Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A23 Nagykáta
Első adat felvétele: 2014.07.01 16:58:30
Az adatok utolsó módosítása: 2014.07.03 15:52:22
A lista kiadásának időpontja: 2014.07.03 16:00:29
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.07.31 16:58:30
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 09 verseny 

Feleresztés helye: Melk
Feleresztés ideje: 2014.06.28 06:00
Időjárás         : Napos, déli széllel
Kisérő           : 
Központi táv     : 331000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 36
Legkisebb pont   : 14,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A04 Kartal              9   14   129   26   32   1153,65   1086,30   1080,98
A12 Aszód              12   18   141   28   35   1197,39   1090,21   1084,27
A26 Kartal              8   15   120   24   30   1179,30   1104,07   1095,27
A50 Zsámbok            12   32   272   54   68   1161,03   1069,13   1055,46
V10 Hatvan             12   24   201   40   50   1167,42   1071,03   1059,72
Hatvan I.              53  103   863  173  216   1197,39   1082,97   1070,85
A23 Nagykáta           22   58   512  102  128   1164,25   1087,86   1081,28
A36 Tápiószecso        15   24   195   39   49   1175,28   1101,60   1092,71
A64 Szentmártonkáta    11   14   113   23   28   1160,12   1078,01   1064,61
R38 Jászberény          8   13   101   20   25   1139,26   1073,70   1068,90
Hatvan II.             56  109   921  184  230   1175,28   1087,76   1079,93
Tagszövetségben       109  212  1784  357  446   1197,39   1085,35   1076,75

A23 egyesületi díjlista
   1. Jánosi Pál                     1.cs. HU-12- D-562179   T 1164,25 m/p
   2. Tomori László                  4.cs. HU-13- D-601901   H 1162,07 m/p
   3. Nagy János                     2.cs. HU-12- D-502325   H 1152,90 m/p
   4. Tomori László                  1.cs. HU-11- D-402629   T 1150,89 m/p
   5. Tomori László                  1.cs. HU-13-  O-19284   T 1148,44 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bajtek Tibor                    1.cs. Dt: 366651 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  27.   2h  52,44p    R:  48.   2h  51,06p    T:  86.   2h  51,46p
Összesített E:  12.  28h 797,75p    R:  20.  30h 867,22p    T:  36.  31h 909,34p
   HU-12- D-505929   T 28 11:29:39  1112,20 m/p  36  30,05   74  29,11  141  29,20
   HU-13- D-603924   H 28 11:35:26  1093,03 m/p  81  22,39  150  21,95  284  22,26

Bajtek Tibor                    2.cs. Dt: 366651 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  24.   2h  61,29p    R:  33.   3h  73,95p    T:  53.   4h  90,36p
Összesített E:  14.  27h 763,71p    R:  21.  31h 860,73p    T:  33.  33h 917,11p
   HU-13- D-603909   T 28 11:28:21  1116,61 m/p  28  31,41   63  30,15  125  29,98
   HU-13- D-603903   T 28 11:29:47  1111,75 m/p  37  29,88   76  28,93  143  29,11
   HU-13- D-603914   T 28 11:39:11  1080,94 m/p   0   0,00  225  14,87  406  16,34
   HU-11- D-400534   T 28 11:40:07  1077,98 m/p   0   0,00    0   0,00  435  14,93

Bajtek Tibor                    3.cs. Dt: 366651 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  37.   1h  22,73p    R:  54.   2h  36,72p    T:  98.   2h  38,46p
   HU-13- D-603925   H 28 11:35:16  1093,57 m/p  79  22,73  146  22,32  280  22,46
   HU-11- D-437790   T 28 11:39:30  1079,93 m/p   0   0,00  230  14,40  413  16,00

Bajtek Tibor                    5.cs. Dt: 366651 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   5h 131,19p    R:  11.   5h 128,69p    T:  26.   5h 128,80p
   HU-13- D-603926   H 28 11:30:26  1109,57 m/p  38  29,71   79  28,64  152  28,67
   HU-12- D-505966   T 28 11:32:29  1102,73 m/p  57  26,48  108  25,91  210  25,86
   HU-12- D-505685   H 28 11:32:30  1102,67 m/p  58  26,31  109  25,81  211  25,81
   HU-13- D-603946   T 28 11:33:09  1100,52 m/p  66  24,94  119  24,87  228  24,98
   HU-13- D-603906   H 28 11:34:35  1095,80 m/p  73  23,75  134  23,46  259  23,48
   HU-12- D-505919   H 28 11:36:10  1090,64 m/p  89  21,03  162  20,81  302  21,39
   HU-13- D-605522   T 28 11:38:23  1083,50 m/p 117  16,27  205  16,76  375  17,85

Bálint Attila                   1.cs. Dt: 334572 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  22.   3h  62,76p    R:  36.   3h  62,73p    T:  69.   3h  65,09p
Összesített E:  25.  11h 284,94p    R:  51.  13h 329,55p    T: 104.  12h 318,76p
   HU-13- 09-19438   H 28 11:02:21  1106,57 m/p  45  28,52   90  27,61  173  27,65
   HU-13- 09-19444   T 28 11:07:33  1087,86 m/p 102  18,82  183  18,83  331  19,98
   HU-13- D-605929   T 28 11:09:03  1082,58 m/p 122  15,42  210  16,29  383  17,46

Bálint Attila                   2.cs. Dt: 334572 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   5h 115,89p    R:  18.   5h 114,34p    T:  30.   5h 116,70p
   HU-13- 09-19408   T 28 11:02:39  1105,47 m/p  47  28,18   95  27,13  188  26,92
   HU-11- 09-10761   H 28 11:03:13  1103,41 m/p  53  27,16  104  26,28  204  26,15
   HU-12- D-561636   H 28 11:03:40  1101,77 m/p  63  25,46  114  25,34  218  25,47
   HU-11- 09-10726   H 28 11:07:37  1087,63 m/p 103  18,65  185  18,64  333  19,88
   HU-12- D-561651   H 28 11:08:28  1084,63 m/p 116  16,44  203  16,95  366  18,28
   HU-11- 09-11041   T 28 11:09:46  1080,08 m/p   0   0,00  227  14,68  410  16,15

Bálint Attila                   3.cs. Dt: 334572 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  38.   1h  20,86p    R:  69.   1h  20,72p    T: 127.   1h  21,34p
   HU-13- 09-19413   H 28 11:06:46  1090,64 m/p  90  20,86  163  20,72  303  21,34

Fazekas István id.              1.cs. Dt: 339521 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  36.   1h  23,24p    R:  65.   1h  23,08p    T: 123.   1h  22,94p
Összesített E:  34.   5h 114,57p    R:  74.   5h 117,77p    T: 151.   5h 118,88p
   HU-12- D-502126   H 28 11:10:09  1094,70 m/p  76  23,24  138  23,08  270  22,94

Fazekas István ifj.             1.cs. Dt: 339521 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   5h 119,79p    R:  16.   5h 118,41p    T:  28.   5h 120,23p
Összesített E:   6.  34h 953,37p    R:  12.  34h 994,90p    T:  19.  35h1026,09p
   HU-10- D-257079   T 28 11:05:10  1112,58 m/p  35  30,22   73  29,21  139  29,30
   HU-13- D-601710   H 28 11:07:52  1102,82 m/p  56  26,65  107  26,00  209  25,90
   HU-12- D-502014   T 28 11:08:31  1100,49 m/p  67  24,77  120  24,78  230  24,88
   HU-13- D-601761   T 28 11:10:57  1091,88 m/p  86  21,54  159  21,10  298  21,58
   HU-12- D-502010   H 28 11:12:52  1085,19 m/p 115  16,61  199  17,32  360  18,57
   HU-11- D-400943   T 28 11:14:36  1079,21 m/p   0   0,00    0   0,00  421  15,61
   HU-11- D-400918   T 28 11:14:37  1079,16 m/p   0   0,00    0   0,00  422  15,56

Fazekas István ifj.             2.cs. Dt: 339521 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  34.   1h  26,14p    R:  61.   1h  25,72p    T: 119.   1h  25,76p
Összesített E:  16.  23h 595,38p    R:  27.  23h 636,40p    T:  58.  23h 659,12p
   HU-13- D-601736   H 28 11:07:55  1102,64 m/p  59  26,14  110  25,72  212  25,76

Fazekas István ifj.             3.cs. Dt: 339521 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  35.   1h  23,92p    R:  63.   1h  23,74p    T:  97.   2h  39,14p
   HU-13- D-601764   T 28 11:09:44  1096,17 m/p  72  23,92  131  23,74  254  23,72
   HU-13- D-601717   T 28 11:14:40  1078,99 m/p   0   0,00    0   0,00  425  15,42

Fejos Zsolt                     1.cs. Dt: 343931 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   5h  87,81p    R:  28.   5h  89,83p    T:  47.   5h  94,96p
Összesített E:   8.  33h 870,21p    R:  15.  34h 916,18p    T:  31.  34h 921,57p
   HU-13- D-602320   H 28 11:15:54  1088,73 m/p  97  19,67  173  19,78  320  20,52
   HU-12- D-574704   H 28 11:15:59  1088,45 m/p  98  19,50  177  19,40  325  20,27
   HU-13- D-602310   T 28 11:16:29  1086,73 m/p 107  17,97  190  18,17  343  19,40
   HU-11- D-426745   T 28 11:17:36  1082,91 m/p 121  15,59  209  16,38  382  17,51
   HU-13- D-602341   T 28 11:17:47  1082,28 m/p 124  15,08  212  16,10  387  17,26

