Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A23 Nagykáta
Első adat felvétele: 2014.07.08 17:39:15
Az adatok utolsó módosítása: 2014.07.09 15:53:17
A lista kiadásának időpontja: 2014.07.09 15:54:58
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.08.07 17:39:15
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Főprogram, 10 verseny 

Feleresztés helye: Neumarkt
Feleresztés ideje: 2014.07.05 07:40
Időjárás         : Esős, változékony
Kisérő           : Tomori László
Központi táv     : 639000 m
Értékelési mód   : Pontszám
Pontcsökkenés    : Egyenes arányban
Legnagyobb pont  : 51
Legkisebb pont   : 20,4
Lista terjedelme : 25% (1:4)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés           Sebességek
                       tag cs. galamb  20% 25%    első       20%       25%
A04 Kartal              9   13   112   22   28   1329,47   1166,48   1133,20
A12 Aszód              10   11    96   19   24   1333,40   1250,09   1198,26
A26 Kartal              7   11   102   20   26   1320,49   1188,19   1166,74
A50 Zsámbok            10   17   184   37   46   1298,65   1142,26   1048,53
V10 Hatvan              9   16   135   27   34   1298,57   1128,49   1076,94
Hatvan I.              45   68   629  126  157   1333,40   1164,81   1121,52
A23 Nagykáta           22   38   343   69   86   1322,29   1141,60   1117,24
A36 Tápiószecso         9   11    87   17   22   1319,12   1233,87   1197,45
A64 Szentmártonkáta    10   10    81   16   20   1263,23   1165,63   1140,20
R38 Jászberény          8   11    76   15   19   1254,92   1018,04    952,28
Hatvan II.             49   70   587  117  147   1322,29   1163,06   1124,92
Tagszövetségben        94  138  1216  243  304   1333,40   1163,86   1123,84

A23 egyesületi díjlista
   1. Bálint Attila                  1.cs. HU-12- D-561636   H 1322,29 m/p
   2. Jánosi Pál                     2.cs. HU-13-  D602035   H 1309,26 m/p
   3. Fazekas István ifj.            1.cs. HU-11- D-400943   T 1294,62 m/p
   4. Ledacs Kiss Imre               1.cs. HU-12- D-562266   T 1289,55 m/p
   5. Tomori László                  1.cs. HU-13- D-601939   T 1283,45 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bajtek Tibor                    1.cs. Dt: 677670 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:  24.   1h  34,44p    R:  44.   1h  35,07p    T:  89.   1h  33,53p
Összesített E:  14.  29h 832,19p    R:  23.  31h 902,29p    T:  41.  32h 941,28p
   HU-12- D-505641   T 05 17:00:01  1210,04 m/p  47  34,44   77  35,07  174  33,53

Bajtek Tibor                    2.cs. Dt: 677670 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   3h  85,32p    R:  29.   3h  77,97p    T:  60.   3h  77,25p
Összesített E:  13.  30h 849,03p    R:  21.  34h 938,70p    T:  39.  35h 977,01p
   HU-12- D-505956   T 05 17:13:28  1181,66 m/p  54  31,92  100  30,25  213  29,59
   HU-13- D-605522   T 05 17:24:42  1158,96 m/p  62  29,04  119  26,27  249  25,95
   HU-13- D-603924   H 05 17:38:59  1131,33 m/p  75  24,36  142  21,45  291  21,71

Bálint Attila                   1.cs. Dt: 644242 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   2h  74,28p    R:  32.   2h  71,40p    T:  65.   2h  71,30p
Összesített E:  25.  13h 359,22p    R:  49.  15h 400,95p    T: 100.  14h 387,39p
   HU-12- D-561636   H 05 15:47:13  1322,29 m/p   1  51,00    1  51,00    4  50,70
   HU-10- 09-04263   H 05 17:12:42  1124,92 m/p  78  23,28  147  20,40  302  20,60

Bohacsek András                 1.cs. Dt: 654315 Kg:  10 Ók:  25 Kp:   0
Úti  5B:    E:  27.   1h  30,84p    R:  49.   1h  29,20p    T:  95.   1h  28,68p
Összesített E:  32.   7h 171,81p    R:  66.   8h 197,98p    T: 131.   8h 200,68p
   HU 09-09-93018    H 05 16:56:12  1175,84 m/p  57  30,84  105  29,20  222  28,68

Fazekas István id.              1.cs. Dt: 649211 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  22.   1h  42,00p    R:  41.   1h  41,78p    T:  83.   1h  41,10p
Összesített E:  34.   6h 156,57p    R:  71.   6h 159,55p    T: 143.   6h 159,16p
   HU-12- D-502126   H 05 16:20:06  1248,24 m/p  26  42,00   45  41,78   99  41,10

Fazekas István ifj.             1.cs. Dt: 649211 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   3h 118,44p    R:  17.   3h 115,48p    T:  40.   3h 113,92p
Összesített E:   6.  37h1071,81p    R:  12.  37h1110,38p    T:  19.  38h1135,85p
   HU-11- D-400943   T 05 16:01:28  1294,62 m/p   3  50,28    6  49,95   22  48,88
   HU-10- D-257026   H 05 16:17:27  1254,64 m/p  22  43,44   36  43,66   83  42,72
   HU-13- D-601717   T 05 17:12:32  1133,93 m/p  74  24,72  140  21,87  285  22,32

Fazekas István ifj.             2.cs. Dt: 649211 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   3h 116,64p    R:  18.   3h 113,38p    T:  41.   3h 110,19p
Összesített E:  16.  26h 712,02p    R:  26.  26h 749,78p    T:  54.  26h 768,53p
   HU-10- D-257060   H 05 16:07:22  1279,57 m/p   7  48,84   12  48,69   44  46,66
   HU-13- D-601710   H 05 16:25:28  1235,49 m/p  32  39,84   56  39,47  125  38,48
   HU-13- D-602061   T 05 17:05:05  1148,88 m/p  65  27,96  124  25,22  258  25,05

Fazekas István ifj.             3.cs. Dt: 649211 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  26.   1h  33,36p    R:  46.   1h  33,39p    T:  91.   1h  32,11p
   HU-10- M-123413   T 05 16:40:24  1201,35 m/p  50  33,36   85  33,39  188  32,11

Fejos Zsolt                     0.cs. Dt: 653774 Kg:   3 Ók:   0 Kp:   0
   HU-13- D-602327   H 05 17:16:06  1134,83 m/p  73  25,08  139  22,08  282  22,62

Fejos Zsolt                     1.cs. Dt: 653774 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h 169,68p    R:   8.   4h 145,10p    T:  22.   4h 142,90p
Összesített E:   7.  38h1039,89p    R:  15.  38h1061,28p    T:  29.  38h1059,76p
   HU-12- D-574704   H 05 16:23:02  1249,97 m/p  25  42,36   44  41,99   96  41,41
   HU-13- D-602341   T 05 16:26:31  1241,70 m/p  28  41,28   51  40,52  111  39,89
   HU-11- D-426710   H 05 16:30:04  1233,38 m/p  34  39,12   60  38,63  132  37,77
   HU-13- D-602349   H 05 17:12:41  1141,60 m/p  69  26,52  130  23,96  270  23,83
   HU-12- D-574701   T 05 17:25:10  1117,24 m/p  86  20,40    0   0,00    0   0,00

Fejos Zsolt                     2.cs. Dt: 653774 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  23.   1h  38,76p    R:  43.   1h  38,22p    T:  86.   1h  37,16p
Összesített E:  15.  30h 772,65p    R:  25.  30h 797,89p    T:  52.  29h 783,41p
   HU-13- D-700718   H 05 16:31:32  1229,98 m/p  35  38,76   62  38,22  138  37,16

