Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A36 Tápiószecso
Első adat felvétele: 2014.07.01 16:58:30
Az adatok utolsó módosítása: 2014.07.03 15:52:22
A lista kiadásának időpontja: 2014.07.03 16:00:43
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.07.31 16:58:30
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 09 verseny 

Feleresztés helye: Melk
Feleresztés ideje: 2014.06.28 06:00
Időjárás         : Napos, déli széllel
Kisérő           : 
Központi táv     : 331000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 36
Legkisebb pont   : 14,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A04 Kartal              9   14   129   26   32   1153,65   1086,30   1080,98
A12 Aszód              12   18   141   28   35   1197,39   1090,21   1084,27
A26 Kartal              8   15   120   24   30   1179,30   1104,07   1095,27
A50 Zsámbok            12   32   272   54   68   1161,03   1069,13   1055,46
V10 Hatvan             12   24   201   40   50   1167,42   1071,03   1059,72
Hatvan I.              53  103   863  173  216   1197,39   1082,97   1070,85
A23 Nagykáta           22   58   512  102  128   1164,25   1087,86   1081,28
A36 Tápiószecso        15   24   195   39   49   1175,28   1101,60   1092,71
A64 Szentmártonkáta    11   14   113   23   28   1160,12   1078,01   1064,61
R38 Jászberény          8   13   101   20   25   1139,26   1073,70   1068,90
Hatvan II.             56  109   921  184  230   1175,28   1087,76   1079,93
Tagszövetségben       109  212  1784  357  446   1197,39   1085,35   1076,75

A36 egyesületi díjlista
   1. Seres János                    1.cs. HU 12-D-502578    H 1175,28 m/p
   2. Mészáros László                2.cs. HU 12-D-504713    H 1167,85 m/p
   3. Katona József                  1.cs. HU 13-09-20231    H 1164,71 m/p
   4. Katona József                  2.cs. HU 12-09-15317    H 1162,12 m/p
   5. Pap és fia                     1.cs. HU 11-09-09412    H 1161,82 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Agócs Attila                    1.cs. Dt: 327239 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   1h  28,80p    R:  47.   2h  51,25p    T:  85.   2h  51,91p
Összesített E:  17.   8h 193,40p    R:  62.  10h 236,04p    T: 124.   9h 217,90p
   HU 12-D-502508    H 28 10:50:42  1125,69 m/p  17  28,80   41  32,23   87  31,83
   HU 12-D-502505    H 28 11:00:44  1088,14 m/p   0   0,00  181  19,02  329  20,08

Dobos Sándor                    1.cs. Dt: 326066 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   1h  28,35p    R:  55.   1h  32,13p    T: 106.   1h  31,73p
Összesített E:  14.  10h 275,73p    R:  57.  10h 280,33p    T: 112.  10h 274,52p
   HU 12-09-15525    T 28 10:49:56  1124,62 m/p  18  28,35   42  32,13   89  31,73

Gazsi Károly                    0.cs. Dt: 331214 Kg:   2 Ók:   0 Kp:   0
   HU 13-D-602530    H 28 11:04:14  1088,68 m/p   0   0,00  175  19,59  322  20,42

Gazsi Károly                    1.cs. Dt: 331214 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 114,75p    R:   5.   5h 140,30p    T:  12.   5h 139,81p
Összesített E:   2.  41h1209,05p    R:   3.  38h1201,17p    T:   4.  38h1225,74p
   HU 11-D-402861    H 28 10:52:23  1132,81 m/p  10  31,95   27  33,55   64  32,94
   HU 10-09-01991    H 28 10:57:27  1113,51 m/p  27  24,30   71  29,40  137  29,40
   HU 11-D-402865    H 28 10:58:08  1110,96 m/p  29  23,40   77  28,83  145  29,01
   HU 09-09-95341    H 28 11:00:40  1101,60 m/p  39  18,90  115  25,25  220  25,37
   HU 11-09-09206    H 28 11:02:33  1094,74 m/p  45  16,20  136  23,27  267  23,09
   HU 12-D-502609    H 28 11:02:38  1094,44 m/p  46  15,75  139  22,98  271  22,89

Gazsi Károly                    2.cs. Dt: 331214 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h  94,50p    R:   8.   5h 136,52p    T:  16.   5h 136,36p
Összesített E:   8.  19h 462,18p    R:  39.  17h 450,18p    T:  78.  18h 470,81p
   HU 11-D-402863    H 28 10:53:46  1127,47 m/p  15  29,70   38  32,51   79  32,21
   HU 12-D-502630    H 28 10:56:23  1117,52 m/p  25  25,20   59  30,53  120  30,22
   HU 13-D-602509    H 28 10:59:22  1106,38 m/p  34  21,15   92  27,42  176  27,51
   HU 10-09-01998    H 28 11:01:16  1099,40 m/p  40  18,45  123  24,49  238  24,50
   HU 10-09-01977    H 28 11:03:11  1092,45 m/p   0   0,00  154  21,57  291  21,92

Katona József                   1.cs. Dt: 330661 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 162,45p    R:   1.   5h 171,51p    T:   2.   5h 169,52p
Összesített E:   1.  41h1275,56p    R:   1.  40h1291,00p    T:   1.  40h1312,34p
   HU 13-09-20231    H 28 10:43:54  1164,71 m/p   3  35,10    3  35,81   12  35,47
   HU 13-09-20260    H 28 10:44:37  1161,78 m/p   6  33,75    8  35,34   19  35,13
   HU 11-09-11710    H 28 10:49:13  1143,30 m/p   8  32,85   17  34,49   43  33,96
   HU 09-09-95111    H 28 10:52:00  1132,40 m/p  11  31,50   28  33,45   65  32,89
   HU 11-09-09122    H 28 10:53:20  1127,25 m/p  16  29,25   39  32,42   82  32,07
   HU 09-09-95153    H 28 10:55:24  1119,37 m/p  20  27,45   50  31,38  111  30,66
   HU 12-09-15321    H 28 10:56:46  1114,21 m/p  26  24,75   68  29,68  134  29,54
   HU 13-09-20253    H 28 11:02:28  1093,21 m/p  47  15,30  148  22,13  282  22,36

Katona József                   2.cs. Dt: 330661 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  82,80p    R:  26.   3h  92,62p    T:  50.   3h  92,22p
Összesített E:   7.  19h 506,04p    R:  31.  21h 560,83p    T:  67.  20h 554,82p
   HU 12-09-15317    H 28 10:44:32  1162,12 m/p   4  34,65    5  35,62   15  35,32
   HU 12-09-15383    H 28 10:47:37  1149,66 m/p   7  33,30   12  34,96   30  34,59
   HU 13-09-20296    H 28 11:02:28  1093,21 m/p  48  14,85  149  22,04  283  22,31

