Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A23 Nagykáta
Első adat felvétele: 2014.06.03 10:50:19
Az adatok utolsó módosítása: 2014.06.04 15:58:42
A lista kiadásának időpontja: 2014.06.04 16:00:44
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.07.03 10:50:19
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 05 verseny 

Feleresztés helye: Haag
Feleresztés ideje: 2014.05.31 06:25
Időjárás         : Derült, napos
Kisérő           : Kovács József
Központi táv     : 386000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 39
Legkisebb pont   : 15,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A04 Kartal              9   14   128   26   32   1460,56   1347,58   1331,67
A12 Aszód              13   22   164   33   41   1466,38   1363,01   1349,07
A26 Kartal              7   14   109   22   27   1419,70   1328,86   1308,40
A50 Zsámbok            11   29   267   53   67   1481,05   1350,37   1336,99
V10 Hatvan             12   24   224   45   56   1474,57   1285,38   1269,41
Hatvan I.              52  103   892  178  223   1481,05   1339,65   1318,96
A23 Nagykáta           23   58   526  105  132   1489,90   1356,04   1333,07
A36 Tápiószecso        14   24   197   39   49   1466,48   1365,18   1352,92
A64 Szentmártonkáta    11   14   120   24   30   1442,08   1330,57   1313,13
R38 Jászberény          8   16   131   26   33   1425,18   1312,16   1287,13
Hatvan II.             56  112   974  195  244   1489,90   1347,42   1328,55
Tagszövetségben       108  215  1866  373  467   1489,90   1343,53   1325,02

A23 egyesületi díjlista
   1. Bajtek Tibor                   1.cs. HU-13-  O-19524   T 1489,90 m/p
   2. Bajtek Tibor                   5.cs. HU-12- D-505979   T 1489,46 m/p
   3. Nagy Zoltán                    1.cs. HU-12-009-14671   H 1476,68 m/p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs. HU-12- D-505919   H 1464,56 m/p
   5. Bajtek Tibor                   5.cs. HU-13- D-603926   H 1464,39 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bajtek Tibor                    1.cs. Dt: 419133 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   5h 143,73p    R:  10.   5h 149,06p    T:  14.   5h 151,71p
Összesített E:   9.  17h 464,69p    R:  16.  17h 482,01p    T:  32.  17h 481,99p
   HU-13-  O-19524   T 31 11:06:19  1489,90 m/p   1  39,00    1  39,00    1  39,00
   HU-12- D-505919   H 31 11:11:11  1464,56 m/p   4  38,46    5  38,61   11  38,50
   HU-12- D-505685   H 31 11:26:18  1391,08 m/p  51  30,07   77  31,68  133  32,37
   HU-12- D-505688   T 31 11:34:37  1353,72 m/p 109  19,71  178  21,96  312  23,38
   HU-13- D-603906   H 31 11:38:49  1335,60 m/p 127  16,49  221  17,81  410  18,46

Bajtek Tibor                    2.cs. Dt: 419133 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   5h 128,19p    R:  13.   5h 136,84p    T:  23.   5h 141,17p
Összesített E:  13.  14h 370,73p    R:  22.  16h 415,55p    T:  42.  17h 429,37p
   HU-13- D-603947   T 31 11:21:14  1414,87 m/p  25  34,71   37  35,53   65  35,79
   HU-12- D-505667   H 31 11:26:08  1391,85 m/p  50  30,25   76  31,78  130  32,52
   HU-13- D-603946   T 31 11:30:59  1369,79 m/p  85  24,00  134  26,19  228  27,60
   HU-12- D-505659   H 31 11:33:12  1359,94 m/p  98  21,67  157  23,98  278  25,09
   HU-13- D-603911   H 31 11:37:11  1342,59 m/p 121  17,56  205  19,36  376  20,17

Bajtek Tibor                    5.cs. Dt: 419133 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 158,91p    R:   3.   5h 163,60p    T:   5.   5h 166,37p
   HU-12- D-505979   T 31 11:06:24  1489,46 m/p   2  38,82    2  38,90    2  38,95
   HU-13- D-603926   H 31 11:11:13  1464,39 m/p   5  38,29    6  38,52   12  38,45
   HU-12- D-505929   T 31 11:16:42  1436,86 m/p  11  37,21   17  37,46   30  37,54
   HU-11- D-437790   T 31 11:29:50  1374,96 m/p  76  25,60  123  27,25  213  28,35
   HU-13- D-603914   T 31 11:34:44  1353,21 m/p 113  18,99  183  21,47  318  23,08

Bálint Attila                   0.cs. Dt: 388266 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
   HU-13- 09-19423   H 31 11:17:22  1328,01 m/p   0   0,00    0   0,00  454  16,25

Bálint Attila                   2.cs. Dt: 388266 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   3h 103,07p    R:  20.   3h 105,44p    T:  37.   3h 106,80p
   HU-13- 09-19421   H 31 10:56:34  1429,73 m/p  15  36,50   22  36,98   37  37,19
   HU-12- D-561651   H 31 10:58:02  1422,05 m/p  20  35,61   32  36,01   51  36,49
   HU-11- 09-10726   H 31 11:02:45  1397,90 m/p  46  30,96   69  32,45  118  33,12

Bohacsek András                 1.cs. Dt: 397073 Kg:  10 Ók:   4 Kp:   0
Úti  5B:    E:  43.   1h  26,14p    R:  78.   1h  27,64p    T: 141.   1h  28,66p
Összesített E:  32.   4h 104,23p    R:  69.   4h 104,85p    T: 144.   4h 100,12p
   HU 10-09-00390    H 31 11:13:37  1375,56 m/p  73  26,14  119  27,64  207  28,66

Fazekas István ifj.             1.cs. Dt: 393177 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   3h  71,81p    R:  35.   3h  77,43p    T:  66.   3h  79,74p
Összesített E:  10.  17h 426,27p    R:  19.  17h 447,14p    T:  37.  18h 459,40p
   HU-12- D-502014   T 31 11:04:28  1406,88 m/p  36  32,75   51  34,19   90  34,53
   HU-12- D-502042   H 31 11:14:27  1358,36 m/p 100  21,32  159  23,79  281  24,94
   HU-10- D-257041   H 31 11:17:43  1343,20 m/p 120  17,74  204  19,45  374  20,27

Fazekas István ifj.             2.cs. Dt: 393177 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  47.   1h  17,39p    R:  83.   1h  19,07p    T: 155.   1h  19,82p
Összesített E:  21.  11h 243,68p    R:  41.  11h 256,93p    T:  88.  11h 254,35p
   HU-13- D-601764   T 31 11:18:15  1340,76 m/p 122  17,39  208  19,07  383  19,82

Fazekas István ifj.             3.cs. Dt: 393177 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   3h  85,56p    R:  28.   3h  89,46p    T:  54.   3h  90,84p
   HU-11- D-400943   T 31 11:00:27  1427,40 m/p  16  36,32   23  36,88   40  37,04
   HU-10- D-257079   T 31 11:05:17  1402,78 m/p  40  32,03   57  33,61  100  34,03
   HU-12- D-502012   H 31 11:18:16  1340,68 m/p 123  17,21  209  18,97  384  19,77

Fejos Zsolt                     1.cs. Dt: 397462 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   5h 148,55p    R:   6.   5h 156,39p    T:   8.   5h 160,00p
Összesített E:   1.  23h 628,79p    R:   1.  24h 662,69p    T:   4.  24h 654,46p
   HU-08- 09-84452   T 31 11:02:14  1433,67 m/p  13  36,86   19  37,27   32  37,44
   HU-13- D-602341   T 31 11:08:32  1401,82 m/p  41  31,85   59  33,41  104  33,83
   HU-13- D-602310   T 31 11:08:42  1400,99 m/p  44  31,32   63  33,03  108  33,63
   HU-11- D-426710   H 31 11:14:13  1374,27 m/p  77  25,42  124  27,16  215  28,25
   HU-13- D-602328   H 31 11:15:42  1367,26 m/p  90  23,10  141  25,52  243  26,85
   HU-12- D-574701   T 31 11:22:59  1333,84 m/p 130  15,96  224  17,53  415  18,21

Fejos Zsolt                     2.cs. Dt: 397462 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   3h  78,06p    R:  32.   3h  83,77p    T:  58.   3h  87,02p
Összesített E:   7.  19h 502,16p    R:  11.  19h 512,98p    T:  30.  18h 488,54p
   HU-10-   O-1632   H 31 11:11:24  1387,79 m/p  55  29,35   86  30,81  149  31,57
   HU-13- D-602349   H 31 11:14:16  1374,03 m/p  78  25,25  125  27,06  216  28,20
   HU-12- D-574706   H 31 11:15:23  1368,75 m/p  88  23,46  137  25,90  235  27,25

Fejos Zsolt                     3.cs. Dt: 397462 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  31.   2h  45,85p    R:  46.   3h  65,68p    T:  61.   4h  84,09p
   HU-13- D-603459   T 31 11:12:44  1381,36 m/p  64  27,75  100  29,47  173  30,36
   HU-10- 09-01357   T 31 11:20:13  1346,34 m/p 118  18,10  196  20,22  363  20,82
   HU-13- D-602327   H 31 11:23:47  1330,27 m/p   0   0,00  240  15,99  439  17,01
   HU-11- D-426745   T 31 11:24:36  1326,64 m/p   0   0,00    0   0,00  461  15,90

