Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, V10 Hatvan
Első adat felvétele: 2014.06.17 18:34:43
Az adatok utolsó módosítása: 2014.06.18 18:32:16
A lista kiadásának időpontja: 2014.06.18 18:36:52
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.07.17 18:34:43
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 07 verseny 

Feleresztés helye: Melk
Feleresztés ideje: 2014.06.14 05:50
Időjárás         : Napos, szeles
Kisérő           : Kovács József
Központi táv     : 331000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 36
Legkisebb pont   : 14,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A04 Kartal              9   17   145   29   36   1521,66   1474,88   1470,74
A12 Aszód              12   18   143   29   36   1517,34   1471,43   1450,17
A26 Kartal              8   14   115   23   29   1516,70   1435,25   1407,82
A50 Zsámbok            11   30   258   52   65   1533,54   1470,92   1454,72
V10 Hatvan             11   23   200   40   50   1524,29   1407,93   1389,34
Hatvan I.              51  102   861  172  215   1533,54   1457,40   1440,63
A23 Nagykáta           21   56   506  101  127   1541,03   1469,29   1456,18
A36 Tápiószecso        15   26   205   41   51   1545,21   1444,19   1436,15
A64 Szentmártonkáta    10   14   112   22   28   1546,52   1461,84   1446,14
R38 Jászberény          8   14   112   22   28   1532,42   1474,72   1445,62
Hatvan II.             54  110   935  187  234   1546,52   1462,72   1448,61
Tagszövetségben       105  212  1796  359  449   1546,52   1461,15   1445,09

V10 egyesületi díjlista
   1. Kiss József                    1.cs. HU 12-07-34922    H 1524,29 m/p
   2. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. HU 11-D-345939    H 1519,87 m/p
   3. Kiss József                    2.cs. HU 13-07-38866    H 1504,57 m/p
   4. Balázs István                  1.cs. HU 12-D-561588    H 1501,74 m/p
   5. Balázs István                  1.cs. HU 12-D-463678    H 1498,94 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Balázs István                   1.cs. Dt: 334777 Kg:  10 Ók:   4 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 156,64p    R:  14.   5h 124,19p    T:  39.   5h 113,38p
Összesített E:   2.  33h 922,86p    R:  23.  23h 582,99p    T:  53.  22h 543,41p
   HU 12-D-561588    H 14 09:32:53  1501,74 m/p   4  34,68   34  32,67  146  29,01
   HU 12-D-463678    H 14 09:33:18  1498,94 m/p   5  34,24   38  32,27  157  28,48
   HU 11-07-32281    H 14 09:36:53  1475,27 m/p  12  31,15  126  23,38  291  22,02
   HU 12-D-463684    H 14 09:39:11  1460,46 m/p  16  29,39  166  19,35  363  18,55
   HU 11-D-345438    H 14 09:41:12  1447,72 m/p  21  27,18  194  16,52  430  15,32

Balázs Sándor                   1.cs. Dt: 338051 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   5h 111,24p    R:  65.   1h  19,04p    T: 139.   1h  18,16p
Összesített E:   9.  19h 413,55p    R:  77.   5h  95,61p    T: 148.   5h  98,71p
   HU 13-D-619793    T 14 09:41:50  1458,16 m/p  17  28,95  169  19,04  371  18,16
   HU 12-D-464801    H 14 09:46:29  1429,49 m/p  30  23,22    0   0,00    0   0,00
   HU 12-D-463824    H 14 09:47:56  1420,78 m/p  35  21,01    0   0,00    0   0,00
   HU 13-D-619726    H 14 09:48:57  1414,74 m/p  38  19,69    0   0,00    0   0,00
   HU 13-D-619711    T 14 09:50:45  1404,16 m/p  41  18,37    0   0,00    0   0,00
   HU 10-O-1434      T 14 09:53:06  1390,58 m/p  49  14,84    0   0,00    0   0,00

Balázs Sándor                   2.cs. Dt: 338051 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   1h  19,25p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  17.   8h 194,88p    R:  86.   1h  28,83p    T: 166.   2h  43,97p
   HU 13-D-619799    H 14 09:49:46  1409,92 m/p  39  19,25    0   0,00    0   0,00

Balázs Sándor                   3.cs. Dt: 338051 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   1h  33,80p    R:  52.   1h  31,96p    T: 114.   1h  28,33p
   HU 13-D-596548    T 14 09:35:37  1498,34 m/p   6  33,80   41  31,96  160  28,33

Bodonyi Ferenc                  1.cs. Dt: 328027 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  53,93p    R:  50.   2h  33,14p    T: 140.   1h  17,58p
Összesített E:   8.  17h 417,24p    R:  58.  11h 209,28p    T: 133.   8h 161,30p
   HU 10-D-313190    H 14 09:35:11  1456,57 m/p  18  28,51  177  18,24  383  17,58
   HU 09-07-24424    H 14 09:37:32  1441,53 m/p  25  25,42  210  14,90    0   0,00

Bodonyi Ferenc                  2.cs. Dt: 328027 Kg:   9 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   1h  17,49p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  14.  10h 293,10p    R:  59.   8h 208,73p    T: 124.   7h 187,73p
   HU 12-10-73468    T 14 09:43:55  1402,19 m/p  43  17,49    0   0,00    0   0,00

Csikós István                   1.cs. Dt: 327218 Kg:  10 Ók:   4 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   2h  50,84p    R:  63.   1h  20,96p    T: 134.   1h  20,28p
Összesített E:  10.  16h 397,61p    R:  56.  10h 228,66p    T: 123.   8h 190,42p
   HU 11-D-345482    H 14 09:32:51  1468,05 m/p  14  30,27  150  20,96  327  20,28
   HU 12-07-36456    H 14 09:40:27  1419,64 m/p  36  20,57    0   0,00    0   0,00

Csikós István                   2.cs. Dt: 327218 Kg:  10 Ók:   4 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   1h  18,81p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  15.  11h 239,32p    R:  78.   4h  90,21p    T: 154.   3h  66,45p
   HU 13-07-38702    H 14 09:42:22  1407,93 m/p  40  18,81    0   0,00    0   0,00

