsó módosítása: 2014.05.29 19:28:19
A lista kiadásának időpontja: 2014.05.29 19:52:52
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.06.26 17:16:25
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 04 verseny 

Feleresztés helye: Dickerldorf
Feleresztés ideje: 2014.05.24 07:50
Időjárás         : Derült, napos
Kisérő           : Kovács József
Központi táv     : 424000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 41
Legkisebb pont   : 16,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A04 Kartal              9   14   130   26   33   1189,07   1122,33   1109,69
A12 Aszód              13   21   168   34   42   1175,66   1122,15   1113,48
A26 Kartal              8   13   114   23   29   1170,75   1117,92   1109,28
A50 Zsámbok            13   30   268   54   67   1173,82   1127,05   1110,37
V10 Hatvan             11   25   242   48   61   1173,36   1064,48   1035,26
Hatvan I.              54  103   922  184  231   1189,07   1113,48   1098,25
A23 Nagykáta           25   62   553  111  138   1171,59   1098,07   1085,89
A36 Tápiószecso        13   22   180   36   45   1181,22   1112,31   1095,43
A64 Szentmártonkáta    10   13   117   23   29   1160,74   1102,30   1095,43
R38 Jászberény          8    9    77   15   19   1162,65   1102,56   1081,65
Hatvan II.             56  106   927  185  232   1181,22   1099,69   1088,83
Tagszövetségben       110  209  1849  370  462   1189,07   1106,53   1094,24

A50 egyesületi díjlista
   1. Bajnóczi-Makádi                1.cs. HU-11- 07-31001   H 1173,82 m/p
   2. Csörgi László                  1.cs. HU 10-07-27667    H 1173,36 m/p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. HU-10- D-255202   H 1171,31 m/p
   4. Csörgi László                  2.cs. HU 13-D-620419    H 1166,45 m/p
   5. Boda Ákos                      1.cs. HU-11- D-346155   T 1165,08 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Ács Ferenc                      1.cs. Dt: 417934 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   4h  99,14p    R:  23.   4h 114,70p    T:  31.   4h 123,49p
Összesített E:  12.   8h 177,02p    R:  42.   9h 218,64p    T:  75.  10h 238,89p
   HU 11-07-30860    H 24 13:52:45  1152,13 m/p  18  34,66   48  35,97   69  37,37
   HU 10-07-26726    H 24 13:59:15  1131,85 m/p  48  23,48  122  28,06  202  30,27
   HU 11-D-346843    H 24 13:59:42  1130,47 m/p  51  22,36  128  27,42  209  29,90
   HU 11-D-355070    H 24 14:04:14  1116,77 m/p  61  18,64  167  23,25  283  25,95

Bajnóczi-Makádi                 1.cs. Dt: 420693 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 161,40p    R:   6.   5h 169,49p    T:   7.   5h 178,11p
Összesített E:   1.  20h 525,05p    R:   1.  20h 561,71p    T:   1.  20h 566,38p
   HU-11- 07-31001   H 24 13:48:23  1173,82 m/p   1  41,00    8  40,25   10  40,52
   HU-12- 07-34116   H 24 13:54:55  1152,80 m/p  17  35,04   43  36,51   61  37,80
   HU-12- 07-34114   H 24 13:57:12  1145,64 m/p  28  30,94   75  33,09  105  35,45
   HU-12- D-530644   H 24 13:58:48  1140,67 m/p  31  29,82   94  31,05  139  33,64
   HU-11- 07-31007   H 24 14:01:27  1132,53 m/p  45  24,60  117  28,59  194  30,70
   HU-12- 07-34113   H 24 14:01:30  1132,38 m/p  46  24,23  118  28,49  195  30,65
   HU-11- 07-31019   H 24 14:11:30  1102,69 m/p   0   0,00  222  17,36  396  19,92

Bajnóczi-Makádi                 2.cs. Dt: 420693 Kg:   7 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   3h  91,32p    R:  27.   3h  96,58p    T:  36.   4h 118,91p
Összesített E:   6.  13h 326,67p    R:  16.  17h 409,91p    T:  22.  17h 418,69p
   HU-12- 07-34111   H 24 13:52:26  1160,70 m/p   9  38,02   27  38,22   34  39,24
   HU-13- D-619520   H 24 14:00:57  1134,05 m/p  39  26,84  111  29,23  184  31,23
   HU-13- D-619394   H 24 14:00:58  1134,00 m/p  40  26,46  112  29,13  186  31,13
   HU-13- D-619522   H 24 14:13:56  1095,71 m/p   0   0,00    0   0,00  445  17,31

Boda Ákos                       1.cs. Dt: 419346 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 159,53p    R:   7.   5h 167,02p    T:   8.   5h 175,28p
Összesített E:   5.  13h 334,46p    R:  12.  17h 422,75p    T:  26.  15h 400,25p
   HU-11- D-346155   T 24 13:49:55  1165,08 m/p   5  39,51   19  39,07   23  39,83
   HU-12-  O-13241   T 24 13:50:11  1164,21 m/p   7  38,76   21  38,86   25  39,72
   HU-12- 07-34413   T 24 13:57:26  1141,24 m/p  30  30,19   91  31,37  135  33,85
   HU-10- 07-26846   T 24 14:00:01  1133,27 m/p  42  25,72  114  28,91  189  30,97
   HU-12- 07-34445   T 24 14:00:03  1133,17 m/p  43  25,35  115  28,81  190  30,91
   HU-12- 07-34432   H 24 14:02:13  1126,58 m/p  57  20,13  144  25,71  237  28,41

Boda Ákos                       2.cs. Dt: 419346 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   4h 112,93p    R:  19.   4h 122,72p    T:  29.   4h 131,55p
Összesített E:  11.  10h 252,77p    R:  22.  13h 333,79p    T:  38.  13h 340,14p
   HU-12- 07-34493   T 24 13:55:53  1146,08 m/p  24  32,43   69  33,73   99  35,77
   HU-10- 07-27048   T 24 13:55:56  1145,92 m/p  25  32,05   71  33,51  101  35,66
   HU-11- 07-31048   T 24 13:59:38  1134,45 m/p  36  27,95  108  29,56  178  31,55
   HU-12- 07-34407   H 24 14:02:09  1126,78 m/p  56  20,50  142  25,92  234  28,57

Boda Ákos                       3.cs. Dt: 419346 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   3h  97,28p    R:  22.   4h 118,12p    T:  24.   5h 142,08p
   HU-13- D-619182   H 24 13:51:46  1159,12 m/p  12  36,90   30  37,90   37  39,08
   HU-12- 07-34427   H 24 13:55:58  1145,82 m/p  26  31,68   72  33,41  102  35,61
   HU-13- 26-47244   T 24 13:59:29  1134,91 m/p  34  28,70  105  29,88  173  31,82
   HU-13- 07-38001   T 24 14:11:12  1100,03 m/p   0   0,00  226  16,93  410  19,17
   HU-10- 07-27026   H 24 14:13:13  1094,24 m/p   0   0,00    0   0,00  462  16,40

