Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A12 Aszód
Első adat felvétele: 2014.06.24 18:45:25
Az adatok utolsó módosítása: 2014.06.25 16:21:35
A lista kiadásának időpontja: 2014.06.25 16:27:02
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.07.24 18:45:25
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 08 verseny 

Feleresztés helye: Regensburg
Feleresztés ideje: 2014.06.21 05:45
Időjárás         : Napos, szeles
Kisérő           : Szőllős Béla
Központi táv     : 574000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 48
Legkisebb pont   : 19,2
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A04 Kartal              9   11   109   22   27   1560,53   1511,84   1506,91
A12 Aszód              11   16   127   25   32   1592,25   1510,43   1494,86
A26 Kartal              7   11   101   20   25   1564,02   1493,96   1483,42
A50 Zsámbok            10   19   205   41   51   1576,80   1506,04   1492,20
V10 Hatvan             10   16   144   29   36   1568,20   1492,61   1488,62
Hatvan I.              47   73   686  137  172   1592,25   1503,91   1493,09
A23 Nagykáta           21   34   327   65   82   1601,29   1517,15   1509,88
A36 Tápiószecso        11   17   132   26   33   1591,34   1524,79   1512,21
A64 Szentmártonkáta    11   15   116   23   29   1587,19   1507,57   1501,80
R38 Jászberény          7   10    73   15   18   1549,68   1506,51   1503,59
Hatvan II.             50   76   648  130  162   1601,29   1515,19   1506,99
Tagszövetségben        97  149  1334  267  334   1601,29   1510,07   1501,90

A12 egyesületi díjlista
   1. Dorner György                  1.cs. HU 12-D-462531    H 1592,25 m/p
   2. Dorner György                  1.cs. HU 10-D-253614    H 1581,90 m/p
   3. Fehér László                   1.cs. HU 12-07-33055    H 1558,04 m/p
   4. Fogarassy László               1.cs. HU 12-D-462592    H 1555,68 m/p
   5. Dorner György                  1.cs. HU 12-D-541069    H 1550,05 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Csányi Sándor                   1.cs. Dt: 556816 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h 101,27p    R:  17.   4h 133,72p    T:  46.   3h 103,88p
Összesített E:   5.  23h 654,76p    R:  19.  26h 772,73p    T:  44.  25h 731,88p
   HU 12-D-462441    H 21 11:48:28  1531,96 m/p  13  36,85   46  40,42  126  37,19
   HU 12-D-530520    H 21 11:50:10  1524,83 m/p  17  33,14   61  37,89  159  34,34
   HU 12-D-462439    H 21 11:51:01  1521,29 m/p  19  31,28   77  35,20  182  32,35
   HU 11-D-344545    H 21 11:57:37  1494,34 m/p   0   0,00  166  20,21    0   0,00

Dorner György                   1.cs. Dt: 555588 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 219,56p    R:   1.   5h 227,03p    T:   2.   5h 221,24p
Összesített E:   1.  27h 961,50p    R:   3.  30h1027,79p    T:   9.  29h1002,44p
   HU 12-D-462531    H 21 11:33:56  1592,25 m/p   1  48,00    1  48,00    3  47,83
   HU 10-D-253614    H 21 11:36:13  1581,90 m/p   2  47,07    2  47,83   11  47,14
   HU 12-D-541069    H 21 11:43:26  1550,05 m/p   5  44,28   20  44,80   49  43,85
   HU 11-D-344311    H 21 11:44:12  1546,74 m/p   8  41,50   24  44,13   63  42,64
   HU 10-D-238007    H 21 11:46:12  1538,17 m/p  11  38,71   35  42,27   96  39,78
   HU 12-D-462505    H 21 11:50:21  1520,70 m/p  20  30,35   80  34,69  186  32,00
   HU 13-D-618152    H 21 11:52:50  1510,43 m/p  25  25,70  114  28,97  264  25,25
   HU 12-D-462512    H 21 11:53:01  1509,68 m/p  27  23,85  118  28,29  270  24,74
   HU 11-D-344314    H 21 11:56:42  1494,72 m/p   0   0,00  165  20,38    0   0,00

Dorner György                   2.cs. Dt: 555588 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  64,11p    R:  32.   3h  73,10p    T:  78.   2h  44,88p
Összesített E:   8.  18h 459,86p    R:  32.  20h 539,25p    T:  66.  19h 503,64p
   HU 12-D-462544    H 21 11:53:25  1508,04 m/p  28  22,92  125  27,12  281  23,78
   HU 13-D-618161    H 21 11:54:13  1504,77 m/p  29  21,99  136  25,26  312  21,10
   HU 13-D-618703    H 21 11:56:40  1494,86 m/p  32  19,20  163  20,72    0   0,00

