Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, R38 Jászberény
Első adat felvétele: 2014.06.03 10:50:19
Az adatok utolsó módosítása: 2014.06.04 15:58:42
A lista kiadásának időpontja: 2014.06.04 16:01:11
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.07.03 10:50:19
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 05 verseny 

Feleresztés helye: Haag
Feleresztés ideje: 2014.05.31 06:25
Időjárás         : Derült, napos
Kisérő           : Kovács József
Központi táv     : 386000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 39
Legkisebb pont   : 15,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A04 Kartal              9   14   128   26   32   1460,56   1347,58   1331,67
A12 Aszód              13   22   164   33   41   1466,38   1363,01   1349,07
A26 Kartal              7   14   109   22   27   1419,70   1328,86   1308,40
A50 Zsámbok            11   29   267   53   67   1481,05   1350,37   1336,99
V10 Hatvan             12   24   224   45   56   1474,57   1285,38   1269,41
Hatvan I.              52  103   892  178  223   1481,05   1339,65   1318,96
A23 Nagykáta           23   58   526  105  132   1489,90   1356,04   1333,07
A36 Tápiószecso        14   24   197   39   49   1466,48   1365,18   1352,92
A64 Szentmártonkáta    11   14   120   24   30   1442,08   1330,57   1313,13
R38 Jászberény          8   16   131   26   33   1425,18   1312,16   1287,13
Hatvan II.             56  112   974  195  244   1489,90   1347,42   1328,55
Tagszövetségben       108  215  1866  373  467   1489,90   1343,53   1325,02

R38 egyesületi díjlista
   1. Baráth József                  1.cs. HU 11-D-401745    H 1425,18 m/p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU 12-D-503557    H 1424,73 m/p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU 12-D-503505    H 1395,91 m/p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU 10-D-259622    H 1386,14 m/p
   5. Demeter-Dr. Nagy               1.cs. HU 12-09-17161    T 1385,07 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Baráth József                   1.cs. Dt: 404537 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   1h  39,00p    R:  69.   1h  36,59p    T: 128.   1h  36,84p
Összesített E:   8.   7h 194,31p    R:  60.   7h 162,55p    T: 119.   6h 154,36p
   HU 11-D-401745    H 31 11:08:51  1425,18 m/p   1  39,00   26  36,59   44  36,84

Demeter-Dr. Nagy                1.cs. Dt: 405363 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  61,92p    R:  56.   2h  46,70p    T: 105.   2h  48,48p
Összesített E:   6.  12h 284,64p    R:  57.   7h 166,92p    T: 113.   7h 165,02p
   HU 12-09-17161    T 31 11:17:40  1385,07 m/p   5  36,08   93  30,14  161  30,97
   HU 11-D-403075    T 31 11:29:19  1332,04 m/p  19  25,84  234  16,56  429  17,51

Grizner Sándor                  1.cs. Dt: 406293 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h  76,78p    R:  81.   1h  20,03p    T: 153.   1h  20,67p
Összesített E:   5.  12h 311,51p    R:  52.   9h 217,71p    T: 105.   8h 203,15p
   HU 06-07-90414    H 31 11:26:57  1345,56 m/p  10  32,42  198  20,03  366  20,67
   HU 11-D-391262    H 31 11:33:45  1315,93 m/p  23  22,91    0   0,00    0   0,00
   HU 12-D-503585    H 31 11:34:21  1313,38 m/p  25  21,45    0   0,00    0   0,00

Nagy Lehel dr.                  1.cs. Dt: 405898 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   1h  19,26p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   4.  14h 365,81p    R:  39.  11h 285,63p    T:  82.  11h 284,44p
   HU 12-D-529501    H 31 11:36:03  1304,93 m/p  28  19,26    0   0,00    0   0,00

Nagy Lehel dr.                  2.cs. Dt: 405898 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   1h  31,69p    R:  82.   1h  19,74p    T: 154.   1h  20,42p
Összesített E:   7.   8h 213,51p    R:  61.   6h 159,59p    T: 118.   6h 157,27p
   HU 13-D-619317    T 31 11:27:02  1343,88 m/p  11  31,69  201  19,74  371  20,42

Nagy Varga Viktor               1.cs. Dt: 406065 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h  82,14p    R:  84.   1h  18,49p    T: 156.   1h  19,37p
Összesített E:   3.  20h 453,38p    R:  48.   9h 234,58p    T:  91.  10h 247,67p
   HU 10-O-1764      H 31 11:28:06  1339,65 m/p  14  29,49  214  18,49  392  19,37
   HU 13-D-619447    H 31 11:36:15  1304,57 m/p  29  18,53    0   0,00    0   0,00
   HU 13-D-619421    H 31 11:36:17  1304,43 m/p  30  17,79    0   0,00    0   0,00
   HU 12-D-503501    H 31 11:40:18  1287,82 m/p  32  16,33    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               2.cs. Dt: 406065 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 174,53p    R:  12.   5h 140,98p    T:  21.   5h 144,68p
Összesített E:   1.  22h 616,25p    R:  17.  17h 473,34p    T:  35.  17h 466,58p
   HU 12-D-503557    H 31 11:10:00  1424,73 m/p   2  38,27   28  36,40   47  36,69
   HU 12-D-503505    H 31 11:15:53  1395,91 m/p   3  37,54   71  32,26  120  33,02
   HU 10-D-259622    H 31 11:17:56  1386,14 m/p   4  36,81   90  30,43  157  31,17
   HU 11-D-427100    H 31 11:24:03  1357,79 m/p   8  33,88  160  23,69  284  24,79
   HU 11-D-427077    H 31 11:28:35  1337,52 m/p  16  28,03  217  18,20  399  19,01
   HU 10-O-1730      H 31 11:30:36  1328,69 m/p  20  25,11  242  15,79  447  16,60
   HU 11-O-07224     H 31 11:34:27  1312,16 m/p  26  20,72    0   0,00    0   0,00