Mészáros László                 1.cs. Dt: 331299 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 134,55p    R:   2.   5h 154,82p    T:   6.   5h 152,87p
Összesített E:   4.  38h1051,58p    R:   7.  38h1079,28p    T:  12.  37h1079,88p
   HU 10-D-258910    H 28 10:51:12  1137,70 m/p   9  32,40   24  33,83   56  33,33
   HU 11-D-401384    H 28 10:55:21  1121,72 m/p  19  27,90   46  31,76  100  31,19
   HU 10-D-258882    H 28 10:56:05  1118,94 m/p  21  27,00   54  31,00  115  30,47
   HU 12-D-504701    H 28 10:56:07  1118,81 m/p  22  26,55   55  30,91  116  30,42
   HU 10-O-1659      H 28 10:59:27  1106,36 m/p  35  20,70   93  27,32  177  27,46
   HU 11-D-401368    H 28 11:00:09  1103,78 m/p  37  19,80  102  26,47  201  26,29
   HU 09-D-224306    H 28 11:05:22  1084,92 m/p   0   0,00  201  17,14  363  18,43

Mészáros László                 2.cs. Dt: 331299 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  86,85p    R:  25.   3h  95,93p    T:  46.   3h  95,28p
Összesített E:  15.  10h 261,21p    R:  61.   9h 244,67p    T: 117.   9h 251,72p
   HU 12-D-504713    H 28 10:43:41  1167,85 m/p   2  35,55    2  35,91   10  35,56
   HU 12-D-502657    H 28 10:53:39  1128,21 m/p  12  31,05   35  32,79   76  32,36
   HU 13-D-602412    H 28 10:59:29  1106,24 m/p  36  20,25   94  27,23  179  27,36

Mészáros Mihály                 1.cs. Dt: 331361 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   2h  60,75p    R:  21.   4h 101,83p    T:  40.   4h 103,27p
Összesített E:   3.  39h1164,49p    R:   2.  41h1212,30p    T:   5.  40h1224,31p
   HU 12-09-15562    H 28 10:53:48  1127,85 m/p  13  30,60   36  32,70   77  32,31
   HU 12-09-15563    H 28 10:53:51  1127,65 m/p  14  30,15   37  32,60   78  32,26
   HU 10-09-01947    H 28 11:04:29  1088,27 m/p   0   0,00  178  19,30  326  20,22
   HU 11-09-09254    H 28 11:05:24  1085,01 m/p   0   0,00  200  17,23  362  18,48

Mészáros Mihály                 2.cs. Dt: 331361 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   1h  23,85p    R:  57.   1h  29,02p    T: 110.   1h  29,16p
Összesített E:  10.  16h 381,12p    R:  47.  14h 361,22p    T:  93.  15h 379,09p
   HU 12-09-15566    H 28 10:57:56  1112,20 m/p  28  23,85   75  29,02  142  29,16

Pap és fia                      1.cs. Dt: 328990 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h  98,10p    R:   7.   5h 138,02p    T:  14.   5h 137,95p
Összesített E:   5.  37h 936,14p    R:  14.  35h 965,61p    T:  20.  36h1009,81p
   HU 11-09-09412    H 28 10:43:10  1161,82 m/p   5  34,20    7  35,43   18  35,17
   HU 12-D-505131    H 28 10:54:16  1118,00 m/p  24  25,65   58  30,62  119  30,27
   HU 11-09-09465    H 28 10:57:09  1107,15 m/p  33  21,60   86  27,98  167  27,94
   HU 11-09-09425    H 28 11:00:12  1095,90 m/p  44  16,65  133  23,55  257  23,57
   HU 12-D-504093    T 28 11:01:51  1089,91 m/p   0   0,00  166  20,44  310  21,00

Pap és fia                      2.cs. Dt: 328990 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   2h  45,00p    R:  40.   2h  56,62p    T:  77.   2h  56,62p
Összesített E:  11.  13h 355,10p    R:  43.  14h 395,41p    T:  85.  15h 432,18p
   HU 13-D-604743    T 28 10:56:33  1109,39 m/p  30  22,95   81  28,45  157  28,43
   HU 13-D-604740    T 28 10:57:00  1107,71 m/p  32  22,05   84  28,17  162  28,19

Pap és fia                      3.cs. Dt: 328990 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   1h  18,00p    R:  53.   2h  39,65p    T:  95.   2h  41,13p
   HU 13-D-604731    T 28 10:59:21  1099,01 m/p  41  18,00  124  24,40  239  24,45
   HU 12-D-504078    H 28 11:04:11  1081,55 m/p   0   0,00  221  15,25  399  16,68

Seres János                     1.cs. Dt: 327101 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   1h  36,00p    R:  41.   2h  56,06p    T:  78.   2h  56,52p
Összesített E:  12.  12h 347,38p    R:  44.  15h 389,96p    T:  87.  16h 417,96p
   HU 12-D-502578    H 28 10:38:19  1175,28 m/p   1  36,00    1  36,00    6  35,76
   HU 12-D-502585    H 28 11:00:13  1089,55 m/p   0   0,00  170  20,06  315  20,76

Tóth Attila                     1.cs. Dt: 316340 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  36,90p    R:  29.   4h  89,20p    T:  52.   4h  91,38p
Összesített E:  13.  13h 344,99p    R:  42.  15h 404,14p    T:  88.  15h 399,51p
   HU 13-D-677069    T 28 10:45:12  1109,19 m/p  31  22,50   82  28,36  158  28,38
   HU 13-07-37798    H 28 10:49:30  1092,71 m/p  49  14,40  152  21,76  287  22,12
   HU 13-D-677066    H 28 10:50:15  1089,89 m/p   0   0,00  167  20,34  311  20,95
   HU 13-D-656663    T 28 10:50:49  1087,76 m/p   0   0,00  184  18,74  332  19,93

Tóth Gábor                      1.cs. Dt: 333037 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:   0.   0h   0,00p    T: 138.   1h  15,37p
Összesített E:  22.   4h 105,95p    R:  77.   4h 100,06p    T: 150.   5h 121,54p
   HU 12-D-502690    H 28 11:08:45  1078,66 m/p   0   0,00    0   0,00  426  15,37

Udvari Zoltán                   1.cs. Dt: 333685 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   3h  63,00p    R:  24.   4h  97,13p    T:  42.   4h  97,74p
Összesített E:   9.  18h 431,61p    R:  36.  19h 492,80p    T:  76.  19h 492,41p
   HU 10-D-294603    H 28 10:58:27  1118,06 m/p  23  26,10   57  30,72  118  30,32
   HU 11-D-502759    H 28 11:02:20  1103,70 m/p  38  19,35  103  26,38  202  26,24
   HU 13-D-602500    T 28 11:04:14  1096,81 m/p  42  17,55  127  24,12  248  24,01
   HU 13-D-602462    T 28 11:08:20  1082,22 m/p   0   0,00  214  15,91  389  17,17