Fejos Zsolt                     4.cs. Dt: 397462 Kg:   4 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  24.   3h  65,20p    R:  39.   3h  71,93p    T:  71.   3h  75,82p
   HU-13- 09-19571   T 31 11:14:23  1373,48 m/p  79  25,07  126  26,96  217  28,15
   HU-13- D-602330   T 31 11:17:52  1357,14 m/p 102  20,96  163  23,40  289  24,54
   HU-11- D-368290   H 31 11:18:43  1353,22 m/p 112  19,17  182  21,57  317  23,13

Gavaldik József                 1.cs. Dt: 407060 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  46.   1h  22,57p    R:  62.   2h  41,89p    T:  90.   3h  59,76p
Összesített E:  17.  13h 306,70p    R:  29.  16h 364,73p    T:  52.  18h 388,89p
   HU-10- 09-01667   H 31 11:23:22  1364,29 m/p  93  22,57  146  25,04  255  26,25
   HU-11- 09-08456   H 31 11:30:24  1332,87 m/p   0   0,00  231  16,85  424  17,76
   HU-10- 09-01658   H 31 11:31:56  1326,22 m/p   0   0,00    0   0,00  464  15,75

Gavaldik József                 2.cs. Dt: 407060 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  35.   1h  37,04p    R:  67.   1h  37,36p    T: 125.   1h  37,49p
   HU-12- 09-15050   T 31 11:08:26  1436,18 m/p  12  37,04   18  37,36   31  37,49

Gavaldik József                 3.cs. Dt: 407060 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  45.   1h  25,78p    R:  79.   1h  27,35p    T: 142.   1h  28,40p
   HU-13- 09-20133   H 31 11:21:01  1375,13 m/p  75  25,78  122  27,35  212  28,40

Gavaldik József                 4.cs. Dt: 407060 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  48.   1h  16,67p    R:  85.   1h  18,30p    T: 157.   1h  19,22p
   HU-12- 09-15032   T 31 11:28:59  1339,09 m/p 126  16,67  216  18,30  395  19,22

Huszár Péter                    1.cs. Dt: 394764 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   4h  85,62p    R:  24.   4h  94,76p    T:  42.   4h 100,41p
Összesített E:   8.  18h 487,55p    R:  14.  18h 503,56p    T:  25.  18h 496,34p
   HU-12- D-501942   T 31 11:12:52  1371,34 m/p  84  24,17  132  26,39  223  27,85
   HU-10- 09-00456   T 31 11:13:36  1367,86 m/p  89  23,28  139  25,71  239  27,05
   HU-11- 09-07579   T 31 11:16:42  1353,32 m/p 111  19,35  181  21,67  316  23,18
   HU-12- 09-14267   H 31 11:17:15  1350,78 m/p 114  18,82  188  20,99  333  22,33

Huszár Péter                    2.cs. Dt: 394764 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 156,05p    R:   4.   5h 162,84p    T:   6.   5h 165,88p
Összesített E:   5.  20h 549,81p    R:   8.  20h 563,66p    T:  20.  20h 559,14p
   HU-13- 09-19816   H 31 10:59:42  1437,07 m/p  10  37,39   16  37,56   29  37,59
   HU-13- D-601662   H 31 11:03:37  1416,87 m/p  23  35,07   35  35,73   62  35,94
   HU-13- D-603990   T 31 11:06:49  1400,78 m/p  45  31,14   64  32,93  109  33,58
   HU-13- D-601667   H 31 11:09:11  1389,12 m/p  54  29,53   82  31,20  141  31,97
   HU-13- D-603991   H 31 11:13:44  1367,23 m/p  91  22,92  142  25,42  244  26,80

Huszár Péter                    3.cs. Dt: 394764 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  42.   1h  26,67p    R:  76.   1h  28,50p    T: 139.   1h  29,36p
   HU-13- D-601661   T 31 11:11:31  1377,80 m/p  70  26,67  110  28,50  193  29,36

Jánosi Pál                      1.cs. Dt: 393679 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   5h 121,05p    R:  15.   5h 129,53p    T:  28.   5h 133,69p
Összesített E:   6.  21h 528,60p    R:   7.  23h 580,37p    T:  12.  24h 588,18p
   HU-12- D-562197   T 31 11:00:07  1430,95 m/p  14  36,68   20  37,17   35  37,29
   HU-11- D-400817   H 31 11:10:43  1377,87 m/p  69  26,85  109  28,60  192  29,41
   HU-12- D-562155   H 31 11:14:08  1361,58 m/p  96  22,03  154  24,27  271  25,44
   HU-13-  D602019   H 31 11:16:35  1350,14 m/p 115  18,64  189  20,90  339  22,03
   HU-11- D-400845   T 31 11:18:49  1339,88 m/p 125  16,85  213  18,59  389  19,52

Jánosi Pál                      2.cs. Dt: 393679 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  28.   2h  56,57p    R:  48.   2h  60,19p    T:  67.   3h  78,18p
Összesített E:  14.  13h 354,53p    R:  28.  13h 367,85p    T:  55.  14h 376,00p
   HU-12- D-562179   T 31 11:05:57  1401,24 m/p  42  31,68   60  33,32  105  33,78
   HU-12- D-562144   H 31 11:11:44  1372,98 m/p  80  24,89  127  26,87  218  28,10
   HU-13-  D602005   H 31 11:21:22  1328,35 m/p   0   0,00    0   0,00  453  16,30

Jánosi Pál                      3.cs. Dt: 393679 Kg:   2 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  41.   1h  27,21p    R:  75.   1h  29,18p    T: 137.   1h  30,11p
   HU-11- D-400801   T 31 11:10:12  1380,36 m/p  67  27,21  103  29,18  178  30,11

Kalocsai András                 1.cs. Dt: 391205 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  21.   3h  70,56p    R:  26.   4h  93,13p    T:  45.   4h  97,05p
Összesített E:  22.   9h 226,04p    R:  42.  10h 253,43p    T:  90.  10h 250,78p
   HU-12- 09-14053   T 31 11:04:53  1397,74 m/p  47  30,78   70  32,36  119  33,07
   HU-12- 09-14091   H 31 11:11:14  1366,73 m/p  92  22,75  143  25,33  245  26,75
   HU-12- 09-14082   T 31 11:16:49  1340,58 m/p 124  17,03  211  18,78  386  19,67
   HU-12- 09-14061   H 31 11:18:37  1332,37 m/p   0   0,00  233  16,66  428  17,56

Kollár György                   1.cs. Dt: 397549 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  32.   2h  40,85p    R:  57.   2h  45,36p    T:  84.   3h  63,82p
Összesített E:  18.  11h 295,29p    R:  36.  11h 305,64p    T:  72.  12h 321,84p
   HU-11- D-426624   H 31 11:18:01  1356,69 m/p 103  20,78  165  23,21  294  24,29
   HU-12- D-562361   H 31 11:18:34  1354,15 m/p 107  20,07  176  22,15  309  23,53
   HU-13- D-700739   H 31 11:24:33  1327,10 m/p   0   0,00    0   0,00  459  16,00

Ledacs Kiss Imre                1.cs. Dt: 411543 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  39.   1h  28,28p    R:  73.   1h  29,95p    T: 136.   1h  30,82p
Összesített E:  12.  16h 406,50p    R:  21.  17h 431,63p    T:  44.  17h 426,19p
   HU-12- D-562324   H 31 11:22:13  1384,60 m/p  61  28,28   95  29,95  164  30,82

Ledacs Kiss Imre                2.cs. Dt: 411543 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   5h 143,91p    R:   9.   5h 152,83p    T:  11.   5h 156,23p
Összesített E:  16.  13h 326,47p    R:  31.  13h 348,23p    T:  59.  13h 353,23p
   HU-13- D-700610   H 31 11:17:13  1408,29 m/p  33  33,28   46  34,67   81  34,98
   HU-11- D-437774   T 31 11:17:25  1407,33 m/p  35  32,93   49  34,38   87  34,68
   HU-11- D-426773   H 31 11:20:54  1390,76 m/p  53  29,71   79  31,49  135  32,27
   HU-12- D-562266   T 31 11:23:43  1377,65 m/p  71  26,50  111  28,41  194  29,31
   HU-12- D-562254   H 31 11:27:45  1359,30 m/p  99  21,49  158  23,88  280  24,99
   HU-10- D-257423   H 31 11:33:34  1333,67 m/p 131  15,78  226  17,33  417  18,11

Ledacs Kiss Imre                3.cs. Dt: 411543 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  23.   2h  68,89p    R:  42.   2h  70,68p    T:  77.   2h  71,27p
   HU-11- D-437739   T 31 11:15:02  1418,89 m/p  21  35,43   33  35,92   58  36,14
   HU-11- D-426772   H 31 11:17:09  1408,61 m/p  32  33,46   45  34,76   78  35,13

Ledacs Kiss Imre                4.cs. Dt: 411543 Kg:   5 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  36.   1h  36,14p    R:  68.   1h  36,69p    T: 127.   1h  36,89p
   HU-10- D-257496   T 31 11:13:44  1425,28 m/p  17  36,14   25  36,69   43  36,89