Nagy Varga Viktor               3.cs. Dt: 406065 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 114,56p    R:  70.   2h  36,30p    T: 122.   2h  38,03p
   HU 13-D-619450    H 31 11:28:07  1339,58 m/p  15  28,76  215  18,39  393  19,32
   HU 13-D-619480    H 31 11:28:47  1336,64 m/p  18  26,57  220  17,91  405  18,71
   HU 13-D-619402    H 31 11:31:58  1322,77 m/p  22  23,64    0   0,00    0   0,00
   HU 12-D-503542    H 31 11:35:09  1309,20 m/p  27  19,99    0   0,00    0   0,00
   HU 13-D-619427    H 31 11:40:28  1287,13 m/p  33  15,60    0   0,00    0   0,00

Szabó Elek                      1.cs. Dt: 405999 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 161,36p    R:  19.   5h 106,41p    T:  34.   5h 110,98p
Összesített E:   2.  19h 556,18p    R:  20.  19h 446,56p    T:  40.  18h 432,22p
   HU 10-09-05403    H 31 11:22:59  1362,49 m/p   6  35,34  150  24,65  264  25,79
   HU 12-09-17044    H 31 11:23:18  1361,04 m/p   7  34,61  155  24,17  275  25,24
   HU 10-09-05412    H 31 11:26:19  1347,42 m/p   9  33,15  195  20,32  361  20,92
   HU 13-09-21413    H 31 11:27:27  1342,37 m/p  12  30,96  206  19,26  377  20,12
   HU 10-09-05425    H 31 11:28:37  1337,21 m/p  17  27,30  219  18,01  401  18,91
   HU 09-09-98921    H 31 11:33:56  1314,20 m/p  24  22,18    0   0,00    0   0,00

