Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, R38 Jászberény
Első adat felvétele: 2014.06.24 18:45:25
Az adatok utolsó módosítása: 2014.06.25 16:21:35
A lista kiadásának időpontja: 2014.06.25 16:27:34
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.07.24 18:45:25
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 08 verseny 

Feleresztés helye: Regensburg
Feleresztés ideje: 2014.06.21 05:45
Időjárás         : Napos, szeles
Kisérő           : Szőllős Béla
Központi táv     : 574000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 48
Legkisebb pont   : 19,2
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A04 Kartal              9   11   109   22   27   1560,53   1511,84   1506,91
A12 Aszód              11   16   127   25   32   1592,25   1510,43   1494,86
A26 Kartal              7   11   101   20   25   1564,02   1493,96   1483,42
A50 Zsámbok            10   19   205   41   51   1576,80   1506,04   1492,20
V10 Hatvan             10   16   144   29   36   1568,20   1492,61   1488,62
Hatvan I.              47   73   686  137  172   1592,25   1503,91   1493,09
A23 Nagykáta           21   34   327   65   82   1601,29   1517,15   1509,88
A36 Tápiószecso        11   17   132   26   33   1591,34   1524,79   1512,21
A64 Szentmártonkáta    11   15   116   23   29   1587,19   1507,57   1501,80
R38 Jászberény          7   10    73   15   18   1549,68   1506,51   1503,59
Hatvan II.             50   76   648  130  162   1601,29   1515,19   1506,99
Tagszövetségben        97  149  1334  267  334   1601,29   1510,07   1501,90

R38 egyesületi díjlista
   1. Szabó Elek                     1.cs. HU 10-09-05403    H 1549,68 m/p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU 13-D-619437    H 1547,13 m/p
   3. Nagy Varga Viktor              2.cs. HU 11-D-427100    H 1535,49 m/p
   4. Szabó Elek                     1.cs. HU 10-09-05412    H 1533,38 m/p
   5. Nagy Lehel dr.                 1.cs. HU 09-09-98099    H 1532,74 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Baráth József                   1.cs. Dt: 593331 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   2h  55,34p    R:  47.   1h  25,46p    T:  73.   2h  49,65p
Összesített E:   8.   9h 249,65p    R:  64.   8h 188,01p    T: 123.   8h 204,01p
   HU 13-09-21555    H 21 12:16:28  1515,66 m/p   9  34,45  127  25,46  219  29,15
   HU 13-09-21505    H 21 12:19:33  1503,82 m/p  17  20,89    0   0,00  319  20,50

Grizner Sándor                  1.cs. Dt: 593018 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   1h  31,06p    R:  50.   1h  23,67p    T:  95.   1h  27,59p
Összesített E:   5.  15h 403,67p    R:  53.  11h 274,62p    T: 105.  11h 285,36p
   HU 06-07-90414    H 21 12:16:45  1513,77 m/p  11  31,06  137  23,67  237  27,59

Nagy Lehel dr.                  1.cs. Dt: 594703 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   1h  41,22p    R:  40.   1h  34,05p    T:  86.   1h  37,45p
Összesített E:   4.  22h 568,50p    R:  37.  16h 411,04p    T:  71.  19h 476,09p
   HU 09-09-98099    H 21 12:13:00  1532,74 m/p   5  41,22   79  34,05  123  37,45

Nagy Varga Viktor               1.cs. Dt: 594841 Kg:   8 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h  72,84p    R:  52.   1h  22,42p    T:  51.   4h  89,26p
Összesített E:   3.  26h 578,22p    R:  51.  12h 295,90p    T:  84.  17h 392,16p
   HU 13-D-619402    H 21 12:18:15  1512,52 m/p  12  29,36  144  22,42  246  26,81
   HU 13-D-603360    H 21 12:19:49  1506,51 m/p  15  24,28    0   0,00  294  22,66
   SK-13-1905-850    H 21 12:20:35  1503,59 m/p  18  19,20    0   0,00  322  20,24
   HU 13-D-619434    H 21 12:20:48  1502,77 m/p   0   0,00    0   0,00  330  19,55

Nagy Varga Viktor               2.cs. Dt: 594841 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h 151,35p    R:  23.   3h 106,79p    T:  36.   4h 135,44p
Összesített E:   1.  36h1109,63p    R:  10.  30h 888,55p    T:  17.  31h 929,13p
   HU 13-D-619437    H 21 12:09:27  1547,13 m/p   2  46,31   37  41,56   59  42,98
   HU 11-D-427100    H 21 12:12:22  1535,49 m/p   3  44,61   68  36,01  109  38,66
   HU 10-D-259622    H 21 12:15:59  1521,28 m/p   7  37,84  106  29,22  183  32,26
   HU 10-O-1730      H 21 12:20:10  1505,18 m/p  16  22,59    0   0,00  307  21,54

