Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A64 Szentmártonkáta
Első adat felvétele: 2014.06.17 18:34:43
Az adatok utolsó módosítása: 2014.06.18 18:32:16
A lista kiadásának időpontja: 2014.06.18 18:36:41
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.07.17 18:34:43
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 07 verseny 

Feleresztés helye: Melk
Feleresztés ideje: 2014.06.14 05:50
Időjárás         : Napos, szeles
Kisérő           : Kovács József
Központi táv     : 331000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 36
Legkisebb pont   : 14,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A04 Kartal              9   17   145   29   36   1521,66   1474,88   1470,74
A12 Aszód              12   18   143   29   36   1517,34   1471,43   1450,17
A26 Kartal              8   14   115   23   29   1516,70   1435,25   1407,82
A50 Zsámbok            11   30   258   52   65   1533,54   1470,92   1454,72
V10 Hatvan             11   23   200   40   50   1524,29   1407,93   1389,34
Hatvan I.              51  102   861  172  215   1533,54   1457,40   1440,63
A23 Nagykáta           21   56   506  101  127   1541,03   1469,29   1456,18
A36 Tápiószecso        15   26   205   41   51   1545,21   1444,19   1436,15
A64 Szentmártonkáta    10   14   112   22   28   1546,52   1461,84   1446,14
R38 Jászberény          8   14   112   22   28   1532,42   1474,72   1445,62
Hatvan II.             54  110   935  187  234   1546,52   1462,72   1448,61
Tagszövetségben       105  212  1796  359  449   1546,52   1461,15   1445,09

A64 egyesületi díjlista
   1. Fejos Csaba                    1.cs. HU 11-09-10915    H 1546,52 m/p
   2. Tóth Sándor                    1.cs. HU-13- D-619010   T 1543,18 m/p
   3. Tóth Sándor                    2.cs. HU-13- D-619005   H 1528,24 m/p
   4. Babicz József                  1.cs. HU-11- 09-11103   H 1522,00 m/p
   5. Kaló Imre                      1.cs. HU-12- D-530225   H 1514,82 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Babicz István                   1.cs. Dt: 336349 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   1h  14,40p    R:   0.   0h   0,00p    T: 147.   1h  14,79p
Összesített E:  13.   4h  93,33p    R:  80.   2h  52,04p    T: 155.   3h  66,03p
   HU-11- 09-10853   H 14 09:42:35  1446,14 m/p  28  14,40    0   0,00  441  14,79

Babicz József                   1.cs. Dt: 336540 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h  86,40p    R:  29.   4h  85,13p    T:  52.   4h  88,85p
Összesített E:   6.  19h 455,92p    R:  34.  17h 393,46p    T:  71.  18h 407,85p
   HU-11- 09-11103   H 14 09:31:07  1522,00 m/p   4  33,60   28  33,50   32  34,51
   HU-12- D-538937   H 14 09:40:13  1461,84 m/p  22  19,20  192  18,29  355  18,93
   HU-12- D-561732   H 14 09:40:18  1461,31 m/p  23  18,40  194  18,11  357  18,84
   HU-12- D-561747   T 14 09:41:33  1453,42 m/p  27  15,20  225  15,23  404  16,57

Dósa József                     1.cs. Dt: 332566 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  48,00p    R:  45.   2h  46,04p    T:  86.   2h  50,35p
Összesített E:   4.  16h 479,79p    R:  29.  16h 451,27p    T:  70.  15h 428,65p
   HU-11- D-402713   H 14 09:31:27  1501,77 m/p  11  28,00  112  25,71  145  29,06
   HU-11- D-402768   H 14 09:35:54  1472,18 m/p  21  20,00  170  20,33  306  21,29

Fejos Csaba                     1.cs. Dt: 336498 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h  97,60p    R:  25.   4h  93,20p    T:  49.   4h  98,05p
Összesített E:   1.  28h 811,23p    R:  12.  28h 738,35p    T:  27.  27h 729,57p
   HU 11-09-10915    H 14 09:27:35  1546,52 m/p   1  36,00    1  36,00    1  36,00
   HU 11-09-10921    T 14 09:34:51  1496,54 m/p  12  27,20  122  24,78  173  27,71
   HU 11-09-10907    H 14 09:41:06  1456,07 m/p  24  17,60  213  16,35  390  17,24
   HU 09-09-97189    H 14 09:41:16  1455,02 m/p  25  16,80  216  16,07  393  17,10

Fejos Csaba                     2.cs. Dt: 336498 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  39,20p    R:  50.   2h  39,46p    T:  96.   2h  43,89p
Összesített E:  10.  14h 310,43p    R:  57.  10h 229,66p    T: 106.  11h 251,68p
   HU 13-07-37632    H 14 09:35:27  1492,56 m/p  17  23,20  136  23,48  191  26,84
   HU 13-07-37655    T 14 09:41:17  1454,92 m/p  26  16,00  217  15,98  394  17,05

Fejos Károly                    1.cs. Dt: 336190 Kg:   9 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:   0.   0h   0,00p    T: 148.   1h  14,74p
Összesített E:   5.  20h 476,98p    R:  37.  16h 366,66p    T:  72.  18h 401,90p
   HU 12-07-34809    H 14 09:42:28  1446,12 m/p   0   0,00    0   0,00  442  14,74

