Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A26 Kartal
Első adat felvétele: 2014.06.03 10:50:19
Az adatok utolsó módosítása: 2014.06.04 15:58:42
A lista kiadásának időpontja: 2014.06.04 16:00:51
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.07.03 10:50:19
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 05 verseny 

Feleresztés helye: Haag
Feleresztés ideje: 2014.05.31 06:25
Időjárás         : Derült, napos
Kisérő           : Kovács József
Központi táv     : 386000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 39
Legkisebb pont   : 15,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A04 Kartal              9   14   128   26   32   1460,56   1347,58   1331,67
A12 Aszód              13   22   164   33   41   1466,38   1363,01   1349,07
A26 Kartal              7   14   109   22   27   1419,70   1328,86   1308,40
A50 Zsámbok            11   29   267   53   67   1481,05   1350,37   1336,99
V10 Hatvan             12   24   224   45   56   1474,57   1285,38   1269,41
Hatvan I.              52  103   892  178  223   1481,05   1339,65   1318,96
A23 Nagykáta           23   58   526  105  132   1489,90   1356,04   1333,07
A36 Tápiószecso        14   24   197   39   49   1466,48   1365,18   1352,92
A64 Szentmártonkáta    11   14   120   24   30   1442,08   1330,57   1313,13
R38 Jászberény          8   16   131   26   33   1425,18   1312,16   1287,13
Hatvan II.             56  112   974  195  244   1489,90   1347,42   1328,55
Tagszövetségben       108  215  1866  373  467   1489,90   1343,53   1325,02

A26 egyesületi díjlista
   1. Fogarassy Sándor               1.cs. HU-12- D-464676   H 1419,70 m/p
   2. Dulai László                   2.cs. HU-12- D-535196   H 1418,93 m/p
   3. Kaszás László                  1.cs. HU 11-07-32640    H 1408,57 m/p
   4. Lakatos József                 2.cs. HU-12- D-463395   H 1408,42 m/p
   5. Kaszás László                  1.cs. HU 10-D-293309    H 1405,31 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Billinger Tibor                 1.cs. Dt: 372611 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   2h  35,70p    R:  76.   1h  17,50p    T: 160.   1h  16,65p
Összesített E:  11.   7h 147,03p    R:  75.   5h 107,93p    T: 138.   6h 116,30p
   HU-08- 23-20960   H 31 11:05:24  1328,86 m/p  22  20,10  205  17,50  446  16,65
   HU-13- D-620784   H 31 11:09:47  1308,40 m/p  27  15,60    0   0,00    0   0,00

Dulai László                    1.cs. Dt: 369347 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h  72,90p    R:  39.   3h  63,87p    T:  87.   3h  60,71p
Összesített E:   4.  20h 470,32p    R:  27.  16h 386,50p    T:  47.  17h 407,29p
   HU-10- D-293427   H 31 10:55:49  1363,83 m/p   9  31,80  110  27,51  256  26,20
   HU-13- D-670783   H 31 11:01:23  1336,36 m/p  19  22,80  186  19,50  406  18,66
   HU-10-   O-1044   H 31 11:03:26  1326,52 m/p  24  18,30  211  16,86  462  15,85

Dulai László                    2.cs. Dt: 369347 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   2h  61,80p    R:  42.   2h  56,50p    T:  94.   2h  55,30p
Összesített E:   7.  13h 325,62p    R:  40.  12h 300,27p    T:  73.  13h 318,77p
   HU-12- D-535196   H 31 10:45:18  1418,93 m/p   2  38,10   24  36,58   56  36,24
   HU-13- D-620844   H 31 11:01:05  1337,81 m/p  18  23,70  182  19,92  398  19,06

Fogarassy Sándor                1.cs. Dt: 369950 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   3h  80,10p    R:  33.   3h  73,04p    T:  93.   2h  55,56p
Összesített E:   1.  20h 535,33p    R:  15.  19h 491,91p    T:  22.  20h 508,29p
   HU-12- D-464676   H 31 10:45:35  1419,70 m/p   1  39,00   21  36,89   53  36,39
   HU-10- D-252725   H 31 11:01:22  1338,62 m/p  17  24,60  180  20,13  396  19,17
   HU-12- D-464663   H 31 11:05:05  1320,86 m/p  26  16,50  219  16,02    0   0,00

Fogarassy Sándor                2.cs. Dt: 369950 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  40,20p    R:  60.   2h  34,89p    T: 131.   2h  33,20p
Összesített E:   6.  13h 348,77p    R:  35.  13h 330,59p    T:  71.  13h 322,41p
   HU-13- D-596947   H 31 11:03:22  1329,00 m/p  21  21,00  204  17,60  445  16,70
   HU-12- D-464672   H 31 11:03:27  1328,60 m/p  23  19,20  207  17,29  449  16,50

