Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A23 Nagykáta
Első adat felvétele: 2014.06.17 18:34:43
Az adatok utolsó módosítása: 2014.06.18 18:32:16
A lista kiadásának időpontja: 2014.06.18 18:36:17
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.07.17 18:34:43
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 07 verseny 

Feleresztés helye: Melk
Feleresztés ideje: 2014.06.14 05:50
Időjárás         : Napos, szeles
Kisérő           : Kovács József
Központi táv     : 331000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 36
Legkisebb pont   : 14,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A04 Kartal              9   17   145   29   36   1521,66   1474,88   1470,74
A12 Aszód              12   18   143   29   36   1517,34   1471,43   1450,17
A26 Kartal              8   14   115   23   29   1516,70   1435,25   1407,82
A50 Zsámbok            11   30   258   52   65   1533,54   1470,92   1454,72
V10 Hatvan             11   23   200   40   50   1524,29   1407,93   1389,34
Hatvan I.              51  102   861  172  215   1533,54   1457,40   1440,63
A23 Nagykáta           21   56   506  101  127   1541,03   1469,29   1456,18
A36 Tápiószecso        15   26   205   41   51   1545,21   1444,19   1436,15
A64 Szentmártonkáta    10   14   112   22   28   1546,52   1461,84   1446,14
R38 Jászberény          8   14   112   22   28   1532,42   1474,72   1445,62
Hatvan II.             54  110   935  187  234   1546,52   1462,72   1448,61
Tagszövetségben       105  212  1796  359  449   1546,52   1461,15   1445,09

A23 egyesületi díjlista
   1. Nagy János                     1.cs. HU-11- 09-07802   H 1541,03 m/p
   2. Nagy Zoltán                    1.cs. HU-12-009-14664   H 1538,23 m/p
   3. Fazekas István ifj.            1.cs. HU-11- D-400918   T 1534,67 m/p
   4. Bajtek Tibor                   6.cs. HU-12- D-505966   T 1534,39 m/p
   5. Bajtek Tibor                   2.cs. HU-13- D-603946   T 1534,07 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bajtek Tibor                    1.cs. Dt: 366651 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   5h 126,00p    R:  13.   5h 131,05p    T:  16.   5h 137,77p
Összesített E:  12.  23h 616,22p    R:  20.  24h 661,07p    T:  36.  24h 674,45p
   HU-12- D-505929   T 14 09:50:13  1526,30 m/p  11  34,29   25  33,78   28  34,70
   HU-13-  O-19524   T 14 09:52:32  1511,72 m/p  38  29,66   60  30,53   74  32,48
   HU-13- D-700280   T 14 09:52:57  1509,13 m/p  47  28,11   70  29,60   90  31,71
   HU-12- D-505688   T 14 09:58:59  1472,56 m/p  97  19,54  168  20,52  302  21,49
   HU-13- D-603926   H 14 10:01:47  1456,18 m/p 127  14,40  210  16,62  387  17,39
   HU-12- D-505685   H 14 10:02:14  1453,59 m/p   0   0,00  224  15,33  403  16,62

Bajtek Tibor                    2.cs. Dt: 366651 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   4h 115,71p    R:  12.   5h 137,72p    T:  13.   5h 146,20p
Összesített E:  13.  20h 556,73p    R:  24.  23h 627,63p    T:  39.  24h 651,86p
   HU-13- D-603946   T 14 09:49:00  1534,07 m/p   5  35,31   13  34,89   13  35,42
   HU-13- D-605522   T 14 09:52:55  1509,33 m/p  44  28,63   67  29,88   85  31,95
   HU-13- D-603911   H 14 09:53:15  1507,27 m/p  57  26,40   81  28,58  104  31,03
   HU-13- D-603903   T 14 09:53:24  1506,34 m/p  63  25,37   89  27,84  116  30,46
   HU-13- D-603925   H 14 10:01:47  1456,18 m/p   0   0,00  211  16,53  388  17,34
   HU-09- D-211165   H 14 10:02:28  1452,24 m/p   0   0,00  228  14,96  410  16,28
   HU-13- D-603920   H 14 10:03:33  1446,04 m/p   0   0,00    0   0,00  444  14,64

Bajtek Tibor                    5.cs. Dt: 366651 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   4h  98,56p    R:  23.   5h 117,42p    T:  29.   5h 123,93p
   HU-13- D-603909   T 14 09:49:15  1532,47 m/p   6  35,14   14  34,79   15  35,33
   HU-13- D-603901   H 14 09:53:31  1505,62 m/p  69  24,34   96  27,19  124  30,07
   HU-13- D-603945   T 14 09:58:45  1473,94 m/p  96  19,71  167  20,61  298  21,68
   HU-11- D-402200   H 14 09:59:02  1472,26 m/p  98  19,37  169  20,43  305  21,34
   HU-13- D-700289   H 14 10:03:06  1448,61 m/p   0   0,00  234  14,40  426  15,51

Bajtek Tibor                    6.cs. Dt: 366651 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 157,21p    R:   1.   5h 159,43p    T:   1.   5h 166,93p
   HU-12- D-505966   T 14 09:48:57  1534,39 m/p   4  35,49   12  34,98   12  35,47
   HU-12- D-505979   T 14 09:50:12  1526,40 m/p  10  34,46   24  33,87   27  34,75
   HU-12- D-505659   H 14 09:52:34  1511,51 m/p  39  29,49   61  30,44   75  32,43
   HU-11- D-400534   T 14 09:52:36  1511,30 m/p  40  29,31   62  30,35   76  32,38
   HU-13- D-603949   H 14 09:52:55  1509,33 m/p  45  28,46   68  29,79   86  31,90
   HU-11- D-437790   T 14 09:56:28  1487,60 m/p  84  21,77  144  22,74  219  25,49
   HU-12- D-505971   H 14 10:02:17  1453,30 m/p   0   0,00  226  15,14  405  16,52
   HU-13- D-603914   T 14 10:03:34  1445,94 m/p   0   0,00    0   0,00  445  14,59
   HU-13- D-603947   T 14 10:03:34  1445,94 m/p   0   0,00    0   0,00  446  14,54

Bálint Attila                   1.cs. Dt: 334572 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  32.   1h  24,17p    R:  59.   1h  27,10p    T: 107.   1h  30,02p
Összesített E:  30.   7h 182,90p    R:  60.   8h 203,81p    T: 126.   7h 185,61p
   HU-13- 09-19445   H 14 09:32:13  1505,61 m/p  70  24,17   97  27,10  125  30,02

Bálint Attila                   2.cs. Dt: 334572 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  23.   2h  43,37p    R:  42.   2h  47,06p    T:  80.   2h  52,90p
   HU-13- 09-19436   T 14 09:33:10  1499,20 m/p  80  22,46  118  25,15  155  28,57
   HU-13- 09-19408   T 14 09:35:26  1484,13 m/p  89  20,91  153  21,91  243  24,33

Bohacsek András                 1.cs. Dt: 343935 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  40.   1h  16,97p    R:  73.   1h  18,76p    T: 136.   1h  19,32p
Összesített E:  32.   6h 141,28p    R:  67.   7h 168,93p    T: 129.   7h 172,04p
   HU 13-09-19140    H 14 09:45:08  1462,72 m/p 112  16,97  187  18,76  347  19,32

Fazekas István ifj.             1.cs. Dt: 339521 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   4h 120,68p    R:  18.   4h 124,26p    T:  24.   4h 131,23p
Összesített E:   7.  26h 722,66p    R:  11.  26h 755,04p    T:  20.  27h 778,94p
   HU-11- D-400918   T 14 09:31:14  1534,67 m/p   3  35,66   11  35,07   11  35,52
   HU-12- D-502010   H 14 09:34:21  1513,35 m/p  33  30,51   54  31,09   66  32,87
   HU-11- D-400943   T 14 09:34:25  1512,90 m/p  36  30,00   57  30,81   69  32,72
   HU-10- D-257079   T 14 09:35:30  1505,64 m/p  68  24,51   95  27,29  123  30,12

Fazekas István ifj.             2.cs. Dt: 339521 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  33.   1h  23,83p    R:  60.   1h  26,92p    T: 108.   1h  29,93p
Összesített E:  18.  17h 414,07p    R:  30.  17h 444,83p    T:  62.  17h 454,18p
   HU-12- D-574722   H 14 09:35:32  1505,41 m/p  72  23,83   99  26,92  127  29,93

Fazekas István ifj.             3.cs. Dt: 339521 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  26.   2h  38,92p    R:  49.   2h  43,91p    T:  91.   2h  47,99p
   HU-13- D-601742   T 14 09:35:39  1504,64 m/p  74  23,49  103  26,54  131  29,73
   HU-10- M-123413   T 14 09:42:38  1459,47 m/p 121  15,43  202  17,37  369  18,26