Huszár Péter                    1.cs. Dt: 650945 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 211,80p    R:   3.   5h 213,29p    T:   4.   5h 207,54p
Összesített E:   4.  41h1221,72p    R:   7.  41h1260,24p    T:   7.  43h1314,47p
   HU-12- D-501932   H 05 16:11:05  1273,66 m/p  13  46,68   20  47,02   58  45,24
   HU-12- D-501942   T 05 16:14:37  1264,91 m/p  18  44,88   26  45,76   65  44,54
   HU-13- D-601661   T 05 16:15:53  1261,81 m/p  19  44,52   31  44,71   71  43,93
   HU-12- 09-14258   H 05 16:24:49  1240,33 m/p  30  40,56   53  40,10  114  39,59
   HU-12-  O-12114   H 05 16:36:43  1212,83 m/p  45  35,16   74  35,70  167  34,24

Huszár Péter                    2.cs. Dt: 650945 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 185,88p    R:   6.   4h 163,97p    T:  17.   4h 158,75p
Összesített E:   2.  41h1258,36p    R:   4.  42h1303,67p    T:   8.  42h1311,76p
   HU-13- D-603990   T 05 16:07:47  1281,93 m/p   6  49,20    9  49,32   38  47,26
   HU-13- D-601662   H 05 16:24:01  1242,22 m/p  27  41,64   50  40,73  110  39,99
   HU-13- D-603992   H 05 16:31:14  1225,35 m/p  37  38,04   65  37,59  144  36,56
   HU-13- D-603991   H 05 16:34:45  1217,29 m/p  43  35,88   71  36,33  160  34,94
   HU-13- D-601656   H 05 17:21:24  1119,62 m/p  84  21,12    0   0,00    0   0,00

Jánosi Pál                      1.cs. Dt: 649699 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   2h  67,08p    R:  34.   2h  66,16p    T:  69.   2h  63,82p
Összesített E:  12.  30h 850,02p    R:  22.  32h 906,30p    T:  42.  34h 938,10p
   HU-12- D-562102   H 05 16:36:08  1211,82 m/p  46  34,80   75  35,49  169  34,03
   HU-12- D-562134   T 05 16:49:08  1183,14 m/p  53  32,28   98  30,67  211  29,79

Jánosi Pál                      2.cs. Dt: 649699 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   4h 142,08p    R:  14.   3h 117,99p    T:  35.   3h 116,24p
Összesített E:  17.  22h 664,04p    R:  29.  21h 658,79p    T:  60.  22h 667,96p
   HU-13-  D602035   H 05 15:56:14  1309,26 m/p   2  50,64    4  50,37   11  49,99
   HU-13-  D602037   H 05 16:26:25  1234,19 m/p  33  39,48   58  39,05  130  37,97
   HU-11- D-400830   H 05 16:53:05  1174,69 m/p  58  30,48  108  28,57  226  28,28
   HU-11- D-400880   T 05 17:19:57  1120,27 m/p  83  21,48    0   0,00    0   0,00

Kalocsai András                 1.cs. Dt: 648273 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   2h  90,12p    R:  25.   2h  90,69p    T:  54.   2h  88,27p
Összesített E:  19.  20h 566,36p    R:  31.  21h 606,24p    T:  64.  23h 646,68p
   HU-12- 09-14066   T 05 16:08:22  1275,21 m/p  12  47,04   17  47,65   52  45,85
   HU-12- 09-14053   T 05 16:16:46  1254,48 m/p  23  43,08   39  43,04   86  42,42

Kalocsai András                 2.cs. Dt: 648273 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  28.   1h  27,60p    R:  51.   1h  25,01p    T:  97.   1h  24,84p
Összesített E:  33.   6h 157,65p    R:  70.   6h 162,06p    T: 141.   6h 163,94p
   HU-13- 09-19528   T 05 17:04:35  1148,23 m/p  66  27,60  125  25,01  260  24,84

Kollár György                   1.cs. Dt: 654819 Kg:   9 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:  25.   1h  33,72p    R:  45.   1h  33,81p    T:  90.   1h  32,32p
Összesített E:  24.  14h 371,20p    R:  51.  14h 385,17p    T:  97.  15h 406,03p
   HU-11- D-426623   H 05 16:44:45  1202,01 m/p  49  33,72   83  33,81  186  32,32

Ledacs Kiss Imre                0.cs. Dt: 669327 Kg:   5 Ók:   2 Kp:   0
   HU-11- D-437712   H 05 17:06:34  1181,33 m/p  55  31,56  101  30,04  216  29,29
   HU-12- D-562268   H 05 17:36:00  1122,99 m/p  81  22,20    0   0,00    0   0,00

Ledacs Kiss Imre                1.cs. Dt: 669327 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h 153,96p    R:  11.   3h 130,99p    T:  19.   4h 148,46p
Összesített E:  10.  34h 962,58p    R:  17.  36h1013,27p    T:  30.  38h1058,76p
   HU-12- D-562266   T 05 16:19:01  1289,55 m/p   4  49,92    7  49,74   26  48,48
   HU-12- D-562254   H 05 16:33:05  1255,53 m/p  21  43,80   34  44,08   78  43,22
   HU-10- D-257492   T 05 16:46:25  1224,89 m/p  39  37,32   67  37,17  146  36,36
   HU-10- D-257496   T 05 17:35:33  1123,84 m/p  79  22,92    0   0,00  304  20,40

Ledacs Kiss Imre                2.cs. Dt: 669327 Kg:  10 Ók:   2 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   3h  86,76p    R:  28.   3h  79,85p    T:  59.   3h  78,97p
Összesített E:  18.  24h 642,10p    R:  28.  24h 669,13p    T:  55.  27h 741,90p
   HU-12- D-562253   T 05 17:08:34  1177,17 m/p  56  31,20  104  29,41  221  28,78
   HU-12- D-562325   T 05 17:18:15  1157,46 m/p  63  28,68  121  25,85  253  25,55
   HU-12- D-562301   T 05 17:23:42  1146,65 m/p  68  26,88  127  24,59  262  24,64

Lengyel János                   1.cs. Dt: 651891 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   3h 104,76p    R:  22.   3h 101,87p    T:  49.   3h  99,37p
Összesített E:  21.  18h 529,29p    R:  34.  20h 588,26p    T:  69.  21h 620,43p
   HU-12- D-562397   H 05 16:13:35  1269,30 m/p  15  45,96   23  46,39   61  44,94
   HU-13- 09-19844   H 05 16:44:38  1196,94 m/p  51  33,00   87  32,98  193  31,61
   HU-12- 09-13868   H 05 17:13:23  1136,92 m/p  71  25,80  137  22,50  280  22,82

Molnár Pál                      1.cs. Dt: 650696 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   4h 152,16p    R:   7.   4h 149,10p    T:  21.   4h 144,72p
Összesített E:   1.  43h1274,99p    R:   3.  44h1322,35p    T:   6.  44h1330,19p
   HU-10- 09-01309   T 05 16:09:53  1276,17 m/p  10  47,76   15  48,07   48  46,25
   HU-11- 09-07715   H 05 16:30:50  1225,80 m/p  36  38,40   64  37,80  143  36,66
   HU-11- 09-07714   H 05 16:32:16  1222,50 m/p  41  36,60   69  36,75  153  35,65
   HU-11- 09-07746   T 05 17:00:37  1160,68 m/p  61  29,40  118  26,48  247  26,16

Nagy János                      0.cs. Dt: 650506 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
   HU-08- 09-84936   H 05 16:39:41  1205,35 m/p  48  34,08   81  34,23  180  32,92

Nagy János                      1.cs. Dt: 650506 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   3h 104,76p    R:  20.   3h 103,33p    T:  47.   3h 100,59p
Összesített E:  11.  33h 909,53p    R:  19.  36h 984,53p    T:  33.  38h1028,63p
   HU-09- 09-93272   H 05 16:14:11  1265,12 m/p  17  45,24   25  45,97   64  44,64
   HU-10- 09-01043   H 05 16:36:12  1213,18 m/p  44  35,52   72  36,12  165  34,44
   HU-08- 09-84938   H 05 17:15:26  1130,46 m/p  76  24,00  143  21,24  293  21,51