Kaszás László                   1.cs. Dt: 374703 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 169,80p    R:   4.   5h 155,89p    T:  13.   5h 151,72p
Összesített E:   3.  16h 485,26p    R:  17.  16h 459,98p    T:  34.  16h 471,14p
   HU 11-07-32640    H 31 10:51:01  1408,57 m/p   3  37,20   34  35,52   79  35,08
   HU 10-D-293309    H 31 10:51:38  1405,31 m/p   5  35,40   41  34,78   94  34,33
   HU 09-07-19709    H 31 10:54:52  1388,47 m/p   6  34,50   62  32,57  145  31,77
   HU 11-D-344728    H 31 10:57:23  1375,65 m/p   7  33,60   88  29,83  206  28,71
   HU 07-07-98794    H 31 11:02:35  1349,88 m/p  12  29,10  151  23,19  343  21,83
   HU 11-D-344609    H 31 11:03:37  1344,87 m/p  14  27,30  170  21,19  369  20,52
   HU 10-07-26342    H 31 11:07:31  1326,30 m/p  25  17,40  212  16,76  463  15,80

Kaszás László                   2.cs. Dt: 374703 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   1h  28,20p    R:  74.   1h  22,14p    T: 152.   1h  21,22p
Összesített E:  12.   2h  47,18p    R:  84.   2h  37,02p    T: 168.   2h  37,00p
   HU 12-D-464633    H 31 11:03:01  1347,77 m/p  13  28,20  161  22,14  355  21,22

Kómár József és fia             1.cs. Dt: 377673 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   3h  87,30p    R:  36.   3h  70,20p    T:  83.   3h  66,79p
Összesített E:   2.  19h 492,38p    R:  20.  17h 448,61p    T:  38.  17h 455,85p
   HU 11-D-345287    H 31 11:02:50  1359,35 m/p  10  30,90  122  26,25  279  25,04
   HU 11-D-345271    H 31 11:04:42  1350,28 m/p  11  30,00  149  23,40  337  22,13
   HU 12-D-463263    H 31 11:06:45  1340,45 m/p  15  26,40  176  20,55  387  19,62

Lakatos József                  1.cs. Dt: 374546 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  54,60p    R:  51.   2h  47,01p    T: 111.   2h  44,56p
Összesített E:   5.  17h 449,74p    R:  28.  14h 382,90p    T:  53.  14h 383,84p
   HU-13- D-596913   H 31 10:58:53  1367,54 m/p   8  32,70  101  28,46  241  26,95
   HU-11- D-346369   H 31 11:06:06  1332,43 m/p  20  21,90  195  18,55  427  17,61

Lakatos József                  2.cs. Dt: 374546 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   2h  61,80p    R:  44.   2h  55,87p    T:  95.   2h  54,50p
Összesített E:   8.   9h 223,16p    R:  53.   8h 194,05p    T: 117.   6h 157,81p
   HU-12- D-463395   H 31 10:50:56  1408,42 m/p   4  36,30   35  35,42   80  35,03
   HU-12- D-463398   H 31 11:04:35  1339,66 m/p  16  25,50  177  20,45  390  19,47