Boda Ákos                       4.cs. Dt: 419346 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   2h  58,14p    R:  34.   3h  82,89p    T:  62.   3h  89,49p
   HU-13- D-619185   T 24 13:55:11  1148,27 m/p  22  33,17   57  35,01   85  36,52
   HU-13- D-619173   H 24 14:00:12  1132,71 m/p  44  24,97  116  28,70  192  30,81
   HU-13- D-619118   T 24 14:08:27  1108,02 m/p   0   0,00  205  19,18  354  22,16

Csörgi László                   1.cs. Dt: 419377 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   1h  40,63p    R:  48.   2h  57,19p    T:  70.   3h  77,32p
Összesített E:   9.  12h 300,88p    R:  18.  15h 374,98p    T:  31.  16h 388,51p
   HU 10-07-27667    H 24 13:47:25  1173,36 m/p   2  40,63   10  40,04   12  40,41
   HU 12-07-35178    H 24 14:10:59  1100,78 m/p   0   0,00  224  17,15  404  19,50
   HU 11-07-31343    H 24 14:12:43  1095,79 m/p   0   0,00    0   0,00  443  17,41

Csörgi László                   2.cs. Dt: 419377 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   1h  39,88p    R:  58.   1h  39,29p    T: 115.   1h  39,93p
Összesített E:  13.   5h 122,85p    R:  57.   6h 150,04p    T: 121.   5h 132,69p
   HU 13-D-620419    H 24 13:49:32  1166,45 m/p   4  39,88   17  39,29   21  39,93

Japport Zoltán                  1.cs. Dt: 444733 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   1h  32,80p    R:  52.   2h  51,52p    T: 101.   2h  55,53p
Összesített E:   7.  12h 317,71p    R:  19.  13h 347,64p    T:  40.  12h 332,06p
   HU-11- D-397044   T 24 14:17:31  1147,61 m/p  23  32,80   62  34,48   90  36,25
   HU-12- D-531066   T 24 14:34:09  1100,38 m/p   0   0,00  225  17,04  408  19,28

Japport Zoltán                  2.cs. Dt: 444733 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   2h  71,93p    R:  30.   3h  92,62p    T:  52.   3h  98,03p
Összesített E:   4.  16h 453,10p    R:   5.  17h 493,74p    T:   8.  17h 494,01p
   HU-10- D-302139   T 24 14:15:29  1153,66 m/p  14  36,15   40  36,83   57  38,01
   HU-12- D-531035   T 24 14:15:31  1153,56 m/p  15  35,78   41  36,72   58  37,96
   HU-10- D-313481   T 24 14:31:23  1107,96 m/p   0   0,00  206  19,07  356  22,06

Kókai András                    1.cs. Dt: 419208 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  59.   2h  36,12p    T: 112.   2h  41,60p
Összesített E:   0.   0h   0,00p    R:  80.   3h  50,75p    T: 153.   3h  56,95p
   HU 06-01-88474    H 24 14:08:26  1107,75 m/p   0   0,00  208  18,86  360  21,84
   HU 12-21-21835    H 24 14:10:18  1102,31 m/p   0   0,00  223  17,26  399  19,76

Kovács József                   1.cs. Dt: 415897 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   4h  85,73p    R:  20.   5h 122,55p    T:  27.   5h 135,10p
Összesített E:   8.  13h 315,70p    R:  10.  18h 428,86p    T:  14.  19h 453,06p
   HU-13- 07-38610   H 24 13:57:25  1131,91 m/p  47  23,85  121  28,17  201  30,33
   HU-11- 07-30781   H 24 13:58:56  1127,25 m/p  53  21,62  138  26,35  230  28,78
   HU-09- 07-21782   H 24 13:59:00  1127,05 m/p  54  21,25  139  26,24  231  28,73
   HU-09- 07-21781   H 24 14:00:44  1121,78 m/p  60  19,01  158  24,21  265  26,91
   HU-11- 07-30766   H 24 14:06:55  1103,38 m/p   0   0,00  220  17,58  388  20,35

Kovágó Gábor                    1.cs. Dt: 420461 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h 147,22p    R:   8.   5h 158,58p    T:  12.   5h 167,64p
Összesített E:   3.  17h 468,18p    R:   4.  18h 505,23p    T:   5.  17h 500,89p
   HU-10- D-255202   H 24 13:48:58  1171,31 m/p   3  40,25   12  39,82   15  40,25
   HU-12- D-535220   H 24 13:51:02  1164,60 m/p   6  39,14   20  38,97   24  39,77
   HU-11-  O-06849   H 24 13:57:48  1143,18 m/p  29  30,56   82  32,34  120  34,65
   HU-09- D-234632   H 24 14:03:39  1125,28 m/p  59  19,38  150  25,06  250  27,71
   HU-12- D-530625   H 24 14:07:02  1115,18 m/p  63  17,89  175  22,39  296  25,26
   HU-13- D-596320   H 24 14:13:34  1096,19 m/p   0   0,00    0   0,00  439  17,63

Kovágó Gábor                    2.cs. Dt: 420461 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 163,26p    R:   4.   5h 173,24p    T:   4.   5h 181,40p
Összesített E:   2.  19h 492,00p    R:   3.  19h 527,00p    T:   3.  19h 528,44p
   HU-12- D-535216   T 24 13:52:29  1159,95 m/p  11  37,27   29  38,01   36  39,13
   HU-11- 07-30933   T 24 13:53:23  1157,07 m/p  13  36,53   35  37,36   45  38,65
   HU-10- D-255201   T 24 13:55:15  1151,16 m/p  20  33,92   52  35,55   74  37,10
   HU-11-  O-06850   T 24 13:55:38  1149,95 m/p  21  33,55   55  35,22   77  36,94
   HU-11- 07-30963   T 24 14:02:16  1129,46 m/p  52  21,99  131  27,10  215  29,58
   HU-11- D-344501   T 24 14:03:05  1126,99 m/p  55  20,87  141  26,03  233  28,62
   HU-09- 07-22936   T 24 14:07:56  1112,53 m/p  66  16,77  188  21,00  316  24,19
   HU-13- 07-37997   T 24 14:10:09  1106,04 m/p   0   0,00  215  18,11  372  21,20

Kovágó Gábor                    3.cs. Dt: 420461 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   3h  83,86p    R:  25.   4h 108,39p    T:  38.   4h 117,31p
   HU-12- D-530637   H 24 13:51:38  1162,67 m/p   8  38,39   26  38,33   31  39,40
   HU-13- D-596314   H 24 14:00:43  1134,18 m/p  38  27,21  110  29,34  182  31,34
   HU-13- D-596337   H 24 14:06:38  1116,37 m/p  62  18,26  171  22,82  289  25,63
   HU-13- D-596310   H 24 14:10:20  1105,51 m/p   0   0,00  217  17,90  377  20,94