Szabó Elek                      1.cs. Dt: 594924 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   4h 153,04p    R:  24.   3h 105,71p    T:  24.   5h 155,24p
Összesített E:   2.  33h1016,49p    R:  20.  30h 780,30p    T:  29.  32h 857,06p
   HU 10-09-05403    H 21 12:08:54  1549,68 m/p   1  48,00   31  42,63   52  43,59
   HU 10-09-05412    H 21 12:12:59  1533,38 m/p   4  42,92   77  34,40  121  37,62
   HU 12-09-17044    H 21 12:16:27  1519,80 m/p   8  36,14  109  28,68  190  31,65
   HU 12-09-17047    H 21 12:19:53  1506,58 m/p  14  25,98    0   0,00  293  22,75
   HU 10-09-05425    H 21 12:20:53  1502,78 m/p   0   0,00    0   0,00  329  19,63

Varga László                    1.cs. Dt: 583403 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   3h  99,95p    R:  27.   3h  78,35p    T:  50.   3h  89,78p
Összesített E:   6.  14h 370,27p    R:  56.  11h 257,74p    T: 103.  12h 295,23p
   HU 11-09-12091    H 21 12:06:19  1529,97 m/p   6  39,53   84  33,15  134  36,50
   HU 09-09-98872    T 21 12:10:22  1513,89 m/p  10  32,75  136  23,85  236  27,68
   HU 12-D-532925    H 21 12:11:02  1511,28 m/p  13  27,67  150  21,35  260  25,60