Tagszövetségi díjlista
   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-  O-19524   T 1489,90 m/p
   2. Bajtek Tibor                   5.cs. A23 HU-12- D-505979   T 1489,46 m/p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A50 HU-10- D-255202   H 1481,05 m/p
   4. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-12-009-14671   H 1476,68 m/p
   5. Kovágó Gábor                   4.cs. A50 HU-13- D-596305   T 1475,99 m/p
   6. Kiss József                    1.cs. V10 HU 12-07-34922    H 1474,57 m/p
   7. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-12- D-531018   H 1473,57 m/p
   8. Mészáros Mihály                2.cs. A36 HU 12-09-15562    H 1466,48 m/p
   9. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 12-D-462440    H 1466,38 m/p
  10. Kazi Zoltán                    1.cs. A12 HU 12-07-33130    H 1466,21 m/p
  11. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-12- D-505919   H 1464,56 m/p
  12. Bajtek Tibor                   5.cs. A23 HU-13- D-603926   H 1464,39 m/p
  13. Kiss József                    1.cs. V10 HU 10-07-28026    H 1463,95 m/p
  14. Kiss József                    1.cs. V10 HU 11-07-31268    H 1463,57 m/p
  15. Petho László                   1.cs. A12 HU 12-D-462616    H 1460,82 m/p
  16. Fodor László                   1.cs. A04 HU 10-D-255060    H 1460,56 m/p
  17. Bajnóczi-Makádi                3.cs. A50 HU-13- D-619398   H 1457,86 m/p
  18. Tóth Attila                    1.cs. A36 HU 13-07-37799    T 1455,50 m/p
  19. Sztrehovszki László            2.cs. A04 HU 13-D-618150    H 1451,48 m/p
  20. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-11- 09-07882   T 1451,11 m/p
  21. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-11- 09-07926   H 1451,06 m/p
  22. Tomori László                  4.cs. A23 HU-13- D-601901   H 1448,93 m/p
  23. Dósa József                    1.cs. A64 HU-11- D-402713   H 1442,08 m/p
  24. Boda Ákos                      3.cs. A50 HU-11- 07-30811   H 1441,38 m/p
  25. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-11- 09-07742   T 1441,26 m/p
  26. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 10-09-01960    H 1439,79 m/p
  27. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402857    H 1439,36 m/p
  28. László György                  1.cs. A36 HU 10-D-294563    H 1437,57 m/p
  29. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-13- 09-19816   H 1437,07 m/p
  30. Bajtek Tibor                   5.cs. A23 HU-12- D-505929   T 1436,86 m/p
  31. Gavaldik József                2.cs. A23 HU-12- 09-15050   T 1436,18 m/p
  32. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-08- 09-84452   T 1433,67 m/p
  33. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 13-07-36922    H 1432,82 m/p
  34. Petho László                   1.cs. A12 HU 11-D-344510    H 1431,26 m/p
  35. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-12- D-562197   T 1430,95 m/p
  36. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-09-09230    H 1430,27 m/p
  37. Bálint Attila                  2.cs. A23 HU-13- 09-19421   H 1429,73 m/p
  38. Balázs Sándor                  3.cs. V10 HU 13-D-619767    T 1429,63 m/p
  39. Kovágó Gábor                   2.cs. A50 HU-09- 07-22936   T 1428,72 m/p
  40. Fazekas István ifj.            3.cs. A23 HU-11- D-400943   T 1427,40 m/p
  41. Kovágó Gábor                   3.cs. A50 HU-13- D-596310   H 1425,87 m/p
  42. Tóth Attila                    1.cs. A36 HU 13-D-677066    H 1425,29 m/p
  43. Ledacs Kiss Imre               4.cs. A23 HU-10- D-257496   T 1425,28 m/p
  44. Baráth József                  1.cs. R38 HU 11-D-401745    H 1425,18 m/p
  45. Gazsi Károly                   2.cs. A36 HU 12-D-502630    H 1424,97 m/p
  46. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 10-D-255660    H 1424,96 m/p
  47. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU 12-D-503557    H 1424,73 m/p
  48. Gazsi Károly                   2.cs. A36 HU 10-09-01977    H 1424,71 m/p
  49. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-11- 09-07708   T 1424,01 m/p
  50. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12- D-502208   H 1422,57 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Kovágó Gábor                   1.cs. A50 HU-10- D-255202   H 1481,05 m/p
   2. Kovágó Gábor                   4.cs. A50 HU-13- D-596305   T 1475,99 m/p
   3. Kiss József                    1.cs. V10 HU 12-07-34922    H 1474,57 m/p
   4. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-12- D-531018   H 1473,57 m/p
   5. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 12-D-462440    H 1466,38 m/p
   6. Kazi Zoltán                    1.cs. A12 HU 12-07-33130    H 1466,21 m/p
   7. Kiss József                    1.cs. V10 HU 10-07-28026    H 1463,95 m/p
   8. Kiss József                    1.cs. V10 HU 11-07-31268    H 1463,57 m/p
   9. Petho László                   1.cs. A12 HU 12-D-462616    H 1460,82 m/p
  10. Fodor László                   1.cs. A04 HU 10-D-255060    H 1460,56 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  178,18 p
   2. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  174,62 p
   3. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  171,41 p
   4. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  168,38 p
   5. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    5 h.  166,37 p
   6. Huszár Péter                   2.cs. A23    5 h.  165,88 p
   7. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.  165,51 p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  160,00 p
   9. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  159,05 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.  157,70 p
  11. Ledacs Kiss Imre               2.cs. A23    5 h.  156,23 p
  12. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    5 h.  152,01 p
  13. Kaszás László                  1.cs. A26    5 h.  151,72 p
  14. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  151,71 p
  15. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    5 h.  151,22 p
  16. Kovágó Gábor                   4.cs. A50    5 h.  150,21 p
  17. Petho László                   1.cs. A12    5 h.  149,61 p
  18. Tomori László                  3.cs. A23    5 h.  147,49 p
  19. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50    5 h.  147,11 p
  20. Fodor László                   1.cs. A04    5 h.  146,35 p
  21. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.  144,68 p
  22. Fehér László                   1.cs. A12    5 h.  142,17 p
  23. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.  141,17 p
  24. Czakó József                   1.cs. A04    5 h.  140,82 p
  25. Kancsár József                 1.cs. A12    5 h.  137,60 p
  26. Pap és fia                     1.cs. A36    5 h.  134,89 p
  27. Gazsi Károly                   1.cs. A36    4 h.  134,50 p
  28. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.  133,69 p
  29. Mészáros Mihály                2.cs. A36    4 h.  127,54 p
  30. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  126,11 p
  31. Csányi Sándor                  1.cs. A12    4 h.  118,09 p
  32. Ács Ferenc                     1.cs. A50    4 h.  115,33 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  180,03 p
   2. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  173,91 p
   3. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    5 h.  157,05 p
   4. Kaszás László                  1.cs. A26    5 h.  155,89 p
   5. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    5 h.  155,57 p
   6. Kovágó Gábor                   4.cs. A50    5 h.  153,35 p
   7. Petho László                   1.cs. A12    5 h.  152,84 p
   8. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50    5 h.  151,16 p

