Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A64 Szentmártonkáta
Első adat felvétele: 2014.06.11 17:40:42
Az adatok utolsó módosítása: 2014.06.12 15:51:50
A lista kiadásának időpontja: 2014.06.13 20:18:46
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.07.11 17:40:42
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 06 verseny 

Feleresztés helye: Straubing
Feleresztés ideje: 2014.06.07 05:30
Időjárás         : Napos, 30 C meleg
Kisérő           : 
Központi táv     : 547000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 47
Legkisebb pont   : 18,8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A04 Kartal              9   13   117   23   29   1215,17   1148,47   1137,31
A12 Aszód              12   20   153   31   38   1215,37   1132,29   1124,50
A26 Kartal              7   12   103   21   26   1213,22   1125,28   1119,61
A50 Zsámbok            12   21   240   48   60   1212,38   1122,72   1109,09
V10 Hatvan             11   20   167   33   42   1208,34   1108,08   1089,72
Hatvan I.              51   86   780  156  195   1215,37   1125,28   1117,35
A23 Nagykáta           21   39   354   71   89   1199,28   1143,21   1135,48
A36 Tápiószecso        13   16   133   27   33   1196,03   1140,58   1131,42
A64 Szentmártonkáta    11   14   113   23   28   1189,11   1120,32   1104,88
R38 Jászberény          8    9    75   15   19   1187,36   1127,06   1121,09
Hatvan II.             53   78   675  135  169   1199,28   1139,65   1130,04
Tagszövetségben       104  164  1455  291  364   1215,37   1131,66   1123,27

A64 egyesületi díjlista
   1. Szollos Béla                   1.cs. HU 11-D-346703    H 1189,11 m/p
   2. Szollos Béla                   1.cs. HU 12-07-34787    H 1183,59 m/p
   3. Szollos Béla                   1.cs. HU 12-07-34767    T 1181,19 m/p
   4. Babicz József                  1.cs. HU-11- 09-10896   T 1176,22 m/p
   5. Tóth Sándor                    1.cs. HU-11- D-397211   T 1172,72 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Babicz István                   1.cs. Dt: 553332 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   1h  20,89p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  11.   3h  78,93p    R:  79.   2h  52,04p    T: 159.   2h  51,24p
   HU-10- 09-03879   H 07 13:48:43  1109,51 m/p  26  20,89    0   0,00    0   0,00

Babicz János                    1.cs. Dt: 553647 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  55,36p    R:  45.   2h  40,79p    T:  83.   2h  48,71p
Összesített E:   6.  15h 385,51p    R:  36.  15h 333,86p    T:  72.  16h 359,54p
   HU 11-09-11012    T 07 13:39:14  1131,66 m/p  19  28,20  158  20,65  291  24,47
   HU 13-D-596494    H 07 13:39:21  1131,39 m/p  20  27,16  161  20,14  294  24,24

Babicz József                   1.cs. Dt: 553606 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   2h  79,38p    R:  30.   2h  74,02p    T:  59.   2h  75,51p
Összesített E:   7.  15h 369,52p    R:  43.  13h 308,33p    T:  87.  14h 319,00p
   HU-11- 09-10896   T 07 13:20:40  1176,22 m/p   4  43,87   26  42,80   59  42,49
   HU-11- 09-11103   H 07 13:31:41  1149,32 m/p  12  35,51   95  31,22  181  33,02

Dósa József                     1.cs. Dt: 549204 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   1h  38,64p    R:  47.   1h  34,24p    T:  94.   1h  35,27p
Összesített E:   5.  14h 431,79p    R:  31.  14h 405,23p    T:  70.  13h 378,30p
   HU-11- D-402768   H 07 13:26:24  1152,82 m/p   9  38,64   77  34,24  152  35,27

Fejos Csaba                     1.cs. Dt: 553530 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 176,51p    R:  19.   4h 130,08p    T:  31.   4h 137,59p
Összesített E:   1.  24h 713,63p    R:  14.  24h 645,15p    T:  27.  23h 631,52p
   HU 13-07-37640    T 07 13:24:17  1167,09 m/p   6  41,78   49  38,94   91  40,01
   HU 11-09-10921    T 07 13:28:37  1156,52 m/p   7  40,73   68  35,75  129  37,06
   HU 13-07-37645    H 07 13:29:47  1153,71 m/p   8  39,69   76  34,41  146  35,74
   HU 09-09-97189    H 07 13:38:43  1132,62 m/p  17  30,29  156  20,98  287  24,78
   HU 12-07-34863    H 07 13:44:05  1120,32 m/p  23  24,02    0   0,00    0   0,00