Fejos Zsolt                     2.cs. Dt: 343931 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   5h  89,01p    R:  27.   5h  91,25p    T:  44.   5h  96,31p
Összesített E:  15.  29h 733,89p    R:  25.  29h 759,67p    T:  47.  28h 750,86p
   HU-13- D-602330   T 28 11:11:45  1103,23 m/p  55  26,82  106  26,10  207  26,00
   HU-09- 09-92709   T 28 11:16:37  1086,27 m/p 110  17,46  193  17,89  351  19,01
   HU-12- D-574701   T 28 11:17:44  1082,45 m/p 123  15,25  211  16,19  385  17,36
   HU-13- D-602349   H 28 11:17:50  1082,11 m/p 125  14,91  217  15,63  392  17,02
   HU-13- D-605306   T 28 11:17:55  1081,83 m/p 127  14,57  219  15,44  394  16,92

Fejos Zsolt                     3.cs. Dt: 343931 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  42.   1h  17,29p    R:  73.   1h  17,80p    T: 103.   2h  33,99p
   HU-13- D-700718   H 28 11:16:38  1086,21 m/p 111  17,29  194  17,80  352  18,96
   HU-12-  O-12111   H 28 11:19:02  1078,04 m/p   0   0,00    0   0,00  433  15,03

Gavaldik József                 2.cs. Dt: 353898 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  33.   1h  26,99p    R:  60.   1h  26,19p    T:  96.   2h  40,79p
   HU-13- 09-20122   T 28 11:20:47  1103,23 m/p  54  26,99  105  26,19  206  26,05
   HU-12- 09-15020   T 28 11:28:35  1077,04 m/p   0   0,00    0   0,00  439  14,74

Huszár Péter                    1.cs. Dt: 341172 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   5h 131,88p    R:  12.   5h 128,41p    T:  25.   5h 128,89p
Összesített E:   4.  36h1009,92p    R:   8.  36h1046,95p    T:  10.  38h1110,96p
   HU-10- D-257692   H 28 11:07:45  1108,60 m/p  40  29,37   83  28,27  160  28,28
   HU-12-  O-12114   H 28 11:08:06  1107,34 m/p  41  29,20   85  28,08  165  28,04
   HU-12- 09-14258   H 28 11:09:27  1102,51 m/p  60  25,97  111  25,62  213  25,71
   HU-12- D-501932   H 28 11:09:55  1100,85 m/p  64  25,29  117  25,06  225  25,13
   HU-11- 09-07579   T 28 11:12:20  1092,33 m/p  83  22,05  156  21,38  295  21,73

Huszár Péter                    2.cs. Dt: 341172 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   4h 118,66p    R:  17.   4h 116,55p    T:  31.   4h 115,52p
Összesített E:   3.  36h1072,48p    R:   5.  38h1139,70p    T:   9.  38h1155,50p
   HU-13- D-603990   T 28 11:02:03  1129,52 m/p  18  33,11   33  32,98   73  32,51
   HU-13- D-601656   H 28 11:03:51  1122,83 m/p  22  32,43   45  31,85   97  31,34
   HU-13- D-603991   H 28 11:08:10  1107,10 m/p  43  28,86   88  27,79  169  27,85
   HU-13- D-601667   H 28 11:11:10  1096,43 m/p  70  24,26  129  23,93  252  23,82

Jánosi Pál                      1.cs. Dt: 340019 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   3h 100,18p    R:  23.   3h  98,57p    T:  34.   4h 112,16p
Összesített E:  13.  28h 782,94p    R:  22.  30h 840,14p    T:  39.  33h 889,55p
   HU-12- D-562179   T 28 10:52:03  1164,25 m/p   1  36,00    4  35,72   13  35,42
   HU-11- D-400899   H 28 10:57:28  1143,05 m/p   9  34,64   19  34,30   45  33,86
   HU-12- D-562134   T 28 11:06:29  1109,42 m/p  39  29,54   80  28,55  156  28,48
   HU-13-  D602007   H 28 11:15:47  1076,75 m/p   0   0,00    0   0,00  446  14,40

Jánosi Pál                      2.cs. Dt: 340019 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   2h  66,05p    R:  35.   2h  65,12p    T:  61.   3h  79,36p
Összesített E:  18.  18h 521,96p    R:  32.  18h 540,80p    T:  66.  20h 567,58p
   HU-12- D-562152   T 28 11:00:53  1130,07 m/p  17  33,28   32  33,08   71  32,60
   HU-13-  D602005   H 28 11:02:27  1124,22 m/p  20  32,77   43  32,04   91  31,63
   HU-12- D-562102   H 28 11:15:21  1078,23 m/p   0   0,00    0   0,00  431  15,13

Kalocsai András                 1.cs. Dt: 337975 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  25.   3h  56,63p    R:  39.   3h  56,78p    T:  65.   4h  74,45p
Összesített E:  20.  18h 476,24p    R:  34.  19h 515,55p    T:  64.  22h 576,27p
   HU-12- 09-14053   T 28 11:09:36  1091,65 m/p  87  21,37  160  21,00  299  21,54
   HU-12- 09-14091   H 28 11:10:34  1088,25 m/p  99  19,33  179  19,21  327  20,18
   HU-11- D-403867   H 28 11:12:03  1083,08 m/p 119  15,93  207  16,57  379  17,65
   HU-11- 09-08421   H 28 11:13:29  1078,13 m/p   0   0,00    0   0,00  432  15,08

Ledacs Kiss Imre                1.cs. Dt: 358686 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   3h  72,45p    R:  22.   5h 101,53p    T:  39.   5h 104,96p
Összesített E:  10.  30h 808,62p    R:  18.  33h 882,28p    T:  34.  34h 914,87p
   HU-11- D-426767   H 28 11:20:31  1119,05 m/p  26  31,75   53  31,10  114  30,52
   HU-10- D-257496   T 28 11:27:34  1094,96 m/p  74  23,58  135  23,36  265  23,19
   HU-12- D-562254   H 28 11:30:14  1086,12 m/p 112  17,12  195  17,70  353  18,91
   HU-10- D-257423   H 28 11:32:02  1080,23 m/p   0   0,00  226  14,78  408  16,24
   HU-12- D-562283   H 28 11:32:06  1080,02 m/p   0   0,00  228  14,59  411  16,10
   HU-10- D-257492   T 28 11:32:18  1079,36 m/p   0   0,00    0   0,00  420  15,66

Ledacs Kiss Imre                2.cs. Dt: 358686 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  41.   1h  18,31p    R:  72.   1h  18,36p    T:  88.   3h  49,17p
Összesített E:  17.  21h 555,34p    R:  28.  21h 589,28p    T:  55.  26h 693,38p
   HU-09- 09-93812   H 28 11:29:52  1087,33 m/p 105  18,31  188  18,36  338  19,64
   HU-11- D-437734   T 28 11:32:44  1077,96 m/p   0   0,00    0   0,00  436  14,89
   HU-12- D-562301   T 28 11:33:03  1076,93 m/p   0   0,00    0   0,00  441  14,64

Ledacs Kiss Imre                3.cs. Dt: 358686 Kg:   5 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  21.   2h  62,82p    R:  37.   2h  61,25p    T:  72.   2h  60,69p
   HU-12- D-562266   T 28 11:17:01  1131,40 m/p  14  33,79   29  33,36   67  32,80
   HU-12- D-562268   H 28 11:23:58  1107,13 m/p  42  29,03   87  27,89  168  27,89

Molnár Pál                      1.cs. Dt: 340983 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 143,44p    R:   6.   5h 139,73p    T:  13.   5h 139,13p
Összesített E:   1.  39h1122,83p    R:   4.  40h1173,25p    T:   6.  40h1188,71p
   HU-11- 09-07708   T 28 10:58:15  1143,28 m/p   8  34,81   18  34,40   44  33,91
   HU-13- D-602275   T 28 11:06:07  1113,90 m/p  33  30,56   70  29,49  136  29,45
   HU-11- 09-07729   H 28 11:08:42  1104,58 m/p  49  27,84   98  26,85  192  26,73
   HU-11- 09-07714   H 28 11:08:45  1104,40 m/p  50  27,67   99  26,76  194  26,63
   HU-11- 09-07702   H 28 11:11:51  1093,42 m/p  80  22,56  147  22,23  281  22,41
   HU-11- 09-07926   H 28 11:13:02  1089,29 m/p  95  20,01  171  19,97  317  20,66
   HU-11- 09-07742   T 28 11:13:22  1088,13 m/p 101  18,99  182  18,93  330  20,03
   HU-10- 09-01309   T 28 11:15:21  1081,28 m/p 128  14,40  223  15,06  403  16,49

Molnár Pál                      2.cs. Dt: 340983 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  32.   1h  27,50p    R:  59.   1h  26,66p    T: 117.   1h  26,44p
Összesített E:  28.   9h 255,32p    R:  48.  15h 355,88p    T:  95.  16h 374,44p
   HU-13- D-602279   T 28 11:08:50  1104,10 m/p  51  27,50  100  26,66  198  26,44