Detre Gusztáv                   0.cs. Dt: 330740 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
   HU 13-D-619912    H 14 09:40:05  1437,41 m/p  26  24,98    0   0,00    0   0,00

Detre Gusztáv                   1.cs. Dt: 330740 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 156,63p    R:  11.   5h 126,71p    T:  37.   5h 114,37p
Összesített E:   5.  25h 630,93p    R:  40.  16h 361,13p    T:  93.  14h 322,08p
   HU 12-D-464933    H 14 09:31:45  1491,35 m/p   7  33,36   62  29,84  199  26,45
   HU 12-D-464921    H 14 09:32:06  1489,00 m/p   8  32,91   69  29,14  211  25,88
   HU 10-O-1439      H 14 09:32:55  1483,55 m/p  10  32,03   91  26,92  244  24,28
   HU 12-D-463768    H 14 09:33:40  1478,58 m/p  11  31,59  115  24,49  277  22,69
   HU 12-D-464931    H 14 09:38:34  1446,88 m/p  22  26,74  196  16,32  435  15,07
   HU 10-07-24538    H 14 09:45:38  1403,49 m/p  42  17,93    0   0,00    0   0,00
   HU 12-D-463764    H 14 09:47:26  1392,85 m/p  47  15,72    0   0,00    0   0,00
   HU 13-D-619923    H 14 09:48:02  1389,34 m/p  50  14,40    0   0,00    0   0,00

Kevés Károly                    1.cs. Dt: 328165 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h 130,63p    R:  37.   3h  66,21p    T:  73.   3h  61,47p
Összesített E:   3.  30h 851,33p    R:  31.  21h 497,44p    T:  59.  20h 475,65p
   HU 08-07-18533    H 14 09:30:54  1485,58 m/p   9  32,47   84  27,62  231  24,91
   HU 09-07-24374    H 14 09:33:33  1467,97 m/p  15  29,83  151  20,86  328  20,23
   HU 10-D-253993    H 14 09:35:57  1452,38 m/p  19  28,07  182  17,73  409  16,33
   HU 09-07-24355    H 14 09:38:51  1433,97 m/p  29  23,66    0   0,00    0   0,00
   HU 12-07-36436    H 14 09:44:50  1397,44 m/p  45  16,60    0   0,00    0   0,00
   HU 12-07-36443    H 14 09:45:54  1391,12 m/p  48  15,28    0   0,00    0   0,00

Kevés Károly                    2.cs. Dt: 328165 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  53,04p    R:  59.   1h  22,37p    T: 130.   1h  21,39p
Összesített E:  11.  14h 364,08p    R:  72.   6h 144,78p    T: 141.   5h 133,34p
   HU 10-D-253978    H 14 09:32:53  1472,36 m/p  13  30,71  136  22,37  304  21,39
   HU 12-07-36435    H 14 09:40:08  1425,98 m/p  32  22,33    0   0,00    0   0,00

Kiss József                     1.cs. Dt: 327520 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 137,23p    R:  29.   4h  83,45p    T:  84.   2h  50,79p
Összesített E:   1.  35h1172,99p    R:   3.  33h 974,11p    T:   6.  31h 931,94p
   HU 12-07-34922    H 14 09:24:52  1524,29 m/p   1  36,00    4  35,70   29  34,65
   HU 09-07-22956    H 14 09:35:47  1450,59 m/p  20  27,62  185  17,43  413  16,14
   HU 11-07-31278    H 14 09:36:59  1442,93 m/p  23  26,30  206  15,31    0   0,00
   HU 11-07-31286    H 14 09:37:11  1441,66 m/p  24  25,86  209  15,01    0   0,00
   HU 11-07-31268    H 14 09:40:15  1422,45 m/p  34  21,45    0   0,00    0   0,00
   HU 12-07-34928    H 14 09:44:04  1399,26 m/p  44  17,04    0   0,00    0   0,00
   HU 10-07-28026    H 14 09:44:25  1397,17 m/p  46  16,16    0   0,00    0   0,00

Kiss József                     2.cs. Dt: 327520 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   1h  35,12p    R:  49.   1h  33,17p    T: 111.   1h  29,59p
Összesített E:   6.  21h 570,89p    R:  48.  12h 313,71p    T:  97.  12h 306,12p
   HU 13-07-38866    H 14 09:27:41  1504,57 m/p   3  35,12   29  33,17  134  29,59

Kovács József                   1.cs. Dt: 330362 Kg:  10 Ók:   4 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   2h  44,23p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:   7.  18h 466,71p    R:  53.  10h 242,77p    T: 114.   9h 215,12p
   HU 13-07-38981    H 14 09:40:20  1434,01 m/p  28  24,10    0   0,00    0   0,00
   HU 12-D-464118    H 14 09:43:20  1415,57 m/p  37  20,13    0   0,00    0   0,00

Kucsera-Tóth Károly             2.cs. Dt: 331297 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  81,99p    R:  48.   1h  35,50p    T: 102.   1h  34,31p
Összesített E:   4.  24h 719,02p    R:  36.  16h 432,11p    T:  63.  17h 448,96p
   HU 11-D-345939    H 14 09:27:58  1519,87 m/p   2  35,56    6  35,50   36  34,31
   HU 11-D-345937    H 14 09:40:35  1436,71 m/p  27  24,54    0   0,00    0   0,00
   HU 10-D-254805    H 14 09:42:52  1422,62 m/p  33  21,89    0   0,00    0   0,00