Molnár Pál                      1.cs. Dt: 394616 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 167,85p    R:   1.   5h 172,95p    T:   2.   5h 174,62p
Összesített E:   4.  21h 550,26p    R:   6.  22h 584,66p    T:  19.  21h 560,49p
   HU-11- 09-07926   H 31 10:56:57  1451,06 m/p   7  37,93    9  38,23   21  38,00
   HU-11- 09-07708   T 31 11:02:07  1424,01 m/p  18  35,96   30  36,21   49  36,59
   HU-10- 09-01309   T 31 11:05:15  1408,09 m/p  34  33,11   47  34,57   83  34,88
   HU-11- 09-07746   T 31 11:05:56  1404,66 m/p  38  32,39   54  33,90   96  34,23
   HU-11- 09-07702   H 31 11:09:56  1384,94 m/p  60  28,46   94  30,04  162  30,92
   HU-11- 09-07714   H 31 11:14:48  1361,68 m/p  95  22,21  152  24,46  268  25,59

Molnár Pál                      2.cs. Dt: 394616 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  34.   1h  37,57p    R:  65.   1h  37,94p    T: 123.   1h  37,79p
Összesített E:  25.   7h 199,14p    R:  43.  10h 252,26p    T:  86.  11h 265,13p
   HU-11- 09-07742   T 31 10:58:48  1441,26 m/p   9  37,57   12  37,94   25  37,79

Moravcsik Lénárd                1.cs. Dt: 394596 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  40.   1h  28,10p    R:  74.   1h  29,85p    T: 106.   2h  46,86p
Összesített E:  24.   9h 206,20p    R:  45.  11h 251,31p    T:  85.  12h 266,94p
   HU-11- 09-07937   T 31 11:10:08  1383,90 m/p  62  28,10   96  29,85  165  30,76
   HU-11- 09-07921   H 31 11:22:18  1327,27 m/p   0   0,00    0   0,00  457  16,10

Nagy János                      1.cs. Dt: 394564 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   3h  85,92p    R:  27.   3h  90,81p    T:  52.   3h  93,20p
Összesített E:  15.  13h 326,66p    R:  25.  16h 382,50p    T:  51.  17h 389,94p
   HU-11- 09-07843   H 31 11:05:40  1405,81 m/p  37  32,57   53  33,99   93  34,38
   HU-11- 09-07809   H 31 11:11:03  1379,35 m/p  68  27,03  105  28,99  183  29,86
   HU-11- 09-07813   H 31 11:11:41  1376,31 m/p  72  26,32  117  27,83  201  28,96

Nagy János                      2.cs. Dt: 394564 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  27.   2h  56,57p    R:  49.   2h  60,18p    T:  86.   2h  61,74p
   HU-12- D-502304   H 31 11:04:31  1411,59 m/p  28  34,18   40  35,24   69  35,59
   HU-08- 09-84938   H 31 11:14:20  1363,70 m/p  94  22,39  147  24,94  257  26,15

Nagy János                      3.cs. Dt: 394564 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  38.   1h  29,89p    R:  55.   2h  47,86p    T: 101.   2h  49,48p
   HU-13- 09-19902   H 31 11:08:39  1391,02 m/p  52  29,89   78  31,59  134  32,32
   HU-11- 09-07802   H 31 11:21:31  1330,66 m/p   0   0,00  237  16,27  436  17,16

Nagy Zoltán                     1.cs. Dt: 398843 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h 155,52p    R:   5.   5h 162,16p    T:   7.   5h 165,51p
Összesített E:   2.  22h 581,63p    R:   4.  22h 597,38p    T:  13.  22h 586,54p
   HU-12-009-14671   H 31 10:55:05  1476,68 m/p   3  38,64    3  38,81    4  38,85
   HU-11- 09-08104   H 31 11:07:44  1410,61 m/p  29  34,00   42  35,05   73  35,38
   HU-12-009-14651   H 31 11:07:46  1410,44 m/p  31  33,64   44  34,86   76  35,23
   HU-11- 09-08099   H 31 11:15:36  1372,43 m/p  81  24,71  128  26,77  219  28,05
   HU-13- 09-19688   H 31 11:15:37  1372,35 m/p  82  24,53  129  26,67  220  28,00

Nagy Zoltán                     2.cs. Dt: 398843 Kg:   4 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  37.   2h  34,60p    R:  64.   2h  38,13p    T: 117.   2h  39,63p
   HU-13- 09-19689   H 31 11:20:47  1348,38 m/p 116  18,46  193  20,51  353  21,32
   HU-13- 09-19677   H 31 11:23:51  1334,54 m/p 129  16,14  223  17,62  413  18,31

Péter Szabolcs dr.              1.cs. Dt: 394017 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  44.   1h  25,96p    R:  58.   2h  44,30p    T: 107.   2h  46,27p
Összesített E:  29.   8h 174,17p    R:  51.  10h 219,92p    T: 100.   9h 210,85p
   HU-13- 09-19784   H 31 11:11:30  1375,28 m/p  74  25,96  120  27,54  209  28,56
   HU-12- 09-14715   H 31 11:20:38  1332,79 m/p   0   0,00  232  16,76  425  17,71

Péter Szabolcs dr.              2.cs. Dt: 394017 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  33.   2h  38,52p    R:  60.   2h  42,85p    T:  88.   3h  60,61p
Összesített E:  27.   9h 191,95p    R:  53.  10h 212,95p    T:  95.  12h 229,10p
   HU-07- 09-79438   H 31 11:15:32  1356,19 m/p 104  20,60  167  23,01  296  24,19
   HU-12- 09-14747   H 31 11:18:01  1344,69 m/p 119  17,92  200  19,84  370  20,47
   HU-13- 09-19727   H 31 11:21:56  1326,95 m/p   0   0,00    0   0,00  460  15,95

Száraz László                   1.cs. Dt: 390685 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  29.   2h  50,13p    R:  51.   2h  52,68p    T:  97.   2h  53,74p
Összesített E:  23.  10h 216,56p    R:  44.  11h 251,43p    T:  89.  11h 252,25p
   AU-12-   308-64   T 31 11:01:58  1410,58 m/p  30  33,82   43  34,96   74  35,33
   HU-12- 09-14308   T 31 11:17:38  1335,07 m/p 128  16,31  222  17,72  411  18,41

Száraz László                   2.cs. Dt: 390685 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  25.   2h  62,10p    R:  47.   2h  65,10p    T:  64.   3h  82,20p
Összesített E:  19.  10h 284,04p    R:  38.  10h 287,44p    T:  74.  12h 314,60p
   HU-13- 09-19330   T 31 11:03:50  1401,14 m/p  43  31,50   62  33,13  107  33,68
   HU-12- 09-14315   T 31 11:05:21  1393,56 m/p  48  30,60   74  31,97  124  32,82
   HU-12- 09-14400   H 31 11:19:43  1325,63 m/p   0   0,00    0   0,00  465  15,70

Száraz László                   3.cs. Dt: 390685 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  30.   2h  47,82p    R:  53.   2h  51,81p    T:  96.   2h  54,19p
   AU-12-   308-80   T 31 11:07:24  1383,45 m/p  63  27,93   97  29,76  166  30,71
   HU-12- 09-14323   T 31 11:13:35  1353,80 m/p 108  19,89  177  22,05  310  23,48

Száraz László                   4.cs. Dt: 390685 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  22.   2h  69,78p    R:  40.   2h  71,26p    T:  76.   2h  71,68p
   AU-12-   308-78   T 31 11:00:36  1417,58 m/p  22  35,25   34  35,82   61  35,99
   HU-11- D-403959   T 31 11:01:20  1413,82 m/p  26  34,53   38  35,44   67  35,69

Szöllosi Gábor                  1.cs. Dt: 394339 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   3h  96,11p    R:  22.   3h  99,67p    T:  41.   3h 101,14p
Összesített E:   3.  19h 559,81p    R:   5.  20h 587,22p    T:  14.  20h 580,76p
   HU-11- 09-07882   T 31 10:56:45  1451,11 m/p   6  38,11    8  38,33   20  38,05
   HU-11- 09-07851   T 31 11:03:58  1413,57 m/p  27  34,36   39  35,34   68  35,64
   HU-11- 09-07886   T 31 11:12:59  1369,31 m/p  87  23,64  136  26,00  231  27,45

Szöllosi Gábor                  2.cs. Dt: 394339 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  26.   3h  61,27p    R:  45.   3h  67,98p    T:  79.   3h  71,00p
   HU-12- 09-14527   H 31 11:14:57  1360,02 m/p  97  21,85  156  24,07  277  25,14
   HU-12- 09-14541   T 31 11:15:33  1357,22 m/p 101  21,14  162  23,50  288  24,59
   HU-12- D-502370   T 31 11:17:34  1347,86 m/p 117  18,28  194  20,41  354  21,27

Tomori László                   1.cs. Dt: 394834 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   3h  83,77p    R:  29.   3h  88,40p    T:  53.   3h  90,94p
Összesített E:  20.  10h 250,71p    R:  35.  13h 308,25p    T:  77.  13h 306,44p
   HU-12- D-502208   H 31 11:02:33  1422,57 m/p  19  35,78   31  36,11   50  36,54
   HU-11- D-402620   H 31 11:10:55  1380,94 m/p  65  27,57  101  29,37  174  30,31
   HU-12- D-502213   H 31 11:16:10  1356,04 m/p 105  20,42  168  22,92  298  24,09