Gavaldik József                 1.cs. Dt: 353898 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  22.   2h  44,75p    R:  40.   2h  48,45p    T:  66.   3h  68,13p
Összesített E:  17.  18h 470,33p    R:  28.  22h 555,53p    T:  45.  26h 628,55p
   HU-13- 09-20133   H 14 09:45:00  1505,95 m/p  67  24,69   94  27,38  122  30,17
   HU-11- 09-08456   H 14 09:49:11  1479,61 m/p  94  20,06  162  21,07  268  23,13
   HU-10- 09-01678   H 14 09:54:43  1446,15 m/p   0   0,00    0   0,00  440  14,83

Gavaldik József                 2.cs. Dt: 353898 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:   0.   0h   0,00p    T: 146.   1h  15,03p
   HU-12- 09-15003   T 14 09:54:36  1446,84 m/p   0   0,00    0   0,00  436  15,03

Huszár Péter                    1.cs. Dt: 341172 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   5h 123,43p    R:  14.   5h 130,96p    T:  14.   5h 143,07p
Összesített E:   5.  27h 763,41p    R:   9.  27h 792,98p    T:  15.  28h 822,84p
   HU-11- D-400753   H 14 09:34:35  1519,13 m/p  17  33,26   32  33,13   38  34,22
   HU-12- D-501942   T 14 09:36:30  1506,28 m/p  65  25,03   91  27,66  118  30,36
   HU-11- 09-07579   T 14 09:37:26  1500,10 m/p  77  22,97  114  25,52  150  28,82
   HU-10- 09-00456   T 14 09:38:52  1490,70 m/p  83  21,94  138  23,30  204  26,21
   HU-12-  O-12114   H 14 09:40:21  1481,10 m/p  93  20,23  159  21,35  261  23,46

Huszár Péter                    2.cs. Dt: 341172 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   5h 121,02p    R:  17.   5h 124,93p    T:  25.   5h 130,58p
Összesített E:   3.  28h 789,08p    R:   6.  29h 832,28p    T:  12.  29h 837,95p
   HU-13- D-601656   H 14 09:34:09  1522,07 m/p  13  33,94   27  33,59   31  34,55
   HU-13- D-603990   T 14 09:34:17  1521,17 m/p  14  33,77   29  33,40   34  34,41
   HU-13- 09-19816   H 14 09:39:42  1485,29 m/p  86  21,43  149  22,28  234  24,77
   HU-13- D-601682   T 14 09:43:10  1463,21 m/p 110  17,31  185  18,94  345  19,41
   HU-13- D-603992   H 14 09:44:15  1456,44 m/p 126  14,57  209  16,72  386  17,44

Huszár Péter                    3.cs. Dt: 341172 Kg:   4 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  35.   1h  22,80p    R:  62.   1h  25,34p    T: 112.   1h  28,72p
   HU-13- D-601661   T 14 09:37:29  1499,77 m/p  78  22,80  116  25,34  152  28,72

Kalocsai András                 1.cs. Dt: 337975 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  25.   2h  42,18p    R:  46.   2h  45,86p    T:  69.   3h  65,67p
Összesített E:  20.  14h 378,14p    R:  32.  15h 414,94p    T:  61.  17h 456,60p
   HU-12- 09-14053   T 14 09:35:45  1497,12 m/p  81  22,29  121  24,88  169  27,90
   HU-12- 09-14092   T 14 09:38:44  1477,59 m/p  95  19,89  163  20,98  284  22,36
   HU-12- 09-14061   H 14 09:43:20  1448,46 m/p   0   0,00    0   0,00  428  15,41

Kollár György                   1.cs. Dt: 344425 Kg:   8 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:  37.   1h  20,74p    R:  69.   1h  21,82p    T: 125.   1h  24,14p
Összesített E:  23.  12h 316,03p    R:  44.  12h 327,46p    T:  85.  13h 345,98p
   HU-11- D-426623   H 14 09:42:14  1483,03 m/p  90  20,74  154  21,82  247  24,14

Ledacs Kiss Imre                1.cs. Dt: 358686 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   5h 116,05p    R:  19.   5h 123,82p    T:  22.   5h 132,21p
Összesített E:   8.  26h 696,66p    R:  13.  27h 738,07p    T:  24.  27h 746,01p
   HU-12- D-562254   H 14 09:47:32  1510,01 m/p  42  28,97   64  30,16   79  32,24
   HU-11- D-426767   H 14 09:47:44  1508,74 m/p  49  27,77   72  29,42   93  31,56
   HU-12- D-562253   T 14 09:49:51  1495,42 m/p  82  22,11  124  24,60  175  27,61
   HU-10- D-257492   T 14 09:54:07  1469,29 m/p 101  18,86  174  19,96  323  20,47
   HU-12- D-574664   T 14 09:54:09  1469,09 m/p 104  18,34  177  19,68  326  20,33

Ledacs Kiss Imre                2.cs. Dt: 358686 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   3h  64,28p    R:  35.   3h  68,60p    T:  62.   3h  71,79p
Összesített E:  15.  20h 537,73p    R:  27.  20h 571,26p    T:  47.  21h 604,94p
   HU-10- D-257423   H 14 09:47:41  1509,06 m/p  48  27,94   71  29,51   91  31,66
   HU-11- D-437739   T 14 09:54:08  1469,19 m/p 103  18,51  176  19,78  325  20,38
   HU-12- D-562324   H 14 09:54:48  1465,19 m/p 107  17,83  181  19,31  338  19,75

Ledacs Kiss Imre                3.cs. Dt: 358686 Kg:   8 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  30.   1h  28,29p    R:  57.   1h  29,70p    T: 105.   1h  31,76p
   HU-12- D-562284   T 14 09:47:40  1509,16 m/p  46  28,29   69  29,70   89  31,76

Lengyel János                   1.cs. Dt: 342169 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:   0.   0h   0,00p    T: 109.   2h  29,91p
Összesített E:  24.  11h 292,97p    R:  45.  12h 326,70p    T:  83.  13h 349,23p
   HU-12- D-562397   H 14 09:46:30  1446,80 m/p   0   0,00    0   0,00  437  14,98
   HU-12- 09-13850   H 14 09:46:32  1446,60 m/p   0   0,00    0   0,00  438  14,93

Molnár Pál                      1.cs. Dt: 340983 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   5h 141,60p    R:   8.   5h 145,42p    T:  11.   5h 151,74p
Összesített E:   1.  31h 860,20p    R:   3.  32h 907,51p    T:   9.  31h 895,95p
   HU-11- 09-07714   H 14 09:32:51  1530,10 m/p   7  34,97   18  34,42   19  35,13
   HU-11- 09-07926   H 14 09:34:30  1518,86 m/p  18  33,09   33  33,03   39  34,17
   HU-11- 09-07729   H 14 09:34:35  1518,29 m/p  19  32,91   36  32,76   42  34,02
   HU-11- 09-07702   H 14 09:36:17  1506,89 m/p  60  25,89   85  28,21  109  30,79
   HU-11- 09-07708   T 14 09:44:05  1456,67 m/p 125  14,74  206  17,00  382  17,63

Molnár Pál                      2.cs. Dt: 340983 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  29.   1h  28,80p    R:  31.   4h  77,53p    T:  55.   4h  83,01p
Összesített E:  26.   8h 227,94p    R:  43.  14h 329,79p    T:  84.  15h 348,14p
   HU-13- D-602275   T 14 09:35:50  1509,89 m/p  43  28,80   65  30,07   80  32,19
   HU-13- D-602284   H 14 09:44:11  1456,05 m/p   0   0,00  214  16,25  391  17,20
   HU-13- D-602286   H 14 09:44:15  1455,64 m/p   0   0,00  215  16,16  392  17,15
   HU-13- D-602264   T 14 09:44:40  1453,05 m/p   0   0,00  227  15,05  406  16,47

Moravcsik Lénárd                1.cs. Dt: 340916 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  27.   2h  34,11p    R:  52.   2h  37,51p    T:  98.   2h  38,83p
Összesített E:  25.  12h 268,08p    R:  46.  14h 320,21p    T:  88.  15h 339,02p
   HU-11- 09-07909   T 14 09:42:21  1467,25 m/p 105  18,17  178  19,59  330  20,14
   HU-11- 09-07921   H 14 09:43:22  1460,86 m/p 118  15,94  196  17,92  360  18,69

Nagy János                      1.cs. Dt: 340875 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   5h 124,46p    R:  15.   5h 130,95p    T:  17.   5h 136,95p
Összesített E:  14.  21h 547,89p    R:  25.  24h 618,03p    T:  43.  25h 636,05p
   HU-11- 09-07802   H 14 09:31:12  1541,03 m/p   1  36,00    7  35,44    7  35,71
   HU-11- 09-07828   H 14 09:35:24  1512,31 m/p  37  29,83   59  30,62   72  32,58
   HU-09- 09-93272   H 14 09:36:20  1506,08 m/p  66  24,86   93  27,47  121  30,21
   HU-10- 09-01023   H 14 09:43:01  1462,88 m/p 111  17,14  186  18,85  346  19,37
   HU-08- 09-84938   H 14 09:43:05  1462,46 m/p 114  16,63  189  18,57  352  19,08
   HU-11- 09-07843   H 14 09:44:18  1454,87 m/p   0   0,00  218  15,88  395  17,00
   HU-12- D-502304   H 14 09:44:20  1454,66 m/p   0   0,00  221  15,61  399  16,81
   HU-10- 09-01043   H 14 09:44:20  1454,66 m/p   0   0,00  220  15,70  398  16,86

