Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A04 Kartal
Első adat felvétele: 2014.07.01 16:58:30
Az adatok utolsó módosítása: 2014.07.03 15:52:22
A lista kiadásának időpontja: 2014.07.03 16:00:17
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.07.31 16:58:30
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 09 verseny 

Feleresztés helye: Melk
Feleresztés ideje: 2014.06.28 06:00
Időjárás         : Napos, déli széllel
Kisérő           : 
Központi táv     : 331000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 36
Legkisebb pont   : 14,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A04 Kartal              9   14   129   26   32   1153,65   1086,30   1080,98
A12 Aszód              12   18   141   28   35   1197,39   1090,21   1084,27
A26 Kartal              8   15   120   24   30   1179,30   1104,07   1095,27
A50 Zsámbok            12   32   272   54   68   1161,03   1069,13   1055,46
V10 Hatvan             12   24   201   40   50   1167,42   1071,03   1059,72
Hatvan I.              53  103   863  173  216   1197,39   1082,97   1070,85
A23 Nagykáta           22   58   512  102  128   1164,25   1087,86   1081,28
A36 Tápiószecso        15   24   195   39   49   1175,28   1101,60   1092,71
A64 Szentmártonkáta    11   14   113   23   28   1160,12   1078,01   1064,61
R38 Jászberény          8   13   101   20   25   1139,26   1073,70   1068,90
Hatvan II.             56  109   921  184  230   1175,28   1087,76   1079,93
Tagszövetségben       109  212  1784  357  446   1197,39   1085,35   1076,75

A04 egyesületi díjlista
   1. Fodor László                   1.cs. HU 12-07-32886    H 1153,65 m/p
   2. Horváth János                  1.cs. HU 11-D-344960    H 1133,45 m/p
   3. Horváth János                  1.cs. HU 13-D-618649    H 1133,25 m/p
   4. Hegyi László                   1.cs. HU 11-D-344044    H 1129,75 m/p
   5. Hegyi László                   1.cs. HU 13-D-620210    H 1125,90 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Czakó József                    1.cs. Dt: 319950 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   3h  78,73p    R:  28.   3h  82,98p    T:  58.   3h  83,73p
Összesített E:   6.  28h 745,09p    R:  19.  32h 892,99p    T:  43.  30h 831,11p
   HU 11-D-344171    H 28 10:45:22  1121,19 m/p   8  31,12   58  30,27  104  31,00
   HU 11-D-344166    H 28 10:48:15  1109,97 m/p  14  26,94   71  28,97  149  28,82
   HU 08-07-12274    H 28 10:51:43  1096,78 m/p  23  20,67  123  23,74  250  23,91

Fodor László                    1.cs. Dt: 319331 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 128,44p    R:   9.   5h 136,49p    T:  15.   5h 136,75p
Összesített E:   2.  35h 982,93p    R:   6.  38h1112,89p    T:  15.  36h1050,45p
   HU 12-07-32886    H 28 10:36:48  1153,65 m/p   1  36,00   15  34,59   24  34,88
   HU 10-D-255051    H 28 10:48:23  1107,31 m/p  16  25,55   81  27,96  166  27,99
   HU 12-07-32860    H 28 10:49:50  1101,77 m/p  19  23,46  105  25,55  219  25,42
   HU 10-D-255060    H 28 10:50:37  1098,80 m/p  21  22,06  116  24,45  240  24,40
   HU 11-07-29226    H 28 10:51:07  1096,92 m/p  22  21,37  121  23,94  247  24,06
   HU 11-07-29250    H 28 10:53:39  1087,45 m/p  25  19,28  149  21,13  336  19,74

Fodor László                    2.cs. Dt: 319331 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   1h  17,19p    R:  59.   1h  19,93p    T: 132.   1h  18,62p
Összesített E:   9.  14h 407,90p    R:  39.  16h 488,62p    T:  81.  15h 461,97p
   HU 07-07-99081    H 28 10:54:15  1085,24 m/p  28  17,19  161  19,93  359  18,62

Futó Ferenc                     1.cs. Dt: 317646 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  48,77p    R:  37.   3h  57,47p    T:  82.   3h  53,30p
Összesített E:  10.  16h 382,46p    R:  42.  18h 453,72p    T:  82.  19h 461,54p
   HU 10-07-25007    H 28 10:52:40  1085,35 m/p  27  17,88  160  20,03  357  18,72
   HU 10-D-255022    H 28 10:52:54  1084,49 m/p  29  16,49  165  19,52  368  18,19
   HU 11-07-29306    H 28 10:53:51  1080,98 m/p  32  14,40  181  17,92  405  16,39

Hegyi László                    1.cs. Dt: 319568 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   3h  98,94p    R:  19.   4h 109,13p    T:  45.   3h  95,52p
Összesített E:   4.  29h 801,26p    R:  16.  34h 950,85p    T:  40.  31h 877,36p
   HU 11-D-344044    H 28 10:42:52  1129,75 m/p   4  33,91   40  32,08   72  32,55
   HU 13-D-620210    H 28 10:43:50  1125,90 m/p   5  33,21   46  31,48   86  31,87
   HU 11-D-344083    H 28 10:44:57  1121,49 m/p   7  31,82   56  30,47  102  31,10
   HU 09-07-19296    H 28 10:57:41  1073,52 m/p   0   0,00  209  15,10    0   0,00

Hegyi László                    2.cs. Dt: 319568 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   2h  51,10p    R:  38.   2h  54,72p    T:  81.   2h  54,33p
Összesített E:   7.  23h 640,69p    R:  25.  27h 772,55p    T:  48.  27h 746,32p
   HU 12-D-462290    H 28 10:47:31  1111,48 m/p  12  28,34   68  29,27  144  29,06
   HU 12-D-462245    H 28 10:50:10  1101,33 m/p  20  22,76  106  25,45  222  25,27