Varga László                    1.cs. Dt: 395095 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  71,67p    R:  72.   2h  34,38p    T: 130.   2h  36,02p
Összesített E:   9.   8h 191,12p    R:  68.   5h 110,01p    T: 132.   6h 127,90p
   HU 09-09-98872    T 31 11:19:52  1339,91 m/p  13  30,23  212  18,68  388  19,57
   HU 09-09-98551    H 31 11:22:23  1328,57 m/p  21  24,38  243  15,70  450  16,45
   HU 11-09-12091    H 31 11:29:24  1297,95 m/p  31  17,06    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-  O-19524   T 1489,90 m/p
   2. Bajtek Tibor                   5.cs. A23 HU-12- D-505979   T 1489,46 m/p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A50 HU-10- D-255202   H 1481,05 m/p
   4. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-12-009-14671   H 1476,68 m/p
   5. Kovágó Gábor                   4.cs. A50 HU-13- D-596305   T 1475,99 m/p
   6. Kiss József                    1.cs. V10 HU 12-07-34922    H 1474,57 m/p
   7. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-12- D-531018   H 1473,57 m/p
   8. Mészáros Mihály                2.cs. A36 HU 12-09-15562    H 1466,48 m/p
   9. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 12-D-462440    H 1466,38 m/p
  10. Kazi Zoltán                    1.cs. A12 HU 12-07-33130    H 1466,21 m/p
  11. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-12- D-505919   H 1464,56 m/p
  12. Bajtek Tibor                   5.cs. A23 HU-13- D-603926   H 1464,39 m/p
  13. Kiss József                    1.cs. V10 HU 10-07-28026    H 1463,95 m/p
  14. Kiss József                    1.cs. V10 HU 11-07-31268    H 1463,57 m/p
  15. Petho László                   1.cs. A12 HU 12-D-462616    H 1460,82 m/p
  16. Fodor László                   1.cs. A04 HU 10-D-255060    H 1460,56 m/p
  17. Bajnóczi-Makádi                3.cs. A50 HU-13- D-619398   H 1457,86 m/p
  18. Tóth Attila                    1.cs. A36 HU 13-07-37799    T 1455,50 m/p
  19. Sztrehovszki László            2.cs. A04 HU 13-D-618150    H 1451,48 m/p
  20. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-11- 09-07882   T 1451,11 m/p
  21. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-11- 09-07926   H 1451,06 m/p
  22. Tomori László                  4.cs. A23 HU-13- D-601901   H 1448,93 m/p
  23. Dósa József                    1.cs. A64 HU-11- D-402713   H 1442,08 m/p
  24. Boda Ákos                      3.cs. A50 HU-11- 07-30811   H 1441,38 m/p
  25. Molnár Pál                     2.cs. A23 HU-11- 09-07742   T 1441,26 m/p
  26. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 10-09-01960    H 1439,79 m/p
  27. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402857    H 1439,36 m/p
  28. László György                  1.cs. A36 HU 10-D-294563    H 1437,57 m/p
  29. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-13- 09-19816   H 1437,07 m/p
  30. Bajtek Tibor                   5.cs. A23 HU-12- D-505929   T 1436,86 m/p
  31. Gavaldik József                2.cs. A23 HU-12- 09-15050   T 1436,18 m/p
  32. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-08- 09-84452   T 1433,67 m/p
  33. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 13-07-36922    H 1432,82 m/p
  34. Petho László                   1.cs. A12 HU 11-D-344510    H 1431,26 m/p
  35. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-12- D-562197   T 1430,95 m/p
  36. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-09-09230    H 1430,27 m/p
  37. Bálint Attila                  2.cs. A23 HU-13- 09-19421   H 1429,73 m/p
  38. Balázs Sándor                  3.cs. V10 HU 13-D-619767    T 1429,63 m/p
  39. Kovágó Gábor                   2.cs. A50 HU-09- 07-22936   T 1428,72 m/p
  40. Fazekas István ifj.            3.cs. A23 HU-11- D-400943   T 1427,40 m/p
  41. Kovágó Gábor                   3.cs. A50 HU-13- D-596310   H 1425,87 m/p
  42. Tóth Attila                    1.cs. A36 HU 13-D-677066    H 1425,29 m/p
  43. Ledacs Kiss Imre               4.cs. A23 HU-10- D-257496   T 1425,28 m/p
  44. Baráth József                  1.cs. R38 HU 11-D-401745    H 1425,18 m/p
  45. Gazsi Károly                   2.cs. A36 HU 12-D-502630    H 1424,97 m/p
  46. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 10-D-255660    H 1424,96 m/p
  47. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU 12-D-503557    H 1424,73 m/p
  48. Gazsi Károly                   2.cs. A36 HU 10-09-01977    H 1424,71 m/p
  49. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-11- 09-07708   T 1424,01 m/p
  50. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12- D-502208   H 1422,57 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13-  O-19524   T 1489,90 m/p
   2. Bajtek Tibor                   5.cs. A23 HU-12- D-505979   T 1489,46 m/p
   3. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-12-009-14671   H 1476,68 m/p
   4. Mészáros Mihály                2.cs. A36 HU 12-09-15562    H 1466,48 m/p
   5. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-12- D-505919   H 1464,56 m/p
   6. Bajtek Tibor                   5.cs. A23 HU-13- D-603926   H 1464,39 m/p
   7. Tóth Attila                    1.cs. A36 HU 13-07-37799    T 1455,50 m/p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-11- 09-07882   T 1451,11 m/p
   9. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-11- 09-07926   H 1451,06 m/p
  10. Tomori László                  4.cs. A23 HU-13- D-601901   H 1448,93 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  178,18 p
   2. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  174,62 p
   3. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  171,41 p
   4. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  168,38 p
   5. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    5 h.  166,37 p
   6. Huszár Péter                   2.cs. A23    5 h.  165,88 p
   7. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.  165,51 p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  160,00 p
   9. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  159,05 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.  157,70 p
  11. Ledacs Kiss Imre               2.cs. A23    5 h.  156,23 p
  12. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    5 h.  152,01 p
  13. Kaszás László                  1.cs. A26    5 h.  151,72 p
  14. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  151,71 p
  15. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    5 h.  151,22 p
  16. Kovágó Gábor                   4.cs. A50    5 h.  150,21 p
  17. Petho László                   1.cs. A12    5 h.  149,61 p
  18. Tomori László                  3.cs. A23    5 h.  147,49 p
  19. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50    5 h.  147,11 p
  20. Fodor László                   1.cs. A04    5 h.  146,35 p
  21. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.  144,68 p
  22. Fehér László                   1.cs. A12    5 h.  142,17 p
  23. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.  141,17 p
  24. Czakó József                   1.cs. A04    5 h.  140,82 p
  25. Kancsár József                 1.cs. A12    5 h.  137,60 p
  26. Pap és fia                     1.cs. A36    5 h.  134,89 p
  27. Gazsi Károly                   1.cs. A36    4 h.  134,50 p
  28. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.  133,69 p
  29. Mészáros Mihály                2.cs. A36    4 h.  127,54 p
  30. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  126,11 p
  31. Csányi Sándor                  1.cs. A12    4 h.  118,09 p
  32. Ács Ferenc                     1.cs. A50    4 h.  115,33 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  172,95 p
   2. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  165,72 p
   3. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    5 h.  163,60 p
   4. Huszár Péter                   2.cs. A23    5 h.  162,84 p
   5. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.  162,16 p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  156,39 p
   7. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  155,80 p
   8. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.  154,16 p
   9. Ledacs Kiss Imre               2.cs. A23    5 h.  152,83 p