Udvari Zoltán                   2.cs. Dt: 333685 Kg:   3 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   1h  17,10p    R:  62.   1h  24,02p    T: 121.   1h  23,87p
Összesített E:  21.   6h 125,51p    R:  75.   5h 115,87p    T: 138.   7h 161,56p
   HU 13-D-602466    T 28 11:04:17  1096,63 m/p  43  17,10  128  24,02  251  23,87

Tagszövetségi díjlista
   1. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-462505    H 1197,39 m/p
   2. Dorner György                  2.cs. A12 HU 13-D-618152    H 1192,17 m/p
   3. Dulai László                   1.cs. A26 HU-13- D-620801   H 1179,30 m/p
   4. Dorner György                  2.cs. A12 HU 13-D-618161    H 1178,74 m/p
   5. Dulai László                   1.cs. A26 HU-10- D-293427   H 1178,41 m/p
   6. Seres János                    1.cs. A36 HU 12-D-502578    H 1175,28 m/p
   7. Dulai László                   1.cs. A26 HU-12- D-535196   H 1174,59 m/p
   8. Kómár József és fia            2.cs. A26 HU 13-D-618585    H 1174,46 m/p
   9. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-462531    H 1172,06 m/p
  10. Mészáros László                2.cs. A36 HU 12-D-504713    H 1167,85 m/p
  11. Kiss József                    1.cs. V10 HU 12-07-34922    H 1167,42 m/p
  12. Katona József                  1.cs. A36 HU 13-09-20231    H 1164,71 m/p
  13. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-12- D-562179   T 1164,25 m/p
  14. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10 HU 13-D-596624    H 1162,49 m/p
  15. Katona József                  2.cs. A36 HU 12-09-15317    H 1162,12 m/p
  16. Tomori László                  4.cs. A23 HU-13- D-601901   H 1162,07 m/p
  17. Dorner György                  2.cs. A12 HU 13-D-618158    H 1162,01 m/p
  18. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 11-09-09412    H 1161,82 m/p
  19. Katona József                  1.cs. A36 HU 13-09-20260    H 1161,78 m/p
  20. Japport Zoltán                 4.cs. A50 HU-13- D-667931   T 1161,03 m/p
  21. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-D-346883    H 1160,78 m/p
  22. Szollos Béla                   1.cs. A64 HU 11-09-11030    H 1160,12 m/p
  23. Kucsera-Tóth Károly            2.cs. V10 HU 11-D-345939    H 1156,80 m/p
  24. Fodor László                   1.cs. A04 HU 12-07-32886    H 1153,65 m/p
  25. Nagy János                     2.cs. A23 HU-12- D-502325   H 1152,90 m/p
  26. Balázs István                  1.cs. V10 HU 11-D-345427    H 1152,57 m/p
  27. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 11-D-345271    H 1152,34 m/p
  28. Fodor Zoltán                   1.cs. A12 HU 13-07-36820    H 1151,93 m/p
  29. Tomori László                  1.cs. A23 HU-11- D-402629   T 1150,89 m/p
  30. Katona József                  2.cs. A36 HU 12-09-15383    H 1149,66 m/p
  31. Kaszás László                  1.cs. A26 HU 09-07-19709    H 1149,31 m/p
  32. Tóth Sándor                    1.cs. A64 HU-13- D-619002   H 1148,63 m/p
  33. Kiss József                    1.cs. V10 HU 11-07-31274    H 1148,52 m/p
  34. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-  O-19284   T 1148,44 m/p
  35. Tomori László                  2.cs. A23 HU-12- D-502211   H 1148,38 m/p
  36. Balázs István                  1.cs. V10 HU 12-D-463678    H 1146,71 m/p
  37. Fogarassy Sándor               1.cs. A26 HU-12- D-464663   H 1145,65 m/p
  38. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-12-009-14671   H 1144,84 m/p
  39. Fodor Zoltán                   1.cs. A12 HU 13-D-620370    H 1144,49 m/p
  40. Dulai László                   2.cs. A26 HU-13- D-620875   H 1144,26 m/p
  41. Lakatos József                 2.cs. A26 HU-12- D-463395   H 1143,86 m/p
  42. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 12-D-462439    H 1143,61 m/p
  43. Katona József                  1.cs. A36 HU 11-09-11710    H 1143,30 m/p
  44. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-11- 09-07708   T 1143,28 m/p
  45. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-11- D-400899   H 1143,05 m/p
  46. Nagy Zoltán                    1.cs. A23 HU-12-009-14651   H 1142,45 m/p
  47. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23 HU-12- 09-14541   T 1142,38 m/p
  48. Ács Ferenc                     1.cs. A50 HU 10-07-26704    H 1141,26 m/p
  49. Kiss József                    1.cs. V10 HU 11-07-31278    H 1140,72 m/p
  50. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-10- D-255443   H 1139,54 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Seres János                    1.cs. A36 HU 12-D-502578    H 1175,28 m/p
   2. Mészáros László                2.cs. A36 HU 12-D-504713    H 1167,85 m/p
   3. Katona József                  1.cs. A36 HU 13-09-20231    H 1164,71 m/p
   4. Jánosi Pál                     1.cs. A23 HU-12- D-562179   T 1164,25 m/p
   5. Katona József                  2.cs. A36 HU 12-09-15317    H 1162,12 m/p
   6. Tomori László                  4.cs. A23 HU-13- D-601901   H 1162,07 m/p
   7. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 11-09-09412    H 1161,82 m/p
   8. Katona József                  1.cs. A36 HU 13-09-20260    H 1161,78 m/p
   9. Szollos Béla                   1.cs. A64 HU 11-09-11030    H 1160,12 m/p
  10. Nagy János                     2.cs. A23 HU-12- D-502325   H 1152,90 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dulai László                   1.cs. A26    5 h.  174,08 p
   2. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  169,52 p
   3. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  167,28 p
   4. Kómár József és fia            1.cs. A26    5 h.  162,37 p
   5. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  160,97 p
   6. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  152,87 p
   7. Kaszás László                  1.cs. A26    5 h.  150,59 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  148,01 p
   9. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  146,02 p
  10. Horváth János                  1.cs. A04    5 h.  144,27 p
  11. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  141,37 p
  12. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  139,81 p
  13. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  139,13 p
  14. Pap és fia                     1.cs. A36    5 h.  137,95 p
  15. Fodor László                   1.cs. A04    5 h.  136,75 p
  16. Gazsi Károly                   2.cs. A36    5 h.  136,36 p
  17. Nagy János                     1.cs. A23    5 h.  135,16 p
  18. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  133,85 p
  19. Japport Zoltán                 4.cs. A50    5 h.  133,84 p
  20. Csányi Sándor                  1.cs. A12    5 h.  132,09 p
  21. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    5 h.  131,75 p
  22. Balázs István                  1.cs. V10    5 h.  131,52 p
  23. Dorner György                  2.cs. A12    4 h.  130,16 p
  24. Szollos Béla                   1.cs. A64    5 h.  129,04 p
  25. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  128,89 p
  26. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    5 h.  128,80 p
  27. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    4 h.  122,79 p
  28. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    5 h.  120,23 p
  29. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38    4 h.  119,39 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  171,51 p
   2. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  154,82 p
   3. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    5 h.  148,87 p
   4. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  146,90 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36    5 h.  140,30 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23    5 h.  139,73 p
   7. Pap és fia                     1.cs. A36    5 h.  138,02 p