Horváth János                   1.cs. Dt: 321653 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 138,88p    R:   7.   5h 143,32p    T:  10.   5h 144,27p
Összesített E:   5.  28h 763,51p    R:  21.  29h 836,50p    T:  44.  30h 825,20p
   HU 11-D-344960    H 28 10:43:47  1133,45 m/p   2  35,30   35  32,58   61  33,09
   HU 13-D-618649    H 28 10:43:50  1133,25 m/p   3  34,61   36  32,48   62  33,04
   HU 12-D-463210    H 28 10:50:42  1106,48 m/p  17  24,85   84  27,66  175  27,55
   HU 12-D-462117    H 28 10:50:48  1106,10 m/p  18  24,15   88  27,26  182  27,21
   HU 11-D-344251    H 28 10:53:38  1095,42 m/p  24  19,97  127  23,34  261  23,38
   HU 13-D-618618    H 28 10:56:06  1086,30 m/p  26  18,58  158  20,23  350  19,06
   HU 13-D-618635    H 28 10:58:54  1076,12 m/p   0   0,00  197  16,31    0   0,00
   HU 13-D-618644    H 28 10:59:07  1075,34 m/p   0   0,00  201  15,91    0   0,00

Kovács-Lados-Kállai             1.cs. Dt: 318979 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   1h  27,64p    R:  48.   1h  29,07p    T: 111.   1h  28,91p
Összesített E:   8.  17h 476,59p    R:  34.  20h 573,37p    T:  71.  19h 524,33p
   HU 12-07-32795    H 28 10:47:11  1110,72 m/p  13  27,64   70  29,07  147  28,91

Sztrehovszki László             1.cs. Dt: 315480 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   3h  87,80p    R:  26.   3h  88,82p    T:  55.   3h  89,21p
Összesített E:   1.  33h1002,77p    R:   5.  36h1113,82p    T:  13.  35h1066,16p
   HU 12-07-32680    H 28 10:41:06  1122,31 m/p   6  32,52   54  30,68   99  31,24
   HU 12-07-32651    H 28 10:43:38  1112,28 m/p  11  29,03   67  29,37  140  29,25
   HU 12-07-32657    H 28 10:44:19  1109,61 m/p  15  26,25   73  28,77  151  28,72

Sztrehovszki László             2.cs. Dt: 315480 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  45,53p    R:  33.   3h  64,30p    T:  90.   2h  46,32p
Összesített E:  14.   4h  98,80p    R:  77.   5h 123,71p    T: 153.   4h 105,20p
   HU 13-D-618123    H 28 10:42:55  1115,10 m/p   9  30,43   64  29,67  130  29,74
   HU 13-D-618118    H 28 10:51:45  1081,34 m/p  31  15,10  179  18,12  401  16,58
   HU 13-D-618108    H 28 10:53:04  1076,48 m/p   0   0,00  195  16,51    0   0,00

Zámbó János                     1.cs. Dt: 318458 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   1h  15,79p    R:  43.   2h  36,13p    T: 105.   2h  33,27p
Összesített E:   3.  31h 842,19p    R:   9.  38h1055,27p    T:  26.  35h 960,05p
   HU 11-D-344208    H 28 10:54:10  1082,53 m/p  30  15,79  174  18,62  384  17,41
   HU 11-D-344223    H 28 10:54:58  1079,60 m/p   0   0,00  185  17,51  416  15,86

Zámbó János                     2.cs. Dt: 318458 Kg:   4 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   1h  29,73p    R:  47.   1h  29,57p    T: 109.   1h  29,69p
Összesített E:  11.  11h 261,96p    R:  55.  12h 291,19p    T: 113.  10h 271,14p
   HU 11-D-344216    H 28 10:45:38  1114,92 m/p  10  29,73   65  29,57  131  29,69