Nagy Zoltán                     1.cs. Dt: 656062 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   4h 129,12p    R:  19.   3h 104,37p    T:  46.   3h 102,71p
Összesített E:   3.  43h1231,54p    R:   8.  42h1239,59p    T:  11.  43h1272,91p
   HU-12-009-14671   H 05 16:21:52  1257,12 m/p  20  44,16   33  44,29   75  43,53
   HU-11- 09-08104   H 05 16:36:55  1221,88 m/p  42  36,24   70  36,54  154  35,55
   HU-12-009-14664   H 05 17:15:25  1140,13 m/p  70  26,16  132  23,54  272  23,63
   HU-12-009-14656   H 05 17:24:06  1123,18 m/p  80  22,56    0   0,00    0   0,00

Péter Szabolcs dr.              1.cs. Dt: 650160 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   3h 119,16p    R:  15.   3h 117,79p    T:  38.   3h 114,62p
Összesített E:  26.  14h 357,31p    R:  47.  16h 404,89p    T:  95.  16h 410,59p
   HU-12- 09-14715   H 05 16:10:43  1273,03 m/p  14  46,32   21  46,81   59  45,14
   HU-12- 09-14707   H 05 16:13:53  1265,19 m/p  16  45,60   24  46,18   63  44,74
   HU-12- 09-14729   H 05 17:06:24  1147,88 m/p  67  27,24  126  24,80  261  24,74

Száraz László                   0.cs. Dt: 647787 Kg:  24 Ók:   0 Kp:   0
   HU-12- 09-14325   T 05 16:28:44  1225,17 m/p  38  37,68   66  37,38  145  36,46
   HU-13- 09-19370   T 05 16:29:49  1222,66 m/p  40  36,96   68  36,96  152  35,75
   HU-12- 09-14315   T 05 16:55:50  1165,43 m/p  59  30,12  113  27,53  238  27,07
   HU-11- D-403959   T 05 16:56:35  1163,86 m/p  60  29,76  116  26,90  243  26,56

Száraz László                   1.cs. Dt: 647787 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  21.   2h  66,36p    R:  36.   2h  62,81p    T:  70.   2h  62,51p
Összesített E:  20.  21h 534,18p    R:  32.  23h 600,97p    T:  67.  24h 632,07p
   HU-12- 09-14308   T 05 16:18:11  1250,11 m/p  24  42,72   43  42,20   94  41,61
   AU-12-   308-78   T 05 17:14:38  1127,30 m/p  77  23,64  146  20,61  299  20,90

Szöllosi Gábor                  1.cs. Dt: 650305 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   3h  99,00p    R:  24.   3h  93,48p    T:  52.   3h  92,40p
Összesített E:   5.  35h1076,79p    R:  10.  37h1128,11p    T:  15.  40h1198,02p
   HU-09- 09-93246   H 05 16:23:55  1241,24 m/p  29  40,92   52  40,31  113  39,69
   HU-10- 09-01075   H 05 16:49:01  1184,49 m/p  52  32,64   97  30,88  209  29,99
   HU-12- D-502363   H 05 17:12:12  1136,50 m/p  72  25,44  138  22,29  281  22,72

Tomori László                   1.cs. Dt: 650916 Kg:   8 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   4h 173,40p    R:   5.   4h 171,10p    T:  14.   4h 165,42p
Összesített E:   9.  32h 997,38p    R:  14.  35h1071,54p    T:  27.  35h1081,51p
   HU-13- D-601939   T 05 16:07:09  1283,45 m/p   5  49,56    8  49,53   34  47,67
   HU-13-  O-19284   T 05 16:09:47  1276,82 m/p   9  48,12   14  48,28   47  46,35
   HU-13- D-601983   H 05 16:10:15  1275,65 m/p  11  47,40   16  47,86   50  46,05
   HU-13- D-601971   T 05 17:04:15  1153,57 m/p  64  28,32  123  25,43  255  25,35

Tomori László                   2.cs. Dt: 650916 Kg:  10 Ók:   1 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   4h 131,28p    R:  27.   2h  88,37p    T:  56.   2h  85,85p
Összesített E:   8.  34h1028,73p    R:  13.  36h1089,15p    T:  21.  37h1115,79p
   RO-11-  0365769   T 05 16:08:52  1279,12 m/p   8  48,48   13  48,48   45  46,56
   HU-11- D-402622   H 05 16:25:33  1238,52 m/p  31  40,20   54  39,89  117  39,29
   HU-11- D-401376   H 05 17:20:57  1120,41 m/p  82  21,84    0   0,00    0   0,00
   HU-12- D-502208   H 05 17:21:37  1119,13 m/p  85  20,76    0   0,00    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Kancsár József                 1.cs. A12 HU 11-07-29678    H 1333,40 m/p
   2. Dorner György                  1.cs. A12 HU 13-D-618152    H 1330,25 m/p
   3. Fodor László                   1.cs. A04 HU 12-07-32886    H 1329,47 m/p
   4. Bálint Attila                  1.cs. A23 HU-12- D-561636   H 1322,29 m/p
   5. Kómár József és fia            1.cs. A26 HU 11-D-345271    H 1320,49 m/p
   6. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 12-D-504078    H 1319,12 m/p
   7. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 11-09-09425    H 1318,76 m/p
   8. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-541069    H 1317,43 m/p
   9. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-462531    H 1315,48 m/p
  10. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 13-D-618116    H 1310,86 m/p
  11. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-13-  D602035   H 1309,26 m/p
  12. Fehér László                   1.cs. A12 HU 13-07-36974    H 1308,30 m/p
  13. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 12-D-504162    T 1306,35 m/p
  14. Tóth József                    1.cs. A12 HU 12-07-33014    H 1304,96 m/p
  15. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-10- D-255443   H 1298,65 m/p
  16. Kucsera-Tóth Károly            1.cs. V10 HU 12-D-464054    H 1298,57 m/p
  17. Boda Ákos                      2.cs. A50 HU-12- 07-34493   T 1298,10 m/p
  18. Fehér László                   1.cs. A12 HU 09-07-19980    H 1297,64 m/p
  19. Dulai László                   1.cs. A26 HU-12- D-535116   H 1297,09 m/p
  20. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50 HU-11- 07-31017   H 1295,04 m/p
  21. Fehér László                   1.cs. A12 HU 12-07-33043    H 1294,69 m/p
  22. Fazekas István ifj.            1.cs. A23 HU-11- D-400943   T 1294,62 m/p
  23. Majoros István                 1.cs. A50 HU 13-07-38014    H 1294,60 m/p
  24. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 10-D-253086    H 1290,50 m/p
  25. Sztrehovszki László            1.cs. A04 HU 12-D-464762    H 1290,06 m/p
  26. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23 HU-12- D-562266   T 1289,55 m/p
  27. Fogarassy László               1.cs. A12 HU 12-D-462566    H 1288,33 m/p
  28. Csikós István                  1.cs. V10 HU 12-07-36457    H 1286,15 m/p
  29. Csányi Sándor                  1.cs. A12 HU 12-D-530520    H 1285,32 m/p
  30. Fehér László                   1.cs. A12 HU 10-07-25511    H 1284,56 m/p
  31. Kaszás László                  1.cs. A26 HU 12-D-464636    H 1284,22 m/p
  32. Hegyi László                   1.cs. A04 HU 11-D-344083    H 1283,85 m/p
  33. Kaszás László                  1.cs. A26 HU 10-07-26342    H 1283,52 m/p
  34. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13- D-601939   T 1283,45 m/p
  35. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-12-  O-13241   T 1282,64 m/p
  36. Majoros István                 0.cs. A50 HU 12-D-538316    T 1282,21 m/p
  37. Boda Ákos                      0.cs. A50 HU-13- D-619120   T 1282,12 m/p
  38. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-13- D-603990   T 1281,93 m/p
  39. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 12-D-505131    H 1281,71 m/p
  40. Majoros István                 0.cs. A50 HU 12-07-34192    H 1280,67 m/p
  41. Boda Ákos                      1.cs. A50 HU-11- D-346144   H 1280,35 m/p
  42. Kazi Zoltán                    1.cs. A12 HU 12-07-33123    H 1280,04 m/p
  43. Katona József                  1.cs. A36 HU 09-09-95153    H 1279,90 m/p
  44. Fazekas István ifj.            2.cs. A23 HU-10- D-257060   H 1279,57 m/p
  45. Tomori László                  2.cs. A23 RO-11-  0365769   T 1279,12 m/p
  46. Dorner György                  1.cs. A12 HU 12-D-462505    H 1276,96 m/p
  47. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13-  O-19284   T 1276,82 m/p
  48. Molnár Pál                     1.cs. A23 HU-10- 09-01309   T 1276,17 m/p
  49. Fodor László                   1.cs. A04 HU 11-07-29250    H 1275,73 m/p
  50. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13- D-601983   H 1275,65 m/p


