Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, V10 Hatvan
Első adat felvétele: 2014.06.11 17:40:42
Az adatok utolsó módosítása: 2014.06.12 15:51:50
A lista kiadásának időpontja: 2014.06.13 20:18:56
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.07.11 17:40:42
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 06 verseny 

Feleresztés helye: Straubing
Feleresztés ideje: 2014.06.07 05:30
Időjárás         : Napos, 30 C meleg
Kisérő           : 
Központi táv     : 547000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 47
Legkisebb pont   : 18,8
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A04 Kartal              9   13   117   23   29   1215,17   1148,47   1137,31
A12 Aszód              12   20   153   31   38   1215,37   1132,29   1124,50
A26 Kartal              7   12   103   21   26   1213,22   1125,28   1119,61
A50 Zsámbok            12   21   240   48   60   1212,38   1122,72   1109,09
V10 Hatvan             11   20   167   33   42   1208,34   1108,08   1089,72
Hatvan I.              51   86   780  156  195   1215,37   1125,28   1117,35
A23 Nagykáta           21   39   354   71   89   1199,28   1143,21   1135,48
A36 Tápiószecso        13   16   133   27   33   1196,03   1140,58   1131,42
A64 Szentmártonkáta    11   14   113   23   28   1189,11   1120,32   1104,88
R38 Jászberény          8    9    75   15   19   1187,36   1127,06   1121,09
Hatvan II.             53   78   675  135  169   1199,28   1139,65   1130,04
Tagszövetségben       104  164  1455  291  364   1215,37   1131,66   1123,27

V10 egyesületi díjlista
   1. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. HU 13-D-596656    H 1208,34 m/p
   2. Kiss József                    1.cs. HU 12-07-34922    H 1189,50 m/p
   3. Kiss József                    1.cs. HU 11-07-31268    H 1183,19 m/p
   4. Balázs István                  1.cs. HU 11-D-345427    H 1172,61 m/p
   5. Bodonyi Ferenc                 2.cs. HU 13-07-38821    H 1169,35 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Balázs István                   1.cs. Dt: 549580 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 193,74p    R:  11.   5h 154,47p    T:  34.   4h 127,63p
Összesített E:   2.  28h 766,22p    R:  28.  18h 458,80p    T:  59.  17h 430,03p
   HU 11-D-345427    H 07 13:18:40  1172,61 m/p   4  44,94   38  41,62   74  41,33
   HU 13-D-620090    H 07 13:26:18  1153,81 m/p   7  42,87   70  36,97  145  35,81
   HU 12-D-561588    H 07 13:34:34  1134,13 m/p  13  38,75  128  28,54  279  25,40
   HU 12-D-463684    H 07 13:34:51  1133,47 m/p  14  38,06  130  28,25  283  25,09
   HU 12-D-463680    H 07 13:41:34  1117,98 m/p  27  29,12  193  19,09    0   0,00
   HU 12-D-463678    H 07 13:42:19  1116,28 m/p  28  28,43    0   0,00    0   0,00
   HU 11-07-32281    H 07 13:51:27  1095,95 m/p  41  19,49    0   0,00    0   0,00

Balázs István                   2.cs. Dt: 549580 Kg:   8 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  76,34p    R:  49.   1h  24,76p    T: 109.   1h  20,82p
Összesített E:  11.  12h 312,33p    R:  64.   7h 164,98p    T: 127.   7h 158,26p
   HU 13-D-620075    H 07 13:38:14  1125,61 m/p  21  33,24  154  24,76  338  20,82
   HU 13-D-620091    H 07 13:47:01  1105,72 m/p  34  24,30    0   0,00    0   0,00
   HU 13-M-134047    H 07 13:54:19  1089,72 m/p  42  18,80    0   0,00    0   0,00

Balázs Sándor                   2.cs. Dt: 554313 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   1h  23,61p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  17.   7h 175,63p    R:  86.   1h  28,83p    T: 162.   2h  43,97p
   HU 13-D-619799    H 07 13:51:45  1104,76 m/p  35  23,61    0   0,00    0   0,00

Balázs Sándor                   3.cs. Dt: 554313 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   1h  37,37p    R:  47.   1h  27,67p    T: 107.   1h  23,93p
   HU 13-D-619793    T 07 13:40:06  1131,02 m/p  15  37,37  134  27,67  298  23,93