Tagszövetségi díjlista
   1. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-462505    H 1197,39 m/p
   2. Dorner György                  2.cs. A12 HU 13-D-618152    H 1192,17 m/p
   3. Dulai László                   1.cs. A26 HU-13- D-620801   H 1179,30 m/p
   4. Dorner György                  2.cs. A12 HU 13-D-618161    H 1178,74 m/p
   5. Dulai László                   1.cs. A26 HU-10- D-293427   H 1178,41 m/p
   6. Seres János                    1.cs. A36 HU 12-D-502578    H 1175,28 m/p
   7. Dulai László                   1.cs. A26 HU-12- D-535196   H 1174,59 m/p
   8. Kómár József és fia            2.cs. A26 HU 13-D-618585    H 1174,46 m/p
   9. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-462531    H 1172,06 m/p
  10. Mészáros László                2.cs. A36 HU 12-D-504713    H 1167,85 m/p
  11. Kiss József                    1.cs. V10 HU 12-07-34922    H 1167,42 m/p
  12. Katona József                  1.cs. A36 HU 13-09-20231    H 1164,71 m/p
  13. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-12- D-562179   T 1164,25 m/p
  14. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10 HU 13-D-596624    H 1162,49 m/p
  15. Katona József                  2.cs. A36 HU 12-09-15317    H 1162,12 m/p
  16. Tomori László                  4.cs. A23 HU-13- D-601901   H 1162,07 m/p
  17. Dorner György                  2.cs. A12 HU 13-D-618158    H 1162,01 m/p
  18. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 11-09-09412    H 1161,82 m/p
  19. Katona József                  1.cs. A36 HU 13-09-20260    H 1161,78 m/p
  20. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-13- D-667931   T 1161,03 m/p
  21. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-D-346883    H 1160,78 m/p
  22. Szollos Béla                   1.cs. A64 HU 11-09-11030    H 1160,12 m/p
  23. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10 HU 11-D-345939    H 1156,80 m/p
  24. Fodor László                   1.cs. A04 HU 12-07-32886    H 1153,65 m/p
  25. Nagy János                     2.cs. A23 HU-12- D-502325   H 1152,90 m/p
  26. Balázs István                  1.cs. V10 HU 11-D-345427    H 1152,57 m/p
  27. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 11-D-345271    H 1152,34 m/p
  28. Fodor Zoltán                   1.cs. A12 HU 13-07-36820    H 1151,93 m/p
  29. Tomori László                  1.cs. A23 HU-11- D-402629   T 1150,89 m/p
  30. Katona József                  2.cs. A36 HU 12-09-15383    H 1149,66 m/p
  31. Kaszás László                  1.cs. A26 HU 09-07-19709    H 1149,31 m/p
  32. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-13- D-619002   H 1148,63 m/p
  33. Kiss József                    1.cs. V10 HU 11-07-31274    H 1148,52 m/p
  34. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-  O-19284   T 1148,44 m/p
  35. Tomori László                  2.cs. A23 HU-12- D-502211   H 1148,38 m/p
  36. Balázs István                  1.cs. V10 HU 12-D-463678    H 1146,71 m/p
  37. Fogarassy Sándor               1.cs. A26 HU-12- D-464663   H 1145,65 m/p
  38. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-12-009-14671   H 1144,84 m/p
  39. Fodor Zoltán                   1.cs. A12 HU 13-D-620370    H 1144,49 m/p
  40. Dulai László                   2.cs. A26 HU-13- D-620875   H 1144,26 m/p
  41. Lakatos József                 2.cs. A26 HU-12- D-463395   H 1143,86 m/p
  42. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 12-D-462439    H 1143,61 m/p
  43. Katona József                  1.cs. A36 HU 11-09-11710    H 1143,30 m/p
  44. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-11- 09-07708   T 1143,28 m/p
  45. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-11- D-400899   H 1143,05 m/p
  46. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-12-009-14651   H 1142,45 m/p
  47. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-12- 09-14541   T 1142,38 m/p
  48. Ács Ferenc                     1.cs. A50 HU 10-07-26704    H 1141,26 m/p
  49. Kiss József                    1.cs. V10 HU 11-07-31278    H 1140,72 m/p
  50. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-10- D-255443   H 1139,54 m/p


Hatvan I. röpcsoporti díjlista
   1. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-462505    H 1197,39 m/p
   2. Dorner György                  2.cs. A12 HU 13-D-618152    H 1192,17 m/p
   3. Dulai László                   1.cs. A26 HU-13- D-620801   H 1179,30 m/p
   4. Dorner György                  2.cs. A12 HU 13-D-618161    H 1178,74 m/p
   5. Dulai László                   1.cs. A26 HU-10- D-293427   H 1178,41 m/p
   6. Dulai László                   1.cs. A26 HU-12- D-535196   H 1174,59 m/p
   7. Kómár József és fia            2.cs. A26 HU 13-D-618585    H 1174,46 m/p
   8. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-462531    H 1172,06 m/p
   9. Kiss József                    1.cs. V10 HU 12-07-34922    H 1167,42 m/p
  10. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10 HU 13-D-596624    H 1162,49 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dulai László                   1.cs. A26    5 h.  174,08 p
   2. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  169,52 p
   3. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  167,28 p
   4. Kómár József és fia            1.cs. A26    5 h.  162,37 p
   5. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  160,97 p
   6. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  152,87 p
   7. Kaszás László                  1.cs. A26    5 h.  150,59 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  148,01 p
   9. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  146,02 p
  10. Horváth János                  1.cs. A04    5 h.  144,27 p
  11. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  141,37 p
  12. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  139,81 p
  13. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  139,13 p
  14. Pap és fia                     1.cs. A36    5 h.  137,95 p
  15. Fodor László                   1.cs. A04    5 h.  136,75 p
  16. Gazsi Károly                   2.cs. A36    5 h.  136,36 p
  17. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.  135,16 p
  18. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  133,85 p
  19. Japport Zoltán                 4.cs. A50    5 h.  133,84 p
  20. Csányi Sándor                  1.cs. A12    5 h.  132,09 p
  21. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.  131,75 p
  22. Balázs István                  1.cs. V10    5 h.  131,52 p
  23. Dorner György                  2.cs. A12    4 h.  130,16 p
  24. Szollos Béla                   1.cs. A64    5 h.  129,04 p
  25. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  128,89 p
  26. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    5 h.  128,80 p
  27. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    4 h.  122,79 p
  28. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    5 h.  120,23 p
  29. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    4 h.  119,39 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dulai László                   1.cs. A26    5 h.  172,67 p
   2. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  165,44 p
   3. Kómár József és fia            1.cs. A26    5 h.  160,01 p
   4. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  159,71 p
   5. Kaszás László                  1.cs. A26    5 h.  149,56 p
   6. Dorner György                  2.cs. A12    5 h.  143,94 p
   7. Horváth János                  1.cs. A04    5 h.  143,32 p