Fejos Csaba                     2.cs. Dt: 553530 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  57,44p    R:  48.   1h  34,08p    T:  95.   1h  35,19p
Összesített E:   9.  12h 271,23p    R:  60.   8h 190,20p    T: 110.   9h 207,79p
   HU 13-07-37673    T 07 13:30:13  1152,67 m/p  10  37,60   78  34,08  153  35,19
   HU 13-07-37633    H 07 13:49:18  1108,61 m/p  27  19,84    0   0,00    0   0,00

Fejos Károly                    1.cs. Dt: 553231 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   4h 103,41p    R:  49.   1h  33,40p    T:  71.   2h  57,87p
Összesített E:   4.  20h 476,98p    R:  35.  16h 366,66p    T:  68.  17h 387,16p
   HU 11-D-362123    T 07 13:30:11  1152,09 m/p  11  36,56   82  33,40  158  34,80
   HU 13-13-87066    H 07 13:39:43  1129,66 m/p  22  25,07    0   0,00  309  23,07
   HU 12-07-34808    T 07 13:47:15  1112,55 m/p  24  22,98    0   0,00    0   0,00
   HU 11-13-64424    H 07 13:50:42  1104,88 m/p  28  18,80    0   0,00    0   0,00

Szollos Béla                    1.cs. Dt: 552561 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 202,62p    R:   2.   5h 188,50p    T:   5.   5h 191,88p
Összesített E:   2.  20h 634,22p    R:  19.  19h 583,21p    T:  39.  18h 558,25p
   HU 11-D-346703    H 07 13:14:41  1189,11 m/p   1  47,00    5  46,33   23  45,29
   HU 12-07-34787    H 07 13:16:51  1183,59 m/p   2  45,96   17  44,31   41  43,89
   HU 12-07-34767    T 07 13:17:48  1181,19 m/p   3  44,91   19  43,98   50  43,19
   HU 12-D-574859    T 07 13:31:44  1147,03 m/p  14  33,42  110  28,70  203  31,31
   HU 11-09-11030    H 07 13:34:29  1140,52 m/p  16  31,33  131  25,18  243  28,20

Szollos Béla                    2.cs. Dt: 552561 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h  82,51p    R:  38.   2h  48,51p    T:  74.   2h  55,23p
Összesített E:   8.  13h 300,18p    R:  53.  10h 220,23p    T: 113.   8h 197,72p
   HU 13-D-619092    H 07 13:31:43  1147,07 m/p  13  34,47  108  29,04  201  31,46
   HU 12-D-530240    H 07 13:38:39  1130,79 m/p  21  26,11  165  19,47  300  23,77
   HU 13-D-605919    T 07 13:47:06  1111,57 m/p  25  21,93    0   0,00    0   0,00

Tóth Sándor                     1.cs. Dt: 553717 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   1h  42,82p    R:  44.   1h  41,29p    T:  88.   1h  41,48p
Összesített E:   3.  21h 595,20p    R:  20.  20h 552,28p    T:  42.  20h 540,90p
   HU-11- D-397211   T 07 13:22:08  1172,72 m/p   5  42,82   35  41,29   72  41,48

Zakar Menyhért                  1.cs. Dt: 553720 Kg:   4 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   2h  61,62p    R:  40.   2h  48,00p    T:  78.   2h  54,38p
Összesített E:  10.   8h 236,51p    R:  56.   8h 212,79p    T: 104.   8h 216,25p
   HU 11-D-437075    H 07 13:34:22  1143,18 m/p  15  32,38  119  27,19  224  29,68
   HU 11-09-09480    T 07 13:38:54  1132,58 m/p  18  29,24  157  20,81  288  24,70