Bodonyi Ferenc                  1.cs. Dt: 543514 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   2h  51,35p    R:  52.   1h  21,13p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   8.  15h 363,31p    R:  62.   9h 176,14p    T: 135.   7h 143,72p
   HU 10-D-313190    H 07 13:34:44  1121,23 m/p  25  30,49  179  21,13    0   0,00
   HU 08-50-52704    H 07 13:43:36  1101,09 m/p  39  20,86    0   0,00    0   0,00

Bodonyi Ferenc                  2.cs. Dt: 543514 Kg:   8 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   2h  84,37p    R:  31.   2h  75,54p    T:  62.   2h  72,48p
Összesített E:  14.   9h 275,61p    R:  55.   8h 208,73p    T: 116.   7h 187,73p
   HU 13-07-38821    H 07 13:14:47  1169,35 m/p   5  44,25   40  41,33   85  40,47
   HU 13-07-38806    T 07 13:23:24  1148,07 m/p  11  40,12   89  34,21  194  32,01

Csikós István                   1.cs. Dt: 542723 Kg:  10 Ók:   4 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   1h  31,87p    R:  50.   1h  23,02p    T: 111.   1h  19,19p
Összesített E:   9.  14h 346,77p    R:  56.   9h 207,70p    T: 122.   7h 170,14p
   HU 09-07-24297    H 07 13:33:01  1123,47 m/p  23  31,87  166  23,02  359  19,19

Kevés Károly                    1.cs. Dt: 543588 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h 144,90p    R:  41.   2h  55,48p    T:  96.   1h  34,65p
Összesített E:   3.  25h 720,70p    R:  31.  18h 431,23p    T:  63.  17h 414,18p
   HU 12-07-36445    H 07 13:21:51  1152,04 m/p   8  42,19   77  35,95  160  34,65
   HU 08-07-18533    H 07 13:35:47  1118,99 m/p  26  29,80  190  19,53    0   0,00
   HU 10-D-253978    H 07 13:37:17  1115,55 m/p  29  27,74    0   0,00    0   0,00
   HU 10-D-253993    H 07 13:40:34  1108,08 m/p  33  24,99    0   0,00    0   0,00
   HU 12-07-36443    H 07 13:45:46  1096,46 m/p  40  20,18    0   0,00    0   0,00

Kiss József                     1.cs. Dt: 543025 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 205,42p    R:   5.   5h 175,98p    T:  19.   5h 167,03p
Összesített E:   1.  30h1035,76p    R:   1.  29h 890,66p    T:   1.  29h 881,15p
   HU 12-07-34922    H 07 13:06:31  1189,50 m/p   2  46,31   18  44,53   22  45,37
   HU 11-07-31268    H 07 13:08:57  1183,19 m/p   3  45,62   26  43,37   43  43,74
   HU 11-07-31282    H 07 13:21:39  1151,33 m/p   9  41,50   79  35,66  166  34,18
   HU 09-07-22956    H 07 13:31:31  1127,74 m/p  16  36,68  142  26,50  321  22,14
   HU 11-07-31286    H 07 13:32:01  1126,57 m/p  18  35,31  146  25,92  328  21,60
   HU 10-07-28026    H 07 13:32:05  1126,41 m/p  19  34,62  148  25,63  330  21,44
   HU 11-07-31278    H 07 13:38:05  1112,57 m/p  30  27,05    0   0,00    0   0,00

Kiss József                     2.cs. Dt: 543025 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h 122,66p    R:  38.   2h  59,69p    T:  79.   2h  54,07p
Összesített E:   5.  20h 535,77p    R:  47.  11h 280,54p    T:  93.  11h 276,53p
   HU 11-07-31267    H 07 13:22:25  1149,46 m/p  10  40,81   86  34,64  180  33,09
   HU 12-07-34923    H 07 13:32:23  1125,71 m/p  20  33,93  152  25,05  336  20,98
   HU 12-07-34902    H 07 13:39:24  1109,57 m/p  32  25,68    0   0,00    0   0,00
   HU 13-07-38866    H 07 13:42:26  1102,74 m/p  37  22,24    0   0,00    0   0,00