Tomori László                   2.cs. Dt: 394834 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   5h 146,24p    R:   8.   5h 154,16p    T:  10.   5h 157,70p
Összesített E:  11.  16h 411,29p    R:  18.  18h 457,73p    T:  39.  18h 454,29p
   HU-11- D-401376   H 31 11:06:21  1403,36 m/p  39  32,21   56  33,70   99  34,08
   RO-11-  0365769   T 31 11:09:42  1386,84 m/p  56  29,18   88  30,62  155  31,27
   HU-11- D-402603   H 31 11:09:54  1385,87 m/p  58  28,82   91  30,33  159  31,07
   HU-11- D-402622   H 31 11:09:54  1385,87 m/p  59  28,64   92  30,24  160  31,02
   HU-11- 09-08301   H 31 11:10:57  1380,78 m/p  66  27,39  102  29,27  175  30,26
   HU-12- D-502274   T 31 11:16:44  1353,41 m/p 110  19,53  180  21,76  315  23,23
   HU-13- D-601948   H 31 11:22:59  1325,02 m/p   0   0,00    0   0,00  467  15,60

Tomori László                   3.cs. Dt: 394834 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   5h 133,73p    R:  11.   5h 142,32p    T:  18.   5h 147,49p
   HU-13-  O-19283   H 31 11:03:52  1415,85 m/p  24  34,89   36  35,63   63  35,89
   HU-13-  O-19282   H 31 11:08:33  1392,47 m/p  49  30,43   75  31,87  128  32,62
   HU-13- D-601910   H 31 11:12:47  1371,98 m/p  83  24,35  131  26,48  222  27,90
   HU-13-  O-19506   H 31 11:13:19  1369,45 m/p  86  23,82  135  26,10  230  27,50
   HU-13- D-601936   H 31 11:16:27  1354,72 m/p 106  20,24  175  22,24  308  23,58

Tomori László                   4.cs. Dt: 394834 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   3h  82,35p    R:  30.   3h  85,70p    T:  57.   3h  87,03p
   HU-13- D-601901   H 31 10:57:30  1448,93 m/p   8  37,75   10  38,13   22  37,95
   HU-13- D-601915   H 31 11:09:43  1386,76 m/p  57  29,00   89  30,53  156  31,22
   HU-13- D-601911   T 31 11:21:11  1333,07 m/p 132  15,60  229  17,04  422  17,86

Tagszövetségi díjlista
   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-  O-19524   T 1489,90 m/p
   2. Bajtek Tibor                   5.cs. A23 HU-12- D-505979   T 1489,46 m/p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A50 HU-10- D-255202   H 1481,05 m/p
   4. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-12-009-14671   H 1476,68 m/p
   5. Kovágó Gábor                   4.cs. A50 HU-13- D-596305   T 1475,99 m/p
   6. Kiss József                    1.cs. V10 HU 12-07-34922    H 1474,57 m/p
   7. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-12- D-531018   H 1473,57 m/p
   8. Mészáros Mihály                2.cs. A36 HU 12-09-15562    H 1466,48 m/p
   9. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 12-D-462440    H 1466,38 m/p
  10. Kazi Zoltán                    1.cs. A12 HU 12-07-33130    H 1466,21 m/p
  11. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-12- D-505919   H 1464,56 m/p
  12. Bajtek Tibor                   5.cs. A23 HU-13- D-603926   H 1464,39 m/p
  13. Kiss József                    1.cs. V10 HU 10-07-28026    H 1463,95 m/p
  14. Kiss József                    1.cs. V10 HU 11-07-31268    H 1463,57 m/p
  15. Petho László                   1.cs. A12 HU 12-D-462616    H 1460,82 m/p
  16. Fodor László                   1.cs. A04 HU 10-D-255060    H 1460,56 m/p
  17. Bajnóczi-Makádi                3.cs. A50 HU-13- D-619398   H 1457,86 m/p
  18. Tóth Attila                    1.cs. A36 HU 13-07-37799    T 1455,50 m/p
  19. Sztrehovszki László            2.cs. A04 HU 13-D-618150    H 1451,48 m/p
  20. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-11- 09-07882   T 1451,11 m/p
  21. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-11- 09-07926   H 1451,06 m/p
  22. Tomori László                  4.cs. A23 HU-13- D-601901   H 1448,93 m/p
  23. Dósa József                    1.cs. A64 HU-11- D-402713   H 1442,08 m/p
  24. Boda Ákos                      3.cs. A50 HU-11- 07-30811   H 1441,38 m/p
  25. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-11- 09-07742   T 1441,26 m/p
  26. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 10-09-01960    H 1439,79 m/p
  27. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402857    H 1439,36 m/p
  28. László György                  1.cs. A36 HU 10-D-294563    H 1437,57 m/p
  29. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-13- 09-19816   H 1437,07 m/p
  30. Bajtek Tibor                   5.cs. A23 HU-12- D-505929   T 1436,86 m/p
  31. Gavaldik József                2.cs. A23 HU-12- 09-15050   T 1436,18 m/p
  32. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-08- 09-84452   T 1433,67 m/p
  33. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 13-07-36922    H 1432,82 m/p
  34. Petho László                   1.cs. A12 HU 11-D-344510    H 1431,26 m/p
  35. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-12- D-562197   T 1430,95 m/p
  36. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-09-09230    H 1430,27 m/p
  37. Bálint Attila                  2.cs. A23 HU-13- 09-19421   H 1429,73 m/p
  38. Balázs Sándor                  3.cs. V10 HU 13-D-619767    T 1429,63 m/p
  39. Kovágó Gábor                   2.cs. A50 HU-09- 07-22936   T 1428,72 m/p
  40. Fazekas István ifj.            3.cs. A23 HU-11- D-400943   T 1427,40 m/p
  41. Kovágó Gábor                   3.cs. A50 HU-13- D-596310   H 1425,87 m/p
  42. Tóth Attila                    1.cs. A36 HU 13-D-677066    H 1425,29 m/p
  43. Ledacs Kiss Imre               4.cs. A23 HU-10- D-257496   T 1425,28 m/p
  44. Baráth József                  1.cs. R38 HU 11-D-401745    H 1425,18 m/p
  45. Gazsi Károly                   2.cs. A36 HU 12-D-502630    H 1424,97 m/p
  46. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 10-D-255660    H 1424,96 m/p
  47. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU 12-D-503557    H 1424,73 m/p
  48. Gazsi Károly                   2.cs. A36 HU 10-09-01977    H 1424,71 m/p
  49. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-11- 09-07708   T 1424,01 m/p
  50. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12- D-502208   H 1422,57 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-  O-19524   T 1489,90 m/p
   2. Bajtek Tibor                   5.cs. A23 HU-12- D-505979   T 1489,46 m/p
   3. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-12-009-14671   H 1476,68 m/p
   4. Mészáros Mihály                2.cs. A36 HU 12-09-15562    H 1466,48 m/p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-12- D-505919   H 1464,56 m/p
   6. Bajtek Tibor                   5.cs. A23 HU-13- D-603926   H 1464,39 m/p
   7. Tóth Attila                    1.cs. A36 HU 13-07-37799    T 1455,50 m/p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-11- 09-07882   T 1451,11 m/p
   9. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-11- 09-07926   H 1451,06 m/p
  10. Tomori László                  4.cs. A23 HU-13- D-601901   H 1448,93 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  178,18 p
   2. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  174,62 p
   3. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  171,41 p
   4. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  168,38 p
   5. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    5 h.  166,37 p
   6. Huszár Péter                   2.cs. A23    5 h.  165,88 p
   7. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.  165,51 p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  160,00 p
   9. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  159,05 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.  157,70 p
  11. Ledacs Kiss Imre               2.cs. A23    5 h.  156,23 p
  12. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    5 h.  152,01 p
  13. Kaszás László                  1.cs. A26    5 h.  151,72 p
  14. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  151,71 p
  15. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    5 h.  151,22 p
  16. Kovágó Gábor                   4.cs. A50    5 h.  150,21 p
  17. Petho László                   1.cs. A12    5 h.  149,61 p
  18. Tomori László                  3.cs. A23    5 h.  147,49 p
  19. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50    5 h.  147,11 p
  20. Fodor László                   1.cs. A04    5 h.  146,35 p
  21. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.  144,68 p
  22. Fehér László                   1.cs. A12    5 h.  142,17 p
  23. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.  141,17 p
  24. Czakó József                   1.cs. A04    5 h.  140,82 p
  25. Kancsár József                 1.cs. A12    5 h.  137,60 p
  26. Pap és fia                     1.cs. A36    5 h.  134,89 p
  27. Gazsi Károly                   1.cs. A36    4 h.  134,50 p
  28. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.  133,69 p
  29. Mészáros Mihály                2.cs. A36    4 h.  127,54 p
  30. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  126,11 p
  31. Csányi Sándor                  1.cs. A12    4 h.  118,09 p
  32. Ács Ferenc                     1.cs. A50    4 h.  115,33 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  172,95 p
   2. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  165,72 p
   3. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    5 h.  163,60 p
   4. Huszár Péter                   2.cs. A23    5 h.  162,84 p
   5. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.  162,16 p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  156,39 p
   7. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  155,80 p
   8. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.  154,16 p
   9. Ledacs Kiss Imre               2.cs. A23    5 h.  152,83 p