A verseny A26 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kaszás László                  1.cs.    5 h.  169,80 p
   2. Kómár József és fia            1.cs.    3 h.   87,30 p
   3. Fogarassy Sándor               1.cs.    3 h.   80,10 p
   4. Dulai László                   1.cs.    3 h.   72,90 p
   5. Lakatos József                 2.cs.    2 h.   61,80 p
   6. Dulai László                   2.cs.    2 h.   61,80 p
   7. Lakatos József                 1.cs.    2 h.   54,60 p
   8. Fogarassy Sándor               2.cs.    2 h.   40,20 p
   9. Billinger Tibor                1.cs.    2 h.   35,70 p
  10. Kaszás László                  2.cs.    1 h.   28,20 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12    8 h.  245,07 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10    7 h.  228,62 p
   3. Molnár Pál                     1.cs. A23    6 h.  200,21 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    7 h.  197,93 p
   5. Tomori László                  2.cs. A23    7 h.  196,53 p
   6. Katona József                  1.cs. A36    6 h.  191,01 p
   7. Kaszás László                  1.cs. A26    7 h.  188,04 p
   8. Mészáros Mihály                1.cs. A36    6 h.  181,03 p
   9. Pap és fia                     1.cs. A36    7 h.  178,70 p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.  178,21 p
  11. Ledacs Kiss Imre               2.cs. A23    6 h.  174,34 p
  12. Fodor László                   1.cs. A04    6 h.  166,57 p
  13. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    5 h.  166,37 p
  14. Huszár Péter                   2.cs. A23    5 h.  165,88 p
  15. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.  165,51 p
  16. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    6 h.  161,28 p
  17. Fehér László                   1.cs. A12    6 h.  159,38 p
  18. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  151,71 p
  19. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    5 h.  151,22 p
  20. Kovágó Gábor                   4.cs. A50    5 h.  150,21 p
  21. Petho László                   1.cs. A12    5 h.  149,61 p
  22. Tomori László                  3.cs. A23    5 h.  147,49 p
  23. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50    5 h.  147,11 p
  24. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.  141,17 p
  25. Czakó József                   1.cs. A04    5 h.  140,82 p
  26. Kancsár József                 1.cs. A12    5 h.  137,60 p
  27. Gazsi Károly                   1.cs. A36    4 h.  134,50 p
  28. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.  133,69 p
  29. Mészáros Mihály                2.cs. A36    4 h.  127,54 p
  30. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  126,11 p
  31. Csányi Sándor                  1.cs. A12    4 h.  118,09 p
  32. Ács Ferenc                     1.cs. A50    4 h.  115,33 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12    8 h.  250,97 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10    7 h.  233,05 p
   3. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    7 h.  205,53 p
   4. Kaszás László                  1.cs. A26    7 h.  193,84 p
   5. Fehér László                   1.cs. A12    7 h.  181,19 p
   6. Fodor László                   1.cs. A04    6 h.  171,28 p
   7. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    5 h.  155,57 p
   8. Kovágó Gábor                   4.cs. A50    5 h.  153,35 p

A verseny A26 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kaszás László                  1.cs.    7 h.  214,50 p
   2. Kómár József és fia            1.cs.    3 h.   87,30 p
   3. Fogarassy Sándor               1.cs.    3 h.   80,10 p
   4. Dulai László                   1.cs.    3 h.   72,90 p
   5. Lakatos József                 2.cs.    2 h.   61,80 p
   6. Dulai László                   2.cs.    2 h.   61,80 p
   7. Lakatos József                 1.cs.    2 h.   54,60 p
   8. Fogarassy Sándor               2.cs.    2 h.   40,20 p
   9. Billinger Tibor                1.cs.    2 h.   35,70 p
  10. Kaszás László                  2.cs.    1 h.   28,20 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   15 h.  514,24 p
   2. Katona József                  1.cs. A36   15 h.  494,30 p
   3. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   15 h.  471,97 p
   4. Fodor László                   1.cs. A04   15 h.  471,17 p
   5. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   14 h.  431,33 p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   14 h.  417,34 p
   7. Dorner György                  1.cs. A12   12 h.  415,12 p
   8. Kancsár József                 1.cs. A12   14 h.  414,76 p
   9. Mészáros Mihály                1.cs. A36   13 h.  414,50 p
  10. Fehér László                   1.cs. A12   14 h.  408,23 p
  11. Kovágó Gábor                   6.cs. A50   13 h.  406,76 p
  12. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   14 h.  388,63 p
  13. Gazsi Károly                   1.cs. A36   12 h.  385,05 p
  14. Huszár Péter                   2.cs. A23   13 h.  382,30 p
  15. Kovágó Gábor                   4.cs. A50   13 h.  381,17 p
  16. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   14 h.  379,81 p
  17. Kovágó Gábor                   3.cs. A50   13 h.  378,82 p
  18. Jánosi Pál                     1.cs. A23   14 h.  375,15 p
  19. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   12 h.  375,06 p
  20. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   14 h.  367,64 p
  21. Fazekas István ifj.            3.cs. A23   12 h.  354,44 p
  22. Zámbó János                    1.cs. A04   11 h.  353,12 p
  23. Kómár József és fia            1.cs. A26   13 h.  353,03 p
  24. Sztrehovszki László            1.cs. A04   11 h.  350,37 p
  25. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   13 h.  349,23 p
  26. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   12 h.  348,76 p
  27. Petho László                   1.cs. A12   13 h.  347,63 p
  28. Kaszás László                  1.cs. A26   11 h.  343,21 p
  29. Japport Zoltán                 2.cs. A50   11 h.  333,66 p
  30. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   12 h.  329,98 p
  31. Csányi Sándor                  1.cs. A12   11 h.  328,80 p
  32. Szollos Béla                   1.cs. A64   11 h.  321,38 p
  33. Molnár Pál                     1.cs. A23   11 h.  311,70 p
  34. Bálint Attila                  2.cs. A23   11 h.  309,96 p
  35. Tóth Sándor                    1.cs. A64   12 h.  306,52 p
  36. Tóth József                    1.cs. A12   12 h.  303,43 p
  37. Petho László                   2.cs. A12   11 h.  302,25 p
  38. Boda Ákos                      1.cs. A50   10 h.  299,58 p
  39. Fejos Zsolt                    3.cs. A23   12 h.  299,18 p
  40. Huszár Péter                   1.cs. A23   11 h.  298,31 p
  41. Czakó József                   1.cs. A04   10 h.  292,48 p
  42. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   10 h.  290,45 p
  43. Pap és fia                     1.cs. A36   10 h.  287,99 p
  44. Szabó Elek                     1.cs. R38   11 h.  285,35 p