Nagy Dezso                      1.cs. Dt: 334191 Kg:  10 Ók:   4 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   1h  22,78p    R:   0.   0h   0,00p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  16.  10h 225,11p    R:  74.   6h 108,06p    T: 151.   4h  76,08p
   HU 11-D-345516    H 14 09:43:58  1428,10 m/p  31  22,78    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Fejos Csaba                    1.cs. A64 HU 11-09-10915    H 1546,52 m/p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 13-09-20417    H 1545,21 m/p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-09-09206    H 1544,05 m/p
   4. Gazsi Károly                   2.cs. A36 HU 12-D-502609    H 1543,81 m/p
   5. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-13- D-619010   T 1543,18 m/p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 12-09-15546    H 1541,74 m/p
   7. Nagy János                     1.cs. A23 HU-11- 09-07802   H 1541,03 m/p
   8. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402861    H 1539,86 m/p
   9. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-D-402857    H 1539,62 m/p
  10. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-12-009-14664   H 1538,23 m/p
  11. Fazekas István ifj.            1.cs. A23 HU-11- D-400918   T 1534,67 m/p
  12. Bajtek Tibor                   6.cs. A23 HU-12- D-505966   T 1534,39 m/p
  13. Bajtek Tibor                   2.cs. A23 HU-13- D-603946   T 1534,07 m/p
  14. Kovágó Gábor                   1.cs. A50 HU-12- D-535220   H 1533,54 m/p
  15. Bajtek Tibor                   5.cs. A23 HU-13- D-603909   T 1532,47 m/p
  16. Szabó Elek                     1.cs. R38 HU 12-09-17044    H 1532,42 m/p
  17. Szabó Elek                     2.cs. R38 HU 13-09-21416    H 1532,31 m/p
  18. Katona József                  1.cs. A36 HU 13-09-20260    H 1530,25 m/p
  19. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-11- 09-07714   H 1530,10 m/p
  20. Katona József                  1.cs. A36 HU 13-09-20231    H 1530,01 m/p
  21. Dósa Zoltán                    1.cs. A36 HU 12-D-561969    H 1529,91 m/p
  22. Tóth Sándor                    2.cs. A64 HU-13- D-619005   H 1528,24 m/p
  23. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-10- D-255443   H 1528,13 m/p
  24. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23 HU-10- 09-01068   T 1527,28 m/p
  25. Kovágó Gábor                   2.cs. A50 HU-12- D-535216   T 1526,64 m/p
  26. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23 HU-13- 09-19993   H 1526,59 m/p
  27. Bajtek Tibor                   6.cs. A23 HU-12- D-505979   T 1526,40 m/p
  28. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-12- D-505929   T 1526,30 m/p
  29. Kiss József                    1.cs. V10 HU 12-07-34922    H 1524,29 m/p
  30. Tomori László                  4.cs. A23 HU-13- D-601915   H 1524,02 m/p
  31. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-13- D-601656   H 1522,07 m/p
  32. Babicz József                  1.cs. A64 HU-11- 09-11103   H 1522,00 m/p
  33. Futó Ferenc                    1.cs. A04 HU 09-07-19332    H 1521,66 m/p
  34. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-13- D-603990   T 1521,17 m/p
  35. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13- D-605841   T 1520,17 m/p
  36. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10 HU 11-D-345939    H 1519,87 m/p
  37. Tomori László                  4.cs. A23 HU-13- D-601940   T 1519,72 m/p
  38. Huszár Péter                   1.cs. A23 HU-11- D-400753   H 1519,13 m/p
  39. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-11- 09-07926   H 1518,86 m/p
  40. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 10-09-01947    H 1518,66 m/p
  41. Mészáros Mihály                1.cs. A36 HU 12-09-15563    H 1518,31 m/p
  42. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-11- 09-07729   H 1518,29 m/p
  43. Mészáros László                1.cs. A36 HU 09-D-224307    H 1518,03 m/p
  44. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-11- 09-07882   T 1517,98 m/p
  45. Dorner György                  1.cs. A12 HU 10-D-253614    H 1517,34 m/p
  46. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 12-D-462578    H 1517,11 m/p
  47. Nagy János                     2.cs. A23 HU-13- 09-19904   H 1517,02 m/p
  48. Tomori László                  3.cs. A23 HU-12- D-502274   T 1516,79 m/p
  49. Fogarassy Sándor               1.cs. A26 HU-10- D-293380   H 1516,70 m/p
  50. Tomori László                  1.cs. A23 HU-11- D-402609   T 1516,68 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Kovágó Gábor                   1.cs. A50 HU-12- D-535220   H 1533,54 m/p
   2. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-10- D-255443   H 1528,13 m/p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. A50 HU-12- D-535216   T 1526,64 m/p
   4. Kiss József                    1.cs. V10 HU 12-07-34922    H 1524,29 m/p
   5. Futó Ferenc                    1.cs. A04 HU 09-07-19332    H 1521,66 m/p
   6. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10 HU 11-D-345939    H 1519,87 m/p
   7. Dorner György                  1.cs. A12 HU 10-D-253614    H 1517,34 m/p
   8. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 12-D-462578    H 1517,11 m/p
   9. Fogarassy Sándor               1.cs. A26 HU-10- D-293380   H 1516,70 m/p
  10. Ács Ferenc                     1.cs. A50 HU 13-07-38334    H 1516,23 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    5 h.  166,93 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  165,52 p
   3. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  161,92 p
   4. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.  157,53 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  157,29 p
   6. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.  156,96 p
   7. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  156,61 p
   8. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  153,87 p
   9. Szabó Elek                     1.cs. R38    5 h.  153,05 p
  10. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.  152,04 p
  11. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  151,74 p
  12. Tomori László                  3.cs. A23    5 h.  146,58 p
  13. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.  146,20 p
  14. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  143,07 p
  15. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    5 h.  142,06 p
  16. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  137,77 p
  17. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.  136,95 p
  18. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    5 h.  136,51 p
  19. Kovágó Gábor                   5.cs. A50    5 h.  135,21 p
  20. Kovágó Gábor                   6.cs. A50    5 h.  134,10 p
  21. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    5 h.  133,48 p
  22. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    5 h.  132,21 p
  23. Nagy János                     2.cs. A23    5 h.  131,69 p
  24. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    4 h.  131,23 p
  25. Huszár Péter                   2.cs. A23    5 h.  130,58 p
  26. Katona József                  1.cs. A36    4 h.  129,57 p
  27. Sztrehovszki László            1.cs. A04    5 h.  128,94 p
  28. Zámbó János                    1.cs. A04    5 h.  126,15 p
  29. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    5 h.  123,93 p
  30. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  122,03 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    5 h.  169,51 p
   2. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    5 h.  153,96 p
   3. Kovágó Gábor                   6.cs. A50    5 h.  147,90 p
   4. Kovágó Gábor                   5.cs. A50    5 h.  145,68 p
   5. Sztrehovszki László            1.cs. A04    5 h.  141,04 p
   6. Zámbó János                    1.cs. A04    5 h.  139,72 p
   7. Japport Zoltán                 4.cs. A50    5 h.  139,52 p