Kovágó Gábor                    4.cs. Dt: 420461 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   5h 129,34p    R:  13.   5h 143,28p    T:  17.   5h 154,95p
   HU-11- D-396034   T 24 13:55:11  1151,37 m/p  19  34,29   51  35,65   73  37,16
   HU-13- 07-37951   T 24 13:57:00  1145,67 m/p  27  31,31   74  33,19  104  35,50
   HU-12- D-530638   T 24 14:00:11  1135,82 m/p  33  29,07  104  29,98  169  32,04
   HU-12- D-530612   T 24 14:07:07  1114,94 m/p  64  17,52  176  22,28  298  25,15
   HU-13- 07-37995   T 24 14:07:11  1114,74 m/p  65  17,15  177  22,18  299  25,10

Kovágó Gábor                    5.cs. Dt: 420461 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   2h  53,67p    R:  45.   2h  58,47p    T:  86.   2h  62,47p
   HU-13- D-596322   H 24 14:00:41  1134,29 m/p  37  27,58  109  29,45  180  31,45
   HU-13- 07-37975   H 24 14:01:01  1133,27 m/p  41  26,09  113  29,02  188  31,02

Kovágó Gábor                    6.cs. Dt: 420461 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   5h 132,33p    R:  12.   5h 144,99p    T:  16.   5h 156,12p
   HU-12- D-530624   H 24 13:54:34  1153,32 m/p  16  35,41   42  36,61   59  37,90
   HU-09- 07-22780   T 24 13:58:58  1139,56 m/p  32  29,45   96  30,84  145  33,32
   HU-13- 07-37967   H 24 14:00:33  1134,69 m/p  35  28,33  106  29,77  174  31,77
   HU-10- D-255248   H 24 14:01:46  1130,98 m/p  50  22,74  126  27,63  207  30,01
   HU-12- D-530608   T 24 14:08:40  1110,37 m/p  67  16,40  196  20,14  336  23,12

Majoros István                  1.cs. Dt: 420688 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   1h  23,11p    R:  64.   1h  27,84p    T: 108.   2h  46,72p
Összesített E:  10.  11h 255,84p    R:  32.  11h 282,33p    T:  64.  10h 271,91p
   HU 13-07-38016    H 24 14:01:49  1131,40 m/p  49  23,11  124  27,84  205  30,11
   HU 12-07-34430    T 24 14:14:17  1094,69 m/p   0   0,00    0   0,00  458  16,61

Majoros István                  2.cs. Dt: 420688 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:   0.   0h   0,00p    T: 154.   1h  16,45p
Összesített E:  15.   4h  95,41p    R:  61.   6h 134,56p    T: 111.   7h 150,35p
   HU 13-07-38044    H 24 14:14:24  1094,36 m/p   0   0,00    0   0,00  461  16,45

Majoros István                  4.cs. Dt: 420688 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:   0.   0h   0,00p    T: 150.   1h  18,05p
   HU 13-07-38028    T 24 14:13:22  1097,31 m/p   0   0,00    0   0,00  431  18,05

Pálinkás Sándor                 1.cs. Dt: 418647 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  71.   1h  18,43p    T: 142.   1h  21,42p
Összesített E:  18.   1h  14,70p    R:  82.   3h  49,84p    T: 165.   2h  38,07p
   HU 12-D-535275    H 24 14:08:18  1106,61 m/p   0   0,00  212  18,43  368  21,42

Papp István                     1.cs. Dt: 419897 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  72.   1h  16,51p    T: 149.   1h  18,53p
Összesített E:  14.   4h 105,09p    R:  59.   6h 145,19p    T: 109.   6h 151,09p
   HU-09- 07-21839   H 24 14:12:18  1098,34 m/p   0   0,00  230  16,51  422  18,53

Szekeres István                 1.cs. Dt: 419292 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   2h  57,40p    R:  43.   2h  63,28p    T:  66.   3h  83,52p
Összesített E:  16.   3h  71,86p    R:  74.   3h  78,77p    T: 140.   3h  83,52p
   HU 13-07-38390    H 24 13:51:27  1160,03 m/p  10  37,65   28  38,11   35  39,19
   HU 13-07-38391    T 24 14:02:31  1125,57 m/p  58  19,75  149  25,17  249  27,77
   HU 11-07-30665    H 24 14:13:04  1094,57 m/p   0   0,00    0   0,00  459  16,56