Hatvan I. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   15 h.  505,03 p
   2. Fodor László                   1.cs. A04   15 h.  465,36 p
   3. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   15 h.  463,66 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   15 h.  424,21 p
   5. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   14 h.  424,12 p
   6. Dorner György                  1.cs. A12   12 h.  410,59 p
   7. Kancsár József                 1.cs. A12   14 h.  408,82 p
   8. Fehér László                   1.cs. A12   14 h.  401,49 p
   9. Kovágó Gábor                   6.cs. A50   13 h.  392,64 p
  10. Kovágó Gábor                   3.cs. A50   13 h.  370,13 p

A26 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kaszás László                  1.cs.   11 h.  348,06 p
   2. Kómár József és fia            1.cs.   11 h.  321,98 p
   3. Fogarassy Sándor               1.cs.   10 h.  287,65 p
   4. Dulai László                   1.cs.   12 h.  286,19 p
   5. Lakatos József                 1.cs.    8 h.  242,61 p
   6. Dulai László                   2.cs.    8 h.  195,49 p
   7. Fogarassy Sándor               2.cs.    6 h.  168,84 p
   8. Kómár József és fia            2.cs.    6 h.  149,03 p
   9. Lakatos József                 2.cs.    4 h.  114,82 p
  10. Billinger Tibor                2.cs.    3 h.   80,41 p
  11. Billinger Tibor                1.cs.    3 h.   54,03 p
  12. Kaszás László                  2.cs.    2 h.   47,18 p
  13. Dulai László                   3.cs.    2 h.   44,51 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   25 h.  718,39 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   24 h.  714,12 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   24 h.  679,66 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   24 h.  654,46 p
   5. Katona József                  1.cs. A36   21 h.  640,39 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36   22 h.  640,17 p
   7. Kancsár József                 1.cs. A12   21 h.  625,52 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   21 h.  606,88 p
   9. Japport Zoltán                 2.cs. A50   21 h.  598,39 p
  10. Fodor László                   1.cs. A04   20 h.  594,30 p
  11. Zámbó János                    1.cs. A04   21 h.  589,07 p
  12. Jánosi Pál                     1.cs. A23   24 h.  588,18 p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   22 h.  586,54 p
  14. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   20 h.  580,76 p
  15. Sztrehovszki László            1.cs. A04   20 h.  576,75 p
  16. Petho László                   1.cs. A12   23 h.  575,86 p
  17. Fehér László                   1.cs. A12   21 h.  573,45 p
  18. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   22 h.  565,80 p
  19. Molnár Pál                     1.cs. A23   21 h.  560,49 p
  20. Huszár Péter                   2.cs. A23   20 h.  559,14 p
  21. Gazsi Károly                   1.cs. A36   18 h.  539,93 p
  22. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   20 h.  508,29 p
  23. Pap és fia                     1.cs. A36   19 h.  500,11 p
  24. Tóth Sándor                    1.cs. A64   19 h.  499,42 p
  25. Huszár Péter                   1.cs. A23   18 h.  496,34 p
  26. Dorner György                  1.cs. A12   16 h.  495,09 p
  27. Fejos Csaba                    1.cs. A64   19 h.  493,93 p
  28. Tóth József                    1.cs. A12   19 h.  492,25 p
  29. Mészáros László                1.cs. A36   20 h.  490,89 p
  30. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   18 h.  488,54 p
  31. Boda Ákos                      1.cs. A50   18 h.  488,48 p
  32. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   17 h.  481,99 p
  33. Kovács József                  1.cs. A50   20 h.  480,46 p
  34. Kaszás László                  1.cs. A26   16 h.  471,14 p
  35. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   17 h.  466,58 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   25 h.  718,76 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   24 h.  714,68 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   24 h.  682,57 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   23 h.  630,35 p
   5. Kancsár József                 1.cs. A12   21 h.  621,24 p
   6. Fodor László                   1.cs. A04   21 h.  609,49 p
   7. Japport Zoltán                 2.cs. A50   21 h.  601,15 p
   8. Zámbó János                    1.cs. A04   21 h.  585,38 p
   9. Fehér László                   1.cs. A12   21 h.  575,03 p