A verseny V10 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Balázs István                  1.cs.    5 h.  156,64 p
   2. Detre Gusztáv                  1.cs.    5 h.  156,63 p
   3. Kiss József                    1.cs.    5 h.  137,23 p
   4. Kevés Károly                   1.cs.    5 h.  130,63 p
   5. Balázs Sándor                  1.cs.    5 h.  111,24 p
   6. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.    3 h.   81,99 p
   7. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    2 h.   53,93 p
   8. Kevés Károly                   2.cs.    2 h.   53,04 p
   9. Csikós István                  1.cs.    2 h.   50,84 p
  10. Kovács József                  1.cs.    2 h.   44,23 p
  11. Kiss József                    2.cs.    1 h.   35,12 p
  12. Balázs Sándor                  3.cs.    1 h.   33,80 p
  13. Nagy Dezso                     1.cs.    1 h.   22,78 p
  14. Balázs Sándor                  2.cs.    1 h.   19,25 p
  15. Csikós István                  2.cs.    1 h.   18,81 p
  16. Bodonyi Ferenc                 2.cs.    1 h.   17,49 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    9 h.  270,67 p
   2. Bajtek Tibor                   6.cs. A23    9 h.  238,07 p
   3. Hegyi László                   1.cs. A04    9 h.  193,49 p
   4. Nagy János                     1.cs. A23    8 h.  187,62 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    6 h.  182,63 p
   6. Tomori László                  3.cs. A23    7 h.  181,31 p
   7. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    7 h.  177,12 p
   8. Kovágó Gábor                   6.cs. A50    7 h.  175,73 p
   9. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    6 h.  170,68 p
  10. Tomori László                  1.cs. A23    6 h.  169,04 p
  11. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  165,52 p
  12. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    6 h.  158,24 p
  13. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    6 h.  158,15 p
  14. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    5 h.  157,53 p
  15. Dósa Zoltán                    1.cs. A36    5 h.  156,96 p
  16. Mészáros Mihály                1.cs. A36    5 h.  156,61 p
  17. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23    6 h.  155,39 p
  18. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    6 h.  154,39 p
  19. Szabó Elek                     1.cs. R38    5 h.  153,05 p
  20. Kovágó Gábor                   5.cs. A50    6 h.  152,89 p
  21. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  151,74 p
  22. Sztrehovszki László            1.cs. A04    6 h.  145,03 p
  23. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  143,07 p
  24. Fodor László                   1.cs. A04    6 h.  134,47 p
  25. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    5 h.  132,21 p
  26. Nagy János                     2.cs. A23    5 h.  131,69 p
  27. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    4 h.  131,23 p
  28. Japport Zoltán                 1.cs. A50    6 h.  131,05 p
  29. Huszár Péter                   2.cs. A23    5 h.  130,58 p
  30. Katona József                  1.cs. A36    4 h.  129,57 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Hegyi László                   1.cs. A04    9 h.  206,30 p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. A50    6 h.  197,74 p
   3. Kovágó Gábor                   6.cs. A50    7 h.  191,24 p
   4. Kovágó Gábor                   2.cs. A50    6 h.  171,49 p
   5. Kovágó Gábor                   5.cs. A50    6 h.  164,02 p
   6. Sztrehovszki László            1.cs. A04    6 h.  158,37 p
   7. Zámbó János                    1.cs. A04    6 h.  155,63 p

A verseny V10 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Detre Gusztáv                  1.cs.    8 h.  204,68 p
   2. Kiss József                    1.cs.    7 h.  170,43 p
   3. Balázs István                  1.cs.    5 h.  156,64 p
   4. Kevés Károly                   1.cs.    6 h.  145,91 p
   5. Balázs Sándor                  1.cs.    6 h.  126,08 p
   6. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.    3 h.   81,99 p
   7. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    2 h.   53,93 p
   8. Kevés Károly                   2.cs.    2 h.   53,04 p
   9. Csikós István                  1.cs.    2 h.   50,84 p
  10. Kovács József                  1.cs.    2 h.   44,23 p
  11. Kiss József                    2.cs.    1 h.   35,12 p
  12. Balázs Sándor                  3.cs.    1 h.   33,80 p
  13. Nagy Dezso                     1.cs.    1 h.   22,78 p
  14. Balázs Sándor                  2.cs.    1 h.   19,25 p
  15. Csikós István                  2.cs.    1 h.   18,81 p
  16. Bodonyi Ferenc                 2.cs.    1 h.   17,49 p