Fehér László                    1.cs. Dt: 561675 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h 127,89p    R:  12.   5h 156,29p    T:  44.   3h 106,98p
Összesített E:   3.  30h 831,34p    R:  10.  34h 972,74p    T:  24.  31h 883,27p
   HU 12-07-33055    H 21 11:45:30  1558,04 m/p   3  46,14   13  45,98   36  44,97
   HU 13-07-36989    H 21 11:51:40  1531,84 m/p  14  35,92   47  40,25  127  37,10
   HU 10-07-25511    H 21 11:56:59  1509,95 m/p  26  24,77  117  28,46  268  24,91
   HU 12-07-33047    H 21 11:59:57  1498,00 m/p  30  21,06  153  22,40    0   0,00
   HU 13-07-36969    H 21 12:01:11  1493,09 m/p   0   0,00  172  19,20    0   0,00

Fogarassy László                1.cs. Dt: 556232 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h 106,83p    R:  16.   4h 136,41p    T:  42.   3h 108,28p
Összesített E:   7.  18h 542,17p    R:  25.  25h 682,61p    T:  56.  22h 617,75p
   HU 12-D-462592    H 21 11:42:33  1555,68 m/p   4  45,21   16  45,47   41  44,54
   HU 12-D-462566    H 21 11:48:16  1531,19 m/p  15  34,99   48  40,08  128  37,02
   HU 09-D-206823    H 21 11:52:46  1512,46 m/p  24  26,63  103  30,82  247  26,72
   HU 13-D-618199    H 21 11:57:15  1494,24 m/p   0   0,00  167  20,04    0   0,00

Gohér Attila                    1.cs. Dt: 562327 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   1h  20,13p    R:  50.   1h  20,88p    T:   0.   0h   0,00p
Összesített E:  13.  11h 281,43p    R:  46.  14h 357,62p    T:  99.  12h 312,61p
   HU 11-D-426528    H 21 12:00:55  1495,88 m/p  31  20,13  162  20,88    0   0,00

Kancsár József                  1.cs. Dt: 559429 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h 143,70p    R:  10.   4h 157,98p    T:  29.   4h 147,72p
Összesített E:   2.  29h 852,92p    R:  11.  31h 962,90p    T:  16.  31h 941,15p
   HU 11-07-29691    H 21 11:46:33  1547,31 m/p   7  42,43   22  44,46   58  43,07
   HU 09-07-20171    H 21 11:48:10  1540,42 m/p   9  40,57   30  43,12   85  40,74
   HU 11-07-29678    H 21 11:52:02  1524,19 m/p  18  32,21   65  37,22  164  33,90
   HU 11-D-346883    H 21 11:53:46  1517,03 m/p  22  28,49   89  33,18  209  30,01

Petho László                    1.cs. Dt: 557922 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   4h 138,11p    R:  13.   4h 151,75p    T:  32.   4h 142,36p
Összesített E:   4.  28h 742,27p    R:  13.  34h 916,26p    T:  23.  34h 890,14p
   HU 12-D-462616    H 21 11:44:59  1549,86 m/p   6  43,35   21  44,63   51  43,68
   HU 09-07-19903    H 21 11:47:55  1537,33 m/p  12  37,78   41  41,26  104  39,09
   HU 09-07-19923    H 21 11:52:05  1519,88 m/p  21  29,42   81  34,53  189  31,74
   HU 10-D-255184    H 21 11:53:30  1514,04 m/p  23  27,56  100  31,33  234  27,85

Petho László                    2.cs. Dt: 557922 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   1h  39,64p    R:  41.   1h  42,61p    T:  81.   1h  39,96p
Összesített E:  10.  12h 303,52p    R:  42.  15h 403,25p    T:  83.  14h 393,47p
   HU 13-D-618336    H 21 11:47:39  1538,46 m/p  10  39,64   33  42,61   94  39,96

Tóth József                     1.cs. Dt: 558308 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   1h  34,06p    R:  42.   1h  39,75p    T:  87.   1h  36,58p
Összesített E:   6.  22h 556,04p    R:  24.  26h 688,27p    T:  50.  25h 670,00p
   HU 12-07-33014    H 21 11:49:54  1530,03 m/p  16  34,06   50  39,75  133  36,58