Kovács József                   1.cs. Dt: 545605 Kg:  10 Ók:   5 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  70,61p    R:  42.   2h  54,46p    T:  84.   2h  48,32p
Összesített E:   7.  16h 422,48p    R:  49.  10h 242,77p    T: 105.   9h 215,12p
   HU 13-07-38978    H 07 13:27:19  1142,88 m/p  12  39,43  107  31,59  227  29,44
   HU 12-D-464108    H 07 13:35:38  1123,31 m/p  24  31,18  167  22,87  363  18,88

Kucsera-Tóth Károly             1.cs. Dt: 547199 Kg:   3 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   1h  43,56p    R:  45.   1h  39,30p    T:  92.   1h  37,99p
Összesített E:  10.  12h 325,18p    R:  63.   7h 172,74p    T: 121.   7h 171,21p
   HU 12-D-464054    H 07 13:22:20  1158,50 m/p   6  43,56   54  39,30  117  37,99

Kucsera-Tóth Károly             2.cs. Dt: 547199 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 163,48p    R:  21.   3h  96,81p    T:  49.   3h  88,87p
Összesített E:   4.  21h 637,03p    R:  37.  15h 396,61p    T:  62.  16h 414,65p
   HU 13-D-596656    H 07 13:02:51  1208,34 m/p   1  47,00    7  46,13    7  46,53
   HU 11-D-345939    H 07 13:35:26  1127,24 m/p  17  36,00  143  26,36  322  22,06
   HU 12-D-464011    H 07 13:36:33  1124,65 m/p  22  32,56  157  24,32  345  20,28
   HU 12-D-464417    H 07 13:41:54  1112,42 m/p  31  26,37    0   0,00    0   0,00
   HU 11-D-345940    H 07 13:46:15  1102,67 m/p  38  21,55    0   0,00    0   0,00