Tagszövetségi díjlista
   1. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 11-07-29452    H 1189,07 m/p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 10-09-01947    H 1181,22 m/p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402857    H 1180,12 m/p
   4. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-541069    H 1175,66 m/p
   5. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 12-07-32651    H 1175,16 m/p
   6. Kovács-Lados-Kállai            1.cs. A04 HU 12-07-32795    H 1175,10 m/p
   7. Czakó József                   1.cs. A04 HU 11-D-344200    H 1174,52 m/p
   8. Fodor László                   1.cs. A04 HU 10-D-255060    H 1174,08 m/p
   9. Fodor László                   1.cs. A04 HU 10-D-255051    H 1174,08 m/p
  10. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-11- 07-31001   H 1173,82 m/p
  11. Kiss József                    1.cs. V10 HU 10-07-28026    H 1173,36 m/p
  12. Csörgi László                  1.cs. A50 HU 10-07-27667    H 1173,36 m/p
  13. Fodor László                   2.cs. A04 HU 12-D-462417    T 1172,85 m/p
  14. Nagy János                     2.cs. A23 HU-12- 09-14510   H 1171,59 m/p
  15. Kovágó Gábor                   1.cs. A50 HU-10- D-255202   H 1171,31 m/p
  16. Fogarassy Sándor               2.cs. A26 HU-13- D-596951   H 1170,75 m/p
  17. Dorner György                  1.cs. A12 HU 10-D-238007    H 1169,03 m/p
  18. Fehér László                   1.cs. A12 HU 12-07-33055    H 1167,82 m/p
  19. Fehér László                   2.cs. A12 HU 13-07-36989    H 1167,16 m/p
  20. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 12-D-502618    H 1167,05 m/p
  21. Csörgi László                  2.cs. A50 HU 13-D-620419    H 1166,45 m/p
  22. Lakatos József                 1.cs. A26 HU-12- D-463371   H 1165,99 m/p
  23. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-11- D-346155   T 1165,08 m/p
  24. Kovágó Gábor                   1.cs. A50 HU-12- D-535220   H 1164,60 m/p
  25. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-12-  O-13241   T 1164,21 m/p
  26. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 09-07-20198    H 1163,73 m/p
  27. Dorner György                  1.cs. A12 HU 11-D-344302    H 1163,53 m/p
  28. Dorner György                  2.cs. A12 HU 13-D-618161    H 1163,20 m/p
  29. Kazi Zoltán                    1.cs. A12 HU 11-07-29815    H 1163,01 m/p
  30. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-09-20296    H 1162,87 m/p
  31. Kovágó Gábor                   3.cs. A50 HU-12- D-530637   H 1162,67 m/p
  32. Nagy Lehel dr.                 1.cs. R38 HU 11-D-403038    H 1162,65 m/p
  33. Dósa József                    1.cs. A64 HU-11- D-402713   H 1160,74 m/p
  34. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50 HU-12- 07-34111   H 1160,70 m/p
  35. Szekeres István                1.cs. A50 HU 13-07-38390    H 1160,03 m/p
  36. Kovágó Gábor                   2.cs. A50 HU-12- D-535216   T 1159,95 m/p
  37. Boda Ákos                      3.cs. A50 HU-13- D-619182   H 1159,12 m/p
  38. Grizner Sándor                 1.cs. R38 HU 12-D-503585    H 1158,80 m/p
  39. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-07-29678    H 1158,46 m/p
  40. Kiss József                    1.cs. V10 HU 11-07-31274    H 1158,23 m/p
  41. Jánosi Pál                     3.cs. A23 HU-13-  D602029   H 1157,92 m/p
  42. Futó Ferenc                    1.cs. A04 HU 09-07-19332    H 1157,53 m/p
  43. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-11- 09-07742   T 1157,23 m/p
  44. Zámbó János                    1.cs. A04 HU 10-O-1325      H 1157,11 m/p
  45. Kovágó Gábor                   2.cs. A50 HU-11- 07-30933   T 1157,07 m/p
  46. Tóth József                    1.cs. A12 HU 12-07-33014    H 1156,97 m/p
  47. Mészáros László                1.cs. A36 HU 10-O-1659      H 1156,67 m/p
  48. Kiss József                    1.cs. V10 HU 11-07-31282    H 1155,90 m/p
  49. Katona József                  2.cs. A36 HU 13-09-20260    H 1155,77 m/p
  50. Fazekas István ifj.            3.cs. A23 HU-10- D-257079   T 1155,75 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 11-07-29452    H 1189,07 m/p
   2. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-541069    H 1175,66 m/p
   3. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 12-07-32651    H 1175,16 m/p
   4. Kovács-Lados-Kállai            1.cs. A04 HU 12-07-32795    H 1175,10 m/p
   5. Czakó József                   1.cs. A04 HU 11-D-344200    H 1174,52 m/p
   6. Fodor László                   1.cs. A04 HU 10-D-255060    H 1174,08 m/p
   7. Fodor László                   1.cs. A04 HU 10-D-255051    H 1174,08 m/p
   8. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-11- 07-31001   H 1173,82 m/p
   9. Kiss József                    1.cs. V10 HU 10-07-28026    H 1173,36 m/p
  10. Csörgi László                  1.cs. A50 HU 10-07-27667    H 1173,36 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fodor László                   1.cs. A04    5 h.  192,72 p
   2. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  188,57 p
   3. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  185,20 p
   4. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    5 h.  181,40 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  181,21 p
   6. Sztrehovszki László            1.cs. A04    5 h.  178,59 p
   7. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    5 h.  178,11 p
   8. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  175,28 p
   9. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  175,17 p
  10. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  170,68 p
  11. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  170,00 p
  12. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  167,64 p
  13. Kaszás László                  1.cs. A26    5 h.  167,22 p
  14. Dulai László                   1.cs. A26    5 h.  157,87 p
  15. Zámbó János                    1.cs. A04    5 h.  156,93 p
  16. Kovágó Gábor                   6.cs. A50    5 h.  156,12 p
  17. Kovágó Gábor                   4.cs. A50    5 h.  154,95 p
  18. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  154,26 p
  19. Petho László                   2.cs. A12    5 h.  153,34 p
  20. Kevés Károly                   1.cs. V10    5 h.  152,34 p
  21. Fogarassy Sándor               1.cs. A26    5 h.  146,24 p
  22. Kancsár József                 1.cs. A12    4 h.  145,74 p
  23. Huszár Péter                   2.cs. A23    5 h.  143,80 p
  24. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.  142,08 p
  25. Tóth József                    1.cs. A12    5 h.  140,06 p
  26. Kómár József és fia            1.cs. A26    5 h.  137,87 p
  27. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.  135,10 p
  28. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    5 h.  134,99 p
  29. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.  131,55 p
  30. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    5 h.  128,58 p
  31. Ács Ferenc                     1.cs. A50    4 h.  123,49 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fodor László                   1.cs. A04    5 h.  187,78 p
   2. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  182,33 p
   3. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  177,40 p
   4. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    5 h.  173,24 p
   5. Sztrehovszki László            1.cs. A04    5 h.  171,64 p
   6. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    5 h.  169,49 p
   7. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  167,02 p

A verseny A50 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   2.cs.    5 h.  163,26 p
   2. Bajnóczi-Makádi                1.cs.    5 h.  161,40 p
   3. Boda Ákos                      1.cs.    5 h.  159,53 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs.    5 h.  147,22 p
   5. Kovágó Gábor                   6.cs.    5 h.  132,33 p
   6. Kovágó Gábor                   4.cs.    5 h.  129,34 p
   7. Boda Ákos                      2.cs.    4 h.  112,93 p
   8. Ács Ferenc                     1.cs.    4 h.   99,14 p
   9. Boda Ákos                      3.cs.    3 h.   97,28 p
  10. Bajnóczi-Makádi                2.cs.    3 h.   91,32 p
  11. Kovács József                  1.cs.    4 h.   85,73 p
  12. Kovágó Gábor                   3.cs.    3 h.   83,86 p
  13. Japport Zoltán                 2.cs.    2 h.   71,93 p
  14. Boda Ákos                      4.cs.    2 h.   58,14 p
  15. Szekeres István                1.cs.    2 h.   57,40 p
  16. Kovágó Gábor                   5.cs.    2 h.   53,67 p
  17. Csörgi László                  1.cs.    1 h.   40,63 p
  18. Csörgi László                  2.cs.    1 h.   39,88 p
  19. Japport Zoltán                 1.cs.    1 h.   32,80 p
  20. Majoros István                 1.cs.    1 h.   23,11 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12    8 h.  262,59 p
   2. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    8 h.  255,41 p
   3. Kiss József                    1.cs. V10    8 h.  253,99 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    7 h.  228,68 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36    7 h.  227,19 p
   6. Sztrehovszki László            1.cs. A04    7 h.  225,05 p
   7. Fodor László                   1.cs. A04    6 h.  216,16 p
   8. Kaszás László                  1.cs. A26    7 h.  211,60 p
   9. Boda Ákos                      1.cs. A50    6 h.  203,69 p
  10. Kevés Károly                   1.cs. V10    7 h.  197,04 p
  11. Katona József                  1.cs. A36    6 h.  190,92 p
  12. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    6 h.  185,27 p
  13. Dulai László                   1.cs. A26    6 h.  183,23 p
  14. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  175,17 p
  15. Kómár József és fia            1.cs. A26    7 h.  173,39 p
  16. Huszár Péter                   1.cs. A23    6 h.  173,27 p
  17. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  170,00 p
  18. Huszár Péter                   2.cs. A23    6 h.  166,28 p
  19. Zámbó János                    1.cs. A04    5 h.  156,93 p
  20. Kovágó Gábor                   6.cs. A50    5 h.  156,12 p
  21. Kovágó Gábor                   4.cs. A50    5 h.  154,95 p
  22. Petho László                   2.cs. A12    5 h.  153,34 p
  23. Fogarassy Sándor               1.cs. A26    5 h.  146,24 p
  24. Kancsár József                 1.cs. A12    4 h.  145,74 p
  25. Boda Ákos                      3.cs. A50    5 h.  142,08 p
  26. Tóth József                    1.cs. A12    5 h.  140,06 p
  27. Molnár Pál                     1.cs. A23    6 h.  137,25 p
  28. Kovács József                  1.cs. A50    5 h.  135,10 p
  29. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    5 h.  134,99 p
  30. Boda Ákos                      2.cs. A50    4 h.  131,55 p
  31. Udvari Zoltán                  1.cs. A36    5 h.  128,58 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    8 h.  238,38 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10    8 h.  237,83 p
   3. Dorner György                  1.cs. A12    7 h.  234,06 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    7 h.  215,34 p
   5. Sztrehovszki László            1.cs. A04    7 h.  212,14 p
   6. Fodor László                   1.cs. A04    6 h.  208,14 p
   7. Kaszás László                  1.cs. A26    7 h.  197,26 p