A verseny R38 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.    5 h.  174,53 p
   2. Szabó Elek                     1.cs.    5 h.  161,36 p
   3. Nagy Varga Viktor              3.cs.    5 h.  114,56 p
   4. Nagy Varga Viktor              1.cs.    4 h.   82,14 p
   5. Grizner Sándor                 1.cs.    3 h.   76,78 p
   6. Varga László                   1.cs.    3 h.   71,67 p
   7. Demeter-Dr. Nagy               1.cs.    2 h.   61,92 p
   8. Baráth József                  1.cs.    1 h.   39,00 p
   9. Nagy Lehel dr.                 2.cs.    1 h.   31,69 p
  10. Nagy Lehel dr.                 1.cs.    1 h.   19,26 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12    8 h.  245,07 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10    7 h.  228,62 p
   3. Molnár Pál                     1.cs. A23    6 h.  200,21 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    7 h.  197,93 p
   5. Tomori László                  2.cs. A23    7 h.  196,53 p
   6. Katona József                  1.cs. A36    6 h.  191,01 p
   7. Kaszás László                  1.cs. A26    7 h.  188,04 p
   8. Mészáros Mihály                1.cs. A36    6 h.  181,03 p
   9. Pap és fia                     1.cs. A36    7 h.  178,70 p
  10. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.  178,21 p
  11. Ledacs Kiss Imre               2.cs. A23    6 h.  174,34 p
  12. Fodor László                   1.cs. A04    6 h.  166,57 p
  13. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    5 h.  166,37 p
  14. Huszár Péter                   2.cs. A23    5 h.  165,88 p
  15. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.  165,51 p
  16. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    6 h.  161,28 p
  17. Fehér László                   1.cs. A12    6 h.  159,38 p
  18. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  151,71 p
  19. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    5 h.  151,22 p
  20. Kovágó Gábor                   4.cs. A50    5 h.  150,21 p
  21. Petho László                   1.cs. A12    5 h.  149,61 p
  22. Tomori László                  3.cs. A23    5 h.  147,49 p
  23. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50    5 h.  147,11 p
  24. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.  141,17 p
  25. Czakó József                   1.cs. A04    5 h.  140,82 p
  26. Kancsár József                 1.cs. A12    5 h.  137,60 p
  27. Gazsi Károly                   1.cs. A36    4 h.  134,50 p
  28. Jánosi Pál                     1.cs. A23    5 h.  133,69 p
  29. Mészáros Mihály                2.cs. A36    4 h.  127,54 p
  30. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  126,11 p
  31. Csányi Sándor                  1.cs. A12    4 h.  118,09 p
  32. Ács Ferenc                     1.cs. A50    4 h.  115,33 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Molnár Pál                     1.cs. A23    6 h.  197,41 p
   2. Katona József                  1.cs. A36    6 h.  186,91 p
   3. Mészáros Mihály                1.cs. A36    6 h.  176,60 p
   4. Tomori László                  2.cs. A23    6 h.  175,92 p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.  173,92 p
   6. Pap és fia                     1.cs. A36    7 h.  170,53 p
   7. Ledacs Kiss Imre               2.cs. A23    6 h.  170,16 p
   8. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    5 h.  163,60 p
   9. Huszár Péter                   2.cs. A23    5 h.  162,84 p

A verseny R38 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.    7 h.  220,36 p
   2. Szabó Elek                     1.cs.    6 h.  183,54 p
   3. Nagy Varga Viktor              3.cs.    5 h.  114,56 p
   4. Nagy Varga Viktor              1.cs.    4 h.   82,14 p
   5. Grizner Sándor                 1.cs.    3 h.   76,78 p
   6. Varga László                   1.cs.    3 h.   71,67 p
   7. Demeter-Dr. Nagy               1.cs.    2 h.   61,92 p
   8. Baráth József                  1.cs.    1 h.   39,00 p
   9. Nagy Lehel dr.                 2.cs.    1 h.   31,69 p
  10. Nagy Lehel dr.                 1.cs.    1 h.   19,26 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   15 h.  514,24 p
   2. Katona József                  1.cs. A36   15 h.  494,30 p
   3. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   15 h.  471,97 p
   4. Fodor László                   1.cs. A04   15 h.  471,17 p
   5. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   14 h.  431,33 p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   14 h.  417,34 p
   7. Dorner György                  1.cs. A12   12 h.  415,12 p
   8. Kancsár József                 1.cs. A12   14 h.  414,76 p
   9. Mészáros Mihály                1.cs. A36   13 h.  414,50 p
  10. Fehér László                   1.cs. A12   14 h.  408,23 p
  11. Kovágó Gábor                   6.cs. A50   13 h.  406,76 p
  12. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   14 h.  388,63 p
  13. Gazsi Károly                   1.cs. A36   12 h.  385,05 p
  14. Huszár Péter                   2.cs. A23   13 h.  382,30 p
  15. Kovágó Gábor                   4.cs. A50   13 h.  381,17 p
  16. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   14 h.  379,81 p
  17. Kovágó Gábor                   3.cs. A50   13 h.  378,82 p
  18. Jánosi Pál                     1.cs. A23   14 h.  375,15 p
  19. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   12 h.  375,06 p
  20. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   14 h.  367,64 p
  21. Fazekas István ifj.            3.cs. A23   12 h.  354,44 p
  22. Zámbó János                    1.cs. A04   11 h.  353,12 p
  23. Kómár József és fia            1.cs. A26   13 h.  353,03 p
  24. Sztrehovszki László            1.cs. A04   11 h.  350,37 p
  25. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   13 h.  349,23 p
  26. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   12 h.  348,76 p
  27. Petho László                   1.cs. A12   13 h.  347,63 p
  28. Kaszás László                  1.cs. A26   11 h.  343,21 p
  29. Japport Zoltán                 2.cs. A50   11 h.  333,66 p
  30. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   12 h.  329,98 p
  31. Csányi Sándor                  1.cs. A12   11 h.  328,80 p
  32. Szollos Béla                   1.cs. A64   11 h.  321,38 p
  33. Molnár Pál                     1.cs. A23   11 h.  311,70 p
  34. Bálint Attila                  2.cs. A23   11 h.  309,96 p
  35. Tóth Sándor                    1.cs. A64   12 h.  306,52 p
  36. Tóth József                    1.cs. A12   12 h.  303,43 p
  37. Petho László                   2.cs. A12   11 h.  302,25 p
  38. Boda Ákos                      1.cs. A50   10 h.  299,58 p
  39. Fejos Zsolt                    3.cs. A23   12 h.  299,18 p
  40. Huszár Péter                   1.cs. A23   11 h.  298,31 p
  41. Czakó József                   1.cs. A04   10 h.  292,48 p
  42. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   10 h.  290,45 p
  43. Pap és fia                     1.cs. A36   10 h.  287,99 p
  44. Szabó Elek                     1.cs. R38   11 h.  285,35 p