Tagszövetségi díjlista
   1. Száraz László                  1.cs. A23 AU-12-   308-80   T 1601,29 m/p
   2. Száraz László                  0.cs. A23 HU-13- 09-19310   T 1596,53 m/p
   3. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-462531    H 1592,25 m/p
   4. Tomori László                  2.cs. A23 HU-11- D-401304   H 1592,12 m/p
   5. Katona József                  1.cs. A36 HU 11-09-11710    H 1591,34 m/p
   6. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-12-009-14651   H 1590,20 m/p
   7. Lengyel János                  1.cs. A23 HU-12- 09-13847   H 1589,00 m/p
   8. Babicz József                  1.cs. A64 HU-11- 09-10896   T 1587,19 m/p
   9. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-10- 09-01309   T 1586,84 m/p
  10. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13- D-601940   T 1585,29 m/p
  11. Dorner György                  1.cs. A12 HU 10-D-253614    H 1581,90 m/p
  12. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-13-  D602006   H 1579,88 m/p
  13. Mészáros László                1.cs. A36 HU 08-09-87025    H 1579,68 m/p
  14. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-13- 09-19816   H 1578,82 m/p
  15. Fazekas István ifj.            2.cs. A23 HU-13- D-601712   H 1578,34 m/p
  16. Nagy János                     1.cs. A23 HU-09- 09-93272   H 1578,00 m/p
  17. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-12- D-502355   H 1577,93 m/p
  18. Tomori László                  1.cs. A23 HU-11- D-401308   H 1577,81 m/p
  19. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-10- D-255449   H 1576,80 m/p
  20. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU-11- 07-30811   H 1575,83 m/p
  21. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-12-  O-13241   T 1575,47 m/p
  22. Kovács József                  1.cs. A50 HU-11- 07-30781   H 1574,47 m/p
  23. Mészáros László                1.cs. A36 HU 11-09-11714    H 1570,98 m/p
  24. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13- D-603924   H 1570,70 m/p
  25. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-09-09206    H 1569,72 m/p
  26. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-13- D-603990   T 1568,80 m/p
  27. Kiss József                    2.cs. V10 HU 13-07-38866    H 1568,20 m/p
  28. Kiss József                    1.cs. V10 HU 11-07-31286    H 1566,98 m/p
  29. Tomori László                  2.cs. A23 HU-12- D-502208   H 1566,06 m/p
  30. Kaszás László                  1.cs. A26 HU 10-D-293309    H 1564,02 m/p
  31. Kalocsai András                2.cs. A23 HU-12- 09-14070   T 1562,59 m/p
  32. Kalocsai András                1.cs. A23 HU-12- 09-14092   T 1562,10 m/p
  33. Fodor László                   2.cs. A04 HU 12-07-32860    H 1560,53 m/p
  34. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-12- D-531018   H 1560,40 m/p
  35. Fodor László                   1.cs. A04 HU 10-D-255051    H 1560,02 m/p
  36. Fehér László                   1.cs. A12 HU 12-07-33055    H 1558,04 m/p
  37. Detre Gusztáv                  1.cs. V10 HU 10-O-1439      H 1558,00 m/p
  38. Csörgi László                  1.cs. A50 HU 09-50-25755    H 1557,56 m/p
  39. Száraz László                  0.cs. A23 HU-12- 09-14315   T 1557,08 m/p
  40. Pap és fia                     2.cs. A36 HU 12-D-489542    H 1556,13 m/p
  41. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 12-D-462592    H 1555,68 m/p
  42. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12- D-502230   H 1555,65 m/p
  43. Tomori László                  2.cs. A23 HU-11- D-402622   H 1555,44 m/p
  44. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23 HU-12- D-562254   H 1554,83 m/p
  45. Tóth Gábor                     1.cs. A36 HU 12-D-502690    H 1554,39 m/p
  46. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-10- D-255443   H 1553,65 m/p
  47. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50 HU-12- D-530644   H 1553,43 m/p
  48. Fogarassy Sándor               2.cs. A26 HU-13- D-596954   H 1550,60 m/p
  49. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-541069    H 1550,05 m/p
  50. Száraz László                  0.cs. A23 HU-12- 09-14323   T 1549,96 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-462531    H 1592,25 m/p
   2. Dorner György                  1.cs. A12 HU 10-D-253614    H 1581,90 m/p
   3. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-10- D-255449   H 1576,80 m/p
   4. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU-11- 07-30811   H 1575,83 m/p
   5. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-12-  O-13241   T 1575,47 m/p
   6. Kovács József                  1.cs. A50 HU-11- 07-30781   H 1574,47 m/p
   7. Kiss József                    2.cs. V10 HU 13-07-38866    H 1568,20 m/p
   8. Kiss József                    1.cs. V10 HU 11-07-31286    H 1566,98 m/p
   9. Kaszás László                  1.cs. A26 HU 10-D-293309    H 1564,02 m/p
  10. Fodor László                   2.cs. A04 HU 12-07-32860    H 1560,53 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.  227,46 p
   2. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  221,24 p
   3. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50    5 h.  209,12 p
   4. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  208,86 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  203,06 p
   6. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  202,29 p
   7. Huszár Péter                   2.cs. A23    5 h.  202,13 p
   8. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    5 h.  194,77 p
   9. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  190,61 p
  10. Hegyi László                   2.cs. A04    5 h.  185,59 p
  11. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  183,52 p
  12. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.  180,59 p
  13. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  179,63 p
  14. Fazekas István ifj.            2.cs. A23    5 h.  179,20 p
  15. Pap és fia                     1.cs. A36    5 h.  175,31 p
  16. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.  174,97 p
  17. Babicz József                  1.cs. A64    5 h.  174,61 p
  18. Lengyel János                  1.cs. A23    5 h.  171,93 p
  19. Boda Ákos                      2.cs. A50    5 h.  165,63 p
  20. Szollos Béla                   1.cs. A64    5 h.  162,52 p
  21. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.  160,52 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  227,03 p
   2. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50    5 h.  218,44 p
   3. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    5 h.  206,66 p
   4. Hegyi László                   2.cs. A04    5 h.  201,09 p
   5. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.  194,70 p