Tagszövetségi díjlista
   1. Száraz László                  1.cs. A23 AU-12-   308-80   T 1601,29 m/p
   2. Száraz László                  0.cs. A23 HU-13- 09-19310   T 1596,53 m/p
   3. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-462531    H 1592,25 m/p
   4. Tomori László                  2.cs. A23 HU-11- D-401304   H 1592,12 m/p
   5. Katona József                  1.cs. A36 HU 11-09-11710    H 1591,34 m/p
   6. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-12-009-14651   H 1590,20 m/p
   7. Lengyel János                  1.cs. A23 HU-12- 09-13847   H 1589,00 m/p
   8. Babicz József                  1.cs. A64 HU-11- 09-10896   T 1587,19 m/p
   9. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-10- 09-01309   T 1586,84 m/p
  10. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13- D-601940   T 1585,29 m/p
  11. Dorner György                  1.cs. A12 HU 10-D-253614    H 1581,90 m/p
  12. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-13-  D602006   H 1579,88 m/p
  13. Mészáros László                1.cs. A36 HU 08-09-87025    H 1579,68 m/p
  14. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-13- 09-19816   H 1578,82 m/p
  15. Fazekas István ifj.            2.cs. A23 HU-13- D-601712   H 1578,34 m/p
  16. Nagy János                     1.cs. A23 HU-09- 09-93272   H 1578,00 m/p
  17. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-12- D-502355   H 1577,93 m/p
  18. Tomori László                  1.cs. A23 HU-11- D-401308   H 1577,81 m/p
  19. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-10- D-255449   H 1576,80 m/p
  20. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU-11- 07-30811   H 1575,83 m/p
  21. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-12-  O-13241   T 1575,47 m/p
  22. Kovács József                  1.cs. A50 HU-11- 07-30781   H 1574,47 m/p
  23. Mészáros László                1.cs. A36 HU 11-09-11714    H 1570,98 m/p
  24. Bajtek Tibor                   1.cs. A23 HU-13- D-603924   H 1570,70 m/p
  25. Gazsi Károly                   1.cs. A36 HU 11-09-09206    H 1569,72 m/p
  26. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-13- D-603990   T 1568,80 m/p
  27. Kiss József                    2.cs. V10 HU 13-07-38866    H 1568,20 m/p
  28. Kiss József                    1.cs. V10 HU 11-07-31286    H 1566,98 m/p
  29. Tomori László                  2.cs. A23 HU-12- D-502208   H 1566,06 m/p
  30. Kaszás László                  1.cs. A26 HU 10-D-293309    H 1564,02 m/p
  31. Kalocsai András                2.cs. A23 HU-12- 09-14070   T 1562,59 m/p
  32. Kalocsai András                1.cs. A23 HU-12- 09-14092   T 1562,10 m/p
  33. Fodor László                   2.cs. A04 HU 12-07-32860    H 1560,53 m/p
  34. Japport Zoltán                 2.cs. A50 HU-12- D-531018   H 1560,40 m/p
  35. Fodor László                   1.cs. A04 HU 10-D-255051    H 1560,02 m/p
  36. Fehér László                   1.cs. A12 HU 12-07-33055    H 1558,04 m/p
  37. Detre Gusztáv                  1.cs. V10 HU 10-O-1439      H 1558,00 m/p
  38. Csörgi László                  1.cs. A50 HU 09-50-25755    H 1557,56 m/p
  39. Száraz László                  0.cs. A23 HU-12- 09-14315   T 1557,08 m/p
  40. Pap és fia                     2.cs. A36 HU 12-D-489542    H 1556,13 m/p
  41. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 12-D-462592    H 1555,68 m/p
  42. Tomori László                  1.cs. A23 HU-12- D-502230   H 1555,65 m/p
  43. Tomori László                  2.cs. A23 HU-11- D-402622   H 1555,44 m/p
  44. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23 HU-12- D-562254   H 1554,83 m/p
  45. Tóth Gábor                     1.cs. A36 HU 12-D-502690    H 1554,39 m/p
  46. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-10- D-255443   H 1553,65 m/p
  47. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50 HU-12- D-530644   H 1553,43 m/p
  48. Fogarassy Sándor               2.cs. A26 HU-13- D-596954   H 1550,60 m/p
  49. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-541069    H 1550,05 m/p
  50. Száraz László                  0.cs. A23 HU-12- 09-14323   T 1549,96 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Száraz László                  1.cs. A23 AU-12-   308-80   T 1601,29 m/p
   2. Száraz László                  0.cs. A23 HU-13- 09-19310   T 1596,53 m/p
   3. Tomori László                  2.cs. A23 HU-11- D-401304   H 1592,12 m/p
   4. Katona József                  1.cs. A36 HU 11-09-11710    H 1591,34 m/p
   5. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-12-009-14651   H 1590,20 m/p
   6. Lengyel János                  1.cs. A23 HU-12- 09-13847   H 1589,00 m/p
   7. Babicz József                  1.cs. A64 HU-11- 09-10896   T 1587,19 m/p
   8. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-10- 09-01309   T 1586,84 m/p
   9. Tomori László                  2.cs. A23 HU-13- D-601940   T 1585,29 m/p
  10. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-13-  D602006   H 1579,88 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.  227,46 p
   2. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  221,24 p
   3. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50    5 h.  209,12 p
   4. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  208,86 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  203,06 p
   6. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  202,29 p
   7. Huszár Péter                   2.cs. A23    5 h.  202,13 p
   8. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    5 h.  194,77 p
   9. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  190,61 p
  10. Hegyi László                   2.cs. A04    5 h.  185,59 p
  11. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  183,52 p
  12. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.  180,59 p
  13. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  179,63 p
  14. Fazekas István ifj.            2.cs. A23    5 h.  179,20 p
  15. Pap és fia                     1.cs. A36    5 h.  175,31 p
  16. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    5 h.  174,97 p
  17. Babicz József                  1.cs. A64    5 h.  174,61 p
  18. Lengyel János                  1.cs. A23    5 h.  171,93 p
  19. Boda Ákos                      2.cs. A50    5 h.  165,63 p
  20. Szollos Béla                   1.cs. A64    5 h.  162,52 p
  21. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.  160,52 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  2.cs. A23    5 h.  223,00 p
   2. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  198,50 p
   3. Huszár Péter                   2.cs. A23    5 h.  191,35 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  190,81 p
   5. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  190,27 p
   6. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  179,18 p