Hatvan II. röpcsoporti díjlista
   1. Bálint Attila                  1.cs. A23 HU-12- D-561636   H 1322,29 m/p
   2. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 12-D-504078    H 1319,12 m/p
   3. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 11-09-09425    H 1318,76 m/p
   4. Jánosi Pál                     2.cs. A23 HU-13-  D602035   H 1309,26 m/p
   5. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 12-D-504162    T 1306,35 m/p
   6. Fazekas István ifj.            1.cs. A23 HU-11- D-400943   T 1294,62 m/p
   7. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23 HU-12- D-562266   T 1289,55 m/p
   8. Tomori László                  1.cs. A23 HU-13- D-601939   T 1283,45 m/p
   9. Huszár Péter                   2.cs. A23 HU-13- D-603990   T 1281,93 m/p
  10. Pap és fia                     1.cs. A36 HU 12-D-505131    H 1281,71 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12    5 h.  243,59 p
   2. Pap és fia                     1.cs. A36    5 h.  240,36 p
   3. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  219,86 p
   4. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  207,54 p
   5. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  201,27 p
   6. Fehér László                   1.cs. A12    4 h.  196,22 p
   7. Dulai László                   1.cs. A26    5 h.  190,46 p
   8. Hegyi László                   1.cs. A04    4 h.  173,30 p
   9. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  172,19 p
  10. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  170,57 p
  11. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  169,97 p
  12. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.  167,45 p
  13. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    4 h.  167,14 p
  14. Tomori László                  1.cs. A23    4 h.  165,42 p
  15. Fodor László                   1.cs. A04    4 h.  162,70 p
  16. Kómár József és fia            1.cs. A26    4 h.  161,89 p
  17. Huszár Péter                   2.cs. A23    4 h.  158,75 p
  18. Kaszás László                  1.cs. A26    4 h.  154,02 p
  19. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    4 h.  148,46 p
  20. Csányi Sándor                  1.cs. A12    4 h.  148,36 p
  21. Molnár Pál                     1.cs. A23    4 h.  144,72 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Pap és fia                     1.cs. A36    5 h.  243,89 p
   2. Katona József                  1.cs. A36    5 h.  227,12 p
   3. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  213,29 p
   4. Mészáros László                1.cs. A36    5 h.  207,42 p
   5. Tomori László                  1.cs. A23    4 h.  171,10 p

A verseny A23 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Huszár Péter                   1.cs.    5 h.  211,80 p
   2. Huszár Péter                   2.cs.    5 h.  185,88 p
   3. Tomori László                  1.cs.    4 h.  173,40 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs.    5 h.  169,68 p
   5. Ledacs Kiss Imre               1.cs.    4 h.  153,96 p
   6. Molnár Pál                     1.cs.    4 h.  152,16 p
   7. Jánosi Pál                     2.cs.    4 h.  142,08 p
   8. Tomori László                  2.cs.    4 h.  131,28 p
   9. Nagy Zoltán                    1.cs.    4 h.  129,12 p
  10. Péter Szabolcs dr.             1.cs.    3 h.  119,16 p
  11. Fazekas István ifj.            1.cs.    3 h.  118,44 p
  12. Fazekas István ifj.            2.cs.    3 h.  116,64 p
  13. Lengyel János                  1.cs.    3 h.  104,76 p
  14. Nagy János                     1.cs.    3 h.  104,76 p
  15. Szöllosi Gábor                 1.cs.    3 h.   99,00 p
  16. Kalocsai András                1.cs.    2 h.   90,12 p
  17. Ledacs Kiss Imre               2.cs.    3 h.   86,76 p
  18. Bajtek Tibor                   2.cs.    3 h.   85,32 p
  19. Bálint Attila                  1.cs.    2 h.   74,28 p
  20. Jánosi Pál                     1.cs.    2 h.   67,08 p
  21. Száraz László                  1.cs.    2 h.   66,36 p
  22. Fazekas István id.             1.cs.    1 h.   42,00 p
  23. Fejos Zsolt                    2.cs.    1 h.   38,76 p
  24. Bajtek Tibor                   1.cs.    1 h.   34,44 p
  25. Kollár György                  1.cs.    1 h.   33,72 p
  26. Fazekas István ifj.            3.cs.    1 h.   33,36 p
  27. Bohacsek András                1.cs.    1 h.   30,84 p
  28. Kalocsai András                2.cs.    1 h.   27,60 p

A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12    7 h.  332,87 p
   2. Pap és fia                     1.cs. A36    7 h.  298,93 p
   3. Katona József                  1.cs. A36    7 h.  272,68 p
   4. Mészáros László                1.cs. A36    6 h.  232,27 p
   5. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  207,54 p
   6. Fehér László                   1.cs. A12    4 h.  196,22 p
   7. Dulai László                   1.cs. A26    5 h.  190,46 p
   8. Hegyi László                   1.cs. A04    4 h.  173,30 p
   9. Kiss József                    1.cs. V10    5 h.  172,19 p
  10. Japport Zoltán                 2.cs. A50    5 h.  170,57 p
  11. Boda Ákos                      1.cs. A50    5 h.  169,97 p
  12. Ács Ferenc                     1.cs. A50    5 h.  167,45 p
  13. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50    4 h.  167,14 p
  14. Tomori László                  1.cs. A23    4 h.  165,42 p
  15. Fodor László                   1.cs. A04    4 h.  162,70 p
  16. Kómár József és fia            1.cs. A26    4 h.  161,89 p
  17. Huszár Péter                   2.cs. A23    4 h.  158,75 p
  18. Kaszás László                  1.cs. A26    4 h.  154,02 p
  19. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23    4 h.  148,46 p
  20. Csányi Sándor                  1.cs. A12    4 h.  148,36 p
  21. Molnár Pál                     1.cs. A23    4 h.  144,72 p

A verseny Hatvan II. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Pap és fia                     1.cs. A36    7 h.  304,39 p
   2. Katona József                  1.cs. A36    7 h.  280,70 p
   3. Mészáros László                1.cs. A36    6 h.  239,14 p
   4. Huszár Péter                   1.cs. A23    5 h.  213,29 p
   5. Tomori László                  1.cs. A23    4 h.  171,10 p

A verseny A23 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Huszár Péter                   1.cs.    5 h.  211,80 p
   2. Huszár Péter                   2.cs.    5 h.  185,88 p
   3. Tomori László                  1.cs.    4 h.  173,40 p
   4. Fejos Zsolt                    1.cs.    5 h.  169,68 p
   5. Ledacs Kiss Imre               1.cs.    4 h.  153,96 p
   6. Molnár Pál                     1.cs.    4 h.  152,16 p
   7. Jánosi Pál                     2.cs.    4 h.  142,08 p
   8. Tomori László                  2.cs.    4 h.  131,28 p
   9. Nagy Zoltán                    1.cs.    4 h.  129,12 p
  10. Péter Szabolcs dr.             1.cs.    3 h.  119,16 p
  11. Fazekas István ifj.            1.cs.    3 h.  118,44 p
  12. Fazekas István ifj.            2.cs.    3 h.  116,64 p
  13. Lengyel János                  1.cs.    3 h.  104,76 p
  14. Nagy János                     1.cs.    3 h.  104,76 p
  15. Szöllosi Gábor                 1.cs.    3 h.   99,00 p
  16. Kalocsai András                1.cs.    2 h.   90,12 p
  17. Ledacs Kiss Imre               2.cs.    3 h.   86,76 p
  18. Bajtek Tibor                   2.cs.    3 h.   85,32 p
  19. Bálint Attila                  1.cs.    2 h.   74,28 p
  20. Jánosi Pál                     1.cs.    2 h.   67,08 p
  21. Száraz László                  1.cs.    2 h.   66,36 p
  22. Fazekas István id.             1.cs.    1 h.   42,00 p
  23. Fejos Zsolt                    2.cs.    1 h.   38,76 p
  24. Bajtek Tibor                   1.cs.    1 h.   34,44 p
  25. Kollár György                  1.cs.    1 h.   33,72 p
  26. Fazekas István ifj.            3.cs.    1 h.   33,36 p
  27. Bohacsek András                1.cs.    1 h.   30,84 p
  28. Kalocsai András                2.cs.    1 h.   27,60 p