Nagy János                      2.cs. Dt: 340875 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   4h 103,71p    R:  20.   5h 123,82p    T:  23.   5h 131,69p
   HU-13- 09-19904   H 14 09:34:42  1517,02 m/p  21  32,57   39  32,48   47  33,78
   HU-12- 09-14523   H 14 09:34:54  1515,67 m/p  26  31,71   44  32,01   55  33,40
   HU-12- 09-14503   H 14 09:37:21  1499,34 m/p  79  22,63  117  25,25  153  28,67
   HU-12- D-502315   H 14 09:43:03  1462,67 m/p 113  16,80  188  18,66  350  19,17
   HU-08- 09-84936   H 14 09:44:25  1454,14 m/p   0   0,00  223  15,42  402  16,67

Nagy János                      3.cs. Dt: 340875 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  28.   1h  31,89p    R:  39.   2h  48,55p    T:  85.   2h  50,78p
   HU-12- D-502325   H 14 09:34:50  1516,12 m/p  25  31,89   43  32,11   53  33,49
   HU-13- 09-19931   H 14 09:44:06  1456,11 m/p   0   0,00  212  16,44  389  17,29

Nagy Zoltán                     1.cs. Dt: 345699 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 146,41p    R:   5.   5h 149,12p    T:   4.   5h 157,53p
Összesített E:   2.  31h 853,24p    R:   4.  31h 881,13p    T:   8.  32h 906,50p
   HU-12-009-14664   H 14 09:34:44  1538,23 m/p   2  35,83   10  35,17   10  35,57
   HU-12-009-14651   H 14 09:38:20  1513,97 m/p  30  31,03   51  31,36   63  33,01
   HU-11- 09-08104   H 14 09:38:23  1513,64 m/p  31  30,86   52  31,27   64  32,96
   HU-12-009-14671   H 14 09:39:13  1508,14 m/p  51  27,43   74  29,23   97  31,37
   HU-13- 09-19677   H 14 09:42:48  1484,93 m/p  87  21,26  151  22,09  237  24,62

Nagy Zoltán                     2.cs. Dt: 345699 Kg:   7 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  38.   1h  20,57p    R:  71.   1h  21,54p    T: 128.   1h  23,66p
   HU-11- 09-08119   H 14 09:43:21  1481,43 m/p  91  20,57  157  21,54  257  23,66

Péter Szabolcs dr.              1.cs. Dt: 340407 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  21.   2h  45,25p    R:  41.   2h  48,27p    T:  68.   3h  66,01p
Összesített E:  27.  10h 219,42p    R:  52.  12h 268,19p    T: 101.  12h 276,86p
   HU-13- 09-19784   H 14 09:35:22  1510,46 m/p  41  29,14   63  30,25   77  32,34
   HU-13- 09-19746   H 14 09:42:58  1461,18 m/p 117  16,11  195  18,02  358  18,79
   HU-07- D-176392   H 14 09:45:23  1446,18 m/p   0   0,00    0   0,00  439  14,88

Péter Szabolcs dr.              2.cs. Dt: 340407 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  36.   1h  21,09p    R:  68.   1h  22,00p    T: 124.   1h  24,38p
Összesített E:  28.  10h 213,04p    R:  56.  11h 234,95p    T: 105.  13h 253,48p
   HU-12- 09-14747   H 14 09:39:21  1484,22 m/p  88  21,09  152  22,00  242  24,38

Száraz László                   0.cs. Dt: 337468 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
   HU-11- D-403959   T 14 09:34:29  1503,31 m/p  75  23,31  107  26,17  136  29,49
   HU-13- 09-19330   T 14 09:41:09  1459,95 m/p 120  15,60  198  17,74  364  18,50

Száraz László                   1.cs. Dt: 337468 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  24.   2h  42,35p    R:  43.   2h  46,32p    T:  88.   2h  49,29p
Összesített E:  22.  14h 321,51p    R:  38.  15h 365,90p    T:  76.  15h 372,78p
   AU-12-   308-78   T 14 09:33:47  1508,01 m/p  52  27,26   75  29,14   98  31,32
   HU-12- 09-14385   T 14 09:41:33  1457,43 m/p 123  15,09  204  17,18  375  17,97

Száraz László                   2.cs. Dt: 337468 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  39.   1h  18,00p    R:  72.   1h  19,50p    T: 135.   1h  20,09p
Összesített E:  21.  12h 323,08p    R:  42.  12h 330,78p    T:  77.  14h 361,80p
   HU-12- 09-14375   T 14 09:40:00  1467,25 m/p 106  18,00  179  19,50  331  20,09

Száraz László                   4.cs. Dt: 337468 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  31.   1h  26,91p    R:  58.   1h  28,86p    T: 106.   1h  31,18p
   HU-12- 09-14315   T 14 09:33:50  1507,68 m/p  54  26,91   78  28,86  101  31,18

Szöllosi Gábor                  1.cs. Dt: 340659 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 147,43p    R:   4.   5h 152,38p    T:   3.   5h 161,92p
Összesített E:   6.  25h 748,47p    R:   8.  27h 802,88p    T:  13.  28h 832,25p
   HU-11- 09-07882   T 14 09:34:25  1517,98 m/p  20  32,74   38  32,57   44  33,93
   HU-11- 09-07851   T 14 09:35:00  1514,04 m/p  29  31,20   49  31,55   61  33,11
   HU-12- 09-14541   T 14 09:35:05  1513,48 m/p  32  30,69   53  31,18   65  32,91
   HU-11- 09-07876   T 14 09:35:59  1507,45 m/p  55  26,74   79  28,77  102  31,13
   HU-10- 09-01061   T 14 09:36:04  1506,90 m/p  59  26,06   84  28,31  108  30,84
   HU-12- 09-14527   H 14 09:36:09  1506,34 m/p  64  25,20   90  27,75  117  30,41
   HU-11- 09-07886   T 14 09:36:17  1505,45 m/p  71  24,00   98  27,01  126  29,97
   HU-12- D-502355   H 14 09:39:19  1485,54 m/p  85  21,60  148  22,37  232  24,86
   HU-12- D-502356   H 14 09:40:00  1481,13 m/p  92  20,40  158  21,45  260  23,51

Szöllosi Gábor                  2.cs. Dt: 340659 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   5h 140,74p    R:   9.   5h 144,77p    T:  10.   5h 152,04p
   HU-13- 09-19993   H 14 09:33:09  1526,59 m/p   9  34,63   23  33,96   26  34,79
   HU-09- 09-93208   H 14 09:34:46  1515,61 m/p  27  31,54   45  31,92   56  33,35
   HU-13- 09-19987   H 14 09:35:08  1513,14 m/p  35  30,17   56  30,90   68  32,77
   HU-09- 09-93246   H 14 09:36:05  1506,79 m/p  61  25,71   86  28,12  111  30,70
   HU-12- D-502363   H 14 09:41:52  1469,20 m/p 102  18,69  175  19,87  324  20,43
   HU-09- 09-93206   H 14 09:43:12  1460,80 m/p 119  15,77  197  17,83  361  18,64

Szöllosi Gábor                  3.cs. Dt: 340659 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   5h 124,80p    R:  16.   5h 129,75p    T:  18.   5h 136,51p
   HU-10- 09-01068   T 14 09:33:03  1527,28 m/p   8  34,80   22  34,05   24  34,89
   HU-09- 09-93244   T 14 09:34:57  1514,38 m/p  28  31,37   48  31,64   60  33,16
   HU-11- 09-07854   T 14 09:36:54  1501,36 m/p  76  23,14  113  25,62  148  28,91
   HU-10- 09-01080   T 14 09:41:44  1470,05 m/p 100  19,03  173  20,05  321  20,57
   HU-12- D-502359   T 14 09:43:02  1461,85 m/p 115  16,46  191  18,39  354  18,98
   HU-13- 09-19984   T 14 09:43:04  1461,64 m/p 116  16,29  193  18,20  356  18,88

Tomori László                   1.cs. Dt: 341202 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h 143,66p    R:   6.   5h 146,72p    T:   8.   5h 153,87p
Összesített E:  16.  18h 508,78p    R:  26.  21h 574,65p    T:  49.  21h 581,89p
   HU-13- D-605841   T 14 09:34:27  1520,17 m/p  15  33,60   30  33,31   35  34,36
   HU-11- D-402609   T 14 09:34:58  1516,68 m/p  23  32,23   41  32,29   50  33,64
   HU-13- D-601901   H 14 09:35:02  1516,23 m/p  24  32,06   42  32,20   51  33,59
   HU-11- D-402629   T 14 09:36:22  1507,30 m/p  56  26,57   80  28,68  103  31,08
   HU-11- D-401304   H 14 09:41:50  1471,76 m/p  99  19,20  171  20,24  308  21,20
   RO-11-  0365766   T 14 09:45:48  1447,00 m/p   0   0,00    0   0,00  433  15,17