Kaló Imre                       1.cs. Dt: 335902 Kg:   5 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   1h  32,80p    R:  56.   1h  31,74p    T: 103.   1h  33,20p
Összesített E:  12.   4h 106,33p    R:  72.   4h 102,94p    T: 147.   4h  99,93p
   HU-12- D-530225   H 14 09:31:44  1514,82 m/p   5  32,80   47  31,74   59  33,20

Szollos Béla                    1.cs. Dt: 335430 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  76,80p    R:  33.   3h  72,58p    T:  59.   3h  80,90p
Összesített E:   2.  23h 711,02p    R:  22.  22h 655,79p    T:  41.  21h 639,15p
   HU 11-D-346703    H 14 09:32:56  1504,62 m/p   9  29,60  104  26,45  132  29,68
   HU 11-09-11030    H 14 09:34:23  1494,90 m/p  14  25,60  125  24,50  177  27,51
   HU 12-07-34787    H 14 09:36:25  1481,47 m/p  19  21,60  156  21,63  256  23,71

Szollos Béla                    2.cs. Dt: 335430 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h  80,00p    R:  32.   3h  74,72p    T:  56.   3h  82,93p
Összesített E:   8.  16h 380,18p    R:  50.  13h 294,95p    T: 100.  11h 280,65p
   HU 08-09-86981    T 14 09:32:42  1506,20 m/p   7  31,20   92  27,56  119  30,31
   HU 13-D-619074    H 14 09:34:12  1496,12 m/p  13  26,40  123  24,69  174  27,66
   HU 12-D-530240    H 14 09:35:47  1485,63 m/p  18  22,40  147  22,47  230  24,96

Tóth Sándor                     1.cs. Dt: 336645 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   3h  97,60p    R:  28.   3h  91,40p    T:  50.   3h  96,92p
Összesített E:   3.  24h 692,80p    R:  23.  23h 643,68p    T:  42.  23h 637,82p
   HU-13- D-619010   T 14 09:28:09  1543,18 m/p   2  35,20    5  35,63    5  35,81
   HU-11- D-397211   T 14 09:33:17  1507,70 m/p   6  32,00   77  28,95  100  31,23
   HU-13- D-619029   H 14 09:33:40  1505,12 m/p   8  30,40  100  26,82  128  29,88

Tóth Sándor                     2.cs. Dt: 336645 Kg:   3 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   1h  34,40p    R:  55.   1h  34,15p    T: 100.   1h  34,99p
Összesített E:  11.   4h 107,18p    R:  74.   3h  90,22p    T: 146.   4h 103,32p
   HU-13- D-619005   H 14 09:30:17  1528,24 m/p   3  34,40   21  34,15   22  34,99

Zakar Menyhért                  1.cs. Dt: 336648 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   4h  98,40p    R:  24.   4h  95,80p    T:  42.   4h 107,27p
Összesített E:   9.  12h 334,91p    R:  48.  12h 308,59p    T:  91.  12h 323,52p
   HU 13-D-596416    H 14 09:33:45  1504,57 m/p  10  28,80  105  26,36  133  29,64
   HU 11-D-437075    H 14 09:35:22  1493,78 m/p  15  24,80  128  24,23  182  27,27
   HU 12-D-561706    T 14 09:35:24  1493,56 m/p  16  24,00  130  24,04  184  27,18
   HU 11-09-09480    T 14 09:37:30  1479,77 m/p  20  20,80  161  21,17  267  23,18