Rövidtáv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  06.14. Melk

Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajtek Tibor                   6.cs. A23   15 h.  414,71 p
   2. Molnár Pál                     1.cs. A23   15 h.  400,53 p
   3. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   14 h.  394,28 p
   4. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   15 h.  390,39 p
   5. Japport Zoltán                 2.cs. A50   15 h.  386,76 p
   6. Mészáros Mihály                1.cs. A36   14 h.  382,28 p
   7. Tomori László                  3.cs. A23   14 h.  381,08 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   13 h.  376,43 p
   9. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   14 h.  375,84 p
  10. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   13 h.  367,62 p
  11. Japport Zoltán                 1.cs. A50   14 h.  366,72 p
  12. Zámbó János                    1.cs. A04   15 h.  362,10 p
  13. Fejos Csaba                    1.cs. A64   14 h.  360,15 p
  14. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23   14 h.  356,46 p
  15. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   14 h.  355,71 p
  16. Sztrehovszki László            1.cs. A04   14 h.  355,32 p
  17. Petho László                   1.cs. A12   15 h.  348,92 p
  18. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   12 h.  346,83 p
  19. Huszár Péter                   1.cs. A23   12 h.  341,10 p
  20. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   13 h.  335,47 p
  21. Kovágó Gábor                   5.cs. A50   13 h.  329,97 p
  22. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   14 h.  323,08 p
  23. Gazsi Károly                   1.cs. A36   11 h.  320,40 p
  24. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   13 h.  318,10 p
  25. Kancsár József                 1.cs. A12   11 h.  316,92 p
  26. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   12 h.  309,36 p
  27. Huszár Péter                   2.cs. A23   12 h.  307,42 p
  28. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   11 h.  304,25 p
  29. Nagy János                     2.cs. A23   12 h.  303,49 p
  30. Szabó Elek                     1.cs. R38   12 h.  299,92 p
  31. Nagy János                     1.cs. A23   14 h.  294,15 p
  32. Japport Zoltán                 4.cs. A50   12 h.  293,48 p
  33. Szöllosi Gábor                 3.cs. A23   12 h.  291,95 p
  34. Tóth Sándor                    1.cs. A64   10 h.  289,82 p
  35. Kovágó Gábor                   6.cs. A50   11 h.  289,59 p
  36. Tomori László                  2.cs. A23   13 h.  285,87 p
  37. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   12 h.  284,43 p
  38. Pap és fia                     1.cs. A36   12 h.  283,33 p
  39. Hegyi László                   1.cs. A04   11 h.  282,20 p
  40. Mészáros László                1.cs. A36   12 h.  280,21 p
  41. Kovágó Gábor                   3.cs. A50   11 h.  277,50 p
  42. Katona József                  1.cs. A36   10 h.  275,66 p
  43. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   10 h.  265,83 p
  44. Csörgi László                  1.cs. A50   11 h.  255,96 p

Hatvan I. röpcsoport Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   15 h.  412,41 p
   2. Japport Zoltán                 2.cs. A50   15 h.  405,44 p
   3. Japport Zoltán                 1.cs. A50   15 h.  396,96 p
   4. Zámbó János                    1.cs. A04   15 h.  382,92 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   13 h.  375,65 p
   6. Petho László                   1.cs. A12   15 h.  370,50 p
   7. Sztrehovszki László            1.cs. A04   13 h.  357,22 p
   8. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   14 h.  353,88 p
   9. Kovágó Gábor                   5.cs. A50   13 h.  345,06 p
  10. Kancsár József                 1.cs. A12   11 h.  330,59 p

V10 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   15 h.  418,55 p
   2. Kevés Károly                   1.cs.   14 h.  352,90 p
   3. Balázs István                  1.cs.   14 h.  332,48 p
   4. Detre Gusztáv                  1.cs.   13 h.  311,09 p
   5. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.   10 h.  306,46 p
   6. Bodonyi Ferenc                 1.cs.    9 h.  245,95 p
   7. Balázs Sándor                  1.cs.   10 h.  215,37 p
   8. Kovács József                  1.cs.    7 h.  186,17 p
   9. Kiss József                    2.cs.    7 h.  174,07 p
  10. Csikós István                  1.cs.    7 h.  149,40 p
  11. Csikós István                  2.cs.    7 h.  145,20 p
  12. Kevés Károly                   2.cs.    6 h.  142,51 p
  13. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.    5 h.  118,26 p
  14. Balázs Sándor                  3.cs.    4 h.   98,44 p
  15. Balázs István                  2.cs.    3 h.   82,52 p
  16. Nagy Dezso                     1.cs.    4 h.   82,02 p
  17. Balázs Sándor                  2.cs.    3 h.   68,90 p
  18. Bodonyi Ferenc                 3.cs.    2 h.   50,25 p
  19. Bodonyi Ferenc                 2.cs.    2 h.   43,77 p
  20. Nagy Dezso                     2.cs.    2 h.   41,13 p
  21. Balázs István                  3.cs.    2 h.   33,58 p
  22. Csikós István                  3.cs.    1 h.   23,52 p
  23. Zsámboki József                1.cs.    1 h.   21,88 p
  24. Balázs Sándor                  4.cs.    1 h.   20,89 p
  25. Szép Zoltán                    1.cs.    1 h.   17,61 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.07. Straubing
  06.14. Melk

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   34 h.  970,02 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36   32 h.  962,64 p
   3. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   31 h.  952,87 p
   4. Katona József                  1.cs. A36   30 h.  940,54 p
   5. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   31 h.  933,68 p
   6. Kiss József                    1.cs. V10   31 h.  931,94 p
   7. Sztrehovszki László            1.cs. A04   30 h.  922,58 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   32 h.  906,50 p
   9. Molnár Pál                     1.cs. A23   31 h.  895,95 p
  10. Gazsi Károly                   1.cs. A36   28 h.  882,89 p
  11. Zámbó János                    1.cs. A04   31 h.  866,62 p
  12. Huszár Péter                   2.cs. A23   29 h.  837,95 p
  13. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   28 h.  832,25 p
  14. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   29 h.  826,61 p
  15. Huszár Péter                   1.cs. A23   28 h.  822,84 p
  16. Japport Zoltán                 2.cs. A50   29 h.  814,57 p
  17. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   27 h.  793,81 p
  18. Kancsár József                 1.cs. A12   27 h.  793,52 p
  19. Dorner György                  1.cs. A12   24 h.  781,25 p
  20. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   27 h.  778,94 p
  21. Fehér László                   1.cs. A12   28 h.  776,35 p
  22. Fodor László                   1.cs. A04   27 h.  763,19 p
  23. Petho László                   1.cs. A12   30 h.  747,90 p
  24. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   27 h.  746,01 p
  25. Tomori László                  2.cs. A23   28 h.  742,87 p
  26. Hegyi László                   1.cs. A04   26 h.  731,82 p
  27. Fejos Csaba                    1.cs. A64   27 h.  729,57 p
  28. Mészáros László                1.cs. A36   27 h.  718,20 p
  29. Boda Ákos                      1.cs. A50   26 h.  715,23 p
  30. Kaszás László                  1.cs. A26   23 h.  711,39 p
  31. Szabó Elek                     1.cs. R38   27 h.  701,88 p
  32. Jánosi Pál                     1.cs. A23   27 h.  701,29 p
  33. Pap és fia                     1.cs. A36   26 h.  696,63 p
  34. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   26 h.  693,63 p
  35. Dósa Zoltán                    1.cs. A36   23 h.  684,19 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   34 h.  997,38 p
   2. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   33 h.  992,56 p
   3. Kiss József                    1.cs. V10   33 h.  974,11 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   33 h.  973,13 p
   5. Sztrehovszki László            1.cs. A04   29 h.  918,90 p
   6. Zámbó János                    1.cs. A04   31 h.  887,43 p
   7. Japport Zoltán                 2.cs. A50   30 h.  857,63 p
   8. Fehér László                   1.cs. A12   29 h.  816,45 p
   9. Fodor László                   1.cs. A04   29 h.  814,88 p