Tomori László                   2.cs. Dt: 341202 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   3h  71,83p    R:  26.   4h  92,54p    T:  38.   5h 113,85p
Összesített E:  10.  23h 620,80p    R:  15.  27h 716,96p    T:  25.  28h 742,87p
   HU-10- 09-01175   T 14 09:35:28  1513,31 m/p  34  30,34   55  30,99   67  32,82
   HU-12- D-502213   H 14 09:36:24  1507,08 m/p  58  26,23   82  28,49  106  30,94
   HU-11- D-402603   H 14 09:44:02  1457,92 m/p 122  15,26  203  17,27  373  18,06
   HU-12- D-502208   H 14 09:44:33  1454,71 m/p   0   0,00  219  15,79  397  16,91
   HU-13-  O-19284   T 14 09:45:49  1446,90 m/p   0   0,00    0   0,00  434  15,12

Tomori László                   3.cs. Dt: 341202 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   5h 130,29p    R:  11.   5h 138,01p    T:  12.   5h 146,58p
   HU-12- D-502274   T 14 09:34:57  1516,79 m/p  22  32,40   40  32,38   48  33,73
   HU-11- 09-08301   H 14 09:36:14  1508,19 m/p  50  27,60   73  29,33   96  31,42
   HU-12- D-502211   H 14 09:36:17  1507,85 m/p  53  27,09   76  29,05   99  31,27
   HU-11- D-402620   H 14 09:36:27  1506,74 m/p  62  25,54   87  28,03  113  30,60
   HU-11- D-401376   H 14 09:43:05  1463,86 m/p 108  17,66  182  19,22  342  19,56
   HU-11- D-402622   H 14 09:43:10  1463,34 m/p 109  17,49  184  19,04  344  19,46
   RO-11-  0365769   T 14 09:45:46  1447,20 m/p   0   0,00    0   0,00  431  15,27

Tomori László                   4.cs. Dt: 341202 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   3h  82,45p    R:  30.   3h  83,99p    T:  53.   3h  86,78p
   HU-13- D-601915   H 14 09:33:53  1524,02 m/p  12  34,11   26  33,68   30  34,60
   HU-13- D-601940   T 14 09:34:31  1519,72 m/p  16  33,43   31  33,22   37  34,26
   HU-13-  O-19506   H 14 09:44:07  1457,40 m/p 124  14,91  205  17,09  376  17,92

Tomori László                   5.cs. Dt: 341202 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  34.   1h  23,66p    R:  61.   1h  26,64p    T: 110.   1h  29,78p
   HU-13- D-601922   H 14 09:36:43  1504,97 m/p  73  23,66  102  26,64  130  29,78

Tagszövetségi díjlista
   1. Fejos Csaba                    1.cs. A64 HU 11-09-10915    H 1546,52 m/p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 13-09-20417    H 1545,21 m/p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-09-09206    H 1544,05 m/p
   4. Gazsi Károly                   2.cs. A36 HU 12-D-502609    H 1543,81 m/p
   5. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-13- D-619010   T 1543,18 m/p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 12-09-15546    H 1541,74 m/p
   7. Nagy János                     1.cs. A23 HU-11- 09-07802   H 1541,03 m/p
   8. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402861    H 1539,86 m/p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402857    H 1539,62 m/p
  10. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-12-009-14664   H 1538,23 m/p
  11. Fazekas István ifj.            1.cs. A23 HU-11- D-400918   T 1534,67 m/p
  12. Bajtek Tibor                   6.cs. A23 HU-12- D-505966   T 1534,39 m/p
  13. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-13- D-603946   T 1534,07 m/p
  14. Kovágó Gábor                   1.cs. A50 HU-12- D-535220   H 1533,54 m/p
  15. Bajtek Tibor                   5.cs. A23 HU-13- D-603909   T 1532,47 m/p
  16. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU 12-09-17044    H 1532,42 m/p
  17. Szabó Elek                     2.cs. R38 HU 13-09-21416    H 1532,31 m/p
  18. Katona József                  1.cs. A36 HU 13-09-20260    H 1530,25 m/p
  19. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-11- 09-07714   H 1530,10 m/p
  20. Katona József                  1.cs. A36 HU 13-09-20231    H 1530,01 m/p
  21. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 12-D-561969    H 1529,91 m/p
  22. Tóth Sándor                    2.cs. A64 HU-13- D-619005   H 1528,24 m/p
  23. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-10- D-255443   H 1528,13 m/p
  24. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23 HU-10- 09-01068   T 1527,28 m/p
  25. Kovágó Gábor                   2.cs. A50 HU-12- D-535216   T 1526,64 m/p
  26. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-13- 09-19993   H 1526,59 m/p
  27. Bajtek Tibor                   6.cs. A23 HU-12- D-505979   T 1526,40 m/p
  28. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-12- D-505929   T 1526,30 m/p
  29. Kiss József                    1.cs. V10 HU 12-07-34922    H 1524,29 m/p
  30. Tomori László                  4.cs. A23 HU-13- D-601915   H 1524,02 m/p
  31. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-13- D-601656   H 1522,07 m/p
  32. Babicz József                  1.cs. A64 HU-11- 09-11103   H 1522,00 m/p
  33. Futó Ferenc                    1.cs. A04 HU 09-07-19332    H 1521,66 m/p
  34. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-13- D-603990   T 1521,17 m/p
  35. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13- D-605841   T 1520,17 m/p
  36. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10 HU 11-D-345939    H 1519,87 m/p
  37. Tomori László                  4.cs. A23 HU-13- D-601940   T 1519,72 m/p
  38. Huszár Péter                   1.cs. A23 HU-11- D-400753   H 1519,13 m/p
  39. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-11- 09-07926   H 1518,86 m/p
  40. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 10-09-01947    H 1518,66 m/p
  41. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 12-09-15563    H 1518,31 m/p
  42. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-11- 09-07729   H 1518,29 m/p
  43. Mészáros László                1.cs. A36 HU 09-D-224307    H 1518,03 m/p
  44. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-11- 09-07882   T 1517,98 m/p
  45. Dorner György                  1.cs. A12 HU 10-D-253614    H 1517,34 m/p
  46. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 12-D-462578    H 1517,11 m/p
  47. Nagy János                     2.cs. A23 HU-13- 09-19904   H 1517,02 m/p
  48. Tomori László                  3.cs. A23 HU-12- D-502274   T 1516,79 m/p
  49. Fogarassy Sándor               1.cs. A26 HU-10- D-293380   H 1516,70 m/p
  50. Tomori László                  1.cs. A23 HU-11- D-402609   T 1516,68 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Fejos Csaba                    1.cs. A64 HU 11-09-10915    H 1546,52 m/p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 13-09-20417    H 1545,21 m/p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-09-09206    H 1544,05 m/p
   4. Gazsi Károly                   2.cs. A36 HU 12-D-502609    H 1543,81 m/p
   5. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-13- D-619010   T 1543,18 m/p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 12-09-15546    H 1541,74 m/p
   7. Nagy János                     1.cs. A23 HU-11- 09-07802   H 1541,03 m/p
   8. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402861    H 1539,86 m/p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402857    H 1539,62 m/p
  10. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-12-009-14664   H 1538,23 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    5 h.  166,93 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  165,52 p
   3. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  161,92 p
   4. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.  157,53 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  157,29 p
   6. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.  156,96 p
   7. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  156,61 p
   8. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  153,87 p
   9. Szabó Elek                     1.cs. R38    5 h.  153,05 p
  10. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.  152,04 p
  11. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  151,74 p
  12. Tomori László                  3.cs. A23    5 h.  146,58 p
  13. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.  146,20 p
  14. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  143,07 p
  15. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    5 h.  142,06 p
  16. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  137,77 p
  17. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.  136,95 p
  18. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    5 h.  136,51 p
  19. Kovágó Gábor                   5.cs. A50    5 h.  135,21 p
  20. Kovágó Gábor                   6.cs. A50    5 h.  134,10 p
  21. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.  133,48 p
  22. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    5 h.  132,21 p
  23. Nagy János                     2.cs. A23    5 h.  131,69 p
  24. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    4 h.  131,23 p
  25. Huszár Péter                   2.cs. A23    5 h.  130,58 p
  26. Katona József                  1.cs. A36    4 h.  129,57 p
  27. Sztrehovszki László            1.cs. A04    5 h.  128,94 p
  28. Zámbó János                    1.cs. A04    5 h.  126,15 p
  29. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    5 h.  123,93 p
  30. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  122,03 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    5 h.  159,43 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  158,12 p
   3. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  152,75 p
   4. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  152,38 p
   5. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.  149,12 p
   6. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  146,72 p
   7. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.  146,44 p
   8. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  145,42 p