Tagszövetségi díjlista
   1. Fejos Csaba                    1.cs. A64 HU 11-09-10915    H 1546,52 m/p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 13-09-20417    H 1545,21 m/p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-09-09206    H 1544,05 m/p
   4. Gazsi Károly                   2.cs. A36 HU 12-D-502609    H 1543,81 m/p
   5. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-13- D-619010   T 1543,18 m/p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 12-09-15546    H 1541,74 m/p
   7. Nagy János                     1.cs. A23 HU-11- 09-07802   H 1541,03 m/p
   8. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402861    H 1539,86 m/p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402857    H 1539,62 m/p
  10. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-12-009-14664   H 1538,23 m/p
  11. Fazekas István ifj.            1.cs. A23 HU-11- D-400918   T 1534,67 m/p
  12. Bajtek Tibor                   6.cs. A23 HU-12- D-505966   T 1534,39 m/p
  13. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-13- D-603946   T 1534,07 m/p
  14. Kovágó Gábor                   1.cs. A50 HU-12- D-535220   H 1533,54 m/p
  15. Bajtek Tibor                   5.cs. A23 HU-13- D-603909   T 1532,47 m/p
  16. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU 12-09-17044    H 1532,42 m/p
  17. Szabó Elek                     2.cs. R38 HU 13-09-21416    H 1532,31 m/p
  18. Katona József                  1.cs. A36 HU 13-09-20260    H 1530,25 m/p
  19. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-11- 09-07714   H 1530,10 m/p
  20. Katona József                  1.cs. A36 HU 13-09-20231    H 1530,01 m/p
  21. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 12-D-561969    H 1529,91 m/p
  22. Tóth Sándor                    2.cs. A64 HU-13- D-619005   H 1528,24 m/p
  23. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-10- D-255443   H 1528,13 m/p
  24. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23 HU-10- 09-01068   T 1527,28 m/p
  25. Kovágó Gábor                   2.cs. A50 HU-12- D-535216   T 1526,64 m/p
  26. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-13- 09-19993   H 1526,59 m/p
  27. Bajtek Tibor                   6.cs. A23 HU-12- D-505979   T 1526,40 m/p
  28. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-12- D-505929   T 1526,30 m/p
  29. Kiss József                    1.cs. V10 HU 12-07-34922    H 1524,29 m/p
  30. Tomori László                  4.cs. A23 HU-13- D-601915   H 1524,02 m/p
  31. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-13- D-601656   H 1522,07 m/p
  32. Babicz József                  1.cs. A64 HU-11- 09-11103   H 1522,00 m/p
  33. Futó Ferenc                    1.cs. A04 HU 09-07-19332    H 1521,66 m/p
  34. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-13- D-603990   T 1521,17 m/p
  35. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13- D-605841   T 1520,17 m/p
  36. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10 HU 11-D-345939    H 1519,87 m/p
  37. Tomori László                  4.cs. A23 HU-13- D-601940   T 1519,72 m/p
  38. Huszár Péter                   1.cs. A23 HU-11- D-400753   H 1519,13 m/p
  39. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-11- 09-07926   H 1518,86 m/p
  40. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 10-09-01947    H 1518,66 m/p
  41. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 12-09-15563    H 1518,31 m/p
  42. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-11- 09-07729   H 1518,29 m/p
  43. Mészáros László                1.cs. A36 HU 09-D-224307    H 1518,03 m/p
  44. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-11- 09-07882   T 1517,98 m/p
  45. Dorner György                  1.cs. A12 HU 10-D-253614    H 1517,34 m/p
  46. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 12-D-462578    H 1517,11 m/p
  47. Nagy János                     2.cs. A23 HU-13- 09-19904   H 1517,02 m/p
  48. Tomori László                  3.cs. A23 HU-12- D-502274   T 1516,79 m/p
  49. Fogarassy Sándor               1.cs. A26 HU-10- D-293380   H 1516,70 m/p
  50. Tomori László                  1.cs. A23 HU-11- D-402609   T 1516,68 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Fejos Csaba                    1.cs. A64 HU 11-09-10915    H 1546,52 m/p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 13-09-20417    H 1545,21 m/p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-09-09206    H 1544,05 m/p
   4. Gazsi Károly                   2.cs. A36 HU 12-D-502609    H 1543,81 m/p
   5. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-13- D-619010   T 1543,18 m/p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 12-09-15546    H 1541,74 m/p
   7. Nagy János                     1.cs. A23 HU-11- 09-07802   H 1541,03 m/p
   8. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402861    H 1539,86 m/p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402857    H 1539,62 m/p
  10. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-12-009-14664   H 1538,23 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    5 h.  166,93 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  165,52 p
   3. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  161,92 p
   4. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.  157,53 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  157,29 p
   6. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.  156,96 p
   7. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  156,61 p
   8. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  153,87 p
   9. Szabó Elek                     1.cs. R38    5 h.  153,05 p
  10. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.  152,04 p
  11. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  151,74 p
  12. Tomori László                  3.cs. A23    5 h.  146,58 p
  13. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.  146,20 p
  14. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  143,07 p
  15. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    5 h.  142,06 p
  16. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  137,77 p
  17. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.  136,95 p
  18. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    5 h.  136,51 p
  19. Kovágó Gábor                   5.cs. A50    5 h.  135,21 p
  20. Kovágó Gábor                   6.cs. A50    5 h.  134,10 p
  21. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.  133,48 p
  22. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    5 h.  132,21 p
  23. Nagy János                     2.cs. A23    5 h.  131,69 p
  24. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    4 h.  131,23 p
  25. Huszár Péter                   2.cs. A23    5 h.  130,58 p
  26. Katona József                  1.cs. A36    4 h.  129,57 p
  27. Sztrehovszki László            1.cs. A04    5 h.  128,94 p
  28. Zámbó János                    1.cs. A04    5 h.  126,15 p
  29. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    5 h.  123,93 p
  30. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  122,03 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    5 h.  159,43 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  158,12 p
   3. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  152,75 p
   4. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  152,38 p
   5. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.  149,12 p
   6. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  146,72 p
   7. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.  146,44 p
   8. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  145,42 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Zakar Menyhért                 1.cs.    4 h.   98,40 p
   2. Fejos Csaba                    1.cs.    4 h.   97,60 p
   3. Tóth Sándor                    1.cs.    3 h.   97,60 p
   4. Babicz József                  1.cs.    4 h.   86,40 p
   5. Szollos Béla                   2.cs.    3 h.   80,00 p
   6. Szollos Béla                   1.cs.    3 h.   76,80 p
   7. Dósa József                    1.cs.    2 h.   48,00 p
   8. Fejos Csaba                    2.cs.    2 h.   39,20 p
   9. Tóth Sándor                    2.cs.    1 h.   34,40 p
  10. Kaló Imre                      1.cs.    1 h.   32,80 p
  11. Babicz István                  1.cs.    1 h.   14,40 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    9 h.  270,67 p
   2. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    9 h.  238,07 p
   3. Hegyi László                   1.cs. A04    9 h.  193,49 p
   4. Nagy János                     1.cs. A23    8 h.  187,62 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    6 h.  182,63 p
   6. Tomori László                  3.cs. A23    7 h.  181,31 p
   7. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    7 h.  177,12 p
   8. Kovágó Gábor                   6.cs. A50    7 h.  175,73 p
   9. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    6 h.  170,68 p
  10. Tomori László                  1.cs. A23    6 h.  169,04 p
  11. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  165,52 p
  12. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    6 h.  158,24 p
  13. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    6 h.  158,15 p
  14. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.  157,53 p
  15. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.  156,96 p
  16. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  156,61 p
  17. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    6 h.  155,39 p
  18. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    6 h.  154,39 p
  19. Szabó Elek                     1.cs. R38    5 h.  153,05 p
  20. Kovágó Gábor                   5.cs. A50    6 h.  152,89 p
  21. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  151,74 p
  22. Sztrehovszki László            1.cs. A04    6 h.  145,03 p
  23. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  143,07 p
  24. Fodor László                   1.cs. A04    6 h.  134,47 p
  25. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    5 h.  132,21 p
  26. Nagy János                     2.cs. A23    5 h.  131,69 p
  27. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    4 h.  131,23 p
  28. Japport Zoltán                 1.cs. A50    6 h.  131,05 p
  29. Huszár Péter                   2.cs. A23    5 h.  130,58 p
  30. Katona József                  1.cs. A36    4 h.  129,57 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    9 h.  250,96 p
   2. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    7 h.  197,31 p
   3. Nagy János                     1.cs. A23    8 h.  178,14 p
   4. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    6 h.  162,60 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  158,12 p
   6. Tomori László                  3.cs. A23    6 h.  157,05 p
   7. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  152,75 p
   8. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    6 h.  152,68 p