Hatvan II. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36   15 h.  505,58 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36   13 h.  421,73 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   14 h.  398,59 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   12 h.  394,76 p
   5. Huszár Péter                   2.cs. A23   13 h.  393,97 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   12 h.  386,75 p
   7. Jánosi Pál                     1.cs. A23   14 h.  385,38 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   14 h.  382,12 p
   9. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   14 h.  376,39 p
  10. Fazekas István ifj.            3.cs. A23   12 h.  366,56 p
  11. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   13 h.  359,17 p
  12. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   12 h.  357,28 p

R38 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.   13 h.  404,20 p
   2. Szabó Elek                     1.cs.   11 h.  340,51 p
   3. Nagy Varga Viktor              1.cs.   13 h.  287,29 p
   4. Grizner Sándor                 1.cs.    9 h.  238,78 p
   5. Nagy Lehel dr.                 1.cs.    8 h.  231,19 p
   6. Nagy Varga Viktor              3.cs.    9 h.  222,56 p
   7. Nagy Lehel dr.                 2.cs.    5 h.  138,39 p
   8. Demeter-Dr. Nagy               1.cs.    5 h.  132,99 p
   9. Varga László                   1.cs.    3 h.   71,67 p
  10. Baráth József                  1.cs.    2 h.   71,07 p
  11. Varga László                   2.cs.    2 h.   31,41 p
  12. Gergely László                 1.cs.    1 h.   26,18 p
  13. Szabó Elek                     2.cs.    1 h.   19,64 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   25 h.  718,39 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   24 h.  714,12 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   24 h.  679,66 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   24 h.  654,46 p
   5. Katona József                  1.cs. A36   21 h.  640,39 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36   22 h.  640,17 p
   7. Kancsár József                 1.cs. A12   21 h.  625,52 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   21 h.  606,88 p
   9. Japport Zoltán                 2.cs. A50   21 h.  598,39 p
  10. Fodor László                   1.cs. A04   20 h.  594,30 p
  11. Zámbó János                    1.cs. A04   21 h.  589,07 p
  12. Jánosi Pál                     1.cs. A23   24 h.  588,18 p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   22 h.  586,54 p
  14. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   20 h.  580,76 p
  15. Sztrehovszki László            1.cs. A04   20 h.  576,75 p
  16. Petho László                   1.cs. A12   23 h.  575,86 p
  17. Fehér László                   1.cs. A12   21 h.  573,45 p
  18. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   22 h.  565,80 p
  19. Molnár Pál                     1.cs. A23   21 h.  560,49 p
  20. Huszár Péter                   2.cs. A23   20 h.  559,14 p
  21. Gazsi Károly                   1.cs. A36   18 h.  539,93 p
  22. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   20 h.  508,29 p
  23. Pap és fia                     1.cs. A36   19 h.  500,11 p
  24. Tóth Sándor                    1.cs. A64   19 h.  499,42 p
  25. Huszár Péter                   1.cs. A23   18 h.  496,34 p
  26. Dorner György                  1.cs. A12   16 h.  495,09 p
  27. Fejos Csaba                    1.cs. A64   19 h.  493,93 p
  28. Tóth József                    1.cs. A12   19 h.  492,25 p
  29. Mészáros László                1.cs. A36   20 h.  490,89 p
  30. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   18 h.  488,54 p
  31. Boda Ákos                      1.cs. A50   18 h.  488,48 p
  32. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   17 h.  481,99 p
  33. Kovács József                  1.cs. A50   20 h.  480,46 p
  34. Kaszás László                  1.cs. A26   16 h.  471,14 p
  35. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   17 h.  466,58 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   24 h.  662,69 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36   23 h.  653,61 p
   3. Katona József                  1.cs. A36   21 h.  645,81 p
   4. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   22 h.  597,38 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   20 h.  587,22 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23   22 h.  584,66 p
   7. Jánosi Pál                     1.cs. A23   23 h.  580,37 p
   8. Huszár Péter                   2.cs. A23   20 h.  563,66 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36   18 h.  541,59 p