A26 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fogarassy Sándor               1.cs.   20 h.  535,33 p
   2. Kómár József és fia            1.cs.   19 h.  492,38 p
   3. Kaszás László                  1.cs.   16 h.  485,26 p
   4. Dulai László                   1.cs.   20 h.  470,32 p
   5. Lakatos József                 1.cs.   17 h.  449,74 p
   6. Fogarassy Sándor               2.cs.   13 h.  348,77 p
   7. Dulai László                   2.cs.   13 h.  325,62 p
   8. Lakatos József                 2.cs.    9 h.  223,16 p
   9. Kómár József és fia            2.cs.    9 h.  213,56 p
  10. Billinger Tibor                2.cs.    7 h.  153,54 p
  11. Billinger Tibor                1.cs.    7 h.  147,03 p
  12. Kaszás László                  2.cs.    2 h.   47,18 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   31 h.  873,16 p
   2. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   32 h.  867,21 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   28 h.  768,68 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   27 h.  710,84 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   25 h.  708,13 p
   6. Katona József                  1.cs. A36   24 h.  701,25 p
   7. Fehér László                   1.cs. A12   26 h.  678,50 p
   8. Molnár Pál                     1.cs. A23   27 h.  674,46 p
   9. Japport Zoltán                 2.cs. A50   25 h.  674,20 p
  10. Kancsár József                 1.cs. A12   22 h.  657,52 p
  11. Fodor László                   1.cs. A04   23 h.  657,26 p
  12. Dorner György                  1.cs. A12   22 h.  642,77 p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   24 h.  636,18 p
  14. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   22 h.  624,51 p
  15. Sztrehovszki László            1.cs. A04   22 h.  623,21 p
  16. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   22 h.  615,30 p
  17. Zámbó János                    1.cs. A04   22 h.  606,41 p
  18. Huszár Péter                   2.cs. A23   22 h.  600,32 p
  19. Petho László                   1.cs. A12   24 h.  592,64 p
  20. Jánosi Pál                     1.cs. A23   24 h.  588,18 p
  21. Gazsi Károly                   1.cs. A36   20 h.  572,19 p
  22. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   22 h.  565,80 p
  23. Kaszás László                  1.cs. A26   20 h.  551,84 p
  24. Pap és fia                     1.cs. A36   21 h.  543,92 p
  25. Huszár Péter                   1.cs. A23   20 h.  537,71 p
  26. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   19 h.  526,86 p
  27. Mészáros László                1.cs. A36   22 h.  525,86 p
  28. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   20 h.  523,62 p
  29. Boda Ákos                      1.cs. A50   19 h.  516,89 p
  30. Tóth Sándor                    1.cs. A64   20 h.  516,87 p
  31. Fejos Csaba                    1.cs. A64   20 h.  514,49 p
  32. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   20 h.  508,29 p
  33. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   21 h.  507,74 p
  34. Tomori László                  2.cs. A23   20 h.  493,12 p
  35. Tóth József                    1.cs. A12   19 h.  492,25 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   32 h.  884,93 p
   2. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   33 h.  880,62 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   28 h.  761,79 p
   4. Fehér László                   1.cs. A12   27 h.  692,45 p
   5. Japport Zoltán                 2.cs. A50   25 h.  678,07 p
   6. Fodor László                   1.cs. A04   24 h.  669,52 p
   7. Kancsár József                 1.cs. A12   22 h.  651,66 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   23 h.  630,35 p
   9. Dorner György                  1.cs. A12   21 h.  620,33 p

A26 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kaszás László                  1.cs.   20 h.  566,55 p
   2. Fogarassy Sándor               1.cs.   20 h.  535,33 p
   3. Kómár József és fia            1.cs.   19 h.  492,38 p
   4. Dulai László                   1.cs.   21 h.  490,23 p
   5. Lakatos József                 1.cs.   17 h.  449,74 p
   6. Fogarassy Sándor               2.cs.   13 h.  348,77 p
   7. Dulai László                   2.cs.   13 h.  325,62 p
   8. Lakatos József                 2.cs.    9 h.  223,16 p
   9. Kómár József és fia            2.cs.    9 h.  213,56 p
  10. Billinger Tibor                2.cs.    7 h.  153,54 p
  11. Billinger Tibor                1.cs.    7 h.  147,03 p
  12. Kaszás László                  2.cs.    2 h.   47,18 p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Sztrehovszki László            A04 HU 12-D-464762    H  3h 108,31p
  2. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  3h 106,14p
  3. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  3h 104,85p
  4. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  3h 104,21p
  5. Tóth Attila                    A36 HU 13-D-677066    H  3h 103,76p
  6. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  3h 103,13p
  7. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  3h 102,90p
  8. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255202   H  3h 100,34p
  9. Kancsár József                 A12 HU 13-07-36922    H  3h  99,73p
 10. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34111   H  3h  99,67p
 11. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19021    H  3h  96,41p
 12. Kazi Zoltán                    A12 HU 12-07-33130    H  3h  96,00p
 13. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  3h  93,85p
 14. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  3h  93,75p
 15. Dorner György                  A12 HU 11-D-344314    H  3h  93,67p
 16. Fehér László                   A12 HU 12-07-33055    H  3h  93,44p
 17. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- D-530644   H  3h  91,68p
 18. Nagy Varga Viktor              R38 HU 12-D-503505    H  3h  91,40p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255248   H  3h  89,70p
 20. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34113   H  3h  89,69p
 21. Csikós István                  V10 HU 09-07-24297    H  3h  89,60p
 22. Csörgi László                  A50 HU 10-07-27667    H  3h  89,29p
 23. Mészáros Mihály                A36 HU 13-09-20417    H  3h  88,60p
 24. Kiss József                    V10 HU 12-07-34928    H  3h  88,59p
 25. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  3h  88,01p
 26. Fodor László                   A04 HU 12-07-32874    H  3h  86,98p
 27. Katona József                  A36 HU 12-09-15317    H  3h  86,92p
 28. Mészáros Mihály                A36 HU 09-09-95488    H  3h  85,97p
 29. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530624   H  3h  85,46p
 30. Hegyi László                   A04 HU 10-D-324643    H  3h  85,10p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  3h  98,67p
  2. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  3h  97,25p
  3. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  3h  94,91p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  3h  92,02p
  5. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  3h  91,21p
  6. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  3h  91,11p
  7. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  3h  89,24p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  3h  88,16p
  9. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10906    T  3h  85,92p
 10. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  3h  85,01p
 11. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  3h  81,25p
 12. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-574859    T  3h  80,86p
 13. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  3h  79,95p
 14. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397202   T  3h  76,63p
 15. Gohér Attila                   A12 HU 12-D-561534    T  3h  73,14p
 16. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  3h  71,73p
 17. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  3h  71,51p
 18. Gohér Attila                   A12 HU 13-07-39962    T  3h  69,01p
 19. Fejos Zsolt                    A23 HU-11- D-426745   T  3h  68,71p
 20. Babicz József                  A64 HU-11- 09-10896   T  3h  67,94p
 21. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07742   T  2h  76,55p
 22. Boda Ákos                      A50 HU-11- D-346155   T  2h  75,87p
 23. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  2h  72,46p
 24. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  2h  72,42p
 25. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  2h  69,96p
 26. Fodor László                   A04 HU 12-D-462417    T  2h  68,58p
 27. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  2h  67,90p
 28. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602310   T  2h  67,64p
 29. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601761   T  2h  66,92p
 30. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535206   T  2h  66,24p