A verseny R38 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szabó Elek                     1.cs.    4 h.  153,04 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs.    4 h.  151,35 p
   3. Varga László                   1.cs.    3 h.   99,95 p
   4. Nagy Varga Viktor              1.cs.    3 h.   72,84 p
   5. Baráth József                  1.cs.    2 h.   55,34 p
   6. Nagy Lehel dr.                 1.cs.    1 h.   41,22 p
   7. Grizner Sándor                 1.cs.    1 h.   31,06 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Tomori László                  2.cs. A23    9 h.  369,21 p
   2. Dorner György                  1.cs. A12    8 h.  303,23 p
   3. Mészáros László                1.cs. A36    6 h.  240,43 p
   4. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50    6 h.  239,39 p
   5. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    7 h.  228,33 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36    6 h.  226,67 p
   7. Babicz József                  1.cs. A64    7 h.  221,14 p
   8. Kiss József                    1.cs. V10    7 h.  220,02 p
   9. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    6 h.  216,22 p
  10. Tomori László                  1.cs. A23    6 h.  212,75 p
  11. Fazekas István ifj.            2.cs. A23    6 h.  208,61 p
  12. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  202,29 p
  13. Huszár Péter                   2.cs. A23    5 h.  202,13 p
  14. Nagy János                     1.cs. A23    7 h.  201,25 p
  15. Hegyi László                   2.cs. A04    5 h.  185,59 p
  16. Bajtek Tibor                   1.cs. A23    5 h.  183,52 p
  17. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.  180,59 p
  18. Pap és fia                     1.cs. A36    5 h.  175,31 p
  19. Lengyel János                  1.cs. A23    5 h.  171,93 p
  20. Boda Ákos                      2.cs. A50    5 h.  165,63 p
  21. Szollos Béla                   1.cs. A64    5 h.  162,52 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Tomori László                  2.cs. A23    9 h.  353,47 p
   2. Mészáros László                1.cs. A36    6 h.  227,00 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36    6 h.  210,73 p
   4. Bajtek Tibor                   2.cs. A23    7 h.  205,60 p
   5. Babicz József                  1.cs. A64    7 h.  198,80 p
   6. Fazekas István ifj.            2.cs. A23    6 h.  191,57 p

A verseny R38 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Szabó Elek                     1.cs.    4 h.  153,04 p
   2. Nagy Varga Viktor              2.cs.    4 h.  151,35 p
   3. Varga László                   1.cs.    3 h.   99,95 p
   4. Nagy Varga Viktor              1.cs.    3 h.   72,84 p
   5. Baráth József                  1.cs.    2 h.   55,34 p
   6. Nagy Lehel dr.                 1.cs.    1 h.   41,22 p
   7. Grizner Sándor                 1.cs.    1 h.   31,06 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.07. Straubing
  06.21. Regensburg

Tagszövetségi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   10 h.  422,45 p
   2. Tomori László                  2.cs. A23   10 h.  402,19 p
   3. Mészáros László                1.cs. A36   10 h.  383,88 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   10 h.  380,50 p
   5. Katona József                  1.cs. A36   10 h.  372,87 p
   6. Szollos Béla                   1.cs. A64   10 h.  354,40 p
   7. Huszár Péter                   2.cs. A23    9 h.  350,36 p
   8. Fazekas István ifj.            2.cs. A23   10 h.  349,10 p
   9. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    9 h.  347,12 p
  10. Kiss József                    1.cs. V10   10 h.  346,66 p
  11. Huszár Péter                   1.cs. A23   10 h.  342,74 p
  12. Molnár Pál                     1.cs. A23    9 h.  337,41 p
  13. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    9 h.  329,19 p
  14. Mészáros Mihály                1.cs. A36    9 h.  324,30 p
  15. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    8 h.  315,27 p
  16. Tomori László                  1.cs. A23    8 h.  312,19 p
  17. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    9 h.  304,88 p
  18. Pap és fia                     1.cs. A36    9 h.  300,62 p
  19. Fejos Csaba                    1.cs. A64    8 h.  282,27 p
  20. Boda Ákos                      1.cs. A50    8 h.  281,67 p
  21. Lengyel János                  1.cs. A23    8 h.  281,55 p
  22. Szabó Elek                     1.cs. R38    9 h.  271,85 p
  23. Sztrehovszki László            1.cs. A04    7 h.  271,37 p
  24. Hegyi László                   2.cs. A04    8 h.  269,80 p
  25. Nagy János                     1.cs. A23    8 h.  269,68 p
  26. Czakó József                   1.cs. A04    9 h.  269,33 p
  27. Kaszás László                  1.cs. A26    7 h.  266,89 p

Hatvan II. röpcsoport Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Tomori László                  2.cs. A23   10 h.  389,69 p
   2. Mészáros László                1.cs. A36   10 h.  366,70 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36   10 h.  361,35 p
   4. Katona József                  1.cs. A36   10 h.  350,91 p
   5. Huszár Péter                   2.cs. A23    9 h.  335,04 p
   6. Fazekas István ifj.            2.cs. A23   10 h.  326,91 p
   7. Szollos Béla                   1.cs. A64    9 h.  316,46 p