Tagszövetségi díjlista
   1. Petho László                   0.cs. A12 HU 13-D-618323    H 1215,37 m/p
   2. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 12-07-32680    H 1215,17 m/p
   3. Kaszás László                  1.cs. A26 HU 12-D-464651    H 1213,22 m/p
   4. Japport Zoltán                 0.cs. A50 HU-13- D-667942   H 1212,38 m/p
   5. Kovágó Gábor                   0.cs. A50 HU-11- 07-30956   T 1210,95 m/p
   6. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 11-07-29441    H 1209,73 m/p
   7. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10 HU 13-D-596656    H 1208,34 m/p
   8. Kovágó Gábor                   0.cs. A50 HU-12- 07-34152   T 1208,13 m/p
   9. Fogarassy Sándor               1.cs. A26 HU-12- D-535184   H 1207,91 m/p
  10. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 09-07-19296    H 1202,92 m/p
  11. Kaszás László                  1.cs. A26 HU 12-D-464633    H 1200,97 m/p
  12. Gavaldik József                1.cs. A23 HU-10- 09-01658   H 1199,28 m/p
  13. Kovács-Lados-Kállai            1.cs. A04 HU 12-07-32795    H 1196,29 m/p
  14. Mészáros László                1.cs. A36 HU 10-D-258910    H 1196,03 m/p
  15. Kovágó Gábor                   0.cs. A50 HU-13- 07-37967   H 1195,62 m/p
  16. Dorner György                  0.cs. A12 HU 13-D-618152    H 1195,42 m/p
  17. Dorner György                  1.cs. A12 HU 10-D-253614    H 1195,33 m/p
  18. Lakatos József                 1.cs. A26 HU-12- D-463398   H 1193,49 m/p
  19. Kalocsai András                1.cs. A23 HU-12- 09-14053   T 1192,20 m/p
  20. Fazekas István ifj.            1.cs. A23 HU-10- D-257026   H 1191,78 m/p
  21. Kovágó Gábor                   1.cs. A50 HU-12- D-535216   T 1189,87 m/p
  22. Kiss József                    1.cs. V10 HU 12-07-34922    H 1189,50 m/p
  23. Szollos Béla                   1.cs. A64 HU 11-D-346703    H 1189,11 m/p
  24. Fodor László                   2.cs. A04 HU 12-D-462417    T 1188,93 m/p
  25. Huszár Péter                   1.cs. A23 HU-13- D-601667   H 1188,50 m/p
  26. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-13- D-602310   T 1187,93 m/p
  27. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-12- D-562179   T 1187,67 m/p
  28. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-12- D-501932   H 1187,53 m/p
  29. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-12- D-562144   H 1187,46 m/p
  30. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU 12-D-503505    H 1187,36 m/p
  31. Horváth János                  1.cs. A04 HU 12-D-463210    H 1187,08 m/p
  32. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23 HU-12- D-562254   H 1187,02 m/p
  33. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-12-009-14671   H 1186,00 m/p
  34. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13- D-601939   T 1185,89 m/p
  35. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-09- 28-08018   H 1185,67 m/p
  36. Kovágó Gábor                   0.cs. A50 HU-13- 07-37975   H 1185,16 m/p
  37. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-462531    H 1184,71 m/p
  38. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-11- D-402175   T 1184,63 m/p
  39. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU 13-D-619450    H 1184,35 m/p
  40. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 11-07-29424    H 1184,34 m/p
  41. Szollos Béla                   1.cs. A64 HU 12-07-34787    H 1183,59 m/p
  42. Dulai László                   2.cs. A26 HU-13- D-620900   H 1183,50 m/p
  43. Kiss József                    1.cs. V10 HU 11-07-31268    H 1183,19 m/p
  44. Ledacs Kiss Imre               2.cs. A23 HU-12- D-574664   T 1182,07 m/p
  45. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-11- 07-31001   H 1181,78 m/p
  46. Futó Ferenc                    1.cs. A04 HU 10-07-25007    H 1181,75 m/p
  47. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-11- 07-30375   H 1181,70 m/p
  48. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 12-D-463263    H 1181,44 m/p
  49. Kovágó Gábor                   1.cs. A50 HU-12- 07-34151   H 1181,22 m/p
  50. Szollos Béla                   1.cs. A64 HU 12-07-34767    T 1181,19 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Gavaldik József                1.cs. A23 HU-10- 09-01658   H 1199,28 m/p
   2. Mészáros László                1.cs. A36 HU 10-D-258910    H 1196,03 m/p
   3. Kalocsai András                1.cs. A23 HU-12- 09-14053   T 1192,20 m/p
   4. Fazekas István ifj.            1.cs. A23 HU-10- D-257026   H 1191,78 m/p
   5. Szollos Béla                   1.cs. A64 HU 11-D-346703    H 1189,11 m/p
   6. Huszár Péter                   1.cs. A23 HU-13- D-601667   H 1188,50 m/p
   7. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-13- D-602310   T 1187,93 m/p
   8. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-12- D-562179   T 1187,67 m/p
   9. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-12- D-501932   H 1187,53 m/p
  10. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-12- D-562144   H 1187,46 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Sztrehovszki László            1.cs. A04    5 h.  216,89 p
   2. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  201,21 p