A verseny A36 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs.    5 h.  162,45 p
   2. Mészáros László                1.cs.    5 h.  134,55 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs.    5 h.  114,75 p
   4. Pap és fia                     1.cs.    4 h.   98,10 p
   5. Gazsi Károly                   2.cs.    4 h.   94,50 p
   6. Mészáros László                2.cs.    3 h.   86,85 p
   7. Katona József                  2.cs.    3 h.   82,80 p
   8. Udvari Zoltán                  1.cs.    3 h.   63,00 p
   9. Mészáros Mihály                1.cs.    2 h.   60,75 p
  10. Pap és fia                     2.cs.    2 h.   45,00 p
  11. Tóth Attila                    1.cs.    2 h.   36,90 p
  12. Seres János                    1.cs.    1 h.   36,00 p
  13. Agócs Attila                   1.cs.    1 h.   28,80 p
  14. Dobos Sándor                   1.cs.    1 h.   28,35 p
  15. Mészáros Mihály                2.cs.    1 h.   23,85 p
  16. Pap és fia                     3.cs.    1 h.   18,00 p
  17. Udvari Zoltán                  2.cs.    1 h.   17,10 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dulai László                   1.cs. A26    9 h.  271,92 p
   2. Katona József                  1.cs. A36    8 h.  252,08 p
   3. Kiss József                    1.cs. V10    8 h.  222,71 p
   4. Dorner György                  1.cs. A12    7 h.  219,18 p
   5. Kómár József és fia            1.cs. A26    7 h.  211,22 p
   6. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    8 h.  206,55 p
   7. Mészáros László                1.cs. A36    7 h.  197,59 p
   8. Molnár Pál                     1.cs. A23    8 h.  196,31 p
   9. Kaszás László                  1.cs. A26    7 h.  192,64 p
  10. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    7 h.  168,04 p
  11. Csányi Sándor                  1.cs. A12    7 h.  168,02 p
  12. Horváth János                  1.cs. A04    6 h.  163,33 p
  13. Gazsi Károly                   1.cs. A36    6 h.  162,70 p
  14. Szollos Béla                   1.cs. A64    7 h.  161,00 p
  15. Fodor László                   1.cs. A04    6 h.  156,49 p
  16. Szöllosi Gábor                 2.cs. A23    6 h.  153,04 p
  17. Nagy János                     1.cs. A23    6 h.  152,76 p
  18. Fazekas István ifj.            1.cs. A23    7 h.  151,40 p
  19. Tomori László                  1.cs. A23    5 h.  146,02 p
  20. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  141,37 p
  21. Pap és fia                     1.cs. A36    5 h.  137,95 p
  22. Gazsi Károly                   2.cs. A36    5 h.  136,36 p
  23. Japport Zoltán                 1.cs. A50    5 h.  133,85 p
  24. Japport Zoltán                 4.cs. A50    5 h.  133,84 p
  25. Bálint Attila                  2.cs. A23    6 h.  132,85 p
  26. Balázs István                  1.cs. V10    5 h.  131,52 p
  27. Dorner György                  2.cs. A12    4 h.  130,16 p
  28. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  128,89 p
  29. Nagy Zoltán                    1.cs. A23    4 h.  122,79 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36    8 h.  254,70 p
   2. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23    8 h.  204,71 p
   3. Mészáros László                1.cs. A36    7 h.  198,43 p
   4. Molnár Pál                     1.cs. A23    8 h.  193,69 p
   5. Bajtek Tibor                   5.cs. A23    7 h.  166,26 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36    6 h.  163,28 p
   7. Nagy János                     1.cs. A23    6 h.  152,81 p

A verseny A36 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Katona József                  1.cs.    8 h.  229,95 p
   2. Mészáros László                1.cs.    6 h.  154,35 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs.    6 h.  130,50 p
   4. Pap és fia                     1.cs.    4 h.   98,10 p
   5. Gazsi Károly                   2.cs.    4 h.   94,50 p
   6. Mészáros László                2.cs.    3 h.   86,85 p
   7. Katona József                  2.cs.    3 h.   82,80 p
   8. Udvari Zoltán                  1.cs.    3 h.   63,00 p
   9. Mészáros Mihály                1.cs.    2 h.   60,75 p
  10. Pap és fia                     2.cs.    2 h.   45,00 p
  11. Tóth Attila                    1.cs.    2 h.   36,90 p
  12. Seres János                    1.cs.    1 h.   36,00 p
  13. Agócs Attila                   1.cs.    1 h.   28,80 p
  14. Dobos Sándor                   1.cs.    1 h.   28,35 p
  15. Mészáros Mihály                2.cs.    1 h.   23,85 p
  16. Pap és fia                     3.cs.    1 h.   18,00 p
  17. Udvari Zoltán                  2.cs.    1 h.   17,10 p

Középtáv beszámított versenyei: 
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.28. Melk

Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kiss József                    1.cs. V10   20 h.  675,21 p
   2. Katona József                  1.cs. A36   20 h.  663,82 p
   3. Fodor László                   1.cs. A04   20 h.  607,92 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   19 h.  586,31 p
   5. Dorner György                  1.cs. A12   17 h.  582,40 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36   17 h.  524,86 p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   17 h.  523,07 p
   8. Fehér László                   1.cs. A12   19 h.  519,59 p
   9. Mészáros Mihály                1.cs. A36   17 h.  517,77 p
  10. Kómár József és fia            1.cs. A26   18 h.  515,40 p
  11. Kancsár József                 1.cs. A12   18 h.  508,81 p
  12. Huszár Péter                   2.cs. A23   17 h.  497,82 p
  13. Kaszás László                  1.cs. A26   16 h.  493,80 p
  14. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   18 h.  490,43 p
  15. Jánosi Pál                     1.cs. A23   18 h.  487,31 p
  16. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   18 h.  486,64 p
  17. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   19 h.  483,59 p
  18. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   18 h.  478,03 p
  19. Japport Zoltán                 2.cs. A50   16 h.  475,03 p
  20. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   16 h.  468,15 p
  21. Csányi Sándor                  1.cs. A12   16 h.  460,89 p
  22. Molnár Pál                     1.cs. A23   16 h.  450,83 p
  23. Szollos Béla                   1.cs. A64   16 h.  450,42 p
  24. Dulai László                   1.cs. A26   16 h.  443,64 p
  25. Sztrehovszki László            1.cs. A04   14 h.  439,58 p
  26. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   14 h.  431,33 p
  27. Huszár Péter                   1.cs. A23   16 h.  427,20 p
  28. Bálint Attila                  2.cs. A23   16 h.  426,66 p
  29. Fejos Zsolt                    2.cs. A23   17 h.  426,29 p
  30. Pap és fia                     1.cs. A36   15 h.  425,94 p
  31. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   14 h.  417,34 p
  32. Mészáros László                1.cs. A36   15 h.  415,84 p
  33. Kovágó Gábor                   6.cs. A50   13 h.  406,76 p
  34. Dorner György                  2.cs. A12   13 h.  399,62 p
  35. Petho László                   1.cs. A12   15 h.  394,29 p
  36. Fazekas István ifj.            3.cs. A23   14 h.  393,58 p
  37. Ács Ferenc                     1.cs. A50   15 h.  393,00 p
  38. Tóth Sándor                    1.cs. A64   15 h.  390,06 p
  39. Zámbó János                    1.cs. A04   13 h.  386,39 p
  40. Kovágó Gábor                   4.cs. A50   13 h.  381,17 p
  41. Kovágó Gábor                   3.cs. A50   13 h.  378,82 p
  42. Czakó József                   1.cs. A04   13 h.  376,21 p
  43. Balázs István                  1.cs. V10   15 h.  375,77 p
  44. Fogarassy Sándor               1.cs. A26   13 h.  374,23 p

Hatvan II. röpcsoport Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36   20 h.  677,09 p
   2. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   17 h.  535,62 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36   17 h.  535,06 p
   4. Mészáros Mihály                1.cs. A36   17 h.  523,56 p
   5. Huszár Péter                   2.cs. A23   17 h.  510,52 p
   6. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   18 h.  505,84 p
   7. Bajtek Tibor                   5.cs. A23   19 h.  505,08 p
   8. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   19 h.  488,42 p
   9. Jánosi Pál                     1.cs. A23   17 h.  483,95 p
  10. Molnár Pál                     1.cs. A23   17 h.  479,56 p
  11. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   16 h.  477,59 p
  12. Szollos Béla                   1.cs. A64   17 h.  475,87 p

A36 egyesületi Középtávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs.   20 h.  638,65 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs.   18 h.  500,81 p
   3. Mészáros Mihály                1.cs.   16 h.  470,62 p
   4. Mészáros László                1.cs.   15 h.  374,20 p
   5. Pap és fia                     1.cs.   13 h.  336,17 p
   6. Katona József                  2.cs.   12 h.  317,56 p
   7. Udvari Zoltán                  1.cs.   13 h.  314,24 p
   8. Tóth Attila                    1.cs.   11 h.  292,94 p
   9. Gazsi Károly                   2.cs.   11 h.  272,85 p
  10. Mészáros Mihály                2.cs.    9 h.  238,14 p
  11. Dósa Zoltán                    1.cs.    7 h.  207,61 p
  12. Dobos Sándor                   1.cs.    7 h.  185,11 p
  13. Agócs Attila                   1.cs.    6 h.  149,62 p
  14. Mészáros László                2.cs.    5 h.  133,87 p
  15. Seres János                    1.cs.    4 h.  128,81 p
  16. Pap és fia                     2.cs.    5 h.  119,63 p
  17. László György                  1.cs.    3 h.   86,78 p
  18. Dósa Zoltán                    2.cs.    3 h.   73,80 p
  19. Pap és fia                     3.cs.    3 h.   70,36 p
  20. Pásztor Gábor                  1.cs.    2 h.   60,19 p
  21. Horinka Norbert                1.cs.    3 h.   60,00 p
  22. Udvari Zoltán                  2.cs.    3 h.   51,97 p
  23. Bartucz János                  1.cs.    2 h.   49,73 p
  24. Agócs Attila                   2.cs.    2 h.   46,34 p
  25. Katona József                  3.cs.    1 h.   26,46 p
  26. Pap és fia                     4.cs.    1 h.   23,85 p
  27. Tóth Attila                    2.cs.    1 h.   23,18 p
  28. Tóth Gábor                     1.cs.    1 h.   16,76 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.07. Straubing
  06.14. Melk
  06.21. Regensburg
  06.28. Melk

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36   40 h. 1312,34 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   41 h. 1272,49 p
   3. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   40 h. 1242,77 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   38 h. 1225,74 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   40 h. 1224,31 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23   40 h. 1188,71 p
   7. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   40 h. 1171,70 p
   8. Dorner György                  1.cs. A12   34 h. 1169,72 p
   9. Huszár Péter                   2.cs. A23   38 h. 1155,50 p
  10. Huszár Péter                   1.cs. A23   38 h. 1110,96 p
  11. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   37 h. 1108,14 p
  12. Mészáros László                1.cs. A36   37 h. 1079,88 p
  13. Sztrehovszki László            1.cs. A04   35 h. 1066,16 p
  14. Japport Zoltán                 2.cs. A50   37 h. 1063,67 p
  15. Fodor László                   1.cs. A04   36 h. 1050,45 p
  16. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   35 h. 1048,52 p
  17. Kancsár József                 1.cs. A12   35 h. 1035,20 p
  18. Tomori László                  2.cs. A23   35 h. 1030,87 p
  19. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   35 h. 1026,09 p
  20. Pap és fia                     1.cs. A36   36 h. 1009,81 p
  21. Kaszás László                  1.cs. A26   32 h. 1000,64 p
  22. Fehér László                   1.cs. A12   36 h.  994,63 p
  23. Fejos Csaba                    1.cs. A64   35 h.  981,74 p
  24. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   35 h.  980,09 p
  25. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   34 h.  969,93 p
  26. Zámbó János                    1.cs. A04   35 h.  960,05 p
  27. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   31 h.  952,81 p
  28. Petho László                   1.cs. A12   36 h.  936,80 p
  29. Nagy János                     1.cs. A23   35 h.  931,63 p
  30. Szollos Béla                   1.cs. A64   31 h.  930,66 p
  31. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   34 h.  921,57 p
  32. Tomori László                  1.cs. A23   31 h.  918,46 p
  33. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   33 h.  917,11 p
  34. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   34 h.  914,87 p
  35. Szabó Elek                     1.cs. R38   35 h.  912,35 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36   40 h. 1291,00 p
   2. Mészáros Mihály                1.cs. A36   41 h. 1212,30 p
   3. Gazsi Károly                   1.cs. A36   38 h. 1201,17 p
   4. Molnár Pál                     1.cs. A23   40 h. 1173,25 p
   5. Huszár Péter                   2.cs. A23   38 h. 1139,70 p
   6. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   39 h. 1135,22 p
   7. Mészáros László                1.cs. A36   38 h. 1079,28 p
   8. Huszár Péter                   1.cs. A23   36 h. 1046,95 p
   9. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   34 h. 1034,63 p