Nagy János                      1.cs. Dt: 340875 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h 139,01p    R:   9.   5h 136,33p    T:  17.   5h 135,16p
Összesített E:  11.  30h 804,77p    R:  19.  33h 881,20p    T:  29.  35h 931,63p
   HU-12- D-502319   H 28 11:04:28  1119,58 m/p  23  32,26   48  31,57  109  30,76
   HU-12- D-502304   H 28 11:04:31  1119,40 m/p  24  32,09   49  31,47  110  30,71
   HU-11- 09-07843   H 28 11:06:00  1113,97 m/p  32  30,73   69  29,59  135  29,50
   HU-11- 09-07828   H 28 11:11:23  1094,71 m/p  75  23,41  137  23,17  269  22,99
   HU-12- 09-14503   H 28 11:12:39  1090,28 m/p  92  20,52  165  20,53  306  21,20
   HU-11- 09-07802   H 28 11:14:44  1083,06 m/p 120  15,76  208  16,48  380  17,60

Nagy János                      2.cs. Dt: 340875 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   4h  85,32p    R:  30.   4h  86,46p    T:  54.   4h  90,22p
   HU-12- D-502325   H 28 10:55:40  1152,90 m/p   3  35,66   10  35,15   25  34,84
   HU-12- D-502315   H 28 11:13:32  1087,20 m/p 106  18,14  189  18,27  339  19,59
   HU-10- 09-01000   H 28 11:14:01  1085,53 m/p 114  16,78  197  17,51  355  18,82
   HU-13- 09-19904   H 28 11:15:05  1081,86 m/p 126  14,74  218  15,53  393  16,97

Nagy János                      3.cs. Dt: 340875 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  31.   1h  31,24p    R:  56.   1h  30,06p    T: 108.   1h  29,93p
   HU-08- D-176788   H 28 11:05:18  1116,52 m/p  29  31,24   64  30,06  126  29,93

Nagy Zoltán                     1.cs. Dt: 345699 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   4h 125,29p    R:  14.   4h 123,72p    T:  27.   4h 122,79p
Összesített E:   2.  39h1102,42p    R:   6.  39h1135,22p    T:   7.  40h1171,70p
   HU-12-009-14671   H 28 11:01:57  1144,84 m/p   7  34,98   16  34,59   38  34,20
   HU-12-009-14651   H 28 11:02:35  1142,45 m/p  10  34,47   20  34,21   46  33,82
   HU-11- 09-08104   H 28 11:05:33  1131,36 m/p  15  33,62   30  33,26   68  32,75
   HU-12-009-14664   H 28 11:16:22  1092,68 m/p  82  22,22  153  21,66  289  22,02

Nagy Zoltán                     2.cs. Dt: 345699 Kg:   6 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   3h  70,41p    R:  34.   3h  70,65p    T:  66.   3h  71,83p
   HU-13- 09-19677   H 28 11:04:08  1136,63 m/p  13  33,96   25  33,74   58  33,23
   HU-13- 09-19675   H 28 11:17:14  1089,69 m/p  93  20,35  168  20,25  312  20,90
   HU-13- 09-19658   H 28 11:19:10  1083,09 m/p 118  16,10  206  16,66  378  17,70

Péter Szabolcs dr.              1.cs. Dt: 340407 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  39.   1h  19,16p    R:  70.   1h  19,12p    T: 131.   1h  20,13p
Összesített E:  29.  11h 238,15p    R:  55.  13h 287,10p    T: 109.  13h 296,89p
   HU-13- 09-19784   H 28 11:12:49  1088,20 m/p 100  19,16  180  19,12  328  20,13

Száraz László                   1.cs. Dt: 337468 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  29.   2h  45,81p    R:  51.   2h  45,59p    T:  71.   3h  62,28p
Összesített E:  21.  19h 467,82p    R:  33.  21h 538,16p    T:  65.  22h 572,43p
   HU-13- D-700746   H 28 11:06:15  1101,94 m/p  62  25,63  113  25,44  217  25,52
   AU-12-   308-80   T 28 11:09:42  1089,66 m/p  94  20,18  169  20,15  313  20,86
   AU-12-   308-78   T 28 11:12:35  1079,61 m/p   0   0,00    0   0,00  415  15,90

Száraz László                   2.cs. Dt: 337468 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  40.   1h  18,48p    R:  71.   1h  18,55p    T: 101.   2h  35,02p
Összesített E:  23.  15h 400,29p    R:  41.  15h 411,92p    T:  79.  18h 467,09p
   HU-13- D-604798   T 28 11:10:17  1087,61 m/p 104  18,48  186  18,55  334  19,84
   HU-12- 09-14308   T 28 11:12:56  1078,40 m/p   0   0,00    0   0,00  430  15,18

Száraz László                   3.cs. Dt: 337468 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:   0.   0h   0,00p    T: 136.   1h  15,52p
   HU-13- 09-19310   T 28 11:12:44  1079,09 m/p   0   0,00    0   0,00  423  15,52

Száraz László                   4.cs. Dt: 337468 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  30.   2h  41,55p    R:  52.   2h  41,91p    T:  93.   2h  43,17p
   HU-13- D-604774   H 28 11:07:25  1097,75 m/p  68  24,60  125  24,30  242  24,30
   HU-12- 09-14322   H 28 11:10:43  1086,10 m/p 113  16,95  196  17,61  354  18,87

Szöllosi Gábor                  1.cs. Dt: 340659 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 150,92p    R:   3.   5h 148,87p    T:   8.   5h 148,01p
Összesített E:   5.  32h 977,79p    R:   9.  34h1034,63p    T:  11.  37h1108,14p
   HU-12- 09-14541   T 28 10:58:12  1142,38 m/p  11  34,30   21  34,11   47  33,77
   HU-11- 09-07882   T 28 10:59:00  1139,33 m/p  12  34,13   22  34,02   51  33,57
   HU-13- 09-19993   H 28 11:04:58  1117,04 m/p  27  31,58   62  30,25  124  30,03
   HU-11- 09-07886   T 28 11:09:07  1102,04 m/p  61  25,80  112  25,53  215  25,61
   HU-12- 09-14527   H 28 11:09:31  1100,62 m/p  65  25,11  118  24,96  227  25,03
   HU-11- D-408311   T 28 11:11:21  1094,14 m/p  77  23,07  141  22,79  274  22,75
   HU-10- 09-01068   T 28 11:13:29  1086,69 m/p 108  17,80  191  18,08  344  19,35
   HU-11- 09-07854   T 28 11:15:08  1081,00 m/p   0   0,00  224  14,97  404  16,44

Szöllosi Gábor                  2.cs. Dt: 340659 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   5h 135,27p    R:  10.   5h 131,79p    T:  21.   5h 131,75p
   HU-12- D-502363   H 28 11:05:58  1113,39 m/p  34  30,39   72  29,30  138  29,35
   HU-12- D-502364   H 28 11:07:52  1106,51 m/p  46  28,35   91  27,51  174  27,60
   HU-10- 09-01075   H 28 11:08:13  1105,26 m/p  48  28,01   97  26,94  190  26,83
   HU-13- 09-19987   H 28 11:10:30  1097,13 m/p  69  24,43  126  24,21  244  24,20
   HU-09- 09-93206   H 28 11:10:44  1096,31 m/p  71  24,09  130  23,83  253  23,77
   HU-12- D-502356   H 28 11:12:22  1090,57 m/p  91  20,69  164  20,63  304  21,29

Szöllosi Gábor                  3.cs. Dt: 340659 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:   0.   0h   0,00p    T: 143.   1h  14,55p
   HU-12- D-502371   T 28 11:16:22  1076,79 m/p   0   0,00    0   0,00  443  14,55

Tomori László                   1.cs. Dt: 341202 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 149,04p    R:   4.   5h 146,90p    T:   9.   5h 146,02p
Összesített E:   9.  28h 823,98p    R:  17.  31h 900,44p    T:  32.  31h 918,46p
   HU-11- D-402629   T 28 10:56:28  1150,89 m/p   4  35,49   11  35,06   29  34,64
   HU-13-  O-19284   T 28 10:57:06  1148,44 m/p   5  35,32   14  34,77   34  34,40
   HU-11- D-402609   T 28 11:01:43  1130,87 m/p  16  33,45   31  33,17   69  32,70
   HU-11- D-401308   H 28 11:11:54  1093,95 m/p  78  22,90  143  22,61  277  22,60
   HU-11- D-402603   H 28 11:12:25  1092,14 m/p  84  21,88  157  21,29  296  21,68

Tomori László                   2.cs. Dt: 341202 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  23.   2h  62,48p    R:  38.   2h  61,25p    T:  73.   2h  60,69p
Összesített E:   7.  30h 897,45p    R:  11.  34h1000,78p    T:  18.  35h1030,87p
   HU-12- D-502211   H 28 10:57:07  1148,38 m/p   6  35,15   15  34,68   35  34,35
   HU-10- 09-01175   T 28 11:09:03  1104,03 m/p  52  27,33  101  26,57  200  26,34

Tomori László                   3.cs. Dt: 341202 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  26.   2h  53,12p    R:  44.   2h  52,19p    T:  84.   2h  52,05p
   HU-13- D-601939   T 28 11:04:52  1119,18 m/p  25  31,92   51  31,28  112  30,61
   HU-13-  O-19506   H 28 11:12:38  1091,38 m/p  88  21,20  161  20,91  301  21,44