A verseny A23 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   6.cs.    5 h.  157,21 p
   2. Szöllosi Gábor                 1.cs.    5 h.  147,43 p
   3. Nagy Zoltán                    1.cs.    5 h.  146,41 p
   4. Tomori László                  1.cs.    5 h.  143,66 p
   5. Molnár Pál                     1.cs.    5 h.  141,60 p
   6. Szöllosi Gábor                 2.cs.    5 h.  140,74 p
   7. Tomori László                  3.cs.    5 h.  130,29 p
   8. Bajtek Tibor                   1.cs.    5 h.  126,00 p
   9. Szöllosi Gábor                 3.cs.    5 h.  124,80 p
  10. Nagy János                     1.cs.    5 h.  124,46 p
  11. Huszár Péter                   1.cs.    5 h.  123,43 p
  12. Huszár Péter                   2.cs.    5 h.  121,02 p
  13. Fazekas István ifj.            1.cs.    4 h.  120,68 p
  14. Ledacs Kiss Imre               1.cs.    5 h.  116,05 p
  15. Bajtek Tibor                   2.cs.    4 h.  115,71 p
  16. Nagy János                     2.cs.    4 h.  103,71 p
  17. Bajtek Tibor                   5.cs.    4 h.   98,56 p
  18. Tomori László                  4.cs.    3 h.   82,45 p
  19. Tomori László                  2.cs.    3 h.   71,83 p
  20. Ledacs Kiss Imre               2.cs.    3 h.   64,28 p
  21. Péter Szabolcs dr.             1.cs.    2 h.   45,25 p
  22. Gavaldik József                1.cs.    2 h.   44,75 p
  23. Bálint Attila                  2.cs.    2 h.   43,37 p
  24. Száraz László                  1.cs.    2 h.   42,35 p
  25. Kalocsai András                1.cs.    2 h.   42,18 p
  26. Fazekas István ifj.            3.cs.    2 h.   38,92 p
  27. Moravcsik Lénárd               1.cs.    2 h.   34,11 p
  28. Nagy János                     3.cs.    1 h.   31,89 p
  29. Molnár Pál                     2.cs.    1 h.   28,80 p
  30. Ledacs Kiss Imre               3.cs.    1 h.   28,29 p
  31. Száraz László                  4.cs.    1 h.   26,91 p
  32. Bálint Attila                  1.cs.    1 h.   24,17 p
  33. Fazekas István ifj.            2.cs.    1 h.   23,83 p
  34. Tomori László                  5.cs.    1 h.   23,66 p
  35. Huszár Péter                   3.cs.    1 h.   22,80 p
  36. Péter Szabolcs dr.             2.cs.    1 h.   21,09 p
  37. Kollár György                  1.cs.    1 h.   20,74 p
  38. Nagy Zoltán                    2.cs.    1 h.   20,57 p
  39. Száraz László                  2.cs.    1 h.   18,00 p
  40. Bohacsek András                1.cs.    1 h.   16,97 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    9 h.  270,67 p
   2. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    9 h.  238,07 p
   3. Hegyi László                   1.cs. A04    9 h.  193,49 p
   4. Nagy János                     1.cs. A23    8 h.  187,62 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    6 h.  182,63 p
   6. Tomori László                  3.cs. A23    7 h.  181,31 p
   7. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    7 h.  177,12 p
   8. Kovágó Gábor                   6.cs. A50    7 h.  175,73 p
   9. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    6 h.  170,68 p
  10. Tomori László                  1.cs. A23    6 h.  169,04 p
  11. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  165,52 p
  12. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    6 h.  158,24 p
  13. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    6 h.  158,15 p
  14. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.  157,53 p
  15. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.  156,96 p
  16. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  156,61 p
  17. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    6 h.  155,39 p
  18. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    6 h.  154,39 p
  19. Szabó Elek                     1.cs. R38    5 h.  153,05 p
  20. Kovágó Gábor                   5.cs. A50    6 h.  152,89 p
  21. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  151,74 p
  22. Sztrehovszki László            1.cs. A04    6 h.  145,03 p
  23. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  143,07 p
  24. Fodor László                   1.cs. A04    6 h.  134,47 p
  25. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    5 h.  132,21 p
  26. Nagy János                     2.cs. A23    5 h.  131,69 p
  27. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    4 h.  131,23 p
  28. Japport Zoltán                 1.cs. A50    6 h.  131,05 p
  29. Huszár Péter                   2.cs. A23    5 h.  130,58 p
  30. Katona József                  1.cs. A36    4 h.  129,57 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    9 h.  250,96 p
   2. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    7 h.  197,31 p
   3. Nagy János                     1.cs. A23    8 h.  178,14 p
   4. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    6 h.  162,60 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  158,12 p
   6. Tomori László                  3.cs. A23    6 h.  157,05 p
   7. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  152,75 p
   8. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    6 h.  152,68 p

A verseny A23 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 1.cs.    9 h.  238,63 p
   2. Bajtek Tibor                   6.cs.    6 h.  178,98 p
   3. Szöllosi Gábor                 2.cs.    6 h.  156,51 p
   4. Tomori László                  3.cs.    6 h.  147,78 p
   5. Nagy Zoltán                    1.cs.    5 h.  146,41 p
   6. Tomori László                  1.cs.    5 h.  143,66 p
   7. Molnár Pál                     1.cs.    5 h.  141,60 p
   8. Szöllosi Gábor                 3.cs.    6 h.  141,09 p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs.    5 h.  126,00 p
  10. Nagy János                     1.cs.    5 h.  124,46 p
  11. Huszár Péter                   1.cs.    5 h.  123,43 p
  12. Huszár Péter                   2.cs.    5 h.  121,02 p
  13. Fazekas István ifj.            1.cs.    4 h.  120,68 p
  14. Ledacs Kiss Imre               1.cs.    5 h.  116,05 p
  15. Bajtek Tibor                   2.cs.    4 h.  115,71 p
  16. Nagy János                     2.cs.    4 h.  103,71 p
  17. Bajtek Tibor                   5.cs.    4 h.   98,56 p
  18. Tomori László                  4.cs.    3 h.   82,45 p
  19. Tomori László                  2.cs.    3 h.   71,83 p
  20. Ledacs Kiss Imre               2.cs.    3 h.   64,28 p
  21. Péter Szabolcs dr.             1.cs.    2 h.   45,25 p
  22. Gavaldik József                1.cs.    2 h.   44,75 p
  23. Bálint Attila                  2.cs.    2 h.   43,37 p
  24. Száraz László                  1.cs.    2 h.   42,35 p
  25. Kalocsai András                1.cs.    2 h.   42,18 p
  26. Fazekas István ifj.            3.cs.    2 h.   38,92 p
  27. Moravcsik Lénárd               1.cs.    2 h.   34,11 p
  28. Nagy János                     3.cs.    1 h.   31,89 p
  29. Molnár Pál                     2.cs.    1 h.   28,80 p
  30. Ledacs Kiss Imre               3.cs.    1 h.   28,29 p
  31. Száraz László                  4.cs.    1 h.   26,91 p
  32. Bálint Attila                  1.cs.    1 h.   24,17 p
  33. Fazekas István ifj.            2.cs.    1 h.   23,83 p
  34. Tomori László                  5.cs.    1 h.   23,66 p
  35. Huszár Péter                   3.cs.    1 h.   22,80 p
  36. Péter Szabolcs dr.             2.cs.    1 h.   21,09 p
  37. Kollár György                  1.cs.    1 h.   20,74 p
  38. Nagy Zoltán                    2.cs.    1 h.   20,57 p
  39. Száraz László                  2.cs.    1 h.   18,00 p
  40. Bohacsek András                1.cs.    1 h.   16,97 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  06.14. Melk

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   15 h.  414,71 p
   2. Molnár Pál                     1.cs. A23   15 h.  400,53 p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   14 h.  394,28 p
   4. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   15 h.  390,39 p
   5. Japport Zoltán                 2.cs. A50   15 h.  386,76 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36   14 h.  382,28 p
   7. Tomori László                  3.cs. A23   14 h.  381,08 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   13 h.  376,43 p
   9. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   14 h.  375,84 p
  10. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   13 h.  367,62 p
  11. Japport Zoltán                 1.cs. A50   14 h.  366,72 p
  12. Zámbó János                    1.cs. A04   15 h.  362,10 p
  13. Fejos Csaba                    1.cs. A64   14 h.  360,15 p
  14. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   14 h.  356,46 p
  15. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   14 h.  355,71 p
  16. Sztrehovszki László            1.cs. A04   14 h.  355,32 p
  17. Petho László                   1.cs. A12   15 h.  348,92 p
  18. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   12 h.  346,83 p
  19. Huszár Péter                   1.cs. A23   12 h.  341,10 p
  20. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   13 h.  335,47 p
  21. Kovágó Gábor                   5.cs. A50   13 h.  329,97 p
  22. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   14 h.  323,08 p
  23. Gazsi Károly                   1.cs. A36   11 h.  320,40 p
  24. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   13 h.  318,10 p
  25. Kancsár József                 1.cs. A12   11 h.  316,92 p
  26. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   12 h.  309,36 p
  27. Huszár Péter                   2.cs. A23   12 h.  307,42 p
  28. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   11 h.  304,25 p
  29. Nagy János                     2.cs. A23   12 h.  303,49 p
  30. Szabó Elek                     1.cs. R38   12 h.  299,92 p
  31. Nagy János                     1.cs. A23   14 h.  294,15 p
  32. Japport Zoltán                 4.cs. A50   12 h.  293,48 p
  33. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   12 h.  291,95 p
  34. Tóth Sándor                    1.cs. A64   10 h.  289,82 p
  35. Kovágó Gábor                   6.cs. A50   11 h.  289,59 p
  36. Tomori László                  2.cs. A23   13 h.  285,87 p
  37. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   12 h.  284,43 p
  38. Pap és fia                     1.cs. A36   12 h.  283,33 p
  39. Hegyi László                   1.cs. A04   11 h.  282,20 p
  40. Mészáros László                1.cs. A36   12 h.  280,21 p
  41. Kovágó Gábor                   3.cs. A50   11 h.  277,50 p
  42. Katona József                  1.cs. A36   10 h.  275,66 p
  43. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  265,83 p
  44. Csörgi László                  1.cs. A50   11 h.  255,96 p