A verseny A64 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Zakar Menyhért                 1.cs.    4 h.   98,40 p
   2. Fejos Csaba                    1.cs.    4 h.   97,60 p
   3. Tóth Sándor                    1.cs.    3 h.   97,60 p
   4. Babicz József                  1.cs.    4 h.   86,40 p
   5. Szollos Béla                   2.cs.    3 h.   80,00 p
   6. Szollos Béla                   1.cs.    3 h.   76,80 p
   7. Dósa József                    1.cs.    2 h.   48,00 p
   8. Fejos Csaba                    2.cs.    2 h.   39,20 p
   9. Tóth Sándor                    2.cs.    1 h.   34,40 p
  10. Kaló Imre                      1.cs.    1 h.   32,80 p
  11. Babicz István                  1.cs.    1 h.   14,40 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  06.14. Melk

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   15 h.  414,71 p
   2. Molnár Pál                     1.cs. A23   15 h.  400,53 p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   14 h.  394,28 p
   4. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   15 h.  390,39 p
   5. Japport Zoltán                 2.cs. A50   15 h.  386,76 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36   14 h.  382,28 p
   7. Tomori László                  3.cs. A23   14 h.  381,08 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   13 h.  376,43 p
   9. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   14 h.  375,84 p
  10. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   13 h.  367,62 p
  11. Japport Zoltán                 1.cs. A50   14 h.  366,72 p
  12. Zámbó János                    1.cs. A04   15 h.  362,10 p
  13. Fejos Csaba                    1.cs. A64   14 h.  360,15 p
  14. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   14 h.  356,46 p
  15. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   14 h.  355,71 p
  16. Sztrehovszki László            1.cs. A04   14 h.  355,32 p
  17. Petho László                   1.cs. A12   15 h.  348,92 p
  18. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   12 h.  346,83 p
  19. Huszár Péter                   1.cs. A23   12 h.  341,10 p
  20. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   13 h.  335,47 p
  21. Kovágó Gábor                   5.cs. A50   13 h.  329,97 p
  22. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   14 h.  323,08 p
  23. Gazsi Károly                   1.cs. A36   11 h.  320,40 p
  24. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   13 h.  318,10 p
  25. Kancsár József                 1.cs. A12   11 h.  316,92 p
  26. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   12 h.  309,36 p
  27. Huszár Péter                   2.cs. A23   12 h.  307,42 p
  28. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   11 h.  304,25 p
  29. Nagy János                     2.cs. A23   12 h.  303,49 p
  30. Szabó Elek                     1.cs. R38   12 h.  299,92 p
  31. Nagy János                     1.cs. A23   14 h.  294,15 p
  32. Japport Zoltán                 4.cs. A50   12 h.  293,48 p
  33. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   12 h.  291,95 p
  34. Tóth Sándor                    1.cs. A64   10 h.  289,82 p
  35. Kovágó Gábor                   6.cs. A50   11 h.  289,59 p
  36. Tomori László                  2.cs. A23   13 h.  285,87 p
  37. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   12 h.  284,43 p
  38. Pap és fia                     1.cs. A36   12 h.  283,33 p
  39. Hegyi László                   1.cs. A04   11 h.  282,20 p
  40. Mészáros László                1.cs. A36   12 h.  280,21 p
  41. Kovágó Gábor                   3.cs. A50   11 h.  277,50 p
  42. Katona József                  1.cs. A36   10 h.  275,66 p
  43. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  265,83 p
  44. Csörgi László                  1.cs. A50   11 h.  255,96 p