A verseny A12 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs.    5 h.  219,56 p
   2. Kancsár József                 1.cs.    4 h.  143,70 p
   3. Petho László                   1.cs.    4 h.  138,11 p
   4. Fehér László                   1.cs.    4 h.  127,89 p
   5. Fogarassy László               1.cs.    3 h.  106,83 p
   6. Csányi Sándor                  1.cs.    3 h.  101,27 p
   7. Dorner György                  2.cs.    3 h.   64,11 p
   8. Petho László                   2.cs.    1 h.   39,64 p
   9. Tóth József                    1.cs.    1 h.   34,06 p
  10. Gohér Attila                   1.cs.    1 h.   20,13 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Tomori László                  2.cs. A23    9 h.  369,21 p
   2. Dorner György                  1.cs. A12    8 h.  303,23 p
   3. Mészáros László                1.cs. A36    6 h.  240,43 p
   4. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50    6 h.  239,39 p
   5. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    7 h.  228,33 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36    6 h.  226,67 p
   7. Babicz József                  1.cs. A64    7 h.  221,14 p
   8. Kiss József                    1.cs. V10    7 h.  220,02 p
   9. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    6 h.  216,22 p
  10. Tomori László                  1.cs. A23    6 h.  212,75 p
  11. Fazekas István ifj.            2.cs. A23    6 h.  208,61 p
  12. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  202,29 p
  13. Huszár Péter                   2.cs. A23    5 h.  202,13 p
  14. Nagy János                     1.cs. A23    7 h.  201,25 p
  15. Hegyi László                   2.cs. A04    5 h.  185,59 p
  16. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  183,52 p
  17. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.  180,59 p
  18. Pap és fia                     1.cs. A36    5 h.  175,31 p
  19. Lengyel János                  1.cs. A23    5 h.  171,93 p
  20. Boda Ákos                      2.cs. A50    5 h.  165,63 p
  21. Szollos Béla                   1.cs. A64    5 h.  162,52 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12    9 h.  339,36 p
   2. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50    7 h.  273,18 p
   3. Kiss József                    1.cs. V10    8 h.  266,11 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    6 h.  232,09 p
   5. Ács Ferenc                     1.cs. A50    6 h.  217,61 p

A verseny A12 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs.    8 h.  299,46 p
   2. Kancsár József                 1.cs.    4 h.  143,70 p
   3. Petho László                   1.cs.    4 h.  138,11 p
   4. Fehér László                   1.cs.    4 h.  127,89 p
   5. Fogarassy László               1.cs.    3 h.  106,83 p
   6. Csányi Sándor                  1.cs.    3 h.  101,27 p
   7. Dorner György                  2.cs.    3 h.   64,11 p
   8. Petho László                   2.cs.    1 h.   39,64 p
   9. Tóth József                    1.cs.    1 h.   34,06 p
  10. Gohér Attila                   1.cs.    1 h.   20,13 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.07. Straubing
  06.21. Regensburg

Tagszövetségi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   10 h.  422,45 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   10 h.  402,19 p
   3. Mészáros László                1.cs. A36   10 h.  383,88 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   10 h.  380,50 p
   5. Katona József                  1.cs. A36   10 h.  372,87 p
   6. Szollos Béla                   1.cs. A64   10 h.  354,40 p
   7. Huszár Péter                   2.cs. A23    9 h.  350,36 p
   8. Fazekas István ifj.            2.cs. A23   10 h.  349,10 p
   9. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    9 h.  347,12 p
  10. Kiss József                    1.cs. V10   10 h.  346,66 p
  11. Huszár Péter                   1.cs. A23   10 h.  342,74 p
  12. Molnár Pál                     1.cs. A23    9 h.  337,41 p
  13. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    9 h.  329,19 p
  14. Mészáros Mihály                1.cs. A36    9 h.  324,30 p
  15. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    8 h.  315,27 p
  16. Tomori László                  1.cs. A23    8 h.  312,19 p
  17. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  304,88 p
  18. Pap és fia                     1.cs. A36    9 h.  300,62 p
  19. Fejos Csaba                    1.cs. A64    8 h.  282,27 p
  20. Boda Ákos                      1.cs. A50    8 h.  281,67 p
  21. Lengyel János                  1.cs. A23    8 h.  281,55 p
  22. Szabó Elek                     1.cs. R38    9 h.  271,85 p
  23. Sztrehovszki László            1.cs. A04    7 h.  271,37 p
  24. Hegyi László                   2.cs. A04    8 h.  269,80 p
  25. Nagy János                     1.cs. A23    8 h.  269,68 p
  26. Czakó József                   1.cs. A04    9 h.  269,33 p
  27. Kaszás László                  1.cs. A26    7 h.  266,89 p