Nagy Dezso                      1.cs. Dt: 548931 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   1h  22,93p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  16.   9h 202,33p    R:  74.   6h 108,06p    T: 148.   4h  76,08p
   HU 08-07-18354    H 07 13:47:05  1104,30 m/p  36  22,93    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Petho László                   0.cs. A12 HU 13-D-618323    H 1215,37 m/p
   2. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 12-07-32680    H 1215,17 m/p
   3. Kaszás László                  1.cs. A26 HU 12-D-464651    H 1213,22 m/p
   4. Japport Zoltán                 0.cs. A50 HU-13- D-667942   H 1212,38 m/p
   5. Kovágó Gábor                   0.cs. A50 HU-11- 07-30956   T 1210,95 m/p
   6. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 11-07-29441    H 1209,73 m/p
   7. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10 HU 13-D-596656    H 1208,34 m/p
   8. Kovágó Gábor                   0.cs. A50 HU-12- 07-34152   T 1208,13 m/p
   9. Fogarassy Sándor               1.cs. A26 HU-12- D-535184   H 1207,91 m/p
  10. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 09-07-19296    H 1202,92 m/p
  11. Kaszás László                  1.cs. A26 HU 12-D-464633    H 1200,97 m/p
  12. Gavaldik József                1.cs. A23 HU-10- 09-01658   H 1199,28 m/p
  13. Kovács-Lados-Kállai            1.cs. A04 HU 12-07-32795    H 1196,29 m/p
  14. Mészáros László                1.cs. A36 HU 10-D-258910    H 1196,03 m/p
  15. Kovágó Gábor                   0.cs. A50 HU-13- 07-37967   H 1195,62 m/p
  16. Dorner György                  0.cs. A12 HU 13-D-618152    H 1195,42 m/p
  17. Dorner György                  1.cs. A12 HU 10-D-253614    H 1195,33 m/p
  18. Lakatos József                 1.cs. A26 HU-12- D-463398   H 1193,49 m/p
  19. Kalocsai András                1.cs. A23 HU-12- 09-14053   T 1192,20 m/p
  20. Fazekas István ifj.            1.cs. A23 HU-10- D-257026   H 1191,78 m/p
  21. Kovágó Gábor                   1.cs. A50 HU-12- D-535216   T 1189,87 m/p
  22. Kiss József                    1.cs. V10 HU 12-07-34922    H 1189,50 m/p
  23. Szollos Béla                   1.cs. A64 HU 11-D-346703    H 1189,11 m/p
  24. Fodor László                   2.cs. A04 HU 12-D-462417    T 1188,93 m/p
  25. Huszár Péter                   1.cs. A23 HU-13- D-601667   H 1188,50 m/p
  26. Fejos Zsolt                    1.cs. A23 HU-13- D-602310   T 1187,93 m/p
  27. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-12- D-562179   T 1187,67 m/p
  28. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-12- D-501932   H 1187,53 m/p
  29. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-12- D-562144   H 1187,46 m/p
  30. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU 12-D-503505    H 1187,36 m/p
  31. Horváth János                  1.cs. A04 HU 12-D-463210    H 1187,08 m/p
  32. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23 HU-12- D-562254   H 1187,02 m/p
  33. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-12-009-14671   H 1186,00 m/p
  34. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13- D-601939   T 1185,89 m/p
  35. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-09- 28-08018   H 1185,67 m/p
  36. Kovágó Gábor                   0.cs. A50 HU-13- 07-37975   H 1185,16 m/p
  37. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-462531    H 1184,71 m/p
  38. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-11- D-402175   T 1184,63 m/p
  39. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38 HU 13-D-619450    H 1184,35 m/p
  40. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 11-07-29424    H 1184,34 m/p
  41. Szollos Béla                   1.cs. A64 HU 12-07-34787    H 1183,59 m/p
  42. Dulai László                   2.cs. A26 HU-13- D-620900   H 1183,50 m/p
  43. Kiss József                    1.cs. V10 HU 11-07-31268    H 1183,19 m/p
  44. Ledacs Kiss Imre               2.cs. A23 HU-12- D-574664   T 1182,07 m/p
  45. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-11- 07-31001   H 1181,78 m/p
  46. Futó Ferenc                    1.cs. A04 HU 10-07-25007    H 1181,75 m/p
  47. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-11- 07-30375   H 1181,70 m/p
  48. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 12-D-463263    H 1181,44 m/p
  49. Kovágó Gábor                   1.cs. A50 HU-12- 07-34151   H 1181,22 m/p
  50. Szollos Béla                   1.cs. A64 HU 12-07-34767    T 1181,19 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Petho László                   0.cs. A12 HU 13-D-618323    H 1215,37 m/p
   2. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 12-07-32680    H 1215,17 m/p
   3. Kaszás László                  1.cs. A26 HU 12-D-464651    H 1213,22 m/p
   4. Japport Zoltán                 0.cs. A50 HU-13- D-667942   H 1212,38 m/p
   5. Kovágó Gábor                   0.cs. A50 HU-11- 07-30956   T 1210,95 m/p
   6. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 11-07-29441    H 1209,73 m/p
   7. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10 HU 13-D-596656    H 1208,34 m/p
   8. Kovágó Gábor                   0.cs. A50 HU-12- 07-34152   T 1208,13 m/p
   9. Fogarassy Sándor               1.cs. A26 HU-12- D-535184   H 1207,91 m/p
  10. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 09-07-19296    H 1202,92 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Sztrehovszki László            1.cs. A04    5 h.  216,89 p
   2. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  201,21 p
   3. Hegyi László                   1.cs. A04    5 h.  194,75 p
   4. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.  193,75 p
   5. Szollos Béla                   1.cs. A64    5 h.  191,88 p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  188,70 p
   7. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    5 h.  188,31 p
   8. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    5 h.  187,61 p
   9. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  183,72 p
  10. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  183,43 p
  11. Ledacs Kiss Imre               2.cs. A23    5 h.  179,92 p
  12. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  177,44 p
  13. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  175,02 p
  14. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.  174,73 p
  15. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    5 h.  172,15 p
  16. Gavaldik József                1.cs. A23    5 h.  171,53 p
  17. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  170,58 p
  18. Fazekas István ifj.            2.cs. A23    5 h.  169,90 p
  19. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  167,03 p
  20. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    5 h.  166,01 p
  21. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  165,86 p
  22. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  165,08 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Sztrehovszki László            1.cs. A04    5 h.  217,40 p
   2. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  202,87 p
   3. Hegyi László                   1.cs. A04    5 h.  199,53 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  192,70 p
   5. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  175,98 p