A verseny A04 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Horváth János                  1.cs.    5 h.  138,88 p
   2. Fodor László                   1.cs.    5 h.  128,44 p
   3. Hegyi László                   1.cs.    3 h.   98,94 p
   4. Sztrehovszki László            1.cs.    3 h.   87,80 p
   5. Czakó József                   1.cs.    3 h.   78,73 p
   6. Hegyi László                   2.cs.    2 h.   51,10 p
   7. Futó Ferenc                    1.cs.    3 h.   48,77 p
   8. Sztrehovszki László            2.cs.    2 h.   45,53 p
   9. Zámbó János                    2.cs.    1 h.   29,73 p
  10. Kovács-Lados-Kállai            1.cs.    1 h.   27,64 p
  11. Fodor László                   2.cs.    1 h.   17,19 p
  12. Zámbó János                    1.cs.    1 h.   15,79 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dulai László                   1.cs. A26    9 h.  271,92 p
   2. Katona József                  1.cs. A36    8 h.  252,08 p
   3. Kiss József                    1.cs. V10    8 h.  222,71 p
   4. Dorner György                  1.cs. A12    7 h.  219,18 p
   5. Kómár József és fia            1.cs. A26    7 h.  211,22 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    8 h.  206,55 p
   7. Mészáros László                1.cs. A36    7 h.  197,59 p
   8. Molnár Pál                     1.cs. A23    8 h.  196,31 p
   9. Kaszás László                  1.cs. A26    7 h.  192,64 p
  10. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    7 h.  168,04 p
  11. Csányi Sándor                  1.cs. A12    7 h.  168,02 p
  12. Horváth János                  1.cs. A04    6 h.  163,33 p
  13. Gazsi Károly                   1.cs. A36    6 h.  162,70 p
  14. Szollos Béla                   1.cs. A64    7 h.  161,00 p
  15. Fodor László                   1.cs. A04    6 h.  156,49 p
  16. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    6 h.  153,04 p
  17. Nagy János                     1.cs. A23    6 h.  152,76 p
  18. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    7 h.  151,40 p
  19. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  146,02 p
  20. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  141,37 p
  21. Pap és fia                     1.cs. A36    5 h.  137,95 p
  22. Gazsi Károly                   2.cs. A36    5 h.  136,36 p
  23. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  133,85 p
  24. Japport Zoltán                 4.cs. A50    5 h.  133,84 p
  25. Bálint Attila                  2.cs. A23    6 h.  132,85 p
  26. Balázs István                  1.cs. V10    5 h.  131,52 p
  27. Dorner György                  2.cs. A12    4 h.  130,16 p
  28. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  128,89 p
  29. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    4 h.  122,79 p

A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dulai László                   1.cs. A26    9 h.  271,27 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10    9 h.  240,42 p
   3. Dorner György                  1.cs. A12    8 h.  233,46 p
   4. Kómár József és fia            1.cs. A26    7 h.  209,11 p
   5. Horváth János                  1.cs. A04    8 h.  195,77 p
   6. Kaszás László                  1.cs. A26    7 h.  192,73 p
   7. Csányi Sándor                  1.cs. A12    7 h.  170,42 p

A verseny A04 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Horváth János                  1.cs.    6 h.  157,46 p
   2. Fodor László                   1.cs.    6 h.  147,72 p
   3. Hegyi László                   1.cs.    3 h.   98,94 p
   4. Sztrehovszki László            1.cs.    3 h.   87,80 p
   5. Czakó József                   1.cs.    3 h.   78,73 p
   6. Hegyi László                   2.cs.    2 h.   51,10 p
   7. Futó Ferenc                    1.cs.    3 h.   48,77 p
   8. Sztrehovszki László            2.cs.    2 h.   45,53 p
   9. Zámbó János                    2.cs.    1 h.   29,73 p
  10. Kovács-Lados-Kállai            1.cs.    1 h.   27,64 p
  11. Fodor László                   2.cs.    1 h.   17,19 p
  12. Zámbó János                    1.cs.    1 h.   15,79 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.28. Melk

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   20 h.  675,21 p
   2. Katona József                  1.cs. A36   20 h.  663,82 p
   3. Fodor László                   1.cs. A04   20 h.  607,92 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   19 h.  586,31 p
   5. Dorner György                  1.cs. A12   17 h.  582,40 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36   17 h.  524,86 p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   17 h.  523,07 p
   8. Fehér László                   1.cs. A12   19 h.  519,59 p
   9. Mészáros Mihály                1.cs. A36   17 h.  517,77 p
  10. Kómár József és fia            1.cs. A26   18 h.  515,40 p
  11. Kancsár József                 1.cs. A12   18 h.  508,81 p
  12. Huszár Péter                   2.cs. A23   17 h.  497,82 p
  13. Kaszás László                  1.cs. A26   16 h.  493,80 p
  14. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   18 h.  490,43 p
  15. Jánosi Pál                     1.cs. A23   18 h.  487,31 p
  16. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   18 h.  486,64 p
  17. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   19 h.  483,59 p
  18. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   18 h.  478,03 p
  19. Japport Zoltán                 2.cs. A50   16 h.  475,03 p
  20. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   16 h.  468,15 p
  21. Csányi Sándor                  1.cs. A12   16 h.  460,89 p
  22. Molnár Pál                     1.cs. A23   16 h.  450,83 p
  23. Szollos Béla                   1.cs. A64   16 h.  450,42 p
  24. Dulai László                   1.cs. A26   16 h.  443,64 p
  25. Sztrehovszki László            1.cs. A04   14 h.  439,58 p
  26. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   14 h.  431,33 p
  27. Huszár Péter                   1.cs. A23   16 h.  427,20 p
  28. Bálint Attila                  2.cs. A23   16 h.  426,66 p
  29. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   17 h.  426,29 p
  30. Pap és fia                     1.cs. A36   15 h.  425,94 p
  31. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   14 h.  417,34 p
  32. Mészáros László                1.cs. A36   15 h.  415,84 p
  33. Kovágó Gábor                   6.cs. A50   13 h.  406,76 p
  34. Dorner György                  2.cs. A12   13 h.  399,62 p
  35. Petho László                   1.cs. A12   15 h.  394,29 p
  36. Fazekas István ifj.            3.cs. A23   14 h.  393,58 p
  37. Ács Ferenc                     1.cs. A50   15 h.  393,00 p
  38. Tóth Sándor                    1.cs. A64   15 h.  390,06 p
  39. Zámbó János                    1.cs. A04   13 h.  386,39 p
  40. Kovágó Gábor                   4.cs. A50   13 h.  381,17 p
  41. Kovágó Gábor                   3.cs. A50   13 h.  378,82 p
  42. Czakó József                   1.cs. A04   13 h.  376,21 p
  43. Balázs István                  1.cs. V10   15 h.  375,77 p
  44. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   13 h.  374,23 p