Hosszútáv beszámított versenyei: 
  06.07. Straubing
  06.21. Regensburg
  07.05. Neumarkt

Tagszövetségi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   15 h.  666,04 p
   2. Katona József                  1.cs. A36   15 h.  592,73 p
   3. Mészáros László                1.cs. A36   15 h.  585,15 p
   4. Huszár Péter                   1.cs. A23   15 h.  550,28 p
   5. Pap és fia                     1.cs. A36   14 h.  540,98 p
   6. Kiss József                    1.cs. V10   15 h.  518,85 p
   7. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   13 h.  514,26 p
   8. Gazsi Károly                   1.cs. A36   14 h.  513,81 p
   9. Huszár Péter                   2.cs. A23   13 h.  509,11 p
  10. Tomori László                  2.cs. A23   12 h.  488,04 p
  11. Molnár Pál                     1.cs. A23   13 h.  482,13 p
  12. Tomori László                  1.cs. A23   12 h.  477,61 p
  13. Fazekas István ifj.            2.cs. A23   13 h.  459,29 p
  14. Boda Ákos                      1.cs. A50   13 h.  451,64 p
  15. Szollos Béla                   1.cs. A64   13 h.  446,60 p
  16. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   11 h.  429,19 p
  17. Fehér László                   1.cs. A12   11 h.  424,86 p
  18. Kaszás László                  1.cs. A26   11 h.  420,91 p
  19. Hegyi László                   1.cs. A04   11 h.  418,22 p
  20. Fejos Csaba                    1.cs. A64   12 h.  416,59 p
  21. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   12 h.  407,59 p
  22. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   11 h.  400,07 p
  23. Mészáros Mihály                1.cs. A36   11 h.  398,73 p
  24. Sztrehovszki László            1.cs. A04   10 h.  392,46 p
  25. Lengyel János                  1.cs. A23   11 h.  380,92 p
  26. Ács Ferenc                     1.cs. A50   11 h.  377,17 p
  27. Boda Ákos                      2.cs. A50   11 h.  375,52 p
  28. Czakó József                   1.cs. A04   13 h.  374,06 p

Hatvan II. röpcsoport Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36   15 h.  578,03 p
   2. Mészáros László                1.cs. A36   15 h.  574,12 p
   3. Pap és fia                     1.cs. A36   14 h.  518,81 p
   4. Huszár Péter                   2.cs. A23   13 h.  499,01 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   14 h.  498,28 p
   6. Huszár Péter                   1.cs. A23   13 h.  497,74 p
   7. Tomori László                  2.cs. A23   12 h.  478,06 p

A23 egyesületi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Huszár Péter                   2.cs.   13 h.  484,04 p
   2. Tomori László                  2.cs.   13 h.  483,72 p
   3. Huszár Péter                   1.cs.   13 h.  479,78 p
   4. Tomori László                  1.cs.   12 h.  454,56 p
   5. Molnár Pál                     1.cs.   12 h.  440,32 p
   6. Fazekas István ifj.            2.cs.   13 h.  418,57 p
   7. Fazekas István ifj.            1.cs.   11 h.  405,44 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs.   12 h.  378,76 p
   9. Ledacs Kiss Imre               1.cs.   10 h.  368,60 p
  10. Lengyel János                  1.cs.   10 h.  334,05 p
  11. Fejos Zsolt                    1.cs.   10 h.  323,29 p
  12. Nagy János                     1.cs.   10 h.  320,29 p
  13. Bajtek Tibor                   2.cs.   10 h.  301,75 p
  14. Jánosi Pál                     2.cs.    7 h.  243,46 p
  15. Kalocsai András                1.cs.    6 h.  242,00 p
  16. Ledacs Kiss Imre               2.cs.    7 h.  233,74 p
  17. Száraz László                  1.cs.    7 h.  229,94 p
  18. Jánosi Pál                     1.cs.    6 h.  221,24 p
  19. Szöllosi Gábor                 1.cs.    6 h.  219,16 p
  20. Bajtek Tibor                   1.cs.    6 h.  203,98 p
  21. Fejos Zsolt                    2.cs.    6 h.  181,48 p
  22. Gavaldik József                1.cs.    4 h.  146,26 p
  23. Bálint Attila                  1.cs.    4 h.  138,64 p
  24. Péter Szabolcs dr.             1.cs.    3 h.  119,16 p
  25. Kalocsai András                2.cs.    3 h.   91,95 p
  26. Száraz László                  2.cs.    3 h.   80,06 p
  27. Száraz László                  4.cs.    2 h.   74,77 p
  28. Fazekas István id.             1.cs.    2 h.   64,65 p
  29. Nagy János                     2.cs.    2 h.   56,21 p
  30. Kollár György                  1.cs.    2 h.   55,41 p
  31. Fazekas István ifj.            3.cs.    2 h.   55,36 p
  32. Bohacsek András                1.cs.    2 h.   50,92 p
  33. Nagy László                    1.cs.    2 h.   47,54 p
  34. Száraz László                  3.cs.    1 h.   37,07 p
  35. Moravcsik Lénárd               1.cs.    1 h.   27,77 p
  36. Tóth Lajos                     1.cs.    1 h.   25,96 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.07. Straubing
  06.14. Melk 2.
  06.21. Regensburg
  06.28. Melk 3.
  07.05. Neumarkt

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36   45 h. 1531,33 p
   2. Kiss József                    1.cs. V10   46 h. 1443,17 p
   3. Dorner György                  1.cs. A12   39 h. 1412,00 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   44 h. 1407,78 p
   5. Gazsi Károly                   1.cs. A36   42 h. 1355,74 p
   6. Molnár Pál                     1.cs. A23   44 h. 1330,19 p
   7. Huszár Péter                   1.cs. A23   43 h. 1314,47 p
   8. Huszár Péter                   2.cs. A23   42 h. 1311,76 p
   9. Mészáros Mihály                1.cs. A36   42 h. 1296,07 p
  10. Mészáros László                1.cs. A36   42 h. 1278,48 p
  11. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   43 h. 1272,91 p
  12. Pap és fia                     1.cs. A36   41 h. 1247,08 p
  13. Japport Zoltán                 2.cs. A50   42 h. 1230,93 p
  14. Fodor László                   1.cs. A04   40 h. 1209,74 p
  15. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   40 h. 1198,02 p
  16. Fehér László                   1.cs. A12   40 h. 1186,44 p
  17. Sztrehovszki László            1.cs. A04   38 h. 1185,31 p
  18. Kaszás László                  1.cs. A26   36 h. 1152,13 p
  19. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   38 h. 1135,85 p
  20. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   39 h. 1127,84 p
  21. Tomori László                  2.cs. A23   37 h. 1115,79 p
  22. Fejos Csaba                    1.cs. A64   39 h. 1113,25 p
  23. Zámbó János                    1.cs. A04   39 h. 1098,23 p
  24. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   36 h. 1093,48 p
  25. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   36 h. 1089,01 p
  26. Kancsár József                 1.cs. A12   36 h. 1083,24 p
  27. Tomori László                  1.cs. A23   35 h. 1081,51 p
  28. Kómár József és fia            1.cs. A26   36 h. 1063,15 p
  29. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   38 h. 1059,76 p
  30. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   38 h. 1058,76 p
  31. Hegyi László                   1.cs. A04   35 h. 1049,36 p
  32. Boda Ákos                      1.cs. A50   36 h. 1042,71 p
  33. Nagy János                     1.cs. A23   38 h. 1028,63 p
  34. Szollos Béla                   1.cs. A64   34 h. 1019,84 p
  35. Csányi Sándor                  1.cs. A12   34 h. 1009,37 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36   45 h. 1518,12 p
   2. Gazsi Károly                   1.cs. A36   42 h. 1338,10 p
   3. Molnár Pál                     1.cs. A23   44 h. 1322,35 p
   4. Huszár Péter                   2.cs. A23   42 h. 1303,67 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   43 h. 1289,15 p
   6. Mészáros László                1.cs. A36   43 h. 1286,70 p
   7. Huszár Péter                   1.cs. A23   41 h. 1260,24 p
   8. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   42 h. 1239,59 p
   9. Pap és fia                     1.cs. A36   40 h. 1209,50 p