A verseny V10 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.    5 h.  205,42 p
   2. Balázs István                  1.cs.    5 h.  193,74 p
   3. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.    5 h.  163,48 p
   4. Kevés Károly                   1.cs.    5 h.  144,90 p
   5. Kiss József                    2.cs.    4 h.  122,66 p
   6. Bodonyi Ferenc                 2.cs.    2 h.   84,37 p
   7. Balázs István                  2.cs.    3 h.   76,34 p
   8. Kovács József                  1.cs.    2 h.   70,61 p
   9. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    2 h.   51,35 p
  10. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.    1 h.   43,56 p
  11. Balázs Sándor                  3.cs.    1 h.   37,37 p
  12. Csikós István                  1.cs.    1 h.   31,87 p
  13. Balázs Sándor                  2.cs.    1 h.   23,61 p
  14. Nagy Dezso                     1.cs.    1 h.   22,93 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12    9 h.  315,33 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    8 h.  270,58 p
   3. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    7 h.  227,62 p
   4. Hegyi László                   1.cs. A04    6 h.  225,67 p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs. A23    7 h.  219,46 p
   6. Sztrehovszki László            1.cs. A04    5 h.  216,89 p
   7. Huszár Péter                   1.cs. A23    6 h.  202,77 p
   8. Gazsi Károly                   1.cs. A36    6 h.  196,55 p
   9. Fazekas István ifj.            2.cs. A23    6 h.  196,24 p
  10. Szollos Béla                   1.cs. A64    5 h.  191,88 p
  11. Fejos Zsolt                    2.cs. A23    6 h.  191,18 p
  12. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  188,70 p
  13. Kiss József                    1.cs. V10    6 h.  188,47 p
  14. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    5 h.  188,31 p
  15. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  183,72 p
  16. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    6 h.  182,24 p
  17. Ledacs Kiss Imre               2.cs. A23    5 h.  179,92 p
  18. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  175,02 p
  19. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.  174,73 p
  20. Gavaldik József                1.cs. A23    5 h.  171,53 p
  21. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  170,58 p
  22. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  165,86 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   10 h.  347,89 p
   2. Hegyi László                   1.cs. A04    6 h.  232,43 p
   3. Sztrehovszki László            1.cs. A04    5 h.  217,40 p
   4. Kiss József                    1.cs. V10    6 h.  201,61 p
   5. Zámbó János                    1.cs. A04    7 h.  200,37 p

A verseny V10 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.    7 h.  267,09 p
   2. Balázs István                  1.cs.    7 h.  241,66 p
   3. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.    5 h.  163,48 p
   4. Kevés Károly                   1.cs.    5 h.  144,90 p
   5. Kiss József                    2.cs.    4 h.  122,66 p
   6. Bodonyi Ferenc                 2.cs.    2 h.   84,37 p
   7. Balázs István                  2.cs.    3 h.   76,34 p
   8. Kovács József                  1.cs.    2 h.   70,61 p
   9. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    2 h.   51,35 p
  10. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.    1 h.   43,56 p
  11. Balázs Sándor                  3.cs.    1 h.   37,37 p
  12. Csikós István                  1.cs.    1 h.   31,87 p
  13. Balázs Sándor                  2.cs.    1 h.   23,61 p
  14. Nagy Dezso                     1.cs.    1 h.   22,93 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.07. Straubing