Hatvan I. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   20 h.  664,74 p
   2. Fodor László                   1.cs. A04   20 h.  601,85 p
   3. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   20 h.  592,31 p
   4. Dorner György                  1.cs. A12   17 h.  576,03 p
   5. Kancsár József                 1.cs. A12   19 h.  521,90 p
   6. Fehér László                   1.cs. A12   19 h.  516,79 p
   7. Kómár József és fia            1.cs. A26   18 h.  498,59 p
   8. Kaszás László                  1.cs. A26   16 h.  486,01 p
   9. Japport Zoltán                 2.cs. A50   16 h.  469,39 p
  10. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   17 h.  463,15 p

A04 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Fodor László                   1.cs.   20 h.  558,45 p
   2. Sztrehovszki László            1.cs.   13 h.  395,05 p
   3. Czakó József                   1.cs.   12 h.  341,89 p
   4. Zámbó János                    1.cs.   12 h.  334,04 p
   5. Horváth János                  1.cs.   11 h.  317,16 p
   6. Hegyi László                   1.cs.   11 h.  295,95 p
   7. Kovács-Lados-Kállai            1.cs.    9 h.  249,72 p
   8. Hegyi László                   2.cs.    7 h.  193,29 p
   9. Futó Ferenc                    1.cs.    8 h.  175,77 p
  10. Fodor László                   2.cs.    6 h.  149,44 p
  11. Zámbó János                    2.cs.    5 h.  117,01 p
  12. Magyar János                   1.cs.    5 h.  103,54 p
  13. Magyar János                   2.cs.    4 h.   84,75 p
  14. Sztrehovszki László            2.cs.    3 h.   83,78 p
  15. Kovács-Lados-Kállai            2.cs.    1 h.   24,89 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.07. Straubing
  06.14. Melk
  06.21. Regensburg
  06.28. Melk

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36   40 h. 1312,34 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   41 h. 1272,49 p
   3. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   40 h. 1242,77 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   38 h. 1225,74 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   40 h. 1224,31 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23   40 h. 1188,71 p
   7. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   40 h. 1171,70 p
   8. Dorner György                  1.cs. A12   34 h. 1169,72 p
   9. Huszár Péter                   2.cs. A23   38 h. 1155,50 p
  10. Huszár Péter                   1.cs. A23   38 h. 1110,96 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   37 h. 1108,14 p
  12. Mészáros László                1.cs. A36   37 h. 1079,88 p
  13. Sztrehovszki László            1.cs. A04   35 h. 1066,16 p
  14. Japport Zoltán                 2.cs. A50   37 h. 1063,67 p
  15. Fodor László                   1.cs. A04   36 h. 1050,45 p
  16. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   35 h. 1048,52 p
  17. Kancsár József                 1.cs. A12   35 h. 1035,20 p
  18. Tomori László                  2.cs. A23   35 h. 1030,87 p
  19. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   35 h. 1026,09 p
  20. Pap és fia                     1.cs. A36   36 h. 1009,81 p
  21. Kaszás László                  1.cs. A26   32 h. 1000,64 p
  22. Fehér László                   1.cs. A12   36 h.  994,63 p
  23. Fejos Csaba                    1.cs. A64   35 h.  981,74 p
  24. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   35 h.  980,09 p
  25. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   34 h.  969,93 p
  26. Zámbó János                    1.cs. A04   35 h.  960,05 p
  27. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   31 h.  952,81 p
  28. Petho László                   1.cs. A12   36 h.  936,80 p
  29. Nagy János                     1.cs. A23   35 h.  931,63 p
  30. Szollos Béla                   1.cs. A64   31 h.  930,66 p
  31. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   34 h.  921,57 p
  32. Tomori László                  1.cs. A23   31 h.  918,46 p
  33. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   33 h.  917,11 p
  34. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   34 h.  914,87 p
  35. Szabó Elek                     1.cs. R38   35 h.  912,35 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   43 h. 1327,17 p
   2. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   43 h. 1308,44 p
   3. Dorner György                  1.cs. A12   35 h. 1193,23 p
   4. Japport Zoltán                 2.cs. A50   38 h. 1114,52 p
   5. Sztrehovszki László            1.cs. A04   36 h. 1113,82 p
   6. Fodor László                   1.cs. A04   38 h. 1112,89 p
   7. Fehér László                   1.cs. A12   39 h. 1088,04 p
   8. Kancsár József                 1.cs. A12   36 h. 1075,98 p
   9. Zámbó János                    1.cs. A04   38 h. 1055,27 p