Hatvan II. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Molnár Pál                     1.cs. A23   15 h.  390,25 p
   2. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   14 h.  387,24 p
   3. Mészáros Mihály                1.cs. A36   15 h.  384,63 p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   14 h.  384,11 p
   5. Tomori László                  3.cs. A23   14 h.  366,37 p
   6. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   13 h.  364,38 p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   13 h.  352,85 p
   8. Fejos Csaba                    1.cs. A64   14 h.  350,83 p
   9. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   13 h.  348,64 p
  10. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   13 h.  331,45 p
  11. Huszár Péter                   1.cs. A23   12 h.  327,14 p
  12. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   13 h.  326,88 p

A23 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   1.cs.   14 h.  365,78 p
   2. Molnár Pál                     1.cs.   15 h.  365,03 p
   3. Bajtek Tibor                   6.cs.   13 h.  355,98 p
   4. Nagy Zoltán                    1.cs.   13 h.  349,25 p
   5. Tomori László                  3.cs.   14 h.  341,77 p
   6. Fazekas István ifj.            1.cs.   13 h.  325,57 p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs.   12 h.  320,58 p
   8. Huszár Péter                   1.cs.   12 h.  308,50 p
   9. Szöllosi Gábor                 2.cs.   12 h.  293,13 p
  10. Ledacs Kiss Imre               1.cs.   12 h.  287,50 p
  11. Huszár Péter                   2.cs.   12 h.  277,95 p
  12. Bajtek Tibor                   2.cs.   10 h.  271,47 p
  13. Bajtek Tibor                   5.cs.   10 h.  253,62 p
  14. Nagy János                     2.cs.   10 h.  242,44 p
  15. Fejos Zsolt                    1.cs.    9 h.  233,01 p
  16. Szöllosi Gábor                 3.cs.    9 h.  226,08 p
  17. Ledacs Kiss Imre               2.cs.    9 h.  204,39 p
  18. Fejos Zsolt                    3.cs.    7 h.  189,56 p
  19. Tomori László                  2.cs.    8 h.  187,77 p
  20. Tomori László                  1.cs.    7 h.  186,79 p
  21. Gavaldik József                3.cs.    8 h.  184,30 p
  22. Nagy János                     1.cs.    8 h.  179,78 p
  23. Péter Szabolcs dr.             1.cs.    8 h.  171,67 p
  24. Gavaldik József                1.cs.    7 h.  163,09 p
  25. Moravcsik Lénárd               1.cs.    8 h.  161,40 p
  26. Száraz László                  1.cs.    8 h.  161,23 p
  27. Lengyel János                  1.cs.    7 h.  161,06 p
  28. Kollár György                  1.cs.    6 h.  156,79 p
  29. Fejos Zsolt                    4.cs.    6 h.  156,08 p
  30. Jánosi Pál                     1.cs.    7 h.  148,14 p
  31. Jánosi Pál                     2.cs.    6 h.  147,72 p
  32. Ledacs Kiss Imre               3.cs.    6 h.  146,68 p
  33. Fejos Zsolt                    2.cs.    6 h.  143,48 p
  34. Bálint Attila                  2.cs.    6 h.  141,70 p
  35. Tomori László                  4.cs.    5 h.  139,05 p
  36. Fazekas István ifj.            2.cs.    7 h.  136,80 p
  37. Bajtek Tibor                   4.cs.    6 h.  132,65 p
  38. Tóth Lajos                     1.cs.    6 h.  127,94 p
  39. Tomori László                  5.cs.    6 h.  127,65 p
  40. Száraz László                  2.cs.    5 h.  125,64 p
  41. Száraz László                  3.cs.    5 h.  123,57 p
  42. Molnár Pál                     2.cs.    5 h.  121,30 p
  43. Kalocsai András                1.cs.    5 h.  121,03 p
  44. Huszár Péter                   3.cs.    5 h.  110,83 p
  45. Ledacs Kiss Imre               4.cs.    3 h.   85,46 p
  46. Fazekas István ifj.            3.cs.    4 h.   84,62 p
  47. Jánosi Pál                     3.cs.    3 h.   78,23 p
  48. Bajtek Tibor                   3.cs.    3 h.   77,83 p
  49. Száraz László                  4.cs.    3 h.   73,79 p
  50. Nagy János                     3.cs.    2 h.   63,19 p
  51. Gavaldik József                4.cs.    2 h.   59,27 p
  52. Péter Szabolcs dr.             2.cs.    3 h.   58,21 p
  53. Bálint Attila                  1.cs.    2 h.   49,79 p
  54. Nagy Zoltán                    2.cs.    2 h.   45,40 p
  55. Jánosi Pál                     4.cs.    2 h.   39,98 p
  56. Molnár Pál                     3.cs.    1 h.   26,59 p
  57. Gavaldik József                2.cs.    1 h.   26,46 p
  58. Fazekas István ifj.            4.cs.    1 h.   25,94 p
  59. Moravcsik Lénárd               2.cs.    1 h.   20,60 p
  60. Fazekas István id.             1.cs.    1 h.   20,02 p
  61. Bohacsek András                1.cs.    1 h.   16,97 p
  62. Péter Szabolcs dr.             3.cs.    1 h.   15,89 p
  63. Bajtek Tibor                   7.cs.    1 h.   14,86 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.07. Straubing
  06.14. Melk

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   34 h.  970,02 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36   32 h.  962,64 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   31 h.  952,87 p
   4. Katona József                  1.cs. A36   30 h.  940,54 p
   5. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   31 h.  933,68 p
   6. Kiss József                    1.cs. V10   31 h.  931,94 p
   7. Sztrehovszki László            1.cs. A04   30 h.  922,58 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   32 h.  906,50 p
   9. Molnár Pál                     1.cs. A23   31 h.  895,95 p
  10. Gazsi Károly                   1.cs. A36   28 h.  882,89 p
  11. Zámbó János                    1.cs. A04   31 h.  866,62 p
  12. Huszár Péter                   2.cs. A23   29 h.  837,95 p
  13. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   28 h.  832,25 p
  14. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   29 h.  826,61 p
  15. Huszár Péter                   1.cs. A23   28 h.  822,84 p
  16. Japport Zoltán                 2.cs. A50   29 h.  814,57 p
  17. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   27 h.  793,81 p
  18. Kancsár József                 1.cs. A12   27 h.  793,52 p
  19. Dorner György                  1.cs. A12   24 h.  781,25 p
  20. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   27 h.  778,94 p
  21. Fehér László                   1.cs. A12   28 h.  776,35 p
  22. Fodor László                   1.cs. A04   27 h.  763,19 p
  23. Petho László                   1.cs. A12   30 h.  747,90 p
  24. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   27 h.  746,01 p
  25. Tomori László                  2.cs. A23   28 h.  742,87 p
  26. Hegyi László                   1.cs. A04   26 h.  731,82 p
  27. Fejos Csaba                    1.cs. A64   27 h.  729,57 p
  28. Mészáros László                1.cs. A36   27 h.  718,20 p
  29. Boda Ákos                      1.cs. A50   26 h.  715,23 p
  30. Kaszás László                  1.cs. A26   23 h.  711,39 p
  31. Szabó Elek                     1.cs. R38   27 h.  701,88 p
  32. Jánosi Pál                     1.cs. A23   27 h.  701,29 p
  33. Pap és fia                     1.cs. A36   26 h.  696,63 p
  34. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   26 h.  693,63 p
  35. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   23 h.  684,19 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   33 h.  961,46 p
   2. Katona József                  1.cs. A36   30 h.  929,40 p
   3. Molnár Pál                     1.cs. A23   32 h.  907,51 p
   4. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   31 h.  881,13 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   28 h.  870,25 p
   6. Huszár Péter                   2.cs. A23   29 h.  832,28 p
   7. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   29 h.  826,35 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   27 h.  802,88 p
   9. Huszár Péter                   1.cs. A23   27 h.  792,98 p