A verseny A50 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   2.cs.    7 h.  200,90 p
   2. Bajnóczi-Makádi                1.cs.    6 h.  185,63 p
   3. Boda Ákos                      1.cs.    6 h.  179,66 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs.    5 h.  147,22 p
   5. Kovágó Gábor                   6.cs.    5 h.  132,33 p
   6. Kovágó Gábor                   4.cs.    5 h.  129,34 p
   7. Boda Ákos                      2.cs.    4 h.  112,93 p
   8. Ács Ferenc                     1.cs.    4 h.   99,14 p
   9. Boda Ákos                      3.cs.    3 h.   97,28 p
  10. Bajnóczi-Makádi                2.cs.    3 h.   91,32 p
  11. Kovács József                  1.cs.    4 h.   85,73 p
  12. Kovágó Gábor                   3.cs.    3 h.   83,86 p
  13. Japport Zoltán                 2.cs.    2 h.   71,93 p
  14. Boda Ákos                      4.cs.    2 h.   58,14 p
  15. Szekeres István                1.cs.    2 h.   57,40 p
  16. Kovágó Gábor                   5.cs.    2 h.   53,67 p
  17. Csörgi László                  1.cs.    1 h.   40,63 p
  18. Csörgi László                  2.cs.    1 h.   39,88 p
  19. Japport Zoltán                 1.cs.    1 h.   32,80 p
  20. Majoros István                 1.cs.    1 h.   23,11 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   10 h.  336,06 p
   2. Katona József                  1.cs. A36   10 h.  325,92 p
   3. Fodor László                   1.cs. A04   10 h.  324,82 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   10 h.  319,96 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   10 h.  311,35 p
   6. Kovágó Gábor                   6.cs. A50   10 h.  299,75 p
   7. Kómár József és fia            1.cs. A26   10 h.  286,24 p
   8. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    9 h.  280,11 p
   9. Kancsár József                 1.cs. A12    9 h.  277,16 p
  10. Sztrehovszki László            1.cs. A04    8 h.  276,96 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    9 h.  273,92 p
  12. Kovágó Gábor                   3.cs. A50    9 h.  268,01 p
  13. Fehér László                   1.cs. A12    9 h.  266,06 p
  14. Fazekas István ifj.            3.cs. A23    9 h.  263,60 p
  15. Zámbó János                    1.cs. A04    8 h.  258,42 p
  16. Mészáros Mihály                1.cs. A36    8 h.  255,45 p
  17. Gazsi Károly                   1.cs. A36    8 h.  250,55 p
  18. Kovács József                  1.cs. A50   10 h.  245,71 p
  19. Szollos Béla                   1.cs. A64    8 h.  244,25 p
  20. Dorner György                  1.cs. A12    7 h.  243,71 p
  21. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    9 h.  242,96 p
  22. Jánosi Pál                     1.cs. A23    9 h.  241,46 p
  23. Tóth Sándor                    1.cs. A64    9 h.  235,46 p
  24. Fogarassy Sándor               1.cs. A26    8 h.  234,89 p
  25. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50    9 h.  232,70 p
  26. Kovágó Gábor                   4.cs. A50    8 h.  230,96 p
  27. Japport Zoltán                 2.cs. A50    7 h.  229,28 p
  28. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    9 h.  228,63 p
  29. Tóth József                    1.cs. A12    9 h.  226,60 p
  30. Huszár Péter                   2.cs. A23    8 h.  216,42 p
  31. Fejos Zsolt                    3.cs. A23    8 h.  215,09 p
  32. Boda Ákos                      1.cs. A50    7 h.  211,35 p
  33. Csányi Sándor                  1.cs. A12    7 h.  210,71 p
  34. Dulai László                   1.cs. A26    8 h.  208,85 p
  35. Petho László                   2.cs. A12    7 h.  206,11 p
  36. Kevés Károly                   1.cs. V10    7 h.  205,82 p
  37. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    7 h.  204,08 p
  38. Bálint Attila                  2.cs. A23    8 h.  203,16 p
  39. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  202,13 p
  40. Boda Ákos                      3.cs. A50    7 h.  201,56 p
  41. Petho László                   1.cs. A12    8 h.  198,02 p
  42. Huszár Péter                   1.cs. A23    7 h.  197,90 p

Hatvan I. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   10 h.  325,00 p
   2. Fodor László                   1.cs. A04   10 h.  315,16 p
   3. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   10 h.  306,61 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   10 h.  299,09 p
   5. Kovágó Gábor                   6.cs. A50   10 h.  284,38 p
   6. Sztrehovszki László            1.cs. A04    8 h.  268,92 p
   7. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    9 h.  268,55 p
   8. Kómár József és fia            1.cs. A26   10 h.  268,38 p
   9. Kancsár József                 1.cs. A12    9 h.  265,78 p
  10. Kovágó Gábor                   3.cs. A50    9 h.  255,02 p