A04 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Sztrehovszki László            1.cs.   33 h. 1002,77 p
   2. Fodor László                   1.cs.   35 h.  982,93 p
   3. Zámbó János                    1.cs.   31 h.  842,19 p
   4. Hegyi László                   1.cs.   29 h.  801,26 p
   5. Horváth János                  1.cs.   28 h.  763,51 p
   6. Czakó József                   1.cs.   28 h.  745,09 p
   7. Hegyi László                   2.cs.   23 h.  640,69 p
   8. Kovács-Lados-Kállai            1.cs.   17 h.  476,59 p
   9. Fodor László                   2.cs.   14 h.  407,90 p
  10. Futó Ferenc                    1.cs.   16 h.  382,46 p
  11. Zámbó János                    2.cs.   11 h.  261,96 p
  12. Magyar János                   2.cs.    9 h.  179,86 p
  13. Magyar János                   1.cs.    7 h.  149,96 p
  14. Sztrehovszki László            2.cs.    4 h.   98,80 p
  15. Kovács-Lados-Kállai            2.cs.    2 h.   50,63 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.07. Straubing
  06.14. Melk
  06.21. Regensburg
  06.28. Melk

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   49 h. 1565,41 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   54 h. 1555,10 p
   3. Katona József                  1.cs. A36   46 h. 1455,76 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   48 h. 1413,04 p
   5. Molnár Pál                     1.cs. A23   49 h. 1359,86 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36   43 h. 1323,61 p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   46 h. 1309,89 p
   8. Mészáros Mihály                1.cs. A36   43 h. 1292,27 p
   9. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   43 h. 1241,15 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23   41 h. 1211,45 p
  11. Huszár Péter                   2.cs. A23   40 h. 1196,68 p
  12. Mészáros László                1.cs. A36   42 h. 1191,14 p
  13. Huszár Péter                   1.cs. A23   41 h. 1171,67 p
  14. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   40 h. 1166,59 p
  15. Fodor László                   1.cs. A04   41 h. 1153,16 p
  16. Japport Zoltán                 2.cs. A50   41 h. 1139,48 p
  17. Sztrehovszki László            1.cs. A04   38 h. 1128,66 p
  18. Kaszás László                  1.cs. A26   38 h. 1123,39 p
  19. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   40 h. 1105,60 p
  20. Fehér László                   1.cs. A12   41 h. 1099,68 p
  21. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   39 h. 1075,09 p
  22. Kancsár József                 1.cs. A12   36 h. 1067,20 p
  23. Pap és fia                     1.cs. A36   38 h. 1053,62 p
  24. Nagy János                     1.cs. A23   41 h. 1040,51 p
  25. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   39 h. 1025,26 p
  26. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   36 h. 1010,36 p
  27. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   39 h. 1007,58 p
  28. Fejos Csaba                    1.cs. A64   36 h. 1002,30 p
  29. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   37 h. 1001,30 p
  30. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   33 h.  995,76 p
  31. Kómár József és fia            1.cs. A26   36 h.  987,37 p
  32. Hegyi László                   1.cs. A04   36 h.  982,94 p
  33. Zámbó János                    1.cs. A04   36 h.  977,39 p
  34. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   34 h.  970,78 p
  35. Szollos Béla                   1.cs. A64   33 h.  962,62 p

Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   59 h. 1676,52 p
   2. Dorner György                  1.cs. A12   52 h. 1647,39 p
   3. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   53 h. 1510,43 p
   4. Fehér László                   1.cs. A12   47 h. 1246,70 p
   5. Fodor László                   1.cs. A04   43 h. 1214,71 p
   6. Japport Zoltán                 2.cs. A50   42 h. 1191,44 p
   7. Sztrehovszki László            1.cs. A04   39 h. 1171,65 p
   8. Kaszás László                  1.cs. A26   39 h. 1154,79 p
   9. Zámbó János                    1.cs. A04   42 h. 1129,55 p

A04 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Fodor László                   1.cs.   39 h. 1053,66 p
   2. Sztrehovszki László            1.cs.   34 h. 1023,01 p
   3. Zámbó János                    1.cs.   32 h.  858,83 p
   4. Hegyi László                   1.cs.   30 h.  824,09 p
   5. Horváth János                  1.cs.   29 h.  782,09 p
   6. Czakó József                   1.cs.   28 h.  745,09 p
   7. Hegyi László                   2.cs.   23 h.  640,69 p
   8. Kovács-Lados-Kállai            1.cs.   17 h.  476,59 p
   9. Fodor László                   2.cs.   14 h.  407,90 p
  10. Futó Ferenc                    1.cs.   16 h.  382,46 p
  11. Zámbó János                    2.cs.   11 h.  261,96 p
  12. Magyar János                   2.cs.    9 h.  179,86 p
  13. Magyar János                   1.cs.    7 h.  149,96 p
  14. Sztrehovszki László            2.cs.    4 h.   98,80 p
  15. Kovács-Lados-Kállai            2.cs.    2 h.   50,63 p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  4h 140,32p
  2. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  4h 128,95p
  3. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  4h 127,95p
  4. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  4h 126,69p
  5. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  4h 125,25p
  6. Tóth Attila                    A36 HU 13-D-677066    H  4h 124,71p
  7. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34111   H  4h 123,78p
  8. Katona József                  A36 HU 12-09-15317    H  4h 122,24p
  9. Kazi Zoltán                    A12 HU 12-07-33130    H  4h 117,10p
 10. Balázs István                  V10 HU 12-D-463678    H  4h 114,59p
 11. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-13- D-619394   H  4h 110,84p
 12. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  4h 110,54p
 13. Dulai László                   A26 HU-10- D-293427   H  4h 110,30p
 14. Kiss József                    V10 HU 11-07-31278    H  4h 109,48p
 15. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  4h 108,48p
 16. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  4h 108,23p
 17. Ács Ferenc                     A50 HU 11-07-30860    H  4h 107,58p
 18. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34114   H  4h 106,51p
 19. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601667   H  4h 105,09p
 20. Kómár József és fia            A26 HU 12-D-463263    H  4h 105,03p
 21. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505919   H  4h 102,33p
 22. Dulai László                   A26 HU-13- D-670783   H  4h  99,78p
 23. Dósa József                    A64 HU-11- D-402770   H  4h  99,02p
 24. Dulai László                   A26 HU-10-   O-1044   H  4h  98,43p
 25. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602349   H  4h  88,58p
 26. Fehér László                   A12 HU 11-07-29870    H  4h  86,86p
 27. Kiss József                    V10 HU 12-07-34922    H  3h 108,64p
 28. Sztrehovszki László            A04 HU 12-D-464762    H  3h 108,31p
 29. Dorner György                  A12 HU 12-D-541069    H  3h 108,20p
 30. Dorner György                  A12 HU 13-D-618161    H  3h 106,83p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  4h 121,73p
  2. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  4h 117,52p
  3. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  4h 102,79p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  4h  97,21p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  4h  88,07p
  6. Fejos Zsolt                    A23 HU-11- D-426745   T  4h  86,22p
  7. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  3h 101,72p
  8. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  3h  98,67p
  9. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  3h  97,25p
 10. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  3h  96,61p
 11. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07742   T  3h  96,58p
 12. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  3h  94,91p
 13. Japport Zoltán                 A50 HU-11- D-397044   T  3h  92,55p
 14. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  3h  92,02p
 15. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  3h  91,21p
 16. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  3h  91,11p
 17. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562179   T  3h  90,27p
 18. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07886   T  3h  89,74p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  3h  89,24p
 20. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601761   T  3h  88,50p
 21. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602310   T  3h  87,04p
 22. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10906    T  3h  85,92p
 23. Pap és fia                     A36 HU 12-D-504093    T  3h  83,79p
 24. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-574859    T  3h  80,86p
 25. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502014   T  3h  80,56p
 26. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12- D-502371   T  3h  80,08p
 27. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  3h  78,69p
 28. Majoros István                 A50 HU 12-07-34430    T  3h  78,21p
 29. Boda Ákos                      A50 HU-11- 07-31048   T  3h  77,56p
 30. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601764   T  3h  77,05p