A36 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs.   41 h. 1275,56 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs.   41 h. 1209,05 p
   3. Mészáros Mihály                1.cs.   39 h. 1164,49 p
   4. Mészáros László                1.cs.   38 h. 1051,58 p
   5. Pap és fia                     1.cs.   37 h.  936,14 p
   6. Dósa Zoltán                    1.cs.   24 h.  680,93 p
   7. Katona József                  2.cs.   19 h.  506,04 p
   8. Gazsi Károly                   2.cs.   19 h.  462,18 p
   9. Udvari Zoltán                  1.cs.   18 h.  431,61 p
  10. Mészáros Mihály                2.cs.   16 h.  381,12 p
  11. Pap és fia                     2.cs.   13 h.  355,10 p
  12. Seres János                    1.cs.   12 h.  347,38 p
  13. Tóth Attila                    1.cs.   13 h.  344,99 p
  14. Dobos Sándor                   1.cs.   10 h.  275,73 p
  15. Mészáros László                2.cs.   10 h.  261,21 p
  16. László György                  1.cs.    9 h.  222,42 p
  17. Agócs Attila                   1.cs.    8 h.  193,40 p
  18. Horinka Norbert                1.cs.    8 h.  157,95 p
  19. Dósa Zoltán                    2.cs.    8 h.  155,19 p
  20. Pásztor Gábor                  1.cs.    5 h.  137,06 p
  21. Udvari Zoltán                  2.cs.    6 h.  125,51 p
  22. Tóth Gábor                     1.cs.    4 h.  105,95 p
  23. Bartucz János                  1.cs.    2 h.   49,73 p
  24. Agócs Attila                   2.cs.    2 h.   46,34 p
  25. Tóth Attila                    2.cs.    2 h.   44,65 p
  26. László György                  2.cs.    1 h.   29,31 p
  27. Tóth Gábor                     2.cs.    1 h.   21,91 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.07. Straubing
  06.14. Melk
  06.21. Regensburg
  06.28. Melk

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   49 h. 1565,41 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   54 h. 1555,10 p
   3. Katona József                  1.cs. A36   46 h. 1455,76 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   48 h. 1413,04 p
   5. Molnár Pál                     1.cs. A23   49 h. 1359,86 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36   43 h. 1323,61 p
   7. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   46 h. 1309,89 p
   8. Mészáros Mihály                1.cs. A36   43 h. 1292,27 p
   9. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   43 h. 1241,15 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23   41 h. 1211,45 p
  11. Huszár Péter                   2.cs. A23   40 h. 1196,68 p
  12. Mészáros László                1.cs. A36   42 h. 1191,14 p
  13. Huszár Péter                   1.cs. A23   41 h. 1171,67 p
  14. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   40 h. 1166,59 p
  15. Fodor László                   1.cs. A04   41 h. 1153,16 p
  16. Japport Zoltán                 2.cs. A50   41 h. 1139,48 p
  17. Sztrehovszki László            1.cs. A04   38 h. 1128,66 p
  18. Kaszás László                  1.cs. A26   38 h. 1123,39 p
  19. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   40 h. 1105,60 p
  20. Fehér László                   1.cs. A12   41 h. 1099,68 p
  21. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   39 h. 1075,09 p
  22. Kancsár József                 1.cs. A12   36 h. 1067,20 p
  23. Pap és fia                     1.cs. A36   38 h. 1053,62 p
  24. Nagy János                     1.cs. A23   41 h. 1040,51 p
  25. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   39 h. 1025,26 p
  26. Bajnóczi-Makádi                2.cs. A50   36 h. 1010,36 p
  27. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   39 h. 1007,58 p
  28. Fejos Csaba                    1.cs. A64   36 h. 1002,30 p
  29. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   37 h. 1001,30 p
  30. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   33 h.  995,76 p
  31. Kómár József és fia            1.cs. A26   36 h.  987,37 p
  32. Hegyi László                   1.cs. A04   36 h.  982,94 p
  33. Zámbó János                    1.cs. A04   36 h.  977,39 p
  34. Bajtek Tibor                   1.cs. A23   34 h.  970,78 p
  35. Szollos Béla                   1.cs. A64   33 h.  962,62 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36   46 h. 1437,21 p
   2. Molnár Pál                     1.cs. A23   48 h. 1325,67 p
   3. Mészáros Mihály                1.cs. A36   44 h. 1285,18 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   42 h. 1275,28 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   43 h. 1217,70 p
   6. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   42 h. 1201,16 p
   7. Mészáros László                1.cs. A36   43 h. 1184,06 p
   8. Huszár Péter                   2.cs. A23   40 h. 1181,51 p
   9. Tomori László                  2.cs. A23   39 h. 1153,01 p