A50 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajnóczi-Makádi                1.cs.   10 h.  294,61 p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs.   10 h.  284,02 p
   3. Kovágó Gábor                   6.cs.   10 h.  266,56 p
   4. Kovágó Gábor                   2.cs.    9 h.  252,75 p
   5. Kovágó Gábor                   3.cs.    8 h.  228,11 p
   6. Japport Zoltán                 2.cs.    6 h.  199,99 p
   7. Kovágó Gábor                   4.cs.    8 h.  198,76 p
   8. Bajnóczi-Makádi                2.cs.    7 h.  177,98 p
   9. Boda Ákos                      1.cs.    6 h.  175,73 p
  10. Kovács József                  1.cs.    7 h.  159,28 p
  11. Kovágó Gábor                   5.cs.    7 h.  154,73 p
  12. Boda Ákos                      3.cs.    5 h.  153,85 p
  13. Boda Ákos                      2.cs.    5 h.  133,76 p
  14. Ács Ferenc                     1.cs.    5 h.  119,71 p
  15. Boda Ákos                      4.cs.    4 h.  113,43 p
  16. Majoros István                 4.cs.    4 h.  109,54 p
  17. Csörgi László                  1.cs.    4 h.  103,38 p
  18. Japport Zoltán                 3.cs.    4 h.   88,46 p
  19. Papp István                    1.cs.    3 h.   79,97 p
  20. Majoros István                 1.cs.    3 h.   71,46 p
  21. Szekeres István                1.cs.    2 h.   57,40 p
  22. Japport Zoltán                 1.cs.    2 h.   57,23 p
  23. Bajnóczi-Makádi                3.cs.    2 h.   55,80 p
  24. Csörgi László                  2.cs.    1 h.   39,88 p
  25. Majoros István                 3.cs.    1 h.   32,91 p
  26. Japport Zoltán                 4.cs.    1 h.   28,54 p
  27. Majoros István                 2.cs.    1 h.   25,20 p
  28. Ács Ferenc                     2.cs.    1 h.   22,37 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   20 h.  566,38 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   19 h.  535,94 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   19 h.  528,44 p
   4. Sztrehovszki László            1.cs. A04   17 h.  503,34 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   17 h.  500,89 p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   19 h.  494,46 p
   7. Zámbó János                    1.cs. A04   18 h.  494,37 p
   8. Japport Zoltán                 2.cs. A50   17 h.  494,01 p
   9. Kancsár József                 1.cs. A12   16 h.  487,92 p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36   17 h.  481,12 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   17 h.  479,62 p
  12. Katona József                  1.cs. A36   16 h.  472,01 p
  13. Jánosi Pál                     1.cs. A23   19 h.  454,49 p
  14. Kovács József                  1.cs. A50   19 h.  453,06 p
  15. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   18 h.  452,73 p
  16. Fodor László                   1.cs. A04   15 h.  447,95 p
  17. Fehér László                   1.cs. A12   16 h.  431,28 p
  18. Tóth Sándor                    1.cs. A64   16 h.  428,36 p
  19. Petho László                   1.cs. A12   18 h.  426,25 p
  20. Fejos Csaba                    1.cs. A64   16 h.  421,92 p
  21. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   17 h.  421,03 p
  22. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   17 h.  418,69 p
  23. Tóth József                    1.cs. A12   16 h.  415,42 p
  24. Gazsi Károly                   1.cs. A36   14 h.  405,43 p
  25. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   15 h.  401,52 p
  26. Boda Ákos                      1.cs. A50   15 h.  400,25 p
  27. Huszár Péter                   1.cs. A23   14 h.  395,93 p
  28. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   16 h.  395,37 p
  29. Huszár Péter                   2.cs. A23   15 h.  393,26 p
  30. Kómár József és fia            1.cs. A26   14 h.  389,06 p
  31. Csörgi László                  1.cs. A50   16 h.  388,51 p
  32. Molnár Pál                     1.cs. A23   16 h.  385,87 p
  33. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   15 h.  379,66 p
  34. Pap és fia                     1.cs. A36   14 h.  365,22 p
  35. Mészáros László                1.cs. A36   15 h.  364,78 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   20 h.  561,71 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   19 h.  534,65 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   19 h.  527,00 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   18 h.  505,23 p
   5. Japport Zoltán                 2.cs. A50   17 h.  493,74 p
   6. Zámbó János                    1.cs. A04   18 h.  488,62 p
   7. Sztrehovszki László            1.cs. A04   16 h.  485,10 p
   8. Kancsár József                 1.cs. A12   16 h.  478,20 p
   9. Fodor László                   1.cs. A04   16 h.  459,29 p

A50 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajnóczi-Makádi                1.cs.   20 h.  525,05 p
   2. Kovágó Gábor                   2.cs.   19 h.  492,00 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs.   17 h.  468,18 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs.   16 h.  453,10 p
   5. Boda Ákos                      1.cs.   13 h.  334,46 p
   6. Bajnóczi-Makádi                2.cs.   13 h.  326,67 p
   7. Japport Zoltán                 1.cs.   12 h.  317,71 p
   8. Kovács József                  1.cs.   13 h.  315,70 p
   9. Csörgi László                  1.cs.   12 h.  300,88 p
  10. Majoros István                 1.cs.   11 h.  255,84 p
  11. Boda Ákos                      2.cs.   10 h.  252,77 p
  12. Ács Ferenc                     1.cs.    8 h.  177,02 p
  13. Csörgi László                  2.cs.    5 h.  122,85 p
  14. Papp István                    1.cs.    4 h.  105,09 p
  15. Majoros István                 2.cs.    4 h.   95,41 p
  16. Szekeres István                1.cs.    3 h.   71,86 p
  17. Ács Ferenc                     2.cs.    3 h.   59,02 p
  18. Pálinkás Sándor                1.cs.    1 h.   14,70 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   25 h.  669,28 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   24 h.  644,54 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   23 h.  617,46 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs. A50   21 h.  569,82 p
   5. Sztrehovszki László            1.cs. A04   19 h.  549,80 p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   21 h.  532,63 p
   7. Mészáros Mihály                1.cs. A36   19 h.  527,10 p
   8. Kancsár József                 1.cs. A12   17 h.  519,92 p
   9. Fehér László                   1.cs. A12   20 h.  519,12 p
  10. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   18 h.  518,52 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   19 h.  514,16 p
  12. Zámbó János                    1.cs. A04   19 h.  511,71 p
  13. Katona József                  1.cs. A36   18 h.  510,24 p
  14. Fodor László                   1.cs. A04   17 h.  490,69 p
  15. Molnár Pál                     1.cs. A23   21 h.  474,25 p
  16. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   19 h.  470,67 p
  17. Jánosi Pál                     1.cs. A23   19 h.  454,49 p
  18. Kovács József                  1.cs. A50   19 h.  453,06 p
  19. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   18 h.  452,73 p
  20. Tóth Sándor                    1.cs. A64   17 h.  445,81 p
  21. Petho László                   1.cs. A12   19 h.  443,03 p
  22. Fejos Csaba                    1.cs. A64   17 h.  442,48 p
  23. Gazsi Károly                   1.cs. A36   16 h.  437,69 p
  24. Huszár Péter                   1.cs. A23   16 h.  437,30 p
  25. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   17 h.  436,60 p
  26. Huszár Péter                   2.cs. A23   17 h.  434,44 p
  27. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   18 h.  432,41 p
  28. Boda Ákos                      1.cs. A50   16 h.  428,66 p
  29. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   18 h.  428,00 p
  30. Csörgi László                  1.cs. A50   18 h.  424,87 p
  31. Kómár József és fia            1.cs. A26   16 h.  424,58 p
  32. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   17 h.  418,69 p
  33. Tóth József                    1.cs. A12   16 h.  415,42 p
  34. Mészáros László                1.cs. A36   17 h.  399,75 p
  35. Dorner György                  1.cs. A12   14 h.  397,70 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   26 h.  675,09 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   25 h.  651,88 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   23 h.  606,22 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs. A50   21 h.  570,66 p
   5. Sztrehovszki László            1.cs. A04   18 h.  525,60 p
   6. Fehér László                   1.cs. A12   20 h.  511,26 p
   7. Zámbó János                    1.cs. A04   19 h.  508,95 p
   8. Kancsár József                 1.cs. A12   17 h.  508,62 p
   9. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   18 h.  505,23 p