R38 egyesületi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.    9 h.  356,58 p
   2. Szabó Elek                     1.cs.    9 h.  300,31 p
   3. Varga László                   1.cs.    3 h.   99,95 p
   4. Grizner Sándor                 1.cs.    3 h.   92,16 p
   5. Nagy Lehel dr.                 1.cs.    3 h.   85,09 p
   6. Nagy Varga Viktor              1.cs.    3 h.   72,84 p
   7. Baráth József                  1.cs.    2 h.   55,34 p
   8. Demeter-Dr. Nagy               1.cs.    1 h.   42,30 p
   9. Gergely László                 1.cs.    1 h.   37,60 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.07. Straubing
  06.14. Melk
  06.21. Regensburg

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36   35 h. 1142,82 p
   2. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   36 h. 1128,43 p
   3. Mészáros Mihály                1.cs. A36   36 h. 1121,04 p
   4. Kiss József                    1.cs. V10   36 h. 1111,52 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   33 h. 1085,93 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23   35 h. 1049,58 p
   7. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   36 h. 1048,91 p
   8. Huszár Péter                   2.cs. A23   34 h. 1039,98 p
   9. Dorner György                  1.cs. A12   29 h. 1002,44 p
  10. Huszár Péter                   1.cs. A23   33 h.  982,07 p
  11. Sztrehovszki László            1.cs. A04   32 h.  976,95 p
  12. Tomori László                  2.cs. A23   33 h.  970,18 p
  13. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   34 h.  969,93 p
  14. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   32 h.  960,13 p
  15. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   31 h.  952,81 p
  16. Kancsár József                 1.cs. A12   31 h.  941,15 p
  17. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   31 h.  929,13 p
  18. Mészáros László                1.cs. A36   32 h.  927,01 p
  19. Zámbó János                    1.cs. A04   33 h.  926,78 p
  20. Japport Zoltán                 2.cs. A50   32 h.  922,30 p
  21. Fodor László                   1.cs. A04   31 h.  913,70 p
  22. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   30 h.  905,86 p
  23. Petho László                   1.cs. A12   34 h.  890,14 p
  24. Fehér László                   1.cs. A12   31 h.  883,27 p
  25. Fejos Csaba                    1.cs. A64   31 h.  874,15 p
  26. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   31 h.  873,26 p
  27. Pap és fia                     1.cs. A36   31 h.  871,86 p
  28. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   29 h.  857,88 p
  29. Szabó Elek                     1.cs. R38   32 h.  857,06 p
  30. Kaszás László                  1.cs. A26   27 h.  850,05 p
  31. Boda Ákos                      1.cs. A50   29 h.  831,71 p
  32. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   29 h.  826,75 p
  33. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   29 h.  826,61 p
  34. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   29 h.  809,91 p
  35. Szollos Béla                   1.cs. A64   26 h.  801,62 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36   35 h. 1119,49 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36   37 h. 1110,47 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36   33 h. 1060,87 p
   4. Molnár Pál                     1.cs. A23   35 h. 1033,52 p
   5. Huszár Péter                   2.cs. A23   34 h. 1023,15 p
   6. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   35 h. 1011,50 p
   7. Tomori László                  2.cs. A23   32 h.  939,53 p
   8. Mészáros László                1.cs. A36   33 h.  924,46 p
   9. Huszár Péter                   1.cs. A23   31 h.  918,54 p

R38 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.   36 h. 1109,63 p
   2. Szabó Elek                     1.cs.   33 h. 1016,49 p
   3. Nagy Varga Viktor              1.cs.   26 h.  578,22 p
   4. Nagy Lehel dr.                 1.cs.   22 h.  568,50 p
   5. Grizner Sándor                 1.cs.   15 h.  403,67 p
   6. Varga László                   1.cs.   14 h.  370,27 p
   7. Demeter-Dr. Nagy               1.cs.   14 h.  344,54 p
   8. Baráth József                  1.cs.    9 h.  249,65 p
   9. Nagy Lehel dr.                 2.cs.    9 h.  236,71 p
  10. Gergely László                 1.cs.    4 h.  100,70 p
  11. Varga László                   2.cs.    5 h.   94,58 p
  12. Demeter-Dr. Nagy               2.cs.    4 h.   79,09 p
  13. Szabó Elek                     2.cs.    2 h.   54,84 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.07. Straubing
  06.14. Melk
  06.21. Regensburg