A23 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Molnár Pál                     1.cs.   31 h.  860,20 p
   2. Nagy Zoltán                    1.cs.   31 h.  853,24 p
   3. Huszár Péter                   2.cs.   28 h.  789,08 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs.   28 h.  782,40 p
   5. Huszár Péter                   1.cs.   27 h.  763,41 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs.   25 h.  748,47 p
   7. Fazekas István ifj.            1.cs.   26 h.  722,66 p
   8. Ledacs Kiss Imre               1.cs.   26 h.  696,66 p
   9. Fejos Zsolt                    2.cs.   24 h.  644,88 p
  10. Tomori László                  2.cs.   23 h.  620,80 p
  11. Jánosi Pál                     1.cs.   23 h.  618,76 p
  12. Bajtek Tibor                   1.cs.   23 h.  616,22 p
  13. Bajtek Tibor                   2.cs.   20 h.  556,73 p
  14. Nagy János                     1.cs.   21 h.  547,89 p
  15. Ledacs Kiss Imre               2.cs.   20 h.  537,73 p
  16. Tomori László                  1.cs.   18 h.  508,78 p
  17. Gavaldik József                1.cs.   18 h.  470,33 p
  18. Fazekas István ifj.            2.cs.   17 h.  414,07 p
  19. Jánosi Pál                     2.cs.   15 h.  410,40 p
  20. Kalocsai András                1.cs.   14 h.  378,14 p
  21. Száraz László                  2.cs.   12 h.  323,08 p
  22. Száraz László                  1.cs.   14 h.  321,51 p
  23. Kollár György                  1.cs.   12 h.  316,03 p
  24. Lengyel János                  1.cs.   11 h.  292,97 p
  25. Moravcsik Lénárd               1.cs.   12 h.  268,08 p
  26. Molnár Pál                     2.cs.    8 h.  227,94 p
  27. Péter Szabolcs dr.             1.cs.   10 h.  219,42 p
  28. Péter Szabolcs dr.             2.cs.   10 h.  213,04 p
  29. Tóth Lajos                     1.cs.    8 h.  189,74 p
  30. Bálint Attila                  1.cs.    7 h.  182,90 p
  31. Nagy László                    1.cs.    6 h.  175,97 p
  32. Bohacsek András                1.cs.    6 h.  141,28 p
  33. Fazekas István id.             1.cs.    4 h.   91,33 p
  34. Kalocsai András                2.cs.    3 h.   65,70 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.07. Straubing
  06.14. Melk

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   39 h. 1112,42 p
   2. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   38 h. 1082,50 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   39 h. 1075,22 p
   4. Dorner György                  1.cs. A12   34 h. 1043,05 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   35 h. 1030,60 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23   37 h. 1009,92 p
   7. Katona József                  1.cs. A36   33 h. 1001,40 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   33 h.  995,84 p
   9. Sztrehovszki László            1.cs. A04   33 h.  985,13 p
  10. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   35 h.  975,95 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   34 h.  975,54 p
  12. Gazsi Károly                   1.cs. A36   31 h.  934,26 p
  13. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   34 h.  930,30 p
  14. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   32 h.  911,91 p
  15. Japport Zoltán                 2.cs. A50   33 h.  890,38 p
  16. Zámbó János                    1.cs. A04   32 h.  883,96 p
  17. Huszár Péter                   1.cs. A23   31 h.  883,55 p
  18. Fehér László                   1.cs. A12   33 h.  881,40 p
  19. Huszár Péter                   2.cs. A23   31 h.  879,13 p
  20. Fodor László                   1.cs. A04   31 h.  846,19 p
  21. Hegyi László                   1.cs. A04   31 h.  837,55 p
  22. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   30 h.  827,28 p
  23. Kancsár József                 1.cs. A12   28 h.  825,52 p
  24. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   31 h.  823,06 p
  25. Kaszás László                  1.cs. A26   27 h.  792,09 p
  26. Tomori László                  2.cs. A23   30 h.  781,70 p
  27. Petho László                   1.cs. A12   31 h.  764,68 p
  28. Mészáros László                1.cs. A36   29 h.  753,17 p
  29. Fejos Csaba                    1.cs. A64   28 h.  750,13 p
  30. Boda Ákos                      1.cs. A50   27 h.  743,64 p
  31. Pap és fia                     1.cs. A36   28 h.  740,44 p
  32. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   27 h.  735,94 p
  33. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   26 h.  714,80 p
  34. Szabó Elek                     1.cs. R38   27 h.  701,88 p
  35. Jánosi Pál                     1.cs. A23   27 h.  701,29 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   36 h. 1034,34 p
   2. Molnár Pál                     1.cs. A23   37 h. 1005,97 p
   3. Katona József                  1.cs. A36   33 h.  992,42 p
   4. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   34 h.  947,07 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   33 h.  930,51 p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   34 h.  913,29 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36   30 h.  901,46 p
   8. Huszár Péter                   2.cs. A23   31 h.  874,09 p
   9. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   31 h.  867,95 p