A50 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Bajnóczi-Makádi                1.cs.   23 h.  579,66 p
   2. Kovágó Gábor                   2.cs.   21 h.  529,64 p
   3. Japport Zoltán                 2.cs.   18 h.  486,15 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs.   17 h.  468,18 p
   5. Boda Ákos                      1.cs.   14 h.  354,59 p
   6. Japport Zoltán                 1.cs.   13 h.  344,56 p
   7. Bajnóczi-Makádi                2.cs.   13 h.  326,67 p
   8. Kovács József                  1.cs.   13 h.  315,70 p
   9. Csörgi László                  1.cs.   12 h.  300,88 p
  10. Majoros István                 1.cs.   12 h.  271,08 p
  11. Boda Ákos                      2.cs.   10 h.  252,77 p
  12. Ács Ferenc                     1.cs.    8 h.  177,02 p
  13. Csörgi László                  2.cs.    5 h.  122,85 p
  14. Papp István                    1.cs.    4 h.  105,09 p
  15. Majoros István                 2.cs.    4 h.   95,41 p
  16. Szekeres István                1.cs.    3 h.   71,86 p
  17. Ács Ferenc                     2.cs.    3 h.   59,02 p
  18. Pálinkás Sándor                1.cs.    1 h.   14,70 p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 12-D-541069    H  2h  76,76p
  2. Lakatos József                 A26 HU-12- D-463371   H  2h  74,62p
  3. Zámbó János                    A04 HU 10-O-1325      H  2h  73,29p
  4. Csörgi László                  A50 HU 10-07-27667    H  2h  72,03p
  5. Sztrehovszki László            A04 HU 12-D-464762    H  2h  72,02p
  6. Horváth János                  A04 HU 12-D-463210    H  2h  71,71p
  7. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  2h  71,21p
  8. Kancsár József                 A12 HU 11-D-346884    H  2h  70,69p
  9. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  2h  69,67p
 10. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- D-530644   H  2h  69,60p
 11. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  2h  69,42p
 12. Jánosi Pál                     A23 HU-13-  D602035   H  2h  69,15p
 13. Katona József                  A36 HU 11-09-09118    H  2h  68,38p
 14. Kómár József és fia            A26 HU 08-D-181843    H  2h  68,38p
 15. Szota Zoltán                   A12 HU 13-07-36868    H  2h  67,62p
 16. Csányi Sándor                  A12 HU 12-D-462439    H  2h  67,37p
 17. Fehér László                   A12 HU 12-07-33055    H  2h  67,09p
 18. Szabó Elek                     R38 HU 09-09-98921    H  2h  67,08p
 19. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34111   H  2h  66,95p
 20. Tóth Attila                    A36 HU 13-D-677066    H  2h  66,82p
 21. Fodor László                   A04 HU 12-07-32874    H  2h  66,76p
 22. Fogarassy Sándor               A26 HU-13- D-596948   H  2h  66,25p
 23. Udvari Zoltán                  A36 HU 11-D-502759    H  2h  66,19p
 24. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29678    H  2h  65,81p
 25. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  2h  65,81p
 26. Dósa Zoltán                    A36 HU 12-D-561973    H  2h  65,76p
 27. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  2h  65,44p
 28. Dorner György                  A12 HU 13-D-618187    H  2h  64,55p
 29. Kiss József                    V10 HU 12-07-34928    H  2h  64,45p
 30. Csikós István                  V10 HU 09-07-24297    H  2h  64,41p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  2h  74,01p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  2h  72,46p
  3. Fodor László                   A04 HU 12-D-462417    T  2h  68,58p
  4. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  2h  67,90p
  5. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601761   T  2h  66,92p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12- D-502371   T  2h  65,53p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-11- D-397044   T  2h  65,38p
  8. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  2h  64,79p
  9. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  2h  62,60p
 10. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  2h  61,89p
 11. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  2h  61,51p
 12. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  2h  60,09p
 13. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397202   T  2h  58,72p
 14. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  2h  57,82p
 15. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530612   T  2h  57,79p
 16. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-574859    T  2h  56,62p
 17. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10906    T  2h  55,86p
 18. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505988   T  2h  55,84p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37997   T  2h  53,65p
 20. Fejos Zsolt                    A23 HU-11- D-426745   T  2h  52,81p
 21. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601651   T  2h  52,56p
 22. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  2h  52,35p
 23. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22780   T  2h  51,67p
 24. Gohér Attila                   A12 HU 12-D-561534    T  2h  51,51p
 25. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  2h  51,43p
 26. Jánosi Pál                     A23 HU-11- D-400854   T  2h  51,31p
 27. Majoros István                 A50 HU 12-07-34430    T  2h  50,95p
 28. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530638   T  2h  50,35p
 29. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  2h  50,11p
 30. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-313481   T  2h  48,98p

Közép távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 12-D-541069    H  2h  76,73p
  2. Lakatos József                 A26 HU-12- D-463371   H  2h  73,41p
  3. Zámbó János                    A04 HU 10-O-1325      H  2h  71,37p
  4. Csörgi László                  A50 HU 10-07-27667    H  2h  71,20p
  5. Sztrehovszki László            A04 HU 12-D-464762    H  2h  70,13p
  6. Horváth János                  A04 HU 12-D-463210    H  2h  69,77p
  7. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  2h  69,36p
  8. Kancsár József                 A12 HU 11-D-346884    H  2h  68,26p
  9. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- D-530644   H  2h  66,97p
 10. Fehér László                   A12 HU 12-07-33055    H  2h  65,83p
 11. Szota Zoltán                   A12 HU 13-07-36868    H  2h  65,53p
 12. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34111   H  2h  65,19p
 13. Kómár József és fia            A26 HU 08-D-181843    H  2h  65,06p
 14. Csányi Sándor                  A12 HU 12-D-462439    H  2h  64,49p
 15. Fodor László                   A04 HU 12-07-32874    H  2h  64,46p
 16. Fogarassy Sándor               A26 HU-13- D-596948   H  2h  64,29p
 17. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  2h  64,13p
 18. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29678    H  2h  63,80p
 19. Dorner György                  A12 HU 13-D-618187    H  2h  62,04p
 20. Kiss József                    V10 HU 12-07-34928    H  2h  61,70p