Közép távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  4h 127,25p
  2. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  4h 125,29p
  3. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  4h 125,00p
  4. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34111   H  4h 122,85p
  5. Kazi Zoltán                    A12 HU 12-07-33130    H  4h 114,49p
  6. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-13- D-619394   H  4h 108,57p
  7. Dulai László                   A26 HU-10- D-293427   H  4h 108,15p
  8. Kiss József                    V10 HU 11-07-31278    H  4h 107,29p
  9. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34114   H  4h 104,71p
 10. Kiss József                    V10 HU 12-07-34928    H  4h 103,71p
 11. Kómár József és fia            A26 HU 12-D-463263    H  4h 103,64p
 12. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34113   H  4h 101,15p
 13. Dulai László                   A26 HU-13- D-670783   H  4h  97,52p
 14. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  4h  97,15p
 15. Fehér László                   A12 HU 11-07-29870    H  4h  84,71p
 16. Dorner György                  A12 HU 12-D-541069    H  3h 107,71p
 17. Sztrehovszki László            A04 HU 12-D-464762    H  3h 106,81p
 18. Dorner György                  A12 HU 13-D-618161    H  3h 106,39p
 19. Kiss József                    V10 HU 12-07-34922    H  3h 106,01p
 20. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  3h 103,24p