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   42 h. 1346,23 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   46 h. 1332,39 p
   3. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   44 h. 1298,70 p
   4. Katona József                  1.cs. A36   38 h. 1203,68 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   39 h. 1189,00 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23   41 h. 1163,55 p
   7. Gazsi Károly                   1.cs. A36   37 h. 1160,91 p
   8. Tomori László                  2.cs. A23   39 h. 1150,76 p
   9. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   39 h. 1118,36 p
  10. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   38 h. 1103,34 p
  11. Huszár Péter                   2.cs. A23   36 h. 1081,16 p
  12. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   39 h. 1075,09 p
  13. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   36 h. 1047,20 p
  14. Huszár Péter                   1.cs. A23   36 h. 1042,78 p
  15. Sztrehovszki László            1.cs. A04   35 h. 1039,45 p
  16. Japport Zoltán                 2.cs. A50   36 h.  998,11 p
  17. Fodor László                   1.cs. A04   35 h.  996,67 p
  18. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   33 h.  995,76 p
  19. Mészáros László                1.cs. A36   35 h.  993,55 p
  20. Fehér László                   1.cs. A12   36 h.  988,32 p
  21. Kancsár József                 1.cs. A12   32 h.  973,15 p
  22. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   33 h.  954,20 p
  23. Zámbó János                    1.cs. A04   34 h.  944,12 p
  24. Kaszás László                  1.cs. A26   31 h.  930,75 p
  25. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   34 h.  930,30 p
  26. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   32 h.  919,32 p
  27. Pap és fia                     1.cs. A36   33 h.  915,67 p
  28. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   33 h.  910,94 p
  29. Petho László                   1.cs. A12   35 h.  906,92 p
  30. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   32 h.  903,53 p
  31. Fejos Csaba                    1.cs. A64   32 h.  894,71 p
  32. Nagy János                     1.cs. A23   35 h.  887,75 p
  33. Hegyi László                   1.cs. A04   33 h.  887,42 p
  34. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   33 h.  886,96 p
  35. Boda Ákos                      1.cs. A50   30 h.  860,12 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Mészáros Mihály                1.cs. A36   40 h. 1183,35 p
   2. Katona József                  1.cs. A36   38 h. 1182,51 p
   3. Molnár Pál                     1.cs. A23   40 h. 1131,98 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   36 h. 1112,00 p
   5. Tomori László                  2.cs. A23   37 h. 1091,76 p
   6. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   38 h. 1077,44 p
   7. Huszár Péter                   2.cs. A23   36 h. 1064,96 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   35 h. 1012,99 p
   9. Mészáros László                1.cs. A36   36 h.  985,63 p

R38 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Nagy Varga Viktor              2.cs.   44 h. 1301,48 p
   2. Szabó Elek                     1.cs.   36 h. 1077,17 p
   3. Nagy Varga Viktor              1.cs.   26 h.  578,22 p
   4. Nagy Lehel dr.                 1.cs.   22 h.  568,50 p
   5. Grizner Sándor                 1.cs.   15 h.  403,67 p
   6. Varga László                   1.cs.   14 h.  370,27 p
   7. Demeter-Dr. Nagy               1.cs.   14 h.  344,54 p
   8. Baráth József                  1.cs.    9 h.  249,65 p
   9. Nagy Lehel dr.                 2.cs.    9 h.  236,71 p
  10. Gergely László                 1.cs.    4 h.  100,70 p
  11. Varga László                   2.cs.    5 h.   94,58 p
  12. Demeter-Dr. Nagy               2.cs.    4 h.   79,09 p
  13. Szabó Elek                     2.cs.    2 h.   54,84 p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  2h  92,90p
  2. Dorner György                  A12 HU 12-D-462531    H  2h  92,03p
  3. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  2h  88,87p
  4. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  2h  87,95p
  5. Tomori László                  A23 HU-11- D-402622   H  2h  87,10p
  6. Dorner György                  A12 HU 12-D-541069    H  2h  85,65p
  7. Mészáros Mihály                A36 HU 12-D-504652    H  2h  84,77p
  8. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  2h  84,43p
  9. Tomori László                  A23 HU-12- D-502208   H  2h  84,27p
 10. Fodor László                   A04 HU 12-07-32860    H  2h  84,23p
 11. Kovács József                  A50 HU-11- 07-30781   H  2h  83,55p
 12. Tomori László                  A23 HU-12- D-502213   H  2h  83,18p
 13. Mészáros László                A36 HU 11-D-401368    H  2h  83,09p
 14. Szabó Elek                     R38 HU 10-09-05403    H  2h  82,51p
 15. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  2h  81,75p
 16. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  2h  81,49p
 17. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07715   H  2h  80,99p
 18. Tomori László                  A23 HU-12- D-502230   H  2h  80,96p
 19. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603992   H  2h  80,42p
 20. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34787    H  2h  79,87p
 21. Katona József                  A36 HU 09-09-95153    H  2h  79,53p
 22. Japport Zoltán                 A50 HU-09- 28-08018   H  2h  78,78p
 23. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  2h  78,78p
 24. Kucsera-Tóth Károly            V10 HU 13-D-596656    H  2h  78,70p
 25. Fodor László                   A04 HU 10-D-255051    H  2h  78,23p
 26. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603924   H  2h  78,17p
 27. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  2h  78,07p
 28. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29441    H  2h  77,83p
 29. Czakó József                   A04 HU 11-D-344171    H  2h  76,65p
 30. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29678    H  2h  76,32p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Babicz József                  A64 HU-11- 09-10896   T  2h  89,88p
  2. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14315   T  2h  87,75p
  3. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  2h  85,17p
  4. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14323   T  2h  80,04p
  5. Huszár Péter                   A23 HU-10- 09-00456   T  2h  79,65p
  6. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  2h  78,74p
  7. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  2h  78,55p
  8. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10921    T  2h  77,36p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  2h  70,30p
 10. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400943   T  2h  68,78p
 11. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  2h  67,94p
 12. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  2h  61,06p
 13. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34485   T  2h  60,77p
 14. Boda Ákos                      A50 HU-13- D-596284   T  2h  60,43p
 15. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  2h  57,90p
 16. Boda Ákos                      A50 HU-13-  O-17362   T  2h  57,64p
 17. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601761   T  2h  56,64p
 18. Balázs Sándor                  V10 HU 13-D-619793    T  2h  51,95p
 19. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14353   T  2h  44,63p
 20. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257496   T  2h  38,68p