R38 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.   22 h.  616,25 p
   2. Szabó Elek                     1.cs.   19 h.  556,18 p
   3. Nagy Varga Viktor              1.cs.   20 h.  453,38 p
   4. Nagy Lehel dr.                 1.cs.   14 h.  365,81 p
   5. Grizner Sándor                 1.cs.   12 h.  311,51 p
   6. Demeter-Dr. Nagy               1.cs.   12 h.  284,64 p
   7. Nagy Lehel dr.                 2.cs.    8 h.  213,51 p
   8. Baráth József                  1.cs.    7 h.  194,31 p
   9. Varga László                   1.cs.    8 h.  191,12 p
  10. Varga László                   2.cs.    5 h.   94,58 p
  11. Gergely László                 1.cs.    3 h.   63,10 p
  12. Demeter-Dr. Nagy               2.cs.    2 h.   41,49 p
  13. Szabó Elek                     2.cs.    1 h.   19,64 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   31 h.  873,16 p
   2. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   32 h.  867,21 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   28 h.  768,68 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   27 h.  710,84 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   25 h.  708,13 p
   6. Katona József                  1.cs. A36   24 h.  701,25 p
   7. Fehér László                   1.cs. A12   26 h.  678,50 p
   8. Molnár Pál                     1.cs. A23   27 h.  674,46 p
   9. Japport Zoltán                 2.cs. A50   25 h.  674,20 p
  10. Kancsár József                 1.cs. A12   22 h.  657,52 p
  11. Fodor László                   1.cs. A04   23 h.  657,26 p
  12. Dorner György                  1.cs. A12   22 h.  642,77 p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   24 h.  636,18 p
  14. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   22 h.  624,51 p
  15. Sztrehovszki László            1.cs. A04   22 h.  623,21 p
  16. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   22 h.  615,30 p
  17. Zámbó János                    1.cs. A04   22 h.  606,41 p
  18. Huszár Péter                   2.cs. A23   22 h.  600,32 p
  19. Petho László                   1.cs. A12   24 h.  592,64 p
  20. Jánosi Pál                     1.cs. A23   24 h.  588,18 p
  21. Gazsi Károly                   1.cs. A36   20 h.  572,19 p
  22. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   22 h.  565,80 p
  23. Kaszás László                  1.cs. A26   20 h.  551,84 p
  24. Pap és fia                     1.cs. A36   21 h.  543,92 p
  25. Huszár Péter                   1.cs. A23   20 h.  537,71 p
  26. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   19 h.  526,86 p
  27. Mészáros László                1.cs. A36   22 h.  525,86 p
  28. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   20 h.  523,62 p
  29. Boda Ákos                      1.cs. A50   19 h.  516,89 p
  30. Tóth Sándor                    1.cs. A64   20 h.  516,87 p
  31. Fejos Csaba                    1.cs. A64   20 h.  514,49 p
  32. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   20 h.  508,29 p
  33. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   21 h.  507,74 p
  34. Tomori László                  2.cs. A23   20 h.  493,12 p
  35. Tóth József                    1.cs. A12   19 h.  492,25 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   28 h.  727,14 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36   26 h.  726,49 p
   3. Katona József                  1.cs. A36   24 h.  708,83 p
   4. Molnár Pál                     1.cs. A23   27 h.  683,12 p
   5. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   25 h.  663,32 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   22 h.  616,27 p
   7. Huszár Péter                   2.cs. A23   22 h.  605,47 p
   8. Jánosi Pál                     1.cs. A23   23 h.  580,37 p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36   20 h.  572,80 p