Hatvan II. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Molnár Pál                     1.cs. A23   15 h.  390,25 p
   2. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   14 h.  387,24 p
   3. Mészáros Mihály                1.cs. A36   15 h.  384,63 p
   4. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   14 h.  384,11 p
   5. Tomori László                  3.cs. A23   14 h.  366,37 p
   6. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   13 h.  364,38 p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   13 h.  352,85 p
   8. Fejos Csaba                    1.cs. A64   14 h.  350,83 p
   9. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   13 h.  348,64 p
  10. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   13 h.  331,45 p
  11. Huszár Péter                   1.cs. A23   12 h.  327,14 p
  12. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   13 h.  326,88 p

A64 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Csaba                    1.cs.   14 h.  367,96 p
   2. Tóth Sándor                    1.cs.   10 h.  300,23 p
   3. Zakar Menyhért                 1.cs.    7 h.  177,94 p
   4. Fejos Csaba                    3.cs.    8 h.  176,71 p
   5. Babicz János                   1.cs.    7 h.  170,55 p
   6. Fejos Károly                   1.cs.    7 h.  167,77 p
   7. Babicz József                  1.cs.    8 h.  151,60 p
   8. Fejos Csaba                    2.cs.    8 h.  143,87 p
   9. Szollos Béla                   1.cs.    6 h.  139,80 p
  10. Dósa József                    1.cs.    4 h.  113,68 p
  11. Szollos Béla                   2.cs.    4 h.   94,62 p
  12. Tóth Sándor                    2.cs.    3 h.   74,97 p
  13. Kaló Imre                      1.cs.    2 h.   58,54 p
  14. Babicz István                  1.cs.    2 h.   41,10 p
  15. Cseri József                   1.cs.    1 h.   14,79 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.07. Straubing
  06.14. Melk

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   34 h.  970,02 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36   32 h.  962,64 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   31 h.  952,87 p
   4. Katona József                  1.cs. A36   30 h.  940,54 p
   5. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   31 h.  933,68 p
   6. Kiss József                    1.cs. V10   31 h.  931,94 p
   7. Sztrehovszki László            1.cs. A04   30 h.  922,58 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   32 h.  906,50 p
   9. Molnár Pál                     1.cs. A23   31 h.  895,95 p
  10. Gazsi Károly                   1.cs. A36   28 h.  882,89 p
  11. Zámbó János                    1.cs. A04   31 h.  866,62 p
  12. Huszár Péter                   2.cs. A23   29 h.  837,95 p
  13. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   28 h.  832,25 p
  14. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   29 h.  826,61 p
  15. Huszár Péter                   1.cs. A23   28 h.  822,84 p
  16. Japport Zoltán                 2.cs. A50   29 h.  814,57 p
  17. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   27 h.  793,81 p
  18. Kancsár József                 1.cs. A12   27 h.  793,52 p
  19. Dorner György                  1.cs. A12   24 h.  781,25 p
  20. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   27 h.  778,94 p
  21. Fehér László                   1.cs. A12   28 h.  776,35 p
  22. Fodor László                   1.cs. A04   27 h.  763,19 p
  23. Petho László                   1.cs. A12   30 h.  747,90 p
  24. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   27 h.  746,01 p
  25. Tomori László                  2.cs. A23   28 h.  742,87 p
  26. Hegyi László                   1.cs. A04   26 h.  731,82 p
  27. Fejos Csaba                    1.cs. A64   27 h.  729,57 p
  28. Mészáros László                1.cs. A36   27 h.  718,20 p
  29. Boda Ákos                      1.cs. A50   26 h.  715,23 p
  30. Kaszás László                  1.cs. A26   23 h.  711,39 p
  31. Szabó Elek                     1.cs. R38   27 h.  701,88 p
  32. Jánosi Pál                     1.cs. A23   27 h.  701,29 p
  33. Pap és fia                     1.cs. A36   26 h.  696,63 p
  34. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   26 h.  693,63 p
  35. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   23 h.  684,19 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   33 h.  961,46 p
   2. Katona József                  1.cs. A36   30 h.  929,40 p
   3. Molnár Pál                     1.cs. A23   32 h.  907,51 p
   4. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   31 h.  881,13 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   28 h.  870,25 p
   6. Huszár Péter                   2.cs. A23   29 h.  832,28 p
   7. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   29 h.  826,35 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   27 h.  802,88 p
   9. Huszár Péter                   1.cs. A23   27 h.  792,98 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fejos Csaba                    1.cs.   28 h.  811,23 p
   2. Szollos Béla                   1.cs.   23 h.  711,02 p
   3. Tóth Sándor                    1.cs.   24 h.  692,80 p
   4. Dósa József                    1.cs.   16 h.  479,79 p
   5. Fejos Károly                   1.cs.   20 h.  476,98 p
   6. Babicz József                  1.cs.   19 h.  455,92 p
   7. Babicz János                   1.cs.   15 h.  385,51 p
   8. Szollos Béla                   2.cs.   16 h.  380,18 p
   9. Zakar Menyhért                 1.cs.   12 h.  334,91 p
  10. Fejos Csaba                    2.cs.   14 h.  310,43 p
  11. Tóth Sándor                    2.cs.    4 h.  107,18 p
  12. Kaló Imre                      1.cs.    4 h.  106,33 p
  13. Babicz István                  1.cs.    4 h.   93,33 p
  14. Cseri József                   1.cs.    3 h.   61,36 p
  15. Babicz János                   2.cs.    1 h.   29,01 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.07. Straubing
  06.14. Melk