A36 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Katona József                  1.cs.   48 h. 1415,35 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs.   44 h. 1257,56 p
   3. Mészáros Mihály                1.cs.   43 h. 1243,24 p
   4. Mészáros László                1.cs.   43 h. 1148,72 p
   5. Pap és fia                     1.cs.   38 h.  953,34 p
   6. Dósa Zoltán                    1.cs.   24 h.  680,93 p
   7. Katona József                  2.cs.   19 h.  506,04 p
   8. Gazsi Károly                   2.cs.   19 h.  462,18 p
   9. Udvari Zoltán                  1.cs.   18 h.  431,61 p
  10. Mészáros Mihály                2.cs.   16 h.  381,12 p
  11. Pap és fia                     2.cs.   13 h.  355,10 p
  12. Seres János                    1.cs.   12 h.  347,38 p
  13. Tóth Attila                    1.cs.   13 h.  344,99 p
  14. Dobos Sándor                   1.cs.   10 h.  275,73 p
  15. Mészáros László                2.cs.   10 h.  261,21 p
  16. László György                  1.cs.    9 h.  222,42 p
  17. Agócs Attila                   1.cs.    8 h.  193,40 p
  18. Horinka Norbert                1.cs.    8 h.  157,95 p
  19. Dósa Zoltán                    2.cs.    8 h.  155,19 p
  20. Pásztor Gábor                  1.cs.    5 h.  137,06 p
  21. Udvari Zoltán                  2.cs.    6 h.  125,51 p
  22. Tóth Gábor                     1.cs.    4 h.  105,95 p
  23. Bartucz János                  1.cs.    2 h.   49,73 p
  24. Agócs Attila                   2.cs.    2 h.   46,34 p
  25. Tóth Attila                    2.cs.    2 h.   44,65 p
  26. László György                  2.cs.    1 h.   29,31 p
  27. Tóth Gábor                     2.cs.    1 h.   21,91 p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  4h 140,32p
  2. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  4h 128,95p
  3. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  4h 127,95p
  4. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  4h 126,69p
  5. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  4h 125,25p
  6. Tóth Attila                    A36 HU 13-D-677066    H  4h 124,71p
  7. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34111   H  4h 123,78p
  8. Katona József                  A36 HU 12-09-15317    H  4h 122,24p
  9. Kazi Zoltán                    A12 HU 12-07-33130    H  4h 117,10p
 10. Balázs István                  V10 HU 12-D-463678    H  4h 114,59p
 11. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-13- D-619394   H  4h 110,84p
 12. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  4h 110,54p
 13. Dulai László                   A26 HU-10- D-293427   H  4h 110,30p
 14. Kiss József                    V10 HU 11-07-31278    H  4h 109,48p
 15. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  4h 108,48p
 16. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  4h 108,23p
 17. Ács Ferenc                     A50 HU 11-07-30860    H  4h 107,58p
 18. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-12- 07-34114   H  4h 106,51p
 19. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601667   H  4h 105,09p
 20. Kómár József és fia            A26 HU 12-D-463263    H  4h 105,03p
 21. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505919   H  4h 102,33p
 22. Dulai László                   A26 HU-13- D-670783   H  4h  99,78p
 23. Dósa József                    A64 HU-11- D-402770   H  4h  99,02p
 24. Dulai László                   A26 HU-10-   O-1044   H  4h  98,43p
 25. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602349   H  4h  88,58p
 26. Fehér László                   A12 HU 11-07-29870    H  4h  86,86p
 27. Kiss József                    V10 HU 12-07-34922    H  3h 108,64p
 28. Sztrehovszki László            A04 HU 12-D-464762    H  3h 108,31p
 29. Dorner György                  A12 HU 12-D-541069    H  3h 108,20p
 30. Dorner György                  A12 HU 13-D-618161    H  3h 106,83p

Közép távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  4h 121,73p
  2. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  4h 117,52p
  3. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  4h 102,79p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  4h  97,21p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  4h  88,07p
  6. Fejos Zsolt                    A23 HU-11- D-426745   T  4h  86,22p
  7. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  3h 101,72p
  8. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-396034   T  3h  98,67p
  9. Kovágó Gábor                   A50 HU-13- 07-37951   T  3h  97,25p
 10. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  3h  96,61p
 11. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07742   T  3h  96,58p
 12. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  3h  94,91p
 13. Japport Zoltán                 A50 HU-11- D-397044   T  3h  92,55p
 14. Japport Zoltán                 A50 HU-10- D-302139   T  3h  92,02p
 15. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  3h  91,21p
 16. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  3h  91,11p
 17. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562179   T  3h  90,27p
 18. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07886   T  3h  89,74p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  3h  89,24p
 20. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601761   T  3h  88,50p
 21. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602310   T  3h  87,04p
 22. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10906    T  3h  85,92p
 23. Pap és fia                     A36 HU 12-D-504093    T  3h  83,79p
 24. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-574859    T  3h  80,86p
 25. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502014   T  3h  80,56p
 26. Szöllosi Gábor                 A23 HU-12- D-502371   T  3h  80,08p
 27. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  3h  78,69p
 28. Majoros István                 A50 HU 12-07-34430    T  3h  78,21p
 29. Boda Ákos                      A50 HU-11- 07-31048   T  3h  77,56p
 30. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601764   T  3h  77,05p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  4h 143,11p
  2. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  4h 131,61p
  3. Tóth Attila                    A36 HU 13-D-677066    H  4h 125,71p
  4. Katona József                  A36 HU 12-09-15317    H  4h 123,93p
  5. Katona József                  A36 HU 11-09-09122    H  4h 113,32p
  6. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  4h 110,20p
  7. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601667   H  4h 108,46p
  8. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  4h 107,43p
  9. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505919   H  4h 105,87p
 10. Dósa József                    A64 HU-11- D-402770   H  4h 101,76p
 11. Gazsi Károly                   A36 HU 10-09-01977    H  4h  94,48p
 12. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602349   H  4h  89,74p
 13. Nagy János                     A23 HU-11- 09-07802   H  4h  74,35p
 14. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  3h 105,23p
 15. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  3h 104,46p
 16. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  3h 104,13p
 17. Nagy János                     A23 HU-12- D-502304   H  3h  97,19p
 18. Fejos Csaba                    A64 HU 10-09-03976    H  3h  96,81p
 19. Szöllosi Gábor                 A23 HU-13- 09-19993   H  3h  95,92p
 20. Udvari Zoltán                  A36 HU 11-D-502759    H  3h  95,83p

Közép távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  4h 125,78p
  2. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  4h 120,78p
  3. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  4h 105,10p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  4h 100,18p
  5. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  4h  89,19p
  6. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  3h 102,54p
  7. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  3h  99,47p
  8. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07742   T  3h  96,91p
  9. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601761   T  3h  91,44p
 10. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562179   T  3h  91,05p
 11. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07886   T  3h  89,87p
 12. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10906    T  3h  88,65p
 13. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602310   T  3h  87,73p
 14. Szollos Béla                   A64 HU 12-D-574859    T  3h  83,58p
 15. Fazekas István ifj.            A23 HU-12- D-502014   T  3h  83,25p
 16. Pap és fia                     A36 HU 12-D-504093    T  3h  83,12p
 17. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  3h  81,79p
 18. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397202   T  3h  79,98p
 19. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601764   T  3h  77,18p
 20. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  3h  74,03p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  4h 136,20p
  2. Katona József                  A36 HU 12-09-15317    H  4h 118,61p
  3. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  3h 104,19p
  4. Tóth Attila                    A36 HU 13-D-677066    H  3h 102,99p
  5. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  3h 102,49p
  6. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  3h  99,58p
  7. Katona József                  A36 HU 13-09-20260    H  3h  90,74p
  8. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402865    H  3h  87,86p
  9. Pap és fia                     A36 HU 11-09-09412    H  3h  87,49p
 10. Mészáros Mihály                A36 HU 13-09-20417    H  3h  85,05p