Közép távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  2h  72,83p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  2h  70,46p
  3. Fodor László                   A04 HU 12-D-462417    T  2h  67,47p
  4. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  2h  66,19p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-11- D-397044   T  2h  63,15p
  6. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  2h  62,54p
  7. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  2h  59,83p
  8. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  2h  58,90p
  9. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  2h  57,91p
 10. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  2h  57,22p
 11. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530612   T  2h  54,41p
 12. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  2h  53,78p
 13. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37997   T  2h  50,08p
 14. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22780   T  2h  48,30p
 15. Gohér Attila                   A12 HU 12-D-561534    T  2h  48,04p
 16. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530638   T  2h  47,36p
 17. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-313481   T  2h  45,24p
 18. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530608   T  2h  43,33p
 19. Fodor László                   A04 HU 11-07-29251    T  2h  42,66p
 20. Boda Ákos                      A50 HU-13- 07-38001   T  2h  40,20p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Csörgi László                  A50 HU 10-07-27667    H  2h  71,23p
  2. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- D-530644   H  2h  65,56p
  3. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34111   H  2h  63,99p
  4. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34116   H  2h  59,73p
  5. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255202   H  2h  58,25p
  6. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- D-596322   H  2h  56,64p
  7. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-13- D-619520   H  2h  56,15p
  8. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- D-234632   H  2h  54,35p
  9. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34114   H  2h  54,34p
 10. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530624   H  2h  53,92p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  2h  72,15p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  2h  70,24p
  3. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  2h  65,56p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-11- D-397044   T  2h  61,34p
  5. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  2h  60,00p
  6. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  2h  56,03p
  7. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  2h  55,22p
  8. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  2h  51,56p
  9. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  2h  49,17p
 10. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530612   T  2h  49,15p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  4h 119,02p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  4h 114,86p
  3. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502012   H  4h 111,46p
  4. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- D-234632   H  4h 110,11p
  5. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255202   H  4h 109,30p
  6. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34116   H  4h 108,21p
  7. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  4h 107,19p
  8. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31019   H  4h 104,25p
  9. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  4h 103,72p
 10. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19021    H  4h 102,96p
 11. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-253832   H  4h  94,73p
 12. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562102   H  4h  94,69p
 13. Mészáros Mihály                A36 HU 09-09-95488    H  4h  93,19p
 14. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14664   H  4h  91,67p
 15. Kovács József                  A50 HU-09- 07-21782   H  4h  90,85p
 16. Petho László                   A12 HU 11-D-344510    H  4h  89,99p
 17. Dulai László                   A26 HU-10- D-293427   H  4h  89,56p
 18. Fogarassy László               A12 HU 11-D-344366    H  4h  84,19p
 19. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29424    H  4h  83,36p
 20. Gavaldik József                A23 HU-10- 09-01658   H  4h  82,94p
 21. Nagy Zoltán                    A23 HU-11- 09-08077   H  4h  81,78p
 22. Sztrehovszki László            A04 HU 12-D-464762    H  3h 103,32p
 23. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  3h 101,09p
 24. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  3h  98,49p
 25. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29678    H  3h  97,81p
 26. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- D-530644   H  3h  97,59p
 27. Szabó Elek                     R38 HU 09-09-98921    H  3h  97,58p
 28. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  3h  96,30p
 29. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  3h  96,25p
 30. Kancsár József                 A12 HU 13-07-36922    H  3h  96,14p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  4h 125,07p
  2. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  4h 124,12p
  3. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  4h 103,26p
  4. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  4h  99,03p
  5. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  4h  92,31p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  4h  91,30p
  7. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  4h  89,03p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  3h 101,70p
  9. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  3h 101,17p
 10. Kovágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06850   T  3h  91,18p
 11. Japport Zoltán                 A50 HU-11- D-397044   T  3h  88,55p
 12. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37997   T  3h  87,04p
 13. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  3h  86,95p
 14. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  3h  85,92p
 15. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22780   T  3h  85,09p
 16. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601651   T  3h  84,41p
 17. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12- D-502371   T  3h  84,16p
 18. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  3h  83,75p
 19. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-313481   T  3h  81,92p
 20. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  3h  81,04p
 21. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  3h  80,18p
 22. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  3h  79,10p
 23. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397202   T  3h  78,95p
 24. Jánosi Pál                     A23 HU-11- D-400854   T  3h  78,36p
 25. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  3h  77,33p
 26. Gohér Attila                   A12 HU 12-D-561534    T  3h  77,17p
 27. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530608   T  3h  77,11p
 28. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  3h  76,29p
 29. Bajtek Tibor                   A23 HU-11- D-402185   T  3h  76,27p
 30. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  3h  75,97p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255202   H  4h 110,57p
  2. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- D-234632   H  4h 109,64p
  3. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  4h 109,00p
  4. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- D-530644   H  4h 108,20p
  5. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34116   H  4h 107,68p
  6. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31019   H  4h 102,16p
  7. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19021    H  4h 101,55p
  8. Kovács József                  A50 HU-09- 07-21782   H  4h  89,12p
  9. Dulai László                   A26 HU-10- D-293427   H  4h  87,62p
 10. Petho László                   A12 HU 11-D-344510    H  4h  86,08p
 11. Sztrehovszki László            A04 HU 12-D-464762    H  3h 102,05p
 12. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  3h  96,60p
 13. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29452    H  3h  95,29p
 14. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29678    H  3h  94,22p
 15. Fehér László                   A12 HU 12-07-33055    H  3h  94,04p
 16. Kancsár József                 A12 HU 13-07-36922    H  3h  92,28p
 17. Zámbó János                    A04 HU 10-O-1325      H  3h  91,70p
 18. Horváth János                  A04 HU 12-D-463210    H  3h  91,03p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535220   H  3h  90,42p
 20. Csörgi László                  A50 HU 10-07-27667    H  3h  89,70p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  4h 123,78p
  2. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  4h 119,91p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  4h 114,12p
  4. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  4h 111,22p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-313481   T  4h  91,72p
  6. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  4h  87,59p
  7. Kovágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06850   T  3h  90,87p
  8. Japport Zoltán                 A50 HU-11- D-397044   T  3h  89,08p
  9. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  3h  84,02p
 10. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  3h  83,46p
 11. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37997   T  3h  82,40p
 12. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22780   T  3h  80,69p
 13. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  3h  79,94p
 14. Boda Ákos                      A50 HU-13- 26-47244   T  3h  77,55p
 15. Gohér Attila                   A12 HU 12-D-561534    T  3h  75,89p
 16. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530608   T  3h  72,57p
 17. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531005   T  3h  59,00p
 18. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  3h  57,86p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30933   T  2h  71,18p
 20. Boda Ákos                      A50 HU-11- D-346155   T  2h  68,07p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255202   H  4h 105,33p
  2. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- D-234632   H  4h 100,50p
  3. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34116   H  4h  99,72p
  4. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- D-530644   H  3h  89,44p
  5. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535220   H  3h  84,62p
  6. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34114   H  3h  82,78p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-11- D-397009   H  3h  80,07p
  8. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31019   H  3h  78,55p
  9. Majoros István                 A50 HU 12-D-538324    H  3h  77,59p
 10. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34113   H  3h  74,37p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  4h 117,52p
  2. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  4h 114,69p
  3. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  3h  95,12p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  3h  94,80p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-11- D-397044   T  3h  87,65p
  6. Kovágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06850   T  3h  86,99p
  7. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  3h  82,04p
  8. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  3h  74,76p
  9. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22780   T  3h  74,68p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-313481   T  3h  67,03p