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   39 h. 1112,42 p
   2. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   38 h. 1082,50 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   39 h. 1075,22 p
   4. Dorner György                  1.cs. A12   34 h. 1043,05 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   35 h. 1030,60 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23   37 h. 1009,92 p
   7. Katona József                  1.cs. A36   33 h. 1001,40 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   33 h.  995,84 p
   9. Sztrehovszki László            1.cs. A04   33 h.  985,13 p
  10. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   35 h.  975,95 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   34 h.  975,54 p
  12. Gazsi Károly                   1.cs. A36   31 h.  934,26 p
  13. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   34 h.  930,30 p
  14. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   32 h.  911,91 p
  15. Japport Zoltán                 2.cs. A50   33 h.  890,38 p
  16. Zámbó János                    1.cs. A04   32 h.  883,96 p
  17. Huszár Péter                   1.cs. A23   31 h.  883,55 p
  18. Fehér László                   1.cs. A12   33 h.  881,40 p
  19. Huszár Péter                   2.cs. A23   31 h.  879,13 p
  20. Fodor László                   1.cs. A04   31 h.  846,19 p
  21. Hegyi László                   1.cs. A04   31 h.  837,55 p
  22. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   30 h.  827,28 p
  23. Kancsár József                 1.cs. A12   28 h.  825,52 p
  24. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   31 h.  823,06 p
  25. Kaszás László                  1.cs. A26   27 h.  792,09 p
  26. Tomori László                  2.cs. A23   30 h.  781,70 p
  27. Petho László                   1.cs. A12   31 h.  764,68 p
  28. Mészáros László                1.cs. A36   29 h.  753,17 p
  29. Fejos Csaba                    1.cs. A64   28 h.  750,13 p
  30. Boda Ákos                      1.cs. A50   27 h.  743,64 p
  31. Pap és fia                     1.cs. A36   28 h.  740,44 p
  32. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   27 h.  735,94 p
  33. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   26 h.  714,80 p
  34. Szabó Elek                     1.cs. R38   27 h.  701,88 p
  35. Jánosi Pál                     1.cs. A23   27 h.  701,29 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   36 h. 1034,34 p
   2. Molnár Pál                     1.cs. A23   37 h. 1005,97 p
   3. Katona József                  1.cs. A36   33 h.  992,42 p
   4. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   34 h.  947,07 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   33 h.  930,51 p
   6. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   34 h.  913,29 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36   30 h.  901,46 p
   8. Huszár Péter                   2.cs. A23   31 h.  874,09 p
   9. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   31 h.  867,95 p