Hatvan I. röpcsoport Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   10 h.  429,90 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   10 h.  369,33 p
   3. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    9 h.  362,25 p
   4. Sztrehovszki László            1.cs. A04    9 h.  323,50 p
   5. Boda Ákos                      1.cs. A50    9 h.  321,49 p
   6. Czakó József                   1.cs. A04   10 h.  316,17 p

A12 egyesületi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs.   10 h.  428,65 p
   2. Fehér László                   1.cs.    8 h.  255,68 p
   3. Fogarassy László               1.cs.    6 h.  221,16 p
   4. Petho László                   1.cs.    6 h.  191,71 p
   5. Csányi Sándor                  1.cs.    6 h.  188,91 p
   6. Kancsár József                 1.cs.    5 h.  186,89 p
   7. Tóth József                    1.cs.    4 h.  123,23 p
   8. Bócsai Tibor                   1.cs.    2 h.   65,03 p
   9. Dorner György                  2.cs.    3 h.   64,11 p
  10. Szota György                   1.cs.    2 h.   58,18 p
  11. Kazi Zoltán                    1.cs.    2 h.   53,61 p
  12. Petho László                   2.cs.    1 h.   39,64 p
  13. Fogarassy László               2.cs.    1 h.   22,61 p
  14. Gohér Attila                   1.cs.    1 h.   20,13 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.07. Straubing
  06.14. Melk
  06.21. Regensburg

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36   35 h. 1142,82 p
   2. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   36 h. 1128,43 p
   3. Mészáros Mihály                1.cs. A36   36 h. 1121,04 p
   4. Kiss József                    1.cs. V10   36 h. 1111,52 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   33 h. 1085,93 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23   35 h. 1049,58 p
   7. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   36 h. 1048,91 p
   8. Huszár Péter                   2.cs. A23   34 h. 1039,98 p
   9. Dorner György                  1.cs. A12   29 h. 1002,44 p
  10. Huszár Péter                   1.cs. A23   33 h.  982,07 p
  11. Sztrehovszki László            1.cs. A04   32 h.  976,95 p
  12. Tomori László                  2.cs. A23   33 h.  970,18 p
  13. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   34 h.  969,93 p
  14. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   32 h.  960,13 p
  15. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   31 h.  952,81 p
  16. Kancsár József                 1.cs. A12   31 h.  941,15 p
  17. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   31 h.  929,13 p
  18. Mészáros László                1.cs. A36   32 h.  927,01 p
  19. Zámbó János                    1.cs. A04   33 h.  926,78 p
  20. Japport Zoltán                 2.cs. A50   32 h.  922,30 p
  21. Fodor László                   1.cs. A04   31 h.  913,70 p
  22. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   30 h.  905,86 p
  23. Petho László                   1.cs. A12   34 h.  890,14 p
  24. Fehér László                   1.cs. A12   31 h.  883,27 p
  25. Fejos Csaba                    1.cs. A64   31 h.  874,15 p
  26. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   31 h.  873,26 p
  27. Pap és fia                     1.cs. A36   31 h.  871,86 p
  28. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   29 h.  857,88 p
  29. Szabó Elek                     1.cs. R38   32 h.  857,06 p
  30. Kaszás László                  1.cs. A26   27 h.  850,05 p
  31. Boda Ákos                      1.cs. A50   29 h.  831,71 p
  32. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   29 h.  826,75 p
  33. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   29 h.  826,61 p
  34. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   29 h.  809,91 p
  35. Szollos Béla                   1.cs. A64   26 h.  801,62 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   38 h. 1179,79 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   38 h. 1167,46 p
   3. Dorner György                  1.cs. A12   30 h. 1027,79 p
   4. Sztrehovszki László            1.cs. A04   33 h. 1025,00 p
   5. Zámbó János                    1.cs. A04   36 h. 1019,14 p
   6. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   34 h.  997,38 p
   7. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   33 h.  992,56 p
   8. Fodor László                   1.cs. A04   33 h.  976,40 p
   9. Japport Zoltán                 2.cs. A50   33 h.  974,01 p

A12 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs.   27 h.  961,50 p
   2. Kancsár József                 1.cs.   29 h.  852,92 p
   3. Fehér László                   1.cs.   30 h.  831,34 p
   4. Petho László                   1.cs.   28 h.  742,27 p
   5. Csányi Sándor                  1.cs.   23 h.  654,76 p
   6. Tóth József                    1.cs.   22 h.  556,04 p
   7. Fogarassy László               1.cs.   18 h.  542,17 p
   8. Dorner György                  2.cs.   18 h.  459,86 p
   9. Kazi Zoltán                    1.cs.   11 h.  308,29 p
  10. Petho László                   2.cs.   12 h.  303,52 p
  11. Szota György                   1.cs.   13 h.  291,43 p
  12. Szota Zoltán                   1.cs.   12 h.  281,70 p
  13. Gohér Attila                   1.cs.   11 h.  281,43 p
  14. Bócsai Tibor                   1.cs.    8 h.  209,55 p
  15. Fodor Zoltán                   1.cs.    8 h.  176,17 p
  16. Gohér Attila                   2.cs.    7 h.  167,25 p
  17. Kancsár József                 2.cs.    7 h.  160,92 p
  18. Fogarassy László               2.cs.    6 h.  143,03 p
  19. Csányi Sándor                  2.cs.    5 h.  118,92 p
  20. Tóth József                    2.cs.    5 h.  118,63 p
  21. Fehér László                   2.cs.    2 h.   55,61 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.07. Straubing
  06.14. Melk
  06.21. Regensburg