V10 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   35 h. 1172,99 p
   2. Balázs István                  1.cs.   33 h.  922,86 p
   3. Kevés Károly                   1.cs.   30 h.  851,33 p
   4. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.   24 h.  719,02 p
   5. Detre Gusztáv                  1.cs.   25 h.  630,93 p
   6. Kiss József                    2.cs.   21 h.  570,89 p
   7. Kovács József                  1.cs.   18 h.  466,71 p
   8. Bodonyi Ferenc                 1.cs.   17 h.  417,24 p
   9. Balázs Sándor                  1.cs.   19 h.  413,55 p
  10. Csikós István                  1.cs.   16 h.  397,61 p
  11. Kevés Károly                   2.cs.   14 h.  364,08 p
  12. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.   12 h.  325,18 p
  13. Balázs István                  2.cs.   12 h.  312,33 p
  14. Bodonyi Ferenc                 2.cs.   10 h.  293,10 p
  15. Csikós István                  2.cs.   11 h.  239,32 p
  16. Nagy Dezso                     1.cs.   10 h.  225,11 p
  17. Balázs Sándor                  2.cs.    8 h.  194,88 p
  18. Nagy Dezso                     2.cs.    6 h.  142,73 p
  19. Szép Zoltán                    1.cs.    2 h.   34,91 p
  20. Zsámboki József                1.cs.    1 h.   21,88 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.07. Straubing
  06.14. Melk

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   39 h. 1112,42 p
   2. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   38 h. 1082,50 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   39 h. 1075,22 p
   4. Dorner György                  1.cs. A12   34 h. 1043,05 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   35 h. 1030,60 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23   37 h. 1009,92 p
   7. Katona József                  1.cs. A36   33 h. 1001,40 p
   8. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   33 h.  995,84 p
   9. Sztrehovszki László            1.cs. A04   33 h.  985,13 p
  10. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   35 h.  975,95 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   34 h.  975,54 p
  12. Gazsi Károly                   1.cs. A36   31 h.  934,26 p
  13. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   34 h.  930,30 p
  14. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   32 h.  911,91 p
  15. Japport Zoltán                 2.cs. A50   33 h.  890,38 p
  16. Zámbó János                    1.cs. A04   32 h.  883,96 p
  17. Huszár Péter                   1.cs. A23   31 h.  883,55 p
  18. Fehér László                   1.cs. A12   33 h.  881,40 p
  19. Huszár Péter                   2.cs. A23   31 h.  879,13 p
  20. Fodor László                   1.cs. A04   31 h.  846,19 p
  21. Hegyi László                   1.cs. A04   31 h.  837,55 p
  22. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   30 h.  827,28 p
  23. Kancsár József                 1.cs. A12   28 h.  825,52 p
  24. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   31 h.  823,06 p
  25. Kaszás László                  1.cs. A26   27 h.  792,09 p
  26. Tomori László                  2.cs. A23   30 h.  781,70 p
  27. Petho László                   1.cs. A12   31 h.  764,68 p
  28. Mészáros László                1.cs. A36   29 h.  753,17 p
  29. Fejos Csaba                    1.cs. A64   28 h.  750,13 p
  30. Boda Ákos                      1.cs. A50   27 h.  743,64 p
  31. Pap és fia                     1.cs. A36   28 h.  740,44 p
  32. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   27 h.  735,94 p
  33. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   26 h.  714,80 p
  34. Szabó Elek                     1.cs. R38   27 h.  701,88 p
  35. Jánosi Pál                     1.cs. A23   27 h.  701,29 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   42 h. 1169,99 p
   2. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   41 h. 1134,99 p
   3. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   40 h. 1114,24 p
   4. Dorner György                  1.cs. A12   35 h. 1074,57 p
   5. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   34 h. 1020,79 p
   6. Sztrehovszki László            1.cs. A04   32 h.  976,73 p
   7. Fehér László                   1.cs. A12   37 h.  975,11 p
   8. Zámbó János                    1.cs. A04   35 h.  961,71 p
   9. Japport Zoltán                 2.cs. A50   34 h.  934,55 p