A64 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Fejos Csaba                    1.cs.   29 h.  833,26 p
   2. Tóth Sándor                    1.cs.   25 h.  711,74 p
   3. Szollos Béla                   1.cs.   23 h.  711,02 p
   4. Dósa József                    1.cs.   16 h.  479,79 p
   5. Fejos Károly                   1.cs.   20 h.  476,98 p
   6. Babicz József                  1.cs.   19 h.  455,92 p
   7. Babicz János                   1.cs.   15 h.  385,51 p
   8. Szollos Béla                   2.cs.   16 h.  380,18 p
   9. Zakar Menyhért                 1.cs.   12 h.  334,91 p
  10. Fejos Csaba                    2.cs.   14 h.  310,43 p
  11. Tóth Sándor                    2.cs.    4 h.  107,18 p
  12. Kaló Imre                      1.cs.    4 h.  106,33 p
  13. Babicz István                  1.cs.    4 h.   93,33 p
  14. Cseri József                   1.cs.    3 h.   61,36 p
  15. Babicz János                   2.cs.    1 h.   29,01 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  3h  94,11p
  2. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  3h  91,76p
  3. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-10- D-255443   H  3h  91,40p
  4. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257423   H  3h  87,49p
  5. Hegyi László                   A04 HU 10-D-253086    H  3h  86,15p
  6. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535220   H  3h  85,35p
  7. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  3h  85,20p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  3h  84,99p
  9. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14664   H  3h  83,95p
 10. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10915    H  3h  83,69p
 11. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505659   H  3h  83,67p
 12. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603949   H  3h  81,16p
 13. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  3h  80,19p
 14. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09- 09-93208   H  3h  77,60p
 15. Nagy János                     A23 HU-09- 09-93272   H  3h  77,55p
 16. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12- D-502355   H  3h  77,19p
 17. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-293380   H  3h  76,77p
 18. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  3h  76,56p
 19. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32680    H  3h  76,28p
 20. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07729   H  3h  75,34p
 21. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531043   H  3h  74,74p
 22. Horváth János                  A04 HU 11-D-344960    H  3h  74,46p
 23. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502010   H  3h  72,62p
 24. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  3h  72,46p
 25. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  3h  71,35p
 26. Mészáros László                A36 HU 08-09-87025    H  3h  70,54p
 27. Nagy Varga Viktor              R38 HU 13-D-619437    H  3h  69,43p
 28. Kevés Károly                   V10 HU 08-07-18533    H  3h  69,40p
 29. Nagy János                     A23 HU-12- 09-14503   H  3h  68,43p
 30. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-293382   H  3h  67,00p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01061   T  3h  91,39p
  2. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  3h  86,24p
  3. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400918   T  3h  83,61p
  4. Száraz László                  A23 AU-12-   308-78   T  3h  78,44p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-700280   T  3h  78,15p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  3h  76,80p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  3h  75,12p
  8. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  3h  75,01p
  9. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  3h  74,93p
 10. Tomori László                  A23 HU-13- D-605841   T  3h  73,83p
 11. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  3h  73,68p
 12. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  3h  72,78p
 13. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505688   T  3h  71,77p
 14. Tomori László                  A23 HU-12- D-502274   T  3h  70,58p
 15. Molnár Pál                     A23 HU-13- D-602264   T  3h  67,76p
 16. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01080   T  3h  67,24p
 17. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  3h  61,39p
 18. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  3h  57,57p
 19. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  3h  55,64p
 20. Moravcsik Lénárd               A23 HU-11- 09-07909   T  3h  54,15p
 21. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  2h  68,11p
 22. Tóth Sándor                    A64 HU-13- D-619010   T  2h  67,96p
 23. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505929   T  2h  67,41p
 24. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  2h  66,30p
 25. Bajtek Tibor                   A23 HU-11- D-400534   T  2h  65,28p
 26. Tomori László                  A23 HU-13- D-601940   T  2h  64,65p
 27. Japport Zoltán                 A50 HU-11- D-397011   T  2h  64,41p
 28. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-  O-19524   T  2h  63,82p
 29. Jánosi Pál                     A23 HU-09- 09-92429   T  2h  63,42p
 30. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07876   T  2h  61,81p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  3h  92,53p
  2. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  3h  89,02p
  3. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257423   H  3h  83,57p
  4. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10915    H  3h  82,54p
  5. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  3h  82,03p
  6. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14664   H  3h  81,47p
  7. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  3h  81,37p
  8. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505659   H  3h  80,25p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603949   H  3h  77,76p
 10. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  3h  76,17p
 11. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09- 09-93208   H  3h  74,77p
 12. Nagy János                     A23 HU-09- 09-93272   H  3h  73,94p
 13. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12- D-502355   H  3h  73,92p
 14. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07729   H  3h  72,74p
 15. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  3h  71,67p
 16. Mészáros László                A36 HU 08-09-87025    H  3h  70,30p
 17. Nagy Varga Viktor              R38 HU 13-D-619437    H  3h  64,60p
 18. Nagy János                     A23 HU-12- 09-14503   H  3h  63,29p
 19. Bajtek Tibor                   A23 HU-11- D-402200   H  3h  62,71p
 20. Nagy János                     A23 HU-11- 09-07828   H  3h  61,10p