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   42 h. 1346,23 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   46 h. 1332,39 p
   3. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   44 h. 1298,70 p
   4. Katona József                  1.cs. A36   38 h. 1203,68 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   39 h. 1189,00 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23   41 h. 1163,55 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36   37 h. 1160,91 p
   8. Tomori László                  2.cs. A23   39 h. 1150,76 p
   9. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   39 h. 1118,36 p
  10. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   38 h. 1103,34 p
  11. Huszár Péter                   2.cs. A23   36 h. 1081,16 p
  12. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   39 h. 1075,09 p
  13. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   36 h. 1047,20 p
  14. Huszár Péter                   1.cs. A23   36 h. 1042,78 p
  15. Sztrehovszki László            1.cs. A04   35 h. 1039,45 p
  16. Japport Zoltán                 2.cs. A50   36 h.  998,11 p
  17. Fodor László                   1.cs. A04   35 h.  996,67 p
  18. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   33 h.  995,76 p
  19. Mészáros László                1.cs. A36   35 h.  993,55 p
  20. Fehér László                   1.cs. A12   36 h.  988,32 p
  21. Kancsár József                 1.cs. A12   32 h.  973,15 p
  22. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   33 h.  954,20 p
  23. Zámbó János                    1.cs. A04   34 h.  944,12 p
  24. Kaszás László                  1.cs. A26   31 h.  930,75 p
  25. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   34 h.  930,30 p
  26. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   32 h.  919,32 p
  27. Pap és fia                     1.cs. A36   33 h.  915,67 p
  28. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   33 h.  910,94 p
  29. Petho László                   1.cs. A12   35 h.  906,92 p
  30. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   32 h.  903,53 p
  31. Fejos Csaba                    1.cs. A64   32 h.  894,71 p
  32. Nagy János                     1.cs. A23   35 h.  887,75 p
  33. Hegyi László                   1.cs. A04   33 h.  887,42 p
  34. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   33 h.  886,96 p
  35. Boda Ákos                      1.cs. A50   30 h.  860,12 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   50 h. 1436,10 p
   2. Dorner György                  1.cs. A12   44 h. 1413,93 p
   3. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   47 h. 1367,08 p
   4. Fehér László                   1.cs. A12   42 h. 1131,40 p
   5. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   40 h. 1114,24 p
   6. Zámbó János                    1.cs. A04   40 h. 1093,42 p
   7. Sztrehovszki László            1.cs. A04   36 h. 1082,83 p
   8. Fodor László                   1.cs. A04   37 h. 1057,09 p
   9. Japport Zoltán                 2.cs. A50   37 h. 1050,93 p