V10 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs.   50 h. 1569,65 p
   2. Balázs István                  1.cs.   37 h. 1006,45 p
   3. Kevés Károly                   1.cs.   35 h.  969,25 p
   4. Kucsera-Tóth Károly            2.cs.   25 h.  741,88 p
   5. Detre Gusztáv                  1.cs.   29 h.  696,71 p
   6. Kiss József                    2.cs.   21 h.  570,89 p
   7. Kovács József                  1.cs.   18 h.  466,71 p
   8. Balázs Sándor                  1.cs.   20 h.  428,39 p
   9. Bodonyi Ferenc                 1.cs.   17 h.  417,24 p
  10. Csikós István                  1.cs.   16 h.  397,61 p
  11. Kevés Károly                   2.cs.   14 h.  364,08 p
  12. Kucsera-Tóth Károly            1.cs.   12 h.  325,18 p
  13. Balázs István                  2.cs.   12 h.  312,33 p
  14. Bodonyi Ferenc                 2.cs.   10 h.  293,10 p
  15. Csikós István                  2.cs.   11 h.  239,32 p
  16. Nagy Dezso                     1.cs.   10 h.  225,11 p
  17. Balázs Sándor                  2.cs.    8 h.  194,88 p
  18. Nagy Dezso                     2.cs.    6 h.  142,73 p
  19. Szép Zoltán                    1.cs.    2 h.   34,91 p
  20. Zsámboki József                1.cs.    1 h.   21,88 p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  3h  94,11p
  2. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  3h  91,76p
  3. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-10- D-255443   H  3h  91,40p
  4. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257423   H  3h  87,49p
  5. Hegyi László                   A04 HU 10-D-253086    H  3h  86,15p
  6. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535220   H  3h  85,35p
  7. Kollár György                  A23 HU-11- D-426623   H  3h  85,20p
  8. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  3h  84,99p
  9. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14664   H  3h  83,95p
 10. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10915    H  3h  83,69p
 11. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505659   H  3h  83,67p
 12. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603949   H  3h  81,16p
 13. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  3h  80,19p
 14. Szöllosi Gábor                 A23 HU-09- 09-93208   H  3h  77,60p
 15. Nagy János                     A23 HU-09- 09-93272   H  3h  77,55p
 16. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12- D-502355   H  3h  77,19p
 17. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-293380   H  3h  76,77p
 18. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  3h  76,56p
 19. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32680    H  3h  76,28p
 20. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07729   H  3h  75,34p
 21. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531043   H  3h  74,74p
 22. Horváth János                  A04 HU 11-D-344960    H  3h  74,46p
 23. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502010   H  3h  72,62p
 24. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  3h  72,46p
 25. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  3h  71,35p
 26. Mészáros László                A36 HU 08-09-87025    H  3h  70,54p
 27. Nagy Varga Viktor              R38 HU 13-D-619437    H  3h  69,43p
 28. Kevés Károly                   V10 HU 08-07-18533    H  3h  69,40p
 29. Nagy János                     A23 HU-12- 09-14503   H  3h  68,43p
 30. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-293382   H  3h  67,00p

Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01061   T  3h  91,39p
  2. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  3h  86,24p
  3. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400918   T  3h  83,61p
  4. Száraz László                  A23 AU-12-   308-78   T  3h  78,44p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-700280   T  3h  78,15p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  3h  76,80p
  7. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  3h  75,12p
  8. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  3h  75,01p
  9. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  3h  74,93p
 10. Tomori László                  A23 HU-13- D-605841   T  3h  73,83p
 11. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  3h  73,68p
 12. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  3h  72,78p
 13. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505688   T  3h  71,77p
 14. Tomori László                  A23 HU-12- D-502274   T  3h  70,58p
 15. Molnár Pál                     A23 HU-13- D-602264   T  3h  67,76p
 16. Szöllosi Gábor                 A23 HU-10- 09-01080   T  3h  67,24p
 17. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  3h  61,39p
 18. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  3h  57,57p
 19. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  3h  55,64p
 20. Moravcsik Lénárd               A23 HU-11- 09-07909   T  3h  54,15p
 21. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  2h  68,11p
 22. Tóth Sándor                    A64 HU-13- D-619010   T  2h  67,96p
 23. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505929   T  2h  67,41p
 24. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  2h  66,30p
 25. Bajtek Tibor                   A23 HU-11- D-400534   T  2h  65,28p
 26. Tomori László                  A23 HU-13- D-601940   T  2h  64,65p
 27. Japport Zoltán                 A50 HU-11- D-397011   T  2h  64,41p
 28. Bajtek Tibor                   A23 HU-13-  O-19524   T  2h  63,82p
 29. Jánosi Pál                     A23 HU-09- 09-92429   T  2h  63,42p
 30. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07876   T  2h  61,81p

Rövid távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-10- D-255443   H  3h  94,33p
  2. Hegyi László                   A04 HU 10-D-253086    H  3h  90,36p
  3. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535220   H  3h  87,45p
  4. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531043   H  3h  81,26p
  5. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32680    H  3h  80,78p
  6. Kancsár József                 A12 HU 13-07-36925    H  3h  79,77p
  7. Horváth János                  A04 HU 11-D-344960    H  3h  77,48p
  8. Fogarassy László               A12 HU 09-D-206823    H  3h  76,79p
  9. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530640   H  3h  75,17p
 10. Kevés Károly                   V10 HU 08-07-18533    H  3h  72,91p
 11. Zámbó János                    A04 HU 11-D-344202    H  3h  72,83p
 12. Fogarassy Sándor               A26 HU-10- D-293382   H  3h  71,80p
 13. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31007   H  3h  70,44p
 14. Ács Ferenc                     A50 HU 10-07-26704    H  3h  69,99p
 15. Petho László                   A12 HU 11-D-344510    H  3h  67,67p
 16. Magyar János                   A04 HU 11-07-29783    H  3h  65,03p
 17. Horváth János                  A04 HU 12-D-462117    H  3h  64,73p
 18. Japport Zoltán                 A50 HU-11- D-397030   H  3h  63,80p
 19. Kiss József                    V10 HU 09-07-22956    H  3h  63,10p
 20. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  3h  62,21p

Rövid távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  3h  80,83p
  2. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  3h  80,03p
  3. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  3h  79,61p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-13- 26-47244   T  3h  70,45p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  3h  64,73p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531005   T  3h  48,44p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-11- D-397011   T  2h  66,49p
  8. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  2h  66,13p
  9. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30933   T  2h  61,95p
 10. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- D-596305   T  2h  56,26p
 11. Kovágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06850   T  2h  55,65p
 12. Japport Zoltán                 A50 HU-09- 28-08009   T  2h  54,86p
 13. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530608   T  2h  54,84p
 14. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  2h  52,67p
 15. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531066   T  2h  51,07p
 16. Boda Ákos                      A50 HU-13-  O-17361   T  2h  48,49p
 17. Japport Zoltán                 A50 HU-13- D-667947   T  2h  48,44p
 18. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255227   T  2h  46,75p
 19. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-313481   T  2h  46,48p
 20. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531010   T  2h  46,01p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kevés Károly                   V10 HU 08-07-18533    H  3h  92,09p
  2. Kiss József                    V10 HU 09-07-22956    H  3h  86,76p
  3. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  3h  79,38p
  4. Kevés Károly                   V10 HU 10-D-253993    H  3h  73,62p
  5. Bodonyi Ferenc                 V10 HU 09-07-24424    H  3h  73,05p
  6. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  3h  72,38p
  7. Detre Gusztáv                  V10 HU 10-O-1439      H  3h  71,51p
  8. Detre Gusztáv                  V10 HU 12-D-464933    H  3h  70,31p
  9. Balázs István                  V10 HU 11-07-32281    H  3h  69,90p
 10. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 11-D-345939    H  2h  66,62p