A23 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Molnár Pál                     1.cs.   35 h.  936,02 p
   2. Nagy Zoltán                    1.cs.   33 h.  899,07 p
   3. Szöllosi Gábor                 1.cs.   30 h.  852,99 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs.   31 h.  833,50 p
   5. Huszár Péter                   2.cs.   30 h.  829,69 p
   6. Huszár Péter                   1.cs.   29 h.  806,26 p
   7. Fazekas István ifj.            1.cs.   27 h.  738,11 p
   8. Ledacs Kiss Imre               1.cs.   27 h.  715,55 p
   9. Fejos Zsolt                    2.cs.   26 h.  678,33 p
  10. Bajtek Tibor                   1.cs.   25 h.  656,90 p
  11. Tomori László                  2.cs.   24 h.  640,33 p
  12. Jánosi Pál                     1.cs.   23 h.  618,76 p
  13. Bajtek Tibor                   2.cs.   20 h.  556,73 p
  14. Ledacs Kiss Imre               2.cs.   21 h.  553,51 p
  15. Nagy János                     1.cs.   21 h.  547,89 p
  16. Tomori László                  1.cs.   18 h.  508,78 p
  17. Gavaldik József                1.cs.   18 h.  470,33 p
  18. Fazekas István ifj.            2.cs.   18 h.  433,51 p
  19. Jánosi Pál                     2.cs.   16 h.  428,76 p
  20. Kalocsai András                1.cs.   14 h.  378,14 p
  21. Száraz László                  2.cs.   12 h.  323,08 p
  22. Száraz László                  1.cs.   14 h.  321,51 p
  23. Kollár György                  1.cs.   12 h.  316,03 p
  24. Lengyel János                  1.cs.   11 h.  292,97 p
  25. Moravcsik Lénárd               1.cs.   12 h.  268,08 p
  26. Molnár Pál                     2.cs.    8 h.  227,94 p
  27. Péter Szabolcs dr.             1.cs.   10 h.  219,42 p
  28. Péter Szabolcs dr.             2.cs.   10 h.  213,04 p
  29. Tóth Lajos                     1.cs.    8 h.  189,74 p
  30. Bálint Attila                  1.cs.    7 h.  182,90 p
  31. Nagy László                    1.cs.    6 h.  175,97 p
  32. Bohacsek András                1.cs.    6 h.  141,28 p
  33. Fazekas István id.             1.cs.    4 h.   91,33 p
  34. Kalocsai András                2.cs.    3 h.   65,70 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  3h  94,11p
  2. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  3h  91,76p
  3. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-10- D-255443   H  3h  91,40p
  4. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257423   H  3h  87,49p
  5. Hegyi László                   A04 HU 10-D-253086    H  3h  86,15p
  6. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535220   H  3h  85,35p
  7. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  3h  85,20p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  3h  84,99p
  9. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14664   H  3h  83,95p
 10. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10915    H  3h  83,69p
 11. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505659   H  3h  83,67p
 12. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603949   H  3h  81,16p
 13. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  3h  80,19p
 14. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09- 09-93208   H  3h  77,60p
 15. Nagy János                     A23 HU-09- 09-93272   H  3h  77,55p
 16. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12- D-502355   H  3h  77,19p
 17. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-293380   H  3h  76,77p
 18. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  3h  76,56p
 19. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32680    H  3h  76,28p
 20. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07729   H  3h  75,34p
 21. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531043   H  3h  74,74p
 22. Horváth János                  A04 HU 11-D-344960    H  3h  74,46p
 23. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502010   H  3h  72,62p
 24. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  3h  72,46p
 25. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  3h  71,35p
 26. Mészáros László                A36 HU 08-09-87025    H  3h  70,54p
 27. Nagy Varga Viktor              R38 HU 13-D-619437    H  3h  69,43p
 28. Kevés Károly                   V10 HU 08-07-18533    H  3h  69,40p
 29. Nagy János                     A23 HU-12- 09-14503   H  3h  68,43p
 30. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-293382   H  3h  67,00p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01061   T  3h  91,39p
  2. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  3h  86,24p
  3. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400918   T  3h  83,61p
  4. Száraz László                  A23 AU-12-   308-78   T  3h  78,44p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-700280   T  3h  78,15p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  3h  76,80p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  3h  75,12p
  8. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  3h  75,01p
  9. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  3h  74,93p
 10. Tomori László                  A23 HU-13- D-605841   T  3h  73,83p
 11. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  3h  73,68p
 12. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  3h  72,78p
 13. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505688   T  3h  71,77p
 14. Tomori László                  A23 HU-12- D-502274   T  3h  70,58p
 15. Molnár Pál                     A23 HU-13- D-602264   T  3h  67,76p
 16. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01080   T  3h  67,24p
 17. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  3h  61,39p
 18. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  3h  57,57p
 19. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  3h  55,64p
 20. Moravcsik Lénárd               A23 HU-11- 09-07909   T  3h  54,15p
 21. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  2h  68,11p
 22. Tóth Sándor                    A64 HU-13- D-619010   T  2h  67,96p
 23. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505929   T  2h  67,41p
 24. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  2h  66,30p
 25. Bajtek Tibor                   A23 HU-11- D-400534   T  2h  65,28p
 26. Tomori László                  A23 HU-13- D-601940   T  2h  64,65p
 27. Japport Zoltán                 A50 HU-11- D-397011   T  2h  64,41p
 28. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-  O-19524   T  2h  63,82p
 29. Jánosi Pál                     A23 HU-09- 09-92429   T  2h  63,42p
 30. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07876   T  2h  61,81p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  3h  92,53p
  2. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  3h  89,02p
  3. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257423   H  3h  83,57p
  4. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10915    H  3h  82,54p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  3h  82,03p
  6. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14664   H  3h  81,47p
  7. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  3h  81,37p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505659   H  3h  80,25p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603949   H  3h  77,76p
 10. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  3h  76,17p
 11. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09- 09-93208   H  3h  74,77p
 12. Nagy János                     A23 HU-09- 09-93272   H  3h  73,94p
 13. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12- D-502355   H  3h  73,92p
 14. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07729   H  3h  72,74p
 15. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  3h  71,67p
 16. Mészáros László                A36 HU 08-09-87025    H  3h  70,30p
 17. Nagy Varga Viktor              R38 HU 13-D-619437    H  3h  64,60p
 18. Nagy János                     A23 HU-12- 09-14503   H  3h  63,29p
 19. Bajtek Tibor                   A23 HU-11- D-402200   H  3h  62,71p
 20. Nagy János                     A23 HU-11- 09-07828   H  3h  61,10p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01061   T  3h  88,66p
  2. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  3h  82,77p
  3. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400918   T  3h  82,43p
  4. Száraz László                  A23 AU-12-   308-78   T  3h  75,33p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  3h  71,84p
  6. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  3h  71,65p
  7. Tomori László                  A23 HU-13- D-605841   T  3h  70,86p
  8. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  3h  70,04p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505688   T  3h  69,50p
 10. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  3h  68,94p
 11. Tomori László                  A23 HU-12- D-502274   T  3h  67,32p
 12. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01080   T  3h  66,53p
 13. Molnár Pál                     A23 HU-13- D-602264   T  3h  66,08p
 14. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  3h  52,98p
 15. Moravcsik Lénárd               A23 HU-11- 09-07909   T  3h  51,59p
 16. Tóth Sándor                    A64 HU-13- D-619010   T  2h  69,34p
 17. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505929   T  2h  67,85p
 18. Bajtek Tibor                   A23 HU-11- D-400534   T  2h  64,63p
 19. Tomori László                  A23 HU-13- D-601940   T  2h  64,28p
 20. Jánosi Pál                     A23 HU-09- 09-92429   T  2h  64,23p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  3h  85,72p
  2. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257423   H  3h  79,35p
  3. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  3h  78,20p
  4. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14664   H  3h  78,08p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505659   H  3h  75,09p
  6. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  3h  70,45p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12- D-502355   H  3h  69,49p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09- 09-93208   H  3h  68,92p
  9. Nagy János                     A23 HU-09- 09-93272   H  3h  66,82p
 10. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07729   H  3h  66,81p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01061   T  3h  84,50p
  2. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400918   T  3h  79,13p
  3. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  3h  78,66p
  4. Száraz László                  A23 AU-12-   308-78   T  3h  68,83p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  3h  66,27p
  6. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  3h  62,48p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505929   T  2h  68,10p
  8. Jánosi Pál                     A23 HU-09- 09-92429   T  2h  63,74p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-11- D-400534   T  2h  63,52p
 10. Tomori László                  A23 HU-13- D-601940   T  2h  63,01p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  7h 218,45p
  2. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  6h 203,35p
  3. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  6h 198,23p
  4. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255202   H  6h 186,11p
  5. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  6h 184,41p
  6. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32680    H  6h 177,30p
  7. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  6h 175,98p
  8. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  6h 173,91p
  9. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  6h 167,03p
 10. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  6h 165,91p
 11. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19021    H  6h 164,62p
 12. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502012   H  6h 163,16p
 13. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255248   H  6h 158,76p
 14. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  6h 158,63p
 15. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257423   H  6h 154,24p
 16. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29424    H  6h 150,41p
 17. Mészáros Mihály                A36 HU 09-09-95488    H  6h 148,85p
 18. Szabó Elek                     R38 HU 10-09-05425    H  6h 147,23p
 19. Petho László                   A12 HU 11-D-344510    H  6h 145,54p
 20. Gavaldik József                A23 HU-10- 09-01658   H  6h 144,84p
 21. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  5h 171,60p
 22. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  5h 165,36p
 23. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  5h 163,99p
 24. Zámbó János                    A04 HU 11-O-6865      H  5h 163,92p
 25. Horváth János                  A04 HU 12-D-463210    H  5h 163,65p
 26. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  5h 161,34p
 27. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34113   H  5h 156,41p
 28. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37975   H  5h 156,16p
 29. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  5h 155,86p
 30. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  5h 153,31p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  7h 203,96p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  6h 163,28p
  3. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  6h 161,74p
  4. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  6h 161,18p
  5. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  6h 160,83p
  6. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  6h 156,47p
  7. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  6h 145,53p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  6h 142,78p
  9. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  5h 181,46p
 10. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  5h 161,21p
 11. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  5h 154,75p
 12. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  5h 150,62p
 13. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  5h 149,26p
 14. Száraz László                  A23 AU-12-   308-78   T  5h 148,69p
 15. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  5h 141,29p
 16. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562253   T  5h 134,81p
 17. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  5h 133,50p
 18. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530608   T  5h 131,27p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  5h 130,67p
 20. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  5h 129,42p
 21. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  5h 128,92p
 22. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  5h 128,29p
 23. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505688   T  5h 114,56p
 24. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  5h 108,06p
 25. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  4h 145,50p
 26. Fodor László                   A04 HU 12-D-462417    T  4h 133,83p
 27. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34445   T  4h 131,32p
 28. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535206   T  4h 131,23p
 29. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  4h 129,30p
 30. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562179   T  4h 125,60p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  7h 218,18p
  2. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  6h 204,45p
  3. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  6h 196,86p
  4. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  6h 179,72p
  5. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  6h 174,43p
  6. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  6h 173,70p
  7. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502012   H  6h 162,10p
  8. Gavaldik József                A23 HU-10- 09-01667   H  6h 153,01p
  9. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  6h 151,49p
 10. Mészáros Mihály                A36 HU 09-09-95488    H  6h 143,90p
 11. Szabó Elek                     R38 HU 10-09-05425    H  6h 143,04p
 12. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  5h 173,07p
 13. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  5h 158,05p
 14. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  5h 152,25p
 15. Nagy Varga Viktor              R38 HU 12-D-503557    H  5h 148,46p
 16. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07702   H  5h 146,84p
 17. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  5h 143,53p
 18. Nagy Zoltán                    A23 HU-11- 09-08099   H  5h 141,50p
 19. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34787    H  5h 141,21p
 20. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505685   H  5h 136,43p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  7h 201,29p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  6h 163,60p
  3. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  6h 160,60p
  4. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  6h 158,74p
  5. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  6h 142,05p
  6. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  5h 155,64p
  7. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  5h 154,80p
  8. Száraz László                  A23 AU-12-   308-78   T  5h 143,71p
  9. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562253   T  5h 133,69p
 10. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  5h 130,20p
 11. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  5h 124,20p
 12. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505688   T  5h 111,61p
 13. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  4h 144,26p
 14. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  4h 125,08p
 15. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562179   T  4h 124,86p
 16. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07886   T  4h 122,22p
 17. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  4h 115,72p
 18. Babicz József                  A64 HU-11- 09-10896   T  4h 113,01p
 19. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-574859    T  4h 112,28p
 20. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400943   T  4h 110,45p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  7h 211,75p
  2. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  6h 169,24p
  3. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502012   H  6h 153,50p
  4. Gavaldik József                A23 HU-10- 09-01667   H  6h 144,32p
  5. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  5h 151,65p
  6. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  5h 146,57p
  7. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07702   H  5h 141,49p
  8. Nagy Zoltán                    A23 HU-11- 09-08099   H  5h 135,86p
  9. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14664   H  5h 126,08p
 10. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257423   H  5h 123,48p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  7h 192,13p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  6h 157,57p
  3. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  6h 150,66p
  4. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  5h 152,23p
  5. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  5h 151,38p
  6. Száraz László                  A23 AU-12-   308-78   T  5h 133,46p
  7. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562253   T  5h 127,87p
  8. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  5h 120,13p
  9. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  4h 139,51p
 10. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562179   T  4h 119,49p