A verseny A23 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Molnár Pál                     1.cs.    5 h.  167,85 p
   2. Bajtek Tibor                   5.cs.    5 h.  158,91 p
   3. Huszár Péter                   2.cs.    5 h.  156,05 p
   4. Nagy Zoltán                    1.cs.    5 h.  155,52 p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs.    5 h.  148,55 p
   6. Tomori László                  2.cs.    5 h.  146,24 p
   7. Ledacs Kiss Imre               2.cs.    5 h.  143,91 p
   8. Bajtek Tibor                   1.cs.    5 h.  143,73 p
   9. Tomori László                  3.cs.    5 h.  133,73 p
  10. Bajtek Tibor                   2.cs.    5 h.  128,19 p
  11. Jánosi Pál                     1.cs.    5 h.  121,05 p
  12. Bálint Attila                  2.cs.    3 h.  103,07 p
  13. Szöllosi Gábor                 1.cs.    3 h.   96,11 p
  14. Nagy János                     1.cs.    3 h.   85,92 p
  15. Huszár Péter                   1.cs.    4 h.   85,62 p
  16. Fazekas István ifj.            3.cs.    3 h.   85,56 p
  17. Tomori László                  1.cs.    3 h.   83,77 p
  18. Tomori László                  4.cs.    3 h.   82,35 p
  19. Fejos Zsolt                    2.cs.    3 h.   78,06 p
  20. Fazekas István ifj.            1.cs.    3 h.   71,81 p
  21. Kalocsai András                1.cs.    3 h.   70,56 p
  22. Száraz László                  4.cs.    2 h.   69,78 p
  23. Ledacs Kiss Imre               3.cs.    2 h.   68,89 p
  24. Fejos Zsolt                    4.cs.    3 h.   65,20 p
  25. Száraz László                  2.cs.    2 h.   62,10 p
  26. Szöllosi Gábor                 2.cs.    3 h.   61,27 p
  27. Nagy János                     2.cs.    2 h.   56,57 p
  28. Jánosi Pál                     2.cs.    2 h.   56,57 p
  29. Száraz László                  1.cs.    2 h.   50,13 p
  30. Száraz László                  3.cs.    2 h.   47,82 p
  31. Fejos Zsolt                    3.cs.    2 h.   45,85 p
  32. Kollár György                  1.cs.    2 h.   40,85 p
  33. Péter Szabolcs dr.             2.cs.    2 h.   38,52 p
  34. Molnár Pál                     2.cs.    1 h.   37,57 p
  35. Gavaldik József                2.cs.    1 h.   37,04 p
  36. Ledacs Kiss Imre               4.cs.    1 h.   36,14 p
  37. Nagy Zoltán                    2.cs.    2 h.   34,60 p
  38. Nagy János                     3.cs.    1 h.   29,89 p
  39. Ledacs Kiss Imre               1.cs.    1 h.   28,28 p
  40. Moravcsik Lénárd               1.cs.    1 h.   28,10 p
  41. Jánosi Pál                     3.cs.    1 h.   27,21 p
  42. Huszár Péter                   3.cs.    1 h.   26,67 p
  43. Bohacsek András                1.cs.    1 h.   26,14 p
  44. Péter Szabolcs dr.             1.cs.    1 h.   25,96 p
  45. Gavaldik József                3.cs.    1 h.   25,78 p
  46. Gavaldik József                1.cs.    1 h.   22,57 p
  47. Fazekas István ifj.            2.cs.    1 h.   17,39 p
  48. Gavaldik József                4.cs.    1 h.   16,67 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12    8 h.  245,07 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10    7 h.  228,62 p
   3. Molnár Pál                     1.cs. A23    6 h.  200,21 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    7 h.  197,93 p
   5. Tomori László                  2.cs. A23    7 h.  196,53 p
   6. Katona József                  1.cs. A36    6 h.  191,01 p
   7. Kaszás László                  1.cs. A26    7 h.  188,04 p
   8. Mészáros Mihály                1.cs. A36    6 h.  181,03 p
   9. Pap és fia                     1.cs. A36    7 h.  178,70 p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.  178,21 p
  11. Ledacs Kiss Imre               2.cs. A23    6 h.  174,34 p
  12. Fodor László                   1.cs. A04    6 h.  166,57 p
  13. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    5 h.  166,37 p
  14. Huszár Péter                   2.cs. A23    5 h.  165,88 p
  15. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.  165,51 p
  16. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    6 h.  161,28 p
  17. Fehér László                   1.cs. A12    6 h.  159,38 p
  18. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  151,71 p
  19. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    5 h.  151,22 p
  20. Kovágó Gábor                   4.cs. A50    5 h.  150,21 p
  21. Petho László                   1.cs. A12    5 h.  149,61 p
  22. Tomori László                  3.cs. A23    5 h.  147,49 p
  23. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50    5 h.  147,11 p
  24. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.  141,17 p
  25. Czakó József                   1.cs. A04    5 h.  140,82 p
  26. Kancsár József                 1.cs. A12    5 h.  137,60 p
  27. Gazsi Károly                   1.cs. A36    4 h.  134,50 p
  28. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.  133,69 p
  29. Mészáros Mihály                2.cs. A36    4 h.  127,54 p
  30. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  126,11 p
  31. Csányi Sándor                  1.cs. A12    4 h.  118,09 p
  32. Ács Ferenc                     1.cs. A50    4 h.  115,33 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Molnár Pál                     1.cs. A23    6 h.  197,41 p
   2. Katona József                  1.cs. A36    6 h.  186,91 p
   3. Mészáros Mihály                1.cs. A36    6 h.  176,60 p
   4. Tomori László                  2.cs. A23    6 h.  175,92 p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.  173,92 p
   6. Pap és fia                     1.cs. A36    7 h.  170,53 p
   7. Ledacs Kiss Imre               2.cs. A23    6 h.  170,16 p
   8. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    5 h.  163,60 p
   9. Huszár Péter                   2.cs. A23    5 h.  162,84 p

A verseny A23 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Molnár Pál                     1.cs.    6 h.  190,06 p
   2. Tomori László                  2.cs.    6 h.  165,77 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs.    6 h.  164,51 p
   4. Ledacs Kiss Imre               2.cs.    6 h.  159,69 p
   5. Bajtek Tibor                   5.cs.    5 h.  158,91 p
   6. Huszár Péter                   2.cs.    5 h.  156,05 p
   7. Nagy Zoltán                    1.cs.    5 h.  155,52 p
   8. Bajtek Tibor                   1.cs.    5 h.  143,73 p
   9. Tomori László                  3.cs.    5 h.  133,73 p
  10. Bajtek Tibor                   2.cs.    5 h.  128,19 p
  11. Jánosi Pál                     1.cs.    5 h.  121,05 p
  12. Bálint Attila                  2.cs.    3 h.  103,07 p
  13. Szöllosi Gábor                 1.cs.    3 h.   96,11 p
  14. Nagy János                     1.cs.    3 h.   85,92 p
  15. Huszár Péter                   1.cs.    4 h.   85,62 p
  16. Fazekas István ifj.            3.cs.    3 h.   85,56 p
  17. Tomori László                  1.cs.    3 h.   83,77 p
  18. Tomori László                  4.cs.    3 h.   82,35 p
  19. Fejos Zsolt                    2.cs.    3 h.   78,06 p
  20. Fazekas István ifj.            1.cs.    3 h.   71,81 p
  21. Kalocsai András                1.cs.    3 h.   70,56 p
  22. Száraz László                  4.cs.    2 h.   69,78 p
  23. Ledacs Kiss Imre               3.cs.    2 h.   68,89 p
  24. Fejos Zsolt                    4.cs.    3 h.   65,20 p
  25. Száraz László                  2.cs.    2 h.   62,10 p
  26. Szöllosi Gábor                 2.cs.    3 h.   61,27 p
  27. Nagy János                     2.cs.    2 h.   56,57 p
  28. Jánosi Pál                     2.cs.    2 h.   56,57 p
  29. Száraz László                  1.cs.    2 h.   50,13 p
  30. Száraz László                  3.cs.    2 h.   47,82 p
  31. Fejos Zsolt                    3.cs.    2 h.   45,85 p
  32. Kollár György                  1.cs.    2 h.   40,85 p
  33. Péter Szabolcs dr.             2.cs.    2 h.   38,52 p
  34. Molnár Pál                     2.cs.    1 h.   37,57 p
  35. Gavaldik József                2.cs.    1 h.   37,04 p
  36. Ledacs Kiss Imre               4.cs.    1 h.   36,14 p
  37. Nagy Zoltán                    2.cs.    2 h.   34,60 p
  38. Nagy János                     3.cs.    1 h.   29,89 p
  39. Ledacs Kiss Imre               1.cs.    1 h.   28,28 p
  40. Moravcsik Lénárd               1.cs.    1 h.   28,10 p
  41. Jánosi Pál                     3.cs.    1 h.   27,21 p
  42. Huszár Péter                   3.cs.    1 h.   26,67 p
  43. Bohacsek András                1.cs.    1 h.   26,14 p
  44. Péter Szabolcs dr.             1.cs.    1 h.   25,96 p
  45. Gavaldik József                3.cs.    1 h.   25,78 p
  46. Gavaldik József                1.cs.    1 h.   22,57 p
  47. Fazekas István ifj.            2.cs.    1 h.   17,39 p
  48. Gavaldik József                4.cs.    1 h.   16,67 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   15 h.  514,24 p
   2. Katona József                  1.cs. A36   15 h.  494,30 p
   3. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   15 h.  471,97 p
   4. Fodor László                   1.cs. A04   15 h.  471,17 p
   5. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   14 h.  431,33 p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   14 h.  417,34 p
   7. Dorner György                  1.cs. A12   12 h.  415,12 p
   8. Kancsár József                 1.cs. A12   14 h.  414,76 p
   9. Mészáros Mihály                1.cs. A36   13 h.  414,50 p
  10. Fehér László                   1.cs. A12   14 h.  408,23 p
  11. Kovágó Gábor                   6.cs. A50   13 h.  406,76 p
  12. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   14 h.  388,63 p
  13. Gazsi Károly                   1.cs. A36   12 h.  385,05 p
  14. Huszár Péter                   2.cs. A23   13 h.  382,30 p
  15. Kovágó Gábor                   4.cs. A50   13 h.  381,17 p
  16. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   14 h.  379,81 p
  17. Kovágó Gábor                   3.cs. A50   13 h.  378,82 p
  18. Jánosi Pál                     1.cs. A23   14 h.  375,15 p
  19. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   12 h.  375,06 p
  20. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   14 h.  367,64 p
  21. Fazekas István ifj.            3.cs. A23   12 h.  354,44 p
  22. Zámbó János                    1.cs. A04   11 h.  353,12 p
  23. Kómár József és fia            1.cs. A26   13 h.  353,03 p
  24. Sztrehovszki László            1.cs. A04   11 h.  350,37 p
  25. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   13 h.  349,23 p
  26. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   12 h.  348,76 p
  27. Petho László                   1.cs. A12   13 h.  347,63 p
  28. Kaszás László                  1.cs. A26   11 h.  343,21 p
  29. Japport Zoltán                 2.cs. A50   11 h.  333,66 p
  30. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   12 h.  329,98 p
  31. Csányi Sándor                  1.cs. A12   11 h.  328,80 p
  32. Szollos Béla                   1.cs. A64   11 h.  321,38 p
  33. Molnár Pál                     1.cs. A23   11 h.  311,70 p
  34. Bálint Attila                  2.cs. A23   11 h.  309,96 p
  35. Tóth Sándor                    1.cs. A64   12 h.  306,52 p
  36. Tóth József                    1.cs. A12   12 h.  303,43 p
  37. Petho László                   2.cs. A12   11 h.  302,25 p
  38. Boda Ákos                      1.cs. A50   10 h.  299,58 p
  39. Fejos Zsolt                    3.cs. A23   12 h.  299,18 p
  40. Huszár Péter                   1.cs. A23   11 h.  298,31 p
  41. Czakó József                   1.cs. A04   10 h.  292,48 p
  42. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   10 h.  290,45 p
  43. Pap és fia                     1.cs. A36   10 h.  287,99 p
  44. Szabó Elek                     1.cs. R38   11 h.  285,35 p