Tomori László                   4.cs. Dt: 341202 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   3h  84,53p    R:  31.   3h  83,47p    T:  56.   3h  84,36p
   HU-13- D-601901   H 28 10:53:37  1162,07 m/p   2  35,83    6  35,53   16  35,27
   HU-13- D-601922   H 28 11:05:38  1116,38 m/p  30  31,07   65  29,96  127  29,88
   HU-13- D-601940   T 28 11:14:05  1086,34 m/p 109  17,63  192  17,98  347  19,21

Tomori László                   5.cs. Dt: 341202 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   4h 114,24p    R:  19.   4h 111,08p    T:  36.   4h 111,19p
   HU-13- D-601983   H 28 11:02:43  1127,13 m/p  19  32,94   40  32,32   83  32,02
   HU-13- D-601921   T 28 11:05:41  1116,19 m/p  31  30,90   66  29,87  128  29,84
   HU-12- D-502204   T 28 11:08:20  1106,60 m/p  44  28,69   89  27,70  172  27,70
   HU-13- D-601971   T 28 11:12:27  1092,02 m/p  85  21,71  158  21,19  297  21,63

Tóth Lajos                      1.cs. Dt: 340507 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  28.   2h  52,44p    R:  46.   2h  51,81p    T:  83.   2h  52,14p
Összesített E:  26.  11h 268,14p    R:  56.  11h 280,93p    T: 111.  11h 291,87p
   HU 11-09-08284    H 28 11:02:59  1123,85 m/p  21  32,60   44  31,94   93  31,53
   HU 13-D-601883    T 28 11:12:40  1089,04 m/p  96  19,84  172  19,87  318  20,61

Tagszövetségi díjlista
   1. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-462505    H 1197,39 m/p
   2. Dorner György                  2.cs. A12 HU 13-D-618152    H 1192,17 m/p
   3. Dulai László                   1.cs. A26 HU-13- D-620801   H 1179,30 m/p
   4. Dorner György                  2.cs. A12 HU 13-D-618161    H 1178,74 m/p
   5. Dulai László                   1.cs. A26 HU-10- D-293427   H 1178,41 m/p
   6. Seres János                    1.cs. A36 HU 12-D-502578    H 1175,28 m/p
   7. Dulai László                   1.cs. A26 HU-12- D-535196   H 1174,59 m/p
   8. Kómár József és fia            2.cs. A26 HU 13-D-618585    H 1174,46 m/p
   9. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-462531    H 1172,06 m/p
  10. Mészáros László                2.cs. A36 HU 12-D-504713    H 1167,85 m/p
  11. Kiss József                    1.cs. V10 HU 12-07-34922    H 1167,42 m/p
  12. Katona József                  1.cs. A36 HU 13-09-20231    H 1164,71 m/p
  13. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-12- D-562179   T 1164,25 m/p
  14. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10 HU 13-D-596624    H 1162,49 m/p
  15. Katona József                  2.cs. A36 HU 12-09-15317    H 1162,12 m/p
  16. Tomori László                  4.cs. A23 HU-13- D-601901   H 1162,07 m/p
  17. Dorner György                  2.cs. A12 HU 13-D-618158    H 1162,01 m/p
  18. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 11-09-09412    H 1161,82 m/p
  19. Katona József                  1.cs. A36 HU 13-09-20260    H 1161,78 m/p
  20. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-13- D-667931   T 1161,03 m/p
  21. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-D-346883    H 1160,78 m/p
  22. Szollos Béla                   1.cs. A64 HU 11-09-11030    H 1160,12 m/p
  23. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10 HU 11-D-345939    H 1156,80 m/p
  24. Fodor László                   1.cs. A04 HU 12-07-32886    H 1153,65 m/p
  25. Nagy János                     2.cs. A23 HU-12- D-502325   H 1152,90 m/p
  26. Balázs István                  1.cs. V10 HU 11-D-345427    H 1152,57 m/p
  27. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 11-D-345271    H 1152,34 m/p
  28. Fodor Zoltán                   1.cs. A12 HU 13-07-36820    H 1151,93 m/p
  29. Tomori László                  1.cs. A23 HU-11- D-402629   T 1150,89 m/p
  30. Katona József                  2.cs. A36 HU 12-09-15383    H 1149,66 m/p
  31. Kaszás László                  1.cs. A26 HU 09-07-19709    H 1149,31 m/p
  32. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-13- D-619002   H 1148,63 m/p
  33. Kiss József                    1.cs. V10 HU 11-07-31274    H 1148,52 m/p
  34. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-  O-19284   T 1148,44 m/p
  35. Tomori László                  2.cs. A23 HU-12- D-502211   H 1148,38 m/p
  36. Balázs István                  1.cs. V10 HU 12-D-463678    H 1146,71 m/p
  37. Fogarassy Sándor               1.cs. A26 HU-12- D-464663   H 1145,65 m/p
  38. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-12-009-14671   H 1144,84 m/p
  39. Fodor Zoltán                   1.cs. A12 HU 13-D-620370    H 1144,49 m/p
  40. Dulai László                   2.cs. A26 HU-13- D-620875   H 1144,26 m/p
  41. Lakatos József                 2.cs. A26 HU-12- D-463395   H 1143,86 m/p
  42. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 12-D-462439    H 1143,61 m/p
  43. Katona József                  1.cs. A36 HU 11-09-11710    H 1143,30 m/p
  44. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-11- 09-07708   T 1143,28 m/p
  45. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-11- D-400899   H 1143,05 m/p
  46. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-12-009-14651   H 1142,45 m/p
  47. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-12- 09-14541   T 1142,38 m/p
  48. Ács Ferenc                     1.cs. A50 HU 10-07-26704    H 1141,26 m/p
  49. Kiss József                    1.cs. V10 HU 11-07-31278    H 1140,72 m/p
  50. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-10- D-255443   H 1139,54 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Seres János                    1.cs. A36 HU 12-D-502578    H 1175,28 m/p
   2. Mészáros László                2.cs. A36 HU 12-D-504713    H 1167,85 m/p
   3. Katona József                  1.cs. A36 HU 13-09-20231    H 1164,71 m/p
   4. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-12- D-562179   T 1164,25 m/p
   5. Katona József                  2.cs. A36 HU 12-09-15317    H 1162,12 m/p
   6. Tomori László                  4.cs. A23 HU-13- D-601901   H 1162,07 m/p
   7. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 11-09-09412    H 1161,82 m/p
   8. Katona József                  1.cs. A36 HU 13-09-20260    H 1161,78 m/p
   9. Szollos Béla                   1.cs. A64 HU 11-09-11030    H 1160,12 m/p
  10. Nagy János                     2.cs. A23 HU-12- D-502325   H 1152,90 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dulai László                   1.cs. A26    5 h.  174,08 p
   2. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  169,52 p
   3. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  167,28 p
   4. Kómár József és fia            1.cs. A26    5 h.  162,37 p
   5. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  160,97 p
   6. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  152,87 p
   7. Kaszás László                  1.cs. A26    5 h.  150,59 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  148,01 p
   9. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  146,02 p
  10. Horváth János                  1.cs. A04    5 h.  144,27 p
  11. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  141,37 p
  12. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  139,81 p
  13. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  139,13 p
  14. Pap és fia                     1.cs. A36    5 h.  137,95 p
  15. Fodor László                   1.cs. A04    5 h.  136,75 p
  16. Gazsi Károly                   2.cs. A36    5 h.  136,36 p
  17. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.  135,16 p
  18. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  133,85 p
  19. Japport Zoltán                 4.cs. A50    5 h.  133,84 p
  20. Csányi Sándor                  1.cs. A12    5 h.  132,09 p
  21. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.  131,75 p
  22. Balázs István                  1.cs. V10    5 h.  131,52 p
  23. Dorner György                  2.cs. A12    4 h.  130,16 p
  24. Szollos Béla                   1.cs. A64    5 h.  129,04 p
  25. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  128,89 p
  26. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    5 h.  128,80 p
  27. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    4 h.  122,79 p
  28. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    5 h.  120,23 p
  29. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    4 h.  119,39 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  171,51 p
   2. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  154,82 p
   3. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  148,87 p
   4. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  146,90 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  140,30 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  139,73 p
   7. Pap és fia                     1.cs. A36    5 h.  138,02 p