A12 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs.   38 h. 1258,33 p
   2. Kancsár József                 1.cs.   30 h.  880,76 p
   3. Fehér László                   1.cs.   33 h.  880,56 p
   4. Petho László                   1.cs.   30 h.  769,48 p
   5. Csányi Sándor                  1.cs.   23 h.  654,76 p
   6. Tóth József                    1.cs.   22 h.  556,04 p
   7. Fogarassy László               1.cs.   18 h.  542,17 p
   8. Dorner György                  2.cs.   18 h.  459,86 p
   9. Kazi Zoltán                    1.cs.   11 h.  308,29 p
  10. Petho László                   2.cs.   12 h.  303,52 p
  11. Szota György                   1.cs.   13 h.  291,43 p
  12. Szota Zoltán                   1.cs.   12 h.  281,70 p
  13. Gohér Attila                   1.cs.   11 h.  281,43 p
  14. Bócsai Tibor                   1.cs.    8 h.  209,55 p
  15. Fodor Zoltán                   1.cs.    8 h.  176,17 p
  16. Gohér Attila                   2.cs.    7 h.  167,25 p
  17. Kancsár József                 2.cs.    7 h.  160,92 p
  18. Fogarassy László               2.cs.    6 h.  143,03 p
  19. Csányi Sándor                  2.cs.    5 h.  118,92 p
  20. Tóth József                    2.cs.    5 h.  118,63 p
  21. Fehér László                   2.cs.    2 h.   55,61 p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  2h  92,90p
  2. Dorner György                  A12 HU 12-D-462531    H  2h  92,03p
  3. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  2h  88,87p
  4. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  2h  87,95p
  5. Tomori László                  A23 HU-11- D-402622   H  2h  87,10p
  6. Dorner György                  A12 HU 12-D-541069    H  2h  85,65p
  7. Mészáros Mihály                A36 HU 12-D-504652    H  2h  84,77p
  8. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  2h  84,43p
  9. Tomori László                  A23 HU-12- D-502208   H  2h  84,27p
 10. Fodor László                   A04 HU 12-07-32860    H  2h  84,23p
 11. Kovács József                  A50 HU-11- 07-30781   H  2h  83,55p
 12. Tomori László                  A23 HU-12- D-502213   H  2h  83,18p
 13. Mészáros László                A36 HU 11-D-401368    H  2h  83,09p
 14. Szabó Elek                     R38 HU 10-09-05403    H  2h  82,51p
 15. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  2h  81,75p
 16. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  2h  81,49p
 17. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07715   H  2h  80,99p
 18. Tomori László                  A23 HU-12- D-502230   H  2h  80,96p
 19. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603992   H  2h  80,42p
 20. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34787    H  2h  79,87p
 21. Katona József                  A36 HU 09-09-95153    H  2h  79,53p
 22. Japport Zoltán                 A50 HU-09- 28-08018   H  2h  78,78p
 23. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  2h  78,78p
 24. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596656    H  2h  78,70p
 25. Fodor László                   A04 HU 10-D-255051    H  2h  78,23p
 26. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603924   H  2h  78,17p
 27. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  2h  78,07p
 28. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29441    H  2h  77,83p
 29. Czakó József                   A04 HU 11-D-344171    H  2h  76,65p
 30. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29678    H  2h  76,32p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Babicz József                  A64 HU-11- 09-10896   T  2h  89,88p
  2. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14315   T  2h  87,75p
  3. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  2h  85,17p
  4. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14323   T  2h  80,04p
  5. Huszár Péter                   A23 HU-10- 09-00456   T  2h  79,65p
  6. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  2h  78,74p
  7. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  2h  78,55p
  8. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10921    T  2h  77,36p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  2h  70,30p
 10. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400943   T  2h  68,78p
 11. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  2h  67,94p
 12. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  2h  61,06p
 13. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34485   T  2h  60,77p
 14. Boda Ákos                      A50 HU-13- D-596284   T  2h  60,43p
 15. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  2h  57,90p
 16. Boda Ákos                      A50 HU-13-  O-17362   T  2h  57,64p
 17. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601761   T  2h  56,64p
 18. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-619793    T  2h  51,95p
 19. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14353   T  2h  44,63p
 20. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257496   T  2h  38,68p

Hosszú távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  2h  92,79p
  2. Dorner György                  A12 HU 12-D-462531    H  2h  91,80p
  3. Dorner György                  A12 HU 12-D-541069    H  2h  86,57p
  4. Fodor László                   A04 HU 12-07-32860    H  2h  86,50p
  5. Kovács József                  A50 HU-11- 07-30781   H  2h  85,73p
  6. Japport Zoltán                 A50 HU-09- 28-08018   H  2h  82,15p
  7. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  2h  82,13p
  8. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596656    H  2h  81,16p
  9. Fodor László                   A04 HU 10-D-255051    H  2h  80,94p
 10. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29441    H  2h  80,46p
 11. Czakó József                   A04 HU 11-D-344171    H  2h  80,05p
 12. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29678    H  2h  79,42p
 13. Fogarassy Sándor               A26 HU-13- D-596954   H  2h  78,74p
 14. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  2h  76,89p
 15. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  2h  76,03p
 16. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  2h  75,90p
 17. Fogarassy László               A12 HU 12-D-462566    H  2h  75,45p
 18. Tóth József                    A12 HU 12-07-33014    H  2h  75,27p
 19. Dorner György                  A12 HU 13-D-618152    H  2h  74,08p
 20. Hegyi László                   A04 HU 13-D-620210    H  2h  73,65p