Hatvan II. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36   15 h.  505,58 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36   13 h.  421,73 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   14 h.  398,59 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   12 h.  394,76 p
   5. Huszár Péter                   2.cs. A23   13 h.  393,97 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   12 h.  386,75 p
   7. Jánosi Pál                     1.cs. A23   14 h.  385,38 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   14 h.  382,12 p
   9. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   14 h.  376,39 p
  10. Fazekas István ifj.            3.cs. A23   12 h.  366,56 p
  11. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   13 h.  359,17 p
  12. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   12 h.  357,28 p

A23 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs.   14 h.  395,78 p
   2. Huszár Péter                   2.cs.   13 h.  392,88 p
   3. Szöllosi Gábor                 1.cs.   12 h.  386,66 p
   4. Jánosi Pál                     1.cs.   14 h.  380,46 p
   5. Nagy Zoltán                    1.cs.   14 h.  378,79 p
   6. Fazekas István ifj.            3.cs.   12 h.  365,96 p
   7. Fejos Zsolt                    2.cs.   13 h.  358,68 p
   8. Bajtek Tibor                   5.cs.   13 h.  357,33 p
   9. Molnár Pál                     1.cs.   11 h.  326,83 p
  10. Bálint Attila                  2.cs.   11 h.  325,79 p
  11. Huszár Péter                   1.cs.   11 h.  302,48 p
  12. Tomori László                  2.cs.   11 h.  295,35 p
  13. Fejos Zsolt                    3.cs.   10 h.  275,74 p
  14. Nagy János                     1.cs.   10 h.  271,34 p
  15. Nagy János                     2.cs.    9 h.  249,14 p
  16. Ledacs Kiss Imre               1.cs.    9 h.  235,05 p
  17. Bajtek Tibor                   1.cs.    8 h.  224,91 p
  18. Szöllosi Gábor                 2.cs.    9 h.  224,26 p
  19. Fazekas István ifj.            1.cs.    8 h.  221,38 p
  20. Bajtek Tibor                   2.cs.    8 h.  214,97 p
  21. Tomori László                  1.cs.    8 h.  207,58 p
  22. Jánosi Pál                     2.cs.    7 h.  206,81 p
  23. Jánosi Pál                     3.cs.    7 h.  202,92 p
  24. Gavaldik József                1.cs.    8 h.  188,36 p
  25. Ledacs Kiss Imre               2.cs.    7 h.  186,36 p
  26. Szöllosi Gábor                 3.cs.    6 h.  181,58 p
  27. Száraz László                  2.cs.    6 h.  176,40 p
  28. Nagy Zoltán                    2.cs.    7 h.  173,57 p
  29. Kollár György                  1.cs.    6 h.  159,24 p
  30. Péter Szabolcs dr.             2.cs.    7 h.  154,83 p
  31. Gavaldik József                3.cs.    6 h.  150,95 p
  32. Tomori László                  3.cs.    6 h.  150,53 p
  33. Kalocsai András                1.cs.    6 h.  147,19 p
  34. Fejos Zsolt                    4.cs.    6 h.  130,92 p
  35. Fazekas István ifj.            2.cs.    5 h.  130,71 p
  36. Nagy László                    1.cs.    4 h.  128,43 p
  37. Ledacs Kiss Imre               3.cs.    4 h.  124,69 p
  38. Bálint Attila                  1.cs.    4 h.  108,22 p
  39. Bajtek Tibor                   3.cs.    4 h.  107,97 p
  40. Molnár Pál                     2.cs.    3 h.  106,64 p
  41. Bohacsek András                1.cs.    4 h.  104,23 p
  42. Száraz László                  3.cs.    4 h.  103,18 p
  43. Száraz László                  4.cs.    3 h.  102,48 p
  44. Bajtek Tibor                   7.cs.    4 h.  100,53 p
  45. Száraz László                  1.cs.    4 h.   97,68 p
  46. Gavaldik József                2.cs.    4 h.   88,94 p
  47. Tomori László                  4.cs.    3 h.   82,35 p
  48. Moravcsik Lénárd               1.cs.    3 h.   78,91 p
  49. Gavaldik József                4.cs.    3 h.   68,08 p
  50. Ledacs Kiss Imre               4.cs.    3 h.   67,34 p
  51. Kalocsai András                2.cs.    3 h.   65,70 p
  52. Tóth Lajos                     1.cs.    2 h.   61,80 p
  53. Nagy János                     3.cs.    2 h.   49,24 p
  54. Fazekas István id.             1.cs.    2 h.   48,66 p
  55. Péter Szabolcs dr.             1.cs.    2 h.   47,75 p
  56. Huszár Péter                   3.cs.    2 h.   45,76 p
  57. Bajtek Tibor                   4.cs.    2 h.   40,65 p
  58. Fazekas István ifj.            4.cs.    1 h.   37,41 p
  59. Molnár Pál                     3.cs.    1 h.   36,51 p
  60. Lengyel János                  1.cs.    1 h.   34,18 p
  61. Péter Szabolcs dr.             3.cs.    1 h.   27,15 p
  62. Bajtek Tibor                   6.cs.    1 h.   20,55 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   25 h.  718,39 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   24 h.  714,12 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   24 h.  679,66 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   24 h.  654,46 p
   5. Katona József                  1.cs. A36   21 h.  640,39 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36   22 h.  640,17 p
   7. Kancsár József                 1.cs. A12   21 h.  625,52 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   21 h.  606,88 p
   9. Japport Zoltán                 2.cs. A50   21 h.  598,39 p
  10. Fodor László                   1.cs. A04   20 h.  594,30 p
  11. Zámbó János                    1.cs. A04   21 h.  589,07 p
  12. Jánosi Pál                     1.cs. A23   24 h.  588,18 p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   22 h.  586,54 p
  14. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   20 h.  580,76 p
  15. Sztrehovszki László            1.cs. A04   20 h.  576,75 p
  16. Petho László                   1.cs. A12   23 h.  575,86 p
  17. Fehér László                   1.cs. A12   21 h.  573,45 p
  18. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   22 h.  565,80 p
  19. Molnár Pál                     1.cs. A23   21 h.  560,49 p
  20. Huszár Péter                   2.cs. A23   20 h.  559,14 p
  21. Gazsi Károly                   1.cs. A36   18 h.  539,93 p
  22. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   20 h.  508,29 p
  23. Pap és fia                     1.cs. A36   19 h.  500,11 p
  24. Tóth Sándor                    1.cs. A64   19 h.  499,42 p
  25. Huszár Péter                   1.cs. A23   18 h.  496,34 p
  26. Dorner György                  1.cs. A12   16 h.  495,09 p
  27. Fejos Csaba                    1.cs. A64   19 h.  493,93 p
  28. Tóth József                    1.cs. A12   19 h.  492,25 p
  29. Mészáros László                1.cs. A36   20 h.  490,89 p
  30. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   18 h.  488,54 p
  31. Boda Ákos                      1.cs. A50   18 h.  488,48 p
  32. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   17 h.  481,99 p
  33. Kovács József                  1.cs. A50   20 h.  480,46 p
  34. Kaszás László                  1.cs. A26   16 h.  471,14 p
  35. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   17 h.  466,58 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   24 h.  662,69 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36   23 h.  653,61 p
   3. Katona József                  1.cs. A36   21 h.  645,81 p
   4. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   22 h.  597,38 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   20 h.  587,22 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23   22 h.  584,66 p
   7. Jánosi Pál                     1.cs. A23   23 h.  580,37 p
   8. Huszár Péter                   2.cs. A23   20 h.  563,66 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36   18 h.  541,59 p