   3. Hegyi László                   1.cs. A04    5 h.  194,75 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.  193,75 p
   5. Szollos Béla                   1.cs. A64    5 h.  191,88 p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  188,70 p
   7. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    5 h.  188,31 p
   8. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    5 h.  187,61 p
   9. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  183,72 p
  10. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  183,43 p
  11. Ledacs Kiss Imre               2.cs. A23    5 h.  179,92 p
  12. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  177,44 p
  13. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  175,02 p
  14. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.  174,73 p
  15. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  172,15 p
  16. Gavaldik József                1.cs. A23    5 h.  171,53 p
  17. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  170,58 p
  18. Fazekas István ifj.            2.cs. A23    5 h.  169,90 p
  19. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  167,03 p
  20. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    5 h.  166,01 p
  21. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  165,86 p
  22. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  165,08 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.  190,51 p
   2. Szollos Béla                   1.cs. A64    5 h.  188,50 p
   3. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    5 h.  183,64 p
   4. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    5 h.  182,62 p
   5. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  177,43 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  170,54 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szollos Béla                   1.cs.    5 h.  202,62 p
   2. Fejos Csaba                    1.cs.    5 h.  176,51 p
   3. Fejos Károly                   1.cs.    4 h.  103,41 p
   4. Szollos Béla                   2.cs.    3 h.   82,51 p
   5. Babicz József                  1.cs.    2 h.   79,38 p
   6. Zakar Menyhért                 1.cs.    2 h.   61,62 p
   7. Fejos Csaba                    2.cs.    2 h.   57,44 p
   8. Babicz János                   1.cs.    2 h.   55,36 p
   9. Tóth Sándor                    1.cs.    1 h.   42,82 p
  10. Dósa József                    1.cs.    1 h.   38,64 p
  11. Babicz István                  1.cs.    1 h.   20,89 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12    9 h.  315,33 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    8 h.  270,58 p
   3. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    7 h.  227,62 p
   4. Hegyi László                   1.cs. A04    6 h.  225,67 p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    7 h.  219,46 p
   6. Sztrehovszki László            1.cs. A04    5 h.  216,89 p
   7. Huszár Péter                   1.cs. A23    6 h.  202,77 p
   8. Gazsi Károly                   1.cs. A36    6 h.  196,55 p
   9. Fazekas István ifj.            2.cs. A23    6 h.  196,24 p
  10. Szollos Béla                   1.cs. A64    5 h.  191,88 p
  11. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    6 h.  191,18 p
  12. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  188,70 p
  13. Kiss József                    1.cs. V10    6 h.  188,47 p
  14. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    5 h.  188,31 p
  15. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  183,72 p
  16. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    6 h.  182,24 p
  17. Ledacs Kiss Imre               2.cs. A23    5 h.  179,92 p
  18. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  175,02 p
  19. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.  174,73 p
  20. Gavaldik József                1.cs. A23    5 h.  171,53 p
  21. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  170,58 p
  22. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  165,86 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    7 h.  238,18 p
   2. Szollos Béla                   1.cs. A64    5 h.  188,50 p
   3. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    6 h.  186,15 p
   4. Fazekas István ifj.            2.cs. A23    6 h.  183,81 p
   5. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    5 h.  183,64 p
   6. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    5 h.  182,62 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Szollos Béla                   1.cs.    5 h.  202,62 p
   2. Fejos Csaba                    1.cs.    5 h.  176,51 p
   3. Fejos Károly                   1.cs.    4 h.  103,41 p
   4. Szollos Béla                   2.cs.    3 h.   82,51 p
   5. Babicz József                  1.cs.    2 h.   79,38 p
   6. Zakar Menyhért                 1.cs.    2 h.   61,62 p
   7. Fejos Csaba                    2.cs.    2 h.   57,44 p
   8. Babicz János                   1.cs.    2 h.   55,36 p
   9. Tóth Sándor                    1.cs.    1 h.   42,82 p
  10. Dósa József                    1.cs.    1 h.   38,64 p
  11. Babicz István                  1.cs.    1 h.   20,89 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.07. Straubing