Hosszú távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  2h  88,32p
  2. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  2h  86,91p
  3. Tomori László                  A23 HU-11- D-402622   H  2h  86,66p
  4. Mészáros Mihály                A36 HU 12-D-504652    H  2h  83,27p
  5. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  2h  82,72p
  6. Tomori László                  A23 HU-12- D-502208   H  2h  81,85p
  7. Mészáros László                A36 HU 11-D-401368    H  2h  80,81p
  8. Tomori László                  A23 HU-12- D-502213   H  2h  80,80p
  9. Szabó Elek                     R38 HU 10-09-05403    H  2h  80,40p
 10. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  2h  79,86p
 11. Tomori László                  A23 HU-12- D-502230   H  2h  78,61p
 12. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  2h  77,98p
 13. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07715   H  2h  77,74p
 14. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603992   H  2h  77,71p
 15. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34787    H  2h  76,75p
 16. Katona József                  A36 HU 09-09-95153    H  2h  75,78p
 17. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  2h  75,28p
 18. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603924   H  2h  74,67p
 19. Huszár Péter                   A23 HU-12- D-501932   H  2h  72,55p
 20. Katona József                  A36 HU 09-09-95111    H  2h  71,23p

Hosszú távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Babicz József                  A64 HU-11- 09-10896   T  2h  89,73p
  2. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14315   T  2h  87,70p
  3. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  2h  83,95p
  4. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14323   T  2h  77,72p
  5. Huszár Péter                   A23 HU-10- 09-00456   T  2h  76,80p
  6. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  2h  75,70p
  7. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  2h  75,32p
  8. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10921    T  2h  73,55p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  2h  65,46p
 10. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400943   T  2h  63,49p
 11. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  2h  62,73p
 12. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  2h  55,72p
 13. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601761   T  2h  49,86p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Szabó Elek                     R38 HU 10-09-05403    H  2h  88,73p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  2h  70,74p
  3. Szabó Elek                     R38 HU 10-09-05412    H  2h  67,99p
  4. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-O-1730      H  2h  66,46p
  5. Nagy Lehel dr.                 R38 HU 09-09-98099    H  2h  64,72p
  6. Szabó Elek                     R38 HU 12-09-17044    H  2h  54,94p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  8h 252,00p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  7h 208,50p
  3. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  7h 204,36p
  4. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  7h 190,87p
  5. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  7h 187,01p
  6. Szabó Elek                     R38 HU 10-09-05425    H  7h 166,84p
  7. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  6h 205,61p
  8. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  6h 203,35p
  9. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  6h 200,44p
 10. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  6h 198,22p
 11. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  6h 194,78p
 12. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  6h 192,24p
 13. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  6h 191,06p
 14. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  6h 187,35p
 15. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255202   H  6h 186,11p
 16. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  6h 184,41p
 17. Fodor László                   A04 HU 10-D-255051    H  6h 182,63p
 18. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  6h 181,37p
 19. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34787    H  6h 178,55p
 20. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32680    H  6h 177,29p
 21. Kómár József és fia            A26 HU 12-D-463263    H  6h 177,06p
 22. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  6h 173,91p
 23. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07702   H  6h 173,16p
 24. Dorner György                  A12 HU 13-D-618161    H  6h 167,54p
 25. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19021    H  6h 164,62p
 26. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502012   H  6h 163,16p
 27. Nagy János                     A23 HU-11- 09-07828   H  6h 163,00p
 28. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31007   H  6h 159,84p
 29. Czakó József                   A04 HU 11-D-344200    H  6h 159,79p
 30. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255248   H  6h 158,72p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  8h 249,80p
  2. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  7h 183,84p
  3. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  6h 172,13p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  6h 168,99p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  6h 163,27p
  6. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  6h 161,73p