R38 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.   26 h.  697,97 p
   2. Szabó Elek                     1.cs.   22 h.  616,86 p
   3. Nagy Varga Viktor              1.cs.   20 h.  453,38 p
   4. Nagy Lehel dr.                 1.cs.   14 h.  365,81 p
   5. Grizner Sándor                 1.cs.   12 h.  311,51 p
   6. Demeter-Dr. Nagy               1.cs.   12 h.  284,64 p
   7. Nagy Lehel dr.                 2.cs.    8 h.  213,51 p
   8. Baráth József                  1.cs.    7 h.  194,31 p
   9. Varga László                   1.cs.    8 h.  191,12 p
  10. Varga László                   2.cs.    5 h.   94,58 p
  11. Gergely László                 1.cs.    3 h.   63,10 p
  12. Demeter-Dr. Nagy               2.cs.    2 h.   41,49 p
  13. Szabó Elek                     2.cs.    1 h.   19,64 p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Sztrehovszki László            A04 HU 12-D-464762    H  3h 108,31p
  2. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  3h 106,14p
  3. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  3h 104,85p
  4. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  3h 104,21p
  5. Tóth Attila                    A36 HU 13-D-677066    H  3h 103,76p
  6. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  3h 103,13p
  7. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  3h 102,90p
  8. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255202   H  3h 100,34p
  9. Kancsár József                 A12 HU 13-07-36922    H  3h  99,73p
 10. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34111   H  3h  99,67p
 11. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19021    H  3h  96,41p
 12. Kazi Zoltán                    A12 HU 12-07-33130    H  3h  96,00p
 13. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  3h  93,85p
 14. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  3h  93,75p
 15. Dorner György                  A12 HU 11-D-344314    H  3h  93,67p
 16. Fehér László                   A12 HU 12-07-33055    H  3h  93,44p
 17. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- D-530644   H  3h  91,68p
 18. Nagy Varga Viktor              R38 HU 12-D-503505    H  3h  91,40p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255248   H  3h  89,70p
 20. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34113   H  3h  89,69p
 21. Csikós István                  V10 HU 09-07-24297    H  3h  89,60p
 22. Csörgi László                  A50 HU 10-07-27667    H  3h  89,29p
 23. Mészáros Mihály                A36 HU 13-09-20417    H  3h  88,60p
 24. Kiss József                    V10 HU 12-07-34928    H  3h  88,59p
 25. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  3h  88,01p
 26. Fodor László                   A04 HU 12-07-32874    H  3h  86,98p
 27. Katona József                  A36 HU 12-09-15317    H  3h  86,92p
 28. Mészáros Mihály                A36 HU 09-09-95488    H  3h  85,97p
 29. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530624   H  3h  85,46p
 30. Hegyi László                   A04 HU 10-D-324643    H  3h  85,10p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  3h  98,67p
  2. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  3h  97,25p
  3. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  3h  94,91p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  3h  92,02p
  5. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  3h  91,21p
  6. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  3h  91,11p
  7. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  3h  89,24p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  3h  88,16p
  9. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10906    T  3h  85,92p
 10. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  3h  85,01p
 11. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  3h  81,25p
 12. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-574859    T  3h  80,86p
 13. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  3h  79,95p
 14. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397202   T  3h  76,63p
 15. Gohér Attila                   A12 HU 12-D-561534    T  3h  73,14p
 16. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  3h  71,73p
 17. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  3h  71,51p
 18. Gohér Attila                   A12 HU 13-07-39962    T  3h  69,01p
 19. Fejos Zsolt                    A23 HU-11- D-426745   T  3h  68,71p
 20. Babicz József                  A64 HU-11- 09-10896   T  3h  67,94p
 21. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07742   T  2h  76,55p
 22. Boda Ákos                      A50 HU-11- D-346155   T  2h  75,87p
 23. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  2h  72,46p
 24. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  2h  72,42p
 25. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  2h  69,96p
 26. Fodor László                   A04 HU 12-D-462417    T  2h  68,58p
 27. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  2h  67,90p
 28. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602310   T  2h  67,64p
 29. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601761   T  2h  66,92p
 30. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535206   T  2h  66,24p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  3h 107,30p
  2. Tóth Attila                    A36 HU 13-D-677066    H  3h 105,37p
  3. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  3h 105,23p
  4. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  3h 104,46p
  5. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  3h  97,02p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU 12-D-503505    H  3h  93,62p
  7. Mészáros Mihály                A36 HU 13-09-20417    H  3h  91,75p
  8. Katona József                  A36 HU 12-09-15317    H  3h  88,31p
  9. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  3h  88,13p
 10. Mészáros Mihály                A36 HU 09-09-95488    H  3h  87,56p
 11. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505919   H  3h  85,06p
 12. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601667   H  3h  84,53p
 13. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502012   H  3h  84,01p
 14. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  3h  83,85p
 15. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-530249    H  3h  82,81p
 16. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  3h  82,41p
 17. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  3h  80,90p
 18. Fejos Zsolt                    A23 HU-10-   O-1632   H  3h  79,20p
 19. Nagy Zoltán                    A23 HU-11- 09-08099   H  3h  78,29p
 20. Dósa József                    A64 HU-11- D-402770   H  3h  77,17p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  3h  91,76p
  2. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10906    T  3h  88,65p
  3. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  3h  87,80p
  4. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  3h  84,10p
  5. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  3h  84,08p
  6. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-574859    T  3h  83,58p
  7. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397202   T  3h  79,98p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  3h  74,32p
  9. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  3h  74,03p
 10. Babicz József                  A64 HU-11- 09-10896   T  3h  70,21p
 11. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07742   T  2h  77,98p
 12. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  2h  73,33p
 13. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  2h  72,27p
 14. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601761   T  2h  70,34p
 15. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602310   T  2h  69,56p
 16. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12- D-502371   T  2h  67,79p
 17. Száraz László                  A23 HU-11- D-403959   T  2h  65,90p
 18. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07851   T  2h  65,90p
 19. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  2h  65,45p
 20. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  2h  65,07p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU 12-D-503505    H  3h  94,98p
  2. Szabó Elek                     R38 HU 09-09-98921    H  3h  86,51p
  3. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-D-427100    H  3h  85,72p
  4. Szabó Elek                     R38 HU 10-09-05425    H  3h  84,52p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-O-1730      H  3h  75,83p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-D-427077    H  3h  64,18p