Rövid távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01061   T  3h  88,66p
  2. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  3h  82,77p
  3. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400918   T  3h  82,43p
  4. Száraz László                  A23 AU-12-   308-78   T  3h  75,33p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  3h  71,84p
  6. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  3h  71,65p
  7. Tomori László                  A23 HU-13- D-605841   T  3h  70,86p
  8. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  3h  70,04p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505688   T  3h  69,50p
 10. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  3h  68,94p
 11. Tomori László                  A23 HU-12- D-502274   T  3h  67,32p
 12. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01080   T  3h  66,53p
 13. Molnár Pál                     A23 HU-13- D-602264   T  3h  66,08p
 14. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  3h  52,98p
 15. Moravcsik Lénárd               A23 HU-11- 09-07909   T  3h  51,59p
 16. Tóth Sándor                    A64 HU-13- D-619010   T  2h  69,34p
 17. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505929   T  2h  67,85p
 18. Bajtek Tibor                   A23 HU-11- D-400534   T  2h  64,63p
 19. Tomori László                  A23 HU-13- D-601940   T  2h  64,28p
 20. Jánosi Pál                     A23 HU-09- 09-92429   T  2h  64,23p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10915    H  3h  83,94p
  2. Fejos Csaba                    A64 HU 09-09-97189    H  3h  58,91p
  3. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37645    H  2h  58,75p
  4. Dósa József                    A64 HU-11- D-402713   H  2h  58,68p
  5. Fejos Csaba                    A64 HU 09-09-97188    H  2h  55,26p
  6. Fejos Károly                   A64 HU 12-07-34802    H  2h  55,26p
  7. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37632    H  2h  51,23p
  8. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-D-437075    H  2h  50,18p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34787    H  2h  47,95p
 10. Fejos Károly                   A64 HU 11-13-64436    H  2h  36,59p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  3h  76,98p
  2. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  3h  74,96p
  3. Tóth Sándor                    A64 HU-13- D-619010   T  2h  69,58p
  4. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  2h  61,30p
  5. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10912    T  2h  58,31p
  6. Babicz János                   A64 HU 10-D-294784    T  2h  50,98p
  7. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37636    T  2h  40,75p
  8. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37634    T  2h  34,48p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  7h 218,45p
  2. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  6h 203,35p
  3. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  6h 198,23p
  4. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255202   H  6h 186,11p
  5. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  6h 184,41p
  6. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32680    H  6h 177,30p
  7. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  6h 175,98p
  8. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  6h 173,91p
  9. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  6h 167,03p
 10. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  6h 165,91p
 11. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19021    H  6h 164,62p
 12. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502012   H  6h 163,16p
 13. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255248   H  6h 158,76p
 14. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  6h 158,63p
 15. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257423   H  6h 154,24p
 16. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29424    H  6h 150,41p
 17. Mészáros Mihály                A36 HU 09-09-95488    H  6h 148,85p
 18. Szabó Elek                     R38 HU 10-09-05425    H  6h 147,23p
 19. Petho László                   A12 HU 11-D-344510    H  6h 145,54p
 20. Gavaldik József                A23 HU-10- 09-01658   H  6h 144,84p
 21. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  5h 171,60p
 22. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  5h 165,36p
 23. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  5h 163,99p
 24. Zámbó János                    A04 HU 11-O-6865      H  5h 163,92p
 25. Horváth János                  A04 HU 12-D-463210    H  5h 163,65p
 26. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  5h 161,34p
 27. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34113   H  5h 156,41p
 28. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37975   H  5h 156,16p
 29. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  5h 155,86p
 30. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  5h 153,31p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  7h 203,96p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  6h 163,28p
  3. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  6h 161,74p
  4. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  6h 161,18p
  5. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  6h 160,83p
  6. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  6h 156,47p
  7. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  6h 145,53p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  6h 142,78p
  9. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  5h 181,46p
 10. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  5h 161,21p
 11. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  5h 154,75p
 12. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  5h 150,62p
 13. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  5h 149,26p
 14. Száraz László                  A23 AU-12-   308-78   T  5h 148,69p
 15. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  5h 141,29p
 16. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562253   T  5h 134,81p
 17. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  5h 133,50p
 18. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530608   T  5h 131,27p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  5h 130,67p
 20. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  5h 129,42p
 21. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  5h 128,92p
 22. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  5h 128,29p
 23. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505688   T  5h 114,56p
 24. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  5h 108,06p
 25. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  4h 145,50p
 26. Fodor László                   A04 HU 12-D-462417    T  4h 133,83p
 27. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34445   T  4h 131,32p
 28. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535206   T  4h 131,23p
 29. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  4h 129,30p
 30. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562179   T  4h 125,60p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  7h 218,18p
  2. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  6h 204,45p
  3. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  6h 196,86p
  4. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  6h 179,72p
  5. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  6h 174,43p
  6. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  6h 173,70p
  7. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502012   H  6h 162,10p
  8. Gavaldik József                A23 HU-10- 09-01667   H  6h 153,01p
  9. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  6h 151,49p
 10. Mészáros Mihály                A36 HU 09-09-95488    H  6h 143,90p
 11. Szabó Elek                     R38 HU 10-09-05425    H  6h 143,04p
 12. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  5h 173,07p
 13. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  5h 158,05p
 14. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  5h 152,25p
 15. Nagy Varga Viktor              R38 HU 12-D-503557    H  5h 148,46p
 16. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07702   H  5h 146,84p
 17. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  5h 143,53p
 18. Nagy Zoltán                    A23 HU-11- 09-08099   H  5h 141,50p
 19. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34787    H  5h 141,21p
 20. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505685   H  5h 136,43p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  7h 201,29p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  6h 163,60p
  3. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  6h 160,60p
  4. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  6h 158,74p
  5. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  6h 142,05p
  6. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  5h 155,64p
  7. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  5h 154,80p
  8. Száraz László                  A23 AU-12-   308-78   T  5h 143,71p
  9. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562253   T  5h 133,69p
 10. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  5h 130,20p
 11. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  5h 124,20p
 12. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505688   T  5h 111,61p
 13. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  4h 144,26p
 14. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  4h 125,08p
 15. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562179   T  4h 124,86p
 16. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07886   T  4h 122,22p
 17. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  4h 115,72p
 18. Babicz József                  A64 HU-11- 09-10896   T  4h 113,01p
 19. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-574859    T  4h 112,28p
 20. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400943   T  4h 110,45p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34787    H  5h 144,63p
  2. Dósa József                    A64 HU-11- D-402713   H  4h 138,68p
  3. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37645    H  4h 120,50p
  4. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-D-437075    H  4h 110,38p
  5. Fejos Csaba                    A64 HU 09-09-97189    H  4h  89,20p
  6. Dósa József                    A64 HU-11- D-402741   H  3h 103,55p
  7. Fejos Csaba                    A64 HU 10-09-03976    H  3h 102,26p
  8. Szollos Béla                   A64 HU 11-09-11030    H  3h  96,17p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-530249    H  3h  92,12p
 10. Dósa József                    A64 HU-11- D-402768   H  3h  91,99p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  6h 165,95p
  2. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  5h 140,81p
  3. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-574859    T  5h 140,64p
  4. Babicz József                  A64 HU-11- 09-10896   T  4h 126,71p
  5. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10906    T  4h 112,38p
  6. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397202   T  4h 108,35p
  7. Babicz János                   A64 HU 11-09-11012    T  4h 102,10p
  8. Tóth Sándor                    A64 HU-13- D-619010   T  3h 103,74p
  9. Fejos Csaba                    A64 HU 13-07-37673    T  3h  85,48p
 10. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10921    T  3h  84,24p