Közép távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Sztrehovszki László            A04 HU 12-D-464762    H  3h 106,81p
  2. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  3h 104,67p
  3. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  3h 102,50p
  4. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255202   H  3h  99,02p
  5. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34111   H  3h  98,81p
  6. Kancsár József                 A12 HU 13-07-36922    H  3h  97,04p
  7. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19021    H  3h  93,79p
  8. Fehér László                   A12 HU 12-07-33055    H  3h  93,55p
  9. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  3h  93,01p
 10. Kazi Zoltán                    A12 HU 12-07-33130    H  3h  92,76p
 11. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- D-530644   H  3h  90,26p
 12. Dorner György                  A12 HU 11-D-344314    H  3h  90,07p
 13. Csörgi László                  A50 HU 10-07-27667    H  3h  89,44p
 14. Csikós István                  V10 HU 09-07-24297    H  3h  87,86p
 15. Kiss József                    V10 HU 12-07-34928    H  3h  87,10p
 16. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34113   H  3h  86,45p
 17. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255248   H  3h  86,44p
 18. Fodor László                   A04 HU 12-07-32874    H  3h  85,54p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530624   H  3h  84,15p
 20. Hegyi László                   A04 HU 10-D-324643    H  3h  84,06p

Közép távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  3h  96,90p
  2. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  3h  93,96p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  3h  91,70p
  4. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  3h  91,09p
  5. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  3h  89,45p
  6. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  3h  89,16p
  7. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  3h  87,78p
  8. Gohér Attila                   A12 HU 12-D-561534    T  3h  70,81p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-11- D-346155   T  2h  75,33p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  2h  70,46p
 11. Fodor László                   A04 HU 12-D-462417    T  2h  67,47p
 12. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  2h  66,19p
 13. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535206   T  2h  66,02p
 14. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34493   T  2h  65,14p
 15. Boda Ákos                      A50 HU-13-  O-17362   T  2h  64,30p
 16. Japport Zoltán                 A50 HU-11- D-397044   T  2h  63,15p
 17. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30965   T  2h  61,62p
 18. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34445   T  2h  57,90p
 19. Boda Ákos                      A50 HU-11- 07-31048   T  2h  56,54p
 20. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530612   T  2h  54,41p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kómár József és fia            A26 HU 12-D-463263    H  3h  89,63p
  2. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-252725   H  3h  80,55p
  3. Dulai László                   A26 HU-10- D-293427   H  3h  78,81p
  4. Dulai László                   A26 HU-13- D-670783   H  3h  78,53p
  5. Billinger Tibor                A26 HU-13- D-620784   H  3h  73,10p
  6. Dulai László                   A26 HU-10-   O-1044   H  3h  69,06p
  7. Lakatos József                 A26 HU-12- D-463371   H  2h  76,12p
  8. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  2h  74,73p
  9. Kaszás László                  A26 HU 11-07-32640    H  2h  74,69p
 10. Kaszás László                  A26 HU 09-07-19709    H  2h  69,35p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255202   H  5h 148,20p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  5h 148,09p
  3. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  5h 145,87p
  4. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  5h 145,59p
  5. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  5h 142,57p
  6. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19021    H  5h 137,59p
  7. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502012   H  5h 131,23p
  8. Petho László                   A12 HU 11-D-344510    H  5h 127,33p
  9. Mészáros Mihály                A36 HU 09-09-95488    H  5h 125,31p
 10. Dulai László                   A26 HU-10- D-293427   H  5h 115,76p
 11. Gavaldik József                A23 HU-10- 09-01658   H  5h  98,69p
 12. Sztrehovszki László            A04 HU 12-D-464762    H  4h 139,61p
 13. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  4h 136,52p
 14. Kancsár József                 A12 HU 13-07-36922    H  4h 133,53p
 15. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  4h 131,18p
 16. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  4h 126,95p
 17. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  4h 126,87p
 18. Kazi Zoltán                    A12 HU 12-07-33130    H  4h 122,04p
 19. Fehér László                   A12 HU 12-07-33055    H  4h 121,73p
 20. Zámbó János                    A04 HU 11-O-6865      H  4h 121,58p
 21. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  4h 120,25p
 22. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- D-530644   H  4h 119,67p
 23. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34113   H  4h 117,33p
 24. Kollár György                  A23 HU-11- D-426624   H  4h 117,09p
 25. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  4h 112,28p
 26. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  4h 111,47p
 27. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  4h 110,75p
 28. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34114   H  4h 110,64p
 29. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  4h 110,59p