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.07. Straubing

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   29 h.  881,15 p
   2. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   29 h.  870,74 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   29 h.  827,96 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   29 h.  826,61 p
   5. Katona József                  1.cs. A36   26 h.  810,97 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36   27 h.  806,03 p
   7. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   26 h.  795,58 p
   8. Sztrehovszki László            1.cs. A04   25 h.  793,64 p
   9. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   27 h.  748,97 p
  10. Molnár Pál                     1.cs. A23   26 h.  744,21 p
  11. Zámbó János                    1.cs. A04   26 h.  740,47 p
  12. Gazsi Károly                   1.cs. A36   23 h.  717,37 p
  13. Huszár Péter                   2.cs. A23   24 h.  707,37 p
  14. Jánosi Pál                     1.cs. A23   27 h.  701,29 p
  15. Dorner György                  1.cs. A12   21 h.  696,30 p
  16. Fehér László                   1.cs. A12   25 h.  695,11 p
  17. Japport Zoltán                 2.cs. A50   24 h.  692,54 p
  18. Kancsár József                 1.cs. A12   23 h.  687,36 p
  19. Huszár Péter                   1.cs. A23   23 h.  679,77 p
  20. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   23 h.  670,33 p
  21. Mészáros László                1.cs. A36   25 h.  665,91 p
  22. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   22 h.  660,33 p
  23. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   23 h.  654,55 p
  24. Boda Ákos                      1.cs. A50   23 h.  653,56 p
  25. Fodor László                   1.cs. A04   22 h.  648,76 p
  26. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   23 h.  647,71 p
  27. Fejos Csaba                    1.cs. A64   23 h.  631,52 p
  28. Tomori László                  2.cs. A23   23 h.  629,02 p
  29. Petho László                   1.cs. A12   25 h.  627,21 p
  30. Pap és fia                     1.cs. A36   23 h.  625,42 p
  31. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   22 h.  613,80 p
  32. Hegyi László                   1.cs. A04   21 h.  613,14 p
  33. Kaszás László                  1.cs. A26   19 h.  599,31 p
  34. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   22 h.  588,39 p
  35. Tóth József                    1.cs. A12   22 h.  576,69 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   29 h.  890,66 p
   2. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   29 h.  874,35 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   29 h.  843,42 p
   4. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   28 h.  823,05 p
   5. Sztrehovszki László            1.cs. A04   24 h.  777,86 p
   6. Zámbó János                    1.cs. A04   26 h.  747,71 p
   7. Fehér László                   1.cs. A12   26 h.  728,34 p
   8. Japport Zoltán                 2.cs. A50   25 h.  724,46 p
   9. Dorner György                  1.cs. A12   21 h.  694,41 p

V10 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   30 h. 1035,76 p
   2. Balázs István                  1.cs.   28 h.  766,22 p
   3. Kevés Károly                   1.cs.   25 h.  720,70 p
   4. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.   21 h.  637,03 p
   5. Kiss József                    2.cs.   20 h.  535,77 p
   6. Detre Gusztáv                  1.cs.   20 h.  474,30 p
   7. Kovács József                  1.cs.   16 h.  422,48 p
   8. Bodonyi Ferenc                 1.cs.   15 h.  363,31 p
   9. Csikós István                  1.cs.   14 h.  346,77 p
  10. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.   12 h.  325,18 p
  11. Balázs István                  2.cs.   12 h.  312,33 p
  12. Kevés Károly                   2.cs.   12 h.  311,04 p
  13. Balázs Sándor                  1.cs.   14 h.  302,31 p
  14. Bodonyi Ferenc                 2.cs.    9 h.  275,61 p
  15. Csikós István                  2.cs.   10 h.  220,51 p
  16. Nagy Dezso                     1.cs.    9 h.  202,33 p
  17. Balázs Sándor                  2.cs.    7 h.  175,63 p
  18. Nagy Dezso                     2.cs.    6 h.  142,73 p
  19. Szép Zoltán                    1.cs.    2 h.   34,91 p
  20. Zsámboki József                1.cs.    1 h.   21,88 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.07. Straubing