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.07. Straubing

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   29 h.  881,15 p
   2. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   29 h.  870,74 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   29 h.  827,96 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   29 h.  826,61 p
   5. Katona József                  1.cs. A36   26 h.  810,97 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36   27 h.  806,03 p
   7. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   26 h.  795,58 p
   8. Sztrehovszki László            1.cs. A04   25 h.  793,64 p
   9. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   27 h.  748,97 p
  10. Molnár Pál                     1.cs. A23   26 h.  744,21 p
  11. Zámbó János                    1.cs. A04   26 h.  740,47 p
  12. Gazsi Károly                   1.cs. A36   23 h.  717,37 p
  13. Huszár Péter                   2.cs. A23   24 h.  707,37 p
  14. Jánosi Pál                     1.cs. A23   27 h.  701,29 p
  15. Dorner György                  1.cs. A12   21 h.  696,30 p
  16. Fehér László                   1.cs. A12   25 h.  695,11 p
  17. Japport Zoltán                 2.cs. A50   24 h.  692,54 p
  18. Kancsár József                 1.cs. A12   23 h.  687,36 p
  19. Huszár Péter                   1.cs. A23   23 h.  679,77 p
  20. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   23 h.  670,33 p
  21. Mészáros László                1.cs. A36   25 h.  665,91 p
  22. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   22 h.  660,33 p
  23. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   23 h.  654,55 p
  24. Boda Ákos                      1.cs. A50   23 h.  653,56 p
  25. Fodor László                   1.cs. A04   22 h.  648,76 p
  26. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   23 h.  647,71 p
  27. Fejos Csaba                    1.cs. A64   23 h.  631,52 p
  28. Tomori László                  2.cs. A23   23 h.  629,02 p
  29. Petho László                   1.cs. A12   25 h.  627,21 p
  30. Pap és fia                     1.cs. A36   23 h.  625,42 p
  31. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   22 h.  613,80 p
  32. Hegyi László                   1.cs. A04   21 h.  613,14 p
  33. Kaszás László                  1.cs. A26   19 h.  599,31 p
  34. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   22 h.  588,39 p
  35. Tóth József                    1.cs. A12   22 h.  576,69 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   29 h.  826,35 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36   28 h.  808,71 p
   3. Katona József                  1.cs. A36   26 h.  806,45 p
   4. Molnár Pál                     1.cs. A23   27 h.  762,09 p
   5. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   26 h.  732,01 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36   23 h.  712,13 p
   7. Huszár Péter                   2.cs. A23   24 h.  707,35 p
   8. Mészáros László                1.cs. A36   26 h.  676,03 p
   9. Jánosi Pál                     1.cs. A23   25 h.  671,69 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Csaba                    1.cs.   24 h.  713,63 p
   2. Szollos Béla                   1.cs.   20 h.  634,22 p
   3. Tóth Sándor                    1.cs.   21 h.  595,20 p
   4. Fejos Károly                   1.cs.   20 h.  476,98 p
   5. Dósa József                    1.cs.   14 h.  431,79 p
   6. Babicz János                   1.cs.   15 h.  385,51 p
   7. Babicz József                  1.cs.   15 h.  369,52 p
   8. Szollos Béla                   2.cs.   13 h.  300,18 p
   9. Fejos Csaba                    2.cs.   12 h.  271,23 p
  10. Zakar Menyhért                 1.cs.    8 h.  236,51 p
  11. Babicz István                  1.cs.    3 h.   78,93 p
  12. Kaló Imre                      1.cs.    3 h.   73,53 p
  13. Tóth Sándor                    2.cs.    3 h.   72,78 p
  14. Cseri József                   1.cs.    3 h.   61,36 p
  15. Babicz János                   2.cs.    1 h.   29,01 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.07. Straubing