Rövid távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Balázs Sándor                  V10 HU 10-O-1434      T  2h  46,23p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  7h 218,45p
  2. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  6h 203,35p
  3. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  6h 198,23p
  4. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255202   H  6h 186,11p
  5. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  6h 184,41p
  6. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32680    H  6h 177,30p
  7. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  6h 175,98p
  8. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  6h 173,91p
  9. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  6h 167,03p
 10. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  6h 165,91p
 11. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19021    H  6h 164,62p
 12. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502012   H  6h 163,16p
 13. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255248   H  6h 158,76p
 14. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  6h 158,63p
 15. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257423   H  6h 154,24p
 16. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29424    H  6h 150,41p
 17. Mészáros Mihály                A36 HU 09-09-95488    H  6h 148,85p
 18. Szabó Elek                     R38 HU 10-09-05425    H  6h 147,23p
 19. Petho László                   A12 HU 11-D-344510    H  6h 145,54p
 20. Gavaldik József                A23 HU-10- 09-01658   H  6h 144,84p
 21. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  5h 171,60p
 22. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  5h 165,36p
 23. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  5h 163,99p
 24. Zámbó János                    A04 HU 11-O-6865      H  5h 163,92p
 25. Horváth János                  A04 HU 12-D-463210    H  5h 163,65p
 26. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  5h 161,34p
 27. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34113   H  5h 156,41p
 28. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37975   H  5h 156,16p
 29. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  5h 155,86p
 30. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  5h 153,31p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  7h 203,96p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  6h 163,28p
  3. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  6h 161,74p
  4. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  6h 161,18p
  5. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  6h 160,83p
  6. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  6h 156,47p
  7. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  6h 145,53p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  6h 142,78p
  9. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  5h 181,46p
 10. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  5h 161,21p
 11. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  5h 154,75p
 12. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  5h 150,62p
 13. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  5h 149,26p
 14. Száraz László                  A23 AU-12-   308-78   T  5h 148,69p
 15. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  5h 141,29p
 16. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562253   T  5h 134,81p
 17. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  5h 133,50p
 18. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530608   T  5h 131,27p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  5h 130,67p
 20. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  5h 129,42p
 21. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  5h 128,92p
 22. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  5h 128,29p
 23. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505688   T  5h 114,56p
 24. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  5h 108,06p
 25. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  4h 145,50p
 26. Fodor László                   A04 HU 12-D-462417    T  4h 133,83p
 27. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34445   T  4h 131,32p
 28. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535206   T  4h 131,23p
 29. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  4h 129,30p
 30. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562179   T  4h 125,60p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255202   H  6h 188,72p
  2. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32680    H  6h 179,87p
  3. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  6h 173,00p
  4. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34113   H  6h 171,64p
  5. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  6h 169,80p
  6. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19021    H  6h 166,39p
  7. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  6h 163,59p
  8. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255248   H  6h 157,28p
  9. Petho László                   A12 HU 11-D-344510    H  6h 142,74p
 10. Kevés Károly                   V10 HU 08-07-18533    H  6h 141,71p
 11. Dulai László                   A26 HU-10- D-293427   H  6h 130,34p
 12. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  5h 167,57p
 13. Kiss József                    V10 HU 12-07-34922    H  5h 165,38p
 14. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  5h 165,34p
 15. Zámbó János                    A04 HU 11-O-6865      H  5h 163,30p
 16. Horváth János                  A04 HU 12-D-463210    H  5h 162,69p
 17. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37975   H  5h 155,70p
 18. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  5h 154,84p
 19. Kómár József és fia            A26 HU 12-D-463263    H  5h 153,52p
 20. Csányi Sándor                  A12 HU 10-D-255660    H  5h 150,87p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  6h 191,69p
  2. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  6h 165,25p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  6h 155,42p
  4. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  6h 148,94p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  6h 147,31p
  6. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  5h 157,22p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  5h 150,49p
  8. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  5h 142,12p
  9. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  5h 133,70p
 10. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530608   T  5h 130,92p
 11. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531005   T  5h  98,49p
 12. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535206   T  4h 134,49p
 13. Fodor László                   A04 HU 12-D-462417    T  4h 132,51p
 14. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34445   T  4h 131,56p
 15. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  4h 128,35p
 16. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30933   T  4h 126,25p
 17. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  4h 118,38p
 18. Kovágó Gábor                   A50 HU-11-  O-06850   T  4h 117,08p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255227   T  4h 102,07p
 20. Boda Ákos                      A50 HU-13- 26-47244   T  4h 100,33p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  7h 221,80p
  2. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  7h 216,71p
  3. Balázs István                  V10 HU 11-07-32281    H  7h 143,86p
  4. Kevés Károly                   V10 HU 08-07-18533    H  6h 188,16p
  5. Kiss József                    V10 HU 11-07-31286    H  6h 178,69p
  6. Balázs István                  V10 HU 12-D-463678    H  6h 175,86p
  7. Kiss József                    V10 HU 11-07-31278    H  6h 173,81p
  8. Kevés Károly                   V10 HU 10-D-253993    H  6h 157,57p
  9. Detre Gusztáv                  V10 HU 10-O-1439      H  6h 157,01p
 10. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  5h 182,58p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-619793    T  3h  88,87p
  2. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-619711    T  3h  70,55p
  3. Balázs Sándor                  V10 HU 10-O-1434      T  3h  68,04p
  4. Balázs Sándor                  V10 HU 12-D-463882    T  3h  58,41p
  5. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-596548    T  2h  60,45p
  6. Bodonyi Ferenc                 V10 HU 11-D-346991    T  2h  55,36p
  7. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-596547    T  2h  52,40p
  8. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-619775    T  2h  48,85p
  9. Bodonyi Ferenc                 V10 HU 12-D-464096    T  2h  47,46p