A verseny A23 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 1.cs.    5 h.  150,92 p
   2. Tomori László                  1.cs.    5 h.  149,04 p
   3. Molnár Pál                     1.cs.    5 h.  143,44 p
   4. Nagy János                     1.cs.    5 h.  139,01 p
   5. Szöllosi Gábor                 2.cs.    5 h.  135,27 p
   6. Huszár Péter                   1.cs.    5 h.  131,88 p
   7. Bajtek Tibor                   5.cs.    5 h.  131,19 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs.    4 h.  125,29 p
   9. Fazekas István ifj.            1.cs.    5 h.  119,79 p
  10. Huszár Péter                   2.cs.    4 h.  118,66 p
  11. Bálint Attila                  2.cs.    5 h.  115,89 p
  12. Tomori László                  5.cs.    4 h.  114,24 p
  13. Jánosi Pál                     1.cs.    3 h.  100,18 p
  14. Fejos Zsolt                    2.cs.    5 h.   89,01 p
  15. Fejos Zsolt                    1.cs.    5 h.   87,81 p
  16. Nagy János                     2.cs.    4 h.   85,32 p
  17. Tomori László                  4.cs.    3 h.   84,53 p
  18. Ledacs Kiss Imre               1.cs.    3 h.   72,45 p
  19. Nagy Zoltán                    2.cs.    3 h.   70,41 p
  20. Jánosi Pál                     2.cs.    2 h.   66,05 p
  21. Ledacs Kiss Imre               3.cs.    2 h.   62,82 p
  22. Bálint Attila                  1.cs.    3 h.   62,76 p
  23. Tomori László                  2.cs.    2 h.   62,48 p
  24. Bajtek Tibor                   2.cs.    2 h.   61,29 p
  25. Kalocsai András                1.cs.    3 h.   56,63 p
  26. Tomori László                  3.cs.    2 h.   53,12 p
  27. Bajtek Tibor                   1.cs.    2 h.   52,44 p
  28. Tóth Lajos                     1.cs.    2 h.   52,44 p
  29. Száraz László                  1.cs.    2 h.   45,81 p
  30. Száraz László                  4.cs.    2 h.   41,55 p
  31. Nagy János                     3.cs.    1 h.   31,24 p
  32. Molnár Pál                     2.cs.    1 h.   27,50 p
  33. Gavaldik József                2.cs.    1 h.   26,99 p
  34. Fazekas István ifj.            2.cs.    1 h.   26,14 p
  35. Fazekas István ifj.            3.cs.    1 h.   23,92 p
  36. Fazekas István id.             1.cs.    1 h.   23,24 p
  37. Bajtek Tibor                   3.cs.    1 h.   22,73 p
  38. Bálint Attila                  3.cs.    1 h.   20,86 p
  39. Péter Szabolcs dr.             1.cs.    1 h.   19,16 p
  40. Száraz László                  2.cs.    1 h.   18,48 p
  41. Ledacs Kiss Imre               2.cs.    1 h.   18,31 p
  42. Fejos Zsolt                    3.cs.    1 h.   17,29 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dulai László                   1.cs. A26    9 h.  271,92 p
   2. Katona József                  1.cs. A36    8 h.  252,08 p
   3. Kiss József                    1.cs. V10    8 h.  222,71 p
   4. Dorner György                  1.cs. A12    7 h.  219,18 p
   5. Kómár József és fia            1.cs. A26    7 h.  211,22 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    8 h.  206,55 p
   7. Mészáros László                1.cs. A36    7 h.  197,59 p
   8. Molnár Pál                     1.cs. A23    8 h.  196,31 p
   9. Kaszás László                  1.cs. A26    7 h.  192,64 p
  10. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    7 h.  168,04 p
  11. Csányi Sándor                  1.cs. A12    7 h.  168,02 p
  12. Horváth János                  1.cs. A04    6 h.  163,33 p
  13. Gazsi Károly                   1.cs. A36    6 h.  162,70 p
  14. Szollos Béla                   1.cs. A64    7 h.  161,00 p
  15. Fodor László                   1.cs. A04    6 h.  156,49 p
  16. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    6 h.  153,04 p
  17. Nagy János                     1.cs. A23    6 h.  152,76 p
  18. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    7 h.  151,40 p
  19. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  146,02 p
  20. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  141,37 p
  21. Pap és fia                     1.cs. A36    5 h.  137,95 p
  22. Gazsi Károly                   2.cs. A36    5 h.  136,36 p
  23. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  133,85 p
  24. Japport Zoltán                 4.cs. A50    5 h.  133,84 p
  25. Bálint Attila                  2.cs. A23    6 h.  132,85 p
  26. Balázs István                  1.cs. V10    5 h.  131,52 p
  27. Dorner György                  2.cs. A12    4 h.  130,16 p
  28. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  128,89 p
  29. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    4 h.  122,79 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36    8 h.  254,70 p
   2. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    8 h.  204,71 p
   3. Mészáros László                1.cs. A36    7 h.  198,43 p
   4. Molnár Pál                     1.cs. A23    8 h.  193,69 p
   5. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    7 h.  166,26 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36    6 h.  163,28 p
   7. Nagy János                     1.cs. A23    6 h.  152,81 p

A verseny A23 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Molnár Pál                     1.cs.    8 h.  196,84 p
   2. Szöllosi Gábor                 1.cs.    7 h.  191,79 p
   3. Bajtek Tibor                   5.cs.    7 h.  168,49 p
   4. Szöllosi Gábor                 2.cs.    6 h.  155,96 p
   5. Nagy János                     1.cs.    6 h.  154,77 p
   6. Tomori László                  1.cs.    5 h.  149,04 p
   7. Huszár Péter                   1.cs.    5 h.  131,88 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs.    4 h.  125,29 p
   9. Fazekas István ifj.            1.cs.    5 h.  119,79 p
  10. Huszár Péter                   2.cs.    4 h.  118,66 p
  11. Bálint Attila                  2.cs.    5 h.  115,89 p
  12. Tomori László                  5.cs.    4 h.  114,24 p
  13. Jánosi Pál                     1.cs.    3 h.  100,18 p
  14. Fejos Zsolt                    2.cs.    5 h.   89,01 p
  15. Fejos Zsolt                    1.cs.    5 h.   87,81 p
  16. Nagy János                     2.cs.    4 h.   85,32 p
  17. Tomori László                  4.cs.    3 h.   84,53 p
  18. Ledacs Kiss Imre               1.cs.    3 h.   72,45 p
  19. Nagy Zoltán                    2.cs.    3 h.   70,41 p
  20. Jánosi Pál                     2.cs.    2 h.   66,05 p
  21. Ledacs Kiss Imre               3.cs.    2 h.   62,82 p
  22. Bálint Attila                  1.cs.    3 h.   62,76 p
  23. Tomori László                  2.cs.    2 h.   62,48 p
  24. Bajtek Tibor                   2.cs.    2 h.   61,29 p
  25. Kalocsai András                1.cs.    3 h.   56,63 p
  26. Tomori László                  3.cs.    2 h.   53,12 p
  27. Bajtek Tibor                   1.cs.    2 h.   52,44 p
  28. Tóth Lajos                     1.cs.    2 h.   52,44 p
  29. Száraz László                  1.cs.    2 h.   45,81 p
  30. Száraz László                  4.cs.    2 h.   41,55 p
  31. Nagy János                     3.cs.    1 h.   31,24 p
  32. Molnár Pál                     2.cs.    1 h.   27,50 p
  33. Gavaldik József                2.cs.    1 h.   26,99 p
  34. Fazekas István ifj.            2.cs.    1 h.   26,14 p
  35. Fazekas István ifj.            3.cs.    1 h.   23,92 p
  36. Fazekas István id.             1.cs.    1 h.   23,24 p
  37. Bajtek Tibor                   3.cs.    1 h.   22,73 p
  38. Bálint Attila                  3.cs.    1 h.   20,86 p
  39. Péter Szabolcs dr.             1.cs.    1 h.   19,16 p
  40. Száraz László                  2.cs.    1 h.   18,48 p
  41. Ledacs Kiss Imre               2.cs.    1 h.   18,31 p
  42. Fejos Zsolt                    3.cs.    1 h.   17,29 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.28. Melk

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   20 h.  675,21 p
   2. Katona József                  1.cs. A36   20 h.  663,82 p
   3. Fodor László                   1.cs. A04   20 h.  607,92 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   19 h.  586,31 p
   5. Dorner György                  1.cs. A12   17 h.  582,40 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36   17 h.  524,86 p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   17 h.  523,07 p
   8. Fehér László                   1.cs. A12   19 h.  519,59 p
   9. Mészáros Mihály                1.cs. A36   17 h.  517,77 p
  10. Kómár József és fia            1.cs. A26   18 h.  515,40 p
  11. Kancsár József                 1.cs. A12   18 h.  508,81 p
  12. Huszár Péter                   2.cs. A23   17 h.  497,82 p
  13. Kaszás László                  1.cs. A26   16 h.  493,80 p
  14. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   18 h.  490,43 p
  15. Jánosi Pál                     1.cs. A23   18 h.  487,31 p
  16. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   18 h.  486,64 p
  17. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   19 h.  483,59 p
  18. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   18 h.  478,03 p
  19. Japport Zoltán                 2.cs. A50   16 h.  475,03 p
  20. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   16 h.  468,15 p
  21. Csányi Sándor                  1.cs. A12   16 h.  460,89 p
  22. Molnár Pál                     1.cs. A23   16 h.  450,83 p
  23. Szollos Béla                   1.cs. A64   16 h.  450,42 p
  24. Dulai László                   1.cs. A26   16 h.  443,64 p
  25. Sztrehovszki László            1.cs. A04   14 h.  439,58 p
  26. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   14 h.  431,33 p
  27. Huszár Péter                   1.cs. A23   16 h.  427,20 p
  28. Bálint Attila                  2.cs. A23   16 h.  426,66 p
  29. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   17 h.  426,29 p
  30. Pap és fia                     1.cs. A36   15 h.  425,94 p
  31. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   14 h.  417,34 p
  32. Mészáros László                1.cs. A36   15 h.  415,84 p
  33. Kovágó Gábor                   6.cs. A50   13 h.  406,76 p
  34. Dorner György                  2.cs. A12   13 h.  399,62 p
  35. Petho László                   1.cs. A12   15 h.  394,29 p
  36. Fazekas István ifj.            3.cs. A23   14 h.  393,58 p
  37. Ács Ferenc                     1.cs. A50   15 h.  393,00 p
  38. Tóth Sándor                    1.cs. A64   15 h.  390,06 p
  39. Zámbó János                    1.cs. A04   13 h.  386,39 p
  40. Kovágó Gábor                   4.cs. A50   13 h.  381,17 p
  41. Kovágó Gábor                   3.cs. A50   13 h.  378,82 p
  42. Czakó József                   1.cs. A04   13 h.  376,21 p
  43. Balázs István                  1.cs. V10   15 h.  375,77 p
  44. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   13 h.  374,23 p