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   37 h. 1061,63 p
   2. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   36 h. 1019,56 p
   3. Dorner György                  1.cs. A12   31 h.  958,10 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   34 h.  930,30 p
   5. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   33 h.  916,98 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36   30 h.  873,99 p
   7. Katona József                  1.cs. A36   29 h.  871,83 p
   8. Molnár Pál                     1.cs. A23   32 h.  858,18 p
   9. Sztrehovszki László            1.cs. A04   27 h.  840,10 p
  10. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   30 h.  818,42 p
  11. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   27 h.  813,21 p
  12. Fehér László                   1.cs. A12   30 h.  800,16 p
  13. Gazsi Károly                   1.cs. A36   26 h.  768,74 p
  14. Japport Zoltán                 2.cs. A50   28 h.  768,35 p
  15. Zámbó János                    1.cs. A04   27 h.  757,81 p
  16. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   26 h.  753,76 p
  17. Huszár Péter                   2.cs. A23   26 h.  748,55 p
  18. Huszár Péter                   1.cs. A23   26 h.  740,48 p
  19. Kancsár József                 1.cs. A12   24 h.  719,36 p
  20. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   26 h.  714,80 p
  21. Fodor László                   1.cs. A04   25 h.  711,72 p
  22. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   25 h.  704,87 p
  23. Jánosi Pál                     1.cs. A23   27 h.  701,29 p
  24. Mészáros László                1.cs. A36   27 h.  700,88 p
  25. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   26 h.  696,05 p
  26. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   26 h.  690,85 p
  27. Boda Ákos                      1.cs. A50   24 h.  681,97 p
  28. Kaszás László                  1.cs. A26   23 h.  680,01 p
  29. Pap és fia                     1.cs. A36   25 h.  669,23 p
  30. Tomori László                  2.cs. A23   25 h.  667,85 p
  31. Fejos Csaba                    1.cs. A64   24 h.  652,08 p
  32. Hegyi László                   1.cs. A04   22 h.  644,06 p
  33. Petho László                   1.cs. A12   26 h.  643,99 p
  34. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   22 h.  588,39 p
  35. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   21 h.  581,55 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   38 h. 1086,54 p
   2. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   37 h. 1036,21 p
   3. Dorner György                  1.cs. A12   31 h.  968,22 p
   4. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   34 h.  942,75 p
   5. Fehér László                   1.cs. A12   34 h.  887,00 p
   6. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   28 h.  823,05 p
   7. Sztrehovszki László            1.cs. A04   26 h.  818,36 p
   8. Zámbó János                    1.cs. A04   29 h.  806,08 p
   9. Japport Zoltán                 2.cs. A50   29 h.  801,38 p