Közép távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  3h  68,00p
  2. Pap és fia                     A36 HU 12-D-504093    T  2h  60,26p
  3. Tóth Attila                    A36 HU 13-07-37799    T  2h  57,97p
  4. Udvari Zoltán                  A36 HU 11-D-502751    T  2h  53,06p
  5. Udvari Zoltán                  A36 HU 11-09-09522    T  2h  50,54p
  6. Udvari Zoltán                  A36 HU 13-D-602500    T  2h  31,95p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  9h 286,20p
  2. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  8h 227,40p
  3. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  8h 221,05p
  4. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  8h 211,75p
  5. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  7h 231,83p
  6. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  7h 224,52p
  7. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  7h 220,19p
  8. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  7h 220,09p
  9. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34787    H  7h 211,69p
 10. Fodor László                   A04 HU 10-D-255051    H  7h 210,62p
 11. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32680    H  7h 208,53p
 12. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  7h 208,50p
 13. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  7h 208,00p
 14. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  7h 204,63p
 15. Dorner György                  A12 HU 13-D-618161    H  7h 203,39p
 16. Kómár József és fia            A26 HU 12-D-463263    H  7h 198,89p
 17. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07702   H  7h 195,57p
 18. Nagy János                     A23 HU-11- 09-07828   H  7h 185,99p
 19. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505685   H  7h 183,71p
 20. Kiss József                    V10 HU 09-07-22956    H  7h 173,34p
 21. Dulai László                   A26 HU-10- D-293427   H  7h 171,38p
 22. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257423   H  7h 170,47p
 23. Szabó Elek                     R38 HU 10-09-05425    H  7h 166,84p
 24. Nagy Lehel dr.                 R38 HU 09-09-98099    H  7h 165,11p
 25. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  6h 208,32p
 26. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  6h 207,07p
 27. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  6h 203,35p
 28. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  6h 202,26p
 29. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  6h 198,22p
 30. Kaszás László                  A26 HU 10-D-293309    H  6h 195,08p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  9h 282,31p
  2. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  7h 199,00p
  3. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  7h 196,84p
  4. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  7h 187,51p
  5. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  7h 183,84p
  6. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  7h 179,40p
  7. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  6h 216,99p
  8. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400943   T  6h 176,58p
  9. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  6h 176,27p
 10. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  6h 172,30p
 11. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  6h 168,99p
 12. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  6h 167,88p
 13. Száraz László                  A23 AU-12-   308-78   T  6h 164,58p
 14. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  6h 161,73p
 15. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  6h 160,80p
 16. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  6h 142,75p
 17. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  6h 124,35p
 18. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  5h 181,46p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-09- 07-22936   T  5h 161,21p
 20. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562179   T  5h 161,02p
 21. Babicz József                  A64 HU-11- 09-10896   T  5h 157,82p
 22. Száraz László                  A23 AU-12-   308-80   T  5h 157,81p
 23. Huszár Péter                   A23 HU-10- 09-00456   T  5h 155,85p
 24. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07886   T  5h 151,08p
 25. Japport Zoltán                 A50 HU-12- D-531035   T  5h 149,23p
 26. Molnár Pál                     A23 HU-10- 09-01309   T  5h 148,64p
 27. Fazekas István ifj.            A23 HU-13- D-601761   T  5h 145,14p
 28. Boda Ákos                      A50 HU-12-  O-13241   T  5h 142,75p
 29. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400918   T  5h 141,63p
 30. Fodor László                   A04 HU 11-07-29239    T  5h 141,26p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  9h 283,00p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  8h 211,03p
  3. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  7h 218,87p
  4. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  7h 218,74p
  5. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34787    H  7h 207,17p
  6. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  7h 203,28p
  7. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  7h 198,99p
  8. Nagy János                     A23 HU-11- 09-07828   H  7h 180,74p
  9. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  6h 208,87p
 10. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  6h 204,44p
 11. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  6h 204,39p
 12. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  6h 196,82p
 13. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  6h 189,66p
 14. Mészáros László                A36 HU 11-D-401368    H  6h 186,97p
 15. Nagy Zoltán                    A23 HU-11- 09-08104   H  6h 185,79p
 16. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602328   H  6h 174,43p
 17. Nagy Varga Viktor              R38 HU 12-D-503557    H  6h 173,50p
 18. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402865    H  6h 172,47p
 19. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07702   H  6h 169,01p
 20. Katona József                  A36 HU 09-09-95153    H  6h 168,01p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  9h 278,85p
  2. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  7h 197,59p
  3. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  7h 193,03p
  4. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  7h 185,27p
  5. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  7h 176,28p
  6. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  6h 213,70p
  7. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  6h 176,54p
  8. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  6h 170,90p
  9. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  6h 160,54p
 10. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562179   T  5h 160,58p
 11. Babicz József                  A64 HU-11- 09-10896   T  5h 159,94p
 12. Száraz László                  A23 AU-12-   308-80   T  5h 155,26p
 13. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  5h 152,81p
 14. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400943   T  5h 150,89p
 15. Huszár Péter                   A23 HU-10- 09-00456   T  5h 149,59p
 16. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  5h 148,57p
 17. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07886   T  5h 147,67p
 18. Molnár Pál                     A23 HU-10- 09-01309   T  5h 146,69p
 19. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  5h 145,75p
 20. Száraz László                  A23 AU-12-   308-78   T  5h 143,65p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  7h 225,57p
  2. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  7h 195,36p
  3. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  6h 206,91p
  4. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  6h 200,53p
  5. Dósa Zoltán                    A36 HU 09-D-235039    H  6h 189,67p
  6. Mészáros László                A36 HU 11-D-401368    H  6h 185,33p
  7. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  6h 177,56p
  8. Mészáros László                A36 HU 10-D-258910    H  6h 176,81p
  9. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402865    H  6h 173,01p
 10. Katona József                  A36 HU 09-09-95153    H  6h 162,74p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Dobos Sándor                   A36 HU 11-09-09555    T  5h 125,04p
  2. Pap és fia                     A36 HU 12-D-504093    T  4h  98,16p
  3. Udvari Zoltán                  A36 HU 11-09-09522    T  3h  82,34p
  4. Pap és fia                     A36 HU 13-D-604743    T  3h  73,04p
  5. Pap és fia                     A36 HU 12-D-504162    T  3h  69,63p
  6. Udvari Zoltán                  A36 HU 13-D-602500    T  3h  54,85p
  7. Tóth Attila                    A36 HU 13-D-656678    T  2h  62,60p
  8. Tóth Attila                    A36 HU 13-07-37799    T  2h  57,97p
  9. Udvari Zoltán                  A36 HU 11-D-502751    T  2h  53,06p
 10. Pap és fia                     A36 HU 13-D-700938    T  2h  46,69p