Hatvan II. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36   20 h.  677,09 p
   2. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   17 h.  535,62 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36   17 h.  535,06 p
   4. Mészáros Mihály                1.cs. A36   17 h.  523,56 p
   5. Huszár Péter                   2.cs. A23   17 h.  510,52 p
   6. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   18 h.  505,84 p
   7. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   19 h.  505,08 p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   19 h.  488,42 p
   9. Jánosi Pál                     1.cs. A23   17 h.  483,95 p
  10. Molnár Pál                     1.cs. A23   17 h.  479,56 p
  11. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   16 h.  477,59 p
  12. Szollos Béla                   1.cs. A64   17 h.  475,87 p

A23 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szöllosi Gábor                 1.cs.   17 h.  537,58 p
   2. Huszár Péter                   2.cs.   17 h.  511,54 p
   3. Nagy Zoltán                    1.cs.   18 h.  504,08 p
   4. Bajtek Tibor                   5.cs.   18 h.  488,52 p
   5. Fejos Zsolt                    1.cs.   19 h.  483,59 p
   6. Jánosi Pál                     1.cs.   17 h.  480,64 p
   7. Molnár Pál                     1.cs.   16 h.  470,27 p
   8. Fejos Zsolt                    2.cs.   18 h.  447,69 p
   9. Bálint Attila                  2.cs.   16 h.  441,68 p
  10. Huszár Péter                   1.cs.   16 h.  434,36 p
  11. Nagy János                     1.cs.   15 h.  410,35 p
  12. Fazekas István ifj.            3.cs.   13 h.  389,88 p
  13. Szöllosi Gábor                 2.cs.   14 h.  359,53 p
  14. Tomori László                  2.cs.   13 h.  357,83 p
  15. Tomori László                  1.cs.   13 h.  356,62 p
  16. Fazekas István ifj.            1.cs.   13 h.  341,17 p
  17. Nagy János                     2.cs.   13 h.  334,46 p
  18. Ledacs Kiss Imre               1.cs.   12 h.  307,50 p
  19. Fejos Zsolt                    3.cs.   11 h.  293,03 p
  20. Bajtek Tibor                   1.cs.   10 h.  277,35 p
  21. Bajtek Tibor                   2.cs.   10 h.  276,26 p
  22. Jánosi Pál                     2.cs.    9 h.  272,86 p
  23. Nagy Zoltán                    2.cs.   10 h.  243,98 p
  24. Ledacs Kiss Imre               2.cs.    8 h.  204,67 p
  25. Kalocsai András                1.cs.    9 h.  203,82 p
  26. Tomori László                  3.cs.    8 h.  203,65 p
  27. Jánosi Pál                     3.cs.    7 h.  202,92 p
  28. Száraz László                  2.cs.    7 h.  194,88 p
  29. Gavaldik József                1.cs.    8 h.  188,36 p
  30. Ledacs Kiss Imre               3.cs.    6 h.  187,51 p
  31. Szöllosi Gábor                 3.cs.    6 h.  181,58 p
  32. Bálint Attila                  1.cs.    7 h.  170,98 p
  33. Tomori László                  4.cs.    6 h.  166,88 p
  34. Kollár György                  1.cs.    6 h.  159,24 p
  35. Fazekas István ifj.            2.cs.    6 h.  156,85 p
  36. Péter Szabolcs dr.             2.cs.    7 h.  154,83 p
  37. Gavaldik József                3.cs.    6 h.  150,95 p
  38. Száraz László                  4.cs.    5 h.  144,03 p
  39. Száraz László                  1.cs.    6 h.  143,49 p
  40. Molnár Pál                     2.cs.    4 h.  134,14 p
  41. Fejos Zsolt                    4.cs.    6 h.  130,92 p
  42. Bajtek Tibor                   3.cs.    5 h.  130,70 p
  43. Nagy László                    1.cs.    4 h.  128,43 p
  44. Gavaldik József                2.cs.    5 h.  115,93 p
  45. Tomori László                  5.cs.    4 h.  114,24 p
  46. Tóth Lajos                     1.cs.    4 h.  114,24 p
  47. Bohacsek András                1.cs.    4 h.  104,23 p
  48. Száraz László                  3.cs.    4 h.  103,18 p
  49. Bajtek Tibor                   7.cs.    4 h.  100,53 p
  50. Nagy János                     3.cs.    3 h.   80,48 p
  51. Moravcsik Lénárd               1.cs.    3 h.   78,91 p
  52. Fazekas István id.             1.cs.    3 h.   71,90 p
  53. Gavaldik József                4.cs.    3 h.   68,08 p
  54. Ledacs Kiss Imre               4.cs.    3 h.   67,34 p
  55. Péter Szabolcs dr.             1.cs.    3 h.   66,91 p
  56. Kalocsai András                2.cs.    3 h.   65,70 p
  57. Huszár Péter                   3.cs.    2 h.   45,76 p
  58. Bajtek Tibor                   4.cs.    2 h.   40,65 p
  59. Fazekas István ifj.            4.cs.    1 h.   37,41 p
  60. Molnár Pál                     3.cs.    1 h.   36,51 p
  61. Lengyel János                  1.cs.    1 h.   34,18 p
  62. Péter Szabolcs dr.             3.cs.    1 h.   27,15 p
  63. Bálint Attila                  3.cs.    1 h.   20,86 p
  64. Bajtek Tibor                   6.cs.    1 h.   20,55 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.07. Straubing
  06.14. Melk
  06.21. Regensburg
  06.28. Melk

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36   40 h. 1312,34 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   41 h. 1272,49 p
   3. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   40 h. 1242,77 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   38 h. 1225,74 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   40 h. 1224,31 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23   40 h. 1188,71 p
   7. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   40 h. 1171,70 p
   8. Dorner György                  1.cs. A12   34 h. 1169,72 p
   9. Huszár Péter                   2.cs. A23   38 h. 1155,50 p
  10. Huszár Péter                   1.cs. A23   38 h. 1110,96 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   37 h. 1108,14 p
  12. Mészáros László                1.cs. A36   37 h. 1079,88 p
  13. Sztrehovszki László            1.cs. A04   35 h. 1066,16 p
  14. Japport Zoltán                 2.cs. A50   37 h. 1063,67 p
  15. Fodor László                   1.cs. A04   36 h. 1050,45 p
  16. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   35 h. 1048,52 p
  17. Kancsár József                 1.cs. A12   35 h. 1035,20 p
  18. Tomori László                  2.cs. A23   35 h. 1030,87 p
  19. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   35 h. 1026,09 p
  20. Pap és fia                     1.cs. A36   36 h. 1009,81 p
  21. Kaszás László                  1.cs. A26   32 h. 1000,64 p
  22. Fehér László                   1.cs. A12   36 h.  994,63 p
  23. Fejos Csaba                    1.cs. A64   35 h.  981,74 p
  24. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   35 h.  980,09 p
  25. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   34 h.  969,93 p
  26. Zámbó János                    1.cs. A04   35 h.  960,05 p
  27. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   31 h.  952,81 p
  28. Petho László                   1.cs. A12   36 h.  936,80 p
  29. Nagy János                     1.cs. A23   35 h.  931,63 p
  30. Szollos Béla                   1.cs. A64   31 h.  930,66 p
  31. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   34 h.  921,57 p
  32. Tomori László                  1.cs. A23   31 h.  918,46 p
  33. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   33 h.  917,11 p
  34. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   34 h.  914,87 p
  35. Szabó Elek                     1.cs. R38   35 h.  912,35 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36   40 h. 1291,00 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36   41 h. 1212,30 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36   38 h. 1201,17 p
   4. Molnár Pál                     1.cs. A23   40 h. 1173,25 p
   5. Huszár Péter                   2.cs. A23   38 h. 1139,70 p
   6. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   39 h. 1135,22 p
   7. Mészáros László                1.cs. A36   38 h. 1079,28 p
   8. Huszár Péter                   1.cs. A23   36 h. 1046,95 p
   9. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   34 h. 1034,63 p