Közép távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  3h  96,90p
  2. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  3h  93,96p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  3h  91,70p
  4. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  3h  91,09p
  5. Japport Zoltán                 A50 HU-11- D-397044   T  3h  90,31p
  6. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  3h  89,45p
  7. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  3h  89,16p
  8. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  3h  87,78p
  9. Boda Ákos                      A50 HU-11- 07-31048   T  3h  77,77p
 10. Gohér Attila                   A12 HU 12-D-561534    T  3h  70,81p
 11. Boda Ákos                      A50 HU-11- D-346155   T  2h  75,33p
 12. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  2h  70,46p
 13. Fodor László                   A04 HU 12-D-462417    T  2h  67,47p
 14. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  2h  66,19p
 15. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535206   T  2h  66,02p
 16. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34493   T  2h  65,14p
 17. Boda Ákos                      A50 HU-13-  O-17362   T  2h  64,30p
 18. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30965   T  2h  61,62p
 19. Boda Ákos                      A50 HU-12-  O-13241   T  2h  61,00p
 20. Majoros István                 A50 HU 12-07-34430    T  2h  60,78p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Sztrehovszki László            A04 HU 12-D-464762    H  3h 104,50p
  2. Fodor László                   A04 HU 10-D-255060    H  3h  98,98p
  3. Czakó József                   A04 HU 11-D-344166    H  3h  90,88p
  4. Horváth János                  A04 HU 12-D-463210    H  3h  90,15p
  5. Kovács-Lados-Kállai            A04 HU 12-07-32795    H  3h  89,49p
  6. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19021    H  3h  88,53p
  7. Fodor László                   A04 HU 10-D-255051    H  3h  80,20p
  8. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32680    H  3h  77,54p
  9. Fodor László                   A04 HU 11-07-29226    H  3h  75,51p
 10. Hegyi László                   A04 HU 10-D-324643    H  3h  75,03p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  3h  82,46p
  2. Fodor László                   A04 HU 12-D-462417    T  2h  59,43p
  3. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  2h  50,31p
  4. Fodor László                   A04 HU 11-07-29251    T  2h  37,43p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  9h 286,20p
  2. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  8h 227,40p
  3. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  8h 221,05p
  4. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  8h 211,75p
  5. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  7h 231,83p
  6. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  7h 224,52p
  7. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  7h 220,19p
  8. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  7h 220,09p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34787    H  7h 211,69p
 10. Fodor László                   A04 HU 10-D-255051    H  7h 210,62p
 11. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32680    H  7h 208,53p
 12. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  7h 208,50p
 13. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  7h 208,00p
 14. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  7h 204,63p
 15. Dorner György                  A12 HU 13-D-618161    H  7h 203,39p
 16. Kómár József és fia            A26 HU 12-D-463263    H  7h 198,89p
 17. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07702   H  7h 195,57p
 18. Nagy János                     A23 HU-11- 09-07828   H  7h 185,99p
 19. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505685   H  7h 183,71p
 20. Kiss József                    V10 HU 09-07-22956    H  7h 173,34p
 21. Dulai László                   A26 HU-10- D-293427   H  7h 171,38p
 22. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257423   H  7h 170,47p
 23. Szabó Elek                     R38 HU 10-09-05425    H  7h 166,84p
 24. Nagy Lehel dr.                 R38 HU 09-09-98099    H  7h 165,11p
 25. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  6h 208,32p
 26. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  6h 207,07p
 27. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  6h 203,35p
 28. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  6h 202,26p
 29. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  6h 198,22p
 30. Kaszás László                  A26 HU 10-D-293309    H  6h 195,08p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  9h 282,31p
  2. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  7h 199,00p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  7h 196,84p
  4. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  7h 187,51p
  5. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  7h 183,84p
  6. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  7h 179,40p
  7. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  6h 216,99p
  8. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400943   T  6h 176,58p
  9. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  6h 176,27p
 10. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  6h 172,30p
 11. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  6h 168,99p
 12. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  6h 167,88p
 13. Száraz László                  A23 AU-12-   308-78   T  6h 164,58p
 14. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  6h 161,73p
 15. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  6h 160,80p
 16. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  6h 142,75p
 17. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  6h 124,35p
 18. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  5h 181,46p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  5h 161,21p
 20. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562179   T  5h 161,02p
 21. Babicz József                  A64 HU-11- 09-10896   T  5h 157,82p
 22. Száraz László                  A23 AU-12-   308-80   T  5h 157,81p
 23. Huszár Péter                   A23 HU-10- 09-00456   T  5h 155,85p
 24. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07886   T  5h 151,08p
 25. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  5h 149,23p
 26. Molnár Pál                     A23 HU-10- 09-01309   T  5h 148,64p
 27. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601761   T  5h 145,14p
 28. Boda Ákos                      A50 HU-12-  O-13241   T  5h 142,75p
 29. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400918   T  5h 141,63p
 30. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  5h 141,26p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  8h 238,14p
  2. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  8h 233,73p
  3. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32680    H  8h 232,44p
  4. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  8h 222,34p
  5. Dulai László                   A26 HU-10- D-293427   H  8h 190,36p
  6. Kiss József                    V10 HU 12-07-34922    H  7h 223,99p
  7. Fodor László                   A04 HU 10-D-255051    H  7h 212,98p
  8. Horváth János                  A04 HU 12-D-463210    H  7h 212,58p
  9. Dorner György                  A12 HU 13-D-618161    H  7h 211,53p
 10. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  7h 209,15p
 11. Kómár József és fia            A26 HU 12-D-463263    H  7h 203,89p
 12. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34111   H  7h 202,79p
 13. Czakó József                   A04 HU 11-D-344166    H  7h 199,59p
 14. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34113   H  7h 186,34p
 15. Kiss József                    V10 HU 09-07-22956    H  7h 180,25p
 16. Kevés Károly                   V10 HU 08-07-18533    H  7h 171,18p
 17. Kiss József                    V10 HU 11-07-31278    H  7h 170,30p
 18. Hegyi László                   A04 HU 11-D-344044    H  7h 167,00p
 19. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  6h 216,59p
 20. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  6h 208,24p

Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  6h 191,69p
  2. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  6h 165,25p
  3. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  6h 155,42p
  4. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  6h 148,94p
  5. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  6h 147,31p
  6. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  5h 157,22p
  7. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  5h 150,49p
  8. Boda Ákos                      A50 HU-12-  O-13241   T  5h 144,27p
  9. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  5h 142,12p
 10. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  5h 133,70p
 11. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-530608   T  5h 130,92p
 12. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34413   T  5h 122,63p
 13. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531005   T  5h  98,49p
 14. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535206   T  4h 134,49p
 15. Fodor László                   A04 HU 12-D-462417    T  4h 132,51p
 16. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34445   T  4h 131,56p
 17. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  4h 128,35p
 18. Boda Ákos                      A50 HU-13-  O-17362   T  4h 127,63p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30933   T  4h 126,25p
 20. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  4h 118,38p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32680    H  7h 205,52p
  2. Fodor László                   A04 HU 10-D-255051    H  7h 193,68p
  3. Czakó József                   A04 HU 11-D-344166    H  7h 175,82p
  4. Czakó József                   A04 HU 11-D-344171    H  6h 186,99p
  5. Horváth János                  A04 HU 12-D-463210    H  6h 182,11p
  6. Horváth János                  A04 HU 11-D-344960    H  6h 165,46p
  7. Zámbó János                    A04 HU 09-07-19021    H  6h 148,11p
  8. Sztrehovszki László            A04 HU 11-07-29441    H  5h 171,53p
  9. Kovács-Lados-Kállai            A04 HU 12-07-32795    H  5h 168,24p
 10. Zámbó János                    A04 HU 11-O-6865      H  5h 157,32p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  5h 139,26p
  2. Fodor László                   A04 HU 12-D-462417    T  3h 102,40p
  3. Kovács-Lados-Kállai            A04 HU 11-07-29289    T  3h  83,09p
  4. Fodor László                   A04 HU 09-07-19639    T  2h  50,31p
  5. Fodor László                   A04 HU 11-07-29251    T  2h  37,43p