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   37 h. 1061,63 p
   2. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   36 h. 1019,56 p
   3. Dorner György                  1.cs. A12   31 h.  958,10 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   34 h.  930,30 p
   5. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   33 h.  916,98 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36   30 h.  873,99 p
   7. Katona József                  1.cs. A36   29 h.  871,83 p
   8. Molnár Pál                     1.cs. A23   32 h.  858,18 p
   9. Sztrehovszki László            1.cs. A04   27 h.  840,10 p
  10. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   30 h.  818,42 p
  11. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   27 h.  813,21 p
  12. Fehér László                   1.cs. A12   30 h.  800,16 p
  13. Gazsi Károly                   1.cs. A36   26 h.  768,74 p
  14. Japport Zoltán                 2.cs. A50   28 h.  768,35 p
  15. Zámbó János                    1.cs. A04   27 h.  757,81 p
  16. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   26 h.  753,76 p
  17. Huszár Péter                   2.cs. A23   26 h.  748,55 p
  18. Huszár Péter                   1.cs. A23   26 h.  740,48 p
  19. Kancsár József                 1.cs. A12   24 h.  719,36 p
  20. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   26 h.  714,80 p
  21. Fodor László                   1.cs. A04   25 h.  711,72 p
  22. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   25 h.  704,87 p
  23. Jánosi Pál                     1.cs. A23   27 h.  701,29 p
  24. Mészáros László                1.cs. A36   27 h.  700,88 p
  25. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   26 h.  696,05 p
  26. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   26 h.  690,85 p
  27. Boda Ákos                      1.cs. A50   24 h.  681,97 p
  28. Kaszás László                  1.cs. A26   23 h.  680,01 p
  29. Pap és fia                     1.cs. A36   25 h.  669,23 p
  30. Tomori László                  2.cs. A23   25 h.  667,85 p
  31. Fejos Csaba                    1.cs. A64   24 h.  652,08 p
  32. Hegyi László                   1.cs. A04   22 h.  644,06 p
  33. Petho László                   1.cs. A12   26 h.  643,99 p
  34. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   22 h.  588,39 p
  35. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   21 h.  581,55 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   34 h.  913,29 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36   31 h.  881,59 p
   3. Katona József                  1.cs. A36   29 h.  869,47 p
   4. Molnár Pál                     1.cs. A23   32 h.  860,55 p
   5. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   29 h.  797,95 p
   6. Huszár Péter                   2.cs. A23   26 h.  749,16 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36   25 h.  743,34 p
   8. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   28 h.  741,50 p
   9. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   25 h.  727,31 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Fejos Csaba                    1.cs.   25 h.  735,66 p
   2. Szollos Béla                   1.cs.   20 h.  634,22 p
   3. Tóth Sándor                    1.cs.   22 h.  614,14 p
   4. Fejos Károly                   1.cs.   20 h.  476,98 p
   5. Dósa József                    1.cs.   14 h.  431,79 p
   6. Babicz János                   1.cs.   15 h.  385,51 p
   7. Babicz József                  1.cs.   15 h.  369,52 p
   8. Szollos Béla                   2.cs.   13 h.  300,18 p
   9. Fejos Csaba                    2.cs.   12 h.  271,23 p
  10. Zakar Menyhért                 1.cs.    8 h.  236,51 p
  11. Babicz István                  1.cs.    3 h.   78,93 p
  12. Kaló Imre                      1.cs.    3 h.   73,53 p
  13. Tóth Sándor                    2.cs.    3 h.   72,78 p
  14. Cseri József                   1.cs.    3 h.   61,36 p
  15. Babicz János                   2.cs.    1 h.   29,01 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  6h 187,08p
  2. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255202   H  6h 186,11p
  3. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  6h 175,98p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  6h 173,91p
  5. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  6h 167,03p
  6. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19021    H  6h 164,62p
  7. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502012   H  6h 163,16p
  8. Mészáros Mihály                A36 HU 09-09-95488    H  6h 148,85p
  9. Gavaldik József                A23 HU-10- 09-01658   H  6h 144,84p
 10. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  5h 167,74p
 11. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  5h 165,36p
 12. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  5h 165,17p
 13. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  5h 163,99p
 14. Zámbó János                    A04 HU 11-O-6865      H  5h 163,92p
 15. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34113   H  5h 156,41p
 16. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  5h 155,86p
 17. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  5h 151,07p
 18. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  5h 150,29p
 19. Dulai László                   A26 HU-13- D-670783   H  5h 147,91p
 20. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32680    H  5h 145,78p
 21. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  5h 145,19p
 22. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255248   H  5h 141,08p
 23. Nagy Zoltán                    A23 HU-11- 09-08099   H  5h 140,93p
 24. Gavaldik József                A23 HU-10- 09-01667   H  5h 139,05p
 25. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  5h 132,56p
 26. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530625   H  5h 130,61p
 27. Kovács-Lados-Kállai            A04 HU 12-07-32782    H  5h 128,37p
 28. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29424    H  5h 127,33p
 29. Petho László                   A12 HU 11-D-344510    H  5h 127,33p
 30. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257423   H  5h 122,58p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  6h 169,55p
  2. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  5h 161,21p