A23 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs.   23 h.  628,79 p
   2. Nagy Zoltán                    1.cs.   22 h.  581,63 p
   3. Szöllosi Gábor                 1.cs.   19 h.  559,81 p
   4. Molnár Pál                     1.cs.   21 h.  550,26 p
   5. Huszár Péter                   2.cs.   20 h.  549,81 p
   6. Jánosi Pál                     1.cs.   21 h.  528,60 p
   7. Fejos Zsolt                    2.cs.   19 h.  502,16 p
   8. Huszár Péter                   1.cs.   18 h.  487,55 p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs.   17 h.  464,69 p
  10. Fazekas István ifj.            1.cs.   17 h.  426,27 p
  11. Tomori László                  2.cs.   16 h.  411,29 p
  12. Ledacs Kiss Imre               1.cs.   16 h.  406,50 p
  13. Bajtek Tibor                   2.cs.   14 h.  370,73 p
  14. Jánosi Pál                     2.cs.   13 h.  354,53 p
  15. Nagy János                     1.cs.   13 h.  326,66 p
  16. Ledacs Kiss Imre               2.cs.   13 h.  326,47 p
  17. Gavaldik József                1.cs.   13 h.  306,70 p
  18. Kollár György                  1.cs.   11 h.  295,29 p
  19. Száraz László                  2.cs.   10 h.  284,04 p
  20. Tomori László                  1.cs.   10 h.  250,71 p
  21. Fazekas István ifj.            2.cs.   11 h.  243,68 p
  22. Kalocsai András                1.cs.    9 h.  226,04 p
  23. Száraz László                  1.cs.   10 h.  216,56 p
  24. Moravcsik Lénárd               1.cs.    9 h.  206,20 p
  25. Molnár Pál                     2.cs.    7 h.  199,14 p
  26. Lengyel János                  1.cs.    8 h.  195,24 p
  27. Péter Szabolcs dr.             2.cs.    9 h.  191,95 p
  28. Tóth Lajos                     1.cs.    8 h.  189,74 p
  29. Péter Szabolcs dr.             1.cs.    8 h.  174,17 p
  30. Bálint Attila                  1.cs.    5 h.  133,84 p
  31. Nagy László                    1.cs.    4 h.  128,43 p
  32. Bohacsek András                1.cs.    4 h.  104,23 p
  33. Fazekas István id.             1.cs.    3 h.   68,68 p
  34. Kalocsai András                2.cs.    3 h.   65,70 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   31 h.  873,16 p
   2. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   32 h.  867,21 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   28 h.  768,68 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   27 h.  710,84 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   25 h.  708,13 p
   6. Katona József                  1.cs. A36   24 h.  701,25 p
   7. Fehér László                   1.cs. A12   26 h.  678,50 p
   8. Molnár Pál                     1.cs. A23   27 h.  674,46 p
   9. Japport Zoltán                 2.cs. A50   25 h.  674,20 p
  10. Kancsár József                 1.cs. A12   22 h.  657,52 p
  11. Fodor László                   1.cs. A04   23 h.  657,26 p
  12. Dorner György                  1.cs. A12   22 h.  642,77 p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   24 h.  636,18 p
  14. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   22 h.  624,51 p
  15. Sztrehovszki László            1.cs. A04   22 h.  623,21 p
  16. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   22 h.  615,30 p
  17. Zámbó János                    1.cs. A04   22 h.  606,41 p
  18. Huszár Péter                   2.cs. A23   22 h.  600,32 p
  19. Petho László                   1.cs. A12   24 h.  592,64 p
  20. Jánosi Pál                     1.cs. A23   24 h.  588,18 p
  21. Gazsi Károly                   1.cs. A36   20 h.  572,19 p
  22. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   22 h.  565,80 p
  23. Kaszás László                  1.cs. A26   20 h.  551,84 p
  24. Pap és fia                     1.cs. A36   21 h.  543,92 p
  25. Huszár Péter                   1.cs. A23   20 h.  537,71 p
  26. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   19 h.  526,86 p
  27. Mészáros László                1.cs. A36   22 h.  525,86 p
  28. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   20 h.  523,62 p
  29. Boda Ákos                      1.cs. A50   19 h.  516,89 p
  30. Tóth Sándor                    1.cs. A64   20 h.  516,87 p
  31. Fejos Csaba                    1.cs. A64   20 h.  514,49 p
  32. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   20 h.  508,29 p
  33. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   21 h.  507,74 p
  34. Tomori László                  2.cs. A23   20 h.  493,12 p
  35. Tóth József                    1.cs. A12   19 h.  492,25 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   28 h.  727,14 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36   26 h.  726,49 p
   3. Katona József                  1.cs. A36   24 h.  708,83 p
   4. Molnár Pál                     1.cs. A23   27 h.  683,12 p
   5. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   25 h.  663,32 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   22 h.  616,27 p
   7. Huszár Péter                   2.cs. A23   22 h.  605,47 p
   8. Jánosi Pál                     1.cs. A23   23 h.  580,37 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36   20 h.  572,80 p