  7. Nagy Varga Viktor              R38 HU 12-D-503557    H  2h  66,97p
  8. Nagy Lehel dr.                 R38 HU 11-D-403038    H  2h  66,53p
  9. Szabó Elek                     R38 HU 13-09-21413    H  2h  65,00p
 10. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  2h  61,68p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Nagy Lehel dr.                 R38 HU 13-D-619317    T  2h  59,84p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255202   H  5h 148,20p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  5h 148,09p
  3. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  5h 145,87p
  4. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  5h 145,59p
  5. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  5h 142,57p
  6. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19021    H  5h 137,59p
  7. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502012   H  5h 131,23p
  8. Petho László                   A12 HU 11-D-344510    H  5h 127,33p
  9. Mészáros Mihály                A36 HU 09-09-95488    H  5h 125,31p
 10. Dulai László                   A26 HU-10- D-293427   H  5h 115,76p
 11. Gavaldik József                A23 HU-10- 09-01658   H  5h  98,69p
 12. Sztrehovszki László            A04 HU 12-D-464762    H  4h 139,61p
 13. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  4h 136,52p
 14. Kancsár József                 A12 HU 13-07-36922    H  4h 133,53p
 15. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  4h 131,18p
 16. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  4h 126,95p
 17. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  4h 126,87p
 18. Kazi Zoltán                    A12 HU 12-07-33130    H  4h 122,04p
 19. Fehér László                   A12 HU 12-07-33055    H  4h 121,73p
 20. Zámbó János                    A04 HU 11-O-6865      H  4h 121,58p
 21. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  4h 120,25p
 22. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- D-530644   H  4h 119,67p
 23. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34113   H  4h 117,33p
 24. Kollár György                  A23 HU-11- D-426624   H  4h 117,09p
 25. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  4h 112,28p
 26. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  4h 111,47p
 27. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  4h 110,75p
 28. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34114   H  4h 110,64p
 29. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  4h 110,59p
 30. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- D-234632   H  4h 110,11p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  5h 161,21p
  2. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  5h 136,84p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  5h 129,35p
  4. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  5h 128,29p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  4h 125,07p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  4h 119,71p
  7. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  4h 117,63p
  8. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  4h 115,46p
  9. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  4h 111,16p
 10. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  4h 107,56p
 11. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  4h 107,09p
 12. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  4h 101,96p
 13. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  4h 100,71p
 14. Gohér Attila                   A12 HU 12-D-561534    T  4h  98,80p
 15. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397202   T  4h  96,86p
 16. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  4h  93,47p
 17. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505688   T  4h  93,07p
 18. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  4h  92,31p
 19. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  4h  89,03p
 20. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  4h  81,27p
 21. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531005   T  4h  80,96p
 22. Boda Ákos                      A50 HU-11- D-346155   T  3h 105,13p
 23. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  3h 101,17p
 24. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  3h  97,25p
 25. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07886   T  3h  95,51p
 26. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535206   T  3h  92,08p
 27. Kovágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06850   T  3h  91,18p
 28. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  3h  89,24p
 29. Száraz László                  A23 AU-12-   308-80   T  3h  88,95p
 30. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34493   T  3h  88,58p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  5h 149,42p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  5h 148,86p
  3. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  5h 143,96p
  4. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502012   H  5h 132,72p
  5. Mészáros Mihály                A36 HU 09-09-95488    H  5h 124,93p
  6. Gavaldik József                A23 HU-10- 09-01667   H  5h 115,41p
  7. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  4h 138,74p
  8. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  4h 129,07p
  9. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  4h 128,47p
 10. Kollár György                  A23 HU-11- D-426624   H  4h 117,09p
 11. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  4h 112,97p
 12. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  4h 108,17p
 13. Nagy Zoltán                    A23 HU-11- 09-08099   H  4h 105,41p
 14. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  4h 100,94p
 15. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257423   H  4h  99,70p
 16. Szabó Elek                     R38 HU 10-09-05425    H  4h  98,80p
 17. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562102   H  4h  96,96p
 18. Nagy János                     A23 HU-11- 09-07813   H  4h  94,18p
 19. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14664   H  4h  93,66p
 20. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602349   H  4h  87,82p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  5h 137,17p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  5h 131,03p
  3. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  5h 130,20p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  4h 116,36p
  5. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397202   T  4h 101,08p
  6. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  4h 101,05p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  4h  93,38p
  8. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  4h  93,17p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505688   T  4h  91,09p
 10. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  4h  90,36p
 11. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07886   T  3h  95,21p
 12. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  3h  92,85p
 13. Udvari Zoltán                  A36 HU 11-09-09522    T  3h  89,21p
 14. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10906    T  3h  88,65p
 15. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601651   T  3h  87,69p
 16. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  3h  87,35p
 17. Száraz László                  A23 AU-12-   308-80   T  3h  87,11p
 18. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  3h  86,55p
 19. Molnár Pál                     A23 HU-10- 09-01309   T  3h  84,88p
 20. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  3h  84,10p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Szabó Elek                     R38 HU 09-09-98921    H  5h 136,93p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-D-427100    H  5h 116,59p
  3. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  4h 123,49p
  4. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  4h 117,68p
  5. Szabó Elek                     R38 HU 10-09-05425    H  4h 116,20p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU 12-D-503505    H  4h 114,51p
  7. Nagy Varga Viktor              R38 HU 13-D-619437    H  4h 103,96p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU 12-D-503512    H  4h  92,71p
  9. Nagy Varga Viktor              R38 HU 12-D-503557    H  3h  97,81p
 10. Szabó Elek                     R38 HU 13-09-21413    H  3h  86,53p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Nagy Lehel dr.                 R38 HU 13-D-619317    T  2h  59,84p
  2. Demeter-Dr. Nagy               R38 HU 12-09-17161    T  2h  55,28p