A23 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Molnár Pál                     1.cs.   43 h. 1274,99 p
   2. Huszár Péter                   2.cs.   41 h. 1258,36 p
   3. Nagy Zoltán                    1.cs.   43 h. 1231,54 p
   4. Huszár Péter                   1.cs.   41 h. 1221,72 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs.   35 h. 1076,79 p
   6. Fazekas István ifj.            1.cs.   37 h. 1071,81 p
   7. Fejos Zsolt                    1.cs.   38 h. 1039,89 p
   8. Tomori László                  2.cs.   34 h. 1028,73 p
   9. Tomori László                  1.cs.   32 h.  997,38 p
  10. Ledacs Kiss Imre               1.cs.   34 h.  962,58 p
  11. Nagy János                     1.cs.   33 h.  909,53 p
  12. Jánosi Pál                     1.cs.   30 h.  850,02 p
  13. Bajtek Tibor                   2.cs.   30 h.  849,03 p
  14. Bajtek Tibor                   1.cs.   29 h.  832,19 p
  15. Fejos Zsolt                    2.cs.   30 h.  772,65 p
  16. Fazekas István ifj.            2.cs.   26 h.  712,02 p
  17. Jánosi Pál                     2.cs.   22 h.  664,04 p
  18. Ledacs Kiss Imre               2.cs.   24 h.  642,10 p
  19. Kalocsai András                1.cs.   20 h.  566,36 p
  20. Száraz László                  1.cs.   21 h.  534,18 p
  21. Lengyel János                  1.cs.   18 h.  529,29 p
  22. Gavaldik József                1.cs.   19 h.  497,26 p
  23. Száraz László                  2.cs.   15 h.  400,29 p
  24. Kollár György                  1.cs.   14 h.  371,20 p
  25. Bálint Attila                  1.cs.   13 h.  359,22 p
  26. Péter Szabolcs dr.             1.cs.   14 h.  357,31 p
  27. Tóth Lajos                     1.cs.   11 h.  268,14 p
  28. Moravcsik Lénárd               1.cs.   12 h.  267,47 p
  29. Molnár Pál                     2.cs.    9 h.  255,32 p
  30. Péter Szabolcs dr.             2.cs.   10 h.  212,80 p
  31. Nagy László                    1.cs.    6 h.  175,97 p
  32. Bohacsek András                1.cs.    7 h.  171,81 p
  33. Kalocsai András                2.cs.    6 h.  157,65 p
  34. Fazekas István id.             1.cs.    6 h.  156,57 p

Általános táv beszámított versenyei: 
  05.03. Brunn am Gebirge
  05.10. Viehofen
  05.18. Melk
  05.24. Dickerldorf
  05.31. Haag
  06.07. Straubing
  06.14. Melk 2.
  06.21. Regensburg
  06.28. Melk 3.
  07.05. Neumarkt

Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Dorner György                  1.cs. A12   56 h. 1895,38 p
   2. Katona József                  1.cs. A36   53 h. 1725,44 p
   3. Kiss József                    1.cs. V10   59 h. 1723,06 p
   4. Bajnóczi-Makádi                1.cs. A50   52 h. 1578,05 p
   5. Molnár Pál                     1.cs. A23   53 h. 1498,38 p
   6. Gazsi Károly                   1.cs. A36   47 h. 1452,79 p
   7. Mészáros László                1.cs. A36   48 h. 1419,00 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   49 h. 1396,86 p
   9. Huszár Péter                   1.cs. A23   46 h. 1375,18 p
  10. Mészáros Mihály                1.cs. A36   45 h. 1364,03 p
  11. Huszár Péter                   2.cs. A23   44 h. 1352,94 p
  12. Pap és fia                     1.cs. A36   45 h. 1349,46 p
  13. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   46 h. 1342,36 p
  14. Fodor László                   1.cs. A04   45 h. 1311,53 p
  15. Japport Zoltán                 2.cs. A50   46 h. 1306,74 p
  16. Tomori László                  2.cs. A23   43 h. 1296,37 p
  17. Fehér László                   1.cs. A12   45 h. 1291,49 p
  18. Kaszás László                  1.cs. A26   42 h. 1273,09 p
  19. Kovágó Gábor                   2.cs. A50   45 h. 1254,92 p
  20. Sztrehovszki László            1.cs. A04   41 h. 1247,81 p
  21. Fazekas István ifj.            1.cs. A23   43 h. 1213,14 p
  22. Nagy Varga Viktor              2.cs. R38   41 h. 1207,08 p
  23. Kovágó Gábor                   1.cs. A50   40 h. 1168,00 p
  24. Fejos Zsolt                    1.cs. A23   43 h. 1163,45 p
  25. Hegyi László                   1.cs. A04   40 h. 1154,94 p
  26. Ledacs Kiss Imre               1.cs. A23   43 h. 1150,36 p
  27. Kómár József és fia            1.cs. A26   40 h. 1145,86 p
  28. Nagy János                     1.cs. A23   44 h. 1136,54 p
  29. Fejos Csaba                    1.cs. A64   40 h. 1133,81 p
  30. Tomori László                  1.cs. A23   37 h. 1118,77 p
  31. Zámbó János                    1.cs. A04   40 h. 1115,57 p
  32. Kancsár József                 1.cs. A12   37 h. 1115,24 p
  33. Boda Ákos                      1.cs. A50   37 h. 1071,12 p
  34. Dulai László                   1.cs. A26   38 h. 1063,90 p
  35. Bajtek Tibor                   2.cs. A23   39 h. 1061,20 p

Hatvan II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Katona József                  1.cs. A36   53 h. 1717,91 p
   2. Molnár Pál                     1.cs. A23   52 h. 1474,77 p
   3. Mészáros László                1.cs. A36   49 h. 1423,20 p
   4. Gazsi Károly                   1.cs. A36   46 h. 1412,21 p
   5. Mészáros Mihály                1.cs. A36   46 h. 1362,03 p
   6. Huszár Péter                   2.cs. A23   44 h. 1345,48 p
   7. Pap és fia                     1.cs. A36   44 h. 1311,31 p
   8. Szöllosi Gábor                 1.cs. A23   46 h. 1311,18 p
   9. Nagy Zoltán                    1.cs. A23   45 h. 1305,53 p