 30. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- D-234632   H  4h 110,11p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  5h 161,21p
  2. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  5h 136,84p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  5h 129,35p
  4. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  5h 128,29p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  4h 125,07p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  4h 119,71p
  7. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  4h 117,63p
  8. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  4h 115,46p
  9. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  4h 111,16p
 10. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  4h 107,56p
 11. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  4h 107,09p
 12. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  4h 101,96p
 13. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  4h 100,71p
 14. Gohér Attila                   A12 HU 12-D-561534    T  4h  98,80p
 15. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397202   T  4h  96,86p
 16. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  4h  93,47p
 17. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505688   T  4h  93,07p
 18. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  4h  92,31p
 19. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  4h  89,03p
 20. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  4h  81,27p
 21. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531005   T  4h  80,96p
 22. Boda Ákos                      A50 HU-11- D-346155   T  3h 105,13p
 23. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  3h 101,17p
 24. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  3h  97,25p
 25. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07886   T  3h  95,51p
 26. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535206   T  3h  92,08p
 27. Kovágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06850   T  3h  91,18p
 28. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  3h  89,24p
 29. Száraz László                  A23 AU-12-   308-80   T  3h  88,95p
 30. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34493   T  3h  88,58p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255202   H  5h 149,57p
  2. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  5h 147,37p
  3. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19021    H  5h 136,54p
  4. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- D-530644   H  5h 131,49p
  5. Petho László                   A12 HU 11-D-344510    H  5h 123,60p
  6. Dulai László                   A26 HU-10- D-293427   H  5h 115,13p
  7. Sztrehovszki László            A04 HU 12-D-464762    H  4h 138,73p
  8. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  4h 131,91p
  9. Kancsár József                 A12 HU 13-07-36922    H  4h 129,91p
 10. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  4h 121,97p
 11. Fehér László                   A12 HU 12-07-33055    H  4h 121,76p
 12. Zámbó János                    A04 HU 11-O-6865      H  4h 121,24p
 13. Kazi Zoltán                    A12 HU 12-07-33130    H  4h 117,97p
 14. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34113   H  4h 115,76p
 15. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  4h 113,50p
 16. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  4h 111,62p
 17. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34114   H  4h 110,45p
 18. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- D-234632   H  4h 109,64p
 19. Kovács-Lados-Kállai            A04 HU 12-07-32782    H  4h 108,17p
 20. Csörgi László                  A50 HU 10-07-27667    H  4h 107,94p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  5h 157,22p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  5h 132,99p
  3. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  5h 119,53p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  4h 123,78p
  5. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  4h 118,38p
  6. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  4h 113,08p
  7. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  4h 111,22p
  8. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  4h 103,02p
  9. Gohér Attila                   A12 HU 12-D-561534    T  4h  98,66p
 10. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-313481   T  4h  91,72p
 11. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531005   T  4h  84,09p
 12. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  4h  83,68p
 13. Boda Ákos                      A50 HU-11- D-346155   T  3h 104,33p
 14. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535206   T  3h  94,18p
 15. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  3h  93,96p
 16. Kovágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06850   T  3h  90,87p
 17. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34493   T  3h  90,46p
 18. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34445   T  3h  89,21p
 19. Japport Zoltán                 A50 HU-11- D-397044   T  3h  89,08p
 20. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  3h  87,78p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Dulai László                   A26 HU-10- D-293427   H  5h 125,48p
  2. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  4h 118,80p
  3. Dulai László                   A26 HU-13- D-670783   H  4h 112,33p
  4. Lakatos József                 A26 HU-11- D-346369   H  4h 106,58p
  5. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-252725   H  4h 102,42p
  6. Kómár József és fia            A26 HU 11-D-345264    H  4h  91,10p
  7. Billinger Tibor                A26 HU-13- D-620784   H  4h  87,50p
  8. Dulai László                   A26 HU-10-   O-1044   H  4h  85,46p
  9. Kaszás László                  A26 HU 11-07-32640    H  3h  98,89p
 10. Kaszás László                  A26 HU 07-07-98794    H  3h  93,31p