V10 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   43 h. 1399,22 p
   2. Balázs István                  1.cs.   32 h.  849,81 p
   3. Kevés Károly                   1.cs.   29 h.  823,34 p
   4. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.   22 h.  659,89 p
   5. Kiss József                    2.cs.   20 h.  535,77 p
   6. Detre Gusztáv                  1.cs.   21 h.  492,03 p
   7. Kovács József                  1.cs.   16 h.  422,48 p
   8. Bodonyi Ferenc                 1.cs.   15 h.  363,31 p
   9. Csikós István                  1.cs.   14 h.  346,77 p
  10. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.   12 h.  325,18 p
  11. Balázs István                  2.cs.   12 h.  312,33 p
  12. Kevés Károly                   2.cs.   12 h.  311,04 p
  13. Balázs Sándor                  1.cs.   14 h.  302,31 p
  14. Bodonyi Ferenc                 2.cs.    9 h.  275,61 p
  15. Csikós István                  2.cs.   10 h.  220,51 p
  16. Nagy Dezso                     1.cs.    9 h.  202,33 p
  17. Balázs Sándor                  2.cs.    7 h.  175,63 p
  18. Nagy Dezso                     2.cs.    6 h.  142,73 p
  19. Szép Zoltán                    1.cs.    2 h.   34,91 p
  20. Zsámboki József                1.cs.    1 h.   21,88 p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  6h 187,08p
  2. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255202   H  6h 186,11p
  3. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  6h 175,98p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  6h 173,91p
  5. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  6h 167,03p
  6. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19021    H  6h 164,62p
  7. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502012   H  6h 163,16p
  8. Mészáros Mihály                A36 HU 09-09-95488    H  6h 148,85p
  9. Gavaldik József                A23 HU-10- 09-01658   H  6h 144,84p
 10. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  5h 167,74p
 11. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  5h 165,36p
 12. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  5h 165,17p
 13. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  5h 163,99p
 14. Zámbó János                    A04 HU 11-O-6865      H  5h 163,92p
 15. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34113   H  5h 156,41p
 16. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  5h 155,86p
 17. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  5h 151,07p
 18. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  5h 150,29p
 19. Dulai László                   A26 HU-13- D-670783   H  5h 147,91p
 20. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32680    H  5h 145,78p
 21. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  5h 145,19p
 22. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255248   H  5h 141,08p
 23. Nagy Zoltán                    A23 HU-11- 09-08099   H  5h 140,93p
 24. Gavaldik József                A23 HU-10- 09-01667   H  5h 139,05p
 25. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  5h 132,56p
 26. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530625   H  5h 130,61p
 27. Kovács-Lados-Kállai            A04 HU 12-07-32782    H  5h 128,37p
 28. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29424    H  5h 127,33p
 29. Petho László                   A12 HU 11-D-344510    H  5h 127,33p
 30. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257423   H  5h 122,58p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  6h 169,55p
  2. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  5h 161,21p
  3. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  5h 150,62p
  4. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  5h 141,20p
  5. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  5h 137,46p
  6. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  5h 133,50p
  7. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  5h 130,51p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  5h 129,35p
  9. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  5h 128,36p
 10. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  5h 128,29p
 11. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  5h 127,90p
 12. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  5h 121,05p
 13. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  4h 146,62p
 14. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34445   T  4h 131,32p
 15. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535206   T  4h 131,23p
 16. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  4h 126,85p
 17. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562179   T  4h 125,60p
 18. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  4h 125,07p
 19. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  4h 119,71p
 20. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  4h 117,63p
 21. Száraz László                  A23 AU-12-   308-78   T  4h 117,37p
 22. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  4h 115,46p
 23. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  4h 114,88p
 24. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  4h 114,49p
 25. Kovágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06850   T  4h 113,17p
 26. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-574859    T  4h 112,17p
 27. Babicz József                  A64 HU-11- 09-10896   T  4h 110,43p
 28. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  4h 109,23p
 29. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530608   T  4h 107,95p
 30. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562253   T  4h 107,20p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255202   H  6h 188,72p
  2. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  6h 173,00p
  3. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19021    H  6h 166,39p
  4. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  5h 167,57p
  5. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  5h 165,34p
  6. Zámbó János                    A04 HU 11-O-6865      H  5h 163,30p
  7. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34113   H  5h 155,93p
  8. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  5h 154,84p
  9. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  5h 148,44p
 10. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32680    H  5h 145,99p
 11. Dulai László                   A26 HU-13- D-670783   H  5h 145,39p
 12. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  5h 139,90p
 13. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255248   H  5h 138,94p
 14. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530625   H  5h 132,52p
 15. Kovács-Lados-Kállai            A04 HU 12-07-32782    H  5h 131,62p
 16. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- D-530644   H  5h 131,49p
 17. Fehér László                   A12 HU 12-07-33033    H  5h 125,15p
 18. Petho László                   A12 HU 11-D-344510    H  5h 123,60p
 19. Dulai László                   A26 HU-10- D-293427   H  5h 115,13p
 20. Kevés Károly                   V10 HU 08-07-18533    H  5h 114,09p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  6h 155,42p
  2. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  6h 148,94p
  3. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  5h 157,22p
  4. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  5h 155,89p
  5. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  5h 139,55p
  6. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  5h 124,43p
  7. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535206   T  4h 134,49p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34445   T  4h 131,56p
  9. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  4h 123,78p
 10. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  4h 118,38p
 11. Kovágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06850   T  4h 117,08p
 12. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  4h 116,17p
 13. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  4h 113,08p
 14. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530608   T  4h 105,32p
 15. Gohér Attila                   A12 HU 12-D-561534    T  4h  98,66p
 16. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-313481   T  4h  91,72p
 17. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531005   T  4h  84,09p
 18. Fodor László                   A04 HU 12-D-462417    T  3h 111,85p
 19. Boda Ákos                      A50 HU-11- D-346155   T  3h 104,33p
 20. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30933   T  3h  98,12p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  6h 200,55p
  2. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  6h 200,35p
  3. Balázs István                  V10 HU 11-07-32281    H  6h 112,71p
  4. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  5h 182,58p
  5. Csikós István                  V10 HU 09-07-24297    H  5h 159,58p
  6. Kevés Károly                   V10 HU 08-07-18533    H  5h 155,69p
  7. Kiss József                    V10 HU 11-07-31286    H  5h 152,83p
  8. Kiss József                    V10 HU 11-07-31278    H  5h 147,51p
  9. Balázs István                  V10 HU 12-D-463678    H  5h 141,62p
 10. Balázs István                  V10 HU 11-D-345427    H  5h 139,32p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463882    T  3h  58,41p
  2. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-619793    T  2h  59,92p
  3. Bodonyi Ferenc                 V10 HU 11-D-346991    T  2h  55,36p
  4. Balázs Sándor                  V10 HU 10-O-1434      T  2h  53,20p
  5. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-596547    T  2h  52,40p
  6. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-619711    T  2h  52,18p
  7. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-619775    T  2h  48,85p
  8. Bodonyi Ferenc                 V10 HU 12-D-464096    T  2h  47,46p