A23 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Molnár Pál                     1.cs.   39 h. 1122,83 p
   2. Nagy Zoltán                    1.cs.   39 h. 1102,42 p
   3. Huszár Péter                   2.cs.   36 h. 1072,48 p
   4. Huszár Péter                   1.cs.   36 h. 1009,92 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs.   32 h.  977,79 p
   6. Fazekas István ifj.            1.cs.   34 h.  953,37 p
   7. Tomori László                  2.cs.   30 h.  897,45 p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs.   33 h.  870,21 p
   9. Tomori László                  1.cs.   28 h.  823,98 p
  10. Ledacs Kiss Imre               1.cs.   30 h.  808,62 p
  11. Nagy János                     1.cs.   30 h.  804,77 p
  12. Bajtek Tibor                   1.cs.   28 h.  797,75 p
  13. Jánosi Pál                     1.cs.   28 h.  782,94 p
  14. Bajtek Tibor                   2.cs.   27 h.  763,71 p
  15. Fejos Zsolt                    2.cs.   29 h.  733,89 p
  16. Fazekas István ifj.            2.cs.   23 h.  595,38 p
  17. Ledacs Kiss Imre               2.cs.   21 h.  555,34 p
  18. Jánosi Pál                     2.cs.   18 h.  521,96 p
  19. Gavaldik József                1.cs.   19 h.  497,26 p
  20. Kalocsai András                1.cs.   18 h.  476,24 p
  21. Száraz László                  1.cs.   19 h.  467,82 p
  22. Lengyel János                  1.cs.   15 h.  424,53 p
  23. Száraz László                  2.cs.   15 h.  400,29 p
  24. Kollár György                  1.cs.   13 h.  337,48 p
  25. Bálint Attila                  1.cs.   11 h.  284,94 p
  26. Tóth Lajos                     1.cs.   11 h.  268,14 p
  27. Moravcsik Lénárd               1.cs.   12 h.  267,47 p
  28. Molnár Pál                     2.cs.    9 h.  255,32 p
  29. Péter Szabolcs dr.             1.cs.   11 h.  238,15 p
  30. Péter Szabolcs dr.             2.cs.   10 h.  212,80 p
  31. Nagy László                    1.cs.    6 h.  175,97 p
  32. Bohacsek András                1.cs.    6 h.  140,97 p
  33. Kalocsai András                2.cs.    5 h.  130,05 p
  34. Fazekas István id.             1.cs.    5 h.  114,57 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.07. Straubing
  06.14. Melk
  06.21. Regensburg
  06.28. Melk

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   49 h. 1565,41 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   54 h. 1555,10 p
   3. Katona József                  1.cs. A36   46 h. 1455,76 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   48 h. 1413,04 p
   5. Molnár Pál                     1.cs. A23   49 h. 1359,86 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36   43 h. 1323,61 p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   46 h. 1309,89 p
   8. Mészáros Mihály                1.cs. A36   43 h. 1292,27 p
   9. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   43 h. 1241,15 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23   41 h. 1211,45 p
  11. Huszár Péter                   2.cs. A23   40 h. 1196,68 p
  12. Mészáros László                1.cs. A36   42 h. 1191,14 p
  13. Huszár Péter                   1.cs. A23   41 h. 1171,67 p
  14. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   40 h. 1166,59 p
  15. Fodor László                   1.cs. A04   41 h. 1153,16 p
  16. Japport Zoltán                 2.cs. A50   41 h. 1139,48 p
  17. Sztrehovszki László            1.cs. A04   38 h. 1128,66 p
  18. Kaszás László                  1.cs. A26   38 h. 1123,39 p
  19. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   40 h. 1105,60 p
  20. Fehér László                   1.cs. A12   41 h. 1099,68 p
  21. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   39 h. 1075,09 p
  22. Kancsár József                 1.cs. A12   36 h. 1067,20 p
  23. Pap és fia                     1.cs. A36   38 h. 1053,62 p
  24. Nagy János                     1.cs. A23   41 h. 1040,51 p
  25. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   39 h. 1025,26 p
  26. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   36 h. 1010,36 p
  27. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   39 h. 1007,58 p
  28. Fejos Csaba                    1.cs. A64   36 h. 1002,30 p
  29. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   37 h. 1001,30 p
  30. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   33 h.  995,76 p
  31. Kómár József és fia            1.cs. A26   36 h.  987,37 p
  32. Hegyi László                   1.cs. A04   36 h.  982,94 p
  33. Zámbó János                    1.cs. A04   36 h.  977,39 p
  34. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   34 h.  970,78 p
  35. Szollos Béla                   1.cs. A64   33 h.  962,62 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36   46 h. 1437,21 p
   2. Molnár Pál                     1.cs. A23   48 h. 1325,67 p
   3. Mészáros Mihály                1.cs. A36   44 h. 1285,18 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   42 h. 1275,28 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   43 h. 1217,70 p
   6. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   42 h. 1201,16 p
   7. Mészáros László                1.cs. A36   43 h. 1184,06 p
   8. Huszár Péter                   2.cs. A23   40 h. 1181,51 p
   9. Tomori László                  2.cs. A23   39 h. 1153,01 p