  3. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  5h 150,62p
  4. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  5h 141,20p
  5. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  5h 137,46p
  6. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  5h 133,50p
  7. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  5h 130,51p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  5h 129,35p
  9. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  5h 128,36p
 10. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  5h 128,29p
 11. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  5h 127,90p
 12. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  5h 121,05p
 13. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  4h 146,62p
 14. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34445   T  4h 131,32p
 15. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535206   T  4h 131,23p
 16. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  4h 126,85p
 17. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562179   T  4h 125,60p
 18. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  4h 125,07p
 19. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  4h 119,71p
 20. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  4h 117,63p
 21. Száraz László                  A23 AU-12-   308-78   T  4h 117,37p
 22. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  4h 115,46p
 23. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  4h 114,88p
 24. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  4h 114,49p
 25. Kovágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06850   T  4h 113,17p
 26. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-574859    T  4h 112,17p
 27. Babicz József                  A64 HU-11- 09-10896   T  4h 110,43p
 28. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  4h 109,23p
 29. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530608   T  4h 107,95p
 30. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562253   T  4h 107,20p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  6h 188,95p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  6h 174,43p
  3. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  6h 173,70p
  4. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502012   H  6h 162,10p
  5. Gavaldik József                A23 HU-10- 09-01667   H  6h 153,01p
  6. Mészáros Mihály                A36 HU 09-09-95488    H  6h 143,90p
  7. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  5h 169,19p
  8. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  5h 165,40p
  9. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  5h 152,25p
 10. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  5h 146,78p
 11. Nagy Zoltán                    A23 HU-11- 09-08099   H  5h 141,50p
 12. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  5h 128,47p
 13. Szabó Elek                     R38 HU 10-09-05425    H  5h 119,28p
 14. Nagy Varga Viktor              R38 HU 12-D-503505    H  4h 138,94p
 15. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  4h 138,74p
 16. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601667   H  4h 130,69p
 17. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  4h 127,89p
 18. Szabó Elek                     R38 HU 09-09-98921    H  4h 127,25p
 19. Nagy Varga Viktor              R38 HU 12-D-503557    H  4h 125,25p
 20. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  4h 122,44p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  6h 167,89p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  5h 154,80p
  3. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  5h 131,65p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  5h 131,03p
  5. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  5h 130,20p
  6. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  5h 127,75p
  7. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  5h 125,05p
  8. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  4h 130,76p
  9. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  4h 125,08p
 10. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562179   T  4h 124,86p
 11. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  4h 115,72p
 12. Száraz László                  A23 AU-12-   308-78   T  4h 114,57p
 13. Babicz József                  A64 HU-11- 09-10896   T  4h 113,01p
 14. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-574859    T  4h 112,28p
 15. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562253   T  4h 109,09p
 16. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  4h 103,03p
 17. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397202   T  4h 101,08p
 18. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  4h  93,38p
 19. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505688   T  4h  91,09p
 20. Babicz János                   A64 HU 11-09-11012    T  4h  80,83p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34787    H  4h 123,03p
  2. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37645    H  4h 120,50p
  3. Dósa József                    A64 HU-11- D-402713   H  3h 110,68p
  4. Dósa József                    A64 HU-11- D-402741   H  3h 103,55p
  5. Fejos Csaba                    A64 HU 10-09-03976    H  3h 102,26p
  6. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-530249    H  3h  92,12p
  7. Fejos Károly                   A64 HU 12-07-34809    H  3h  91,90p
  8. Dósa József                    A64 HU-11- D-402770   H  3h  86,96p
  9. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-D-437075    H  3h  85,58p
 10. Fejos Károly                   A64 HU 12-07-34802    H  3h  76,65p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-574859    T  5h 140,64p
  2. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  5h 133,95p
  3. Babicz József                  A64 HU-11- 09-10896   T  4h 126,71p
  4. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  4h 120,01p
  5. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10906    T  4h 112,38p
  6. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397202   T  4h 108,35p
  7. Babicz János                   A64 HU 11-09-11012    T  4h 102,10p
  8. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37673    T  3h  85,48p
  9. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  3h  82,97p
 10. Fejos Károly                   A64 HU 11-D-362123    T  3h  79,22p