A23 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval

   1. Molnár Pál                     1.cs.   50 h. 1404,21 p
   2. Huszár Péter                   2.cs.   43 h. 1298,97 p
   3. Nagy Zoltán                    1.cs.   45 h. 1277,37 p
   4. Huszár Péter                   1.cs.   43 h. 1264,57 p
   5. Szöllosi Gábor                 1.cs.   42 h. 1221,34 p
   6. Tomori László                  2.cs.   39 h. 1167,72 p
   7. Fejos Zsolt                    1.cs.   41 h. 1090,99 p
   8. Fazekas István ifj.            1.cs.   38 h. 1087,26 p
   9. Tomori László                  1.cs.   32 h.  997,38 p
  10. Ledacs Kiss Imre               1.cs.   35 h.  981,47 p
  11. Nagy János                     1.cs.   34 h.  925,29 p
  12. Bajtek Tibor                   1.cs.   31 h.  872,87 p
  13. Bajtek Tibor                   2.cs.   31 h.  872,50 p
  14. Jánosi Pál                     1.cs.   30 h.  850,02 p
  15. Fejos Zsolt                    2.cs.   32 h.  806,10 p
  16. Fazekas István ifj.            2.cs.   28 h.  754,57 p
  17. Jánosi Pál                     2.cs.   23 h.  682,40 p
  18. Ledacs Kiss Imre               2.cs.   25 h.  657,88 p
  19. Kalocsai András                1.cs.   20 h.  566,36 p
  20. Száraz László                  1.cs.   21 h.  534,18 p
  21. Lengyel János                  1.cs.   18 h.  529,29 p
  22. Gavaldik József                1.cs.   19 h.  497,26 p
  23. Száraz László                  2.cs.   15 h.  400,29 p
  24. Kollár György                  1.cs.   14 h.  371,20 p
  25. Bálint Attila                  1.cs.   13 h.  359,22 p
  26. Péter Szabolcs dr.             1.cs.   14 h.  357,31 p
  27. Tóth Lajos                     1.cs.   11 h.  268,14 p
  28. Moravcsik Lénárd               1.cs.   12 h.  267,47 p
  29. Molnár Pál                     2.cs.    9 h.  255,32 p
  30. Péter Szabolcs dr.             2.cs.   10 h.  212,80 p
  31. Nagy László                    1.cs.    6 h.  175,97 p
  32. Bohacsek András                1.cs.    7 h.  171,81 p
  33. Kalocsai András                2.cs.    6 h.  157,65 p
  34. Fazekas István id.             1.cs.    6 h.  156,57 p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Dorner György                  A12 HU 12-D-462531    H  3h 142,22p
  2. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  3h 138,65p
  3. Dorner György                  A12 HU 12-D-541069    H  3h 135,94p
  4. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  3h 132,39p
  5. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  3h 132,09p
  6. Kancsár József                 A12 HU 11-07-29678    H  3h 127,32p
  7. Tomori László                  A23 HU-11- D-402622   H  3h 126,39p
  8. Katona József                  A36 HU 09-09-95153    H  3h 126,29p
  9. Mészáros Mihály                A36 HU 12-D-504652    H  3h 124,86p
 10. Dorner György                  A12 HU 13-D-618152    H  3h 121,98p
 11. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  3h 121,60p
 12. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  3h 120,43p
 13. Huszár Péter                   A23 HU-12- D-501932   H  3h 120,32p
 14. Tóth József                    A12 HU 12-07-33014    H  3h 120,30p
 15. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  3h 120,08p
 16. Fogarassy László               A12 HU 12-D-462566    H  3h 119,34p
 17. Japport Zoltán                 A50 HU-09- 28-08018   H  3h 118,17p
 18. Pap és fia                     A36 HU 12-D-504083    H  3h 117,89p
 19. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07715   H  3h 117,65p
 20. Pap és fia                     A36 HU 11-09-09425    H  3h 117,03p
 21. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603992   H  3h 116,98p
 22. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  3h 116,43p
 23. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  3h 115,05p
 24. Hegyi László                   A04 HU 11-D-344083    H  3h 113,36p
 25. Czakó József                   A04 HU 11-D-344171    H  3h 112,10p
 26. Pap és fia                     A36 HU 12-D-505131    H  3h 109,84p
 27. Fodor László                   A04 HU 10-D-255051    H  3h 108,73p
 28. Boda Ákos                      A50 HU-11- D-346144   H  3h 108,18p
 29. Lengyel János                  A23 HU-12- D-562397   H  3h 108,14p
 30. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  3h 107,76p

Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  3h 125,81p
  2. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10921    T  3h 121,49p
  3. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400943   T  3h 117,66p
  4. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14315   T  3h 114,82p
  5. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  3h 110,15p
  6. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  3h 109,75p
  7. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  3h 107,62p
  8. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  3h  87,69p
  9. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257496   T  3h  59,08p
 10. Boda Ákos                      A50 HU-12-  O-13241   T  2h  93,84p
 11. Molnár Pál                     A23 HU-10- 09-01309   T  2h  93,56p
 12. Tomori László                  A23 HU-13- D-601939   T  2h  92,11p
 13. Babicz József                  A64 HU-11- 09-10896   T  2h  89,88p
 14. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562266   T  2h  89,50p
 15. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  2h  88,02p
 16. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  2h  85,17p
 17. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34445   T  2h  81,78p
 18. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14323   T  2h  80,04p
 19. Huszár Péter                   A23 HU-10- 09-00456   T  2h  79,65p
 20. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  2h  79,35p
 21. Fejos Károly                   A64 HU 11-D-362123    T  2h  78,83p
 22. Pap és fia                     A36 HU 12-D-504162    T  2h  77,21p
 23. Majoros István                 A50 HU 12-D-538316    T  2h  73,59p
 24. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505956   T  2h  71,28p
 25. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- M-123413   T  2h  71,12p
 26. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  2h  70,30p
 27. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257492   T  2h  69,92p
 28. Tomori László                  A23 HU-13-  O-19284   T  2h  68,49p
 29. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14308   T  2h  67,09p
 30. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562253   T  2h  66,92p

Hosszú távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  3h 132,46p
  2. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  3h 132,40p
  3. Tomori László                  A23 HU-11- D-402622   H  3h 126,55p
  4. Katona József                  A36 HU 09-09-95153    H  3h 124,68p
  5. Mészáros Mihály                A36 HU 12-D-504652    H  3h 124,21p
  6. Huszár Péter                   A23 HU-12- D-501932   H  3h 119,57p
  7. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  3h 119,57p
  8. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  3h 119,54p
  9. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  3h 119,47p
 10. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07715   H  3h 115,54p
 11. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603992   H  3h 115,30p
 12. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  3h 114,31p
 13. Pap és fia                     A36 HU 12-D-504083    H  3h 113,97p
 14. Pap és fia                     A36 HU 11-09-09425    H  3h 111,37p
 15. Pap és fia                     A36 HU 12-D-505131    H  3h 104,86p
 16. Lengyel János                  A23 HU-12- D-562397   H  3h 104,48p
 17. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  3h 100,20p
 18. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603924   H  3h  96,12p
 19. Lengyel János                  A23 HU-12- 09-13868   H  3h  72,16p
 20. Babicz János                   A64 HU 13-D-596494    H  3h  71,86p

Hosszú távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  3h 124,64p
  2. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10921    T  3h 118,68p
  3. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14315   T  3h 115,23p
  4. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400943   T  3h 113,44p
  5. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34767    T  3h 108,26p
  6. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  3h 105,14p
  7. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  3h 104,20p
  8. Molnár Pál                     A23 HU-10- 09-01309   T  2h  94,82p
  9. Tomori László                  A23 HU-13- D-601939   T  2h  94,35p
 10. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562266   T  2h  90,19p
 11. Babicz József                  A64 HU-11- 09-10896   T  2h  89,73p
 12. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  2h  89,70p
 13. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  2h  83,95p
 14. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  2h  78,96p
 15. Fejos Károly                   A64 HU 11-D-362123    T  2h  78,32p
 16. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14323   T  2h  77,72p
 17. Huszár Péter                   A23 HU-10- 09-00456   T  2h  76,80p
 18. Pap és fia                     A36 HU 12-D-504162    T  2h  74,67p
 19. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- M-123413   T  2h  70,12p
 20. Bajtek Tibor                   A23 HU-12- D-505956   T  2h  69,66p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  3h 128,77p
  2. Tomori László                  A23 HU-11- D-402622   H  3h 122,96p
  3. Huszár Péter                   A23 HU-12- D-501932   H  3h 117,00p
  4. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H  3h 116,37p
  5. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  3h 115,34p
  6. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07715   H  3h 111,88p
  7. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603992   H  3h 111,16p
  8. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  3h 108,47p
  9. Lengyel János                  A23 HU-12- D-562397   H  3h 100,30p
 10. Tomori László                  A23 HU-12- D-502208   H  3h  98,89p

Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T  3h 119,67p
  2. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14315   T  3h 114,55p
  3. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400943   T  3h 107,02p
  4. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  3h  98,86p
  5. Molnár Pál                     A23 HU-10- 09-01309   T  2h  93,98p
  6. Tomori László                  A23 HU-13- D-601939   T  2h  93,36p
  7. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  2h  89,76p
  8. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562266   T  2h  89,23p
  9. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  2h  79,13p
 10. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  2h  78,03p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H 10h 329,59p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  9h 263,08p
  3. Kiss József                    V10 HU 10-07-28026    H  9h 253,13p
  4. Dorner György                  A12 HU 10-D-253614    H  8h 277,09p
  5. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  8h 266,82p
  6. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  8h 254,25p
  7. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  8h 242,88p
  8. Fodor László                   A04 HU 10-D-255051    H  8h 240,34p
  9. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  8h 238,05p
 10. Fogarassy Sándor               A26 HU-12- D-464676   H  8h 226,57p
 11. Dulai László                   A26 HU-10- D-293427   H  8h 199,96p
 12. Nagy Lehel dr.                 R38 HU 09-09-98099    H  8h 194,93p
 13. Szabó Elek                     R38 HU 10-09-05425    H  8h 188,75p
 14. Dorner György                  A12 HU 12-D-462505    H  7h 248,72p
 15. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  7h 246,86p
 16. Tóth József                    A12 HU 12-07-33014    H  7h 239,28p
 17. Czakó József                   A04 HU 11-D-344171    H  7h 225,32p
 18. Kiss József                    V10 HU 11-07-31282    H  7h 224,55p
 19. Dorner György                  A12 HU 13-D-618152    H  7h 223,59p
 20. Nagy Zoltán                    A23 HU-11- 09-08104   H  7h 223,04p
 21. Csányi Sándor                  A12 HU 10-D-255660    H  7h 222,79p
 22. Kiss József                    V10 HU 11-07-31268    H  7h 221,95p
 23. Bajnóczi-Makádi                A50 HU-11- 07-31001   H  7h 220,04p
 24. Dorner György                  A12 HU 10-D-238007    H  7h 219,86p
 25. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255202   H  7h 213,71p
 26. Katona József                  A36 HU 09-09-95153    H  7h 212,99p
 27. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34787    H  7h 211,49p
 28. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  7h 208,50p
 29. Sztrehovszki László            A04 HU 12-07-32680    H  7h 208,05p
 30. Horváth János                  A04 HU 12-D-462117    H  7h 204,78p

Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T 10h 329,18p
  2. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  8h 240,04p
  3. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  8h 230,40p
  4. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400943   T  7h 224,35p
  5. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  7h 217,81p
  6. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  7h 206,80p
  7. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  7h 201,36p
  8. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  7h 196,70p
  9. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  7h 186,73p
 10. Száraz László                  A23 AU-12-   308-78   T  7h 184,37p
 11. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  7h 179,26p
 12. Boda Ákos                      A50 HU-10- 07-27037   T  7h 166,99p
 13. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  6h 216,26p
 14. Kovágó Gábor                   A50 HU-12- D-535216   T  6h 214,11p
 15. Molnár Pál                     A23 HU-10- 09-01309   T  6h 193,77p
 16. Boda Ákos                      A50 HU-12-  O-13241   T  6h 189,44p
 17. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10921    T  6h 180,37p
 18. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603947   T  6h 168,99p
 19. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- 07-30963   T  6h 165,71p
 20. Kovágó Gábor                   A50 HU-10- D-255201   T  6h 165,51p
 21. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562253   T  6h 163,57p
 22. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  6h 161,73p
 23. Kovágó Gábor                   A50 HU-11- D-344501   T  6h 160,80p
 24. Tomori László                  A23 HU-13-  O-19284   T  6h 160,66p
 25. Tóth Sándor                    A64 HU-09- 09-96876   T  6h 157,33p
 26. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-10- D-257496   T  6h 147,40p
 27. Bajtek Tibor                   A23 HU-13- D-603914   T  6h 123,24p
 28. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14315   T  5h 178,81p
 29. Tomori László                  A23 HU-13- D-601939   T  5h 171,19p
 30. Boda Ákos                      A50 HU-12- 07-34445   T  5h 170,30p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H 10h 327,29p
  2. Nagy Varga Viktor              R38 HU 10-D-259622    H  9h 254,48p
  3. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  8h 262,95p
  4. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  8h 255,07p
  5. Mészáros Mihály                A36 HU 10-09-01947    H  8h 234,90p
  6. Katona József                  A36 HU 11-09-11710    H  7h 244,07p
  7. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  7h 226,41p
  8. Nagy Zoltán                    A23 HU-11- 09-08104   H  7h 222,33p
  9. Katona József                  A36 HU 09-09-95153    H  7h 216,91p
 10. Szollos Béla                   A64 HU 12-07-34787    H  7h 207,17p
 11. Mészáros Mihály                A36 HU 11-09-09237    H  7h 203,28p
 12. Mészáros László                A36 HU 10-D-258910    H  7h 198,49p
 13. Nagy János                     A23 HU-11- 09-07828   H  7h 180,74p
 14. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14664   H  7h 174,02p
 15. Szabó Elek                     R38 HU 10-09-05425    H  7h 164,60p
 16. Gazsi Károly                   A36 HU 11-09-09206    H  6h 222,70p
 17. Katona József                  A36 HU 13-09-20231    H  6h 208,87p
 18. Tomori László                  A23 HU-11- D-402622   H  6h 208,74p
 19. Gazsi Károly                   A36 HU 11-D-402857    H  6h 204,44p
 20. Nagy János                     A23 HU-09- 09-93272   H  6h 201,51p

Általános távú Hatvan II. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T 10h 328,17p
  2. Zakar Menyhért                 A64 HU 11-09-09480    T  8h 235,44p
  3. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  7h 219,58p
  4. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  7h 211,42p
  5. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  7h 197,59p
  6. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  7h 185,27p
  7. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07708   T  7h 176,28p
  8. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  6h 213,70p
  9. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400943   T  6h 200,84p
 10. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  6h 197,05p
 11. Molnár Pál                     A23 HU-10- 09-01309   T  6h 194,76p
 12. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  6h 176,42p
 13. Fejos Csaba                    A64 HU 11-09-10921    T  6h 175,25p
 14. Száraz László                  A23 AU-12-   308-78   T  6h 164,26p
 15. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562253   T  6h 163,00p
 16. Tóth Sándor                    A64 HU-11- D-397211   T  6h 160,54p
 17. Tomori László                  A23 HU-13- D-601939   T  5h 176,88p
 18. Száraz László                  A23 HU-12- 09-14315   T  5h 176,00p
 19. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562266   T  5h 168,18p
 20. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562179   T  5h 160,58p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
  1. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14671   H 10h 318,84p
  2. Ledacs Kiss Imre               A23 HU-12- D-562254   H  8h 252,99p
  3. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603991   H  8h 246,51p
  4. Nagy Zoltán                    A23 HU-11- 09-08104   H  7h 218,95p
  5. Molnár Pál                     A23 HU-11- 09-07714   H  7h 218,26p
  6. Nagy Zoltán                    A23 HU-12-009-14664   H  7h 174,46p
  7. Tomori László                  A23 HU-11- D-402622   H  6h 200,88p
  8. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-601656   H  6h 194,70p
  9. Nagy János                     A23 HU-09- 09-93272   H  6h 192,32p
 10. Huszár Péter                   A23 HU-12-  O-12114   H  6h 179,20p

Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
  1. Huszár Péter                   A23 HU-13- D-603990   T 10h 317,43p
  2. Kalocsai András                A23 HU-12- 09-14053   T  7h 216,45p
  3. Fejos Zsolt                    A23 HU-13- D-602341   T  7h 207,74p
  4. Szöllosi Gábor                 A23 HU-11- 09-07882   T  7h 191,65p
  5. Tomori László                  A23 HU-10- 09-01175   T  7h 177,90p
  6. Fazekas István ifj.            A23 HU-10- D-257079   T  6h 206,17p
  7. Fazekas István ifj.            A23 HU-11- D-400943   T  6h 190,42p
  8. Molnár Pál                     A23 HU-10- 09-01309   T  6h 190,27p
  9. Tomori László                  A23 RO-11-  0365769   T  6h 188,07p
 10. Jánosi Pál                     A23 HU-12- D-562134   T  6h 173,42p