A23 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Molnár Pál                     1.cs.   46 h. 1252,05 p
   2. Nagy Zoltán                    1.cs.   41 h. 1148,25 p
   3. Szöllosi Gábor                 1.cs.   39 h. 1122,34 p
   4. Huszár Péter                   2.cs.   38 h. 1113,09 p
   5. Huszár Péter                   1.cs.   38 h. 1052,77 p
   6. Tomori László                  2.cs.   35 h. 1036,44 p
   7. Fazekas István ifj.            1.cs.   35 h.  968,82 p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs.   36 h.  921,31 p
   9. Bajtek Tibor                   1.cs.   30 h.  838,43 p
  10. Ledacs Kiss Imre               1.cs.   31 h.  827,51 p
  11. Tomori László                  1.cs.   28 h.  823,98 p
  12. Nagy János                     1.cs.   31 h.  820,53 p
  13. Bajtek Tibor                   2.cs.   28 h.  787,18 p
  14. Jánosi Pál                     1.cs.   28 h.  782,94 p
  15. Fejos Zsolt                    2.cs.   31 h.  767,34 p
  16. Fazekas István ifj.            2.cs.   25 h.  637,93 p
  17. Ledacs Kiss Imre               2.cs.   22 h.  571,12 p
  18. Jánosi Pál                     2.cs.   19 h.  540,32 p
  19. Gavaldik József                1.cs.   19 h.  497,26 p
  20. Kalocsai András                1.cs.   18 h.  476,24 p
  21. Száraz László                  1.cs.   19 h.  467,82 p
  22. Lengyel János                  1.cs.   15 h.  424,53 p
  23. Száraz László                  2.cs.   15 h.  400,29 p
  24. Kollár György                  1.cs.   13 h.  337,48 p
  25. Bálint Attila                  1.cs.   11 h.  284,94 p
  26. Tóth Lajos                     1.cs.   11 h.  268,14 p
  27. Moravcsik Lénárd               1.cs.   12 h.  267,47 p
  28. Molnár Pál                     2.cs.    9 h.  255,32 p
  29. Péter Szabolcs dr.             1.cs.   11 h.  238,15 p
  30. Péter Szabolcs dr.             2.cs.   10 h.  212,80 p
  31. Nagy László                    1.cs.    6 h.  175,97 p
  32. Bohacsek András                1.cs.    6 h.  140,97 p
  33. Kalocsai András                2.cs.    5 h.  130,05 p
  34. Fazekas István id.             1.cs.    5 h.  114,57 p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  4h 140,32p
  2. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  4h 128,95p
  3. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  4h 127,95p
  4. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  4h 126,69p
  5. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  4h 125,25p
  6. Tóth Attila                    A36 HU 13-D-677066    H  4h 124,71p
  7. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34111   H  4h 123,78p
  8. Katona József                  A36 HU 12-09-15317    H  4h 122,24p
  9. Kazi Zoltán                    A12 HU 12-07-33130    H  4h 117,10p
 10. Balázs István                  V10 HU 12-D-463678    H  4h 114,59p
 11. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-13- D-619394   H  4h 110,84p
 12. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  4h 110,54p
 13. Dulai László                   A26 HU-10- D-293427   H  4h 110,30p
 14. Kiss József                    V10 HU 11-07-31278    H  4h 109,48p
 15. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  4h 108,48p
 16. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  4h 108,23p
 17. Ács Ferenc                     A50 HU 11-07-30860    H  4h 107,58p
 18. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34114   H  4h 106,51p
 19. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601667   H  4h 105,09p
 20. Kómár József és fia            A26 HU 12-D-463263    H  4h 105,03p
 21. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505919   H  4h 102,33p
 22. Dulai László                   A26 HU-13- D-670783   H  4h  99,78p
 23. Dósa József                    A64 HU-11- D-402770   H  4h  99,02p
 24. Dulai László                   A26 HU-10-   O-1044   H  4h  98,43p
 25. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602349   H  4h  88,58p
 26. Fehér László                   A12 HU 11-07-29870    H  4h  86,86p
 27. Kiss József                    V10 HU 12-07-34922    H  3h 108,64p
 28. Sztrehovszki László            A04 HU 12-D-464762    H  3h 108,31p
 29. Dorner György                  A12 HU 12-D-541069    H  3h 108,20p
 30. Dorner György                  A12 HU 13-D-618161    H  3h 106,83p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  4h 121,73p
  2. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  4h 117,52p
  3. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  4h 102,79p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  4h  97,21p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  4h  88,07p
  6. Fejos Zsolt                    A23 HU-11- D-426745   T  4h  86,22p
  7. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  3h 101,72p
  8. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  3h  98,67p
  9. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  3h  97,25p
 10. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  3h  96,61p
 11. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07742   T  3h  96,58p
 12. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  3h  94,91p
 13. Japport Zoltán                 A50 HU-11- D-397044   T  3h  92,55p
 14. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  3h  92,02p
 15. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  3h  91,21p
 16. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  3h  91,11p
 17. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562179   T  3h  90,27p
 18. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07886   T  3h  89,74p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  3h  89,24p
 20. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601761   T  3h  88,50p
 21. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602310   T  3h  87,04p
 22. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10906    T  3h  85,92p
 23. Pap és fia                     A36 HU 12-D-504093    T  3h  83,79p
 24. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-574859    T  3h  80,86p
 25. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502014   T  3h  80,56p
 26. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12- D-502371   T  3h  80,08p
 27. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  3h  78,69p
 28. Majoros István                 A50 HU 12-07-34430    T  3h  78,21p
 29. Boda Ákos                      A50 HU-11- 07-31048   T  3h  77,56p
 30. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601764   T  3h  77,05p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  4h 143,11p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  4h 131,61p
  3. Tóth Attila                    A36 HU 13-D-677066    H  4h 125,71p
  4. Katona József                  A36 HU 12-09-15317    H  4h 123,93p
  5. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  4h 113,32p
  6. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  4h 110,20p
  7. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601667   H  4h 108,46p
  8. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  4h 107,43p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505919   H  4h 105,87p
 10. Dósa József                    A64 HU-11- D-402770   H  4h 101,76p
 11. Gazsi Károly                   A36 HU 10-09-01977    H  4h  94,48p
 12. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602349   H  4h  89,74p
 13. Nagy János                     A23 HU-11- 09-07802   H  4h  74,35p
 14. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  3h 105,23p
 15. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  3h 104,46p
 16. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  3h 104,13p
 17. Nagy János                     A23 HU-12- D-502304   H  3h  97,19p
 18. Fejos Csaba                    A64 HU 10-09-03976    H  3h  96,81p
 19. Szöllosi Gábor                 A23 HU-13- 09-19993   H  3h  95,92p
 20. Udvari Zoltán                  A36 HU 11-D-502759    H  3h  95,83p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  4h 125,78p
  2. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  4h 120,78p
  3. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  4h 105,10p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  4h 100,18p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  4h  89,19p
  6. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  3h 102,54p
  7. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  3h  99,47p
  8. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07742   T  3h  96,91p
  9. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601761   T  3h  91,44p
 10. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562179   T  3h  91,05p
 11. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07886   T  3h  89,87p
 12. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10906    T  3h  88,65p
 13. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602310   T  3h  87,73p
 14. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-574859    T  3h  83,58p
 15. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502014   T  3h  83,25p
 16. Pap és fia                     A36 HU 12-D-504093    T  3h  83,12p
 17. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  3h  81,79p
 18. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397202   T  3h  79,98p
 19. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601764   T  3h  77,18p
 20. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  3h  74,03p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  4h 132,16p
  2. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601667   H  4h 109,10p
  3. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  4h 108,72p
  4. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505919   H  4h 106,44p
  5. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602349   H  4h  87,88p
  6. Szöllosi Gábor                 A23 HU-13- 09-19993   H  3h  98,53p
  7. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603926   H  3h  98,41p
  8. Nagy János                     A23 HU-12- D-502304   H  3h  97,02p
  9. Nagy Zoltán                    A23 HU-11- 09-08104   H  3h  96,41p
 10. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505685   H  3h  93,61p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  4h 125,43p
  2. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  4h 119,13p
  3. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  4h 104,63p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  4h  98,67p
  5. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  3h 102,71p
  6. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  3h 101,53p
  7. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07742   T  3h  97,20p
  8. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601761   T  3h  93,45p
  9. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07886   T  3h  88,82p
 10. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562179   T  3h  88,53p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  9h 286,20p
  2. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  8h 227,40p
  3. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  8h 221,05p
  4. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  8h 211,75p
  5. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  7h 231,83p
  6. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  7h 224,52p
  7. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  7h 220,19p
  8. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  7h 220,09p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34787    H  7h 211,69p
 10. Fodor László                   A04 HU 10-D-255051    H  7h 210,62p
 11. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32680    H  7h 208,53p
 12. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  7h 208,50p
 13. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  7h 208,00p
 14. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  7h 204,63p
 15. Dorner György                  A12 HU 13-D-618161    H  7h 203,39p
 16. Kómár József és fia            A26 HU 12-D-463263    H  7h 198,89p
 17. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07702   H  7h 195,57p
 18. Nagy János                     A23 HU-11- 09-07828   H  7h 185,99p
 19. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505685   H  7h 183,71p
 20. Kiss József                    V10 HU 09-07-22956    H  7h 173,34p
 21. Dulai László                   A26 HU-10- D-293427   H  7h 171,38p
 22. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257423   H  7h 170,47p
 23. Szabó Elek                     R38 HU 10-09-05425    H  7h 166,84p
 24. Nagy Lehel dr.                 R38 HU 09-09-98099    H  7h 165,11p
 25. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  6h 208,32p
 26. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  6h 207,07p
 27. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  6h 203,35p
 28. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  6h 202,26p
 29. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  6h 198,22p
 30. Kaszás László                  A26 HU 10-D-293309    H  6h 195,08p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  9h 282,31p
  2. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  7h 199,00p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  7h 196,84p
  4. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  7h 187,51p
  5. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  7h 183,84p
  6. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  7h 179,40p
  7. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  6h 216,99p
  8. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400943   T  6h 176,58p
  9. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  6h 176,27p
 10. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  6h 172,30p
 11. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  6h 168,99p
 12. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  6h 167,88p
 13. Száraz László                  A23 AU-12-   308-78   T  6h 164,58p
 14. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  6h 161,73p
 15. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  6h 160,80p
 16. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  6h 142,75p
 17. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  6h 124,35p
 18. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  5h 181,46p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  5h 161,21p
 20. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562179   T  5h 161,02p
 21. Babicz József                  A64 HU-11- 09-10896   T  5h 157,82p
 22. Száraz László                  A23 AU-12-   308-80   T  5h 157,81p
 23. Huszár Péter                   A23 HU-10- 09-00456   T  5h 155,85p
 24. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07886   T  5h 151,08p
 25. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  5h 149,23p
 26. Molnár Pál                     A23 HU-10- 09-01309   T  5h 148,64p
 27. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601761   T  5h 145,14p
 28. Boda Ákos                      A50 HU-12-  O-13241   T  5h 142,75p
 29. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400918   T  5h 141,63p
 30. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  5h 141,26p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  9h 283,00p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  8h 211,03p
  3. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  7h 218,87p
  4. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  7h 218,74p
  5. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34787    H  7h 207,17p
  6. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  7h 203,28p
  7. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  7h 198,99p
  8. Nagy János                     A23 HU-11- 09-07828   H  7h 180,74p
  9. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  6h 208,87p
 10. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  6h 204,44p
 11. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  6h 204,39p
 12. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  6h 196,82p
 13. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  6h 189,66p
 14. Mészáros László                A36 HU 11-D-401368    H  6h 186,97p
 15. Nagy Zoltán                    A23 HU-11- 09-08104   H  6h 185,79p
 16. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  6h 174,43p
 17. Nagy Varga Viktor              R38 HU 12-D-503557    H  6h 173,50p
 18. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402865    H  6h 172,47p
 19. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07702   H  6h 169,01p
 20. Katona József                  A36 HU 09-09-95153    H  6h 168,01p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  9h 278,85p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  7h 197,59p
  3. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  7h 193,03p
  4. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  7h 185,27p
  5. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  7h 176,28p
  6. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  6h 213,70p
  7. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  6h 176,54p
  8. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  6h 170,90p
  9. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  6h 160,54p
 10. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562179   T  5h 160,58p
 11. Babicz József                  A64 HU-11- 09-10896   T  5h 159,94p
 12. Száraz László                  A23 AU-12-   308-80   T  5h 155,26p
 13. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  5h 152,81p
 14. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400943   T  5h 150,89p
 15. Huszár Péter                   A23 HU-10- 09-00456   T  5h 149,59p
 16. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  5h 148,57p
 17. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07886   T  5h 147,67p
 18. Molnár Pál                     A23 HU-10- 09-01309   T  5h 146,69p
 19. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  5h 145,75p
 20. Száraz László                  A23 AU-12-   308-78   T  5h 143,65p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  9h 274,68p
  2. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  7h 210,63p
  3. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  7h 209,19p
  4. Nagy Zoltán                    A23 HU-11- 09-08104   H  6h 182,71p
  5. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  6h 181,66p
  6. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  6h 169,24p
  7. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07702   H  6h 163,88p
  8. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502012   H  6h 153,50p
  9. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14664   H  6h 148,30p
 10. Gavaldik József                A23 HU-10- 09-01667   H  6h 144,32p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  9h 268,23p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  7h 191,65p
  3. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  7h 177,90p
  4. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  6h 206,17p
  5. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  6h 173,37p
  6. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  6h 166,46p
  7. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  6h 154,60p
  8. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562179   T  5h 155,49p
  9. Száraz László                  A23 AU-12-   308-80   T  5h 150,99p
 10. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07886   T  5h 143,73p