A23 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs.   25 h.  660,77 p
   2. Nagy Zoltán                    1.cs.   24 h.  627,46 p
   3. Molnár Pál                     1.cs.   25 h.  626,08 p
   4. Huszár Péter                   2.cs.   22 h.  590,42 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs.   20 h.  573,13 p
   6. Fejos Zsolt                    2.cs.   21 h.  535,61 p
   7. Huszár Péter                   1.cs.   20 h.  530,40 p
   8. Jánosi Pál                     1.cs.   21 h.  528,60 p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs.   19 h.  505,37 p
  10. Fazekas István ifj.            1.cs.   18 h.  441,72 p
  11. Tomori László                  2.cs.   17 h.  430,82 p
  12. Ledacs Kiss Imre               1.cs.   17 h.  425,39 p
  13. Jánosi Pál                     2.cs.   14 h.  372,89 p
  14. Bajtek Tibor                   2.cs.   14 h.  370,73 p
  15. Ledacs Kiss Imre               2.cs.   14 h.  342,25 p
  16. Nagy János                     1.cs.   13 h.  326,66 p
  17. Gavaldik József                1.cs.   13 h.  306,70 p
  18. Kollár György                  1.cs.   11 h.  295,29 p
  19. Száraz László                  2.cs.   10 h.  284,04 p
  20. Tomori László                  1.cs.   10 h.  250,71 p
  21. Fazekas István ifj.            2.cs.   11 h.  243,68 p
  22. Kalocsai András                1.cs.    9 h.  226,04 p
  23. Száraz László                  1.cs.   10 h.  216,56 p
  24. Moravcsik Lénárd               1.cs.    9 h.  206,20 p
  25. Molnár Pál                     2.cs.    7 h.  199,14 p
  26. Lengyel János                  1.cs.    8 h.  195,24 p
  27. Péter Szabolcs dr.             2.cs.    9 h.  191,95 p
  28. Tóth Lajos                     1.cs.    8 h.  189,74 p
  29. Péter Szabolcs dr.             1.cs.    8 h.  174,17 p
  30. Bálint Attila                  1.cs.    5 h.  133,84 p
  31. Nagy László                    1.cs.    4 h.  128,43 p
  32. Bohacsek András                1.cs.    4 h.  104,23 p
  33. Fazekas István id.             1.cs.    3 h.   68,68 p
  34. Kalocsai András                2.cs.    3 h.   65,70 p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Sztrehovszki László            A04 HU 12-D-464762    H  3h 108,31p
  2. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  3h 106,14p
  3. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  3h 104,85p
  4. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  3h 104,21p
  5. Tóth Attila                    A36 HU 13-D-677066    H  3h 103,76p
  6. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  3h 103,13p
  7. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  3h 102,90p
  8. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255202   H  3h 100,34p
  9. Kancsár József                 A12 HU 13-07-36922    H  3h  99,73p
 10. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34111   H  3h  99,67p
 11. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19021    H  3h  96,41p
 12. Kazi Zoltán                    A12 HU 12-07-33130    H  3h  96,00p
 13. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  3h  93,85p
 14. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  3h  93,75p
 15. Dorner György                  A12 HU 11-D-344314    H  3h  93,67p
 16. Fehér László                   A12 HU 12-07-33055    H  3h  93,44p
 17. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- D-530644   H  3h  91,68p
 18. Nagy Varga Viktor              R38 HU 12-D-503505    H  3h  91,40p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255248   H  3h  89,70p
 20. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34113   H  3h  89,69p
 21. Csikós István                  V10 HU 09-07-24297    H  3h  89,60p
 22. Csörgi László                  A50 HU 10-07-27667    H  3h  89,29p
 23. Mészáros Mihály                A36 HU 13-09-20417    H  3h  88,60p
 24. Kiss József                    V10 HU 12-07-34928    H  3h  88,59p
 25. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  3h  88,01p
 26. Fodor László                   A04 HU 12-07-32874    H  3h  86,98p
 27. Katona József                  A36 HU 12-09-15317    H  3h  86,92p
 28. Mészáros Mihály                A36 HU 09-09-95488    H  3h  85,97p
 29. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530624   H  3h  85,46p
 30. Hegyi László                   A04 HU 10-D-324643    H  3h  85,10p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  3h  98,67p
  2. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  3h  97,25p
  3. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  3h  94,91p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  3h  92,02p
  5. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  3h  91,21p
  6. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  3h  91,11p
  7. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  3h  89,24p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  3h  88,16p
  9. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10906    T  3h  85,92p
 10. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  3h  85,01p
 11. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  3h  81,25p
 12. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-574859    T  3h  80,86p
 13. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  3h  79,95p
 14. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397202   T  3h  76,63p
 15. Gohér Attila                   A12 HU 12-D-561534    T  3h  73,14p
 16. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  3h  71,73p
 17. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  3h  71,51p
 18. Gohér Attila                   A12 HU 13-07-39962    T  3h  69,01p
 19. Fejos Zsolt                    A23 HU-11- D-426745   T  3h  68,71p
 20. Babicz József                  A64 HU-11- 09-10896   T  3h  67,94p
 21. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07742   T  2h  76,55p
 22. Boda Ákos                      A50 HU-11- D-346155   T  2h  75,87p
 23. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  2h  72,46p
 24. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  2h  72,42p
 25. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  2h  69,96p
 26. Fodor László                   A04 HU 12-D-462417    T  2h  68,58p
 27. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  2h  67,90p
 28. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602310   T  2h  67,64p
 29. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601761   T  2h  66,92p
 30. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535206   T  2h  66,24p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  3h 107,30p
  2. Tóth Attila                    A36 HU 13-D-677066    H  3h 105,37p
  3. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  3h 105,23p
  4. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  3h 104,46p
  5. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  3h  97,02p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU 12-D-503505    H  3h  93,62p
  7. Mészáros Mihály                A36 HU 13-09-20417    H  3h  91,75p
  8. Katona József                  A36 HU 12-09-15317    H  3h  88,31p
  9. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  3h  88,13p
 10. Mészáros Mihály                A36 HU 09-09-95488    H  3h  87,56p
 11. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505919   H  3h  85,06p
 12. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601667   H  3h  84,53p
 13. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502012   H  3h  84,01p
 14. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  3h  83,85p
 15. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-530249    H  3h  82,81p
 16. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  3h  82,41p
 17. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  3h  80,90p
 18. Fejos Zsolt                    A23 HU-10-   O-1632   H  3h  79,20p
 19. Nagy Zoltán                    A23 HU-11- 09-08099   H  3h  78,29p
 20. Dósa József                    A64 HU-11- D-402770   H  3h  77,17p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  3h  91,76p
  2. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10906    T  3h  88,65p
  3. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  3h  87,80p
  4. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  3h  84,10p
  5. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  3h  84,08p
  6. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-574859    T  3h  83,58p
  7. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397202   T  3h  79,98p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  3h  74,32p
  9. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  3h  74,03p
 10. Babicz József                  A64 HU-11- 09-10896   T  3h  70,21p
 11. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07742   T  2h  77,98p
 12. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  2h  73,33p
 13. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  2h  72,27p
 14. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601761   T  2h  70,34p
 15. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602310   T  2h  69,56p
 16. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12- D-502371   T  2h  67,79p
 17. Száraz László                  A23 HU-11- D-403959   T  2h  65,90p
 18. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07851   T  2h  65,90p
 19. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  2h  65,45p
 20. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  2h  65,07p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  3h  97,18p
  2. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505919   H  3h  85,41p
  3. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601667   H  3h  84,84p
  4. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502012   H  3h  83,17p
  5. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  3h  81,76p
  6. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  3h  79,86p
  7. Fejos Zsolt                    A23 HU-10-   O-1632   H  3h  78,21p
  8. Nagy Zoltán                    A23 HU-11- 09-08099   H  3h  77,49p
  9. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602349   H  3h  72,97p
 10. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562324   H  3h  72,97p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  3h  91,30p
  2. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  3h  86,02p
  3. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  3h  83,59p
  4. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  3h  83,26p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  3h  72,74p
  6. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07742   T  2h  78,21p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  2h  73,02p
  8. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  2h  72,49p
  9. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601761   T  2h  71,91p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12- D-502371   T  2h  69,29p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255202   H  5h 148,20p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  5h 148,09p
  3. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  5h 145,87p
  4. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  5h 145,59p
  5. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  5h 142,57p
  6. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19021    H  5h 137,59p
  7. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502012   H  5h 131,23p
  8. Petho László                   A12 HU 11-D-344510    H  5h 127,33p
  9. Mészáros Mihály                A36 HU 09-09-95488    H  5h 125,31p
 10. Dulai László                   A26 HU-10- D-293427   H  5h 115,76p
 11. Gavaldik József                A23 HU-10- 09-01658   H  5h  98,69p
 12. Sztrehovszki László            A04 HU 12-D-464762    H  4h 139,61p
 13. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  4h 136,52p
 14. Kancsár József                 A12 HU 13-07-36922    H  4h 133,53p
 15. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  4h 131,18p
 16. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  4h 126,95p
 17. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  4h 126,87p
 18. Kazi Zoltán                    A12 HU 12-07-33130    H  4h 122,04p
 19. Fehér László                   A12 HU 12-07-33055    H  4h 121,73p
 20. Zámbó János                    A04 HU 11-O-6865      H  4h 121,58p
 21. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  4h 120,25p
 22. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- D-530644   H  4h 119,67p
 23. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34113   H  4h 117,33p
 24. Kollár György                  A23 HU-11- D-426624   H  4h 117,09p
 25. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  4h 112,28p
 26. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  4h 111,47p
 27. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  4h 110,75p
 28. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34114   H  4h 110,64p
 29. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  4h 110,59p
 30. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- D-234632   H  4h 110,11p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  5h 161,21p
  2. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  5h 136,84p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  5h 129,35p
  4. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  5h 128,29p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  4h 125,07p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  4h 119,71p
  7. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  4h 117,63p
  8. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  4h 115,46p
  9. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  4h 111,16p
 10. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  4h 107,56p
 11. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  4h 107,09p
 12. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  4h 101,96p
 13. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  4h 100,71p
 14. Gohér Attila                   A12 HU 12-D-561534    T  4h  98,80p
 15. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397202   T  4h  96,86p
 16. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  4h  93,47p
 17. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505688   T  4h  93,07p
 18. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  4h  92,31p
 19. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  4h  89,03p
 20. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  4h  81,27p
 21. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531005   T  4h  80,96p
 22. Boda Ákos                      A50 HU-11- D-346155   T  3h 105,13p
 23. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  3h 101,17p
 24. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  3h  97,25p
 25. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07886   T  3h  95,51p
 26. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535206   T  3h  92,08p
 27. Kovágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06850   T  3h  91,18p
 28. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  3h  89,24p
 29. Száraz László                  A23 AU-12-   308-80   T  3h  88,95p
 30. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34493   T  3h  88,58p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  5h 149,42p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  5h 148,86p
  3. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  5h 143,96p
  4. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502012   H  5h 132,72p
  5. Mészáros Mihály                A36 HU 09-09-95488    H  5h 124,93p
  6. Gavaldik József                A23 HU-10- 09-01667   H  5h 115,41p
  7. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  4h 138,74p
  8. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  4h 129,07p
  9. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  4h 128,47p
 10. Kollár György                  A23 HU-11- D-426624   H  4h 117,09p
 11. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  4h 112,97p
 12. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  4h 108,17p
 13. Nagy Zoltán                    A23 HU-11- 09-08099   H  4h 105,41p
 14. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  4h 100,94p
 15. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257423   H  4h  99,70p
 16. Szabó Elek                     R38 HU 10-09-05425    H  4h  98,80p
 17. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562102   H  4h  96,96p
 18. Nagy János                     A23 HU-11- 09-07813   H  4h  94,18p
 19. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14664   H  4h  93,66p
 20. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602349   H  4h  87,82p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  5h 137,17p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  5h 131,03p
  3. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  5h 130,20p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  4h 116,36p
  5. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397202   T  4h 101,08p
  6. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  4h 101,05p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  4h  93,38p
  8. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  4h  93,17p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505688   T  4h  91,09p
 10. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  4h  90,36p
 11. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07886   T  3h  95,21p
 12. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  3h  92,85p
 13. Udvari Zoltán                  A36 HU 11-09-09522    T  3h  89,21p
 14. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10906    T  3h  88,65p
 15. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601651   T  3h  87,69p
 16. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  3h  87,35p
 17. Száraz László                  A23 AU-12-   308-80   T  3h  87,11p
 18. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  3h  86,55p
 19. Molnár Pál                     A23 HU-10- 09-01309   T  3h  84,88p
 20. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  3h  84,10p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  5h 146,91p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  5h 140,20p
  3. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502012   H  5h 127,01p
  4. Gavaldik József                A23 HU-10- 09-01667   H  5h 108,54p
  5. Kollár György                  A23 HU-11- D-426624   H  4h 113,48p
  6. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  4h 109,18p
  7. Nagy Zoltán                    A23 HU-11- 09-08099   H  4h 102,32p
  8. Fejos Zsolt                    A23 HU-11- D-426710   H  4h  98,40p
  9. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257423   H  4h  95,54p
 10. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14664   H  4h  90,25p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  5h 130,91p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  5h 124,83p
  3. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  4h 114,63p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  4h  89,02p
  5. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  4h  89,02p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07886   T  3h  94,12p
  7. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601651   T  3h  89,38p
  8. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  3h  89,21p
  9. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  3h  84,03p
 10. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  3h  83,26p