  7. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  6h 161,17p
  8. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  6h 160,80p
  9. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  6h 145,49p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  6h 142,75p
 11. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  5h 187,69p
 12. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  5h 181,46p
 13. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  5h 161,21p
 14. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400943   T  5h 160,97p
 15. Babicz József                  A64 HU-11- 09-10896   T  5h 157,82p
 16. Huszár Péter                   A23 HU-10- 09-00456   T  5h 155,85p
 17. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  5h 154,73p
 18. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  5h 150,62p
 19. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  5h 149,23p
 20. Száraz László                  A23 AU-12-   308-78   T  5h 148,68p
 21. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  5h 143,82p
 22. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  5h 141,26p
 23. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562253   T  5h 134,79p
 24. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  5h 133,50p
 25. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530608   T  5h 131,24p
 26. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  5h 130,63p
 27. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  5h 128,29p
 28. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505688   T  5h 114,53p
 29. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-11- D-437739   T  5h 109,82p
 30. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  5h 108,01p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  8h 248,41p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  7h 203,28p
  3. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  7h 180,60p
  4. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  6h 204,44p
  5. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  6h 201,17p
  6. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  6h 196,82p
  7. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  6h 190,95p
  8. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  6h 179,69p
  9. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  6h 174,43p
 10. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34787    H  6h 173,53p
 11. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502012   H  6h 162,10p
 12. Nagy János                     A23 HU-11- 09-07828   H  6h 157,57p
 13. Gavaldik József                A23 HU-10- 09-01667   H  6h 153,01p
 14. Mészáros Mihály                A36 HU 09-09-95488    H  6h 143,90p
 15. Szabó Elek                     R38 HU 10-09-05425    H  6h 142,94p
 16. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  5h 173,06p
 17. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  5h 169,90p
 18. Tomori László                  A23 HU-11- D-402622   H  5h 168,85p
 19. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  5h 162,90p
 20. Mészáros László                A36 HU 11-D-401368    H  5h 160,50p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  8h 245,87p
  2. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  6h 165,99p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  6h 163,57p
  4. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  6h 160,54p
  5. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  6h 158,70p
  6. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  6h 141,88p
  7. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  5h 184,49p
  8. Babicz József                  A64 HU-11- 09-10896   T  5h 159,94p
  9. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  5h 155,54p
 10. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  5h 154,80p
 11. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  5h 152,81p
 12. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400943   T  5h 150,89p
 13. Huszár Péter                   A23 HU-10- 09-00456   T  5h 149,59p
 14. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  5h 148,57p
 15. Száraz László                  A23 AU-12-   308-78   T  5h 143,65p
 16. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562253   T  5h 133,59p
 17. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  5h 130,20p
 18. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505688   T  5h 111,47p
 19. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14315   T  4h 148,47p
 20. Száraz László                  A23 AU-12-   308-80   T  4h 135,11p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  7h 214,02p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU 13-D-619437    H  6h 183,07p
  3. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-O-07224     H  6h 175,66p
  4. Szabó Elek                     R38 HU 10-09-05425    H  6h 172,40p
  5. Szabó Elek                     R38 HU 09-09-98921    H  6h 171,40p
  6. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-O-1730      H  6h 167,09p
  7. Nagy Varga Viktor              R38 HU 11-D-427100    H  6h 161,20p
  8. Nagy Lehel dr.                 R38 HU 09-09-98099    H  6h 160,95p
  9. Szabó Elek                     R38 HU 10-09-05403    H  5h 185,18p
 10. Nagy Varga Viktor              R38 HU 12-D-503505    H  5h 161,51p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Varga László                   R38 HU 09-09-98872    T  3h  91,78p
  2. Nagy Lehel dr.                 R38 HU 13-D-619317    T  2h  59,84p
  3. Demeter-Dr. Nagy               R38 HU 12-09-17161    T  2h  55,28p