Hosszú távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34485   T  2h  66,32p
  2. Boda Ákos                      A50 HU-13- D-596284   T  2h  64,87p
  3. Boda Ákos                      A50 HU-13-  O-17362   T  2h  63,33p
  4. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34413   T  2h  59,97p
  5. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-619793    T  2h  59,16p
  6. Kovács-Lados-Kállai            A04 HU 11-07-29289    T  2h  58,28p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 12-D-462531    H  2h  92,71p
  2. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  2h  92,55p
  3. Dorner György                  A12 HU 12-D-541069    H  2h  86,71p
  4. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29678    H  2h  75,40p
  5. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  2h  73,52p
  6. Dorner György                  A12 HU 13-D-618152    H  2h  71,94p
  7. Fogarassy László               A12 HU 12-D-462566    H  2h  71,32p
  8. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  2h  71,25p
  9. Tóth József                    A12 HU 12-07-33014    H  2h  71,15p
 10. Fehér László                   A12 HU 13-07-36989    H  2h  67,68p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  8h 252,00p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  7h 208,50p
  3. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  7h 204,36p
  4. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  7h 190,87p
  5. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  7h 187,01p
  6. Szabó Elek                     R38 HU 10-09-05425    H  7h 166,84p
  7. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  6h 205,61p
  8. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  6h 203,35p
  9. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  6h 200,44p
 10. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  6h 198,22p
 11. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  6h 194,78p
 12. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  6h 192,24p
 13. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  6h 191,06p
 14. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  6h 187,35p
 15. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255202   H  6h 186,11p
 16. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  6h 184,41p
 17. Fodor László                   A04 HU 10-D-255051    H  6h 182,63p
 18. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  6h 181,37p
 19. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34787    H  6h 178,55p
 20. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32680    H  6h 177,29p
 21. Kómár József és fia            A26 HU 12-D-463263    H  6h 177,06p
 22. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  6h 173,91p
 23. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07702   H  6h 173,16p
 24. Dorner György                  A12 HU 13-D-618161    H  6h 167,54p
 25. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19021    H  6h 164,62p
 26. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502012   H  6h 163,16p
 27. Nagy János                     A23 HU-11- 09-07828   H  6h 163,00p
 28. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31007   H  6h 159,84p
 29. Czakó József                   A04 HU 11-D-344200    H  6h 159,79p
 30. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255248   H  6h 158,72p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  8h 249,80p
  2. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  7h 183,84p
  3. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  6h 172,13p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  6h 168,99p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  6h 163,27p
  6. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  6h 161,73p
  7. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  6h 161,17p
  8. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  6h 160,80p
  9. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  6h 145,49p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  6h 142,75p
 11. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  5h 187,69p
 12. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  5h 181,46p
 13. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  5h 161,21p
 14. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400943   T  5h 160,97p
 15. Babicz József                  A64 HU-11- 09-10896   T  5h 157,82p
 16. Huszár Péter                   A23 HU-10- 09-00456   T  5h 155,85p
 17. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  5h 154,73p
 18. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  5h 150,62p
 19. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  5h 149,23p
 20. Száraz László                  A23 AU-12-   308-78   T  5h 148,68p
 21. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  5h 143,82p
 22. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  5h 141,26p
 23. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562253   T  5h 134,79p
 24. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  5h 133,50p
 25. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530608   T  5h 131,24p
 26. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  5h 130,63p
 27. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  5h 128,29p
 28. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505688   T  5h 114,53p
 29. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-11- D-437739   T  5h 109,82p
 30. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  5h 108,01p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  7h 210,89p
  2. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  7h 205,86p
  3. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32680    H  7h 201,76p
  4. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  7h 197,59p
  5. Dulai László                   A26 HU-10- D-293427   H  7h 154,76p
  6. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  6h 198,86p
  7. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  6h 193,75p
  8. Kiss József                    V10 HU 12-07-34922    H  6h 188,79p
  9. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255202   H  6h 188,72p
 10. Fodor László                   A04 HU 10-D-255051    H  6h 185,02p
 11. Horváth János                  A04 HU 12-D-463210    H  6h 184,92p
 12. Kómár József és fia            A26 HU 12-D-463263    H  6h 181,65p
 13. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34111   H  6h 178,75p
 14. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- D-530644   H  6h 176,63p
 15. Dorner György                  A12 HU 13-D-618161    H  6h 175,83p
 16. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34113   H  6h 171,64p
 17. Czakó József                   A04 HU 11-D-344166    H  6h 170,62p
 18. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31007   H  6h 168,36p
 19. Czakó József                   A04 HU 11-D-344200    H  6h 167,16p
 20. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19021    H  6h 166,39p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  6h 191,69p
  2. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  6h 165,25p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  6h 155,42p
  4. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  6h 148,94p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  6h 147,31p
  6. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  5h 157,22p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  5h 150,49p
  8. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  5h 142,12p
  9. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  5h 133,70p
 10. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530608   T  5h 130,92p
 11. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34413   T  5h 122,63p
 12. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531005   T  5h  98,49p
 13. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535206   T  4h 134,49p
 14. Fodor László                   A04 HU 12-D-462417    T  4h 132,51p
 15. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34445   T  4h 131,56p
 16. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  4h 128,35p
 17. Boda Ákos                      A50 HU-13-  O-17362   T  4h 127,63p
 18. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30933   T  4h 126,25p
 19. Boda Ákos                      A50 HU-12-  O-13241   T  4h 122,13p
 20. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  4h 118,38p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  6h 182,85p
  2. Dorner György                  A12 HU 13-D-618161    H  6h 160,92p
  3. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  5h 180,60p
  4. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  5h 167,48p
  5. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29678    H  5h 161,88p
  6. Tóth József                    A12 HU 12-07-33014    H  5h 159,43p
  7. Fehér László                   A12 HU 12-07-33055    H  5h 155,78p
  8. Kancsár József                 A12 HU 11-D-346883    H  5h 137,18p
  9. Petho László                   A12 HU 12-D-462616    H  5h 135,13p
 10. Fehér László                   A12 HU 12-07-33047    H  5h 131,66p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Gohér Attila                   A12 HU 12-D-561534    T  3h  69,34p